Új privát üzeneted érkezett!

Jamina, ilyen jól be tudod osztani az idődet, hogy a dekupázs is belefér? Már sárgulok is!!!!!

Anyósom elutazott 10 napra nyaralni! Hurráááááá!

A szomszédék megkértek, hogy szerdán locsoljuk meg a kertjüket, mert nem lesznek itthon. Ez azért jó, mert van egy pici tavuk aranyhalakkal. Olyan aranyosak!
viki
 


Viki,
belefér a dekupázs annak az árán, hogy amíg csemeték alszanak, én mint az őrült egyszerre csinálok mindent Kép De azért kell egy kis hobby, különben négyfal-betegséget kap az ember lánya!
Jamina
jamina
 
 


Hurrá!
Életemben először sikerült olyan gyümölcslevest főznöm, mint a menzai. Hogy a szilva teszi, a körte, a barack, vagy a csilagok nem tudom, de külön jó, hogy azért maradt holnapra is. sofka
sofka
 
 

 
 

Lanyok, aruljatok mar el, hogy mi az a dekupazsolas??? Valami nagyon sikamlos dolog? Kép
kivancsi
 


Kíváncsi,
sikamlós?! Kép Gondolod, a férjem nélkül akarnék ,,úgy" dekupázsolni?
Keresd a Szalvétatechnika topikot és ott választ kapsz! Kép
Jamina
jamina
 
 


Sziasztok!

Én is elújságolom a nagy hírt:A FIAM KÉT NAPJA ÁTALUSSZA AZ ÉJSZAKÁT!!!!

Jaminának ugyan nem új a hír,de azért én örömködök majd' 1 év utánKépKépKép

Pussz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc,
aztán nem elkiabálni Kép, nehogy elolvassa a csemete és direkte óránként keljen ezentúl Kép
Jamina
jamina
 
 


Ma vettem egy miniszoknyát, és egy tuti bikinit (tehát biztosra vehetitek az esős időt Kép ).
A pszichomókusom másik szorongásoldót írt fel nekem, pedig tudhatná a buta, hogy ez a topic akármelyik szorongásoldót lekörözi.
Enikő meglátta a nagypapája képét a számítógépen, és megpuszilta a monitort!!!!!
A férjem vett végre egy nagyonsokrészes CD-tartót, így már látszik az alagút vége a rendetlenség terén...
viki
 


Viki jó hogy idetaláltál! Ezért nyitottam ezt a topikot, hogy lássuk, mennyi jó is történik velünk. Amit nem feltétlenül veszünk észre. Kép
Mi tegnap évfordultunk. Kaptunk anyósomtól kimenőt. És elmentünk sétálni meg vacsorázni kettesben a párommal. A vacsorára aSzent Jupátba mentünk, ami a nagy adagokról hires. Kétszemélyes tálat rendeltük, de haza is jutott. Annyira, hogy a Petivel ma egész nap ezt ettük. Kép

zsunya
 
 


Ma Ádival tándcoltunk egy fertály órácskát a Cranberries CD-re -már amennyire erre a zenére táncolni lehet Kép Ez az egyik kedvenc tombolási formája a fiúcskának, mellesleg nekem meg kitűnő gimnasztika Kép
2 szép képet is sikerült ma dekupálni. Működött a tapétarasztó a hobbyrag. helyett!
Jamina
jamina
 
 


Viki!
Ez az "elutazott az anyósom..." nagyon tetszikKép
Csi
Névtelen
 


Jamina

Hát,sikerült elkiabálni,de nem volt vészesKépMajd meglátjuk ma,hátha nem lesz gond,csak véletlen volt az ébredésKép

És meglett a 40 000 Ft hiányunk,aminek nagyondenagyon örülök,mert nem nekem kell kfizetniKépKépKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc,
az én gyerekecskéim is ilyenek: ha valamiért megdícsérem őket a neten, másnapra tutira elromlanak Kép. Most pl. annak örülök, de nagyon, hogy Ádi egyre többször kéredzkedik magától bilire nagydolog-ügyben. De ezt most inkább le sem írtam, jó? mert még elolvassa, és nem csinálja többé KépKépKép
Vettem egy tuti gyönyörű SZt, borosüveges, parafadugókkal.

Zsunya,
évfordulóhoz gratula. Hányadik, ha nem vagyok indiszkrét? És házassági vagy megismerkedési?
Látod, milyen jó, hogy elindítottad ezt a topikot?

Jamina
jamina
 
 


Fiam késsel-villával eszik. Biztos a meleg miatt vanKép
Csi
csii
 
 


En nagyon imadom ezt a meleget, föleg egy 19°C-os medence partjan! Persze azert a vizbe is ugrom, ha a gyerekek engedik! Es engedtek is!!!
Ma Aaron megtanult a karuszoval uszni! Az en kis lubickolo fiamKép....!!!!
Kryss

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Sziasztok!

Életemben először egyedüli felnőttként vezettem a kocsit! Egyszer járdáztam meg szegényt csak!

A nagyobbik fiam nagyon ügyesen, jól viselkedett. Nem szaladt el, vigasztalta az ordító kisebbiket. A nagyon keveset alvó kicsi kidőlt, még a nagy vacsija előtt, így sikerült a nagyra is teljes figyelmemet szentelnem!

Snoopy
snoopy
 


Snoopy!
OFF, egy 3 hónapos babát mennyire ráz meg az altatás? Egy anyajegy leszedése miatt altatnák a babámat. Szerintem 10 percnél nem több idő. Milyen módon altatnak ha rövid időről van szó?
Nagyon bevált a légzésfigyelő!!! (kopp-kopp)
Bocsi mégegyszer, hogy ide írtam.

Tina
tkriszta
 
 


Tina, nagyon fontos most leszedni? Én nem altatnám ilyen kicsin. Igaz, nagyobbnak se nagyon. Azért irod, hogy bevált a légzésfigyelő, mert riasztott? Ha igen, ezt sem árt közölni azzal az orvossal aki altatni akarja.

Megrázni szerintem nem rázza meg az altatás. Már ha nem sikerül különösen rosszul.

zsunya
 
 


Zsunya,
akkor félreérthető voltam a légzésfigyelővel. Mert az első babánál más típusú volt mint most és az mindennap beriasztott. EZ meg nem, nagyon jó. Nincs téves riasztás.
A homlokán van a faggyúmirigyes anyajegy. Ha most leszedik nem fog látszani. A sebészeten a proff. azt mondta, hogy később probléma lehet.
Bocsi megintaz OFF-ért.
Sziasztok.

Tina
tkriszta
 
 


Jamina

De tényleg olvassák!Egyébként ma megint csak inni kelt fel fél 6 körül,aztán fél 8-ig durmoltKép!!!

És voltam fodrásznál és végre olyanra csinálták a hajamat,ami nekem is tetszikKépKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc,
mindkét örömködésért írígy-írígy Kép

Örülök, hogy megújult az ötlettár -bár aki sok topikot olvas, nyilván únja már, de szeretném, ha minél többen megkukkolnátok, mert érdemes Kép.
www.otlettar.try.hu
Jamina
jamina
 
 


Tina ha megbizol a dokiban, akkor kérdezz meg tőle mindent ami kétséged kérdésed felmerül. Akkor leszel tényleg nyugodt, ha mindent elmond, nem? Kép Drukkolok!

Jamina, negyedik megismerkedési. Ugyanis bármilyen hihetetlen a babánk tervezett volt, az esküvőnk nem. Csak lustaságból házasodtunk össze. Mert igy kevesebbet kellett mászkálni a papirokkal, mintha apaságit csináltattunk volna. 5 hónapos terhes voltam. Zöld terhesruhában, párom zöld-sárga óriási plüsscilinderrel a fején, az I. kerületben, véletlenül egy nagyon puccos barokk teremben. Jó volt. Kép

Mai örömöm, hogy elutazunk anyámhoz. Ez Volán-buszozást jelent. És váratlanul jelentkezett a hugom segiteni lemenni. Kép Olyan jó, hogy ilyen nagy már! (13 éves)

Zsuny

zsunya
 
 


Kép
Ma kicsi fiam, és még kisebb lányom aludt 2,5 órát. Ilyet még nem nagyon csináltak.KépKépKép
főleg nem egyszerre.
gigóca
 
 


Zsuny,
ez az esküvő Kép; nincs róla fotó?

Gigóca,
na EZT én is nagyon tudnám értékelni!
Jamina
jamina
 
 


Jamina

Ugye milyen jó nekem?KépÉs ehhez hozzájött,amiért ma ismét örömködöm,hogy nap közben még kétszer 2 órát aludt az én egyévesem!KépKépEnnyi szabadidő,azt sem tudtam,mit kezdjek vele!

Zsunya
Erre az esküvőre én is kíváncsi lennék!KépJól nézhettetek ki!Az anyakönyvvezető megállta nevetés nélkül?Kép

Gigóca

Hajrááá!

+egy öröm:Kaptam csomagot JaminátólKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Jamina

Ugye milyen jó nekem?KépÉs ehhez hozzájött,amiért ma ismét örömködöm,hogy nap közben még kétszer 2 órát aludt az én egyévesem!KépKépEnnyi szabadidő,azt sem tudtam,mit kezdjek vele!

Zsunya
Erre az esküvőre én is kíváncsi lennék!KépJól nézhettetek ki!Az anyakönyvvezető megállta nevetés nélkül?Kép

Gigóca

Hajrááá!

+egy öröm:Kaptam csomagot JaminátólKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Hát ezt hogy sikerült kétszer elküldenem?!!!!!
Névtelen
 


Úsznak a lányaim! Ma láttam szegény Legközépsőt, aki az úszótábor első hetében semmit nem akart csinálni, minden reggel hisztizve ment el. És ma siklott, és deszkával lábtempózott! Sőt tornázott is. És szemmel láthatóan jól érezte magát.
Ráadásul vendégem volt a babanetről! Furcsa volt, ahogy a monitor életre kelt. sofka
sofka
 
 


Sofka!
Én meg telefonon beszéltem a Babanetről Valakivel...valóban furcsa, mikor a monitor életre kelKépKép

Megkérdeztük ma a fiamat, hogy mit szeretne kapni névnapjára. Azt mondta: virágotKép

Csi
csii
 
 


Csi,
és miközben telefonon beszéltél Valakivel, annak az illetőnek a kisfia leszedte a szalvétát az éppen frissen elkészült gipszképről Kép
Valaki Jamina
jamina
 
 


Juhéjjj, és közben középhaladó elhasználó lettem!
Középhaladó Valaki Jamina
jamina
 
 


Sziasztok! Tök jó ez a topik!
A majdnem 28 hónapos lányom mostanában többször idebújik hozzám, és elrebegi: szeretlek!Kép
Imádom még az érintését is, olyan puha, finom!

Tegnap vettem új zuhanyfüggönyt a régi rozzant fürdőszobánkba. Hatásos volt: a férjem ezen felbuzdulva végre komolyan elgondolkodott a felújításon! Kép
Már csak 4 nap, és megyünk megint nyaralni!
Márti
 


Középhaladó Öregedő Jamina!
Nem egyről beszélünkKép. Akivel én beszéltem, annak a kisfia azt hajtogatta, hogy ÁdiÁdiÁdiKépŐ nem lehetett....
csii
 
 


Csi,
na igen, mert Ádi egy kisangyal, mi? Kép Akkor tényleg nem egyről beszélünk, az én fiam nem olyan! Kép

Márti,
csupa jó hír! Kép

Jamina
Ui: Ádi mai új szava: kuka
jamina
 
 


Hurrá! A nagylányom elment az apjával bevásárolni, a két kisebb kölök pedig egyszerre alszik! Már egy fél órája itt ülök, és olvasom a babanetet. Még az Ötlettárba is eljutottam, gratula Jamina, Napocska!
Az öthónapos életében másodszor hanyattfekve aludt el, önállóan. Még nagyobb öröm, hogy mikor fél óra múlva felébredt, sikerült visszaaltatni. különös, hogy alig várjuk, hogy megszülessenek, aztán meg folyton csak azt várjuk, hogy elaludjanak. sofka
sofka
 
 


Hurrá! A nagylányom elment az apjával bevásárolni, a két kisebb kölök pedig egyszerre alszik! Már egy fél órája itt ülök, és olvasom a babanetet. Még az Ötlettárba is eljutottam, gratula Jamina, Napocska!
Az öthónapos életében másodszor hanyattfekve aludt el, önállóan. Még nagyobb öröm, hogy mikor fél óra múlva felébredt, sikerült visszaaltatni. különös, hogy alig várjuk, hogy megszülessenek, aztán meg folyton csak azt várjuk, hogy elaludjanak. sofka
sofka
 
 


Sofka,
köszi Kép
Nekem meg az furcsa, ha az én 5,5hónaposom véletlenül hason alszik el. De azzal egyetértünk, hogy mindig altatnánk szegény gyerekecskéket Kép
Jamina
jamina
 
 


Szóval Ti telefonon trécseltek?
Én iiiiiiiiiiiiis akarok!

Irigyzsunya Bújjalukba

Örömök:
Barátnőmnek tegnap meglepetés szülinapi buli.
Ma szintén vele szalonna sütögetés csokilikőr iszogatás. Kép

Alvástéma hencegéssel Kép
Péterfiam sosem volt altatva, 8-kor alszik el este. Délután két órát még rá, stabilan. Kép Lehet irigykedni.Kép

zsunya
 
 


Zsunya,
felhívlak telefonon és elárulod, hogy hogyan lehet 8 órakor ágyba parancsolni a fiúdedet, oké?
Sárga Jamina
jamina
 
 


Jamina!
Három gyerek nyolckor ágyban. Igaz kettő vagy alszik, vagy nem, de nem jönnek le többet, anya meg ahelyetthogyvégredolgozna netezik.
Hurrá, nem kellett vacsit csinálni, mert apa és Kata pizzat hoztak. (hiába nem ettem három napja csokit, ebbe muszáj volt belekóstolnom. Nyam, nyam!)
sofka
sofka
 
 


Ma itt voltak sógornőmék a 2 fiúgyerekkel. Hoztak jégkrémtortát.Kép
A fiúk csak egy vízipisztolyt törtek el a lányom játékai közül! Minden egyéb egyben!Kép
Márti
 


Irígyzsunya, vigyázz Sárgajaminára, mert felhívod, majd másnap mindent rádfog!!!

Sofka!
Ötlet remek, holnap mi is pizzázunk!

Márti!
Ismerős.....Vendégsereg után áldott megkönnyebbülés, és tornádó súlytotta képKép

Akkor dicsekedjünk:
Lánykám 22-08-ig alszik, napközben 10-13ig, majd 15'30"~19-ig. Fiam napközben 15'30-17'30ig. Általában.
Már most tudom, hogy nem kellett volna leírnom, mert ilyenkor biztosan el is kiabálom...

Apró öröm: kölyöknek nem ízlett a chilis babom. Kérdeztem, hogy akkor legközelebb ne csináljak ilyet? Mire azt felelte "Anya, legközelebb majd sikerül!"
Nem csaptam agyonKép

Csi
csii
 
 


Csí!
Szerintem úgy gondolta, hogy egy újabb traktort, aminek a rakománya a virág Kép
Phaedra
phaedraa
 
 


Hurrá!
Apa hétig az emeleten tartotta a lányokat, és én egészen addig szundikálta. Mert ugye nem lehetett alvás, ha hallottam a viháncot?
sofka
sofka
 
 


Jamina nincs recept, ilyen. Bealudt a kitolásba is. Kép

Azért hivj fel tali ügyben: (06 1) 2138492 vagy 20 4430359

Tsók
Zsunya a gödörleső

zsunya
 
 


Sofka!
De. Mi már csak így tudunk aludniKép

PhaedraKép
Kivételesen nemKép Valami miatt most folyton virágot kell venni neki...
Csi
csii
 
 


Zsunya,
az imént próbáltalak hívni a 20-ason, de nem vetted fel Kép Csak nem a gödörben vagy, ahol nincs térerő?
Szerintem ez a ,,sokat alvó gyerek" csak urban legend; nem hiszek nektek!
Jamina
jamina
 
 


A mai Kép-k:
Voltunk az IKEA-ban és még maradt pénzünk! Kép
A lányom megint fiús játékot "vett" magának: egy kalapálóst. Kép
Nem kellett ebédet főznöm! Kép
Elállt a migrénem! Kép
Márti
 


Tudok ilyet csinálni!!!!!!!! (: ): Kép
sofka
 
 


Zsunya!
Együtt olvasgattam a fentieket a kedvesemmel. Erre:
" Barátnőmnek tegnap meglepetés szülinapi buli.
Ma szintén vele szalonna sütögetés csokilikőr iszogatás."
a következőt reagálta: "Zsunya terhes". KépKépKépKép
milla
 
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: