Új privát üzeneted érkezett!

úristen, megint én vagyok felül... :shock: na, tényleg húzok takarítani.... (bár eddig is pakolásztam ám zenehallgatás közben..)
Vendég
 


Na, közben összevakartam magam.

Szia linocs! Én bevállalom a juharszirupokat. És nem ám ingyé. Szépen kicsengetem rá a zsetont. :wink:

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


Nekem eddig nem tűnt fel, hogy ez a ricky gyerek ilyen jóképű, bárha ratyi akkor mindegy is. :roll: :oops: :lol:

Justin jobban bejön meg a nyálfej David Beckham(és itt most lehet fújozni meg decikizni)... :mrgreen:

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 

 
 

Foster 4 óta ébren??? Te is mazo vagy rendesen, mint a király...

Én annyira imádok aludni, hogy néha még lefekszem a gyerekkel a délelőtti alváskor is. :oops:

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


de ugye Évi?.... ahogy benéz ott a klip elején...sóóóhaj.... aztán a mozgása.... na jó, abbahagytam a ricky utáni sóvárgást, most már tényleg.
Vendég
 


én is imádok aludni, majd pár év múlva bepótolom... első gyereknél én is úgy nyomtam mint te, minden szabad percemben szundítottam... :D másodiknál már te is mazo leszel 8)
Vendég
 


kvaszeva: okés, Tiéd a "finomság" ;) Most nézem, hogy az egyik flakon meg van nyitva, kb. félig van, a másik még tele.
Különben ez van nekem: http://www.nektarbiobolt.hu/Biobolt_aja ... szirup.php
Többit priviben.
linocs
 
 


justin nekem is bejön, mondjuk nem annyira térdremegősen mint a ricky (sóóóhaj megint), dévid bekem fújfúj, az nem pasi, te.... :D
Vendég
 


Köszönöm, linocs. Holnap a Mammutban esetleg??? Ha jól emlékszem Ti is jöttök...

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


mai eddigi tevékenységem:
tegnapi konyhai romok eltakarítása, mosogatás kézi erővel (!), némi pakolászás, ricky martin klip tízszeri megnézése... :D :D :D végülis nem rossz....
Vendég
 


mrs. foster írta:én is imádok aludni, majd pár év múlva bepótolom... első gyereknél én is úgy nyomtam mint te, minden szabad percemben szundítottam... :D másodiknál már te is mazo leszel 8)


anyám is ezt mondja :wink: :lol:

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


Évi: nem megyünk, krehácsak vagyunk lányok. A másikban leírtam. Most viszem a lányt dokihoz. Meg írtam Neked privit is.
linocs
 
 


mrs. foster írta:mai eddigi tevékenységem:
tegnapi konyhai romok eltakarítása, mosogatás kézi erővel (!), némi pakolászás, ricky martin klip tízszeri megnézése... :D :D :D végülis nem rossz....


Mit erőlködnél??? Szép lassan, sorjában. Szerezzünk takarítónőt neked???

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


Linocs, olvastam közben, meg válaszoltam is. :wink:

mindjárt jövök oda is, csak valamit tolok az arcomba, ha a babaszagú is úgy akarja...

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


haladok, haladok... bár a takarítással eltöltött percek illetve a ricky martin utáni vágyakozással eltöltött percek továbbra is egy az öthöz arányban vannak kábé, de legalább tényleg haladok, haladok... :D
Vendég
 


Foster drága, nekem vasalnom kéne...

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


csősztök!

hát miminden jóból maradtam ki tegnap. :o

pindurpandur beteg :( :( éjjel is szörcsi volt, meg kelt szopizgatni, meg 38.5volt, meg ilyenek. én meg amúgy is szar alvó, így semmennyit nem hunytam.
reggel telefonon konzultáltam dokinénivel.nem hiábe szimpatikus patikus vagyok(patika nélkül) :D , jól nyomom. azért még ránk tukmált pár homeós bogyót, mert ez a mániája, de mivel a cukrosvízzel nincs baja a csajnak, így kapja azokat is.

takarítónő nekm sincs, ezért is úszik mindig a lakás

na, feladom. nem írok, mert öt percenként ébred a gyerek, hogy nem kap levegőt. orrszívás, szopi, alvás, ébredés...

majd ha lesz időm, gyűvök

legyetek rosszak :!:

puszipá
toncsi

toncsi80
 
 


Ja, azt elfeledtem, hogy engem ugyanígy esz a fene a Kimi Raikkonen-ért. :oops: :oops: :oops: A férjem eddig második férjemként emlegette, mostanában a gyereknek mondja, hogy a mostohaapja a Kimi. :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


az előbb ruhákat próbálgattam (természetesen ruhahajtogatás kapcsán, némiképp eltérve főcélomtól) és juhééé, rámjött megint az a jó kis gatyám, immár has és csípőhájrálógás nélkül... :D :D :D
Évi drága, én nem vasalok soha egybe sokat, csak felvevés előtt ha nagyon muszáj... :oops: képtelen lennék még vasalni is, szörny vagyok ha házimunkáról van szó... :oops: a férjem szerint előző életemben tutira egy extragázos macsó viking voltam például... 8)
Vendég
 


Toncsi, szerintem még mindig inkább a homeós, mint a gyógyszer. Nálam az csak végszükség esetén játszik.

Mielőbbi gyógyulást a csajszikának!

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


szúrjál be kimi képet évibébi, most nem ugrik be a feje, nem vagyok nagy forma egyes, mindig bealszom a kocsizizzenéseken...
Vendég
 


toncsi, jaj szegény Hédibébi... :( hülye vírusok... :x
gyere ha tudsz, mi rosszak leszünk addig is, rajta leszek az ügyön ígérem... 8)
Vendég
 


és persze mielőtt valaki félreértene, rickybébi iránti imádatom sehol sincs az én drága férjem iránti imádatomhoz... :D főleg mivel ha kicsit összehúzom a szemem, hogy olyan homályosan lássak, tökre hasonlít rickyre... :D :D :D
Vendég
 


fosterka, én szeretek vasalni, akár órákon át is bírom, csak a gyermekáldás nem hagyja... :roll: :lol:

Már alig várom, hogy elkezdjem a juharsziruposat..., hátha nekem is ilyen élményeim lesznek ruhaügyileg.
Egyébként kiszámoltam, a ciklusom miatt is pont jó lesz az okt. 16. kezdésnek. :wink:

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 



Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


mingyá gyüszök, csak adok enni a legkisebbnek, mielőtt elfogyasztja a ruhámat :roll: :lol:

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


nem rossz, nem rossz... 8)
Vendég
 


főleg a tetkója tecc... 8) imádom az izmos férfi alkart tetkóval... 8) amúgy én keményen csakis a kigyúrt pasikra bírok bukni...persze nem nagyon, csak mint ricky vagy kimi, vagy persze az én drága egyetlen férjem.... :D 8)
Vendég
 


na megyek megint csinálok valamit, nem is tudom mit válasszak... virágot locsolok asszem, az könnyű, rövid munka és még szeretem is... :D meg mondjuk berakok egy adagot a gépbe, attól se fogok kifulladni remélem... :D
Vendég
 


Foster, ííííííííííííízi!!!

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


ezek a pasik se rosszak... én az énekessel kezdeném :oops: :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=rTycK193HfM

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


Gyerek álomországba juttatva, jön a vasalás, közben Szex és New York. :wink:

fosterka, később még benézek, hátha addigra már teljesen kész leszel a takarítással

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


locsolás kipipálva (most osszák be egy hétig a virágok), mosásberakás kipipálva, plusz még hajtogattam is megint sok-sok ruhát, király vagyok, és csak háromszor néztem meg a ricky martin klipet azóta... :D 8) úgyhogy javul az arány.... de hogy lehet valaki ennyire szééép? és miért buzi? kár, hogy nincs a király, vele már megvitattuk, neki is nagy szerelme, legalább nem egyedül égnék itt a rickyimádattal... :D :D :D
bosek, te is csíped a fétnómórt? vagy ez az ízi arra vonatkozott, hogy lazuljak már le, szarjam le a takarítást? :D bármelyik verzió is igaz, még közelebb kerültél a szívemhez... :D :D 8)
Vendég
 


locsolás kipipálva (most osszák be egy hétig a virágok), mosásberakás kipipálva, plusz még hajtogattam is megint sok-sok ruhát, király vagyok, és csak háromszor néztem meg a ricky martin klipet azóta... :D 8) úgyhogy javul az arány.... de hogy lehet valaki ennyire szééép? és miért buzi? kár, hogy nincs a király, vele már megvitattuk, neki is nagy szerelme, legalább nem egyedül égnék itt a rickyimádattal... :D :D :D
bosek, te is csíped a fétnómórt? vagy ez az ízi arra vonatkozott, hogy lazuljak már le, szarjam le a takarítást? :D bármelyik verzió is igaz, még közelebb kerültél a szívemhez... :D :D 8)
Vendég
 


király, elment kétszer, aztán percekig nincs társalgó... nektek is szarakodik a bénet?
Vendég
 


Fél órája nem tudok belépni. Grrr. :evil:

Foster, ez se kutya :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=r5L9-m-8Wgc

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


évibébi meg akarsz ölni?! :twisted: jaj, olyan érzés ez, mint egy reménytelen szerelem... mert az is, szeretlek rickybébiiiii.... :D :D :D hát itt is olyan kis gyönyörű a lelkem... a hosszabb hajú verziójára nem vagyok rákattanva, csak mióta ilyen kis katonás... amúgy is, egy pasinak legyen jó rövid a haja, ha lehet felnyírt, katonás, mikor látom ezeket a fiatal csávókat mostanában ilyen buzisan összevissza fésült félhosszú hajjal (emo asszem a stílus neve), hát legszívesebben tarkón csapnám őket, hogy "menjél fiam, nyiratkozz már meg az istenér'".... :D :D öregszem, na.
Vendég
 


rickyn kívül még egy pasi van akiért ennyire odavagyok, királlyal már kitárgyaltuk, rakott is fel nekem képeket, a müller attila a kúltévéről, jaj, őt is imádom....
Vendég
 


na húzok, eleget égettem már ma itt magam, összeszedem a gyermeket a nagyszülőktől, majd jövök még azért estefelé remélem....
tsók cica :D
Vendég
 


Hejhó jányok!

Hú, de beindultatok! Írásügyileg, meg pasiügyileg is... :lol: :lol: :lol:
Ha már itt tartunk, akkor májkdelfínó szülcsifelcsiből 4ever, meeeg.. mondjuk dzsúdló... 8)

Évi!
Csak nem Te is Szex és NY függő vagy? Ha összeesek a fáradtságtól, akkor is megnézek egyet! Utolsó előtti évadnál tartok, ha befejezem, megnézem a filmet!

Foster!
Kééépz, olvasok megint vmi tanulmányt, és most néztem meg a szótárban, hogy mit jelent a foster szó... :D
Ja, takarítás nálam is így működik...

Judiiic! Miért nem írsz soseee?

Ja, norbitortán tegnap kinyúltam... Még hogy időseknek és túlsúlyosaknak is?? Az eddigi legdurvább volt! De megdicsért a csajszi... (bibibííí szmájli)

Ápdételők!
Rántott valamire vágyok, hogy csináltátok? Tojás és zabpehely, ennyi?

Ja, ha zene, akkor:
http://www.youtube.com/watch?v=qQwCCm-H-sU

Langyosabb szám, de olyan bezsongós. Meg nem is szól hülyeségről, ugye... (szívszorongató szmájli)

Ha buli, akkor pl ezek:
http://www.youtube.com/watch?v=DXSyQjppqG0
http://www.youtube.com/watch?v=FByYltVvzZI
http://www.youtube.com/watch?v=gpX97eg-W-k
éda
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
norbitorTán! a tudatalattim... :lol:

szóval: norbitorNán... 8)
éda
 
 


cső

jesszus csajok! ti milyen fostalicska zenéket hallgatok!? bocsika 8) még, jó, hogy nemtom itthon meghallgatni, de azért azt látom ki az előadó :roll:
és asszem pasikon sem fogunk összeveszni :lol: :lol: az a kisficsúr rikigyerek, tőle már csak a kölköm nyálasabb, de neki mentsége is van hozzá 8) :lol:
nekem egy pasi legyen gebe, nem kell sok izom(mert akkor az agya helyén is az van : :wink: ) és nagy előny ,ha hosszúhaja van(nem emos ,attól én is hányok).
na példakép a red hot chili peppers énekese(nemtok linkelni, szólnom kell este apinak, hogy tanítsa meg :oops: :roll: )(persze az volt a fullállat mikor hosszú hajjal nyomta, de mostság sem rúgnám ki :wink: )

gyerek dögrováson, meg én is. asszem porszívózni ő sem szeret majd :roll: legalábbis mármost úúúúútálja, ha közelítek vele.most huny szerintem egy félórát. amúgy tündérkirálylánycukorfalat most is. a kedve egész jó.

toncsi

toncsi80
 
 


Éda!
:D :lol: :lol: :lol: :lol: Én meg csak néztem, nem értettem..azt hittem hogy vmi képről lemaradtam, de mostmár értem...

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Sziasztok!

Toncsi!
Ezt Hédi babának küldöm! :D
Kép

nem semmi micsoda zenék, pasik meg meg mindent keresgéltetek ti!

fosterka!
gratula hogy jó a gatyód, nem semmi. De mielőtt nem lettél volna Juharos.... azelőtt nem volt jó?
most már annyira kíváncsi vagyok hogy nagyon vajon nekem is jó lesz majd?
na majd kiderül........

Jim, Zsu!
Gondolom azóta felfaltáttok az összes zserbót!!!!!!!
mondjuk Zsúra rá is fér, mert még egy dekát sem fogyott!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Éda!

májkdelfínó jesszjesszjessz

És Szex és NY minden mennyiségben. Már egyszer láttam végig, meg a filmet is, de nem tudom megunni.

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


majd még jövök, csak Apa hazajött...

meg megyünk csavirgázni is

Puszmák.

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


hazaértünk, mindjárt indulhatunk is újra, nagytesóért, suliba, csak gyorsan:
toncsibébi :D ellentmondtál magadnak, az anthony kiedis elég komolyan ki van gyúrva ám cicmic... (még nekem is bejön, annyira) :D a sovánkákat ennek ellenére meghagyom neked, hosszúhajúakat úgyszintén... viszont az egy kicsit kemény kijelentés ám, hogy a kigyúrtak hülyék... az én férjem az, és iszonyat értelmes pasi, talán a legértelmesebb akivel életemben találkoztam, valamint több testépítő barátom is van, ők úgyszintén ott vannak agyilag... nyilván van az sztereotíp billencs akire te gondolsz, de kábé ugyanannyi hülye van ám a sovánkák között is, tapasztalat... szóval kicsit meggondolni a fikázást bébi oks, mert meg találsz sérteni, és akkor nem vagyok jó fej ám... 8) és ja, nekem se tetszenek ám a te zenéid mióta felnőttem, mégse fostalicskázom le... :roll:
és jobbulást a tündérkirálylánynak, és bocs ha harapós lettem, de kilenc napja nem ettem azért ám... :D :D :D
májkdelfínó, dzsúdló nekem is gyühet! :D
meg szex és nyújork is...
éda!!! mit jelent a foster szó? (ha nagyon gázos jelentése van, akkor inkább priviben, oks cicc? :D )
jövök bővebben este, pussz csajszik :D
Vendég
 


b.márti77 írta:Jim, Zsu!
Gondolom azóta felfaltáttok az összes zserbót!!!!!!!
mondjuk Zsúra rá is fér, mert még egy dekát sem fogyott!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol:


Igen, elmondom nektek, hogy Jim zserbója abbahagyhatatlan!!! Még itt vagyunk, csak gyorsan beolvastunk, mert végre elvannak a gyerekek. Martin tök nyugis, Vikó most alszik, a két nagy viszont már többször egymásnak esett (játékkalapáccsal pl.) Nem tudnak megosztozni a játékokon. :roll:
Pusszantás!
Vendég
 


harapós foster!

bocsika, csak épp harapós kedvemben voltam. szavakat válogatom innentől kezdve 8) visszavettem magamból.

ja a kigyúrt az nem annyira értendő. az antony az okés, ha csak annyira kigyúrt valaki. aki attól jobban az nem jön be nekem. és persze vannak kivételek. pl exfőnököm , aki elméletileg orvosit végzett, de mindig betegszállítónak nézték, mert akkora szekréy. ja, és ő is jó fej és van agya is(de minek gyúr annyit :? ). na szóval rispekt!

ja és nemsokára ehetsz már! és még sovánka is leszel :D :D húúúú mostmár körbenyalogattalak szerintem, kicsit már gáznak is érzem magam :oops: 8)

csajom aludt egy nagyot.kedve töretlen.és eszek szénhidrátot :oops: :oops: lehet.,hogy úgyis kitagadtok mostmár :roll:

toncsi

toncsi80
 
 


zsu, jim!
mi a helyzet tart még a banzáj???? :lol: :lol: :lol:

fosterka!
iwiw-en fent vagy bébi??????? és toncsi, és éda??? :D
Vendég
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: