Új privát üzeneted érkezett!

Szia Nikie!
De jó, hogy itt vagy!

Ma voltam utolsó konzulálni egyik tantárgyból, amit utálok. És aszonták, hogy nem is annyira gáz. Ha szépen tálalom akár kettes is lehet.......

De ez most nekem jó!

zsunya
 
 


De örültem ma! 1cm a baba maga, petezsák nélkülKépKépKép Dejó!
Kicsit ideges voltam, hogy minden rendben legyen, de minden okéKép
ajajj...mindjárt 29 leszek..., de még nem voltam 29, hogy megfogant, és nem leszek 30, hogy megszületik, hihi

Nikie
8+1
nikie
 
 


Sziasztok!
Végre örültem ma egy jót:
JÓÓÓÓÓÓÓÓ lett a CTG!

mikoo, aki amúgy nagyon örül, mert mostmár tényleg mingyá szül VÉGRE (és igen, ikrek lesz)
mikoo
 
 

 
 

Sziasztok!
Hát én írok ide egyedül?????????
Drukkoljatok, holnap reggel indítják a szülést!!!!!!!

Üdv mindenkinek:
mikoo
mikoo
 
 


Mikoo! Várjuk a babát nagyon!
Írj, amint tudsz!
méri
 
 


Mikoo,
most van az a holnap reggel és én is nagyon szurkolok! Kép
Aztán híreket is ám! Kép
Solya
solya
 
 


Sziasztok!
Mikoonak 2003. 06. 19.-én 13.35-kor megszületett a kisfia!
Keresztnevei: Etele Antal
3400 gm 51 cm.
Már ügyesen szopizik! Kép
Üdv.
Malacka
malacka
 
 


Mikoo!
Gratulálok!!!!!!!!!!!!!KépKép
Solya
solya
 
 


Gratulálunk Mikoo!

Off: Malacka! Nem tudom tudsz e róla, de szerepelsz a Kitolás című könyvben (idéznek tőled Kép). Gondoltam érdekel.

Milla
milla
 
 


Mikoo gratulálok! Kép

Nikie hogy vagy mostanában?

zsunya
 
 


Mi is gratulálunk Mikoonak!
kíváncsi
 
 


Képzeljétek, nagy dolog van nálunk készülőben!
Már két pelus nélküli éjjelen túl vagyunk és mindkettő teljesen bepisilésmentes volt! Igaz már jó ideje száraz pelussal kelt Sára, de akkor is nagy öröm ez nekem! Kép
Solya
solya
 
 


Solya! Ezek nagy dolgok! Gratula! Kép

zsunya
 
 


Ma annak örültem, hogy ősöm tanújelét adta: elfogadta, hogy babát várok és ő nagyapa lesz! Sőt, még azt is megkockáztatom, hogy örül neki! :-))
Boróka 15+5
Boróka
 


Juhhé! 3 évvel elhalasztottam a szakvizsgámat! Kép
Boróka
 


off
Milla!
Nem tudok róla...Mi ez a dolog?
Amennyiben kiváló, nagy tudású és tapasztalt színben tűnök fel, akkor érdekel Kép
Más esetben... tűzre vele!

Üdv.
Malacka
on
malacka
 
 


OFF!
Hát ez határeset, de inkább tűzre vele, mert abból idéz, amikor egy névtelennel összevitatkoztál. Persze névtelent is idézi Kép.
De könyv édes, sokat nevettünk rajta.
Szia
Milla
milla
 
 


Elmentem egy barátnőmmel turkálni. (Ilyet nem szoktam) Mire hazaértem a férjem meglepetés ebédet főzött! Kép

zsunya
 
 


Büszke lehetsz a férjedre!!!Szuper!!!Kép
En meg annak örültem, hogy egy baratnöm, joval 30 felett novemberre babat var, ma tudtam meg. Nagyon nehezen esett teherbe, sajnos több terhességet el is veszitett.Kép
Meg aztan örültem annak, hogy sütött a Nap, gyönyörü felhök koszaltak az égen, amikor a fiammal sétalni mentünk. Boldog voltam, hogy ITT lehetek, ezen a Vilagon!!!
Vendég
 


Jól gyógyul a skizóm. Lefogytam harminc kilót, így már csak kis részét kell eltüntetnem a kettős, tudathasadt lényemnek.
A következő tíz után jelentkezünk, mi.
Skizo
Névtelen
 


vettem magamnak 2 pólót és egy klassz nyári gatyát. még jól is áll.
Névtelen
 


Tegnap is, ma is voltam görkorizni! Meg csak most tanulok, es nagy igenyem van a mozgasra, es a gyakorlasra is! Es Rebit meg (persze) toltam a kocsiban! Es nem tünt ugy, hogy neheztelne ram!Kép
Es holnap is akarok menni!
Es vegre kertem a fogorvosnal es a nögyogyasznal is idöpontot! Mar ideje...Kép!
Kryss

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Skizo(k), jo nektek. Van fogyokura receptetek???(Ti szegények, legalabb jol megvagytok egymassal, ennyien együtt???Kép )
Kryss!Vigyazz a babakocsis görkorival, veszélyes lehet!!!Hanyatt esel, a kocsi meg gurul tovabb!!!3 kerekü???En is imadok görkorizni, de amiota megven a fiam, nem voltam...
Vendég
 


Előttem is már csak 10 kiló van amit le kell adnom. 10 már lekerült. És még csak nem is fogyóztam, csak nem ettem tele magam. Kép

zsunya
 
 


Mióta, Zsunya? Kép
kíváncsi
 
 


Talan megsem lesz olyan remenytelen nagyobb lakasba koltoznunk... Kép
Moni

moni
 
 


3 hónap alatt. De valószinűleg az új fogamzásgátló is bejátszott.

zsunya
 
 


Két hatalmas virág nyílt a hibiszkuszomon! Álomszépek! Az egyik sárga, a másik mályvaszínű. Bárcsak láthatnátok!! Kép
kíváncsi
 
 


Átléptem a bűvös százat; ez már a 101. hozzászólásom Kép
A nagyfiam önként vonult el aludni -ettől szinte lebegek a föld felett Kép Kép Kép
Ééééééééééés most mindkét gyerekem egyszerre alszik -ez a legnagyobb boldogság a mai napban Kép
Jamina
Ui: Kíváncsi virágainak is örülök KépKépKép
jamina
 
 


Itthon van a párom igy ezer dolgot el tudtam intázni babakocsi nélkül. Kép Mindhárman nagyon elégedettek vagyunk a nap folyásával. Kép

zsunya
 
 


Sziasztok!

Zsunya, gratula a fogyáshozKép

Ma nagyon fini sárgarépafőzeléket csináltam, hmmm..., de nem is ez a nagy öröm, hanem az, hogy holnap lejár a 12.hét, de nagyon örülök!!! És már javában gömbölyödöm, így lesz továbbra is, szép nagy kerek pocim leszKép

Nikie
11+6
nikie
 
 


Sziasztok!

Kb egy hete történt, de le kell írnom, hogy a több mint két hónapos Prücsök el kezdett szemezni velem, ahogyan Zsombi sosem, és kis torokhangokon kommunikált is. Nekem mondta őket (először)!!!!KépKépKép

Mai nap!
Ismét egy egyedüli felnőttként szervezett este (csapból folyó melegvíz nélkül!!!) egy hetes full extrás nyaralás után és mindkét gyermek megfürdetve alszik és még én is élek!

Zsombi fiam szocializálódik. Már nem csak veri a gyerekeket, de egyesével játszani is hajlandó velük. Most éppen az alig ismert LevivelKép

Snoopy
snoopy
 


Snoopy! Kép Kép Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


SziasztokKépKépKépKépKép!
De jó idejönni újból! Már régóta szerettem volna, és most nagyon örülök, hogy végre sikerült!

A pici fiam édes, aranyos kis tündérke!!!!
Gyönyörű szép, sokat alszik, ügyesen eszik, és elképesztően kedves: MINDEN szopizás után hatalmasakat mosolyog a kis fogatlan szájával.
Ha éppen nem álmában csinálja ezt, akkor még tündéribb: mélyen a szemembe néz, rettentően koncentrál hogy sikerüljön direkt mosolyognia, aztán először a szeme lesz huncut, majd elborítja az arcát a nevetés, ráadásul kis hangokat is ad közben, vagy néha klaffant egyet. Számomra ez maga a boldogság.
Ráadásul hál'istennek (úgy tűnik) van elég tejem, ami hatalmas követ engedett leesni a szívemről.
A nagyfiam meg lassan kezd visszatérni a normális kerékvágásba, aminek szintén nagyon örülök, mert nagyon megzakkant szegény az egyeduralkodói státusza elvesztésétől.
A férjemnek tegnaptól VAN új munkahelye, ami szintén nagy öröm.
Én meg visszanyertem a 2. terhességem előtti súlyomat, így már csak 10 kiló van rajtam pluszban, heheKép.

Hirtelen ennyi jutott eszembe, de majd még jövök, és sorolom tovább.

mikoo, aki nem gondolta volna, hogy a három és fél hetes kisbabája ennyi sok örömöt fog okozni neki
mikoo
 
 


Mikoo nagyon örülök hogy ilyen boldog vagy. Kép Még sok ilyen csodálatos napot hetet kivánok nektek. Szólj ha találka is szóba jöhet.

Puszi
Zsunya

zsunya
 
 


Szia Mikoo!
Gratula az egész családnak (ahogy látom egyenként is mindegyikőtök megérdemli Kép).

Milla
milla
 
 


Mondom este a fiamnak: "Szeretlek!"
Mire ő: "Tudom".
Megint én:"Honnan?"
Mire ő: "Tőled. A szemedből"

Csi
csii
 
 


Csi: Kép
Tegnap örültm ennek, de most írom le:
Természetfilm megy a tévében a fókákról. Közben a Szaffi megéhezett, fölhúzom a pólóm, hogy megetessem. Erre a tévében a narrátor: ,,A nőstény gyengéden felkínálja emlőjét kicsinyének." KépKépKép Ez nagyon bájos volt pont abban a pillanatban...
Jamina
jamina
 
 


Csi, ez olyan klassz volt, hogy elsőre azt hittem, L. D. Lying (jól írom-e vajon a nevét?) "Tényleg szeretsz?" című sziporkagyűjteményéből való...Kép
kíváncsi
 
 


Jamina!Kép

A nőstény...Kép

sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!
Zsunya, Milla, köszi!

Én ma annak örülök, hogy nem bolondultam meg.
Ma volt az első olyan délelőtt, amit tök egyedül oldottam meg a két kicsivel.
A játszótér még hagyján, de aztán a két fiú természetesen eccerre akart ebédelni, amit közös bömböléssel adtak tudtomra.
Végülis míg a nagyot etettem, a kicsit közben szoptattam. Hááát.... Röpültek a tésztadarabkák, fröcskölt a szósz és a tej, közben hosszasan csöngött a telefon (hiába), nyafogott a nagy, nyüszögött a kicsi...
Pfü.
De végül jóllaktak.
mikoo
 
 


Szia Mikoo!
Ezt írd meg a "legyen e testvér" rovatba is KépKépKép.
milla
 
 


Nyert a vizilabdacsapat!
De jóóóKép Kép Kép
csii
 
 


Hogy milyen könnyű dolog is a szülés! Kép

Péntek délután, Baywatch.
Terhes nő (kb. akkora a hasa, mint nekem 3 hónaposan) bemegy a vízbe. Lubickol egy kicsit, hirtelen rátörnek a fájások. Hasselhoff gyorsan kiviszi a partra, mentőt akar hívni. Nő: Érzem, hogy arra nincs idő!
Hasselhoff előkap gyorsan takarókat meg szüléses elsősegélydobozt, a nőci már nyom is. Közben meg egyberészes fürdőruha van rajta, és senkinek nem tűnik fel, hogy igazi szülés közben minimum útban lenne! Kép Tehát a gyerek (nagyságra kb. 4-5 hónapos) egy csepp vér nélkül megszületik fürdőruhán keresztül cca. 5 perc alatt Kép
Ezért hiszik a férfiak, hogy szülni nagyon egyszerű dolog, a nők csak megszokásból hisztiznek!!! Kép és Kép
Jamina
jamina
 
 


Az a sorozat...oh..Házelnusszal az élen...jaj. Kép
Az egész blődli. Köszönjük Jamina, hogy megosztottad velünk. Még a férjem is elolvasta vihogva. Kép

Mai jók:
Peti ezret aludt ma napközben, közti ébrenléti időkbenpedig pörög és vigyorog meg dumál. Átrendeztem a szobát a mostani igényeknek megfelelően, és megint kellemes lett az öszkép. Felraktunk egy napsárga papirrolót az ablakra. Gyönyörű. Megtaláltam pár régi rajzomat.

Zsunya

zsunya
 
 


Felkerültek a polcok a falra. REND van! Annyira jó. Mindennek van helye. Elférünk. Ilyen még sosem volt. Kép

zsunya
 
 


1; kislyányom előtanulmányokat folytat a mászáshoz (5hónapos). Hasrafordul, maga alá húzza a lábait, felemeli a fenekét, miközben elragadtatott ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, ÉÉÉÉÉÉÉÉ, ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ kiáltásokkal adja a világ tudtára, hogy milyen ügyes is ő. És mindenzt este 10 órakor Kép. De csitt, már alszik! Kép
2; utalták tegnap a gyedet Kép
3; vettem végre A/4-es borítékot, amire a férjemet egész héten hiába kértem, így végre be tudom csomagolni a szabásmintákat. Tehát akinek ígértem szabásmintákat, figyelheti a postást! Kép
Jamina
jamina
 
 


Akkorát sétáltunk ma a Margit szigeten! És a kicsi fiunknak annyira tetszett az állatkertben a lovacska, hogy nyihogni kezdett nekik. Kár, hogy a lovak ezt nem találták annyira szimpinek és elmenekültek. De szuper volt!
milla
 
 


Sziasztok! Annak örülök, hogy rátok találtam. A kétéves lányom, Enikő eszméletlen jópofa dolgokat mond. A kilenc hónapos Alíz pedig újra fogzik, úgyhogy most borul minden étkezés, pihenés. Nem baj, megoldjuk. Ma meglátogatjuk a szüleimet! Úgy örülök! Generalizált szorongás nevű betegségem van, de máris jobban érzem magam, hogy bekapcsolódhatom az "örömgyűjtésbe".
viki
 


Viki,
mi is örülünk, hogy ránk találtál Kép
Milyen szép neve van a lánykáidnak!

Ma apácska elment Ádi fiacskánkkal a Balcsira, így mi Szaffival azt csinálunk most itthon, amit akarunk! Én dekupázsolni akartam, Szaffi meg egyfolytában enni Kép Azért mindenki jól járt Kép
Jamina, aki ma szalma
jamina
 
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: