Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Télleg bocsi, akarnék én jönni, csak szét vagyok esve kicsit, mindig csak rövid időre bírok idefigyelni :oops: Azért követem az eseményeket, látom a szegény kisbetegeket, hogy mennyien vannak, és sajnálom is őket nagyon :(

Mesélhetek? Reagálni úgyse nagyon bírok, annyira le vagyok maradva :oops:

Igazából nincs semmi különös, zajlanak a hétköznapok, Miksa délelőtt oviba megy, bár néha nem könnyen, mert ha az uram reggel nincs itthon, akkor mindig meg kell kérnem valakit, hogy ugrassza be. És mostanában sokszor nincs otthon, nagyon sokat vagyunk hárman, ilyenkor irtó sok a munka. Tegnap úgy döntöttem, hogy megoldom saját hatáskörben Miksa reggeli szállítását, amit eddig azért nem akartam, mert Ede elég kicsi még. És nehezen kiszámítható, hogy hogy ébred és eszik reggel, meg nem kis derbi a két kölket és magamat is gatyába rázni időben (de ezt gondolom nem nekem kell megmagyarázni a nálamnál töb gyerekeseknek :oops: ). Erre nem indult a kocsim. Mikor máskor ugye... :roll: megpurcant az aksi, lejárt az ideje :roll:
Úgyhogy most délben is szívességet kell kérnem, pedig azt eddig megoldottuk Edével. (vett már aksit az uram, csak speckó kulcs kell hozzá, úgyhogy most élesztjük a régi aksit annyira, hogy eljusson a szervzibe)

Ede mostanában eléggé ölbebaba, sok olyan napja van, amikor nem lehet letenni egyszerűen, csak kézben jó neki. Nem szeretem ordíttatni a kölket, így mindig felveszem, csak haladni nem haladok akkor semmivel. És a kis piszoknak még ülve se jó, a járkálást szereti :roll: :lol: Éjjel pedig 3-4 alkalommal ébred. Néha kétszer, akkor már boldog vagyok. Hát igen, nagy különbség, ha egy gyerek átalussza az éjszakát, mint ha nem, most már én is látom. Miksa nagyon sima ügy volt Edéhez képest. Ede különben most már jó sokat gagyog, nézegeti a kezét, a tágyakat, kalimpál feléjük. 4,40 a súlya, és 54 cm-sre nőtt. Csütörtökön megkapta az első oltását. Szerencsére megúsztuk láz nélkül. Reméltem is, mert pénteken meg mentünk Szekszárdra.

Miksa még mindig féltékeny, most már kicsit máshogy, de azért még nem oksi a helyzet. Szereti Edét, azzal nincs baj. De cipelteti a seggét ő is, valamelyik nap meg kérte a Teletubbies-kat és egy rágókát rágicsálva nézte :roll: :roll: :shock: :shock: :) :) Ez csak egy példa, van ezer marhasága. A legnagyobb baj most épp az vele, hogy mindent elereszt a füle mellett. Kábé háromszor mindig mondom neki szépen, amit szeretnék, néha ötször is, de meg se rezzen, nem csinálja. Aztán kiabálok. Attól meg kiborul, nyüszít és fetreng. És direkt bőgetteti Edét. Például Ede nyugiban van, Miksának mesélem az esti mesét. Halljuk, hogy Ede nyekeregni kezd, ekkor Miksa elkezd belekérdezni, az se baj, ha olyat, amit már rég tud, csak hogy minél tovább húzza, míg Ede már nagyon sír. Nem akar elengedni, pedig tőle is békében akarok kimenni, és nem fél mesével otthagyni a kicsi miatt. Ti ezt hogy oldjátok meg? Van, hogy Edével a karomon mesélek, sokszor szegény végigsírja, mert már éhes, és akkor Miksa még egyet kérne, és ha nemet mondok, akkor ő is bőg. Akkor van két bőgő kölkem, meg egy éjszakás férjem. Ha az uram itthon van, akkor ez nem gond, akkor ő rendezi Miksát, nagyon sokat segít. Ez csak akkor nehéz, ha egyedül vagyok a gyerekekkel.

A hangulatom nem valami fényes összességében, hiányzik anyu nagyon. Sokszor futtatok végi valamit az agyamban, hogy hogyan mesélem majd el anyunak, aztán persze kapcsolok. Mi naponta kétszer minimum beszéltünk, néha többször is. Hát, nagyjából ez van.

Igyekszem majd jönni azért, pussz!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Ildi, jó hogy túl vagy a nőgyógyin!
Andris már teljesen jól van! Nagyon örülök! :D
Te tudsz Natasával vásárolni? Nem akar nonstop kimászni a kocsiból?
Andrissal sajnos nem tudok, iszonyú mit művel...
mira80
 
 


Siminek nagyon boldog szülinapot!!!!!!
Kép



ui:holnap jövök :wink:
vas
 
 

 
 

Simonnak mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk!
Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Még jövök képekkel, ha nem baj :oops:

Kép
Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Köszönjük Simi nevében! :):)
Bocs, de csak pár kép erejéig jövök, még reagálni sem tudok. 3 gyerek itthon, tegnap egész nap autót szervizeltünk, úgyhogy van egy pár dolgom. Meg még a karácsonyi dolgokkal sem vagyok kész.
És ma sokáig egyedül leszek, a párom karácsonyi partyra megy (azért egyedül, mert tegnap szóltak, de mi meg csak így egyik napról a másikra nem nagyon tudunk szittert találni (plusz persze nekem ruha+haj is kellett volna), de az, ahová hívták, kapcsolatépítés miatt fontos...)

Simi 1 naposan:
Kép
És most:
Kép
A szülinap:
Kép

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Boldog születésnapot Simonnak! Nagyon kis huncutnak néz ki! :)
Az alsó képet hogy csináltad?

Szirom, Ede nagyon aranyos Miksával. :) Hatalmas szemei vannak.
Nem lehet könnyű, amikor egyedül vagy otthon. A féltékenységet biztos nem könnyű kezelni... Én csak figyelmesen olvasom, hogy Ti mit csináltok, hogy oldjátok meg, hogy majd okosabb legyek...
mira80
 
 


Sziasztok!

Simonnak mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!

Írtó helyes a fogvillantós mosolya :D

Szirom, nálatok is aranyosak a fiúk!!!

Mi tegnap jöttünk haza Szentesről, ott nem volt lehetőségem gépezni, Lacus pedig este belázasodott, éjjel többször hányt, láza 39,6-ig szökött, és büdit fosizik...

Nagyon-nagyon nyűgös szegénykém :(:(:(

Megyek is, bocsika a rövid írásért...

pgaboka
 
 


halihó csajok!!!

látom, nem csak én vagyok az egyedüli, aki nem nagyon ér rá netezgetni az utóbbi napokban.
Ma végre becsomagoltam, és megvettem az utólsó cuccokat is.
Már csak csokidíszeket kell kötözgetnem :D
Végeztem az összes bevásárlással, kaja, pia, hűtő, fagyasztó, kamra....tele :)
Elég volt!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:
Ma kitakarítottam a felső szintet, elpakoltam 8 adag ruhát, vasaltam tegnap, .....stb........................ :roll: :roll: :roll: :roll:
Pihizni akarok.



Szirom, kitartást nektek!!!!
Szar dolog a féltékenység, de hidd el, el fog MÚLNI!!!!
(ugye csajok,??)

Simi nagyon édes :D , és ínycsiklandó a tortája(ismét Horváth cuki???) :wink: :wink: :wink:

Gabi, jobbulást nektek!! :D

Rita, te betegeid hogy vanank????
Mira????

Bocsi, de annyi tellik tőlem most.
Tegnap is lefeküdtem Barátok közt után(még szerencse előbb kezdődött, és 9-kor vége lett)

na, pusza
vas
 
 


ja, és nagyszemű Ede és Miksa is irtó édesek!!!!! :D :D :D
vas
 
 


ja, és nem "annyi tellik tőlem", hanem "ennyi" bocsi.... :wink: :wink: :wink:

Már csak egy nap, aztán itthon boldogít megint egy csapat pasi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:P :P :P :P :P :roll: :P :P :P :P :P :P :P :P
vas
 
 


Megpróbálom rengeteg elmaradásomat pótolni:

elsőször is, az egyéves és kétnapos Simonnak BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!
Beszti, nagyon klasszak a képek, egészen elképesztő, hogy egy egyéves gyerek EKKORA! :) Olyan nagyfiús a képen, szédület! És tuti nem cseréltétek el a kórházban, nagyon hasonlít az egynapos Simonra az egyéves Simon :).

Szirom... ennyi érzés, átélni meg túlélnivaló érzelem másnak évek alatt sem jut, mint most neked az utóbbi néhány hétben. Mesélj nyugodtan az anyukádnak, szerintem segíteni is fog... (mármint ha beszélgetsz vele az is meg ő maga is- legalábbis szerintem)

Gyerekeid annyira helyesek!! Ede a kismiksa!!:)

Miksa miatt meg tényleg ne aggódj, elhiszem, ha nehezen viseled, nehéz megemészteni, hogy a nagyobbnak nehéz percei-napjai vannak a kicsi miatt, de hosszútávon nagyon hálás lesz Edéért, a lehető legjobbat tetted vele azzal, hogy öccse lett.
Petivel jöttem rá arra (negyedikre...nem vagyok egy szellemóriás...:)), hogy lényeg, hogy minél jobban megkönnyítsem a saját dolgomat, egyrészt akkor bírom a legjobban a kanyarokat, másrészt meg ha viszonylag békés vagyok meg nyugodt, az mindenkinek csak jó. Tehát: ha esetleg úgy mesélnél Miksának, hogy Ede közben eszik? Vagy csak akkor mesélnél, ha Edét letetted? Vagy akkor, mikor Ede alszik, és este, lefekvés előtt meg "csak" énekelnél egyet vagy urambocsá' egy mesét megnézhetne Miksa, ha nagyon gáz a helyzet?
Lehet, hogy hülyeség, vagy evidens dolog, de nekünk az volt a legkifizetődőbb, ha teljesen természetesnek igyekeztük beállítani a dolgokat. Vagyis a baba születése bizonyos dolgokat megváltoztat a család életében, nem biztos, hogy ugyanúgy megmaradnak a szertartások, mint előtte, de lesznek újak, úgy, hogy az mindenkinek jó legyen.
Persze nálunk sem csupa virágillat és madárdal minden, sőőőőőt... Adél még mindig (már megint) iszonyú hisztis, a legkisebb dologra olyan frekvenciát használ, ami ép ésszel szerintem nem bírható sokáig. Ma reggel egyedül (!!!) jöttem haza az iskolából, ekkor teljesen tisztán láttam, hogy Adél csak babusgatásra, soksok szeretetre vágyik. Igen. De aztán délben, amikor ezredszer vernyogja el ugyanazt, amit 999-szer elmagyaráztam már, akkor nem vagyok ilyen tisztánlátó. Szóval cseppet sem könnyű a több gyerek, de nagyon-nagyon-nagyon-nagyon jó. :)

((Na akkor ma este nem hívom át az anyukámat hogy segítsen, hanem Szirom a tiszteletedre egyedül vezénylem le az estét (uram cégespartin), és közben gondolok rád, hogy te ezt RENDSZERESEN egyedül csinálod.))

Petrócska: még mindig nem százas...:( nem tiszta a légútja, hasmenés brutális, fogyott :( :( és olyan, de olyan kis betegmacska-sírása van, hogy a szívem szakad. Mindig új borzalmak jutnak eszembe, hogy mi baja lehet (tüdőgyull, rota, stb). De talán javulgat lassan. Mindenesetre a hozzátáp-nak annyi, szegény annyi vackot kapott kanálból, hogy tegnap az alma-banánra is csak ugrott ki a kezemből...:(

Ildi, szuper vagy! Én eddig nem sokra jutottam, ajándékilag jól állunk, de három hete mindig volt itthon valaki, így csomagolás, aj-készítés stb szóba sem jöhetett... :? Hétfő óta ovi sincs, igaz előtte volt, de nem jártak bele. :) Szombaton talán elmennek egy napra a nagyok az urammal, na akkor lesz rapidcsomagolás!
Nagyon szeretem a gyerekeimet, de egy fél nap magányt is rendkívül szeretnék már...:)

Ma délelőtt kipucoltam a konyhát, szép lett, és képzeljétek, kiiktattam a mikrót! :shock: Tök gusztustalan kiégett volt a belseje, nem lehet takarítani rendesen, nem bízom benne. Kíváncsi vagyok, milyen lesz nélküle!

megyek adélt ébreszteni, mert még 10-kor is a fejemen fog ugrálni...

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Rita!

Azért jó ám olvasni, hogy mások gyerekei sem tökéletesek. Hanna detto úgy viselkedik, mint Adél.
Ráadásul Simon védekezési módként eltanulta hogyan kell visítani. Na, szuper. És ellenem is "beveti". Most nem igazán lehet vele elmenni boltba, mert 2 perc múlva feszíti magát hátra és visít. És borzasztó idegesítő hangon. Ergo-m egyenlőre pihen a kocsiban, miután egy alkalommal már én is megijedtem, hogy kiesik belőle, annyira feszítette magát hátra. Elővettem a régi karikás kendőmet, hogy legalább ideiglenesen legyen szabad kezem, ezt egyenlőre bírja egy darabig, de attól meg a hátam fáj. :(

Amúgy nekem meg jó dolgom lenne, mert anyum felszabadító akciójával 1 gyerekes lettem vasárnapig (pontosabban holnaptól 2, mert Beni is itthon lesz, de ő még segíthet is nekem). Csak Simi nem teljesen a lerakom, ottmarad gyerek, így azért nem tudom, mennyire fogok tudni haladni.
Igyekszem.
Valamikor mutatom a képkereteinket és az albumot (a kettő közül még csak egyik van meg, most készül a másik). Szerintem jó lett! :D:D

Az ajándékok megvannak, ma már örömködtem is, mert a páromnak is megérkezett egy könyve, amit nem gondoltam, hogy ideér. De fog neki örülni! :)
Ja, és megörökíthetjük a karácsonyt is jó minőségben, mert a közös "ajándékunk" is megjött, pedig abban sem voltunk biztosak (a múltkori 3 hetes szállítási idővel szemben most 1 hét alatt sikerült valamit megkapni).
Mondjuk még mindent be kell csomagolni, de ma este elkezdem.

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Na itt vannak a képek. Persze az albumban a vonalak (oldalak) nem ferdék, meg a színek is másak. Szóval élőben jobb... Csak már fáradt vagyok jobbat fényképezni, megyek aludni.

Az egyik képkeret (még van 3 féle színű, meg Nátánnak is másmilyen):
Kép
Az egyik album, belső oldalakkal:
Kép
Kép Kép
Ebből nem sok látszik, de itt a gyerekek rajza van, amit az adott nagyinak rajzolt, én fényképeztem és előhívattam:
Kép

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Hahó!

Beszti, nagyon tetszik az album! Tutira nagyon fognak neki örülni a nagyik!

Rita! Jók az ötleteid, csak sajnos nehezen vagy nem kivitelezhetők. Olyan nagyon igazad van abban, hogy menjen minden a maga természetes útján, mi is erre törekszünk, de nem egyszerű. Igyekszem rugalmas lenni, de Miksánál úgy vettem észre, hogy nem nagyon érdemes engedni a megszokásból. Meséltünk már úgy, hogy közben szopiztattam, mondjuk nem volt semmi, mer a hálóban az ágyon zajlik az esti szopi. És Miksa élvezte, csak aztán hiszti volt, hogy ott is akar aludni a nagyágyban. Aztán amikor az uram éjszakás volt, néhányszor megengedtem neki, hogy velem aludjon, mint a papa helyettese. Akkor például ő mesélt Edének (a kisvakondot tudja fejből), olyan édes volt, de aztán még vagy 2 órát beszélt, nem lehetett tőle aludni. Mindig vagy éjfélig fönt voltunk. Fölverte Edét, meg engem se hagyott, pedig Ede kegyetenül kel többször is, és még éjfél előtt tudnék aludni. Miksa összességében ragaszkodik a meséjéhez, ami nem baj, sőt jó. A mesefilm igazából nem helyettesíti neki, meg fürcsi után már nem is szoktunk lejönni, tévé meg csak lent van, a hálókból ki van tiltva. Lent meg olyankor már az apja tévézik valszeg. Ede fektetése után meséljek - Ede a legtöbbször elég későn alszik el, nem eccerű elaltani. Az esti szopi minimum egyórás, és fekve szoktuk, mer úgy jobban bebódul. Szóval közben se nagyon megy. Legjobb Miksát lerendezni, mielőtt elvonulok Edével. Hát, majd kialakul. Ha az uram itthon van, akkor ő rendezi Miksát, úgy viszonylag zökkenőmentes.

Ildi, bizisten gratulálok, én szinte sehol se állok. Ami jó, hogy elhívtam a régi taknőt, holnap jön és rendet vág. Mézeskalács félig kész, meg egyféle elállós sütit sütöttem. Ajándékok félre vannak rakatva, uram megy értük majd. Miksának a teszveszen találtam vadiúj aksis távirányítós markolót, az egész neten ez volt az egyetlen, bizisten. Ede plüsst kap, egy kukacot néztem ki neki, félre is tették, meg a rokongyerekek ajándékait is. Az uram megvette magának az elektromos húsdarálót kolbásztöltővel :lol: , és nekem valami meglepit. Még fát kell venni, meg vasárnap elhozni a megrendelt kacsát és a tarját a hentestől. Sütés, főzés és alapanyagok, kaja- és piabetárazás még visszavan. Bakker, és még jó, hogy eszembe jutott a szaloncukor :oops: :lol: Most :lol:

Gabi, hogy van Lacus? Lement a láza? Jobbulást nektek!

Mira, és végülis mikor indul a kistesóprojekt? :wink:

Mutizok valamit, Miksának is ekkora szemei voltak ám! Az elsőn kb. egy hónapos, a másodikon kb. annyi idős, mint Ede most:
Kép
Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Ildi, köszi Andris már teljesen jól van! :D

Szirom, és hogy hasonlítanak! :D Tesó projektet nyáron beindítjuk... :wink:

Beszti, nagyon tetszenek az albumok! Nagyon ötletesek, biztos sokat dolgoztál velük.

Ritat, Petinek jobbulást!
mira80
 
 


Kedves Beszti, Gabi, Ildi, Motiot, Rita, Szirom!
Áldott, békés karácsonyi ünnepeket kívánok Nektek!
mira80
 
 


Ne haragudjatok, most csak magunkról:
Maja ma reggelre hányt, du már láza is lett, nagyon-nagyon el vagyok keseredve, rettentően féltem Petit (nagyon félek, hogy ő is hányni kezd, le van fogyva, immunrendszere lenullázva, ha hányni kezd szerintem tuti kórház. Tejem sincs túl sok úgy érzem... két hete 6920 gramm volt, tegnap 6680.). Annyira szeretném, ha egészséges karácsonyunk lenne, de tekintve, hogy kettő nap van odáig, annak is örülni fogok, ha nem lesznek mondjuk sokkal betegebbek.

Ne haragudjatok, hogy csak panasz...

Puszi (vagyis inkább azt sem, tuti vírusos... :()

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Jaj, Rita, nagyon sajnálom a kis lurkóidat :(
Karácsonyra gyógyuljon meg mindneki!!! :)
És etesd, itasd Petit!!!!(ha kell, akkor tényleg jöhet az a tápi, hadd hízzon a lelkem :wink: )

Mira, köszönjük szépen a karácsonyi jókívánságokat, én is kívánom ugyanezt nektek!!!
:D :D :D :D :D
vas
 
 


ezt most taliztam,:
cuki, nem??? :D
Kép

most megyek alizni, aztán holnap, vagy holnapután úgyis jövök még boldog karit kívánni,
puszi, jóccakát mindnekinek!!!
vas
 
 


Hahó!

Rita! Jobbulást kívánok a srácaidnak! Szegénykéim! Próbálj optimista lenni, tudod, az nagyon fontos! Nem mindenki kap el mindent. Ha emlékszel, én sem kaptam el koraterhesen Miskától a skarlátot, pedig az ölemben aludt. No, Peti se fog hányni, jó? :wink: Figyu, Petinek nem lenne most jó a Sinlac? Tejmentes, elég tápláló, hátha kicsit összekapná magát.

Mira! Köszi a jókívánságokat!

Ildi! De, nagyon cuki :lol: Én is jövök még karácsonyig!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Lányok, (csupa nagy betűvel) IGAZÁN NAGYON ARANYOSAK VAGYTOK!!! :) :) :)

Olyan jó érzés, hogy azonnal jön tőletek a megnyugtatás, nagyon köszönöm!

Maja jobban, bár ma REGGEL 39 fokos lázzal ébredt, de azóta jobb. B hányt egyet, de ő nagyon stramm beteg, asszem ennyi volt. Petit ma reggel átköltöztettem anyukámékhoz, nagy kő esett le a szívemről, hog "biztonságban van". :)

És Szirom, nagyon igazad van, nem kap el mindenki mindent! OKÉ!! :)

((Neked még azt akartam mondani, olvasd majd el egyszer, mit írtál tavaly dec. 27-én, aztn meg csókold össze Nagyszemű Ede barátom fejecskéjét! :) ))

Puszi nektek, én még majd csak holnap kívánok, oké?

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Szirom! Nem, bocs, 127. oldal, 28-án írtad. Puszillak!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Elolvastam, Rita :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Rita,
örülök, hogy jobban vagytok! REmélem, ez holnapra még fokozódni fog :) Petinek tényleg adj valamit, ez a sinlac nagyon jó ötlet :) Kitartás, és nyugi!!! Bár nem könnyű, tudom...

Szirom,
gyönyörű szép nagyok Ede szemei! És tiszta Miksa!!!

Beszti,
nagyon jók az ajándékok, minden nagyon tetszik ám!

Mira,
köszönjük a jókívánságokat!

Mi már jól vagyunk, bár Lacus extra nyűgi, és az alvókája is nagyon elromlott. Most aludt el (délután 5 óra van), este 11 előtt nem alszik már napok óta, így Zsoltika sem...

Ma este, ha elaludtak a fiúk (tehát későn) kezdjük díszíteni a fát :) Már most látom, hogy jó későn leszünk kész :roll:

De azért az elmúlt napokban sokat munkálkodtunk: Zsoltikával sütöttünk mézes sütit, ő szaggatta, kente és díszítette :) Ez lesz a mamáknak az ajándék, köszi az ötletet, Beszti :)

Készítettünk díszeket is gyöngyökkel, üvegfestékkel, meg szegfűszeggel megszurkált narancsot és almát, és készen vannak az aszalt-szárított citrom-narancs karikák is Ildi módra :D Napokig szárítottam őket a sütőben :D :D :D

Képet tennék fel, de az uram épp most másol, és nem tudok semmit elérni... Na majd később vagy holnap :)

Puszi!!!

pgaboka
 
 


Nagyon boldog békés karácsonyt kíván mindnekinek az egész Vas family!!!!! :D :D :D :D

Kép
vas
 
 


az egész családom kocsit mosat, tankol, soppingol..........................
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én meg VÉGEZTEM mindennel!!!!!!!!!!!

Puszi

(hogy vannak a betegek????)
vas
 
 


Sziasztok!

Nálunk reggel már itt járt a Jézuska :):):)

Játszanak a fiúk ezerrel.


Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepeket és Örömteli Új Esztendőt kívánunk mindannyiótoknak!!!


Kép

Sok puszi mindenkinek!!!

pgaboka
 
 


Boldog, békés és áldott karácsonyt kívánunk mi is mindenkinek!
Sok-sok örömet és ajándékot, sok pici csillogó gyerekszemmel!

Motiot, Ábel és Áron

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Boldog karácsonyt kívánunk mindenkinek!
Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


SZiasztok!

Én nem ültem a géphez tegnapig...

De utólag is Boldog Karácsonyt mindannyiótoknak és előre is (ha nem jönnék addig) Boldog Új Évet!

Kép

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Sziasztok!

Én is csak utólag kívánok szép ünnepeket!! Meg egészséget mindenek előtt!!

(Nekünk kicsit cifra volt az ünnepek előtti időszak, de szentestére minden jó volt. Azóta csak lecsengetjük a betegségeket, remélem most már vége lesz. Dec 3-a óta beteg valamelyik... De minden szép és jó, sok időnk van így játszani, együtt vagyunk, nagy baj meg már nincs. :))

Beszti, de szép kis (? nagy! :)) család vagytok!! :)

Puszi mindenkinek!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Hahó!

Remélem, mindenkinek jól teltek az ünnepek! Az uram ma meg holnap éjszaka már dolgozik, de 7-ig még csak félgőzzel mennek a dolgok szerencsére, úgyhogy most egész sokat látjuk, még ha ma nincs is itthon.
A szenteste viszonylag jól telt, kicsit már megint kapkodásba fulladt, dehát egyre rövidebbeket alszik Miksa, egyre nehezebb annyi idő alatt fát díszíteni. Meg tanulság, hogy MINDEN ajándék csomagolásának készen kell lennie 24-e előtt :oops: . Kajaügyben ezeréves családi hagyományt dobtunk félre, mer nem kívántuk a halat, így kacsasült volt a vacsi, de nekünk jobb volt így.

A srácaink ajándékkal:
Kép
Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom, nagyon szépek a fiúk! Irtó klassz ez a markoló! Meg a százlábú is! :)

Nálunk tudod hogy volt a díszítés? :) Két szoba ugye a lakás összesen.. A gyerekek bevonultak a gyerekszobába ebéd után, Zs a nappaliban maradt porszívózni (beállította a fát), aztán bement a gyerekekhez dvd-t nézni (azt mondta, úgy üvöltette, ahogy csak lehetett :D), én meg ezalatt az öcsémhez szaladtam át sütni (díszítettem turbótempóban, remegve az idegességtől, hogy zajt csapok). Szóval a kapkodás ismerős!! :)
És idén az angyalok nem csengettek (betojt a csengőhangos cd :)), hanem kicsit kinyitották a nappali ajtaját!
De nagyon jó volt! :) :) :)
Megyek, most is tanulnom kéne, mert aki csak lehet alszik, a többiek jól megvannak a gyerekszobában, ki kell használni.
Puszi!


Gyógyulnak asszem, egyre jobban van a csapat, most egy darabig betegséget NAGYON nem szeretnék...

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Kedves kis Csapatom!

Mindanyiotoknak nagyon szép új évet kívánok, a lehető legkevesebb gonddal-bajjal és sok sikerrel-örömmel-egészséggel-boldogsággal!


Kép

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Tegnap a normafánál :)

Kép

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Én is nagyon boldog új évet kívánok mindenkinek!!!!!!!!!!!
Kép

KépKép
vas
 
 


Nagyon boldog új évet Lányok! :D
mira80
 
 


helló csajszikák!!!

Hogy telt a szilveszter éccaka????? :wink: :wink: :wink: :wink:
Nekünk jól :lol: :lol: :lol:
Itt voltak barátaik, és buliztunk egész éjjel.
éjfél előtt kimentünk az utcára , jött az összes szomszéd, szakadt a hó, tüzijátékoztunk, szólt a himnusz....
én menekültem a tüzijáték elől, sikogattam, mint állat, aztán még szánkóztunk is az éjjel.
Szóval frankó volt. :D :D :D :D :D :D


holnap meg fogorvos :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


puszi, azért jelentkezzetek!!!!!!!!!!!!!!!!
vas
 
 


Hahó!

Nagyon boldog új esztendőt kívánunk mi is! Kicsit késtem a tűzijátékkal, bocsi Kép

Nálunk is vendégek voltak, négy család gyerekekkel, szóval mozgalmas volt, de jól telt! A kaják is jók lettek, jól is éreztük magunkat, és a kölkek is jól érezték magukat (Miksa fél 2-kor feküdt le :oops: ). Ma folytattuk, mer a virsli az éjjel már nem fogyott el, ma kellett nekiesni :D

Rita! Irtó szép a Normafánál! És nem lehetett semmi a karácsonyfa-díszítésetek sem :wink:

Csajok, Edét tegnap ruhában mértük a szomszédban, 5,47 :shock: :lol: És ma először tudatosan megfogott egy alvósplüsst és begyűrte a szájába :D Többször is :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Boldog új évet mindenkinek! Remélem jól telt az elseje, tudjátok, olyan lesz az egész év! :)

Szirom, Ede lassan utoléri Petit, aki szilveszterre lépte át a bűvös 7 kilót (duplázott). :shock: :)

Örülök, hogy mindenkinél jól telt a szilveszter! Ildi, ezalatt hol voltak a gyerekek? Nati is veletek szánkózott éjszaka??? :shock:
Fogorvoshoz drukkolok nagyon!!

Én ma tanulok, holnap vizsgázom, hogyafene.... :?
(Gyerekeimnek kötelező tvzés, amíg Peti alszik.. csak már aludna...

Na, asszem alszik, tépek is, csak megmutatom a karácsonyfánkat.

Pussz!
este (a kép rossz, de hangulatos :))
Kép

Gyerekek

Kép

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Rossz Peti vonalzója.. Nem is hathónapos hatnapos, hanem holnap hét hónapos... namindegy.

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Sziasztok!

Én ma még nem vagyok "szabad", csak holnap kezdődik a suli. Itthon az egész csapat.
Szóval érdemben csak holnaptól! :D:D

Rita!

Sok-sok tanulást mára! :D
Azért "kis" család dologban te sem panaszkodhatsz! :D Mikor látunk teljes családos képet?

Szirom!

Hú, hízik Ede! :):)
Nekem is kellene vinni Simit 1 éves mérésre (a védőnő küldött dec. 20-ra értesítőt, de nekem akkor nem volt se időm, se kedvem vinni :D).

Tegnapi szánkózás:

Simi alszik a szándkón :D, de aztán van mosolygós kép is:
Kép Kép
Kép Kép

És a fogyival hogy álltok? Mit hoztak az ünnepek?
Én érdemben nem híztam sokat, viszont a pocim akkora... :(:( Kell mindenképpen valami. De ugyanakkor nem érzem eléggé ösztönzöttnek magamat, hogy legyen elég akaraterőm. :(

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Sziasztok!

Rita, kitartást mára! Miből vizsgázol?

Ildi, túlélted a fogorvost? Ugye már nem kell többet menned?

Beszti, Rita, Szirom nagyon jók a karácsonyi képek! Én még nem töltöttem fel őket, de rakok fel ígérem. Sajnos Andris már nem engedte a beállított képet, hogy fa alatt Andris, Apa, Anya... :( Így olyan nem készült.

Mi a szüleimnél karácsonyoztunk, nagyon jó volt együtt lenni, jövőre már a saját házunkban leszünk! :D (végre...)
Sokat szánkóztunk, hóembert építettünk a kertben.
Szilveszterre hazajöttünk, sajnos Andris beteg lett, így nem mentünk sehova. Betűtornyot játszottunk. :)
mira80
 
 


Beszti, fogyóval úgy állok, hogy most már muszáj!!!!!!!!!!!!! Nem is írom le hány kiló vagyok. :( Rengeteget ettem, nassoltam este 8 után... De fejben eldőlt, hogy ez így nem jó. Most 2 hetes kúrán vagyok 31.-én kezdtem. Ezzel lemegy pár kiló, lesz egy kis sikerélményem, hogy végre nem hízok... Utána meg még meglátom melyiket kezdem el. A 90 naposban tetszik, hogy délig csak gyümi, viszont az nem, hogy vacsira is azt kell ennem amit ebédre ettem. Na, de még meglátom. (Egy barátnőm csinálta, a délig gyümölcsre teljesen átállt, szépen le is fogyot és nem hízik vissza. Jó, odafigyel arra mit eszik.)
Te kancsingatsz valamelyikkel?
mira80
 
 


őpop
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2012.07.11 10:09-kor.
vas
 
 


pppooo
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2012.07.11 10:09-kor.
vas
 
 


Nacsakgyorsan:

Jaj de jó, beindul az élet, látom, hurrá!

Beszti: tegnaptól startoltam (tipikus, január 1-i fogadalom), de most motivált is vagyok, jó a dátum hozzá, Peti eszik (? mondjuk...) mást is, kaptam Béres Alexandrákat dvd-n, itt az idő!! (Olyan norbi-félésen, lehet, hogy majd váltok Alexandra-módszerre, de azt most nincs időm kisilabizálni.)
Eltökéltem, hogy Peti szülinapja a cél, 12,5 kilótól lenne jó megválni. Meglátjuk! :)

Ildi, és a vastag télikabát látszik? Na az ALATT van a plusz mázsácskám! :)
Nagyon bírom, hogy ilyen optimista vagy fogilag, nekem ez sosem ment! Nagyon-nagyon drukkolok, ha ez számít egy sorstárstól! :)

Mira, nekünk sincs beállított családi (Beszti ezt neked is mondom :) - ezért is tetszett - többek közt - a tiétek nagyon!) így teljes családira nem teszek ígéretet. Meg nem is tudom, az uram szeretne-e szerepelni...:) Asszem nemigen. :)
Holnap gyógypedagógiai szociológiából vizsgázom, még a múlt félévről maradt. Szóbeli, ezért tartok tőle, írásban arc nélkül ég az ember, itt arccal. Nagyon nem szeretnék, mert a többiek szerint nagyon rendes pali.

Alszanak, robogok tanulni!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Ildi, nagyon jók a képek, Nata szokás szerint gyönyörű, az unokatesós kép is remek, nagyon tetszenek! Olivér nagyon kemény csávó, Levente meg egy szívdöglesztő pasi! :D
Te meg csinos vagy! Mikor vágattál frufrut??

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Rita, köszi :wink: (az összes gyerek nevében)

Aztán meg annyit szenvedtem mindenféle biszbasszal mostanában, és annyira félek a szájsebésztől, úgyhogy úgy fogom fel, hogy vannak csodák is(doki szerint azért sanszos :? ), és nem jutok oda. :roll:
Bár most fáj, mert agyon furkálta, meg felnyitotta.
meg kiment az érzéstelenítő hatása is.... :roll:

vastag télikabát :lol: :lol: :lol: :lol:
12.5 kiló hajrá!!!!
nyárig simán meglehet!!! :wink:

Frufrum karácsony előtt lett, de már csatolom el, meg elhajpántozom.
Tök béna :roll: :lol:

Nekünk sincs közös képünk(sőt, én ezen az egyetlenen vagyok rajt) :wink:
vas
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: