Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Megvagyok! :):) Nincs sok minden írnivalóm, csendesen telnek a napjaink.
Simi megkapta az első cipőjét (nem mintha egyszerű lenne ekkora cipőt venni). Az első pár alkalommal nem volt benne hajlandó menni, csak állt, és ordított. :D:D
Meg a fürdőszobánkba keresgélünk bútort. Most inkább a praktikusság és az olcsóság a cél, nem akarunk sokat költeni rá, de azért kell valami, mert Simi pakolgatja a tisztítószereket. Meg amúgy is jó lenne kicsit újítani....

Mira!

Én is! :wink:

Rita!

Csak fekete tütü jó?
Mintha láttam volna rózsaszínt a Decathlonban, de nem néztem meg közelebbről, de egy próbát megér (márha van Deca a közeletekben), mert akkor nem kell varrni... Én még nem tudom, mi lesz a farsanggal, én nagyon nem szeretem, csak macera. Már gyerekként sem szerettem, de most, hogy dolgom is van vele, még kevésbé...

Ildi!

Nem! :):)
Csapatostul jól vagyunk, csak egy kicsit náthás Simi, de az sem vészes. Hanna köhögött két napig, de ma már semmi, ment is oviba.
Én is szeretem ezt az időt, a gyerekeket ki is küldtem a kertbe. Sajnos a hét többi napjára már hűvösebbet mondanak...

Na, elküldöm, mielőtt kinyomja Simi a gépemet...

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Rita, esküszöm semmi rosszra nem gondoltam, de ahogy így most mondod, akár ahhoz is varrhatnád :lol: :lol: :lol: :lol:


Szerintem mostantól nem nagyon lesznek engedékenyek sehol a rendőrök(végülis itt az ideje, hogy rend legyen),
Addig örülök ennek,amíg engem le nem kapcsolnak egyszer :wink:
Ittas vezetésért nem hinném, de azért az 50, 40, 30-as táblákat nem egyszerű néha betartani :shock:
vas
 
 


Sziasztok! :wink:

Lapzártáztam, ma hajnalig. Persze ma nem alszanak együtt a fiúk, illetve hogy őszinte legyek, egyik se alszik még. Miksa el akarja bliccelni, pedig tudom, hogy szüksége van rá - ha elalszik végre, akkor fölkelteni se lehet, ha meg enm alszik akkor töksüket estefelé már.

Rita, nem lehet úgy sajnos. Nem az, hogy egy sörrel nem bírna vezetni, de jogsit télleg nem lehet kockáztatni, főleg nem az új szabályoknál, amit Ildi is írt. Meg én is izgulnék akkor miatta. De ha tó meg falu együtt nincs, akkor lehet, hogy mégse Őrség lesz. Miksa nagyon szeretne fürdeni mindenképp, az uramnak meg horgászás nélkül a nyaralás nem nyaralás. Nekem meg, bevallom, elegem van a kompromisszumokból :oops: .
Megnézem ezt az oldalt, amit betettél! Csak azt mondjátok meg, mér nem tesznek a faluról egy képet? Eccerűen nincs.

Ildi, és mikor szedik a varratot?

Mira, köszi, megkereslek iwiwen :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 

 
 

Beszti, köszi, megnézem!! Lenne kölcsönbe is, de... a rózsaszín már ciki...:shock:

(Úgyis kell mennünk, mert Maja nagyon szerett volna görkorit karácsonyra - meséltem - de nem kapott. Volt helyette más, tkp örült is, de.... egy kicsit csalódott volt.... Így - elveimmel ellentétben - kap bizonyítványra. De ez titok, úgyhogy psssszt! :))

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Beszti, végre!!

na, látjátok, csak előbukkantok :wink: :wink: :wink:
Jó, hogy ti se vagytok betegek(Rita, rátok is vonatkozik)
Leventééknél a 26 gyerekből múlt héten 12-en hiányoztak :shock:

Kikában egész jó fürdőszoba bútorok vannak :wink:
meg a Bányainál, de annak horror az ára
www.banyai.hu
vas
 
 


Felébredt Andris, sajnos mennem kell... Lassan elkezdem edzeni, hogy tudjak mellette írni! :D
mira80
 
 


Szirom!!!
Huhú!!!

Már csak Gabi hiányzik, na meg az előbb említett elveszett prüntyőkék!! :wink:

varratot szerdán szednek :roll:


CIki a rózsaszín???? :shock: :shock: :shock:
fekete a menő???? :lol: :lol: :lol: :lol:


Szia Mira!!
vas
 
 


Na, jól lemaradtam :oops:

Bajánsenye az víztározó, ugye? Amennyit láttam belőle, nem tecc sajnos. Olyan, mintha síkság lenne, bár mondom, hogy nincsenek épkézláb képek a falukról. Tom, nem vagyok könnyű eset :oops: :D

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Jelmez: én itt találtam kalózruhát a kölöknek.

http://www.rubies.hu/catalog/main_login.php

De Rita, télleg én is láttam tütüt a Decathlonban.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Még egy kép séta előtt. Mondjuk Miksának föl kéne ébrednie, először ugye aludni nem akart, mosmeg kelni nem, persze semmi se jó nekem :roll: :lol:
Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Köszi, csajok, megvagyok :)

Írtam mindenkinek privit.

Mi kicsit betegek vagyunk, Zsoltika éjjel lázas volt, köhög, fáj a torka. Az enyém is fáj, de csak picit. Nem vészes :) És szerintem Zsoltika is hamar jobban lesz, legalábbis most már nem sok baja van :)

Motiot-ot én is hiányoltam már, és persze most is hiányolom, úgyhogy HAJRÁ MOTIOT, GYEREEEEE!

:):):)

Na majd megnézem az iwiw-en, és Téged is, Mira, amint lesz egy kis időm, illetve gépem :D

Indul is az uram, puszi!

pgaboka
 
 


Szirom,
jajj de édes Ede! Micsoda rötyögős mosolya van :):):) Tünemény, és már hatalmas!

pgaboka
 
 


Sziasztok Lányok,

na, ha már ennyire hiányoltok, akkor jövök egy kicsit. Bár nem sok minden történik velünk, nincs is mit írni.
Gyerköcök jól vannak, picit náthásak, de nem vészes, Ábel imádja Áront, Áron egy tündér, nagyon jó kisfiú és kis kedveske, már forog minden irányban, dumál, rötyög stb.
Nagyjából ennyi.

Olvaslak benneteket mindig, csak nem írtam eddig. Sajnos nem nagyon van rá idöm, ha Áron alszik délelött, akkor házimunka, ha délután alszik, akkor Ábellel vagyok, ha pedig ébren van mindkettö, akkor buli van! Szal télleg nincs idöm jönni, sokszor napokig be sem kapcsolom a gépet.

Én is jól vagyok, már nincs szopi sajnos, ennyi volt, nem tudok mit tenni, elment a tejem, egy csöpp sincs. Karácsnyig tudtam szoptatni, most sajnos tápizunk. Ez van. Biztos bennem van a hiba.
Viszont nekiálltam fogyizni, már 3 kilónál tartok, de hátravan még 12.

Képeket nézegettem, amike feltettetek, gyönyörüek a gyerekek! MInd egytöl egyig!

A kis Ede pedig már mekkora! Tündéri ö is, kiköpött Miksa!

Rita, csodálom a kitartásodat a sulival kapcsolatban!

Szirom, én sajnos nem tudok hozzászólni az Örséghez.

Ildi, sajnálaom a tortúrát a fogaddal, de remélem hamar rendbejössz most már!

Beszti, aranyos vagy, hogy küldtél privit! Köszi! Remélem ti is jól vagytok!

Gabi, házvásárláshoz drukk! Tavasszal meglátod nagyobb lesz a kínálat!

Na megyek, mert még mosnom kéne, míg Áron alszik.

Brr, épp veri az ablakra a szél a hideg jeges esöt! Trutty egy idö van! Pedig még megyünk egy kört Ábelért. :cry:

Ha em bánjátok teszek fel egy pár képet a gyerekekröl!

kis pocok
Kép

játék közben
Kép

fürcsi elött
Kép

bulldog
Kép

Kép

Kép

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Ildi!

Érdekes, mert Beniéknél sem és az ovisoknál sincs sok hiányzó. Számítottam rá, hogy valahonnan elkapjuk, hisz annyifelől hazahozhatják a gyerekek, de nem.
Fürdőszoba: köszi, a Kikát már megnézük, meg a barkácsboltokat is. Ma akartunk egy viszonylag nagy fürdőset (Erős kft.), de tegnap után már nincs okunk rá. :D:D Van egy ismerősünk, aki egyrészt hobbiként asztaloskodik és fürdődolgokat is "terít".
Na nála 20eFt-ért találtunk! (A boltokban a legolcsóbb 50-nél kezdődik, és nem hiszem, hogy jobb minőségűek...) Mindjárt meg is mutatom (bocs a minőségért, telefonnal készült kép):
Kép
Ez csak az alja, de az árban benne van a mosdó és a tükör is... :shock::)
Ráadásul tud vékonyabb szekrényt is csinálni hozzá. Nagyon gondolkodunk, hogy teljesen szétszedjük a fürdőt, és a mostani kád helyett egy kombi kád-zuhanyt teszünk be, meg a szennyestárolást is megpróbáljuk jobban megoldani.
Eredetileg Hanna ágyát szerettük volna megcsináltatni vele, mert eddig nem láttam nekünk megfelelőt. Viszonylag alacsony kellene, és nem 200 cm hosszú. Az Ikeás hosszabbíthatóak jók lennének, csak sajnos a támlájuk miatt azok is magasak (tetőtéri részbe kerülne, ezért nem mindegy a magassága). És különben is szeretnék kislányos színt, így szerintem tudunk csináltatni egy halvány lilát...

Motiot!

De jó, hogy jöttél! A gyerekek nagyon aranyosak! :):)
A szopi: ez van. A lányeg, hogy volt amíg volt. Fogyókúrához hajrá!

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Hahó!

Sehol senki? :D
(Megnéztem, tegnap óta, mióta írtam, 130-szor nyitották meg a topikot... :shock::wink::))

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Jó reggelt!

Áá, Beszti, benyaltam én is ezt a nyavalyát, harmadik napja nem csitul a torokfájásom, mondjuk annyit talán, hogy nyelni bírok, a vattával tömött fejem se lett különösebben jobb, levegőt se nagyon kapok. Hőemelkedésem már nincs szerencsére, merhogy az is volt, és mivel én szinte sose vagyok lázas, én már 37-től kifekszem. Ez annál kicsit több volt azért. Most éjjel óta már Ede is takizik, az éjszaka orrot is kellett szívni, de reménykedem benne, hogy talán neki könnyebben lefut egy kicsit a szopi miatt. A kedve igazából jó, csak neki is levegővételi gondjai vannak. Miksa oviban, ő egyelőre jól van.

Jó a fürdőszobacucc! És az ára meg főleg jó! Képesek lennétek szétszedni a fürdőszobát, mikor mingyár kész a házatok? :wink: vagyis ez a régiben lévő, ugye? vagy nem? :oops:

Motiot! :D Örülök, hogy jöttél! Ne tessen ennyire kelletlennek lenni, hogy "na ha már ennyira hiányoltatok..." :lol: Lelkesen, oksi? Szépek a srácaid nagyon!
Te Motiot, ez a fogzásos lánc télleg használ vagy a szülőknek placebo? Mer tudom, hogy a németeknél szinte mindenkinek van, de egyszerűen képtelen vagyok elhinni.

Gabi, értettem! :wink:

Többiek? Senki nem beteg, ugye?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom,
gyógyulj meg hamar! Edének pedig gyógypuszik, hogy nehogy nagyon elkapja a cuccot!
A nyaklánc nemtom, hogy használ-e, Ábelnek is volt anno és egyetlenegyszer sem volt gond a fogacskákkal, soha észre sem vettem, hogy ki fog bújni, mert nyügös, vagy ilyesmi, hanem egyzserüen csak jöttek. Most ez a láncnak köszönhetö-e, vagy csak szerencsések voltunk, nemtom. Mindenesetre Áronnak sincsenek eddig gondjai a fogzással, mondjuk még nincs is foga :lol: .
De én úgy gondolom, hogy ennek tudható be. Döntse el mindenki, ahogy gondolja. :wink:

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Sziasztok!

Szirom, jobbulást!!! Tegnap én is iszonyú kóma voltam, biztos az idő. nagyon fájt a fejem, ma már jól vagyok. Próbálj meg (ha tudsz) pihizni meg mézes teát iszogatni. Remélem a fiúk nem kapják el.

Rita hogy állsz a varrással?
És a fogyival? Én már megint "újrakezdős" vagyok. Április végéig kaptam halladékot....

Beszti, nekem is nagyon teteszik a fürdőszoba szekrény!! Tényleg hogy áll a házatok? Nálunk még a belső munkák hiányoznak. (fűtés, burkolás, festés) Na meg persze a kert, de azt majd rendberakjuk ha már beköltöztünk. Most egy szemétdombhoz hasonlít..

Motiot, nagyon szépek a fiúk!!

Ildi, ma mész varratszedésre?Milyen volt?
mira80
 
 


Szirom!

Jobbulást! :):)
Azért remélem Ede nem kapja el, bár náluk ez a taknyos dolog sem túl jó. Orrlégzők... Ráadásul Simi ha valamennyire köhög, akkor éjszaka rendszeresen visszabukja a teljes adag szopit. És ha rosszul fekszik, akkor még az ágy is olyan lesz (mármint a mienk), hiába vigyázok.

Ház: sajnos még nincs kész, és nem is tudom, mikor lesz az. Ha egyáltalán kész lesz, és nem adjuk el...
Emiatt viszont nem tudjuk, a mostani házban meddig maradunk. A fürdőszobaszétverés azért nem olyan fullos lenne. Csak pl. ez egy sorház, és egy részükbe az emeletre is tettek WC-t (mi nem kértük, felesleges lett volna, csak elvesz egy csomó helyet, nem olyan óriás ez a ház, hogy két WC kellene), viszont emiatt nálunk is csináltak egy 30*30-as kiugró részt a falban, ami miatt még egy 40*30-as rész kihasználhatatlan, mert nem lehet a "falhoz tolni" semmit. Ráadásul az sem biztos, hogy ebben a 30*30-as valamiben van egyátalán cső vagy bármi... Na azt szeretnék kiszedni (amúgy gipszkarton) meg a kádat. Helyére a falhoz egy kád-zuhany kombinációt. Meg bútort.
De mivel valószínű maradt elegendő csempénk (azt mi vettük anno), ezért nem kell újracsempézni, csak pótolni. És mivel elég kicsi a fürdő, sokat számítana, el tudnánk a szennyest rakni, stb. Az egészet 150 eFt alatt megúsznánk (persze baráti segítséggel), sokkal jobban nézne ki a fürdő, és ez nekünk is sokat számítana, hisz addig, amíg itt lakunk, minden nap látjuk (de pl. a szennyes a jelenlegi helyén zavaró is, mert csak úgy férek hozzá a mosógéphez, ha arrébhúzom az egészet).

Rita!

Vizsgák? :)

Ildi!!!

Hogy vagy, hol vagy???

Ui: Simi épp most tépked darabokra az ágyon egy guriga WC-papírt... :D:D

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Meg is kóstolta, de úgy látszik, nem ízlik neki... :D:D

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


nem olvastam végig, mit írtatok, de látom Motiot előkerült végre :D :D :D :D

majd este végigolvasok mindnet,
túlvagyok a varratszedésen, mindnen okés a sebbel, puszika
vas
 
 


Sziasztok Lányok!

Motiotka, de jó hogy előkerültél!!! :) :)De valóban kicsit fádnak tűnsz, csak a hangulatod ilyen vagy valami baj van? Vagy semmi?

Fiúk cukik, szépek, mutogasd őket többet!

Beszti, TÖKJÓ A FÜRDŐSZEKRÉNY!!! Figyelj, nem kérdezhetném meg tőled ennek az aranykezű asztalosnak a nevét?? Meséltem, hogy eltörött a mosdókagylónk, azóta sem cseréltük le, mert mindig sajnálom rá a pénzt, de ennyit nem sajnálnék! Vagy ő csak ismerősöknek dolgozik? Lennék a barátja! :) ((De nem akarok pofátlan lenni, meg az urammal sem egyeztettem, csak nagyon megtetszett! :))

vizsga: köszi, ma volt egy, amitől tartottam. 9-re mentem, fél háromkor - utolsóként - távoztam, Peti is ott volt az unokatesómmal, mindketten iszonyú türelmesek velem...
Négyes lett, boldog vagyok, már csak egy van. (Aztán februárban folytatódik a tánc... :shock: )

ELADJÁTOK A HÁZAT???

Mira: fogyás: rosszul. Most tanulok és csokit eszem. Így.
Varrás: holnap! Majd mutatom, mi készült!

Szirom, gyógyulj!! Egy nátha sokszor roszabb tud lenni, mint egy komolyabb betegség, olyan kellemetlen... :( Szegény, gyógyuljatok!

Ildi, gyere és felejtsd el a fogaidat! Egy időre legalábbis! Szegény, nehéz szériád volt, de akkor hivatalosan is el vannak varrva a szálai, ugye? :)

Megyek, mese, puszi!!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Sziasztok!

Ildi, gondolom, jó rajta túllenni :wink: Most akkor sokkal jobban vagy?

Rita, ügyes vagy, gratula az újabb vizsgádhoz! Tök rendesek a családtagjaid télleg, hogy ennyire melletted állnak!

Beszti! Ó, én azt hittem, az az álomházatok! Vagy így jobban jöttök ki?

Mira, majd fotózol, ti hogy álltok? Minden épülő, felújított és felújítandó ingatlanra tök kíváncsi vagyok :wink:

Motiot, most azt lenne jó tudni, mi lett volna Ábelnél nyaklánc nélkül :wink: Télleg lányok, valaki más használt ilyet? Azért érdeklődöm, mert Miksánál azért meglehetősen nyűgösen zajlott a fogzás. Bár az a baj, hogy én ebben nem nagyon hiszek. Ártani nem árthat, illetve azt akartam még kérdezni, hogy nem akadhat ez bele semmibe? nem veszélyes?

Nálunk Miksa még mindig tartja magát, de Ede nagyon takis lett és köhög is kicsit. Lázunk szerencsére egyikünknek sincs, és Ede szerintem jobban van, mint én. Nekem a torkom brutál. Épp teázok még egyet, aztán megyek aludni. Nemrég jöttem le Edétől, szegény nem bírt elaludni. Porszívózni meg nem nagyon érdemes, csináltam, de csak vízszerű izé jön neki. Azért sikerült vele úgy felkelteni, hogy alig bírtam elaltani...

Megvan Miksa kalózjelmeze, nagyon odavan érte. És kapott hozzá kardot (hajlik, nem veszélyes :oops: :lol: ), meg szemfedőt, fülbevalót és nyitható (vagyis olyan egymásbacsúszó) kalóztávcsövet.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


nem tudtam már este jönni, mert elaludtam, de délután majd írok(bocsi, hogy csak itt ígérgetek, de tényleg jövök majd később) :D :D
vas
 
 


csinálok egy kávét, betakarom Nasit, aztán jövök
(ha nem ,akkor agyonlőhettek, hogy egy megrögzött hazudozó vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )
vas
 
 


Szirom, küldtem püt, hogy hogy áll a ház, de nem biztos, hogy átment...
mira80
 
 


egyet felrakok, ez decemberi kép: Kép
mira80
 
 


Ildi, én is kávézom... :D

Rita, muti mi varrtál. Kiváncsi vagyok. :D
mira80
 
 


ideértem :wink:

Szóval:
Motiot, naygon örülök, hogy sikerült iderobbantani a gép elé
(remélem itt is maradsz :wink: )
annyira aranyos Áron, és szerintem tök hasonlítanak egymásra Ábival :D
Mikor jöttök M.o-ra???? :wink:


Szirom, jobbulást, szegénykém!
Én is fosok ettől a sz*r járványtól, de remélem messze elkerül minket
Mi nem használtunk nyakláncot, mert nem kellett, meg igazán Natasánál hallottam róla először.De nálunk nagyon könnyűek voltak a fogzások.
Natusnak most bújik a 19.
És a 20-as számú meg duzzadt.
És aztán kinnt lesz az összes!! :D
nekünk nincs építkezős képünk
(átalakítós majd lesz :wink: ), meg fotó is , a maga idejében :wink:
Kis Edének is jobbulást!! :D
Rötyögős Ede nagyon cuki :wink:

Rita, gratulálok a 4-esedhez!!!
Aha, el vannak vágva a szálai, tegnap kikapta őket pikk-pakk.
De a bölcsifogamat is szerette volna megcsinálni tegnap, na, mondom aztmá ne!
Kérdezte is, hoyg elegem van már? :roll:
Jaja, kell egy kis pihi.
Most 2 hétig még rendel, aztán 2 hétre megy szabira, na, utána majd megcsináltatom.
De még nőgyógyihoz is kéne mennem, a spirál ellenőriztetni, hogy minden okés-e. :D
nagyon ügyes vagy!!


Beszti, ügyik vagytok fürdő ügyben.
és tényleg képesek lennétek eladni,amit eddig felépítettetek?sok van még belőle????

Mira, akkor már nincs is nektek sok meló hátra.
Burkolás, parketta, festés, Már látni lehet a végét!!
Az tök jó!!!
Kert meg meglesz valamikor :wink:

Gabi, értettem én is :wink: :wink: :wink:
vas
 
 


Mira, én már megittam. :wink:

Tök jó lesz a ház!!!! :D :D :D :D

aha, Rita ,mutasd amit varrtál :D
vas
 
 


Jó lesz, csak már lenne kész.... De már tényleg nincs sok. Jövő héten jönnek a gázosok. :D És aztán már tényleg csak festés, burkolás...

Nyakláncról én is hallottam, de mi nem használtuk, pedig lehet hogy kellett vna. Andris nagyon szenvedett. De már nem emlékszem, hogy az ágya fölé kell akasztani vagy a nyakába? :shock: Majd a tesónál kipróbáljuk.
mira80
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk ringatón. (először) Jó sok gyerek volt, de Andrisnak nagyon tetszett. Szereti a zenét, ezért gondoltam, hogy elviszem.

Ildi, már szerettem vna kérdezni, hogy Londonba mentek a házassági évforulótokon? Ha jól emlékszem régebben írtad. Vagy vmi meglepi lesz?

Többiek? Hogy állnak a jelmezek?
mira80
 
 


Mira, ó, Londont az továbbra is csak álmaimban fogom látni(legalábbis egy darabig) :wink:
Csak belföld, wellness pancsikálás kettesben, csendesen :wink:

Hol voltatok Ringatón?
vas
 
 


Hahó!

Mind a kettő az ágyában alszik :lol:

Miksát is itthon tartottam ma, elkezdett folyni az orra. Nem tűnik vészesnek, láza sincs, a torka se piros, de gondoltam, jobb, ha nem nyal be emellé még valamit, meg hát az oviban se örülnek a takis gyereknek. Ma úgyis péntek, hétvégén tán meg is gyógyul. Kapja a C-vitamint meg szívjuk az orrát neki is. Én kezdek jobban lenni, hangom még brutál, fülem is fáj kicsit, de összességében jobb. Ede is javulgat, de azért még takis.

Tegnap elkészült Miksa jópontos táblája (merhogy a javulásból megint visszaesett a nyűglődős, nyavalygós, nemmegcsinálós gyerek szerepébe), és most a főbb tevékenységeket, pl. elalvás (hatvanszor kijön a szobából, pisi, kaka, evés, ivás, kérdezek valamit stb.), kaja (elrohangál az asztaltól, nem eszik), öltözés (nem tudooooom, mama add ráááám) pontozzuk, illetve pontosabban ha szépen viselkedik, teszi a dolgát, akkor ragaszthat thomasos matricát a megfelelő rubrikába. Tökre hajt, mert ha nagyon jó, akkor kettőt ragaszthat, az extra meg egy pillangós matrica beragasztása a Micimackó lepkehálójába. Úgyhogy eddig bevált. Csinálta már valaki? Én már annyi helyen láttam, hogy bevált. Ez tegnapi kép, a startnál:

Kép

Ezenkívül: képzeljétek, ide is jön a Gastroyal végre (ma kiderült, hogy csak a múlt héten kezdték), rendeltem is kajcsit magamnak. ma először. És fincsi volt, örülök neki. A jövő hétre is kértem már, energiaszegény vagy szénhidrátszegény kajákat, ezek leginkább ilyen-olyan sültek salátával vagy párolt, esetleg sült zöldséggel. Reggelire úgyis eszem szénhidrátot, vagy müzlit kajálok vagy barnakenyeret, zsemlét felvágottal, sajttal. Este meg főzök, de igyekszem nem sült krumplit enni a családdal :wink:

Mira: Miksának megvettük a kalózjelmezt, majd mutizom a jelmezbálos képeket :wink: Idén nem varrok. Tavaly három éjszakát szívtam a kisvakonddal, most amíg Ede ilyen kicsi, ezt nem csinálom. Talán jövőre varrok megint.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Káposztásmegyeren voltunk.
mira80
 
 


Najó, mutatok a gyerekről is :lol: Most látom, majdnem olyan, mint az avatarkép. Pedig nem az, ez tegnapi :wink:

Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok? Hogy telt a hétvégétek?

Rita, lassan vége a vizsgaidőszaknak, ugye? Van még vizsgád?
A jelmez elkészült?

Szirom, meggyógyultatok?
Működik a jópontos tábla? Én még nem hallottam, de szerintem jó ötlet. :)
Nálatok mikor lesz a jelmezbál?

Ildi, három hónap alatt mennit lehet leadni, ha nem eszem 3mast csak 1est és 2est?

Gyertek!
mira80
 
 


mennyit...

Tegnap voltam kozmetikusnál. :) A hétvégénk meg elrepült. Vasárnap borzasztó idő volt. Nem is voltunk sehol. :(
mira80
 
 


Hahó!

Mira, legalább te a fedélzeten :D Kozmetikus, nahát, ezer éve nem voltam. És azóta nyílt már a faluban is, talán nem is egy. El is megyek, bizisten.
Jópontos tábla még mindig műxik, kicsit meg is vagyok lepve, de télleg jó. Mintha kicserélték volna a gyereket. Kíváncsi leszek, meddig érdekli majd. De talán addigra úgy is marad, mármint jó gyerekként :wink:
Hétvége: nekem speciel 37,7 volt a hőm, arcüreggyulának éreztem,a fél fejem bedurrant, de másnapra jobb lett, ma meg már tök jól vagyok, pedig már doktorhoz készültem, hogy mégiscsk kell ab. Ezres C-vitamint nyomtam kálciummal, meg Tantum Verdét. Valamelyik tuti jó lehet :wink:

Többiek?

Ó, jelmezbált kérdezted, asszem 12-13-14. Első nap mindenki bohóc az egész oviban, második nap minden csoport más színű, mi sárgák leszünk, harmadik nap meg a jelmezes muri. Tavaly is ilyen többnapos volt, akkor hupikék törpike volt mindenki, aztán volt pizsamaparti, majd a jelmezes. Jól sikerült az is, remélem, most is jó lesz.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok, holnapután lesz a vérontó vizsgám, akik már voltak nagyon-nagyon durvákat írtak róla, így aztán most amikor Peti enged, tanulok. (Ma éppen nem nagyon engedett :( )

Azért jöttem, hogy egy mondatot írjak, hogy ki ne haljunk, de látom, van aki tartja a frontot, helyes lányok! (Van aki meg máshová írogat, csak ez a fórum undi neki, igaz Ildi?? :D :D)

Na, kozmetikus: ne vessetek meg, az első bekezdésnek gyökeresen ellentmond, de holnap fodrászhoz megyek délelőtt.
Ha az elmúlt félévet nézzük, ez csak egyet jelent: nem azt, hogy csecse lesz a fejem, hanem azt, hogy valamelyik gyerek beteg lesz reggelre. Eddig háromszor játszottuk ezt el, igen kíváncsi vagyok. :shock:
Naszóval, azért megyek, mert annyira be vagyok ....va, hogy azt gondoltam, talán egy jó frizkó dob az önbizalmamon, és segít a vizsgán. Meglátjuk. :)

Szirom, nagyon jók Miksa képei, olyan helyes! Minden nap készítesz róla egy könyöklős-Adyendrés képet? :)
Jó, hogy beválik nálatok a pontos tábla! Anyukám éppen a napokban kérdezte, ne készítsen-e a gyerekeimnek egyet, ami rendrakásra késztetné őket, de bevallom - hiszen kapcsolatunkban az őszinteség alapvető, Szirom, igaz? - hogy én nem szertném, ha valamit pontokért csinálnának meg, bár ez nem igaz, Adél kap matricát, ha nem jön ki éjszaka az ágyából és nem pisil be. (Sajnos nagyon-nagyon kevés matricája van. :()
Szóval egy darabig még ellenállok, de lehet, hogy jobb, mint amikor morgolódva ezerszer eldörgöm nekik, hogy mostmáraztántessékazonnalrendetrakni. Na, lehet, hogy bevezetjük?? :)

Farsang: igazi háromnapos velencei karnevál van nálatok! :) Nekem az egynapos is elég volt, de jók lettek a jelmezek (vagyi inkább az érintetteknek tetszettek), majd teszek fel képeket.

Mira, lehet, hogy nagyon gyengék az idegeim, de én bizony féltem ebben a ronda viharban. :oops: A házunkban az egyik emeleti erkélyből le is sodort jó nagy darabokat, úgyhogy tavasszal úgy tűnik erre kell majd fordítani tetemes összegeket, a manóba... :x

Ildit kérdezted, de szerintem 10-12 kilót simán... Én most kalkuláltam ki, hogy ha mostantól heti fél kilót fogyok, akkor júni 3-ra meglesz a mínusz 10. Jó lenne. Eddig, pedig nagyon nem jól csinálom másfél kiló jan eleje óta, de tekintve hogy mennyi csokit eszem, ez maga a csoda. És örülök neki nagyon. :)

Gabi, nem mondtad, mit dolgozol a férjeddel, ha nem titok, engem nagyon érdekelne!!

Beszti, Motiot ti is gyertek! Vidítsuk fel egymást ebben az ocsmány januári időben! :)

Peti óbégat, megyek.

Pussz!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


75rita írta:
(Van aki meg máshová írogat, csak ez a fórum undi neki, igaz Ildi?? :D :D)

ha-ha-ha :lol: :lol: :lol: :lol:

egyszer ide írok többet, egyszer oda :wink:
nem magyarázkodni akarok(távol álljon tőlem,), de az ottani utólsó bejelentkezésmenél éppen felébedt Natus, és indultunk is az oviba, suliba.
Ennyi.

nem undi senki :D

most Olivér zaklat a kakaójával, úgyhogy lépnem kell :wink:
vas
 
 


Na, Rita, lett beteg gyerek???
Remélem nem.
Biztos szép lesz a frizud, meg a vizsga is sikerülni fog. :D


Szirom, örülök, hogy Miksa javulótendenciát mutat :D
helyes a könyöklős képen :D

Mira, szerintem egy tizest simán le lehet dobni, de attól is függ, hány kilóval indulsz.
De szerintem neked nem is kell tíz kiló mínusz. :wink:
Minél kisebb az induló súly, annál nehezebben megy le a kilómennyiség.
Nagyon sokból sokkal könynebb leadni, mint csak pár kilót.

na, ez van, Natasa felábredt(ezek után sajnos nem tudom folytatni, le kell hoznom......................) :D :D :D :D :D :D :D
vas
 
 


én már itthon vagyok :D

Valaki traccsparti????? :wink: :wink: :wink:
vas
 
 


Én most megyek... :(
De azért írjál, majd du. jövök!

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


mit írjak egymagamba????????? :wink: :wink: :wink:

Mira, hova jársz kozemtikushoz?
És milyen termékekkel dolgoznak ott????

én ma festettem textilfestékkel piros vöröskeresztet Levente egyik fehér pólójára, mert mentős lesz, és azt csinálgatom :)

Az oviba nálunk is kétnapos farsang lesz jövő héten, de még nem tudjuk mi lesz Olivér.
A suliba pénteken lesz,be is lehet menni.
na, meg az oviba is(azért lesz 2 napos , hogy ne legyen tömegnyomor)

na, akkor lépek én is :wink:
vas
 
 


Sziasztok, különösen Ildi! :)

Ne haragudj ám, csak megnéztem megvagy-e, nem gondoltam komolyan az undit, csak tudod, milyen jó a humorom, nem bírom nem csillogtatni.:)

Frizkó megvan, egy gyerek sem beteg, csoda! :D
Peti velem volt, irtó türelmesen bírta, aludt is, egy szupergyerek!(És ha egy kis empátia is van benne, akkor még itthon is alszik egy kicsit, hogy tanulni is tudjak és ne furdaljon a lelkiismeret. - bár egy kissé már furdal, hogy milyen issssszonyat drága a fodrász....:shock: anyám! Még jó, hogy nem jutok el gyakrabban...)

Ildikó, te egyre gyanúsabb vagy nekem! :D

Leventének egészen testhezálló a mentős, végülis egy szülést simán levezet, igaz?:) Ő találta ki?

Jaj még egy, olyan rég akartam már kérni! Meg lehet nézni az esküvői fotótokat rendes méretben?

Beszti, ennyi nagyon kevés, gyere ám!!

Megyek, megpróbálom megetetni ezt a kákabélűt, aztán hajrá agysejtek... :?

pussz!

Mi lehet Peti vonalzójával???

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Megjavítottam, de közben odaégettem az ebédem. :) Már megint...:)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


De jó neked, új frizid van.
Én meg úgy döntöttem, hogy nem megyek most fodrászhoz, mert mindig levágja az alját,ami éppen addig megnőtt, mire legközelebb megyek.
Így soha nem lesz hosszú hajam.
Úgyhogy most böszmén fogok kinézni egy darabig :shock: :lol:

Írtam pü.-t :wink:


Miket eszik már Peti???
Szopi megy még?


Egyszer én is voltam fodrásznál Natasával, fél éves volt , Oli meg 2,5.
Natasa elaludt a hordozóban, tünemény volt, Olivér meg eljátszott, vittem neki egy halom kaját, meg innivalót.
(na, ezt már nem lépném meg mégegyszer) :roll:

ja, mentőst ő találta ki, de tényleg lehetne szülész is :wink: :wink: :wink: :wink:
vas
 
 


Ildi, válaszoltam!

Peti nagyon rossz evő, dec-ben kellet volna elkezdeni ugye, koránál fogva, de akkor írtam is, hogy antibiotikumot meg ilyeneket kapott, mást nem is kért kanálból. Januárban újrakezdtük, de mint a csiga... :roll: egy-két kanál.
Egy-egy áttörés mutatkozik, tegnap a meggy-banán-tejpép mix lecsúszott este, de tejpépnek nem vagyok nagy híve, csak kínomban, ha aludni szeretnénk, akkor adok. Zöldséget-húst gyakorlatilag nem eszik, gyümölcsöt mint egy madárka.
Nem lát túl az anyatejen, nem hiszi el, hogy egy ekkora fiúnak mást is kéne enni.

Vagy én főzök bénán (igen), vagy a bébiételek rosszak (hááááát), vagy Peti finnyás (hmmmm), nem tudom. Te miket adtál Natasának ennyi idősen? Nem emlékszel véletlenül???

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Adjál neki sinlacot
Doki írja fel, és mindneféle gyümölccsel(tejpép helyett) tök jó.
Natasa se volt nagy evő, de amibe sinlacot kevertem, azt mind megette, még a főzelékeket is, (amit magában nem szeretett)
amiben érezte az ízét, azt megette :D

ne is adjál tejpépet még neki, abban tejpor van.
sinlac szuper. :D
vas
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: