Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Rita, milyen lett a hajad? Teljesen új frizura? Én is horror összeget szoktam a fodrásznál hagyni, pedig csak a végéből vág meg meliroz. Régebben göndörítettem is, de a melírral együtt nagyon megviselte ahajamat, így inkább most egyenes. Kb 10 évig hordtam göndören. :)
Szorítok a holnapi vizsgádhoz!

Ildi, 9kilót szeretnék ledobni április végéig, hogy 60 legyek... :D Igazából a reggelikkel vagyok gondban. Nem tudom, hogy a DM-ben kapható Alnatura cukormentes müzli hányas kódú lehet... Mazsola nincs benne, csak zabpahely meg szárított bogyós gyümik.

A Bécsi útra járok kozmetikushoz. Jó messze van, de nagyon szeretem. De Noyle's termékekkel dolgozik. (spanyol) Ezért kerül jó sokba... De nagyon alapos ultrahangozni meg lézerezni is szokott, ill. benne van egy kezelésben.

Jövök még, csak ebcsizek.
mira80
 
 


Mira, szerintem reggelire simán eheted.
Ha cukor nincs benne, meg magvak(végülis az a gáz,)
Edd csak nyugodtan reggel!!!!! :D

ezeket a termékeket nem ismerem. :roll:
De biztos jók :D
Én is gonoldkodtam dauer-on, de eddig minden fodrász lebeszélt róla, mert akkora fejem lenne, mint egy ház :lol: :lol: :lol: :lol:
, na ,és nagyon hamar kinyúlna, mert sok , és erős vastagszálú :roll:

9 kiló meglesz!!! :wink:
Csak ne add fel, és ne csábulj el!!
Egyél fagyasztott gyümölcsöket édesítővel, összeturmixolva, light fagyival, túróval, ha édességre vágysz(nekem anno bejött),
vagy ha nagyon csokizhatnékod van, akkor csak délelőtt, és csak keveset :D
vas
 
 


Igen, ezt most NEM szabad föleadnom. Jól rátapintottál a gyenge pontomra. :wink: Azt hiszem már van 1es kódú fagyi, majd veszek és végszükség esetén eszem egy keveset. Az egy kevés csokiból sajnos mindig 1 tábla lesz, így inkább teljesen lemondok róla.

Én is hallottam, hogy vasatagszálú hajnál nem szokták ajánlani. A dauertől tuti még többnek tűnne... Én amióta nem göndörítettem jobb minőségü lett, mert amúgy elég vékonyszálú.

Te kozmetikus vagy? Visszamész dolgozni, ha Natasa ovis lesz?
mira80
 
 

 
 

Mira, csokitéma detto...:) :(
Most inkább nem veszek egyáltalán egy darabig. Nagyon-nagyon ciki, de messze én eszem legtöbb csokit a családban, nem a gyerekek. :oops:

A fagyasztott gyüm túróval-tejföllel is nagyon finom, joghurttal is, tényleg!

Én meg light csokifagyit vettem, elvből nem norbisat, carte d'or-t, nagyon finom, de csak tegnap meg ma eszem, agysejtserkentési célzattal, vizsga után én is beszállok! Ok?

Hajam: nem, nem tökúj, vágott belőle, meg csíkozott, hosszra ugyanannyinak látszik, de térfogatra.... :shock: Szuper, ismét emberi méretű a fejem, nem oroszlán. Meg nem kell feltétlen összefogni, mert kibontva is van formája, hurrá!

(Azért ennyire nem vagyok szép, csak örülök, bocsánat :))


Peti elaludt, START tanulás!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Ildi, sinlacot köszi! Jó ötlet!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Mira, még nem tudom mi lesz később, de már vannak terveim :wink:


Rita, örülök, hogy szép lettél, és ennek örülsz :D

akkor fagyizzatok együtt!!!!

De joghutrból, meg gyümölcsből tök jó sorbetes fagyit lehet csinálni :wink:
natúr joghurt meg fagyasztott gyümi összeturmixol, aztán be a fagyasztóba, 1 óra múlva kivenni, megkeverni, megint visszarakni, aztán ezt eljátszani még egyszer, és tök jó lesz
(bár sose csináltam)
De biztos tök jó :D
vas
 
 


Bocs, csak vásárolni indultam a két kicsivel. Már napok óta halogattam, most már mennem kellett. Persze mire odaértem, Simi elaludt, de a kocsiban hagyni nem akartam, így az ülésben bóbiskolt...
Norbis cuccok szinte egyáltalán nincsenek nálunk az Auchanban... De a helyi Sparból is kihalt. :D

Ildi!

Mé én sem tudom, mik lesznek a gyerekek, még jó, hogy két hetem van.

Rita!

Nekem egyik sem volt nagy evő eleinte. Mindegy, mit adtam.
Simi is jópofa, egy pár hónapja rá se akart nézni a zöldséges dolgokra, de pár hete meg azért ordított, mert elfogyott a tányérból a zöldségleves (amit amúgy én ettem volna :D:D (mondjuk csak sima répa-borsó kombináció volt csirkemellel, úgyhogy neki is tökéletes)).
Mondjuk én nem aggódtam, mert Nátánnál már megtapasztaltam... Eleinte tök zárt száj volt pl. a banánra a válasz, aztán később meg az volt a baj, ha 1 egésznél megálltunk. :D
Mondjuk bébiételekből Simi nem szereti a zöldségeseket, de a gyümölcsösöket (hússal is) megeszi. Amúgy viszont az általam főzöttekből mindenevő (bár én nem nagyon szoktam külön neki főzni, inkább azt kap, ami a mienkből neki való).

Mira!

Zabpehely és -korpa 1-es. Szárított gyümölcsök a gyümölcstől függően, de mivel szárítottak magasabb a cukortartalmuk (viszont valószínű kevesebbet eszel belőle, mint a nyersből). Én reggelire enném, tejjel vagy natúr joghurttal, de persze nem kilószám.
Nem 50-et akartál írni? :wink::D:D

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


ja, kimaradt, igen, Mira az lennék :D
vas
 
 


Én meg nem fejezem be a mondataimat :D:D:D:
Szárított gyümölcsök a gyümölcstől függően, de mivel szárítottak magasabb a cukortartalmuk, ezért 3-as kódot kaptak... De ugye itt jön a mondat másik fele, hogy valószínű nem eszel egy műzliben annyit, mint egyébként és nyersen, ezért kis mennyiségben beleférhet.

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Egyébként a www.norbiupdate.hu -n egész sok mindennek fent van a kódja...
beszti
 
 


HURRÁ Rita, akkor csináljuk együtt úgy könnyebb!! :D Mennyiről indulsz és mi a cél?
Beszti, 50 :shock: nem 60 a cél... :D
mira80
 
 


Ja, ha egyébként édesség:

Egyiket sem csináltam még, de ezek 1-esek:

Kókuszgolyó:

Hozzávalók:

10 dkg zabpehely, 30 dkg alma, 10 dkg kókuszreszelék, 2 kávéskanál natúr kakaópor, 6-8 csepp rumaroma, folyékony édesítő, őrölt fahéj, meggy (friss vagy fagyasztott)
Elkészítés: A meghámozott, finomra reszelt almát gyúrd össze a zabpehellyel, add hozzá a natúr kakaóport, az édesítőszert, a rumaromát, a fahéjat és a kókuszreszelék kétharmadát
Ezután pihentesd egy kicsit a masszát folpackkal letakarva, hogy a különböző ízek harmóniává érjenek össze.
A süti végső formáját úgy nyeri el, hogy vizes kézzel diónyi golyókat formálsz belőle (belsejébe tehetsz egy-egy szem meggyet is), amelyeket aztán meghempergetsz a maradék kókuszreszelékben.
Tanácsok: a fogyasztásig a hűtőben kell tárolni fóliával letakarva.

Palacsinta:

2 tojás, 6 ek. zabkorpa, 3 dl tej

Tojás felver, bele zapkorpa, majd annyi tej, amennyit felvesz (kb. 3 dl). Sütni teflonban, és lehet 1-es dolgokkal tölteni. (Sósan, édesen is (pl. a fent említett túró+fagyasztott gyümi).)

Tejbezabi (zabkorpás tejbe"dara"): természetesen búzadara nem kell bele, helyette zapkorpából...

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Hahó!

Eccer nem jövök, erre milyen aktívak vagytok :wink:

Rita, én is épp a Sinlacot akartam mondani. Miksa is szerette, a súlyának is jót tett, nem kell vele pepecselni és változatosabbá teheted vele az étkezést. Viszont ha négygyerekes anyának én tanácsolhatok bármint is :oops:, naszóval mindegy mosmár mondom, én nem kevernék három ízt, háromféle kaját, ha ennyire nem eszik még Peti. Jobb, ha látszik, mi az amit télleg szeret, és mi az, ami csak azért csúszott le, mert társítottad valamivel. És ha neadjisten valamelyiktől baja van, az is könnyebben derül ki. Bocsi a belepofiér :oops:

Figyu, mi gyanús neked Ildiben? Lemaradtam volna valamiről? :wink: Négyeske? :shock: :lol:

Mira, az fincsi müzli, én is olyat szoktam! Hogy hányas kód, azt nemtom, de úgyis csak reggel eszem :wink:

Csajok, írtam a Gastroyalt, eszik még valaki onnét? Én egészen elégedett vagyok vele, fincsiket hoznak. Szénhidrátszegényet :D De egy büdös dekát nem adtam még le, pedig tök rendesen figyelek a kajára. Most, hogy már nem köhögök, tornázhatnék is, de bedöglött a DVD-lejátszónk :roll: Valszeg veszünk egy óccsót, tornára meg mesére jó lesz, és majd ha az uram megtalálta álmai házimoziját, akkor megveheti. Mer ha most arra várok, hogy megtalálja, az sok idő, és pénz is, akkor megint nem kanapéra költünk :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Míg írtam, jól lemaradtam :oops:

Ezek nem fogyisok, de tök jók, ha már sütinél tartunk:

http://cookie.freeblog.hu/categories/Cookie_teasuti/

Néhányat kipróbáltunk belőle, még Miksa is megeszi :D

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Rita!

Akkor ma vizsga?? DRUKKK!!!! :):):)

Nálunk: ma a három kicsi itthon van. Hanna köhög (amúgy semmi baja), Nátán meg a fülét fájlalta tegnap (ma neki sincs semmi baja, elképzelhető, hogy az úszás kavart be (tegnap voltak)). Simonnak viszont hőemelkedése van... :( De még nem látszik rajta, hogy beteg lenne (ugye egy ekkora gyereknél a kedvén nagyon meglátszik).

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Ja, ami kimaradt:

Szirom!

Megnéztem a sütis oldalt: hát nem kellett volna :D:D. Nem eszem sütit!! :D:D

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Szirom, jó ez a sütis oldal, én is szoktam ilyenekt, főleg a zabpelyheset, az nagyon finom :wink:


nem tudom mi gyanús Ritának (nem , szó sincs 4. számúról), el is oszlattam benne minden gyanús elemet :lol: :wink:

Beszti, hogy vannak a kicsinyeid????

Rita, kész vagy már a vizsgával???
Most akkor lesz egy kis pihi?????

És akkor tallerozhatunk már végre???
Szirom , ugye már te is kimozdulsz Edével ottnonról,???? :wink:
Beszti, Gabi?????
Mira?Jó lenne, ha már személyesen ia taliznánk veled is!!!

Találjuk ki, aztán helyszín,időpont egyeztetés :wink:
vas
 
 


Rita hogy sikerűlt??????,

Én is szeretnék Veletek személyesen talizni. Most nézegetünk nekem vmilyen kis autót, mert innen bkvzni bárhová nagyon gáz... Talán ami még a 3mas metró vonalán van azt elérem, de mást... A metróig elvisz egy busz. 1 van amire babakocsival könyű felszállni, mert lapos a többi esélytelen. :(

Ildi, nem nyitsz kozmetikát? :D
mira80
 
 


Szirom, a sütis oldalt én inkább nem is nézem... :( Nagyon fincsinek tünnek! :)
mira80
 
 


Mira, jöttek a gázosk a héten???

Kis autó nagyon jó ötlet :wink:
(én is örülök, hogy eltudok menni, ahova akarok, na meg ahova elmerek vezetni) :wink:
Nagyon kell a kocsi, főleg már több gyerekkel.
Leventével még én is el bkv-ztam Pesten, de már kettővel gáz volt, aztán meg kiköltöztünk, 3 gyerekkel buszozni meg rémálom lenne :roll:


na, akkor kitaklálunk valami jó helyszínt, ahova mindneki eltud jönni :D :D :D :D
vas
 
 


Ildi!

Tali: persze, persze!!! :D:D:D
Csak még ne most, szerintem pár hetet mindenképpen várjunk, hogy a beteges időszak lecsengjen. Már gondolkoztam azon is, hogy lehet, hogy a boltba vinni volt kár Simit, de nem tudtam, mit csinálni, mert kifogytunk itthon.
Simi most alszik, a láza 38,2 körül volt. Még mindig nem látszik betegnek, de a torkát megpróbáltam megnézni, és nem nagyon tetszett. De lehet, hogy csak rosszul láttam (nem nagyon hagyta). Viszont a köhögése nem tetszik, holnap reggel tuti orvos, ha addig rosszabb lesz, akkor ügyelet.
A másik kettő jól van, talán "túl" jól is! :D:D Megy egymás nyúzása...

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Igen, ma jöttek a gázosok. A férjem felhívott, hogy menjek át és mutassam meg nekik hogy hol lesz a tűzhely. Átmentem és elkezdett problémázni hogy nem is olyan egyszerű bevezetni a konyhába, mert kell 2 szellőző, meg odáig elvinni a csövet, stb. :shock: Csak néztem, hogy le akar beszélni róla. Nem normális. Mondtam neki, hogy oldja meg ő a szerelő. Márpedig én gázzal akarok főzni! Mostanáig szenvedtem a villannyal, tök lassú és ha véletlenül kifut vmi, tök csúnya lesz a helye... :evil:
Azért a férjem még rájuk telefonált, meg idejött, hogy minden rendben legyen. Nem semmi, hogy nem akarnak dolgozni... (mi fizetünk) Na mindegy.

A vezetésbe majd újra bele kell jönnöm. Te mindenhova elvezetsz vagy vannak "bejáratott" útvonalaid?
mira80
 
 


Rita, akkor holnaptól indul a kemény 3 hónapunk???? Megvártalak! :wink:
mira80
 
 


Egy mondat, megyünk balettra: köszönöm a drukkokat, négyes lett, boldog vagyok, 3 vizsgaidőszakon túl, juhéj! :)

Mira, kezdhetjük! Kilót nem mondok, csak két számot, na jó, hármat: :)

26.96-ról szeretnék eljutni 23.03-ra, ez 11,1kg. Cél: júni 3. Péter születésnapja.

Így jó? :)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Rita Gratulálok!!!! A 4es szuper jegy!!!!
(matekból lüke vagyok... Püben sem küldöd? :wink: )
mira80
 
 


Rita, akkor Neked 1hónappal több időd van! :D Addigra tuti lemegy 11kg! Te is norbizol?
Együtt tök jó lesz!! :D Nem fogjuk feladni! :D Ugye??
mira80
 
 


oiuz
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2012.07.11 10:01-kor.
vas
 
 


Rita!

Gratulálok, nagyon ügyes vagy!!! :):):)
Én ki tudom számolni :wink::D (matektanár lennék, vagy mi a szösz, úgyhogy ennyi a minimum :D:D), de nem árullak ám el!! :D
Én Simi után voltam ennyi (hú, borzasztó), de én 6 cm-vel alacsonyabb vagyok. Most két kilóval vagyok több, mint a te célsúlyod, de ez nekem nem olyan jó, mert a BMI-m 25,4... :(
(Az egészet egyébként azon csendes olvasók kedvéért írtam így, akik szeretnek számolni! :):))

Ildi!

Lázas Simi kapott kúpot, de fel se vette (épp valami dobozzal szórakozott), kedve jó! :):)
Mikor tudod így letenni Natit, ha még alszik? Simi nem alszik el este 10 előtt, ha ilyenkor még alszik.

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Na, nem hozok magamra szégyent. Kiszámoltam. :D Ha Rita 168cm, akkor kb tudom... :D

Beszti, nem is tudtam, hogy matektanár vagy.
mira80
 
 


Beszti, Siminél ez vmi vírus? Mitől lázas?
mira80
 
 


Mira!

Nem tudom mitől lázas. Igen matek-számtech tanár vagyok (orvos viszont nem :wink::D:D).
Hanna is köhög, ez ugye akár vírusra is utalhatna, de nem teljesen ugyanazok a tüneteik.
Akkor már azt is tudod, én mennyi vagyok. És te? :wink: :)

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Új lap! :):) 1 hét alatt...

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Beszti, mégis lelepleztél :), bár aki ennek nekiveselkedik, hogy kiszámolja, az meg is érdemli, hogy megtudja (mert ez akkora öröm lehet!:D).

Hát igen, nem valami szép szám :oops:. Vagyis pl. jó egészségben megérni klassz lenne ennyit, vagy egy ennyi négyzetméteres nappali is szép lenne, vagy ennyi millió a bankban, vagy ennyi szál rózsa egy csokorban ... de súlyban, kilóban... :? )

Mira, nem adom fel, de én nem igérem, hogy fanatikus leszek, azt úgy nem bírom, előre tudom. Ha sokáig ki akarok tartani, akkor kicsit lazábban kell csinálnom. Meg szoptatok is ugye még. Úgyhogy a győzelmet előre borítékolom neked, de nekem elég is, hogy itt vagy nekem motivációnak, nagyon sokat számít!
És tuti nem fogok norbis termékeket venni, elég kín az nekem, hogy annak ellenére hogy rendkívül ellenszenves, a módszerét követem.:)
Amikor meg tornázom Alexandrára szoktam/fogok. (jó lenne rendszeresen, ez nagyban függ attól mi lesz az iskolával, mennyit lesznek itthon a gyerekek betegen - remélem semennyit!)

HÁT AKKOR HAJRÁ!!! Éljen a topic eredeti célja! :)

Ildi, nagyon köszönöm a virágot, nagyon jólesett! :) Lehet, hogy elmondom az uramnak is, hátha ihletet kap! :)
Kilók, igen, peeeersze! :lol: :lol:

Megyek palacsintát sütni a GYEREKEKNEK! :)

És tényleg köszönöm a gratulációkat is, olyan kedvesek vagytok!!

Jó éjt, és töltsük meg ezt az oldalt még gyorsabban! :)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


én nem vagyok hajlandó számolgatni :roll: :lol:
Meg igazán ha Rita nem akarja megmondani, honnan indul,akkor azt elfogadom.(úgyis van egy tippem) :)
majd megmondja, hogy ha már sokat lefogyott, hogy mennyi volt a kiinduló.
Ugye Rita??? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:


Palacsinta jó lett??? :wink:

Én is csak a módszerét bírom N.-nak, a többit hagyjuk :lol:
Pont most olvastam, hogy már megint beperelték, és "Összedőlhet az Update-birodalom" :lol: :lol: :lol:


Beszti, matek tanár vagy??? :shock:
Úristen!
megmondod nekem mi vonzott a matematika tudományában téged???? :wink: :wink: :wink:
Még mindig szereted?
És akarsz még tanárként dolgozni??


én megsütöttem az egyik sütit, kicsit kevergettem még bele ezt-azt, de jó lett (bár asszem túlszáradt egy kicsit)(max. elviszem du. a suliba, farsangi bulira, kölköknek jó lesz :lol: )De azért tolom én is befele :D
vas
 
 


Sziasztok!

Ma Mindenki farsangol? Raktok majd fel képeket?

Rita, én nem szeretnék versenyezni! Az a jó, hogy motiváljuk egymást és ha vmelyikünk fel akarja adni akkor bátorítsuk egymást!! Motiváljon a cél, hogy milyen csinik leszünk májusra! :D

Beszti, én 171cm és jelenleg 69-70kg vagyok. :( Attól függően, hogy mennyit nasizok este...
mira80
 
 


hogy mi se maradjunk ki a sorból, Olivér ma hőemelkedéssel ébredt :(
Remélem nem lesz semmi komoly, egyenlőre még se nem köhög, se nem folyik az orra.
Most kapott Nurofent, és már jól van :)

Éppen röhög valami büdös pelenkás mesén :D

Mira, megvolt a farsang, jó volt, majd ha feltöltöttem a képeket, teszek fel ide is.

puszi, gyertek..... :D :D :D
vas
 
 


Sziasztok!

Ildi, jobban van Olivér? Lement a hője?
Aképekre kiváncsi vagyok! :D

Többiek? Megvolt a farsang? Képek? :wink:
mira80
 
 


Rita!

Nem, nem!! :D:D Mira lepezett le. Aki az én leírásom alapján megfejti a számaidat, az megérdemli! :D:D
Azért szerintem a kevesebb súlynak megfelelő egészséges év, nm nappali, pláne a milliók a bankban is jók lennének! :)
Egyébként ha nem vagy kemény magaddal, akkor is fogysz? Én ha elengedem magam, akkor először csak egy kis engedmény, aztán még egy picit, és a végén annak örülhetek ha nem hízok. Ha eredményt akarok, akkor elég keménynek kell lennem magamhoz.
Ráadásul nem tudom, hogy Norbi módszere működőképes-e önmagában, vagy általában akiknél múködik, azok azért kevesebbet is esznek. Legalábbis nálam mindig együtt járt azzal, hogy a mennyiségekre is figyeltem, és hiába lehetne pl akármennyi virslit megenni vacsorára, soha nem tettem.
Norbi termékeket én ha akarnék sem nagyon tudnék venni, mert nincs. Legalábbis ahova én megyek, nincs vagy akkor, amikor megyek nincs, nem tudom. De a legtöbb helyettesíthető. Pl. a Ceresnek van nagyon hasonló kenyere "Fogyi kenyér" néven, a sonkájával ugyanaz a gyártó ad ugyanolyan paraméterekkel sonkát, csak olcsóbban...
Egyedül az édesipari és édes tejtermékeivel nincs konkurencia, azokat én is ettem korábban (puding, túrórudi), de mostanában nem láttam, pedig figyeltem.

Ildi!

Igen, matektanár. Mi vonzott? Szeretek számolni... :D:D De komolyan. A matek olyan logikus tudomány. A magasszintű matematika nem vonzott, de maga a matek igen. Mindig jó voltam benne. És a kapcsolódó dolgokban is (pl. fizika).
Nem tudom, fogok-e még tanítani. Részben szeretnék, részben nem. Meglátjuk.

Simit végül ma vittem orvoshoz (3 napja szinte csak szopizik, még a tejpép se kell neki, pedig az mindig menő volt nála), de láza nem volt nagyon azóta (ezért is nem vittem, féltem, hogy valami egyszerű baj helyett a rendelőben összeszedünk valami komolyabbat), viszont tegnap megint 38,5-ig felment, köhögése sem jobb. Mandulagyulladása van. :(:( Kap AB-t...

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Sziasztok!

Gyorsan beköszönök :) Mivel tegnap végre hazajöttünk Szentesről, és van kis időm :)

Bár épp az imént ébredt Lacus, de sikerült visszaaltatni...

Tegnap óta meg sem állok: pakolás, mosás (még van), posta átnézése (még abból is van), ma vásároltunk egy csomó mindent, postán voltunk, újjáélesztettük a virágainkat, és még megyünk is a gyerekekkel egy kört.

Holnap Zsoltika megy is oviba, ma még nem engedtük, kicsit takis.

Olivérnek, Siminek jobbulást, remélem mindenki más is jól van!

Mindenkit puszilok, jövök amint tudok :)

pgaboka
 
 


Jó estét!

Mira, én sem versenynek tekintem, sőt, azt sem feltételeztem komolyan, hogy te versenyezni akarsz, csak előre mentegetődztem..:)

De nagyon szeretnék csinos lenni május-júniusra, valódi csoda lenne. Mondtam már az uramnak, hogy ha sikerül a tervem, akkor viszont egész nyáron vízparton szeretnék lenni, készüljön. Azt válaszolta, jó, mehetek a gyerekekkel nyugodtan. :shock: :D Hát asszem nem ugyanarra gondoltunk.:)

Ildi, igen, a végén elárulom, de nem is nagy titok, csak egy kissé restellem. Palacsinta jó lett, kakaós tejszínhabbal töltöttük meg, másnap reggel én is megkóstoltam, nem rossz!
Update-birodalomért nem fogok könnyeket potyogtatni, ha nem baj. :)

Szirom, én is megsütöttem az egyik sütit az oldaladról, nem lett rossz! :)

Beszti, jólvanna! Hát igen, millióban, nm-ben satöbbi kevesebbel is beérném, igen... Na, erről jut eszembe, hogyhogy el akarjátok adni a házat? Vagy ne firtassam?
Engedmények: eszem hármast is, édességet egészen konkrétan, mert jólesik. DE nem napi egy tábla csokit pl, keveset, és ez olyan jó érzés, egy hét alat tényleg át lehet állni, hogy kevéssel is beérjem. Meg kevesebbet eszem, igyekszem figyelni, hogy mit, arra nincs energiám, hogy a kódokat skubizzam, de az emlékeimből meg a józan eszemből össze tudom szedni, mikor mit lehet.
És lassan, de megy lefelé. Végülis most tényleg Peti meg a tej a lényeg, ha még emellett fogyok is, az külön jutalom. A tervem az, hogy a héten legalább kétszer de inkább háromszor tornázni fogok, és ha most rászokom, akkor a nehezebb időkben, iskola alatt is menni fog talán. Bár e tekintetben nem bízom magamban.

Gabi, ez az állandó pakolás, mosás ... nekem Szentes nélkül is megy! :)
Hihetetlen, mennyire folyamatossá tud válni a házimunka! Hogy lesz ez, amikor dolgozni fogok, elképzelésem sincs... :shock:
(Mit dologztál az uraddal???)

Képzeljétek, januárban írtam, mennyi kiadásunk volt, eszméletlen!!! Most nagyon igyekszem, hogy febr-ban sokkal szebb szám jöjjön ki, de tényleg meghökkentő volt...:(

Megyek, a család vacsoráért reklamál... (kedvenc kérdésem egyébként az uram részéről: "Ma lesz vacsora?" :evil: :evil: )

Pussz!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Rita!

75rita írta:"Ma lesz vacsora?" :evil: :evil:


Lebuktál! Szóval héten csk egyszer van? :D:D És az ma van?? :D:D
Házimunka: én ezért tervezem, hogy még maradok főállású anyának. Szerintem én 4 gyerek melletti házimunkát + a munkát nem tudnám csinálni. Legalábbis a mostani mennyiségekkel biztos nem. Így is pl. a mosás-szárítás-vasalás egy teljes napot vesz igénybe hetente... Jó, nem folyamatosan kell akkor csinálnom, lehet közben mást is csinálni.
Azért itthoni munkát szívesen vállalnék...
Ház: majd ha lesz tali, akkor elmondom, jó? :):) Egyrészt hosszú, másrészt nem netre való.

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Sziasztok!

itt vagyok én is egy kicsit, bár nem nagyon hiányolt senki... :cry:

Rita, nagyon ügyes vagy a vizsgáiddal, gartulálok! Én biztosan nem tudnám csinálni még két gyerek mellett sem, nemhogy négy mellett!
Kilóidat én nem számolom ki, majd ha akarod, elmondod úgyis! :wink:
Viszont az nagyon jó, hogy ha lassan is, de mennek lefelé a kilók! Ügyes vagy!

Beszti, hát, szerintem is nagyon nehéz lenne négy gyerköc mellett még dolgozni is. Az otthoni munka jó ötlet, szerintem neked az biztosan könnyen menne, korrepetálás, óraadás stb.
Tényleg, én sem tudom elképzelni, hogy hogyan lehet valaki önszántából matektanár???!!! :shock: :shock:
Világ életemben utáltam a matekot! Mindig is csodabogaraknak tartottam azokat, akik értették és szerették! :wink:
Fogyival te is ügyes vagy! Nyárra csupa bomba mami lesz itt!

Szirom, remélem meggyógyultatok ti is! Mi is betegek voltunk egy kicsit, de nem volt vészes, inkább csak köhögés volt, mint taki. De kihomeóztam a bacikat! :wink:
Jó ötlet a Miksa-féle tábla! Örülök, hogy bejött! Nálunk szerintem nem lenne értelme, Ábel tipikusan az a gyerek, hogy akkor már azért sem! Nem müködne, az tuti! Viszont az ovi egyértelmüen pozitív változásokat hozott nálunk, mind viselkedésben, mind hiszti terén. Német ismegy neki már elég jól, az óvónénik épp ma mondták, hogy egyre ügyesebben beszél és egyre többet ért. :wink:
Félékenység nálunk hálistennek nem nagyon van, imádja az öccsét, inkább engem szapul, ha valami nem tetszik neki , mondjuk Áron sír valamiért. Persze apró dolgok vannak, de nem lényegesek. Mindig vele is foglalkozom, játszunk, míg Áron alszik, bevonom a házimunkába, égy nem érzi magát "fölöslegesnek". De hát írtad, hogy ti is így csináljátok. :wink:

Ildi, fogad hogy van? Nem semmi tortúrán mentél keresztül! Nekem életemben alig volt probléma a fogammal, a legutóbb akkor is, mikor teresen nem lehetett vele semmit csinálni. :twisted:
Ja, még vannak tejfogaim is, így 30 éves vénlány létemre! :lol:
Képek a farsangról? :wink:

Gabi, akkor te is elökerültél! Nagyon sokat vagytok mostanában Szentesen! Csak nem valami különleges oka van? :wink:
Dobhatnál pár képet a fiúkról! :wink:

Mi jól vagyunk, pont nem betegek, Ábi és Áron tündérek, imádom öket. Áron már forgolódik, meg próbál kúszni, mint egy kis hernyó, nagy dumás, mosolygós baba.
Már kap zöldséget´és gyümölcsöt, nagyon bejön neki.
Én nekiálltam fogyizni, ha ár nem tudok szoptatni, legalább a kilóimtól szabaduljak már meg. Ja! Csak az nem megy olyan könnyen! Jan. 1. óta 3,5 kiló ment le rólam, most épp stagnálok. :wink: :twisted: Ezért bánatomban és tanácstalanságomban elkezdtem norbizni vasárnap óta. Remélem bejön. Meg járok futni heti háromszor, ezt is már év eleje óta. Most már egész jól belejöttem, asszem lassan jöhet a callanetics a futás mellé itthon.
Még nagyon sok kilótól kéne megszabadulnom, ezért kicsit elkeserítö, hogy most nem mozdul a mérleg, de nem adom fel!! Majd csak elindul újra!

Na megyek, mert Áron alszik, most van idöm egy kis házimunkára.

KépKép
KépKép
motiot
 
 


most csak röviden, gyorsan összedobok egy sütit, aztán jövök vissza:


Szirom, nagyon boldog névnapocskát kívánunk neked!!!!! :D :D :D
Kép
vas
 
 


lko
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2012.07.11 09:53-kor.
vas
 
 


Szirom, mizu????
nem is írtál még erre az oldalra :wink: :wink: :wink: :wink:



Mira, majd lesznek képek, már fönnt vannak a gépen, csak kicsinyíteni kell......
vas
 
 


jövök du, most peti a kezemben, csak

Sziromnak kívánok boldog névnapot!!!!!!!!!!

Kép

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Köszi lányok, aranyosak vagytok! :lol:

Én is délután jövök hosszabban!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom!

Én is:

Boldog névnapot kívánok!! :):)

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Szirom, boldog névnapot kívánok!! :D
mira80
 
 


Hahó!

Naszóval mégeccer köszi mindenkinek! :D

Gondoltam, most nyugiban megkajálok, idehoztam a géphez, de Ede fölébredt. Nem hiszitek el, de állandóan akkor murizik, amikor eszem. Pedig amúgy nem sírós baba, de télleg. Ha alszik, amikor kajálunk, képes az első falatnál fölébredni, de hogy honnan tudja... :roll:

Muszáj megetetnem őt is, folyt. köv.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: