Új privát üzeneted érkezett!

<font color="0000ff">Sziasztok!

Hú de nincs itt forgalom. Merre jártok, Lányok? Persze rólam se lehet elmondani, hogy túl gyakran írogatnék Kép</font>

Ildikó,
kitartást a tornához! Nagyon jók a képek Olivérről, látom jól kirámolja ő is a szekrényt Kép

Andi,
örülök hogy írtál! Hogy megy a tanulás?

Szirom,
most én is "toporgok", nem megy a mérleg 58 kg alá Kép

Dirtha,
kis puttonyos Mikulásod nagyon aranyos! Közeleg a nagy nap Kép Komolyan mondom, én is izgulok! Nagyon várjuk ám a beszámolót!!!

<font color="0000ff">Pár napja én is nekikezdtem a tornának, de úgy megfájdult a hátam, hogy utána napokig nehezen mozogtam, kábé mostanra jött rendbe. Pedig nagyon muszáj lesz tornázni, főleg a pocakomon van még mit eltűntetni Kép

Motanában főleg a vacsorákkal vagyok gondban, illetve ugye azokkal a kajákkal, amiket délután 3 után lehet enni. A virslit és a tojást már nagyon unom Kép Írjátok meg, hogy miket esztek, jó lenne egy kis változatosság Kép

Jó hétvégét mindenkinek:
Gabi</font>

pgaboka
 
 


Sziasztok!

Gabin felbuzdulva én is jövök, de nem nagyon van mit írnomKép Nagyon lassan mozdula mérleg, én minden nap mérem magam, és dekákat lehet csak látniKép De végülis azért haladgatok, és most már nem olyan gáz a helyzet, úgyhogy nem türelmetlenkedem.

Az előbb vettem ki egy 6 kilós kacsát a fagyóból, holnap egész nap azt esszük majd, persze nem ketten, vendégek is lesznekKép Ja, azt még nem írtam, hogy húsnapom leszKép Mondjuk hagymás tört krumplit sajnos nem ehetek a kacsasülthöz, de párolt káposztát igen, szóval jó lesz ez így isKép

Gabi! Sajnos fogalmam sincs a kódjaitókról, különben segítenék bizistenKép Ha írsz lehetséges alapanyagokat, esetleg kitalálok neked jó kajákatKép

Ildikó! Olivér jobban van? Spricnizd is az orrát tengeri sós izével, nekünk sokat segített!

Dirtha! Mikor is lesz a nagy nap? Gondolom azzal vagy elfoglalva ezerrel.

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


őőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 09:54-kor.
vas
 
 

 
 

Hello!

Nagyon boldog szülinapot Leventének! Ildikó! Ez teljesen érthető, hisz már kész férfi! Kép

Én vizsga előtt (csüt este) lakmároztam be a párommal együtt a keresztfiunk Mikulás csomagjából-mondván kell az energia.(éreztem én, hogy nem szabad sokkal előtte megvenni Kép)
Gabi! Tanulok, tanulok, bár korántsem olyan sikerekkel, mint régebben. A diplomám sem lesz vörös, hanem csak alighogy rószaszín Kép pedig most is éjszakákba nyúlóan tanultam(ez azért bosszantó)

3as számú fogacska is megjelent-nem kis nyüszi mellett... és asszem jön a 4. is.

Ide hogyan lehet képet feltölteni???

Szükségem lenne a tanácsotokra: Zaz kinőtte a hordozót,kengurut viszont kellene valami, amiben vásárlás közben "szállítjuk". Valamilyen nem nagy, könnyű babakocsi, ami jól elfér a csomagtartóban. Milyet vegyünk???

Köszi
Andi
messy
 
 


Sziasztok!

Bejelentkezem, bár sikerekről nem tudok beszámolni, még mindig csak az a 3 kg mínuszom van, ami az első héten lement. Azóta 2 visszajött, aztán lement, aztán 1 visszajött, most az is újra lement. Most már jó lenne, ha úgy mennének le a kilók, hogy nem jön vissza. Igaz, hogy én nem csak 1-es kajákat eszek, nem is bírnám. De ha így nem lehet fogyni, akkor ott vagyok, ahol a part szakad, valahonnan akaraterőt kellene venni. A sógornóm egy csomót fogyott, de ő is csak 1-es kajákkal, most mesélte, hogy húst evett hússal. Hát, ehhez nekem nem sok kedvem van, annyira azért nem szeretem a húst, meg hát nem is olcsó.
Egyébként vacsorára én nagyon szeretem pl. a tejfölös-túrót, csemege uborka és póréhagyma szeletekkel, vagy édesítővel (régebben mazsolával, ez sajnos most nem engedélyezett). Ezen kívül a héten sütöttem sütőtököt, mert a könyvben a kód szerinti listában az 1-esek között volt, most láttam, hogy ABC szerint 2-es. Ugyanígy jártam a lencsefőzelékkel. Most akkor mi van? Norbi lektorálhatta volna a könyvét, mielőtt kiadja.

Andi!
Mi ilyen célra egy kis esernyőre összecsukható babakocsit vettünk a Kikában. Különböző árkategóriákban kapható, bevásárlóhálóval, napfénytetővel, vagy csak "pucéran". Egyébként nem tudom, mennyi idős a babád, de ha már biztonságosan ül, a bevásárlókocsiba is ülhet, a tolókarnál lehajtható részre.

Zsófi

Ui.: hogy lehet megúszni egy tortás, sajtos pogácsás születésnapozást bűnözés nélkül?
zsóf
 
 


őőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 09:57-kor.
vas
 
 


őőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 09:57-kor.
vas
 
 


Jó reggelt!

Köszi!Majd megpróbálok képet feltölteni!

Zétény most 9 kg. körül van (a héten lesz mérés). A hordozónk Römer, elvileg 13kgig jó, de láthatóan rosszul érzi benne magát, amióta overállos időszak van. Átlaghoz képest hosszú és inkább vékonyka, mégis folyton nyafog benne. Nem tudom, ismeritek e a hordozót, de tényleg elég mély és szűk.
Bevásárlókocsiba próbáltuk beültetni, már elég stabilan ül, csak mindig felkelti valami az érdeklődését, utánanyúl és akkor hajlamos a borulásra Kép A héten megyünk Miskolcra és választunk valami jó kis babakocsit. (itt minden duplája-most láttam a neten hogy az amúgy nem túl kényelmes mostani babakocsinkat pont dupla áron vettük. Eger drágább mint Pest és sok más város. Csak akkor a pocakkeményedés miatt nem tudtam utazni....)

Zsóf!
A helyzetem pont mint a tiéd. Múlt héten már 81, 4 voltam most meg megint 83. Utálom magam amiért ennyi akaraterőm sincs. és egy kicsit várom, hogy Zazus ne egész nap szopizzon. Azt hiszem, nekem akkor könnyebb lenne. Amúgy is lassan 3 foga van -itt a pacalpörkölt ideje Kép Kép Kép

Pusz
Andi
messy
 
 


Sziasztok!

Húú, nem nagyon van időm, mert Miksa örökmozog éppen, de azért annyit írok, hogy:

Ildi! A kacsasütés isteni voltKép És nem a sülttel kezdődött, hanem a háj és a máj sütésével, és hát gyártottam hozzá isteni friss zsemlét. Ez volt a reggeli. Aztán jött csak a sültKép Bevallom, lenyomtam egy zsemit én is, de megfogadtam, hogy most már nem veszem halálosan komolyan a dolgokat, úgyhogy nincs lelkifurim.

Andi! Miksát vagy premaxx www.premaxx.com hordozóban viszem a csípőmre rögzítve, vagy egy 8 ezer Ft-os esernyőkocsiban toljuk (csak a városban, itthon terepen egy óriási Bergonban), de a hipermarketes bevásárlóközpontban a bevásárlókocsiban ül. Nem a tológatójánál kialakított gyerekülésben, hanem benne a kosárban. Jó mély, ha feláll sem tud kiesni, csak úgy kell pakolni mellé, hogy mondjuk ne rágja ki a zacskós tejetKép Néha azért ki kell ültetnem, néha kézbe kell vennem és néha a földre is le kell tennem. Mi ketten így szoktunk bevásárolni. Nem mondom, hogy a pénztárnál könnyű, de már többször is megoldottuk. A bevásárlókocsinál azért nem jó a hordozó, mert akkor ő is belakapaszkodik a tologatójába, és húzza-vonja, és képtelenség vele haladni.

Lányok, mi van Dirthával?

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


No, azt meg nem is írtam, hogy tegnap csináltam néhány hasizomgyakorlatot, hááát, harmatgyengusz vagyok...Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


No most már eldugulok, csak elfelejtettem írni, hogy Zsófi fogyása szerintem azért lassult le, mert az elején gyorsan leugrott a víz, hipp-hopp 3 kiló huss! Mondjuk ha csinálnál egy gyümölcsnapot, attól kifejezetten feltűnően sok víz távozik, és esetleg megint leugrik egy kiló. Csak a biztatás kedvéértKép Nekem ezt még terhesen ajánlották, amikor vizesedett a lábam , és a gyüminaptól rendbejöttem. Meg hát a 90 naposban is rendszeresen van gyüminap, utána mindig kevesebb is vagyok.

Andi! Még azt akartam írni, hogy Miksa jó rég nem ül a hordozójában, valamikor a nyáron vettünk neki autósülést. Nem tűnt biztonságosnak már a hordozó és kényelmesnek sem, bár belefért azért. Nekünk egy eég nagy Cosco volt. Szóval asszem tényleg itt az ideje váltani.

Megyek már a dolgomraKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Hahóó!

Szirom!köszi a hordozós oldalt! Nekünk azért lenne jó egy klassz könnyű kocsi, mert a mostanit nem szívesen használom. a tolókarja nagyon alacsonyan van, így nagyon le kell hajolnom és a dupla kerekek közé lépni, amitől elég fura a járásom. És a lábam is fáj. Majd meglátjuk, miket találunk!

Szerintem Dirtha ezerrel készül az esküvőre... biztosan millió dolga van. Köv. héten már remélhetőleg rak fel képet Kép Kép Kép

Andi
messy
 
 


Olyan jó ez a Babanet! Magányos lennék nélkületek....
messy
 
 


sziasztok lányok!

Csak néhány mondtatot: sok a munka meg a futkosnivaló az esküvő miatt, ezért időm semmi és semmire, még a gyerekre is alig, szerencsére Anyu szabit vett ki, így nem kell aggódnom a lelkéért a kicsikémnek.

Ma voltam ruhapróbán,és hogy hű legyek a topik eredeti témájához: 52 kg-ra sikerült lefogynom, életemben először határidőre! Ez Nektek is köszönhető, úgyhogy mindenkinek köszönöm a biztatást!

Olvastalak nagyjából benneteket, válaszolni most nincs időm, csak annyit a babahordozós témához, hogy én kengurut nem vennék, nekünk volt egy méregdrága és nem tudtam kihasználni, főleg most, télen beleerőltetni a sok ruhába a kicsit, nem ajánlom! Én Benjamint a bevásárlókocsi ülés részébe teszem és mivel szeret nézegetni, elég sokáig tűri is. A hordozót mi már 10 hónaposan nem használtuk, mert kaptunk autósülést (36 kg-ig), amiben végre menetirányba ülhetett a gyerek, nagy volt az öröm, hogy lát a volánnál! A másik, hogy majdnem megdöglöttem, mire felcipeltem a hordozóban a harmadikra. Mindezek ellenére nekünk kényelmes volt a hordozó (Graco).

Pénteken leánybúcsúm volt, nagyon jó kis bulit szerveztek a barátnőim 9-en! Kaptam ajándékokat, többek között "atombugyit", hihetetlenül ronda színű és fazonú szexis ruhadarabokat, vérvörös rúzst és körömlakkot, alul nyitott bugyit, titokzoknit, hajhálót ... Kép Sikerült szintre állnom némi piától, de mivel okosan nem kevertem, semmi bajom nem volt másnap. Hacsak az nem, hogy a discoból kijövet elcsúsztam a jégen és egy akkorát estem, hogy könnyesre röhögték magukat a többiek (azok is, akik kint álltak, vagy úgy 50-en... Kép) Ennek csak én nem örültem másnap annyira, ráestem a bal csuklómra, most fáj, de kezelem!

EGy regény lett, bocs! Most tényleg rohanok!

Puszi, legyetek jók, jövő héten mindenről beszámolok!

*Dirtha
dirtha
 
 


Sziasztok!

Messy, Dirtha! Akkor gyorsan ide is feldobok egy képet, pont most tettem föl ezt az újpesti topikban is, mert egy lányt akartam rábeszélniKép Szóval ez nagyon nem kenguru, és Miksát simán beleteszem overállban is. Ma készültKép
Kép

És előkerestem egy nyári képet is a 8 ezer froncsis esernyőkocsiról, ezt Szekszárdon vettük, amikor anyuéknál voltunk. Eléggé noname, asszem Natural Love van ráírvaKép Nagyon könnyű, mindkét autónkban befér, 2 fokozatba dönthető, karfa leszerelhető, de én szeretem, ha rajta van. Van egy kicsi hálója is a tolókarnál. Mi elégedettek vagyunk vele, arra, amire kell, tökéletesen megfelel.
Kép

Dirtha! De most akkor mikor is lesz a buli?Kép Most hétvégén, szombaton?

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


köszönöm a képeket. Majd szétnézek a Brendonban és a Megatoysban is. Alaposan meggondolom!

pusz
andi
messy
 
 


Sziasztok!
Megpróbálom újra szigorúan betartani az idősávokat, majd meglátjuk. Én már életemben annyit fogyóztam, és tartós eredményt (maradandó eredményt) még sosem értem el, ezért akartam a Norbinak adni egy esélyt.
A gyümölcsnap egyébként tényleg jó, egy időben olyat is csináltam, csak hát mostanában alma van almával, amit ugyan nagyon szeretek, de a második-harmadik után már kiütéses lesz tőle a szám. Egy időben egyáltalán nem tudtam almát enni.
Meg a szopira szoktam még fogni, hogy én nem csinálhatok gyüminapot a méregtelenítés miatt. Kép

Ami a hordozó-témát illeti, az én fiam 15 hónapos, 10 kg és még mindig hordozóban utazik, bár nagyon utálja már. Éppen folyamatban van az autósülés-vásárlás. Azért nem vettünk még eddig, mert egy gyerekmentős orvos azt mondta, hogy 1,5-2 éves korig nem biztonságos menetiránynak megfelelően utaztatni a gyereket, mert vékony a nyaka, és egy ütközésnél ebből baj lehet. Úgyhogy vártunk, de már szegénykém mozdulni sem tud benne, főleg beöltözve, úgyhogy most már kap egy új autósülést.
Zsófi
zsóf
 
 


Sziasztok!

Zsóf! Én is ódzkodtam a menetiránynak megfelelő ültetéstől, de a hordozókban meg csak 3 pontos biztonsági öv van, és úgy láttam, hogy szinte semmit nem védene már. Arról nem szólva, hogy én meg azt olvastam (szerencsére csak mostanában), hogy a legtöbb hordozó felcsapódik egy ütközésnél. Mi végül Concord ülést vettünk, jó, tudom, hogy nem a legolcsóbb. Később már csak egy másik háttámlát kell venni hozzá, így végülis nem kell majd két ülésre beruháznunk, csak másfélre. Dönthető, úgyhogy nem feltétlenül ül benne függőlegesen a gyermek. Az alvós pozíció egészen baráti, félig ülő, félig fekvő, szerintem úgy nem lehet baj. RemélemKép És úgy látom, nagyon kényelmes neki, és nagyon stabilan tartja az öv is.

Gyümi: szerintem nyugodtan ehetsz banánt is, a 90 naposban legalábbis lehet, és én nagyon szeretem a mandarint és a narancsot is. És én se először fogyózok, elhihetedKép Én azt hiszem, az a titka, hogy ha egyszer lefogy az ember, akkor folyamatosan kontroll alatt kell tartania a súlyát, mert különben jön a meglepi. Én simán tudok úgy 4-5 kilót hízni, hogy fel sem tűnik, legfeljebb csak tudat alatt sejtemKép Most arra készülök, hogy elöl hagyom a mérlegetKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!

Már vasárnap elkezdtem írni nektek, aztán most este mit látok? Kép Jó sokat írtatok, nagyon örültem ám hogy van mit olvasgatni!</font>

Andi,
gratula a 3. fogacskához! Kép
Képfeltöltés: ahová a hozzászólást írod, ott van egy "Melléklet feltöltése" gomb. Azt kell megnyomni, utána tallózni (a gépeden megkeresni, hol a kép), feltöltés, befejezés. Arra vigyázz, hogy túl nagy képet nem enged feltölteni, először le kell kicsinyíteni! Az aktuális képnézegetődet használd, a miénken Image menüpont, Resize funkció, általában 640 x 480-asra kicsinyítek, úgy már el szokta fogadni.
Babakocsi: nekünk Peg-Perego Veneziánk van. Nem a legkönnyebb, viszont elfér a csomagtartóban, mert lapra csukható. Nagyon jól irányítható, könnyen tolható babakocsi, kényelmes, vizszintesig dönthető. Van esernyőkocsink is, az tagadhatatlanul könnyebb, viszont hosszú összecsukva, így NEM fér a csomagtartóba Kép És nem lehet hátradönteni, tehát ha elalszik Zsoltika, eléggé lóg a feje Kép

Ildikó,
utólag is boldog szülinapot Leventének! KépKépKép Én is megvettem Norbi új könyvét Kép Pont kiszúrtam a fagyit, ez nem ér, olyan jó este is egy kis édességet falatozni!!! No mindegy, majd megszokjuk...

Szirom,
nagyon jó ez a kendő! És tényleg szuperül elfér benne Miksa Kép Köszi a segítséget, most épp sikerült kitalálnom pár jó kaját estére, főleg salátákat gyártok Kép

Dirtha,
nagy-nagy-nagy gratula! Ügyes vagy! És nagyon szép leszel az esküvőn Kép Leánybúcsú Kép

Zsófi,
nem tudom, miért nem csökken a súlyod Kép Igazából most én is stagnálok, de főként azért, mert mindig bűnözök Kép Meg nekem már csak 3-4 kiló volna hátra (no persze többet is lehet fogyni, de azzal már nagyon elégedett volnék), és ezt a legnehezebb leadni. Kitartás, menni fog, mennie kell!
A kódokat tényleg elírták pár helyen Kép

<font color="0000ff">Írtatok a hordozóról: mi is autósülést vettünk, amikor már majdnem 1 éves volt Zsoltika Kép Nekünk nagyon bevált, sokkal jobban szereti, mint a hordozót, márpedig gyakran utazunk, nem mindegy hogy érzi magát a gyerek. Én úgy látom, hogy ebben a korban már a legtöbb gyerkőc autósülésben ül.

Képzeljétek, elhatároztam, hogy nem méredzkedek mindennap Kép Ugyanis minden áldott reggel mérlegre álltam, és szerintem ez rosszat tett, mert ha nem mozdult lefelé, vagy éppenséggel többletet mutatott az előző napihoz képest, máris elkeseredtem. Úgyhogy vasárnap volt az utolsó mérlegelés, legközelebb karácsony előtt akarok ismét mérlegre állni Kép Majd meglátjuk, sikerül-e betartanom Kép

Még valami: a minap vásároltunk, és vettem előre elkészített salit, nagyon finom volt viszont rettentő drága. Úgyhogy elhatároztam, hogy megveszem az alapanyagokat, és majd én megcsinálom itthon Kép Így is lett, leírom nektek, mert nagyon jó: tehát kell bele jégsaláta, retek, póréhagyma, egy kis zöldpaprika és raddichio vagy mi, no ezt nem kaptam Kép Ezeket szépen felvagdostam, csak sajna nem tudtam kicentrifugázni a salileveleket, mert olyan gépünk nincs. Raktam még bele sonkát, sajtkockákat, és fokhagymás tejföllel nyakon öntöttem. Isteni, már napok óta ez az esti menü Kép Korábban is sokat saliztunk, de folyton görög salátát készítettem, a mostani paradicsom viszotn már nagyon nem finom.

Most már megyek, megint mindjárt éjfél... Sziasztok,
Gabi</font>

pgaboka
 
 


őőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 09:58-kor.
vas
 
 


úúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 09:58-kor.
vas
 
 


Csatlakozunk...
Kép

Ilyesmit akarunk karácsonyra küldeni, de újat kell csinálni, mert itt nyűgös volt a fogacska miatt
messy
 
 


Sziasztok!
Hát igen, a bűnözés, azt hiszem, nálam is erősen okolható az akadozó fogyásért. Főleg hétvégén nehéz, amikor általában valamilyen vendégség / süti, ilyesmi van. De azért próbálok kemény lenni.
Meg az egyik fő bajom, hogy nem kéne annyi húst ennünk, épp most derült ki, hogy a férjemnek a vérvételen már az egyik értéke nem jó. A Norbi pedig főleg húsra épül.

Ami az üléseket illeti: mi úgy olvastuk, hogy a Römer King TS a legjobb (ill. az Isofixes verzió, de ahhoz olyan autó is kell Kép), úgyhogy ilyet rendeltünk. Mivel itthon éppen hiánycikk, a férjem talált egy német honlapot, ahol ráadásul sokkal olcsóbb, mint itthon, onnan rendeltük, már úton van DHL-lel. Remélem, péntekig megjön, mert a hétvégén hosszabb autózásra készülünk. Ha valakit érdekel a honlap: www.kindersitze-shop.de . Kb. 10ezret spóroltunk így, a házhozszállítással együtt!

Zsófi
zsóf
 
 


Sziasztok!

Tök jók a Mikis képekKép

Ildikó! Hordozó:a páromtól kaptuk tavaly karácsonyra, nem tudom hol vette és mennyiért, de itthon. Szerintem a Megatoysban, mert úgy emlékszem, hogy ott lehet kapni. Asszem nem olcsó.
Autósülés: tényleg az van nekünk, és akkor az alját már majd nem kell újra megvenni. A támlát lehet cserélni. Annyit javasoltak, hogy azért egy-két éven belül szerezzük be a nagy támlát, ha ugyanolyan huzatút akarunk.

Gabi! Jól hangzik a saláta, de nincs mindig kedvem hozzájuk. Mondjuk virslisalit bármikor tudok enniKép
Ezt a centrifuga dolgot nem nagyon értem. Milyen lesz a salátalevél, ha kicentrized?

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Zsóf!

Egyszerre írtunkKép A Römert is nagyon dicsérik. De Miksát beleülettük a Römerbe is, meg más ülésekbe is, és úgy tűnt, a Concord neki a legkényelmesebb. Meg megnéztem a töréstesztes videókat a concord.comon és engem meggyőztek. Szóval mindannyian jól vásároltunkKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Hello!

Én is sok cikket olvastam már a témában és kezdem úgy gondolni, hogy majd' minden gyártó terméke a legjobb egy-egy teszten.
A MegaToys katalógusában az Adac teszten a Römer a legjobb -mi is ezért vettünk ilyen hordozót, a Brendon katalógusban ua. Adac teszten a Concord vitte a pálmát... érdekes... Tény, hogy Zazus nagyon stabilan csücsült benne, de pont ezért kell lecserélni-mert szűk.

Zsóf! Így akkor mennyibe kerül? Mennyi idő alatt ér ide? (németül egy szót sem tudok...)

Már tényleg oda kellene koncentrálni a fogyásra, mert állandóan a tesótéma jár az agyamban Kép -aminek viszont szigorúan 70kg. alatt lehet nekikezdeni...
Édességvágyra most biocsokis bulátát eszek Kép jól eltelít és talán nem is hizlal annyira....

pusz
Andi
messy
 
 


úúúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 09:59-kor.
vas
 
 


Jó reggelt!

Ildi! Nem is a biocsoki miatt gondolom kevésbé rossznak, hanem hogy nem tömör csoki, a belsejével nincs gond...
Zétény nem ül még kisszékben, a lábammal tartottam Kép különben fel akart borulni vele. Mostanában így is rengetegett esik, huppan, borul...

Ülésekről még: megnéztem az oldalt. Tényleg nagyon biztonságosnak tűnik... Amit kaptunk Cam-et, abban ha elalszik lóg a feje. Az is klassz, hogy nem kell újat venni 15kg után. Eddig úgy akartam, hogy 15kgig ez, utána veszek egy nagy Römert. De így inkább ez lenne jó!!!

Pusz
andi
messy
 
 


őőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 09:59-kor.
vas
 
 


Sziasztok!
A német ülés-honlapról: itthon a Römer King TS Plus 58ezer körül van (sima TS 53ezer, azt vettünk volna, ha kaptunk volna). Németeknél ez 168 Eur volt, +26 Eur száll. ktg. -3 Eur kedvezmény, nem tudom, miért, -5 Eur kedvezmény amiért előre fizettünk (a mi kártyánk nem alkalmas netes fizetésre) + 1200 Ft bankköltség a forintszámláról történő Eur átutalás miat. Összesen kb. 47ezer, tehát mintegy tizessel olcsóbb. Múlt csütörtökön rendeltük, du. még elmentem a bankba utalni, kedden már postázták. Most még azt akarom tisztázni velük, hogy postán adták-e fel, vagy DHL-lel, mert az egyik levélben azt írták, hogy DHL-lel szállítanak. Azzal meg kellene jönnie pénteken. Ha posta, akkor....

Zsófi
zsóf
 
 


Sziasztok!

Autósülés: nekünk Sziromékhoz hasonlóan Concord Trimax-unk van, mi maximálisan meg vagyunk elégedve.Nálunk Mo-n ez pénztárca kérdése, pedig nem szabadna annak lennie, mert a biztonság a legfontosabb, de mi ilyen sz*r országban élünk...

Holnapután lesz a nagy nap. Tegnap reggel a balesetin kezdtem,mert a hétvégi jégencsúszásomnak keddre meglett az eredménye és arra ébredtem, h még a vállamba is mintha késeket szúrkálnának. szerencsére csak ficam, most sínbe van (persze nem a balesetin kaptam)

megyek, sír a gyerek, sziasztok
dirtha
 
 


Sziasztok!

Húú, Dirtha, jobbulást! Bár az esküvőjére szerintem minden nő meggyógyul!Kép

Kívánom, hogy sikerüljön nagyon jól a buli, legyetek nagyon szépek, és éljetek még 120 évig együtt boldogan, egy focicsapatnyi csemetével!Kép Kép

Zsóf! Jobban járnál a DHL-lelKép Nekünk néha egy hónappal korábban feladott levelet hoz a postás!

Ildi! Azért vigyázz a srácraKépO

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Dirtha!!!!!!

Nagyon sok boldogságot kívánunk Nektek!!! Kép

Kép

Sok szeretettel:Ildikó, Olivér és Levente Kép
vas
 
 


Kép

Dirtha!

Kívánjuk, hogy életed minden pillanatában olyan boldog légy, mint amilyen holnap leszel!

Andi és Zétény
messy
 
 


Sziasztok!
Autósülés témában már teljesen tanácstalan vagyok. Dirthának is igaza van Mo-on sokszor az ár a döntő-és a hülye, meggondolatlan emberek, akik száguldoznak az utakon, ha ők nem (ilyenek) lennének, bármilyen ülés megtenné.
Nekem az egyik kényszerem, hogy mindenből(kiv. ruhák) a legjobbat akarom megvenni Zaznak, egy év alatt az összes megtakarított pénzünk elment és nem magamra... persze, a biztonság fontos, de elhatároztam, hogy jövőre spórolunk. Tulképp sok feleslegeset is vettem pl. a játékok, mert a fiam leginkább egy vajasdoboztetőnek vagy újságnak örül. De bármi jó, ami nem játék Kép

Kép

Zétény megette a Mildibé tejberizspépet és a babatejet Kép Kép Kép Na, nem sokat, de én már ennek is nagyon örülök. Van remény a napi egy-két szopira! Kép

andi
messy
 
 


Sziasztok!
Jelentem, megjött az autósülés! Múlt héten csütörtökön rendeltük, ma megjött. DHL-lel adták fel, de Magyar Posta csomagos autó hozta ki. Valami együttműködésféle lehet.

Ma sütöttem anyukámnak tortát holnapra, szülinapja lesz, és hát meg kellett ugyebár kóstolni a krémeket, hogy biztos jó lesz-e Kép. Úgyhogy lehet, hogy jobb, ha holnap nem is állok a mérlegre (amit persze nem bírok ki úgysem Kép). Az a fránya édesség örökké! Holnap is sütnöm kell vasárnapra, vendégek jönnek.

Dirtha!
Én is nagyon sok boldogságok kívánok Nektek! Kép Remélem, ez nem hoz balszerencsét (mármint, hogy előre iszunk a medve bőrére, gondolom, azért nem fogtok nemet mondani Kép)!

Messy!
Hát igen, a játékokra sokszor feleslegesen kidobott az a pénz, azzal játszanak a legkevesebbet, amin látszik, hogy játék. Viszont szerintem az autósülésen nem szabad spórolni (persze mindenki lehetőségei szerint). Láttam pl. a mostani Kismamának a hátoldalán egy ülést akciózni 3999 Ft-ért! Szerintem az csak arra jó, hogy a rendőr lássa, mert hogy a gyereket semmitől nem védi meg, az is biztos! Nem szülőbosszantónak találták ki ezt a szabályt. Sosem fogom megérteni azokat a szülőket, akik a 3-4 éves gyereket úgy viszik haza az oviból, hogy elöl ül bekötetlenül, vagy hátul áll az ülésen! Nem egy ilyet láttam már!

Zsófi
zsóf
 
 


Kedves Dirtha!

Nagyon-nagyon sok boldogságot kívánunk Nektek, érezzétek magatokat jól a jeles napon!

Kép

Zsoltika és Gabi

pgaboka
 
 


sziasztok!

nagyon szépen köszönünk mindent, nagyon jól sikerült a tegnapi napon, majd jövök és mesélek!

Puszi: egy újdonsült feleség
dirtha
 
 


Kép
dirtha
 
 


Kép
dirtha
 
 


Sziasztok!

Húú, Dirtha, nagyon csini voltál! Gyönyörű a hajad és nagyon szép a csokrod is! Ez nem fehér ruha, ugye? És csak zárójeles kérdés: nem fáztál?Kép Mesélj egy kicsit részletesebben, oksi?Kép
Meg majd a költségvetésről is kikérdezlekKép

Zsóf! Klassz, hogy megvan az ülésetek! Gyermek mit szólt hozzá? Mellesleg a véleményeddel maximálisan egyetértek, erre muszáj áldozni! És hát nem pár hónapra veszünk ülést, hanem évekre, és így azért már nem tűnik annyira drágának a dolog (jó, jó persze, hogy egyszerre nagy kiadás). De nagyon sok mindenre simán költünk ennyit, úgyhogy nálunk nem volt kérdőjeles, hogy a gyerek biztonsága a legfontosabb. Kilókkal különben hogy állsz?Kép

Andi! Gratula a kajához!Kép Miksa is csípi az összes mildis pépet, pedig egy időben nem ette a Mildi üvegeseket. Most azok is csúsznak.

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Dirtha!
Nagggggyon szép lettél! Tényleg nagyon különleges a hajad és a sminked is csodálatos!
Jó, hogy ilyen hamar tettél fel képeket! Várjuk az élménybeszámolót is!

Asszem jövő héten megrendelem a Kiddyt. Nagy előnye, hogy végig jó, amíg gyerekülésre van szükség...

Májkrémet mikortól lehet adni?

pusz
andi
messy
 
 


őő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 10:01-kor.
vas
 
 


Sziasztok!
Szirom!
Boti jelentősen jobban viselte ezt az ülést, mint az eddigit, pedig elég sokat autóztunk tegnap. Végig fancsali képet vágott ugyan, valahogy így: "jól van, itt ülök, mert beraktatok, és visztek, de azért tudjátok, hogy utálom nagyon, és csúnyák vagytok!!" Persze ez ahhoz képest, hogy végigsírja az utazást nagy előrelépés.
A kilókat meg inkább hagyjuk. Szülinap, vendégség, Mikulás... Kép Holnaptól változtatnom kell a dolgokon, mert nem lesz jó vége.

Andi!
Máj elvileg mehet már egész korán, szinte az első húsféleségnek, mondjuk 8-10 hó körül, de azért a bolti májkrémmel én várnék egy jó darabig. Olvasd el, hogy mi van benne, hát a máj a legkevesebb! Esetleg házi májkrémet próbálj: főtt csirkemáj margarinnal összemixelve, vagy valami ilyesmit.

Zsófi
zsóf
 
 


Sziasztok!

Dirtha,
nagyon szépek voltatok, gyönyörű a ruhád, és tényleg szuper csini karcsú vagy! Gratulálunk még egyszer, ha lesz időd írj bővebben, és nagyon-nagyon szívesen néznék még fotókat!!! Ugye teszel fel még? Plíííííz... Kép

Zsófi,
gratula az autósüléshez Kép Tényleg nagyon fontos, hogy jó legyen, én is úgy kalkuláltam, hogy a legfőbb a biztonság, de az ülés jó lesz majd a kistesónak is, ha jön Kép Meg aztán ha mégsem kell, még akkor is el lehet adni...

Andi,
én már sajna adtam májkrémet Kép Pedig elvileg nem lehetett volna, a Kismama magazin naptárjának utolsó oldalán van táblázat, tiltólistán van a májkrém 2 éves korig. Csakúgy, mint a babapiskóta, csoki, kolbász, virsli... egy csomó minden. Viszont Zsoltika is nagyon szereti a májat, én úgy szoktam, hogy hagymát pirítok, jó sokat, és arra dobálom a szeletelt csirkemájat, fedő alatt megpárolom. Ehhez kenyeret kap Zsoltika Kép Holnap is ilyet fogok készíteni.

Szirom,
milyen az a virslisaláta? Majonézes? A saláta centrifugázását a tv-ben láttam, azt hiszem Stahl Judit műsorában. Azért kell, mert ha megmosod a salileveleket, azok vizesek és nem állnak el olyan jó sokáig, ha kicentrized őket, akkor szárazak maradnak, jobb a saláta állaga, szebb is, nem olyan vizes. De még egy háztartási gép nem kell Kép

<font color="0000ff">És a jó hír: végre elindult lefelé a mérleg nyelve, a mai reggelen 57,6 kg-ot mutatott Kép Kép Kép Igaz, karácsonyig nem akartam mérlegre állni Kép De nem bírtam ki. Hát ez van, de legalább örülök. Pedig a hétvégénk extra-hiper peches volt: szombaton Zsoltika szája felszakadt, mert elesett Kép Szegénykém nagyon sírt, ömlött a szájából a vér Kép Először azt hittem, a foga tört ki. De ma már alig látszik a seb, nem is zavarta, pedig tegnap többször is újra felszakadt Kép Brrrrr, rettenetes. Aztán ma 2x elhagytam a pénztárcámat, én sem vagyok komplett Kép De nem tűnt el semmi, sem pénz, sem iratok, ezentúl pedig jobban vigyázok.

Jó éjt,
Gabi</font>

pgaboka
 
 


őőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 10:01-kor.
vas
 
 


Jó reggelt!

Kép

szép napot és sok-sok ajándékot!
Andi
Ui: Zétény már egy halom csokit kapott, tömöm apukájába, mielőtt még bennem kötne ki Kép
messy
 
 


őpo
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 10:01-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Dirtha! Csatlakoznék a többiekhez, kérünk szépen beszámolót. Ha van ideje rá az újasszonkánakKép

Andi! Még nem adtam májkrémet, de bevallom, hogy baromfivirslit kapott már Miksa. Én is láttam a kismamás táblázatot, de hát annyi mindenben szigorú voltam, erre meg annyira ugrik Miksa, hogy kapott. Ketten tolakszanak a macskával a virsliértKép

Ildi! Én se örülnék, de ha allergiás lenne, akkor az jobb, ha kiderül szerintem.
A súlyodhoz gratula!

Gabi! Virslisalátát sokfélét lehet csinálni. Mondjuk a majonézes a legjobb szerintem, mondjuk egy kis beledarabolt csemegeubival, sajttal. De működik hagymával, sima ecetes lében, mint a krumplisaláta, vagy bármilyen más zöldséggel is. Esetleg valami paradicsomos szósszal is el tudom képzelni. Igazából én sokszor improvizálok a hűtő tartalmától függően.
Még eszembe jutott, hogy a virsli karikára vágva és kis olíván megsütögetve, szintén megsütögetett cukkivel mondjuk, esetleg hagymával, gombával, az is jó lehetKép

Ami engem illet, keményítőnapon vagyok és éppen toros káposztát eszemKép Hozott a párom egy disznóölésből, most micsináljak...

Végezetül egy kép, én még nem raktam föl Mikiset. Ez a párom, mint MikiKép

Kép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!
Ildi!
Tudja a doki, hogy nem is kapott még a baba tejterméket? A HA elvileg nem tartalmaz allergizáló tejfehérjét. Tehát ha semmit nem kapott, elvileg nem lehet allergiás. Persze előfordulhat, de szerintem elég kicsi a valószínűsége. Allergia -laikus szemmel- olyan dolgokkal szemben alakul ki, amit ismer a szervezet. De ha véletlenül mégis pozitív lenne: ezt általában kinövik, úgyhogy nem olyan szörnyű, mint elsőre hangzik!

Ami a Kismamát illeti: érdekes, hogy vannak táblázataik, és aztán a receptekben ők maguk sem tartják sokszor a kor szerinti hozzávalókhoz. Egyébként szerintem egy öntudatos egy éves múlt gyerekkel nem tudod megcsinálni, hogy még egy évig bébipapit adsz neki. Azért nem hülye, látja, hogy a többiek nem ezt eszik. Mondjuk nálunk extra macerás a helyzet, de mindegy.

Ami a kilókat illeti: holnaptól már tényleg szigorú leszek Kép Kép Kép. Járunk egy mondókás játszóházba, és sütöttem a gyerekeknek kekszet, azért csak meg kellett (újra meg újra Kép) kóstolni, hogy nehogy rosszat vigyek nekik, nem? Az a szörnyű, ha látom, nem tudok ellenállni. A fejemben van a probléma.

Zsófi
zsóf
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: