Új privát üzeneted érkezett!

Hová küldted? Még nem kaptam meg.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


freemail-osra, d etök lassan ment át, várj egy kicsit...

Natikát nem viszem egyenlőre dokihoz, tegnap kétszer láttam zöld fikut folyni neki, ma meg egyszer.
Elkezdem majd porszívózni, aztán remélem kitisztul neki(meg sterimar-ozni) :D
vas
 
 


Drukk, hogy mielőbb rendbe jöjjön a kiscsaj!

Azt nem írtam, hogy mikor kell megjönnie, nohát nemtom :oops: Ideteszem a görbém, és elmondom, miért nem tudom. Szóval én 12-13. napra tettem volna a pé-t, mert akkor éreztem minden tünetet, volt erős görcs, tojásfehérjés váladék (azt jelzi a zöld E). Aztán a ferti betette nekem a pé-t 17. napra. Akkor görcs nem volt, váladék viszont igen. Najó, mondom, az is jó még nekünk, volt huncutkodás is, tuti :lol: . Erre tegnap volt ez a nagy zuhanás a hőmben, ma szépen visszamászott, és ez utalhat beágyazódásra, illetve a beágyazódási esés az tipikusan ilyen. Viszont akkor később kellett volna lennie a pé-nek, mert a beágyazódást én úgy tudom, hogy 3-10. nap között van. Viszont ha 20. napon volt pé-m, akkor nemtom, mitől lennék terhes, mert ott volt egy kis pauza. hacsak nem húzták ki a 17. napi kiskatonák odáig.
Végkövetkeztetésként azért nemtom, hogy mikor kéne megjönnie, mert pé után 14-15 napra szokott, és hát a pé-t se tudom hová tenni :lol:

Kép

Kép még nem jött.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 

 
 

hú, de szépen elmagyaráztad, a lényeg, hogy egy kukkot se értek belőle :wink:
De talán beágyazódott :wink: :wink:

Nálam 10.14-kor ott van az elküldöttek között :roll:
vas
 
 


7,5 mega helyem van, oda be kellene férjen, ugye? mert még nem jött :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


2,96 megás, be kell , hogy férjen.Várj, akkor átküldöm kissebbe.
vas
 
 


Most megérkezett. Próbálom, jó?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Ildi! Visszaküldtem neked, remélem, hogy jó. Csak nem elsőre ment, mert én ezzel a 6 kilóval nem tudtam mit kezdeni, de végül megtaláltam, hogy 80 pixeles lehet. Úgyhogy most akkora. Jó így?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szupi-szupi!!!
köszike!!!!!!
Kép
vas
 
 


Nincs mit :wink: Húzok vissza takarítani :roll:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


én is, mert már anyahiányban szenvednek a gyerkőcök :lol:

köszi mégegyszer

Natkáról is csináltam újat, de azt le tudtam kicsínyíteni :wink:
vas
 
 


Sziasztok!

Ildi, de jó! 62! Jó lenne ennyit tartani... Nekem most kissé feljebb csúszott... :oops: Nem figyelek annyira... De jó így leírni, mert újból erőre kapok! :D

Szirom, fodrászkodás tényleg nem lehet könnyű. Kitaláltál vmit? Én most azon agyalok hogyan lehetne Andris haját levágni egy picit, mert hátul kezd kislányos módon göndörödni... Ti hogy vágtátok? Ollóval?

Lányok, van ötletetek, hogy hol lehetne jó szemüveg keretet kapni? Hol van jó nagy választék? Ma voltam szemvizsgálaton mert éreztem, hogy ha fáradt vagyok nem látok jól, messzire meg pláne nem. Kéne szemcsi, fel is írta a nő, de ott nem volt semmi ami esetleg még jól is állt volna. Eben a dologban még nem vagyok jártas, soha nem nézegettem kereteket... Köszi, ha tudtok segíteni! :D

Szirom, NAGYON szurkolok, hogy legyen baba!! :D
mira80
 
 


Mira, az a gáz, hogy én figyelek, de csak a szinttartásra tudok igazán figyelni.
Nekem ez a 62 kg sajnos az a kg. amin mindig megtorpanok.
Ha ebből most fogyni szeretnék, szerintem ahhoz 0 kalóríás étrend kéne. :lol:
Éppen ezért, most ,ahogy ezt befejeztem, elindulok Norbi atyánkkal tornázni :D

Én szombaton vettem új szemcsit, vision expressz, MaxMara keret, 34-ről, 24-re volt leértékelve.
Így is sok, de két évente kibírok egy új keretet.Az ezelőtti egy Ralph Lauren volt, az is ugyanennyibe került.
Így néz ki az új:(alul nincs keret, csak az üveg)-egyszer majd kipottyan a lencse :wink: :lol:

most figyuzom, hú, de öreg fejem van rajt :lol: :lol:
Kép

na,elment a szerelő, végre karácsony óta tudok majd mosogatni vele!!! :D

vas
 
 


Ildi, nagyon jól áll!!! 20lörölig szeretném megúszni a keretet, de nem tudom hol nézzem meg. A nagyobb bevásárlókpkban drága, ugye?
mira80
 
 


20Körüliget szerettem vna írni.

A 62t "norbi" szerint tartod? Eszel 3mast? (Bocsi, ha sokat kérdezek.)
mira80
 
 


Ildi! Nincs öreg fejed, csak össze-vissza beszélsz :lol: :roll: És jó a szemcsid is. Nekem is kéne már egy új.

Mira! Szerintem nincs különbség a bevásárlóközpontok ára meg a kisebb boltok ára között. Illetve a bv-ban sokszor akcióznak és talán gyorsabban el is készülnek vele. És is Vision Expresszben szoktam, mert akkor nem kell kétszer menni érte, hanem megcsinálják, amíg mi nézelődünk egyet.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Persze :lol:
ma reggel ettem magos(barna) bagettet sonka, sajt, uborka+ majonéz.
Tízórai:győri édes duplajó :lol:
+Norbi puding :wink:
Ebéd:gombapöri(gastroyal-os,3/4-e kuka lett)
most ettünk Olivérrel főtt debrecenit, olyan kis guszat vékonykát, ismét magos bagettel.
Aztán szerintem ma már csak alma, körte lesz a kajám :?
És ettől nem hízok, de nem is fogyok már egy hete.

A szemcsivel az a baj, hogy még ott van a lencse is, a legalapabb 6000/db, ugye ebből kettő kell, + a csiszolás is 2 ezer.
Így ez is 14 ezer.
Erre nekem hála isten van egészszégpénztáras kedvezméynem, így 30%-al kevesebb volt.Meg a keret is.
Így 48 helyett fizettem 32-őt.
Most az ofotértekbe, vision-ba akciósak a keretek:30-50%, meg a szemüveglencsék is 20%-oask.
A kis boltok árait nem tudom, én mindig a Pólus Vision-ba csináltatom őket.

köszi a dicsit :wink:
vas
 
 


na, ugyanazt beszéljük szirommal :wink: :lol:

azért kicsinyítettem le a képet, mert így annyira nem látszik
De te ma reggel kaptál ízelítőt a valóságból :D :D , jó nagyba(tényleg a baromi nagy még mindig nem ért oda??)

Tegnap vettem is új ránctalanító krémet :wink: :roll:
vas
 
 


Na, bekapcsolom a kiképzést. :o
van valakinek web-kamerája????
Adnám a showt élőben :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vas
 
 


a gépet azért bekapcsolva hagyom, aztán két lihegés közt idekukkantok :lol:
vas
 
 


Nincs webkameránk szerencsére, nem is lesz :wink:

Ildi! Azon a képen is jól nézel ki, ne sajnáltasd már magad, oksa? :wink: Csinos vagy, vékony és fiatal, egy szót se többet :wink: A freemail-emet mingyá megnézem.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


A szerencsére szót nem úgy értettem, hogy szerencsére nem látom, ahogy tornázol, hanem úgy, hogy szerencsére engem se lát senki :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


jólvan, na szeretem, ha dícsérnek :oops: :oops:

hú, Norbi elkezdte nélkülem :wink:
vas
 
 


hát senki se volt, amíg én megpurcantam??? :lol:

na, akkor elmegyek lezuhizni :D
vas
 
 


Én vagyok Ildi, de nincs mondandóm :oops: Szeretném átaludni ezt a pár napot :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


ó, szegényke!
el is hiszem
tudom baromi könnyű mondnai, nem gondolni rá, de az ember agya úgyis azon jár állandóan :?

na lezuanyoztam, lassan indulhatunk is a suliba.
natus is felébredt,amint hallom.
De legalább tornázhattam fél órát. :D
Holnap meg nem lesz suli, itthon lesz Levente is :D
vas
 
 


Az a baj, hogy kezdem magam beleélni, mert tényleg úgy érzem magam, meg a görbém is olyan, meg hát különben is miért ne sikerülhetne... kicsit félek magamtól, mert tök jó kedvem van, aztán rá se merek gondolni, hogy mi van, ha megint jön a pofára esés...

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Ildi, én jöttem volna délután, csak Andris hamarabb felébredt, mint gondoltam. Sajnos ő csak max 1-1 órát alszik de meg du... Melyik norbis kazira tornázol? Izomlázad szokott lenni?

Szirom, jól elmagyaráztad a görbéd, én is csak lestem. Reménykedjünk...
Hajvágás témára visszatérve, szerinted hogy próbáljam meg Andris haját levágni? Olyan izgága.
mira80
 
 


Sziasztok lógósok!

Mira! Akartam ám írni a hajvágásról, csak szita az agyam, bocsi :oops: Naszóval Miksának olyan 9-10 hónaposan vágtuk először, és irtóra be voltunk rezelve, hogy majd mekkora műsor lesz, de semmi nem történt. Bekötöttük őkelmét az etetőszékbe, a nyakába törülköző, a kezébe játék, papa felkészül a szórakoztatásra és rábeszélésre, rosszabb esetben küzdelemre, az én kezemben az elektromos hajvágógép (pár mm-re állítva), végre sóhajtva nekiállok ... és a gyerek nem foglalkozik vele :shock: . De komolyan. És ez fél évvel ezelőttig tök simán ment így. Pedig ő is istentelenül izgága.

Kerestem neked képet a kórházas topikunkból, ez akkor készült, hajvágás után. 5 mm, azt írtam :wink:

Kép

Nálunk semmi különös, a teszttel várok még egy kicsit, az uram szerint is várjunk. Illetve inkább őszerinte. Én ingadozom, bár tudom, hogy jó lenne még halogatni, de azért néha eszembe jut, hogy simán megcsinálhatnám. Reggel tökre megkönnyebbültem, hogy teszt nélkül túl vagyok az első pisin :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom!

Drkkolok :):) és izulok veled! :lol:
Már reggel azt néztem először, mit írsz... Bár én még nem tesztelnék.

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Köszi Beszti :) Igyekszem halogatni, csak nehéz. Akkor te is ígéretesnek látod?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom!

Igen, nagyon is. :) :) :) :) Az esés különösen tetszik! :D:D.
És ugye az ember nem is tud nem reménykedni. Nagyon szorítok ,hogy most tényleg sikerüljön.

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Szirom, drukk, drukk, drukk.................

Kép

Milyen édes a kis mini Miksa :wink: :D

Csajok, akkor most mi lesz a jövő heti talival????????

LESZ, VAGY NEM???????????????????????
vas
 
 


Szia Beszti!!!

Hogy vagytoK?????

képet nem kapunk Simonról???? :wink:
vas
 
 


Igaza van Ildinek, képet kérünk Simonról! :wink: Én már régebben is mondtam ám!
A görbéről köszi amit mondasz, én is reménykedem, méghozzá eléggé. Még sosem volt ilyen esésem. A hőmérős topikban akinek ilyenje volt, az babás is lett. Csak egy kicsit későinek találom a 12. napon, ha egyáltalán akkor volt pé, amikorra a ferti tette.

Ildikém életem, ideértél? :lol: Legyen tali! Ha nem esik a hó.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


itt vagyok már egy jóideje, szállást keresek húsvétra.
Mivel kitaláltam, hogy kettesben menjünk el az urammal Sopronba két napra, a gyerkőcöket meg hagyjuk ott valakinél.
DE ő azt mondta, hogy vigyük őket is :wink:

És most keresgetek, de 3-4 napra húsvétkor bárhova mész, baromi drága.
Legyen medence is, gyerekfelügyelet, játszószoba.....

Szóval nagyon sokba kerülne.
Azért még puhítom a kettesben lévő romantikázáshoz.
Pont 4.-én van a ház. évfordulónk :D
(húsvét meg 8.-9.)

akkor legyen!!!!

De most miben maradtunk???
Gabinál, vagy nálam, vagy játszóház?????
Akkor mostmár elárulhatom, próbáltam Anikót titokban beszervezni, de sajna jövő héten 3 vizsgája is van, meg melózik is :(
vas
 
 


Azt hiszem, nem maradtunk semmiben. Szerintem Gabin sok múlik, de gondolom, hogy majd jön, és mondja, hogy mi van velük, illetve inkább a férjével.

Kár, hogy nem tud jönni Anikó :cry:

Húsvétra szállást, tök jó :lol: Majd szólok, ha látok valamit, jó?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


ide akartam meni kettesben egy éjszakára:

www.hotelfagus.hu


de nem is tudom melyik irányba mennénk, ha mindannyian megyünk :roll:
az a helyzet, hogy már minden részén jártunk m.o-nak
(ahol nem, oda meg nem is akarunk menni)
vas
 
 


ez még nagyon tecc, de nagyon sok pénz :?
http://www.aquaticum.hu/
vas
 
 


Klassz :)

És olyan hely nincs, ahová újra mennél?

Én tudod mit keresek? Láttam egyszer egy falut, amiben csak nyaralóházak vannak, régies stílusban, de tök újak. Mindegyikhez udvar, tűzrakó, hasonlók. Somogyban van valahol, nagyon szép a fekvése. Vannak közös épületek, kiszolgálóházak is. Az érdekelne, hogy van-e medence meg gyerekfelügyelet valami közös blokkban legalább, mert lassan nekünk is jöhet egy családos kirucc. De nem jut eszembe a neve egyelőre :oops: :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Ez is jó, sőt :lol:

Gyulán voltatok már? Állítólag nagyon szép.

Nem is mondtam, hogy tegnap 11.45-kor jött meg a nagy képed.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Pont erre gondoltam, hogy van hely, ahol még nem voltunk, és annyira nem is vonz minket.Na, ez pont Gyula.
Szép-szép, okés a vár is, meg van várfürdő is, de mit csináljunk ott 3-4 napig????
Szóval nem izgatott fel eddig minket .

Debreceni nagyon ott van, mi? :wink:
De 2 kiló lenne 4 nap, 3 éjszaka .Annyiért köszi, inkább elmegyek repcsivel valahova.

Hú, de hamar odaért :roll:

Én is hallottam valami ilyesmit, azt a falusat, de én Ausztriában láttam egy hasonlót.
Az is baromi jól néz ki képeken. :D
vas
 
 


Nemtom, én Gyulára elmennék. Ott is van valami fürdő ám, hátha megcsinálták élményfürdőnek vagy ilyesmi.

Ezt a falut majd még keresem, nekem tetszett. Tavaly akkor bukkantam rá, amikor az uramnak kerestem horgászházat. Most viszont húzok, mert a konyhát muszáj rendbetenni, mielőtt megyek az oviba.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


akkor hali!!!!

én is megyek, rendelek a gyerkőcöknek egy pizzát ebédre
(ha már Levente is itthon van)

el se hiszem, baromi jól eljátszanak egész délelőtt ketten :shock:
vas
 
 


Nézd csak:

http://udulofalu.lap.hu/

Én a kánit kerestem, de akkor volt normális honlapjuk.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


vas
 
 


eljutottál a koyhába rendet tenni????


jujj, tegnap itt volt a szerelő, valamit megint kicserélt a gépen, melegített is, aztán este elindítottam egy mosgatást, erre HIDEG volt megint a víz!!! :shock:
Holnap elviszi a nyomorult gépet!!!(aztán szétszedi otthon)

Ha nem lesz jó ezek után sem, azt mondta az uram, az electrolux bolt előtt veri szét kalapáccsal :lol: :lol:
vas
 
 


konyhába
vas
 
 


szerintem inkább ezt keresed, nem? :wink:

http://www.novakfalva.hu/


ui.megvolt a pizza, jöhet Norbiapu izzasztani :wink:
vas
 
 


Hahó!

Konyha: félig :lol: Majd délután befejezem, csak most meg nem akarok zörögni.

Üdülőfalu: néztem ezt a kettőt is, amit mondasz, de én a kánit kerestem. Láttam tavaly a honlapjukat, tök jól néz ki a falu, nem úgy, mint azon az egy nyamvadt oldalon, amit most behoz. De közben találtam ezt: http://www.kek-to-udulo.atw.hu/ Tavaly pont ilyet kerestem az uram névnapjára basszus, tóparti, horgászos helyet. Ez tök más kategória, nem valami hűdeszálloda, de pecázni biztos nagyon klassz.

Basszus, képzeljétek, délelőtt összesen 11 gyerek volt az oviban, tegnap meg 22. Néztem is, de azt hittem, hogy péntek van, meg reggel 9-kor -3 fok, mondom biztos nem vitték a kölkeket. Namost hányós vírus van, úgyhogy aki nem volt, az azért nem volt, mert hányt az éjjel. Végigsöpört a fél csoporton. Remélem, hogy mi megússzuk. Miksának ez most nagyon nem hiányozna.

Mondjuk nekem se nagyon... még anyu kérdezte is az émelygésre, hogy nincs-e inkább gyomorrontásom. Dehát nem hinném, akkor hánynék vagy lenne hasmenésem, nem? 3 napja nem vagyok teljesen okés, az alatt már azért kialakult volna.

Többiek, hahó!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: