Új privát üzeneted érkezett!

Ma sokunknak volt boldog napja!

Adrienn!Tényleg úgy alakulnak a dolgaitok, mint valami mesefilmben. Remélem ez most már mindig ilyen lesz Kép.
milla
 
 


Sziasztok! Úgyláccik a hidegfront megviseli a topikotKép!
Node:
Tök jó lett a vérképem!!!!!!!!!!! A hematológusnõ még gratulált is hozzá!KépKépKép
mikoo
mikoo
 
 


"haematológus"
mikoo
 
 

 
 

Végre találkoztunk! Kép

zsunya
 
 


Végjevalahája - ahogy a fiam mondaná. Kép
mikoo
 
 


Sziasztok!

Tetszik ez a maminekörültem dolog.Kép Aranyosak vagytok.

Én ma annak örültem, hogy a fiam - holnapután lesz 9 hónapos - felállt egyedül a járókában.

Meg egyáltalán, annak, hogy õ van, hogy ma is számtalanszor megölelt, mert úgy látszik, annak dacára, hogy fiú, õ már ilyen kis érzelgõs.Kép

Meg annak, hogy van egy apukája, aki bár még mindig dolgozik, de legalább lehet finom vacsival hazavárni.Kép

Na, jó éjszakát mindenkinek, és holnapra sok-sok örömet.

Dió
szabotimi
 
 


Dió, térj vissza máskor is! Kép

Mai boldogságom: felhivott a barátnõm, hogy ha már konyhaszekrényt festünk, mi lenne ha konyhát is festenénk. Nem birtam ellenállni az ajánlatnak. Párom szombaton Szegeden, suliban, anyám jön vigyázni a gyerkõcre. Mi ketten meg mint a villám mindent lefestünk ami szembejön. Kép

zsunya
 
 


Sziasztok!
Mai örömöm: beértem idõben a munkahelyemreKép, nahát!
Ha vérvételre megyek sosem érek be, de most ott toporogtam 7 körül, így hamar végeztem. DejóKép

Zsunya! Milyenre festitek?
Adri! Hogy vagy?
nikie
 
 


Sziasztok!

Tegnapi örömöm: voltam kontroll uh-n, és minden ok a babócábal. Nyakiredõ teljesen okés Kép
Ma meg megyek a kiskönyvemért Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Ma kapok egy kis zsét!!!
mikoo
 
 


Jo, jo de MI AZ a zse`??????
Lorincze Lajos
 


Nikie!
Úgy tervezem, hogy minden fehér, a munkalap meg a gombok és a polc pedig fa. Diszités képpen kis festett kék tudomisénmiket fogok rátenni az ide oda, hogy feldobja. Na mindegy. Kis türelem, és feldobok ide képet, ha kész. Az a vidám a mi konyhánkba, hogy 240x190cm, de mindkét rövidebbik oldalon ajtó van, és nincs ablaka. De még a közelben sincs ablak. Szóval katasztrófa. Ezért kell fehérnek lennie szegénynek.
Hát igy.
Most hogy szét offoltam ezt a kis topikot válaszolnék még Lajosnak is: zsé mint lé, lóvé, suska, guba, stb. PÉNZ. Nehezen hiszem, hogy nem tudod, dehát.

zsunya
 
 


Én is itt vagyok!!

Tudom nagyon eltûntem a Babanetrõl, de ennek az volt az oka, hogy napközben csak séta közben tudott aludni a lányom, így egész nap szinte csak stáltunk és netezni egyáltalán nem maradt idõm. Régebben akkor neteztem amikor aludt itthon, de akkor cicivel aludt el és 9 hónaposan átszoktattuk az egyedül alvásra a kiságyában, a másik szobában és napközben sem adtam neki cicit-altatónak.

Ma viszont nappal is elaludt egyedül a kiságyában!!!ez a nagy örömöm mert így tudok ezalatt a másfél óra alatt valamiket csinálni. pl. netezni!

Olyan ügyes a lányom!!
rbogi
 
 


Tegnap itt volt az egyik baráti házaspár és a lány 10 hetes terhes!
Ugyanúgy mint az unokatesóm Svájcban. Nagyon jó hírek ezek, mert elég ritka események ezek.
rbogi
 
 


Zsunya! Ne hülyéskedj már, hát LÕRINCZE LAJOS volt megadva nicknek! Persze, ha nem nézted a nevet... Én mindenesetre nagyot kacagtam rajta, jó poén volt, akárki is írta!
méri
 
 


Jaja! Kép Vettem. Kép

zsunya
 
 


Nekem sem esett le rögvellést... de télleg jó!

Szóval. Jelentem, fent nevezett zsetont sikeresen el is költöttük izibe, és lõn nappaliszoba bútor mai nap délutánján!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mikoo, aki örül nagyon
mikoo
 
 


Tegnap, igen tegnap megtörtént a konyha felújitása. Fal, csempe, bútor és asztalfestés. Csináltam ilyen elõtte-közben-utánna képeket. A bútorra a gombokat még nem fúrtuk fel, amint az is meglessz a mûvészsarok cimû topikba feldobálom a képeket. Brutális lett a konyhám na. Fehér minden. A csempét meg nagy szines négyzetekkel kifestettük, összevissza. Nagyon feldobja.


bocsánat az ömlengésért. Kép
Amúgy hol vagytok?

zsunya
 
 


A három és fél éves kisfiam megpuszilta a 16 hónapos lányom kezét, és azt mondta, hogy: "Anya, ugye milyen szép kis keze van Encinek?"

Csi
csii
 
 


Mindjárt elkezdem a 34.hetemet!!!És szerencsére minden ok!KépKépKép


Mariann
Mariann
 


Mikoo! Irigy-irigy!! Nekem nem sikerül összehozni a szõnyeget istennek se Kép Most megyek, megnézem Zsunya konyháját.
Mikoo, mikoo lesz már profilod? Kép Legalább egy kép...
méri
 
 


OFF
Bocsi a képtelenségért... ööö... Fõképpen lustasági okai vannak... Kép csipetnyi üldözési mániával spékelve...Kép.
Izé... majd valami azér lesz.
ON

Amúgy nemazé, de ma van a férjem szülinapjaKép... és az enyém is (csak hogy némi adattal szolgáljakKép).

mikoo, aki 33
mikoo
 
 


Boldog szülinapot nektek!!!! Kép Kép Kép

Nem birok felrakni képet. Útálom. Pedig olyan de olyan szép lett.

Kis türelmet, a reklám után visszatérek. Kép

zsunya
 
 


Mikoo! Komolyan egy napon születtetek? Dupla (tripla gratula!!!
Amúgy egyidõsek lettünk Kép, de én két hónap múlva lekörözlek Kép
méri
 
 


És igen!
A gyönyörû konyhám, megtekinthetõ a www.nep.hu oldalon Idõszakos tárlatunk: a konyha cimmel. Kép Ugyonitt a fotónaplóm is látható, valamin kis irásom a hogyvagyokról Kicsik cimmel, ha valakit érdekel. Kép

Puszi
Zsunya

zsunya
 
 


Mikoo!
Kép x33!
Malacka
malacka
 
 


SziasztokKépKépKép! Köszi mindenkinek!

MériKép! Mér is van, hogy NEKED se nincsen profilod? Hm?! Én meg itten még szabadkozom is...

Amúgy tényleg 1 napon. Ráadásul a nagyszüleimnél is pont ugyanez volt a szitu.

ZsunyaKép! Megnéztem konyhád megifjodását (is), tényleg tökjó lett!
Az "elõtte" képeknél a mindennapi élet nyomait egy profi sztájliszt se csinálta volna jobbanKép.

mikoo
mikoo
 
 


Igen, én is akartam mondani, hogy Zsunya egy kis manipulátor! Kép Azt hiszi olyan naívak vagyunk, hogy nem látjuk, a negatív hatást a mosatlanok odahalmozásával akarta fokozni Kép. De tényleg jó lett.

Mikoo! Kép Nekem volt (bibiii), de egyszer elszállt (kb. egy hete) és azóta még nem volt érkezésem... de ami késik, nem múlik!
méri
 
 


ÕÕÕ
Az nem is úgy volt ám. Szombat reggel kezdtük a munkát és pénteken este még buliztunk otthon egyet. Annak a romjait fotóztam le vakuval a tök sötét lakásban. Ezért keltem fel, nehogy elfelejtsem megörökiteni a fõnix feltámadását. Kép Miccsoda magasztos szavak mi? Itt lebeg elõttem mi pénzt megspóroltam. Kép

Már kezdtem elszomorodni, hogy senkisem reagál. Úgyhogy köszi. Le is szedem onnan. Kép

zsunya
 
 


Zsunya! Én is láttam, csak nem írtam. Nagyon szép lett!
Jók a színkombinációk, fiatalos, klasszKép
nikie
 
 


Adrienn hol vagy, hogy vagy? Mi újság?
nikie
 
 


Zsunya, en kerestem a konyhat, de csak egy ingyurka-pingyurka fozofulket talaltam....ahol baromi rendetlenseg es kosz volt! Kép
O lenne az?
Névtelen
 


Idefigyelj kiscsillag, kinek mi jut. Gondolhatod mennyire imádom a maga ablaktalan ámde csõ mivoltát. Ez van. Igen kosz volt és rendetlenség mert utáltam még rágondolni is, nehogy bemenni és takaritani. Boa.

Aszem egyszerûen nem találod (vagy nem ismered föl Kép) a görditõsávot a browserablak szélén. CCCccc. :P

Neked biztos 20m2-es napos teraszos konyhád van. Becsüld meg. Sokaknak jut fõzõfülke. (mellesleg ez nem az, mert 190x240. Ami már konyhának minõsül.)

Ehh Fogok én itt magyarázkodni.
Tsók
Mérgeszsunya

zsunya
 
 


Igen, grrr.. Kép

Zsunyácska, ne vedd szívedre, hagyd a csudábaKép
Inkább azt mondd meg minek örültél ma? Kép

Én annak, de már tegnap is, hogy a vérvétel eredményei tökéletesek, minden hormonka jó, dejóKép
nikie
 
 


"Kedves" 21.20-as névtelen!
A színvonaladból ítélve te még nagyon zsenge lehetsz (tizenéves...), úgyhogy szerintem míg te magad semmiféle konyhát nem hoztál össze, sõt tán még anyukádét se nagyon takarítottad ki egyszer se, addig ne kritizáld a másét. Inkább mélyedj el a házi feladatodban, ha ennyi idõd van, hátha a tanulással viszed valamire, és mellesleg talán akkor felnõtt korodra nem leszel közröhej tárgya, mint itt.
Névtelen
 


Voltunk ma hematológián. Azt mondták semmi baja. Biztos a füle fáj azért vonogatja a vállát a füléhez. Nem tudom. Minden esetre vettem neki füles sapkát hátha tényleg.

Borzalmas volt. De ezt hagyjuk.

Mai öröm: Itt van a barátnõm, és papirból nyulakat hajtogatunk. Úgy százat. Elküldjük egy No.-ban tanuló barátunknak. Olyan jó. Kép

zsunya
 
 


Zsunya! Szerintem igenis király lett a konyhád!!!
Hogy kell papírból nyuszit hajtogatni?
Kriszti
Kriszti
 


Köszi, és ha adsz e-mail cimet elküldöm pdf formátumban a nyulat.

pusz
Zsunya

zsunya
 
 


Köszi, és ha adsz e-mail cimet elküldöm pdf formátumban a nyulat.

pusz
Zsunya

zsunya
 
 


Zsunya!
Én annak örültem ma, hogy eéjöttem ide és innen tovább a [url=http://www.nep.hu/" TARGET="_top]http://www.nep.hu/[/url] - ra! Ezeket a fotókat Te követted el? Meg kell erõszakolnom magam, hogy elmenjek mosogatni, teregetni, amikor ilyeneket is nézhetnék! És digitális a gép?
Solya
solya
 
 


Puszi Zsunya!
Akkor elküldöd a nyuszkókat?
Emilem: kuci918@mailbox.hu
Köszönöm szépen elõre is.
Kriszti
Kriszti
 


mmmm
a májam, a májam!
Kép Kép Kép
Solya, igen én, és igen digitális.
Kriszti, mail ment.

Mai örömöm egy újabb könyvecske amit csináltam.

zsunya
 
 


Nem ir ide senki? Miért?

Ma meglátogattuk a dédit a kórházban. Nagyon örültek egymásnak a Péterrel. Nagyot hancúroztak. Dédi fiatalodott vagy tiz évet. Vittünk neki egy fényképalbumot csak úgy. Aztán mikor odaadtuk akkor derült ki számomra, hogy ma van a születésnapja. Kép Szóval jó volt.


Zsunya

zsunya
 
 


Sziasztok!

Zsunya,köszönöm szépen a nyulakat.Eddig nem tudtam írni,mert nem voltam gépközelben.Remélem mindenkinek jó húsvétja volt,mert tényleg nagy a csend errefelé.
üdv mindenkinek,
Kriszti
Kriszti
 


Ma annak örültem, hogy a hugi örült a szülinapi képeslapomnak és annak, hogy Sárával telefonéneklést tartottunk neki, ugyanezen alkalomból.
És annak is örültem, hogy a fiam ma elõször, teljesen magától leszakított egy virágot és egyértelmûen a tudtomra adta, hogy ezt nekem szedte! Kép
És annak is örültem, hogy együtt csúszdáztak a tesók. Máté Sára ölében csúszott, és a nagylány nagyon ügyesen vigyázott.

Tegnap azért nem jöttem, mert tegnap nem örültem neki, hogy Sára elvesztette a lábairól a cipõit, de ma már jókat kacagtam rajta! Kép

Szóval jó napom volt! Kép

Solya
solya
 
 


Hogyan lehet elveszteni a cipõket? Elég icces lenne ha nem lennének ilyen cipõárak és nem lett volna tegnap hideg.
Ma még senni nem történt, úgyhogy este jövök megint. Kép

Adrienn, Nikie, Mikoo! Hol vagytok?

zsunya
 
 


Zsunya,
A cipõket úgy lehet elveszteni, hogy a gyerek az áruházban leveszi, aztán elkezd rohangálni mezítláb. Mire az anyja észbekap és összeszedi mindkét gyerekét, addigra a cipõnek lába kél.Kép Itt (Ravensburg) nem volt hideg. Gyönyörû idõ van, és lehet, hogy hihetetlen, de nagyon szép kiscipõket lehet kapni, olcsóbban, mint otthon. KépKép
Most megyünk, mert tegnap azt mondták az ruházban, nem találták meg a cipõt. Kép
Solya
solya
 
 


Mot látom csak, hogy nem tesz jót ha a fiam ül a térdemen miközben félig vakon gépelek. Kép vicces és semmi...

Ma voltunk a Milenárisban a játszótéren. Nem volt ott senki csak egy másik kisgyerek anyukástul. Nyugodtan fel tudtuk fedezni. Nagyon jópofa. Ismeritek?

Solya akkor azért nincs nagy baj. Kép Péternek egy cipõje van, azt is kaptuk használtan. De már érzem hogy közeledik a pillanat amikor vennem kell neki. Még nem megy igy nem strapálom magam. Itt a közelben brutális árak vannak. Úgyhogy én vidéken veszek majd.

Puszi
Zsunya

zsunya
 
 


Zsunya,
OFF
Ha az Elit cipõi megfelelnek, akkor az újpesti (azt hiszem Röppentyû u.-i boltjukban, ahol a gyár is van) szoktak lenni 50%-os akciók. Hirdetni nem tudom,szokták-e, de szerintem ha felhívod õket, megmondják% Kép Én is szoktam ott vásárolni! Kép De csak gyerekkel menj, mert a múltkor ráfáztam, túl magas a cipõ és nem jó Máténak. Kép
Solya
solya
 
 


Mikoo, mi van veled?
Névtelen
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: