Új privát üzeneted érkezett!

Gabi! Az üzenetek 39 azt jelenti, hogy hány hozzászólásod volt itt a babaneten. :)

Mióta megtudtam, hogy kisfiú folyamatosan vigyorgok. Lehet nem is akartam komolyan hogy kislányom legyen??? :o A férjem is folyamatosan nevetett a telefonban. :) Szóval szerintem ő is örül. :)
cshajni
 
 


Sziasztok !!!
Gabi! Nem leht hogy annyi üzeneted van???? :D
A csapot azt a férjem szerelte meg, majd szólok neki hogy fusson el odáig! :D
Hajni! Gratula. bár jó lett volna kislány de nem baj csak egészséges legyen ez a fontos.
A transindexeset és este olvastam a gyerekek majdnem felébredtek ugy visitotam a röhögéstől. :D :D
Mindnekinek szép napot kivánok.
tiácska
 
 


Hajni Gratulálok Nektek!
Kép
csega
 
 

 
 

Éljenek a FIÚK :wink: :oops: :D

Kép
csega
 
 


És szeressék a LÁNYOKAT :wink: :P


Kép
csega
 
 


Lesz majd nekünk is lányunk :wink: Kép
csega
 
 


És mosolyogni is van okunk :D

Kép
csega
 
 


Hajni,most akkor már én is gratulálok a legkisebb nemét illetően.Vígasztaljon a tudat,hogy ehhez már hozzá vagy szokva,nem kell megatnuld rendezni..és egyébként is nekem anno azt mondták,mikor Balázs megszületett,ne búsúljak,lányt kukoricacsuszával is lehet csinálni,ahhoz nem kell műszer és sok matéria,ha fiút szűl valaki,akkor azt jelenti,ott volt munka becsületesen :lol: :lol:

Ezt a Picurnak küldöm: Kép
gyö67
 
 


Jaj, Gabi! :D Ez aranyos. :) Köszi! :)

Oti neked is. :)
cshajni
 
 


Győ :lol: Én viszont azt hallottam (vajon ki mesélte?) hogy le kell cserélni a kakast hozzá. ;)
cshajni
 
 


Hajni, en voltam. :oops: :oops: :oops: :oops:
mayakarina
 
 


Igen, a 41 az a hsz-k szama. Koszi. Nehezfeju vagyok. :lol: :lol:
Erre azt mondana a ferjem, hogy ez nem kacagni valo. :lol: :lol:
mayakarina
 
 


Hajni!!!!!!! :o :o :o

KépKép
Kép
el..né
 
 


Ne nevess Joli! :D Sorstársak vagyunk, ;)

Gabi! Lehet hogy te mondtad. :) De mintha Gyö is mondta volna... :D
cshajni
 
 


Nahát, gratulálok a fiúhoz is, jó egészséget kívánok neki is, anyukájának is. DE nem tudom leplezni acsalódottságomat, mert valahogy reménykedtem benne, hogy legalább neked lányod lesz. Azt ne bánd, hogy nem cserélted le a kakast, pén megtettem és mi végre? :lol: :lol: :lol:

KépKép
Kép
el..né
 
 


Istenem, Hajni, ha valaki megnézi úgy ősszel a nyilvántartót! Nyolc férfinév! Kézilabpdacsapat??? :roll:

KépKép
Kép
el..né
 
 


Na, miért nem a vonalzóm látszik, csak ilyen összevisszaság?

KépKép
Kép
el..né
 
 


Mi a különbség a BÁTORSÁG, a COOLNESS és a IGAZÁN COOL között?

BÁTORSÁG: Reggel 3:00 totál részegen hazajössz. Feleséged áll az ajtóban egy seprűvel a kezében és te rákérdezel *Takarítasz vagy repülsz valahová?'

COOLNESS: Reggel 3:00 totál részegen hazajössz. Bűzlesz a női parfümtől és az ingeden rúzsfoltok találhatók. Megtapogatod a feleséget fenekét, majd így szólsz: *Te vagy a következő!'

IGAZÁN COOL: Reggel 3:00 totál részegen hazajössz, feleséged fekszik az ágyban és nem alszik. Fogod a széket, az ágya mellé ülsz. Kérdésére: *Mit jelentsen ez?' válaszolsz: *Az első sorban akarok ülni mikor a cirkusz elkezdődik!'
tiácska
 
 


Heuréka!

KépKép
Kép
el..né
 
 


TISZTA & KEMÉNY FEMINIZMUS

1. Mi a különbség a feloldás és a megoldás között?
Feloldás: Tégy egy férfit egy savval teli kádba.
Megoldás: Tedd bele mindet.


2. Miért szeretik a férfiak a szüzeket?
Mert nem bírják a kritikát...


3. Miért maszturbálnak a férfiak?
Hogy olyan valakivel legyenek, akit szeretnek...


4. Mennyi ideig tart egy férfinak kicserélni egy tekercs vécépapírt?
Nem tudni, ez még sosem fordult elő...


5. Mi a különbség egy vibrátor és egy férfi között?
A férfinak van hitelkártyája...


6. Mit csinál a férfi szeretkezés után?
Zavar...


7. Miért teremtette Isten előbb a férfit és aztán a nőt?
Mert a kísérleteket előbb patkányokon végzik, és csak utána embereken...


8. Miben hasonlítanak a férfiak a csigákra?
Abban, hogy nyálasak, szarvuk van és a ház urának hiszik magukat.


9. Miért mindig 2 sorosak a női viccek?
Hogy a férfiak megértsék őket...


10. Miben hasonlítanak a dinoszauruszok az intelligens férfiakhoz?
Abban, hogy mindketten kihaltak...


11. Hogyan választanád ki a világ 3 legbutább férfiát?
Találomra...


12. Miért jobbak a szárazelemek a férfiaknál?
Mert az elemeknek legalább van egy pozitív oldaluk...


13. Miben hasonlít egy férfi egy teleregényhez?
Pont amikor a dolgok kezdenek érdekessé válni, véget ér az epizód...


14. Mi a közös a házassági évfordulókban, a G pontban és a vécékagylóban?
A férfiak egyiket sem találják el...


15. Miért kell több millió spermium egy petesejt megtermékenyítéséhez?
Mert a spermiumok hímek, és nem hajlandók megkérdezni, hogy merre kell menni...


16. Miben hasonlít egy férfi egy mikróhoz?
Abban, hogy először azt hiszed, hogy mindenre jó, de végül csak melegítésre...


KONKLÚZIÓ:
A férfiak 99%-a miatt van rossz híre a többinek...


ZÁRÓ VICC:
Isten így szól Ádámhoz

- Van egy jó és egy rossz hírem számodra.
- Előbb a jót kérem - feleli Ádám.

- Kapsz tőlem 2 ajándékot: agyat és farkat.

- Remek, és mi a rossz hír?

- Nincs elég véred ahhoz, hogy egyszerre mind a kettő működjön.



KÜLDD TOVÁBB AZOKNAK A NŐKNEK, AKIKNEK NEVETÉSRE VAN SZÜKSÉGÜK, ÉS AZOKNAK A FÉRFIAKNAK, AKIKRŐL TUDOD, HOGY ELVISELIK...

KépKép
Kép
el..né
 
 


sziasztok!

a csajosom megint megfázott :( szóval nem enged ide,de örömmel látttaaaammm amit láttam Hajni!!!!gratulálok!....én közhellyel,azt mondom ,mindegy csak egészség legyen.....!
Persze majd én is fiút szeretnék,mert lány már van,de ha lányom lesz(egyszer) attól se fogok sírva fakadni!:):):)
pusssssssssziiiii
Vendég
 


Igazad van Hajni,én is mondtam azt a kakasos dolgot.. :lol: de nekem bégyütt..bolondé a szerencse :lol: :lol: :lol:

S ha belegondolok,ha fiú lett volna a 3-ik is az is az enyém,azt is ugyanúgy szeretném,ebben biztos vagyok. Hogy jóból is megárt a sok,az biztos,de azért azt vallom,egy fiúval kétszer kevesebb gond van mint egy szem máknyi lánnyal..
Azok a reggeli öltözések,az ilyen copf,az olyan zokni..mittudoménmi..sírba tesz már most. Este eddog kiválogatta mi kell neki,erre biztos rosszat álmodott mert reggelre nem volt már jó ugyanaz a ruha..Anyu,ez nem csinos!..ezzel aztán tönkretesz..és én látom lelki szemeim előtt ahogy lekésem az utolsó gyors 3-ast.. :lol: :lol:

Joli,el se hiszem,hogy még csak ennyi van hátra..ahogy elnézem a "vonalzódat".. :lol: :lol: van már neve a Picinek, Vagy még mindíg nem döntöttetek?
gyö67
 
 


Jó reggelt! Hozok nektek képzeletbeli kávékát. :)

Joli! Honnan 8 férfinév??? Mert mi még nem tudjuk mi lesz a babánk neve. :( Nektek megvan már? MOndjuk nektek van 10 hét előnyötök. :D Egyébként honnan van ez a jó kis babavonalzód? Nekem is kell :lol:

Gyö! Akkor jól emlékeztem, hogy te is mondtad! Szerintem szerencse kell hozzá és nem "szerszám". Na, meg mi magunk is "válogatunk"... így lehet (sőt szerintem biztos) hogy mi magunk is hibásak vagyunk abban, hogy milyen nemű gyerekünk születik. ;)

Nusi! Köszi szépen. :) Egyébként én sem sírok rajta. Teljesen megnyugodtam, így hogy tudom. Lesz mire készülni. A fiúknak elmondtam és a vigyort látni kellett volna. :D Bence azt mondta, hogy kell még egy fiú, hogy focizni tudjanak. :D Sajnálom Lilit. :( Nagyon beteg?
cshajni
 
 


Jó reggelt !
Köszi HAjni a kávét. hoztam hozzá képet jó??? Kép

Sajnos nagyon rossz idő van erre fele.nem szeretem.
Dgabi! A nénivel jól boldogulsz???
tiácska
 
 


Joli!
Megprobálom én is a vonalzót....a fiuk szülinapjával....

Kép

Kép
tiácska
 
 


nem megy :cry:

Kép

Kép
tiácska
 
 


Bocs megy
Na jól van ma tele lesz velem a fórum :D :D :D :D

Kép

Kép
tiácska
 
 


Jó reggelt.Azonnal mondjátok el,hogy kell ilyen vonalzót csinálni! Enélkül nem lehetek meg én sem.Vagyis Kriszta..hehe..a fiúknak ha lehetne csinálni kilógna az oldalról :lol: :lol: és ha belegondolok,jóól..én is gyerek vagyok még..A szüleim gyereke.. :lol: :lol:
gyö67
 
 


Jó reggelt Mindenkinek :)



Jöttem feltöltődni és kávézni hozzátok :wink:

Imádlak benneteket :D :oops: :wink: Remélem sokáig "együtt" marad a csapatunk :wink:

(Bocsi a szentimentalizmusért :oops: , keveset aludtam az éjjel, biztos az a bajom :lol: )


Nagyon szép napot mindenkinek!

Puszi: Gabi
csega
 
 


Gyö! Kattints rá a vonalzóra és kakor bejön egy oldal. Ott megcsinálod a vonalzót, majd kapsz egy kódot amit a profilodba az aláirásnál bekell illesztened és kész is. Két kódót adnak nekem a másodikkal jött be csak

Kép

Kép
tiácska
 
 


sziasztok!

én is csináltam olyan vonalzó ttt....
Vendég
 


heeeej hol van????
Vendég
 


Sziasztok!
Mi is megjöttünk még szombaton, csak ugyebár a ház is futott, hisz Csabika mégse úgy takarít mint én, aztán meg egy csomó mosnivaló is várt amit szerencsénkre Iskúéknál be is száradt vasárnap. Itt benn is elég sok volt az elmaradás.... stb.
Lényeg a lényeg, hogy mi jól vagyunk. Otthon nagyon jó volt, időt szakítottunk és meglátogattuk a rokonokat(25 év után). Persze minden napra jutott valaki, hisz nem egy bogban vannak, hanem az ország külömböző pontjain.(Megyes, Comana, Segesvár, Szenpéter) Igy felmentünk poiánára is egy délelőtt, ott még sízni is lehetett.
Mennem kell majd még mesélek...
aszta
 
 


Gyö, köszi a vigasztalást a fiúkkal kapcsolatban. Már csak hinni kellene benne, hogy a lánnyal több baj lenne :)
A név felől még nem döntöttünk, egyelőre a Csanád Koppány áll nyerésre.
Hajni, Gyö, látom Oti már kioktatott a vonalzóval kapcsolatban.
Nusi, kitartás, előbb utóbb meglesz! A második linket illesztettem be a profilba az aláíráshoz.
Én csak azért vagyok mérges, mert csak két vonalzót lehet feltenni. Így mi, háromgyerekesek hátrányba kerültünk :) Bár úgysem tudtam volna Csonginak is készíteni, mert amikor beírtam a'92-es születést, akkor azt írta, hogy a gyerek 12 éves és pár hónapos :lol:
Gabi, nem kell bocsánatot kérni, örülök, hogy más is érez így.
Lányok, abban segítsetek még, hogy hol van a kedvenc topikok, vagy valami hasonló? Egyszer már találkoztam vele, azóta se találom.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Kata, örülök, hogy jól húsvétoltatok és jöttél jelentkezni!

KépKép
Kép
el..né
 
 


Na én is csináltam Kittacinak "vonalzót" kíváncsi vagyok,mit tökölődtem össze :lol: :lol:
gyö67
 
 


szöveg (a "color=#FF0000 is használható)

akkor ezt most nonstop kell tenni ide be mindíg,hogy látszódjon az irományomba? Nem értem,na. Bódogtalan vagyok..Hiába taníttattak annyit :lol: :lol:
gyö67
 
 


na mégegyszer megpróbáltam..ÉN a bénaság netovábbja :roll:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


OK.NEM JÜTT ÖSSZE VALAMIÉRT..CSAK TUDNÁM MIT LŐTTEM EL.. :cry: :cry:
gyö67
 
 


Gyö, az e-mail címedre elküldött linkek közül a másodikat másold be az aláíráshoz a profilodba!

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!!
Navetazok... :lol: :lol:
Hajni, kopogjam le, meg eddig minden o.k. a nenivel. Ma olyan finomat fozott, hogy Maya a kanal mellett a kezevel is tomte magat. :lol:
Lement vele kezenfogva a lepcsokon...velem mindig cipelteti magat.
Delutan harmasban fektettuk le.
En is megprobaltam a vonalzot... :lol:
Csgabi, osztom a velemenyed: reggel alig varom, hogy "talalkozzam" veletek. :D
Joli, a viccek nagyon durvak. :lol: :roll: :shock:
Gyo, engem is a sirba tesz az oltozkodesevel Annamari. :x Megkerdezi, mit vegyen fel, de ugyis mast vesz fel, csak kotozkodik velem. Ha mondom, hogy ma jo ido van, o szoknyaban es zokniban (!!) akar menni. Mondom," megfagysz, te gyermek!!!"-" Nem azt mondtad, hogy meleg van???" :evil:
Nusi, gyogyulast kivanok Lilikenek!!
Kati, klassz lehetett otthon.
Erikaek mikor jonnek vissza??
Oti, varom a ferjed!!! :lol:
mayakarina
 
 


Ne törődj Gabi ! Az én lányom is ma reggel cidrizett egy vékony rózsaszín ballonaanyagszerű nadrágba,alatta csak zoknival..Farmerrel ha zoknit vesz,azzal semmi bajom,mert egyelőre a vastagabb szövésű farmerek vannak szem előtt...

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Gabi, ez isteni! Mármint a néni :D Főz, mosogat, sétáltat, még vigyáz is Majára, a picurka pedig szereti, éz nagyon jó! Irány a meló! Csak azért minket se hanyagolj el egészen :)
A székely szótárról jutott eszembe: a háromszéki tanító a román világ kezdetén román órát tartott a nebulóknak egy tanfelügyelő jelenlétében.
Mutatja az asztalt: acesta este măsa.
Mutatja az asztal lábait: acesta este picioarele măsii.
Mutatja az asztal fiókját: acesta este ce intră şi iese între picioarele măsii.
Nem fordítom le, mert a vicceket ha magyarázni kezded elromlanak...ha elfelejtettetek valamelyest románul(amit nem csodálok) majd magyarázok.
Nálunk a nagyleány után a kicsi is orrfolyós lett, szerencsére nem lázasodtak be, de már a tö...m tele van betegséggel :x
Küldjetek ide kicsi jó időt, itt még a föld meg van fagyva, semmit se tudtam csinálni a kertben és utálom, h.nem látok zöldet..
édy
 
 


Sziasztok, a tegnap éjjel megérkeztünk, ma futkosással telt a napunk, eljutottam fodrászhoz is végre, meg a bicigliket is elvittük a javítóba, stb stb. Jól telt, úgy ahogy. Egy napot nénjémnél töltözttünk anyummal együtt, falun, ez nagyon bejött a gyerekeknek. Ők jól vannak, úgy néz ki Csenge a túl öltöztetés miatt produkált ilyen magas lázat(sógornőmnél 16 fok van a lakásban és a hálózsákra egy kis paplant is ráraktam....)
Hajni, gratula a fiúcskához, vedd a jó oldalát a dolognak. Miért jó fiúnak lenni???Sztem, nem kell a "holnap mit főzzek?" kérdésen töprengenie, nem menstruál, nem fél, hogy megerőszakolják, nem félti a jó hírnevét, nem kell terhesnek lennie, nem kell a munkahely mellett, gyereket, háztartást stb stb bevállalnia és a fizetése is 40%-al nagyobb, mint egy nőnek. Nem kell gyantáztasson, szemöldököt kiszedessen, megtanuljon magassarkúban járni.
Másfelől, nem kell nyávogást hallgatnotok nap, mint nap, nem félted, amikor elengeded diszkóba, a pasijával kirándulni vagy éppenséggel egyedül a fiújával tanulni.
Nem lesz részed hisztiben és nem kell hajat fésülj, csattal loholj utána.
:lol:
Én örülök, hogy van egy kislányom, csak előre sajnálom, hogy sokkal több terhet kell majd elbírnia amikor felnőtt lesz.
Na jó éjt, és sok boldogságot annak akinek a napokban volt a névnapja, szülinapja ... :D
erif1
 
 


Jó reggelt! Hozok nektek láthatatlan kávét. :D Úgyis lesz olyan aranyos az utánam jövő hogy hoz nektek hozzá igazi képet is. :D

Jók ezek a vonalzók.. ha nem lennék lusta megcsinálni... na, majd egyszer. :D

Kata! De jó, hogy jól éreztétek magatokat otthon. :) És Csabika itt hogy érezte magát? ;)

DGabi! Nem baj, hogy irigyellek??? :D Úgy látom elsőre kifogtad a főnyereményt. :) Nekem is kellene egy pótnagyi akire ráhagyhatom a házat a fiúkat...

CsGabi! Gyere csak gyere ilyeneket mondani hogy kicsit jobb kedvünk is legyen! :D

ErikaF! Hát ilyenek eszembe sem jutottak a fiammal kapcsolatban. :) Nekem csak az járt az eszemben hogy tapasztalt vagyok már fütyiproblémákkal, keményfejüséggel, csibészséggel és minden egyébbel szemben. :) De hogy neki miért jó hogy fiúnak születik... :D Na, majd ezt is jól körbejárom! :D Örülök, hogy jól vagytok!!! :)
cshajni
 
 


Ja, Édy! Én értettem ám. :D Jó volt!!! :D
cshajni
 
 


Sziasztok!!!
Erikaf, orulok, hogy szerencsesen visszaertetek!
Amit irtal a noi mivoltunkrol...tiszta depis lettem. Sajnos, igazad van, egy no sokkal tobb terhet cipel, mint egy ferfi. :evil: Es megis o a "gyengebb nem". :evil:
Nusi, megkukucskaltam Lilkot a nlcn. (vegre megkerultek a kepek!!). Milyen pici volt, most meg, mar bolcsis nagyleany!!
Hajni, meg lehet kislanyod is... :wink: .
Edy, itt mar egy hete kiviragoztak a fak. Vasarhelyen meg nem...legalabbis mult heten meg nem voltak kiviragozva.
En is nagyon varom mar a tavaszt!! Bar nekem munkabamenetelt is hoz. :cry:
Gyo, fix ezt a vonalzot+katicat valasztottam en is. :lol: :lol: :lol:
mayakarina
 
 


nekem nem sikerul a vonalzo :evil: :cry: :evil: :cry:
BENA VAGYOK!!!!!!!!!!!!!!!
mayakarina
 
 


Na akkor figyelj ide,Gabi: rákattintasz valakinek a vonalzójára.bejön egy új oldal..ott kiválasztod amilyen kell,majd a lap alján ahol kéri ,megadod az email címed. Mikor megkaptad a levelet,abban lesz két kód. A másodikat (az url-st) a profilodnál bemásolod az aláírás helyett. s ennyi.

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Sziasztok!

Gabi, remélem ezennel a bébiszitter gondjaidnak vége :)
Nekem már nincs sok gondom a fiúk öltöztetésével, csak annyi, hogy a kedvenceik mindig legyenek kimosva. Ezért szoktam néha letolást kapni :) Inkább a vásárlással van a gond, mert semmi nem tetszik. De nem is kell nekik tízféle ruha, mint a lányoknak :)
Édy, ne búsolj, ott is lesz egyszer tavasz! Bár mesélik Udvarhelyen, hogy volt olyan év, hogy Csíkban a nyár egy szerdai nappra esett :lol:
Eri, örülök, hogy jól telt otthon és a gyerekek is egészségesek! A fiúpárti védőbeszéd is nagyon jól jött :lol:
Gyö, látom sikerült a vonalzód és már oktatást is vállaltál :)
Hajni, mint középhaladó felhasználó és rangidős ezen a fórumon, nem segítenél nekem megtalálni, hol vannak itt akedvenc topikok?

KépKép
Kép
el..né
 
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: