Új privát üzeneted érkezett!

Helllllllllllloooo Éda!
Éljen!!!
Jókat mosolyogtam.... :D :D :D vagy inkább röhögtem...."bele sem férne a karakterszámba" :D :D :D
Holnap előre borítékolom, hogy csak Norbi update 4-es ételek lesznek a családi bulin, ismerem már jól őket (magamat). Vagy 6 féle süti, meg egy rakás egyéb...
Sajnos én nem leszek ott, sajnálom egyrészt, másrészt meg legalább egy-két plusz kg most nem jön rám...
Bááár! Ha suliba megyek mindig útba esik egy jó kis pékség, és természetesen ott kötök ki...
Mondjuk ma is csak egy sajtos kiflivel bűnöztem.
Hajrá Éda!
Hajrá Többiek!

Foster!
Nem azért ....nem jövök, hanem mert nem érek rá...Suli van... :( :( :( De az írásaidon ismét jót vidultam...Nem semmi dumád van...

Jim!
Tényleg gyere már! Már arra is gondoltam, hogy annyit fogytál, hogy már nem is jössz...csak feldobod a sztárfotókat...

Márti!
Ügyes vagy, csak így tovább...

Bosek!
Köszi a recepteket...

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Szia Éda!!!!

Szerintem nem azért nem férsz be a topikba, mert nincs gyereked, hanem mert csak 8 kilót kell leadnod!!!!! Kép Fújfújfúj... Na jó, tudod hogy csak vicceltem remélem!!! :wink: Holnapi zabálástól pedig ne tarts, edd magad degeszre gurulásig, én múlt héten norbiztam három napig, fogytam két kilót, aztán három napig (itthon volt azuram) ettem, ami belémfért (nem kis mennyiség :roll: ), kenyeret is és nem híztam vissza egy dekát sem. Most megint csak egyest eszek és megint fogytam. Király! Kép

Többieknek kitartás, megyek kiélvezem, hogy egyedül alszom két napig, ha értitek mire gondolok... :oops: :oops: :oops: Fúj, kis perverzek, arra gondoltam, hogy keresztben alszom az ágyban!!

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Ja, ha emlékeim nem csalnak (de biztos), akkor Jim vasárnap jön haza nem??

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 

 
 

Sziasztok!

Szia Éda!
Nagyon jó, hogy csatlakoztál!!!!!!!!!!!!
És Boseknek igaza van csak 8 kg????? Na jó én is csak viccelek!
Jó bulizást nektek,majd holnap leböjtölöd a dinom dánomot!
Ugye Judit??????
:lol: :lol: :lol:

fosterkaaaa???????? dominika??????? jimke??????

Bosek!
hogy hogy egyedül hunysz????????

Fehérje napom van, bi bi bííííííííííííííííííííííí!
Sül a csülök a sütőben! Jupjé
És lilla hagymát fogok enni hozzá.
Vendég
 


Sziasztok lányok, hát, nálunk is hányás hasmenés a helyzet nagyfiamnál (az előbb nagyon konkrétan telehányta a nappalit, szegénykém, de azért fúj, utálok hányást takarítani..), szerintem mi is beszállunk pár napon belül a buliba… Márti amúgy ez a vírus határozottan fogyaszt, tehát vedd váratlan segítségnek az égiektől… :D :D és igyál sokat…milyen napod jön? Az lenne a legjobb ha keményítő, akkor nyomhatnád a főtt krumplit egész nap, amit ennél a vírusnál amúgy is kell…
Éda :D
Tök jó, hogy jöttél! És ez olyan romantikus, (sóhajtós, kezet szívre tevős szmájlit tennék itt be ha lenne…) elmegy a párod két hónapra, és te megújulva, tök karcsún várod… úúúgy imádom az ilyen sztorikat… :D 8) bár az enyém is elmenne pár hónapra, az biztos tök motiválna, hogy dobjon egy hátast mikor hazajön…. :D :D plusz ráadásul… ööööö.. :oops: :D az ágyon is alhatnék keresztbe, ugye Bosek? :D :D Gyere sokat, de légy szíves ezt a kire miért vagyunk büszkék dolgot ne firtasd, mert nagyon égnék, nem lennék a hónap dolgozója, az tutkó…. :D :D ketten vagytok testvérek Judittal amúgy? És te hány éves vagy?
Judit :D
Akkor teljesen igazolt a hiányzásod, jaj szegénykém… szar lehet sulit csinálni két ilyen pici mellett, én nem is bírnám… konkrétan mi leszel ha végeztél? Nekem közgáz diplomám van, de minek…. :twisted: :twisted: :roll:
Ja és Márti, a december 7 is nyakunkon, menni fog ez neked! Mennyit fogytál az első négynapos periódus alatt?
Vendég
 


szió Márti, egyszerre nyomultunk majdnem... :D :D
neked lógok egy privivel, tegnap jöttem rá, mindjárt megy... :D :D
Vendég
 


Éda!

Kép

Ügyi vagy!!!!!!
Vendég
 


fostreka!!!!
hát igen............... :P várom!

Mennyit fogytam???? azt kérdezéd????????
Hát ennyit!
Kép

:lol: :lol: :lol: :lol:

nem tom, mert itthon nincs mérlegem, csak a cégnél. Maj jövőhéten bemegyek egyet mérlegelni. 8)
Vendég
 


Márti, ment privi? Mert nekem sehol nem jelzi ki... se kimenő, se elküldött... béna vagyok, küldjél ímélcímet...
Vendég
 


Jaj megyek, mert Bence ordít!!!!!!!!!

Majd gyüvök
Vendég
 


na, asszem most sikerült, kijelzi, aztán szóljál ha nem....
én is megyek, éhesek a pasik.... :D :D
én is éhes vagyok, de most gyomorszűkítés van, hétfőn telihold, keddtől fogy, úgyhogy kedden kezdem a juharszirupost... nagyon szorítsatok majd csajok, egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy ez jó ötlet, de majd meglátjuk... :D :D
később próbálok jönni majd, pusszantás :D
Vendég
 


Sziasztok!

Helló tesó!
Tényleg kár, hogy nem tudtok eljönni...
A Csiga pékséget pedig nem szabad kihagyni! Baconos rúúúúd, pizzás csigaaa rulez...
bosek:: jaajjj, ne bánts már.. :D 8 kiló van tavaly óta, de azért bőven nem fogynék el, ha annál több lemenne... A mai zaba garantált. Szerencsére a főmenü grillezett husi lesz meg görög sali! Az akár bele is fér Norbiba. Mármint az update-be.. :lol: Viszont kapásból olyan kalóriabomba tortát sütök, hogy Rubint Réka szerintem szívinfarktust kapna, ha meglátná... :D Mondjuk egy ismerősöm látta őket délelőtt sört vedelni és hotdogot zabálni! Én meg még a legutóbbi buliban is csak vodkát ittam update üccsivel, mert az 1es... (szó se róla, azért hatott... :roll: )
És neked tééényleg nem jött vissza semmi???? Nahát!
márti: Csülööök? Áááá, hát igen, nekem is a fehérje nap volt a kedvencem. Van egy nagyon jó receptem, csak attól függ, hogy te eszel-e zöldséget fehérje napon. Tök, tojás, sonka, sűritett paradicsom kell hozzá, és pizzaízű! Nyami!
foster: :lol: hónap dolgozója! :D Van még egy tesónk, Judit a legidősebb (hehehe), aztán Bea (ő 31) és aztán meg én vagyok a "kicsi", ma még éppen 21-nek mondhatom magam... :oops:
Amúgy Szegedeen tanulok meg melózok is, csak hétvégén vagyok itthon, Gyulán.

Lassan keresek egy egész alakos képet, és felteszem.
Most megyek, kezdem a tortasütést. Ha kész lesz, akkor lefényképezem és felteszem! Sokkterápiának jó lesz! :twisted: Na jó, inkább nem készítek ki mindenkit...
éda
 
 


jaj, nem lett jó! a foster akart félkövér lenni, nem a többi!
bocsi, még bénázok... :roll:
éda
 
 


:lol: :lol: :lol:
na, most meg! szóval a foster BETŰTÍPUSA akart félkövér lenni...
:lol: :lol: :lol:
éda
 
 


Éda!
Imádom a csülköt!!!!!!!! De azt hiszem egy darabig nem eszem. Olyan nehéz lett a gyomrom tőle, csak hagymát ettem hozzá.
Most is rosszul vok, meg megy a hasam!

fosterka bombácska!!!! :lol:
írtam neked privit!!!!!!!!!
Tényleg nálatok még megy a hasmanés????
Vendég
 


Sziasztok!
Éda!
De jó nektek! Nem sokáig vigyorogsz már itt a 21 éveddel. Holnaptól 22 :!: :!: :!:
Képzeljétek nekem azt írta a szülinapomon (34), hogy jövőre nyugodtan kerekíthetem már 40-re :evil: :evil: :evil: :evil: Pimasz fiatalság... :evil:

Ma is suliba voltam, bár ne tettem volna...Elhagytam az állomáson a telefonomat, amit karácsonyra kaptam, kb. 30000 Ft az ára. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Szóval nagyon szar a kedvem, jól meg is fáztam. Most csinálom a forralt bort, cukorral!!!
És biztos hogy valami kajával is meg fogom magam vígasztalni, főleg így hogy a család meg dőzsöl. Tényleg gyenge egy láncszem vagyok...
A legszörnyűbb, hogy 20 tantárgyam lesz!!!Döbbenet...Meg szakdoga, meg terepgyakorlat, meg kétmillió beadandó feladat...

Márti!
Ügyi vagy, kár hogy megterhelte a gyomrod a csülök.

Foster!
Javulást Nektek!

Jim!
Hol vagy már? Nem ér magára hagyni ennyi időre a topicodat.....

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Na császtok, meggyüttem a vadásznapról... Kép

Elég jó volt a társaság, a fellépőket inkább nem ecsetelném (Deszperádó :shock: ), szóval elvoltam a haverokkal, egészen addig, míg jött a hívás, hogy spurizzunk haza, mert jöttek gyereknézőbe. :evil: :x :roll: Na aztán a kiscsajt alig tudtam lelőni este szokás szerint, én nem tudom mi van a fürdővizébe, de tuti két liter redbull vagy nemtom, de duracellnyuszi sehol nincs hozzá képest fürdés után... :shock: Kép

Na megvigasztaltam magam két (nemkicsi) szelet csodatortával, most gyorsan húzok keresztbefeküdni, mert holnap meg a keresztszülei jönnek nyúzni. Apjuk pénteken lelépett Mezőtúrra pecázni, holnap talán hazatéved. Remélem még dél előtt, mert különben lelövöm! Kép

Mindenkinek kitartást!!!!

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


ÉDAAAAA!!!! Énisénis félkövér szeretnék lenni!!!!
Neki kéne állni tornázni is nem? 8)

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Huh, végre kicsit nyugi van, fiúk kidőltek, én meg az előbb benyomtam két milka túrórudit, valamint némi marhapörköltet tarhonyával, ebben a sorrendben. Úgyhogy Judit, elég karcsú esélyeid vannak csak a leggyengébb láncszem címre még mindig…. :D
Márti :D
Tök jó ez a mérlegelős kép, nekem is így kéne… :D 8)
Nálunk nagyfiam hányogatott, meg hasmenése is van, kicsi csak teletrottyolt pár pelust, annyi, de mindkettő továbbra is full pörög ezerrel, semenyire nem kornyasztja le őket a vírus amúgy… és veled mizújs? nem lehet, hogy a hülye vírus miatt lettél rosszul a csülöktől? Nekem is ez volt nemrég, és bármi normálisat ettem, tök szarul lettem tőle, még akkor is ha amúgy jólesett... úgyhogy kénytelen voltam két napig főtt krumplin tengődni, csak akkor lettem jobban...
Éda :D
hehehe... :D de teljesen talált, bizony, foster mondhatni félkövér… bár sosem akart az lenni, de az lett… :D :D 8)
21 éves… boldog békeidők… :D :D illetve partizósak…. 8) 8) :D
Milyen volt a családi banzáj?
Nem mondod, vodka egyes kód? Bár hányok tőle, szóval nem játszik…
Judit :D
Ne keseredj el lécci, bár bevallom őszintén én simán pánikrohamot kapnék ha ennyi mindent kellene csinálnom két gyerek mellett…. Nagyon muszáj most? Nem lehet halasztani? Mennyi van még vissza? A telódat meg sajnálom, tök szar érzés, tudom, én is elhagytam már párat… Sebaj, egyszer majd mi is elkezdjük hidd el….és végig is csináljuk.. ha meg nem, hát úgy is jó, akkor majd a teltkarcsú hölgyek táborát gyarapítjuk… :D :D 8) 8) miután Bosek írta, nekem is az ugrott be, hogy jimék vasárnapig vannak talán a balcsin, a mákoskalácsok. :twisted:
Bosek :D
Nálunk is nagy feléledés van fürcsi után… pedig én is elvárnám a „jaj de tiszta vagyok és tök elfáradtam a fürdésbe, jó éjt jóanyám ” viselkedést, de nem, pörgés van még jó darabig…. :? Azért ez nem kicsit kemény, hogy haza kellett mennetek… :shock: :shock: :shock: milyen tapintatos, empatikus emberek lehetnek a kedves látogatók… :D :roll:
csók csajok, megyek elájulok :D
Vendég
 


Foster"drága"! :D :D :D

Hát persze, hogy jövök, de egy, hogy nem éppen fogyósnak mondható az étrendem :roll: :oops: , kettő pedig, vendégeink voltak egész héten - napközben. (Hosszú elmagyarázni, csak anynit, hyog nálunk ebédeltek, de nem én főztem, hanem anyós!)
Aztán meg vittem a nagy lányomat szemészetre, majd én feküdtem pénteken kés alá, kiműtötték egy hülyén növő bölcsességfogamat. :roll: Már nem igazán fáj, csak éppen pofazacskót növesztettem az egyik felemre, mint egy kis hörcsög. (Sebaj, gyűlnek itt az állatkák: patkányok, hörcsögök :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )

No, úgyhogy így állok.

Márti, nemrég fejeztem be a 90 napost. Mondhatni sikeres volt, de még kellene leadnom.

Bosek, NE este fürdess ezután. Egyeseknél fennáll ez a probléma, ezért érdemes valamikor délutánra időzíteni, hoyg lefekvésig még tudjon kidőlni.

Foster, nálad méginkább célszerű ezzel próbálkozni, mert egy egyéves már még jobban pörög! Remélem, a férjed magadhoz térített az ájulásból! :wink: No, mert az enyim pasi is enyhén szólva kanosan jött haza a lagziból, ahol zenélt! :roll: :wink: :lol:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Éda!

Kép
Kép

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Hát csajok nem semmi éjszakám volt, csoda, hogy még életben… hihetetlen, hogy a gyerekek tényleg képesek ötször annyit mindenfelé kiadni magukból, mint amennyit az elmúlt három hétben ettek-ittak…. :D :roll: Jó pár kávéval meg kellett támasztanom magam, hogy viszonylag felébredjek… sebaj, ma már tuti jobb lesz, ezek a hányós vírusok rövidek szerencsére…
Edith drága :D
Az én étrendemre is finoman annyit lehetne max mondani, hogy tápláló… most még, de majd kedden már nem! (majd szerdán meg megint igen… :D ) hát volt programod rendesen… és nem is csak kellemes, látom, júj de félek a fogorvostól… :oops: pedig mennem is kéne nekem is, majd most el is megyek a fogyókúra alatt tuti, majd egyszer ha nagyon éhes leszek, az tuti elveszi a kedvem a kajálástól aznapra… :D 8) hörcsögökről jut eszembe, hallod, mikor én életemben először láttam törpehörcsögöt, nem hittem el…. annyira olyan volt, mintha rajzolták volna… csak ücsörgött, valami magot rágcsált, tök jól nézett ki a hasa, és kéééész….. :D :D Hihihi, szóval felkeltettek? (engem nem kellett, tényleg ájulhattam, mielőtt írtam nektek már lezavartuk az eksönt…) 8) :oops:
Igen, a fürdetésre mi pont ezt csináljuk pár hete, hatkor fürdetem, nyolckor alszik, csak mire tegnap odáig értem az írásban, már tényleg ájuldoztam, úgyhogy nem volt erőm kifejteni Boseknek…. De az a két óra tényleg kell neki, hogy lefáradjon az alváshoz…
Ja és Bosek, tényleg lődd ám le ha nem ér haza délben a beste… én már induláskor lelőttem volna, hátba, ahogy megy ki a kapun nélkülünk…. 8) :twisted: :D (persze csak viccelek, de hallod tök jó fej vagy, hogy elengeded napokra… vagy én vagyok szörny?... az is lehet… :D )
ÉDA! NEKED MEG NAGYON BOLDOG 22. SZÜLINAPOT!!!
Nem odafigyelni a pajzánkodó nővéred által becsatolt képre…(bár lehet Judit olyan jó fej lesz, hogy küld egyet élőben is…)
[ :D :D 8) 8)
Vendég
 


Sziasztok!

Vendégeink voltak, és nem rég mentek el........... Fúúúúúúúú, annyira elfáradtam.
Csináltam húslevest, baconos szűz, illetve cs.mellet, hozzá bébi kukoricás rizsecske, ami persze nagyon jó volt Mártikának... :lol:

Éda!
Nem csak Judit küldhet neked ilyen lapokat!!!!!!!!!!!!

Boldog Szülinapot!!!!!!!!

Kép

na jó akkor egy kicsit komolyabban:
Kép

Bosek!
És fogtak már valamit az emberek??????

Judit!
Nagyon nem irigíellek, és nagyon sajnálom a telefonod! :cry:

sedith!
És volt végig tejed?? mármint a 90 nap alatt? Nekem most van, és remélem lesz is!
Húslevest ehetek bármikor természetesen csak natur semmivel??????????
Annyira leveses vagyok!

Jim!
Gyere már tökre hiányzol!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Most csak Mártinak írok... Nézzétek el... Rengeteg dolgom van, befőzés, ruhamosás, Borónak valami ősziesebb és főleg nagyobb cuccok előszedése, mosása, stb... És holnap a férjem ismét elutazik. Megint 4 napra. :( És nélkülünk, hallod, Foster? De én nem lövöm le. Sajnos, sokszor kell nélkülünk mennie. Ilyenek ezek a rohadt kiszállások az ország egyik legtúlsó végében (bolgár part) vagy szombatonként az esküvők, ahová zenélni jár... De muszáj... ez van... Na, csak MÁrtinak akartam... :oops:

Persze, hoyg volt tejem, hiszen mindent ettem!!! És főleg annyit, amíg jóllaktam. Arra nagyon vigyázz, hoyg ne éhezz! Ez normál esetben sem jó, mert annál inkább csábulsz, de így szoptatás mellett főleg nem szabad éhezni. Tehát: inkább megeszel két kanállal több akármit abból, amit szabad, mintsem éhes maradj és utána bűnözz. Bár néha-néha azt is megengedheted magadnak! :wink: Gyümölcsnapon figyelj, hogy, ha lehet még több folyadékot igyál, azt mondják, hyog nem a legjobbak a vásárolt gyümölcslevek, úgyhogy inkább az ásványvíz maradjon, sőt, nyugodtan ihatsz levest is szerintem. Én sokszor gyümölcslevest főztem, csak mert normálisabb ételnek tűnt, pedig a gyümiket inkább frissen kell enni.
A bűnözéshez visszatérve... Kriszta találta ki, hogy havonta beiktat egy bűnnapot: amikor ebédre azt eszik, ami per pillanat neki jólesik. :D Annyira jó ötletnek tűnt, de nekem már késő volt. :P Ja, és víznapot NE TARTS! Attól ugyanolyan eredményes a diéta, csak fölöslegesen kínozza magát még a nem szoptató diétázó is vele. A másik topikból egyvalaki tartott egyszer víznapot, de utána ő sem. Nagyon megterhelte a gyomrát a víznap utáni proteinnap.
Remélem, segítettem, ha van még kérdésed, szívesen válaszolok, elmondom, én mit hogyan csináltam. Mondjuk, lehet, ha kicsit szigorúbban vettem volna az adagokat, akkor többet adtam volna le, de azért nekem fontos volt, hoyg nehogy a tejcsi rovására menjen! Még mindig van remény, hoyg leadom a maradék 8-at (engem is lehet utálni a 8 kilóm miatt :P :mrgreen: ) és úgy néz ki, hyog én csaka 90 naposat tudom csinálni. Az agyam csak arra áll rá. De még várok egy kicsit. Habár jó lenne, ha a karácsony nem esne bele.... Vagy maradjon csak újév utánra? Na itt gondolkodom hangosan és írásban... Majd meglátom...

Puszi mindenkinek! :)

Ja, Foster, nem ébresztett fel... még nem aludtam... :P :oops:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


háj csajok 8)

Tegnap este jöttem meg és hurráhurrá örülök, hogy ilyen sokat írtatok. A délelőtt folyamán elolvasok mindent! Addig magunkról írok kicsit 8)

Hulla jó volt a Balatonon, kár hogy a végére szar idő lett. Főztem fincsi halászlevet bográcsban, meg ilyenek. Sőt, felmertem húzni bikinit is -no nem azért mert annyit fogytam, csak mert Hévízre is elmentünk, ahol a sok trotty náci között én voltam a főnyeremény! Hehe. Na mindegy. Amúgy Héviz szupi hely, aki arra jár, mindenképp térjen be az Aphrodité (asszem) cukrászdába! Rengeteg féle diabetikus fagyi és süti is van, isteni finomak, én ilyen jót még soha nem ettem.

Na olvasok kicsit vissza.
Vendég
 


hellóka lányok, most csak annyira van időm, hogy eláztam, francba, hol vagy szülinapos, beszámolót kérünk, felbukkanó chippendale fiúkra ha voltak különös részletességgel kitérve! :D :D 8) és még persze, hogy dejó, helló jimbébi! :D :D
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Jiiiiiiiiimmm szijjjjjjjjjjjja!
De jó hogy vagy! Diabos süti hmmm az jó lenne nekem is!
Sztem itt Miskolcon nincs is olyan cukrászda!
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat. És a gyerekek, hogy vannak?
Kiló? fogytál?

fosterka! :D
Most olvastam el a privit!!!! most vettem észre!
Ok, én nem vagyok semmi jó elrontója! :wink:
Ja mi is eláztunk rendesen Bencével......... Marcit ugyebár vinni kell

sedith!
Nagyon köszönöm neked a sok jó tanácsot, és remélem én is olyan ügyes leszek, mint te!
Idáig nagyon ügyesnek érzem magam, és nagyon kitartó is vagyok.
Bízom benne, hogy nekem is sikerül megszabadulni egy pár kilótól.
Itt vagy nekem te és dominika példaképnek!
Köszönöm!

Tényleg DOMINIKA merre vagy???????????
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok már, itt vagyok!
Először is: köszönöm szépen a köszöntéseket! Húúú, micsoda pasikák! 8)
Hát, a szülinap sikeresen végrehajtotta küldetését, 2 nap dőzsölés!!!
A családi bulin sacher- és tejszínes túrótorta hegyek tűntek el rejtélyes körülmények között... :oops:
Tegnap pedig itt Szegeden vártak meglepivacsival! És persze, hogy nem update hamlettet rágcsáltunk sovány sonkával: előétel: paradicsomba töltött majonézes kukoricasaláta, aztán maláj szilvás csirkemell persze, hogy héjában sült krumplival! Húúú.. Utána barackos-diós süti, meg ilyen-olyan csipszek, rágcsák, pattogatott kuki.. :? Éééés, mindezt a jó öreg cukros Martinivel öblítettük le...
Egyetlen menstégem, hogy sokat táncoltunk legalább...
Mostanra már megjártam a corát, és szigorúan 1es kajákból betankoltam!!
Remélem sikerül visszarázódni...
Ja, és kaptam digitális mérleget, ami persze többet mér, mint az eddigi, tehát új lappal indulok, és a 3 hét alatt mégsem fogytam semmit... :lol:

Judic! Kaptam egy vízforralót is, és bibibí, sokkal tutibb, mint a tied! :lol:

Még nem olvastam vissza mindent, de rajta vagyok az ügyön.
Addig is kitartás mindenkinek!
éda
 
 


Jaj mindjárt itt az ebéd!!!!!!!!
Fincsi bolognai, természetesen husi nélkül!!!!!
Imádom, és nekem egyáltalán nem hiányzik róla a husi.
Vettem diétás kakaós ostyát! :D
Nem is vagyok éhes, csak kívánom már nagyon.
Vendég
 


Bakker csajok, most jöttem meg juharszirup-beszerző körútról, tudjátok mennyibe kerül ez a szar?! Két nyamvadt deci kétezer forint!! :twisted: Aszittem dobok egy hátast ott helyben, de a bige elkezdett győzködni, hogy minden vitamin, ásványi anyag, blablablabla….benne van, higgyem el, hogy ez király cucc… na jó, de akkor már, legalábbis ha a saját ismereteimre hagyatkozom, ugyanilyen jó lenne a méz is… :roll: de nem kockáztatunk, vettem juharszirupot, úgyhogy holnaptól nagy szorítást kérek!!! Az első három napon végig, ha azt kibírom, kibírom mind a tizet! :D 8)
Edithem! :D
Hát ha a munka szólítja én se lőném le, de a Boseké pecázni ment vazz…. 8) Az enyémet többnapos pecázásért simán hátbalőném, persze ismét hozzátéve, hogy valószínűleg a hiba bennem van… bár mondjuk nálunk összetett a helyzet, halálra gürizi magát, hogy nekünk minden legyen, alig látom, szóval ha a kevés szabadidejét merné magányosan tölteni, na, akkor lőnék… de továbbra is fenntartom, hogy lehet, hogy én vagyok tök köcsög….
8) 8) :D sőt, tuti.
Jim! :D
Náci trottyok…. :D :D :D Kiváló szófordulat az elhízott német turistákra… az mondjuk kétségtelen, hogy nekem is mindig egekbe ugrik az önbizalmam, mikor 150 kilós német mamikat látok a balcsi körül forrónadrágban… :D :D
Mártikám drága! :D
Akkor ezt majd fixáljuk ha aktuális lesz. Mindenképpen. :D :D 8) 8)
Éda! :D
Hú de jól hangzottak ezek a kaják amiket írtál… én is mindig több vagyok anyámék digitálisán, mint itthon a normális mérlegen… én ezt úgy oldottam meg, hogy ha anyuéknál mérem magam, azonnal levonok másfél kilót…. 8) 8) 8)
Este igyekszem még jönni, most megyek kábé egymillió dolgot elintézni, nem részletezem, röviden jaj. :shock: :twisted:
pussz csajok
Vendég
 


nem értem ezt a privi dolgot... Márti, két privit is kaptál (mármint nem ugyanazt duplán, tudom, hogy az elsőt kétszer küldtem)? Tegnap este is írtam egyet, az csak a kimenőben van, a másik az elküldöttben.. ez most mit jelent? valaki meséljen már nekem erről... :D
Vendég
 


foster!
fogalmam sincs, de én 2-őt kaptam, és mindegyikben ugyanaz van. :D :D
:?: :?: :?: :?:
Vendég
 


:wink:
persze még nem értem a végére az olvasásnak, mert közben pakolászok, hogy én mennyire utálok pakolni!

Márti, holnap kéne mázsálnom magam, de mivel régen mértem magam, így ráálltam a mérlegre ma..........juhéjj, 67,5 kg vagyok, bakker 72,5 kg voltam aug.20-án! NA KI A KIRÁLY????!!!! 8)

na most meg a kicsi is vinnyog, jövök, mikor délután alszik és szépen írok mindenkinek.
Vendég
 


naná, hogy visszabandzsítgatok átutalás írás közben (járulékok, igen, tudom, aki képben van, 12-én kellet volna elutalni a k........tt apehnek, de én már csak ilyen laza vagyok - vagy inkább feledékeny - most utalok nekik, bekaphatják amúgy is :evil: ) meg még hat helyre kell mennem, utálom a hétfőt! :evil:
Márti, a duplán kívül még egyet írtam tegnap este, akkor azt most mégegyszer próbáljam elküldeni? na jó, nem várok, gondolom neked is van más dolgod is mint itt lógni, megpróbálom még egyszer... de a továbbiakra légyszi adj nekem e-mail címet, béna itt a privi...vagy a foster.. :twisted:
Vendég
 


feladom, bárhogy próbálom újra küldeni, csak a kimenőben van, az elküldöttben nem..... :shock: :shock: :shock: sebaj, majd e-mailben újra küldöm, csók csajok, tényleg muszáj mennem most már... :(
Vendég
 


jim, te meg képzeld el ahogy hozzádvágok egy pingpongütőt.. na ki a kirááály? :D :D :D
Vendég
 


Jim!
Azt a ragyogó bugyogóját neki, nem semmi. Nagyon ügyes vagy!!!!!!!!
Gratulálok neked!!!
Én még itt tartok..................... :lol: :lol: :lol:
Kép

Foster!
Mindjárt nézem........
de amúgy: easton@citromail.hu
Vendég
 


Foster!
Oksa megkaptam, ment is egy üzi!!!!
Vendég
 


Na csóközön mindenkinek, a Jimnek meg különösen!!! Főleg, ha előbb lefogy, mint mi, akkor meg bekaphatja!!!

Fogyókúra jól megy, egész hétvégén zabáltam, mint állat... :evil: Gondoltam, majd ma meg nemeszek, erre mi van itthon??? Süti meg szilvásgombóc!!! :roll: Na asszem majd holnaptól nemeszek... :wink: Hazajött azuram is HÁROMKOR!!!! Csak azért nem halt meg a kezeim által, mert vendégek voltak!!!! Cserébe egész este szidtam, mint a bokrot, elég jól tűrte, közben hangosan horkolt. :x :x Sebaj, idén még egyszer elmehet, aztán nyista bébi!! Különben a horgászversenyt megnyerte, ez a szerencséje!!!

ÉDA!!! Boldog szülinapot!!!!

Bocsi, de ma takarítógép üzemmódban vagyok...

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


foster!
Nem vagy lecsúszva semmiről, én meg most utaltam a járulékot az iparűzésivel........ :oops: :?
Ez van de az ipüa az legalább majdnem belefért a határidőbe.....! :D

Próbáljátok ki Norbi mogyorókrémjét 2-es, és nagyon fincsi!!!!!!!
Ja és 7 napja nem etem kenyeret...és mégis rengeteg tejcsi van!
:)
Lehet holnap meegyek a céghez mérlegelni, mert holnap lesz 1 hete, hogy elkezdtem a diétát! :wink:
Vendég
 


Tök jó, hogy semmire nem jut időm, minek is jöttem haza???? :evil:

azért egy kicsit visszaolvastam :P

Márti, kérek Erdély képeket!!!! És kitartást a 90 naposhoz, kivi vagyok, holnap hogy állsz :D csak nem feladni!

Dominika: gratula az 59 kg-hoz! Irigyirigy vagyok, ennyire :oops: csak így tovább!!!!

Foster: ne igyál már, a pia hízlal :lol: Mondom én, Eszterxx Andrisa miatt kortyolgattam egy kis mentholos baileyst, nekem nagyon ízlik. Amúgy a kedvenc piám a sör meg a jó borok. A töményeket fiatal koromban megutáltam, mindig kihánytam valamelyiket. Habár a gintonicra kezdtem visszagerjedni. Na meg a Jager, nyammm. A férjem volt nagy alkesz, de amióta defibrillálták, nuku kávé, pia. Hogy betartja, egy korty sem megy le a torkán. kösz, hogy küldtél sms-t. Pedig megkuksiztalak volna! Kabbe.

Juditkecsk húg: Isten hozott, tessék sokat írni és gyorsan fogyni! Te is tudsz főzni, mint testvérkéd? És boldog szülinapot! De jó neked, hogy még csak 21 vagy! Csak vigyázz, hamar te is olyan öreg leszel, mint mi :D

Tényleg, juditkecsk, hogy van a lábujjad? Milyen édesen hiányoltál, bezzeg Bosek anyánk tudta, hogy házon kívül vagyok.

Baszki tegnap megint megjött, annyira utálom. Szegény Martin sem akar enni, nem finom a tejcsi. Mármint a nagykönyv, meg szerinte sem....

Bosek!!!!!!! Örülök neked, írj sokat. A márciusi topikot hanyagolom, valahogy most jobban izgat a fogyásom, mint az ottani semmilyen témák. Meg akiket igazán bírok, nem írnak, én sem erőlködöm. Beussal pont ma beszéltem, jövő héten randizok vele a Mammutban, nem akarsz csatlakozni???

Szerdán szülői értekezletre kell mennem, de asszem passzolom a férjemnek....hülye anyukák, ááááááááááá, ne tudjátok meg, milyen puncsolások mennek. fúj, de utáltam mindig is az olyan szülőket, akik nyalnak, mindenhol volt ilyen, emlékszem, még gimiben is.

Méhem állapota: azért nem bírtam ki és persze sexeltünk már egyszer-kétszer. Annyira nem vészes. No meg nem szedtem be a Cataflamot, mert 2 db után már elapadt szinte a tejem. Meg az az állatgyógyász barátnő azt mondta, hogy jujjjujj, semmiképp ne szedjem. Ajánlott homeós bogyót, persze ott meg nem volt a gyógyszertárban....maradt a cickafark tea, de mintha jobb lenne. Csak nem tudom, mit mondok a nődokinak, ha visszamegyek........ha visszamegyek...

na, megyek, de dobok magamról egy Hévízi képet. Na jó, nem egészalakos, de azért mintha a fejem nem lenne annyira hájas. Vagy csak én gondolom?????



8)



Kép
Vendég
 


rámférne egy szemöldökfestés :lol:

a férjemet megbíztam, hogy írja le, mi van az oviban a faliújságon. Mit csinált, lefényképezte inkább :roll:


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Jim, nanáhogy van kedvem talizni, csak nyúl vagyok bevezetni Pestre... De majd ráparancsolok a nagyobbik gyerekemre!!! Na, azt mondta most, hogy ha akarok menni, kivesz szabit, de rendes!!! :lol: Melyik nap lenne jó nektek??? Még a héten el kell dönteni, mert előre kell szólnia!!! Nekünk a Westend jobb lenne, de a Mammut se gáz végülis... (Széna téren laktam 5 évig!)
Különben meg:
1. A Te fejed sohasem volt hájas. :P
2. A mostmár látom, hogy a férjed is PASIIIIII!!!! :roll:
3. A márciusiakat már csak olvasni szoktam, nagyritkán írok csak. A jófejek amúgyis átjöttek ide... :lol: :lol:

Márti, nagyon kíváncsi vagyok, mennyit fogytál, szerintem két kilót minimum!! Nagyon ügyes vagy, én sem eszem kenyeret, helyette inkább hungarocellt, ha már nagyon szendvicsre vágyom. A mogyikrémet inkább meg sem kóstolom, mert nálam egy üveg az egyszeri adag... :oops:

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


sziasztok

befér még egy csatlakozó???
már a múlt héten gondolkoztam rajta, hogy kéne valamit kezdeni a kilókkal...de csak gondolkoztam :oops: :D
átnéztem és ez egy elég friss fogyitopik. még vissza is olvasgattam :wink:
talán megpróbálnám ha bevesztek.
jövök még majd, de a Minim elaludt, így nem verem a gépet már ma.
addig is puszipá
toncsi

toncsi80
 
 


Jim!
Jól nézel ki!!!!
Szerintem az én férjem is ezt tette volna :D :D
Ja és én tudtam hol vagy, még írtam is a többieknek, hogy talán betérsz egy netkávézóba. Nem tértél :(

Márti!
Én is kíváncsi vagyok...

Toncsi!
Üdv. köztünk, örülünk hogy csatlakozol. Írj magadról!

Most tanulom szociálpszichológiából a csoportnyomás hatását. Hát jó példa lehetnénk, csak én mint gyenge láncszem rontom az összhatást... :(
Csak ki ne tagadjatok!

Kéne egy cikk, vagy irodalmi mű, amiben nagyon jól látszik a csoportnyomás hatása....(dolgozatba). Eddig nem találtam. Nem ugrik be valakinek vmi?

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Toncsi, jöhetsz hát!!! Kicsit írjál magadról legközelebb!!!

Blanka már komoly helyváltoztató mozgásra képes, és nem hajlandó feküdni, csak ülni meg állni. A tv-t is ülve nézi már, a kis rafkós...
Kép
Kép
Kép

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Judit, gyenge láncszem??? :shock: Inkább le a kalappal Előtted!!! Tényleg!!!

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Halihó!

Szia toncsi!
Tök jó............ persze hogy beférsz!!!!!! Minél többen vagyunk, annál jobb, bíztatjuk egymást, és szerintem ez nagyon fontos!!!
És neked is nagyon sok sikert kívánok!!!!

Jim!
Nem semmi egy embered van!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Hallod te csaj szerintem sem volt a pofád annyira hájas, de most ez a kép nagyon tetszik, nagyon szép vagy rajta!!! :)
Én is kíváncsi vok a kilóimra, de én megsugom neked, hogy én júliusban voltam egysze gy.anitánál, és ráálltam a mérlegére, és 76-ot mutatott! :?
Csak ezt még az ember sem tudja! :oops:
Na micsoda kis titkokat árulok el itt neked! :wink:

Bosek asszony!
Szeva! Háááát majd holnap minden kiderül, én nagyon örülnék annak a 2 kilónak is.
Akkor te sem eszel kenyeret? Neked hogy megy, mert nekem nagyon jól, egyáltalán nem hiányzik, csak néha néha mikor rágondolok a szalonna, és hagyma verzióra, mert ugye ahoz azé csak köll a jó kis paraszt kenyér!!!!!!!
Vendég
 


Judit!
Sajnos ilyen téren fingedli vok!!!! :oops:
Nehogy elmenj innét, és nem rontasz te semmit, én sem bírnám ki, ha ennyit kellenne tanulni, mert ahoz kell az energia, nem???
Ne aggódj, neked is sikerülni fog!!!
Vendég
 


Bosek!
Annyira édi ez a Blanka baba!!! Milyen kis ügyes, olyan nagy már!!!!
Vendég
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: