Új privát üzeneted érkezett!

Be van havazva szegény. De ahogy tudom jól vannak.

zsuny

zsunya
 
 


Megtalálták a cipõt! Kép Csodák márpedig vannak! Kép
Solya
solya
 
 


Kép Hát ez nagyon jó! Köszi a cimet!
Képzeljétek elküldtem a fiúkat hétvégére a nagyihoz. Lefestettem két ajtót és kitakaritottam nagyon. Kicsit át is rendeztem a szobát. Nagyobb lett a játszósarok meg ilyenek. De nem is ez a lényeg, hanem hogy tegnap annyi minden jó történt velem, ami nem is tudom hogyan fért bele egy napba. Jó hogy éjjel háromig beszélgettem a barátnõmmel, akit fél éve nem láttam. De reggel nyolckor már talpon is voltam magamtól és itt pezsgek, annyira feltöltõdtem. Nagyon jól érzem magam! Nemrég beszéltünk telefonon, és azt mesélte a párom, hogy tegnap mezitláb rohangáltak a kertben. Szinte csak aludni mentek be a házba. Péter nagyon jól érzi magátz. Egész nap be sem állt a szája. Kép Úgyhogy mindannyian annyira jól érzetük magunkat, ahogyan ritkán lehet csak.

Puszi mindenkinek
Zsunya

zsunya
 
 

 
 

Zsunya!
Ha van egy perced, légyszi' gyere be "színismertetni" az Ötletek,Tippek/Kézimunka, varrás, miegyéb topicba!
Köszi
Csi
csii
 
 


Sziasztok!

Látom nincs még májusi hozzászólás, így egy boldog hírrel kezdhetem meg a májust!
Ma megszületett a barátnõm kislánya,
KépKépKépKépKép
Nagyon gyors és könnyû szülés volt, reggel 7-kor kezdõdtek a fájások és már most Õ hívott telefonon a jóhírrel.
Ja, és egy másik barátnõm is ma került be a kórházba(csak 1 nap van a 2 kiírás között), hát igen ez a hidegfront babaesõt hoz.Kép

Pussz
Szilvi
sztigris
 
 


Kép Gratulálok!

Senkivel semmi?
Én beteg vagyok, úgyhogy sok jóra nem telik. Nikie? Adrienn? Mikoo? Solya? És a többiek?

Ehh
Kitört a nyár, senki nem netezik. :D

zsunya
 
 


Sziasztok!

Vendégeink vannak és felajánlották, hogy menjünk el a párommal ma este vacsorázni, õk pedig vigyáznak a már alvó gyerekekre! Kép
Már elõre örülök, egy kis kikapcsolódás nem árt! Kép
Solya
solya
 
 


Sziasztok!

Ma voltam uh-on, és minden ok a babával Kép Ettõl most nagyon boldog vagyok Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Na végre! Kép

Solya, aztán az élménybeszámolót is plz! Kép

Cory én nem követem a friss kismamákat, úgyhogy áruld el mikorra és egyáltalán, meg hogy hogy vagy?

zsunya
 
 


Sziasztok!

Zsunya: 17+4-nél járunk. Október 13-ára várjuk. A nagy öröm azért volt, mert a 14. héten volt egy kis vérzésem, és akkor ugyan megnézték, és minden ok volt a babóval, de kezdtem egyre jobban parázni, mert még nem érzem a mozgását. Szóval hogy mi van stb. és ma voltunk uh-n, és minden ok, szépen fejlõdik KépKépKép
A meleget utálom, egyébként jól vagyok Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

A medvetalpkaktuszom 13 új kis talpat hoz.Holott tavaly egyetlent sem.
De még nincs vége:hozzánk fog költözni kettõ fecske.Olyan aranyosak,ott lapulnak sötétedés után a riasztónk dobozán.Kíváncsi vagyok,hová akarnak majd fészlelni.
Mariann
mariann
 
 


Zsunya!
Köszi! Szombaton meglátogattuk õket a kórházban és nagyon édi a picilány.Kép A szülést sajna vákummal tudták csak befejezni, mivel elakadt a babó.Kép

Mariann!
Az én medvetalpkaktuszom is beindult.Kép Sõt mostmár kénytelen vagyok leszedni róla néhány nagyobb "tappancsot", különben kidõl a cserépbõl.

Szilvi
sztigris
 
 


Zsunya!
örömöm akkor kezdett tetõfokára hágni, mikor a vendégeink bevállalták a vacsoráztatást és az altatást is! Kép (Nincs gyerekeük!) Ráadásul az új német tanárnõvel 100%-ig meg vagyok elégedve, akkor volt vele az elsõ órám, a vacsora jól sikerült, nehéz kaját ettünk, alkoholmentes sörrel Kép, ahogy az már dukál itten. Szóval szuper volt!
Szombaton állatkertben voltunk Münchenben! Az egy csoda! A bp-i állatkert is javulgat, de én most voltam elõször olyan állatkertben, ahol a legfontosabbak az állatok voltak! Volt olyan állat, amit alig lehetett látni, hogy ne zavarják a látogatók! Kép
Tegnap pedig fürdõben voltunk! Ahol van egy tuti gyerekpancsoló egy teknõsbéka csószdával. Máté a korát meghazudtolva mászott-csúszott kb. 2 órán keresztül folyamatosan, segítség nélkül, mire sikerült kiszednem, már én is elfáradtam az ácsorgásban! Kép Sára pedig minden csúszás után kiment a padhoz a törölközõjében megtörölgetni magát, volt, hogy még a fogait is megtörölgette, majd rohant vissza a csõszdára! Kép
Szóval szuper hétvégém volt! Kép

Te meggyógyultál?
Solya
solya
 
 


Hát kb.
Na akko már csak a többit kell ehez a hétvégéhez igazitani. Kép

Én lerajzoltam magunkat tegnap. Annak örültem de nagyon. Megpróbálok eldicsekedni vele.

/image{Pepe}

zsunya
 
 


miért nem megy ez nekem elsõre soha? grrr
Névtelen
 


Kép

zsunya
 
 


Kép

zsunya
 
 


Ezzel dicsekedhetsz is! Kép

Te mit végeztél? Mert már feltûnt, hogy túl ügyes vagy... Kép

Solya
solya
 
 


Ááá dehogy. Azért köszönöm!Kép Gimiben heti sok órában rajzoltam. Aztán nem vettek fel ilyen fõiskolára. Elmentem grafikusnak/kiadványszerkesztõnek egy kis céghez, ahol jól kiokitottak ezekre. Most meg felsõfoku tervezõgrafika szakra járok egy nagyon jó magániskolába. Harmadikos vagyok, estin. Hát igy. Kép

Én is voltam péntek este vendéglõben. A barátnõm nálunk aludt és megszavaztam magunknak egy férfimentes estét. Sétáltunk is a várban nagyot. Úgyhogy végül már éjfél is elmúlt mire hazaértünk. Kell az ilyen. A párommal nagyon ritkán jutunk el kettesben akárhova. Ez nagyon hiányzik, de ez van. Nagyik vidéken és dolgoznak, sógorok vagy fiúk és rém elfoglaltak vagy lány és kicsi még a bébiszitthez. De ez is megoldódik majd. Csak gyõzzem kivárni. Kép

zsunya
 
 


Mai örömöm, hogy Péternek kinõtt a negyedik foga, párommal ismét nagyon egy hullámhosszon vagyunk, nagyon hangulatosakat vacsorázunk hármasban, Peti pedig nagyon lelkesen próbál pohárból inni. Kép

Olyan jó lenne ha irnátok. Ne rólam szóljon már ez a topik! :-/

zsunya
 
 


Sziasztok!

Épp az imént történt, hogy nagyon ugatott a kutyánk, mire én kimentem megnézni és már majdnem elment egy ismeretlen nénike. Mikor észrevett engem megkérdezte, hogy adnák-e neki azokból a szép bazsarózsákból, ami a kertünkben van. Gyorsan kisiettem és leszedtem neki egy csokorral. Persze õ fizetni akart érte, de én nem engedtem, mivel olyan szívesen adok, ha van mit. Alig hitte el, hogy nem kérek érte semmit: olyan jó volt látni, hogy ezzel a csekélységgel milyen örömöt tudtam neki szerezni.KépKépKép
Olyan boldog vagyok én is, hogy egy pici mosolyt tudtam varázsolni a (valószínúleg) gyászoló néni arcára.

SzilviKép
sztigris
 
 


Máté ma önállóanmegtett HÁROM LÉPÉST! Kép
Solya
solya
 
 


Aztaaa! Gratulálok! Az már igen! Péter halogatja a dolgot. Még állni sem akaródzik neki kapaszkodás nélkül. Ilyen kis óvatoska. Kép

Mai örömöm, hogy sikerült rávennem magam, hogy tornázzak. És egy hónap alatt fogytam 5 kilót. Kép

zsunya
 
 


Recepteket kérek, hogy lehet 1 hónap alatt ennyit fogyni! Kép

Péter sincs még elkésve, fõleg, ha Máté éltes korát vesszük alapul! Kép
solya
 
 


Nincs recept, csak annyi, hogy kevesebb kenyér és tészta, több zöldség és gyümölcs. (de semmi szigor, csak ahogy jól esik, én rendszeresen bedobok egy egy túrórudit is, meg fagyit...) Valamint heti egyszer egy óra intenziv úszás negyedóránként 5 perc szaunával.

Szerintem Péter is hasonló éltes korában fog elindulni. Kép

zsunya
 
 


Sziasztok Lányok! KépKépKépKép
Itten vagyok megint, jó volt visszaolvasni titeket, és én ma Nektek örülök! Köszi az érdeklõdéseket is, nagyon jól esett!

Szóval. Nagycsaládostul elutaztunk a Bükkbe egy hétre, ami nagyon jó volt. Aztán napokig romeltakarítás volt itthon, ami nagyon lassan ment, mivel akkora nagy-hatalmas-óriási hasam van, mint egy kamion, és fölöttébb nehéz BÁRMIT is csinálni vele együtt. A kicsi mostanában helyezkedik be a rajtba, és ezt felettébb fájdalmasan mûveli... azóta fekszem amikor csak lehet. De asszem nincs itt helye a terhesség utolsó heteiben elszenvedhetõ nehézségek ecsetelésének, úgyhogy el is dugulok.

Minden jót mindenkinekKép!
mikoo
mikoo
 
 


Szia Mikoo! Dejó, hogy itt vagy megint! De igen, tessék mindenrõl beszámolni!
méri
 
 


Zsunya,
errõl hallottál? [url=http://www.origo.hu/techbazis/digifoto/20030430ujfordulo.html" TARGET="_top]http://www.origo.hu/techbazis/digifoto/20030430ujfordulo.html[/url]

mikoo, de jó nektek! Kép

Méri,
úgy eltûntetek az osztályból! Mi van veletek? Doki kérdés megoldódott?

Solya
solya
 
 


Szia Mikoo!
Nagyon drukkolok a könnyû szülés végett. Kép Sokszor eszembe jutsz, de ahogy igy látom nem nagyon fogunk baba elõtt találkozni.

Solya igen. De valahogy sosem pályáztam még. Biztos mert az elemi lustaságdémon itt ül a vállamon. Kép

Zsunya

zsunya
 
 


Tegnap örültem ugyan nagyon, de még mindig melegedik a szívem, ha rá gondolok! Kép
Vettünk nekem egy mókás farmernacit és képzeljétek, BELEFÉRTEM A 40-ESBE! Mi több, úgy áll rajtam, mintha rám szabták volna és úgy érzem magam benne, mintha nem lennék mindenhol csupa-csupa zsírszövet! Kép És a kasszánál derült ki, hogy le van árazva! Kép
Ma pedig megint németóra, már alig várom...
Jó hétvégét mindenkinek:
Solya
solya
 
 


Ma megszületett Tímár Vilma! 3480 gr és anyukájával, Mártival együtt jól vannak! Kép

Sára pedig tegnap elkérte a bilit és amikor csak tudta, belepisilt! Már nagyon vártam ezt a pillanatot. Kép

Solya
solya
 
 


Kép Kép Kép
Éljen éljen!

Péter meg idõnként megtesz három lépést. Nem egyet nem kettõt és nem négyet, szigorúan hármat. Kapaszkodótól kapaszkodóig. Kép

zsunya
 
 


És még Te jöttél itt az éltes korral? KépKépKép GRATULÁLOK!Kép

ui.: a fürdõszobátokhoz is! Klasszisokkal jobb így! De láttam Péternek is jobban tetszik. Kép
solya
 
 


Köszönöm. Most is apával fürdenek nagy vidánam. Kép

zsunya
 
 


sziasztok!

én örülök, hogy létezik ilyen topik! Kép Zsuzsi vagyok, páran ismernek.
Én ma annak örülök, hogy kellemesen töltöttük a napot a barátainkkal és a gyerekeikkel! Mindenki élvezte a szép napot, a jó kajákat és a fiatalságot!
Üdv: zsu
zsu26
 


Szia Zsuzsi!
Mi is ma kint voltunk a gyereknapon. Jó volt. Semmi fizetõs direkt és semmi gyerekre tukmálós bóvli. Szóval nagyon üditõ délelõtt volt. Kép

zsunya
 
 


Sziasztok lányokKépKépKép!
Végre végig tudtalak olvasni titeket! Nagyon szeretek ide jönni, mindig feldobtok, pedig ez nem csekélység: 83 kiló vagyokKép!

Kép Tegnap annak örültem, hogy kint voltunk Aquincumban a virág-ünnepen, két barátnõm teljes családjaival együtt, és nagyon jó volt, gladiátorok, meg virágok, móka és kacagás, jókat csacsogtunk amíg a fiúk vigyáztak a gyerekekre akiknek szintén nagyon tetszett a dolog, és sütött a nap is.

Kép Tegnap megnéztem és döbbentem egyet: 9. vagyok a kismama listán, HÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛ!!!!!

Kép Ma annak örülök, hogy ma van a nagyobbik öcsém szülinapja, és vendégségbe megyünk, amit a kisfiam imád. Fõleg, hogy torta is leszKép...

Kép Ma még annak is nagyon örülök, hogy VÉGRE kész a kórházi cuccos, minden bepakolva!

Kép Holnap meg a fiam szülinapja lesz. 2 azaz KETTÕ éves lesz KépKép !

Kép Amúgy nagy örömmel fedeztem fel a férjemen a szülés elõtti nagyon-izgulás jeleitKép: ahányszor feljajdulok (mert pl. kapok egy gyomrost belülrõl), a férjem hirtelen mozdulatlanná dermed, és furcsán csillogó szemmel aggodalmasan figyel, hogy indulunk-e a kórházba... Olyan megható, nagyon tetszik, ki nem hagynék egyetlen ilyen tekintetet sem!!!

Hirtelen ennyi jut eszembe, majd még folytatom, ha lesz idõm!

Amúgy most jön az újszülött-ruhatár és a pelusok mosása, teljesen meg vagyok õrülve, mindent mosok mint egy jólnevelt mosómaci, vasalok, varrok mint egy gép, minden szekrényt ki-, szét-, össze-, átpakoltam, nem ismerek magamra.
Azt, meg hogy honnan van erre ennyi energiám, azt végképp nem tudom, csak olvastam okos könyvekben, hogy szokott ez így lenniKép...

Na jó, befejezem... megyek egy jót teregetniKép.

mikoo, aki boldog de tényleg
mikoo
 
 


Kép Kép Kép

Mikooo, olyan jó ezt olvasni. Sokat gondolok rátok. Irj egy sms-t vagy valami jelet adj, ha kint van a pici. Kép

Zsunya

zsunya
 
 


Hát engem is megint boldoggá tettek. Kép
Hosszú hónapok óta ma volt az elsõ hisztimentes hajmosás nálunk. Kép
solya
 
 


Nem bírtam ki, megint benézek ide!

A férjemet már rég kiokítottam, hogy IDE mindenképpen kell írnia, ha megszületett a pici!!!!!!!!

Örömök:
A szülinap jól sikerült, jókat ettünk meg röhécseltünk a családdal, a fiam szinte megrészegült a sok embertõl, és turbó-fokozaton szórakoztatta a népet, amivel mindenkit levett a lábáról.
Aztán 3 perc alatt aludt el itthon (ezért van idõm megint idejönni).

mikoo, aki majd még jön, ha tud, de most megy megint nevet nézegetni, mert még mindig nem tudjuk hogy hívjuk majd a picit...
mikoo
 
 


Még nincs 9 hónapos a kismaszat és én visszanyertem az eredeti súlyomat (-12 kg). 9 hónap volt a határidõ, amit szabtam magamnak.
Végre minden ruhám rámjön!!!!

Milla
milla
 
 


Kép Kép Kép

zsunya
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek babát várok! Mit szóltok? DejóKép
Nikie
7+0
nikie
 
 


Itt is gratulálok! Kép
Vigyázz magatokra! Kép
solya
 
 


Nikie!
Gratulálok!!!!!!!!!!!!! Érdemes volt benézni újra! Nagyon örülök! Szurkoltam nektek!
Adrienn

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


NIKIE!
Gratuláko! Nagyon drukkoltam. Már éppen akartam hõbörögni, hogy pont ide nem irsz. Kép Vigyázz magatokra! Be fogsz jelentkezni a Friss kismamákba?

zsunya
 
 


Köszi LÁnyok, nagyon!
Zsunya! Bejelentkezem a Friss-be, ha a 12 hét letelt. A "pár hetes"-be nem is akartam elõször, de nem bírtam ki. Jaj, csak ne legyen semmi baj!
Veletek mi újság lányok?
Ti hogy számoltátok a terhességi heteket? Az utolsó mensi hete az 1.hét, nem?

Nikie
7+0
nikie
 
 


Kép
Fogalmam sincs. Mindig szépen beirták a könyvbe úgy. Kép
Nem lesz semmi, ne légy babonás.

Puszi
Zsunya

zsunya
 
 


Sziasztok!
Szia Nikie, gratula!!!! Úgy számolják, igen. Az ucsó mensi elsõ napjától, hivatalosan.

Mai öröm:
Anyóspajti bevállalt egy ruháskosárnyi vasalást. Pfhûûûû, de jó! És ebédet is fõzött megint.

mikoo
37+nemistudommennyi
mikoo
 
 


Hú Mikooo, miindját megérkezik a kis jövevény! Akkor Ikrek jegyében születik, igaz?
Köszi a gratulációt.

Nikie
nikie
 
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: