Új privát üzeneted érkezett!

Öblítőhöz még egy adalék. Legdurvább élményem, amikor anyóstól kalácsot kaptunk ajándékba. Szép tiszta konyharuhában. Bele akartam harapni a gyönyörű kívánatos kalácsszeletembe, de az öblítőszagtól felfordult a gyomrom. Az egész kalács masszívan öblítőízű volt!!! És senki sem érezte rajtam kívül :?

KépKép
KépKép
safrany
 
 


A DR. HAUSCHKA készítmények a szokásos sematikus kezelési utasítások helyett a bőr fiziológiai adottságaira hangolt újszerű kezelési módot kívánnak, melyben fontos szerepet játszik a bőr nappali-éjszakai ritmusa. A készítmények azáltal képesek bármely egyoldalú állapotképet mutató bőrt normalizálni, hogy az organizmus saját erőit ösztönzik a kiegyenlítésre.

Egy száraz bőrt pl. nem kell éjjel-nappal állandóan zsírozni, még akkor sem, ha ez szubjektíve időleges korrektúrának is tűnne. Ha kívülről állandóan zsírt juttatunk a bőrbe, akkor a bőr ehhez hozzászokik, és a faggyúmirigyek tevékenysége egyre gyengül. A bőr egyre szárazabbá válik, végül állandó külső zsírrétegre szorul. A DR. HAUSCHKA kozmetikával elérhetjük, hogy a szükséges mennyiségű faggyút képes legyen maga megtermelni.


A homeopátiás szerek kíméletesen, mellékhatások nélkül, a szervezet áthangolásával, harmonizálásával próbálják leküzdeni a betegségeket. A homeopátiás gyógyszer feladata az öngyógyító folyamatok beindítása, segítése.


Indi, én ezek alapján gondoltam - írtam, hogy homeopátiás. Szerinted tévesen? :?:

kisvic
 
 


Ökonet: Háát... Ez is MLM. Ez a legnagyobb baja. Mert minden ilyen rendszer sajátossága a néphülyítés az "Ez a legjobb, próbáld ki, nekem is bejött" dumával. És az ámítással, hogy itt majd hülyére keresed magad. Érdekes módon mind ezt állítja magáról. Pedig, ha jobban szemügyre vennénk a termékeiket... Engem az összes ilyen hálózat megtalált a munkámból kifolyólag. Hozzá kell tennem, hogy az Ökonet még az egyik legkorrektebb. Vannak organikus vitaminjai!!!(Persze a Creation's Garden gyártja amerikában.) Van víztisztítója, ami szintén korrekt (a fehérvári Vízműtől kellett kérnem egyszer egy szakvéleményt és az ezzel szűrt víz volt az első helyen). Van takarító gépük is, ami légtisztító is egyben, és víztartályos, ami szerintem pozitív, mert nem fújja vissza a port a levegőbe. De a kozmetikumai csapnivalóak!!!! Abszolút nem bio. Aki ezt állítja, azt meghülyítették. :wink:

kisvic
 
 

 
 

köszi, Zöldasszonyok :D az ecetnek mi a funkciója a mosás utáni öblítésnél? baj, ha nem használok? (se ezt és mást se öblítéskor?) vagy mindenképp szükséges valamiért?

hát ezen vagyok én is kiakadva, hogy hogy lehet ennyire hülyíteni a népet? hogy kifejezetten allergiás/ekcémás bőrre ajánlják pl az ökonetes szappant? :( ezért vagyok tanácstalan, hogy ezek után mi alapján döntsek, ha biztonságos termékeket szeretnék? ti már felismeritek az összes kerülendő összetevőt?
maminti78
 
 


Kisvic :) Megnéztem a cég oldalán, van mindkettő neki, igazad van, van homeopátiás szere is.
indianyo
 
 


Indi,

én is ezt a márkájú mosogatószert vettem most kezdem használni.de akkor biztos jó:)

Laura

Kép
tabajd
 
 


Lányok, az Ökoszolgálat dolgait/termékeket a Nádor utcában lehet beszerezni?
picinke
 
 


Viru,
Megnézted az Alverde összetevőjét a testápoló kislexikonban, és onnét sejted, hogy káros, vagy csak abból gondolod, hogy hasonlít a neve a Sodium Laureth Sulfate-ra? Csatlakoznék ugyanis kisvic-hez, az alverde legtöbb terméke BDIH-s, tehát szigorúan ellenőrzött, nem lehet bennük káros összetevő (legalábbis jelenlegi tudásunk szerint káros nem).

Potter- Ági, remélem, nem vagyok terhes, két hete még nem voltam, akkor néztük az uh-n a nőgyógyászommal :D :D

Maminti, a Testápoló kislexikonban fel vannak sorolva az általában használt kozmetikai összetevők, és jelölve van, hogy melyik ajánlott, melyik nem. Ilyen kiadvány kapható pl a Szabolcska utcai Hold-boltban, de neten is rendelhető, innét pl:
www.netbio.hu / egyéb termékek

Eszter
ikra
 
 


Sziasztok,

visszatérve még Viru által felvetett témára: ha naturkozmetikumokat ellenőrzik, akkor megbízható? Igen, de akkor miért van pl. az Alverdében is és több másikban is Sodium laureth Sulfát meg egyéb ilyen finomságok, mikor az jó kis mérgező anyag. És még azt is olvastam, hogy sokszor mellé írják, hogy kókuszdióból származik, ezzel takaróznak, de a kókuszdióhoz csak annyi köze, hogy a feldolgozásánál melléktermék lesz. na most akkor merjek vagy ne merjek ilyet venni?
Ha valaki ért ehhez, megköszönném.

Kinga

Kép

Kép

Kép
zorka1
 
 


A szaglásom ugyanígy van, nem bírom már a parfümöt sem, másokét meg kifejezetten émelyítőnek érzem...

de az ételekkel ugyanez a helyzet, minél tisztábban étkezel annál kevésbé bírod a rossz kajájkat.

egy hét múlva föld napja, aki tud üljön keróra!!! critical mass debrecenben is!

Marica & Levi :)
marica75
 
 


Eszter, már nem emlékszem pontosan, a sampontól meg megszabadultam, de valami ammonium laureth sulfate vagy ilyesmi volt (nem akarok hülyeséget mondani). Amikor néztem az összetevőket a boltban, akkor csak az ismert káros összetevőket kerestem, amit fejből is tudok. Aztán otthon megnéztem a listát (nem a Testápoló kislexikonban, mert az nincs meg, hanem több oldalon is fönt vannak ezek az összetevők) és akkor derült ki számomra, hogy a két anyag szinte ugyanaz.
(Amúgy is sajnos több Alverde termékkel befürödtem azzal, hogy nem bírtam elviselni a szagát, úgyhogy inkább hallgatok a testem jelzéseire és hanyagolom őket.)
Szerintem egyébként lehet, hogy nem minden terméke BDIH-es. Meg aztán azt hiszem, sampont a legnehezebb SLS és társai nélkül csinálni, mert ugye akkor nem habzik. (A jó samponokban ezeket szokták glucoside-okkal cserélni, ha jól tudom.)

Van pl. a Daburnak egy jó kis hennás samponja, biztos ismeri valaki, ill. jó lenne, ha nem nyomták volna tele SLS-tal. Ezt nem értem sosem, hogy csinálnak egy jó sampont, akkor miért rontják el?

A másik ilyen habzó anyag a kézmosó folyékony szappan. Amióta nem használunk, csak körömvirágos szappant, azóta nem jött elő (az előtte egyébként a hideg hatására minden télen jelentkező ekcéma a kezemen). De a vendégeknek van kitéve és egyszer, amikor fél napig azzal mostam kezet, mert a másik elfogyott, fél nap alatt megint kijött.
De ha valaki tud jó, ökobioSLSmentes folyékony szappant, akkor légy szíves mondja el!

Viru
Kép
viru
 
 


Picinke: Nádor utca, igen :)

KépKép
livus
 
 


Nem tudom, volt-e már szó róla (én nem vettem észre), de ki mit tud az Ilcsi krémekről? Vettem aranyáron arckrémet és testápolót, de a testápolót csak befogott orral tudom magamra kenni, mert olyan erős az illata, hogy feldobom a papucsom tőle. Olyan dinnyés-karottás. A fene sem gondolta volna, hogy ilyen szagú.
Bizony nem ártana valami kis összefoglaló az itt elhangzott háztartási-, takarítási- és testápolási javaslatokról, mert már teljesen elvesztem a sok infoban.

kamcsatka
 
 


Két szombati programajánlat jött ma a HUMUSZtól:

http://www.humusz.hu/programok/2860

http://magosfa.hu/hu/node/499

KépKép
livus
 
 


Viru írta:
De ha valaki tud jó, ökobioSLSmentes folyékony szappant, akkor légy szíves mondja el!

Viru, a Sodasan környezetbarát bio tisztító termékeket gyárt, itthon a BiOrganik forgalmazza. Most nem sorolom fel, hogy mi mindenük van, de tényleg minden, ami a háztartásban felmerülhet. Természetesen van bio növényi folyékony szappanuk is. Az összetevői: organikus növényi olajokból készült szappan, bio olivaolaj, illóolajok. 2 féle van: Citrom- olíva, Barack- olíva. Én a citromosat használtm, mert imádom a citorm illatát. Nagyon minőségi. Kb 150ml (nem vagyok benne biztos) és nagyjából 1000.- . Csupán az utóbbi az oka, hogy most nem használom. Bár ez a te kívánságaidban nem szerepelt, hogy olcsó is legyen, úgyhogy remélem kielégítő volt a válasz :lol: :lol: :lol: !

kisvic
 
 


Kisvic :D valóban nem szerepelt...
ezek sajnos mindig drágábbak, de hosszútávon megéri, mert nem lesz beteg az ember...
A 150 ml 1000 Ftért tényleg nagyon sok, de azért megnézem, köszönöm!

Viru
Kép
viru
 
 


Viru!

Kisvic a számból vette ki a szót... :lol: Én is ezt a márkájú a foly. szappant ajánlottam volna. Itt kapható: http://www.bioszallito.hu/Sodasan-bio-f ... rmek-11128 És 300 ml kerül 1186 Ft-ba.
A Sonett termékek is jók (én sokat használok közülük), a folyékony szappanjukat nem ismerem.
Egyébként nálunk a vendégek is sima oliva szappant kell használniuk... ha tetszik, ha nem :lol: :lol: :lol: :wink:

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Indi írta:
Nekem a tökéletes tisztítószer az, ami kapható mindenhol, olcsó, nincs hivalkodó csomagolása, nincs benne illatanyag és semmi firlefánc. No és nem Timbuktuban gyártják. A mosószóda ilyen. tökéletes. (na jó, a frottírok kicsit megdurvulnak tőle, de ezen kívül nem tudok mellékhatást).


Teljesen tudok ezzel azonosulni!!! Pedig nem is olyan rég még lehetőségem volt a világ összes biocuccát megrendelni és kipróbálni beszerzési áron- megtehettem és meg is tettem. Most viszont a minőség mellett az ár is fontos, hogy jó legyen. Ezért használom most az Ökosz termékeit. Mert min2 kitételnek megfelel. De szívesen megosztom a tapasztalataimat az általam ismert termékekről, és aki megteheti vegye meg. :lol:

kisvic
 
 


Igen, Sonett is jó.
A folyékony szappanból van citromos, rózsás, levendulás és neutrális. Ez utóbbi tökéletesen megfelelő lenne ekcémás- allelgiás bőrre az Ökoline helyett. És, ha jól emlékszem, van belőle nagy kiszerelés is. (A pumpás 300ml, aztán 1L, és 10L) Ezen kívül van növényi színszappanuk is, ami csak növéni olajat tartalmaz (olyan, mint amit régen főztek a háziasszonyok, csak az állati zsírből készült). Ez is jó allergiás bőrre, és kb 150- 200Ft. Ja, és folttisztításra is ezt használom. Egy kedves ismerősöm pedig ezzel fürdik, mert hosszas próbálkozás után csak ez vált be neki... :lol:

kisvic
 
 


Kriszta, köszönöm! Szerintem kipróbáljuk! :)

Ööööö... nálunk sem minden vendég, csak az anyósom szokott undorkodni (mert fa szappantartóban van a szappan, de valószínűleg ha csiszolt kristályüvegcsében lenne, akkor is problémázna). :shock:

Viru
Kép
viru
 
 


Kisvic, megint bekavarodtam: most akkor azt mondod, hogy ami az Ökoszolgálatnál kapható, at minden termék jó? (mindenre, tisztítás, mosás, kozmetikai cuccok), De vannak szintén jók, csak drágábbak? És az most melyik??? A Sonett vagy....??? jaj...

kamcsatka
 
 


Az Ökotest emblémával ellátott termékek megbízhatók? Vagy azért érdemes utánajárni, hogy melyik összetevő micsoda?

http://bookline.ro/control/producthome?id=52378&type=72

Ilyen deot vettem, és ezen rajta van az Ökotest embléma.

Andi
m_andi
 
 


Orsi: az Ökosz.nál minden jó. :D A többit pedig a munkámból kifolyólag ismerem. 8) (azok drágábbak, mert az Ökosz nem kereskedelmi céllal árul.)

kisvic
 
 


Az Alverde nem mindegyik cucca BDIHs, csak amin az embléma szerepel. Pl az egyik sampon az, a másik nem, viszont e másikon az oko test sehr gut jelzés van, ami szintén jó, azt hiszem.
Megnézem este az összetevőket (samponom van itthon) a testápoló kislexikonban, és referálok.

Mi Lavera folyékony szappant is használunk (meg normál, natúr szappant), este azt is megnézem, de ha jól emlékszem, az is BDIH minősítésű.

Eszter
ikra
 
 


SLS helyett sodium lauryl suphoacetate van a laverában, ezt viszont nem találom a kislexikonban :(
viszont BDIHs.
na most erre mondjatok valamit.

Eszter
ikra
 
 


kisvic írta:Igen, Sonett is jó.


Volt szerencsém a Sonett deggenhausen-i üzemét megnézni, és sok minden nagyon tetszett :) . Sok mindent energiafelhasználás nélkül készítenek (pl. szappant :o ), amihez energia kell, ahhoz a saját kis vízierőművükből nyernek elektromos energiát (szinte 100%-ban!) és a címkézést szociálterápiaként fogyatékkal élő, gondozott emberek végzik teljes egészében!!!!!!!

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


sziasztok,

ha már tisztitószerek az ecover is nagyon jó és nem drága. wc tisztítót vettem anyunak 400 körül volt, egy domestos :x sem olcsóbb sőt! most próbálom átállítani környezetbarát tisztitószerekre mondjuk ő vevő az ilyenre :)
mosódióval mostam hajat reggel, mikor mostam fura volt de mire megszáradt olyan mintha samponnal mostam volna. most már csak arra vagyok kiváncsi mennyire fog zsírosodni a hajam így?!
Indi köszi!!!

Laura

Kép
tabajd
 
 


Hogy kell mosódióal hajat mosni?

Viru
Kép
viru
 
 


Indi írta:

1 evőkanál mosódióport elkeverek egy pohár langyos vízben és ráöntöm a hajamra, jól belemasszírozom és lemosom. Nem habzik. Lehet a mosódió héjával is mosni, akkor viszont egy kicsit fel kell forralni, mert a héjból nem oldódik ki olyan könnyen a szaponin. Én szeretem a hatását és jó érzés, hogy midnenféle vegyszer nélkül működik

Kép
tabajd
 
 


Tabajd: ecoverről valami link? Vagy valami közelebbi info? :?: :D

kisvic
 
 


Indi! Ti a gyapjú pelenka külsőt évszaktól függetlenül használjátok? Arra gondolok, hogy tavasszal, nyáron nem túl meleg?

kisvic
 
 



ja és a MOM biopiacon minden szombaton lehet venni.

tényleg azt tudjátok hogy kint van a Mollys (biopamut termékek) is?
vagy csak nekem volt újdonság? :o

Laura

Kép
tabajd
 
 


a frosch is jó? a múltkor a müllerber kettőt adtak 1 áráért, betankoltam, remélem, nem nyúltam mellé (már régebb óta használom, igazából az összetevők elolvasásáig nem jutottam el, megbíztam abban, h rá van írva, hogy 100%-ban környezetbarát, vagy ilyesmi)
maminti78
 
 


Maminti, most jutott eszembe, hogy a nick-ed Lázár Ervintől van, ugye? Maminti, a pici ZÖLD töndér:-) milyen találó!

kamcsatka
 
 


Zöld nagyokost kérdezte a múltkor valaki. Itt is van: http://www.zoldbolt.hu/termek.php?termek_id=16
Biobaba: kösz a tippet! Tök jó ötlet nászajándékba adni ilyesmit! :)

KépKép
livus
 
 


picilivi írta:Boróka nemsokára meg kell, hogy kapja az első kombinált oltását :( Nálunk ez Infanrix-IPV-Hib.
Tudjátok esetleg, hogy erre melyik homeopátiás bogyót lehet adni, hogy csökkentse a mellékhatások lehetőségét?


Erre senkinek sincs ötlete? :cry:

Livi
Kép
picilivi
 
 


Livi :) de jó, hogy újra kérdezted, már a múltkor akartam írni: midnen kötelező védőoltásnak van ún. kivezető szere (nozódája), a Remedia forgalmazza, nektek a győri gyár nem is lenne olyan nehéz talán. Mert ők gyártják, rajtuk kívül talán csak a gazdagréti gyógyszertár árusítja (van online gyógyszertáruk és postai rendelést is felvesznek). Én annak idején írtam a Remediának és ők felajánlották, hgoy ha nem sikerül Gazdagréten beszereznem, akkor ők is tudnak postán köldeni utánvéttel. Mindkét helyen ismerik a védőoltásokat, így tudják adni a megfelelő kivezetőt hozzá. az adagolás már nagyon változó, minden orvos mást mond.
indianyo
 
 


Weleda, Lavera antropozófus termékek (azt hiszem, a Sonett is), tehát garantáltan organikus termesztéssel, vegyianyagok nélkül készülnek és a feldolgozásuk is tökéletesen ellenőrzött. Voltam Németországban ilyen helyen, háááát.. engem nem érdekelt a kertművelés akkortájt, de lenyágözött, mi mindent lehet "kihozni" az anyaföldből vegyszerek nélkül, kézzel és a a szellem erejével megtámogatva.
indianyo
 
 


Ikra, ugy tudom, ami nincs a kislexikonban az rendben van.

folyekony szappan: miert nem jo a sima szappan? a csomagolast is mesporolhatja az ember :) (ez nem beszolas akart am lenni! :))

Babe (?) koszmo elleni sampont nem tudjatok hol lehet kapni? mi van benne egyaltalan, ismeritek??

Frosch engem is erdekelne, regebben elkezdtem utana nyomozni (a dobozon szereplo ceg honlapjat neztem), de semmi megnyugtatot nem talaltam, csak a zacsira van rairva, h 98%-ban lebomlik (remelem nem az van, mint a "kornyezetbarat" eldobhato pelusoknal, ahol nem maga a pelus bomlik le 100%-ban hanem a zacsija :shock: - ezt megtargyaltuk annak idejen azt hiszem :))
saara
 
 


sziasztok

saara, patikában lehet venni babét, nekünk is az van (és koszmó is sajna..), épp a napokban néztem, sajnos a flakonon nincs rajta az összetevőlista, a dobozt meg már rég kidobtam:S

Ti mivel fürdetitek a gyerekeket? most voltam a Müllerben, kerestem valami "megfelelőt", volt weleda, de naggyon drága :( és vettem végül müller sajátmárkás babadürdetőt (nem is drága), ebben legalább nincs Sodium Laur. Sulf., és rá van írva, hogy "Öko-test sehr gut". Ez hivatalosan is jelent valamit, vagy csak reklámszöveg?:)

Biztos már sokszor volt róla szó, de ti mennyiért veszitek a mosószódát? ezt is lehet kapni a müllerben, 500ft/kg, de nem tudom, ez mennyire sok/nem sok?

Orsi: még csak kicsiT zöld tündér:D
maminti78
 
 


Szia Saara,
a Babe termékek csak gyógyszertárban kaphatóak. Ott se mindegyikben :)
Azt hiszem spanyol gyártmány, ha rákeresel a neten kiad valahol egy oldalt ahol még az összetevők is fenn vannak. Annak idején én is ott néztem meg és azért nem vettem végül, mert van benne valami ami nem volt szimpi, de már nem tudom mi volt az :oops:

Kinga

Kép

Kép

Kép
zorka1
 
 


Orsi, Kinga, koszi.

Orsi, mennyi idosek a gyermekeid (jol emlekszem, h ketten vannak?? :oops: ). nalunk a nagy naponta furdik (mert ezt kicsi koraban beleiktattuk a napi rutinba) sima vizben, semmi kence. ha kaki szagu a feneke popsimosasko (csap alatt) szappanozunk, ennyi.
A kicsinel ici-pici weleda furdetot hasznalunk (DM-ben is van. most fogyott ki az uveg, amit a nagynak vettunk olyan masfel eve :)), de hetente 1x furdik csak, mindennap tobbszor van popsimosas csap alatt.
szoval igy :)

mososzoda ar: nem emlekszem, bocs :oops:

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Sára, jól értem, hogy engem hívsz Orsinak? hihi:D Kati vagyok, az előző hsz-em aljára írt apróbetűt Orsinak(kamcsatka) címeztem, az zavarhatott meg:) igen, 2 kölkec van, 3 és 1 évesek. ők is naponta fürdenek (bár én is hallottam már, hogy ezt nem feltétlen kéne, de ez a nap egyik fénypontja, most már együtt pancsolnak a kádban:) És mocskosak is estére rendesen:D ) tényleg elég lenne a "tiszta" víz? lehet, hogy csak a régi beidegződés miatt, de nekem kell a tudat, hogy valami mosakodószert is használok. A nagynak jó a bőre, de a minimanó nagyon érzékeny bőrű, jó lenne megtalálni a neki valót. nem lenne baj, ha nem lenne nagyon drága, de ha tényleg azt mondjátok, hogy a weleda annyival többet tud, akkor beruházunk:) vagy vissza kéne térnünk a gyógyszertári kikevert fürdetőkrémhez?
maminti78
 
 


Maminti Kati :lol: , a gyógyszertári fürdetőről én most álltam le,eddig azt használtuk, merthogy az a legjobb, meg lánykám feje kissé ekcémára hajlamos,de most találtam a neten, hogy az is tömény kőolajszármazék, vazelin és egyéb finomságok. :evil:
Szerintetek?

Kinga

Kép

Kép

Kép
zorka1
 
 


jujj, Marminti Kati, igen, az zavart be, bocsbocs! :oops: :) (hihi :))

hm, egyutt pancsolas, hat elhiszem, h imadjak... nalunk meg nem aktualis (kicsi a kicsi+csak kiskad van).

haromgyerekes baratnom max 2 naponta furdet (1, 3 es 5 evesek, kerteshaz, szoval ott is van mocsok sztem :lol:).
weledat mi nagyon szeretjuk.

gyogyszertari furdeto: en is ugy tudom, h koolajszarmazek van benne ( :roll: ).
saara
 
 


Fürdetés: tényleg elég a tiszta víz, vagy ha száraz a bőr, kis olívaolaj. Ha piszkos tényleg, illatmentes szappant használunk. Dm-es ökotest sehr gut-os babylove fürdetőtől Flóra csupa ekcéma lett, úgyhogy én semmit se teszek azóta, mert a Weleda drága nekünk. Nincs bőr-és koszproblémánk :)

KépKép
KépKép
safrany
 
 


Sziasztok!

Kati! Az 500 Ft/kg ár a mosószódáért, mint kiderült, drága. Pontosan nem tudom, hogy hol (talán Ökoszolg.), de ennyi pénzért akár 2 kg-ot is kaphatsz...
Fürdés: nálunk is 2-3 naponta (közbenső napokon lemosás a kényes helyeken :wink: ). Tiszta víz + valamilyen illóolaj. Vagy ha a kádnál marad az olívaszappan, akkor azt csempészik a lurkók a vízbe... :roll:

Sajna nem találtam meg a régi hozzászólásokat e téren... erkélyen/gangon, szóval nem kertes házban való komposztálásban van közületek valaki, aki tapasztalattal rendelkezik? Vagy ötlet...???

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


zorka1 írta:

miért van pl. az Alverdében is és több másikban is Sodium laureth Sulfát meg egyéb ilyen finomságok,


Nem tudom, hogy melyik Alverdében találkoztál SLS-el, de érdekelne! :shock:

kisvic
 
 


Mosószóda: Igen, az Ökosz.nál a legolcsóbb, 280.-/kg. Továbbá olcsó még a mosogatószer: 550.-/L,
bórax: 400.-/fél kg,
szódabikarbóna: 250.-/ fél kg,
vízkőoldó (ecetes): 310.-/L.
(Ezeket úgy mérik ki, úgyhogy flakont vinni kell!!! Kivéve: mosószóda, szódabikarbóna.)

Jó áron van nekik: kozmetikumok, illóolajok, mosható pelusok. 8)

:arrow: Cím: Bp., Nádor u. 34. (Nyitva tartás: H: 8- 17, K-Cs:8-16, P:8- 14.) Tel.: 311-7855.

kisvic
 
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: