Új privát üzeneted érkezett!

Rita! Kunkori :lol: :lol: :lol: Persze, hogy drukkolunk :wink:

Képek a pöttömről:

Kép
Kép
Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Rita, hogy sikerült a vizsga?

Szirom, nagyon édes Ede! És mekkora szemei vannak...
Andris már július óta nem szopizik. 15és fél hónaposan hagytuk abba.

Itt voltunk: www.hotelazur.hu Apartmanban voltunk, saját szaunánk volt. Jól kiáztattuk magunkat, dumáltunk egy csomót, aludtunk, sétáltunk, finomakat ettünk. Egyszóval már nagyon ránk fért egy kis kikapcsolódás. Jó lenne gyakrabban lelépni...

Ildi, elhiszem, hogy várod, hogy belepakolj a pénztárcába. Még jó sokat kell aludnod addig. :D Tényleg milyen színü?
mira80
 
 


őúpo
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2012.07.11 10:29-kor.
vas
 
 

 
 

Ildi, meddig lehet bent a spirál? Cserélni kell egy idő után?
Andris előtt nekem is volt vmi mini amit olyan nőknek tesznek fel akik még nem szültek és nem volt abortuszuk. Nekem semmi gondom nem volt vele.(gyulladás)
mira80
 
 


Mira, 5 évig lehet fenn, aztán egy kis pihi(1-2 hónap)aztán csere.
vas
 
 


Rita, vizsga???????????????????

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
vas
 
 


Szia Ildi, de aranyos vagy! Meglesz, nem tudom hányas, de remélem sikerült. Utána meg volt egy tök lelkesítő óra, pedig reggel megint úgy indultam el itthonról, hogy abbahagyom, de ez a tanárnő csúcs...:)
Meg az is lelkesít, hogy most úgy néz ki, karácsonyig már csak egy nap iskola van, vizsga nincs (vannak írnivalók, van mit csinálni, de nem lesz olyan stresszes, mint tavaly). Úgy tűnik, megvalósul az álmom, és ráérősen fogok tudni készülni karácsonyra.
Holnap megyünk az urammal beszerzőkörútra, tök lelkes vagyok, kinéztem egy csomó jó dolgot a gyerekeknek, az uram feladata lesz, hogy a feléről lebeszéljen, nekem meg, hogy a másik felére rábeszéljem. :D

Na tessék, annyit kérdeztél, hogy vizsga? és én csak lököm-lököm a sódert!

Mindenkinek köszönöm a drukkokat ismét!!!

És a legfontosabb:SZIROM, Ede egy tündérbogár!!!, ekkora szemeket!!!! Tiszta Miksa, tényleg, legalábbis a képek alapján, az eredeti Miksát rendkívül régen láttam UGYEBÁR! :wink:
Tűrőképességhatár:ismerős! Most éppen a legtündérbogarabbnak kikiáltott Peti próbálgatja idegrendszerem teherbíróképességét, nappal csak nyiszeg-nyüszög vagy bőg (ritka kivétellel), éjjel hol ilyen-hol olyan. De egy kicsit megelégeltem, hogy az ágyunk egy átjáróház, kitaláltam, hogy megpróbálok karácsonyig keménykedni, és evés után visszapakolni éjjel az ágyába. Ma teljes kudarc, belealudtunk mindketten, mikor felébredtem olyan jól aludt, hogy nem volt szívem mozgatni. Adél meg matricát fog kapni az ágyára, amikor nem jön át éjszaka.

Beszti, te/ti hogy bírjátok az együttalvást? Téged nem zavar néha, hogy éjszaka sem lehetsz egyedül (vagy legalábbis felnőtt-társaságban? :wink: )

Megyek a nagyokért, ez a délelőtt is eltelt, gyakorlatilag semmivel :?

(du sütni fogok, ma van az anyukám születésnapja :))

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Egy kép:

A (karácsonyi) puding próbá(l)ja az evés(t): :D


Kép

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


A háttérben nem karácsonyi dekor látható, csak a tévét övező kábelrengeteg. Ki is találok valami megoldást... :oops:

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Rita, ezt így kell:
egy kérdés, sok-sok válasz :wink:
Ügyes vagy, hogy sikerült :)
és tök jó, hogy karácsonyig, csak egy van :)

Mindnet bele beszerző körút :!: :!: :!: :!:
Ma láttam, holnaptól a Tescóban a Little Pony "ébredező napocskája"(az kell Adélnak??)14 ezer helyett "csak" :roll: 8ezer lesz,
én is úgy megvenném Nasinak, de az uram kivág a 8ezres pónival együtt(bár, akkor meg felhánytorgatom Olivér 50 eurós autóját :lol: :lol: :lol: )

Petin valami Télapós cucc van???
Cukorfalat ő is :D :D
vas
 
 


Basszus, elröptettem egyet :evil:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Közben Ede ébred, éhes, most már csak megmutizok két babaházat. Mind a kettő 27 ezer:
Kép
Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Ildi, én vettem pónit végül a vaterán, ezt írta róla a nő: Vadonat új.Fésű ,cumi és korona van hozzá.A lábát megnyomva nevet,ha cumi kerül a szájába cuppog hozzá és világít.Magassága 20cm,hossza:30cm.Feje műanyag a teste puha.
Nincs rejtett minimál ár!!!!!


Kép
Zs ma veszi át, 3700.- volt. Na ennyit ér szerintem maximum. És azt rta még emilben, hogy ilyet lehet kapni a régió játékboltban is 7000 körül, ő már sokat eladott, és nem volt rá panasz. Formára sztem eléggé ébredezőnapocskás. És Adél szerintem nem ragaszkodik a márkához, csak hogy cumizzon, meg puha legyen.

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Na folyt.

Tehát általában nem szívesen veszek kínai utánzatot a márkás helyett, de ezt nem érzem annyira értelmes játéknak, hogy tizenvalahány (vagy akár nyolc-)ezer ft-ot költsünk rá. Meglátjuk, milyen lesz.

Szirom, a babaházak nagyon csecsék, ilyet szeretnél venni?
A plantoys féle bútorokkal szemezek én is, nekem most éppen egy olyan készlet tetszik, amit sehol sem találok (egyszer láttam a www.toystore.hu-n), amiben van vagy 4-5 féle szobányi bútor. Egyébként ez a toystore jó, eddig a legolcsóbb, amit néztem! És nagyon sokféle játék van.

Peti szerkója egy angol karácsonyi puding-ruha, börzén vettem (húgom beszélt rá, a köv. szavakkal: "Nem akarsz komplett bolondot csinálni a kisfiadból karácsonyra? Vedd meg ezt a szerkót!" :D,) satyesz is van hozzá, majd mutatom teljes szépségében. :)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


hellóka!

milyen volt a hétvége???
Hogy vagytok??
(mindneki)

Én sz*rul, ha ma rendel a fogorvosom, biztos ott töltöm fél napomat, és nem lesz egyszerű(na, majd utána részletezem)
Kép

Mira, Márti , András nevű kisfiaitoknak nagyon boldog névnapot így utólag is :wink:
Kép


Szirom, babaházat akarsz??
Rita, meglett a póni??
És milyen?
Kész a bevásárlás??

Na, puszi
vas
 
 


Jó reggelt!

Na te szegény Ildi, remélem nincs nagy baj!
(Nekem is vannak fogorvosos terveim, szeretnék fehéríttetni, bár ezt már mondtam...)

A pónit akartam mondani, hogy megvan, szerintem egészen jól néz ki. Zs hallota cuppogni is, én csak a nevetését, háááát, Adélnak biztos tetszeni fog.:D A külseje meg teljesen jó, szóval ha akarsz is pónit meg nem is, akkor ez nagyon jó megoldás!
Bevásárlás szinte kész, szerintem tök jókat vettünk, örülök előre a gyerekek örömének. :) Meg a családnak is elég jól állunk, úgyhogy boldog vagyok.

Megyek, megyünk doktorhoz, Bernát köhög, Petit meg bemutatjuk, milyen szép gyerek lett fél év alatt. :) (Majdnem megvan a duplázás, 80 gramm híja...:)) Külön-külön egyik sem ok, hogy elmenjünk, így együtt már igen, ráadásul elvisz a sógorom, viszik a kis unokatesót is, úgyhogy gyalogolni sem kell az esőben. :)

Még jövök, semmi dolgom ma, reszkessetek! :D

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


ANDRÁSOKNAK BOLDOG NÉVNAPOT!!!

(Még egy eszembe jutott: Idén kipróbáljuk a Borbála-ágat, gyümölcsfa ágát kell vízba rakni, karácsonyra kivirágzik ha minden jól megy. Próbáljátok ki! :))

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Meg megmutatom majd, miket alkottunk hétvégén, de most tényleg el..

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Sziasztok!

Köszi, Ildi, jól telt a hétvége :) Csak kicsit betegesek a fiúk.

Zsoltika pénteken már nem is volt oviban. Ma sem ment, még kicsit köhög. Nem vészes, Lacus viszont betegebb, bár ő sem lázas, csak nagyon-nagyon taknyos, és nyűgös :(

Borzasztó éjszakánk volt, aludtam vagy 3 órát, Lacus nem bírt aludni. Valami nagyon bánthatta, rengeteget sírt, fájdalmasan és élesen :(:(:( Most alszik :)

Rita,
Petinek boldog 6hónaposságot! :):):)
Nagyon helyes a kis pudingruhában!
A lovacska is jó lehet, hiába, ahol leánygyermek is van... :D
Én is szeretnék fehéríttetni!!! De azt olvastam, hogy terhesség + szopi mellett nem tanácsos :( Így aztán évek óta tolódik a dolog, de elhatároztam, hogy mihelyst Lacus egyszer talán elválasztódik, már másnap kérem az időpontot a fogorvoshoz :D
Te mit, hogyan, hol, milyet??? Minden érdekel, írd meg!

Szirom,
nagyon édes Ede! Milyen szép hosszú ujjai vannak!
Betegek vagytok még? Jobbulást Nektek!

Megyek, Lacus felébredt, és indulnánk vásárolni...

Puszi!

pgaboka
 
 


őpoo
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2012.07.11 10:30-kor.
vas
 
 


Gabi, nektek is jobbulást, basszus, undorító ez az ősz, tél, mindig beteg valaki :(

Rita, ügyesek vagytok az ajándékokkal!!
nektek is jobbulást :D

Petinek meg boldog fél éves szülinapot!!!!!
Kép
Milyen gyümölcsfa ágat kell vízbe rakni, mindegy?
És mi lesz, ha kivirágzik, és mi lesz ha nem???
vas
 
 


ja, fehéríteni nekem is jó lenne, de ha ez kész lesz, és nem kell mennem szájsebészhez, meg nem kell leszedni, és újat csináltatni, akkor már boldog leszek!!!!! :D :D :D
vas
 
 


Na it vagyok megint, alig vártam, hogy írjatok :)!

Ildi, te szegény!!! Annak örülök, hogy a fájdalmad elmúlt, egy teljes hétvégét végigszenvedni, jaj! Meg fogorvos két gyerekkel!!! Mit csináltak addig??? Lehet, hogy elmúlik ez a gyulladás az ab-tól, és nem kell komolyabbra gondolni, nem??? A fogorvos nekem is nagy-nagy mumus, valahogy sosem úszom meg én sem az egyszerűbb megoldással.
Egyelőre ne aggódj a kicsik pöttyei miatt, elég a napnak a maga baja!

Gyümölcsfa: nem tudom, én kaptam Zs szüleitől többfélét, asszem cseresznye, meggy, a koraiak jók.

És mi lesz, ha kivirágzik, és mi lesz ha nem???
- ezen jót mosolyogtam...:) :) Ha kivirágzik szép lesz, ha nem, akkor csak egy ág, vázában...:) Nem babona, vagy ilyesmi, csak kíváncsi vagyok!
Mindjárt lefotózom a miénket, aggattunk rá díszeket is. Ezeket szombat du készítettük, levegőre száradó agyagszerű-gyurmaszerű valamiből, meg lefestettük. A hétvége terméke még egy ajtókoszorú meg egy adventi koszorú, meg Maja Bernáttal kis kártyákat is gyártott, teljesen egyedül, saját ötletből.
Jaj de szeretem ezt az időszakot!!! :) :) :) (Csak fog ne fájjon, betegség ne legyen!)
Nálunk most csend van szerencsére egészségileg, csak Bernátnak van begyulladva a szeme, kezdődő vírus, meg Adél kicsit náthás. Ha csak ennyi, az egész jó.

Peti köszöntéseket köszönöm!!!

Palacsintatortát fog kapni (Pettson módra :)), DE ő csak reggel jut hozzá áttételes formában is, mert az anyja is csak reggel fog enni belőle, ugyanis a féléves szülinap tiszteletére BELEVÁGOK AZ ODAFIGYELÉSBE! :D (Nem írok fogyókúrát, de mivel Peti nagyfiú lett, itt az ideje, hogy kocából anya-formájúvá váljak én is. Később esetleg megpróbálkozom a nő-formával is. :))

Gabi, betegségeket sajnálom, nem tudom, mi lehetett ma éjjel, Peti sem volt csúcsformában (olyan voltam, mint egy csapravert hordó, egész éjjel rámjárogatott), de a húgom kisfia meg aztán élete legrosszabb éjszakáját produkálta.
Fogjuk a frontra! (Szirom! :))

Szirom, alig várom, hogy megtudjuk, miért mutattad nekünk ezeket a babaházakat!!! :)

APROPÓ: Szolgálati közlemény: Aki bababútort szeretne venni, eddig legkedvezőbb áron a budaörsi auchan területén lévő játékboltban láttam, szobánként csomagolva, nagyon jók! (Kép csak karácsony után lesz róla, de becsszó' szép! :)) Szte magyar gyártmány, de legalább olyan pofás, mint a plantoys (eddig ezzel szemeztem).

Gabi, lesz még neked lánygyermeked és vele pónid!!! :)
Fehérítés: először óvatosan csak az egyik metszőfgamat szeretném fehéríttetni, ami gyökérkezelés miatt sötétebb, mint a szomszédai. Ha ez jól sikerül, (és valaki hozzánkvág egy bankrablásnyi összeget :)), akkor teljes fogsort is fehéríttetnék.
Végülis, ha minden jól megy, munkaeszközöm lesz a fogsorom! :D

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Hahó!

Egykezesben nyomom, Ede nálam van, pedig eddig úgy tűnt, aludni fog, de mégse nem. Mostanában nagyon kemény a kissrác, éjjel minimum 3x kel, és ordít, ahogy a torkán kifér. Nappal is ezt a hangerőt alkalmazza, ha nincs kézben. Illetve tegnap meg ma már jobb, talán javulunk. Taki már csak a gyerekeknek van, de nem sok. Holnap jön a doktor Edéhez, akkor megnézetem Miksát, és remélem, szerdán mehet oviba. Ha nem, akkor megháborodok lassan. Sok ez így bezártan. Miksa pár nap után lüttyő, ha nem jár oviba vagy gyerektársaságba, plusz a féltékenység, ami lehetne rosszabb is, de azért van. Ilyenek mennek, hogy direkt zajong, ha Ede elaludt, lehetőleg mellette. Ha szólok, hogy most egy kicsi csöndesebben (nem szoktam, csak ha Edének rossz napja van), akkor dupla hangerővel csinálja. És ilyen apróságok. Plusz őrület, hogy minden pelenkából kipisil Ede, állandóan elázik a dereka. Éjjel minimum egyszer öltöztetem, de van, hogy kétszer. Úgy kezdtük, hogy Huggies-ból időnként kijött a pisi. Mondom az uramnak, próbáljunk mást, de Liberóból nem kapott kis csomagot, nagyot meg nem mertünk, no, vett dem-est, rémes, de annak már nem gumis a dereka, mint rég. Aztán jött a Pampers, annak se gumis, abból is kifolyik. Most szorosabbra húzom a derekát, de azt se lehet a végletekig. Mind kinyúlik különben és ázunk. Múlt héten ilyen pelenkák mellett volt rossz a mosógép, Edének már nem volt tiszta ruhája, mostam kézzel és volt rajta még 74-es gönc is :oops: :lol: Most vett az uram teszkós lilát, erre esküsznek sokan, állítólag ez gumis. Hát kíváncsi leszek.

Ildi, basszus, hát nem irigyellek! Te szegény :( Nagyon sajnállak, ennél xarabb nincs. Vagy nem sok van. Nekem is van egy fogam, amiből kiesett a tömés, és nem mentem és már nagyobb a lik :oops: :roll: :(

Rita! Miksának akartam fiús babaházat. Mondjuk olyat, mint a fa. A másikat inkább érdekességként mutattam, abba én szerettem bele :oops: :D Zenél meg világít különben :wink: Naszóval Miksa imád az unokatesó babaházával játszani, két éve vettük az Annának karácsonyra, és ha Szekszárdon vagyunk, órákig eljátszik vele. De az csajos. Miért ne lehetne egy pasinak játékháza, a pasik is házban laknak, bútorokat használnak, stb. Ezért néztem a Legót is, Beszti mutatta is azt a kéket, de sokallottam 27 ezret érte. Aztán fát kerestem, gondoltam, össze tudja építeni a sínekkel, meg kap egy fa Lánchidat is fakopáncséktól, és mostanában olyan jól kombinálja a játékokat. De ami igazán szép, az baromira drága. A kisebb, egyszerűbbekkel kapcsolatban meg az az érzésem, hogy ha jól nekidurálom magam, akkor összekalapálom. És tizenezret kérnek azokért is.

Gabi! Jobbulást nektek!

Varrtam adventi naptárt Miksának, mutizom mingyárt, Számok még nincsenek rajta, kicsit csúszott a projekt, de szerintem nem rossz :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Naszóval ilyen lett, ma már ebbe kapta, de csak félig volt kész :oops: Holnapra teljesen és föl is lógatjuk :wink: Az az egyes nem ott lesz, csak a kölyök odatette és elfelejtettem megigazítani.

Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom, te varrsz?????? :shock: Ez igen, muti!!

Nézd, ezeket találtam, a kicsi nemegészen 9000.-
Kép

ez meg 179000, de bútorral-családdal nagyon nem sok!

Kép

ilyen márkájú családot vettem én is (csak a hat figura 2800 volt)

Kép

nem tetszenek???

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Szirom, nagyon klassz!!!!

Megyek, én is fotózok, legyen ez egy képes-nap!:)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Szirom, a nagyobb természetesen csak 17.900 :D :D, csak peti kézben és nem figyeltem!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Rita, bevallom, ezekre gondoltam, hogy nem tecc :oops: Ne hari :oops: Nekem olyan dobozszerűek, valahogy nem találok bennük fantáziát, meg munkát se nagyon. Nem baj, hogy megmondom? :oops:

Ilyen hidat kap Miksa, valahogy nem illenek össze.

Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Jaj, Szirom, miért lenne baj???
Szerintem vagyunk elég jóban ahhoz, hogy ne kelljen köntörfalazni, nem? :) :) Az lenne baj, ha nem mernél őszinte lenni! :)

Amit felraktál, tényleg sokkal-sokkal szebbek! A híd meg... marhajó!!! :) Nagyon tetszik!

Az az igazság, hogy könnyen ajánlgatok mindenfélét, mert a miénket még az én apukám készítette gyerekkorunkban karácsonyra, nekem az a csúcs. :) Egyébként az valóban egyszerű megmutatom majd, ha te ilyen bevállalós vagy, lehet, hogy meg tudjátok még csinálni karácsonyig.

Ma azért nem fotóztam, mert nincs itthon a gépünk, amint hazajön mindent amit ígértem, bemutatok! :)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


de jól elvoltatok kisház ügyben tegnap délután :lol: :lol: :lol:

jó az adventi naptár, de tavaly is csináltál valami hasonlót, nem???
Híd is szupi :D

Én már tök jól vagyok, megtette a hatását az átfúrás, van lik, ahol kijön a trutty :? , meg szedem a brutális antibigyót is(ott gondolkozott a fogorvosom, hogy melyiket adja, az erősebbet, vagy a fele annyi mg-osat), hát a bikaerőset kaptam.


mindjárt jövök, meg kell néznem alvó leányomat, meg asszem lejárt az első adag mosás( a négyből) :D
ma megint MosóMasaMosodája lesz nálunk :D :D
vas
 
 


Rita, én lettem az első, bi-bi-bi :lol: :lol: :lol:

Pedig tudom, mennyire szeretsz felül lenni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vas
 
 


Mármint az oldalon felül (mielőtt bárki is félreérti :oops: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: )


na, vár a mosógép
vas
 
 


na, megjöttem,ruhák ki-be, Cica felébredt, éppen kakaózik, tűz elgyújtva, mindnen frankó....
Ja, még a gyógyszeremet kell bevenni :wink:

Szirom, pelus ügyben nem tudok segíteni, nekünk a huggies vált be.Nagyon ritkán volt pampers(natasánál kb. 3-4 csomaggal), de nem szerettem, most is csak huggies-ozunk :wink:


Rita, azt hittem, valami babona is fűződik a gyümölcsfa ághoz
(ha karácsonyig nem virágzik ki, akkor jó/rosssz... év lesz....stb)
Szóval akkor egyszerűen csak szép :P
Oké.
Akkor lehet kipróbálom :wink:
Két nyomi gyümölcsfánk van, egy meggy, meg egy cseresznye, talán nem sértődnek meg, ha egy -egy ágat lenyisszantok belőlük :wink:
Ja, van csüngő eperfánk is :wink:
( vagyis nem fánk(ami ehető), hanem fa, ami a miénk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )Hú, de megmondtam
Na, Olivér cukorkát akar reggelire :roll:

pusza
vas
 
 


Ildi, csak egyetlen gyors kérdés:

Te hol vettél akkumulátoros távirányítós autót a fiaidnak? És miért jobb az aksis, azt mivel kell feltölteni? Nem kell állandóan a töltőn tartani, nem merül le nagyon gyorsan??

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Rita!

Beninek is van távirányítós autója (egy Cherokee), nem merül le hamar az aksi, és hamar fel is töltődik. Saját kis töltője van, hasonló a telefontöltőkhöz (az akit ki kell venni az autóból és rátenni).
http://www.eztec.hu/
Strapabíró, jó kis autó.

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Beszti, nagyon köszönöm!! Itt vagy te látom, jösz, ha szükség van rád! :) :)

(((Nem tudtam, hogy ami jó, az ilyen sokba kerül... :shock: Vagy ez nem is sok???)))

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Rita, mi kint vettük Ausztriában, azt hiszem Nikko márkájú(Levente dzsep-je is az volt), ez egy peugeot 307 wrc rallys, 50 euro volt(asszem 70-ről leértékelve)
Hát , igen, ezeknek ennyi az áruk :roll:
(de kaphatsz 40-50 ezerért is :shock: :shock: :shock: , ha az kell :wink: )(meg többért)

Beszti meg mindnet leírt a töltőjéről :wink: :wink:
vas
 
 


Ja, Ildi kicsit keveselltem, igen! Megnyugtató, hogy van többért is! :D :D De neked is köszönöm az infót!

Most találtam egy jót, távirányítós vonat a fa sínekre. lehet, hogy ez lesz. Úgyis távi. vonatot szeretett volna, playmobilt, arról lebeszéltem, hogy nem fér el, meg akkor a favonattal már nem fog játszani. Ez egy mindenrejó megildásnak tűnik. :)

mutatom, szerintetek? (Az első a kis képeken)

http://toystore.hu/shop/product.php?kez ... e1bda08dde

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Rita!

Ja, sajna ami jó...
De ezt tényleg azért merem ajánlani, mert nem jön szét az első játékkor. Nálunk 2 éves... Ha vigyáznak rá a nagyok, akkor még Peti is fog tudni vele játszani! :D:D

Egyébként vagyok, csak még reagálni nem jutott időm/erőm.
A nagyik CD-jével foglalkozom főleg, meg azon, hogyan adjuk át (kitaláltam, hogy csinálok hozzá egy-egy kreatív albumot (néhány fotóval), és abba lesz beletéve).
Meg a múlt héten elég sok időm az adventi naptárral ment el, de azt hiszem, megérte. Ez egyébként a Mira-féle Kreatív Hobbys naptár (Mira, megcsináltad?), nem is volt olyan nagyon egyszerű:
Kép Kép

Ma még igyekszem jönni...

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Hahó!

Rita, akkor örülök!
A vonatos cucc tök jó! Nekem is tecc. Vajon kompatibilis a teszkós készlettel?

A híd modell különben tök olcsó, 1040 asszem (vagy 1400 :oops: ), és 70 cm-es.

Miksa távirányítós markolót szeretne, az uncsitesóméknál játszott egy olyannal. De még nem találtam, ha láttok, szóltok? Mondjuk 30-40 ezret én is sokallok...

Ildi! Igen, de tavaly csak egy kis egyzsebest varrtam, ez meg most 24 zsebes ugye. Azóta rajta vannak a számok is, eléggé földobták és elfedik a ferdeséget :oops: :wink: Viszont nincs itthon a fényképező.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Nekem tetszik! :):) Szoktak favonatozni? Mostanában nálunk nem annyira megy a vonatozás (semmilyen), én most a kisLego irányába megyek, látszatra az jön.

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


rita, de jó ez a kis vonat :D
és ezen a lapon találtam meg a pözsót is :wink:
http://toystore.hu/shop/product_info.ph ... e1bda08dde
talán ez az, ha jól emlékszem(lassan 2 hónapja nem láttam) :wink:

Nálunk se megy a vonatozás(nincs is pályánk) :roll:
Ja, tavaly tényleg egyzsebes volt(nekünk meg két zsebes, Olivérnek, meg Leventének, de ezt most enm vettem elő, Natasa nem volt rajta) :wink:


Beszt, szép a hobby boltos naptár is, és látom 18.a bejelölve, Simi szülinapja :D
vas
 
 


szétbaculok Natasától:
állandóan tépked, tök mindegy mit, újság, könyv, füzet.....
ami a kezébe akad :roll:
megőrjít :roll:

most meg a lábtartót tologatja, már a konyhaajtóban van :shock:
nem is konyha, garázs, na megmutatom mindjárt mit csinál.....
vas
 
 


őpoiu
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2012.07.11 10:20-kor.
vas
 
 


Köszönöm a véleményeket, még egy kicsit emésztem a dolgot. Szerintem kompatibilis a tescóssal, az eichhorn sín tuti, akkor gondolom a vonat is.

De az autók is tetszenek, az ekvésbé kötött, hát nehéz kérdés...

Ildi, ez jó, nem vonatoznak, igaz, nincs is... :lol: :lol: :lol: Én meg sosem nyerek a lottón, igaz, nem is töltök ki szelvényt...:D

Beszti, hogy te milyen kreatív vagy!! Ezt a naptárt varrni kellett??

Szirom, majd a tiedről is kérek képet számokkal!!
Jaj, kár volt mondanod a hidat, most még azt is becsusszantsam az ajándékok közé? Olyan klassz! Mekkora autó fér el rajta? Strapabíró??

Natasa... :D :D :D :D :D IGAZI NŐ!!!! (mint az anyja! :wink: )
Beszti, majd mutasd meg a kreatív albumodat is!!! Olyan kíváncsi vagyok!
És lopom az ötleteket! :) (Ha nem baj..)

Megyünk Adélért, bár Bernát még eszi az ebédjét: túrós tészta cukorral :shock: Az oviban így ették, és odavannak érte...
:roll:

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Rita! nem tudom, mennyire strapabíró a híd. De ez modell, szóval még össze kell rakni, meg gondolom ragasztani is. És valszeg festeni is lehet. De az is jó játék :wink: Nekünk bababútorok voltak már ilyenek, de az nem fakopáncsos volt.

http://www.fakopancs.com/aruhaz/index.p ... 8a381cc600

Nem találok távirányítós markolót :cry:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Ildi!

Aha! De inkább a gyerekek kedvéért, mert ők kérdezgetik mindig. Nátán már tisztába van a napokkal, de a hónapos dolgokal még nem. Erre is jó az adventi, mert akkor ők is látják, mi mikor lesz. Azóta már vettem rá egy Mikis csipeszt és bejelöltem 6-át is.
Lejjebb kell rakni azt a HelloKittyt! :D:D

Rita!

És nem kell egy csomó mást is szétpakolni az autózáshoz... Kivéve ha épp szlalomozást gyakorolnak, mert akkor kell az akadály! :D:D
A naptárhoz csak az anyag volt, meg sablon. Vágni (hogy szép legyen, géppel is csináltam), varrni, ragasztani.
Ötletlopás nem gond, azért is írtam.
Én meg nudlit eszek, ennyi a norbimnak... De úgy szeretem az ilyesmit.

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


őpoiuzt
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2012.07.11 10:21-kor.
vas
 
 


Olivér most jött le, olyan édes dumája van
Monopoly-zott egyedül, és ezt mondta:
"a monipolipos játékban te vesztettél, mert nem jöttél fel, és vesztettem neked.Én meg győztem" :D
Eszem a szívét.
Monipolip :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vas
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: