Új privát üzeneted érkezett!

megvettem a kajcsi hozzávalókat(úgyhogy nehogy cserbenhagyjatok) :wink:

sütit nem biztos, hogy lesz időm sütni(de ez úgyis egy fogyókúrás csapat, úgysem sütizünk :roll: :wink: )
de ha gondoljátok azt az egyet hozhattok :wink:
MÁS NEM KELL!!!!!!!! :D :D :D
vas
 
 


Hahó!

Oksi Ildi, kockásfülűt is! Hagyjál már a kifizetéssel lécci :roll:

Akkor csinálsz létszámellenőrzést? Ki jön? Ugye mindenki :lol: Márti például úgy eltűnt, nem tudom, mi lehet vele.

Muszáj mennem most, majd este jelentkezem. Akkor tuti a tali? Szóljak az oviban, hogy holnap nem megyünk?

Pussz!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Vettem alapanyagot túrós pogihoz :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 

 
 

Szirom, de jó, hogy jelentkeztél!!!!

Létszámellenőrzést majd este tartunk :wink:
Elméletileg:
Gabi+család
Szirom+Miksa
Motiot+család
Rita+Adél
TÖBBIEK???????? :wink:

(meg mi) :D

túrós pogi :lol: :lol:
vas
 
 


Szirom, te idetalálsz még???? :wink:

Ha kikell mennem Ritáékért a buszhoz, akkor ott megbeszélhetünk egy randit mindenkivel, aztán szép sorban jöttök utánam, mint a kiskacsák :wink: :lol:
vas
 
 


Ildi, nemtom, hogy odatalálok-e :wink: . Valami festékboltnál kellett balra kanyarodni . De a buszmegállót ugyanúgy nem tudom, úgyhogy nekem az is jó, ha beszélünk telcsin, mint a múltkor. Tavaly :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


azaz, festékbolt,balra, frankó :lol:

vagy tecsó parkoló
(a busz ott is megáll) :wink:
vas
 
 


Jó talizást nektek!
Látom nagy buli lesz!

Képzeljétek majd meghaltam a rémülettől nem vettem észre, hogy nyitva maradt az ajtó és kistöki majdnem lezuhant innen...
Kép
Már a varrósdobozt tolta lefele... :(
Tiszta ideg lettem,... hányingerem van úgy összerándult a gyomrom...
Most alszik azért ültem ide pötyögni... le sem merem venni róla a szemem...

Biztonságos lakás mi?







Pár napja ezt vacsiztam! :)
Én sütöttem... banános almás muffin... a torta helyett ettem...

Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Csipegetünk
Kép
KépKép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok, bocsánat, hogy nem jelentkeztem!
Tegnap egész nap két órát voltunk itthon kb (míg Adél aludt), ma szintén ez a program, kicsit kezdek fáradni.

Mamacka, szia! Nagyon ügyes vagy a fogyókúrával, amit te eddig leadtál, az rajtam landolt :lol: .
A fiataloson jót mulattam, igen, ahhoz képest hogy 75 vagyok, egész jól nézek ki... :D (meg egész terhes vagyok... :D )... :) :) :)

Ildi, Szirom!! A talira most csak annyit mondok, hogy este mindenképpen mondom, hogy mi a helyzet, de ma eléggé keményedett a hasam :( , délután még van egy jó kis túrám, ha nem javul, akkor lehet, hogy mi Adéllal nem megyünk. Nagyon szeretnék, így igyekszem Petikét jobb belátásra bírni. :) Este nyilatkozom, jó?

Megyek, teregetek satöbbi.


(Mamacka, ez elég rettenetesen néz ki, elhiszem, hogy rosszul vagy. Szegénykém!! Tetőtérben laktok?? Nem lehet egyszerű!! De, hogy egy kicsit biztassalak: fog még görcsbe ugrani a gyomrod... Mindenesetre a mait heverd ki gyorsan!! Olyan szépek a képek, hogy csak ámulok, a kisfiad meg egy tünemény! Ilyet szeretnék én is! :) )

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan :)

Igen, mi szeretnénk menni, egyenlőre úgy néz ki, hogy össze is jön :) Férjuram ma már egész jól van, és szívesen fuvaroz bennünket, de nem marad nálatok, Ildi, hanem jön haza, és visszajön értünk majd.

Hány órakor kezdődik a buli? :D És kábé meddig maradhatunk?

Mi viszünk linzert :) Sajnos nem én sütöm, mert időm semmi, hanem veszek, de isteni finom. Ennyi belefér :D

Ildi, én még ma du. hívlak, és megbeszéljük, hogyan kell menni, kérnénk egy pontos címet is :) Meg útitervet, ha lehet, esetleg mailben.

Hú, de jó lenne, ha Motioték is jönnének!!!

Rita,
nagyon drukkolok, hogy Ti is gyertek, de megértelek, ha nem mered bevállalni. Azért megkérem ma még Zsoltit, hogy vegye át neked a Kállai Ildikót, jó?

Szirom,
neked meg a Super Callanetics-et :) És viszem vissza neked a baba-mama tornás vhs-eket!

Márti????

Mamacka,
szia! Bocsi, hogy csak most üdvözöllek :) Nagyon szépek vagytok, nézegettem néhány fotót a honlapotokon is :)
Tényleg ijesztő lehetett, hogy a kicsi majdnem leesett... Nem lehet valahogy lezárni ezt a részt?

Mi ma délelőtt vásárolni voltunk 4-esben :) Vettünk új hajszárítót, mert a régi tönkrement, de a kezemben! Épp hajat szárítottam, és elkezdett szikrázni, egy szikra ki is égette a pólómat :( Szép, mi?

És vettem Lacusnak néhány új rucit is :D

Megyünk, sétálunk, addig Apa pihen.

Pussz, nagyon várom a holnapot!

pgaboka
 
 


Gabi, szuper!!!!!! :D :D :D :D

Rita, drága, ne hajszold túl magad, és legyél jól holnapra!!!!!!! :D :D
És gyertek!!!!!

Gabi, majd küldök címet :D

Mamacka, hú, de rossz lehetett az egészet átélni :(
Muffin frankón néz ki :D

Gabi, nekem meg a callanetics könyvet( ha még megvan :wink: ), anyunak viszavinném.
Köszi :D

na, mi is húzunk, bár nem tudom mennyire fúj a szél, el lehet-e indulni a suliba. :?
vas
 
 


Gabi, írtam pü.-t :D
vas
 
 


Sziasztok!

Látom talit szervezkedtek.:):):) Sajnos mi nem tudunk biztosan menni, nem is Simon életkora miatt elsődlegesen (bár azért még várnék egy pici időt a nagyobb társasággal), hanem azért, mert családilag lebetegedtünk.
Beni hozta haza a suliból, pénteken telefonáltak, hogy lázas, de nem volt neki magas, mire értementünk már lejjebb is ment. Aztán hétfőn elvitte a párom dokihoz: hörghurut és torokgyulladás. :(
Kedden már a két középsőt is vihette, mert Nátán hétfő délután, Hanna pedig éjszaka lázasodott be. De kedd délután én is mentem, mert én meg reggelre éreztem, hogy rossz kezd lenni. Beni elég rosszul érezte magát időnként, a két középső light-osan beteg (nekik csak egyszer van egy nap láza, Hannának rendszeresen hajnalban (ma hajnali 3-kor 39 fok volt), de lázcsillapítóra lemegy, aztán egész nap nem bírnak magukkal :D:D)
Szóval valami erős dolog lehetett, mert én egyébként szökőévente egyszer vagyok olyan beteg, hogy orvos is kell (volt 39,3-as lázam is, gondoltam ehhez kell). Én nem kaptam gyógyszert, pontosabban írt fel a doki, de azt mondta, csak akkor váltsam ki, ha rosszabbul vagyok, egyébként a szopi miatt inkább ne, de lázcsillapítás, sok folyadék, C-vitamin...
De képzeljétek el, Simon nem kapta el!! :):):) Pedig hát bőven lett volna módja! De mivel ma már csütörtök van, remélem nem is fogja!
Párom ápolt minket, mert ő csak szimplán köhög láz nélkül, és azt is tegnaptól.

Szirom!

Mi a 9. kerületben voltunk. De nem fizetős magánnál. Viszont sürgősen kellett, mert én abban a ciklusban gyógyszert is kaptam extra adagban, nem akartam addig bevenni, amíg a vizsgálat nincs meg, emiatt sürgetett az idő (azt ugye ciklus elején kell szedni). Így elkeztük felhíni az andrológiákat, hol tudnak akkorra időpontot adni, volt, ahol 1 hónappal későbbre! Úgyhogy ahol tudtak adni, oda mentünk, kivételesen nem az intimitás volt e legfontosabb.
Meg akkor még pl. a Krióról nem is hallottam, ill. azóta zt is tudom, hogy mennyi mindent kellett volna másképp csinálni a dokimnak. Érdekes (és elszomorító), hogy ma is lehet olyan nő, akinek a kivizsgálással kapcsolatban nem jó menetet követnek. Pl. a gyógyszer előtt kellett volna nálunk is a párom vizsgálata (ez a gyógyszer már a 3. adag volt, és ekkor is énn akartam a vizsgálatot, mert véletlenül volt otthon internetünk és olvastam), ill. ugye gyógyszert nem szabadna UH-s követés nélkül adni, én megelőször úgy kaptam, és másodszor is én ugráltam, hogy ugyan már nézzen meg.
Sőt , most visszagondolva én igaziból úgy kaptam gyógyszert, hogy egyszer sem volt igazolva előtte, hogy van egyáltalán peteérésem, érdemes-e valamit így kezdeni...
Hogy ezek a dokik mennyire tudatlanok (vagy remélhetőleg csak voltak) tulajdonképpen meddőségi kérdésben! Olvastam egy könyvet (Várva várt babák (lombikbabákról és a lombikeljárásról szól)), ahol volt olyan nő, akinek több tízszer csináltak inszemet csak úgy, mindenféle vizsgálat nélkül...
Az a teraszmegoldás nagyon tetszik! Megmutatom a páromnak a linket.
Hogyan nyitják ki az éttermek? Szerintem ha látsz olyat, akkor menj oda és kérdezd meg! Engem is érdekel!
Nem lehet, hogy a rosszullét hátterében valami enyhe lefolyású betegség állt?
A lendületet meg ne veszítsd el, menni fog!!! Meg tornázz is, hisz az babával is jó lesz! :wink:

Rita!

Nem tudom, hogy igaz-e, de szerintem egy új gép szebben moshat. Mi 8 év után cseréltünk gépet (igaz épp Whirlpoolról Siemensre :D:D, ráadásul egy viszonylag alapmodellről egy csúcsmodellre), de az új gép nálam igenis szebben mos. Meg intelligensebb :D:D. Épp csak be nem rakodja és ki nem veszi a ruhát!
Vigyázz magadra! Réka várhat, a babuci fontos!!

Gabi!

De jó, hogy a párod végre hazajöhetet!! :):):)
Szerintem a callan. tornaoktatónak (és bármi másnak) csak az szabhat határt, ha az iskolákat nem tudod valamiért elvégezni (pl. korhatár van). Egyébként meg kit érdekel, hogy hány fiatalabb nő van, főleg, ha egyébként lenne is igény nálatok rá.

Mira!

Igen, az idő nagyon rohan, nekünk is.
Az éjszakai fizikai közelségigény igaz lehet. Nálunk Hanna még velünk alszik. Pontosabban Simon születése óta egy ideig apjával aludt a mi ágyunkban, én meg a nappaliban Simonnal, de mostanra úgy változott a helyzet, hogy Hanna is leköltözött hozzánk :D:D (a párom meg egyedül alszik egy franciaágyon :D).
Neki már nem a simogatás kell éjszaka (a lábunknál aszik, hogy Simonra rá ne feküdjön), de felébred ált. egyszer, és szól, hogy "anya", aztán ha válaszolok, akkor alszik tovább. Szóval ellenőriz.

Mamacka!

Üdv! :):)
Én sajnos a nádszálkarcsúságomat vagy úgy 8 éve elvesztettem, és azóta sem sikerült visszaszerezni. Sikerült már közelíteni, de aztán mindig :D:D közbenjön egy terhesség. Első körben én azza is elégedett leszek, ha a BMI-m visszamászik a normális tartományba.
Áron nehezen jött össze, vagy miért írod, hogy a következő nem lesz egyszerű?

Ildi!

Hát ez szuper!! Azt hiszem én ennyivel már nagyon elégedett lennék! Ügyi vagy!!! :):):)

Tegnap volt egy recept a TV-ben, szerintem Norbis. Szerintetek? Én nagyon szeretem amúgy a halat, ez egy jó kis egytálétel. (Norbinál a köret a cikis, legalábbis én nem tudok csak pörköltet enni savanyúsággal, onnan hiányzik a galuska :D:D, ezért jók az ilyen zöldséges egytálak)

Hozzávalók:

4 szelet fogasfilé
2 db zellergumó
2 db sárgarépa
1 db cukkini
1 szál póréhagyma
2 db vöröshagyma
5 dl húslé
1 db piros kaliforniai paprika
2 db paradicsom

bors

A zellert, a répát, a cukkinit és a pórét lapokra, a vöröshagymát karikákra vágjuk. A halszeleteket olívaolajon pirosra sütjük. Egy jénai tálba alulra halmozzuk a zellert, megsózzuk, rátesszük a cukkinit, majd az elősütött halat. Ezt meglocsoljuk olívaolajjal, sózzuk, borsozzuk, rátesszük a hagymakarikákat, majd betakarjuk zellerrel, és díszítésként paradicsomot, valamint paprikát teszünk rá. Felöntjük húslével, és 180 fokos sütőben készre sütjük.

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Még egy :):

Gabi!

Doktornőnél hogy megy a 6 hetes kontroll? Be kell jelentkezni? Várni kell,vagy ilyenkor soron kívül megvizsgál? (Szopi miatt nem mindegy...)

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Sietősben vagyok, bocsi.

Ildi, mikor menjünk holnap? Motiot jelentkezett? És Márti? Mira?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Ildi,
köszönöm a címet, tudunk most már mindent! Egyet kivéve: mikorra mehetünk, meddig maradhatunk? :)

Útvonal megvan, az uram szerint sima ügy, ha mégsem, akkor csörgünk :D

Viszem a könyvet, persze, már össze is pakoltam!

Beszti,
kell időpontot kérni, igen! Sajnos várni kell, bár engem elég hamar behívtak, de nem azonnal!
Viszont szoptatni simán lehet, az uh-s szoba mellett van egy kis szoba, székekkel. Én ugyan ott nem szoptattam, de vért ott vettek :) Másokat láttam, hogy oda kisérnek, csak szólj az asszisztensnek!

pgaboka
 
 


Lányok, úgy sajnálom, de szerintem most én nem mennék :( . Nagyon kiütöttem magam (meg egy kicsit Adélt is :) ), jobb, ha Petike kicsit pihenhet.

NE HARAGUDJATOK!!!

És facsarodik a szívem, úgyhogy majd szépen meséljetek, oké?

Jó talit nektek, mindenkinek puszi!!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Sziasztok!

Jól esik ám, hogy hiányoltok. De sajnos én most esélyt sem látok arra, hogy elmenjek. A műtétet is valszeg szabi alatt fogom megcsinálni, hogy a hülye kolléganőim ne csámcsogjanak rajtam.

Viszont szeretnék kérni vmit. tőletek? Sok-sok fényképet.
Sorban: Motiot rövid hajáról
Szirom mosolygós arcáról, hogy a sok keseredés után még tud úgy igaziból mosolyogni
Gabi szülés utáni alak változásáról
Na és utoljára de nem utolsó sorban a háziasszonyról aki példa mutatóként áll a csapat élén a fogyásával.(jó, nem fényesítelek tovább, Ildikó)
És természetesen sok-sok gyeremek fényképet!

Meglesz?

Rólam annyit, hogy de. egyeztettem műtét időpontot a dokimmal. Febr. 21. Erre utána ugrott be, hogy szerintem én már akkor újra beteg leszek. Vissza hívtam de már nem volt bent, holnap újra hívom, hogy egyeztessek vmi. új időpontot.
Du. angoloztam, holnap óra. Aztán futás haza és megyünk Andrással rokon baba látogatóba.

Este tuttira benézek majd.

Puszi Mindenkinek: Márti
mártus
 
 


Sziasztok!

Rita, Márti:
nagyon kár, hogy nem jöttök :( Rita, pihenj sokat! A lemezt valamikor mindenképp odaadom, jó? Márti, én viszem a fényképezőt, és jóóóó sokat fotózok, rendben? Azokon mondjuk nem leszek rajta :D

Ildi,
közben eszembe jutott, hogy a férjem elhozná a kiskádat :) Már nagyon várom, hogy abban fürdethessem Lacust!

Amúgy mi nagyon sok cuccot viszünk, többek között a babakocsit is, hogy ha esetleg Lacus nagyon nyűglődne, akkor abban tologatva - utcán, kertben - elaltathassam.

Apa kipakol minket, és a káddal hazafuvarozik, itthon pihenget, és jön értünk, ha hívjuk :D Ez a terv.

pgaboka
 
 


Rita, ne má!!! :( :( :( :(
Úgy sajnizom :( :( :(
De tényleg.


Motiot nem jelentkezett aztán :cry:



DE:
Szirom, Gabi TI mindenféleképpen gyertek akkor!!!

10 óra fele oksi?????(akár előbb is lehet)
Gabi, babakocsink nekünk is van :wink:
Kiskádat ma kimostam(én is gondoltam rá :wink: )

Beszti, pedig gondoltunk rád is :D
jobbulást a családnak :D

Márti, lesznek képek, oké???? :wink:
vas
 
 


Lányok jó talizást holnapra!! Képekre én is kiváncsi vagyok! :D
mira80
 
 


Hahó!

Ildi! Jövünk persze, már kel a tészta, én meg dolgozom sajnos :( Nemtom, mondtam-e, hogy lapzártám van, de titeket nem akartalak kihagyni semmiképp. Inkább fölkeltem hajnalban. Meg majd este-éjjel csinálom.

Jaj, lányok, úgy sajnálom, hogy nem jöttök!

Ildi! Nem tudok DVD-t vinni, mert az uram valamiért nem bírta megírni. Azt mondta, hogy bizisten megcsinálja. Ne haragudj, tök ciki, hogy megígértem, aztán meg... :oops: meg elvitte a fényképezőgép töltöjét is...
Igaz, hogy kacsát sütött, mire hazaértem a dokitól :wink: Majd elmesélem, mi volt.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom, hú, de korai vagy :D

Lemezek miatt ne izélj már, semmi gond. :D
Annyi lemezük van, hogy nincs hiányuk mesében.
Majd legközelebb :wink:

Motiottal most beszéltem, sajnos nem tudnak jönni, mert holnap reggel, hajnalban indulnak vissza. :(

na, megyek készülődni, még itt ülök hálócuccban, csapozottan, kócosan, büdösen :lol:
Natka is kajcsit kér :D
vas
 
 


Ildi! Mér mennek vissza holnap? 5-éről volt szó.

Basszus, ti meg jobb, ha összekapjátok magatokat felvidításilag, mert rémesen xarul vagyok, még bőgtem is. Az volt az utolsó csepp a pohárban, hogy megint tiszta pötty a fejem. Tegnap vettem problémás, érzékeny bőrre való lemosót, meg kipróbáltam egy pakolást. Az eredmény este gyönyörű volt, most meg piros, fáj, tiszta pötty. Úgy utálom ezt már, SEMMIT nem tudok rákenni, mert mindentől ilyen lesz. Mostanában nem is próbáltam, de már úgy hiányzott. És nem jó a bőrömnek az se, ha sose kap tápanyagot. Még a Clinicue hipoallergén vackaitól is pöttyös leszek. Én, akinek még kamaszkorában sem volt semmi az arcán, és később sem, sosem.

Az uram mégse vitte el a töltőt, csak a teraszon hagyta, mert nem akart teljesen visszajönni. Valami jó is van :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Ildi! Mi szerintem a 9.25-ös kompnál előbb nem megyünk ám ki! A kölyök még alszik, tészta még kel, (én meg még bőgök).

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


oké, felvidítunk!!
de mivel?
talán ha bemutatom, hogy szoktam tornászni, na az elég vicces :roll: :lol:


krémből én most a gyógyszertárban vettem La Roche-Posay-t
még nem nagyon tudok véleményt mondani róla.


Oli zaklat :roll:


töltő legalább oké :D
vas
 
 


Jó, megnézem a tornát, ha nagyon akarod :wink:

Majd hívlak, mert ha jól belegondolok, tényleg nem emlékszem az útra :D

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


hallihóóóó!!!

Sajnálhatjátok, hogy nem jöttetek :wink: :wink: :wink: :D :D :D :D

Itt van pár kép kárpótlásként :wink:

Kép Kép

Kép Kép

Kép Kép

Kép Kép

Kép Kép

Kép Kép

Kép Kép

Kép
nekem csak ennyi van, a többit majd Gabi és Szirom :D

puszi
vas
 
 


Gabi, Szirom, remélem, hazaértetek szerencsésen, örülök, hogy itt voltatok :D

Szirom, és hidd el, lesz még sokkal jobb kedved is :wink: :wink:

Natus még alszik :D

pusz, jó hétvégét mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!
vas
 
 


Hahó!

Köszi Ildi mindent, jól éreztük magunkat :wink:

Nézem mingyár a képeket, bár sietősben vagyok, mert neki kell ugranom a munkának.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Képek:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Ildi, köszönjük még egyszer a vendéglátást, nagyon jól éreztük magunkat! :):):)

Hazafelé mindkét gyerkőc elaludt :)

Nekem meg sajnos nagyon megfájdult a fejem, úgyhogy most fürdetés és alvás (a férjem eddig dokinál volt, jelenése volt a háziorvosnál), képeket majd holnap teszek fel, jó?

Pussz!

pgaboka
 
 


Hű mennyi csini anyuka! :)

Gabi
Köszönöm az üdvözlést! :)
Már akartam kérdezni, hogy második szülés után sok maradt-e rajtad, de most látom nagyon csini mami vagy te is!
Próbáltam visszakeresni de nemtaláltam... mi baja van a férjednek?
Lacuska milyen nagynak tűnik a képeken... olyan mint egy fél éves :shock:

Rita
Kismanó köszöni a bókot!
Nagy nőcsábász lesz az biztos! Tegnap bevásárláskor egyszercsak azt hallom, hogy sikongat örömében.... kiszúrt egy 10 hónapos kislányt a másik bevásárlókocsiban! :lol: azt az örömet! :)
75 :lol: :lol:
A sokkot meg remélem kiheverem... olyan nehéz... egyszerűen lehetetlenség maximálisan vigyázni rá... no majd ráuszítom az őrangyalait :lol:

Én benyomtam esti fogyókúrás sütimet :lol: hiába ez a kedvenc napom
Ribizlis muffint sütöttem...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Gabi! Jobbulást! Nekem is istentelenül fá a fejemj. De épp most láttam valahol, hogy megint szél jön :roll:

Mamacka! Gondolom, ezt nem rám értetted :wink: Szerencséje van Ildinek, hogy ennyire bírom a fejét, mert ilyen vacakul rég néztem ki...

Ildi! Kamillateát csináltam, azzal mosogatom a fejem, kicsit jobb. Kérdés, hogy attól vagy anélkül is javulna... De még mindig ég az egész arcom, naon szar.

Natasa gyönyörű tündibündi ám élőben is :wink: És Lackó is :lol: A többiekről eddig is tudtam :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Nagyon szépek vagytok mind! :D :D
Hogy Lacus mekkora!

Csak egy dolgot hiányolok: hol vannak az "Ildi tornázik" képek? :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Szirom
Az összes anyucira értettem... a rólad készült képen igaz nem sok látszik...
De te szerintem egy nagyon szép nő vagy és ezt komolyan mondom! Az esküvői képeiteken olyan gyönyörű vagy! (azon kívül meg nemsokat láttam :( ) még anno a gépemre is lementettem :lol:
Azért szerintem a fogyókúra mellett fontos lenne valami önbizalomnövelő tréningen is részt vennünk... pl nem csak a zörgő csontú nők a szépek... mert ha így állunk hozzá akkor elég kudarc az egész... én pl sose tudnék annyira lefogyni (elég vastagok a csontjaim)
Tegnap megint visszaolvasgattam...és csak pislogtam az IKEÁs képeiteken... mindannyian tök csinosak vagytok :shock: vagy azt épp a fogyókúra csúcsán készítettétek? :lol: :lol: :lol: :lol:

Mira
Én is 63 kilóval kezdtem a babásodást éa 78 kilóval fejeztem be csak az a bibi, hogy én csak 165 centi vagyok! :lol:
Szerintem én már boldog lennék a te mostani kinézeteddel is! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VANKÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN
és ma vagyunk [size=24][color=red]10
hónaposak!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Ildi
Sikerült azóta tapétaügyben előre jutnod?
A Kolossy téren van egy szenzációs tapéta, textil bolt...
Szerintem ott bármit megtalálni... én órákig lapozgattam a katalógust és csak a gyerekes részt néztem át hááát valami gyönyörűek... (nem az az édeskés amit baumax kínál) csak az áruk is elég húzós... :(

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Képek!
anyával
Kép
fiúk
Kép Kép

manóm
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

muffin
Kép Kép Kép

ennek a kora tavasznak még megisszuk a levét :(
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Képek tőlem is:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

pgaboka
 
 


Lányok! Nagyon jók a képek, édesek a babók!!

Szirom, hogy halad a munka?

Mamacka, hurrá 2 fogacska! :D Andrisnak már 4 van és most éppen kettő jön egyszerre és nagyon szenvedünk. :(
mira80
 
 


sziasztok lányok!
Méricke eredménye:
65.5 kiló vagyok! juppijjjé!

Azaz 6 és fél kilót fogytam! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok csajócák!!!!!

egy gyors itthoni bejelentkezés, szerencsésen megérkeztünk tegnap délután, most meg megy a munka ezerrel, mosás, pakolás stb.
Megnéztem a képeket, nagyon szépek vagytok!!!! Az összes gyerköc és az összes anyuka!!!!!
Sajnálom, hogy nem tudtunk menni, de tényleg elég húzós lett volna, mivel tegnap hajnalban már jöttünk vissza.
Majd nyáron :wink:
Most úgysem volt valami fényes kedvem otthon, álandó hányinger, álmosság, gyakori fejfájás na meg a rossz idö.... De majd csak jobb lesz.

Na megyek, mert le kell vinnem egy adag ruhát, teraszt kell söpörnöm, föznöm kell stb...

Majd jövök

puszi mindenkinek!!!

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Hahó!

Gyors leszek, mer húzok aludni, amíg a kölök is azt teszi.

Motiot! Örülök, hogy rendben hazaértetek! De azért sajnálom, hogy nem jöttetek a talira.
Család miccólt a pöttömhöz?

Mamacka! Ne mondjál már ilyeneket, elpirulok :oops: Nagyon szép nő nem vagyok, nekem is vannak jobb és rosszabb napjaim, mostanában az utóbbi a jellemzőbb.

Gyönyörű a kisfiatok :wink:

Mira! Tegnap délután lettem kész, csak aztán még vendégségbe mentünk, későn feküdtem és reggel nem aludtam ki magam. De már megyek is :wink:

Rita! Ugye minden rendben?

Márti! majd igyekszem képet tenni, jó? :wink:

A dokit nem írtam még, csak a talin meséltem. Naszóval a doktor szerint nagyon hosszúak a luteális fázisok (pé utáni második szakasz). Megnézte a görbéket, a pozitív teszteseket most vittem. Szerinte sárgatestelégtelenségről van szó, írt gyogyit, Duphastont, a 14. naptól kell elkezdenem szedni, hogy meg tudjon kapaszkodni a babóca. Vérvizsgálatra nem küldött, mert elegendőnek tartja az uh-t, ahol kiderült, hogy van pé-m rendesen, meg a görbéket. Az uramtól viszont kéri a kiskatonavizsgálatot. Aki nem lelkes má megint :roll:

Puszi, tényleg húzok aludni.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


szirom
jó jó értelek én sem vagyok egy önbizalombajnok... de azt ne mond, hogy az esküvődön sem tetszettél magadnak mert azt már nem hiszem el! :wink:
szerintem meg szép vagy és kész

Ha sárgatest elégtelenség akkor az nagyon jó hír!
Azt csak pótolni kell és lehet pocakosodni! :lol:



Én ma délben citromos tejfölös tonhalat ettem finom fűszeresen...
Bepácoltam... egy citrom leve, tej (szürkemarha tej :) ) fokhagyma, őrölt babérlevél, bors, rozmaring, oregánó, boróka... majd pár óra múlva kisütöttem és tettem még rá egy kicsi tejfölt... nagyon finom próbáljátok ki!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Jaj de irigykedtem a tali miatt!! Nagyon jók a képek, tényleg nagyon csinosak vagytok! Legyen megint!!! Olyan szívesen mennék, és akkor egy kicsit előtte fékezem magam, hogy ne legyek hulla. :) Vicces, hogy Lackó és Nati szinte egyforma nagyok! :D Meséljetek egy kicsit!! :)
Ildi, mit főztél wokban?? Műltkor az ikeában én is vettem, pénteken abban főztem, nagyon jó!

Mamacka, ez a tonhal jól hangzik!! Külön főzöl magadnak és a családnak, vagy hogy oldod meg?? Ja, egyébként kicsi ám a világ, majd leírom priviben, miért! :) :) A fogyásodhoz nagyon-nagyon gratulálok, kicsit irigyellek is!! Én így alig túl a félidőn nem vagyok ám messze a "szülősúlyodtól"!! :? :) Úgyhogy nekem ezek a hatossal kezdődő számok jó messze vannak... Most persze nem is ez a lényeg. :)
Áruld már el, mitől lesznek ilyen gyönyörűek a muffinjaid?? :shock: :)

Ildi, rég akartam már kérdezni, vasalós gyöngy bevált Leventénél? Maja is kapott, és gyakorlatilag ez az egyetlen dolog, ami mellett öt percnél többet ül a fenekén. Tök szépeket csinál, nagyon ügyes.
Nagyon jól nézel ki!!

Szirom, ez biztató!! Látod, tényleg jó, ha mond valamit a doki, így gondolom te is jobban bizakodsz, nem? Hogy van az arcod? Nagyon megértelek, én kamaszkoromban kínlódtam, úgy kétségbe tudott ejteni egy-egy időszakom, hogy csak na!

Motiot, tényleg mesélj majd az itthon töltött napjaitokról, különösen a babahír fogadtatásásról! Nem kell mindent egy nap alatt kimosni!!

Kicsit sűrű napjaink voltak. Péntek délután a gyerekek meg voltak egy kicsit kettyenva, ezért elmentünk sétálni. Másfél órát mentünk, Adél is, jólesett, el is fáradtunk. Este a családdal voltunk vacsorázni, szombaton Zsolt szüleinél voltunk, tegnap itthon tettünk-vettünk. (Súlyomon tehát van mit faragni...ráadásul tegnap máglyarakást sütöttem... Mától megint figyelés. De ez nem gáz, ugye? Már sokadszor van így, hogy hétvégén feljön egy kiló, péntekig lemegy. Ennyi belefér, ugye?)
Ma éjszaka Maja iszonyúan belázasodott (egy perc alatt 39-ig ment fel, tovább nem mertem benttartani a lázmérőt...), szédült, úgyhogy háromkor nurofen+ hűtőfürdő. Reggel 38 volt, rosszul érzi magát - csúnya dolog, hogy ezt mondom, de ő a legrosszabb beteg, egyfolytában attól retteg, hogy hányni fog, nagyon rosszul viseli, ha rosszul van... - most mindenki itthon ül és Mirrmurrt néznek (Bernát sem ment oviba természetesen...).
Megyek, mert leállítom a tévét, ápolom Maját, és Rumcájsz-jelmezt varrok Bernátnak... :shock:

Gyertek és meséljetek a péntekről!!!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Sziasztok!

Lássuk, meddig hagynak békén a gyerkőcök :)

Rita,
jobbulást Majának! Zsoltika is fájlalta éjszaka a torkát... Úgyhogy este viszem a doktornénihez, bár most teljesen jól van, és nem is lázas.
Én is remélem, hogy lesz hamarosan megint tali :) Akkor Ti is gyertek mindenképp, és átadom a tornakazettát :)
A súlyodon tényleg ne agyalj (jó, mi, pont én mondom :D), és tessék sokat pihenni!!!

Motiot,
örülök, hogy rendben hazaértetek!

Mamacka,
köszi a bókot :):):) Én amúgy a pocakosság alatt 17 kilót híztam, abból még 2 van rajtam... De igyekszem tornázgatni, csak hát elég ritkán adódik alkalom. Csak este van ilyesmire időm, de pl. tegnap is elkezdtem, csak a bemelegítés alatt 2x kelt Lacus, és épp nekikezdtem a hasizomnak, amikor Zsoltika ébredt sírva, hogy fáj a torka... Ekkor már 11 óra volt. Na itt felfüggesztettem a tornát, és irány az ágy, mert féltem, hogy vacak éjszakánk lesz. Végül egész jól aludtunk, így legalább kipihentem magam :)
A súlyodhoz is gratula, na meg a 2 fogacskához :)

Mi is volt a talin? Hát, beszélgettünk, ettünk :) Ildi finomat főzött, a wokban tejszínes-gombás-cukkinis pipihusi készült, hozzá tészta volt, én azt ettem :D

Mennem kell, mindketten kiabálnak...

pgaboka
 
 


Beszti, a recept, amit feltettél, nagyon jól hangzik! Holnap ki is próbálom, szerintem nagyon Norbis! :D Ezek szerint te is betartod a Norbit?? Megy szoptatás mellett? Ennyit lehet??
Jaj, a betegség borzasztó lehetett, éjszaka, amikor kb. egy órán át fennvoltunk, éppen ez jutott eszembe, hogy ez baba mellett nagyon kemény lehet. Ha mostanában sokat csuklsz, azért lehet, mert nagyon sokszor gondolok rátok... Nem vagy nagyon fáradt? Tudsz azért egy kicsit lazítani? Beniért te mész az iskolába, vagy valaki el tudja hozni?

Mesélek egy szép kis sztorit, pénteken történt: Jöttünk hazafelé az oviból a gyerekekkel, ballagtunk felfelé az utcánkban, mögöttünk egy középkorú nő. Láttam, hogy egy anyukával beszélgetett, majd hozzánk csapódott, engem is kérdezgetni kezdett, hogy mikor kezdtek el járni a gyerekek. Kiderült, hogy egy unokája van, 13 hónapos és még nem jár (na és...). Következőket mondta: Hát, nem irigylem magát, három gyerek... :shock: (Mintha valaki a nyakamba varrta volna őket, vagy feltételezné, hogy nem tudom mi okból lett ennyi... :shock: ). mondtam neki, hogy pedig nagyon jó a három gyerek... Hááát, ő a saját lányát is nagyon sajnálja, pedig annak csak egy van, meg kocsival jár (az autó mint megváltás... De miért is sajnálja a lányát??? Ez nem derült ki....) Mindig mondja is neki, jajj, kislányom, te szegény, mindig csak vonszolod magaddal a gyereket... Erre Maja rábökött a hasamra, hogy ott is van ám egy baba! :D Sápadás, dermedés, sokk... Csak meredt rám: Terhes?? Igen, várjuk a negyediket... Nem normális! Az jutott eszembe, hogy ha a lánya tervezett is esetleg több gyereket, a nagyszerű mamája biztos sikeresen le fogja beszélni... :x :x :x
Na mindegy, örüljünk a gyerekeinknek!!! (Még ha vonszolnunk is kell őket mindenhová... :D )

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Hahó!

Csak beköszönök lánykák, mert dógom van, és nem is vagyok valami pletkyás hangulatban. A kölkec az oviban van, az uram elment dolgozni, majd holnap jön haza. Délelőtt be akartam menni a városba, de nem értem volna vissza, úgyhogy nem mentem. Mindegy, délután, de legkésőbb holnap délelőtt minimum Dunakeszire ki kell mennem Miksa jelmezeinek alapanyagáért. Nem tesz le a kisvakondról, úgyhogy hajrá mama, oldd meg :lol: :roll: De már kitaláltam nagyjából: ráadtam az apja egyik nagyobb fekete pólóját, az pont földig ér, az ujja meg csuklóig, úgyhogy abból meg is varrom a testét minimális alakítással (illetve veszek egy újat, a Decathlonban 400 Ft most). Kell az a szürke pocifolt, de az nem vészes, meg a fej, na az már inkább. Jó lenne, ha kapnék kapucnis pólót, de ha nem, akkor majd valahogy varrok egy kapucniszerűt, azt összecsinálom a pólóval, és vettem egy álarcot, ami bár nem kisvakond, de fekete és át tudom alakítani. Valahogy orrot kell rá csinálni, azt még nemtom hogy. Ez lesz péntekre. Csütörtökön pizsamaparti lesz, azzal nincs gond, szerdán viszont mindenki hupikék törpike, és nincs olyan kék pólója. nem is kaptam itt a faluban, úgyhogy reménykedem a Decathlonban. És valamelyik napra sütni is kell még valamit.

Rita! Hülye az a nő...
Jobbulást Majának! Szegénykém :( . A múltkor Miksa is úgy ébredt, hogy "szétcsúszik az ágyam", valszeg az volt a szédülés.

Gabi! Zsoltikának is jobbulást! Muszáj bevinned a dokihoz? Ha nincs nagy baj, akkor mi nem szoktuk, nehogy még valamit összeszedjen... (nem mi találtuk ki, hanem a dokink :wink: )

Ildi! Előkerültetek már? Gyere :wink:

Mamacka! A saját esküvőjén mindenki tetszik magának :wink:

Miksánál is félek egy picit betegségügyben, mert péntek estétől volt egy kis minimális taki, de nyomom bele az Oscillococcinumot, és eddig nem lett rosszabb. Talán nem süllyedünk bele egy újabb betegségbe, hanem elkapjuk a frakkját, mielőtt még rosszabbra fordulna. Remélem :wink: Szegénykém kihagyta az egész Mikulást és karácsonyt az oviban, a farsangot nem szeretném, ha muszáj lenne. Azonkívül eleve rossz ha beteg, nála meg különösen, mert küzdenünk kéne orrmandulaügyben. Szóval most küzdök a betegség kiszorításáért...

Megyek vasalni. Olyan szar, mindig a Design kommandóra szoktam, most meg vége a sorozatnak...

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: