Új privát üzeneted érkezett!

Szirom, mi is nagyon boldog névnapot kívánunk neked!! :wink:

Na mi van? Mindenki beígérte, hogy jön, oszt sehol senki. :cry:

KépKép
KépKép
motiot
 
 


én nem ígértem :wink:
én már itt voltam délelőtt :D :D :D :D

pusz
vas
 
 


Sziasztok!

Engem maga alá temetett a rengeteg meló idehaza... Ráadásul itt kukorékoltak a gyerekek, egyik sem szándékozott aludni délután. Ez mondjuk leginkább Lacuson múlik, mert ha ő elaludt, utána már Zsoltika is elszunnyad, fordítva nem nagyon szokott sikerülni.

Ma azonban Lacusnak esze ágában sem volt aludni, fél 5-ig húzta az időt. Utána mindkettő elájult, de csak rövid időre.

És nagyon ideges vagyok, mert az APEH nem fogadta el az EVA-kérelmünket :(:(:( Idén már evázna a cégünk, ami sokkal jobb adózás szempontjából, de elutasítottak :(

Szirom,
nagyon boldog névnapot kívánunk!!!

Biztos érzi Ede az illatokat :D Nem lesz gond a hozzátápival, ha eljön az ideje, igaz? :wink:

Ildi,
sajtkrémes csiga nyamiiii!
Köszi a kérdést, igen, néztünk ám házat, de nem találtunk jót. Nem is nagyon bíztam benne, mert írtó kicsi a kínálat. Igazatok van, valamikor írtátok, hogy inkább tavasszal indul majd meg az ingatlanbiznisz, valószínűleg így is lesz. Tavaly nyáron lényegesen több hirdetés volt az újságban is :)

Motiot,
én hiányoltalak jópárszor, persze nem most, mert az elmúlt 2-3 hétben nem is voltam gép előtt :wink: De korábban sokat, nézd csak meg! :)
Azért vagyunk sokat Szentesen, mert Zsolti "munkatársa" is ott lakik, és a munka jellege most olyan, hogy sokat kell együtt dolgozniuk. Igazából úgy mentünk, hgoy 4-5 napot maradunk, de Zsoltika takis lett, és a meló is úgy alakult, hogy érdemes maradnunk. Több mint 2 hétig ott voltunk hát :) Zsolti mindennap elautózott a másik sráchoz, mi meg sétáltunk, sokat voltunk az udvaron, ettünk-ittunk, mamáztak a gyerekek. A munka nagyon jól haladt, ez pénzben is sokat jelent, az sem rossz :D

Mi történt a szopival? Lehet, hogy írtad már korábban, csak nem emlékszem, bocsi...

Ügyi Áron a forgolódással! Te meg a futással, az nagyon jó, égeti a kalóriákat és fejleszti szépen az izmokat. Lehet, hogy emiatt nem fogynak a kilók, hisz izmot építesz! A ruháidon viszont biztos érzed a változást! :)
Képeket keresek majd, tényleg régen tettem már fel a fiúkról :)

Beszti,
nekem tetszik, hogy matektanár vagy! :) Én is szeretem a matekot. Az egyetemen mondjuk már kicsit magas volt, bár az analízis, mátrixok jól ment :)
Na azért tanár nem lennék, annyira nem vagyok okos matekból :D
Az itthoni munka tényleg nagyon jó! Én 2 gyerkőc mellett is nehezen tudom elképzelni a 8 órás munkát (mondjuk inkább, hogy sehogy). Főleg hogy ilyen nincs is, legalábbis az én régi melóhelyem (bank) egyáltalán nem tolerálta, ha valaki le akart lépni fél5-kor. Azt mondták, hogy nem munkaidő van, hanem munka. Köszi!
Egyetlen kisgyermekes kolléganőm (ráadásul egyedül nevelte a kislányát) úgy oldotta meg, hogy mindig a nagyi ment a lánykáért oviba, ha beteg volt, akkor is a nagyi maradt otthon vele. De azért ez olyan rossz, az ember csak altatásra ér haza, na meg mi van, ha nincs kéznél nagyi?
Azért ez nem semmi, hogy egyszer van a héten mosásnap nálatok! :) Én mindennap mosok, egyrész mert nincs szárítógépünk, másrészt meg nem lenne elegendő mondjuk a Lacus-body egy hétre. Egy nap alatt is többet elfogyaszt... :)
Update-mennyiségek: szerintem Norbi úgy gondolja, hogy a kaja mellé érdemes beiktatni a rendszeres testmozgást is. Aki rendszeresen sportol, gyorsabb az anyagcseréje, és a nagyobb mennyiségű ételt is elégeti a szervezete. DE hát mindenhol reklámozza is a testmozgást :)

Rita,
biztos menni fog az a fogyi, meglátod! Nagy most az elhatározás, azt látom :) És reális a célod, júniusig lemennek szépen lassan a kilók.
Érdemes tornázni, hajrá, kitartást hozzá!!! :)
Az én munkám: nem kell nagy dologra gondolni ám! Csak egy kis apróság: Zsolti készíti a céges honlapunkat, és abban kért segítséget. De nagyon keveset tudtam csinálni, pedig jó lenne, ha készen lenne már a honlap!

Mióta a fentieket írtam, este lett, megint írtó nagy huzavona volt az alvás körül... Zsoltika hogy fog felébredni reggel, azt nem tudom... Lacus meg sztrájkol, de tényleg.

pgaboka
 
 

 
 

Hahó!

Boccs, nem bírtam már jönni :oops: Közben felébredt Miksa is, én meg vasaltam, és nem akartam bekapcsolva hagyni a gépet, mert 2 napig le volt tiltva róla - kissé szemtelen hangnemet ütött meg a papával valamelyik nap. Namost ha ott áll előtte bekapcsolva a gép, akkor tutira nekiáll vitatkozni rajta, megin műsor lesz belőle és megin kénytelen leszek letiltani. Így meg nem foglalkozott vele.

Ma meg dolgozom, szóval itt leszek nagyrészt a gépnél, már amikor nem szoptatok, megyek az oviba vagy altatok. Még nem látom át, hogy leszek kész, mer az uram nem bírt ma itthon maradni, és az anyagok is késnek.

Második hete én is Gastroyaltól ebédelek, általában szénhidrátszegény kaját. Meg este is igyekszem inkább párolt vagy sült zöldséget enni. De épp ma kezdtem aggódni, hogy mintha kevesebb lenne e tejem. Ettől szerintetek? Mondjuk fogyni egy dekát se fogytam a két hét alatt :( Nem írom le itt nyilvánosan, hogy hány kiló vagyok, de a beavatottak tudnak majd valamit, ha csak annyit mondok, hogy épp annyi, mint Miksa után :? . Stabilan méghozzá. És fájnak az ízületeim. Leginkább mindkét bokám. Nem tudom eldönteni, hogy a túlsúlytól vagy visszamaradt valami az influenzából. Tegnapelőtt megcsináltam Gabi jógás callaneticsét, nagyon jól esett, lájtos, de kezdésnek vagy átmozgatásnak épp jó. De ma már nem lesz időm megint.

Gabi! Szerintem is lesz tavaszra jó kis házatok! Elndul majd az ingatlanpiac!
Hasonló munkám nekem is van ám, mi is honlapot gyártunk :wink:

Motiot! Vettem Edének borostyánláncot, épp tegnap érkezett meg. Te éjszakára is rajtahagyod a nyakában? nem mertem elsőre, bevallom.
Futás: húúú, nagyon ügyes vagy! menni alig bírok basszus :oops: És gyertyába alig bírtam magam föltornászni :oops: :? :lol:

Beszti! Én is hadilábon álltam mindig a matekkal :oops:

Rita, fogalmam sincs, hány kiló vagy :lol: Nálam biztos nem több.

Ildi! Nálunk leülős vacsi van, terített asztalnál. Nincs olyan, hogy valaki nem jön. Lehet, nekem kéne lazábban venni? :oops: :wink:

Mira! Nálunk jövő héten lesz farsang. Akkor mindenképp teszek képet!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Most csináltam, hát ilyen most a pöttömünk:

Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Hahó!

Gabi, jó, hogy jöttél! :wink: Aranyos vagy, hogy hiányoltál!
Délutáni alvás nálunk sincs már sajnos, max. ha odaszögelném Ábelt az ágyhoz. :shock: Viszont így este hétkor villanyoltás, ami majdnem minen nap sikerül is pontosan. Utánna Áron-fürcsi, aztán legkésöbb nyolckor nyugi is van, de van, hogy Áron is hétkor alszik már. Bevallom, nekünk ez nagyon bejön. Így van idönk este egy kicsit pihenni, meg egymásra. :wink:

Viszont mostanában összebeszélteka fiúk, mert nagyon nagyon korán kelnek. :shock: Ez alatt a reggel fél hat-ht órát értem, de volt már korábban is kelés. :shock: Na akkor zombi vagyok egéz nap. De ez van. Nem minden nap van ilyen szerencsére. :wink:

Ház biztosan összejön tavasszal, ne aggódj! Mamázni meg biztosan nagyon jó a gyerköcöknek!

Szirom, nagyon édes Ede baba! A láncot én mindig rajta hagyom éjjelre is, nem foglalkozik vele. Én is paráztam kicsit az elején, mi van, ha meghúzódik álmában szorosra és megfullad, de nincs ilyesmiröl szó. Egyébként a miénk is ugyanolyan, mint Edéé! :wink:
Tornába meg belejössz majd lassan, nem kell elsietni. Nekem is kín volt a futás az elsö pár alkalommal, most meg már nagyon élvezem.
Kilók nekem sem mentek le a szopinál, pedig tényleg odafigyeltem. Úgy látszik, mi már csak ilyenek vagyunk! :wink: De Ede olyan hamar 6 hónapos lesz, aztán ha már hozzátáplálsz, te is belevághatsz a fogyiba! :wink:
Tejre nem tudok mit mondani, de nem lehet, hogy Ede épp növöget? Négy hónapos korban is van egy ugrás, lehet, hogy azt érzed! :wink: De hát te tapasztalt szopis vagy, gondolom nem ijedtél meg!

Jessz!!! Megtört a jég! Két hete ácsorogtam 3,5 kilónál, ma reggelre -4 volt! Lassan beindul megint, remélem! Már "csak" tizet kell leadnom és kész is vagyok! :lol: :lol: Mondjuk most tényleg betartom az update-szabályokat. :wink:

Na mentem paradicsomszószt csinálni Ábispagettijéhz, lassan mennem kell érte az oviba.

KépKép
KépKép
motiot
 
 


koii
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2012.07.11 09:54-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

De jó sokat írtatok! :D

Én meg nem tudtam jönni mert rohangáltunk eddig, mert megjött a csempe és szállítást intéztünk, meg ablakpárkányt rendeltünk. Ilyenenk. Ezek már izgi dolgok! :D

Beszti, én nem lepleztem le Ritát nem írtam számot. Bocsi, hogy kiszámoltam... :(

Motiot, nagyon jó a -4 kg!! Tök ügyi vagy, hogy futsz is. Én is kocogok nagy ritkán. 3mas kajcsikat is eszel?

Szirom, olyan szép baba Ede! Én is szeretném a leülős vacsit bevezetni, de mire megcsinálok mindent Andris már megette (nem eszik sokat vacsira) a párom meg majdnem, és akkor én még sehol. Szóval még nem megy.

Gabi, tavasszal tuti könnyebb házat keresni, több a hírdetés. Már biztos, hogy Szentesre szeretnétek költözni?
APEH :evil:

Ildi, én néztem tegnap a nagy fogyást. Tényleg megdöbbentő, hogy mennyit fogytak! :shock: Megérdemlik a kitaró munka után.
Ú! majdnem 30%-ot? Az tényleg sok. De tök jó, hogy tudod tartani! Amúgy a terhességed alatt is betartottad? (Natival?) Gondolom, akkor azért 3mast is ettél.
mira80
 
 


Sziasztok!

Mira,
ezek már tényleg izgi dolgok :) Most már hamarosan tényleg készen lesz a házatok!
Igen, nagyon szeretnénk már költözni, alig várom, hogy itthagyhassuk Bp-et! Főleg az utóbbi időkben közzétett légszennyezettségi adatok után... És Zsolti munkája miatt is. Remélem, tavasszal megtaláljuk végre álmaink otthonát :)

Szirom,
nagyon helyes Ede, hogy kigömbölyödött! :)
Tejcsi: háááát, nem is tudom. Én hajlamos vagyok azt gondolni, hogy csökkenhet a tejmennyiség a fogyitól. Tudom, elsősorban az számít, hogy elegendő folyadékot vigyél be, de akkor is...
Bár ha Ede szépen hízik, biztos nincs gond, és amilyen vidám kerek a kis arca, láthatóan nem éhezik :)
Örülök, hogy jólesett a torna!

Ildi,
hú, én még sosem láttam a ngy fogyást :oops: De bizti ügyik a szereplők! Hajták őket keményen, gondolom :D

Motiot,
gratula a 4 kilóhoz, ez szuper! Csak így tovább! :)
Szopival mi történt???
Jó ám a mamázás, Zsoltika egyenesen imádja a szentesi mamát, Lacuska is elvan vele egy picit, így párszor kettesben ellógtunk Zsoltival ide-oda :) MÉg bowlingozni is szerettünk volna, igaz az nem jött össze :)
Nagyon jólesett ez a párszor 1-1 óra, egészen más így mondjuk vásárolni, nyugodtan nézelődni, vagy csak sétálgatni, beszélgetni...
Itt, Bp-en ilyenre egyáltalán nincs lehetőségünk :(

Nagy a nyugi itthon: Zsoltikát már reggel 8-ra elvittem oviba, mert ma videózzák őket :):):) Lacus és Zsolti még alszanak :shock: Jó nekik, én már nem fekszem le, inkább olvasgatok :)

Pussz!

pgaboka
 
 


Én nem jöttem kedden, de legalább nem is ígértem. Tegnap meg egy kisebb bevásárlókörúton voltam. Benink kellett föltölteni az iskolás rajzdobozát, meg én kaptam egy görkorit! :D:D

Szirom!

Szerintem a szénhidrát csökkentése önmagában nem okozhat gondot a tejmennyiségben. Csak ne az legyen, hogy minimálisra veszed, hanem legyen értelmes egyensúly. A Gastroyaltól mit eszel? Köretek? Folyadékot iszol ugye eleget?
Nagyon aranyos Ede!!! :):)

Gabi!

Az egyszer mosásnál nekem egész nap megy a mosógép és a szárító is. Ez 5-6 adag ruha (6 kg-ot bír a mosógép). De még ez sincs kőbe vésve, most pl. vasárnap fejeztem be az előző adag vasalását, de már kimostam azóta 4 adagot a héten. Még biztos lesz kettő...
Hát igen, szerintem ennyi gyerek mellett még nem lehet teljesidejű munkát végezni most.

Mira!

Csak azért írtam, hogy te voltál, mert én nem árultam el a magasságát (nem is emlékeztem rá :oops: ). Anélkül kicsit bonyibb kiszámolni... De persze azt én mondtam, hogy ki lehet! :oops: :D De remélem nem haragszik, és te sem! :)
Leülős vacsit úgy lehet csinálni, előbb megcsinálod, és egyszerre ültök le. És nem ugrálsz közben ezért-azért.

Ildi!

Nagyon ügyes volt némely Nagy Fogyásos. Bár látszik, ki akart tényleg fogyni. A nagy súlyúaknak többet kellett volna, főleg, hogy a kisebb súlyról indultak nem csak százalékban voltak jobbak, de sokszor kilóban is.

Motiot!

Én nem hagyom Hannát du. aludni, akkor se, ha szeretne. Különben este nem bírom elaltatni. Tegnap pl. aludt du., mert Nátán úszni volt, és ilyenkor csak 4-kor megyek értük, azaz Hanna az oviban alszik. Na este 1/2 11-kor még visítva ordított a fürdőben, hogy nem akar a szobájában aludni. :shock: :(

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


na, írok akkor gyorsan valamit, nehogy megint lecseszést kapjak, hogy " ez a fórum már undi"" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mira, de jó, hogy már a csempézésnél tartotok, meg az ablakpárkányoknál.
Mikor akartok költözni???? :wink: tavaszra már kész lesz, bizti, nem??? :wink:
Natasával való terhesség alatt nagyon odafigyeltem. Természetesen ettem 3-as kajákat is, főként délelőtt, de ettem mindent.
Csak odafigyuztam.
nem akartam mégegyszer több mint 20 kiló súlyfelesleget.
Így a baromi odafigyu mellett szedtem fel 11-et.
És amikro végeztem a szopival, nem kelltt oylan soktól megszabadulni(igaz, előtte éppen felszedtem még 2-3 kilót) :lol:

Hú, Gabi, nekem is hogy hiányzik néha a kettesben lét az urammal.
Jó lehett nektek, hogy eltudtatok menni kicsit.


Beszti, nem semmi Hanna se, hogy nem akar aludni este.
Oli is balhézott tegnap, aztán felmentem, lefeküdtem az ágyamba, és lám 2 perc múlva szuszogott (a lábam alatt, mint egy kutyas, mert mostanában ott alszik egy szivacson az ágyunk előtt) :lol:
vas
 
 


na, látom ma se volt senki :(

jóccakát mindenkinek!!! :wink: :wink: :wink: :wink:
vas
 
 


Bekrepált az internetkapcsolatunk. Most már helyreálltunk, de fáradt vagyok a reagáláshoz, holnap jövök, jó éjt!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Oké, Szirom :wink:
Én ma nem nagyon érek rá, hétvégén meg festő jön, de amint tudok jövök.

Addig írjatok nagyon sokat!!! :D :D :D :D :D
vas
 
 


Megígértem, jövök is :wink:

Miksa itthon van, betakisodott. Más baja nincs, igazából nem is bír magával, annyira lüke, de az orra az folyik. Láza nincs. Jó lenne hétfőig kikezelni. Illetve vasárnapra, mer viszi az apja bábszínházba. Meg ne kérdezzétek, mit néznek meg :oops: Nem mi voltunk a kezdeményezők, horányi csajok választották a darabot és megbízom bennük.

A tejparám megoldódni látszik. Aznap, amikor nyávogtam, többször mellre tettem, most megint ömlik, az előbb alig bírta nyelni. Teli vannak rövid idő alatt a pelusok is, úgyhogy ez is rendben van. 14-én megyünk méreckedni meg oltásra Edével, kíváncsi leszek. Jó sokat nőtt szerintem, és olyan édes, magyaráz, vigyorog, kapálózik, nyúl a játékokért, tapogatja a dolgokat, forogni is próbálgat, de az még nem megy. Mindenesetre rajta van az ügyön :lol:

Kaja: Beszti, igen, iszom elég folyadékot, szomjas is vagyok, meg tudom is, hogy kell. A szénhidrát meg nem nulla, főleg, hogy reggel vagy müzlit eszem, vagy barna kenyeret/zsemlét pirítva, felvágottal, sajttal.
Ebédre ezeket rendeltem a jövő hétre. Van benne két sütis nap is, most először. Még nemtom, hogy én eszem meg vagy Miksának adom, de 9 forinttal kerül így többe, mintha ugyanezt a kaját kérném süti nélkül :oops: :lol:
Marhahúsgolyók, brokkoli, barbecueszósz, Barackos túrószelet 699 Ft
Csirkemell óvári módra, párolt köret 690 Ft
Párolt sertéssült, gombás zöldbab 620 Ft
Roston tengeri halfilé, citrommártás, zöldsaláta 660 Ft
Kemencében sült csirkecomb, fűszeres kínai kel, Túrós rétes 699 Ft

Szerintem elég egészségesnek tűnik, vacsira meg eszem a fiúkkal, csak a sült krumplit hagyom ki meg a krumplipürcsit.

Ildi, mit festetek? Te figyu, bontott téglán nem gondolkoztatok az udvarra? Olyan szépek tudnak lenni! Csak mondjuk ha kocsibeálló, azt lehet, hogy nem bírja annyira.

Tudom, hogy te tudod, hány kiló lehetek :wink: Igazából senki nem néz annyinak,d e ez engem nem vigasztal egyáltalán. Most lement a lapzártám is, ma megint előveszem a callaneticset, nem igaz, hogy nem használ. Ugye?

Gabi, és végülis milyen ingatlat kerestek? Házat, ugye?

Mira, ahogy Beszti mondja :wink: . Megcsinálsz mindent vacsira, megterítesz és akkor szólsz nekik :lol: Nálunk most már Miksa segít teríteni. Én szeretem, nálunk mindig így volt, mármint az én gyerekkoromban is. Csak apu sokszor nem ért haza, akkor hárman ettünk együtt. És át lehet beszélni a napot, meg jókat lehet mókázni.

Motiot, nem ugyanolyan a lánc, visszakerestem a képet :D Edéé kétszínű, a tiétekben meg van sötét bogyó is. Innen rendeltem:
http://babacsoda.hu/component/page,shop ... /vmcchk,1/
Ma már aludt is benne, nem volt baj :wink:

Mennem kell, Ede elveszítette a türelmét.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Beszti,
hajrá görkori! :):):) Egész család megy már? Persze Simit kivéve :D

Ildi,
bocsi, nem is válaszoltam a kérdésedre (meg aztán Szirom is kérdezte). Szóval valszeg valami régebbi építésű házat tudunk venni csak, az anyagiak miatt. Írtó drágák a házak Szentesen... :shock: Magam sem hittem volna, mennyire. Egy frankó újszerű ház 25 milliónál kezdődik :shock: Az nekünk rettentő sok. És akkor ez még nem is új, csak újszerű, tehát nem százéves...
A legjobban annak örülnék, ha lennének új parcellázású lakóparkok családi házakkal. Na ilyen itt nincs. Lenne, mert igény van rá, sőt tervek is vannak, de már 3 éve nem halad semmit előre az egész. Igaz, a városközponttól ez messze lenne, de nekünk tetszene. De hát nincs.
Találtam olyan házat is, ami 7 éves, 2 szobás, a padlástere beépíthető további 3 szobával - ez is szimpi, de maga a ház sajnos mégsem jó, a kert sem és a hely sem.
De előbb-utóbb majdcsak meglesz a megfelelő ház :)
Az is tetszik, amilyet Ti vettetek: szerkezetkészen egy új ház, és a végső munkálatokat (burkolás, festés) Ti csináltátok a saját ízlésetek szerint. Ez lenne a legjobb :) Hááát, talán... :)

Szirom,
jobbulást Miksának! Ma reggelre Zsoltika is takis... Kiváncsi vagyok, mehet-e hétfőn oviba.
Ede nagyon ügyi lehet :)
Örülök, hogy a tejcsi rendben van!
Kaják jóknak tűnnek, és elég diétásnak :)
A callanetics viszont nem csökkenti a súlyod, azt tudod, ugye? :) A derék, csípő, comb kerületeket annál inkább!!! Csinálgasd csak, mert jót tesz :)

Rita,
merre jársz???

Felébredt Lacus, ennyi voltam!

Pussz!

pgaboka
 
 


Jó reggelt!

Most már két takisom van. Egyik se lázas, de orrot kell nekik szívni. Miksa marad ma itthon persze. Szerda-csüt-péntek a farsang (csüt. az igazi, a kalózjelmezes), addigra muszáj kikúrálnom őt.

Gabi! Tudom, hogy a callenetics centire megy, de nekem is is tök jól jön. Mindegy, csak valamilyen mérce szerint kisebb legyek :wink:
Házat biztos találtok, gondolom, folyamatosan nézitek. A házárak Szekszárdon is hasonlók, tudom, mert mi is érdekeltek vagyunk az ingatlanpiacon. Csak mi eladni fogunk ugye...

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Szirom, jobbulást a fiúknak! Remélhetőkeg Miksa meggyógyúl a farsangra. Gonolom, akkor a bábszínház is elmaradt...
Andris is taknyos lett pénetkre. Szombaton lázas is volt, de vasárnap óta már láztalan. :) Viszont még iszonyú takis és sajnos még nem tudja kifújni az orrát... Porszívózom neki. Ma nem is mentünk sehova hátha hamarabb rende jön.

Többiek?
mira80
 
 


jobbulást a taknyosoknak!!! :)

én szétvagyok esve, hétvégén festették a nagy gyerekszobát, és most romeltakarítás van.
Már 5-ször legalább felmostam, kezdek visszapakolni, radiátorok, ajtók törölgetése...stb........

meg vasaltam is egy csomót...........
(és még nem ettünk ebédet sem)

Natasát meg 11-kor lefektettem, mert fél 7-kor ébredt, és nem volt komplett :roll:

úgyhogy puszika :D :D :D
vas
 
 


ÚÚ! Ildi, akkor tényleg jó nagy munkában vagy! Képet csinálsz, hogy milyen lett? :D
mira80
 
 


Igen Ildi, én is kíváncsi vagyok! Kérünk szépen képet :wink:

Mira, jobbulást Andrisnak is! Porszívózd nyugodtan! A dokink azt mondta, néha ők még az iskolás gyerekeiknek is szokták, mert úgy sose lehet kifújni, mintha kiporszívózták volna. És is porszívózom mind a kettőnek, Miksának is. Mondjuk ő ugye mindig is problémás volt ebből a szempontból, de most már asszem kijelenthetem (kopp-kopp-kopp), hogy használt az orrmandulakivétel, és nincsenek a taki nyomán felülfertőződések. Normálisan, gyogyi nélkül meggyógyul a takikból. Orsszívással, vitaminokkal. És ez nagy szó.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Jó reggelt!!!

Mira, Szirom, kék, és zöld lett a szoba, meg lettek rajta falmatricák, is, még nincs teljesen készen, mert kell egy baromi nagy szőnyeg, meg valami új fügyönyt.
Na, majd akkor féynképezek :wink:

Taknyosok hogy vannak?????? :wink:

Rita, hol vagy??
Azt mondtad a 31.-ei vizsgád után már ráérősebb leszel :wink:
pusza
vas
 
 


Sziasztok! :):)

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Szia Beszti :D :D :D :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!
vas
 
 


Hahó!

Ildi, izgalmasan hangzik! Mármint a kék-zöld. Biztos jó lesz, jó ízlésetek van :wink: Télleg kérjük majd a képet!

Szia Beszti! :lol:

Mira! Hát nem is írtam, a bábszínházba azér elmehetett volna Miksa, de nem akart. A múltkor volt valami macska, amelyik kergette az egereket, és be volt tojcizva tőle. És hiába mondtuk, hogy ez most nem lesz, közölte, hogy majd akkor megy, ha nagy lesz. Úgyhogy nem erőltettük. Még mindig takisak mindketten különben, de farsangra kikúrálom, ha beledöglök is :lol: Legalább a rendes farsangra, ha a másik két napra nem is. Szóval csütörtökön kalóz lesz :wink:

Ritát én is hiányolom,meg persze a többieket is!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Andris már jobban van. Ma már a pékségbe is elmentünk. Persze babakocsival, hogy ne szaladgáljon és ne izzadjon meg. Hazafelé meglátott egy busz. Nagy hiszti, hogy "busszal menni". :shock: Itthon még zokogott a busz után.... Nehéz volt elterelni a figyelmét. Olyan nehezen kezelem az ilyen szitukat. Persze ezek után az ebéd is nyüglődés volt.... Kiabáltam egy nagyot most meg lelkifurim van... :cry:

Ildi, a kék-zöld szerintem is szép. Hol veszel nagy szőnyeget? Mekkora kell?

Szirom, fiúk hogy vannak?

Szia, Beszti! :D

Rita?
mira80
 
 


Mira, nem tudom honnan veszek szőnyeget, épp azt keresgetem, lehet padlószőnyeget veszek, aztán beszegetem a szélét.
Így meglesz a 350*350-es kb 23-24 ezerből.
Az iylen nagy szőnyegek mindnehol 60-70-től kezdődnek.Na, annyit nem adok érte :shock:

Tényleg jó lett a kék-zöld.
az uram először sokkot kapott, miután a meglévő zöld mellé vettem még egy kis dobozos kéket, de jó lett szerinte is. :D

"busszal menni"-ilyneket mond már Andris?
Natus nem egy bőbeszédű :wink: :lol:

Szirom, kúráld is ki a farsangra Miksát.!!
Olivér is itthon volt múlt héten 3 napot, aztán csüti-péntek, amikor a farsang volt, akkor már vittem.
nem volt komoly baja, de szerintem kellett neki a pihi(meg a gyerekközöség nélküliség)

ezt néztem ki:
http://www.diego.hu/padloszonyeg_termek ... 6285074605
Olivér ágya fölé meg ezt:
http://www.diego.hu/szonyeg_termek.php?id=5996285087650
(van kékbe is , de fél év múlva Natasa helye lesz, íyg inkább jobb a sárga)
vas
 
 


Nagyon vidámak a szőnyegek. :D A házikós nagyon tetszik.

Andris már mondogat szavakat, sokat ismétel. De ha vmit nagyon meg akar értetni, akkor kimondja. Én is meglepődtem mert 2 értelmes szót eddig még nem rakott össze...

Natasa még rácsos ágyban alszik?
mira80
 
 


Aha, még abban alszik, nem is akarom kivenni egy darabig még.
legalább őszig, jó lenne, ha abba aludna.
addig van nyugalom. :D
(aztán jön a ki-be mászkálás, altatgatás....stb) :roll:
Így meg csak berakom a rácsosba, aztán otthagyom, és elalszik
vas
 
 


A házikós menne faliszőnyegnek , tök jól mutatna :D

vidám szőnyeg kell a gyerekszobába, nem????? :wink: :wink: :wink:

Mi van a házzal?
Hogy álltok jelen pillanatban????
vas
 
 


Hahó!

Ildi, nekem tetszenek nagyon! Főleg a falvédőnek szánt, az különösen vonzó meg barátságos, meg fantáziadús szerintem. Viszont egyet mondok azért, remélem, nem haragszol meg: a barátnőm néhány éve közölte, hogy csapjam nyugodtan fültövön, ha mégeccer a gyerek szobájába mintás szőnyeget akarna venni. Apró mintásat főleg ne. Igaza van szerintem, én is léptem náluk legóra, kis mütyire, mindenre. És az rohadtul fáj. Nehéz róla összepakolni a játékokat, főleg a kisebbeket, ha meg ottmaradnak, akkor gyilok a talpnak. Nna, csak ezt akartam mondani. De tecc különben, csak én megfogadam a tanácsát, és nálunk egyszínű van :lol: Még így is néha rálépek erre-arra :roll: :lol:

Ildi, biztos írtad, de a te srácaid minek öltöztek/öltöznek a farsangon?

Mira, én is ezen álmélkodom, amin Ildi, hogy Andris már ilyeneket mond! Ügyes :wink: És klassz, hogy jobban van!
Köszi a kérdést, az enyimek takisak mind a ketten, Miksáé már sűrű, Edéé még nem annyira. Szívom nekik ezerrel. Más bajuk nincs, kedvük is jó.
Rácsos ágy: Miksa 3 éves koráig aludt benne, tök jól elvolt vele. Meg én is, télleg nem mászkált el. Mikor ment oviba, akkor kapta a rendes ágyát.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


hahó Szirom!!

Levente mentős volt, Olivér meg bokszoló, de nem vette fel a bokszolós köntöst, meg nem is engedte kisminkelni magát, meg nem is mutatkozott be a többiek előőt, hogy ő micsoda.
Pénteken már nem is vittük a cuccot. :wink:
Levente szobájában van mintás autós szürke szőnyeg, nem kell mesélned, milyen érzés rálépni valamire :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

De ezek után se akarok egyszínűt :wink: :wink: :wink:
(majd anyázok, ha ráléptem :wink: )



Akkor csak szíjjad nekik továbbra is!!! :) :)


végre új oldalon vagyunk :wink:
vas
 
 


És nagymintásat? :lol: Valami olyat, mint ami a falra megy?

Miksa se vette föl tavaly a vakondálarcot, eccer bírtam ráhúzni, hogy lefotózzam :roll: :lol: Fél éjszaka csináltam pedig... :D

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


koko
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2012.07.11 09:58-kor.
vas
 
 


Minta:nem tudom :lol: :lol: :lol:

ezért nem hoztam ki belőle sokat, egy hét alatt 8 ötlete volt, hogy mi lesz, de látszott rajta, hogy igazán nem is érdekli az egész mizéria :lol: :lol: :lol:
vas
 
 


Úristen Ildi, hogy megnőttek! Főleg Levente!

Édes Olivér gatyában pólóban, végülis így lehetett volna focista is vagy bármilyen más sportoló :lol:

Szőnyegtémáról leszálltam ám, boccs :oops: :wink:

Miksának én olyan nagyon szép kalózjelmezt néztem ki, de elfogyott, csak egy másikat kaptam. Mondjuk döbbenet, hogy német gyártmány létére milyen fércmunka. De fél napot talán kibír. Állítom a kínai cuccok jobban össze vannak rakva.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok Asszonyok!

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Ennyire restellem, hogy nem jöttem, pedig megígértem, meg olvastam is, de valahogy... nem is tudom, nemigen volt velem még ilyen, hogy ne lett volna kedvem írni.

Mentségeim:

- nagyon jó volt a múlt hét olyan szempontból, hogy sokmindent megcsináltam itthon, ami már régen esedékes volt. Ezért nem volt sok időm jönni.

- rossz volt a múlt hét olyan szempontból, hogy egész héten gyakorlati helyet kerestem magamnak erre a félévre, ahol foglalkoznak dadogó, hadaró, diszlexiás és diszkalkuliás gyerekekkel. Ilyen hely nincs. :? Vagy engem nem fogadnak, vagy csak diszlexia van, vagy mittudomén. Na mindegy, holnap kezdek egy csakdiszlexiás helyen, ez van. Ez eléggé elkedvetlenített.

- nagyon rossz volt a múlt hét amiatt, hogy belekóstoltam hosszú ((nagyon-nagyon hosszú)) idő után abba, milyen egy gyerekkel itthon lenni, ráérősen tenni-venni, és egészen meginogtam, hogy kell-e nekem ez a ... iskola, úgy, hogy most megint júni végéig hajsza, szabad este nincs, feszkó, rohanás, nemalvás, lelkiismeretfurdalás, szervezkedés, kapkodás viszont nagyon van... Halasztani, elhúzni nem akarom, mert már legalább látom a végét, de ha belegondolok, még mennyi bőgés, könny-vér-verejték... És főleg: mennyi áldozat a család és a gyerekek részéről... Jajjj, nem tudom...

Na, elnézést, erről ennyit, ezért nem írtam.

De jól vagyunk, minden oké.

Ildi: szőnyegek klasszak! Úgy vennék én is valami újat a lakásba, de legfeljebb egy freskó férne el a mennyezeten, más nemigen. :D

Visszalépek az előző oldalra, hogy reagáljak...

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


mi is néztünk kész jelmezeket, de ugyanazt tapasztaltam:
irtó gagyik :shock:

bérelni is akartam, de 3500 ft egy napra, valami sz*r kis jelmez, amibe ki tudj aki volt előtte nap :shock:

ja, akár focista is lehetett volna :wink:


hétvégén meg nálunk lesz farasangi buli :wink:
Jönnek barátaink, meg tesómék, és be kell mindnekinek öltözni :D

ja, Levente jó melák lett :shock: :D :D
vas
 
 


Szia Rita!!!
:P
Végre!!!

Hát én nem irigyellek, sőt továbbra is csodállak, hogy képes mindezt véghez vinni :wink:
Elhiszem, hogy dilemmázol.
De csak annyit tudok mondani, hoyg ha már eddig megcsináltad, sajna nem szabad feladni.
Majd mesélj a holnapi gyakorlatról :)
vas
 
 


Ezt néztem ki, de nem kaptam:
Kép
Ez lett:
Kép
Sehol nincs beszegve, csak úgy összevarrták ahol köll, nem is láttam még ilyet. A haj egyben van a sapival, az jó lenne, de vastag fonalból van, és hogy ne jöjjön szét, el van égetve a vége minden szálnak a vége. Miksa sikít, hogy szúr, úgyhogy most olyan gumiszerű ragasztógyöngyöket csinálok épp minden hajszál végire. Jó szapora :roll: :lol: Főleg, hogy egyszerre nem lehet sokat, mert összeragadnak.

Áruk egyébként ugyanannyi lett volna.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Jajj, szia Rita! :lol:

Én is baromira becsüllek ezért a suliért, komolyan. Nem bírnám megcsinálni így. Mennyi van még?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Ildi, a sajtoscsiga recept nagyon ígéretesen hangzik, lécci írd már le!!
Legyen ez egy szép szabály ezentúl, ha valaki megemlít egy ilyen rém vonzó kaját, rögtön recepttel írja, mit szóltok? :)

Vacsora-téma: nálunk is így van, egyszerre ülünk le, mostanában Petit is akkor etetem, így ő is velünk van, én meg nem eszem, kettős haszon. De nem olyan nagyszabású vacsik vannak, mint Sziromnál :), rendszerint szendó, bundáskenyér, saláta, ilyesmi. Nagy ritkán meleg kaja. :oops:

Költekezés (?): most is írom, irtóra figyelek, mégis nagyon megy a lóvé. :shock: Elmentünk metroba vásárolni, a szakik állítják, hogy az nagyon megéri. Jól feltankoltunk ugyan, de mellbevágott az összeg. Igaz, tartós kajából talán több hónapig is elég lesz, de nagyon érezhetően drágult az élet, nem? :(

Gabi: nagyon drukkolok a szentesi költözéshez, tényleg minden szempontból ideális lenne nektek! Azért ez jó, hogy egyértelmű döntést lehet hozni, igaz?
Mindegy, hogy kis dolog vagy nagy a munka, hasznos vagy, dolgoztatod a szürkeállományod, ez olyan jó érzés tud lenni, nem?

Motiot, én is hiányoltalak, meg hiányollak most is, HALLOD??? :)
ÓÓÓÓ de jó Ábelnek, hogy már beszél németül, biztos jobban mint én, pedig öt évig tanultam. Olyan rémesen antitalentum vagyok, pedig nyelveket tudni nagyon klassz dolog. A kétnyelvűséggel nagy ajándékot adtok ám neki!
KÉRÜNK KÉPEKET!!!

Beszti, akkor legyen tali, moströgtön, és mesélj a házról!
Hát ez az, az itthoni, vagy részunkaidőben végezhető munka vonz engem is nagyon, ezért (is) tartok ki még a sulival (meg mert rettentően tetszik, érdekel, szeretem :))
Te most Norbikázol?
ÉS GÖRKORIZOL???? Ma megyünk a Millenáris parkba ismerősökkel, Maja görkorizni fog, először a szabadban, halálosan aggódom...

Mira, megy a diéta?? Na, ez még egy utolsó indok, amiért nem jöttem: hét eleje irtó ígéretesen indult, mérleg egyre szebbeket mutatott, hét végén anyósoméknál ebédeltünk (fánk :shock: - rendkívül gyenge pontom :)), másnap anyukáméknál (ismét kísértés-özön), a mérleg meg nem ismer irgalmat. Dugámba dőltem.
DE: tornáz(gat)ok! BA-ra, és nagyon jó. Az a baj, hogy a hasizomig sosem jutok el, addigra indulni kell valahová, vagy valaki felébred, vagy valamit kér, vagy bőg, vagy elalszik... Na, talán ma este, majd beszámolok (ha ez bárkinek is izgalmas egyáltalán...:D)

Szirom, Ede aaaannnnnyyyyyiiiiiirrrrraaaa édes!!!
Olyan jóindulatú mosolya van, maga a béke, nem? :)
Nagyon helyes kiskrapek! :)

Mira, Beszti, senkire nem haragszom :), nem írtam volna bmi-t sem, ha nem akarnám, hogy tudjátok, nyilván ki lehet számolni, nincs ebben semmi gáz, minden oké, minden rendben, én kérek elnézést, hogy itt talányoskodtam!

lldi, kettesbenlét az urammal nekem is NAGYON hiányzik, múlt héten egyik este elmentünk egy kicsit (Póka Angéla koncertre a Kultiplexbe :shock: 8) ) baromi hangos volt, meg mégbaromibb füstös, de PA-nak nagyszerű hangja van. :)
Jó volt, minden héten kéne egy ilyen este!

Rácsos ágy: Peti eddig bölcsőben aludt (nagyon kicsi helyet foglal :)), de mától muszáj kiságyban aludnia, megmutatom, miért, egy pillanat!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Na, ne dicsérjetek, legnagyobb érdem a családomé, átadom nekik. (De azért jólesik ám, csak tudom, mi van mögötte, mennyi segítség, meg mennyi engem-kibírás. Na. :))

Még egy év van, pontosan. Jövő jan. államvizsga.

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Dögösek a kalózjelmezek! :D :D :D

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Itt van vagány Peti, a kinőtt bölcsőben: ((elnézést a háttérben száradó zoknik és egyebek miatt! :oops: )

Kép


Ez meg tegnapra nyílt ki az ablakban (az uram a kertész, az ő érdeme :)) Szép, nem?

Kép


És a jelmezesek: (nem teljes a kép, egyrészt nincs minden tartozék rajtuk, másrészt B ruhája itt még nem volt kész.)

Kép

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Látjátok, ezért nem jövök, ha írok, mindenki eltűnik, :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Megyek görkoriztatni, csók!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Rita, most csak röviden tudok reagálni, mert andris itt hisztizik. Gyönyörűek a gyerkőcök! :D
A fogyival detto!!! :) A múlt héten álomszerűen olvadtak le rólam a kilók, de 7végén anyum nagyon fincsi túrós sütit sütött... Nem is lett vna gond szerintem, ha csak 1 dbot eszem, de sütiből nem lehet 1 dbot enni!! :oops: VAgy igen?? Szóval a mérleg engem sem kímélt hétfőn... :(
mira80
 
 


Mira: de nem ám! :D

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Nem tűntem el, Rita, csak ollyan soká írtad! :lol:

Irtó édesek a srácok! Peti meg hogy megnőtt és megváltozott! :shock: :lol: ... figyu, nemtom, kire hasonlít, de beleillik a sorba, az nagyon látszik, hogy a nagyok tesója, de nem is tudom, pontosan melyik csemetéd hasonmása :oops:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Rita, jó, hogy elökerültél! Nagyon ügyes vagy a suli miatt, biztos, hogy nagyon sok áldozattal jár, de már nincs sok hátra! Szerintem most már az lene a nagyobb gáz, ha abbahagynád!
Gyerköceid gyönyörüek! Peti tényleg hogy megnött és megváltozott! :wink:
Mérleg téma ismerös, bár nálam most hála az égnek a pár hetes stagnálás után kicsit beindult megint. Mondjuk be is tartom rendesen a szabályokat! Ha már lúd, legyen kövér! Vagyis sovány! :lol: :lol:

Mira, Andris tényleg nagyon ügyi, hogy kétszavas mondatot mond! Most már biztos totál gyorsan fog fejlödni a beszéde!
Fogyival neked is hajrá! És nem meginogni holmi kis sütiken!! :lol: :lol: Na én ezért nem sütök, nem veszek és ugye nincs a közelben anyu sem...

Ildi, szép lehet a szoba, a zöld-kéke kombi nekem is tecc. A szönyegek is nagyon szépek, amiket belinkeltél! Nekem az aprómintás jobban tecc. De abban meg igaza van Sziromnak, hogy nem látni rajta a cuccokat.
Gyerekeid tényleg hogy megnöttek megint! Hihetetlen!

Ábel nem öltözött be farsangkor, asszemö volt az egyetlen az egész oviban :shock: De egyszerüen nem tustuk rávenni. De nem is érezte magát rosszul, hogy csak rajta nincs jelmez, neki így volt jó. Majd jövöre újra teszünk egy próbát. Megmondom öszintén, mi sem rajongunk a farsangért, de hát azért a gyerekeknek ez biztosan jó móka. :wink:

Beszti, akkor most jössz?? :wink:

Szirom, örülök, hogy jobban vannak a gyerekek. :wink:
Mi is dáthásak voltunk kicsit, de nem volt vészes, inkább csak nekem. Még most sem vagyok valami jól, úgyhogy a futást ezen a héten ki is kell hagynom. Rettenetesen elkapott a nátha. Influenza ellen be vagyunk oltva hála az égnek, de a dátha az rendesen rajtam van, mondjuk most már kifelé menöben. Be voltunk parázva rendesen penteken, mert Ábel csoportjában volt egy skarlátos kiscsaj, pont az, aki mindig Ábelt pátyolgatja. De nem jött még ki rajta semmi eddig, most márnem is fog. Múltkori skarlátnál sem kapott el semmit. Remélem ez így is marad.

Na akkor, hogy az oldalt szaporítsam, teszek fel én is egy pár friss képet.

puszi

Ez ma készült a két kis kópéról
Kép


Így ébredt délután
Kép

Kép

Kép

KépKép
KépKép
motiot
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: