Új privát üzeneted érkezett!

őpo
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 09:46-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Jézusom gyerekek, ne ugorjatok már egymásnak, hiszen mindenki jót akar! Ildi, Anyapoc szerintem nem úgy gondolta, hogy béna kezdők vagyunk, csak biztatni szeretett volna. És én is biztatlak, nagyon jól csinálod! És a magam részéről ez a téma lezárva.

Családban mellesleg nekem is csak elvétve mondják, pedig ugye 96-ról lettem 73, és hát elég ritkán találkozunk. Volt azért, aki megkérdezte, hogy te fogytál egy kicsit, ugye? Nem bajKép
Egyébként nem vagyok szekszárdi születésű, 10 éves koromban költöztünk oda Bácsalmásról. Mercsényi Mikit nem ismerek, csak Bercsényi Mikit, aki keramikus. De asszem kb. 10 éve láttam utoljára. Egyébként az én szakmám is az, de egy súlyos vállsérülés miatt (amit a kézilabdapályán szedtem össze) abba kellett hagynom a korongozást. Igazából ki sem bontakozhattam rednesenKép

Lányok, mellesleg amint az előbb is említettem, elértem a 73-at, úgyhogy most már haladhatok továbbKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


úőp
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 09:46-kor.
vas
 
 

 
 

Szirom

EgyetértekKép

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Mindenki elindult lefelé... Kép Mármint a fogyásban, ez jó hír!!! (egyszer össze kéne számolnunk hány kilót fogyunk egy hónap alatt mindannyian, jó móka lenne Kép)

Anyapoc, köszönjük a biztatást, az mindig elkel! Egyébként ez eszembe sem jutott, hogy ha kevesebb kiló vagyok, kevesebbet is kell ennem a fogyáshoz, mint a diéta elején. Pedig tök magától értetődő dolog.


Ildi, tök jó érzés, ha megindul lefelé a mérleg, nem? Annyi lemondással járó nap, hét után! Amúgy igazatok van, senkivel nem fogok foglalkozni, ha megszól, hogy mit akarok én fogyókúrázni.


Szirom (és Ildi), az, hogy nem dicsértek meg benneteket a családban, ezer százalék, hogy irigység!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A lagziban, ahol voltunk, Anyukámat szinte mindenki megdicsérte, (ő is fogyott 6 kilót, és most pont jó, 58 évesen tíz évet letagadhatna) szóval mindenki megdicsérte, csak a három sógornője nem... No comment.

Képzeljétek, olyan hányingerem van pár napja. Remélem, nem vagyok terhes!
Ma víznapom volt, egész nap gyümölcsteát ittam. A vércukorszintem szerintem a padlón, fáj is a fejem rendesen. Aki kitalálta ezt a víznapot..Kép
(ja, és mivel itt az ideje, az esküvőre megrendeljük a sütiket, és egész este erről beszélgettünk anyuval, kíííííííínszenvedés volt!)

Ildi, még mindig leesik az állam attól, amilyen voltál (néhány hete tettél fel képeket) és amilyen lettél! Szirom, Neked nincs "friss" képed? Gratuláció a 73-hoz!
Egyébiránt meg úgy ahogy írtad, az 53 kiló tényleg nem sok, de vagyok hozzá only 164 cm!! a magasság abszolút meghatározza az ideális testsúlyt.

Minden jót, puszi,

*Dirtha
dirtha
 
 


Sziasztok!

No, most hogy panaszkodtam, tegnap volt itt apósjelöltem, és azzal kezdte, hogy milyen csinos lettélKép Bár ő aztán biztos nem irigyKép

Dirtha! Nem akartok még másik babát? Nagyon nem?Kép Miért szurkoljunk?Kép
Október 18-án tettem föl képet, az csak éppen néhány hete volt. Akkoriban épp kilengtem, felszedtem 2,5 kilót, mostanra leadtam, nagyjából pont ugyanakkora lehetek, mint a képenKép Régit szerintem nem teszek föl, ha talizunk, megmutatom inkább. Különben én is csak 169 cm vagyok, de elég erős csontozattal megáldva, meg némi izommal. Szóval 65-nél a fenekem a földhöz verném örömömbenKép De különben már most is elég jól vagyok.

Hahóó, többieeeek!

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok Lányok!

Egy kis életjelet adok magamról Kép Ezerrel készülök az államvizsgára, ami 1 hét múlva lesz, drukkoljatok majd!!!

Nagyon gratulálok mindenkinek a fogyáshoz! Lányok, ne zavartassátok magatokat, én is úgy gondolom, hogy a rokonok, barátnők között bizony sokan lehetnek irigyek, persze hogy nem szólnak semmit. Bezzeg ha fölszednénk vagy 20 kilót, rögtön jönnének a fullánkos megjegyzések! KépKépKép

Én stagnálok, de már ennek is örülök, mert eléggé össze-vissza eszem. A jelenlegi súlyom 58,7 kg, néhány hónapja még hihetetlennek tartotam, hogy egyszer ilyen kevés lesz majd a súlyom, de most már azt mondom, menni kell tovább. Jelenleg irány az 55 kg Kép Aztán meg az 52 Kép

Egyenlőre ennyi, olvasgatlak benneteket szorgalmasan, és a jövő héttől már írok is! Ja, és a talit is mindenképp megszervezzük, csak legyek már túl ezen a vizsgán...

Sok puszi mindenkinek, kitartáááááás:
Gabi

pgaboka
 
 


őpo
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 09:47-kor.
vas
 
 


Sziasztok!


Ildi, szörnyű lehetett hallgatni Olivér sírását a szemészeten! Gondolom, le is fogták... megszenvedem én is az oltásokat, inkább el is fordítom a fejem.
Magassarkú csizmád van, Ildi? Én mindig vékonyabbnak érzem magamat magassarkúban, naná, hiszen nyújt (az egyedüli bajom, hogy hamar megfájdul a lábam benne)

Gabi, minden jót a vizsgára!

Szirom, Ildi, nem tiltakoznék a baba ellen, de ha lehet, még várnék vele: tavasszal-nyáron költözünk, januárban hitelt veszünk fel, Benjamin épp csak egyéves múlt, szeretnék még vele foglalkozni. Csak Vele. Sokat. Az én elképzeléseim szerint - ha Benjamin életkorát nézem - négy éven belül jöhetne a baba, pontosabban kb. 3-4 év múlva. Ha az én életkoromat nézem (28 leszek december végén) akkor két éven belül szeretnék. (illetve jönnie is "kell", mert bevállalunk még egyet (szocpol).Az állam négy évet határoz meg. Meg amúgy is szeretnénk természetesen. (tehát nem a szocpol miatt jönne!)
Holnap veszek egy tesztet, de szinte biztos vagyok, hogy nem vagyok az, de Benjaminnál is biztos voltam. Kép

Még annyi mindent akartam írni, de a kisfiam nyöszörög, pedig már egy órája lefektettem.

Pá,
*dirtha
dirtha
 
 


őpo
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 09:47-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Ildi, ne haragudj, hogy nem reagáltam szegény Olivér könnycsatorna-átmosására. Szegénykém. Én is be voltam parázva egy ideig, mert Miksának is gondja volt születése óta, de miután hazajöttünk a kórházból, a mi dokink felírt egy szemcseppet és az nagyon szépen rendbetette. Pedig beharangozta, hogy lehet, hogy vissza fog térni, de nem. Így néhány hét csipázással megúsztuk.
Hát tényleg kár a kerámiáért, de aztán újságíró, majd rádiós lettem, és nagyon szeretem ezt is.

Dirtha! Vettél tesztet?Kép

Súlyom stagnál, de hát nem fogyhatok napontaKép És simán bírom, tegnap csemlét sütöttem a gyümölcsnapomon, és minden további nélkül elnézegettem, ahogy a párom és egy haverunk nyomja befelé a friss meleg zsemlét vajjal, sonkával, sajttal. Maradék meg a szomszédoknak, így megoldódott. Egy hős vagyokKép

Csajok, nekem még sose volt magas sarkú csizmámKép Inkább bakancsos vagyok.

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!
Még nem jártam erre, egy kicsit itt-ott beleolvasgattam a topikba, de sajnos nincs időm az egészet végigolvasni.
Szeretném megkérdezni, hogy kipróbáltátok-e a Norbi-féle diétát, és ha igen, milyen eredménnyel? Én szombat óta tartom, lement gyorsan 2 kg, úgyhogy most még tart a lelkesedés, csak kíváncsi vagyok, hogy másoknak mi a tapasztalata. Az 1-es kódból tényleg bármennyi ehető? Kicsit furcsa azért, hogy pl. megehetnék egy nagy doboz tejfölt? Ha már így elszántam magam, szeretném jól csinálni. Egyébként nekem kb. 30 kg-tól kellene megszabadulnom. Kép
Előre is köszi a tapasztalatokat!
Zsófi
zsóf
 
 


úőp
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 09:48-kor.
vas
 
 


őp
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 09:48-kor.
vas
 
 


Sziasztok!
Ildi!
20 kiló az nem semmi, gratulálok hozzá! Kép
Én biztosan nem bírnám csak 1-es kajákkal, már eleve úgy kezdtem, hogy a reggeli kenyeremet megtartottam. Hát, majd meglátjuk. Az édesítőszertől meg kicsit tartok, mert még szoptatom a 14 hónapos fiamat, és nem tudom, az nem megy-e át a tejbe. Végülis csupa vegyszer. Ha Norbi mindenben az egészség pártja mellé áll, nem tudom, miért van úgy oda az édesítőszerekért, ha valami tiszta kémia, akkor az az édesítőszer. Legalábbis teljesen laikus véleményem szerint. Persze sokat rágózom, abban is van édesítőszer ilyen alapon Kép.

Főzelék ügyben meg csak annyit fűznék hozzá a védőnő véleményéhez, hogy tartsa meg magának. Az én fiam 8 hónapos kora óta nem hajlandó kanállal enni, tehát gyakorlatilag életében kb. 1 hónapig evett főzeléket. Mégis mindenki azt mondja, hogy milyen kis husi. Amitől én a falra mászok, mert annyit kínlódok a kajálásával, nekem ne kövérezze senki a gyerekemet! Főleg, hogy magamban hozzáteszem: tiszta anyja, mi? Kép
Egyébként sokaktól hallottam, hogy este is főzeléket adnak a gyereknek. A másik gyakori lehetőség a tejpép vacsorára.

Zsófi
zsóf
 
 


Sziasztok!

Ildi, én sokáig adtam vacsira is főzeléket, mert nagyon szerette, és ami megmaradt ebédről, azt meg is ette vacsorára. Kb. két hónapja nem hajlandó egy nap kétszer uazt megenni, inkább kenyérfélét eszik sajttal, vagy valami sütifélét, vagy pogit, amit anyu süt. Szerintem a védőnő azért mondta, amit mondott, mert a főzelékfélék ált. sok vasat tartalmaznak (főleg a zöldek), ettől függetlenül ha vashiányos a pici, az nem oldja meg a helyzetet. Benjamin fiam féléves kora óta kapja a vascseppeket (Maltofer). Napi tíz cseppet a déli főzelékébe, amúgy kérdezte valaki, hogy nem félek-e hogy túladagolom, jelentem, nem lehet, mert csak annyit hasznosít a szervezet, amennyi kell neki, a többi kiürül. A vashiány tényleg okozhat sápadtságot. Mindenesetre én heti-kétheti egyszer adok neki spenótot, nem a kedvenc, de azért megeszi, a sóskát még csak egyszer próbáltuk, de savanyúnak találta, én meg a főtt ételeket nem cukrozom. 8 hónaposan én még kétszer adtam főzeléket, de szerintem egyáltalán nem számít, ha csak egyszer adsz, inkább kérdezz rá az orvosnál!! (nálunk ajánlotta, de szerintem inkább azért, hogy Benjamin hízzon egy kicsit)

Ja, gratulálok Olivérnek az ácsorgáshoz! Nagyon édes, és olyan eleven lehet, mint az én kisfiam!!! Remélem, egyszer tényleg össze tudunk jönni valahol, gyerekek!

Szirom! Nem vettem tesztet, egyszerűen elvetettem az ötletet és semmi jele a terhességnek! Most a "piros napokat" várom, mert írattam fel fogamzásgátlót. Remélem, nem dec. negyedikére jön meg, mert meghülyülök!!! Képzeljétek el, ahogy fehér ruhában tamponnal a kezemben megindulok a WC felé az étteremben, közben szélesen mosolygok Kép Röhej, de amilyen "szerencsém" van...

Szirom, rádiózol? Egy időben én is nagyon szerettem volna, de mégis iskolában kötöttem ki. Úgy érzem, van hozzá affinitásom, azért az ötlet még nincs elvetve.

Három hét és férjhez megyek! Ma vettem melltartót, bugyit, harisnyát, combfixet... részemről minden megvan. (bezzeg a párom öltönye még sehol, na jó, már kinéztük)

Puszi,

*Dirtha
dirtha
 
 


Sziasztok!

Hát elég nagy a pangásKép

Dirtha! Már nem rádiózom, mert eljöttem onnét, de jó néhány évet lehúztam a királyi rádióban. A végefelé már ott sem dumáltam a mikrofonba, illetve csak ritkán, mert hírszerkesztőként dolgoztam, és most is azt csinálom (illetve szülés előttig csináltam), csak már máshol. Szerettem a rádiót, talán egyszer vissza tudok menni, de hát eljöttem, mert a pénz az nagy úr...
Mensi: ha hajlandó vagy beavatkozni a hormonháztartásodba, akkor a nődoki valszeg tud olyat, amitől tutira nem az esküvődön leszel piros napos. Én még nem tudom, hogy mit tennék. Az is igaz, hogy nekem még nem jött vissza a ciklusom. 2002 december 29-én jött meg utoljáraKép

Ildi! Nagyon ügyi a srácKép Innéttől húzhatsz rá csúszásgátlós harisnyát (látom most nem abban vanKép), én a C und A-ban kaptam zseniálisat, de drágát, illetve az Auchanban, ahol nagyon olcsó volt, de egyszerű. Máshol még csak nem is hallottak róla.
Főzelék: Miksa egyszer kap főzit és husit, délben. nagy ritkán délután vagy este, leginkább akkor, ha marad a déliből. De nem nagyon marad. Ő reggel szopizik, délelőtt általában szendvicskéket eszik, ebédre főzit, délután szopizik, ébredés után gyümölcsöt uzsonnázik, este pedig vagy a miénkből kap vagy pépet, sokszor gyümivel keverve. Lefekvés előtt még szopizik. A tejtermékeket most vezetgetjük be. És tök jól vanKép

Zsóf! Nekem a 90 napos jött be, de senkit nem akarok rábeszélni. Tudom, hogy mibe vágod a fejszédet, úgyhogy hajrá!Kép És üdv köztünk, gyere majd és mesélj!

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!
Szirom!
Köszi a kedves invitálást, amennyire időm engedi, majd ide is benézek. Nekem a 90 napos valahogy nem volt szimpatikus, azzal kezdve, hogy a szoptatás miatt nem tarthatok gyümölcs- ill. víznapokat, mert az kifejezetten méregtelenítésre szolgál, a méreganyag meg tudtommal a tejbe is ürül. Meg amúgy sem tudtam elképzelni, hogy hogy néz ki a dolog, pl. szénhidrát-napon üres tésztát kell enni? Biztos nem, de nem állt össze a kép. A Norbi pedig kapásból megtetszett. Majd meglátjuk.
Egyébként én életemben leginkább kalóriaszámlálással tudtam lefogyni (már gyerekkorom óta küzdök a kilókkal, úgymond, rutinos versenyző vagyok), ill. egyszer úgy, hogy nem vacsoráztam, és heti egy gyümölcsnapot tartottam. Most nem találtam a lendületet ezekhez, talán a Norbi-féle diéta meghozza.
Végülis egy hét alatt már 3 kilót fogytam, ez elégnek kell legyen arra, hogy ne veszítsem el a lelkesedést (tudom, ez csak víz volt, jelentősen lassulni fog a dolog, de azért így is örülök).
Zsófi
zsóf
 
 


úő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 09:49-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Én is bekapcsolódnék, jó? Négy napja kezdtem a kilencvennapost, ma volt a gyümölcsnap, egészen jól bírtam, bár itt-ott talán csalok, ha már nagyon nem bírom, én bizony megeszem egy almát étkezések között is. 88 kilóról kezdtem, azóta nem álltam még mérlegen, holnap reggel meglátjuk, mi történik. Bár nem digitális a mérleg, szóval tizedeket nem fogok tudni, talán nem is baj...

Ildikó! Nagyon gratulálok a 20 kilóhoz! Nekem még több kellene, de már ennyinek is borzasztóan örülnék!

Zsófi! Én is szoptatok, de eddig senki nem mondta, hogy a tejbe ürülne valami káros a méregtelenítéstől...
Fulescsacsi
 


Ildikó!

Gratulálok a 20 kg-hoz és a kisfiadhoz is! Nagyon aranyosKép Mennyi idős most?

Én most már 70,5 kg vagyok, a maradék 3-4 kg remélem lemegy december közepéig, ugyanis akkor kezdünk el próbálkozni újraKép

Jó fogyást mindenkinekKép

Subesz
subesz
 
 


őpo
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 09:49-kor.
vas
 
 


Sziasztok,

Ildi, olvastam hogy a Norbi diétát csinálod. Én is elkezdtem, de nekem az a gond, hogy amiket imádok - 3asok - ugye csak délig lehet enni. Nade pl spagettit az ember nem eszik reggelire, a manó mellett meg még 1x sem sikerült 12 elött ebédelnem. Így mindig elcsúszok. Tudsz valami kisegítő tippet adni, azért kérdezem tőled mert nekem az ha vki 20 kg-ot leadott azt bizonyítja hogy minden megoldható.


Természetesen mások véleményét is szívesen meghallgatom, bocsánat elolvasom.

sziasztok,

Köszi

Timi
kismaszat
 
 


Sziasztok!

Tapasztalt kilencven naposozóktól kérdezem, hogy mi a helyzet a gombával? Mert ha jól rémlik, az fehérje, ennek ellenére találtam már fehérjés és keményítős recepteket is gombával... Akkor mikor lehet enni? Ugye lehet valamikor, mert nekem az eddigi étkezésem egyik alapeleme, mivel nem eszem húst...

Azt hiszem, egy kiló már biztosan lement, de csak a következő négy nap végén hiszem el...

És be kell indítanom a mozgásprogramot is, ez a legnehezebb... Ti milyen mozgást végeztek?
Fulescsacsi
 


őpo
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 09:49-kor.
vas
 
 


őőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 09:50-kor.
vas
 
 


őp
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 09:50-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Na, jól kezdődik a fogyókúrám, már az első hétvégén bűnöztem. Vendégek voltak nálunk, és csak nem rakhatom eléjük a sütit úgy, hogy nem teszteltem le? Kép Na, csak egy picit. Vissza is jött rögtön egy kiló. Ez olyan elszomorító, hogy ilyen gyorsan visszapattognak.
Ildi, egy pizzától sem illene az embernek egy kilót híznia, nem igaz? A férjek bezzeg nem híznak ilyesmitől! Az enyém most tömte magába a maradék 4-5 palacsintát az esti bableves+kenyér után.

Kismaszat!
Ami a tésztát illeti, mintha azt írta volna, hogy a durumtészta 2-es kódú. Mi egy ideje úgyis azt vesszük, mert a babámmal még nem akarok tojást etetni, szerintem az íze nem különbözik a normál tésztától.
Nekem az a gondom, hogy a listának komoly hiányosságai vannak, egy csomó alapanyag nincs benne. Azokat a kész kajákat, amiket felsorol, mi nemigen esszük: pl. burgonyás-lecsós hal??? Sosem hallottam ilyenről.

Fulescsacsi!
Talán a szopis topikban olvastam ezt a méregtelenítést, vagy a Rendelőben? Nem tudom, valahol a neten, az biztos. A méreganyagok a tejbe is ürülnek, mint ahogy pl. az izzadságba is. Még olyanról is hallottam, hogy egyesek szerint nem egészséges az anyatej, mert annyi mérget eszünk meg manapság.

Zsófi
zsóf
 
 


Sziasztok!

Zsófi, Timi, Fcs, üdv közöttünk!(mi ismerjük egymást egy másik topikból Kép)
Én a kilencvennapossal fogytam, mostmár mínusz tíz kilónál tartok, és max. 1-2 kilót szeretnék még fogyni, de már nem görcsölök rajta. A gomba? Jó kérdés! Az igazság az, hogy én többször eszem, akár a protein-napon pl gombával töltött tojást, v. a szénhidrát napon, amikor vmilyen gombás szósszal eszem a tésztát.
Szirom, Te tudsz segíteni, vmikor megadtál egy honlapcímet, vmi Szieby-é volt, aki a 90 napos diétával kapcsolatban egy csomó kérdésre válaszolt, FCS, ott biztosan találsz választ a kérdésedre!

Szirom, a "piros napos"-témával kapcsolatosan: egy nőgyógyász ismerősöm tájékoztatott, hogy a ciklus közepén kellett volna egy tíznapos kúrát elkezdeni hormontablettákkal, de 1. nagyon megkevert volna, mert fullon van hormonokkal, 2. mi az, hogy a ciklus közepe? (mármint nálam, akinél még csak 2* volt vérzés a terhesség óta, az is szabálytalan időközönként és szabálytalan hosszússággal) Úgyhogy kilőve, de a hormon-dolog miatt nem is bánom.
A rádiózás valóban nem "kifizetődő", de gondolom, azért is csinálod, mert szereted. (és biztosan tehetséged is van hozzá) Tök szívesen megismernélek, a kép alapján amit múltkor felraktál az az érzésem volt, hogy ismerlek vhonnan, pedig tuti, hogy nem találkoztunk.

Subesz, sok sikert a testi-lelki felkészülésben! Már ami a babagyártásra-várásra vonatkozik Kép

Ildi, sajnálom szegény Olivért, képzeld, tőlünk még vért sem vettek, úgy kapja a cseppeket, igaz, tőlem vettek, és akkor még csak szopott és az én értékem a béka s.gge alatt volt, tehát egyértelmű volt, hogy neki is. Olyan édes a kép, ahol felállt! (abban a harisnyában, csúcs!), nálunk is akkor van Benjamin harisnyában, ha megyünk-jövünk valahonnan, vagy ha már nincs kedvem átöltöztetni (mert azt utálja és alig bírom lefogni, úgy rúgkapál)

Tudjátok, hogy vesszük fel a kabátot? 1. Benjamin meglátja a kabátot. 2. elkezd sikítani 3. Anya elkezd futni 4. kergetőznek a lakásban 5. Anya majdnem elkapja 6. ravasz, mert az utolsó pillanatban hasra veti magát és a karjait leszorítja a földre 7. Anya könyörög 8. Anya izzad a kabátban 9. Amíg Anya leveszi a kabátját, Benjamin szökik ...stb. A végén sikerül elkapni, és nagy nyafogás árán ráadni a kabátot. Amint rákerül, már vigyorog is. Mintha direkt csinálná... Kép

Hajrá, Lányok!

Puszi,

*Dirtha

(ma vettem egy salaktalanító teát, szerintetek mennyit ihatok meg belőle víznapon? )
dirtha
 
 


úőp
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 09:51-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

No vagyok végre, az történt, hogy egy áramszünetnél, illetve a visszakapcsolás után szabályosan elfüstölt a gépünk... Kellett venni másikat.

Méregtelenítés: nem hiszem, hogy ártana, ha gyümit eszik az ember. Én baromira sokszor átgondoltam ezt, és arra jutottam, hogy sok szoptató nőnél a természet intézi úgy, hogy lefogynak. Ha ez nem káros, akkor az sem lehet az, ha én odafigyelek arra, hogy mit eszem. Különben sem maradhattam 96 kiló, mert teljesen ki voltak az ízületeim, meg én magam is, alig tudtam kimászni az ágyból éjszaka a kissráchoz. Öltözni sem tudtam, utáltam is magamat, meg azt sem akartam, hogy ne tetsszek a páromnak. És azt is elhatároztam, hogy sosem fogják azt mondani Miksának az oviban, hogy az a kövér néni a te anyukád?Kép Mondjuk tényleg nem voltam még ilyen őrülten sok kiló, 70 valamennyi volt az átlag.

Lányok, megkerestem a 90 naposhoz a honlapot, amit Dirtha említett. A régi gépben egyszerűen kitettem a kedvencek közé, de némi gondolkodás után most is beugrott:

http://www.szieby.freeweb.hu/

Fülescsacsi! Én a gombával kapcsolatban asszem bűnözök. Én simán szoktam több napon is enni, mert én zöldségnek minősítettem, így betölti a saláta szerepét a hús mellett (na jó, olíván megpirítvaKép, és eszem keményítő napon is, mint párolt zöldséget. Esetleg lehelletnyi olajon megpirítva, mondjuk így más zöldségek is lecsúsznak. Lehet, hogy nem lehet, de én azért fogytam eddig. Most kicsit stagnálok sajna, de így 73-nál már nem sietős annyira.
Attól, hogy te nem eszel húst, sajtot még igen? Én elég sokszor készítek olíván megpirult, füstölt mozarellát, ajánlom salátávalKép Egy pillanat alatt kész. Jobb a füstölt mint a sima, mert nem folyik szét.

Dirtha! Nem tudom, ismerhetjük-e egymást. Merre fordultál meg? Én Bácsalmás, Szekszárd, Kaposvár, Budapest. És te?

Ildikó! Taliban benne vagyok, általában ráérünk. Inkább a délelőtt a jó, mert Miksa délután alszik.

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Lányok,

szerintetek a danone Éden Édeskettes melyik csoportba tartozik, nem találom a könyvben. (Biztos akkor még nem volt, amikor a Norbi írta)

Köszi,

Timi
kismaszat
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok Lányok!

Megvagyok, itt vagyok, és SIKERÜLT AZ ÁLLAMVIZSGA!!!!! KépKépKép Sőt, nagyon jól sikerült, lett két 4-esem, egy 5-ösöm és a szakdolgozatom is 5-ös KépKépKép Hát nagyon jó túllenni rajta, már teljesen lemerültem-kimerültem, a lakás romokban, én már 1 hónapja nem tornáztam... De most végre nyugodtabb az élet, és nem kell az éjszakában tanulnom Kép
Köszönöm mindenkinek a bíztatást, olvastalak ám benneteket Kép</font>

Ildikó,
meglepődtem, mert én is úgy emlékeztem, hogy a körte 1-es kód... Mondjuk csodálkoztam is, mert az ugye jó édes Kép Most nincs nálam a Norbi könyve, mert kölcsönadtam, de majd megnézem, lehet hogy elírták.
Milyen dvd-t kaptál? Én most keresem a Ditrói-féle callanetics folytatását, ami állítólag megjelent dvdn Kép

Kismaszat,
én még nem köszöntöttelek: üdv itt Kép A Danone Édeskettes az milyen? Van benne cukor? Mert ha igen (mint a gyümölcsözön), akkor 3-as, vagyis délig ehető. Én úgy láttam, hogy minden cukros dolog délig ehető, a fruktózosok 3-ig, persze mértékkel. Én Vitalinea joghurtot szoktam enni, az egész nap fogyasztható, most van belőle meggyes, és nagyon finom!
Mi is durumtésztát eszünk, azt 3-ig szabad. Ami még nagyon finom szerintem: a grillcsirke, én sokszor veszek, a férjem is szereti Kép És azt ehetem este is Kép

Szirom,
számítógép Kép

Dirtha,
jó a kabátos sztori Kép Nálunk elég hasonló, sírással megspékelve, én sokszor csak lent adom Zsoltikára a kabátot, amikor már a babakocsiban ül, de persze még a lépcsőházban. Akkor sír egy nagyot, de már tolom is kifelé, el is felejti az egészet Kép
"Piros-napok": hát nem is tudom, mit mondhatnék, nekem a szülés óta 2x volt menstruációm, köztük volt vagy 45 nap Kép Kiváncsi vagyok, hogy áll be a ciklusom...

Zsófi,
üdv köztünk Kép Én is Norbizok, valamikor júniusban kezdtem el a diétát, eddig 10 kilót adtam le, de nem tartottam be teljesen az előírásokat Kép Néha bizony bűnöztem, és tényleg nagyon-nagyon elszomorít engem is, amikor egy jó kis hétvége után, amit a nagyiéknál töltünk, sokkal többet mutat a mérleg...
Norbi honlapján van olyan fórum, ahol a kódokat tárgyalják, ott bárminek utána tudsz nézni, de ha tudunk mi is segítünk Kép

Subesz,
hajrá kistesó!!!

Fülescsacsi,
neked is üdv Kép Én callanetics-tornát végzek, pontosabban végeztem Kép De most újra nekilendülök, mert nagyon-nagyon jó, hatékony. Szívesen írok róla bővebben, ha nem ismered a lényegét Kép Számomra az is fontos volt, hogy a tejtermelést ne akadályozza a mozgás, meg nincs módom eljárkálni konditerembe, stb... Ez egy karcsúsító, alakjavító torna, nekem nagyon bejött, és tényleg több centi ment le mindenhonnan!

<font color="0000ff">Még pár szót rólunk: a ma reggeli súlyom 58,1 kg, ami nagyon-nagyon jó, tiszta boldog voltam reggel Kép Örülök, hogy így a vizsga finisében sem szedtem vissza sok kilót, sőt egyáltalán nem.
TALI: mit szólnátok a jövő héthez? Valamelyik nap délelőtt? Helyszínnek pedig az állatkerti játszóházat javasolnám, de nagyon jó ötlet az Ildikó által javasolt salátázó a Brendonnál is! Ott is van játszóház, tudjátok a brendonban, és az legalább ingyenes Kép

Most megyek, tényleg ezer a dolgom!
Sziasztok,
Gabi</font>

pgaboka
 
 


őő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 09:51-kor.
vas
 
 


őőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 09:51-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Gabi, nagyon-nagyon szép ez a "bizonyítvány"! Gratulálok az államvizsgádhoz, nem semmi gyerek mellett ötöst teljesíteni (gyerek nélkül sem, ezt tapasztalatból mondom)
Reméljük, mostantól többet csatlakozol és interaktív leszel! Kép

Szirom, tuti, hogy nem ismerjük egymást, a felsorolt helyek közül Bp-en fordulok meg néha, de nem túl gyakran, bár vannak ott barátaim. Azért írtam, hogy biztos, hogy nem ismerjük egymást. Veletek még nem volt olyan, hogy úgy éreztétek, ezt az embert ismeritek vhonnan? Olyan d'ja vu (tuti, hogy nem így kell írni Kép) érzés-féle az egész (mintha már megtörtént volna velem, mintha már láttam volna stb.)

A találkozón majd gondoljatok rám is, én száz százalék, hogy nem tudok ott lenni sajnos, de várom a fotókat (mert ugye lesznek) és a beszámolókat!

Ildi, hajrá-hajrá torna-ügyileg! Nekem sajnos mindig csak kezdeti a lelkesedés, bár mentségemre legyen mondva, örülök, ha le tudok egyáltalán ülni mostanában. Amúgy én Rubint Rékára tornázom/tornáztam, bár sokan szidják, nekem bevált, de amúgy sem érdekel, ki van a kazettán, ha jó, hatásos és végigcsinálható a torna.

Megyek, minden bajom van ma a zöldségnaptól, ettem is egy falatot most este.

Pusz,

*Dirtha
dirtha
 
 


Sziasztok!

Na, most hogy újra komolyan betartom az előírásokat, megint megindult lefelé a súlyom. Én képtelen vagyok megállni, hogy naponta ne mérjem magam. Egyszer néhány hétig nem volt mérlegünk, elvonási tüneteim voltak. Kép

Ti hogy tudjátok a mozgást beiktatni az életetekbe? Az én babám alszik napközben kb. 1-1,5 órát, örülök, ha ezalatt megfőzök. Takarítani már csak akkor tudok, ha ébren van. Egyszerűen nem fér bele az alvásidőbe még a torna is. Ha ébren van, akkor meg állandó figyelmet igényel, tuti rámmászna mondjuk a hasizom közben, álló gyakorlatnál meg ráncigálná a nadrágomat.

Zsófi
zsóf
 
 


őőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 09:52-kor.
vas
 
 


őő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 09:52-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Ildi, nagyon édes Olivér! Hamarosan elindul biztosan, bár addig jó (Neked), amíg nem! Kép

Ami a találkozót illeti: aranyos vagy, hogy megvárnátok, de nyugodtan talizzatok csak, messze vagyok, és most hideg van, nehezebben mozgunk és Győr 120 km, szóval biztosra én nem ígérhetek!

zsófi, nekem is időhiány az elsődleges okom arra, hogy nem tornázom. Az alvásidőt én is az itthoni munkák gyors elvégzésére használom, max. késő este tudnék tornázni, akkor meg már hulla vagyok. Bár minden szervezés kérdése, úgy gondolom, úgyhogy ez csak egy jó kifogás, de tényleg nehéz.

Pusz,

*Dirtha
dirtha
 
 


dirtha
 
 


Mikulás, puttyonnyal...

Kép
dirtha
 
 


Jaj, még időben vagyunk!

Kedves kis Olivér!

Névnapod alkalmából minden jót kívánunk Neked! Nőjél nagyra! Kép

Szeretettel: Benjamin és anyukája
dirtha
 
 


Jézusom, majd elfelejtem én is!

Szóval Olivérnek nagyon-nagyon boldog névnapot kívánunk mi is!

Dirtha! Zseniális a kép!Kép

Most sietek, majd még jövök!

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!

A hétvégét Szentesen töltöttük, úgyhogy nem is tudtam írni, no meg lemaradtam a köszöntésről:</font>

OLIVÉRNEK NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!!!!

<font color="0000ff">Most el is vagyok keseredve, mert egy szentesi 7vége = + 1 kg Kép, most nagyon oda kell figyelnem! Majd később megpróbálok írni, de amíg alszik Zsoltikám, addig főzök, aztán megpróbálok tornázni, ha marad rá idő Kép

Sziasztok,
Gabi</font>

pgaboka
 
 


őpp
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 09:53-kor.
vas
 
 


HAHÓÓÓÓ!

VÉGRE MEGINT ITT Kép Kép Kép
gépünk megint tönkrement, minden újratelepítve. Aztán kábeles lett a netünk -arra vártunk.

Majd valamikor késő éjjel visszaolvasom, mizujs veletek!
Addig is: bár csak -4kg-nál járok, de több mint 5cmvel kevesebb vagyok. Hordhatom a kabátom!!! Kép

Pussz
Andi
messy
 
 


Sziasztok!

Először egy fontos elmaradásomat teljesítem: Gabi, gratulálok a vizsgádhoz, ne haragudj, hogy csak most!Kép Fantasztikus teljesítmény!

Ildi, neked pediga tornához. Nekem is kellene, mert alig-alig fogyogatok. Nem tudom magam egyelőre rávenni, és bár készültünk squash-olni, az még nem jött össze.

Messy! Tök jó, hogy előkerültél, már épp kezdtelek hiányolni!Kép Gratula a kilókhoz és a centikhez!

Én végülis 72 kg-on toporgok, úgy látszik, lasssabban megy most. Tényleg mozogni kéne egy kicsit, de most is itt lógok, amíg Miksa alszik. Viszont macskaalmot kell cserélnem, meg szőnyeget takarítani és felmosni a konyhát, mire felébred. A vasalás már nem fog beleférni. Mondjuk legalább az ebédemet megcsináltam és meg is ettem, azon már túl vagyokKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Hello Lányok!

Lett egy kis időm végigolvasni az elmúlt 1-2 hét történéseit. Olivérnek utólag boldog névnapot, Gabinak pedig gratula az államvizsgához!!!!

Rengeteget gondoltam ám rátok Kép

Zétény is próbálkozik a felállással, de mivel még mindig szimbiózisban élünk, ezért főleg belénk kapaszkodik, a hasamra támaszkodva nyomja ki magát (kész szerencse, hogy nem lapos Kép) Túl vagyunk két ágyróllecsúszáson és három fiókbecsíptekicsiujját akción. Azóta naggggyon figyelek, bár fent említett eseteknél is jelen voltam többnyire.

Amióta nem diétázok, úgy értem: nem megszabott diétát csinálok, azóta sokkal kevesebbet eszek. Van hogy jóval elmúlik dél, mire eszembe jut, hogy még nem is kajáltam.
Kb. egy hete rengeteg energiát éreztem magamban és tanulás közben negyed órát tapostam-teljeserőből, alaposan leizzadva. A végén nagyon begörcsölt a hasam...reggelre megjött. Szülés óta először...hugh...tegnap már szédültem, be is vettem egy vastablettát. Majd megőrültem a kajákért, tömtem magamba -még túrótortát is. Szerencsére a pékárutól távol tudtam magam tartani, így nem jött vissza csak kb. 40dkg. Ma már rendesen kajáltam. Fellelkesített a múltkori centizés.

Dirtha! izgi, hogy mindjárt itt a nagy nap. Már nagyon várom a képeket!

Szirom! Azért a takarítás is mozgás! Valamelyik Shapeben olvastam, hogy rengeteg kalóriát el lehet vele égetni!

Ildi! Remélem, kihevertétek a könnycsatorna mosást. Az első két hónapban nekünk is be lett ígérve, rettegtem is tőle. Aztán a szemcsepp használt. Zazus is kap vasat (néha csalok vele, mert állatira megfogja a hasát).

Bocsánat a regényért...
Andi
messy
 
 


őppp
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 09:53-kor.
vas
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: