Új privát üzeneted érkezett!

nekünk meg ilyen van a fakopáncstól, pont azon az oldalon találtam meg Szirom, amit felraktál :D
http://www.fakopancs.com/aruhaz/product ... 8a381cc600
vas
 
 


Ildi, nekem is sóval meg szalonnával :wink:, igyekeztem mértéket tartani, de ha túró tészta, akkor az így jó... Emiatt nehéz egy kicsit betartani a norbit, ha itthon van valamelyik gyerek, nem tudok olyat főzni, amitől nincs lelkiismeretfurdalásom. De ma már csak kefír vagy ilyesmi. Meg persze a jó kis kávécskám! :)

monipolip :D

Beszti, hát igen, a vonat szétpakolós, de éppen ma láttam, hogy Bernát elővette a síneket, elkezdett egy pályát építeni. Na majd délután segítek neki befejezni.:) Ks rávezetés...:D
Szóval két éve megvan az autó, és játszanak most is vele? Én azt hittem, egy magától működő játék két hétig érdekes... Akkor jó, ha nem így van! Ez tartott vissza egy kicsit a távirányítóktól és önműködőktől...

Bár most Petivel kapcsolatban is feladtam ez elveimet: voltunk a Régióban és megláttam egy zenélő, villogó játékot, mutattam Petinek, akit teljesen lenyűgözött a látvány, úgy meredt erre a zenegépre, mint valami földöntúli csodára. Mutattam a reakcióját az uramnak, ő is elolvadt, cucc jött velünk haza. Peti meg megígérte, hogy karácsonyig elfeljeti...:)

ez itt:
Kép

Szirom, hol nézted eddig? Keresgélek neked, csak nem akarok ugyanott keresni, ahol te már nézted...

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Uhh, de marha nagy ez a kép, bocsánat!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 

 
 

Rita, háát, nemtom, ahol értem. Egy halom játékos oldalon kerestem. Pedig létezik, az tuti...

Ez melyik Fisher Price? A tanuló kutyát találta meg óccsón az egyik lány egy másik topikban, 6390-re van a tecsókban leárazva, de sehol nincs már... (majdnem 10 eredetileg).

Ildi, és ti összeragasztottátok?
Natasa simi :lol: Csak vigyázz, kilincsre legyen csukva az ajtó :lol:

Beszti! Azt hittem kevesebb a meló ezzel a naptárral!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Rita!

Láttam ezt én is a Régióban, ez egyébként a Dinósodhoz hasonló golyós (ugyanúgy FP). Én Siminek huzogatós hernyót vettem ilyen golyókkal. Egyébként hiába zenélős bogyó, szeretnek a gyerekek játszani vele. Nekünk egy FP ajtónk van, amivel Simi nagyon jól elvan (amúgy is mindenhol az ajtócsukogatást élvezi a legjobban). Lehet csengetni, meg villanyt kapcsolni (világít), ablakot nyitogatni. Egy gyereknek ez nagy öröm (tudod, százszor-ezerszer elismételni valamit). Most is elzenélget magának, ha véget ér a zene, akkor már kapcsolja a következőt (eltanulta a nagyoktól).
De azért persze nem csak ezt csinálja egész nap...
Az autóval nem állandóan játszanak, ezért érdekes még msot is. Ráadásul most már Nátán is tudja irányítani, így lehet versenyezni. Meg persze mi is beszállunk a dologba apjukkal.
A játékok "érdekességének" amúgy is ez a titka, nem? Hogy ne lássák állandóan, legyen cserélgetve. Akkor megint újdonság. Tervezem eltenni a Duplokat egy időre, mert megint nem foglalja le őket annyira, és a karácsonyi dolgokkal meg nem tudják felvenni a versenyt. Aztán pár hónap múlva csere...

Ildi!

A sült krumpli norbis. Norbi 20-as...
Az albumot majd mutatom, ha egyszer kész lesz. Összerakni valószínű nem lesz nehéz, csak az ötletelés és a dolgok beszerzése (pl. kép előhivatás, mert ugye digi kép nem jó).
Monipolip! :D:D Nem elveszett gyerek a fiad, ha egyedül is tud nyerni! :D:D Nagyon tetszett ez a "te vesztettél" szöveg! :D

Megjöttek a könyveim. A hétvégén a párom meg akarta venni neke JO eyik könyvét, de nem találta. Erre kaptam az alkalmon, és bevásároltam az Alexandrában (neten). Persze nem csak magamnak, hanem a párom is kap egy Attenborough könyvet, meg a gyerekek is egy-egy korukhoz illőt.
Mondjuk még el tudnék jó sok pénzt költeni, csak a "könyvespolcomon" 60 e Ft értékű könyv vár arra, hogy egyszer megvegyem... De hogy mi kerül egy szakácskönyvbe is 5900 Ft-ba :shock: (az Alexandra ugyan 20 %-kal olcsóbban adja, de még úgy is sok(k)).

Szirom!

Hát én se gondoltam, hogy ennyi munka. Még jó, hogy jóelőre elkezdtem, és nem az ulolsó pillanatban.

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Szirom!

FP: "Roll a round(s)" néven fut.
Hát igen, a tanuló kutyus most sztár a topikokban.

Beszti
beszti
 
 


Köszi Beszti! A tanuló kutyus most csak a topikokban sztár, mert a teszkókban nincs sehol :roll: :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


DE MITŐL SZTÁR A TANULÓ KUTYUS????? :shock:
Megnéztem a régióban, de semmi vonzót nem találok benne, ellenben nagyon idegesítő szerintem. Vagy nem?

Szirom, igen, valami roll a rounds a neve...

Beszti, ti olyan sokat játszotok a gyerekeitekkel, igaz?? Úgy becsüllek ezért! Én csak itt függök a neten... Mesélj, hogy alakul ez nálatok, mikor játszotok együtt???
A játékelrakás jó ötlet, csak én mindig sajnálom elrakni, HÁTHA éppen azzal játszanának:oops: :). Úgyhogy nem vagyok valami jó a megvalósításban. Most éppen el van ugyan rakva néhány, de lehet, hogy azokat inkább el kéne passzolni, azok nem is igen érdekelték őket.

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Rita!

Attól, hogy mindenki azt vesz a gyerekének. Legalábbis a Simivel egykorú babáknál sokan.
Egyébként pár hónapja Simi reagált úgy a kutyusra, mint neked Peti a golyós játékra. Csak akkor én nem akartam még megvenni, mostanra meg eldöntöttem, hogy nem kell még egy plüss, még akkor sem, ha beszél.
Te nehogy megint depiskedj itt nekem!! :D:D Igen, szeretünk játszani a gyerekekkel, de ez leginkább vasárnap valósul meg, azért hétközben közel sem. A párom most is dolgozik otthon, nekem meg vasalnom kellene... :(
Rakd el. Nem játszanak vele. Viszont ha előveszed, akkor az újdonság eerejével fog hatni, és játszanak vele. :D:D

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Beszti, te nagyon ismersz engem!! :D
Oké, nem leszek depis! :)

Na jó, én is szoktam játszani, Zs is időnként, de együtt igen ritkán, bár lehet, hogy ez is változni fog, ahogy Peti nő. (hogy Ildi humorát koppintsam - ld fánk - : Peti férfi, nem nő, csak ahogy növekszik :D)
Amikor gyakorlótanítani jártam, többször is készítettem memóriajátékot, vagy hoztam onnan, akkor többször is memóriáztink ötösben este. Ezt éppenséggel lehetne ismételni! :)

Oké! Elrakom! :D

Szirom, ígérem, ezek az utolsók, de ezeket még megmutatom. De ha nem tetszik mondd meg!!! :D

Kép

Kép


mindkettő a www.arzuhanas.com -n van, 12000 körül.

Jó éjt megyek vészhelyzetet nézni meg vasalni. Kb egy tonna vár rám. :?

Pussz!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


becsszó legutolsók:

itt is van néhány:

http://www.kopefajatek.hu/index.php?opt ... 1&vmcchk=1

puszi, ittsemvagyok! :)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


őpoú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2012.07.11 10:22-kor.
vas
 
 


Olivér is bepöttyösödött, de nem akárhogyan :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
(most már csak Natasa hiányzik a sorból)


Nálunk csoki volt reggelire :roll: :wink:


Majd még jövök ma :wink: :wink: :wink:
vas
 
 


Ildi, nálunk is csoki volt reggelire. :)

Nagyon örültek, tök jó volt ez a reggel! :)

Csak az éjszakát tudnám feledni...:(
Peti lázas lett estére, este, éjszaka kúp, sírás, szoptatás, cumi, ölben stb
Bernát annyira köhögött fél egy és kettő között, hogy kettőkor hányt is. Miközben kivakartuk, Maja kirohant a szobából, hogy reggel van, megy megnézni, jött-e a Mikulás. :shock:
Adél csak este nyöszörgött. Volt két olyan óra, amiben nem volt ébresztő.

Na szóval ennél csak jobb lehet a mai nap, bár nem lesz egyszerű: Maja szeme be van gyulladva - itthon, B köhög - itthon, Peti lázas. :(

De tényleg annyira jól indult így Mikulással a nap, nagyon jó látni őket ilyen hatalmas extázisban! :)

Szerintem ma még én is ide menekülök délután.

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Olivér hogy viseli?

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


őpo
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2012.07.11 10:23-kor.
vas
 
 


Szerinted hoztam be gyümölcsfa ágat?????
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
vas
 
 


Ildi, alvás, hahaha!
Mind a 4 ébren van, Adél nem aludt el, általában bőg valamelyik, vagy a fáradtságomhoz képest túlzottan hangosan élnek. Továbbá maximum 20 percig képesek kezdeni magukkal valamit, utána jön ténfergés, "anya, csinálunk még valamit?" Peti viszont egy angyal, ahhoz képest, hogy hőemelkedése van, egész nap olyan aranyos! Viszont hála az egész napos itthonlétnek, meg a délelőtti kreatív órának, AKKORA ISZONYATOS disznóól van nálunk, hogy hamarosan neki is látok felszámolni, hogy fél 7-re, mire Zs hazaér, emberi állapotok legyenek. Csak előtte megeszem az idegnyugtató fagyimat.
Milen kedves óvónőtök van! Ebédre a tökfőzelék nálunk is megmaradt, viszont az óvodai csomag fogyott. Nahát! :)

Ili, még ma is hozhatsz be ágat! :)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Hát akkor edd meg az idegnyugtató fagyidat, egy kis kávéval felspékelve, meg egy kis mikicsomag maradékkal(ha még hagytak :wink: ), aztán relaxálj(2 percet csak hagynak :wink: :wink: :wink: )

Akkor talán hozok be ágat :wink:

Nálunk most most még nincs disznóól :roll:
(majd lesz este) :wink:

vas
 
 


naná, hogy a tökfőzeleék helyett csokit ettek :wink:

Kép
vas
 
 


Hahó!

Basztikuli, Miksa megin beteg, most elkapta a kötőhártyát, ami épp menő az oviban :roll: Két napot járt összesen oviba, holnap megint nem megy. Délután (holnap) viszem át a doktorhoz, addig is már mondta telcsiben, mivel cseppentsünk.
Délelőtt voltam bent az oviban fotózni, amikor ott jár a Mikulás, kaptok is egyet (akkor még nem volt baja a kölöknek, vagyis ha utólag jól megnézem, piros neki):
Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Majd még jövök, de Ede éhes.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Ildi!

Szegény Oli! Azért nálunk Nátánon anno nem volt annyival több (ő volt a második).
És Nati? Rajta van valami jele?

Rita!

Én épp most panaszkodtam egy sor a telefonban a páromnak. Ki vagyok akadva.
Simon éjszaka két órát randalírozott (vagy mi :D). Nem volt jó neki a szopi, de aludni se akart, de csönben sem tudott lenni, hanem nyekergett meg ordított.
Aztán állítólag Hanna egy tündér az oviban, itthon meg tombol a dackorszaka. Mindenre nem, hiszti, direkt úgy csinálni, ahogy kérik, hogy ne (aztán persze én szívom meg, amikor a csokit belekeni a kanapéba, vagy a Simon nem eszik miatta, stb.). Nátán meg időnként direkt bosszantja, amire Hanna visít. Komolyan elegem van. Legszívesebben elmennék itthonról.
Ráadásul ez a fogyi kérdés is. Lassan inkább egy hízókúra című topikba kellene írnom, az akaraterőm a béka feneke alatt, bezzeg a súlyom!
Megyek, beteszem a fejem egy lavór hideg vízbe! :D:D Vagy megeszem egy tábla Boci csokit! :D (Ez utóbbi valószínűbb...)

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Látom lányok, ti se álltok jobban, máshol is ispotály van :?

Ildi, jobbulást a barisaidnak! Vagy most akkor Levente már jól van?

Rita! Nektek is! Disznóól dettó :roll:

Beszti! Válaszd a Bocit :wink: Én is épp azt nézem, mit nyúljak le Miksától :oops: :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Csajok, képtelenség lépést tartani veletek, annyit írtok! Persze ez nagyon jó :D Csak tegnap, mire végigolvastalak Benneteket, addigra végetért a szabadidőm :(

Nálunk is járt ma a Mikulás, vagyis egyenlőre csak az oviban :) Tök aranyos zsákocskát kaptak a gyerekek, kifestőt és egy kis csokit is :) Nagyon örült Zsoltika, csacsogott ezerrel hazafelé, tetszett neki a Mikulás (és nem is félt tőle, legalábbis ezt mondja).

Itthon majd ha felébredtek, akkor lesz a zsákban a meglepi, mert tuti nem aludnának, ha hamarabb odaadtuk volna :D

Ma megvettük a karácsonyi ajándékokat is - vagyis egy részüket. Zsoltikának távirányítós autót, de nem sikerült azt, amit szerettünk volna. A Beszti által ajánlottat akartam, annyira tetszett (utólag is köszi, Beszti), de sajna nem volt, pedig több játékboltot is felhívtunk. Így aztán másmilyen lett, de jónak tűnik, kinézetre pont olyan, mint a Cherokee :)

Nálunk ebédre tejbegrízt kaptak a gyerekek - utána meg szaloncukrot, megáll az eszem, ennyi édesség egy nap...

Rita,
gyógypuszik mennek minden kis betegednek!!!

Ildi,
Oli és a bárányhimlő :( Fő, hogy nem vakarja! VAn erre most valami lemosó vagy ecsetelő hogyishívják?
Levente már túlvan rajta? Ő már nem is fertőz? És Natika???

Szirom,
jobbulást Miksának! Nekünk is volt nemrég kötőhártya - Lacusnak, brrrr! A kép nagyon jó, én is úgy szerettem volna, de idén nem sikerült :(
Zsoltika sem volt ugye oviban 1 hétig, utána ment 4 napot, aztán kihagytunk most a héten megint 3-at... Zsolti már nagyon mérges az ovira, hogy ennyi nyavalyát kap el Zsoltika, és Lacus is persze, de hát mit csináljunk? Egyszer úgyis át kell esni ezen... Mondjuk tényleg Lacus miatt gáz nagyon :( Úgy sajnálom szegénykémet! :(

Beszti,
kitartás!!! Néha kiborul az ember, én még két gyerekkel is nehezen bírok néha, hát még néggyel mi lehet!
Boci csoki nyamiii! :):):)

Mostanában én is sokat bűnözök. Tudjátok, mit találtam? Kandírozott földiepret, hát az valami isteni!!! A kalória érték nincs feltüntetve a csomagján, és gondolom ez is Norbi20-as lehet :D

Ildikém,
már napok óta szeretném megkérdezni, hogy tavaly a karácsonyfára a szép citrom-narancs karikákat hogyan készítetted???
Mi idén nem nagyon veszünk szaloncukrot, talán pár szem lesz Zsoltikának, és valamit szeretnék helyette. Tudom, ez nem ehető :D De nekem nagyon tetszett!

Egy kicsit kreatívkodunk is Zsoltikával: vettem szép díszeket, de együtt készítjük majd őket üvegfestékkel, gyöngyökkel, bojtokkal :) És nem a fára kerülnek majd, hanem csak úgy a lakásban akasztom majd ki.

Még egy jó dolog történt nálunk: Lacus tegnap este 10-től ma reggel fél 8-ig aludt egyfolytában, ébredés és szopi nélkül! :):):) Hihetetlen számomra!!! Lehet, hogy egyszer ő is átalussza az éjszakát? :D Attól félek, ez csak egy demo-verzió volt, hogy így is lehetne... :D De nagyon jólesett a pihenés, persze cicik kőkemények voltak, pici szopi és már ömlött is a tejcsi, de aztán Lacus pótolta is a kimaradt kajákat :D

Na most már megyek, puszi!

pgaboka
 
 


Ó Beszti, köszönöm, olyan jó tudni, hogy más is így érez!
Itt ülök a gép mellett, lökdösöm a nyekergő, cumis Peti kocsiját, a többiek meg mellettem egy méterre randalíroznak (igen, így! :)). Már nem is tudok figyelni, éppen egymáson fetrengenek, ágyról ugrálnak, tuti baleset lesz a vége, de nem győzöm már, hogy mindig mindenért szólok...
Megyek veled én is!
Hízókúra detto, tegnap boldog voltam, múlt hét hétfőhöz képest 1 kiló minusz, már vissza 70 (!!!) deka. Ráadásul lőttek a holnapi fodrásznak, maradok kövér kócos malac. Itt már a boci sem segít.

Szirom, én nem látom Miksa szemét pirosnak a képen, de nagyon édes! :)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Szia Gabi!

igen, a kreatívkodás nagyon jó, bár abban is találok lelkiismeretfurdalásra okot: ma úgy restelltem, de nem engedtem, hogy Bernát vagdossa a papírt, mert elég drága volt, meg hogy a lakkfilccel csak színezgessen, mert drága, ahelyett, hogy örülnék neki, mostanában ez a nagy projekt, Bernátot ügyesíteni. Erre amikor nekiáll, leteremtem... :(

Alvás: nagyon megérdemelted, sőt, szerintem megérdemelnéd, hogy mától kezdve ez így is legyen. Csak ezt nem én döntöm el, hanem Lacus. :)

Gabi, azért más 50-egykét kilósan bűnözni, mint hetvensokkal! :? Ha egyszer 65 alatt leszek, komolyan tartok egy koktélos bulit, Ildi, mit szólsz? :)
Megyek, megyünk orvoshoz, de jó... :(

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


őpoi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2012.07.11 10:23-kor.
vas
 
 


Ildi mikor köv a folyt? :)

Mi megjártuk a doktort, teljesen feltöltődtem, sétáltunk, jó volt. Meg kiderült, hogy nagy baja senkinek nincs (de azért holnap itthon lesz mind a 4 :shock: ), szépen kikúrálom őket. Sietni kell, vasárnap unokaöcs-keresztelő, és mi vagyunk a keresztszülők!!! Éppen most mondtam a húgomnak, hogy nem mondok le a szerepről, de azért gondoskodjon dublőrről. Meglátjuk.

Nos leányok, folyt köv holnap (IGAZ, ILDI?? :))

addig kívánok mindenkinek:


- nyugodt
- hosszú
- betegségmentes
- viszketésmentes
- pöttymentes
- alvással teli

JÓ ÉJSZAKÁT!!!
:D

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


(((Hogy bírjátok ki a karácsonyt szaloncukor nélkül??????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: )))

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


úőpo
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2012.07.11 10:25-kor.
vas
 
 


úőpo
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2012.07.11 10:25-kor.
vas
 
 


még egy múlt lapra vonatkozó válasz:
Szirom, mi nem ragasztottuk össze a helikopit.
Szét is jön :roll: , azt se tudom hol van.
A propellerek tuti lejöttek(vagy oLivér letörte) :roll: :lol:
vas
 
 


akkor én most bepótoltam a lemaradásomat , lelkifuri nélkül kapcsolhatom ki a gépet, aztán megint kitalálhatom mit adok ebédre nekik. :)
Olivének a nyelvén is tök sok van, nem sokat eszik(még a csoki is csíp neki :lol: :roll: )
aztán fel kell hívnom a gyerekorvost, hoyg megbetegedtek a csöppök is(elvinem nem kell őket)

na, pusza
vas
 
 


Ildi, szaloncukorral tökigazad van, mi megvettük a sokfélét sokezerért, az az egy mentségem van, hogy ezt valószínűleg csak jan-februárban esszük (eszik) meg, amikor leszedjük a fát.

Koktélbuli: számokat nem mondok, messze van! :( :)

Fagyi megvolt, kivégeztem az after eight-mikulásomat is, mostantól megint odafigyelés. :)

Mind a négy itthon, igen, de kettő most elment sétálni a nagymamával, ezalatt rohamtempóban gyártottam egy listát az uramnak, hogy mit vegyen még (ajándékok), meg hallgatom a nyöszörgő Petit. Szegénynek mára már a szeme is csúnya. Adél jól megvan szerencsére, semmi baja. Tkp. egyiknek sincs baja napközben, baromi jól vannak, de B ma éjszaka megint két órán át köhögött. (vizeskendő, vizes törölköző az ágya fölé, méz, ivás, orrfújások)

szóval az éjszaka nekünk sem jött be...

Szegény gyerekeid! Bár remélem Natinak akkor valóban enyhe lefolyású lesz, eddig elég biztató!

Szirom, MIksának mit kell cseppenteni?
Nálunk is van szemcsepp, valami B betűs, de ma már nem is csepegtettem Maja szemébe (tegnap is csak egyet), teljesen jól meggyógyult. Neki egy napig tartott!

Gabi, Lacus aludt? :)

Beszti? Hogy vagy ma??

Motiot te meg HOL vagy ma (is)???

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Na, Olikám drága alszik, túlvagyok 5 adag ruha szétválogatásán(fele szekrényben), most meg mosom asz éjjeli hugyos ágyneműt :roll:


Rita, nézd, ezt találtam az origo-n :lol: :lol: :lol:
http://egeszseg.origo.hu/cikk/0749/6912 ... essz_1.htm


Szóval ketten sétálnak?? :D
B betűs?Brulamycin talán?
asszem pedig azt addig kell csepegetetni, amíg az orvos mondta, különben visszajöhet.
Akkor fel a fejjel, majd ma éjjel alszunk :wink: :wink: :wink:

Natasán azóta sincs változás :)

Koktélparti akkor tavasszal :wink:
(nekünk múltkor nagyon jól sikerült a tavaszi babás csajokkal) :lol:


Dokit felhívtam, majd az uram du. beszalad fenistil csepp receptért, legalább ne vakarózzon szegény.
vas
 
 


Na és kibírjátok január(februárig), hogy ne egyétek meg a szaloncukrot????? :shock: :shock: :shock: :shock:

Majd akkor rákérdezek :wink: :wink: :wink: :wink: , hogy mennyi van még :!:
vas
 
 


Ildi, elolvastam (ill átfutottam), de a kikapcsolt gépben ezt hogy találtad?? :wink: :)
Ezt a szerotonin-dolgot hallottam én is, és így is van! Amikor a pánik miatt gyógyszert kaptam a doki második kérdése ez volt: nem szokott sokszor csokit enni? Mert ez arra utalhat, hogy a szerotonin hiányzik a szervezetből. És láss csodát, a gyógyszerszedés alatt valóban nem ettem annyit. Szóval igaz. (Bár nem tudom, inkább vagyok jól és eszem egy kis csokit kiegészítésül, mint a pánik.)
20-30 kg súlyfelesleg akár 45-70%-kal is megemelheti a korai halálozás esélyét, ami főleg abban az esetben valószínű, ha a túlsúly mellett rossz fizikai kondícióban is vagyunk uhhhh. Akkor legalább igyekszem kicsit gyakrabban béresalexandrázni, hátha úgy csak 20% a korai halál esélye. :shock: Bár azért 20-30 kilót sem akarok fogyni.

Nem, nem ketten sétálnak :), a nagymamát is vitték, meg a húgomat a babával.
Szemcsepp Brulamycin, igen! De nem mondta a doki, hogy meddig kell, azt mondta, amíg piros. De nem piros.

Na, te koktéloztál??? Hol??? (Én még soha életemben nem, de vonz! :))
oké, tavaszra remélem elérem célomat! (2009 tavaszára legkésőbb :D)

KIBÍRJUK!!! :)
(Na jó, kicsi szokott lenni a fa alatt kosárban, azt lehet lopkodni, de a fáról nem! Csak leszedés után, és ezt be is tartjuk ám!)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Ildi, nekem délután vasalnom kell, majd számolom hány darab brutális lesz!
A szétválogatást hogy érted, a vasalni és a nem vasalni valót? vagy már vasaltál is?

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


őpo
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2012.07.11 10:27-kor.
vas
 
 


Most kicsit pihizni fogok :D :D

Kép

puszi
vas
 
 


vagy inkább így????::

Kép

vas
 
 


Vagy?????????????????Kép
vas
 
 


Látszik nem aludtam eleget(nincs kipihenve az agyam)

Na, puszzz, közben csipog valami a MosóMasi házból :wink:
vas
 
 


Ez utóbbi kettő nem pihenés szerintem, hanem önkínzás! :) Dehát mások vagyunk Ildi kedves! :D

Igen, köszi, kimerítő volt a válasz, mindig tanul az ember! Nekem két kupac van: vasalni- és nem vasalnivaló, aztán ez utóbbi bontódik alkupacokra, mint nálad. A vasalnivaló meg vasalás után bontódik Ha kivasalom. :? Neki is állok délután, este meg a tévé előtt (nézem a prima primissimát :)) De akkor te ezek szerint keveebbet vasalsz mint én, ha öt mosásból tök kevés marad! Ez a titkod tudom! (meg a szárítógép! :))
Jó hogy mondtad a felmosást, du annak is nekiugrok, milyen jó, hogy nekem csak 67 nm-t kell (vagy kevesebbet, mert a gyerekszoba szőnyegét föl nem hajtom!)

Hahahaha, bibibi, nekem kettő alszik, kettő meg nagyon kedvesen elvonult játszani, így most ügyködhetek karácsony-ügyben békésen egy kávé mellett, de jó nekem!! :)

Akkor koktélpartimon befoglak majd!! :D :D

Na menj pihenni, válassz!:
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Gabi!

Az Eztec a Lurdyban lett volna, ott van egy boltjuk (nem játékbolt, hanem Modellbolt), de ha találtatok jót, akkor szuper! :):)

Rita!

Én egyébként pont az együttjátékért szereztem be (és minden karácsonykor ezért szoktam) társasjátékokat. Az mindig összehoz minket. Most is már előre örülök, hogy milyen jó lesz, ráadásul két olyan társas is van, amikbe Simon kivételével mindenki részt vehet.
Szeretek kreatívoskodni a gyerekekkel is, de azt már észrevettem, hogy én azért nem vagyok a "délután üljünk le gyurmázni" fajta. Ebben mások nálam sokkal jobbak. De ezen én nem stresszelem magam, örülök, hogy a gyerekek az oviban délelőtt ilyenekkel is foglalkozni, és ezzel leveszi az ovi a vállamról azt a terhet, amit én nem tudok megcsinálni. Ilyen vagyok. Most vagy elfogadom magamat, vagy állandó elégedetlenségben élek.
Bernátnak miért nem adtál valami sima vágdosható papírt? A spéci papírt én sem adom oda vagdosásra.
Nekünk lesz sazloncukor. A megevésről csak annyit, hogy tavaly összesen 1 doboz Szamost vettem, és a nagy részét (ami a fáról lejött) 1 hónapja dobtam ki (már nem volt jó).
Sajnos én még szárítógép mellett is iszonyú sokat vasalok. Nálam a nem vasalandó sajnos minimális. Csak mondjuk dzseki, harisnya...

Ildi!

Igen, végül a Bocit. De nem ettem meg az egészet... Nem szeretem a hideg vizet! :D:D
Én is elolvastam a cikket, de én tudtam magamról, hogy ez így van.

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Beszti, a társasokat én is nagyon szeretem! Ha játszunk együtt, akkor az általában társas. És ahogy öregszenek a gyerekek, egyre jobb társasokat lehet elük játszani. :) (Idén a Catan gyerekváltozatát kapják, nem tudom milyen, de a felnőttet nagyon szeretem, külsőre meg tetszetős ez is)
Bernát: adtam volna neki sima papírt, de végül csinálta azt, amit mondtam neki, ügyes is volt. Csak olyan hülyén szóltam rá, mintha a papír lenne a világ közepe... :?

szaloncukor: csak ámulok-bámulok! :)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Ildi! Nagyon boldog névnapot kívánunk Natasának! Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Ó tényleg, Natasa-nap volt! Ildi, Natasát is Isten éltesse, meg a férjednek volt szülinapja, igaz? Neki is sok boldogságot!

Szia Szirom! :)

Helyzetjelentés:

Mára Adél maradt velem, köhög, folyik az orra, ma reggel hányt is kétszer. Petinek a szeme van begyulladva, nekem is.
Téboly.

((És persze, hogy a topic témájához is hű legyek, csak eszem bánatomban - ld Ildi cikke. :( :( )

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Sziasztok!
Jöttem életjelet adni. Anris kórházban volt a múlt héten én meg végig vele. Középsúlyos vírusos hörgőgyulladása volt. Most már jól van, még én vagyok hulla.
Késöbb jövök bővebben, most muszáj aludnom egyet...
mira80
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: