Új privát üzeneted érkezett!

Dehoyg bántódtam, de nekem nem volt semmi gond az együtt sütöttel sem.Na, egy fene kipróbálom külön is. :D

Hemnessel az a baj, (tudom, hogy van fehér is), hogy már van 2 robin 3 fiókos komód a hálóban, így az kéne mellé.
Kép
kis egyszerű, gagyesz,, de ez van, és ilyenbe most pont van, ami tökéletes méretben kétoldalra, azt se tudom, hogy fiókos, vagy ajtós, mert csak a gépükön mutatta a csaj,ki sincs rakva, csak egy másik féle(persze, a lapon arról sincs infó)
Szóval kell, hogy a fehér mellett legyen egy kis nyír kombináció is a bútorban , mert a gardróbsz. oldala is nyír.
vas
 
 


lejárt a szárítógép(ma 4-et mostam, kettőt szárítottam), meg Natus is bekakkantott(ma már 4.-szer :shock: :shock: , így most lelépek pár percre
vas
 
 


Aha, értem. Hát akkor be kell mennetek. Legalább kiruccansz kicsit :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 

 
 

Nekem is kéne mosni... Csak előtte vasalni, mert nem tudom hová rakni a tisztát lassan :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


közben felébredt Olivér is, úgyhogy lassan indulunk a suliba, aztán megvárjuk az uramat, aztán bemegyünk a gy.tárba, recepteket kiváltani, meg a nyakára lépni az egészségkártyáján található lóvénak.
8) :lol:
Pusz, jó hétvégét mindnenkinek :D :D :D
vas
 
 


Jó vásárlást! Azért jöhetsz hétvégén is :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Tudtam!! :)

Amíg én a kanapén horpasztottam, ti jót dumcsiztatok... :shock:

Reagálok, bár már biztos mindenki hétvégézik... Szóval:

Ami az előbb kimaradt: SZIA BEA!!

Motiot, csak émelyegj, émelyegj!! :D , Nekem semmi mellnövekedés nem volt még, vagy csak minimális, pedig az az egy nem is lenne rossz... :)

Szirom, nekünk is ilyen éjjeliszekrényünk van, ez az, hemnes, nem leksvik. Nekem ez az antik nagyon tetszik. Szép lehet a szobátok!
A kanapé is klassz!!
Wok - tényleg egy féle van, elnézést, amit én néztem az sepenyő :oops: . Ez tök occsó, megveszem! nagyon kedvet csináltatok hozzá!! :)
Apropó: minigrilles recepteket is adtok nekem?? Húst például tök kiszárítottam múltkor, ti azt szoktatok benne sütni?
Súly, nektek csak kicsit libeg, de nekem egy hétem belül egy kiló simán föl- és lemegy... (vagy le és fel... :? ) Ez normális? És én is mindig úgy mérem magam, mint Ildi, ruha nem szól közbe... :wink:

Ildi, a pelenkázó nagyszerű, szép is jó is, megveszem, stip-stop! És köszönöm előre is, örülök neki nagyon!!
Soppolás: de jó!! Mit szeretnél venni, ami szembejön?? :)
Ma du mi is megyünk az urammal, ha otthagyja a munkahelyét (mármint hétvégére...), de csak dm+kaja. ez így olyan egyszerű, kocsival, együtt, szóval megvárom.
Nekem ma Maja is itthon maradt, de jól játszottak, reggel óta sem volt nagy vihar közöttük. Csak én vagyok fáradt, olyan simán aludtam két (!!!) órát, hogy csak na. :oops: Most éppen esküvőset játszanak, és bementek a füdőbe csókolózni... :shock: Ezt csak tőlünk tanulhatták!! :D :D (ja...)
Nekem ez a Robin is tetszik. Mikor variáltátok át a szobákat? És mindenkinek tetszik az elosztás? Olivér nem akar Levi cuccai között játszani inkább?
Én is négyet mosok ma, de még csak a felénél tartok. Vasalni is fogok, ne maradjon az uramra szégyenszemre... :wink: Meg ha már kaptam a deszkát, ugye... :D

R betűre szerintem simán van esélyed, de majd ha járok logopédushoz, megkérdezem. De így fél év után :wink: azt mondom, simán!! (Nagyjából bármikor bármit ki lehet javítani.)

Na, én is locsogtam eleget, megyek. Valami irdatlan rendetlenséget csináltak a gyerekek, asszem a könnyebbik megoldást választom, és elpakolok én... :oops: :)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Halihóó!
Szirom,Ildi, hogy ti milyen szépen elcsevegtek itt ketten :lol: És még én papolok, hogy gyertek! :lol:
De sajnos nem tudtam elhajtani Ábelt a gép elöl, egyszervolt-ot nézett a lelkem, Frakkot! Most épp kajcsiznak apával.

Nekem is kéne mosnom még egyet, egyet már mostam, de nem tudom hova teregetni, mert még szárad egy régebbi adag is.
Már gondoltam rá, hogy kiteszem a szélre a cuccokat, tuti fél óra alatt leszárítaná öket! :lol: Itt még mindig olyan idö van, hgy nem nagyon lehet kimozdulni itthonról. Sajnos. Pedig most már tényleg rámférne egy kis kimozdulás, lassan egy hete bent tespedünk :cry:

Nekünk sincs éjjeliszekrényünk, hiányzik is kicsit, de szerintem már nem férne be a szobába. Így minden kis motyómat az ágy mellé kell este tennem, aztán hajolgathatok, meg tapogatózhatok a sötétben éjjel, ha kell valami :lol:
Tényleg, kész lett végre a halószobánk is, majd teszek arról is képet ( persze, mint a karácsonyfánkról :lol: :lol: :lol: ) Na jó, most már tényleg megint rászánom magam egy feltöltésre.

Megyek, mert apa valamit kiabál, hogy jöjjek :wink:

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Közben befutott Rita is, leszünk itt mindjárt sokan!!
Esküvös játék+csókolózás :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Most kell jönni? :lol: Majdnem kikapcsoltam a gépet :wink:

Rita! Még a kanapét nem vettük meg, köll hozzá 180 ezer Ft, meg apukám a pick-up-jával, hogy elhozza az Ikeából, és azzal a lendülettel elvigye a régit a tesómnak Szekszárdra. Meg meg kell egyeznünk a roló színében az urammal. Szóval még nem szép a nappalink, mert bár ki van festve, a kanapé állandóan nyitva áll, ráadául baromira nagy, elfoglalja így a fél szobát. Tudjátok nálunk a kényelem a fő szempont, és az uram ezen szokott esténként elaludni a tévé előtt, de az az igazság, hogy hiába olyan őrült nagy, ő valahogy mindig keresztben fekszik, szóval én már sose férek oda :roll: :wink:

A háló is csak majdnem kész, az is ki van festve, de a mennyezeti szegélyléceket azóta se tette vissza az uram :oops:. Szép az ágy, most már szépek az éjjeliszekrények is, de szeretnék a komód fölé egy tükröt, meg egy szép polcot az egyetlen szabad falra. Kinéztem egyet, ami antik pácolt + kovácsoltvas. Innen: http://www.practic.hu/ Ehhez viszont el kell tűnnie két fotelnek, ami csak azért van a hálóban, mert nem tudtuk hová tenni, és állandóan halomban áll rajtuk a ruha.

Motiot! Azok nem megszáradni fognak, hanem elveszni :lol:

Éjjeliszekrény hiánya: mindketten többször is ráléptünk már a szemüvegünkre a földön...

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

jaj, Csajok úgy irigyellek benneteket. Erről írtok, arról írtok. Én meg vén hülye fejjel tanulok.
Holnap 9-kor vizsga ha sikerül boldog leszek ha nem többet úgy sem írok. Nem érdemlem meg.

Csak Andrással akrok már lenni. Uszodába menni, meg zenekuckóba, meg játszóházba. A karácsonyi játékai egy hegybe vannak rakva. Este 8 körül jön haza, gyors játék, vacsi, fördés, mese, össze bújás (csdak így tud elaludni) és vége is napnak a gyerekkel. Már nagyon unom (ide kéne egy csúnya szó de inkább nem írom le).

Majd holnap írok többet és nem fogok egy sort sem írni erről a kib*ot suliról, megígérem . Ok?!

Márti
mártus
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást.
Kicsit visszaolvastalak Benneteket. Túlságosan nem mertem visszamenni,mert akkor nem biztos,hogy tudok írni Nektek,mert túl sokáig nincsenek el kettesben a kicsik.
Örömmel néztem,hogy többeteknek van 3-4 gyerkőce.
Gratulálok a kismamáknak a pocaklakókhoz!

Fogyókúra:
Miután ősszel Marcell babám úgy döntött,hogy köszöni neki elég volt a szopizásból,elkezdtem a fogyókúrát. Próbálkoztam a 90 napos diétával,de csak 3 hétig bírtam :( Azt be kell vallanom,hogy nem vagyok egy konyhatündér és legfőképpen a főzéssel volt problémám. Aztán rendeltem a Norbi egészségkonyháról. Nagyon lassan indult meg a fogyás és elment a kedvem tőle. Gondoltam egyet,hogy én kicsit gyorsabban akarok fogyni, és nagy elhatározásra jutottam,a nagyon kevés evést választottam. Amit ettem az is általában Norbi update szerinti volt és sok sok gyümölcs. Szépen el is indultak a kg lefele. Kb.3 hónap alatt fogytam 10kg-ot.64 kg-ra sikerült lefogynom. Aztán sajnos jött a karácsony. Szerencsémre nem jött vissza semmi,mert azért próbáltam mértéket tartani,de azóta nem bírom újra rászánni magam a koplalásra. Mondjuk annyira nem is ragaszkodnék a koplaláshoz,mert a férjem szerint nagyon türelmetlen,ingerlékeny voltam,és sokat fájt a fejem és a gyomrom is. Valami kevésbé megterhelő diétát szeretnék,persze kevés főzöcskével. Én a nyárra szeretném elérni az 56 kg súlyt. És el kezdtem tornázni is,de csak úgy magamban, régi gyakorlatokat csinálva.

Ildikó!
Nagyon szép a kislányod!!!
És Te nagyon vékonynak tünsz a képen.

Rita!
Tudjátok már a babóca nemét? Jó sok energiád van,hogy a 3 gyerek mellett még tanulni is tudsz. Milyen suliba jársz?

Márti!
Látom Te is győri vagy :)

Bocsi,mennem kell,összevesztek a törpék a kockákon.

Bea
beátab
 
 


Oppá, most látom Bea győri. Na, végre egy pesti Csaj a csapatban.
Gyere csak. Én speciel most írtóra nem foglalkotom a súlyommal, pedig kéne.

Ha leírnám nektek, hogy ma mit ettem szerintem kitöröltetnétek a moderátorral a fórumból.

Nacsá most már tényleg: Márti

ui. palacsintát 3-at, négercsókot, pehelycukrot
mártus
 
 


Bocs, egy nem pesti Csaj a csapatban.

Márti
mártus
 
 


Sziasztok!

Márti!
Te mit tanulsz?
Mennyi idős a kisfiad?
Zenekuckó? Hova jártok?
Mi is készülünk a Gyermekek Házába Csörgő börgő foglalkozásra Marcellel.
Ma én sem dicsekedhetek avval,hogy mit ettem :oops:
Főtt étel helyett,mindent össze vissza.

Bea
beátab
 
 


Márti,en sem vagyok pesti :lol:
Mondjuk györi sem, de mindegy.

Örülök, hogy jöttél kicsit, vizsgádhoz drukk, aztán most már ígérd meg, hogy jössz többet, ha vége a sulinak.

Bea, nagyon ügyes vagy a koplalással. Ábel elött én is sikeresen leadtam egy tizest kb 3 hónap alatt. Aztán persze azonnal terhes is lettem, úgyhogy nem sok örömöm volt belöle :lol: , mondjuk annyi, hogy jóval alacsonyabb súllyal indultam neki. MOst sajna nem így sikeredett, de majd utánna! Na meg persze nem akarok annyit zabálni most sem.

Szirom, nagyon szép a polc, amit kinéztél!
Mi vasból vagyunk a hálóban, apa mondta is, hogy majd legalább ki tudom öt kötözni az ágyhoz :lol: :lol: :lol: De szerintem szép, legalábbis nekünk tecc. Most vettem 4 kisebb lenvásznat képkereten, szeretnék az ágy fölé alkotni belöle valamit, de még nem tudom, hogy mi fog belöle kisülni.

Húú´, apa épp most kiabál a gyerekszobából, hogy nem eszünk-e hamburgert. Hááát, nem mondom, hogy nem csusszanna le, de asszem ellenállok... :lol:

Mártikám, te meg egyél csak nyugodtan, hiszen a tanuláshoz kell egy kis energia. Amúgy is tök vékony vagy, ne izgulj!!

Most néztem épp az idöjárásjelentést, pont jövö szerdára mond havat, viharos széllel kísérve. hát így induljon neki az ember. Föleg ugye Ausztriában, a magasab helyeken, már elöre félek mi lesz. MOndjuk ha nagyon durva lesz a helyzet, akkor inkább nem indulunk el. Remélem csak vaklárma az egész :wink:

Na megyek, mert vár a sok ruha elpakolásra

pussz

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Szia lányok ! Évi vagyok debrecen mellöl . Bekapcsolódhatok? adjatok tanácsot hogy tudnék kb 5 kg-ot lefogyni vagy akár többet is :P Majd jelenkezem szia évi

Kép

Kép
Kép


évi
anyuci3
 
 


Hahó!

Évi, üdv neked is! Gyere majd, ahogy ígérted!

Bea! Én a 90 naposban tudok neked segíteni, illetve itt van ez az oldal, minden napra egy halom receptajánlattal vagy egész menüsorokkal. Többieknek is ajánlom, ez az az oldal, amit régebben is mutattam, csak elköltöztek új helyre és több anyag is van azóta fönt.

Ritám, úgyis recepteket kértél :wink: Vannak az oldalon nagyon-nagyon jók, most nézegettem épp!

Motiot! Gyertek előbb pár nappal, vagy nem tudtok? Te is nézd meg a recepteket!

Mártikám! Én se vagyok pesti :lol:
Nagyon sajnállak ezért az egész nyomorult tanulási mizériáért, mert tényleg nagyon-nagyon nehéz lehet, hogy mellőznöd kell a kisfiadat. Nem tudod picit lazábban venni? Nagyon lelkiismeretes vagy, én azt látom. Elég a kettes is, jó? :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom, megadod azt az oldalt akkor? :D
Szívesen megnézném... :)

(Azért egy kicsit engem is sajnáljatok a tanulás miatt... :) )

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ennyire nem írtam, pedig látom, hogy érdeklődtetek :( Sajnos a férjem nincs jól. :(:(:( Én nagyon magam alatt vagyok, Esténként, amikor végre benéztem, egyszerűen nem tudtam írni, és volt, hogy még az olvasáshoz sem volt kedvem.

Üdvözlöm az új topictagokat, sikeres fogyizást kívánok mindenkinek! :)

Rita, Márti: nektek pedig eredményes vizsgázást, kitartást a tanuláshoz!

Ildi, a kiskádat megvenném :) Csak azt nem tudom, mikor tudnánk elhozni...

Motiot, jó utat haza, remélem, találkozunk!

Szirom, nálatok mi a helyzet? Mikor is kell megjönnie?

Mira, néhány sütike még nem a világ :) De Te biztosan nagyon jól nézel ki már most is, legalábbis szerintem a magasságodhoz képest kevés a súlyod!

Most csak ennyit írnék. Fogok jelentkezni, de ne haragudjatok, ha nem nézek be naponta.

pgaboka
 
 


Óóó, Gabi :cry: Továbbra is mennek a gyógyulás és energiadrukkok+++++++! Dehát mit mondanak a doktorok?

Rita! Bocsi :oops: http://www.szieby.freeweb.hu/

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Gabi! Annyit gondolkodtam, szerintem menj/menjetek le hozzá! Jó, hogy a gyerekeket nem viheted be a kórházba, de te azért be tudnál menni, és biztos, hogy nagyon-nagyon hiányoztok neki! Erőt adna neki a gyógyuláshoz, ha láthatna! Ne haragudj, ha úgy érzed, hogy beleszóltam, tudom, hogy már írtad, hogy nem tervezed, hogy lementek, de mégis... Az én uramnál legalábbis így lenne, és hát pasi-pasi, tudod...

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Hali mindenki !

Kibujt máté elsö foga olyan nyügös , már a kiságyba is utál lenni.Nektek előfordult hogy sokáig ment ahaha a fog miatt ? Nekem ez uj a nagy fiaimmal nem volt igy ,észre sem vettük csak már mikor kint voltak. Mostanában nem akar a kiságyban aludni mit tegyek hogy ne sirjon ha leteszem, csak ugy nyugszik meg ha kisirja magát és a mellkasomra fektetem aztán elalszik, de nem lehet ezen valahogy változtatni? :cry: Adjatok tanácsot évi :?:

Kép

Kép
Kép


évi
anyuci3
 
 


Gabi, mi a baj, miért nincs jól???
Nem akarod priviben megírni?
Annyira sajnállak benneteket!
Írj, jó?

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Sziasztok,

Gabi, én is nagyon sajnálom, ami az uraddal történik. De most már majd csak jobban lesz. Ennyire rossz a helyzet? Mi baj van?
Nagyon drukkolunk mindannyian, hogy minden jóra forduljon.
Fel a fejjel!!

Szirom, köszi, mindjárt meg is nézem az oldalt, amit írtál.
Elöbb jönni sajnos nem tudunk, mert nekem hétfön este még dokihoz kell mennem, nem akar úgy elengedni, hogy nem néztett meg mégegyszer. :wink:
Meg pa is így adta be a szabiját, most már számítanak rá keddig. Ez van, de azért remélem haza tudunk menni. Én egyébként nem hiszem, hogy hirtelen olyan itéletidö lenne, azért biztos nem lesz olyan vészes.

Rita, persze, téged is sajnálunk ám nagyon, nem csak Mártit! :wink:

Évi, üdv itt, ne aggódj, ha jön a gyerek foga, akkor megy a nyügi is. Legalábbis nálunk is így volt. Hasa is ment, meg aludni sem akart úgy. Én nagyon sokáig úgy altattam Ábelt, hogy rajtam aludt el. Aztán egyszer csak magától megunta és lemászott rólam :wink: .

Húúú, most sütöttem ki kb 50 palcsintát. Este megyünk ide a szomszédba legény/leánybúcsúba, csak együtt tartják. Gondoltam visek a sok bunkó svábnak egy kis magyar lekvárospalacsintát :wink: De már alig álltam a lábamon, meg émelygek is, nem túl jó. Aztán apa átvette a sütést egy idöre, itt dobálta a palacsintákat :lol:

Megyek, azért eszem belöle egyet-kettöt :lol: :lol:

puszi mindenkinek

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Hali CSajok !
A fiu kitalálták főzzek lekváros gombócot, sikerült is csak olyan nagy tortura, egész embert kivánó munka 1 kg burgonyából meg még ami kell bele , még a fagyóba is jutott.Agyerekek nyakig lisztesek voltak segitettek nudlit sodorni .
Remélem Gabi férje meggyogyul , a gyerekek mit szolnak hozzá eggyüttérzőek , vagy nyúzzák még betegen is!
Rossz ez igy gondolom most több munka hárul rád, jobbulást neki.
Motiot ilyen jóba vagy a szomszéddal :wink: jobb lett volna ha mind ti eszitek meg :P
na hali évi

Kép

Kép
Kép


évi
anyuci3
 
 


Jó reggelt drágáim!!!! :D :D

Gabi, mi a helyzet?
Remélem hétvégén jobban van már szegény Zsolt!!!!!
Annyira sajnállak benneteket, de téynleg mit mondanak az orvosok?
Voltatok lennt hétvégén???
Kiskád persze, hogy a tiéd, hogy hogy jut el, még nem tudom, de van egy tippem, ha megtudom oldani, akkor megkapod a héten. :D

Rita, pelenkázó meg még ráér júniusig, ugye???? :wink:
Csókolózós esküvős gyerkőcök :lol: :lol: :lol:
Tényleg kitől láttak ilyet???? :shock:
Sajnállak téged is a tanulás miatt!!!!! :(

Márt, mi volt a vizsgán?????? :D
Én el is hiszem, hogy ,már Andrással akarsz lenni.
na, én ezért nem vágok bele semmilyen suliba(inkább hülye maradok :lol: :roll: )
Nekem még segítségem sincs akik a gyerkőceimre vigyázzanak.Ezt meg nem tudnánk ketten megoldani az urammal. :?

foylt. köv....................
vas
 
 


na, vagyok.................

Csak tök álmosan, mert az uram elment este Pestre bulizni, mert a haverja gyereke megszületett szombaton (persze, mint tipikus pasik ezt meg kell ünnepelni 8) )
Aztán negyed 12-ig vártuk Olivérrel, decsak negyed 2-kor ért haza :shock:



Szirom, bizos tök szép lesz a hálótok. :D
Én kis romantikusat akarok(fehér bútor, bordó falak), esetleg virágos valami....
Ládikók....
Valami vidéki Angliás tetszene. :D

Évi, üdvözölek téged is!! :D

Motiot, akkor most mikor indultok???????
És most mi lesz a talival??????
Legyen, vagy ne?????
Végülis jó Ritáéknál is, ha Szirom elvisz minket is :wink:
Motiot, akkor nektek se kell a városon átmászni.Én meg kocsival bemegyek a Régifóti útig(úgyis arra dolgozik az uram), Szirom, 2-es útról az meg neked is tök jó.

Jól kitaláltam, mi????? :D :D :D :D

Natika annyira szenved itt melletem, majd még tényleg jövök,de most muszáj mennem
vas
 
 


Talált egy régi kiscipőt, most azzal játszik.... :D

Bea, hiszen ügyes vagy te, hogy már ennyit leadtál.
Köszi a képekre a dícséreteket, de már nem is így nézünk ki. :D
ezek április-májusi képek.(csak Ritának tettem fel a pelenkázó miatt)
Azóta Natika is megnőtt, nekem sincs szőke melír a hajamban, meg is nőtt azóta, pár kilóval könnyebb is vagyok :wink:


hát csak nem tudom ma befejezni,amit akarok

Bocs, akinek msot nem írtam, de nagyon nyügi kedvében van.
vas
 
 


csak egy utólsó:Mira, milyen volt az esküvő?????? :D :D :D
vas
 
 


Jó reggelt!

Én is nyügi kedvemben vagyok! Megyek 11-re vizsgázni, és most nagyon rossz előérzetem van. Most először van puskám is, de ha nem tudom használni végem.

Na, már megint csak az iskola... BOCSÁNAT!!

Jövök délután, addig meséljetek!!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Jó reggelt,
Ildi, nagyon jól kitaláltad a talit, tulajdonképpen nekünk mindegy, mikor és hol lesz, ha rámcsörögtök elötte, vagy sms a címmel , idöponttal, akkor megpróbáljuk összehozni. Még nem tudom, hogy mikor indulunk, vagy holnap vagy szerdán. Attól függ milyen lesz az idö és hogy apa megkapja-e még a holnapi napot.
Telefonszámom, ahova lehet sms-ezni, akkor vissza is tudlak hívni benneteket az otthoniol: 0049 172 90 77 496 :wink:

Ma még mennem kell Ábival elintézni egy pár dolgot, meg venni is.
Aztán este megyek dokihoz, megnézzük végre az én kicsikémet, persze ha ott van és ha látszik már :wink: .

Mira, milyen volt az esküvö?

Márti, vizsga??????

Gabi, hogy van az urad? Remélem már sokkal jobban! Ha van idöd gyere és mesélj!!

Szirom, te isitt vagy valahol?

Rita, gondolom te tanulsz... :lol: :lol: :lol:

Na mentem, mert Ábel már türelmetlen.

majd jövök mindjárt!

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Rita, akkor egy nagy kalappal!!! Biztos sikerülni fog, ne agódj! Gondolunk rád!!! :wink:

pussz

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Hahó!

Most jöttem meg az oviból. Rohantam, mert reggel elaludtunk, így nem raktam ki a kukát, és féltem, hogy előttem érnek ide, a gyerek hisztis tegnap este óta, olyan mint egy flegma 16 éves, ha szépen mondom, le se sz.rja, ha kiabálok, akkor hisztizik, nekem meg szerintem mensi előtti idegességem van, úgyhogy kész vagyok :roll: .

Rita! Egy kalappal!

Ildi! Nem értem ezt a talihelyszínt :wink: Ritáék még jó messze laknak a Régi Fóti úttól, nem Budán laknak? De ha muszáj, elviszlek :wink:

Csajok, mit szólnátok a Pólushoz? Van ott vmi játszóház az emeleten. Oda jó a tömegközlekedés is, tán még Budáról is megy busz, 73 vagy 173 asszem. És bírnánk soppingolni is :wink: Ildi is be tud jönni meg én is.

Motiot! Izgulsz az este miatt? Húú, de klassz, remélem, már látszik a szívecskéje! Ha nem, akkor se keseredj el, még elég korán vagy ám! Nekem pl. egyszer nem látszott, egy hét múlva kellett visszamennem, és akkor már ott vert :wink:

Gabi! Nagyon sokat gondolok rátok!

Évi! Én is szeretem a gombócot :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


ss
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mira80 2011.10.26 20:56-kor.
mira80
 
 


Szépek vagytok Mira!!! :D
Gartulálok a hugodnak!!! :D

És te is jól nézel ki!!!!
nem tudom, mit aggódsz!!! :wink: :D


Szirom, úgy gondoltam, hogy bemegyek a Régifóti útig, otthagyom a kocsit, ott átszállunk hozzátok, és megyünk Ritához Budára.
De ha nektek nem jó így, akkor kérünk új terveket.
Pólussal ugyanaz a bajom, mint az ikeával.
Natikát le kell raknom a földre, mászik, kúszik....
Olivér után meg nem rohangálok.

De még mindig jöhetünk HOZZÁNK is!!!!
Akkor meg Motioték veszik fel Ritáékat Budán :D
(nekem ez a legjobb)

Ha leesik a hó, akkor úgyse teszek meg egy lépést se itthonról :wink:

Rita, egy kalappal tőlem is!!!!!!! :D

Képzeljétek, eladtam a futópadot végre!!!!!! :D :D :D

Motiot, mit fogsz festeni a vászonra??
Mert 3 hete mi is vettünk 3 vásznat, meg festéket, (persze festeni nem tudunk), de majd kipróbáljuk :wink:
vas
 
 


ss
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mira80 2011.10.26 20:56-kor.
mira80
 
 


Mira, Natka kétszer alszik egy nap.Ált. reggel 7-fél 8 körül ébred, aztán 9- fél 10 fele alszik fél órácskát(ma 3/4 volt).Látom rajt, hogy fáradt, és berakom a kiságyba, és elaszik magától.Ebéd után 1 óra körül ismét barakom a kiságyba, és megnt magától elalszik.
Ilyenkor minmum két órát alszik(de van, hogy hármat is) :D
Este 9 körül viszem aludni,akkor is magától alszik el.
Sosem altatom, barakom az ágyba, és elalszik.
Talán azért is, mert mi a kiságyat másra nem használjuk, csak alvásra.
Sosem teszem be napközben, csak ha aludni kell. :D
Így talán tudja, azt hogy ott alvás van :wink: :lol:

szerencsére már éjjel se ébred.
vas
 
 


éljen, megint az enyém az első :roll: :lol: :lol:
vas
 
 


nem is írtam, a szombati soppolás jól sikerült.
Délelőtt csináltattam egy új szemcsit(szerencsére nem romlott a szemem, bár egy negyeddel több lencsével azért jobban láttam, de nem látta szükségesnek a csaj), meg én se.

Aztán ebédre mentünk Fótra, aztán úgy alakult, hogy Natikát is otthagytuk a két pasinak, és csak ketten mentünk csajok,Tök jó volt, bár nem sok mindnet vettem, de azért jó volt egy kis kikapcsolódás. :D
vas
 
 


Mira, csini voltál az esküvön, tényleg nem értem én sem, hogy te min is aggódsz a súlyod miatt, abszolút nincs szükséged fogyókúrára!
Örülök, hogy jól telt az esküvö!! Majd tegyél még képeket, ha ráérsz!

Ildi, én már megcsináltam a képeket, nem festettem, hanem olajpaszetllel rajzoltam, a hálószobába, amolyan kis romantikus képecskéket szivekkel. zerintem jól passzol a szobához, majd lefényképezem, jó?

Szirom, Ábel is irtó hisztis volt az utóbbi idöben, mondjuk nála a betegség miatt is érthetö volt, de már nagyon nem bírtam :twisted:
Te meg a babótól a pocakodban vagy ingerült, nem a mensi miatt :wink: Mikor kéne tesztelned?

Lányok, nekem mindegy, hogy hol talizunk, már mondtam, csak idöben szóljatok! :wink:

Na megyek, mert föl a kajcsi

puszi

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Hahó!

Ildi! Én a játszóházra gondoltam a Pólusban, de az istennek se jön be sehonnét az oldal. Zárt tér, fajátékok, párnák, fönt az emeleten. Ha megvan még, mert gyanús ez, hogy nem találom a honlapot. Nekem se jó a szabad tér, mert Miksa elrohangál. Tudjátok, hogy az Ikeában is mit csinált. Akkor már sokkal jobb volt az Állatkerti játszó, csak az meg azért elég drága.

A Budával nekem ugyanaz a gondom, mint neked: a hideg víz kiver, ha ismeretlen helyre kell mennem. Elmegyek, ha muszáj, mindig megoldom, ha kell, de ha nem muszáj, akkor inkább mást választanék. Remélem, hogy nem hiszed azt, hogy nem akarlak elvinni vagy ilyesmi, mert tényleg szívesen :wink: Mondjuk az én autómba nem fér be három gyerekülés, az biztos, úgyhogy mégse jó az ötlet :wink:

Viszont közben találtam valamit Újpest központban, metróközelben:

http://mesevar.com/

Ildi, ez neked nem lenne jó?

Elég nagy hely, nem olyan szép, mint az állatkerti, de sok a játék, viszonylag kulturált az ára és van büfé is :wink:

Mira! Tök jól nézel ki, én nem látok rajtad pluszt :wink:

Motiot hol írta ezt a vásznat? :shock: Hiába keresek vissza, utalást se találok :oops:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Motiot! nemtom, mikor kéne tesztelnem. A ferti szerint 10. dpon-n vagyok, de én meg 3-4 nappal előbb éreztem a pé-t.
Sajnos ez a fajta ingerültség mindig mensi előtt van :( :oops:

Ildi! Mit vettél?

Mira! Nem tudom mitől hisztis Miksa, dackorszakban van. Tegnap engedtem számítógépezni, amíg megcsináltam a tortellinit, aztán amikor tálalva volt, közölte, hogy nem ér rá. És nem akart jönni, és nem és nem. Persze kikapcsoltam a gépet (azután, hogy azt se akarta meghallani, hogy ha szépen kajál, akkor visszajöhet még egy picit), volt hiszti, fetrengés, ordítás, körbe szaladgálás (el akarok szédülni felkiáltással) meg minden. Enni se akart, végül kapott egy kis vizet. Nem sokat, béna vagyok az ilyesmiben, nem merem én rendesen leönteni :wink: :oops: , de akkor meg azért hisztizett, mert vizes lett a feje búbja, szóval kész. Először kemény akartam lenni, hogy ha nem kajál, akkor ennyi, de később végül adtam neki tejet meg kapott egy szelet kenyeret, mert nem lett volna szívem lefektetni éhesen. Akkor mondta, hogy nem szereti, ha szószos a tortelllini (tettem rá tejszínt), és azért nem evett. De meg szokta enni máskor, namindegy. És mér nem akkor mondta? csak neki főztem különben, mert apja nem volt itthon, nekem meg gyüminapom volt. Ááá... Én meg fölhúztam magam és kiabáltam, és ilyenkor utálom magam. Egyszerűen nem tudtam kezelni a helyzetet, nem találtam megoldást és még idegesebb lettem. Reggelre majdnem megjavult, de aztán mégse. Evett, de állandóan elrohangált az öltöztetésnél, és most már az oviban is elszaladgál. Csak tőlem persze, az óvónőnek még a cipőjét is lehúzta. Nem is tudtam, hogy tudja, mert itthon meg se próbálja. Ha nem veszem le a kabátját meg a sapkáját, 20 perc múlva is úgy lenne a lakásban. Szóval ilyenekkel húz föl, de ha nem lenne ez a hülye ingerültségem, akkor tán föl se venném. Most meg még bőgtem is.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Rita nagyon szurkolok a vizsgádhoz,egy kalappal.Remelem a puskát jól :wink: ki tudod használni.

Mira csinosak voltatok,és jo volt az esküvő a menü izletes volt?Már én is szivesen elmennék egy jó lagziba,lehet lessz is egy a nyáron.Igaz az nem olyan mit mikor a szerettedet látod talpig fehérben,az valahogy más izgalmasabb.

Most mennem kell majd folytatom máté felsirt megyek vigasztalni.


évi

Kép

Kép
Kép


évi
anyuci3
 
 


Sziasztok!

Vizsga megvolt, köszönöm a drukkokat, rám fért és hatott is. Fegyvereket használtam, remélem sikerül.

Márti, veled mi van, van már eredménye a szombati vizsgádnak??

Szirom, sajnálom a reggeleteket! Hidd el, mindenki kiborul néha, van ilyen, nyugi! Én nem bírnék ilyen türelmes maradni, biztos zord vagyok, de nem bírom, ha nem fogadnak szót. Adél tud ilyen lenni, egyik fülén ki, másikon be... jaj... nem könnyű!!
De rendes vagy, hogy tortellinit főzöl és nem eszel belőle!!
Én most annyira nem tudok figyelni, emiatt állandóan ezen görcsölök, hogy bizti megint tehén leszek. :(
Nekem tetszik a mesevár!

Tök nehéz így írni, Bernát egyfolytában hozzám beszél... :shock:

Ildi, mit vettél???

Mira, ne akarj fogyni, legalábbis ne aggodalmaskodj sütik miatt, nagyon csinos vagy!!
szép a 38-as :shock: ruhád is!
Nekem tavaly esküdött a húgom, tudom milyen jó érzés ez egy nővérnek!

Motiot, tegyél képet a művedről!
Baba jól van, ugye?

Megyek, sok a dolgom, meg olyan rossz kedvem van még mindig, nem akarok fertőzni.

Mindenkinek pussz-pussz!!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Sziasztok!

Szirom!
Ismerős a hiszti amit leírtál. Kyra 4 éves és még mindig mindenért hisztizik,pedig tudja,hogy nem ér el vele semmit,sőt jól kiakadok és felzavarom a szobájába. Én is utálok kiabálni,szégyenlem is magam miatta,de mit lehet csinálni ha nem ért a szép szóból.
Marcell kicsi még,nála jobban elfogadom a dilizést. Már kezdi ő is a hisztit,pedig még csak 1 éves. Ha nagyon bolond veri a fejét a falba vagy a padlóba.
A víz spriccelést mi is próbáltuk Kyrával,de semmi hatása sem volt,sőt még jobban üvöltött,úgyhogy mi ezt inkább hanyagoljuk.

Motiot!
Régóta laktok Németországban? Mit dolgozik a férjed?
Kisfiad javul már?
Nálunk december óta mindig beteg valamelyik gyerek. Sajnos sokan viszik betegen a gyerekeket óviba,bölcsibe,nem tudjuk kivédeni a betegségeket. Mindkét gyerek szed immunerősítőt,vitaminokat és mégis hazahoznak minden nyavalyát.

Ildi!
Marcell is kétszer alszik még napközben,bár a bölcsiben már délelőtt nem fektetik le,de ha hazahozom le kell őt fektetnem 5 óra körül,mert már látszik rajta,hogy nagyon fáradt,nem bírná ki estig. Viszont ha itthon van velem egész nap,akkor én lefektetem még délelőtt, és ebéd után,akkor kibírja estig.
Éjszaka sajnos még mindig többször felébred :(
Napok óta 5-6-szor ébred meg,már nagyon kivagyok tőle. Főleg akkor fárasztó ez,ha reggel mennem kell dolgozni,délutánra már hulla vagyok.

Rita,Márti!
Remélem mindkettőtök vizsgája sikerült.

Gabi!
Jobbulást kívánok a férjednek! Nem lehet könnyű most Nektek.

Mira!
Nagyon csinosak voltatok mindketten az esküvőn!!!
Én sem látok Rajtad súlytöbbletet.

Képzeljétek szombaton nagyon rendesen kajáltam,vagyis alig ettem valamit,mert egész nap dolgoztam. Tegnap meg bepótoltam :oops:
Kyrával szülinapi zsúron voltunk,hát szépen csipegettem mindenből.
De ma ismét csak diétásat ettem,kopognak is a szemeim rendesen. :lol:

Puszi Nektek!

Bea
beátab
 
 


Rita!
Grautálok a sikeres vizsgádhoz! Remélem azért jobb kedved lesz hamarosan. Pihend ki Magad!!
beátab
 
 


Halihóó!

Csak röviden, mertbhulla vagyok, mindjárt megyek is aludni.
Voltam dokibánál, petezsák okés, szépen beágyazódott, febr. 6-án kell mennem megint, akkor megkapom a kiskönyvemet is :wink:

Apa bejelentette négykor, hogy kapott holnapra is szabit, úgyhogy mehetünk holnap. Totál jó volt, rohanás bevásárolni, aztán nekem dokihoz, aztán haza, Ábelt elrendezni, most pakoltam össze mindent, remélem nem maradt ki semmi. Úgy utálok csak így ripsz-ropsz pakolni, én mindig írok egy listát és akkor semmi nem marad ki.
Mndjuk a lényeg az útlevél meg mi, más nem számít :lol: :lol:
Szóval holnap hajnalban megyünk, ha lesz tali csörögjetek rám lécci!
Majd jövök febr. 5-töl, addig mindenkinek szép napokat, jó fogyizást, terhességet, vizsgákat, gyereknevelést stb. stb.

nagy nagy pussssszzzzzzz!!!!!

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok végre :( Bocsi, nagyon önző leszek, elsősorban magunkról írok.

Hát, nem könnyű most. Zsoltival a helyzet a következő: ugye vérmérgezés gyanújával feküdt, kapta az antibiotikumot, egy pár napig javult is az állapota. Aztán csütörtökön éjszaka totál rosszul lett, sokat hányt, felszökött a láza. Másnap már másik antibiotikum-kúrát kezdtek el nála, persze vénásan, és csak tápanyag infúziót kapott. Nagyon rosszul volt, és még beszélni sem tudott velem, anyósommal értekeztem.

Másnap azt is megtudtuk, hogy nem is volt vérmérgezése!!! A véréből nem tenyészett ki semmilyen baktérium.

Igen ám, de akkor mi baja???

Nem tudják a dokik. Azóta ismét javulgat, lassacskán, láza még fel-felszökik, de tegnap és ma már evett is egy picikét.

Ez nekem annyira borzasztó, csak fekszik szegény, alig eszik, képzelem milyen sovány lehet, és nyomatják bele a gyógyszereket, anélkül, hogy tudnák, mi is a baj...

A vérkép alapján egyértelműen valami bakteriális gyulladása van, de vajon hol?

Néztek többször is hasi röntgent nála, de ott nincs semmi gond. Többször volt széklet vizsgálata is, tüdőröntgen, pisivizsgálat, vérvétel majdnem minden nap...

A vérképe javult, de romlott aztán, ismét magas a fehérvérsejt száma, igaz, ez egy múlt heti lelet, holnap megint vesznek tőle vért.

Nos, ennyi minden van, nem akartam a hangulatot sem rontani itt a topicban, és én magam sem voltam írogatós kedvemben. Na meg hát a gyerekek is lefárasztanak estére.

Zsolti nyomatékosan megkért, hogy ne látogassuk meg. A gyerekeket valóban nem engednék be, engem talán (még mindig fertőző osztályon fekszik), de magam is hazavihetek betegséget. Én már nagyon szeretném látni, de ebben a helyzetben rá hallgatok.

Mi amúgy jól vagyunk :) A szüleim sokat segítenek, minden este itt vannak velünk, hogy megfürdethessem a gyerekeket, és magam is tusolhassak. Ma itt volt nálunk egy régi jó barátnőm a kislányával, holnap pedig tücsökzenére megyünk a fiúkkal :D Aztán, ha minden igaz, hóesés lesz, az is klassz program lesz majd, főleg Zsoltikának. Szóval igyekszem :)

Lányok, a talira mi is mennénk! Bár visszaolvasni még nem tudtam, de látom, hogy szervezitek :) Bárcsak addigra Apa is meggyógyulna, na meg kiengednék (egyenlőre erről szó sincs), és elvinne mindket :)

Motiot, nektek jó utat haza! Remélem, talizunk!

Szirom, jaj de sajnálom ezt a hisztit :( Nálunk is csinálja Zsoltika keményen, és nehéz türelmesnek maradni, hisz amúgy is ideges vagyok. Estére teljesen lefárad, persze akkor csinálja a butaságokat meg rosszalkodik, ezért próbálom megint bevezetni az ebéd utáni alvást. Eddig még nem aludt :D :(

Ildi, kiskád :D Hú, nagyon örülnék neki! Hogy jutna el hozzám?

Mira, nagyon csini vagy a fotón, és a húgod is gyönyörű!

Bea, mit dolgozol? Bocsi, ha írtad, vissza kéne olvasnom... Ugye 3 gyerkőc van nálatok? A harmadik mekkora? Rólad is nézék fotót, egész alakosat, ha van kedved feltenni :)

Rita, vizsga :) Miért van rossz kedved? Nem látom a korábbi hsz-eket... De azért rosszkedv hess, hessssssss!

Márti, Te hogy állsz a vizsgákkal?

Remélem, mindenkinek írtam... De most szunya, olvasni kéősbb fogok. Mi is kelünk ám éjszaka, tegnap 5x jöttem ki Lacussal, és hát enyhén szólva kidőltem.

Puszi!

pgaboka
 
 


Lányok, igazán jól esik, hogy nem láttok rajtam felesleget. Elég, ha én látom... Most örülök, hogy van egy célom amit szeretnék elérni március közepére! :D

Szirom, ahogy leírtad, tényleg nem lehet könnyű kezelni a hisztit. Ne utáld magad, neked is lehetnek rossz napjaid amikor türelmetlenebb vagy. Arra hogy reagál, ha nem foglalkozol vele amikor hisztizik?

Ildi, én is kétszer altatom Andrist és az is stimmel, hogy az ágyban csak akkor van ha alszik. Játszani nem szokott ott. De vannak olyan délutánok amikor egyszerűen nem hajlandó elaludni, pedig dörzsöli a szemét és látom, hogy álmos. Ha berakom az ágyba rögtön feláll. Ilyenkor jó hosszan tart míg elalszik... Éjjel is ébred kétszer, a legjobb esetben egyszer. Fársztó, hogy lassan egy éve kb kétszer aludtam át egy éjszakát...

Rita, mikor lesz eredménye a vizsgádnak? Ne legyen rossz kedved! :D Pocaklakód neve megvan már? Nem emlékszem, hogy írtad-e már. :oops:

Bea, mit ettél ma?
mira80
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: