Új privát üzeneted érkezett!

Bocs a buta kerdesert, de milyen egy ilyen seta? Meg sosem voltam ilyenen.
smzsgalf
 
 


Én, vagyis mi is ott voltunk a sétán ám, de csak Ágit ismertem föl :) :( Kár... Alig bírtam Flórát hazahurcolni 2 körül, de nekem már annyira kellett pisilnem :oops:

Nekem is furcsa volt, hogy W. U. R. nem a saját kendőjüket használja, de végülis teljesen érthetőnek találom :D És annak ellenére, hogy nagyon keveset hallottam a konkrét programból (nem volt, aki elkísérjen) szuperül éreztük magunkat. Külön köszönet Áginak, szerintem nagyon emelte a bemutatója a színvonalát rendezvénynek. Teszett, hogy hangsúlyosan felhívta a figyelmet a kifelé hordozás hátulütőire.

KépKép
KépKép
safrany
 
 


A végén kiderül, hogy mindenki ott volt, csak nem ismertük meg egymást :(

Eszter

Kép
esztercica
 
 

 
 

Smzsgalf:
Szopis séta: aki időben érkezett az sétált (mi nem, mert elkéstünk. :oops: De mire a sétálók a játszótérre értek, addigra mi is ott voltunk, mert a hátsó úton végülis megelőztük őket...).
Szóval utána mindenki letelepedett a játszón, csináltunk svédpokrócos tízórait :) , lehetett LLL-es cuccokat vásárolni, amivel a Ligát támogattuk, aztán Ági tartott egy szuper kendőbemutatót. Na, annak akkora sikere volt, hogy alig hagyták hazamenni! :) És voltak beszélgetések, lehetett szopis tanácsokat kérni, tapasztalatokat megosztani. Ja, és volt egy totó is. Aki jól töltötte ki, azok között kisorsoltak néhány ajándékcsomagot (Zsizsa is nyert! :) ). AMúgy pedig szerintem az egész nagyon hangulatos volt. A gyerekek szopiztak meg játszottak (a nagyobbaknak szervezett kézműveskedés is volt). Szerintem kb. 60-an lehettünk. De lehet, hogy tévedek.

KépKép
livus
 
 


Biobaba!

Nagy-nagy gratula Nektek! Köszönjük a beszámolót is! :)

Orsi
osoa75
 
 


Utólag is mindenkinek köszönöm, akivel ott találkoztam először, hogy bemutatkozott! :) Hálás vagyok érte, mert soha nem jöttem volna rá, ki ki és most nagyon fognám a fejem! Sajnálom, hogy nem jöttem rá, hogy Ti nem ismertek egymásra, mert nálam összefutottak a szálak és szólhattam volna. :( Bocs!

hordozo
 
 


Biobaba,
:D

Eszter,
én is örülök, hogy találkoztunk! :) Én is mindig úgy tudom élvezni, amikor az enyémnél kisebb babát dögönyözhetek (unokatesó 5 héttel fiatalabb :) ).

Tényleg, nyertem ajándékcsomagot! :D

Zsizsa
zsizsa
 
 


Sziasztok!
MÉg új vagyok, de én is voltam kint a hétvégén a szigeten, és végignéztem Ági előadását, és hát csak megerősített abban, hogy én is kendős-hordóssá váljak majd...tesómnak van egy Nandu L-es kendője amit nem használnak, még én vettem neki(utólag átrágva a topikot rájöttem hogy lehet, hogy kicsit vettem, de a boltban ezt ajánlották... :cry: és a végén nem is használta :cry: )
Szóval van nagy elhatározásom, egy pocak kiskakukkom és szeretnék majd kérdéseket feltenni...
rögtön az első:
Mikor érdemes ,Ági, tanfolymara menni?Ha már megvan kiskakukk és vele vagy még pocakosan sajátítsam el a tudományt?Az L-es NAndu ugye elég lesz az első időkben(mármint méretileg)?Sajnos tesóimnál mindenhol június.júliusi babák voltak és a nagy melegre hivatkozva nem kendőztek...én a decembert ezért áldom...csak a karácsonyt tehetnénk más hónapra! :lol: :oops:

Minenkinek szép napot!

Réka

Kép

Kép
rékaróka
 
 


Réka,
szia! :) Kendőzni jó, szerintem jól döntöttél. :)

Szopis sétáról képek: http://index.hu/gal/?dir=0708/velvet/szopi/ . :)

Zsizsa
zsizsa
 
 


Réka!
Pocakosan ajánlom az Elöl hordozás tanfolyam első alkalmát és majd babával a második alkalmat. Így olyan korántól tudod használni a kendőt, ahogy csak szeretnéd. Újszülötthöz nagyon jó egy megfelelően hosszú kendő, nem szerencsés a túl rövid. A legnépszerűbb elöl hordozáshoz (X-hordozás, csomó elöl) pont hosszú kendő kell. Szerintem hozd el a tanfolyamra a kendődet és ott meg tudjuk beszélni, milyen a jó méret Neked, meg Te is látni fogod, mire elég a meglevő kendőd, mire nem.

hordozo
 
 


Ági!
Köszi, akkor egy késő őszi tanfolyamra majd jelentkeznénk, néztem, hogy lesz szeptemberben is, de félek az még túl korai időpont és mire kiskakukk kint lesz a lényegét elfelejtjük...így ha lesz okt.vége-november környékén tanfolyam arra szívesen mennénk.

Réka

Kép

Kép
rékaróka
 
 


Zsizsa, rögtön az első képen ott virít a pocim pirosban. :D És Flóráról is van külön kép, alatta is látszik, az utolsó előtti :D

KépKép
KépKép
safrany
 
 


Sáfrány,
az te vagy? :D Nagyon szép a kislányod! :) Én meg a másodikon vagyok, az almazöld kendőben Bercivel. :wink: (Flóra nem az utolsó előttin van, valószínűleg nem tekerted tovább alul a görgetősávot. :) ) Ági meg hátulról a negyedik. :) És van egy előrefelé hordozós kép is, elég kicsi babával... :roll:

Zsizsa
zsizsa
 
 


livus: hat ez jol hangzik, en valahogy azt gondoltam, hogy az ember setal amig elnem esik :wink:
sajnalom, hogy nem tudunk elmenni a hordozasos setara, biztos az is jo lesz.
Aztan a kepek is nagyon aranyosak, meg hat annyi hordozokendos mama van a kepeken...
Itt nemetorszagban csak gyerekkocsis mamakkal talakoztam, habar azt hittem, hogy tobb van mint angliaban, de egyelore meg nem lattam egyet se. Majd kivancsi vagyok, magyarorszagon lesznek-e kendos babak.
smzsgalf
 
 


Hú Sáfrány, Te vagy az a kismama, akit jól meg is néztem magamnak a sétán, hogy milyen csinos :D.Rólunk nincs :(
Csak a barátnőm kislányáról, aki szintén Flóra, és anyukája hátán öltögeti a nyelvét :lol:

Eszter

Kép
esztercica
 
 


smzsgalf: Ne aggódj, ahol mi lakunk, ott is csak én vagyok az egyetlen ilyen "lökött tyúk",akit a többi babakocsis anyuka elnéző félmosollyal szemlél. Én meg nem értem, hogy ők hogy tudnak kendő nélkül létezni :D
A védőnő megkérdezte múltkor, hogy belefér e még a gyerek a kendőbe :shock:

Eszter

Kép
esztercica
 
 


Réka!
Minden hónapban indul tanfolyam, figyel a honlapom!

hordozo
 
 


de jo lehetett ez a seta! :D en teljesen elfelejtettem, h lesz :oops: remelem, a hordozosra el tudok menni. tok jo, h ilyen lelkesen szervezitek :D

"Tell me why are we so blind to see
That the ones we hurt are you and me?"
Coolio
recca
 
 


Jók a fotók! :D Mi nem vagyunk rajta. A Kismamás csaj csinált
Bobóról többet is, lehet, hogy majd az újságban benne lesz. :)

Zsizsa: Az elején az a nagyon pici, kifele hordozott baba még aludt is ! :shock: Képzelhetitek milyen pózban! Az anyukája nem győzte tartani. De gondoltam, hamarosan úgyis jön Ági, és akkor kiderül, aminek ki kell derülnie. Erre ki nem volt ott, mikor Ági erről beszélt?
Ő. :? (De a barátnője hallotta a dolgot, és nagyon kérdezősködött is, hogy ez mennyire gáz, ha vki már korábban jóideig így hordta a gyereket, lehet-e baja. Szóval ő tuti elmondta a kifelehordozósnak is.)

Smzsgalf: Ez vicces! :D Ez nem a marathoni futás volt! :D :lol: Amúgy pedig a szopis sétán igencsak meghaladta a magyarországi átlagot az egy négyzetméterre jutó hordozók száma! Ez nem reprezentatív minta ebből a szempontból!

Eszter: a barátnőd nagyon profi hátonhordozásban! Olyan volt az a kötés, mint a nagykönyvben! :) CSak nem Te voltál a zöldes Didyvel????

Recca: :( Kár, hogy nem voltál!

KépKép
livus
 
 


:oops: Ja, most nézem: a kifele hordozott babuci a fotón is alszik.

KépKép
livus
 
 


Igen azt én is néztem, hogy pont az a lány nem hallgatta a hordozós előadást, aki kifelé tartotta a babát. No mind1

Livus: de én voltam.. Egyébként a hátonhordozást mindketten Áginál tanultuk :lol:

Recca: majd a hordozós sétán bepótoljátok :)

Eszter

Kép
esztercica
 
 


Eszter: Sejtettem, hogy te voltál! (Mármint így utólag, hogy mutattad a barátnődet) Akkor előtted is le a kalappal kötözésügyileg! :D

KépKép
livus
 
 


Sziasztok!

Hat beizzitottam a Levego Munkacsoportot:) Mivel en most nem igazan tudok a szervezesbe belefolyni, tovabbitom nektek. Pl. ki tudna elmenni a Fopolgarmesteri Hivatalba?

"szívesen segítek, és ha lesz, természetesen megyek én is babakocsival, mert én is tapasztalom, hogy milyen nehéz Budapesten (is) így közlekedni. A mobilitási hét fő szervezője a konkam KFt, ezen belül is B. Fülöp Katalin. email címe: konkam.info@t-online.hu, telefonszáma: 06(30)2804552 Én az imént felhívtam, és elmondtam neki az ötletet. Tetszett neki, így semmi akadálya, már csak meg kell szervezni. Kértem tőle egy visszahívást, hogy szerinte melyik napba férne bele, és kell e külön engedély hozzá? Amennyiben kell külön rendőrségi engedély, azt segítünk megszerezni. Augusztus 28-án lesz a következő egyeztető találkozó a Főpolgármesteri Hivatalban, erre gyere el, ha teheted. Ha visszahívott újra jelentkezem a részletekkel.
Horváth Zsolt, igazgató"

Biobaba
biobaba
 
 


Biobaba! Nagyon-nagyon köszi a sok infot!!!!!!!

És azt említetted neki, hogy mi szept. 26-ra gondoltunk?
Majd megbeszéljük 17-én, de szerintem valamelyikőnk biztos el tud menni erre a hivatalos megbeszélésre.

Mégegyszer nagyon köszi! (Bár a babakocsit nemigazán értem, hogy jön a képbe :roll: )

KépKép
livus
 
 


Hat a babakocsi ugy jon a kepbe, h o csak babas felvonalasra gondolt. Azota megirtam neki, h mi elsosorban a hordozast szeretnenk "reklamozni". Szept. 26-ot se irtam meg, mert elso korben csak annyit akartam tudni, h egyaltalan tudnanak-e segiteni. Nem is gondoltam, h mar fel is veszik a kapcsolatot szervezokkel:)

Biobaba
biobaba
 
 


esztercica írta:Én meg nem értem, hogy ők hogy tudnak kendő nélkül létezni :D
A védőnő megkérdezte múltkor, hogy belefér e még a gyerek a kendőbe :shock:


Hogy belefer-e? :lol: az vicces
Kendo nelkul szamomra is elkepzelhetetlen, epp belekakalt szegenykem :oops: Aztan most nelkule kell kibirjam egy napig :(
smzsgalf
 
 


Sziasztok!

Kár, hogy nem tudtunk elmenni a sétára, klasszak a képek! :)

Jó ez a szervezkedés. Szívesen segítek, de sajna a Főpolg. Hivatalba nem tudok mostanában elmenni. Ha bármi másban tudok, szóljatok!!!

17-én Áginál lesz megbeszélés? Jól értettem?

Orsi
osoa75
 
 


Orsi: A visegrádi utcai helyen lesz a megbeszélés, ahol Ági szokott tanfolyamot tartani.

KépKép
livus
 
 


Biobaba! Nagy vagy!
Én azt hiszem, valamelyikünknek, aki jön 17én a megbeszélésre rövidre kéne záródni telefonon vagy e-mailen evvel a Levegő mcs-os illetővel, illetve B. Fülöp Katalinnal. Azért gondolom, hogy tisztán lássuk mit is ért az alatt, hogy meg kell szervezni. Nyilván okosabbak leszünk, miután megint telefonál, de csak informatívabb lenne vele beszélni, nem csak így közvetve. Csak hogy minél nagyobbat tudjunk 17én haladni, ne akadjunk el. Mit gondolsz, Biobaba? Jól érzem vagy túlbonyolítom? Aztán persze ott kell lenni a Hivatalban is.

hordozo
 
 


Jaja, szerintem is fel kene vele venni a kapcsolatot valakinek, aki tud menni 17-en. Holgyemeny szamat ezert is masoltam be. Ha megvan, h ki, akkor annak megirom a masik cimet is:) Csak azt ide nem akartam, mert nem tudom, mennyire nyilvanos.

Biobaba
biobaba
 
 


Én vállalom B. Fülöp Katalin megkeresését, csak beszéljük meg pontosan mit mondjak neki, akár priviben írjátok meg.

Eszter

Kép
esztercica
 
 


Köszönjük Eszter! Írok neked privit.

KépKép
livus
 
 


De jó, hogy így alakulnak a dolgok! :)

Biobaba,
nagyon köszi, hogy kiderítetted a dolgokat! :)

Nekem annyi jutott eszembe a margitszigeti séta kapcsán, hogy szerintem pl. nem volt túl demonstratív ott sétálni (bár tök jó volt :) ), ugyanis oda csak az ment, aki direkt oda ment, más véletlenül senki botlott bele, pedig lehet, hogy akkor megállt volna megnézni, hogy mi is ez. Hazafelé tartván az úton egy anyuka megkérdezte, hogy nem onnan jövök-e, és hogy hogyan lehet odajutni (kb. 60-70 méterre voltunk a játszótértől, de nem találta). Szóval a Városliget ilyen szempontból tényleg sokkal jobb hely. :)

Zsizsa
zsizsa
 
 


Esztercica! Nem írok Neked privit, hanem úgyis akarsz hívni telefonon, beszélünk róla, ok?

hordozo
 
 


17-i csapat: Szerintetek nem kéne elmennünk megnézni a helyszínt? Terepszemlézni?
Mert ahhoz, hogy meg tudjuk hírdetni (meg be tudjuk jelenteni a rendőrségen, bár az jobban ráér), kéne tudnunk a pontos útvonalat, indulás és érkezés helyszínét.

Nekem jó akér a megbeszélés után is - bár Áginak az nem jó.

KépKép
livus
 
 


Szerintem jó 5let. Többet fogunk tudni és szerintem rá is ér addig, megbeszéljük 17én.

hordozo
 
 


Sziasztok!

Eddig csak olvastalak Titeket, most rászántam magam az irásra is. Magunkról annyit, hogy az index-velvet szopis sétás cikkben a mi Flóránk öltögeti a nyelvét a hátamról :-)

Szóba került, hogy a sétán sok hordozó(kendő)s szülő volt. Azt szeretném kérdezni, hogy van-e valami "kutatás" vagy egzakt adat arra vonatkozóan, hogy a hordozás (pozitívan) befolyásolja a szoptatást. Szerintem így van, de jó lenne esetleg számokban is látni, igazolni, hogy pl. aki hordoz az tovább szoptat vagy ilyesmi.

Szerintem ez hozzáállás kérdése is (gondolok arra, hogy aki hordoz az vsz. a szoptatás iránt is elkötelezettebb - talán szemléletmód...), de vsz. az intenzív testkontaktus jót tesz a szoptatásnak és a tejtermelésnek is.

Üdv

Anikó
babahordozási tanácsadó, hordozókendő-tanfolyamvezető, LANA
http://hordoznijo.hu
laverne
 
 


Anikó, nem tudom van e ilyen kutatás,l de épp ahogy írtad az intenzív testi kontaktus a lehető legjobb tejserkentő, a szopás után persze :D
Az első hónapokban amíg elöl hordozza az ember a gyereket addig kiváló meleg borogatás a baba, mondjuk mellgyulladás esetén :wink:

de nekem is feltűnt már 3 évvel ezelőtt is, hogy aki szivesen azonosul az igény szerinti szopival, annak a kendő is általában nagyon tetszik.

lányok, olyan jó olvasni, hogy így szervezkedtek :)
nekem most a nyakamon egy fél építkezés, meg költözés, így nem nagyon tudok érdemben segíteni, de a próbasétán nagyon szeretnék ott lenni, szóval mindenképp szóljatok.

a szopis sétát egyszerűen elfelejtettem
:shock: pedig milyen jó lett volna találkozni 8)
savitri
 
 


Sziasztok!

Aug. 17-én egyébként is van némi dolgom a helyszínen :wink: úgyhogy tök jó lesz utána még szervezkedni is - természetesen kizárólag Csibészkével együtt - de szólok előre, hgoy mi most jöttünk ki a kórházból tüdőgyulladással(Dominó beteg), úgyhogy még némi köhögés lehetséges, ha úgy gondoljátok, hogy így nem akarnátok velünk így találkozni, akkor nyilatkozzatok - természetesen megértem.

A Margitszigetet illetve a játszótereket úgy általában nem gondolom praktikus helyszínnek egy hordozást népszerűsító sétára - inkább épp Andrássy út illetve hasonló helyekre gondolok, ahol a már hordozókon kívül esélye van "kívülállóknak" is megismerni, egyáltalán észrevenni, hgoy így is lehet.

Lelle Bíbornak pedig olyan szép, békés életet kívánok, amilyen a születése volt! És Lelle név nekem is titkos favoritom volt :)

indianyo
 
 


laverne!
A hordozás mindenképpen támogatja a szoptatást. Érzed folyton a babádat mindené érzékszerveddel: bőröddel, orroddal... – ez tuti tejserkentő. Nem olvastam még kutatást a témában, de ha rákeresnénk, lehet, hogy lenne. Ha lesz időm, majd keresek.
Az igény szerint szoptatáshoz és az igény szerint hordozáshoz ugyanaz a szemlélet kell, ahogy Te is írod. Közös bennük, hogy fel kell ismerni vagy meg kell érezni hozzájuk, hogy a gyereknek folyamatos testkontaktusra van szüksége. Meg az is, hogy a mi generációnkat nagyrészt úgy nevelték, hogy ezt a szükségletet nem ismerték el és nem elégítették ki; így mára az igény szerinti szopi és hordozás ellen is ugyanúgy sok külső hatás éri az anyukákat. (Tévhitek, beszólások az utcán, „jótanácsok” – amik mindig jószándékúak, ez vitathatatlan, stb, ismerjük.) Ha egy anyuka rátalál az egyikre, mondjuk i.sz. szoptat, könnyebben rátalál a másikra (itt hordozásra) is már, mert valószínűleg sikerült felszabadulnia a külső és belső korlátok alól (ha voltak neki ilyenek), amik közte és a gyereke között voltak. Nem véletlenül foglalkozik a LLL intenzíven a hordozás kérdésével is. Ez persze csak egy lehetséges út, amit leírtam, de sok ilyennel találkoztam.

hordozo
 
 


Sziasztok,
nem tudom tudjátok-e/érdekel-e valakit, de a Didymos árul 54 Euroért 6-os és 59-ert 7-es kendőket. Nekem ezek sajnos túl hosszúak...
Nem tudom ti, hogy vagytok ezzel, de én sajnos kissé kendő-bolond lettem és állandoan csak knedőt vennék :wink:
smzsgalf
 
 


Igeny szerinti szopi: epp most volt nalunk a megjegyzes, h a gyerek igy nem szokik rendszeresseghez. Hat nem tudom, kinek mi a tapasztalata, de en ugy vettem eszre, h az igeny szerint szoptatott gyereknek is kialakul valami ritmusa, anelkul, h en tudatosan lesnem, h na most akkor ennyi az ido, cicire panka...

Egy baratnom meg ezt olvasta valahol a kesobbi egeszseges taplakozassal osszefuggesben (majd kideritem, hol):
Hogy a babak tudjak szabalyozni, hogy milyen öszetetelü legyen az anyatej! Mert elöször ugye a hig jön, utana a zsiros, aztan meg attol függöen, hogy mennyi idönkent szopik, ugy valtozik a tej feherjetartalma. Meg attol is függ, hogy melyik cicit szopjak, hogy egyet egyszerre, vagy mind a kettöt. Ezert lenyeges, hogy ne x-orankent szotassunk, hanem igeny szerint, mert ez mar hozzajarul az egeszseges taplalashoz, mert a gyerek mar akkor tudja, hogy mi kell neki, es a kesöbbiekben is fogja tudni, ha mar nem szopik, amennyiben egeszseges etelekkel kinaljuk. Ha csokival kinaljuk, akkor nyilvan nem fogja rendesen kivalasztani.

Hordozasnal en meg azt vettem eszre, h ha az ember a kisebbik gyereket kendoben hordja magan, a nagyobbak nem feltekenyek annyira.

Indi, koszi... :)

Biobaba
biobaba
 
 


A szoptatáshoz: nem tudom itt hogy van, de angliában azt javasolják, hogy igény szerint szoptassál és én nem is tudnám másképp elképzelni. (Azért nagyon kevés kismamát szoktam kendővel látni, szóval ez nem feltétlenül esik össze...).
Amit ijesztőnek érzek az, hogy anyosomnak még azt mondták, hogy éjjel egyáltalán ne szoptasson! Helyette teát kellett adni a babáknak. Én erre biztos azt javasoltam volna a tanácsadoknak, hogy na jó, akkor majd ők is teát igyanak ha halnak éhen :lol:
smzsgalf
 
 


OFF
Amikor a nagyobbik gyerkoc sarga volt, azt mondtak, az anyatejtol az, es h adjak neki teat. Kerdeztem, h milyen teat. Azt mondta az orvos, h ok a legrosszabb gyumolcsteat adjak a korhazban. Egyebkent se adtam volna teat a gyereknek, de azert elgondolkodtatott, h klinikan mit adnanak a gyerekeknek gyogyitas cimszo alatt.

Aztan amikor meg tudogyulladassal voltunk korhazban, azt mondtak, h nem szamit folyadeknak a szopi. Nem is szamoltak bele, h szoptatom a gyereket, rakotottek az infuziot, aminek az lett a vege, h szegeny gyerekem ugy osszepisilte az agyat, h meg a matracot is le kellett cserelni.

Itt is mondjak, h igeny szerint kell szoptatni, meg mennyire fontos az anyatej, aztan ha a baba megse az eloirt sulygyarapodast produkalja, rogton jonnek a tapszerrel. Minket az elso gyerekkel ugy engedtek haza a szuletese utan, h 3 doboz tapszert nyomtak a kezembe. Ja, es amig intenziv osztalyon volt, idore kellett szoptatni, 3 orankent kb negyed orat adtak ra. Amibol 5 perc azzal ment el, h sterilizaljam a kezem, meg a melleim.

Biobaba
biobaba
 
 


OFF
Biobaba, ez megdöbbentő, nem mintha illúzióim lettek volna, de akkor is.. :shock: Mi a közeli kórházat "néztük meg" kicsit közelebbről, de szerencsére időben jelzett a vészcsengőm és futólépésben távoztunk saját felelősségre még mielőtt hozzányúltak volna a gyerekhez..

Eszter

Kép
esztercica
 
 


Indi: Üdv újra itt, meg jobbulást a nagyfiúnak! :)

amúgy pedig én is gondoltam rá, hogy lehet, hogy forgalmasabb helyre kéne mennünk. Csak az Andrássy szerintem nem túl praktikus az autóforgalom miatt. :(

Én egy sétálóutcára gondoltam (nincs konkrét ötletem)

KépKép
livus
 
 


OFF
biobaba: hát furcsa módon nekem is jöttek a tápszerrel mikor nem hizott eleget...
smzsgalf
 
 


Séta:
Mit szóltok a Váci utcához elméletben? Az jó forgalmas és sétáló. Persze ez függ attól, hogy mit mondanak, kell e alkalmazkodnunk az ő helyszíneikhez, vagy szabadon választott.

Csak tájékoztatásul szervezőknek: ha keddig nem jelez vissza Biobaba kapcsolata, akkor direktbe felhívom B. Fülöp Katalint. Ágival egyeztettük a megbeszélendőket, úgyhogy a pénteki találkozóra remélhetőleg minden lényeges dolgot fogok tudni.

Eszter

Kép
esztercica
 
 


Ferenciek tere- Váci utca-Vörösmarty tér nagyon jó! Bár ha vasárnap, akkor többnyire csak külföldieknek népszerűsítünk ott :lol: A hírverés nagyon fontos lenne és az is, hogy vidéken is sétáljanak az emberek, legalább a helyi főtéren összeverődve. Sőt, ott talán még fontosabb lenne.

indianyo
 
 


Eszter: Köszi!

Indi: szombatról volt szó, nem?
Nekem is csak a Váci u. jutott eszembe sétálóutcaként, csakhát én is épp erre gondoltam: hogy ne a turistáknak sétáljunk. Bár biztos sikerünk lenne! :D
Szerintem amúgy a Vörösmarty tér környéke nem rossz ötlet! talán ott jobban vannak őslakosok is, nem? Van játszótér arrafele, ahol utána le lehetne telepedni? Vagy zserbózunk? :lol:
Vidék: ...én örülök, ha Bp-re meg tudjuk szervezni... Majd jövőre nyomulunk országosan! 8)

Ez a tüdőgyuszi nem fertőz már, ugye?

Kismamánál nincs valakinek ismerőse?
Csak azért, mert szerintem jó lenne a szeptemberi számba beletetetni, de ahhoz lehet, hogy nem ártana szólni vkinek, hogy számítsanak rá, hogy lapzárta előtt még jelentkeznénk a konkrétumokkal...

KépKép
livus
 
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: