Új privát üzeneted érkezett!

..vagy ííígy is mehetek :? Kép
gyö67
 
 


igen, csak érkezzetek meg már!!!!!
erif1
 
 


nem baj,ha amióta ott várok rád,megpucoltam két ablakot,pojsziztam s kiterítettem egy vagon ruhát? ott vagyok Kincsem..vagy nem is rám vársz? :cry:
gyö67
 
 

 
 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Vigyorogj csak Nusi, vigyorogj, mert nem látlak az nlc-n. Ha vissza kell jöjjek értetek holnap is, esküszöm a valagatok bánja!!!!!!
Lecsekkollak benneteket ne féljetek!!+!!!!!!!!!!!
erif1
 
 


Ha nem leszek is fent, egyik szemem itt lesz és LÁTOK ám mindent!!!!!!! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
erif1
 
 


Ne vigyorogj Nusika! Erika azt mondja mint az egyik barátunk: Úgy meg nyaklak-csaplak,kitakony a szotty! :lol: :lol: :lol:
gyö67
 
 


Szép jó estét mindenkinek!
Gyö ! ANAgyon jók az animációk. :D
Kösöznöm a dicséreteket !! Hát Norbi már nagy fiu azt hiszem . és zsivány :D
Én most kicsit lerobbantam remélem holnapra jobb lesz .
Jó lenne már az a jó idő ha jönne

Pusz és jó estét
tiácska
 
 


Lányok! Lehet már sokan ismerik ezt az oldalt, de mindenestre érdemes átnézni .
Azt hiszem én is tudnám bőviteni sokszor amiket mondtam a barátnőmnek......

http://szekelyroman.transindex.ro/
tiácska
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:
Oti, ne tudd meg, nekem meg most sem tiszta, hogy doi pereti vagy doua pereti??? De elmagyaraztam, hogy magyarul nincs ilyen, igy elfogadjak. :lol: :lol:

Nalunk Annamari rozsaszin manias, tavaly meg rozsaszin szormes rozsaszin csizmat is vettem neki. :lol:
A kicsinek van minden szinu cucca, de mar mondja, ha tetszik vmi. Ma este buliban voltunk es a par szal hajaba egy viragos csattot tettunk. Pont a tancparkett kozepen esett ki a hajabol es allt, mint a covek, mig vissza nem tettuk. :lol: :lol: Nagyon tele volt magaval. Holnap teszek fel rola kepet.
Amugy egy nagyon hangulatos kocsmaban voltunk, tobb mint 200 eves, ide jart anno Creanga es Eminescu. Errol is teszek fel kepet a nlc. :wink: En is jobb szeretem ott, a smileyk is jobbak, de jottem utanatok, ha akarjatok, ha nem. :lol: :lol:
mayakarina
 
 


Abban nagyon igazad van Gyo, hogy a textil pelenkasok hamarabb szobatisztak lesznek, mert zavarja oket a pisis pelus. Annamari is nyaron lett szobatiszta, napkozben nem adtunk ra pelenkat, csak ejszaka. De majusban toltotte a 2 evet, tehat olyan 2 eves 3-4 honapos lehetett.
Erika....huzok at a nlc-re. Nehogy megverj.
mayakarina
 
 


Jó reggelt ! Hoztam a kávét

Remélem hétvégén kirándulós idő lesz
[imghttp://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1206774176.1814.jpg[/img]
tiácska
 
 


itt van a kávé
Kép
tiácska
 
 


szia,Oti,én le is nyúlom ezt a bazi nagy kávét.. :lol:
tényleg szép idő van,mehetnékem is van rendesen,kiváncsi vagyok,mi lesz belőle..

én is vittem kávét az nlc-re,ha valaki ott ébredne.. :lol:
gyö67
 
 


Jó reggelt! Én is kérek abból a kávéból!!! :D Nagyon korán ébredtem meg ma és azóta talpon vagyok...
cshajni
 
 


Szép napot megint ! :lol:

Én elfelejtettem a tegnap este kikapcsolni a telefonomon az ébresztőt,és sajnos magától nem jött rá,hogy nem kéne költsön,így 1/4 6-kor felébresztett..Aztán 9 után visszafeküdtem,s nemrég ébredtem..tiszta koko vagyok emiatt :lol: :lol: :roll:
gyö67
 
 


Gyö! Nem azt irtad hogy mehetnéked van???? :D :D :D :D
tiácska
 
 


megyek megnézem amott mit termeltetek :D
Vendég
 


..s azzal maradsz,Nusi :lol: :lol: én most jöttem túlról,ott Hajni köszönt be reggel utoljára,azóta semmi mozgás :cry:

Oti,a mehetnékem ki lett elégítve,mert elmentünk ebéd után és megnéztük a Szabadság téren a képkiállítást Erélyről,majd egyenesen a Margitszigetre mentünk,onnan meg most értünk haza 5 perce,Krisztát lezuhanyoztam,megcsináltam a vacsorát neki,de a kajába belealudt :lol: :lol:

Vannak képek is,kicsit később túl felteszem..
:wink:
gyö67
 
 


oké ! Akkor várom a képeket.
MI ma egész nap kint voltunk az udvaron. Hátha holnap eltudunk menni kirándulni
tiácska
 
 


Jó reggelt,itt a lé ,túl a képek.. valami lett a telefonommal,kissebb képek lettek mint normálisan,pedig senki nem állított rajta semmit.Balázs belebetegedett,mert filmeztem ahogy megmászik egy rakás falat,erre kicsinyített képek,nagyítóval kell nézni őketKép
gyö67
 
 


Haha,itt a fórum óráján még hajnal van ! Elfelejtették előre állítani egy órával.. :lol: :lol:
gyö67
 
 


Jó reggelt !
Köszi a kávét mi megyünk kirándulnii.
Jobbulást kivánok nektek
tiácska
 
 


Sziasztok!

Zalánnak, Móni nagyfiának boldog névnapot kívánok!

Látom senki nem jár erre reggel óta, biztosan a szabadban töltitek az időt! Én sajnos dolgozok. Pedig Elemér a vendégeinkkel valahol a János hegyen süti a flekkent, a gyerekek meg épp lefocizzák a cipőt a lábukról. A tegnap járkáltunk nekik újat venni, de egyik se talált megfelelőt. Ugyebár a tegnap szabadnapos voltam, de eltelt az idő vásárlással, főzéssel, otthoni munkával.
Most pedig iszok egy kapucsínót, mert szemem le akar ragadni. Szívesen megkínállak titeket is, képzeljétek ide :)

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!

Látszik,szép idő volt,nem sokan maradtak otthon,gépközelben.Joli,sajnálom,hogy neked ma dolgozni kellett :cry:
A tegnap este hívtak Katáék,hogy van-e ma kedvünk velük menni ? Háát persze,hogy volt.! :lol:
Úgyhogy ma reggel 9-kor felkerekedtünk,s meg se álltunk Iskuékig.Most értünk haza.
Lotti akkorát nőtt!! Olyan aranyos!Egész nap együtt játszottak Krisztával,hamar megtalálták a közös hangot,a bicikli miatt volt egy kis gond,mert amikor egyiknek eszébe jutott,akkor akart egyből épp a másik is bicajozni,de végül summa summárum,már puszival búcsúzkodtak a végén.
Bernus igazi nagylány,mind szebb és szebb lesz.S amin a legjobban derűltem,Lotti a nővérét úgy szólítja,hogy "Manó" :lol: :lol: pedig alíg ér a térdéig..mégis a nővére a Manó :lol: :lol:
Teszek fel "túl" képeket a lányokról,csak épp töltsem le a telefonomról :wink:
gyö67
 
 


Móni nagyfiának,Zalánnak,boldog névnapot kívánunk mi is :wink: Kép
gyö67
 
 


Szia Gyö!
Örülök, hogy jó napod volt!
Ibolyával mi van, hogy ennyire hűtlen lett a társasághoz?

KépKép
Kép
el..né
 
 


Szia,csak ma reggel láttam,mit írtál..Jól vannak,de a házimunka,kert,és elsősorban Lotti,teljes odaadást,erőbedobást kívánnak..Elvégre Ibolya már a kertbe minden munkát elvégzett,minden ami ültethető,már szárba szökellt. Van mit tenni-venni nonstop,mire végére ér,már kezdheti is előlről.. :lol:
gyö67
 
 


Jó reggelt! Hozok nektek képzeletbeli ébresztőt. :D

Tegnap nekem elég sűrű napom volt. Semmire nem jutott idő mégis egész nap csak mentem. :( Reggel bevásárlás. 2 gyerekkel nem is olyan könnyű. Matyi fifikás, olyan trükköket kieszel, hogy megvegyük neki ezt vagy azt... pl. a babapiskóta. Nem is szokta megenni, de a polcon olyan jól nézett ki, hogy azt mondta neki kell. Mondom az babáknak van. Erre visszakérdez: na, és? nekünk is van babánk!! :D Vagy simán becsempészi a kosárba és a pénztárnál derül ki, hogy nicsak, ezt a sajtot én nem is akartam megvenni. Szóval kétszer annyi időbe telik vásárolni ha ott vannak. Aztán ebédre jött a bátyám, majd anyós program. Közben pakolás, gyereknevelés... :D

Gyö! Örömmel láttam, hogy ti is jól elvoltatok tegnap. ;)

Na, megyek, mert ma is kész bolondokháza volt a gyerekindulások körül. És még a reggeli kávém is kihült azóta. :(
cshajni
 
 


Sziasztok!
Kösöznöm a reggeli kávét.
hoztam neketek néhány viccet
A gyerek hazamegy a suliból, és megkérdezi a matek házit az apjától:
- Apu! Apu! Mennyi ez: a gyertya közepének a fele és annak a gyöke?
- Hát fiam, a gyertya közepe a kanóc annak fele a nóc és nóc-szor nóc az 64!

Az óvodában a gyerekek élményeiket mesélik. Pistike meséli a következőt:
- Egy meleg nyári este volt; villámlott, dörgött. Nagyon féltem, ezért a mamámhoz bújtam a sötétben. De sajnos elkéstem, mert a papám előbb félt!
tiácska
 
 


Asszonyság a piacon válogat a baromfipultnál.
Kivesz egy csirkét, megtapogatja, felemeli az egyik szárnyát, odaszagol, felemeli a másik szárnyát, odaszagol, belenéz a csirke
hátuljába, beleszagol, majd undorodva visszateszi a csirkét a hűtőpultba.
A segéd, aki már figyeli egy ideje, nem állja meg szó nélkül:
- És gondolja asszonyom, hogy Ön kiállná a próbát?

Két horgász beszélget:
- Te, figyelj! Tegnap ettünk csernobili harcsát!
- És finom volt?
- Igen, különösen a combja...

- Hová viszed azt a tehenet - szólítja meg a komáját a kapuban
ácsorgó gazda.
- Viszem az orvoshoz.
- Beteg?
- Nem.
- Nincs teje?
- De van.
- Nem eszik?
- De eszik.
- Akkor minek viszed oda?
- Mert az övé.

- Pincér! Ez a csirke csupa csont és bőr!
- Talán parancsolja a tollat is?
tiácska
 
 


Sziasztok!
Gyö, köszi a képeket a nlc-n, Hajni, neked a reggeli ébresztőt, Otinak a vicceket!
Csak az a baj, hogy olyan kevesen jártatok erre :(

KépKép
Kép
el..né
 
 


Szia Joli !
Én vagyok csak itt takaritgatok . Tegnap nem votl már kedvem végig csinálni tudniilik mire haza értünk délelőtt elrepedt egy víxsövünk. Ha láttad volna mi volt itt :( :( :(

Borzalmas. A teraszajtóig folyt a viz.
tiácska
 
 


Oti, sajnalom...nagyon utalatos dolog.
Irtam a reggel a nlc-n es eltunt. Azt irta ki, hogy nem adtam meg szoveget a hszban. :evil: Igy mergemben lekapcsoltam.
mayakarina
 
 


Sziasztok újra!
Oti, már megint gond van a lakásban? a fűtéssel is nemrég volt...pedig úgy tudom, hogy új?!
Gabi, nálad eddig jobban ment a nlc, nem? Mi lesz, ha nem javul, hanem romlik?!
Én megint délután kaptam üzenetet a kollégámtól, hogy sajnálja, de ma nem tud bejönni. Maradhatok estig :(

KépKép
Kép
el..né
 
 


Jaj, Joli! Annyit dolgozol. :( Nem nehéz ez most már neked? Tényleg, hogy bírod? Vagy csak ücsörögni kell és az nem megterhelő a pocakodnak? Nekem az ücsörgés is néha kimerítő! :D

DGabi! Mikortól megy a néni? És te mikor is mész dolgozóba?

Oti! Mint már mondtam... sajnálom a csőrepedést. :( Kitakarítottad azóta a lakást?
cshajni
 
 


Hajni, kimerítő itt ülni, de feküdni se tudok sokáig, ha otthon vagyok. Tehát sehol sem jó már nekem. De ha itt nem találom a helyem, akkor legalább pénzt kapok:)

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok
Joli! Igen 3 éve épitettük a házat. Nemis a gond hanem az hogy a kazán az áramtúlfeszültség miatt ment tönkre.ezzel nemleht mit kezdeni illetve Géza most hozott valami spéci konektort neki, A vízcsap meg megrepedt az egyik cső mert még nincs rendes konyhabútorom és mozgott benne a cső és ettől ugy e megrepedt a nyomástól meg rendesen kiszakadt.
Probálj meg piheni , mondom én maikor szűlés előtt még kint tolasoztam meg fozitam Norbival és fűvet vágtam :D :D


A többiek merre csavaarognak??,
HAjni remélem jól vagy !!!!! :D :D :D
tiácska
 
 


Jó reggelt! Itt is bekiabálom, hogy reggel van és tessék engem szórakoztatni!!! :D Bár ma szerintem jó ha délután jöhetek legközelebb. Megyek sorbanállni az ultrahangra. Ugye 20. heti kötelező. :) Bár most nem bánom, mert hátha olyan nagy már ez a baba hogy megérti, hogy bizony anya (meg mindenki más is) kíváncsi, hogy mit takargat a combjai között. :oops: :P Szóval szurkoljatok, hogy szófogadó legyen és tegye szét a lábát. :D
cshajni
 
 


Szia mindenkinek! :lol: :lol: :lol:

:)
erikar
 
 


Joli bocsi a telefon miatt, de a jégpályán nem hallani, de Apa elmondott mindent :wink:

:)
erikar
 
 


Fiúk :wink: Kép

:)
erikar
 
 


Hajni így utólag Boldog Névnapot!

A képeket megnéztem aranyosak a gyerekek! mint mindig!

lépek megyünk sétálni!
Legyen szép napotok!

Erika

:)
erikar
 
 


Jajj,de jó volt ide bejönni,lányok. Én ezt az Oti által a napokban feltett Transindexes oldalt most olvastam csak el. És itt űlök,és folyik a könnyem a röhögéstől.Van két Erdélyi még itt,azok is úgy röhögnek,ahogy olvassuk,hogy be kellett csukni az ajtót,nehogy kipenderítsenek itt a nagy jókedvünk miatt :lol: :lol:

Hajni,remélem a kiscsaj megmutatja,mije van neki :lol: :lol:
gyö67
 
 


Sziasztok :-)


Már azt sem tudom hová írjak nektek :wink: Itt is-ott is vagyunk egyszerre???

Sajnos nekem megkezdődött a hajtás... gyakorlat... beadandók, Május végén vizsgaidőszak, így csak ritkán tudok jönni, akkor is inkább olvasni :? De az is nagyon jóóóó :D

Hajni kiváncsian várom, hogy mit mutat az ultrahang :wink:

Tiácska sajnálom a csőrepedést :( A méhpempőt kérem szépen majd :wink: Írj, ha elhoztátok :wink:

Tiácska és Erika micsoda fiúk :wink: Nagyon sármosak :wink: :D De van itt még kétfiús anyuka, örvendeztessen minket a jóképű pasiaival (Hajni, Joli, Gyö...) És a lányokat is fotózzátok, mert olyan gyorsan nőnek, hogy lassan már nem engedik :)

Fodor Erika milyen volt a nyelvvizsga??? És jobban vagytok már???
Mikor jösztök vissza???

Nusi milyen cipőt vettél? Nekem is kellene vennem, de azt hiszem, már papucsot fogok :D Remélem marad ez a szép és meleg idő :wink:

Édy meggyógyult a nagylányod?

Gabi nagyon jó helyeken buliztok :wink: és milyen gyakran :) Így kell élni :wink:
Annamari arca meggyógyult már?

Puszi mindenkinek! Megyek az én drága nagyfiamért az oviba :D

Legyen szép napotok!
csega
 
 


Kép


Kávé mellé :wink: [/b]
csega
 
 


Jelentem kisfiút láttak! :lol: Ja, én is. :lol: Így gyarapítom a fiúkat a topikon! :P

Erikar! De helyesek a fiaid... és milyen kupát szorongatnak? Csak nem Roland nyert??? ;)

CsGabi! Jajjj, most te is eltünsz majd a vizsgák miatt... :( Na, nem baj, csak sikerüljenek, jó? :)

Gyö! Hát én is sokat röhögtem itt magamban azon az oldalon. :D Sajnos nem volt kivel megosztanom a dolgokat, mert itthon rajtam kívül senki más nem értette... :( De attól még vinnyogtam. :D

Na, megyek ebédelni, mert eddig a kórházban ücsörögtem és vártam hogy tévézhessek. :D
cshajni
 
 


Sziasztok!!!
Matol van nenink!!! (epp mosogat). :lol: Yesss!!!
Jatszottak a delelott Mayaval, hagyta magat megetetni is.

Csg, ezek a bulik kotelezok.Sogornomek rendezik igy a szulinapokat. :)

Hajni, kislany!!!kislany!!!

Joli, nagy povakkal en is igy voltam...sehol sem volt mar jo. 8)

Oti, kuldd at a vizszerelot, lecci! Itt is csepeg egy cso mellett. :( Mindig van mit javittatni. :cry:

Gyo, nekem is tetszett a szotar. :lol:

Erikar, szepek a fiuk!!
mayakarina
 
 


GRATULALOK!!!

Van itt kislany eleg ! Ferjed mit szolt???
Mikorra vagy kiirva?? Nekem minden uhnal mas datumot mondtak.
mayakarina
 
 


Azt mondjatok meg nekem, hogy mit jelent az, hogy "Üzenetek: 39"??? Nem ertem. :(
mayakarina
 
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: