Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Liesel!
Akkor a gyerekeknek jobbulástKép! Te meg hátha nem kapod el!

Ez a zsebes-keresztezett most már nagyon érdekelne, persze csak elvi szinten, mert ezek szerint az enyéimből nem jön ki. Esetleg, ha összekötöm a kettőtKép. Tudtok róla valahol képet mutatni? Esetleg leírást? Vagy valami körülírást? Vagy bármit? Nagyon kíváncsi vagyok.

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Liesel,
egy ilyen ajánlatnak nem tudok ellenállni Kép köszi Kép és cserébe (na meg a saját jól felfogott érdekemben is) én is szívesen segítek a tesztelésben.

orsi
orsko
 
 


biobaba
 
 

 
 

Nemrég láttam ezt a karime-t használatban. Sztreccses anyag, egyáltalán nem nézett ki soknak a nőn (mármint baba nélkül) utána meg tök jól fel tudta húzni, szinte el is tűnt benne a gyerek Kép Ilyenből talán nem bánnék 5 métert..
kat_ica
 
 


A kari-me sztreccs anyagból van. Nem sztreccsből ez a kötés inkább így működik. A különbség az, hogy itt a zseb belül van. Kívülre felhúzni inkább sztreccs anyagnál kényelmes.
http://www.peppermint.com/wrapcrosscarry.htm
Orsko, holnap előkotrom a karikást. Utána megbeszéljük, hogyan juttassam el. Biobaba Ergoját is meg szeretném nézni. Kép
liesel
 
 


Liesel, pont most írtam a profilban lévő címedre Kép

Betti, én pont ez a zsebes-keresztezett miatt csináltattam egy jó hosszú kendőt. Feltéve így néz ki:
Kép

ezen a képen a keresztezett szárak nincsenek széthúzva a gyerek hátán.
Ha már csináltattam, akkor nem teljesen sima lett, hanem középre tetettem egy élénk színű részt, és a két végén olyan 60-60 cm-s részeken az eredeti szélesség harmada a kendő szélessége. Így könnyebb megkötni.

orsi
orsko
 
 


Sziasztok!

Igen, így már világos. Az én gyerekeim nem tűrték a fekvő pozíciót már pár hónapos korukban sem. Akkor próbáltam így kötni, de hát túl rövid volt a kendő. Akkor én is gondolkoztam rajta, hogy varrok egy hosszabbat. Aztán eltelt az idő...
Nagyobb korban is jó így kötni?

Orsko!
Úgy emlékszem, ezt a képet már láttam. A többi rész kék, ugye? Milyen anyagból készült?

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Kbetti, szerintem ez inkább piciknél jó. Nagyobb gyereknél annyi más pozíció van, ahol viszont zavaró az 5m-es kendő, és azok a pozíciók nagyon jók. Az egyszerű keresztezett is jó már piciknek is. Én azt a trükköt javasolnám, amíg pici, hogy két külön anyagból kössétek a zsebes keresztezettet. Pl. sima kerszetezettbe beleültetni, utána kívülről, mint a Kari-me kendőnél, csak külön anyagból deréknál körbe átkötni. Legalábbis én most ezt tervezem újításnak, hogy túl hosszú se legyen a kendő és azért ezt is lehessen használni. Remélem nem pattan ki a szikra a Carolinos fejéből is hirtelen. KépKép
Kat_ica, a kari-me amit láttál, miből volt? Milyen anyag? Élőben még nem láttam.

Liesel
liesel
 
 


Liesel,

Messziről láttam, szóval néhány méterről, de nem fogtam meg. Viszont egyik barátnőm kapott egyet kölcsönbe, majd beszámolok róla.

Kati
kat_ica
 
 


Liesel: ez a két kendős dolog érdekelne Kép De ilyenkor mekkora kendőt érdemes venni másodiknak? MEg nem túl brutál a két csomó?
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


sziasztok!

ne haragudjatok, hogy zargatlak kérdéseimmel. kb 6 hét múlva születik első kisbabám, és nagyon-nayon tetszik ez a kendős hordozás! Szeretnék varrni kendőt, viszont teljesen tanácstalan vagyok, hogy milyen hosszúra csináljam. 168 cm vagyok, normál testalkatú. Tehát ápr. elején születik kisfiam, nem tudom, hogy a nyári melegben milyen pozícióban fogom vinni (mármint nem a meleg miatt, hanem a baba kora, méretei miatt:-), de nem szeretném, ha a kánikulában több méternyi lelógó kendőt kéne magam köré tekerni. Olvastam a lehetséges "felkötési" módokról, hogy azok a dupla keresztes megoldások csak hosszú kendővel kivitelezhetőek, csak azt nem tudom, hogy milyen fontos vajon az, hogy meg tudjam csinálni ezeket a fikurákat, vagy egy gyerkőcöt a szimpla keresztes megoldásokkal is vígan lehet cigölni...vagy bizonyos kor után csak a dupla keresztes jó?? Arra is gondoltam, hogy most több anyagot vennék, és esetleg később, vagy amikor szükség lesz ezekre a duplakeresztes trükkökre, akkor kipótolom a kendőmet..

Várom nagyon a válaszotokat!!
Köszi
Kati

Kati


Matyi 2005.04.08.
Borci 2007.03.24.
maminti78
 
 


Maminti, amikor pici volt a mienk, a sima keresztest hasznaltam. Jo volt.

Biobaba
biobaba
 
 


Maminti,

Ha nyárra megfelelne az egyvállon hordás, akkor sztem egy 2-3 méteres kendő is jó.

Képek:
Kép Kép

Kép Kép

Ugyanígy lehet a hasad előtt is a baba, feléd fordulva.
kat_ica
 
 


Köszi!!

arra gondoltam, hogy varrok egy karikásat...de hol lehet karikát venni??????

Kati


Matyi 2005.04.08.
Borci 2007.03.24.
maminti78
 
 


Sziasztok!
Régen jártam itt és meglepödve néztem ezt a sok negatív ide nem tartozó dolgot! Értem ezalatt mások besározását.
Miért kellett ezt ideírni?
2 gyermekem van a 3. a hasamban. 7. hónapban vagyok.
Ha jól láttam a Liesel azoknak a cuccoknak a gyártója amit én ismerek és nem volt velük jó tapasztalatom.
Poponellát használtam, most vettem CAROLINO pelenkákat és mondhatom nagyon szépek. Nem kell hozzá külsö sem. Karikás kendöt is rendeltem és azzal is elégedett vagyok!
Zsomónak a nagyobbik lányomnak annyira tetszett, hogy vele ki is próbáltuk a háti hordozást.
A férjem volt a hordozó. Nekem szimpatikusabb mint a kötözös, mert egyszerübb.
A pelusok színesek! Nagyon jól néznek ki!
Én örülök, hogy van választék!
A monapellel rossz tapasztalataim volak.
A kötözös kendöjük is más alakú és nincs vastag csomó. Tesóm használja is már.
Silly
silly
 
 


Silly/Stefi, ha már így összefutottunk. KépKép (legalább többet várhattál volna miután beírtál Stefi néven egy másik topikba :, meg hát a stílus, a szóhasználat, a mondatszerkezetek...)
Amúgy tévedsz, te sározod a mi termékeinket, itt eddig ilyeről nem volt szó. Én a Carolinos termékekről nem írhatok se jót, se rosszat, mert nem használom őket. Remélem, hogy lesznek majd visszajelzések velük kapcsolatban a lányoktól, akik használják. Már hangsúlyoztam, hogy nem a termékek ellen vagyok. Miután én elkötelezettje vagyok a hordozásnak, mert nagyon jó dolognak tartom, valamint a textil pelusokat is, hát így tulajdonképpen csak örülök, hogy egyre népszerűbb. Azt viszont ha már itt beszélgetek a lányokkal, miért ne írhatnám le, hogy mi történt velünk. Ilyen az élet, ha megtetted, vállani kell, hogy terjed a híre. És azt hiszem erről tényleg elég ennyi. Már lassan az archívumba került volna a dolog, ha nem frissíted fel a témát. Kép
Üdv,
Liesel
liesel
 
 


Maminti, tulajdonképpen ez a nagy dilemma a megkötős kendőknél. Saját tapasztalat alapján, én inkább az egyszerű keresztet választanám, mint a több mint 5 m hosszú anyagot. Vagy a másik lehetőség, amit nemsokára le is fényképezek, hogy egy másik anyaggal körbekötni.
Cory, lefényképezem jövő héten, hogy mire gondoltam. Tulajdonképpen az egy keskenyebbre szabott anyag, így a csomó jóval kisebb.
Amúgy elkaptam a fiúktól a kórságot. Félig örülök is, hiszen régen pihiztem ennyit. Kép Persze a rosszullétet kihagynám. A férjem szerencsére egy tündér, és segít mindenben. Kép
Üdv,
Liesel
liesel
 
 


Sziasztok!

Liesel, jobbulást! Amikor először vittem Katát elöl keresztben (addig bölcsőtartásban volt, vagy hogy hívják - állítható csomóval csak az egyik vállon), olyan fura volt nekem, hogy nem takarja teljesen a kendő, hogy egy strandkendőt kötöttem magunkra. Csinos is volt Kép, és a derekamat is melegítette, meg úgy éreztem, így Kata is védve van.

GyeZsu
gyezsu
 
 


GyeZsu, akkor te is feltaláltad a megoldást. Kép
Bár ha elég szorosra van megkötve a keresztezett, akkor biztosan, jól tartja a babát.
liesel
 
 


Sziasztok,

előbb a babanetes majd a saját gyengélkedés miatt nem tudtam megírni, hogy megnéztem és ki is próbálhattam az ergot. Szerelem első hordásra Kép már csak apát kell meggyőzni arról, hogy ilyenre feltétlenül szükségünk van, vagy keresnem kell vhogy sürgősen 20e ft-ot Kép
Nemutolsósorban megismerhettem Biobabát és a tündérke kislányát Kép

Liesel, én is kipróbáltam ezt a két kendős dolgot, nekem nem vált be. Nem volt kedvem az 5 m-es kendővel bohóckodni, elővettem a nandut, keresztkötés, és nagysál körbe. Alapvetően a kereszt sem volt jó, mert így lóg a gyerek lába, míg a hosszúban zsebes keresztezve a csípőmön ül. Vmit nem jól csinálok? Nagyon sokat hordtam keresztkötéssel, de akkor kisebb volt a gyermek, és nem zavart a lógó lába. És a külön kötött rész nem tudta pótolni azt, hogy a hosszú kendő tart a derekamon is. Ekkora gyereknél már szükség van arra is, a vállamat nagyon húzza.

orsi
orsko
 
 


köszi a válaszokat! Találtam a neten egy oldalt, melyen egy érdekes kendőkombináció van..
http://www.sleepingbaby.net/jan/index.html?Baby/index.html
mit szóltok hozzá??Kép

Kati


Matyi 2005.04.08.
Borci 2007.03.24.
maminti78
 
 


Orsko, van csípőn keresztezett pozíció is. http://www.kangarookorner.com/k_how_didymos_hipcrosscarry.shtml a maradék lelógó anyagot ha megkötöd a baba popsija alatt, akkor csípőn is tartja a súlyt.
A zsebes keresztezettben hogy viszed csípőn? Vagy nem ugyanarra gondolunk? Mert a rövid keresztezett és a zsebes keresztezett között, szerintem olyan különbség nincs, hogy a lába máshova kerülne, vagy ilyesmi. Nagyobb gyereket már nem jó előre venni. Inkább csípőn ültetni szokták, vagy a sima csípőn ültetéssel, vagy a keresztezettel, amit belinkeltem. Illetve háton lehet hordozni. Az Ergora nagyon kíváncsi vagyok élőben is. Ha jobban leszek, megnézem. Biobaba, küldök mailt.
Maminti, ezt már láttam. De itt nagyon sok anyag megy át a karikán. Ahhoz, hogy működjön, nagyon vékony anyagból kell csinálni. Pl. pakisztáni vászon. Ennek viszont nincsenek olyan tartási tulajdonságai, ami a spec. szövött kendőnek. Meg mondjuk a karikában állítani a kendőt szintén nem egyszerű művelet, szerintem még nehezebb is, mint egy csomót kötni hátul. Meg ahogy elnézem ezt az egy fazont lehet vele megoldani. Az is tény, hogy ez az egyik legnépszerűbb pozíció. Tulajdonképpen tökéletes hordozó nincs, mindegyiknek van előnye, hátránya. Attól függően kell választani, hogy mire van szükséged neked. És lehet, hogy bizony ami kiskorban beválik, más élethelyzetben már nem lesz jó. De ez még a babakocsival is így van, pedig ahhoz képest egy hordozó nem is kiadás. Kép
liesel
 
 


Sziasztok!

Az jutott eszembe, hogy egy barátnőm úgy csinálta ezt a zsebes dolgot, hogy - mivel nem volt elég hosszú a kendője - a kendő végének két felső csücskét kötötte össze egymással, meg a két alsó csücsköt kötötte össze egymással. És ő ezt a két csomót így is hagyta, és belelépve vette fel a kendőt (én mindig kikötöm és újrakötöm Kép)

GyeZsu

OFF
Biobaba, biopiacra továbbra is vágyom, de helyette nagymamámat látogatom szombatonként a kórházban, mert apa akkor tud vigyázni Katára. Kép
gyezsu
 
 


Sziasztok!

Nekem a csípőn keresztezés nem nagyon működött. Persze lehet, hogy gyakorlat és megszokás kérdése. Nagyon felemásan húzott. Ez természetes? Majd ha jön a jó idő, újra próbálom. Most a kabát miatt úgysem lehet. Csak az elől keresztezetthez lassan túl nagy lesz Gerda.

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Betti,

A csípőn keresztezett nekem működött. Valamikor olyan kényelmes volt, hogy Lilinek szinte a súlyát sem éreztem. Máskor meg nagyon kényelmetlen, és sosem tudtam kétszer ugyanolyanra kötni Kép (Ezért kerestem mást a kendő helyett).
Én arra törekedtem, hogy a felső szegély kicsit lazább legyen, mint az alsó, és akkor lejjebb tudtam húzni a vállamon. De ne legyen túl rövid, mert akkor nem fér bele a gyerek, ha túl hosszú, túlságosan lent van, és nagyon nehéz... Kép Szóval, amikor működött, akkor nagyon jó volt, kényelmesebb ,mint a sima csípőn.

Maminti, tetszik a link!

Kati
kat_ica
 
 


Kbetti, a csípőn keresztezett kényelmesebb, ha nem előre megkötött kendőbe teszed bele, hanem a babát csípőre téve kötöd köré a kendőt. Így egyformán fog feszülni a két szára. Már ha ez volt a probléma. Mert ha az a gond, hogy egyvállas pozíció, és nagyon húzza a vállad, akkor arra ez nem jó. Amúgy sokan nem bírják az egyvállas pozíciókat, főleg hosszabb távon, vagy nagyobb gyereknél. Próbálok majd ehhez is képeket vadászni. Kép
liesel
 
 


Jujjj!
Lányok!
Én biztos lentre kötöttem és elhúzott. Tényleg lógott. A probléma az, hogy nyáron csak elől keresztezettben hordtam, ha kényelmetlen volt, újra kötöttem, de egy idő után már könnyen ment. Volt időm bíbelődni. A csípőn hordást már ősszel próbálgattam az oviba rohanva, kísérletre nem volt idő, pár alkalom után feladtam. Ráadásul később a kabát is útban volt. Az oviban úgyis ki kell szednem Gerdát, ha rajtam van nem tudom Matyit öltöztetni. Na és mindig megkötöttem a kendőt és úgy tettem bele. Ha már nem kell kabát újra kezdem a próbálkozást, muszáj mert már nem nagyon fér a lábunk az elől keresztezettnél. Köszi!

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Liesel,

Ma közelebbről megvizsgáltam a karime-t (és nagyon írigykedtem, pedig nekünk most nem is kell Kép). Pamutféle anyag, persze sztreccses, nagggyon puha és elég vékony. Ennyit tudtam megállapítani. Békésen szundikált benne a baba Kép
Ja és azért írigykedtem, mert két-három éve mifelénk ilyenek nem nagyon voltak, és Németországból kellett hozatnom egy drágábbat. Amit viszont jó sokáig használtunk, néha egész napokat is.

Kati
kat_ica
 
 


Kedves Liesel!
A nevem a profilomban! Gondolom el tudod olvasni.
Nem Stefinek hívnak. Ennyi elég?
Szerintem,ha van valami problémád vagy a Poponellásokkal vagy a Carolinosokkal beszéld meg velük.
silly
 
 


Silly/Stefi Kép Neee. Egy IP ellenőrzés esetleg? KépKépKép Kicsit nehéz beszélni valakivel aki ellop valamit és nem adja vissza, csak álnéven írogat ide.
liesel
 
 


Sziasztok!

Előszőr írok.

Nekünk pénteken (03.04-én) lesz 15 hónapos a fiúnk. Már régóta nekem is tetszik a hordozó kendő és a mosahtó pelus is.
A pelust minden képpen ki fogom próbálni még a Zsombucinál, a kendőt pedig a közeljövőben születendő testvérénél feltétlenül, sok jót hallottam mindkét termékről.

De úgy gondolom, hogy nem kedves Lieselnél fogom mindezeket beszerezni, mivel nagyon nem bírom az olyan embereket, akik másokat pocskondizának a hátuk mögött, talán NEM IS IGAZ AZ A SOK CSÚNYA DOLOG, AMIT ÍRTÁL, CSAK KISZÍNEZTED, HOGY A JAVADRA VÁLJÉK.

De amint látom szerencsére nem nagyon fogalalkozank a dologgal, amit jól is tesznek, csak magadat próbálod "szórakoztatni"!

Stefi nevében én sem a neten beszélném ezt meg veled, ha egyáltalán van mit megbeszélni. Ez csak kettőtökre tartozik, nem az egész világra. Jól teszi, hogy nem reagál a te kis történetedre, mert ha megtenné, akkor ős is azon a szinten lenne, mint ahol te vagy.

Lehet, hogy mos ezen megsértődsz Liesel, de ezt az oldalt bárki olvashatja és véleményt is alkothat, így tettem én is.

Sok rossz dolog történik a vilgban nem kellene még ezzen a meghítt, gyerekekkel kapcsolatos helyen is ilyenekről beszélni.

Üdv: Borbála
borbála
 
 


Sziasztok!

Ha vki a Stef/Liesel temaban Lieselnek szeretne irni, akkor a profiljaban megtalalhato az e-mail cime. Szoval el lehet intezni a dolgot masok tudta nelkul is (ha valoban ez a cel).

Biobaba
biobaba
 
 


Nem kéne ezért egy külön nicket csinálni, kedves Borbála.

Ez nem egy ,,meghitt oldal", mitöl is lenne az, nem vagyunk mi védve semmitöl csak azért, mert gyerekünk van. Lopás, csalás ugyanúgy elöfordul anyákkal is. Ez a valóság.

És ha figyelsz, és figyelmesen olvasol, akkor megtalálod a lényeget, hogy kinek a kendöje (pelusa stb) volt elöbb. Már persze ha meg akarod találniKép

És igaza van Biobabának: van Lieselnek mél-címeKép
jamina
 
 


Kedves Jamina!

Teljesen igazad van, hogy nem vagyunk semmitől sem védve, így a lopástól sem.
De az nem biztos, hogy mindig a tettest hibáztatják, gondolom ebben egyet érthetünk.

A publicitással kapcsolatban pedig csak annyit, hogy a Carolinonak is van weboldala, ahová Liesel írhatott volna, de ő titeket próbált ezzel befolyásolni szerintem.

Igen figyeltem, hogy kinek volt előbb terméke, de nem hinném, hogy Liesel találta fel a SPANYOLVIASZT, Ő nem a Poponellát koppintotta?

Az pedig teljesen gerinctelen húzás volt Lieseltől, hogy valamelyikőtök Carolino karikás kendőt akart venni, és ő inkább ELŐÁSOTT A PADLÁSRÓL egy őskori db-ot, csakhogy ne Steféktől vegyen. Ehhze mit szóltok?

Tehát mindent összefoglalva, ha netán én is nekiállnék ilyen termékekkel foglalkozni, és még hozzá ambiciózus lennék, akkor én is számíthatnék rá, hogy valamilyen történettel meg próbálna besározni, az üzletemet rontani.

Ez azért jutott eszembe, mert Liesel attól a pillanattól aktiválta magát, hogy a Carolino hírdetés megjelent az oldalon.
borbála
 
 


Sziasztok!

Az objektivitás kedvéért megjegyezném, hogy Stefnek összesen két hsz-a volt a topikban (az utolsó február 16-án), mindkétszer saját termékét ajánlotta. (Ezzel nincs is semmi baj.) Zsóka volt az, aki Biobaba Stefhez intézett kérdésére (hol lehet megnézni ezeket a cuccokat) úgy reagált, hogy ezek nem az eredeti cuccok, majd írta le a történetet. Ezután jelent meg Lisesel, s írta le a történetet bővebben, színesebben. Azóta Lieselnek több hsz-a is volt, üzletet nem csinált. Tanácsokat adott hordozókendő ügyben, felajánlott ingyen kendőt és ingyen kendőtesztelést. Stefnek is, Lieselnek is van honlapja + mindkettőjüknek lehetősége van arra, hogy ezen a nyílt fórumon reagáljon a másik kiejelentéseire, aki hordozókendőt akar venni, az meg tájékozódik, és dönt saját belátása szerint.

GyeZsu
gyezsu
 
 


Kedves ... (ide értendő az összes alterego nick)! Látom nem fogod az egészet. Már írtam, és csak ismételni tudom, nincs más termékei ellen kifogásom. Ha valaki ilyesmivel szeretne foglalkozni, még segítenék is neki. Mivel nekem valóban szívügyem a környezetvédelem és a hordozás. Nem az üzlet az, ami motivál. Stefi viszont meglopott minket. Árut, pénzt és információt lopott. Na és a fiaim babáját is. Elég sok tanú is van rá. De ez gondolom nem gerinctelenség, igaz Borbála, Silly és még valahány név a naptárban...Kép Milyen érdekes nézőpont.
Ja, az ingyen kendő osztogatás nem szokatlan tőlem. Itt a babaneten is sokan vannak, akik kaptak kendőt kölcsön vagy örökbe. Tudom, ez fura annak, akinek a pénz a szenvedélye...
Amúgy vicces ahogy láthatom Stefit több személyiségre szakadni. KépKép Legalább a lelkiismeretfurdalás teszi? Furcsa, hogy hirtelen mennyi első hozzászóló termett itt aki mind sürgetőnek érzi, hogy ebbe a topikba beírjon Stefi védelmében. KépKépKép Lazíts Stefi. A helyedben hagynám archiválódni a dolgot. Mert így újra és újra le fogom írni, hogy mit csináltál.
liesel
 
 


Sziasztok!
Kitaláltam egy új pozíciót!!! Kép Ma lesz kölcsön babám, és kipróbálom gyakorlatban is. Kép Majd csinálok képeket is.
Liesel
liesel
 
 


Kíváncsian várjuk! Kép

Ági

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Van egy 5,5 hónapos babám, és egy karikás kendőm. De sajnos a kettő most nem passzol.
Elsősorban az a bajom, hogy házimunkát kellene végeznem, de azokban a pozíciókban, ahogy a kendőmben hordozni tudnám, nem igazán szabad a kezem a karikásban (pl. a vállrész miatt nem tudom felemelni a kezemet, hogy levegyek valamit fentről két kézzel).
Mit ajánlatok? Bármi érdekel, és ha apát rá tudom beszélni, akkor "pénz nem számít"KépKép.

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Beszti, nekem a megkötős kendő vált be otthonra. Porszívóztam, mosogattam úgy, hogy a hátamon volt a gyerek. Jó lehet még az is, ami nálunk babazsák néven fut. Ez is vehető hátra, kényelmesebb mint más hátihordozók. Ezt egyszerűbb felvenni, legalábbis eleinte, mint a kendőt. A kendő viszont kényelmesebb. Szerintem. Esetleg jó lehet még ami Biobabának van, az Ergo. Erről ő tudna többet mondani, hogy milyen, milyen korú gyereknek jó, mik az előnyei stb. Ekkora babával erre a célra szerintem kb ez a választék a külföldieket is belevéve.
Az új pozícióról csak kedden tudok képet készíteni, mert a kölcsön baba elunta és más szórakozás után nézett fényképezés helyett. A babamodellek pedig igazi sztárok és nagyon akaratosak. KépKép Szóval legközelebb kedden lesz kölcsön babám.Kép Már ha lesz kedve kendőzni a kiscsajnak.
Jamina, rég láttalak. Kép Hogy vagytok?
liesel
 
 


OFF:
KEdves Borbála,
Liesel nekem ajánlotta fel, hogy kölcsönadja a régi karikás kendőjét, és én ezt egy nagyon kedves gesztusnak tartom, és köszönettel elfogadtam. És mivel én egy objektív felhasználó vagyok, ha beválik a karikás, és szeretnék sajátot, azt úgyis Steftől fogom megvenni, mert Mo-n jelenleg csak tőle lehet. Ennyit erről.
ON

a csípőn keresztezett nekem sem működik...
Most én újrafelfedeztem a nandut, és a nyakbaakasztottzseb pozitúrát Kép amióta meglett a sajátkészítésű kendő, szinte csak azt használtam.
Még csak annyit akarok mondani, hogy még nemtom hogyan, de lesz egy ergom. Minden eltelt nappal egyre szerelmesebb vagyok bele. Akárhányszor cuccolom a gyerkőcöt eszembe jut, hogy ezt az ergoval milyen nagyon egyszerű is lenne.... Kép

orsi
orsko
 
 


Orsko,
amikor az Ergon gondolkodtam, Kati kuldott egy linket egy masik hordozorol, ami hasonlit az Ergora. Olcsobb az Ergonal. Itt a link.
http://sutemigear.com/
En azert nem ezt valasztottam, mert nem tudtam elkepzelni, h h teszi fel a hatara egyedul. Most ahogy ujra megneztem nem veletlen, h nem tudtam elkepzelni, ugyanis a leirasban is az van, h hatra segitovel...
De azert neyd meg, hatha neked tetszik.Szerintem az Ergo jobbKép

Biobaba
biobaba
 
 


Sziasztok! varrtam egy kendőt, anygon büszke vagyok magamra!:-)) bár rájöttem, hogy lehet, hogy jobb lett volna sztreccses anyagot használni...és "sima", anyagában színezett és azért rugalmasnak tűnő 100% pamut anyagból csináltam

Kati


Matyi 2005.04.08.
Borci 2007.03.24.
maminti78
 
 


Kedves Biobaba!
Kissé megkésve, de most válaszolok 1 régebbi kérdésedre.
Mintaboltunk nyílik a Népligetnél, de ez egy új üzlet lesz és már 3. hónapja késik az épület átadása.(korábban jóhiszemüen felmondtuk a bérleti szerzödésünket)
Boltunk terveink szerint áprilisban nyílik majd.
Addig a pelenkánkat meg lehet nézni, vásárolni egy 11. kerületben lévö gyógyszertárba. Ez a Hamzsabégi útnál van, a Karinthy színháznál. Itt jelenlegi csak 2 színböl lehet választani.
Továbbá az Ökoszolgálatnál is van mintatermékünk. Ezek a budapestiek, ha szükség van a vidéki elérhetöségeinkre is arról is írok majd.
Köszönöm az édeklödésedet!
Éva
stef
 
 


Biobaba, megnéztem a Sutemit. Nem rossz, de hátra tényleg macerás lehet vele felvenni a babát. Az ergo nagyon klassznak tűnik. Küldtem mailt neked. Kép
Maminti, ügyi vagy. Kép
Liesel
liesel
 
 


Liesel!

Én nem az vagyok, akinek gondolsz, vagy ha valaki ilyen véleménnyel ír, akkor már azt hiszed, hogy az csak Stef lehet?!

Borbála
borbála
 
 


Borbála, kérjünk egy IP cím ellenőrzést Gabiéktól? KépKép
liesel
 
 


OFF
Sziasztok!

Liesel sztem a legegyszerubb, ha kersz egy IP cim ellenorzest. Csak legyen mar vege itt ennek a maganhaborunak.

Biobaba
ON
biobaba
 
 


OFF
Sziasztok!

IP-cím ellenőrzés: szerintem nem könnyű meggyőzni az üzemeltetőket, hogy ellenőrizzék, legalábbis valahol már volt szó erről.
Ezen kívül aki pl. ADSL-lel netezik, az minden bejelentkezéskor új IP-címet kap, nem is beszélve az internet-kávézókból, könyvtárakból, egyéb nyilvános helyről beírókról.
Szóval, szerintem nem érdemes ezzel fenyegetőzni.

Erika
wer
 
 


Wer, nem fenyegetőztem. Arra gondoltam, hogy közösen kérhetnénk Borbálával, ha komolyan gondolja. Részemről amúgy vége a dolognak. Mostantól átugrok. Kép Csak nehéz megállni, ha valakivel az történik ami velem, és utána még a pofátlanságokat is olvasni kell. Nem kívánom senkinek.
ja, amúgy jövőhéten sikerül vennem bemutató babát is az ellopott helyett, (15 ezerért.. Kép ) és akkor ha Nati baba, a barátnőm picije nem akarja kipróbálni az új pozíciót, a bemutatós babával is tudok fényképezni. Azért Natival jobb lenne. Néha nagyon élvezi a kendőt, de nálunk annyi izgalmas új játék van, na meg persze a fiúk. Így leginkább lefelé igyekszik. Kép
Más: Lányok nem tudtok valakit, aki készít babákat? Olyan rongybabára gondolok. Mintha láttam volna valahol ilyen hirdetést, de nem emlékszem, hogy hol.
liesel
 
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?