Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Lányok! Hol vagytok?

Én is bosszankodom, mert a múltkori két kiló óta nem fogytam... nem értem miért.... ja, van valakinek vmi anyagcseregyorsító ötlete? Kép
Képzeljétek, el akartam menni az edzőterembe, ahová régen jártam. Hát felére csökkent a nyitvatartás, pont úgy h nekem ne legyen jó! Pedig lett (lenne) kedvem, csak a többi messze van, vagy csak erősíteni lehet, kardio nincs...

Virág! A digitmérleg sem tökéletes, mert pontosan vízszintes felület kell hozzá... nálunk pl ezzel van probléma, mert a lakás különböző részein mást mér. Már bejelöltem egy pontot filctollal, h mindig ott mérjem magam...

Andi
messy
 
 


Andi,
köszi, jó tudni előre is. KépKépKép Lesz egy mérleghely. Kép Mennyibe kerül kb.?

Virág
virág78
 
 


úúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 10:24-kor.
vas
 
 

 
 

Szia, Ildikó!

Köszi, amiket írtál. Kép

Itt-ott lejjebb ment pár centi, de pl. a hasamról semmi!!!

És gyors gyógyulást kívánok nektek!

Virág
virág78
 
 


őőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 10:24-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Írtam ám én tegnap is, de elrepült, aztán nem volt erőm újracsinálni.

Virág! Pont ugyanezt írtam a kilókról és a mozgásról, amit Ildikó is. Mérleget pedig mi a MediaMarktban vettünk, az én digim 10 alatt volt és mér testzsírszázalékot is. Bár még nem jöttem rá, hogyanKép Szép plexiKép

Ildikó! Srácoknak és neked is jobbulást!
Hát nem irigyellek a költözés miatt!Majd nagyon jó lesz, ha berendezkedtek, de most tudom, hogy nagy halálKép
Miksa egyébként nagyon jól van, jól eszik, alszik és bűbáj. Itt van anyukám és a keresztanyám ezen a héten, úgyhogy neki most kánaán van, mindig tutujgatja valaki. Majd ha elmennek, húú...

Andi! Nekem meg nincs kedvem edzőterembe menniKép
Mi a helyzet az ébredésekkel? Javult valamicskét a helyzet?

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Szirom!
visszaestünk a mindigmindenre szopi stádiumba, így az éjjelek nem változtak. Ugyanis, Zazus megégette a kezét a párásítóval... Apukája úgy gondolta, hogy ha egyszer meleg lesz neki, utána elkerüli---nem gondolta, hogy ennyire forró. A bőr teljesen lejött az egyik ujjpercéről. Mert nagytudású szülei nem vették észre a sebet, csak másnap (a párom a jobb kezét mondta, én pedig csak azt néztem). Nem vagyok büszke magunkra!!! Ráadásul én is a szobában voltam!
Hál'Istennek azért javulgat! Szóval most szopi ezerrel Kép

Gabi!
Hogy haladtok a barnasággal?

Ildikó!
Gyógyuljatok meg gyorsan! A fiúk mit szólnak a pakolászáshoz?

Virág! Azért ne add fel! Türelem! Előbb-utóbb kell hogy hatása legyen a mozgásnak!!!!

Dirtha, Zsófi, Subesz, Motiot!
Hová tűntetek?

Pusz
Andi
messy
 
 


Hahó!

Csak rövid időre jövök: Virág, ne keseredj el, bár mondani könnyű, de hidd el, mi is voltunk uebben a helyzetben!

Ildi, sok sikert a költözéshez, az unalmas-fárasztó pakolás mellett csak az a tudat dobhat fel, hogy beköltöztök abba a szép családi házba, kerttel... Gratulálok még egyszer.

Szirom, remélem, hogy Miksa meggyógyult.
Amiért én sem jöttem: Benjamin szilveszter óta náthás volt. A három hét alatt nem bírt kikupálódni belőle, amikor úgy tűnt, hogy már csak vizes az orrváladéka, másnapra újból besűrűsödött. Ennek a következménye: fülgyulladás. Két éjszaka sírt, el sem tudtuk képzelni, mi baja. Elvittem orvoshoz, kapott antibigyót. Másnap du-ra belázasodott -életében először -, de a Nurofen levitte a lázát. Estére viszont 39.5-re ment fel a hője és nem tudtuk levinni! (hűtőfürdő, kúp, Nurofen) Olyan bágyadt és elesett volt szegénykém, majdnem megszakadt a szívem, és nagyon megijedtem. Felhívtam az ügyeletet, persze nem jöttek ki, elment a férjem, és írtak egy másfajta lázcsillapítót, attól aztán lement, de hajnalra megint jött a láz. Szaporán vette a levegőt, ott feküdt közöttünk éjszaka. Így ment ez két és fél napig. Vasárnap du-ra kipöttyösödött a teste, de nem izgultam, mert a 15 hónapos oltásnak ez lehet az egyik következménye. Hétfőre már láztalanok voltunk, és a Bioptron lámpázást sem ülte végig (azzal kezeljük a fülét, és nagyon szereti, jót tesz a meleg neki), innen gondoltuk, hogy no problemo, javul a füle. Éjszaka azonban rengetegszer felsírt, és félálomban sírta végig az éjszakát. Vissza az orvoshoz, diagnózis: nem az oltástól és nem is a fülére kapott antib.-tól pöttyös, hanem ez egy új vírus, és azért sírt, mert viszketett neki éjjel.(a legyengült szervezete miatt az újabb fertőzés, a dr.nő szerint a váróban kaphattuk el, miután elmondtam, hogy nem voltunk más gyerekközösségben az elmúlt hetekben.) Amúgy a belein állítólag uezek a "kiütések" vannak, ezért hasmenéses és iszonyú szagú... Kép Komolyan, ki kell szellőztetnem, ha tisztába teszem! Remélem, a héten kikeveredünk ebből az egészből és megerősödik végre a kis immunrendszere annyira, hogy ne kapjon el mindenféle hülyeséget.

Megyek, hulla vagyok. Mindenkinek jobbulást -aki beteg- és jó diétázást, nekem még mindig nem megy!!! (55 kg!!!, megjegyzem 51 alá mentem az esküvőm napján...)

pusz,

*Dirtha
dirtha
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!

Itt vagyok én is Kép Továbbra is nagyon rosszul alszik Zsoltika, így éjfél előtt semmihez nem tudok hozzájutni - mármint itt a számítógépnél Kép Ráadásul nálunk a férjem lett beteg, csupa nátha szegény Kép</font>

Dirtha,
szegény Benjamin! Sok-sok gyógypuszit küldünk neki!!! Remélem gyorsan meggyógyul! Már egy csomó helyen olvastam erről a fránya hányós-hasmenős vírusról, rettenetesen terjed Kép

Ildikó,
köszi a szolis tippeket Kép Most úgy vagyunk, hogy hetente megyünk 1x, aztán majd meglátjuk. Végülis a nyár még messze van Kép Jobbulást nektek, remélem hamar túllesztek a betegségen Kép Költözés Kép De azért jó lesz majd a szép új családi házban, irigyellek is!!! És köttessetek be mihamarabb internetet Kép

Szirom,
húha, remélem nem lesz beteg Zsoltika! Egy anyuka ismerősöm azt mondta, hogy a telihold is bekavar a gyerekek alvásában Kép Hát én nem tudom, az utóbbi napokban fél 11 körül már elaludt Zsoltika, de ma fél 12-ig bírta... Lehet, hogy most meg a hó miatt? Mert hogy elvileg az is jön... Mindig keresek valami okot, pedig arra már igazán rájöttem, hogy az én fiam nem alvóbajnok Kép Nálunk általában 8-fél 9 körül van ébredés, ebéd után átlagosan másfél óra alvás, és este bulizik a leginkább Zsoltika. Én ezt kevésnek tartom, de úgy látszik neki elég. És ugye a foga is most jön, az összes rágó, 2 már ki is bújt.

Virág,
üdv itt Kép Írtak már előttem a többiek, sztem is a mozgás - izomépítés miatt nem fogysz per pillanat. De kitartás, ne add fel! Ha olvasgattál bennünket, láthattad hogy Ildikó és én is Norbizunk, és nagyon jól sikerült leadnunk egy csomó kilót!!!
Nekünk Phillips digitális mérlegünk van, 1 tizedesig mér, és úgy 9 e Ft volt jópár éve Kép

Andi,
anyagcseregyorsítót sajnos nem tudok ajánlani Kép Szegény Zazus, sajnálom hogy megégette magát Kép De ez gyorsan begyógyul, ugye? Barnaságról lásd Ildikónál Kép Haladunk, lassan de biztosan Kép

<font color="0000ff">Én is stagnálok, de most elég lazán étkezem, és emiatt nem is mozdul sehová a mérleg. Az a rossz, hogy annyira nehéz 3 után értelmeset enni... Már alig várom a nyarat, amikor sokkal több gyümi lesz, és nem csak a virsli meg tojás ehető vacsira... Nálam februárra az a terv, hogy elérjem az 55 kilót, hát az fenomenális lenne Kép

Most viszont már megyek, szokás szerint jó késő van, szerintem hamarosan ébred Zsoltika szopizni.
Sziasztok,
Gabi</font>

pgaboka
 
 


Sziasztok, lányok!

Nagyon köszi a bízató szavakat. Akkor lehet, hogy ma nem fogok sírvafakadni rékázás közben. Kép Hogy a sehem-mihi-éhért kihí-noho-zohom maha-gaham. KépKépKép

Ildikó,
23 kiló!!! Ez igen! Mennyi idő alatt? Mennyiről? Mennyi van még terveid szerint hátra? Melyik módszerrel? Ja, most olvasom, norbizol.

Szirom, Messy és Dirtha,
nektek is köszi. Kép Akkor kitartok. Kép Bár eszem ágában sem volt abbahagyni, de nem mindegy, milyen lelkiállapotban folytatom.

Gabi,
neked mennyit sikerült leadnod? És mennyi idő alatt? Nem tornázol csak norbizol?

Mindenkinek jobb éjszakákat, egészséges családot! Kép

Virág
virág78
 
 


úúúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 10:24-kor.
vas
 
 


Az előző írásom óta tornáztam, és közben rájöttem, hogy bár logikus, hogy izmot építek (hahahahahahaha Kép), valahogy ez elképzelhetetlen számomra. Olyan mértékű zsír vesz körül, hogy az a lehetőség, hogy izmaim lesznek (jó, már vannak, értitek Kép), és hogy egyáltalán már most is alakulnak, és azért nem mutat kevesebbet a mérleg, szinte hihetetlen.

Ildikó,

végülis a fogyásod havi átlaga kicsit több, mint 3 kiló. Ez azért jó érzés nekem, bíztató. Kép Mert ez nem hipergyors, de megtörténik mégis a fogyás. És 20 kilónál ez már igencsak szembeötlő. Kép

Nekem az 58-60 kg a cél, a férjem viszont nem szeretné, ha gebe lennék. Attól tartok, ráérünk még erről beszélgetni vele. KépKépKép

Virág
virág78
 
 


őő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 10:25-kor.
vas
 
 


Ildikó,
így még jobb! Kép Én is írom naplóba az adatokat, meg a gondolataimat is.

Virág
virág78
 
 


Sziasztok,
nem tüntem el, csak vendegeink voltak hetfö estig, tegnap pedig nagytakaritast tartottam, hogy vegre eltüntessem azt a nagy kupit, amit hagytak. Persze Manokam is feltartott, a front miatt nyügös volt egesz nap es a popojat kellett fognom, ha fönt volt. Vegre örültem, hogy apa hazajön melobol, erre tiszta takonykor szegeny, ugyhogy nem is nyult Abelhez, nehogy elkapjon valamit es a nappaliban aludt az ejszaka. Hat foghattam en a dedet egesz este is! Tök jo volt hulla faradtan. Termeszetesen ennek jutalamul jol bevacsoraltam, most pedig itt ülök a net elött egy Mars csoki es egy Duplo csoki tarsasagaban. Vagyis mar csak a csomagolasuk tarsasagaban. Ma nem is megyek a fogyicsoportba, mert apa beteg, nem tud vigyazni Abelre. Na meg a vendegek miatt en sem tartottam be semmit a mult heten, hogy is nezett volna ki, hogy fözök ezerrel es amikor kajara kerül a sor leülök es csak annyit mondok: egyetek, egyetek, en nem kerek, fogyozom. Lehet, hogy azt hitte volna a sogornöm, hogy meg akarom mergezni öket! Szoval holnap tiszta lappal indulok ujra.( Ez a jo a fogyokuraban, hogy minden nap lehet tiszta lappal indulni he-he-he )
Na viccet felreteve, tenyleg mostmaraztanirgumburgum el kell kezdenem rendesen, mert tavaszra jol akarok kinezni. A heten ugrott a fitnesz terem is apa miatt, de lehet, hogy szombaton mar el tudok menni. Söt, lehet, hogy mind a harman elmegyünk es squasholunk egy jot.

( A hülye szomszed epp most ebresztette fel Abelt a holapatolassal !!! - csak tudnam mi a fenet lapatol, mikor le van tisztitva minden!!!! )

Szoval mennem kell...
mindenkinek kitartast!

Virag, üdv közöttünk es sok sikert! Hajra torna, hajra Norbi!

Pusszantas
Motiot

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Virág!

Bocs, hogy belekotyogok, de az én ismereteim szerint az sem mindegy, hogy milyen intenzitású a mozgás, amit végzel. A fogyáshoz közepes intenzitású mozgás kell, nem szabad, hogy túlzottan megemelkedjen a pulzusod (nekem a jó pulzustaromány 125 és 155 között van valahol, de ez függ a korodtól, a súlyodtól, az állóképességedtől). Nálam ez egyébként azt jelenti, hogy egy Norbi kazinál nem kell túl inteziven mozognom, mert akkor rögtön megugrik a pulzusom. Később, amikor már edzettebb leszek, akkor lehet és kell is intenzivebben mozogni a fogyáshoz is, de kezdőként nem.
Persze nem baj, ha nagyon megerőlteted magadat, csak akkor nem fogyni fogsz, hanem az állóképességed javul...

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Virágom,
csatlakozom a többiekhez, nem elkeseredni! Ha norbizol, akkor azt is tudod, hogy az a fránya mérleg biza nem mindig mozdul de ilyenkor sem szabad feladni!!! Tudom, hogy erős vagy és menni fog!

Bocs lányok, hogy csak így idepofátlankodtam, de nem tudtok küldeni még egy kis energiát nekem? Én 71 kgról indultam, most 58-59 vagyok, ezt szeretném lejjeb tornészni 55-56-ra, de erőm semmi. A fogyásom zömét a nyári 90 napos diéta tette ki, aztán próbáltam a norbit is, de már annyira nincs erőm ahhoz, hogy figyeljem, mikor, mit eszek, ehetek. A fix az a heti 3 óra cardio-edzés.
Vagy adjam fel és nyugodjak bele a mostani kilóimba?
Ti hogyan veszitek rá magatokat a kitartásra, ha már közben szakadna a cérna??

Erika
kerika
 
 


Sziasztok!
Megvagyok ám én is, csak nem nagyon volt időm mostanában. Éppen csak be-benéztem a netre pár percre, ide-oda írtam pár sort, aztán mentem a dolgomra.

Amúgy is tele van most a hócipőm a fogyókúrával, január első két hetében lement az a 4-5 kiló, amit az ünnepek alatt sikerült felszednem, de azóta teljes csőd. De látom, nem vagyok ezzel egyedül. Ahhoz, hogy május végére 15-20 kiló mínuszom legyen, minden héten le kell mennie egynek, ezen a héten ez még nem jött össze. Jó, hogy csak szerda van, de hétfő-szerda a sulis napom, akkor egész du. nem eszek semmit, akkor szokott lemenni. A többi napon örülök, ha tartom a súlyomat. A hétvégékről nem is beszélve!
Na, most kipanaszkodtam magam.

Remélem, mindenki meggyógyult, aki beteg volt, felnőttek, gyerekek egyaránt!
Andi!
Az az égés elég rosszul hangzik! Kaptatok rá valami kenőcsöt? Azóta jobban van már a picurka?

Ildi!
Nem irigyellek a költözés miatt, én már annyit költöztem életemben, hogy három családnak elég lenne Kép. De még egyszer sem rohangáltak csomagolás közben kisgyerekek a lábam körül!
Kitartás, gondolj az új házra!

Virág!
Üdv tőlem is! Én is norbizok, de igencsak az elején tartok. Egyébként nem akarlak elkeseríteni, de sajnos azok, akik valóban fogynak vele, 3-as kajákat gyakorlatilag egyáltalán nem esznek, 2-est meg csak elvétve (sokan legalábbis). Azért beszélek "róluk", mert én eddig képtelen voltam megállni, hogy vagy kenyeret, vagy édességet, vagy egyéb 3-ast ne egyek. Hát, nincs is fogyás Kép.
Én egyébként megjártam a digitális mérleggel, nálunk is ahány hely, annyi kilót mutatott, akár 4-5 kilós különbségeket is! Úgyhogy van megint egy jó kis mechanikus mérlegünk. Ha digitálisat szeretnél, szerintem ne vegyél olcsót, talán a márkásak nem viccelik így meg az embert.

Mozogni nekem szinte egyáltalán nincs időm. Kaptam karácsonyra egy szobabiciklit, de csak akkor tudok ráülni, amikor pici fiam este 10 körül hajlandó lefeküdni. Akkor meg már... Napközben gyakorlatilag leszed róla. Hozza a papucsomat, hogy menjek vele, és olyan közel áll a biciklihez, hogy nem tudom tekerni tőle.

Gabi!
Az én fiam is kb. ennyit alszik, azzal a különbséggel, hogy ő már 10 körül elalszik, és általában fél nyolc-nyolc körül ébred. Viszont délután csak 1 órát alszik. Hogy irigylem azokat, akiknek 2-3 órát alszik napközben a gyerekük! Mennyi mindent lehetne ennyi idő alatt csinálni!

Erika!
Szintén üdv! Szerintem olvasd el, amit Virágnak írtál, és tarsd magad ahhoz! Kép Tudod, stagnálás, stb. De 2-3 kiló lassan az edzéssel is le fog menni.

Zsófi
zsóf
 
 


Sziasztok Lányok!

Erika,
üdv itt Kép Szerintem soha nem kell feladni Kép De azt biztosan tudod, hogy az utolsó kilókat a legnehezebb leadni! Én is így vagyok vele, még úgy 3 kg-ot kellene leadnom, de annyira nem megy! Főleg most, télen, egyszerűen alig van nap, hogy be tudnám tartani a Norbi előírásokat, mindig elcsábulok valami fincsi kajára Kép Úgyhogy már annak is örülök, hogy tartom a súlyom. Én a nyarat várom, de nagyon, valahogy akkor sokkal jobban ment a diéta...

Motiot,
sajnálom, hogy beteg a párod Kép Az enyém is az, csupa takony Kép Tegnap nagyon vacakul volt, de most már jobb a helyzet, mászkálgatnak Zsoltikával Kép Hát igen, a vendégeskedés mindig mindenhol mindenkinek betesz. Mi is ahányszor Szentesre megyünk anyósékhoz, mindig hízok, mert ott egyszerűen nincs normális kaja, csak rántott husi meg sült krumpli, ja és persze kétféle süti Kép De hát ez van...
Ez a tiszta lappal indulás jó Kép Én is mindig így gondolom: holnap betartom a norbit Kép Aztán persze nem.

Ildikó,
égés Kép 5 cm azért durva Kép Remélem már nem fáj. És miket eszel este? Nekem megint semmi ötletem, jelenleg a salátákból van nagyon elegem...

Virág,
és 11 kilót adtam le, júniusban kezdtem a diétát. Az elején röpködtek le a kilók, aztán nagyon lelassult a fogyás üteme. Volt legalább 1 hónap, amikor csak álltam 58 kg-on... Aztán megint elindult lefelé a dolog. És tornázok is: callanetics-et szoktam videokazira, az ugye alakformáló, karcsúsító, nekem nagyon bejött.

Tegnap hamburgert gyártottam a férjemnek, persze én is bevágtam egyet Kép Ma meg babapiskótára vetemedtem Kép Egyszerűen nem bírom fékezni magam.

Zsoltika még mindig a jegesmacin lovagol, esze ágában sincs aludni. Pedig ma 3x voltunk lent ebben a klassz hóban Kép Úgy látszik, ez sem volt elég fárasztó... Én viszont már hulla vagyok. Megyek is.

Jók legyetek,
Gabi

pgaboka
 
 


Motiot,
köszi. Kép Mérgezés: KépKépKép

Beszti,
király(nő) vagy! Basszus, erről elfelejtkeztem. De hogy a bánatba számoljam a pulzusomat edzés közben? Kép És honnan tudhatom, hogy nekem mi a normális tartomány?

Erika,
köszönöm a bíztatást! Kép Nagyon jól esik. (ismerjük egymást személyesen?) Hány centi vagy az 58 kilódhoz?

Zsófi,
én mindig is fogyasztottam 3-as kajákat is, mégis mentek le a kilók. Amíg abban az egy árva órában alszik a kisfiad, akkor nem tudsz biciklizni?

Gabi,
köszi, hogy megírtad. Kép

Finomságok: lányok, én nem értem, hogy aki norbizik, miért csábul el ilyen könnyen. Kép De komolyan! Ne higgyétek, hogy én egy hú de nagy önfegyelemmel bíró nőszemély vagyok. Szó sincs róla... (A párom könyörgött, mikor a 90 naposat csináltam, hogy hagyjam abba, mert idegbeteg voltam tőle. Kép) Szóval pont az a jó számomra a Norbiban, hogy délelőtt nyugodtan ehetünk bármit. Én főleg reggel szoktam kielégíteni a nasi utáni vágyamat, tehát nem hagyom délre. Fincsi kakaó, kis csoki, süti, kenyér (én a korpásat szeretem nagyon), és így délután-este már könnyen kibírom mindenféle 2-3-as kaja nélkül. Mert ott a tudat is, hogy másnap reggel ehetem azt is.

Esti kaja: én begolyóznék, ha csak virslit enék. Kép Egyrészt ritkán vacsorázom, de ha igen, pl. a sült- vagy grillcsirke 1-es. Tehát akármilyen jól elkészített husit lehet enni. Meg tudjátok, mit imádok? Pufira rákenek jó vastagon túrót, és arra párizsit teszek. Isteni! Kép És 1-es. Kép

Én is szívesen fogadok ám kajaötleteket! Kép

Virág
virág78
 
 


Sziasztok!

Tegnap is írtam nektek, újra elszállt, egészen el voltam keseredve. velem régebben ilyen sose történt. Ma a másik topikba is huszadszor próbáltam elküldeni az írásomat, most végre sikerült. Remélem, ez menni fog.

Dirtha! Szegény Benjámin, min ment keresztülKép! És tudom, hogy nektek is borzasztó!
A lázat mi 3-féle lázcsillapítóval szoktuk csillapítani, a doki még a magas lázzal járó húgyúti fertőzésnél ajánlotta, hogy ilyenkor váltogassuk a Germicid kúpot, a Panadolt és a Nurofent 3 óránként, plusz a hűtőfürdő. nekünk ez bevált. Mások a hatóanyagok, és így hatásos mindegyik. Remélem, már jól vagytok!

Ildikó! Nem irigyellek a költözés miatt, de nagyon jó lesz, ha berendezkedtek! Hajrá, sok erőt!
Sérülésem nekem is van, mosogattam a vágódeszkát nagy erővel a mosogatóban, és nem vettem észre, hogy beletettem a mosogatóba korábban az új, pengeéles húsvágókésemet. Sikerült teljes erővel belenyúlni sikálás közben, baromira vérzett, megijedtem, mert nagyon mélynek láttam a sebet. Most kezd jobb lenni, de vízbe még nem tudok nyúlni. Most anyu (aki épp itt van) fürdeti Miksát esténként.

Virág! Én 96-ról indultam tavasszal, őszre lettem 72 a 90 napossal. Kicsit elegem lett belőle azértKép Most 73-on toporgok, és elkezdtem a norbit, de ez nem lesz jó lányok. Én is úgy látom, hogy az 1-es kódú kajákkal lehet csak fogyni, az meg színtiszta Atkins. Namost én azt már próbáltam, simán leállítja az emésztésemet, és szerintem hiányokat is okozhat. Pedig még szoptatok ugye. Most délelőtt én is lógok, eszegetek, de ez csak arra jó, hogy ne hízzak.

Motiot! Mérgezés!Kép Apának jobbulást, szomszédot temesd be hóvalKép

Gabi! Nem akartalak megijeszteni, de tényleg. Csak Miksa mostanában nagyon jól elaludt, és a betegség előtt meg nem. Most már túl vagyunk rajta, de most újra gond van az elalvással, ha a szopiba nem alszik bele. Most muszáj megint mellé feküdnöm. Tegnap ő is 3/4 11-ig fent volt, ha ez vigasztalKép

Erika! nem írtad, milyen magas vagy. Én ha 60 alá mennék, a fenekem a földhöz verném örömömbenKép De küldök erőt, ha segítKép

Jaj, csajok, megvan a ruhámKép Icipicit szűk az ujján a csipke, úgyhogy a júniusi próbáig vagy ledobok 4-5 kilót vagy kiengedik, de az előbbit szeretnémKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Virág,
csak poánból kérdezed, hogy ismerjük-e egymást?? És lemaradt a mosolygó fejecske?
Amúgy 164 cm vagyok.
AMúgy szerintem a norbi lényege, hogy a 3as kajákat szintén teljesen kihagyjuk, elhagyjuk az étrendünkből.
Nem próbálod meg ezt tenni?
A 90 napost végigcsináltad?

Lányok,
köszi a fogadtatást, és a biztatást, de a vége tényleg olyan nehéz... De azért mindjár indulok tornázni Kép

Gabi,
én is nyáron csináltam a 90 napost és tényleg könnyebben ment, na de most nyárra már szeretnék formába lendülni!!

Erika
kerika
 
 


úúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 10:25-kor.
vas
 
 


Erika, kedves Erika!

Majdnem teljesen biztos voltam abban, hogy te vagy te, de olyan rég olvastalak itt, a babaneten, hogy kicsit vacilláltam, mert nem emlékeztem biztosan, hogy Kerika a nicked. Kép Gondolj bele, több éve nem leveleztünk itt.

Sztem a norbinak nem az a lényege, hogy kihagyod a 3-as kajákat. Ő írta, hogy ha elhagyod, az visszaüt, és utána zabálni fogod a nasikat. Véleményem szerint nem szabad kihagyni. Csak viszonylag keveset és dél előtt.

A 90 naposat nem csináltam végig, mert idegbeteg lettem tőle. Talán 3-4 periódusig bírtam. Nem vagyok hajlandó sem éhezni, sem szenvedni sehogysem. Az nem nekem való. A norbi viszont igen.

Jó tornázást! Kép

Szirom,

sminkesed már van?
virág78
 
 


Szia, Ildikó!

Minden jót és várlak vissza. Kép
virág78
 
 


Virág,
majd megkeresem a 2-es norbi-könyvben a 3-asokra való idézetet, csak most hulla vagyok.
És persze, hogy ha kívánja az ember, akkor egye, mert különben egy idő után megzakkan.
Amúgy nekem meg a 90 napos jött be jobban, soha nem voltam éhes, most meg állandóan az vagyok...

Erika
kerika
 
 


Virág,
megkerestem, 2-es könyv, 52. oldal:
"Mellesleg itt árulom el újfent, hogy a Norbi Update lényege éppenséggel a 3-as kódjelű ételek majdnem teljes elhagyása. A végcél az, hogy ilyet csak minimálisan fogyasszunk, s a 2-esekkel vegyük magunkhoz a szükséges szénhidrátmennyiséget. A 3-as kaják csak a leszokáshoz vezető út nehézségeit enyhítik, hogy ne érezzük annyira drasztikusnak a váltást."

Na, szóval, valami hasonlót akartam írni csak nem sikeredett.

Erika
kerika
 
 


Sziasztok!

Virág!
Az az igazság, hogy én is eszem délelőtt - ill. leginkább reggelire - 3-as kaját: kenyeret, ha van, sütit, mézet. Nem minden nap mindent, de valami minden nap becsúszik. És az első 5 kg után látom, hogy hiába tartom be utána az idősávokat, nem megy le több kiló. A sógornőm úgy fogyott egy csomót, hogy csak 1-es kajákat evett egész nap. Valószínűleg lehet másképp is, csak nagyon-nagyon lassan. És ráadásul már most unom a hús-zöldköret ebédeket, mert hiába 2-es pl. a durumtészta, a mai spagetti-ebédem után tuti, hogy holnap megint feljebb ugrik a mérleg. Kép Elég elszomorító, amit Erika idézett itt a könyvből.

Ami a biciklizést illeti: én járok egyetemre is, és az az egy óra alvásidő többnyire a tanulással megy el, mert azt sem hagyja a drágám. Kiveszi a könyvet a kezemből, amint kinyitom. Ha éppen nem tanulok, takarítok, pl. felmosni sem lehet gyerekkel, könyékig a vödörben van. (Azt már csak zárójelben jegyzem meg, hogy aludni ebéd után szokott, és az nem éppen ideális időpont a mozgásra.)
Ma viszont bicikliztem reggel, mielőtt felébredt. Lehet, hogy ez lesz a megoldás.

Vacsora: én a joghurtos túrót szeretem a legjobban, általában édesítőszerrel, de előfordul, hogy uborkával, póréhagymával keverve (persze vagy-vagy Kép). A norbi-honlapon pedig olvastam a tejbezabi receptjét: tejet forralni, zabkorpa bele (én kb. 1 dl-hez 1 ek.-t teszek), és főzni. Olyasmi, mint a tejbegríz. Lehet mindenféleképpen ízesíteni.
Múltkor maradt ebédről egy kis sült hús, amiből melegszendvicset csináltunk. Magamnak pufikenyérre tettem, teljesen jó volt, nem ártott neki a grillezés.

Norbisok!
Szerintetek a sólet hányas? Bab, gersli, füstölt húsok (nem liba, mert az drága, tarjával szoktuk, vagy csülökkel), mini rántással (tk. liszt). Viszonylag zsírszegényen szoktam csinálni amúgy is.

Zsófi
zsóf
 
 


Sziasztok,

Zsofi,
a Norbi honlapon a kodok között mintha olvastam volna a soletet is. De ne tudom hanyas. Majd megnezem.

En is megrendeltem a Norbi 2. titok könyvet, most kezdtem olvasni, de en eleg drasztikusnak talalom.
o.k., hogy velemenye szerint nem jo a köverseg, szerintem sem az, de azert nem kene igy beszelnie a köver emberekröl. Lehet, hogy valakit ezzel felraz, de ha en köver lennek, akkor szerintem erre csak azt reagalnam, hogy "tudodmitnorbikamb*szdmegafogyokuradat".
Szerintem teljesen nem normalis a hangnem, ahogy leszolja a dolgot. Persze a modszere biztosan nagyon jo, azt nem vitatom, hiszen sokan lefogytak mar vele.Ebbe az altalatok eppen vitatott együnk-e 3-as kajakat vagy sem, nem tudok beleszolni, mert meg nem csinaltam a norbit, de szerintem nem lehet nagy baj belöle, ha az ember mertekkel elvezi öket.
Nem lehet, hogy az ember lanya egy isö utan azert nem fogy, ha eszik 3-ast is, mert a szervezete nagyon hozzaszokott az 1-esekhez es ha hirtelen 3-ast kap akkor azt hiszi, hogy na most akkor raktarozzunk a jobol? Csak egy tipp. Mint a jo-jo effektnel is.

Virag,
amit a többiek irtak a pulzusrol, ahhoz csatlakozom en is. Ja, es a zsiregetes az elsö fel ora mozgas utan indul be rendesen, tehat legalabb 45 percet, de többet is cardiozhatsz. Tedd ezt heti harom alkalommal, igyal sok sok asvanyvizet.
A pulzusodat ugy is tudod kontrollalni, hogy mi a jo zsiregetö pulzus, hogy ha a sport közben meg kenyelmesen tudsz beszelgetni kifulladas nelkül. Akkor alt. jo hatarokon belül mozogsz.

Na nem osztom tovabb az eszt, megyek, mert Abel ebredezik.

Puszika

Motiot

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Majd elfelejtettem!

Ildiko, varunk vissza minel hamarabb!

Erika, üdv!

Szirom, gratula a ruhadhoz, biztos nagyon csini leszel! Drukk a minusz 4-5 kilohoz!

Na most mar megyek
Motiot

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Erika (és a többiek),
köszi az idézetet, én most becsukom a fülem-szemem, és az 1-esnek hiszek. Kép Ahol is abszolút elítéli az Atkins-féle kúrát... Kapja be a Norbi! Kép Akkor is eszem reggel 3-ast, és képzeljétek, megint mentek le centik!!! KépKépKép Biztos az a legnagyobb titok (ezt nevezzük ezután Virág titoknak Kép), hogy minden nap kell 3-ast is enni, nehogy a szervezetünk hozzászokjon a fincsi-megvonáshoz. Kép Emellet betartani a többit, és mozogni.

Zsófi,
a tejbezabi tetszik! Kép Én tejföllel szoktam keverni a túrót, meg édesítőszerrel. Szerintetek a juhtúró hányas? Olyan fincsi körözöttet lehetne belőle csinálni... Kép A bicajozás így tényleg nehéz... Én mindig reggel tornázom úgy 6 tájékán.

Motiot,
jesszusom, én sokszor azért állok meg, mert nem kapok levegőt. Akkor most mit csináljak? Töltsek le egy másik tornát? A Réka tornája 2*21 perc. De akkor mééér, ha legalább 45 percig kellene mozogni? És általában belehalok.
virág78
 
 


Virág!

Pl. itt van egy közelítőérték meghatározás:
http://body.builder.hu/prg_pulzus.htm4
Az, hogy hogyan mérd, már nehezebb. Elvileg lehetne, hogy 6 vagy 10 mp-ig méred, és a kapott értéket felszorzod 10-zel vagy 6-tal, csak ez egy elég közelítő értéket adna, de arra végülis jó, hogy megállapítsd, hogy nem túl magas vagy túl alacsony.
Nekem a párom tavaly születésnapomra vett egy Polar pulzusmérő órát, úgyhogy én teljesen képben vagyok a pulzusomról.Kép
És a ciki, hogy pár alkalommal mozogtam és az a Norbi torna, ami először ezerre vitte a pulzusomat ma már közel nem volt olyan megerőltető, pont azzal küzdöttem, hogy ne legyen túl alacsony a pulzusom...
Rékázzak?

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Sziasztok!

Az az igazság, hogy szerintem vissza fogok térni a 90 naposraKép Átverés ez a Norbi, és már régebben is írtam, hogy nem bírom a fejét.

Lányok, én régebben még szülés előtt Béres Alexandrára tornáztam meg a Cindyre minden áldott nap felváltva, és nagyon-nagyon sokat használtak. Mellette nagyon megnéztem, hogy mit eszem, és akkor 61 kiló lettem. Nem sokáig maradtam annyiKép Ezeknél szó nincs pulzusemelkedésről, de tényleg nagyon kemények.

Virág! Találtam már egy sminkest, akit ajánlottak és aki hajlandó ide házhoz jönni, de még taliznom kell vele. Miért?

Ildi! Várunk vissza!Kép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Közben megtaláltam a sóletet, 2-es Kép. Bár szerintem 1-esnek is szinte elmenne, ha a rántás kimarad belőle. Bár a gerslit nem tudom, de az is olyan babféleségnek tűnik. Szerintetek nagy gond, ha az ebéd kizárólag 2-es? Mármint a könyv szerint ugye 1-esből legyen sok, 2-esből feleannyi. Lehet, hogy ezért nem fogyok?

Egyébként ha az ember megfigyeli, azért a Norbi sokszor úgy alakítgatja a diétáját, ahogy a szponzorok fütyülnek. A férjem mondja is mindig, hogy ami nincs a táblázatban, az vagy 4-es, vagy nem fizettek érte.
Meg utálom, hogy senki nem lektorálta azt a táblázatot. Lencsefőzelék ha akarom, 1-es, ha akarom, 2-es. Éppen melyik listánál nyitom ki a könyvet. A sógornőm szerint pedig nemrég a TV-ben azt mondta, hogy a tejszín 1-es. A könyv szerint 3-as. Most légy okos, nagyokos!!

Virág, a körözött 1-es a táblázat szerint. Hagyd ki belőle a margarint (már ha szoktál bele tenni), helyette lehet tejfölt tenni bele, én legalábbis így próbáltam, jó lett. Én is tejfölös-túrót ettem, de próbálom a kalóriákat is figyelembe venni. Az az igazság, hogy életemben két komoly fogyásom volt (leszámítva a gyerekkori fogyós táborokat, akkor nem én találtam ki, hogyan fogyjak), az egyiknél kihagytam a vacsorát teljesen, a másiknál számoltam a napi 1000 kalóriát. Adok a Norbinak még kb. 2 hetet, aztán megpróbálom magam rávenni a kalóriaszámlálásra. Az elég macerás.
Reggel 6-kor tornázni nagyon gáz, én akkor még az igazak álmát alszom (ha éppen nem szoptatok Kép). Erre azt hiszem, nem lennék képes.

Motiot!
Komolyan gondolod ezt a 45 percet? Szobabiciklizésből ez halál unalmas. Arról nem beszélve, hogy ma reggel 10 perc után teljesen kifulladtam. Igaz, feljebb tekertem a fokozatot, mint eddig. Általában 20 percet szoktam tekerni, alig várom mindig, hogy leteljen.

Egyébként, akinek megvan a norbi-könyve, mintha valamit írt volna arról, hogy a zsírégetés éjjel történik? Nekem csak kölcsön volt, nem tudok utána nézni. Meg a pulzusszámról is írt valamit.

Zsófi
zsóf
 
 


Zsófi!

A gersli hántolt árpa más néven.
Adatai (100 g): 1457 kJ / 348,2 kcal Szénhidrát: 69,0 g Fehérje: 12,7 g Zsír: 1,5 g Élelmirost: 14,0 g
Mondjuk én a sóletet nem sorolnám még 2-esbe sem, hanem 3-asba... De ha ő 2-esbe is teszi, én biztosan nem enném semmikor a nap során csak nagyon kis mennyiségben.
Igaz én nem is hiszek az Update-ben, maradok a kalóriaszámításnál.

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Virág!

Nekünk Soehnle márkájú digi mérlegünk van, de osztom én is a többiek reakcióit. Nem megbízható és felület függő. Nekem is van két pont a járólapon, ahova teszem, akkor viszonylag pontos az értéket. Kép Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!
Beszti!
Köszönöm az infót, akkor inkább a gabonafélék közé tartozik, mint a babfélékhez.
Azért sólet és sólet között is lehet ám különbség! Én általában sokkal kevésbé zsírosan főzök, mint a hagyományos magyar konyha. Egyénként most néztem meg egy kalóriatáblázatban, sajnos csak a konzervek között találtam, sólet füstölt marhaszeggyel: 190 kcal/100 gr. Nem tűnik soknak. (Persze, lehet, hogy nehéz, mármint ha leméred.)
Egyébként az update-ben sok olyan 1-es, 2-es kaja van, amit a kalóriaszámlálásnál nem lehetne enni. Ezek általában húsfélék, meg néhány tejtermék.
Én már annyit kalóriaszámláltam életemben, hogy gondoltam, adok ennek egy esélyt. De már nem sokáig Kép. Muszáj lenne, hogy beinduljon ez a fogyás, mert vészesen fogy - az időm. Kép

Zsófi
zsóf
 
 


Haliho!

Hu, de sokan lettünk! Üdv mindenkinek!
Szirom, kíváncsian várjuk a ruhádat! Olyan extravagáns-"szexi", amilyenre vágytál? Az az öt kg, hidd el eltűnik a köv. próbáig! (mondtam, hogy jó a motiváció, még ha most nem is hiszed! Nőből vagy és ahogy közeledik a nagy nap, úgy fog nőni benned a vágy, hogy a legjobb formádat hozd!)

Lányok, hétfőtől -tudom, már sokszor mondtam és jan. 1 óta háromszor indultam neki- de tényleg elkezdem a 90 naposat. Nemtom ki írta, hogy ebben a diétában koplalni kell, szerintem abszolút nincs szó ilyenről, arról nem is beszélve hogy nem az estéket kell kibírni korgó gyomorral, mert még akár kenyeret is lehet enni, igaz, keveset és lehetőleg barnát, hanem a reggelek a koplalósak, bár ha megeszel egy banánt, igenis ki lehet bírni délig. Mindegy, szerintem mindenkinek az jön be, ami. Norbi-módszer, ahogy írtam, biztosan nagyon jó, de a magam testében nem hiszek az olyan diétában, ahol akár tömhetem is a krémest délelőtt magamba. Hangsúlyozom, a magam részéről.
Ja, és hétfőtől elkezdem a futást.

Ildi, hiányozni fogsz!

Pá,

*Dirtha
dirtha
 
 


Sziasztok!

Dirtha!
Én nem ismerem a 90 napos elveit, így arról nem tudok nyilatkozni. Bár én szeretek jól bereggelizni, reggeli nélkül nyúzott vagyok egész nap. Viszont senki sem mondta, hogy a norbinál tömheted magadba a krémest!!! 3-as kódú kajából végszükség esetén egy keveset lehet enni. Hidd el, ennek is van diéta-íze.
Zsófi
zsóf
 
 


Szia Zsófi!

Persze, igazad van, ezért hangsúlyoztam, hogy a magam részéről. A 90 naposban nincs végszükség esetén, ennek ellenére a fogyi elején nem mertem édességet enni a szénhidrát napon. Aztán belejöttem, néha bele is lendültem, mármint ezen a napon az édességekbe.. KépMegjegyzem,ezt z "akár egy tálca krémest is megehetsz délelőtt" magától S. Norbitól idéztem, aki a tv-ben egy nagy darab fickót győzködött arról, hogy fogyjon le. De a módszere, az eredmények magukért beszélnek, legjobb bizonyítékai pedig Ti vagytok, akik ezzel fogytatok sok-sok kilót! Azonban én mégsem tudok vele azonosulni, pedig amúgy semmi bajom a Norbival, Szirom sem tud, igaz, neki van baja vele Kép

Még egyszer: mindenkinek az jön be, ami, a lényeg, hogy eredményes legyen! Sok sikert Neked a fogyáshoz!
dirtha
 
 


Sziasztok,
itt vagyok am en is!

Szerintem is mindenki maga dönti el, hogy mi a legjobb szamara. Legyen az Atkins, Norbi vagy 90 napos. Nem vagyunk egyformak, van akinek ez, van akinek az hatasos. A lenyeg azonban mindig az, hogy a kaloriabevitel kevesebb legyen valamivel az össz. elegetett kaloriaknal. Es persze a mozgas.
Ezt a 30-45 percet tenyleg komolyan gondoltam, ez igy van! A zsiregetes kb 30 perc mulva kezdödik meg hatasosan. Persze elötte is egeted a kaloriakat, csak elötte inkabb a sport elött elfogyasztott kajaket egeted, amig a vercukor le nem csökken annyira, hogy a szervezeted a zsirtartalekaihoz nyul a tovabbi "megeröltetes" atveszelesehez. Szoval hajra, de csak lassankent elkezdve. Nem kell mindjart 45 perccel kezdeni, fokozatosan hozza lehet szoktatni a szervezetedet a terheleshez. Szobabiciklizes mellett pedig tessek zenet hallgatni vagy tv-t nezni, akkor talan nem olyan unalmas.
En telen bent szoktam futni ( szalagon ) es bizony min. 45 percet, de van amikor ( meg terhesseg elött persze ) 10-12 kilometert is. Igaz, hogy fitnesz teremben, tv-t nezek közben es akkor nem olyan unalmas.

Egyebkent ma voltam elöször fitnesz teremben a terhesseg ota, vagyis kb 9 honapja ma mozogtam elöször megint. Nagyon jo volt. Annyira beizzitott a dolog, hogy mar alig varom, hogy mehessek megint.

Na eldugulok, mert Abel meltatlankodik.
Pussz mindenkinek
Motiot

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Sziasztok!

Motiot, hosszan gondolkodtam azon, hogy hogy jön ide a szamár, mire kiderítettem, hogy nincs ékezetedKép Gratula a konditeremhez, nekem is kéne mennem, de nincs kedvemKép Pedig nagyon kellene, és van gyerekfelügyelet is, meg nincs is messze és nem is drága. Beszéljetek már rá, jó?Kép

Dirtha! Tök jó a ruhámKép http://www.sanpatrick.com és Canigo. Én is le vagyok benne fotózva, de azt nem mutatomKép És rajtam tök máshogy áll, mer ez egy cingár csaj, én meg kis jóindulattal se vagyok az. De nagyon teccKép
És én is elkezdem a 90 napost újból, mert ez a norbis nem az én asztalom. Simán elfelejtem, hogy fogyózok, és zabálok veleKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom,

ledob a netről, ha rákattintok erre a sanpatrick-os címre, illetve előbb már nem dobott le, de nem jön le az oldal, még úgysem , hogy "a keresett oldal nem jeleníthető meg", egyszerűen ugrik egyet a kép és kész!
Most aztán belepusztulhatok a kíváncsiságba! Ha esetleg letöltötted a képet, elküldhetnéd az e-mail címemre, mert megöl a kíváncsiság!

pusz,

*Dirtha
dirtha
 
 


Dirtha!

Érdekes, nekem simán bejön. Nem tudom letölteni a képet, mert valami olyan formátum, hogy nem ad rá lehetőséget. Mostanában egy halom oldalon ezt csinálják, tök szar, mert eltárolám az ötleteket is, ha látok valamit. Az esküvős magazinokban általában benne van, de csak a decemberiekben,mert 2005-ös modell. Hogy a fene essen belé, ez meglátszik az árán isKép Ha valamelyik szalon weblapján látom, szólok.

90 napos mikor indul?

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 



szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Na basszus, szóval alsó sor, középsőKép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Szirom, nagyon gyönyörű a ruhád! Biztosan csini vagy benne!

Mizújs Veletek?

Dirtha! Meggyógyult már a kisfiad?

Mi a sorozatos balesetek korába léptünk. Pedig annnyira akarunk vigyázni mégis mindig van egy-két pillanat, maikor legurul, eldől, beüti... Most egy kék és egy piros folt is van a fején...
Alvás még mindig húzós hajnalban, mert inkább nemalvás van. Mintha a szopit ritkítaná -magától!- csak este, éjjel hajnalban kéri. Napközben pedig mindenfélét eszik. Viszont azt vettem észre, hogy újabban nem rág, csak nyel. Mivel késztethetném rágásra. Tudom, 4 foggal nem olyan könnyű, de most úgy csinál mint fog nélkül: áztatgat és nyel...

Írjatok, Lányok!
Pusz
Andi
messyke
 
 


Sziasztok,
hat tenyleg nem valami nagy a forgalom errefele.

Szirom,
hat a szamar tenyleg nem jön ide ( he-he-he )
viszont megneztem a ruhadat, es gyönyörüüüüü!!!!
Biztosan nagyon nagyon szep leszel benne, parod pedig örülni fog, hogy ilyen gyönyörü feleseget valasztott maganak.

Hogy alltok a fogyokuraval? En nem is tudom. MOst valahogy nagyon nyögvenyelösen megy a dolog, nehezen tudom magam rahangolni. Talan meg nem jött el az ideje? Nem tudom. Mindenesetre azert odafigyelek mit eszem es megprobalom magam tartani a weightwatchers elöirasaihoz. Eddig nem tul nagy sikerrel.
Mondjuk most nagyon meg is vagyok fazva, elkaptam apatol. Mult heten ö volt göthös, most meg en. Remelem Abel nem fogja elkapni. Vettem a ygogyszertarban sebeszmaszokt, azzal szaladgalok itthon. Tök jol nezek ki, de hat ugye mindent a kismano egeszsegeert!

Na megyek, teszek fel egy-ket kepet az albumunkba itt a babaneten. Ha valakit erdekel, akkor a keptaraknal az a betü alatt "abel baba albuma" neven megnezheti.
Na puszi
Motiot

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Sziasztok!

Szirom! Gyönyörűűűűűűűűűűű! A francba, hogy már nem vehetek fel többet ilyet!!! Kép Tényleg nagyon szép, visszafogott, de ugyanakkor különleges! És kíváncsi vagyok Ráááááááááád! Készültök már a nagy napra? Meghívók? Mi olyan szép szöveget költöttünk rá, azt akartuk, hogy a kisfiunk is benne legyen, persze nem konkrétan, de a legfontosabb mondatban ő szerepel.

Motiot, a fogyókúrát basszus nem bírom! Pedig muszáj, több dolog miatt is. Nyáron úgy néz ki, hogy eljutunk Horvátországba, persze nem azért, mert az építkezés mellett maradt még lóvénk, hanem meghívást kaptunk a barátainktól, akiknek üdülési joguk van egy apartmanban. A költségünk a benzin lesz, az is oszlik, mivel többen megyünk és a kaja (azt meg itthon is megennénk Kép)

Andi, köszi, úgy néz ki meggyógyultunk!
Rágás: szerintem ne csinálj semmit, ne is vegyél róla tudomást. Ilyen kedve van és kész. Rágni fog, ha kell, ne aggódj (tapasztalat, Benjamin többször bokákolt, mert nem volt hajlandó rágni, pedig több foga volt akkor már, mint 4)
Az én fiam is ébred most megint 2-szer, egyszer hajnalban, egyszer fél 6 körül. Andi, képzeld, rengeteg hajszálam őszült meg a 16 hónap alatt, egyértelműen az éjszakázás következtében. A szemem alatt meg a sötét karikák...jobb nem is beszélni róla, a fotókon szembesülök ezekkel a dolgokkal, na és a tükörben...

Gabi, merre vagy? Ildivel mi lehet? Biztosan beköltöztek már! Mesél majd ezerrel!

Motiot, megnézem Ábelt! Nekem is kellene beújítanom Benjamin albumaiban.

pusz,*Dirtha
dirtha
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy tetszik a ruha nektek. De hát mit is mondhatnátokKép Azér kösziKép

Dirtha! Mi egy Hemingway-idézetet találtunk, illetve én találtam, az ember meg rábólintott. Azér odáig nem fajulnak a dolgok, hogy ő keresgéljen ilyesmitKép Nem vers, csak nagyon szép, egyszerű, megható, de nem nyálas szövegKép

Ha már a fogyókúrás topikban vagyunk: szóval én hétfőn újra belevágok a 90 naposba, mert nekem se a Norbi-féle, se az "eszem, de mértéket tartok"-módszer nem működik. Valami keretet kell szabni, úgy látszik nekem nem megy máshogy. És erősen beszélem rá magamat a konditeremre. Végülis nyáron még azért nem mentem, mert Miksa még napi 2-szer aludt, és gyermekfelügyelet meg csak délelőtt van. Nademostmár ebéd után alszik, úgyhogy ez nem lehet akadály.

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: