Új privát üzeneted érkezett!

Hahó!

Már megint annyira csiga ez a bnet :roll:

Miksa rendben van, hétfőn mehet oviba :lol: Még be kell szedni a gyogyit, de minden oksi. Mondjuk én is úgy láttam :wink:

Beszti, Rita, küldtem képet, kb. fél óráig tartott...

Beszti! De most ezek akkor teknősök? Tegyél már képet, olyan kíváncsi vagyok! Nekem ékszertekim van, 18 éves a Vazul, anyukám neveli őt évek óta. Megszerette, mint kiderült :lol:

Gabi! Ne aggódj ezen a vasalástémán, ha neked így jó, akkor az pont jó!
Fűző, sztriptíz :lol: :lol: :lol:

Rita! Nem nagyon tudok okos lenni a kaksi témában. Nálunk tényleg akkor volt fejlődés, ha be tudtam fogni a számat, és még a fejemen se látott egy pici reakciót se. De mondjuk Miksánál sose ment a gatyóba, ő ragaszkodott a pelushoz. Olyan volt azért, hogy közölte, hogy kész, aztán öt perc múlva újra kérte. Meg most is van, hogy kakil, aztán percek múlva rájön, hogy még kell. Nem bírja kivárni, míg végez, nem egy ücsörgős típus :wink:

Nyaralás: ezt a "most is"-t nem nagyon értem. Mikor feküdtem én utoljára nyugiban? :lol: De nekem az is jó, hogyha figyelnem kell végig, meg öntözgetnem is egy kicsit és hasonlók, csak le tudjak ülni-feküdni kényelmesen néha. Horvátországban nem lehet normálisan leülni, mert vagy beton, vagy szikla van az ember feneke alatt. Miksa különben amilyen eszetlen, a vízben olyan óvatos, nem is értem. Kicsit besz..ri szerencsére :lol: . Vagyis tavaly az volt :wink: . Térdig érő vízben hordta a vizet, a köveket és hasonlók, egész nap öntözgetett egyik vödörből a másikba.

Mira! Pulykacombot vettem, azt sütöm meg cseréptálban estére, vettem hozzá zöldhagymát, és csinálok hozzá tejszínes gombamártást. Meg a fiúknak krumplit.

Megint gellert kaptam és figyelek a kajára :lol: Talán attól, hogy az új frizuval embernek érzem magam végre, így most fogyni is szeretnék végre :wink: Meg hogy megtaláltam ezt a képet. De a 90 napos már nem megy, állandóan megszegem. Úgyhogy most kiiktatom a szénhidrátot, úgy döntöttem. Végülis elég jókat lehet így is csinálni. De dörrenjetek rám, ha elkanászodom megint, jó?
A tornával most megvárom a tesztet inkább...

Ildi! nem jössz egy kicsit?

Márti! Már annyiszor akartam kérdezni, mi van mostanában az undok kolléganőiddel? Megjavultak?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


ilyen az ágy:
alul 140-es matrac fér bele, ketten simán el lehet férni rajta :D , fönt meg 90-es :D

Kép


és reggel ilyen világot csinált a két törpe kb.3 perc alatt :shock: :shock:
Kép
vas
 
 


hiszen itt vagyok, kukucccss :lol: :lol: :lol:

viszont most húzok hajat szárítani :D
vas
 
 

 
 

Látom, csak olyan lassú a rendszer, hogy megőszülök :roll:

Tök jó ez az ágy, de én nem mertem volna felállítani :wink: Nem félsz, hogy lepottyannak? Zárójelben jegyzem meg, én egyszer fejre estem az emeletes ágyról, most is emlékszem rá. Pedig nem lehettem sokkal nagyobb Miksánál :lol: . Báboztunk, kihajolva lelógattunk madzagra kötött macikat, hát valahogy így esett ... :oops:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Ja, rohadt csiga...........
én is utálom :evil:


dehogynem fosok,hogy leesnek majd róla.De ez nem is olyan magas, mint egy normál emeletes ágy, meg akarunk valami focihálószerűséget föntre rakni.


és a szénhidrát megvonásos diétától nem borul fel az emésztésed??

tök jó, hogy Miksa jól van, és mehet oviba :D
hiányzik már neki?
vas
 
 


Akkor meg a hálóba fognak ugrálni :lol:

Régebben felborult, de még a 90 naposnál bevezettem, hogy minden reggel gyümölcscentrifugázok magamnak leveleket reggelire. Használ és egész megszerettem. Talán jó lesz ebben az esetben is.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


akkor húzok falat téglából :D


Rita, milyen volt a London tea???
én most citromosat iszok, az a kedvencem :D





csak gyümölcs, vagy zöldséglé is van benne?
vas
 
 


Ovi? Biztos hiányzik a kölyöknek, de nem mondja. Én meg nem kérdezgetem, nehogy annyira menni akarjon, hogy műsor legyen belőle. Ami nagyon hiányzik, hogy nem nagyon levegőztünk mostanában, de hát fájós füllel isten ments. Most meg tiszta víz minden...
Nekem baromira hiányzik az ovi különben :lol: Úgy megszoktam, hogy nem kétszer, hanem csak egyszer kell főzni... pedig szeretek, de napi kettő az sok.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Ovi? Biztos hiányzik a kölyöknek, de nem mondja. Én meg nem kérdezgetem, nehogy annyira menni akarjon, hogy műsor legyen belőle. Ami nagyon hiányzik, hogy nem nagyon levegőztünk mostanában, de hát fájós füllel isten ments. Most meg tiszta víz minden...
Nekem baromira hiányzik az ovi különben :lol: Úgy megszoktam, hogy nem kétszer, hanem csak egyszer kell főzni... pedig szeretek, de napi kettő az sok.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Leginkább gyümölcs. Narancs, mandarin, banán, körte, alma, gránátalma meg kiwi. Ezeket váltogatom, néha tisztán, néha keverve.
De ittam már répalét is karalábéval :wink: .

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


hát én napi egyszer se szeretnék mindennap főzni :roll:

ezeket most kaptam e-mailban :lol:
(folytatva a múltkori témát :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: )

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
vas
 
 


karalábélé :?: :?: :?: :shock: :shock:

Egészségedre :wink: :!:
vas
 
 


meg kell uzsiztatnom Nasi-masit, mindjárt jövök. :D

addig írj valamit :wink:
vas
 
 


Mi bajod a karalábéval? :lol:

Lassan mennem kell ám nekem is! Majd még benézek, de most inkább elköszönök!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Semmi. Magában nyersen ,párolva, sütve, rántva , levesnek...... oké, de meginni szerintem nem tudnám :roll: :wink:

akkor hali, én is megyek, megnézem Olkát.
meg azt se tudom ki megy ma Leventéért a suliba, fel kell hínom az uramat.
Meg kéne venni Rákóczi túróshoz cuccokat, szombaton lesz tavaszi topikos babatali, azt kívánnak a csajok :wink:
vas
 
 


Hahó!

Most, hogy így előjött a karalábé, tettem az esti sültre :wink: Naszóval jó lett ám, az uramnak is ízlett.

Pulykacombot vettem, kifiléztem, kisebb darabokra vágtam, hogy gyorsabban süljön. Mázazott cseréptálba tettem őket, alá minimális bacon, meg fölé is. A tetejére karalábé és zellercsíkokat vágtam. Só+bors. Alufólia alatt sült, amíg puha nem lett. Hozzá wokban sült cukkini és gomba volt összekeverve.
Tényleg fincsi lett, csak a kölyök fintorgott. Ő csak a karalábét ette, meg egy kis gombát meg kenyérrel mártogatott. Mondjuk eszi még az antibigyót, lehet, hogy attól nincs étvágya (Normaflort is kapja).

Fáj a pocim. Középen, egész lent szurkál, fájdogál. Néha mensisen, néha csak egyszerűen fáj. Folyamatosan. Volt valakinek ilyen? Néha lufiérzés is van. Ez jó vagy rossz?

Ildi! Jók ezek a vizitdíjas aprók, elfelejtettem mondani :wink:

Többiek, elég lógósok vagytok ma :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Beszti! Jól beírtam ezt neked a hőmérősbe véletlenül :lol: :lol: :roll: :oops:

"Még akartam írni, hogy ezektől: http://www.clh.hu/ kértetek be árajánlatot? Apámnak ők nagyon-nagyon jót adtak.

Nekünk meg ilyen cuccunk van (kazán, nem klíma). Jó és okos: http://www.wolf-klima.hu/ "

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Torna+gyerekmegörzés a X.kerületben!

kukk be ide: www.mamavar.hu
aja
 
 


Jó reggelt, hétalvók, a hasatokra süt a nap! :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szia Szirom!

Már rég ébren, arra keltem, hogy a két lányom bőg, összevesztek a playmobil tyúkokon... 3/4 7-kor :x .
Most kitört a világbéke hálistennek, szépen játszanak mindannyian.
Mi hamarosan elmegyünk, késő délután jövünk csak haza, addig írjatok szépen, jövök majd olvasgatni!

Pussz!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Sziasztok,
itt vagyok én is, ma megint jobban vagyok, tudok kicsit írni.
Szerda este írtam egy nagyon nagyon hosszút, el akartam küldeni, erre a rendszer kidobta :twisted: :twisted: . Na nem írtam újra.
A lényeg úgyis csak az volt, hogy én is kérek Szirom fotójából, az új frizura tuti jó, nekem nagyon tecc és szerintem a mi kis Sziromkánk sumákol és már ledobott vagy 10 kilót, legalábis nekem ezen a képen úgy tünik... :wink:
Na meg azt írtam még, hogy Ildi szoknyája dögös, nem tudom, hogy nekem mikor lesz ilyen... Kérünk róla majd képet, ahogy harci díszben vagy!
Én is levágattam megint a hajam, nem tudom miért, úgy hirtelen nagyon jó ötletnek tünk, most nekem a legrövidebb a családban. Úgy érzem magam vele, mint a saját öreganyám :cry: :cry: De hát nem tudok vele mit csinálni, mert ugye meg kell nönie! Remélem most a hormonok miatt kicsit gyorsabban nö, legalábbis Ábelnál ez így volt.
Gabi, nagyon irígykedem a súlyodra, most Beszti és te vagytok a példakép, hogy szopival is lehet fogyni. Sajnos nekem is az ellenkezöje volt Ábinál... :cry: De majd most!
Még mindig nem hízam semmit, söt talán fél kiló le is ment.
Mondjuk segít a jó öreg hányinger...

Mira, én is szopiztatnám Andrist, hadd pihizzél már te is! Úgysem fog 18 éves koráig szopizni, kicsi ö még!!!

Gabi, ez a füzö mega sztriptíz kazi nem semmi! MOndd, te mire készülsz :wink: ?
Lacuska tüneményesen gyönyörü, kis törökbasa!

Márti, nagyon örülök, hogy írtál!! Sulival mi van? Na és a babatéma??

Szirom, szerintem ezek a jelek jók!!! Nekem is majd meg akart jönni ennél a terhességnél is, meg lufis volt meg szúrkált is, szóval jó úton haladsz! Holnap reggel már alig várom, hogy tesztelj!! Ugye holnap tesztelsz? Aztán majd együtt visszafogyunk a szopi után a bomba alakunkra! Oksi :wink: ?

Én tegnap megjártam a poklot, nem vagyok egy háyós típus, Ábival nem hánytam egyszer sem, eddig sem volt semmi gond, mert én inkább valahogy leküzdöm. De tegnap azt hittem, hogy szétrobban a fejem, annyira fájt, zakatolt, aztán ez jól felerösítette a hányingert, nem lehetett egyszerüen visszatartani. Egész délután és este csak fetrengtem, még jó, hogy apa sietett haza és Ábellel volt. Én felkelni sem tudtam, csak elvonszolni magam néha a wc-re...
Aztán kilenckor elmentem én is aludni és mára hála Istennek kialudtam a dolgot, de a hányinger azért megvan. Magában ez sehol sincs a fejfájással párosulthoz! Nem kívánom senkinek! Brr! Remélem hamar túlleszek már rajta.

Na elküldöm ezt, nehogy megint úhy járjak, mint a múltkor.
Puszika mindenkinek, majd még benézek késöbb!

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Sziasztok!

Motiot! Sajnos nem adtam én le egy dekát se, sőt :oops: A csajok a múltkor láttak a talin, hát rég néztem ki ennyire sz.rul. De most a frizura dobott rajtam egyet, sokkal jobban érzem magam :wink:

A tiédről van kép? És pocikép? Örülök, hogy jobban vagy. A hányiger fejfájással, fúú, az kemény lehetett :roll:

Aha, holnap tesztelek :wink: Bár még csak 13. nap, de reggeli pisiből 20-as teszttel szerintem kéne, hogy mutassa, ha van valami. Optimista vagyok, meg irtó jó a kedvem is, ebből szokott lenni a pofára esés :wink: :roll:

Többiek?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom, szurkolok holnap!!

Motiot, a hányinger tényleg szörnyű tud lenni, remélem hamar elmúlik. Nekem a 14. hétig volt...

Kiló ügyileg én sem állok túl jól. :(
mira80
 
 


hát asszem lőttek a holnapi baba-talinak, az esti kiruccanásnak, ugyanis Natasa az előbb ébredt lázasan :shock:

Ez az én formám. :roll:

szirom, drukk

most mennem kell beteget ápolgatni, meg megnézni Olivér mit csinál fönnt egyedül
vas
 
 


hétfő este látta a gyerekorvos, semmi baja nem volt.
Füle, orra, tüdeje, torka tiszta volt minden.Erre bakker, hát nem belázasodik nekem??? :roll:
vas
 
 


Motiot, nem lehet, hogy azért vagy hányósabb, mert esetleg kiscsaj???? :wink: :wink:
vas
 
 


Ildi, Natikának jobbulást! Honnan szedhette megint a bacit?
Szegénykém nálatok is zajlik az élet !

Szirom, én is a 13. napon teszteltem, asszem 20-as teszttel, de lehet, hogy 25-ös volt, már nem tudom. Délben csináltam, mert ugye még meg kellett vennem, másnap reggelre terveztem, de nem bírtam ki. Szóval ha van valami, akkor holnap biztosan kimutatja! Drukk ezerrel!!!
Hajamról nem csináltam még képet, mert kivagyok töle rendesen, de azért majd teszek fel egyet, hadd röhögjetek a nagymamin :lol: !
Pocim még nem látszik, még csak a szeméremcsont fölött domborodik, azt meg ugye nem lássa senki :lol:

na mentem, mert elmegyünk gyorsan vásárolni. Ki kell használni a jobb napokat :lol:

pussz

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Ildi, erre már én is gondoltam, hogy kiscsaj esetleg, de nagyon fiút érzek, ugyanúgy, mint Ábelnél. Persze ez nem jelent biztosat. De amit látni lehet, kérdezem a dokkert! :wink:

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Na, megnézte du. a szomszéd doki csaj, de semmi extrát nem látott nála.
Tüdeje tiszta, egy kicsit piros a torka,fülébe is belekukkantott, igaz tölcsére nem volt, csak lámpája, de azt is jónak látta.
Most bealtatózva alszik a kis drága(nurofen+viburcol)

majd kiderül holnap(meg éjjel), hogy mennyire komoly a dolog :roll:


Puszkó, jó éjszakát mindnekinek :)
vas
 
 


Motiot, tényleg kérünk képet a frizudról. :D

Még a múltkori levágás után se mutattad meg :wink:
vas
 
 


Ildi, jobbulást Natinak!! Remélhetőleg semmi komoly.
Hova ruccantatok vna ki este? "Buli?"

Andrisnak próbáltam a chamomillat, de nem is tudom, nem láttam változást. Délutánonként szinte az egész ökle a szájacskájában van. Ecsetelgetem neki, de az csak addig jó, próbálja cumizni, nagyon édes.

Motiot, ha kiscsaj nagyobb a hányinger? Az gáz, mert én Andrisnál már teljesen kész voltam. A nap bármely szakában hánytam, volt hogy még este 10kor is... :( És tartott a 14. hétig.
mira80
 
 


Sziasztok!

Szép kis napunk volt! Reggel 8-kor (még épp csak felkeltünk) huss... elment az áram! Én hülye elfelejtettem, pedig ki volt írva már vagy 2 hónapja, hogy ma 8-tól 12-ig nem lesz valami szerelés miatt :? MÉg teát sem készítettem, és hát elektromos a tűzhely is, ezután már nem is tudtam.

Ráadásul tegnap este szólt az új fölső szomszédunk, akik pár napja költöztek ide, hogy falat fognak vágni, ami jó hangos, de hát mit lehet tenni. Igen ám, de nem bírták elkezdeni az áramszünet miatt :D Na mindegy, mi jót játszottunk idehaza, aztán délben elhúztuk a csíkot, amíg tartott a nagy hangzavar.

Ildi,
jobbulást Natikának! Remélem, gyorsan meggyógyul! Nekünk is volt ilyen, a dokinéni semmit sem talált Zsoltikánál, épp csak láza volt és egy picit folyt az orra. Aztán 2 nap alatt meg is gyógyult :)

Mi is ilyen ágyat szeretnénk majd venni a fiúknak! Csak sajna keskeny a szoba, és lehet, hogy ilyen nem fér be, csak a sima emeletes, pedig ez tetszik, már ki is néztük a Kikában :) Én úgy gondoltam, hogy akkor szerezzük be, ha Zsoltika már kb. 6 éves lesz, akkor ő alhat is már fent, de végülis lent is tényleg elférnek ketten :D

Szirom,
drukkkkkkk! DRUKKKKKK! Nekem mensiszerű fájdalmaim voltak mindkét gyerkőcnél :) Szóval minden okés lesz!

Motiot,
szegénykém, ezzel a hányingerrel :( Még 2 hét, és ha minden igaz, vége! Kitartás! Tényleg lehet, hogy kislány van a dologban :D

Mira,
nagyon szépen köszönöm! Olyan szívesen elmennék, de nem lesz rá időnk, és hát Lacust sem merem nagyon magára hagyni ennyi iődre, még akkor sem, ha esetleg az épület előtt kőröznek babakocsival a férjemmel :)
De majd egyszer eljön az én időm is! :):):)

Rita,
csajaid :D Jó kis ébredés! Engem is mindig kirángat a nagyfiam az ágyból, pedig a picike olyan jókat vigyorogva elfetreng mellettem :D De legalább ők még nem veszekednek :D

Beszti,
garnéláid :)

No, csajok, a fűző ilyesmi:

Kép

A középső csajon lévő hasonlít az enyémre (pont ugyanolyat nem tudtam letölteni a netről), csak ugye feketében :)

Ez használható ruha alá, természetesen. De inkább csábítási céllal szereztem be, fekete harisnyával tuti szexi!

A sztriptíz aerobic pedig csak érdekel, jókat olvastam róla.

Neeeem, egyenlőre nem készülök semmire :) De nagyon hálás dolog ez a fűző: szépen karcsúsít, és eltakarja a pocakomat :D Meg lapossá is varázsolja :D Egyszóval főnyeremény! :)

Most már megyek, jó hétvégét mindenkinek!!!

pgaboka
 
 


Hahó! :lol: :lol: :lol:

Csajok, én most csak ezt teszem ide, de a következő erősebb csíkig ne szálljatok el nagyon, jó? :lol:
Kép

Halvány, de ez még csak 13 dpo.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom!

:D :D
Ezen a képen nem igazán látszik a csík (biztos élőben jobb volt, de a fényképezés mindig ront rajta), viszont megkuksiztam a másikat a hőmérősben, az sokkal jobb!
Fölteszed ide is?

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Beszti! Csináltam újat nektek, mert erősödött tovább a csík szerintem :wink:
Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Húhú!!!!!

Kép Kép
vas
 
 


Ildi, jobban van Natasa? Lehet, hogy benyaltátok a 3 napos lázat, tudod, aminek a végén van a pöttyöződés.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom, hajrááááá!!! Drukkok mennek!

pgaboka
 
 


Jobban van, nem lett lázas éjjel, csak egyszer sírt fel, de zöld fikkantót szívtam az orrából reggel.

Viszont cserébe én is fikis vagyok.

Most ment el az uram+ Oli anyu elé a buszra, ha nem lesz Natussal gáz délután, meg este, azért szülinapozni, lehet, hogy elmegyünk(vagy csak vacsizni valahova kettesben) :D

A mai babatalit viszont sajnos el kellett halasztanunk :(
Pedig állat jó rákóczi túróst sütöttem.
Szét is osztottam felét a 2 szomszéd családnak :lol:

Kép



hát, remélem nem lesz pöttyöződés :(

ja, a szomi kiscsaj 2 nappal ezelőtt bárányhimlős lett
(és Levente mellett ült mindne reggel a kocsiba :? :wink: )

vas
 
 


hú, erre a hírre látom mindneki bekukkant :D :D :D :D :D :D :D
vas
 
 


Gabi, nagyon vadító a fűződ :shock: :D :D :D

Csak gyakorolj a sztiptíz lemezre!!
Láttam én is a tescóban.Carmen Elektra-s?
Viszont callen dvd nem volt tegnap.

Natus bekakilt :roll:
vas
 
 


Aranyosak vagytok, köszi :lol: :lol:

Ildi! Akkor jó, ha jobban van a kiscsajszi :wink: De a zöld fiki az nem az igazi...
Kár a babataliért, de akkor tényleg nem lenne jó. Esti programért viszont drukk :wink:

Te nem oltattad be őket bárányhimlő ellen? Nekünk javasolta a doki a mostanában előforduló sok szövődmény miatt.

Ja, a sütid igen-igen vonzó! Biztos sajnálják a csajok nagyon :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Tényleg, Gabi, már akartam írni, hogy fűzőm nekem is van ám, de nem a csábítás miatt vettem, hanem hogy rendesen nézzek ki a menyasszonyi ruhámban :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


nem oltattam be őket, mert állítólag 10 év védettséget ad, most akkor 17 évesen kerül ki ebből a körből Levente, nem hiszen, hogy akkor épp egy bárányhimlő hiányzik neki :roll:

Aha, sajnálták, meg mutatam nekik is tegnap. :lol:
Az volt a gáz, hogy elkezdtem sütni, 3/4 részben kész volt, mire Natika felébredt lázasan.
Persze befejeztem, de dupla adagot sütöttem 1 kiló túróból :roll:
Na, majd anyuval megetetem :wink: :lol:
vas
 
 


Én nem 10 évet tudok, mert amikor tavaly a tesóm kislánya barihimlős lett, és előtte együtt játszottak, akkor fölhívtam a doktort, hogy meddig védett most akkor Miksa. És azt mondta, hogy ez végleges, örök életre, nyugi.

No, most elköszönök, mert annyi, de annyi dolgom van. Pussz mindenkinek! :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Én meg hallottam több verziót
-volt ez a 10 év
-aztán volt olyan, hogy nem tudják meddig, de nem élete végéig
--nem is biztosít 100%-os védettséget, el lehet alatt kapni

ja a szomi kiscsávó dec.ben elkapta (oltással), és kb 4-5 pöttye lett.
A kiscsaj, aki a héten lett az, na, ő tele van, mint állat :roll:

Szóval nem tudom.

Tavaly nyáron kezemben volt a recept, egy hónapig tanakodtam, aztán nem váltottam ki. :roll:






beleolvasgattam kicsit a hőmérősbe, milyen kedvesek ott a csajok :D :D :D :D :D


húzok én is :D
:D
vas
 
 


Szirom, HURRÁÁÁÁÁÁÁ!! :D :D
Most akkor izgi van ezerrel??

Ildi, a zöld fiki tényleg nem jó hír. :(
Háát a sütid... Igazán lehetnénk szomszédok... :lol: :lol:
Ha lesz időd leírod a receptjét?
mira80
 
 


Szirom, mit látok??????????
Hurrrráááá!!!!!
(Persze még nem kiabálom el, de megígértem, hogy együtt babázunk, nemde? :wink: ) Boszi vagyok ám, csak még nem mondtam !
Nagyon nagyon drukkolok, hogy még tovább erösödjön a csíkod, bár megjegyzem, hogy az enyém sem volt erösebb az elsö teszten, söt, amikor a doki csinált egyet a 15. napon, az sem látszott jobban! Úgyhogy nagyon nagyon bizakodó vagyok!!!!!!!
Mégesgyszer Hurrrááá´! Bearanyoztad a napomat!!!

Többieknek pussz, szép napot!!!

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a vásárlásból, költöttünk egy vagon pénzt :shock: Meg vettünk pizzát (donpepe) :D

Ildi,
igen, carmen elektrás a dvd-m, csinik a csajszik benne :D Én is olyan vékony derekat akarok!
Most néztem a dvd-ket a tesco-ban, gondoltam is, ha látok, felhívlak, hogy megvegyem-e, de hát nem volt :(
Natikának jobbulást! Nagyon jól néz ki a süti!

A bárányhimlő elleni oltáson én is gondolkozom. Nekem a minap a védőnő azt mondta, hogy mivel nagyon új az oltóanyag, ezért nem tudják biztosan, meddig szól a védettsége. Érdemes a gyereket 10 év múlva újraoltatni, mert a felnőttkori bárányhimlő veszélyesebb!

Szirom,
drukkok továbbra is mennek :):):)

MINDENKINEK! Megjelentek új Kisvakond-lemezek, a 6-os és a 7-es is kapható a tesco-ban :):):) A kisvakond és a hóember és a Kisvakond és az egér.

Mennem kell, Lacus nyűgi...

pgaboka
 
 


Hahó!

Tiszta béna vagyok, vasárnap reggel kidobott az ágy :wink: De olyan jó hangulatom van, még aludni sincs kedvem :wink: Mondjuk tegnap délután meg ledőltem a gyerekkel, és ő ébredt előbb :oops:

Köszi mindenkinek, annyira aranyosak vagytok :wink: Úgy reménykedem benne, hogy most nem lesz gond. Úgy is érzem. Anyukám megint óvatosságra int, de úgy döntöttem, hogy nem fogom remegve várni, hogy mi lesz. Inkább merek örülni, mert ha baj lenne, akkor akárhogy viselkedtem is, úgyis kiborulok nagyon. Szóval örülünk :wink: Az uram óvatosabb, de szerinte is rendben lesz most.

Akartam már kérdezni, ti mennyit cipeltétek ilyenkor a nagy fenekét? Miksa állandóan hurcoltatni akarja magát, és ez eddig nem volt gond (csak ha fájt a derekam), de most nem esik jól a 15 kilója, főleg, ha ugrál is közben. Azért emelgetem, de igyekszem minél kevesebbet. Mondjuk ha nem éreznék semmit, akkor talán nem zavarna, de szurkál a pocim, és ez mindig emlékeztet. Ilyen szurkálás különben Miksával is volt, felismerem :wink:

Ildi! Hogy vagytok? Natasa? Voltatok valahol este? :wink:
Ez a barihimlő, hát nemtom, pár évig biztos jó a szuri. Ha már beadattuk, én most egy darabig emiatt nem aggódom. Bevallom, azért is adattuk be, mert a dokink is mesélt csúnyákat (a környékünkön volt egy haláleset is), de itt is olvastam két babáról, amikor a gyereknek valahol a hónalji nyirokcsomó környékén lett szövődményként óriási kelése, amit műteni kellett.

Gabi! Köszi, a Kisvakond és az egér már megvan ám :wink: Azon van az árvíz, ami elviszi a kisegér házát, és ez megvan nekünk könyvben. Miksa is kívülről tudja, meg én is :lol: A másikat szerintem még megveszem, csak nem akartam egyszerre kettőt venni, hogy ne szokja meg a dömpinget.

Motiot! Köszi :wink: Megígérted, hogy együtt babázunk, csak akkor minek vártatok idáig? :lol: :lol:

Mira! Mostanában nem írsz magatokról, csak nyúlfarknyi vagy. Kicsit hosszabban? :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?