Új privát üzeneted érkezett!

Tényleg? :shock: :lol:

Má meg se lepődök, tudod, hogy mennyi egyforma bútorunk van :lol:
Na, én egyelőre ezt találtam, de ez szétszedhető: http://www.famives.hu/fam6.html#sor3

Viszont itt nyáron meg kell hagyni akkor a teraszajtót, mert máshogy nem lehet bezárni a házat.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Nézem, csak baromira sok van. Te melyikeket nézted?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


mi is ezt néztük, a nyolcszögletűt :D

de szerintem elég húzós áruk van ezeknek, aztán elnapoltuk az ötletet. :?
vas
 
 

 
 

Csak nekünk kisebb a helyünk, mint nektek, így kéne nagyon.

Most muszáj mennem, fölébredt a kölök. Pussz!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


aha,értem, de nekünk ráérős, csak baromira tecc.(Angliában ott reggeliztünk, imádtam!!! :D )

oké, hali!!!!!
vas
 
 


Na, de jól elvoltatok délután!! :D
Kép
Bár nálunk most egyik sem téma, sem az új gép, sem a teraszbeépítés... :) De megnéztem a honlapot, naggggggyon klassz! A mosógépnek ugyan meg vannak számlálva a napjai, iszonyat hangos, de másfél éve ilyen. Amíg húzza nekünk nem sürgős, ugye... :) Kíváncsi lennék viszont, egy új, jobb gép szebben mos-e. Nekem nincs kifogásom erre sem, tiszta lesz majdnem minden, ami nem, az nem a gép hibája. Na, ezt a témát körbejártam... :oops:

Szirom, lehet, hogy nektek is csak az orvosi megnyugtatásra van szükségetek, mint Besztinek, ha meg esetleg mégsem, jó ha kiderül. Ugye milyen jó, hogy ott van Miksa? Annyi helyzetben segítenek a gyerekek, úgy, hogy nem is tudják...

Ildi, nem haragszom, dehogy, ha tornázol!! :lol: :lol: Még a végén én is elkezdem...
Kép
Ma mindenesetre akkorát takarítottam az egyik szobában, hogy nincs erőm, mozgalmas napunk volt egyébként is, de holnap... ki tudja... Réka itt kuksol a tévé tetején, lehet, hogy előveszem... :)
Törölközőt adhatok neked?? :) Kb. két éve kéne néhánynak megvarrnom az akasztóját, eddig hasztalan várakoztak... :roll: Na, látod, lehet, hogy erre is ráveszel! :)

Megyek szorgoskodni!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Sziasztok!

Csak röviden beugrottam :wink:

Igen Rita, gyógyír a kissrác :wink: Csak még sokkal jobb is lehetne minden, ha neki lenne kistesója, nekünk meg még egy gyerekünk, de erről a helyzetről persze ő nem tehet. Csak hozza magát, és ezzel tényleg bearanyozza a napjainkat, túlzás nélkül. Őrület, hogy mekkora a különbség a nyűgös, hisztis, betegséges napokhoz képest. Mintha ezer éve lett volna :wink: Olyan értelmes, huncut, csivitelős, kacagós, képzelt töréneteket kitalálós, aki persze nem mindig fogad szót, de aztán jön a puszijaival, meg néha közli, hogy mennyire szeret, megzabálom :wink:

Ildi! Ezzel a teraszbeépítéssel már elég régóta foglalkozunk gondolatban. Az uram persze kitalált valamit, amit én nem igen tudok elképzelni, hogy milyen tuti lenne felemelkedős garázsajtóval megoldani (persze ablakot beleépítve) :lol: :shock:
Én olyan mediterránosra képzeltem, szerinte lehet olyat is csinálni belőle. Elég érdekes ötlet :wink: De ezért is kezdtem keresgélni, hogy átlássam dolgokat.

Lányok, én most napok óta lógós vagyok kajailag, mert hányigerem volt, sőt, igazából ma is folytatódott ez. Babás nem vagyok, az tuti, ha meg a vírust nyaltam voltam be, akkor hánynék is vagy valami, úgyhogy nemtom mi ez. De vacak. Az a tipikus farkaséhség még mindig, hogy hányiger és éhség egyszerre, és úgy érzem, hogy ha nem eszem, akkor rosszul leszek. Eddig reméltem, hogy baba van a háttérben, de nem.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Azta, csajok, ez aztán a termés! :)

Köszönjük mindenkinek a drukkokat! Nagyon-nagyon izgulok, mert ma délutánra már megint rosszul érezte magát az uram...

Ildi,
én is jelöltem Leventét! :) Nekünk Indesit mosogatógépünk van, és nagyon jó! Még sosem romlott el :D Hurrá torna, nagyon ügyes vagy! Te jó ég, 4x egy héten??? Én max. 2x csinálom a callanetics-et. Talán majd idővel nekem is több időm lesz :D

Szirom,
örülök, hogy Miksa ilyen nagy segítség most Neked! Zsoltika is nagyon tud hízelegni :) És olyan fura, de nagyon tud hiányozni is, ha épp nincs velünk. A minap a szüleim elvitték őt a telkünkre, és annyira csöndes lett a lakás, valahogy túl csöndes... Lacus is csak forgatta a fejét, mert amúgy mindig lesi Zsoltikát, elszórakozik rajta :)
Hát, ha ez megnyugtat, ma nekem is ehetnékem volt, vagyis inkább csak este, bevágtam egy csomó kekszet, annyira jólesett!
Tetszik ez a teraszbeépítés-tervezés :) Kicsit ez is elvonja a gondolataidat, nem?
Miksa frizurája nagyon tuti! Én is nyírnám Zsoltikát, már vagy 2 hete tervezem, de eddig nem jött össze :(

Rita,
köszönöm a bókot, ez a "heroikus" nagyon tetszett :)
Amúgy vasárnap volt 2 hete, hogy Zsolti befeküdt a kórházba. És holnap lesz 3 hete, hgoy beteg...
Rékával vigyázz, elég kemény a tornája! Csak óvatosan! :)

Márti,
Te merre jársz?

Mira,
a callan. tornát a Zsoltika születése utáni nyáron kezdtem el, vagyis úgy 2,5 éve. A tavalyi év viszont szinte teljesen kimaradt, mert januárban fogant Lacus, és decemberben kezdtem újra neki a tornának... A pocakosság alatt csak terhestornát végeztem.
Nekem nagyon tetszik, igen :) Nagyon jó mozgás, hasznos, és tényleg szépen formálja az alakot.
De emellett szeretem a hagyományos, a step, és a kick-box aerobicot is. Én is jártam régen step-re, tudom, milyen jól feldobja az embert egy jó kis izzasztó óra! :)

Többiek???

A callanetics-oktatói dologról még csak annyit, hogy azért nem mondtam le róla :) Csak még tényleg picike Lacuska, de úgy egy-másfél év múlva akár bele is vághatok valamibe, ha még mindig akarom :D Most már super callanetics-et végzek, jó erős, de nagyon jólesik mindig.

Ma egyébként szegény Lacus alig aludt napközben, mert ebben a szélben nem voltunk lent sétálni. Idefönt pedig csak percekre szunnyadt el... Én is elég fáradt vagyok, vendégeink voltak, nagyon jó volt, csak kimerültem :)

Jó éjt!

pgaboka
 
 


Jó reggelt!

Miksa még alszik, nem keltettem, mert nem lehet tudni, megyünk-e oviba. Az ELMÜ meghirdetett az ovi környékén egy áramszünetet mára valami szerelési munka miatt, de az ovit nem értesítették. Kideríteni meg nem sikerült tőlük, mi lesz ma, pedig egész délután próbálták. Majd most már hívnak lassan az oviból.

Tegnap nem is mondtam, hogy a szél miatt nem volt áram, úgyhogy haza kellett jönnünk. De azt azért maximálisan meg lehet érteni, a szél csinál ilyeneket. Bár én épp azért vittem be, mert reggel itt is elment az áram (akkor nincs világítás, fűtés, víz), és reméltem, hogy a faluban nem. De mire hazaértünk, itt minden rendben volt. Meg nem is jöttünk azonnal haza, hanem beugrottunk Miksa ovistársáékhoz.

Gabi! Még mindig drukkolok+++++++

Hogy elvonja-e a figyelmemet a teraszbeépítés? Háát, nekem már semmi se vonja el igazán :oops: :wink: Igyekszem a gyakorlatban és gondolatban mással is foglalkozni, de ez nagyon nehéz.

Érdekes, hogy Lacus nem aludt jól, Miksa irtó nagyokat durmolt ebben a szélben!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Jó reggelt!

Hú, de jót cseverésztetek tegnap! Teraszbeépítés, mosogatógép-szerelő, torna... Lépést sem tudok tartani...

Szirom, megnéztem én is a teraszos linket, nagyon szépek! Nektek mekkora teraszotok van? Ovi van ma?

Beszti, nagyon édes Simon! Visszagondolva hogy elment az idő... Andris nem is olyan rég volt ilyen picike...

Gabi, drukkolok, hogy minél hamarabb otthon legyen a párod!!!

Rita, az elején én is számoltam, hogy hány szopi még amíg hazaér a párom! :D Gratulálok a vizsgádhoz!! Hány féléved van még?

Ildi, nem semmi ez a cirkusz a mosogatógép körül! Milyet vesztek végül? Torna, meg tök jó, 4X egy héten!! :D

Lehet, hogy én is kedvet kapok és tornázom "Veletek". A kocogással felhagytam, nagyon hideg van esténként... (Jó kifogás.)

Az éjszakáink még mindig borzalmasak. Szirom, tényleg volt éjszaka amikor adtam neki Phanadolt. Mostanában szerintem nem feltétlen a foga miatt ébred. Van egy olyan gyanúm, hogy ha felébred, akkor megszokta hogy szopizik és úgy tud visszaaludni. Csúnyán fogalmazva eszköz kell neki a visszaalváshoz. Ezt abból gondolom, hogy amikor megszoptattam éjjel, másnap már 2X ébredt, harmadnap meg 3X. Ez így ment tovább mostanáig, de most már kidőltem... Így elkezdem leszoktatani az éjjeli szopiról. Biztos vagyok benne, hogy nem éhes! Úgy csinálom, hogy nem hagyom sírni azt nem bírnám ki. Ezért amikor felébred, felveszem a kezemben megnyugtatom, amikor már nem sír visszarakom az ágyába. Az első éjjel (tegnap) amikor visszaraktam akkor is sírt, rögtön felvettem újra és így tovább... Ma éjjel már rögtön megnyugodott a karomban és amikor visszaraktam egyből visszaaludt. Biztos, hogy a fizikai közelségemre van szüksége, de ezt szopi nélkül is megkaphatja. Ma éjjel már kevesebbszer ébredt és hamarabb visszaaludt mint tegnap. Mit gondoltok?
Tudom, hogy egyedül el tud aludni, mert napközebn 2x alszik és nem kellek hozzá... Akkor éjjel miért ne menne, ugye??

Ildi, Nati soha nem ébred éjjel?
mira80
 
 


Mira, nagyon jól csinálod!! Igazad van szerintem, kitartás, ügyesek vagytok!

Most el, mert drága leányom őrjöng, hogy csak 4 kisvakondot nézhetett... :x

Akkor péntek a taller napja??? HOL?????

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Mira! Hát így látatlanban én már nem nagyon merek mondani semmit az éjszakához. Miksa már nagyobb volt, amikor nem kapott szopit, ha éjjel ébredt. Viszont még valami eszembe jutott: ha nem is éhes, de szomjas lehet ám! Főleg így fűtési időszakban, meg ha esetleg száraz nálatok a levegő. Én olyankor vizet adtam neki, de akkor már bőven elmúlt 1, az biztos. Arra viszont emlékszem, hogy amikor megvettük a párásítót, akkor egyszercsak nem ébredt megint.

Oviba végül elvittem Miksát, mert úgy tűnik, ott van áram. A szomszéd boltban nincs! :shock:
Viszont hideg a keze, szóltam is az óvónőnek, mert láz előtt, elején szokott neki ilyen lenni. Bár reggelre becsurrantott, mert elfelejtette, hogy nincs rajta pelus (pár napja alszik éjjel anélkül, délután már jó régóta). Megvigasztaltam, hogy amikor én ilyen kicsi voltam, akkor néha én is bepisiltem :wink: Szélesen vigyorgott rajta :lol: Viszont áthűlt a kis teste, mert ugye vizes lett a pizsije. Remélem, csak attól volt hideg a keze.

Lányok, kérnék egyet: van a hőmérős topikban egy nagyon kedves lány, akinek fogynia kéne orvosi utasításra. Hívtam közénk, de azt mondja, nem bír még egy topikot követni (és valljuk be, minket nehéz is). Norbizni szerezne, ponttáblája van is, de esetleg receptek jól jönnének neki, hogy könnyebb legyen kitalálnia, mi legyen a kaja. Tudnátok segíteni?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Lányok, lányok szabin vagytok?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Nem, itt vagyok, csak vasalok, gyerekekért mentem, Adélt szórakoztattam...
Most pedig vasalás folytatódik, főzés, házi feladat, fűrdőszobasuvick satöbbi...
Ildi nincs, tudod! Gabi gondolom várja az urát, Motiot szabin...
MÁRTI??

Ti hogy vagytok, Szirom??

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Köszi Rita, minden rendben. Én is vasaltam, csak persze megy a gép, most meg hallom, hogy felébredt a kölyök. Ki akartam menni vásárolni, de most látom, hogy megint mennyire fúj! Remélem, jár a komp azért.

Ildi miért nincs?

Mártit nagyon várjuk! :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Nemsokára indul haza Zsolti!!! A tesóm hozza autóval :):):)

Képzeljétek, ebéd után mindhárman nagyot aludtunk, egyszerre! Nem semmi, ilyen eddig még nem volt, mióta megszületett Lacus :D

És délelőtt tücsökzenén voltunk, fantasztikus volt! Gondolom, azért is fáradt el Zsoltika ennyire :)

Úúúúúgy izgulok :D

pgaboka
 
 


Sziasztok!

Nem, még mindíg nem vesztem el. Csak most a változatosság kedvéért az angolt kezdtem újra.

Kedden és pénteken megyek munka után másfél-másfél órát.

Mira!

Hogy pontosan mire is van pontosan szüksége Andrásnak nem lehet eldönteni. Lehet onnét is közelíteni a dolgot, hogy biztosan csak ciczni akar mert az olyan jó, meg Te is a közelébe vagy.Aztán lehet az is, hogy tényleg szomjas. Ha úgy gondolod, hogy inkább megpróbálod szopi nélkül és vissza tud aludni akkor tényleg csak Te kellettél egy kicsit neki, ha azonban gyakran ébred v. egyáltalán nem alszik vissza akkor próbáld azért a tejcizést is, hátha szegény gyerek mégis csak szomjas egy kicsit. Ez a kettőtök közti összhangból kiderül majd. Biztosan ügyesen megfogjátok oldani.

Szirom!

Olvastalak ám. Hát, hogy sajnálom, meg ne csüggedj a legkevesebb amit írni lehet ilyen helyzetben. Talán te most kezdesz a mélyponton lenni, kegyetlen érzés, nagyon. Nekem ez decemberben volt. Szerintem Te is akkor leszel majd nyugodtabb, ha egy két vizsgálaton túl lesztek. Ha baj van akkor azzal legyetek tisztában ha meg nincs baj akkor is el kell indulnotok vmelyik Kaáli felé.
Nekem a műtét remélem, hogy a jövőhéten megoldatható lesz. Szerintem a drága Dokikám rohant vmi. sípálya irányába mert állandóan németül dumál egy nő a telefonjában. Gondolom ki van kapcsolva. Aztán felhívtam a kórházat és tényleg csak csütörtökön kezd dolgozni. Nagyon jó lenne már túl lenni rajta, kezdek már türelmetlen lenni.

Lányok, hazaért a Fiú részleg és be kell fejeznem. Lehet még ma jövök, vagy holnap.
A Férjem azt kérdezte, hogy a szakdolgpozatomat írom-e ilyen szorgalmasan a hossza miatt és még mennyi mindet kéne írnom. Na, tényleg jövök majd, most Andrással játszom egy kicsit.

Márti
mártus
 
 


Sziasztok

Sajnos egy kicsit későn vettem észre, hogy már van egy fogyis topik ezért indítottam egy újat... de lehet át kellene ide költöznünk mert ott csak ketten próbálkozunk! :) ha nektek nem baj
Egyáltalán közületek fogyózik még valaki vagy már mindenki nádszálkarcsú úgy mint Ildi?

Elkezdtem az elejétől olvasni ezt a topikot de valahol 80. oldal felé abbahagytam (ahol Ildi olyan 17 hetes :D ) így gyerek mellett nemhiszem, hogy sikerülne végigrágni magam... így is elég felületesre sikeredett...

Rólam annyit, hogy holnap lesz 25. napja, hogy elkezdtem a 90 napos diétát eddig 5 kilót fogytam... 72-ről indultam 60 kilótól már tök boldog lennék...
Ma gyümölcs nap volt és elég vacakul viseltem... holnap méricke.

Közületek Ildit ismerem... együtt babásodtunk... érdekes volt visszaolvasni fogyis oldalról, hogy mik történtek veled, fogyás baba, lakás ... :)

Szirom
Én az Iparon végeztem keramikusként! :) sajnos mostanság nemnagyon volt módom dagasztani az agyagot... inkább rajzolgatok...

Bemutatkozás képpen rólunk képek itt: http://www.gportal.hu/macka

megyek etetni altatni aztán még lehet vissza olvasgatok! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Szirom, küldtem az email címedre recepteket. Megkaptad?

Szia Mamacka! Én is mostanában csatlakoztam a lányokhoz. Sokat segítenek, nemcsak fogyi téren... Van egy 10és fél hónapos kisfiam, Andris. Éppen az éjszakai szopit próbáljuk befejezni több-kevesebb sikerrel. Amúgy én 1 hónapja kezdtem a norbi féle étkezést. December vége óta leadtam 3 kilót! :D Most 62 vagyok és 58 a cél! Ezt március közepére szeretném elérni. :D
mira80
 
 


Szia Mira
Hát én csak az esküvőn voltam 58 de az szerintem így asszonyfejjel már nem reális! :)
Akkor közel egykorúak a manóink! :)
Van a csapatban valaki aki a kilencvennapos diétát csinálja?

Éjjszakai szopi abbahagyása nálunk sem lenne rossz de erre még nem sikerült rákészülnöm, meg egy kicsit félek,hogy rosszabb lesz mint volt... :(

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka, sokszor ébred Áron éjjel? Pont ma írtam le a lányoknak délelött, hogy hogyan próbálom a leszoktatást. Szerintem Andris tuti nem éhes, csak éjjel vmi miatt csak szopival tud visszaaludni, ha felébred.

Rita, te is említettél vmit a leszoktatásról, csak nem írtad, hogy hogyan csináltad. Leírnád? :D

Jó éjt!
mira80
 
 


Szirom, temetésen voltam tegnap vidéken. :(

most hulla vagyok, kéne egy kávé, de a kávéfőzőt kidobtam múlt héten, az újat, amit megrendeltem, meg nem akarják küldeni.


na, majd jövök lassan :D
vas
 
 


Na, visszaolvastam.

Gabi, otthon van a férjed???
De jó!!!!!!
Örülök neki nagyon.
Hogy van, mesélj!!Lefogyott szegény nagyon???
Most akkor tessék felhízlalni!!!!! :D

Szirom, nekünk annyira nem sürgős a teraszbeépítés, én csupán azért akarnám, mert tetszik.
És imádom a télikerteket, sok virággal, gyönyörű nádbútorokkal, tök kis hangulatos.
De mi elnapoltuk, de ezt már írtam is.
Garázsajtós érdekesen hangzik :wink: :shock:

Mira, nem tudok sajni tanácsot adni, nekem az ennyi idős gyerekeim már mind aludtak.Natka volt az egyetlen kivétel, addig, amíg szopizott, felébredt többször is.Dec. közepe óta ugye nem szopis, aztán azóta ő se ébred.
Most a kis taknyi miatt nyöszögött párszor.De ilyenkor cumit dugtam a szájába :roll: , aztán alszik tovább.
A száraz levegő tényleg lehet ok, ahogy Szirom is írja, nekünk is van egy kis párologtató náluk.

Mamacka, szia!!!! :wink:
Ügyes vagy a kilókkal!!!!!
Szirom a profi tanácsadó 90 napos terén :wink:

Márt, hú, akkor dokipapa hazajön a kiruccanásból, és meglesz a műtét??? :shock:

Rita, akkor pénteken legyen a "taller" :lol:
És hol????
Még mindig javasolhatom, hogy nálunk(vagy nagyon önző dolog) :roll:
Motioték vagy felvesznek benneteket a Moszkva téren,(ugye ott laktok a közelében), vagy elmertóztok Népstadionig, onnan meg tök jó buszok jönnek ide, fél óra alatt itt van, én meg kimegyek elétek
Ezt a kettőt tudom javasolni:
8.45-kor indul Stadiontól, 9.15-kor van itt
10.30-kor indul,11.05-kor van itt.

Közben is jön még kettő, de azok nem az m3-on jönnek, hanem Kerepes fele, és az hosszabb. :roll:

Na, dumcsizzuk meg, aztán jelezzük Motiotnak is!!!
Remélem jó nekik is a péntek.
vas
 
 


még mindig én :D

gépet nem veszünk még, megvárjuk mi lesz ezzel a fossal.
ja, képzeljétek, hétfőn eset meg jó volt :shock:
tegnap amikor hazaértünk, megint jó volt :shock:

de ma jön a barom szerelő, elviszi a pesti főszervízbe, megnézik ott is, vigye is csak :roll:



tegnap még temetés előtt (3-kor kezdődött)kiugrottunk Ausztriában is(kihasználtuk a kettesben lévő napot), igaz, nem sok mindnet vettünk, de azért jó volt.

ÉS: voltunk kedvenc Lindt csokis boltomban, és NEM vettem magamnak csokit. :roll:

Ja, most kérlek ne utáljatok:
és ne dobáljatok meg kővel :wink: :roll: :lol:
60.85 kg :oops: :oops:
De ez annak köszönhető, hogy a tegnapi nagy rohanásba két szendvics, egy narancs, egy bomba, egy red bull(cukkerfrej :wink: )volt az egész napi kajám :roll:

ennek örömére ma pipihusit sütök kis kockákra vágva+ tejfölös fokhagymás ubisali. :D

puszkó
vas
 
 


Hahó!

Ildi, ne haragudj, pedig annyit gondolkodtam, hogy mit is mondhattál, hová mész, szóval bocsi.

60.85 :shock: :lol: annyi már a büdös életben nem leszek :wink: Nagyon ügyes vagy!

Én most elveszítettem a lendületet, mert valahogy nem vagyok jól. Csak a múlt héten még azt hittem, hogy azért van hányigerem, meg vagyok legyengülve, mert babás vagyok, de most már kiderült, hogy nem, aztán mégse lettem sokkal jobban. Most tornászni sincs kedvem.

Gabi! Otthon az urad? :lol: :lol: :lol: Akkor ne is gyere, csak ha nagyon akarsz vagy alszik éppen és hasonlók! Szóval mesélj, ha van időd :lol:

Mamacka! Üdv itt! Mi ismerjük egymást a mennyegzőről ám, csak te ott még macka voltál, én meg gyömbér :lol: Azért volt más a nickem, mert nem akartuk, hogy valaki ismerős onnét tudja meg, hogy esküvőre készülünk.
Szívesen segítek a 90 naposban, bár most nem nagyon van okom ugrálni... :?
Kerámia: én fazekasnak hívnám magam inkább, ez csak szakma, nem művészet :wink: De rég nem csinálom sajnos.

Mira! Milyen volt az éjszaka?

Nekem jó a pénteki tali, akkor nem viszem oviba Miksát. Egyszer-egyszer belefér.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Mira! Köszi, megkaptam! :wink: Lehet, hogy ez nekem is megvolt, rémlett valami, de hiába kerestem. Szóval mégeccer köszi!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Júj tényleg!
Akkor azért voltál annyira ismerős!!!
Látod ha itt is esküvős képedet láttam volna azonnal felismertelek volna! :) nagyon szép menyasszony voltál!
Igen tudom, hogy fazekas vagy... a háromnapos visszaolvasásom eredménye! :) nagyon ráérek mi??? :lol:
..én meg keramikus (ammi számomra talán a fazekasság és szobrászat egyvelege)... a művészet sem ér semmit szakmai tudás nélkül amit sajnos sokan elfelejtenek... :( pedig annélkül csak dilettantizmus hiába végzet egyetemet... biztos vagyok benne hogy sokat tudnék tanulni tőled... sajnos a korongozás terén vannak hiányosságaim... :( pedig nekem nagyon jó volt a középiskolai tanárom... igazi mesterember amit tanultam tőle tanultam nem is az egyetemen... ott inkább mi tanítottuk a többieket...

Ma reggeleire szilvát ettem... a fagyasztóból vakartam elő... két éves :lol:
Délbe nemtudom mi lesz... majd kerítek valamit... sajnos a tegnapi gyümölcs napom nem sikerült maradék nélkül... ettem pár szem diót meg mandulát...

Ildi
Te nagyon ügyi vagy, hogy így lefogytál.... tényleg a szülés után maradt rajtad egyáltalán valami?

Mira
Attól függ van, hogy hatszor van, hogy csak egyszer (no ez azért ritka) ma éjjel pl háromszor... az a rosszabb amikor nem akar szopi után sem visszaaludni... mostanában reggelente 7 körül otthagyom apának én meg elvonulok egy másik szobába aludni... legutóbb fél tizenegyig aludtam :shock: volt mit bepótolni... :lol:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Szirom, szerintem nekem is azok a receptek vannak, amit Mira átküldött neked.De én sose receptekből csináltam kajákat.Vagyis az agyacskám receptgyűjteményéből. :wink:

Mamacka, azért maradt rajtam kiló bőven, 60-al kezdtem, 71-el fejeztem be a terhességet, 65-el jöttem ki a kórházból.Aztán sokáig tartottam a 65-66-ot.De ősszel 1-2 túlzabálós hétvége után azon kaptam magam, hogy 67,5 vagyok :shock:
Akkor gondoltam, hogy neki kéne állni.Nov. eleje volt, hogy nagyon light-osan elkezdtem.Azóta néha abbahagyom, néha elkezdem.(amikor abbahagyom, akkor csak a súlytartásra figyelek)

Most éppen csinálom, + torna(amin én is megvagyok lepődve, hogy csinálom :roll: , nem vagyok egy fittneszwoman :roll:
De nem akarok nyárra (tavaszra) súlyfelesleget magamon.De én vagyok oylan kemény akaratú, hogy amit elkezdek, általában véghez viszem.


Szirom, akkor részedről péntek oké!!! :D
Most Ritát várom, hogy mit szól, de lehet, mindjárt felhívom, mert Motiot-éknak is szólni kéne sürgősen.


Hú, mosogatógép ügyben végigjártam délelőtt egy kálváriát, de nincs kedvem leírni, majd elmesélem(majdnem két felessel tudtam magam lenyugtatni :wink: )

na, hívom Ritát :D
vas
 
 


Ritával beszéltem, jó nekik a péntek(akár busszal, akár Motiot-ékkal)
Na, most írok egy smst-t Móniéknak, aztán beszámolok arról is :D
vas
 
 


Visszaolvastam még egyoldalt!

Hű Ildi nagyon belelendültél a tornába! ...pedig mennyire nehezen szántad rá magad... én is úgy vagyok vele, hogy inkább fogyi után tornázok adig "sorvadok" :lol: kell, hogy lássam az eredményt no meg a méteres hájat sem élmény riszálni :)

Mennyi baba van! Olyan gyönyörűek!
milyen sok a sokbabás család köztetek!
Mi sem szeretnénk megállni három előtt... :D mire eredménye lenne ennek a fogyónak pont kezdhetek pocakosodni (ha minden jól megy) nemsokáig élvezhetem majd az eredményt... de legalább nem mázsásan kezdek gömbölyödni...

Szirom sajnálom, hogy negatív lett a teszt :cry: nagyon régóta próbálkoztok? Miksa simán megfogant? Persze ha most ez a téma nagyon elkeserít inkább ne is válaszolj!
Nekem sem lesz egyszerű állítólag... a hátrahajló méhnél nehezebb a dolog... majd meglátjuk...
Tényleg a 90 napos diétánál te diót pl mikor ettél? ettél egyáltalán? persze nem kilószám de pár szemet én bekaptam gyümölcsnapon... :?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Rita
Te milyen fiatalos vagy (75 a korodat jelöli? mármint az évet :lol: akkor csak két év van köztünk... én idén leszek 30)
Négy gyerek... nem semmi! :) minden elismerésem és milyen gyönyörűek!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Beszti
...a kis Simon gyönyörű...úgy emlékeztet a fiamra amikor még ilyen csöpp volt... az a kócos pihe a fején... :lol:

Áronnak még ennyi haja sem volt... most se nagyon van... így a hajvágás nálunk még sokáig nem lesz téma! :lol:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Ja a ma reggeli méricke eredménye 67 kiló... gondoltam, hogy most nemfogytam a négy napban...
De nembaj maj négy nap múlva :lol:

Felébredt a manóm... itt pislog mellettem az ágyon olyan tündér... no akkor megyünk enni valamit!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Jaj Ildi
Még annyit akartam, hogy én sajnos 73 kilóval jöttem haza a kórházból pedig én nem vagyok olyan magas mint te... :? (165) és ezt tartottam is a fogyókúráig pontosabban 72-vel kezdtem kb egy hónapja...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka! Kicsit több mint egy éve próbálkozunk. Miksa is kb. ennyi idő alatt jött össze. Épp holnap szeretnék beszélni a dokimmal, hogy mi legyen, mert tétlenül most már nem bírom ezt. Nem is akarom, inkább vizsgálódjunk.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Ildi, nem dobálunk kővel, inkább büszkék vagyunk Rád és örülünk! :D

Szirom, bújkál Benned vmi? Vagy csak rossz a hangulatod?
Az éjszaka kezd jobb lenni, mondjuk háromszor ébredt, de nagyon hamar visszaaludt Andris. Kínáltam vízzel, de nem volt szomjas.
mira80
 
 


Mira! A hangulatommal nincs baj, fizikailag nem vagyok jól egyszerűen. Fáradt vagyok, émelygek és továbbra is zabálhatnékom van. Pedig mostanába korábban fekszem este, és néha még délután is alszom :oops:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Akkor pénteken feltöltünk energiával, zabálhatsz is bőven(bocsi, te írtad :wink: )

Móninak írtam, de még nem telózott vissza.
Mi meg most elkullogunk a szokásos körútunkra.
Bevásárolni még nem merek péntekre, majd ha tutti 100%-os lesz a randi :wink:


ja,megvolt 35 perc k.-box :lol:
épp a nyújtás középén ébredt Natus :D
vas
 
 


Szirom,képzeld, amit tavaly hoztál mp3-as gyerekzenés cd-t, azt hallgatjuk már egy órája, de csak a Mókuska, mókuska .......címűt
Olivér belehabarodott teljesen .............................. :roll: :D
vas
 
 


Örülök :lol: Miksának is elő kéne venni megint. Illetve ki akarom íratni az urammal sima CD-re, mert akkor nem kéne bekapcsolni hozzá a számítógépet (amin aztán mindig játszani akar ugye... és az még nem baj, csak aztán befejezni se akarja).

Milyen kaja lesz? :lol:

Tényleg, ha már lemezt ír, vakondos DVD-ket ne vigyek? Kinek kell?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Vakondból nekünk 3-as, 4-es van meg.Ha megvan az autós, azt megköszönném. :D

Milyen kaja legyen???

Gondoltam egy cézár salira, vagy valami ütős tejszínes-gombás, cukkinis, pipihusis tésztára :D
jó lesz??? 8)
vas
 
 


ma kiskockákra vágott pipihusit ettem, sültcsirke fűszersóval, fokhagymasóval, és azt hittem van egy fél uborkám, de eltűnt :roll:
így paradicsomsalátával ettem (ubisali helyett)
Úgyis jó volt.
Olivér meg tejföllel(ő is update-zik :lol: )
vas
 
 


Na várjál, van autósunk, az az 1-es, megvan a 3-as is, a 4-esnek csak a doboza, pedig azt szerette Miksa nagyon (azon van a Kisvakond, mint kémikus), meg van olyan, hogy A kisvakond és az egér, az a 7-es. És nemtom hányas a vakond nadrágja (megírva kaptuk). És van Noddy meg kockásfülű nyúl, valamint Vuk.

Jó lesz a pipihusis izé, persze :lol: Süssek valamit? :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


igen, a kémikusos a 4-es(talán)

vuk van, kockásfülüt nem tudom szeretik-e(aszem Levente szereti)
noddy annyira nem menő

na, húzunk, süt a nap

Csak közben feljebb költöztettem a kalviatúrát, mert Natka mindig húzkálta a polcot, amin volt, meg ütögette.
Aztán közben kihúztam egy kábelt a modemból véletlenül , nem volt kapcsolat, kicsit ideges lettem,

most megyünk tényleg

szerintem ne süssél :roll:
(vagy ahogy gondolod)
vas
 
 


Sziasztok!

Itthon van életem párja :):):) Tegnap este érkezett, egész jól van, sokat fogyott, gyenge még. Alacsony a vérnyomása... állítólag a gyógyszerektől.

Ma hagytuk sokat pihenni, jó idő is volt, kószáltunk is sokat :)

Pénteken mi is mennénk a talira, ha Zsolti jól lesz, ok?

Mennem kell...

pgaboka
 
 


Persze, Gabi, hogy jöhettek, én tök örülnék neki!!!!! :D

puszszz
vas
 
 


Motiot sajnos még nem jelentkezett az sms-re :(
vas
 
 


Hahó!

Ildi, akkor ami nincs nektek vakond, azt megíratom az urammal. Remélem, megoldja :wink: Többiek, akiknek még kell, mondjátok, hogy melyik, jó?

Mamacka! Korongolni mi nagyon rendesen megtanultunk. Egy, hogy gyakorlaton nagyon rövid időn belül részt kellett venni a termelésben, kettő, hogy máshogy nem is nagyon lett volna értelme az egész sulinak. Muszáj volt több százas sorozatokat legyártani időnként. Én szerettem nagyon az egészet, de egy időben túl nagyokat korongoltam, meg épp akkor a sportpályán is megsérült a vállam, és ez a kettő együtt sok volt neki, műtét lett a vége. Hiányzik is eléggé, majd ha egyszer lesz rá helyünk, akkor szeretnék azért itthonra egy kis műhelyt. A korongom még megvan anyuéknál, de kemencét lőni kellene egyet, mert azt eladtam rég.

Dió: szerintem gyümölcsnapon nem vétek. Persze mértékkel :wink:

Remélem, Motiot előkerül mielőbb! Gabiékat is ezer éve nem láttam, Lackót meg élőben még egyáltalán nem.

De jó, pénteken tali :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Motiotra muszáj volt rácsörögnöm, mert nem írt vissza, mert még meg sem kapta az sms-t.
A férjura meg nem volt otthon, így nem tudott nyilatkozni a holnapi napról.De majd visszahív. :D

Gabi, akkor nektek oké?????

Sziromnak, igen!

Rita, sikerült megoldani a gyerkőcök hazaszállíttatását??(hú, de hosszú szó :shock: )

most megyek pakolászok(kb.5 adagnyi száraz ruhát kell megint szétválogatnom)
Ma már megjártam a tescót is :roll:
vas
 
 


Szirom, ha esetleg még másoltok dvd-ket kérhetnék még kockásfülú nyulat is(most akarta Olivér megvetetni a tescóban :roll: )
(persze kifizetema dvd-k árát :D )

vas
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: