Új privát üzeneted érkezett!

Judit! Nem semmi a sulid! Ezt tényleg komolyan gondolják? :shock: :roll: Még mindig imádnivalóan szépek a kispasijaid! :wink: :D

Jim! Jönnék én is Mammutba, ha nem pénteken lesz a tali. Akkor ugyanis Szegedre megyünk az Apuhoz. Gratulálok a lement kilókhoz! Nagyon ügyi vagy és szerintem is jól nézel ki a képen! :D :D :D :D :D :D

Márti! Hozzátok is készülnék, de a kedves bíró úr mindig reggel 8-ra tűzi be a férjemnek a tárgyalást, és nekem nincs szívem olyan korán ébreszteni a Botitarkát. :oops: :? Kitartást a 90 naposhoz. A sógorom 2x csinálta végig, mindkétszer 15 kiló ment le róla úgy, hogy vissza se szedte utána. :wink: :D

Toncsi! Ezt a zabizét leírnád nekem pontosan, lécci-lécci. Ne izgulj, nálunk sem elég már egy ideje a földre tett takaró játszani. :wink: :lol:

Bosek! Enyémgyerek is csak akkor érzi jól magát, ha ül vagy áll. Néha még rá bírom venni, hogy másszon egy kicsit, de nem sokáig tart. Ahhoz képest, hogy kora, jól nyomja. Nem baj, én örülök neki! :lol:

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


Évi!
Szia! Hogy van Apukád?
Ó, te hozzám képest nádszál vagy!!!Én 176 cm vagyok és mint írtam már a súlyom háromjegyű :oops: :oops: :oops: Világgá megyek...Legalább egy valaki csatlakozna még ide, hozzám hasonló paraméterekkel.... :cry: :cry:

Én is zabpehelykását akarok csinálni....jól hangzik....

Jim!
Ezekkel a kajákkal csak éhessé teszel bennünket...
Azt megfigyeltem hogy Te mindig szépen terítesz, és a kaját is ízlésesen díszíted, tálalod...

Feladatból annyi van, hogy mindjárt szétosztom őket :lol: :lol: :lol: :lol:

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Jim! Várom már nagyon az újra 56-58 kilós önmagam. :wink:

Jól vagyunk, nagyjából. Mindenki. Sok még a rohanás, de sebaj, majd lelassulunk egyszer.
Apu is jobban. Egy hete lehülyéztem. :oops: Amint kivették a kanült véglegesen a gégéjéből, rögtön ment cigizni. :shock: :? :wink: Enni még nem bír, de legalább bagózik. :evil: Hát (tudom, háttal nem kezdünk mondatot, de, hogy nézne már ki hassal :lol: ), normális az ilyen??? Még jó, hogy "csak" az élete van veszélyben.

Majd leírod a fényképeken lévő kaják receptjét?? Amit itt írogattatok, meg linkeket tettetek, azt mind kinyomtattam. Jól jönnek az ötletek, mert mostanában nem sok enerdzsim van kitalálgatni semmit.

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 

 
 

Judit! Ha csak olvasni kell, én is beszállok a segítők táborába! :wink: Na jó, a lényeget ki is jegyzetelem, de csak Neked! :lol:

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


Évi!
A cigi az durva!
Nem érti meg Apukád, hogy miről van szó?????

Sajnos nem csak olvasni kell....Döbbenet miket kérnek a tanárok...

De Apukád cigizése is pont az egyik témám lenne. Egy egészségkárosító magatartású embert kellene kikérdeznem mindenféle szempontok alapján.
Egészségeset cselekvőt is....

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Judit, mindent kipróbáltunk már, nem hallgat senkire. Az orvosra sem. Még sugárterápia is szükséges ahhoz, hogy meggyógyulhasson, de a cigi mellett annak szinte semmi hatása nem lesz. :roll:

Megkérdezzem, hogy vállalja-e a kikérdezősdit?

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


nem köszi. Anyukám dettó, és még mellé a pia is....köszi azért
Anyukámat interjúvolom meg az egyszerűbb. Bár bőven akad más is a környezetemben... :(

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Ja, pia is. Most csak azért nem, mert nem tud nyelni, az orrszondán keresztül pedig nem meri nyomni. Ne tudd meg két hétig milyen cirtomszíne volt a műtét után. Tisztult a mája és besárgult. Ennyi jó van most, hogy legalább nem iszik.

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!

Beindult a topic!! Juhééééééé

Kvaszevi szijjjjjjjjjaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!
De jó, hogy jöttél, hát persze, hogy áldásunkat adjuk, sőt nagyon jó, hogy itt vagy te is köztünk!
Örülök, hogy apukád jobban van, de ez a cigis téma.............. :?:
Botika jól van??? Képet majd dobjál, ha lesz időd!
Bármikor jössz Miskolcra, mi szeretettel várunk!!!!!!!!!!!!

Juditk!
Hogy vigasztalta meg????? Na mindegy mindjárt megkuksizom!!!!
Katasztrófális!!!!!!!!

Jim!
Mi az a maltóz??????? Mit akarsz kutyulni????????

Bosek!
Azt a mindenit, azt mind apja fogta???????
méretes egy kis halacska!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

És végül................ Ha olvasod............
Obeao!
Remélem csak olvasó üzemmódban nyomulsz.
Ne haragudj meg, de te vagy az aki miatt egy jól összeszokott társaság szétrobbant.......sajnálom, hogy ilyen vagy.
Nem tudom szegény férjed hogy tud elviselni, bár lehet ő is valami hasonló természettel rendelkezik!
Nem gondolod, hogy mennyire megbántottál egy rakás emberkét a topic-ban!
Na mindegy.................. nem is idegeskedem!!!!!!!!!!!
Remélem ide nem akarsz berontani, és kioktatni minket!!!!!!!!!!!

Bocsánat mindenkitől, de ezt muszáj voltam......... :oops:
Vendég
 


Hoztam képeket nem csak azoknak, akik nem ismernek. :wink:

Kép Pasijaim. :D

Kép Így ül a Botitarka. :lol:

Kép Itt még 69 voltam... :? :oops: :wink: :lol:

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


Jéézusom lányok!
Ma reggel mindenki elkapta a babanetusz aktivátusz vírust? :lol:
De jó, hogy beindult a topik!
Erre nem is lehet reagálni!!!
És még pletyi is van!
Na, írom, ami eszembe jut!

Sedith, köszönöm a köszöntést Neked is! Hihihi, imádom, hogy a korommal szemtelenkedhetek... Csak akkor gáz, mikor a melóhelyen a nálam idősebbek simán lemagáznak. Meg mikor az utcán odajönnek, hogy "Szia Judit, mi újság?" Khm.. khm, én a húga vagyok... Na jó, ez mondjuk 2 éve már egyszer sem történt meg, de akkor is.

Judic!
Itt vagyok én! Csak annyit kell güzülni a szemináriumokra... Most is itt lapul mellettem a 25 oldalas tanulmány a kétnyelvűségről, meg az ír házi is itt vigyorog, meg még ezer dolog... :( De azért én inkább itt lógok.. :wink:
Megfázással hogy állsz? Jobb már?

Üdv az újaknak! (Mondom én, a nagyöreg, a kb 6 db hozzászólásommal!) :lol:

Jim!
Olyan dinka vagy ezzel a hájas fej dologgal! Olyan jól nézel ki a képen! 5 kiló mínusz, nagyon duuurván jól nyomod!

Húúú, Márti!
Milyen csodacsiniszánsájnbarbi vagy a képen! (Ezt a szót nem is tudom, honnan vettem..) :lol:

A kiskölykös képek nagyon jók! Itt tényleg csak szép gyerekek vannak :?: :shock:

Biztosan akartam még valamit, de most megyek, készítek egy 1es pizzát, aztán skyperandim lesz 7től. Ja, tegnap vettem azt a mikrózos norbi "zamatos' lencsefőzit... Grrr, ilyen gyomorfájdalmat... :roll:
éda
 
 


Sziasztok Csajok!

Hm...jöhetek?????????? :roll: :roll:

Kép
Kép
tündérmanó27
 
 


hali!
Évi!
Boti cuki, ügyes kisfiú!

Éda!
Nem jobb sajna, ha köhögök nagyon fáj. Levi is elég rosszul néz ki, Nimi csak kicsit náthás...Most érte el élete legboldogabb pillanata, kapott 1 babapiskótát..... :D
Jókat röhögtem ismét :D :D :D barbi meg ilyenek.... :D :D :D De igazad van, Márti bomba nő volt akkor, és lesz is még olyan. Most is nagyon jól néz ki, de akkor..... :shock:

Tündérmanó!
Ez csak természetes...Mennyit akarsz fogyni? Norbisokhoz állsz vagy a 90 naposakhoz. Itt mindkettő megfér. Sőt a juharszirupos is. És a gyenge láncszemeskedés is.... :D

A norbi kajától ma majd éhenhaltam. Még nem teljes gőzzel csinálom, mert elcsábultam most is, egy kifli és pár falat tészta iránt :cry: :oops: De majdcsak belejövök. Ma pl. Levinek vettem pöttyös rudit, nagyon kívántam de nem, nem és nem...

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


"Most érte el élete legboldogabb pillanata, kapott 1 babapiskótát..... "

:lol: :lol: :lol:

Lányok! Hogy tudok képet feltölteni? Avatarnak is, meg amúgy is?[/img]
éda
 
 


Sziasztok!!

Csókoltatok mindenkit, ne haragudjatok, de mivel ma esett az eső bosikának nanáhogy a szokásos migrénkéjével van randija, úgyhogy tűzök aludni.. :x :x Legalább akkor nem érzem. Az a szar az egészben, hogyha felkelek ugyanúgy fáj tovább.... Blanka milyen tündérke ilyenkor, tudja hogy anyukája pöccre indul, nyikk nélkül bealudt a csöcsön fürcsi után... Drágaságom.... Apa is első szóra szót fogadott....

Lefotóztam nektek a kiscsajt, hogy mit művelt ma, de majd csak holnap tudom feltölteni, az előbb ecsetelt okból...

Évi, Tündérmanó!!! De jó, hogy jöttetek!!!!

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Tündérmanó!!! Lánykádnak boldog félévet, fiadnak pedig boldog névnapot!!!

Judit!!! Levinek is boldog félévet!!!!

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


halihó

üdv mindenkinek! újaknak és régieknek is!

Judit
naon cukker Nimi meg Levi is!!! babapiskóta? képzeld én azt nagyon nem szeretem :shock: . túrórudival hős voltál!
ja és született kecskeméti vagyok és a szüleim most is ott laknak

éda
mit tanulsz? én is itt Szegeden nyomulok. a neved honnan? Edva vagy Édua esetleg? nekem mindkettő tetszik!

kvaszeva
nagyon szépek vagytok! én lenni "áprilisi", így nem tudom apuddal mi van, de gondolom tüdőrák(de remélem nem és rosszul gondolom) jobbulást neki! neked kitartást!
zabpelyhes:
tejben( kb 5-8dl) zabpelyhet főzök, annyit teszek bele, hogy amikor megfő/duzzad ne legyen leve(nemtok arányt írni, mert nem mérem, de egy után rálehet jönni, lsd, mint tejberizs) mikor megfőtt picit hagyom hűlni 1-2 tojást belekeverek+aszalt meggyet és közepes tepsiben megsütöm lassan kis lánggal. ja, édesítő meg fahéj meg vanília aroma. és ilyen rizskók szerű süticuccos lesz belőle. remélem érthető. én értem :lol: 8)

jim
maltóz. minek az neked? kérdezd meg a kedvenc patikádat! tök sok mindent tudnának rendelni/beszerezni/rákérdezni a nagykertől. csak lusták!!! más ötletem nincs.

ma én is hős vagyok, mert vacsira hungarocelt nyomtam vékonyan megkenve camping sajttal ,párizsivel. éhes is vagyok. ja, meg tzaziki.kiváncsi vagyok éjjel éhenhalok-e :roll:

puszpá
toncsi

toncsi80
 
 


húúú, ez nagyon kellett!
Judic most küldött át egy csomó 1-2 évvel ezelőtti képet, ééééés! leesett az állam! én voltam ilyen vékony? és volt nyakam? és nem volt integető izmom meg ódalhájam??? :shock:

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

toncsi: Éva vagyok, de a család elég régóta csak Édának hív, innen a nevem. Én BTK anglisztika business english és tourism spec. Te?
éda
 
 


Bakker csajok…. :shock: :shock: :shock: Rendesen zavarban vagyok, pedig ez ritkán esik meg velem, becsszó…. Ma végre először eljutok odáig, hogy bekapcsolom a gépet, félórája olvasok, és minden kihullott a fejemből álmélkodásomban, amit írni akartam…. A képek dicsérete maradt meg, már tegnap is akartam, ma meg jöttek a dicsérő listámra új képek… szóval jim, akármekkora fejed, ha így néz ki, nyavalyogjál már másról, oks? Márti, rád meg rendesen beizgultam olyan jó nő voltál (vagy), pedig semennyi leszbi hajlamom (eddig legalábbis úgy hittem…), gyönyörűek az Edit lányai, a Bosek férje a halakkal, a Judit fiai, meg az Évi Botondja (na meg maga az Évi is…)remélem senkit nem hagytam ki, ennyire futja most…. Durva, hallod Judit, ez aztán a komoly csoport-téma, bár nem nyomás, hanem kohézió lálálláááá…. Szóval csajok, jöhet itt bárki aki nem márciusi? :D :D :D 8) Amúgy lassan mindenki itt lesz aki miatt én is olvastam a márciusit, király, nem kell két topikot olvasnom… 8) és jim, ezt hívják ám szaknyelven karizmatikus személyiségnek… ezt meséld majd el a richteres elbeszélgető uraknak/hölgyeknek, rögtön felvesznek piacot kutatni… 8) 8) 8) hú, akartam itt locsogni juharszirupról, mindenféléről, de nem fogok, most még emésztem ezt a mai termést itt a topikban.
Pusszantás mindenkinek
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.17 06:09-kor.
Vendég
 


foster
pedig engem érdekelt volna, ogy milyen volt a szirup :shock:
bár van egy ötletem a szirup vizet vonz magához téged meg a klotyó(ezért nem voltálma :lol: 8) ) így akarsz fogyni! bocsika, ha durva 8)
lelövöm magam meg a gépet! I shot the sheriff and I...

eda
gyógyszerész végzettséggel rendelkezem, de ez még nem jelent semmit

pusszantás a többségi márciusiaknak és a kisebbségnek is!!! :D
toncsi

toncsi80
 
 


toncsi!
juharszirupos téma olyan mint egy nem túl jól sikerült limonádé megborsozva... sokkal több citromot tettem bele mint írva vagyon, de gondoltam az csak nem baj... juharszirup rettentő édes, én nem nagyon bírom az ilyesmit, de a vitaminbevitel érdekében hajrá...
jim, minden országnak megvan a saját hülye csodaszere, csukamájolaj, méz, juharszirup, én például ausztráliában nyomultam egy darabig, ott mindig azzal húztak, hogy csak akkor lehetek igazi ausztrál, ha jóízűen megeszek egy adag vegemite nevezetű vitamindús cuccost... hát a mai napig nem vagyok igazi ausztrál, megláttam a vegemite-ot és már rohantam is rókázni általában... így vagyok most ezzel a kanadai juharsziruppal is, nem valami ízletes. szerintem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.17 06:09-kor.
Vendég
 


amúgy minden dicséretemet osszátok be tíz napra előre. Mostantól átmegyek mogorvába, mint mindig ha éhes vagyok.
Vendég
 


Bosek
Te! Mekkora a csajod! Az enyém sosem fogja utólérni! :) Köszi a köszöntést! Azért most belehúzott 1 hónap alatt 1050 g!
Nem irigyellek a migrénes fejfájásért. Kolléganőm szenved vele...hááát nem igazán szeretünk olyankor hozzászólni!

Juditk
Én még csak próbálom kiválasztani a megfelelő diétát...dehát én nagyon hamar elcsábulok a finomságokon...szerintem ilyen téren Bosekkal össze lehet kötni. :wink: Nekem a hasamat és a combomat kellene lejjebb véknyítani kilóban olyan 6-7-ben kiegyeznék. Bár az uram ellenzi.
Szociálpszichot írtál a tantárgyaid között? Úgy emlékeztem tanultam...aztán megnéztem az indexemet és tényleg. Kutassak hozzá neked valamit? Terepgyakszijaim is vannak rendesen terepnaplóval...ez nem tudom mit tud neked segíteni?

Jim
Nagyon szép vagy a képen!!!!!!!!! Ez komoly!

Márti
Valami jó kis diétás kajcsikat összeírhatnál mint konyhatündér!
Azt meg hogy te jó nő voltál és vagy így is úgy is nyugodt szívvel jelentem ki!!!!!

mrs foster
Ez a juharszirupos valami hatásos, mert unokahugom csinálta és kilóban nem akarok hazudni mennyit adott le, de centiben 15-öt.
Na ezt biztos nem próbálom ki, de sok szerencsét és kitartást hozzá! Annak a trutyinak a kinézete is érdekes....

Kvaszéva
De jó, hogy olvaslak téged is! Botitarka milyen ügyesen ül eghyedül!!!! Nagyon édes! Apukád nemsemmi!!!!!
Tényleg jó lenne, ha jönnél Miskolcra!

Kép
Kép
tündérmanó27
 
 


Ja amit kérdezni akartam!
A tejcsinek nem árt a diéta???????

Kép
Kép
tündérmanó27
 
 


mindjárt indulunk itthonról, lehet ma sem leszek, bár remélem azért igen... sokkal laposabb mára a hasam, juhéj :D :D és jesszus, de rondán beszéltem én itt tegnap.. :shock: :shock: :shock: még jó, hogy van ez a szerkeszt gomb...
pussz csajok, ügyik legyetek
Vendég
 


Húúúúú, mit fogok én kapni, hogy ide csalogatom a jónépet. Pedig nem tudatosan csinálom 8)

Tündérmanó, nagyon örülök neked is!!!!

Évi, nagyon cuki Boti, és Pattinak igaza volt, Mátyás is :oops: Te meg majd lefogysz és leszel a legszebb :wink:

Nekem olyan birka gyerekem van. Imád focizni, ugye hordjuk edzésre, és mivel rossz idő van, nem a pályán nyomják, hanem teremben. Most kitalálta, hogy oda nem hajlandó járni :x Akkora arca van már 4 évesen, nem tudom mi lesz belőle. Most büntiből felírattam a cérnahang foglalkozásra az oviban, ahol mondókákat és énekeket tanulnak, mert utálja, még anyák napján sem volt hajlandó kinyitni a száját....Nagy a szája, csak itthon! Mondjuk azt mondták az óvónők, kinyílt a csipája, ott is kezd visszadumálni....

Martin kúszik, hátrafelé, mint 1 rák. Úgy bírom. Hú, azt hittem ez rövid i, de okos Mozilla alápontozta :lol:

Márti: maltóz=maláta cukor

Toncsi: akarok kutyulni tejszaporító löttyöt, van az agyamban egy tuti recept. Meg még más is. Képzeld, volt egy gyógyszerész hallgató csaj még Pécsett, vele barátkoztam -persze érdekből, mert gyógyszertárat akartam alapítani, ahhoz meg kell ugye gyógyszerész is. (volt egy szupi hely, ahol lehetett volna) Ja, csak rámnyomult a lány, pedig volt egy elég jó pasija....még telefonszámot is kellett cserélnem, mert még éjjel is sms-kel bombázott....jó, mi?

éda: rakd már fel azt a képet nagyban!!!!!!

foster: te meg ne tűnj el ma, szülői is lesz, ahova az uram megy (hihi :twisted: ), úgyhogy nagyon ráérek. Anyám meg itt lesz 7végén, munkaruhákba varr cipzárt (semmi kedvem, pedig tudok varrni), meg kivasaltatom vele Robi összes göncét!!!!! 8)

Bosek: hogy van a búrád? Engem elkerült a migrén, helyette a gerincem törik ketté, ahova kaptam a spinált még 4 éve, ilyenkor brutál szar. Várom a fotót.

juditkecsk: mesélj a mai menüről is! Én úgy gondoltam rendelek update 1 lisztet, mert unom a zabot. Nem érdekel, hogy drága, de ennék már vmi normális kaját is.
Vendég
 


Sziasztok!!!!!

kvaszavi!
Nagyon édi Botitarka, és hogy milyen ügyesen csücsül, nem semmi.
Bence még elborul...........de olyan édes csak úgy kacagja, mikor dől!
És akkor Norbizol te is??

Éda!
A múltkor én is akartam venni azt a lencsés bigyót, akkor még jó hogy nem tettem. Nagyon sz@r volt???
Ja és látom avatar sikerült, a képet pedig a melléklet feltöltésnél tudsz tenni fel!

Tündérmanó!
Sziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiia!
De jó hogy te is itt vagy :lol: :lol: :lol: :lol:
Én is szeretném Rékát és Ádit felköszönteni!!!!!!!!!!!!!!!
Kép

Bosek!
Buksikád hogy van??????

Fosterka!
Na végre.... már azt hittem valami bajod lett attól a lötyitől!!!!!!
Éhes vagy e????? :shock:

Jim!
Az milyen volt az a sütike??????? Nagyon tetszett!!!
Vendég
 


Tündérmanó!
Beírtam a céklás krumplit a másikba, ja csak azt nem írtam oda, hogy a Lidl-be vettem.
Vendég
 


Recepttel érkeztem: fehérje napra
Olyan totál egyszerű, és Update 1-be belefér!!!!!!!!

Hozzávalók:
-csirkemell (kb 70 deka lehetett)
-tejföl (min 3 dl)
-mustár JÓFAJTA (jelen esetben Reine Dijon fokhagymás)
-só, bors
-kis vaj
-tojás
-sajt, füstölt karaván (kb 15 dkg)
(kis tepsi:D)

1. a fél csirkecicit 3 vékony szeletre vágtam, aztán a nagy tenyérnyi szeleteket még két részbe.
2. tepsi kivajaz, 1 réteg husi bele, megszórjuk sóval, megkenjük mustárral
3. a tejfölbe teszünk negyed tk sót és feketeborsot (ez is lehet negyed tk), valamint a tojást, jól összekeverjük. az első réteg husira kevesebb tejföl került
4. második réteg: husi, só, mustár, maradék tejföllel befedjük
5. mehet a sajt rá

40 percig sült fólia alatt (totál puha lett, szóval ha sürgős akkor talán kevesebb is elég), aztán 15 perc alatt a sajt is rápirult.

Finom friss salátával hiperszuper:)))
Vendég
 


Márti, a sütit én találtam ki: 400 g-os Tescos barackos light joghurt, 250 g túró--> ezt felmelegítetem és belekavartam egy zacsi zselatint meg jó pár kanál canderel édesítőport. Barackot dobáltam bele (asszem 4-et). Tepsibe öntöttem, hűtőben pár óra alatt megdermedt. A tetején az diabetikus tejszínhab, fonyódi spárban vettem, amúgy máshol még nem láttam.

Na rakok fel még képeket.
Vendég
 


Jim!
Nagyon fincsi lehet....... CH napomon kipróbálom.
Vendég
 


lehet sok lesz.......

Kép

Kép

Kép

Kép


Kép



Kép

Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.17 17:28-kor.
Vendég
 


Azért a férjemre is ráférne egy kis fogyókúra!!!!!!!!! hehe, ma update spenót lesz az ebéd. update fasírttal.

ja még egy kajás képpel lógok:

Kép

hagyma, szalonna (jó húsos, zsír rajta semmi), darálthús, só, bors, pirospaprika, fokhagyma, rá krumpli, be a sütőbe. én csak a húst ettem ki belőle :D Na jó, 1-2 szalonna, meg krumpli is lecsúszott :oops:
Vendég
 


szóval ki jönne a Balatonra??????????? Ha??????????????? És mikor???? Elmegyünk Hévízre is, megtámadjuk a diabetikus sütiket, fagyikat!!!! Akár pancsizni is lehet, a víz 32-34 fokos hidegben is. Vagy Kehidakustány?

1. Jim
Vendég
 


Márti
Úgyis oda készülünk ma akkor veszek céklát és kipróbáljuk. A krumpli nem jött be répával, de hátha ez a kombináció!

Jim!
Nagyon jók a képek! Mennyi haja van kisebbik pasidnak!
A recept jól hangzik! Valami updates cuccot tudsz nekem csatolni? Te tejcsid nem apadt, ahogy csinálod? Én tényleg csak ettől tartok!

Kép
Kép
tündérmanó27
 
 


Egy kis nosztalgia rólam is:

inkább letöröltem.............

Most mehetek savanyúságot elrakni, tegnap bevásároltam egy csomó karfiolt meg répát.....klassz program
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.17 17:29-kor.
Vendég
 


Tündérmanó, nem apadt a tej, szerintem a sok zabtól jobban tejelek! Komolyan!!!

Milyen updates cuccra gondolsz? ha kicsit előreolvasol, úgy kb 1. oldal, ott fent van az összes link róla. pusszantás, most tényleg mennem kell
Vendég
 


Hahó!

Tündérmanó!
Remélem ízleni fog Rékának is a cuccos!!!
A tejcsid nem fog elapadni ne aggódj az update-tól tutti nem!!!!

Jim!
Olyan édi Martin is és Milóka is, kész nagy legény!!!!!

1.Jim
2.Márti

Időpont???? Nem tudom mondjatok ti......... és akkor lássuk, hogy jó-e vagy sem!
Vendég
 


Végre hazaértem brrrrrrrr, hideg van... fele programomat töröltem, a tököm mászkál ilyen cidriben... :x most igazából takarítanom kéne, de semmi kedvem...
Tündérmanó :D ,
de tök jó, végre hallok tapasztalatot juharsziruposról.... :D szóval nem hiába senyvedek akkor... amúgy nem rossz az íze (annyira)... tényleg egy limonádéra lehet hasonlítani a leginkább, csak van egy kis bukéja (broáf, hányós szmájli) a cayenne borstól.. :D aszonták itt többen már, hogy ha okosan csinálja az ember, akkor nem apad el a tej, úgyhogy szerintem ettől ne félj, hajrá.. :D :D
Mártikám :D ,
nagyon kedves vagy, hogy aggódsz értem :D , azt hitted szegény fosterpára már el is hullott, mi? :D 8) Csak igyekszem sok programot csinálni magamnak, hogy ne itthon üljek a hűtő tartalmán agyalva... 8) amúgy este kurva éhes voltam.... most megint nem, estére majd tutkó megint... :roll: te meg nagyon ügyi vagy, gratula a fogyáshoz!! :D :D ja, és a jim sütije inkább fehérjés, joghurt, túró... szerintem ne ch napon csináld...
Judit :D ,
jaja, komolyan szívesen segítek, de mindent sokkal előbb küldj mint a határidő, nem vagyok egy határidőbajnok... :D meg persze ha tudok, lehet hulla hülye leszek bármihez amit átküldesz, de akkor azt be is fogom vallani. Szóval 12 dühös nem lehet... logikus mondjuk, azt mondod csoportnyomás, azt mondom 12 dühös ember, szóval valószínű sokan írták volna..... :roll: azóta sem ugrott be semmi más, pedig becsszó gondolkodtam rajta, illetve ha a Dűne szépirodalomnak számít (szerintem maximálisan, az egyik legkirályabb könyv a világon :D ) ott azért történnek dolgok amire ráhúzható.... :D
Jim :D ,
Tök jók a képek, iszonyat cukkerek a kölykök.... :D milyen nagy már Martin, és milyen királyul áll neki az a sapi.... 8) 8) cérnahangon nagyon felröhögtem, de köcsög vagy... :D :D 8) 8)
jövök majd még, most csinálok valami látszat-pakolászást, nagyon kéne...
Vendég
 


én is megyek a balcsira! De nincsen korcsolyám, nem baj, én majd csak csúszkálok a jégen, néha beszakadok, olyankor gyorsan kihúztok és alkohollal próbáltok majd életet lehelni belém... :D 8)
Vendég
 


ja és jim, nagyon köszi, rakjál még pucsítós képeket, hogy végképp egy drabális tramplinak érezzem magam... bár talán motivál...
Vendég
 


Nem tudom, nekem most egy kicsit elment a kedvem ettől a 90 napostól. Ebben a pillanatban olvasgattam, kutakodtam, és egyedül a gyümölcs nappal van gáz!!!!!!
Mert akkor felszabadulnak a méreganyagok.... és akkor bejut a tejcsibe!!!!!
Mit csináljak?????? És ha kihagyom a gyüminapot?????
Jaj na valaki segítsen!!!!!!!!!!!!!!!! Olyan szépen beindult a fogyás pedig...........
És tejem is rengeteg van.........
Vendég
 


Fosterka!!!!!!!!!!
De jó neked, hogy te nem vagy éhes, én az vagyok de nagyon!!!!!!
Hallod mit csináljak?????????

Dominika Edit!!!!!!!!!
Légyszi légyszi SOS van!!!!!!!!!!! Ne csináljak gyümi napot?????
Ti nem olvastátok ezt??????
Vendég
 


igyál igyál igyál pukkadásig.... bár nem mondom, én is még akkor is tudnék enni, amikor már minden lépésemnél hallani ahogy lötyög a gyomromban a sok cuccos.... :D
asszem a dominika írt erről a méreganyagos dologról, hogy nem gáz, mert... nem tudom miért, de van valami halvány emlékem, hogy írta...
Vendég
 


na mindjárt megnézem, most monjuk fehérje napom van, tegnap volt gyümi!
megyek enni!!!!!!!!!!
Vendég
 


Márti, annyira jó fej vagyok (és annyira nem bírok nekiállni a takarításnak), hogy megkerestem neked... az Edith említi a második oldalon találod...
na, tényleg megyek és takarítok... tényleg. 8)
Vendég
 


jaja, vmit Dominika írt a gyüminapról.

Szóval eddig

1. Jim (2 felnőtt, 2 gyerek)
2. Márti
3. Foster

azon gondolkodtam, hány ágy van, de no para, van elég. Szóval én úgy tervezem, legalább úgy kéne menni, hogy péntek délutántól vasárnap estig. A főt is írjátok meg. Abban biztos vagyok, hogy a hátsó részen alul van 2 ágy, felül még 2 szoba, ott egyikben 2 személyes ágy+1 személyes meg egy kiságy, a másik szobában 2 2személyes ágy. Alul felül fürdő. Kint terasz. A másik részben csak alul van fürdő, de ott több helység van meg több szoba. Asszem ott alul van 2 személyes ágy, felül meg minimum 2 2személyes meg több egyszemélyes. Kint is nagy terasz. Na most jól megírtam. Szerintem 6 család férjekkel-kölkökkel bőven elfér.

Azért szokott jó idő lenni, szerintem október bőven belefér? vagy máskor?
Vendég
 


sedith írta, megtaláltam, és én meg is nyugodtam!!!!!!!

Nem tudom, ki említette, hogy szopi mellett nem ajánlják a gyüminap miatt. MIÉRT? Mi van azzal? Igen, kicsit éhezősebb nap, de nem mindenkinek. Mondjuk én csak akkor élveztem, amikor már volt dinnye, de egy-egy pici mogyoróval, napraforgómaggal mégis ki lehetett bírni. A kalóriabevitel megvolt, mert a gyümik is tartalmaznak kalóriát, bizony, a vitaminokról meg nem is beszélve. Ja, az lenne a baj, hoyg egészséges is? Hát kérem szépen, inkább koplalni egy kicsit, mint nem figyelni oda arra, hyog mit eszel. Tudom, magam példájából indulok ki. Mostanában eléggé össze-vissza eszem mindent. A tejcsit egyáltalán nem befolyásolta, mondjuk, lényeges, hogy megfelelő mennyiségű folyadékot igyál, úgyhogy szerintem a gyüminapokon kapta a lányom a legminőségibb anyatejcit. Hogy nagyobb mértékű a kiválasztás? A doktornőm azt mondta, ez kicsit gyerekes felfogás, mnert kiválasztás mindig van, és mindenképpen jutnak méreganyagok a tejbe. Egy füstölthúsos bableves után (amit normál étrend szerint múlt héten főztem is) tutti, hoyg több salakanyag megy át a tejbe, mint a gyümik után. Szóval, engem ez nem hatott és nem győzött meg. Amúgy teljesen normális (mennyiségű) étkezést folytattam és én úgy érzem, hoyg sosem táplálkoztam olyan egészségesen, mint amikor 90 napoztam. (Egyszer végigcsináltam, egyszer csináltam majdnem végig - terhes lettem és nem bírtam már, egyszer meg valamennyi idő után abbahagytam. A sorrend mondjuk, időben, pont fordítva volt.)
Vendég
 


1. Jim (2 felnőtt, 2 gyerek)
2. Márti ( 2 felnőtt, 2 gyerek)
3. Foster
Vendég
 


Képzeljétek olyan éhes voltam, és gyorsan meg is terítettem az asztalt, előpakoltam mindent mi szem szájnak ingere, és mi lett a vége......... ettem vagy 2-3 falatot!
Olyan hányingerem lett!!! Készen vagyok a mai napomtól!
Vendég
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: