Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nagyon boldog, békés, vidám karácsonyi ünnepeket kívánunk nektek!

Kép

szirom és Miksa

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


őőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 10:09-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Hát lányok, másfél kiló plusszal mérlegeltem ma reggel, de nem is csodálom, mert kicsit sem fogtam vissza magamKép Mondjuk anyukám hiába csinált rengeteg bejglit, a pasik fölették az összeset, pedig hétköznapokon egyik se sütis. Alig jutottKép

Különben klassz volt a karácsony, de most már kerüljetek elő!Kép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 

 
 

őőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 10:10-kor.
vas
 
 


úú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 10:11-kor.
vas
 
 


NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK MINDENKINEK!!!!!

Kép

Puszi:
Ildikó

(most már igazán előkerülhetnétekKép )
vas
 
 


Sziasztok!!!!!!


Ildi, nagyon ászok a fényképek, tényleg meg van örökítve a karácsony hangulata, csak a fiaid szemét kell nézni! Kép

Levente frizurája eszméletlen jó! Óvodában biztosan kaptok néhány megjegyzést a hátatok mögött, illetve nálunk biztosan ez lenne! (így is kapunk néha, ha a férjem "belövi" Benjamin haját pici hajhabbal Kép Kit érdekelnek a megjegyzések, nem igaz?? tökre bírom az olyan szülőket, mint Ti!

Lányok, az esküvő utáni több mint három hétben három kiló jött vissza, ez rengeteg, de rengeteget is ettünk, vagy inkább úgy mondanám, hogy sok mindent, főleg édességet. (Szülinapomra a férjem meglepett a kedvencemmel, a Tiramisuval, igazi olasz módra tudja elkészíteni egy vagon mascarponét felhasználva, szóval szerintem mindet én ettem meg...) Sebaj, jön a kedvenc hónapom (idézőjelben kedvenc) a január, gyerünk diéta és vissza a gyökerekhez! (szó szerint nyúlba megyek át Kép


Ezúton szeretnék mindenkinek boldog új évet kívánni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jövőre is legalább ennyit "találkozni" veletek, talán a szó szoros értelmében is. Én itt valóban őszinte emberekre találtam! Köszönök mindent!

Puszi,

Dirtha, Benjamin és Szabolcs
dirtha
 
 


Sziasztok!

Nagyon boldog új évet mindenkinek!

Kép

Lenne még mondanivalóm, de felébredt a srác, ha jól hallom, úgyhogy szaladok érteKép

szirom és Miksa

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Nagyon boldog, vidámsággal teli új esztendőt kívánunk!!!!

puszi
Andi és Zazus
messy
 
 


Sziasztok!

Én is NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!

Majd jövök valamikor bővebben is, de nem nagyon értem rá mostanában.

Zsófi
zsóf
 
 


Sziasztok!

Nagyon boldog új évet kívánunk mindenkinek!!!

Kicsit megkésve kapcsoltam, hogy még nem írtam jókívánságot ide, de Zsoltika is nemrég aludt el Kép Mostanában nagyon sokáig kihúzza esténként, így nem erőltettük a mai elalvást (amúgy sem lehet), így legalább hármasban néztük az ablakból a tűzijátékot Kép Jó nagy durrogtatás volt itt is Kép

Az én súlyom egész jó, ahhoz képest hogy Karácsony óta elég sok édességet elfogyasztottam, no meg persze panírozott husit, sült krumplit, sőt ma hamburgert... A minap még 58,5 voltam, és ez egész jó. Viszont mostantól megint jön a Norbi-étrend Kép Jó lenne még a nyárra pár kilót leadni Kép

Lányok, ahogy nézegetem, már kb. fél éve írogatunk ide, nagyon jó kis csapat lettünk Kép Igazán jó lenne összehozni azt a talit, én is épp ma gondoltam rá Kép

Puszi,
Gabi

pgaboka
 
 


Sziasztok!

Magam részéről az ünneplés befejezve, evés befejezve, vissza a hétköznapokbaKép Ember ma már dolgozik, én pedig plusz 3 kilóval mérlegeltem a karácsony előtti starthoz képest. Majdnem kéthavi munkám voltKép

Azt hiszem végérvényesen el kell fogadnom, hogy egyszerűen nem ehetek annyit, mint más és kész passz. Egyáltalán nem zabáltam, egyszerűen volt reggeli-ebéd-vacsora, napközben egy kis gyümölcs és süti is lecsúszott. Csak hát a húshoz krumplit ettem és nem gyümölcsöt reggeliztem, hanem mondjuk vajas kenyeret.
Szóval most már tényleg kiderült, hogy úgy tudom megtartani a súlyom, vagy egy picit fogyni, ha legalább nagyjából betartom a 90 napos vázát. A gyümireggelit, a kajaszétválasztásokat. Egy kis csipegetés belefér a pároméból, de egész adagot semmiből se ehetek. De legalább lesz rendszer az életembenKép

Most viszont január végéig újra le kell dobnom ezt a néhány kilót, mert akkor megyünk ruhát keresni az anyukámmal. Lesz motivációKép

Taliban én is benne vagyok, mert nagyon bírlak titeket, tényleg jó kis csapat lettünk! Úgyhogy csatlakozom Dirthához, köszi mindenkinek mindent!Kép

Ildikó! Ürömön sikerült csempét venni? És milyet?Kép
Konyha: én csípem a 10*10-es csempét, bár nekünk épített konyhánk van, és az ember telerakta színekkel, úgyhogy ez megbolondítja az egészet. De nálunk még a pult is csempés. Elég jól rendben lehet tartani, és bármi forrót rádobhatsz. Keresek képet, ha érdekel.

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


No, találtam képet. Kicsit kupi van, kicsit morzsahegyek, de a mi konyhánk és a mi fiunkKép

Kép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Na, újra itt vagyok... én 1 kilóval nehezebben, de nekem még rengeteg van... viszont itt az új év (már nagyon vártam) és a fogadalmam. Én a 2005ös évet kenyér és édesség nélkül szeretném tölteni!!! Az első két napon már túl, betartva minden elhatározást Kép Kép Kép

Pusz
Andi
messy
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem a rekordot én döntöttem meg: a karácsonyi sütés kezdetétől január 1-ig sikerült 5 kg-t visszahíznom, gyakorlatilag annyit, amennyit előtte kb. 6 hét alatt leadtam. Kép De azóta már 2 újra lement (2 nap alatt) Kép Kép. Én egyébként azt vettem észre, hogy ami ilyen gyorsan jön, azért az elég gyorsan le is megy, mintha a szervezetem még nem állt volna be az új súlyra. Legnehezebben arról a súlyról mozdulok el (lefelé), amin valamikor sokáig "időztem". Ilyen volt pl. a terhesség előtti súlyom. Most viszont karácsony előtt végre azt sikerült leadnom, remélem, most is menni fog. Muszáj tavasz végére még kb. 20 kilót leadnom, hogy újra próbálkozhassunk babával, nem akarom ugyanis megint magas vérnyomással, veszélyeztetve végigcsinálni a terhességet.

Andi!
Hát, sok kitartást az elhatározásodhoz, nekem eszembe se jutni ilyesmit megfogadni. Ahhoz túlságosam is szeretem a csokit. Kép

Szirom!
Esetleg nem próbáltad a norbi-módszert? Ott ehetnél, amit szeretnél, csak be kell tartani az időket, hogy mikor-mit. Persze nem ismerem a 90 napos diétát, lehet, hogy az is éppen olyan jó.
Egyébként konyha ügyben az én férjem nagyon tart attól, hogy a gyerek elesik, és beüti a fejét a csempébe. Ezért most éppen ott tartunk, hogy idén mégsem cseréljük ki azt az ocsmány linóleumot, amire ránézni sem bírok már. Kép Volt nálatok ilyen fej-beverés? Jóformán a fürdőszobába sem engedné ki, ott azért csempe van Kép. Persze ha jön a kistesó, nem tudom, mikor lesz végre kő a konyhában-előszobában. Kép Képzeljetek el egy vajszínű linóleumot az előszobába! Mondjuk egy esős őszi napon... Ez még örökség az előző lakóktól.

Zsófi
zsóf
 
 


Sziasztok!

Zsóf! Nem mondom, hogy nem volt fejbeverés, és én is paráztam nagyon az elején. De hát muszáj megtanulni együtt élni a burkolatokkal, és azért gondolom a ti linóleumotok alatt is kő van. Ha kicsit esik, akkor szerintem mindegy, ha pedig nagyot, akkor a linón is megüti magát. De ez csak az én véleményem, mi tulképp nagyon vigyázunk Miksára. A fürdőszobában ennek ellenére épp tegnap volt baleset, mert a kád feltöltésénél került egy kis víz a kőre, megcsúszott Miksa mezítláb, és beverte a fejét a műanyag kiskádba. Nagyon rossz volt látni... Egy órával előtte nekiment a konyhaszekrény sarkának, namost az nyers, pattintott ürömi kő. Azt azért bevalljuk, hogy nem számoltunk a járni tanuló gyerekkel, amikor azt a kőborítást feltettük. De most először verte be a fejét. Mondjuk én folyton a sarkában vagyokKép És hát Miksa nagyon stabilan jár, végülis 14 és fél hónapos, és az első 4-5 lépését 10 és fél hónaposan tette meg. Izgága, mint az apjaKép

90 napos: én szeretem, végülis egy nap hús salátával, egy nap párolt vagy sült zöldség, egy nap tészta és süti, majd a gyümölcsök. Szerintem egészséges tulképp. Norbit bevallom, hogy nem szeretem (magát az embert) és ezért nem csinálom. Valahogy dacból vagy ilyesmiKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Apróbb baleseteket kikerülni nem lehet. Mi is bababiztosítottuk a terepet, mégis van csikarás, kék folt a térdén stb. Pedig én is mindig vele vagyok, de képes a járókában is elesni Kép

Zsóf!
Nálam jobban senki sem lehet édesség függő Kép Pont ezért vagyok kénytelen ilyesmikbe belefogni, mert képtelen vagyok pl. egy kocka csokit enni. Ha eszek, akkor már tábla kell, vödrös mogyorókrém vagy ha semmi nincs itthon kakaópor kanállal Kép
És most már nekem is muszáj lefogyni, mert így utálom magam!
Amúgy már többször is csináltam ilyen hónapokat, félévet és sikerült. Csak az első pár hét nehéz, az viszont annál inkább!!! Tegnap délelőtt csináltam magamnak egy kakaót -merthogy Norbi diétában is lehet éééés...kiöntöttem. Büszke vagyok magamra!!! Kép Kép Kép

Kitartás!
Pusz
Andi
messy
 
 


Sziasztok!

Ami a baleseteket illeti, persze nagyon sok van. Az én fiam 16 hónapos, és hiába jár ő is már hónapok óta, nagyon jól, állandóan beüti a fejét ide-oda, elesik. Csak hát a kövön nagyobban koppan. Igazából az a baj, hogy az ember sokszor nem tudja, hogy mi a valóban komoly, amit esetleg meg kéne mutatni orvosnak. Nyaralás alatt volt egy ilyen esetünk, amikor a teraszon egy székről úgy esett le, hogy egy kiálló vasdarabba (a zsaluhoz tartozott) beverte a fejét. Na akkor elvittük az ügyeletre, egy napig benn tartottak megfigyelésre, szerencsére nem volt semmi. De azért eléggé megijedtünk.

Szirom!
A Norbitól én sem vagyok feldobva, amikor megláttam a könyvet a könyvesboltban, csak elhúztam a szájam, hogy már nem csak tornázik, de észt is oszt. Csak aztán a sógornőm olyan gebére fogyott, hogy már kilátszanak a bordái, és ő ajánlotta. (Köztünk szólva, egy kissé már túlzásba viszi, a sógorom közölte vele, hogy már nem találja meg az ágyban Kép)Ő is egész életében fogyózott, és azt mondta, ez volt az első eset, hogy nem éhezett. Persze mint kiderült, ő délelőtt sem nagyon evett kenyeret, meg édességet, én meg nem bírom ezt megállni. Csak fogynának végre el a karácsonyi sütik, meg a mikulás-édességek! Kép Sajnos a férjem nem nagyon segít benne, ha rajta múlna, még októberben is ennénk ezeket a csokikat (a Mikulásokat, nyuszikat kivéve: azokat elhasználom a sütikhez/tortákhoz).

Andi!
Nem semmi, ez az édesség-dolog, sok sikert! Megcsináltad a kakaót, és közben jött a lelkiismeretfurdalás? Kép

Zsófi
zsóf
 
 


úúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 10:12-kor.
vas
 
 


úúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 10:12-kor.
vas
 
 


Haliho!

Ildi, jó a fotó!
Neked a fejeden egyáltalán nem látszott/látszik, hogy volt rajtad plusz, én is ez a típus vagyok, aki fotón lát, megkérdezi, honnan akarok fogyni. Élőben azonban... Kép

Balesetek: a szomszédunknál leesett Benjamin a kőre, sőt, inkább levetődött és hatalmasat csattant, a feje koppant is, járólapra esett. Nagyon-nagyon sírt, és baromira megijedtünk. Hamar vizes törölközőt nyomott a szomszéd a homlokára és a halántékára, ami piros volt az esés utáni pillanatokban nagyon. Rögtön elhatároztam, hogy megyünk az ügyeletre. Hazaindultunk, és mire felértünk a harmadikra, a fiamnak kutya baja nem volt: az apja végigtapogatta, végigmozgatta a végtagjait, a törzsét, mozgattuk a fejét (amin addigra semmi piros nem látszott). Vidám volt, nagyokat kacagott, úgyhogy nagyobb volt az ijedelem mint a baj. Hála égnek. Azért éjjel izgultam, hogy hátha történt valami mégis, valami "rejtett", de végiggondolván józan ésszel, beláttam, hogy a röntgen is csak a törést/repedést tudja kimutatni, ha meg agyrázkódást kapott volna, hányna meg sírna. Azóta is minden a legnagyobb rendben. Sajnos nem lehet kivédeni ezeket a dolgokat, legalábbis a nagy részüket, a lépcsős baleset is úgy történt, hogy ezerszer leszedtem már a lépcsőről, és senki nem vette észre, hogy a mp töredéke alatt már fel is ment megint. Egészséges óvatosság és aggodalom, de azért szerintem nem kell a gyerek fenekébe loholni egész nap.

Diéta: hétfőn kezdem újra, ezen a héten nem sikerült, vasárnap keresztelő, nagy családi ebéd...Már rá sem merek állni a mérlegre... Kép Talán 4-5 kg is visszament az esküvő óta! Szirom! Egyébként tényleg baromi jó motiváció volt a lagzi és a ruhapróbák a diétához!

Na pusz,

*Dirtha
dirtha
 
 


Sziasztok!

Ildi! Nagyon jó fotó, látom a mobiltelefon nálatok is bejön Kép. Csak az én fiam már elért odáig, hogy tudja, hogy világít, ha lehet vele valamit kezdeni, úgyhogy visszaadja követelőzve, ha nem világít Kép.
Asztalost egyébként tudok ajánlani, bár nálunk csak bútort csinált, nem lépcsőt, de nagyon meg voltunk elégedve vele, szépen dolgozik, ötletei is voltak, és szerintem nem túl drága. Egy fiatal srác: Kövér Tibor, 06-20-434-7088 (ha gondolod, hivatkozz Natkayra).

Zsófi
zsóf
 
 


úúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 10:12-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Ildi! Jól nézel ki a képen! És a skacok is aranyosakKép
Lépcső: olyat tudok mondani, aki a vázát csinálta, a lépcsőfokokat mi a Bricostore-ban vettük. Előre vágottakat lehet kapni, nem rosszak. És lehet, hogy most általános felhördülést fogok okozni, de nincs lépcsőkorlátunk. Ölöm miatta az embert elég régóta, most tán rövidesen lesz. De még nem tok semmit.
Kiállítás: megyek, perszeKép De azt nem kockáztatom meg az emberrel, sok lenne neki. Anyukám jön január végén, kimegyünk a kiállításra, meg ruhát nézni is. De egyébként ezek tetszenek:
http://www.splasposa.com/entrada_index.asp?idioma=1

Zsófi! Miksa is visszaadja a telefont, hogy csináljak vele valamit, hogy világítsonKép Ez az egy baja van a billentyűzárnak, mert különben tök soká elmolyolna veleKép

Dirtha! Jó motiváció lenne, ha nem jött volna rám a zabálhatnékKép De komolyan, mindig ennék valamitKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


úúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 10:13-kor.
vas
 
 


lll
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 10:13-kor.
vas
 
 


Sziasztok!!!!

Ildi, ahhoz képest, hogy 98-ban volt az esküvőtök, nagyon ízléses volt a ruhád és szép! Akkoriban a buggyos ujj meg a nagy masnik mentek! Helyesek voltatok! A férjed is megemberesedett azóta, nem...? Kép

A napokban kézhez kaptuk a fotóművész által készített esküvői képeinket, úgyhogy teszek fel én is párat!

Kép
dirtha
 
 


Kép
dirtha
 
 


Kép
dirtha
 
 


Kép
dirtha
 
 


Kép
dirtha
 
 


Kép
dirtha
 
 


Kép
dirtha
 
 


És most már tényleg befejezem, bocs, ha sok voltam, de olyan gyönyörű képeket készített ez a pali, aki egyébként tényleg elismert fotóművész. És bevallom, tőle tényleg nem sajnáltuk a lóvét, amit kért, pedig nem volt kevés!

Kép
dirtha
 
 


Hát ennyi. Többet nincs pofám feltenni, biztos van olyan, akinek elege van az esküvős megmozdulásaimból, attól elnézést kérek! Kép

A lakásról vasárnap mesélek, mert akkor megyünk ki és csinálunk fotókat a legfrissebb állapotokról, most éppen a hitel ügyintézésével vagyunk elfoglalva, rengeteg papír és futkosás!

Addig is egy kép, nem a legfrissebb, a bepucolatlan házban van a lakásunk, ami az utca (út) felé néz! Hozzáteszem, itt nyáron még parlagfűtenger volt, abban volt lerakva a tégla meg az építőanyag.

Na pusz,

*Dirtha

Kép
dirtha
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok Lányok!

Már jópár napja nem jelentkeztem, egyszerűen nem jutottam odáig, hogy írjak. De most muszáj Kép</font>

Dirtha,
szerintem fantasztikusan szépek a képek!!! Tényleg nagyon jó fotósotok volt Kép És gyönyörűek voltatok mindannyian Kép Annyira csinos vagy, nagyon jó a ruhád is, a konty, a virág... minden! Azt áruld el, hogyan tudtál ilyen lapos hasra szert tenni? Kép Én már úgy nagyjából elégedett lennék az alakommal, csak a pocakomon van egy helyes kis zsírpárna Kép Te viszont tényleg annyira csini vagy, mint aki még sosem szült Kép
Ja, a képek: hát én még mindig keveslem őket Kép Akármennyit megnéznék, az egész albumotokat is! De komolyan, imádom nézegetni az esküvői fotókat!

Annak idején nálunk is eszméletlen sokba került a fotós, de én is azt mondom, hogy megérte. Naggggyon jó képeket csinált Kép Ha nem haragszotok, majd én is felteszek egyet-kettőt, holnap elő is keresem a cd-t.

A lakásotok biztos nagyon szép lesz Kép Ha szabad kérdeznem, hol van helyileg ez az építkezés? Emeleti vagy földszinti lesz a lakásotok? És hány szoba? Újabb képeket is szívesen látunk ám a vasárnapi állapotokról, és mesélj jó sokat!!!

Ildikó,
Ti is nagyon szépek voltatok! A ruhád is nagyon csini Kép Kifli Kép Hát én ma nem éreztem túl jól magam, fejfájás + szédülés, ezért "gyógyszer" gyanánt mindenféle nasit kajáltam. De így estére jobban lettem Kép

Szirom,
hajrá esküvő! Kép Norbit magát én sem kedvelem, valahogy a stílusa nem jön be nekem. A diéta viszont igen Kép

Zsófi,
tényleg érdemes lesz megszabadulnod azoktól a fránya plusz kilóktól az újabb terhesség előtt... Esések: Zsoltika is szokott, hiába nagyfiú már Kép De komolyan, nálunk is volt néhány hete egy nagyobb baleset: az étkezőben a járólapra esett hasra Zsoltika, és felszakadt a szája Kép Először azt hittem, a foga tört ki, de szerencsére nem... Ez volt az eddigi legnagyobb balesetünk, kisebbek azért előfordulnak olykor, akkor kisebb-nagyobb sírás van, semmi más. Zsoltika nem az a nagyon mászós fajta - legalábbis egyenlőre. A barátnőm kisfia mindenre! felmászik, ma éppen az udvari lépcsőt mászta meg egyedül, de lejönni már nem tudott, hát lezúgott fejjel előre Kép Jó nagy kopp volt! Veszélyek még sokáig lesznek sajnos.

<font color="0000ff">Én most 57,5-ön topogok, ennél lejjebb valahogy sehogy sem tudok menni Kép Viszont a tornát nyomatom, minden második nap callanetics-ezek Kép És ha minden igaz, a 7végén elkezdünk a párommal szoliba járni Kép Készülünk a nyárra. Azt ugyan nem tudom, lesz-e nyaralás, de valahová majdcsak eljutunk Kép

Már megint nagyon késő van, idétlen idők óta nem tudok éjfél előtt lefeküdni aludni. Most már megyek, nagyon szép hétvégét mindenkinek:
Gabi</font>

pgaboka
 
 


Sziasztok!

Látom, mindenkit beizzítottam esküvő ügybenKép Tök jók a képek!

Ildikó! Tényleg nagyon szép a ruhád. Haladó szellemben készült mondhatniKép Csak azt nem tudtam kivenni, hogy hol készültek a képek? És miért van a párodnak és neked is csokrod?Kép

Dirtha! nagyon szépek a ti képeitek is! És részemről sem uncsi, jöhet a többi isKép Benjámint meddig vittétek? Már úgy értem, hogy az anyakönyvvezető előtt már nem volt a férjed karjában, ugyi?Kép Még nem tudom, Miksabuc mennyire akar majd részt venni a dolgok menetébenKép
És a lakás képeit is nagyon várom ám!

Gabi! A ti képeitekre is baromira kíváncsi vagyok!Kép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


őőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 10:14-kor.
vas
 
 


úúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 10:15-kor.
vas
 
 


úúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 10:15-kor.
vas
 
 


Basszus, most írtam, de nemtom hová lett. Majd később újra nekirugaszkodom.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Vissza bírtam lépegetni annyira, hogy megtaláljam. Ez volt a nagy alkotásKép:

Jó reggelt!

Ildikó! Nagyon aranyos Olivér!Kép Miksát tök nehéz volt (meg most is az) így lefotózni, mert ő csak a mp töredékéig maradt és marad egy helybenKép Mire rázummol a gép, már ott sincs.
Fürdőszobacsempe tecc.

Norbira meg még a végén rábeszéltek, mert a 90 naposommal most nagyon csehül állok. Egyszerűen ehetnékem vanmindenfélét. De úúgy idegesít az az ember, hát még a felesége!

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


úúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 10:16-kor.
vas
 
 


Sziasztok Lányok!

Képzeljétek, már " csak" 12kg van 66ig Kép Azért tök jó 80 alatt lenni....

Szirom! Szerintem is Norbi módszer a legjobb... úgy látom a végén a legtöbben ennél kötünk ki... És lehet, hogy a mosógép feltalálója sem lenne szimpatikus, mégsem mosunk kézzel Kép

Ildi! Te végülis mennyit tornáztál??? És milyen gyakran?
Tényleg szerencséd van a fiúkkal, hogy ilyen klassz képeket lehet róluk csinálni. Zazus gyakran elcsodálkozik a fényképezőn, lenyűgözi a technika Kép

Én is átlapoztam az albumot Kép
én hercegnős menyasszony akartam lenni - kicsit talán gyerekesnek tűnhet, de bementem a szalonba és közöltem, hogy nekem a legnagyobb abroncsú ruha kell. Ezt épp akkor varrták -rögtön beleszerettem. Nem is próbáltam fel másikat Kép

Kép

Kép
messy
 
 


Sziasztok lanyok,
en is csatlakoznek hozzatok.
Van egy jövö heten 3 honapos kisfiam es sajnos mar nem megy a szopizas. Igy alakult mindenfele dolgok miatt, nagyon nagyon sajnalom, de nem tudok mit tenni. Egy jo dolog azert van ebben is, kezdödhet a fogyokura. 67 kg-osan mentem szülni, a korhazbol 57 kiloval jöttem haza es az eddigi szoptatas ujabb 3 kilot hozott meg, ugyhogy most 60-on allok. Egy tizest minimum le kene dobnom, mert nem erzem jol magam igy, a hasam a legszörnyebb. Elötte mindig lapos hasam volt, meg akkor is, ha neha egy kicsit többet mutatott a merleg. Egyebkent en is az az "örökkefogyokurazokmertnagyafenekem" tipus vagyok.
Ugy gondoltam, hogy matol elkezdem es igy, ha ide irogatok talan könnyebb lesz a motivacio miatt betartani az egeszet.
Irjatok ezt a Norbi fele dietat. Mi ez? En sajna nem ismerem, mert Nemetorszagban elek es itt ugye hala Istennek nem ismerik Norbit. Leirna valaki diohejban mi is ez?
En eddig, vagyis a terhesseg elött a "Weightwatchers" dietat csinaltam, nemtom Mo-n van-e ilyen es hogy hivjak, lehet, hogy pont igy, de nagyon hatasos, mindent lehet enni, csak keveset. Minden elelmiszernek megvan egy ponterteke es mindenkinek megvan, hogy hany pontot ehet egy nap. Csak ezt kell betartani, ezen belül a pontjaid lehetnek csokibol is es salatabol is, csak rajtad all. Tehat nincs semmilyen megszoritas, hogy ezt vagy azt nem lehet enni, talan ezert is jo, en fogytam vele 10 kg-ot anno. De most nem tudok eljarni az orara minden heten, ahhoz meg tul kicsi Abel, tehat mast kellett kitalalnom. Kell a motivacio.
Szoval ha nem veszitek rossz neven csatlakoznek hozzatok es varom a Norbi-fele dieta lenyeget. Elöre is köszi!
puszi
Motiot

KépKép
KépKép
motiot
 
 


úúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 10:16-kor.
vas
 
 


Ildiko,
köszi a cimet, megnezem.
Ma este jol behamburgereztem! Hajra fogyokura!
Kaptunk szorolapkent McDonald´s-os kuponokat egyet fizet kettöt kap. Na több se kellett a paromnak, elment es hozott harom dupla menüt meg fagyit. Nana, hogy bepucoltuk.Na most mar mindegy.
Mondanom sem kell, hogy ö annyit eszik amennyit csak akar es nem latszik rajta. Ilyenek a ferfiak... En meg csak dagadok. De hat en tehetek rola..
Majd holnap!

Puszi
Motiot

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Sziasztok!

Motiot,
üdv itt Kép A Norbi-féle diéta nekem is nagyon bejött, bár én csak 10 kilótól szabadultam meg fél év alatt Kép De ez is nagyon jó, és hátha még lemenne néhány kiló, csak a végén már iszonyú nehéz... Az én férjem is ilyen, ő is eszik ami belefér, és mégis vékony marad Kép
Szerintem ez a 60 kiló egyálalán nem rossz egy 3 hónapos baba mellett Kép Milyen magas vagy? Lapos hasra én is vágyom, de még hogy! Sajna ott nekem klassz zsírpárnám van Kép

Andi,
nagyon szép ruhád volt! És tényleg hercegnős voltál, igazi szép menyasszony Kép Az enyém hasonló stílusú, szintén jó nagy abroncsos volt, nagyon élveztem benne járni Kép

Ildikó,
klasszak a képek Olivérről Kép És a burkolat is nagyon jó lesz!

Szirom,
sajnálom hogy eltűnt az irományod, bosszantó tud lenni nagyon.

No itt egy kép rólunk, a mi esküvőnk amúgy 2002. májusában volt Kép

Kép

Most irány az ágy, Zsoltika ma reggel 5-kor ébredt, és nem is aludt vissza Kép Napközben pedig mindössze 1 órára tudtam letenni alukálni. Nagyon rosszul alszik mostanában, mert jönnek a rágófogak, az első már ki is bújt, mint azt ma a dokinéninél megállapítottuk Kép

Puszi,
Gabi

pgaboka
 
 


lll
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 10:17-kor.
vas
 
 


őőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 10:17-kor.
vas
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: