Új privát üzeneted érkezett!

Szia, én itt vagyok csak tanulok ezerrel, holnap számvitel vizsga. Most már azért kezdek parázni rendesen.:shock:

Márti
mártus
 
 


Sziasztok!

"Engedély" nélkül rendeltem meg a Turbó diéta hozzávalóit, ezért habár a futár kihozta 1 hete, de nem tudom elkezdeni, igy elkerülhetem a további vitákat :(

Egy átlag (170) magasságú embernek 2 hétre elég (3 doboz) Turbo slim por (vaniliás), 1 doboz dr.Theiss antioxid, 1 keserűsó, 1 üveg jódaqu van a csomagban, 24 ezer volt, én oda adnám 21 ért, csak ne kelljen itt kerülgetnem :(

XV.kerben lakunk, de elvisszük pesten free.

Ildikó

*Privit irjon akit érdekel!
Vendég
 


Márti, akkor izgulok érted :D :D


De csajok most már komolyan kezdek aggódni, hogy mindenki eltűnt.

MINDEN oké?????????????????????????


Menyasszon Ildikó, köszi szépen, én ilyenkkel nem élek, meg már nem is szeretnék többet fogyni, amit akartam, megtettem Norbis diétával.
Most csak tartani szeretném ezt a súlyt. :D

Puszkó
vas
 
 

 
 

Hahó!

Ildi, miattunk ne izgulj, csak el voltunk havazva :wink: Minden rendben volt a kontrollon, Miksa hétfőtől mehet közösségbe. Viszont aztán el kellett rohannunk bevásárolni, majd főztem, mert jöttek a szüleim, este meg vendégeink voltak, szóval nem volt időm jönni.

Majd még írok később, de most is rohanásban vagyok, pussz!

(Már voltam védőnőnél, sikerült beutalót kapnom hétfőre AFP-re :wink: )

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Ildi!

Én is vagyok, csak a gépem még mindig tölthetetlen, a párom gépe meg csak tegnap volt elérhető. De akkor meg gyorsan pótoltam egy másik topikbeli lemaradásomat.
Az Ergoba nekem se sikerült oldalra tenni még anno Hannát, pedig hátamra pár mulatságos próbálkozás után egyedül is sikerült felvennem.

Szirom!

Újra meg kell állapítanom, hogy rohan az idő. Már AFP? Remélem jó eredményeket kaptok. :):)
Nálunk nem volt annyira nagy szél, pedig számítottam rá, de úgy tűnik, minket azért a fő zóna elkerült, csak a széléből kaptunk egy kicsit.

Gabi!

Nagyon ügyes Lacus, akkor te sem unatkozol!! :D:D

Márti!

Hogy sikerült a vizsga??

Rita!

Hol vagy?
Én ugyan érdemi segítséget nem sokat adtam mostanában, de hidd el, együttérzek veled, így írd csak le mindent, ami gond!! Legalább kiírod magadból, könnyebb lesz.
A szüléstől ne félj, szültél már 3-at, Petike is simán ki fog bújni. :)
A 4 gyerektől se. Nem sokkal nehezebb, mint 3. Főleg az elején ugye csak eszik és alszik :D:D. Meg néha :D kézben van. De később, ahogy nő, egyre jobban el lesz a többeikkel, és a nagyobbak meg még segítenek is. Szerintem Maja biztos szívesen foglalkozik majd az öcsikével. Foglalkozni meg eleget foglakoztok velük.
Én nagyon örülök nekik, és bárcsak egy pici anyagi gond se merülne fel soha! Ja, és hozá kell tenni, hogy az anyagi gondokat sem a sok gyerke okozza (viszont készülhetek a későbbiekre, mert azért 4 iskolással már nem biztos, hogy annyira egyszerű! :D)
De az ember a gyerekszám növekedésbe gyorsan beleszokik, és úgy igazítja az életét.
Szóval ne stresszelj, megy ez majd nektek simán!!!

ui: Ha sok hibám van, bocs, de megint a TV-s gépen írok!

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Sziasztok, itt vagyok, olvasni szoktam is, csak...
olyan békafenekealatti kedvem van, hogy rettenetes...

De olyan kedvesek vagytok, hogy érdeklődtök... Beszti, nagyon köszönöm a biztatást, meg mindenkinek, Gabi neked is!

Na, röviden csak annyi a helyzet, hogy a már említett apró kis gondok miatt (gondolom) olyan borzasztó szorongások jöttek rám, már kb két hete ez van. Hétfőn aztán este rámtört egy pánikroham is, (halálfélelem, szívdobogás, iszonyatos volt - volt már régebben is, de ezt nem lehet megszokni), úgyhogy kaptam gyógyszert is, most egy paraszthajszállal jobb, de még mindig egész nap csak a szülésen jár az eszem, és nagyon félek.
Ne kérdezzétek, miért, hiszen valóban három gyerekem született már, de a fájdalomtól, meg attól, hogy hogy fogom viselni, nagyon félek. És ez a várakozás örömétől is elveszi a helyet, csak a félelem van most bennem. És nincs semmi türelmem a gyerekekhez, emiatt bánt a lelkiismeret... Tegnap fájt a derekam, rendszertelen fájások, hát nagyon megijedtem, nem így kéne reagálni, ha kezdődik valami...
Háááát így... Ezért nem is írtam inkább bővebben.
Most már tudjátok.

Ma annyival jobb, hogy voltam ctg-n, uh-n, és a doki is megvizsgált, minden oké. Peti 3 kiló éppen, 9,2 cm-es feje van, láttam a pofiját, az nagyon jó volt... Tehát nem olyan nagy, ez most egy kicsit biztató... (De kb egy óra múlva uehhez a dokihoz járó barátnőm telefonált, hogy ma este megindítja neki a szülést az orvos, mert kicsit nyitva van már a méhszáj, ő meg nem lesz itthon hétvégén... Belegondoltam ebbe, hogy egy-két hét és én is itt tartok, ettől megint sokkal rosszabbul érzem magam... Csak bőgnék... olyan hülye vagyok...)

Meg az egyik ovistárs mamája mondta, hogy a Bába válaszol című könyv nagyon jó, most ezt próbálom még gyorsan felhajtani, és kicsit töltekezni belőle...
Nincs meg nektek véletlenül???

Ne haragudjatok, önző dög vagyok, hogy csak magamról írtam, de majd visszatérek kicserélve remélem...

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Hahó!

Kitakarítottam az emeletet, kipurcantam teljesen :roll: De tényleg, még keményedik is a pocim, pedig az eddig nem nagyon volt. Úgyhogy most már leülök, csak még a konyhát kéne fölmosni :? Anyukám folyamatosan a kölyökkel van, nagyon jó világ van most Miksának :wink:

Ritám! Irtóra sajnálom, hogy ezeken mész keresztül :( Nem írhatom, hogy próbálj megnyugodni, meg semmi ilyet, mert gondolom, már próbáltál. Tudod, mi tenne jót neked? Egy tali a csajokkal szerintem :lol: Sajnos most magamat nem ajánlhatom, mert holnap családi nap (nem dolgozik az uram, mert ma igen), hétfőn AFP-re megyek, meg Miksát megpróbálom eljuttatni az oviba, kedden meg hasbaszúrnak sajnos, amit nagyon nem várok. Utána pedig pihi, nem ugrálhatok.
Lányok, nem haragszom meg, ha nélkülem szerveztek talit, de ha Ritának ez segítség lenne, és ő örülne neki, meg talán egy picit javítana a kedélyén, akkor szervezzetek, lécci lécci!
Rita, és ha dumálnál, dobj egy privit vagy sms-t és én bármikor fölhívlak, jó? (már csak a 20-as telcsim van meg).

Beszti! Hát ja, már AFP :lol: Kérdeztem a védőnőt, hogy minek kell ez nekem, ha egyszer megyek amnióra, ami ugyanebben a tárgykörben ad ennél sokkal pontosabb eredményt, de nem bírom megúszni, mert úgyis el kell menni vérvételre a hepatitis miatt, ami szintén most időszerű, akkor meg már mindegy.

Ildi, Beszti! Olyan érdekes, hogy az oldalt hordozás a fura nektek, nekünk meg az jött be Miksával a legjobban. Mondjuk Premaxxban. Tényleg, akartam mondani, lehet kapni Premaxxot a Kenguruban, 13900 froncsi, és nagyon szépek, ezeken már van kicsi zsebecske is (nekem hiányzott, mert sokszor csak sétálni mentünk, és legalább a kulcsot lett volna hová tennem, nem a kezemben lóbáltam volna, ha nem volt zsebem).

No, eldugultam, időnként nézzetek be, pussz!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Halkan pötyögök, írtó hangos ez a billentyűzet...

Rita,
nagyon-nagyon sajnálom, hogy ilyen nehézségekkel kell megkűzdened :( Bárcsak tudnék segíteni!
Írod, hogy már máskor is volt pánikrohamod, az miért? Mi váltotta ki, mikor volt?
Csak azért kérdezem, hogy van-e összefüggés ezek között.
Biztos Te is végiggondoltad már ezerszer, csak hát olyan rossz lehet ez, tényleg pont a várakozsá örömét veszi el...
Milyen gyógyszert kaptál rá? Én úgy gondolom, hogy ezzel a problémával mindenképp érdemes szakemberhez fordulni, egy pszichológushoz, ő tudna segíteni!
És természetesen talizhatunk is, ahogy Szirom javasolta, bárhol, ahol Nektek megfelel!

Végül, de nem utolsó sorban: mivel ma már vasárnap van, boldog névnapot kívánunk Bernátnak! :):):)

Szirom,
Te meg nagyon ügyi vagy a takarítással, de tessék most már pihenni :)
Drukkok mennek most mrá folyamatosan!
Igen, az esküvőkre visszük a gyerekeket is, mindenhová :D Zsoltika ki nem hagyná, imádja, Lacus meg hozzám van nőve egyenlőre :D

Ildi,
hajajj, de még hogy mászik Lacus! Ezerrel!!! Kotor mindenhová :D Meg mindent a szájába vesz és megrág. Ma az erkélyen megkóstolta a petrezselymet :D Már föl is ül (ezt már írtam), integet, és hintázik a játszón :) Bizony, nagyfiú már!
És akkor Neked most mennyi a súlyod? Valami nagyon alacsonyat írtál a múltkor, már el is érted szépen csöndben? :D Írd már meg, és fotót is régen láttunk rólad :)

Beszti,
kívánom, hogy minden anyagi gondotok megoldódjon! Hát, a házépítés nagy falat, gondolom viszi a pénzt hihetetlen módon!
A suli tényleg nem lesz könnyű, de én ma föladtam egy lottót, háhta :D

Márti,
hogy sikerült a vizsgád??? Írj, ha tudsz!

MOTIOT,
jelentkezz, nagyon rég nem írtál! Minden rendben???

Puszi!

pgaboka
 
 


VAS!
Segitenél hogyan és mennyit fogytál a Norbival? Én most vettem meg a kódos könyvet, de még csak 3 nap birtam ki este salival. Ha nem ettem szénhidrátot és este csak salit, akkor sem mozdult a mérleg. :twisted:
Én 5-6 kilótól szeretnék megszabadulni, szoptatás alatt, és szopis fogamzásgátló mellett, ami állitólag nem tartalmaz hormont, tehát nem is hizlal.
Tornáztál is? Mit?
Nagyon örülnék ha részletesen leirnád hogyan miként sikerült.
Rohamosan közeledik a nyár, ma felvettem a fürdőrucit-hát egy ideig nem megyek népek közé benne. :roll:
170 cm-65-66 kg vagyok, 59 voltam terhesség előtt, ez a cél.

Nagyon várom a választ és nagyon köszi. :lol: Ha a többieknek ez már lerágott csont irj privibe, köszi.
Mindenkinek minden jót. :P

benianya
ákosbenianya
 
 


Szirom!

Ja, a hepatitis is kell, de az viszont nincs időhöz kötve, azt később is meg tudnád csináltatni (pl. egy épp aktuális cukorvérvétellel egyben). Az AFP nem kötelező, én nem csináltattam meg Simonnál, mindössze annyi történt, hogy a következő UH-n (az ugye a 18-20. heti "genetikai"-nak nevezett) a papíromra ráírták, hogy a "Gravida az AFP-t nem csináltatta meg!":).
Oldal hordozással nincs bajom, csak pont az Ergonál az nem olyan egyszerű. Legalábbis nekem a háti hamarabb megtanulható volt, és jóval kényelmesebb is, mert akkor már az ember mindkét keze szabad.
De pl. anno Beninél még karikás kendőztem, és azzal sokat hordoztam oldalt, az nagyon egyszerű volt.

Benianya!

Én ugyan nem Ildi vagyok, de épp én is Norbiztam. Magamon azt figyeltem meg, hogy azért az este sali nem elég, ahhoz, hogy tényleg fogyjak napközben is tartani kell. (Akkor én még nem beszélgettem itt, amikor Ildi azt a sokat fogyta, de ha jól emlékszem a többiek elbeszélésére, akkor Ildi akkor nagyon keményen tartotta a dolgokat.)
Én csak reggel eszek 3-as, de ugye a 3-as még reggel sem mehet nagy mennyiségben. Déltől meg csak 1-est eszem. Ez nem csak sali, hús, sajt, tejföl, tojás, zöldségek egy része (remélem ezek mind 1-esek). Az Update házhozszállításos ételeknél (azt is próbáltam most 2 hétig) még egy pici natúr főtt krumpli vagy barna rizs is belefér az 1-esbe, gondolom akkor ezt egyénileg is meg lehet tenni (ha nagyon hiányzik, nekem, ha van a húshoz párolt zöldség, akkor nem hiányzik)
Nem tudom, ki hogy van vele, de én azt vettem észre, hogy nagyobb súlyból mindig könnyebb fogyni, mint ha csak kis felesleg van.

Rita!

Nem okoskodni akarok, de azt gondolom, még nem állsz készen a szülésre, azért félsz.
Milyen volt a korábbi szülésed?
Én pl. tudom, hogy attól tartottam a legjobban, hogy megint órákat kell a szülőszobán töltenem. Azt is tudom, hogy számomra mindig sokkal szimpatikusabb volt az otthonszülés, mert hiába van családiassá téve a szülőszoba, azért az csak kórház. Amíg úgy volt, hogy a Rókusban szülök, az volt a legnagyobb bajom épp, hogy esetleg másokra kell majd tekintettel lennem.
De otthon szülni nem akartam volna. Végül minden jól alakult.
Szerintem ne félj a fájdalomtól sem, hisz tudod milyen, simán kibírod, de ha nem, azt lehet a legkönnyebben megváltoztatni.
Tisztázd magadban, hogy pontosan mitől is félsz. Az ismeretlentől (másik kórház), attól, hogy orvos nélkül maradsz, attól, hogy nem tudod, mi lesz addig a gyerekekkel (ezt csak azért írom, mert nekem ez is gond volt), stb.
Tényleg nem okoskodni akarok :):), de hátha kiderül számodra is, és hátha könnyebb lesz. Mindenképpen fordulj segítségért, ha szükséges. Csináljatok programokat, ami kikapcsol, foglald el magadat, ne hagyd, hogy ez foglalja el a fejedet teljesen. Aztán egyszercsak hipp-hopp kibújik Petike! :):):)

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Sziaszok,
itt vagyok én is, minden rendben velünk, csak egy kicsit sürü volt a program mostanában. Névnap, haázssági évforduló, szülinap, közte kétszer ünnepnap itt a németeknél, vendégek stb.
Bocs, hogy nem jöttem, na meg nem is volt mit írnom.

Rita, nagyon nagyon sajnálom, ami most veled történik, de ne add át magad a depinek!!!! Tudom, könnyü ezt mondani, de próbálj kikapcsolni, nem gondolni ezekre a dolgokra és szerintem is érdemes segítéget kérni pszichológustól. Biztosan tud segíteni.
Szerintem a szüléstöl való félelem csak valami felületes dolog lehet, hiszenmár háromszor végigcsináltad, mindháromszor jól és ügyesen és nem is figyeltél a fájdalmakra! Most is ugyanígy lesz, hidd el! Petike minden gond nélkül kibújik és nem lesz semmi gond!
Lehet, hogy majd nálam is elöjönnek idövel ezek a parák, de mivel tudom, hogy mire készüljek, szerintem nyugodt leszek. Mert tudom, hogy meg tudom csinálni, fájdalom ide vagy oda, a fö a baba es az a csodálatos érzés mikor a kezedben tarthatod! De hát ezt pont egy stramm háromgyerekes anyukának mondom? :wink:
Fel a fejjel!

Gabi, de jó, hogy Lacuska már ilyen nagy! Akkor gondolom már játszanak együtt is Zsoltikával, ugye? De várom már én is! De olyan gyorsan eljön nálunk is az ideje, hogy csak na!

Szirom, te pedig használd ki , hogy nálatok van anyukád és pihizz! Jó, tudom, takarítani is kell, én is azt fogom csinálni egész jövö héten, ablakpucolástól a felmosásig, mert pünösdkor elutazunk Ausztriába, onnan mi Ábellel majd tovább Magyarországra anyósomékkal. Egy egész hónapot leszünk otthon, mert aztán már idén nem tudunk menni.
Neked mennek a drukkok keddre, meglátod minden a legnagyobb rendben lesz! Tényleg, mikor lesz meg majd az eredmény?

Beszti, nektek is minden jót, tudom, az a fránya anyagi helyzet nálunk is mindig gond. De én mostanában mindig azt mondom, hogy egészségesek vagyunk és szertjük egymást, itt vagyunk egymásnak, jön a kistesó, ennél nincs nagyobb gazdagság!!! :wink:

Rita, aszsem nem leszek itt, mikor szülni fogsz, ha esetleg valaki dob nekem egy sms-t, nagyon megköszönném! lehet, hogy otthonról is tudok majd néha jönni.
Mindenesetre sok sok eröt kívánok neked és kitartást és mindenekelött jókedvet! :wink:

pussz

KépKép
KépKép
motiot
 
 


jó reggelt!!!

Motiot, először is nagyon boldog szülinapot neked(ma reggel kukk. be az iwiw-re, aztán ott láttam, hogy elkéstem 3 napot :oops: )
Szóval boldog szülinapocskát!!!!
Kép


RITA!!!!!

Talizzunk valamikor???????????

Nekem is ez az ötletem támadt.Kicsit fel kéne téged dobni, vidítani.
De mi történt veled, hogy ennyire le vagy taglózva???
pedig olyan örömteli eseménynek nézel elébe.
Na, a többit szóban :wink:
Csütörtökön megyek Pestre :wink:
Valahol összefuthatunk, ha gondolod :wink: :wink:


mindjárt visszaolvasok, mert arra még képtelen voltam.
vas
 
 


Hahó!

Érkeztettem a gyereket az óvodába :lol: Még jövő csütörtökig van ovi, úgyhogy jól kimaradtunk belőle :?

Rita! Talizz a csajokkal szerintem :wink: Jót fog tenni :wink:

Motiot! Utólag is nagyon boldog szülinapot! Mik derülnek ki :lol:

Jó a tanácsod, épp azt csinálom, hogy kihasználom,hogy itt van anyu: ilyenkor amit máskor 3 óra alatt tudok megcsinálni, az gyerek nélkül 1,5 óra :lol: Sokkal jobban haladok mindennel. Tegnap például majdnem minden ágyással elkészültem a kertben :wink:

Beszti! Végülis mentem AFP-re (a csuklómon sikerült eret találni, tök vörös és fáj a helye, pedig nem szokott), megvolt ez is, aztán kész. Igazad van, hogy a hepatitis biztos ment volna máskor is, de jó ez így. Én nem merek kihagyni semmilyen vizsgálatot, annál sokkal parásabb vagyok :wink: :oops:

Gabi! Mi is visszük Miksát mindenhová :wink:

Ildi! Te meg meséljél :lol:

Mártikám, hogy állsz a vizsgákkal?

Csajok, holnap megyek amnióra, háááát....

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom,
én már most nagyon sokat gondolok Rád (Rátok)! Nagy-nagy drukkok mennek holnap!!!

pgaboka
 
 


Sziasztok!!!

RITA!!!
nagyon boldog névnapot kívánok
Kép

Benianyu, majd akkor írok privit :wink: (de nem ígérem meg, hogy mikor, programokkal teli napjaim lesznek)

Szirom, nagyon sokat gondolok rád ma!!!!!!!!

Amúgy mit meséljek????
Apa nem volt itthon szombaton, aztán nélküle szerveztem egy grillpartyt, nagyon jól sikerült, vasárnap óta szar a vízellátásunk, csőtörés volt valahol.
Tegnap az utcánkban egy Merci berepült egy ház kerítésén :shock:
Mefogta a 2 kerítésláb :shock: :shock: , csúnyán nézett ki :roll:
Aztán más nincs.
Mi frankón vagyunk, ma 12 körül kell mennem Leventéért, nem lesz du. suli, holnap tali Gödön, aztán megyek Pestre a volt cégemhez(na, nem melózni akarok, hanem kéne egy babyliss hajkisimító :lol: )
Ennyi :wink: :wink: :wink:
Hétvégén Eszter névnapozunk 8) 8) 8) 8) 8)
majd biztos lesz mesélnivalóm akkor. :wink:

Beszti, igen, nagy súlyból tényleg könnyebb fogyni :wink:


Gabi, minek akarsz te fotót rólam???? :wink: :wink: :wink:
Rólad is régen láttunk ám :wink:
Én most 58-59 kiló körül vagyok(ma pl.59,5), d emúlt héten voltam 58,7 is.
Szóval inkább 58-60 a mostani tartott súly.
60 fölé TIlOS mennem :wink: :wink: :wink: :wink:

Szerintem nincs egész alakos fotóm, de majd valamit keresek :wink:


Márti, milyen lett a vizsga?????

Motiot, mikor jöttök?????
Tényleg kéne egy taller!!!!! :D :D
nem úgy, mint a múltkorinál :wink: :wink:



muszáj mennem..............

Szirom, drukk.........
vas
 
 


Köszi csajok, aranyosak vagytok! 11-re megyünk, kb. 4 körül lesz vége.

Rita! Nagyon boldog névnapot kívánunk mi is!

Pussz!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom!

Én is gondolok rád és drukk!

Rita!

Tessék jönni!
És boldog névnapot! :):)

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Sziasztok!

Motiot, Rita!

Én is nagyon sok boldogságot kívánok.

Rita!

Olyan rossz volt olvasni a soraidat. Miért vagy ennyire elkenődve. Szüleid, Anyósék Pesten laknak? Tudnak azért majd segíteni? Ne keseredj el, légyszi. Szerintem ha majd a karodban lesz Petike, mindent másképp fogsz ám gondolni. Sokkal optimistább leszel ám és másképp fogsz hozzáállni a dolgokhoz és a "kényszer" mindent megfog oldani. Ezt úgy értem, hogy amit most olyan megoldhatatlannak és kivitelezhetetlennek érzel nem is lesz olyan nagy probléma.

Szirom!

Örülök, hogy Miksa jól van és ilyen szépen átvészeltétek ezt az időszakot. Tényleg igaz amikor azt mondják, hogy a Szülőket 100X annyira megviseli lelkileg egy esemény mint magát a gyereket.

Motiot!

Lehet, hogy írtad már csak én maradtam le egy kicsit. Tudjátok, hogy fiú vagy kislány lesz? Nevek, alakulóban?

Ildikó!

Háát, tényleg nagyon szépek lehettek ott az út szélén, iszogatva, röhögcsélve bele az éjszakába.

Ha minden jól megy hétvégén megyünk a Bakonyba egy erdei házat béreltek ki a barátok. A jövő hétvégén meg Lipótra (nem tudom ismerős-e a neve, egy nagyon jó kis wellness szálló van itt, meg fürdőhely) házibuliba. végre vmi. történik velem, a hülye könyv olvasás meg matekozás helyett. Ja, a számvitelem sajnos csak 3-as lett. Ahhoz képest, hogy végig megoldottam a feladatot és a Tanár 2 helyen bele dumált, hogy nem jó meg az elméletem kicsit hiányos volt, én azért egy 4-ben reménykedtem. Na, mindegy, lényeg , hogy meg van a többit le*rom. (elnézést, de tényleg itt a nyári meleg előtt tényleg csak ezt tudom mondani)
Még 2 vizsga van hátra a matek, és közgáz.

Na megyek tanulni majd jövök azért, de sajnos elég lightosan csak.

Sziasztok, puszi: Márti

ui. Ja, Lipót annyira szuper hely, hogy még a Győzikéék is voltak ám itt.
mártus
 
 


Sziasztok!

Rita,
mi is nagyon boldog névnapot kívánunk!!! :) Hogy vagy? Írj egy pár sort, ha teheted, nagyon sokat gondolok rád, és remélem, hogy tudunk picit segíteni - annyira szeretnénk!

Motiot,
neked pedig nagyon boldog szülinapot így utólag :)

Szirom,
remélem, minden oksi volt! Ha tudsz, majd gyere, jó?

Most mennem kell, nagyon kimerítő napjaim vannak. Lacus naggggyon beindult, mindenhol térdel, sőt, fel is állt!!! TEgnap először a kiságyban, ma lejjebb tettük a matracot, és állandóan áll! Persze esik, dől-borul, rengeteget nyivákol, folyton figyelni kell rá... Jajjj! De azért persze nagyon büszke vagyok rá :):):)

Holnap megpróbálok rendesen írni :)

Puszi addig is!

pgaboka
 
 


Épp egy percre csajok, megyek vissza aztán pihizni, mert úgy érzem, kell. Fájdogál a pocim, keményedik kicsit, bár görcsnek azért nem nevezném. Kicsit fájt a szúrás, kicsit szétizgultam magam, de lehetett volna rosszabb is.

Az újság az, hogy fiúnak látták a pöttömünket, úgyhogy a mostani állapotok szerint Artúr vagy Zénó :lol:

Pussz!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Szirom,
örülök, hogy túlvagytok a szurin! Fájdogálás, keményedés van még? És hát gratula a fiúcskához :D Tényleg, eredmény mikorra is várható?

Márti,
tessék egy kicsit kikapcsolódni, biztosan jó lesz ez a pihenős hétvége :) A 3-as is jó jegy ám :) Fő, ogy görbüljön, nem? Persze, megértelek, az ember tanul de nagyon, aztán a tanárok meg lehúzzák a teljestítményt, hát ez nem jó.
További vizsgáidhoz kitartást! Mikor is lesznek?

Ildi,
csak úgy látni szeretnélek :) Mindig jó nézegetni, hogy ki mit ért el a fogyi terén, ez úgy ösztönöz, legalábbis engem :wink:
A kilóid szuperek, nagyon ügyi vagy!!!
Én is fogyni akarok!!! Bár most nem is fogyózok, szóval ne dumáljak :D
Néztem a fotóinkat, hát rólam a legtöbb kép most olyan, hogy ergoban rajtam van Lacus :D Vagy melegítőben vagyok és semmi nem látszik belőlem, ilyenek. De majd készíttetek valami csinosabbat is :D Aztán feldobom.

Motiot,
igen, elbohóckodnak már együtt a gyerekek. Zsoltika néha óvja-dédelgeti a tesóját, ez olyan megható tud lenni :) Amúgy meg ugrabugrál neki, kukuccsol, nevetteti, meg olyan kis édesen szólítja! Ilyenekt mond Lacusnak, hogy "Te kis pelusos!", meg "Te kis babuci!", hát ilyenkor meg kell őt is zabálni!
Tényleg, mikor indultok? Valamikor nagyon jó lenne találkozni! Van nekem egy mobilszámom tőled, az érvényes? Arra küldtem sms-t a kórházból :)

Rita,
minden rendben? Írj, ha van időd!

Megyek is pihenni, ma is tartott Lacusnál a mindenholállniakarok korszak :) De azért ügyesedik, napról napra :D Az uram meg csak dolgozik szegény, reggel olyan korán elment, hogy még fel sem ébredtünk, és késő este ért haza, épp csak látta a srácokat.

De eljön még a mi időnk! :D Amikor majd nyaralunk (remélem).

Puszi!

pgaboka
 
 


Szirom, tegnap reggel akartam megírni a csajoknak, hogy hogy vagytok, meg hogy túl vagy rajta, de ez a nyomorult b.net nem engedett be, aztán meg mentünk Gödre(láttam a Horány táblát megint :wink: ), kicsit kalandos utam volt odafele, szántóföld, pocsolyák....stb
Aztán hazafele jöttem Dunakeszinek :wink:

most megint rohanóban vagyok, este szerintem már nem lesz erőm írni, max. majd holnap reggel.


Szirom pihengessél!!!
És gratu mégegyszer ArtúrZénóhoz!!!! :D :D :D :D
vas
 
 


Beszti, nagyon boldog névnapot!!!

Kép
vas
 
 


Hahó!

Beszti! Nagon boldog névnapot! Bocsi, hogy így lecsúsztam :oops: Kép

Ildi! Jóvan, elhiszem ám, hogy megírtad volna, mostanában annyit xaraxik a bnet :?
Mit kerestél Gödön? Főleg szántóföldön át? :lol:
Én is szeretnék menni Gödre, főleg azért, mert ott lehetett az egyik főúti virágboltban tavalyelőtt és tavaly gigaméretű futópetúniát kapni. Hatalmas nagy dögöket, alig fért be a csomagtartómba.

Gabi! Én megnézném ám az ergós képeket is :wink:

Eredmény 3-4 hét múlva, jó sok idő még... Még előtte AFP-eredményt is kapok. Ha véletlen nem lenne jó, akkor még hosszabbnak tűnik majd a várakozás, a fene egye meg.

Ma jobban vagyok mint tegnap, de tegnap is jól kezdődött a nap, csak 1-2 óra után valahogy visszaestem. Remélem, ez ma hosszabb idő lesz, mármint a pocifájdogálás nélküli idő. Vagy nem lesz egyáltalán :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Most próbáltam hívni Ritát, de nem vette fel :( , épp egy hete írt utóljára :?
Most már aggódom miatta.


Szirom, Gödön babatalin voltam, és megnéztem a térképen, ha Csörög-Sződliget fele emgyek, akkor rövidítek, aha, csak éppen egy fickó beküldött az erdő fele a szántóföldre.
vicces volt.
Ne tudjátok meg, hogy néz ki a kocsi :shock:


Gabi, én is néznék ergo-s képet. :D
nekem nem az oldalt hordozással van bajom Szirom, hanem hogy nem tudom egyedül belerakni.Előre simán betudtam.


Ma meg már megjártuk a tescót, de még kéne mennem a piacra is zőccségért. :? Bár nem szívesen megyek oda, hátha felismernek az öregasszonyok, egyik nap Olivér kőkemény hisztit levágott, aztán baraktam a csordogáló szökőkútba a víz alá :roll: :shock: :lol: :lol:
Hát így járt.
Aztán ordított tovább az iskoláig. 8)

na, besz@rt a csajom(ez állandóan kakál) :roll:
vas
 
 


Beszéltem Ritával minden oké, kezdi elűzni a csúnya gondolatokat a kis fejecskéjéből, mondtam neki, hogy kukk be ide, aggódik érte mindneki :)
10 napja van már csak hivatalosan :)





akkor itt egy friss kép rólunk, bár nem sok látszik belőlem (de éppen elég ez is :roll: )
(Gödi talis kép)

Kép


és Nasacica egyedül feketénfehéren :D
Kép
vas
 
 


Hahó!

Ildi! Csinik vagytok! Én a büdös életbe nem leszek már ilyen vékony :oops: :roll: :wink: Natasa irtó szép!

Köszi, hogy beszéltél Ritával, már én is aggódtam érte!

RITA!!!! Gyere kicsi, jó?

Lányok, Motioték most hazajöttek? Lemaradtam vagy csak nem emlékszem, szitaagy :oops:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Hahóó!

bocsi az eltünésért :oops: , de a héten csak robotoltam itthon, hogy apának szé tiszta kérója legyen ( hozhassa a haverokat összekoszolni :lol: :lol: ), míg mi nem vagyunk itthon.
Ma is rohangáltam még, ezt-azt beszerezni, most végeztem a pakolással, Ábelt mindjárt elrendezem, aztánmegy aludni, mert holnap korán kelünk.
Hétöig Ausztriában leszünk, utánna megyünk haza anyósomékkal. :wink:

Szirom, örülök, hogy jól vagy már és jól sikerült az amnio. :wink: Gratulálaok a kisfiúhoz! Èn valahogy nem is tudtam volna mást magamnak elképzelni az elsö fiú mellé! Te hogy vagy vele? Gondolom büszkék vagytok!
Pihizz sokat azért!

Rita, neked jó szülést, mert én sajna nem leszek itt akkor! Remélem a lányok írnak nekem egy sms-t, ha meglesz Petike!

Gabi, igen, az a számom, ami neked megvan, ha van valami szólj!

Ildi, tényleg nagyon csinik vagytok! Totál vékony vagy! Irigykedem is!

Csajok, akkor most én elközönök, majd megpróbálok otthonról gépközelbe kerülni, remélem sikerül. Mindenesetre júni 23-án jövünk csak vissza :shock: Jó sok, mi? Meg fogok kukulni :shock: De Ábelnek meg tök jó lesz én meg pihizhetek!

Na pusszantás mindenkinek!

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok az eltűnésért, köszönöm az aggódást, meg Ildi a telefont!
Nagyon jólesik, hogy gondoltok rám, nem akarok hálátlannak látszani, de tényleg nehéz napok vannak mögöttem. Vagyis még mindig nehéz, de asszem kilábalóban vagyok (persze ha most ezzel elkiabálom, akkor magamra vessek...)

Nagyon kevés van már a szülésig, amint meglesz Peti, szólok, jó? Utána meg remélem újult lélekkel térek vissza... :)
(Ildinek már mondtam, szeretnék epidurállal szülni, ez azonban a klinikán nem tuti, szervezni kell meg jókor menni... Drukkoljatok kicsit, hogy sikerüljön, jó?)

Ha addig kuka vagyok, ne haragudjatok!

Pussz!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Rita, akkor most már nagyon szorítunk érted(értetek) :D :D :D :D !!!!

Motiot, jó pihit itthon!!! :D


Szirom, Mot., azért annyira nem vagyok vékony, de köszi a dicsiket :D :D


Mi volt hétvégén????????

Puszi!!!

Gyeretk már!!!!!!!!!!!!!!!

vas
 
 


Hahó!

Most épp azon küzdök, hogy reggelizzen a kölyök, aztán elviszem az oviba, és utána tudok jönni. Hétvégén nem voltunk itthon, hazavittük anyut.

Rita! A magam részérők irtóra drukkolok már egy ideje, és mindaddig, amíg szükség van rá :wink: Gyere, ha tudsz :)

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Hahó!

No, itt vagyok!

Ildi! Ezen nem vitatkozom, vékony vagy és kész :lol:

Szökőkút :lol: :lol: :lol:

Hétvége: hazavittük anyut Szekszárdra. 3 napot ültem otthon, anyukám megint iszonyú jó kajákat főzött, az uram horgászott meg aludt (én nem mentem, mert annyira azért nem vagyok még jól, meg különben se tudunk soha kettesben menni, mert a tesóm az mindig ott van, namindegy).

Csajok, én nem tudom Motiot mobilszámát, emlékszem, hogy egyszer régen betette a topikba, de akkor sajna nem mentettem el. Valahogy egy talit össze kéne azért hozni, úgyhogy valaki, aki tudja, szervezhetne valamit, nem? :wink:

Motiot! Én el tudtam volna képzelni egy kiscsajt :wink: De így is tuti jó :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


No, még valami, aztán eldugulok :lol: Most, hogy végre megszabadultam a szénhidrátzabálási kényszeremtől, már bírok zöldségeket is enni, és ennek nagyon örülök. És van egy jó görög receptgyűjteményem, és most ezeket kívántam meg belőle (és szóljatok, ha kell valakinek a receptgyűjtemény, hetvenvalahány oldal, és szerintem elég jók, mármint amiket megcsináltam belőle, azok olyanok, mint amiket G.o-ban ettem. Ezeket még nem próbáltam):

SÜLT FETA
(FETA PSZITI)

A feta eredetileg görög juhsajt, a görög vidék kedvelt és köznapi étele, amit majdnem minden étkezésnél a főételek mellé kísérőül fogyasztanak. Magyar szájíznek jobban megfelel más ételben való felhasználása és nem meleg, főtt étel kísérőjeként. Nagyon finom kisütve is, melynek egyik formája a következő.

Elkészítés:

Vágjuk ujjnyi vastag szeletekre a nem túl puha feta sajtot. Vágjunk alufóliából megfelelő nagyságu lapokat amikbe belecsomagolhatjuk a sajtszeleteket. Ezután a fetaszeletek mindkét oldalára csorgassunk olívaolajat, borsozzuk, szórjuk meg oreganóval és kevés piros csemegepaprikával, vagy ha nincs otthon oreganónk, szórjuk meg görög fűszerkeverékkel. Tegyünk minden szeletre karikára vágott vöröshagymát, majd csomagoljuk be egyenként a szeleteket az alufólia lapokba és tegyük forró sütőbe.
Körülbelül 15 perc múlva kinyithatjuk az alufólia lapok tetejét és még addig hagyjuk amíg kissé a sajt teteje megpirul.

Friss barna kenyérrel, görög salátával és olívabogyóval tálaljuk.


TÖLTÖTT ZÖLDSÉGEK
(GÉMISZTÁ)

A sütőben sült töltött zöldségek nagyon kedvelt ételnek számítanak nyáron Görögország minden vidékén.

Hozzávalók:
8 nagy, érett paradicsom
4 nagyhasú paprika
4 kövér, lila padlizsán (elhagyható, több paprikát kell tenni)
rízs (minden zöldségre egy púpozott leveseskanál rízset kell számolni)
2-3 lila hagyma (apróra vágva)
egy marék apróra vágott (dörzsölt ha szárazról van szó) zöldmenta
csipet só
só, bors
olívaolaj
150 gr fetasajt (morzsolva)
3-4 krumpli

Elkészítés:
1. A zöldségeket megmossuk, megtöröljük majd behelyezzük a tepsibe egymás mellé, hogy megtapasztaljuk hány zöldség is fér el békésen egymás melett. Ezekután levágjuk a paprikák és paradicsomok tetejét sapkaszerűen a szárral együtt, a padlizsánból pedig az oldalán vágunk ki sapkaszerűen egy darabot. A sapkákat félretesszük de úgy hogy tudjuk melyik hova való. Egyenként minden zöldséget kiürítünk, vagyis egy éles késsel óvatosan belül a belsejüket elválasztjuk a héjtól, majd egy kiskanállal a belet kikaparjuk. A paprikák magját eldobjuk míg a paradicsom meg a padlizsán belsejét összemixeljük. A legjobb ha a paradicsommagokat is kidobjuk, de ha az egész paradicsombelsőt turmixoljuk úgy is nagyon finom.

2. Az apróra vágott hagymát megfuttatjuk egy kevés forró olajon, majd a rízset is picit megkapatjuk a hagymával együtt, majd ezeket hozzáöntjük a felturmixolt zöldségbelekhez (dietásabb ha egyenesen összekavarjuk anélkül hogy olajon megfuttanánk is valamit). Ízesítjük a vad mentával, oreganóval, sóval, borssal és annyi vizet adunk hozzá ha kell (ha nem voltak elég "levesek" a zöldségek) hogy jó sűrű masszát kapjunk. Ebbe belemorzsoljuk a feta sajtot, de ez is elhagyható, böjtös napokon ez Görögországban kedvelt étel, akkor meg feta nélkül készítik.

3. Mikor a tölteléket ízesítettük, jól összekavartuk, elkezdjük egyenként megtölteni a zöldségeket, vigyázva hogy mindegyikbe egyformán jusson körülbelül 3/4-ig a töltelékből. A sapkákat ne keverjük össze, egyenként töltsünk és fedjünk be minden zöldséget. Ha marad esetleg pici töltelék és nem fér sehova, nyugodtan lehet a tepsibe önteni a zöldségek mellé.

4. A krumplikat megmossuk, hámozzuk majd vastagabb darabokra vágjuk (egy tojás nagyságú krumplit kettőbe, max. háromba) majd megsózzuk, borsozzuk, oreganózzuk. A krumplidarabokat beszúrkáljuk a zöldségek mellé és köré, úgy hogy minden szabad helyet elfoglaljanak.

5. Mikor a megtöltött zöldségek fényesen és vidáman mosolyognak vissza ránk a tepsiből, lelocsoljuk őket olívaolajjal úgy hogy mindegyikre, és a krumplikra is kerüljön. Minden zöldség tetejét egyenként még megsózzuk és megszórjuk morzsával.

6. 200 fokos sütőben körülbelül egy órát sütjük, addig amíg a sapkák jól megsülnek ropogósra. A paradicsomok sok vizet fognak ereszteni, ezért az elején éppen csak annyi vizet kell a tepsibe tegyünk hogy ne süljenek oda az alapanyagok.

Megj.:
Nagyon finom hogyha a töltelékbe teszünk fenyőmagot vagy akár mazsolát is. Ekkor értelemszerűen nem teszünk a töltelékbe fetát. De lehet a töltelékbe mixelni még egy cukkinit is (ne többet mert megváltoztatja az ízét az ételnek), egy répát, petrezselymet.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


hali!!

hát , csajok, szomorú vagyok!! :(
május 10 óta nem tudtunk telírni egy nyomotult oldalt :shock: :shock: :shock: :shock:

Akkor most írkálok egy kicsit.
Tegnap voltunk Natussal szájsebészeten, mivel a két felső foga közés előre beszorult az a kis sz*rság, ami nem oda való.
És azt mondta a dokibácsi, hogy szerinte ráér még felvágni, majd ha jönnek a maradandó fogak.
ha most nem akadályozza őt semmibe, akkor maradjon, nem érdemes kínozni. :(
Ugynis kapott volna bele szurit, aztán két helyen vágták volna meg neki. :shock:
De már amikor megnézte neki, akkor visított.
Így majd megyünk vissza pár év múlva,vagy előbb ha addig esetleg akadályozná a beszédben.
Így most van egy kis rés a két foga közt, és ott a kis bőr darab.
De aki nem tudja, nem is veszi észre :)

Így most ígymarad a kiscsaj.
annyi az észrevehető az egészből, hoygha nevet, nem látszik ki a felső fogsora :?

Szirom, jó kis receptek, köszike!!!!!

Holnap délelőtt buyway randi?????? :D :D
Kéne Leventének sötét gatyót vennem, szombaton lesz az évzáró hangversenyük, és ott sötét gatyó kell.
És persez nekünk nincsen iylan.
Cipője se volt, de azt vettek az apjával egy jó ronda ünneplő cipőt :shock:

Nekem megvan Motiot mobilszáma, majd elküldöm privibe, de most ne én szervezzem a talit plíz, oké??? :wink: :wink:

Hétvégén Eszter névnapoztunk nagyon sikeresen..............
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Miksa most kezdte az ovit a héten?
Hoyg vagytok különben?
Már nem fáj a pocid?
Miksa is túltette magát a műtéten, ugye???




csajok, ne izéljetek már, gyertek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vas
 
 


Húúúúúúúúúúúú!!
Sikerült!!!
új oldal lett belőle!!!!


AKKOR hajrá, és gyertek elő!! :D :D :D
vas
 
 


Hahó!

Ildi! Én jönnék, de úgy nem jó, ha mindig magam után jövök, érted, ugye? :lol: A többiek meg lógósok lettek, najó, Motiot igazoltan van távol, Rita is szólt, Beszti ritkán jön, szóval nekünk kéne tulképp Gabival kiegészülve fenntartanunk a csevegést :wink:

Miksa múlt héten kezdte az ovit, de ma véget is ért, innéttől már csak az viheti a gyerkőcét, aki dolgozik. Pedig most jött volna újra bele. Nekünk jobb lett volna, ha még mehet pár hetet, mert irtóra hiányzott neki a gyerektársaság. Ma voltunk kirándulni, gondolkodtam, hogy menjek-e, mert épp csak lejárt az egy hét, de végül mentem, és ki is bírtam, de irtóra elfáradtam :oops: A gyerekek is :wink: Egy szép tölgyfához mentünk az erdőbe, homokos terepen olyan 30-35 perc gyalog. Elég is volt :lol: A srácok nagyon élvezték, nyomultak a kis hátizsákjukkal :lol: Képek nincsenek, mert megmurdelt a nagyobb kártya, a kicsire meg alig fér valami, és ami hely volt, azt meg teletettem tegnap az évzárón. Viszont valamiért baj van a CF-kártya leolvasóval is, szóval kiszedni nem tudom belőle. Áááá :evil:

Holnap: hát, nem elképzelhetetlen, hogy átmegyünk, Miksának végülis kéne egy-két cucc. Az ünneplősön túlvagyunk, az már nekünk nem hiányzik, még jó, hogy kaptunk két fehér inget egy rokontól, mert én magamtól sose vettem volna, És még jó, hogy nem süllyesztettem el, hanem kivasalva eltettem, mert bizony kellett tegnap. Eszembe se jutott volna, ha nem mondja az egyik szülő :oops: :wink: D

Tali: jöhettek hozzánk, akármikor! Van kedvetek?

Te, én Natus fogainál az égadta világon semmit sem vettem észre. Úgyhogy szerintem más se fogja :wink:

Többiek?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Hú, Csajok tényleg nagy a pangás.
Nekem szombaton matek vizsga, úgyhogy igazoltan vagyok távol.

Magunkról: szerintem most sem sikerült a baba téma. Már a félidő után elkezdtem olyan barnás vérezgetést produkálni. A jövő héten fel hívom a Kaálisokat. Oda is majd egy hónap a bejutás, aztán mire sorra kerülök, vizsgálatok, UH. még egy hónap. Szóval nem tétlenkedek tovább. Annyira reménytelennek tűnik már itthon a dolog.

Szegény andrásék tegnap voltak kirándulni. Olyan erős szél volt, hogy csak úgy vitte a fákat. Annyira paráztam, nehogy megfázzon. Ma meg hét ágra süt a nap. Na, mindegy, nem lett beteg az a lényeg. Este 7-kor már aludt mint a bunda. Se fürdés, se fogmosás. Reggel fél 7-kor fürdettem meg munka előtt, nagy élmény volt.

Ja, vasárnap meg voltunk a Bakonyba kirándulni a barátainkkal. Olyan jó volt végre kicsit kimozdulni. Sok gyerek, jó társaság, mozgás, jó levegő.
Most szombaton meg lipóti buli. Elég érdekes lesz, vmi. négerek is lesznek, meg ők fognak főzni meg zenét hozni. Szóval majd írok.

Most megyek vissza a számok varázsos világába.

Mindenki vigyázzon magára.

Sok puszi, amint tudok jövök. Főleg a matek eredményemmel.

Sziasztok: Márti
mártus
 
 


Hahó!

Márti, kihagytalak a felsorolásból, ne haragudj lécci :oops: :oops: :oops:

Félidő utáni barnázás? Azért az nem tuti akkor, hogy nem sikerült szerintem! Úgy tudom, pé-nél is lehet kis vérzés és lehet beágyazódásnál is. És az is lehet asszem, hogy nem oksi a progiszinted, nem tudsz beszélni a dokiddal? Vagy az ismerősöddel a Kaáliban? Én azért drukkolnék, ha megengeded :wink:

Lefoglaltuk a balatoni házat, lányok :wink: Tökre örülök neki :lol:

http://www.deltattours.atw.hu/

Ábrahámhegy, 5-ös számú házikó (saját stéggel, a felső sorban). A berendezés olyan, amilyen, de annyira nem gáz, és van saját stég meg homokozó meg grill, és az ára sem annyira vészes. Elég nagy is, mert jönnének barátok is pár napra.
Az uram biztonságban horgászik, én biztonságban úszom reggelente (vagyis még nem biztos, nemtom, merjek-e fürdeni), a strandon meg jó homokos gyerekrész van. Csak ne legyen 7-8 fok egy hétig, mint tavalyelőtt :roll: :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Szentesen vagyunk a gyerekekkel, az uram otthon van, vasárnap megyünk haza és akkor majd írok bővebben.

Rita, nagyon sokat gondolunk Rád! Drukkok mennek!

Sok puszi mindenkinek!

pgaboka
 
 


Hahó!

Ildi! Biztosan nem megyünk, mert Miksa az éjjel belázasodott. Negyed 12-kor 38, hajnalban 38,7, most 37,8. Erre most valahogy nem számítottam. De azt mondja, semmije nem fáj. Szerintema torka fájhat, mert egyet-kettőt azért időnként köhint. Beszélek a doktorral mindjárt.

Gabi! Várunk haza!

Rita! Hogy vagy?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Halihó lányok,
csak bekukk, épp a sógornőméknél vagyunk, kicsit benéztem.

Remélem mindenki jól van, mi is, Ábel imád itthon lenni, állandóan a nagyapjával mászkál a szőlőben :lol:
Én meg pihenek, de már egy hét után is majd megkukulok itt a sok semmittevésben :shock:

Rita, remélem jól vagy, sokat gondolok rád!!!!

Csajok, ha lesz valami, akkor szóljatok rám, jó?

Na mennem kell, mert lassan indulunk hazafelé.

Mindenkinek pussz!!!!

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Hahó!

Látom, senki nincs otthon :roll: :lol: Ez nem maradhat így, azt tudjátok, ugye? :wink: Azért aranyosak vagytok, hogy a távolból is benéztek :wink:

Azért jöttem, hogy elújságoljam, hogy ma este vacsiztuk a sült fetát, aminek a receptjét valamelyik nap írtam, és hát valami nagyon-nagyon finom! Görög salátát csináltam hozzá, és nekem nagyon bejött, lesz máskor is :D
Valamelyik nap megcsináltama sült zöldségeket is, az is nagyon jó, de olyat már ettem kint Go-ban, szóval tudtam, hogy milyen lesz. Azzal kicsit több a meló, ezzel a sült fetával szinte nulla.

Rita! Jelentkezz kérlek, csak annyira, hogy minden oksi, jó?

Pussz!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Hatalmas gratula Petikének , és mamijának!!!!!!!!
Kép

Ma megpróbálom felhívni Ritát, de nem tudom mikor alkalmas, na, majd próbálkozgatok.Talán a koradélután jó időpont.Akkor már vizit sincs, vizsgálatok sincsenek, talán látogatók se.


Szirom, pénteken délelőtt épp hívni akartalak, aztán gyorsan bekukkantottam, hátha írtál.Sajnálom, hogy nem jöttetek, mi voltunk, igaz nem kaptam gatyát, de legalább megpróbáltam.
Olivér nem is volt velem, ott maradt addig Fóton, csak ketten voltuk Nasival.

Szombaton megvolt az évzáró hangversenye Leventééknek, annyira cukik voltak, persze még el is bőgtem magam. :cry:
Ilyen kis édipofa volt :D :
Kép

Szirom, megnéztem a Balaotoni szállást, jó lesz az szerintem.
Nem is a berendezés a lényeg. :)
Akkor nem ennyibe kerülne, ha luxusszinten lenne berendezve, meg az ember nem is biztos, hogy ugyanúgy viselkedik egy olyan helyen :?

Márti, én is drukkolok azért még, jó lenne, ha természetes úton jönne össze kis lurkó :wink:
Vizsga milyen lett??
És a négeres buli? :roll: :lol:

Motiot, jó, hogy bekukk. :D
Szóval uncsizol?
Urad mikor jön utánatok?????

Tényleg Miksának lett valami baja, vagy elmúlt a láza?

Gabi, gondolom ti is hazaértetek már, majd azért jelentkezz :D
vas
 
 


Szirom, oké, talizhatunk nálatok, de én akkor a kocsit otthagyom a Dunakeszi oldalon, gondolom van valamiylen parkoló. :wink:
És akkor átmennénk gyalogosan, meg vissza is.
Én nem hajtok fel a kompra :roll: :roll: (bocsi, egy beszarós állat vagyok :lol: )

Gondolom, autó nélkül is fel lehet szállni a kompra, nem???? :wink: :wink:
vas
 
 


Hahó!

Mi is gratulálunk szeretettel, csak szeretnék tudni is valamit, mert én nem kaptam sms-t (biztos a 30-asra jött, csak nekem az már nincs meg) :lol:

Kép

Ildi! Persze, tudod a kocsit a túloldalon hagyni, hétköznap hely is van. Majd elmondom, hol, jó? De nem bonyolult, lehet, hogy magadtól is megtalálnád :lol:

Miksa most már jól van, valami vírusos vacak volt, 2 nap láz, más tünet nélkül. Első nap verte a 39-et, másnap 37 akármennyi, aztán elmúlt. Másoknak is volt errefelé ilyen. Nem hiányzott nekünk, de most már tényleg jó. Egyet köhintett is a gyerek kb. és naponta egyszer meg kellett törölni az orrát. Úgyhogy tényleg valami enyhe cucc lehetett.

Pussz!

Ildi vagy bárki más, megírjátok amit Ritáról és Petikéről tudtok? :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom, és aki még nem tudja:
akkor bemásolom milyen sms-t kaptam.
Időpont:
2007. 06.03.
05. óra 02. perckor
(de mivel nem volt nálam a telefonom, és ki volt kapcsolva, csak vasi délután tudtam elolvasni)

Szóval az üzi:

"megszületett a világ legszebb Petikéje!3500/57, és nagyon szép!!!!! "
Kép


Szirom, pont meggyes sütihez magoztam a meggyet, mikor hívtál(de mindjárt kész a süti is :wink: )

Puszika
vas
 
 


Én is nagyon-nagyon gratulálok a világ legszebb Petikéjéhez!!!! :):):)

Remélem minden jól alakult a szüléssel, Ildi, ha van híred, feltétlenül írd meg!

Megint nem tudom, mikor jövök (az ok még mindig uygan az :D).
Ezerrel próbálom egyben tartani a házat, ma éppen babaszobatakarítás van (nem mintha Simon sok rendetlenséget rakna, de egyszobában van a számítógéppel és az iratainkkal...)

Mindenkinek minden jót!! :D:D:D

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Beszti, feltétlenül megírom, hogy mi van velük, de nem tudom mikor merjem zargatni.(gondolm van más dolga is elég :wink: )

Te is gyere, írj magatokról, ha tudsz :wink:
vas
 
 


Köszi Ildi! Nagyon kis formás lehet Petike, remélem, mielőbb látunk róla képet! :wink: És mielőbb megtudunk valamit Ritáról és a részletekről is!

Szóval megzavartalak a meggyfejtésben, ne haragudj :oops:

Beszti! Azért próbálj írni picit! :wink:
Horányi talihoz mit szólsz? El tudnátok jönni?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Nagyon gyors leszek.

Én is szívből gratulálok Ritáéknak.

Matek 3-as.

Négeres buli jó volt. Írtó jó kajákat ettünk. (kókusztejes, gyömbéres pörköltet), valami isteni volt.

Majd jövök bővebben is csak nagyon kíváncsi voltam már Ritáékra (meg persze rátok is).

Kaálit még nem hívtam, nem volt időm de a héten intézi akarom.

Majd jövök bővebben is.

Sziasztok: Márti
mártus
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?