Új privát üzeneted érkezett!

Beszti, gratula a beleférős gatyádhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


A mi Mártinkkal mi a helyzet??????????????????????
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
vas
 
 


Hahó!

Hideg vaddisznósültet ebédelek a gépnél :wink: Krumplipürcsi :oops: , feketeáfonyalekvár...

Ildi! A Buy Way-en belül hol vetted a csizmákat? 50% az naggyon jó!
Laptop: viszonylag óccsót akar venni, Acer azt tudom, nekünk olyan az összes monitorunk meg a PDA-nk is. És bevált. Ismerős boltoson keresztül, úgyhogy az árrés gondolom így kedvezőbb. De részleteket nem tudok. Viszont persze, hogy kíváncsi vagyok a tiétekre priviben :wink:

Gátmasszázs: csinálta valamelyikőtök? Most láttam épp rajzot róla, hát nem semmi :shock: :lol:

Mártiról nem tudok semmit, viszont szeretnék tudni, úgyhogy Mártiiiiiiiii!!!! jelentkezz!

Rita! Azt nem is írtam délelőtt, hogy szerintem is jó ötlet ez a napközis beosztás! Próbáljátok ki, hogy a gyakorlatban is jól műxik-e!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Hú, Ti ilyen előre látóak vagytok és a karácsonyi ajándékokat tervezitek... De jó! Én még nem tudom ki mit kap, csak azt, hogy a szülinapomra azt kértem a páromtól, hogy vigyen el egy wellness hétvégére. Már nagyon szeretnék egy kicsit kikapcsolódni... Andris meg megy Anyumékhoz. Most keresgélek, hogy hova menjünk...

Beszti, jó ötlet az egyel kisebb naci, mikorra szeretnél beleférni?

Szirom, aranyos név az Ede. Az esésekkel vigyázz! Én nem csináltam gátmasszázst, de a málnalevél teát szorgalmasan ittam. Milyen homeós bogyókat rendeltél? Sebgyógyulásra?

Ildi, hol vetted a téli csizmákat a fiúknak?

Rita, mikor lesznek még óráid a suliban? Amúgy a gyakorlatot élveztem én is a legjobban. Nagyon sokat lehet tanulni vele. Meg az a jó, hogy felhasználhatod a tudásodat, saját bőrén tapasztalja az ember, hogy mi működik és mi nem. Szerintem tök jó.

Még benézek, szép délutánt!
mira80
 
 

 
 

Hahó!

Mira! Én is ezt kértem tavaly a szülinapomra, ide mentünk végül:
http://www.xavin.hu/ Mondjuk mi Szekszárdhoz közel kerestünk. Jó vót nagyon, igényes a szálloda, baromira jó az éttermük és klassz a pezgsőfürdős medencés infraszaunás rész is, szóval merem ajánlani. És az ára se vészes. De Ildi is tud neked mondani szerintem, mer ő is nagyon beleásta magát ezekbe :wink: Kissé drágábban, kissé közelebb ott van az a tuti veszprémi hely pl., naoda akármikor mennék. Biztos meg tudja mondani a nevét.

Homeós: vajúdáshoz kettőféle van, az egyik Caulloakármi, de ki kéne mennem a papírért a kocsiba ehhez :oops: , a harmadik arnica, az gondolom sebgyógyulásra való.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Hahó!

Jól eltűntetek már megin. Mi mától ismét itthon vagyunk, este fél 12-kor Miksa 39,9-cel ébredt. Hűtőfürdő, lázcsillapítás, aztán magunk közé vettük, mert nagyon elesett volt szegénykém, meg ez azért nagyon magas is, féltem, nehogy még egy kicsit menjen fölfelé. Jó lassan csökkent, de amikor lement, akkor feléledt és mindkettőnket piszkált folyamatosan, úgyhogy közös megegyezéssel visszafeküdt a szobájába. Reggel 39,1. Doktorhoz még nem kell mennünk, lázcsillapítunk, sok folyadék, aztán ha holnapig nem javul, akkor talizunk vele. Valami vírus van megint, a szomszéd gyereknek meg Miksa egyik csoporttársának is hasonlója volt a múlt héten, 2-3 napig verte a lázuk a 40-et...

Közben holnap ctg-re kell/kéne mennem, de még nemtom, hogy. Tegnap átmentem Dunakeszire, és olyan rossz már vezetnem, nemcsak a bambaság miatt, hanem azért is, mert kicsit hátradőlve tudok már csak vezetni, különben irtóra rugdos a kispasi. Úgy volt, hogy az uram visz, de ha Miksa lázas, akkor neki vele kéne lennie, szóval meglátjuk. Aztán lapzártám is van, de pénteken Kaposvárra is akartunk menni, szóval most minden kavarodik...

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


szióka!!!
én tegnap nem voltam itthon, az uram szabin volt, aztán szaladgáltunk ide-oda.
Szegény Miksa,hoyg benyelte azt a sz*r ovis betegséget.
Olivér még szerencsére jól bírja, bár tegnap este fájt a hasa, és kétszer kakált jó büdit.
:oops:
Jól összejöttek a programok most nektek.
Elhiszem, hogy már nem vezetsz szívesen.
Én utóljára szülés előtt kb. 10 nappal vezettem, mert muszáj volt, akkor vették meg a kocsimat a(skodát), és le kellett vinnem a kereskedésbe, hááát... nem sok kedvem volt hozzá.... :roll:

szirom, Mira a Buyway-en belül az S. Oliver boltba vettük a cipőket, de mindegyikből csak ez az egy-egy volt.meg magamnak is láttam egy baromi jót, az ára is tők jó volt, de mégse vettem meg(túl magas volt a sarka :roll: )
De még kacérkodom vele mindig :wink:

Mira, mi itt voltunk tavaly:
www.villamedici.hu
Most ide megyünk az urammal kettesben (nemsokára)
www.hotelfagus.hu

Nézzél körül a www.wellnesshetvege.hu oldalon

Jó hely még szerintem Bükön a hotel Caramell,
Zalakarosaon a Mendan, Karos spa......
Baromi sok jó hely van :D

Jól írtad le a bogyókat Szirom, arnica sebgyógyulásra való(én Olival, meg Nasival is szedtem), meg előtte Cauloizét, meg még nekem is meg kéne nézni, hoyg mit.
Valamit még szülés után.
Én maszíroztam, de épp, ahogy jól esett. :wink:


megvan a laptopom!!!!
Hp, és azért nem írom be a linket, mert nem akarom mutogatni :wink:
De szuper nagyon :D

puszi
vas
 
 


haza kellett hoznom Olivért az oviból, mert fostizott :(

most diétázik puffasztott rizzsel(hamlet :D )
vas
 
 


Ildi! Szegény Oli, jobbulást neki!

Nálunk meg újabb láztámadás volt: délelőtt elkezdett remegni és kékülni a kölyök, bebugyoláltam gyorsan, elkezdtem mérni a lázát, 38,2-nél kapott Nurofent, még örültem is, hogy idejében elkapjuk, de negyedóra alatt (folyamatosan mértem és néztem) nem állt meg a lázmérő, viszont 40,1-nél :shock: én hagytam abba és irány a kád. Csak 39,8-ig bírtam levinni, több mint egy órán át annyi is maradt, és mostanra ment le neki fél 12 óta. Közben beszéltem a dokival, azt mondta, az ilyen rohamos és magaz lázat vírus szokta csinálni, de délután átmegyünk hozzá, és néz vért és pisit, hogy megnyugodjunk. Egyébként semmije nem fáj.

Kicsit aggódom az éjszaka miatt, lehet, hogy megkérem az uramat, hogy próbáljon szabin lenni inkább. Bár a szabit a szülési időszakra tartogattuk, de azért most jó lenne, ha itthon lenne. Most is kézben vittem föl szegény kölket az emeletre (ott van kád), és eléggé begörcsöltem. Majdnem 16 kiló, és persze hogy el is hagyta magát 40 fokos láznál. Most itt fektettem le a nappaliban, nem merem fölvinni, nehogy megint elinduljon ennyire a láza.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom, jobbulást Miksának!!! Jó, hogy megnézi az orvos.

Ildi, Olinak is jobbulást!
Köszi a wellness oldalakat!
Ha lesz időd írsz a privire? Köszi!!

Megyek, mert lassan megyünk úszni Andrssal!

További szép napot és jobbulást a betegeknek!!
mira80
 
 


Szirom, jobbulást Miksának!!! Jó, hogy megnézi az orvos.

Ildi, Olinak is jobbulást!
Köszi a wellness oldalakat!
Ha lesz időd írsz a privire? Köszi!!

Megyek, mert lassan megyünk úszni Andrssal!

További szép napot és jobbulást a betegeknek!!
mira80
 
 


Sziasztok!

Jobbulást Miksának és Olinak is! Gyógypuszikat küldünk mindkét fiúnak!!!

Mi jól vagyunk, csajok, csak semmi időm sajna :( De majd valamikor jövök :)

Puszi!

pgaboka
 
 


Hahó!

Voltunk a doktornál, mégse se nem vírus, hanem mandulagyula. Tudnám, mér mondja a kölyök, hogy semmije se fáj... :roll: Most mondjuk jól van, igazából ha nem lázas, akkor teljesen elemében van. A doktor szerint nagyon csúnya a torka. Kaptunk Supraxot, Cataflam cseppet, és ha emellett még láza lenne, akkor csillapítani kell. Hát ez van, megint jól benyaltuk... azért kicsit tartok az éjszakától, de remélem, nem lesz semmi baj. Csak 40 körül billenek meg, annyira talán nem megy föl. Az uram nem bírt itthon maradni, mert más előbb szólt a szabi miatt... :(

Ildi! Ti hogy vagytok?

Lányok, írt nekem valaki privit? Kaptam egyet 14.47-kor az emilem szerint, de a gyakorlatban mégse kaptam semmit.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Mandulagyuszi :shock: :shock: , húúú........
Szegényke!!
na, milyen volt az éccaka???
Nagyon szarok ezek az ilyen magas lázak. Emlékszem Levente első 40 fokos lázára, nem tudtuk levinni neki, aztán az ügyeleten kötöttünk ki vele.
ma ez azért már másképp megy.


Olivér, köszi jobban van, tegnap még fosizott büdöseket, este megint becsúszott a gatyaába egy pukival jövő, aztán kapott éjjelre egy pelust :lol: (nem nagyon tetszett neki), de nem is volt semmi gáz.
Végigaludta az éjjelt, ma még nem volt semmi.
Oviba azért nem megy.


nem én írtam privit :wink:

Mira, nincs mit, de mit is írjak privire???? :wink: :wink:
A szállodákról?? :roll:

pusza
vas
 
 


Jó reggelt!

Köszi Ildi, megvagyunk. Kétszer kellett az éjjel lázat csillapítani, de nem volt olyan atommagas, úgyhogy simán vettük az akadályokat. Velem aludt, ő volt a papa helyettese, ettől nagyon boldog volt :wink: Én meg úgyis hatvanszor mentem ki pisilni, úgyhogy állandóan ellenőriztem a homlokát. Nekünk még nem volt mandulagyulánk, mindig orrmandula, fül, arcüreg játszott. Hát most ezt is kipróbáljuk :roll: :?

Reméljük, Olivér ennyivel túl is van a fostis cuccon.

Többiek, hahó!

Hogy ezeket a priviket sose bírom kideríteni...

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Teganp nem voltam, délelőtt Simiztem, délután meg terven kívüli dolog történt velem. Elmentem a gyerekekkel bankokba fizetgetni, meg csekkeket és tankolni. De annyira sikerült elszámolni magam, hogy pont a kút sarkánál állt meg az autóm (Budapesten persze, nem ám itt). Ez még nem is lett volna baj, de töltöttem bele benzínt és úgy sem indult. Aztán az indítgatástól (ez javasolták a nálam okosabbak) kimerült az aksi, úgyhogy hívhattam az szaksegítséget. 1,5 órát vártunk a 3 gyerekkel. A szerelő 5 perc alatt megoldotta. A rossz volt az egészben, hogy a párom valami irtó fontos tárgyaláson volt, és a fővállakozó arra kérésére, hogy eljönne, azt mondta, hogy nem, és oldjam meg egyedül. Kösz.
Így persze estére jutott a jó kis update 1-s palacsintám (sonkakrémmel és sajtmártásssal, finom volt). Hát remélem az volt! Nekem nagyon ízlett. Azért érdekelne, hogy tényleg 1-es-e...

Ildi!

Én ismertem ezt az autóversenyest, már szemeztem is vele (sok Fisher-Price-unk van, szoktam rendszeresen nézegetni). Csak nálunk nem kellene még egy ilyen dolog, így sem férünk el. Aztán ki tudja! :D:D
Nem sorolom fel, mennyi ötletem lenne magamnak! :D:D
Olinak is jobbulást!!! :):)

Szirom!

Hú, már CTG? Nagyon gyorsan elrepült ez a babásság, nem? Főleg, hogy még az is élénen él az emlékezetemben, hogy még csak szeretnétek, erre most már mindjárt megszületik. Ede? Nekem kicsit fura, de csak azért, mert egy Edét ismertem eddig, és ő egy nem fiatal tanárom volt. Így elég nehéz gyereknévnek elképzelnem.
De úgyis nektek kell, hogy tetszen! :):)
Miksának jobbulást, fura, hogy nem mondott fájdalmat, hisz pl. az evés nem fájt?
Vezetés: szerintem ez mindenkinek más. Én még a szülés napján is vezettem, de nekem kellett is, nem tudtuk máshogy megoldani.

Rita!

Na, megvetted a dínót?
A délutános napközis ötlet tuti jó.

Mira!

A nacira nincs célidő, csak fogyjak. Már így is jó, hogy fel tudom venni a régi farmerjaimat.

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Hahó!

Beszti! Szép kis kaland! Én már azt se szeretem, ha világít a benzinlámpa... Meg nálunk azért érdemes erre nagyon figyelni, mert nappal kijutok ugyan kb. 2 km-es úttal a benzinkútig, de éjszaka csak 30 km-essel, szóval általában nem hagyjuk kifogyni. A szigeten nincs kút. Illetve Tahiban van valami tartályszerű régi izé, de én azt nem is akarnám kipróbálni, meg nem is éjjel-nappali.

Név: persze, tudom, hogy mindenkit befolyásol, ha ismer, ismert olyan nevű emberkét. Az én uramnak például a Simonnal volt az a baja, hogy egy viszonylag közeli barátjának az a vezetékneve. Ezért nem tudta elképzelni a gyerekünk keresztnevének, még ha önmagában nem is volt vele gondja.

Nekem különben nem repült el olyan gyorsan ez a babásság, talán azért, mert az eleje eléggé terhelt volt a huszonakárhányadik hétig tartó émelygéssel, szagérzékenységgel, állandó fázással, közben Miksa végig itthon volt a betegségeivel, arcüregizével, füles műsorral, skarláttal, ezzel járó nyűgösséggel, aztán jött az orrmandulaműtétje, aztán engem szúrtak hasba, és amikor már jó lehetett volna minden, készültünk nyaralni, a gyereket végre kicsit a nagymamához vinni, akkor jött anyu betegsége. És azóta is egyre rosszabb híreket kapunk, folyamatos gyomoridegem van, jönnek a görcsök is, tolom befelé a a magnéziumot. Most kicsit zavarban is vagyok, mert őmiatta jó lenne mielőbb szülni, de nem annyival korábban, hogy aggódnia kelljen. Azért is jó lenne, ha előbb indulna, mert akkor van reményem talán a sima szülésre, és nem lebegne a fejem fölött a csaszi, de igazából valamiért úgy érzem, hogy akkor lenne esélyem, ha az új helyen lenne már a kórház, és nyugiban mehetne minden. Dióhéjban ez van :wink: És nem vagyok azért annyira pesszimista, meg a csak a rosszat látó, mint amennyire ebből lejön... :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok,
én is vagyok, csak egy kicsit elhavazva...

Szirom, jobbulást Miksának! Nem vették ki neki tavsszal a manduláját? Vagy most akkor milyen mandulagyulája van?
A magas láz nagyon rossz, tudom, mi is szenvedtünk már vele párszor. De biztosan hamar rendbejön, ha kapott rá gyógyszert! :wink:
Szülés pedig biztosan menni fog, ne aggódj! :wink:

Ildi, hogy van Oli? Fostizik még?

Beszti, hát nem semmi a kalandotok! Én tuti hülyét kaptam volna a helyedben! :wink: 1-es palacsintát én is szívesen bevállalnék. Nincs még valami norbis mogyorókrém, vagy ilyesmi?Nekem azzal jönne be! :lol:
Ilyen nacijaim nekem is vannak, amik azért vannak, hogy egyszer majd beleférjek. Remélem bele is férek majd! Most egyelöre mindegy mit csinálok, nem megy lefelé a súlyom, mondjuk baromira éhes tudok lenni egy-egy hosszabb szopi után, vagy ha Áron mondjuk óránként szeretne szopizni, na akkor jön a csokika, mert nem bírnám ki nélküle. Viszont fölfelé se megy a mérleg, azért az is valami. Majd ha beáll a szopi, akkor lehet, hogy elkezdek én is fogyni :?

Rita, nem semmi a suli, nagyon ügyi vagy, hogy így be mered vállani. A bentalvós ötlet szerintem is jó, így mindenkivel lesz idöd kicsit foglalkozni. Biztosan örülni fognak majd a gyerköcök!

Mártira én is kíváncsi lennék!

Na jó éjszakát mindenkinek! Megyek kicsit pihenni.

Motiot

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Ildi! :D :D :D

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Hahó!

Hát lányok, elég lógósok vagytok :? :wink:

Motiot! Nem vették ki Miksa garatmanduláját, csak az orrmanduláját. A garatmandulával az életében nem volt még gond, soha nem volt még mandulagyulája. Most viszont ezt valszeg az oviban kapta el, másnak is volt ilyenje, épp ilyen 40 fokot verő lázzal.

Magatokról is írhatnál egy kicsit ám!

Tegnap elvittük ctg-re, mert nem tudtam máshogy megoldani (illetve amíg én bementem, ő az apjával elment autóval árubeszerezni arra a fél órára), de nagyon megbántuk. Hirtelen 40,2-ig ment föl a láza a kocsiban megint, pedig egész nap tök jól volt, vittük a lázmérőt, lázcsillapítót, mértük is, aztán mégis. Az uram anyázott a dugók miatt, senki ismerős nem volt otthon, hogy bemenjünk egy hűtőfürdőre, a gyerekeseket meg nem is hívtuk. Végül Dunakeszin egy barátunk csinált vizet, mire odaértünk, és így keveredtünk haza. Remélem, ez volt az utolsó ilyen.

Többiek? Hahó!

Ja, a ctg: minden rendben volt, volt egy halvány keményedésem is, de tényleg elég szolidan éreztem. A gép azért mutatta, de tényleg pöttöm volt. Ilyenkor bezzeg nem görcsölök :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom!

Lógósok? :D:D
Van egy halom mosni- és vasalnivalóm, ma három gyerekem, férjem ki tudja, mikor várható. Két napja nem alszom rendesen, ma Simi 1/2 4-kor balhézott, azért le lehetett szerelni, de utána 6-kor meg Beni miatt kellett kelnem.
Azért a pöttöm egy picit még maradjon bent, nehogy az legyn a gond, hogy koraszülöttnek minősítik, és amiatt legyen gondotok. Mondjuk már csak 1 hét, utána bátran születhet! :):) Hát igen, a Szabolcsos állapotok nem túl szimpatikusak.
Persze, kívülről minden más, meg így babával nekem nagyon rohan az idő. Látni, hogy a kicsi tehetetlen újszülöttből egy komoly akaratokkal rendelező önjáró babám lett pár hónap alatt. :D:D AKi épp zsepkendőt eszik. :D

Motiot!

Norbis mogyorókrém? :D:D Na azt még nem láttam. De hátha feltalálja! :D
A csokit nem tudnád kiváltani valami "jobbra"? Írtam Ritának is a múltkor, hogy nekem a nagyszemű szőlő is megfelel ilyen céra, és mégsem csoki.
Ma reggel megettem egy szelet Eszterházy tortát és nem esett jól. Finom volt, de mégis, ráadásul tele lettem, ami szintén nem jellemző ennyi ételtől.

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Szirom, nem én sem vagyok lógós, ez a hetem olyan zsúfolt (nem volt, még mindig az) hogy alig látok, ma még nem is reggeliztem. :? :)

Tegnap este még 9-1/2 12-ig mostam kettőt, vasaltam, sütöttem, mert ekkor értem rá.

Most megyek megint, főznöm kell a Majának, Adélt lefektetni, Petit szintén, teregetni, 4-kor ovis ünnepség, aztán kerszetgyerek felköszöntése...

FÁRADT VAGYOK

Pussz!!!!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Jóvan, jóvan, nem kell fölháborodni :wink:

Én se alszom rendesen szerda óta a kölyök miatt, meg lenyomtam egy lapzártát is, de érdekel, hogy mi van veletek. Lógósok :lol: :lol: :lol:

Miksa még mindig nem százas, igaz, éjjel már csak 37,9-ig ment föl a láza, de reggel megint 39,3-al kelt. De legalább a lázcsillapítók már tényleg csillapítanak rövid idő alatt, nem órákig kell küzdeni. Elvileg ma birkapörire mentünk volna, de végül csak az uram ment (merhogy ő főzi). Úgyhogy mi megint itthon, kettesben, elég uncsi már. Anyuhoz se tudunk most menni a fertőzésveszély miatt. Miksa is unja, nyűgös is, meg nem bír a fenekén megmaradni, de ki meg még nem vihetem, mert nem bírja ki rohangálás nélkül, azt meg most még nem lehet. Takarítanom kéne, de nincs kedvem... Pakolgatom a kórházi cuccom, de a köntöst még csak most mosom, addig meg nem érdemes beletenni a táskába, míg az a gigadarab nincs meg. Ti egybe szoktatok csomagolni, vagy csináljak a szülőszobára egy kisebb cuccot is? Érdemes? Szerintem nem rossz ötlet, csak nem tudom, szükség lesz-e rá.

A kölyök kinézett magának egy Legó duplót a szülinapjára. Van valakinek jó lelőhelye Legóhoz? 2-5 évesig írják ezt, jó ez még neki, ugyi? Ebbe szeretett bele, semmi más nem jó állítólag:

Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


szirom, itt egy félkezű lógós :) , peti itt alszik a karomban.


miksa szívevágya a www.leomarkabolt.hu -n 16000-valamennyi, a déli pu-nál van a boltjuk.

még nézem tovább...

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Köszi Rita, én is azt találtam a legolcsóbbnak! De te félkézzel ne nekem keress legót, hanem magatokról írjál! :wink: Csak azért kérdeztem, hátha valaki csípőből tud mondani bevált lelőhelyet!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Jó reggelt!

Itt vagyok egy kicsit. Képzeljétek, buktam a dinóbizniszt. :( Írt a pasi, hogy bocs, de mégsem 10 font a postaköltség, hanem 40 :shock: , küldjek neki még harmincat. Aha... Írtam neki, hogy küldje vissza a pénzemet. Még nem válaszolt... Kicsit aggódom. :?

Hétvégén itthon voltunk, tegnap csak hármasban a kisebbekkel, a többiek Kecskeméten voltak a nagyszülőknél. Adél még ma is itthon van, Peti sem kap ma oltást emiatt.
Szombat este csodálatos kiruccanást szerveztem az urammal, petivel meg vele elmentünk dm-be pelenkát meg mosószert venni. :lol: ÓÓÓ édes romantika! (Vettem egy astor alapozót is, ami nagyon szupi, csak nem fed. Jó vásár volt! :roll: )

Nem tudom írtam-e, sok-sok gyakorlatra kell mennünk ebben a félévben, úgy volt, hogy egy nagyon közeli oviba mehetek. Aztán úgy lett, hogy mégse. Most úgy tűnik, hogy mégis... :roll: :lol: Majd ha túl vagyok rajta, akkor biztos leszek benne, hogy hol VOLTAM.

Megyek, Adél hív, Peti nyíg.

Gyertek!

Ja, MÁTÓL újrakezdem Norbit Most tényleg. Tegnap készítettem magamról elriasztó fotókat inspirációképpen..:)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Vonalzót nem teszek fel, uaz, mint két hete :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Óóó, Rita, milyen dinókat akartál venni? Csak nem szemétkedik az a pasas....

Diétás programhoz drukkolok :wink: Ügyes légy! :D

Miksa is itthon van még, tegnap reggel még felment neki 39,9-re :shock: :roll: a láza! ma először viszont semmi láz, semmi hőemi, talán már kikeveredünk. Csak én meg lapzártázok/-nék...

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom, szombaton Adélnak is ("CSAK") 39 volt a láza, aztán semmi... Ilyenek a gyerekek. Őt inkább a folyó orra rázza meg. És - tök ciki, de - nem tud orrot fújni, szavni kell neki.

A fisher price dinót szerettem volna, aminek fel is tettem a képét, feljebb. Remélem nem szemétkedik, talán ő sem tudta, de ha direkt rákérdeztem, miért nem nézte meg pontosan, nem?

Én meg az iskolával kavarok, szegény Adél itthon van, de hülye telefonokat kell intéznem. :roll:

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Rita! Oksi, tudom, hogy ilyenek a gyerekek, de Miksának az elmúlt napokban 4 alkalommal volt 40 fok körül a láza, ebből kétszer 40 felett, és az sok nekem idegileg. Neki meg fizikailag. Szerintem bárkinek az lenne...

Orrfújás: Miksa tud, de szívással sokkal jobban kijön, úgyhogy én is szoktam neki. Szerintem nem ciki Adélnál sem.

A dinót megnéztem, láttam is annak idején, de mostanra kiröppent a fejemből. Bocsi :oops:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Szirom, örülök, hogy Miksa jobban van. Szörnyű lehet a magas láz...

Rita, Adél jobban van? Vmi vírus van ezzel a magas lázzal?
Remélem visszaküldi a pasi a pénzedet! Honnan rendelted?
Hajrá norbi! Én most inkább nem számolok be az elmúlt napok nassolásairól... :oops:

Remélem mi megússzuk. Andris múlt héten megkapta a 18.hós oltást a vállába és azóta iszonyúan be van duzzadva a helye. Lehet, hogy az oltóanyag? Szerintetek?
mira80
 
 


helló csajok!!

nem voltam 3 napja itthon, mindent pótolni fogok(elmaradt priviket is, ígérem :oops: :oops: :oops: Mira, Cicó :wink: :wink: ), meg visszaolvasok, meg írok, meg minden, de most nem tudok.


puszi-puszi :D :D :D
vas
 
 


ÓÓÓÓ, Ildi, el is felejtettem, akkor jó hétvégétek volt? :wink:

Szirom, megértem, nem is írtam, hogy ne nyugtalankodj, én is ideges lennék ennyi láztól, ettől függetlenül tudom, hogy a gyerekek képesek ilyesmire, kevésbé kottyan meg nekik a láz, mint nekünk az aggódás.
Dino: tekintve, hogy én vagyok a világon a legszenilisebb, mindig megértem, ha valaki valamire nem emlékszik. :) Nem kell számontartanod a kis bizniszeimet, csak mondtam, hogy feljebb megtekintheted a voltnincs dinócskát (kár, pedig úúúúúgy beleszerettem...:()

Mira Angliából rendeltem, válasz még mindig nincs, de a cuccot már megint meghirdette. Este megint írok neki... :x
Adélnak is duzzadt volt a lába a hároméves oltás után, napokig. Kérdezd meg a dokit is, ha az jobban megnyugtat! Én is ezt tenném!

Motiot, tényleg írj magatokról is, ha van időd!!!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Rita!

Akkor a dínó ugrott? Kár, mert nagyon aranyos volt...
Nem tudom, mennyit szántál rá, de találtam pár hasonlót a Vaterán:
http://www.vatera.hu/fisher_price_roll_ ... 73613.html
http://www.vatera.hu/fisher_price_2az1b ... 72681.html
http://www.vatera.hu/fisher_price_golyo ... 41550.html

A két magyartól már vásároltam, mindkettő normális eladó.

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Rita!

Szerintem nem hirdethetné még meg, csak ha te elálltál (elálltál??) a terméktől. Addig még a tied. Vagy vissza kellene utalnia a pénzt.

Beszti
beszti
 
 


Beszti, de aranyos vagy!!! Nagyon jók ezek is, igen, tízezer körül gondoltam, lehet, hogy így egyszerűbb lenne. (De tényleg aranyos volt, nem? :))
Annyit írtam neki, hogy nekem így nagyon drága, így nem kérem, küldje vissza a pénzt. De nem válaszolt semmit, csak megint meghirdette...
Még remélek...

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Sziasztok!

Szirom,
jobbulást kívánok Miksának!!! Igaz, írni most nem tudtam az elmúlt napokban, de olvastam, hogy nagyon lázas, és sokat gondoltam Rátok :)

Rita,
elvileg utalnia kellene vissza a pénzt, hiszen Te nem ilyen feltételekkel rendelted meg a dínót! Remélem, nem lesz semmi gond!!!

Beszti,
szuper, hogy az egyik nadrágot már fel tudod venni! Én is így fogytam annak idején, volt kitűzött cél-nacim :D Most is van egy :D Jó lenne idővel abba is beleférni, bár talán irreális, ugyanis a kérdéses gatyót 18 évesen kaptam. Olyan vékony derekam sosem lesz, mint akkor volt...

Ildi,
merre jártál 3 napig?

Zsoltika is beteg lett sajnos :( TEgnap belázasodott, de semmi más tünete nem volt, aztán este elkezdett köhögni is. :(:(:( Ma voltunk dokinál, mert nagggyon csúnyán köhög és a láza fel-felmegy (igaz, a 39-et nem éri el), az orvos semmit sem talált. Így lázcsillapítás, köptető, és ezen a héten nem megyünk oviba.

Mi 2 napja egyfolytában ünnepelünk, így a súlyomat illetően én sem mondhatok jót. Tegnap torta cukiból, meg aprósüti-halmok, ma pedig én sütöttem finom, tej- és tojásmentes szülinapi tortát az egyévesemnek :):):)

Majd holnap teszek fel fotókat :)

Puszi!

pgaboka
 
 


Hahó!

Gabi! Nagyon boldog szülinapot Lackónak!
Kép
Zsoltikának akkor nem ez a nyavalyája van, tök jó. Itt mindenkinek baromira magas láza volt. Ma jutott eszembe, hogy a postásnak is 40 fokos láza volt, panaszkodott is a múlt héten, hogy ő ilyen beteg még nem volt :wink: De ma már kutya baja Miksának. Holnap még elmegyünk Kaposvárra, aztán szerdán mehet oviba.

Rita! Reméljük, korrekt lesz a pali. Ha nem, akkor beköpheted valahol, nem? :wink: Egyébként azok is tök jók, amiket Beszti talált.

Ildi, mesélj! :wink:

Mira! Nem lehet, hogy izmot talált el a tű? Az új oltási rendben én nem vagyok otthon egyáltalán...

Lányok, elkezdtem a málnalevélteát :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 



Jó reggeleket!!!

Úgy látom nagyon sok elmaradásom van(bakker) :shock: , először is Lackónak nagyon-nagyon boldog első szülinapot kívánok :D :D :D :D :D :D
(sajnos nincsenek még gif-jeim ezen a gépen, sőt, reggel jöttem rá, hoyg emilt se tudok írni, mert meg kéne venni valami sz*rságot hozzá)
Adtak a géphez windows vistát, de a levelezőprogit vedd meg :roll:

Szóval Lacus boldog elsőt mégegyszer!!! :D :D

beteg lurkóknak meg gyógymanókat.
Én is köhögök(vagyis annyira nem ,csak érzem, hogy valami le van rakódva a hörgőimben)
Mimdjárt iszok acc-t.
Hétvégén Tokajban voltunk, borfesztiválon, baromi jó volt, frankók voltak a borok, aztán kicsit megfázhattam :roll: , bár ott nem vettem észre, melegített a jó kis tokaji aszú :wink: :wink:

aztán az uram szabin volt hétfő-kedd, ezért se nagyon értem rá írogatni.


Rita, sajnálom a dínós bigyót, hát nem egy korrekt a pasas.Méghogy 40 font???
Az tizenhat ropi, kb. nem,??? :shock:
Kicsit húzós egy postaköltégért :shock:

Én is majd megkeresem azt a címet, akitől vettem a chicco járgányt tavaly, tök korrekt volt a csaj, 2 nap alatt itt volt a cucc(bolti ár feléért)
Most is nála néztem a fp shake and go-t.



lejárt a mosógép, mindjárt jövök :wink:
vas
 
 


na, felét bebakoltam a szárítógépbe, felét a szárítóra, és beraktam egy újabb adagot mosni......



meghülyülök Natasától, itt nyöszög az ölemben állandóan, valahogy mostanában utálja, ha itt vagyok a gépnél...... :wink:

Mira, Nasi is most kapta hétfőn az oltást, de ő a lábába, és nem lett semmi baja)meg kapott még egy másik nem kötelezőt---azt meg a másik lábába :roll: )
Jó napja volt.

Engem meg múlt héten megcsípett egy darázs, egymás mellett két helyen, jól bepirosodott, pár napig tök viszektett, fájt is, jó kis alllergiás reakció. :roll:
Aztán kiderült hogy megint van veseköven, kettő is :shock:
Két cuki kis 3mm-es.(egy vesében), amikor tavaly volt, és kijött, akkor csak egy darab volt, és az is 3 mm-es.
Ha ezek még nőnek, meghibbanok.


muszáj mennem, meg van hülyülve, itt visong, meg hasra esik mindneben, meg ordít....
na, csá
vas
 
 


Sok-sok elmaradásom van, akkor most:

Gabi, Lacusnak
NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK

Kép
(bocsánat, hogy csak most)...

Szirom, a málnalevél már nagyon frankó!! :D
Akkor Miksa ma már oviban, ugye? Adél még itthon, egészen pontosan a hónaljamban, itt játszik.:D Így elég gyorsan itthagyom a netet, az tuti! :)

Kép

Ildikó drága, tartozol nekünk egy vallomással, hogy mit műveltél Tokajban, nem? :D

Gabi, 18 éves kori gatya??? ÓÓÓ Istenem, milyen szerencse, hogy azok nekem már nincsenek meg! :) Múlt héten egy más módját választottam annak, hogy örömmel álljak reggel a szekrényem előtt: angol használtruhában vettem három szoknyát, három pólót meg egy gatyát egy tizesért...:) Most boldog vagyok, bár tegnap, amikor az egyik szoknyát vasaltam, elképesztett, hogy mennyi anyag van benne. :(
FOTÓK???

Beszti, mégegyszer köszönöm a vaterás találatokat! Igazad van, körülnézek ott is.

Jövő héttől előre is felmentést kérek, előreláthatólag minden délelőtt gyakorlaton fogok csücsülni :shock:
Nagyon szépen elképzeltem, hogy milyen idilli félév lesz ez, hát, eddig az is volt, mostantól viszont daráló. :? Dehát én akartam! Meg még akarom most is, csak egy kicsit sok néha.
Megyek Petihez, akit tíz perc alvás után Adél felébresztett, grrrr

Mialatt ezt megírtam megint elaludt, kb egy órája írom...
Na, egy Petike is legyen::)
Kép

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Ildi, ugyanúgy indítottunk! :)

Jesszus, vesekő???? és érzed nagyon???

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Hahó!

Rövid pihi vasalás közben... :wink: Mosógép is megy, mosogatógép is, tiszta nagyüzem...

Ildi! Most honnét derült ki, hogy van még veseköved? :shock: Xarul voltál/vagy?

Tegyél lécci képeket a tokaji muriról, mer kíváncsi vagyok! Hányan voltatok?

Rita! Annyira nagyon szép, nagyon édes Peti, hogy nem igaz! :D És milyen nagy! :shock: Adél is tünemény, és szerintem nagyon hasonlít rád!

Miksa mától oviban van, már nagyon vártam. Ilyen hosszú itthonlétnél egy idő után már nem bír magával mit kezdeni, aztán csak nyűglődik, már semmi se jó neki...

Tegnap voltunk anyunál, vannak jó hírek is :) Határozott javulást lát a doki, ahogyan fogalmazott. és valszeg kap plusz sugarat, mert érdemes. Én is láttam javulást, elég sokat ülve beszélgetett. Viszont sajnos közben meg nagyon rosszul érzi magát, nem tud enni, nagyon sokat hány, most már infúziót is kapott emiatt.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom, csak egy mondat:

NAGYON_NAGYON ÖRÜLÖK A JÓ HÍREKNEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Szirom, de jó, hogy anyukád jobban van!!!!!!
nagyon örülök neki!!!! :D


Veseköveimet egyenlőre nem érzem, csak voltam uh-n múlt héten(ja, már fél éve el kellett volna mennem, mivel dok.bá azt mondta, hogy egy év múlva menjek vissza, de ez elcsúszott egy kicsit...)
meg nem is nála voltam, hanem egy másik helyen(nem urológia, csak hasi uh-t csináltak)
de most mehetek az urológushoz is :roll: :roll: :roll:

majd érezni fogom őket, ha ki akarnak jönni............... :roll: :roll: :roll:


Szirom, nálam is nagyüzem van:
4.adag mosás
egy szárítógép(lassan jön a második)
egy mosogatógép
-2 wc sikálás
-2 mosdó sikálás
-a kádon épp rajt a tisztítószer, hadd ázzon
- és fürdőszoba, konyhabútor lesikálása kívülről

húúúú.... ez nem is olyan kevés
ja, még ebédet is csináltam(bár az csak sült kolbász volt sült krumplival), jobb híjján :wink: :wink:


Rita, nagyon cukkerok a kicsinyeid :wink:
Peti meg zabálnivaló(elhiszem, hogy szerelmes vagy belé :wink: )


Szirom, majd rakok képeket, de msot elhúzok kipucolom a kádat(imádok belemászni, mert ugye ha belehajolok, nem érem el a sarkát :wink: )
Tokajban mi voltunk 5-en, meg a szomszéd család, anya, apa, 5.5 éves fiú(aki lehagyta Leventét növekedésben :roll: :lol: )

na, folyt.köv...
vas
 
 


kész is vagyok :wink:
közben volt egy adag száraz ruha kipakolás is

ja, kihagyatam a felsorlásból a mosogató, és csaptelep vízkőtelenítését is, meg a kádba lévő játékok lesikálását.. :roll: :roll:

szóval ki vagyok purcanva :wink:


szirom, elkezdtem a képeket kicsinyítgetni, vagyis odáig nem jutottam el, mert k*rvára nem ismerem még a vistát, és tök másképp kell, és még át kell másolnom a képeket egy másik mappába, és jelen pillanatban nehézséget okoz
(bár már múlt héten csináltam, de az régen volt :roll: )
na, majd újból....


tényleg, Rita, ugynazzal a szöveggel indítottunk.... :wink:
bár nekem még Mirának is kell privit írnom, ugye, Mira :wink: :wink:
De esküszöm csütörtök óta alig voltam a gép előtt(na, meg itthon is)

puszi :D

képekkel jövök, ígérem, de nem biztos, hogy még ma :wink:
vas
 
 


Sziasztok!

Gabi, Isten éltesse Lackót!!

Hú, ahogy olvasom mindenkinál nagyüzem van. :D
Ildi, köszönöm a privit.

Szirom, örülök, hogy Anyukád jobban van.
Andris karja mára már teljensen meggyógyult. Nem is tudom, miért volt ennyire csúnya... Lehet, tényleg hogy izomba kapta.

Rira, Adél egész héten otthon van?
Várod a gyakorlatot? Csak beültök vagy neked is kell csinálni vmit?

Beszti, nálatok hogy áll az építkezés?
mira80
 
 


Mira, várom, igen, csak a gyerekeket is meg kell szervezni ilyenkor, Petit legalábbis, meg marha nagy meló, jegyzőkönyvezni kell, meg résztanítni, meg önálló tanítás, meg gyerekmegfigyelés, meg ped. jellemzés... Meg a csomó egyéb dolgozat és vizsga emellett.
Nem panasz ez, csak ténymegállapítás.
Meg egy kicsit aggódom, mert estére így is csak eldőlök, mint a fejsze nyele, hogy lesz ez jövő héttől, nem tudom.

De várom, nagyon, érdekes, izgalmas lesz! (jó lenne néha sokszorozódni...)

Adél... Még nem tudom. Holnap még tuti, akkor meg már asszem pénteken is. Bár - tudom, vacak egy anya az ilyen - nagyon értéelnék egy csakpetis délelőttöt. Egy darabig nemigen lesz...:?


Ildi, nagyon szorgos kis menyecske vagy! Nekem is van még mára bőven, 2.mosás megy, teregetés, vasalás (többek közt ágynemű grrr) pedig tegnap fél 12-ig vasaltam, nem értem... Ebédet főztem, pelenkázások, szoptatások, Adéllal puzzle eddig nem sok...

Megyek, Adélt altatni, Majával tanulni, origamizni :)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Húú, Ildi, én már ennyire nem bírok pörögni :oops: :wink: Ügyes vagy nagyon!

Te, ez a vista ennyire más? nekünk is az van az új laptophoz, de én még bevallom, nem nagyon néztem.

Még reggel akartam neked írni a darázsra, hogy a nyáron mutattam azt a VAPE stiftet, amivel azonnal csípés után kell bekenni a helyét. Nektek nincs olyan? A szomszéd néni kifejezetten allergiás a méhcsípésre, de adtam neki a múltkor, és szinte fel sem dagadt neki ezzel a stifttel.
Képeket várom :)

Rita! ne szapuld már magadat mindig, hogy vacak anya vagy! Egy fenét vagy vacak, egy frászt! :roll: :lol: Jó anya vagy, punktum. És még okos is. Nekünk elhiheted.

Mira! Tök jó, hogy rendbejött Andris karja! Tényleg lehet, hogy rosszul találták neki el.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Ahhh, Szirom, köszi!!! :) :) :)
Nem, nem szapulásból mondtam, csak néha tényleg olyan rossz érzésem van, hogy vágyom egy kis egyedüllétre. Tegnap este ezt fejtegettem az uramnak is, hogy csak úgy szaladnak a napok a sokminden """fontos""" dologgal, közben meg felnőnek a gyerekeink, anélkül, hogy igazán örülnénk nekik. Nagy kár, hogy sokszor azt érzem, nem tudok "miattuk" haladni a házmunkával, telefonálni, mittudomén, holott ezeknek tizedrangúnak kéne lenniük hozzájuk képest. Amikor sikerül egy kicsit lazítani a görcsömön, annyira élvezem a velük töltött időt, csak ez valahogy olyan ritka. :(
Szóval ezért bánt a lélek néha...

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?