Új privát üzeneted érkezett!

Hi hi hi!!!!!!
És a 7-dik TE MAGAD LÉGY!!!!!!
Vendég
 


Tényleg ha lefogyunk, akkor csapjunk egy nagy nagy fergeteges buli!!!!!
Mit szóltok hozzá??????
Juhé, tök jó lenne!!!!
Vendég
 


Jim!
Sajnos nem csináltunk nagyon sok képet, mert elfelejtettük elvinni a gép aksiját!


Kép

Kép

Kép
Vendég
 

 
 

Kép


Vááááááááááá! Katasztrófa!
Vendég
 


Egy kis Nosztalgia........................

Kép
Vendég
 


Tejfölös gombapörkölt Update1 recept


Hozzávalók:
1 kg gomba
2 fej vöröshagyma
1 mokkáskanálnyi tengeri só
1 mokkáskanálnyi piros paprika
1 mokkáskanálnyi fekete bors
2 db. babérlevél
2-3 evőkanál olívaolaj
2 dl 12%-os tejföl

Elkészítés:
A hagymát és a gombát nagy elszántsággal és éles késsel megtisztítjuk. Az apró kockákra vágott hagymát forró olajban aranysárgára pirítjuk, levéve a tűzről picit hűlni hagyjuk, majd a pirospaprikával gyengéden elkeverjük.
Hozzáadjuk a felszeletelt gombát, megsózzuk, 1-2 percig dinszteljük, majd kb.1,5 dl vizet öntünk alá. Fedő alatt főzzük, közben borssal és babérlevéllel tesszük ellenállhatatlanná.
Amikor a gomba megpuhult, levesszük a tűzről, és hozzáöntjük a csomómentesre kevert tejfölt. Visszatéve a tűzre, remek illatokkal üzeni, hogy 3-4 perc alatt elkészül.

Hagymás muffin (update 1-es) recept


Hozzávalók:
-tojás
-hagyma
-zabkorpa
-só
-bors
-szódabikarbóna

Elkészítés:
Összekevered a hozzávalókat, a hagymát apró kockákra vágva teszed bele. Én négy tojásból szoktam csinálni, ennyiből 12db készül.
Mikróban 3-4perc alatt készen van.


Vanília Dream Update1 recept

Hozzávalók:
Személyenként!

20 dkg sovány túró
3 dl 1,5-ös tej
2 tojás sárgája
1 csepp rumaroma
folyékony édesítőszer
vanília aroma (Véletlenül sem vaníliás cukor!)

Elkészítés:
Eredetileg úgy gondoltam, nem adom meg a hozzávalók arányát, hiszen ebben az édességben az a legjobb, hogy elkészítés közben kötelező kóstolgatni. Arra vigyázzunk, hogy a túrót ne turmixoljuk, mert a gépi keverés összetöri a túrószemeket!
Az összekeverés során a tojás színe dönti el, elég-e kettő, vagy háromra van szükség.
Fontos, hogy az elkészült italt jól behűtve fogyasszuk!

Brokkolis sonka tekercs update 2-es kód recept

Hozzávalók:

1 kis fej brokkoli, 8 vékony szelet gépsonka v. pulykamell sonka, 2 dl tejföl, 1 tojássárgája, 10 dkg reszelt sajt, petrezselyem, vaj, só.

Elkészítés:
A brokkoli rózsáit szárral együtt levágjuk, egy kis fazékba rakjuk. Annyi sós vizet öntünk rá, amennyi ellepi, és 5-7 percig gyenge lángon főzzük, majd kiszedjük, lecsöpögtetjük. Mindegyik szelet sonkára annyi brokkolit teszünk, hogy feltekerve a két végén kilátsszon. A tekercseket kivajazott jénai tálba fektetjük. A tejfölt összekeverjük a tojássárgájával, ízlés szerint fűszerezzük, és a brokkolis sonkatekercsekre csurgatjuk. Reszelt sajttal megszórjuk, és előmelegített sütőben rápirítjuk
Vendég
 


Na háj csajok, rémálom napom volt, de azért bekuksiztam alvás előtt… :D
Márti! :D
Akkor jó, nem csak én bénázom el ezeket a hülye határidőket folyton…. Egyfolytában utalhatnék ha rajtuk múlna… :twisted: :twisted: szerencsére rajtam múlik, így ritkán utalok időben…. :twisted: :twisted: Szóval te is amolyan titkárnő/mindenes vagy nálatok?... mogyorókrémet nem bírom megenni mióta kettő és fél üveggel megettem egyszerre (jó film alatt, észre se vettem….), és hánytam pár napig emiatt… de előtte kóstoltam már a norbisat, tényleg fasza! Kivi vagyok a mérlegelésre! És persze hajrá csajbuli!!!! (naná, azonnal ott a voksom ha buliról van szó..) :D :D :D
Bosek! :D
Kurvára felvihogtam, ahogy elképzeltem, hogy szidod embert, ő meg jól tűri horkolva… :D :D :D 8) 8) 8) egy barátnőm mesélt egyszer ilyet, hogy belealudt a pasija a vitába, ő meg kárpált vele, majd álmában nekiesett olyan brenkó volt, és persze a pasi a verést is végigaludta… ilyenek ezek mind… :D az tényleg szép, ha megnyerte a versenyt, mondjuk annak függvényében, hogy hányan és kik indultak…. :D Kép? Imádok horgászni én is, rakjál már valami bazi halról képet ahogy az urad büszkén fogja vagy valami hasonló témájút.... Blanka gyönyörűűűű… cukker kiscsaj, lehet mégis kéne nekem is egy lány… :roll:
Jim! :D
Mi az, hogy ne igyak már?! A virágnak megtiltani nem lehet, tudod…. :D 8) Gondolkodtam amúgy, hogy írjak e sömöst, de arra jutottam, hogy és mit csinálnánk? Halálra fikáznánk egymást? (sanszos) :D :D :D Amúgy szerintem tényleg látványosan kisebb a fejed, én is ilyen típus vagyok, ha elkezdek fogyni, hirtelen lesznek arccsontjaim… 8) 8) Bevallom biztos voltam benne, hogy a méhgyula bárdjával a fejed felett megállod a szexelést, de nem álltad meg. Király vagy. 8) 8) 8) :D
Toncsi! :D
Szia! Naná, hogy beférsz, én például még egyáltalán nem fogyóztam csak locsogtam itt eddig, úgyhogy bőven… :D
Judit! :D
Ne már! Dehogy vagy te gyenge láncszem, én akkor már sokkal inkább…. Amit te csinálsz azt nagyon kevesen bírnák, úgyhogy pont hogy tök Xéna vagy, hősnő…. Esetleg a „12 dühös ember” a csoportnyomáshoz? Bár az film..vagy legalábbis én csak filmen láttam…. majd még gondolkodom rajta, biztos jut még eszembe, írok majd… egyébként szívesen segítek neked bármit ha tudok, szólj csak, és megírok helyetted egy-két dolgot ha tudok, tényleg, folyton évfolyamelső voltam, úgyhogy jó lesz, ne aggódj.. és tényleg nagyon szívesen csak szólj… :D
És csajok! Holnap kezdem a juharszirupos trutyiivós diétát, úgyhogy kéretik szorítani lécci, mindenki! Egyben csinálnék egy felhívást: ha bárki ehelyett tud bármilyen olyan diétát, ami hasonlóan gyorsan, hasonlóan sokat fogyaszt, és esetleg juharszirup helyett mondjuk például unikum van benne, az szóljon villámgyorsan!!! Mert akkor persze váltok. :D 8)
jó éjt.
Vendég
 


Márti! :D
Ilyen formában találkozunk nemsokára!!! Berúgunk és benne lesz az újságokban, hogy egy csapat rettentő vékony csaj megverte a kidobókat egy szórakozóhelyen.... :D :D 8) 8)
Vendég
 


fostreka!
Ez nem tűnik könnyebbnek, mint a juharszirupos??
bár már megvetted, na mindegy csak nézzelődtem!

http://www.vital.hu/themes/fogyi/fogyi_ ... page=0%2C0
Vendég
 


fostre írta:
Berúgunk és benne lesz az újságokban, hogy egy csapat rettentő vékony csaj megverte a kidobókat egy szórakozóhelyen....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

és a hátunkra rakunk egy tök dagadt képet magunkról, és azzal a felirattal: " ilyen volt"
elől pedig: "ilyen lett"
Vendég
 


Na húzok, mert tényleg velem lesz tele az oldal!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Vendég
 


Márti, nem semmi! Egyik oldalon kóla, a másikon jó kis Hargitai sör. Mondhatom, tud élni a Bencétek! :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jim, üss agyon, de szerintem határozottan jobban áll neked így az arcod. Szépek az ajkaid, mondhatni olyan csókosak. :D Na, tovább nem részletezek, mert még egyesek majd félregondolnak. :roll: :P :lol: :lol: :lol:

Ne haragudjatok, hyog én csak ilyen kivonatos vagyok, de nem tudnék mindenkinek rendesen válaszolni.

Éda, azért neked további jó szemtelenkedést kívánok! Mert mi az, ha nem szemtelenség, hoyg az ember 22 éves? :roll: :lol: :lol: :lol: Nálad márcsaka z én húgom szemtelenebb a 19 és fél évével! Szóval, BOLDOG SZÜLINAPOT!!! :)

A manók GYÖNYÖRŰEK!!!!
Én bemutattam az enyéimet? Ha igen, bocs', ha nem, akkor ő Kriszta a majdnem két és féléves tündérkém:
Kép
Ő pedig Boró a 8 hónapos angyalkám:
Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Jó reggelt!

Csajok, az normális, hogy nagyon megvan a mensim? Régebben tök normális volt, amióta szülés után megjött (most harmadszor) ömlik belőlem a vér és komolyan szülési fájásokhoz hasonló görcseim vannak. Csupán kétszer áztam át éjjel :evil:

Márti: nem mondod, hgy a banya is veletek volt???? :shock: A vékony kép rólad Istennős, hajrá!!! A buliban benne vagyok!

Nem lenne kedvetek lejönni vmikor Balatonra a nyaralóba? Apucik, kölkök is jöhetnek! Ezt most mindenkinek mondom itt. Bosek embere fogna nekünk halat én meg megfőzném bográcsban. Vagy grillezhetnénk, stb. A ház nagy (kicsit dzsuvás, mert após is csak pecázni jár le, nem takarítani....), de nagyon klassz. Ősztől tavaszig bármikor lemehetünk, akár több napra, mert csak szezonban adják ki a ház első részét, a másodikban meg ugye örökké nyomul a Király família.....NA???? Van sok szoba, nagy terasz, szóval gyertek és szervezem.

Bosek: Blanka kb mint egy éves lenne :shock: Milán 12 hósan állt fel és 14 hósan ment. Én másfél évesen, mondta is anyám, már az összes hülyegyerek, aki fél évvel utánam született, futott, mikor én még másztam. Nem siettem a mozgással, mint most sem. Lassan járj, tovább élsz. 8) :lol:

edith: gyönyörűek a lánykáid! Nem cserélünk egyet? Ha majd egyszer elmegy az eszem, szülök egyet, de csak ha lány lesz, kezd itthon férfiuralom lenni....a Boróka név meg nagyon tetszik. Amikor műtötte az orrom a doki, mindig fikázta, milyen ronda orrom van, de a számat dicsérte, hogy lehetne minta, aki meg akarja nagyobbíttatni. Még le is fotózta külön....

Toncsi írj csak és Király, hogy a kislányod Hédi. Amúgy Hedvig, vagy Hédi? Enyém név Hedvig, ami fújfúj, akkor még nem volt külön Hédi. Mondjuk senki nem hív Hedvignek, nem is tudják már sokan, hogy az a rendes nevem, sehova nem úgy írom le.

juditkecs: milyen a suli? képzeld, amire jelentkeztem posztgraduális szakra, nem indult, mert nem jelentkeztek elegen. :evil: így most járok távoktatásos természetgyógyász képzésre....nem kaptam biológusként felmentést az eü alól, mert élettant tanultam, nem kórélettant. Vicc. De egy eü szakközepes meg felmentést kap.....na mind1. Tegnap beadtam a Richterhez önéletrajzot, elég jó állásokat kínálnak. Mondjuk tuti nem vesznek fel, pláne, hogy beírtam a bruttó bérigényemet, mint 580 ezer. (azért többet nem mertem) Amúgy reális, ha elvárják, hogy nyelveket beszéljek, és pont a közgazdász és/vagy biológust kérnek. Na nekem meg megvan mind2, ráadásul az utóbbi vörös. Álmodik a nyomor, pedig azonnal elmennék dolgozni, annyira kéne a pénz. Meg jelentkeztem oktatónak egy felnőttképzési intézménybe, tanítani mindig szerettem, hát kiváncsi leszek.

na megyek, vasalnom kell nagyon sokat.........ááááááááá

ja Bosek: a talit megbeszéljük!!!!!!! de jóóóóóó
Vendég
 


sziasztok

ezek szerint jöhetek :D ma reggel betermelt csoki mennyiség alapján nem :oops: :lol:

rólunk:
pici Első avagy Egetrengető Renitenciám Hédi néven fut valóságban , bár én ezt használom a legkevesebbszer. bár tetszik(api választotta az OTP-ben hívták így tavaly az ügyintézőnket, és megtetszett neki :shock: :D ) de én mindenkit átbecézek hülye nevekre :lol: . 5 hós múlt és kiscúúúki és renitens és impertinens, mint a szülei.
rólam(ami már a fogyihoz is kapcsolódik)
most kb 162cm vagyok és 77kg. sosem voltam sovány. amire emlékszem mindig 60 felett(de már 12éves korom óta). voltam tavalyelőtt karácsonykor 86kg(ekkor szoktam le a cigizésről és kicsit felhíztam) ezt félév alatt lefigytam 70kg-ra, így kezdtem a terhességet. 82-vel szültem. és 73-mal jöttem ki a kórházból. csak ugye a szopi alatti zabálások :oops: :lol: ...
szóval kb 7 kilót kéne vesztenem.
Norbissal csinálnám, mert az már ment(persze saját átreformálással, mert szerintem N egy kiskö... és egy csomó minden szerintem túl szigorú) ja és akkor hetente kétszer eljártam ugrálni, ez most nem fog menni.

na, ennyit magamról ,kérdezzetek, ha vmi még furja az oldalatokat!
és ami még nagyon fontos tudni rólam, hogy TÉNYLEG nem tudok helyesen írni!!! egyrészt tényleg nem, meg figyelmetlen vagyok, meg baromira nem érdekel :oops: így ezért előre is bocs , akit zavar.

Blanka, Boróka, Kriszta nagyon cúúúki!
jim, te meg szép vagy!

puszipá
toncsi

toncsi80
 
 


megis töltöm akkor a lapot :D

Márti csini voltál rég! szerintem most sem vészes, de azért asovibb jobb!

jim
és milyen állásra pályázol a Richternél? gyárikutató oder orvoslátogató? mert utóbbihoz kicsit( :?: ) sok(k) a bérigény. szerintem.

foster
pár haverom mikor idült piálásba kezedenek akkor ált fogynak csak a képük dagad olyan alkoholistásra. mondjuk ők olyankor nem nagyon esznek csak isznak :shock: :lol: ezért talán mégiscsak a juharszirupos...

toncsi

toncsi80
 
 


Szia Toncsi!

ez az az állás. (de az 580 bruttó annyira nem is sok, kb 320 lenne a kápé...., utálom, mikor bruttót kérnek, meg mindig abból indulok ki, hogy a férjem sötét alkalmazottai nettó 90-et keresnek, meg még ugyanannyi borravalót kemény 14 műszakért)

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatai:
Döntés előkészítési és piacelemzési feladatok ellátása a Társaság termékpalettájához kapcsolódóan. Kapcsolattartás a külföldi partnerekkel, szerződések előkészítése. Piaci információk feldolgozása.

Ideális jelölt:
felsőfokú természettudományi (gyógyszerész, orvos, vegyész, biológus) és/vagy felsőfokú kereskedelmi/közgazdász végzettséggel rendelkezik,
angol nyelven felsőfokú szinten beszél,
felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezik,
kiváló kommunikációs készség és analitikus gondolkodásmód jellemzi,
precíz, jó szervezői, elemzői készsége van,
önálló munkavégzésre (projectek önálló koordinálása) alkalmas.

A kiválasztás során előnyt jelent:
gyógyszeriparban, külkereskedelemben, licencvásárlás területén szerzett tapasztalat,
további idegen nyelv ismerete.

dolgoznom kéne a gépen, mivel 10 napig nem voltam itthon, baromira elcsúsztam a munkával:( Be kellett fűtenem, majd a gatyánkat is ráfizethetjük a gázra, de utálom a hideget....
nem is tudom, mit eszem ma, főzni sincs kedvem.
Vendég
 


jó, az angol felsőfokútól messze vagyok, de hajlandó vagyok fejleszteni az angol tudásomat. 8) de az olasz felső az megvan. Úgysem állnak velem szóba, pedig az önéletrajzos képem még a vékony korszakból való :lol:
Vendég
 


Szasztok csajok!!!!!!!!!!!!

2 hete mikor voltam mérlegelni, 73.78 volt a súlyom
Ma pedig: 71.32
Annyira boldog vagyok, hogy el sem tudom nektek mondani, de szerintem tudjátok, milyen ez az érzés!!!!!!!
És ma van gyümölcsnapom és sokkal könnyebben fog így menni, mert ez most nekem akkora löketet adott, hogy ment le rólam valamicske!

Jim!
Banya nem volt........ Ő ott lakik, és voltunk nála. Érted baby!
Most tök normálisan viselkedett.
Mensim nekem is most volt meg, és tisztára ugyanúgy, ahogyan neked. Éjszaka átáztam sokszor, napközben meg 7 tampont kellett cserélnem. ja és az extra extra tamponom volt!
Azt hittem, hogy valami bajom van, és mindjárt elvérzek. :?
Én mennék szívesen hozzátok, majd valami jó kis időpontot kitalálunk, és ahogy az időjárást nézem a táskába berakom a korcsolyát is!

sedith!
Nagyon édesek a gyermekeid!!!! És hogy hasonlítanak egymásra!!!!!
Igen Hargithai sör....... :lol: mi mindig csak a Ciuc sört ittuk, de most megkóstoltam ezt és határozottan jobban ízlik!
Akkor ugye akár ma is ihatok egy kis húslét???

Fosterka alisa " Juharszirupos kisasszony"!
Mi a helyzet? Semmi helyzetjelentés, hogy milyen az a löttyöd???
És akkor nem is lehet zabálnod semmit, csak azt a szart inni?
Vendég
 


toncsi!
Ez nem is arról szól, hogy ki hogy tud írni, szerintem ha nem írod, akkor sem említi meg itt neked senki, mert!
ITT nem, a márciusiban biztosan, mert ott van egy helyesírási szakértő! Ugye Jim?????
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jaj Fosterka!
Azt akartam írni, hogy Alias, erre azt írtam hogy alisa
:? :shock: :? :shock: :? :shock:
Vendég
 


Na kellenne menjek Bencének rakjak oda valami harapni vakót, tegnap főztem neki céklát krumplival, úgy falta befele, hogy öröm volt nézni. Ma is azt főzök neki, csak a cékla olyan lassan puhul meg!

Ja és amiért ma olyan euforikus hangulatban vagyok, úgy döntöttem, hogy ez a kép ma érvényét veszti!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Vendég
 


Márti
gratula, ügyi vagy :D . már nem vagy messze az én álomsúlyomtól.
akkor ti márciusiak vagytok.(uff jól kigondoltam, megaszontam). Hédimaci áprilisi. én sem irok már az áprilisiakhoz, nem részletezem, de nagyon gázosakJ)

jim
akkor lehet, hogy nem sok a lóvé.én csak az orvoslátogató bért ismerem 8) . gondolkodom, hogy ilyen álláshírdetéssel vajon mi lehet a pozíció :roll: termékmenedzser vagy annak aszisztense vagy...

főz 1.5 tejben zabpelyhet fahéjjal, édesítővel. olyasmi ,mint a tejbepapi és rostos!
vagy főzeléket keményítővel habarva meg tejfőllel vagy feles tejjel!
toncsi

toncsi80
 
 


Toncsi!
Köszi! :wink:
Remélem ilyen ügyes leszek még 83 napig!!!! :roll:
zabpelyhet főztél tejbe, vagy mi???
Vendég
 


Tényleg valaki tud valamit Dominikáról???????
Csak nem valami gond van az allergiájával???
Vendég
 


helló Márti! Gratula a fogyáshoz!!!!!!!!! Látod, menni fog és hamarosan megint csilivilik leszünk!!!!!!!!! Juppijjjjé
Mostmár értem, miért szokott olyan sokáig nálatok lenni anyóspajti....na de ha nem volt olyan gáz, akkor jó!

Toncsi, engem mindig Hédibébiztek régen :wink: Amúgy piacelemző a pozíció. Nekem még a kutató-fejlesztő tetszene, de inkább dolgozom vmi sajáton, úgysem vesznek fel sehova 2 gyerekkel, pláne, hogy sehova nem tudom rakni a kicsit, a nagy már ovis.
Azért én feles tejet nem adnék neki, de ez csak az én véleményem :wink: Max feles anyatejet 8) Amúgy a nagyobbik fiam apja laktózérzékeny, emiatt én mindig óvatos voltam vele, az igaz, könnyű volt, mert hiába akartam tejet adni neki 1 éves kora után, mai napig nem issza meg, mert utálja. A kicsi meg csak csöcsözik, 2 hete kap gyümit, az smakkol neki. Ha betölti a 6. hót, kap vmi főzelék félét.

basszus annyira befűtöttem, hogy folyik rólam a víz.

foster, Kanadában voltam x éve, ott mindenki juharszirupos lónyálat evett. mondjuk palacsintával OK, de hogy még a kakaóscsigára is azt raknak :shock: még mindig nem főztem, asszem ma tényleg kimarad. :oops: de mit egyek?????????
Vendég
 


ja, bocs toncsi, gondolom Mártinak szántad a receptet, nem a fiának 8)

Dominika biztos már szóba sem áll velünk, hogy 60 kg alatt van :wink:
Vendég
 


Márti, ne is mondd a helyesírás-szakértőt, hogy visszaszivárgott.......nem tehetek róla, próbáltam erőlködni, de már nem egy. Rühellem szegényt. Meg mást is, de nem pofázok ki senkit, inkább nem írok, vagy csak majd ritkán.
Vendég
 


egy=megy. úúúúúúúúú, letöltöttem amúgy a Mozzilla frissebbet, és pirossal alápontoz, ha nem jól írok vmit. :shock: ajánljam a márciusi topikban az új verziót?
Vendég
 


letöltöttem amúgy a Mozzilla frissebbet, és pirossal alápontoz, ha nem jól írok vmit. ajánljam a márciusi topikban az új verziót?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

szerintem beajánlhatod, nehogy valami gáz legyen!!!! :lol:
Vendég
 


Ja és Jim íta!!!!!!!!!!!
Vendég
 


jaaaaaaaaajjjjjjjjjj írta na!!!!!!!!!!!!!!
vagy nekem kell mindjárt ajánlanod! :lol:
Vendég
 


Igen szépen visszasunnyogott....... én a helyébe nem mentem volna többet!
És még ott próbál jópofizni.... hányingerem van tőle!
De sztem senki nem tárgyal vele, vagy igen? lehet, vagy más különben miért lenne ott? :shock:
Vendég
 


Különben a múltkor írta, hogy ezt a topikot is olvassa...

Kedvencem a zabkása, édesítővel is kipróbáltam most és király!!! 8)

Kiscsajt most pecáztam ki az asztal alól, erre meg csuklik. :roll:

Ja, és a halakat centiben mérték, mert olyan kis porbafingók voltak...

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Bosek, nem mondod, hogy ezt is olvassa? Ennyire ráér? Vagy tán a tökéletes alakja neki nem megfelelő? Fúj de utáltam azért is, mert ott dicsekedett, hogy ő nem hízott semmit. Szerintem én majdnem 80 kg-val is jobban néztem ki. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, remélem ezt is olvassa :mrgreen:
Vendég
 


szóval Bosek, Mammut nekem csak azért van előnyben, mert ugyebár ott áll meg a 22-es buszom, ami innen Budakesziről megy. Hagyjál már, én sem mernék kocsival furikázni Pesten. Szóval? Akár hozzám is jöhetsz, jó vendéglátó vagyok, kérdezz rá Beusnál vagy az állatdokinál :D de te most csak update kaját kaphatsz. Balatonhoz nincs kedved???? eddig csak Márti mondta, hogy jönne.
Vendég
 


végre elaludt a nyifánca, már 2 órája gerjedt. Front van....

hülye kérdés: hol lehet maltózt venni? Vagy csíráztassak árpát? Nem sört akarok házilag készíteni, csak akarok vmit kutyulni, amihez kéne maltóz.

Toncsi, te orvoslátogató vagy, vagy orvos, akit látogatnak? :wink: Mesélj!
Vendég
 


nem azért, de Jim ezen a képen nagyon ott van. olyan szépen néz rám. mármint az avataromról beszélek.
Vendég
 


:lol: :lol: :lol:
nem adok a mi kis Hédibéjbünknek tejet! csak anyatejet! bár tegnap mondta a doki, hogy adjak krumplit, meg répát... majd hétvégén elkezdem ,de asszem almával

jim
piacelemző :shock: jött egy új fejes és azt hiszi, hogy majd ő mindent megreformál és klasszul megy majd a Richter. hát, kiváncsi vagyok :roll:

a zabpehely tejben(azért feles tej, mert asszem Norbi azt engedi) saját részre.mert én úgy tudom azt lehet. olyasmi, mint a tejberizs.

Bosek a zabkása az zabkorpatej kombó???

sütinek meg szerettem a zabpehely feles tejben megfőz olyan jó ragacsosra aztán 1-2 tojás bele , hozzá aszaltmeggy és tepsiben megsüt(ja édesítő meg fahéj) . olyan rizskók jellege lett(még api is evett belőle, pedig nem szokása)

a helyesírás "szakértőtök" akkor engem is csípett volna :lol: . na jó időnként én sem értem, hogy érettségiztem le. (a diplom más, mert nem humán-bár volt valami gyakvezér hülyekispi@a aki egyszer nem átálotta a helyesírási hibáimat is kijavítani :shock: )

ti teljesen Norbi1 vagy csak du 3-tól??(leszámítva a 90naposokat :lol: )
toncsi

toncsi80
 
 


hm, nem működik a html kód, amit be akartam illeszteni :evil:
Vendég
 


Toncsi, értem 8)

Én 3 után csak Norbi 1, előtte azért Norbi 2 is, de csak kicsit, meg inkább csak délig. 3 tiltólistán van. Figyi, 5 kg lement rólam 4 hét alatt, de bírnám, ha így lenne mindig. Csak félek, hogy lottyadt leszek, mozogni sem ártana. De még a gyulladás miatt nem lehet. Ó, de kár 8)
Vendég
 


jaja, döglesztő...

Mammut oksa, már jó pár éve nem jártam ott, a Westendet azért részesítem előnyben, mert a Váci úton jövünk be, aztán meg van C&A-s 50%-os kuponom, kiscsajnak kéne kabátot nézni. Olyan helyre kell menni, ahol azuramat berakhatom a gyerekmegőrzőbe... :roll: :lol: 8) Ja, és vendégségben ér zabálni!! :wink:

Tehát a pecamester személyesen:
Kép
Kép
Jó nagy halakat fogtak mi??

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Zabkása = tejben főtt zabpehely (szerintem), én mikróban csinálom, két perc. Ma is az lesz vacsira. Asszem egyes. Hármas is néha beficcen, de csak szigorúan délig, meg a kettes is. De főleg egyes!!!
Most megyek, kiscsaj beájult, végre lereszelem a körmeimet meg kilakkozom (átlátszósra)... :wink:

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


jim nekem is bejön. mármint az avatar kép. :lol: nekem a pasi amúgyis 80%ban hosszúhajú. én lenni kicsit ferde rockerlány :wink:

ja orvoslátogató gyógyszerész végzettséggel. de nem hiszem, hogy visszamegyek.

toncsi

toncsi80
 
 


KIRÁLY!!!!!!!!!! Gyógyszerész vagy!!!!!!! Hú, sok kérdésem lesz :D Épp gyógynövényeket akarok összekutyulni meg ilyenek, hú, annyi minden van a fejemben. (fér is bele, azért még elég nagy) Elsősorban maltózt akarok, hol lehet venni???? Van itthon krumpli, hidrolizáljam?

Bosek, a pecás kép haláli!!!!!!!!!
Vendég
 


bosek
akkor egyfélét eszünk!

menő horgászapi :lol: ez a Beretyópart? vagy nem ez volt Mezőtúron (ott rég jó kis sör és rockfesztivál 8) ajaj de rég!!!

lőjjetek le! mert itt netezek egész nap :oops: gyerek meg a szőnyegen hentereg, célba vette a padlót is...

toncsi80
 
 


Hú! Annyit írtatok!

Márti! Tényleg szuperül néztél ki azon a régi képen, gratulálok a fogyáshoz, és köszi a recepteket...

Foster!
A tanár kiemelte hogy a "12 dühös ember" nem lehet. Minden más igen...Ha komolyan gondolod a segítséget akkor lehet hogy küldök majd feladatot. Már most kaptam vagy 4-et.

Ezek lesznek a tárgyaim:

A turizmus alapjai
Nem sportági mozgásprogramok, játékok II.
Rekreáció elmélete és módszertana II.
A Magyar Köztársaság politikai rendszere
Szakdolgozat készítés módszertana
Környezeti válság - emberi felelősség
Krónikus betegségek megelőzése
Természetgyógyászat I.
Addiktológia
Rehabilitáció
Egészségfejlesztő szervezetfejlesztés, projektmenedzsment
Szakkommunikáció elmélete és gyakorlata, tanácsadás
Szociálpszichológia
Közösségi mentálhigiéné
Terepgyakorlat III. (50 óra 10 kredit)
+ még 6 szakosodási tárgy

Jim!
A suliról kell ennél több?! Meg vannak ezek húzatva. És ráadásul valószínű, hogy szart sem érek majd vele.
Tényleg gáz, hogy a bruttót kérdezik, az ember nem meri leírni...Pedig rohadt kevés a bruttóhoz képest a nettó. Férjem is igencsak gazdagítja az államot... :(

Hogy valamit a fogyókúráról is írjak.
Megrendeltem a norbi update házhozszállított kaját. Ezen belül is a variatálat.
Ez egy másodikféléből, és egy desszertből áll. 695 Ft. Levest meg tudok főzni egy héten kb. kétszer...
Ma rakott káposzta volt, szárnyashússal, meg túrós rétes. A rétes isteni volt, de a rakott cucc...háááát. Lehet hogy a műanyag doboztól vett át valami fura mellékízt de első nap még nem ítélkezek...
Remélem holnap jobb lesz. Igaz kicsit korán hozzák. Fél 8-kor hálóingben rohantam ki érte....

nullabea jól megvígasztalta Eszterxx-et. "menthetetlen" :?

Éda!!
Merre vagy???
Ennyit azért ne tanulj!!!

Felrakott képek a gyerekekről tök jók, édesek mind.

Jim!
A képen azért én nem csak téged néztelek, kicsi fiad csuda aranyos, helyes kis pasi....

Ha valaki még nem látta az enyémeket:
Kép
Kép

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok én is?????

Paramétereim: 175 cm és 74 kg. Brutál. Másfél hónapja már 69 voltam, de ez az állandó stressz apum miatt, megtette a hatását. Szinte mindig rohanunk, kaja vagy a mekiben vagy a börgerben. És még csodálkozom, hogy visszamászott 5 kg!?!?

Beszéltem gasztroenterológussal. Mondta, hogy az update diéta az egyik, ami csak nagyon kis mértékben terheli a szervezetet, és hormonkezelteknek (amilyen én is vagyok) pedig kifejezetten ajánlott is. Tehát belevágtam tegnaptól.

"A márciusiak" már ismernek. Adjátok az áldást a csatlakozásra???

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


ÉVI de jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hiányoztál, mi van veled???? Apucid??? Annyit gondoltam rátok!!!! Ügyi vagy, leszel te még topmodell 8) azért a 174 cm-hez nem olyan rossz a 74, én csak 169 cm vagyok :wink:

juditkecsk: mennyi tantárgy, puff! Ha vmiben tudok, szívesen segítek! Nimi és Levi továbbra is imádnivalóak!!!
Vendég
 


Annyira édességet ennék!!!! Nekiálltam pitét sütni, na most ez nem 1-es kódú lesz, hanem 2-es! Teljes kiőrlésű rozsból csináltam a tésztáját, úgyhogy ma kicsit bűnözni fogok és eszem 1-2 kockát így 4 óra tájékában 8)

Rakok majd fel képeket, Balcsin is fotóztam, mondjuk nem sokat.

Bosek, Eszterxx-szel tegnap sms-eztem, eléggé kivan. Akkor hogy kilenne, ha tudná, Beácska osztja az észt neki.....nem is olvasom el, csak felhúzom magam.
Vendég
 


a süti update 1-es, a sütőtökös, gombás-krumplis kaja 2-es!

most mennem kell!!!!

Kép

Kép
Vendég
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: