Új privát üzeneted érkezett!

Ne nevezzük át a topicot? Micsináléjjelazuram topicra?? :) Vagy minincséjjelazuramon?? :)
Végülis, ha távolról is, de ez is a fogyókúrához tartozik, az tény... :lol: :lol: :lol:

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Kép Kép Kép
vas
 
 


Na, most megnéztem a szőnyegeket, nektek melyik tetszik?
Fa bútorok vannak a nappaliban, barna huzatú kanapé és piros párnák.
Kép Kép Kép

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 

 
 

A középső :D :D

ezek honnan valók???



Elraktam egy halom ruhát, növelve a vasalási adag mennyiségét :(

Közben Natasa felébredt sziasztok!!!!!

Du. jövök, ha tudok :wink:
vas
 
 


A mibenalszikaférjünk-re nem is mondok semmit.... Ilyen témát! :oops: :oops: :D:D

Szirom!

Nálunk nekem mézes-gyömbéres pácolt pulykamell lesz zöldségekkel és rizzsel, a gyerekeknek meg zöldbabfőzelék fasírttal. De nem vagyok ám ilyen nagy szakács most, ez a la Foodexpress. :D:D
Jobbulást Miksának!!!:):)

Rita!

Tök jó a hízás, ez ennyi idősen egyáltalán nem sok. Én nem árulom el, mennyit híztam, azt se, most mennyi vagyok! :D:D Majd ha esetleg sikerül lejjebb jutni, akkor dicsekszem az eredményeimmel! :D
Viszont nekem most éppen nincs egy darab vasalnivalóm se!!! Olyan angyon ügyes voltam, kimostam mindent és ki is vasaltam (igaz két napomba telt úgy is, hogy állandóan ment a mosógép és szárítógép és egy csomót vasaltam).
Nekem a 3. jobban tetszik, de a környezettől is függ. Ha már sokminden forma, szín van ott, akkor egy egyszerűbb jobb szerintem, ha viszont minden elég egyszerű, minimál stílusú, akkor jó lehet a mintásabb is.

Ildi!

Jó kis gyógyszermennyiség, 2 hete mi is elköltöttünk ennyit, pedig én se szoktam gyógyszereket venni. Még jó, hogy legalább a felét egészségpénztári számla terhére tudtam venni (minden hónapban utal a munkáltatóm 3600 Ft kölüli pénzt rá, nem is nagyon használtam (el is felejtettem, hogy van), már több, mint 100 ezer összegyűlt rajta), csak az rossz, hogy nálunk a gyógyszertárban nem lehet vele vásárolni, át kell mennem Szigetszentmiklósra, mert ott van egy gyógyszertár, ahol tudom használni a kártyámat.
Olinak és Natinak is jobbulást!! :):):)

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Ildi! Ne nevezzük át, mert akkor túl sokan fogják olvasni :lol: :lol: :lol: :lol:

Rita! Segítettél, palacsintát sütök :lol: Csak el kellett menni a boltban, mert semmi, de komolyan semmi nem volt a hűtőben. Elfogyott a tej, a kenyér, a sajt, nem volt kakaó, meg túró és tejföl se, kellett papírzsepi, és egy szem gyümölcs se volt már. Meg sör se az uramnak, pedig azt kért Valentin-napra :lol: :lol: :lol:

Rita! Nekem az utolsó tetszik, én is néztem, de elég sprőd és vékony. Ildi, iIkeás :wink:
Különben én is pont úgy keresek, hogy pácolt fa bútorok (barna), meg veszünk ugye egy homokszínű kanapét, és pirosat-vöröset képzeltem melléjük kiegészítőknek. A fal krémsárga. Én ezt a szőnyeget néztem ki:

Kép

vagy ezt:

Kép

Ehhez a kanapéhoz:
Kép

A rolók meg olyan színűek lesznek, mint a kanapé, antilop hatásúak, tök olcsók az ikkejában. Még ebbe a színvilágba valahogy valszeg kutyulok majd sötétzöldet, mert nagyon tecc a sárga-vörös-zöld-drapp együtt.

Húzok palacsintát sütni...

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Beszti! megelőztél :wink: Ügyes vagy a vasalással. Én hiába vasaltam ki, megint van két gépnyi száraz :roll:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom!

Nekünk is hasonló kanapénk van, Ektorp kinyitható kanpé (ha jól látom, ez nem az, csak nagyon hasonlít), de ilyen színű. Nekünk kék szőnyegünk van, meg sárga dekorunk, sárga falaink.
De az a két szőnyeg is illene hozzánk, jó színűek.
Vasalnivaló: én sem emlékszem rá, mikor sikerült utoljára nullára vasalnom. Viszont nagytakarítok! :D Igaz, amolyan "babás nagytakarítást" végzek, egyben nem tudnám megcsinálni (idő hiányában), így részletekben (2-3 szekrény egyszerre, de azt alaposan) csinálom. Így nem zavar, hogy félig van kész, esetleg kipakolva marad, és előbb-utóbb kész leszek (bár lehet, hogy csak hetek múlva :D:D).

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Beszti! Mi is néztük az Ektorpot, nagyon tetszett, de amikor belehuppantunk ebbe az Ekeskogba, nahááát :shock: :lol: Nagy és puha, és nekünk pont ilyen "döglőkanapé" kell :wink: A régit mindenképpen ki akarom penderíteni, mert az sarokülő és egy halom helyet feleslegesen foglal el. Egy nagy kihúzható ággyal van felszerelve, ami mindig ki van terítve, és azon alszik el minden este az én emberem a tévé előtt. Akkora az ágy, hogy hárman kényelmesen lehet rajta aludni, de ő egyedül képes úgy elfeküdni valahogy keresztbe, hogy már senki se fér el mellette, csak kucorogva. Mondtam neki, hogy ezért nem érdemes ekkora helyet elvenni a nappaliból :lol: Akkor legyen egy rendes kényelmes kanapé, ami jól is mutat.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Alszanak a csöppök.
Én meg közben kipakoltam az uram kupleráját a fürdőszoba sarkából. :roll:
Már hülyét kaptam tőle.Hogy amióta elkezdte csinálni a burkolatot, azóta kupi van.Most is otthagytam, csak diszkrétebben néz ki. :roll:


Beszti, nekünk is van egészségkártyánk, mindnet arra szoktunk venni.Csak a párom nevén van, fizetni én nem tudok vele, és az antibigyó meg sürgős volt, el kellett mennem másik gy.tárba.(ő meg persze dolgozott)
De mindig azt szoktuk használni.
De most már nekünk is van rajt egy halom lóvé.
Persze, jó lett volna ezt a kupacot is azzal fizetni. :roll:

Nálunk zacskós leves volt, Olivér kívánságára, a palacsintát én is megpendítettem neki, de nem kért.Zacsis levest akart.
Én meg nem ettem semmit.
És rájöttem, hogy nem tornázom.
Két napja nem csináltam, és megint 61 kiló vagyok.Ez kicseszés.
Ha nem csinálom, sokkal gyorsabban mennek le a kilók.(jó, ezt eddig is tudtam :wink: )
De feszes combikat akarok, ahhoz meg csinálni kéne :roll:
Nem is érdekel a nagy seggem, csak a combjaim meg a hasam ne lenne ilyen löttyös :lol:


Kéne valami frankó süti vagy kaja vacsira az én drága uramnak Valentin-napra :D
De nem tudom mi legyen.
Majd benézek a fagyasztóba, kamrába, mit lehetne tenni. :wink:
vas
 
 


Tessék, Natus fel is ébredt.
Nem sokat aludt.
Alig másfél órát!!! :shock:
vas
 
 


Ildi, én is terveztem valamit, meg beszéltünk is róla, de azt mondta, hogy ne süssek semmit. Szoktam mindig alkotni valamit, de édeset nem eszik, mert ha hazaesik, akkor megissza a sörét, ahhoz meg ugye minek, és különben se édességes. Sós se kell most, mert pizzát ígért mára (márminthogy hoz, mert ezer éve halogatja, hogy enne Pizza Hut-os pizzát, most meg ott jön el előtte), szóval felesleges lenne. Majd valamit kitalálok azért. Tavaly piros szívecskéket csináltam üvegmatricából, azt ragasztottam rá a söröskorsójára, aranyos lett és nagyon örült neki. És kérdezd meg, hogy betette-e a mosogatógépbe :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Riadó, riadó!!!!

Keressük MÁRTIT, aki eltűnt!!!!!!

Halihó, Márti, kerülj elő, de gyorsan!!!!!!!!



Kép Kép Kép
vas
 
 


Biztos betette,
Pasi :lol: :lol: :lol: :lol:
vas
 
 


a söröspohárra jó ötlet a szívecske :wink:
(nem baj, ha ellopom??? :wink: )

Az enyém nem nagy ünneptartó, még a saját szüli-névnapjait is elfelejti (pláne a többiekét), de ma nagyon kedves volt, küldött nekem sms-ben szivecskét :D

pizza hut-os pizza nagyon jó :D :D :D
100 éve nem ettem
vas
 
 


Igazad van, én is már valami hasonlót terveztem! Nekem is hiányzik Márti!

És lelkifurim is van, mert kaptam olyan körleveles-barátos emilt tőle, de én nem küldtem tovább meg vissza, mert nem vagyok babonás, meg úgy vagyok vele, hogy nem ezen múlik, meg nem is értem rá, és a rendszergazdik is belénk verték annak idején, hogy ez a legtutibb vírusterítő. Szóval Márti, remélem, hogy nem bántódtál meg ezen, hiányzol nekünk, gyere szépen! :D

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Dehogy baj, azért mondtam, hogy lopd el, te lüke :wink: A kicsi szívek pár óra alatt megszáradnak, estére jó lesz már. Bírni fogja :wink:

Én is szeretem a Pizza Hut-os kaját, bár nem is hasonlít az olasz pizzára, hanem a maga nemében valami egyedülállóan más :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Nekem is lelkifurim van, mert én meg ugye kaptam az sms-t tőle, mikor itt voltatok (te is láttad pont), én meg nem írtam vissza.
Akkor nem értem rá, aztán meg kiment a fejemből,aztán meg aktualitásást is vesztette.


MÁRTI, gyere már!!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
vas
 
 


Estére?????
2 óra múlva itthon van!!!! :shock: :shock: :shock:

gyorsan megyek is szívecskéket festgetni!!!! :D
vas
 
 


Ügyesen :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


2 óra múlva? Most esik le... Az enyim meg olyan 5 óra múlva...

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Közben rájöttem, hogy hazaérkezés után nem szokott rögtön sörözni. :wink: (úgyhogy van ideje megszáradni)

Na, csináltam közvetlen a pohárra, az jól le is folyt, de megmentettem, aztán csináltam még 3-at külön, azok most száradnak a radiátorn.
Lehet fel se ragasztom, inkább megkérdezem, boroznuk-e, akkor a borospohárra ragasztom gyorsan :D :D
vas
 
 


Jól van nyugi vagyok. Rossz volt a gép 1 hétig nem volt. Tök betegek vagyunk Andrással, egymást fertőzzük felüll állandóan. már a második adag anitbogyót kaptam a dokimtól. Nem volt nagyon kedvem írni, még a gépet sem nagyon nyomtam be.

Holnap talán majd írok többet.

Ildikó!

Ne legyen lelkiismeret furdalásod, hogy nem írtál vissza. Nekem van, hogy tavaly olyan hülye voltam és nem mentünk el hozzátok. Azóta is nagyon bánt a dolog. Mostanában meg esélyt sem látok rá.

Majd jövök, mert még nem is fürödtem, András mint a ksikutya ugat egyfolytában a szobájából, nekem kezdenek égni a szemeim.

Jó éjt Mindenkinek, meg jobbulást.

Márti
mártus
 
 


Márti, végre!!!!!
Nagybetűkkel kellett kiugrasztani a bokorból????? :D :D
Örlük, hogy megvagytok, meg hogy nem harizol.De te se emészd már magad a tavalyi miatt. :wink: :D

És JOBBULÁST mindkettőtöknek!!!!!!

Kórházasdi mikor lesz?????



Valaki sír.
lehet, Natus felébredt
(Olivér már fennt van, fél 8-kor ordított, hogy bekakail.AZt se tudtam hol vagyok.Rohantunk a wc-re.Kicsit fosis lett a sok gyógyszertől)
Na, mennem kell
vas
 
 


Mégse Natasa volt.
Olivér szétszedett egy kinderes kisautót, és azért ordított, hogy rakjam össze.
Persze Natika durmol.
Hogy miért nem tudnak ezek egyszerre ébredni?
Tegnap Oli aludt 8-ig, Nasi fél 8-ig.
Ma meg Oli fél 8-kor felkelt, Nati meg még mindig alszik.Egyszer alundánk egy ideig :D :roll:




Szívecskés poharak bejöttek :D :D :D
Először kapott egy kávét, üvegcsészében, arra ragasztottam egyet. :D
Tetszett neki. :P
Aztán fél óra múlva hoztam be neki sört (kérdezés nélkül), azon három szívecske volt (jót röhögött) meg azt mondta, mindent teleraktál szivekkel?
Aztán lefekvéskor vette észre, hogy az ágy mellett a nagy rajztáblát is telerajzoltam :wink:
Szóval elláttam szivecskékkel. :D :D :D

Én meg kaptam virágot :D



(ja, és még ragasztottam 2 borospohárra is, behűtöttem egy tokaji aszút, de az valahogy kimaradt)
De ami késik, nem múlik :wink: :wink:
vas
 
 


Hahó!

Márti :lol: Navégre :wink: Jobbulást nektek, gyógyuljatok gyorsan-gyorsan!

És rám haragszol a levél miatt? :(

Ildi! Örülök, hogy bejött a matricás szívecskézés :wink: Mi kis kártyát csináltunk Miksával végül a vacsoraasztalra, és szívecskéket pecsételtünk rá azzal az ikkejás vastag filccel, aminek az egyik vége apró nyomda. Mondjuk Miksa az övét telepecsételte dugig, de nagyon aranyos lett :lol:

Én meg kaptam az uramtól egy bonsait :D

Miksa éjjel többször is fent volt, rosszul aludt a köhögéstől meg a takitól. A fene egye meg ezt a betegséget :evil: A kedve viszont jó, és láza sincs. Tegnap délután mértem neki először hőemelkedést, de csak 37,2-t, és az is gyorsan elmúlt. Remélem, ma már nem lesz neki, mert délután be kell mennem értekezletre, és a szomszédasszony fog Miksára vigyázni. A legjobbkor ez is, nem szívesen hagyok itt egy beteg gyereket :roll: . De a múltkorin se voltam, mert az meg pont alvásidőben volt :roll:

Tegnap elaludtam este 10 után nem sokkal :shock: Úgy küldött föl az uram a tévé elől. Mondjuk nem voltam jól. Lehet ez a gyógyszertől szerintetek?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Hahó!

Szerintetek merjem csipőszűrésre vinni ma Simont?
Ami mellette szól:
- máig érvényes a beutalónk, és csak heti 1-szer van rendelés
- jövő hét elején vinném orvoshoz, oltást kapna, emiatt jövő héten nem tudom elvinni, azt nem tudom, meddig lehet
Ellene:
- ma van az első vizitdíjas nap (nekünk nem kell fizetni, de ki tudja, mekkora a káosz
- 3 gyerekkel kell mennem egyedül
- a védőnő mondta, hogy korábban a babákat mindig előrevették, ha rendelés elejére odaértek, de állítólag a múlt héten már nem, és a betegek hőbörögtek, mert valaki elől akart bemenni babával (jó lenne egy férfihátvéd :D, de az ma nekem nincs)

Vélemény? :D

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Hahó!

Beszti! Nem szavazok :wink: Nem tudok dönteni helyetted sajna, mindkettő mellett vannak érvek, mint láttuk. Ha elviszed, túl lesztek rajta, talán ezt tehetném még hozzá az első érvkupachoz :lol:

Én sajnos kénytelen leszek ma bemenni a városba értekezletre, pedig nagyon nem fűlik hozzá a fogam. Majdnem úgy is volt, hogy nem megyek, mert Miksa délelőtt fájlalta a fülét. Hát a szívemhez kaptam :roll: Hívtam a dokit, mert nem tudtam, mit csináljak, hisz épp véget ért a rendelés. De szerencsére épp felénk tartott (mármint a falu felé), úgyhogy beugrott ide is. Sima takikór, tiszta tüdő, szép torok, és a fül is szép tiszta. Huhh. Valszeg attól fájhatott neki, hogy pattant, amikor orrot fújt. Meg is lepődött szegénykém. A házikúrálást még Fenistil cseppel egészítettük ki, de ennyi. Azt mondta a doktor, hogy 7-10 nap a gyógyulás.
Így viszont elmehetek, rábízhatom a szomszédasszonyra a kölket, mert nincs nagy gáz.

Megyek is valami ruhát keresni magamra... :roll: :?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom!

Kösz, megoldottuk! :D:D
Persze tényleg sokan voltak (hogy a vizitdíj vagy a heti 1-szeri rendelési idő miatt, az nem derült ki).
A rendelőre valami ilyen van kiírva: "Tisztelt betegeink! Kérjük, hogy kisbabákkal és kisgyermekekkel érkezőket sorszám nélkül belátásuk szerint előre engedni szíveskedjenek!"
Na kösz, ez azt jelenti, ha nem akarják, nem teszik. Hát én nem vártam meg, míg valaki beenged, főleg mivel egy idősebb ember nem is engedett, így a következő idősebb ember előtt pofátlanul bementem (ő se akart, de úgy álltam, hogy én tudjak bemenni). Végülis 5 perces vizsgálat... Nem szoktam ilyen lenni, nem szoktam szívességet kérni, hogy előbb bejussak, de ez kivételes alkalom volt.
Aztán persze még az is gond volt, hogy a TAJ számot nem vittem magammal (a párom elvitte az anyasági, stb. intézéséhez, és még nem került vissza a pénztárcámba és a kiskönyvbe se írtam be a számot), ezen a cseppet sem segítőkész aszisztens akadékoskodott. De aztán szerencsére épp jött a másik, és mondta neki, hogy vegye fel az adatokat, én meg telefonáljak rá a számmal. Megtettem! :)
Jó, hogy Miksának nem ment a fülére! :):) A Fenistil nem allergiás dolgokra szokott jó lenni? Legalábbis Nátán akkor kapott, amikor valamitől csupa apró kiütés lett (valószínű pl. mosóporral játszottak avgy túl sok fürdetőt tettek a vízbe (időnként előfordul, hogy minden tiltás ellenére egy egész flakont beleöntenek)), valószínű allergiás reakció volt.
Jó értekezletet! (Nem csodállom, hogy nem akarsz elmenni. Ráadásul nálunk az eső is esik...)

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Hali, csak most tudtam jönni, mert itt volt a barátnőm-
De közben látom Beszti, megoldodottad a problémát.
És mi volt a csípőszűrés eredménye??

Fenistilt én is akkor kaptam(tablettásat), amikor volt valami kiütés az orrom körül.És olyan álomkóros voltam tőle, bevettem és fél óra múlva már aludtam is.De ez rá is van írva.(Szirom,neked is lehetett simnán a gyógyszertől tegnap este)
De a gyerkőcök Fenistil cseppeket szedtek már úgyis , mint Miksa.
Szupi, hogy minden rendben vele. :D

Sajtos rudat sütök éppen (de fagy. leveles tésztából), Leventének holnap lesz a farsang a suliba.
Boxoló lesz :D
vas
 
 


Sziasztok!

Beszti, én is elmentem volna a heyledben, jobb ezen túllenni mihamarabb. Eddig én is mindig az aktuális adaggal együtt voltam csípőszűrésen... És úgy tűnik, ez most is így lesz, hiszen nyáron kell majd menni, semmi intézmény, viszont az uram dolgozik... Úgyhogy megértelek. De nagy kérdés, hogy HOVÁ kell majd menni, eddig ugyanis a Budaiba jártunk. :( Amit ugye be akarnak zárni. (Szirom, ezt csak megemlítem :) , nem megyek a részletekbe, de tény, hogy ez a legjobb gyerekgyógyászati intézmény a környéken, új épületben, satöbbi...).
Ja, a másik: tegnap hívott egy barátnőm, aki ugyanannál a dokinál fog szülni mint én, két héttel előttem, hogy olvasta a neten, hogy bezár a Margit kh. (Ezt a honlapján és a babaneten olvasta. Állítólag innen valaki felhívta a minisztériumot, ahol azt mondták, még nem biztos, de ha igen, akkor ÁPRILIS 1-ÉN!!! :x :( :? . És az anyákat a Jánosba irányítják (ami kicsit más színvonalú, mint a Margit, ráadásul nekem kissé kínos lenne oda visszamenni.) De HA így lesz, úgyis követem a dokimat. (És nem fizetek, csak neki.)
ma megyek a dokihoz, kifaggatom...
De ami kísérteties a dologban: kedden éjjel azt álmodtam jó hosszan, részletesen, hogy megszületett a baba, valami miatt a János kórházban :shock: :) . Remélem nem megérzés... :shock:

Na, jó hosszú bevezető lett!! :)

SZIA MÁRTI!!!!!!!!! NAGYBETŰKKEL ÍROK, NEKED ÍGY KELL, UGYE???? :D :D Örülök, hogy megvagy, várom a vizsgaidőszakot, hogy megint sokat írj. :D De inkább gyere gyakrabban, addig is jobbulást nektek!

Beszti, a fenistil cseppet én is hallottam már erős orrfolyásra allergia nélkül is, asszem éppen a közös tünetek miatt erre is jó.
A felirat nyilván arra jó, hogy senki ne vegye rossz néven :roll: . Nem kell előreengedni, csak lehet... Vicces megoldás... :)

Ildi, nem ettem fenistilt (csak egy halom milkát :oops: ) mégis akkorát aludtam most délután... :) Olyan jó kis bevackolós idő van, ezt csak a nagy gyerekeim nem vették észre. De ők meg memóriáztak csendesen, kedvesen. :) Rápihentem a monstre vasalásra - megint megszáradt 4 mosásnyi sajna... :?

Szirom, be kell járnod? De ez ritka alkalom, nem? Elhiszem, hogy nem szívesen hagyod otthon így Miksát, én sem örülnék. Még jó, hogy a füle nem gyulladt be!!

Kicsit irigykedtem ám tegnap, hogy ilyen romantikaképes uraitok vannak!Meséltem az enyémnek tegnap, hogy ti hogy készültök, erre csak annyit kérdezett, de ugye te nem csináltál ilyet? :) (Néha csak egy icipicit szeretném, ha vevő lenne a romantikára, de nem nagyon. Kivéve az utazás, ez igaz...)


Jaj, még egy gyöngyszem, tőlem, nektek :D szeretettel... (főleg Besztinek): Hétfő este elmentünk útlevelet intézni a gyerekeknek. Zsolt reggel lelkemre kötötte, hogy vigyek személyit. Mindig a pénztárcámban van, meg sem néztem, a tárcámat elraktam gondosan, de persze ott kiderült, hogy nincs nálam... :oops: Zsolt tekintete is megkeményedett egy kicsit... :oops: , de a nő nagyon kiborult. Próbálkoztam más fényképes igazolvánnyal, de egészen kikelt magából, hogy bankban sem lehet csak útlevéllel, jogosítvánnyal és személyivel igazolnom magam, őt kötik a jogszabályok, blablabla... Jó, akkor megígértem, hogy másnap visszamegyek, bemutatom, innentől háttérbe vonultam. :( . Azért aláírhattam, akkor megint léteztem egy kicsit. :shock: Egész este a személyimet kerestem, hasztalan, csak bőgtem, milyen béna vagyok... Másnap bevittem az útlevelemet, gondoltam békülök, meakulpázással kezdtem. Mondtam a nőnek, hogy ne haragudjon, én is itt vettem észre, hogy nincs meg az igazolványom, nem örülök neki, de itt van az útlevelem... AZ ÚTLEVELEM???? dehát ő már ráírta a lapra, hogy a személyimmel igazolom magam. Én: De az itt sem volt, ő mondta, hogy bármelyik lehet a háromból... Ő: de én azt mondtam, hogy otthon hagytam, azt hitte azt hozom vissza. Hát most mit csináljon. Én tovább mentegetőztem, de nem hatotta meg, javasoltam, zárjuk le, de nem hatott. A végén majdnem hozzámvágta az útlevelemet, hogy jó, akkor elindítja a folyamatot, tessék. Klassz volt. :(
Egész nap azon törtem a fejem, hol lehet a személyim. Semmi. tegnap a baletton rákérdeztem a recepciósnál, hogy nem hagytam-e ott (az öltözőszekrény kulcsáért cserébe oda kell adni valamit, én mindig lejárt diákot, ilyesmit szoktam.) HÁT OTT VOLT.... :D
Slusszpoén: jöttünk éppen hazafelé, amikor csörgött a mobilom, Maja balett-tanárnője volt, hogy benthagytam a szekrényben a kulcsot, ő kiváltotta, nála van a leadott bérletem... :oops: :lol: .
Ezt csinálja utánam valaki... De például gyereket még nem hagytam el eddig... :oops: ((Mentségemre szóljon, hogy négy -saját három plusz egy- gyerekkel voltam, nagyon koncentráltam, hogy a két lány felöltözzön, a saját két kicsim is meglegyen a zsúfolt öltözőben, satöbbi, és beszélgettem valakivel eközben, de akkor is párját ritkítóan hülye vagyok...))

Megyek vasalni, a vasaló már jól befűtötte a lakást... :)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Sziasztok!

Rita, nem semmi az igazolványos történet. De a lényeg tényleg az, hogy gyerkőcöket még nem hagytál el. :D
Halom Milka biztos nem volt olyan sok, bár az utóbbi napokban én is annyi édességet ettem, hogy nem is mertem írni Nektek. (Inkább vmi hízókúrásba kellett vna... :( )

Ildi, amit írtál a jojó effektusról az tényleg beigazolódott, persze a megoldás is. Csak ilyen depis időben nem lehet nem kívánni az ebéd utáni az édességet. Mit tegyek??

Szirom, Miksa hogy van? Gyarapodik a létszám az oviban?

Márti, ti milyen vírust kaptatok el?

Beszti, mi lett a csípőszűrés eredménye?
mira80
 
 


Hahó!

Hát lányok, ezt se ússzuk meg könnyen. Értekezleten fél 7-kor fölálltam, hogy muszáj mennem, így is fél 8 volt, mire át tudtam jönni a komppal. Azt már a telcsibe mondta a szomszéd lány, hogy 37,8, de jókedvű Miksa és eleven. Aztán nem is ment följebb, sőt, 2 tizedet lejjebb ugrott. De fürcsi előtt 38,5, (kicsit hűtöttem is a vízen emiatt), fürcsi után 36,9. Meg is lepődtem, de hideg volt a kölyök keze, ez már mutatja, hogy vissza fog menni, ezért adtam Panadolt. Mire fölöltöztettem pizsibe, 38,2, mire vége lett a mesének, 38,7 :shock: . El is bágyadt szegénykém. A Panadol nem hat valami nagyon gyorsan, emiatt kicsit izgulok, nehogy fölszaladjon neki, de ha egyszer elkezd hatni, akkor nagyon jól leviszi a lázat és elég sokáig lent tartja. Ezért szoktam azt adni éjszakára. A Nurofen sokkal gyorsabban hat, viszont rövidebb ideig. Legalábbis Miksánál ez a megfigyelés. Kúpot irtóra nehéz neki beadni, nagyon küzd, azzal nem is nagyon próbálkozunk.
Kicsit izgulok, mert ma egyedül vagyunk, uram éjszakás :roll:

Rita! Nem vagy semmi ezzel a kismamaaggyal :lol:
Gyerekkórház: tudom, hogy én mondtam, hogy ne politizáljunk, de most néhány mondatot írok azért. Nem vagyok én elvakult, van egy halom minden, ami nekem sem tetszik, egy halom mindenben nem ezt vártam, de a másik oldal méginkább nem tetszik (sok mindent sorolhatnék, hogy miért). Ezt a Budai Gyerekkórházat pl. én sem értem, szívesen olvasnék bizony egy független elemzést az egészségügy átalakításáról, és az egyes döntések indokairól. (Abban gondolom nincs vita, hogy az egészségügy így nem maradhat, ahogy most van. Mármint általában az eü., nem egyes kórházakról beszélek most) Nagyon piszkálja a csőrömet például az is, amit a lombikosokkal csinálnak. A dokiválasztás megszüntetése nekem se jön jól, hiszen messze nem ott szeretnék szülni, ahová tartozom. Erről órákat dumáltunk már haverokkal. Viszont tény, hogy a világon sehol nincs ilyen, hogy dokik magánrendelésen beszednk egy halom pénzt, beviszik a pácienseiket a kórházba, ott használják a magánbetegeik kiszolgálására a kórház (a köz) eszközeit, és aztán zsebre vágnak ezért meg a köz által finanszírozott kórházban levezetett szülésért egy kalap pénzt. Nagyjából tényleg ez van. Csak hát ott a másik érv, hogy én is inkább fizetek, hogy annál a doktornál szüljek, az legyen mellettem, akiben bízom, és ne egy lutrin kisorsolt ismeretlen (isten tudja milyen szakmai felkészültséggel, milyen beleérző képességel, milyen lélekkel) doki. Mégiscsak életünk nagy eseménye, ami nem mindegy, hogyan zajlik. Szóval itt én is ingadozom. Barátaink szültek már Angliában, No-ban, mindenki az ügyeletesnél, csak ők azt mondják, mindenki tök egyformán kedves és felkészült. Ez nálunk nem biztos, hogy így lesz... Vizitdíj: egy dolog miatt látok rációt benne: vannak sajnos nem is kevesen, akik a dokihoz járnak társadalmi életet élni, gyógyszert feliratni (támogatottat). Mondjuk kétnaponta ezért vagy azért, aztán meg amazért. Nem egy ilyet ismerek. Ez egy program egy halom embernek. A II. kerületi körzetinél mindig ült előttem vagy 10-15 nyugdíjas. Köztük a szomszéd néni, akinek nem egyszer magam láttam a szekrényét tömve gyógyszerekkel. Meg el is mesélte, hogy milyen jó oda járni. Aki meg beteg, az ott szenved órákat. Itt a faluban a patikában 8-10 féle gyógyszert vesznek előttem. Cska nézek :shock: Mármint egy ember. Jó, van, akinek kell, tudom. De van túllövés bőven.

Az az írás itt a topikban - ami miatt fölment bennem a pumpa, pedig én alapvetően toleráns vagyok - egyoldalú volt, hatásvadász, inkább szólt a jelenlegi állapotokról, mint a beteg babáról. Ezen pöccentem be. Talán nem kellett volna, sajnálom, hogy elrontottam a hangulatot, de kijött belőme, és azóta is így gondolom.

Egyébként összességében itt a babaneten asszem eléggé egyedül állok a véleményemmel, vagy talán aki hasonlóan gondolkodik, az nem nagyon szól. Én örültem volna, ha nem kerül elő a téma, mert általában indulatok lesznek belőle, és annak nincs értelme. nem olvastam például még higgadt érvelést, leginkább csak anyázást. Nomindegy.

Beszti! Asszem irritált nyálkahártya (pont mint allergiában) tüneteit csillapítja a Fenistil. Nem is folyik annyira most Miksa orra.

Fölmentem az előbb megnézni, már nem olyan meleg és izzad. Az jó :)

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Hú, Csajok annyit írtatok, hogy képtelen vagyok vissza olvasni.

Jézusom, Szirom, milyen levélre kellett volna megsértődnöm. Bocs, de nem emlékszem rá. Kicsit frisiccs.

Ma van András múlt péntek óta először oviban. De most is csak azért mert farsangjuk van ma. Délben el is hozom. Alamuszi nyuszi lett. Kölcsönöztem neki jelmezt mert nem igazán voltam olyan hangulatban, hogy bármit is kreáljak.

Nem tudom, hogy mit nyeltünk be. Én már a 2. adag antibogyót szedem. Még most is nagyon fáj a torkom reggelente aztán 1-2 pohár meleg tea azért oldja. Köhögés, orrfolyás, tüszzögés. Nagy élmény. András már olyan szinten jól van, hogy csak az orra folyik. Szerencsére csak fehér, híg váladék, és nem sárga ami ugye bacis lehet. A gond az nála, hogy képtelen még megtanulni az orrát kifúlyni és állandóan szívom neki. Persze tanítgatom, de a zsepi állandóan a tenyerembe landol mert a száján fúlya ki levegőt.

A műtétre kaptam volna febr 14.-re időpontot de az nem jó nekem a munka miatt, aztán volt febr 21-re az meg már necces a mensi miatt. Így márc 1.-én lesz, csak gyógyulak meg addigra rendesen. Ez már teljesen mély altatásban lesz. Állítólag csak 2 napot kell bent lennem.

Tényleg, Szirom ti hogy álltok? Férjed túlesett már a nagy eseményen?

A sulim ma kezdődik, meg holnap meg jövő hét. Ha lenne kukacom biztosan kilenne tőle,de kukac nélkül is ki van.

Egyébként annyira jó volt Andrással lenni itthon. Most éreztem csak igazán, hogy mennyire hiányozhatok neki. Nagyon sokat játszottunk EGGYÜTT. Próbáltam olyan kajákat csinálni ami nem időigényes de mégis a fogára való, hogy minél többet lehessek vele. Boltoztunk meg társasjáték, vonatoztunk, mese olvasás stb. Meg állandóan ölegettük egymást, mondta, hogy mennyire szeret, meg imád, puszilgatott egész nap. Olllyan jó érzés volt.
Valószínű ezért sem sem gyógyulunk olyan gyorsan, mert egymásnak adjuk-vesszük a vírust, állandóan felül fertőzzük egymást, azt mondta a doktornőm.

Na ezt most elküldöm aztán tanulok angolt. Majd még benézek.
Bocs, hogy nagyon nem írok most személyre szabottan de majd bele jövök.

Puszi: Márti
mártus
 
 


Jó reggelt, ma senki nem akar felébredni?

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Rita!

Nem! :lol: :lol: :lol:
Csak sajnos a gyerekek nem kérdezték, hogy akarok-e...

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Beszti, én is tudtam volna még aludni, lehet, hogy ebéd után megint megteszem. csúnya lusta disznó vagyok, de még egy hét lazsa, aztán iskola, most kell heverni...

Tegnap voltam dokinál, potya uh-n, de még mindig nem derült ki semmi... :lol: "Csak" az, hogy szép, cuki, mozog, éppen jó méretű. :D

Éppen sütök, úgyhogy itt vagyok, csak nem hosszan. A kórházról majd mesélek még!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Mit sütsz?
Nekem is kéne valamit alkotnom a gyerekek miatt, de akkor tuti én ennék egy csomót, azt meg nem kéne. Nálunk többek között ezért nincs palacsinta. :D A Food-tól szoktam olyanokat rendelni, amik tetszhet nekik, bár néha azt is nehéz megállni (pl.a héten ettek szilvakrémes gombócot...)

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Beszti, most először túrós batyut meg (nem először) vaníliás kiflit. Holnapra. (Azért nem ez az átlagos!) De biztos meg fogjuk kóstolni... :)
Ez ismerős, nekem is nagyon kell figyelnem, hogy ne egyek sok süteményt, ha sütök, most tényleg nagyon szeretnék nem elszállni súlyilag. De nem könnyű. :? Tegnap például hatalmas csokinapot tartottam, de egyszer-egyszer belefér. :)
Múltkor írtad, hogy nem mondod meg, mennyit híztál, meg mennyi vagy most. De nem ez a lényeg, hanem hogy ez téged mennyire zavar. Rajtad úgy érzem, hogy nem, és ezért nagyon becsüllek, tényleg mindegy, biztos hogy sokkal kiegyensúlyozottabb is vagy mint én. Szegény férjem már nem is igen bírja hallgatni ezt a témát, úgyhogy nem is mondom, ehelyett excelben vezetem magamnak a súlyomat. Lehet, hogy ez már kóros. :(
Szóval Beszti süss és kóstold meg, és legyél továbbra is kiegyensúlyozott!! :D

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Rita!

Nem, azért ez így nem igaz. Zavar, sőt szégyellem, hogy nem a 4-5 kg-t hízók csoportjába tartozom, de úgy tűnik, terhesség alatt szinte mindegy mit csinállok. Akkor is híztam, ha figyeltem és akkor is, ha nem.
Most viszont nem vagyok hajlandó ezzel elrontani a kedvemet. Hisz előfordulhat, hogy ez az utolsó időszak, amikor ilyen pici gyerkőcöm van, ki kell élvezni ezt az időszakot, és a súlyommal való állandó foglalkozás biztosan elrontaná...
Egyszer már sikerült elég jól lefogyni terhesség után, ez most is fog sikerülni, ha figyelek a dolgokra, és teszek is érte (torna).
Szerencsére most tél van, nem annyira látványos a dolog, Simon még pici. Remélem, hogy kora nyárra már nem lesz ilyen gondom (a nagyon sovány nem akarok lenni, csak normális).
Tényleg csak azért írtam, hogy nem írom meg, hogy mennyit híztam és mennyi vagyok, mert nem akarok nyavalyogni, hisz én is oka voltam a dolognak, talán jobban ösztönző, ha a majd sikerekről tudok beszámolni, kilókról és centikről. (Részben már tudok, mert 3,5 kg eddig már lement jan. 22-e óta. :):))
Majd a végén azt is megírom, hogy menyiről indultam, hisz akkor, ha már gyönyörű formás alakom lesz :D:D, akkor már nem lesz ciki, hogy mennyiről indultam.

Egyébként Excelt én is vezetek (heti egyszeri adattal), meg Tickert is csináltam (a nagyon ideális :D súlyomhoz, persze elsőre ennél kevesebbel is elégedett lennék, ez csak a húzóérték, hogy legyen mire törekedni), de pont azért mert ezek engem ösztönöznek.

Kép

De ezek alapján már akár ki is lehet találni, hogy most mennyi vagyok... :D:D:D

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Beszti, osztok-szorzok... :lol:
A 3,5 három hét alatt nagyon jó nem!?!? Tejet nem befolyásolja? Mit csinálsz az olvadás érdekében??? :)
Hát én sem 4-5 kilót hízok... De igazad van, meg amióta látom, hogy ha figyelek legalább nem áradnak a kilók, csak jönnek, azóta egy kicsit én is megnyugodtam... Hát igen, ez a "most történik ez velem utoljára"-érzés engem is sokszor elfog, kicsit sajnálom, de inkább élvezem, amíg lehet.
Nyárra sajnos gyönyörű formás nem leszek asszem, de lesz egy gyönyörű formás kis csomagom remélem, aki mögé elbújok. 8) Bikini ritkán lesz rajtam, na... :wink:

Mártus, téged utólag vettelek észre reggel, ne haragudj! Elhiszem, hogy jó volt otthon Andrással, én is élvezem az iskolamentességet!
Gyógyuljatok meg mihamarabb!!

A túrós táska finom lett, én csak megkóstoltam, de Adél nagyon gyorsan eltüntetett egy nagyobb batyut, ebből következtetek. Nem bonyolult, innen a babanetről származik a recept, ha valaki kedvet kapott szóljon! (Teszek fel képet róla... :lol: :lol: )

Ildi, Gabi, Motiot, merre vagytok??

Nézzétek, hogy belejöttem a magammutogatásba, nem is kéritek, de mutatom Petikét (aki lehet, hogy lány, ugye... :D ) -vagyis a házát...
Kép

És egy kép arról, mire képes Adél egyedül, kb két óra alatt. :) Szorozzátok hárommal... :roll: :)
Kép

Ja, a kórház:

Szirom, ez az, független véleményt lenne jó hallani róla. Egyetértek, a rendszerben biztos van hiba, bár a nyugatihoz hasonlítani nem jó, nagyon messze áll a kettő egymástól. DE: a Margit és a Budai azért zár(na) be, mint kiderült, mert a helyi regionális valaminek a feje a János kórház főigazgatója. :shock: :shock: :shock:
Hát ez ugyebár minden, csak nem független... És azt aztán végképp nem értem, hogy akarja a János a maga ilyen-olyan, de teljesen kihasznált szülészetével átvenni a Margit évi 1700 szülését??? :shock:
Most tényleg csak azért témázok ezen, mert eléggé érint a dolog. A durva az, hogy beteg sem vagyok, bajom semmi, igazán akkor húsbavágó a helyzet, ha valóban komoly bajjal menne az ember kórházba.
Na, de erről tényleg ennyit, vagyis szívesen beszélgetek erről, csak nem szeretném, ha bárkit is bántana a véleményem. De Szirom, mi szerintem kulturáltan beszélgetünk nem? :)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Sziasztok,
csak bekukk, mert a porontyom bármelyik pillanatban kelhet.

Márti, örülök, hogy jöttél egy kicsit, gyógyuljatok meg hamar és gyere sokat megint!

Beszti, biztosan nagyon csinos vagy, nem kell a duma :wink: Nagyon ügys vagy a 3,5 kilóval, nyárra bomba leszel!
Mi lett a csípöszürés eredménye?

Szirom, Miksa hogy van? Remélem nincs nagyobb baj! Gyógypuszik mennek! :wink:
Tényleg, hogy álltok :wink: ?

Rita, nagyon csinos kismama vagy, nemtom mit aggódsz folyton a súlyod miatt! Abszolút nem látszik semmi a pocidon kívül, arra meg büszke lehetsz! Én nem is merek rágondolni, mi lesz belölem annyi idösen, mint most te. Az még 15 hét! Brr!
Bár eddig még nem híztam asszem, de tegnap meg ma nem áltam mérlegre, elfelejtettem.

Ildi, gyerköceid is meggyógyultak már?

Tegnap jól összevesztem a szomszédasszonyommal, végrevettem a bátorságot és felmentem hozzá megmondani neki, hogy iszonyat, amit müvelnek a lakásban a gyerekei, ami nem is érdekelne egyébként, csak arra a két órára, míg a fiam alszik, jó lenne, ha a gyerekszobában nem a serpenyövel és merökanállal ütnék a perkettát épp Ábel feje fölött, mint ahogy tegnap is csinálták, mikor fölmentem :twisted: . Anyuka meg épp telefonált véletlenül, mint általában. Én könyvet még nem láttam a kezükben ezeknek a gyerekeknek, ami szerintem nem rajtuk múlik. Meg hozzá kell tennem, hogy a nagyobbik lassan 3 éves lesz és még mindig nem beszél, csak kb 10-290 szót. Szerintem ez anyukán múlik, aki nem foglalkozik velük. Na mindegy, jól megsértödött, de legalább megmondtam, ami kikívánkozott.

Tegnapelött kicsit barnázgattam, elmentem azonnal dokihoz, de nem látot semmit. Csak egy kis vérömleny volt a méhben a nnyálkahártyán, de nem a baba kötül, ö meg nagyon jólérezte magát, ficánkolt, szivecskéje vert rendesen. Persze figyelnem kell, meg pihenni, amikor csak tudok, de szerinte nincs baj. Szerintem sem, mert azóta sem volt semmi hála Istennek.

Na menem kell, mert Ábel közben felkelt és itt üvölt mellettem, hogy Micimackót szeretne nézni a számítógépen. Nem bírom már az üvöltést :twisted:

puszi mindenkinek

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Rita!

Ilyen várban tartjátok Petikét? :D:D És a hasadban mi van?:D:D:D
(Nagyon csini vagy!!!)

Motiot!

Csípőszűrés: negatív. :) Nem is kötött, de ezt már a kórházi záróján is rajta volt.
Vérömleny: állítólag sokszor van, nekem is volt, csak én erősen véreztem. A 12. heti UH-n még akkora volt a vérömleny, mint akkor Simon, de a következőre felszívódott teljesen.
Jó, hogy nincs nagyobb gond! :)

Megyek, etetek, még majd jövök!

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Hali!!!

Beszti, de sokat jöttél ma!!! :D :D :D

Motiot sajni a vérömlenyt, de ha minden okés, akkor semmi izgalom :D
Szomszédasszonyt meg már ideje volt rendbe tenni. :evil:

Olivér már jól van, köszike. :D
Bár harcolunk az orvosság bevételnél :?

Miksával mi a helyzet???

Márti, elhiszem, hogy jó volt kettesben otthon :D , milyen volt a farsang Andrisnak??

Rita, tök cukker a pocakod :D :D :D

Látom, fogyókúrás téma van a fogyókúrás topikban :shock: :lol:




Találtam két szállást, ami szóba jöhet.
Az egyik:
http://hu.marys.cz/szallas/praga/hotele ... hotel/674/

a másik
http://hu.marys.cz/szallas/praga/hotele ... hotel/538/

A Beranek nekem jobban bejön :D
Szavazás??????? :wink: :wink: :wink:

Viszont az a bajom most meg, hogy ha átutalom nekik a lóvét otp-n keresztül, akkor utána át kell faxolnom nekik az utalásról a bizonylatot.
De az uram szokott nekem faxolni mindig.Vele nem faxoltathatok. :roll:
Na, majd két szomszédot megkérdezem.
Végülis szerintem ők tudnának, csak titokban tartsák :lol:
vas
 
 


Gabi, Zsoltika hazjött????
És hogy vagytok?????? :) :)
vas
 
 


Rita, frankó lehetett az igazolványos sztori :lol:
Aztán tudsz te is alkotni szépeket :lol: :lol:


Mira, hogy mit tudok ajánlani édességhiányos állapotra????
Azt, hogy egyél :lol: :lol: :lol:

Vagy próbálj meg nem hízlalós édességet enni.
Egyél fagyit(ledo, update1-es kódút),
carte d'or liht-ot,
algida light-ot
Jeges kávét ezzel a fagyival
norbi rudat
gyümölcsöt,
túrót fagyasztott gyümölccsel
joghurtot(natúr)összeturmizva fagy. gyümivel, kicsit jégkásás lesz
Norbi csokit........................
..................................
......................
passz :D




Szirom,Rita, tényleg szörnyű ez a kórházasdi. :evil:
Oli bőg :?, muszáj mennem
vas
 
 


Ildi, nekem a Hastal jobban tetszik, kicsit közelebb is van a belvároshoz, mi is errefelé laktunk ha jól látom.
De a tata a szobában fog ülni? Mert az azért zavarna... :D
Avasd be a szomszédasszonyt, tök jó ez a titkolózás! Remélem sikerrel jársz! :) :)

Hű, Beszti, amikor olvastam, hogy és a hasadban mi van, aszittem a fenekemre célzol... A vár a karácsonyi szerzemény, szép kis darab, nem? 8)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


mégse ébredt fel :D

Szóval az egészségügy egy nagy szar!!!

én egészségügyibe jártam, de azt már akkor lehetett bennfenntes szemekkel látni, hogy egyre szarabb lesz, és sose jutunk el semmilyen külföldi színvonalra. :?
Volt szerencsém Angliában egy magánklinikán látogatást tenni,(10 éve), nekünk még kb.50 év, hogy eljussunk oda.

Az uramat 2000.-ben beutalták az Uzsokiba sérvműtétre, kimenekült, mikor meglátta a szobákat, véres, rozsdás ágyneműt, az egyik szobából hátrafele nyíló másik szobát :shock: (kb. 15 ágyas)
Másnap már Kelen Klinikán volt (ahol 50 ezer volt egy sérvműtét+ a "hotelszolgáltatás")

Tesóm a háziorvos assziszetnse, és tele vannak a Szirom által említette időtöltésként odajáró "betegekkel".
Tudnék mit mesélni. :lol:
A vizitdíjat szerintem ezek miatt találták ki. :roll:
Meg a dobozdíjat azok miatt, akik zsákszámra viszik haza a gyógyszreket.
Persze, az szívja meg, akinek kellene a gyógyszer, pl.tesóm cukorbeteg gyerekének.Ami eddig ingyenes volt (vagy agyontámogatott), most azért is fizethetnek :roll:

Szóval egy nagy szar az egész :!: :!: :!: :!:
vas
 
 


Remélem ,az öreg tata addigra máshol fogja olvasni az újságját!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
vas
 
 


Rita!

Nem a popsidra, csak nem hagyhattam ki, hogy Petike házáról írtál, az alsó képen meg egy vár van...
Aha, jó kis kari ajándék! :)

Ildi!

Többek között azért tudtam sokat jönni, mert pl. most is félkézzel egy textilkakast mozgatok :D (és csipogok :shock: :lol: ), hogy lefoglaljam Simont.
Az első szállás jobban teccc...

Megyek, már nem elég a csipogás. :D

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?