Új privát üzeneted érkezett!

Micsoda esemény, amíg én itt pötyögtem :shock: :lol:

Motiot! Gratulálok, mondtam, hogy a kölkek nem tévednek!!!!!! :lol: :lol: :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


apa örült neki, de még csak ö tudja. Kicsit hirtelen jött neki a dolog, pedig hát rajta voltunk a témán. Mondtam is neki, hogy már megszokhatta volna Ábelnél, hogy pikk-pakk jön a baba :lol:

Otthon majd akkor mondjuk el, ha megyünk haza. Na meg ha a dokinál is minden rendben lesz, amit nagyon remélek.

Szirom, ne haragudj, most olyan lelkifurdim van, hogy azonnal kikiabáltam magamból, de úgy örültem neki.
Pedig épp most írod, hogy bánt, hogy az ismerösöknél is mindnél jön a baba!
Kellett nekem már most fecsegni! Mondjuk tényleg utálnivaló vagyok, hiszen az elsö szösszenetre összejött, más meg sokáig küzd érte, hogy legyen. :cry:
De neked is lesz még az idén pocaklakód, én érzem!! Megkérdezzem Ábelt? Ö biztosan megmondja mi a pálya :wink:

Na megyek apának ebédet csinálni

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Motiot, GRATULÁLOK!!! :D

Ildi, 171cm vagyok. Natikának igazi pehely súlya van! :D Andris kb 9kg. Már jó nehéz emelgetni.

Jövök még, ha elaltattam Andrist. Most úgy hallom nagyon nyöszörög...
mira80
 
 

 
 

Szirom, ugye nem bántottalak meg?

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Ne hülyéskedj Motiot, csak muszáj volt mennem Miksáért az oviba :wink: Oda kell érnem 12.20-ra.

Tényleg, hidd el, hogy nagyon őszintén örülök a babátoknak! Ügyesek voltatok :wink: Lehet, hogy most tök hülyén nézett ki, hogy pont akkor nyávogtam, amikor te megírtad, de egyikünk sem látta, hogy mi ír a másik. Örülök és mégeccer gratula, és légy te is felhőtlenül boldog, eszedbe se jusson lelkifurizni! :wink:
Viszont az nem megy ki a fejemből, hogy mindig mondtad, hogy mi majd együtt babásodunk, úgyhogy remélem :wink: Ábi mit mond? :wink: Én Miksát még nem mertem megkérdezni... lehet, hogy korai még. Basszus, úgy beszélek a gyerekekről, mint a legmegbízhatóbb tesztről :wink:

Mira! Basszus, ha én mégeccer 63 kiló lehetnék :lol: :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom, hát igen, én mindig mondtam, hogy te csak rám vártál eddig. Akkor most hajrá!
Majd megkérdezem Ábelt is, hogy mi a véleménye, jó? :wink:

Én tényleg nagyon boldog vagyok, most már csak az a része jön a dolognak, hogy minden apróságért aggódik az ember, hogy minden jól menjen, ne legyen semmi gond. De ha a doki szombaton megnyugtat, akkor egy darabig az is maradok. :wink:

Figyu, szerinted is lehet csinálni a 90 naposat a terhesség alatt? Hiszen nem von meg semmit a szervezettöl, egészséges és nem éhezös. Szerintemigen. Mert akkor holnaptól belevágok asszem. Hátha nem hízok így el, mint egy bálna. :lol:

Vajon Ritával mi lehet? Vizsgázott már?

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Motiot! Szerintem lehet csinálni. Én merném, bár azt is tervezem, hogy ha időszerű lesz, akkor megbeszélem az orvossal. Végülis a gyümölcsreggeli teljesen ok. A hús vagy tojás salátával, levessel rendben a fehérjenapon. A keményítőnapon én elég jó sült vagy párolt zöldségeket csinálok, akár egy kondérral is lehet belőle enni. Emésztésre jó, vitaminok vannak benne. A szénhidrátnapon végülis tök jól lakik az ember a tésztával, este meg a sütivel. Annyi, hogy nem biztos, hogy a gyümölcsnap kell ennyire sűrűn, mármint négynaponta. Bár talán már írtam is, hogy amikor vizesedtem, amikor mindig tartottam egy gyümölcsnapot, és másnapra le is ment szépen. És a doki is megdicsért érte. Szerintem érzi azt az ember, hogy meddig mehet el. Most te szépen befejezed ezt a poros játékot, addig mehetsz el :wink:

Bár meg kell mondjam, hogy én azt olvastam, hogy a beágyazódást a fehérjedús étrend elősegíti, van olyan intézet is, ahol javasolják. És esténként egy pohár vörösbort is :wink:

Ritát várjuk szeretettel haza a vizsgáról :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Motiot, ha jól számolok, kisnyuszi csak nem szilveszterkor készült????? :wink: :wink: (vagy a környékén)

Szirom, igen, együtt babáztok Motiottal!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D
És akkor Náluk 3, nálatok meg 4 év korkülönbség lesz a két gyerkőc között!!!!!
Na, egye fene, vegyétek be még Mártit is!!!!! :D :D :D

Mira, akkor a centiink is megegyeznek!!!(csak a gyerekek száma nem :lol: )
Akkor hajrá -5 kiló!!!! :D :D

Képzeljétek!!!
TORNÁZTAM én is!!!!! :shock: :shock: :shock:
igaz, csak 20 percet, és annyira nem is volt fárasztó ez a kick-boxos formátum.Bár, baromi vicces lehettem, mozgásom akár egy vizilóé, remélem senki se látott be :lol: 8)
vas
 
 


Ügyes vagy, Ildi :lol:

Húzok vissza dolgozni :(

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Ildi, de valahol karácsony és szilveszter között.... :lol: :lol: :lol:

Szirom, igen, abbahagyom a port, mert azért ártani nem szeretnék a babának, igaz, nem éhezem, mert szerintem azért van abban cucc rendesen, de inkább 90 napos, az a biztos oldal. Na meg néha egy pohár vörösbor :wink: . Meg torna, callanetics, csak éppen a hasizomgyakorlatok kihagyva.
Tényleg, én ebben nem vagyok túl jártas, milyen hasizomgyakorlatokat lehet terhesen csinálni, ha egyáltalán lehet?

Ildi, nagyon ügyes vagy a kick-box-szal, én is szeretem nagyon, csak mostanában valahogy nem volt kedvem hozá.
Viziló mozgás :lol: :lol:

Mártit is bevesszük a terhesek táborába, egye fene! Ugye , Szirom? :wink:

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Motiot!

ÓRIÁSI GRATULAAAAA!!!!!

Most csak ennyi, gyerkőc az ölemben, Zsoltika a fotelban ugrál, Apa nagyon beteg :( ma már sebészeten is volt, holnap is megy, mert lehet hogy vakbél :(:(:(

pgaboka
 
 


Óóó, Gabi, ne legyen vakbél! Drukkok mennek, apának jobbulást!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


AZTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :lol: :shock: :lol:

Egyszer kiteszem a lábam, mire visszajövök eggyel többen vagyunk???? :shock: :) :lol: :) :shock: :D

Szirom, 18-án vizsgázom legközelebb, akkor te jössz!
22-én meg Márti, jó így? :lol:

Motiot, gratulálok, nagyszerű hír, örülök én is veled, szuper!!!

Vizsga megvolt, talán meg is lesz, ma este még egy nagy menet, be kell fejeznem a dolgozatot, aztán két nap pihenés (vagyis sütés-főzés-takarítás, gyerekek, család, satöbbi, de olyan jó lesz!)

Még jövök este, válaszolok mindenkinek, csak most kicsit ismerkedem a gyerekeimmel... :? :)

Pussz mindenkinek!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Sziasztok!

Hú, micsoda hírek, Motiot, minden gratulációm a Tiétek. Nem semmi munka volt. Szerintem Apuci legközelebb ránéz a biciklidre aztán az is mindjárt terhes lesz. Na csak vicc volt.
Tényleg nagyon örülök.
Olyan jó érzés, emlékszem én is mikor megcsináltam a tesztet a fürdőben csak álltam néztem és nem akartam elhinni amit látok. Kb. még 3x elolvastam a használati útmutatót, hogy ezen a fajta teszten is a két csík a pozitív-e.

Na, akkor holnap lesz a nagy nap. Pár dolgot már össze raktam a fotel sarkába. Igen, megvolt a gyantázás, biztos fél kilóval kevesebb vagyok most. De sokkal jobban érzem így magamat, meg ápoltabbnak. Lehet meglátott volna a Dokim, aztán hangosan röhögött volna: hogy maga akar gyereket ilyen szőrös su*val?
Na, csak vicc volt ez is. :oops:
Írtó vicces vagyok, mi?

Rita!

Vizsga eredmény mikor lesz?

Ildikó!

Hol lehet a tegnapi talidról a képeket megnézni?
Na Csajszik mára ennyi. Holnap érdekes napnak nézek elébe, elaltatnak, habár az ébredés biztos szarabb lesz.

Amint haza érek jelentkezem.

Puszi Mindenkinek: Márti
mártus
 
 


Ja, még egy vmi. Hol lehet ilyen hiper-szuper vonalzót alkotni a kilegényről?

Vki. írja meg aki nagyon ráér jó?

Puszi: Márti

ui. tudom, írtó béna vagyok, de megpróbálom ha leírtok mindent, oké?
mártus
 
 


Motiot, annyira jó, hogy babát vársz! :D :D :D Akkor most a poros cuccot abbahagyod, ugye?

Szirom, nagyon drukkolok neked babaügyben! :D

Ildi, nagyon ügyi vagy, hogy tornáztál. :D Köszönöm, hogy rám is gondoltál tali ügyben, nagyon jól esett! Úgy néz ki hamarosan lesz autóm, amivel mobilisabb leszek, mert tömegközlekedni nem szeretek Andrissal. Főleg a metrózást, illetve a mozgólépcsőt utálom. (babakocsival) Így lehet, hogy csak a következőre tudnánk elmenni.
A gyerekek számáról annyit, hogy amíg nem épül fel a házunk, addig még nem szeretnék másodikat, harmadikat esetleg negyediket. :wink:
mira80
 
 


Márti, nálunk csiga a tempó, egy hét múlva. (Bakker, azt írtam, hogy a hasnyálmirígy Langerhans szigeteinek alfa sejtjei termelik az inzulint, holott a béták... Meg még egy-két baromságot, nem részletezem, mert hozzámvágjátok a papucsotokat)
Irtó vicces vagy, igen! :D :D
Nekem volt olyan, hogy ráálltam a mérlegre, szőrtelenítettem a lában, aztán megint rááltam és 10 dekával kevesebbet mutatott... :lol: Durva nem?? :lol:
Holnap hajrá!
Rákattintasz valaki vonalzójára, akkor megjelenik az az oldal, ahol ilyet lehet gyártani. Ott beállítod a szükséges paramétereket, és asszem az url kódot bemásolod a profilodban lévő aláírás mezőbe. (Profil az aktuális oldal tetején a segédletek ablak legördülő menüjéből választható ki.)
Ha valamit rosszul mondtam, többiek korrigáljatok!!!

Mira, a tömegközl-be bele lehet ám jönni! Addig se maradj le taliról!

Megyek, írom a dolgozatomat,
hogy a görcs álljon belé...

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Bernát nevében köszönöm a köszöntéseket! Olyan jólesett, a férjem azt mondta, engem is Isten éltessen, mert megszültem. Kedves, nem? :)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Holnap uh!!!!!!!!!!!!!! Adéllal :shock: . Remélem a doki nem tervezte, hogy meg is vizsgál, mert azért ez Adél előtt durva lenne... :shock: :) . Csak uh, meg mosoly és kész.
Majd jövök, de mostmá tényleg kotródok...

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Hahó, jó reggelt!!

Először is Mártinak mennek a hatalmas drukkok! Sokat gondolok rád! :wink:

Vonalzó: a babafalva magyar nyelvű, szerintem ott boldogulsz a legkönnyebben. És aranyosak is a vonalzók :wink:

Ritám! Lényeg a lényeg: neked is mennek a drukkok uh-hoz! Akár ki is derülhet, hogy kisfiú vagy kislány, nem semmi, hogy megy az idő :wink:
Nálunk kivitte az asszisztensnő Miksát képeket nézni a falon az előtérbe (babaképek), amíg nálam hüvelyi uh volt. Jól csinálta a nő, egyáltalán nem volt erőltetett a dolog, a kölyök meg ment vele :wink:

Mira! Négy? :shock: :lol:

Motiot! Hogy vagy? :lol: :lol: Nagy az öröm biztos, olyan jó nektek :wink: Tényleg, miért mész már szombaton dokihoz? Nem várod meg a szívhangot?

Ildikém! Most már gyere :wink: Meg a többiek is!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom, én itt vagyok, még mindig a dolgozatomat írom (vagyis már megint... :x ), le kell adni délelőtt, később nem fogadja el. :x :x :x .
Most turbó, Zsoltnak elküldöm mélben, ő kinyomtatja beviszi, én meg két gyerekkel uh-ra... Így talán megoldódik a vizsgálat kérdése is, ketten jobban ellesznek. Jaj, csak ezen legyek túl!

Ma már jobb kedved van, ugye?? Fogok jönni ma ígérem, úgyhogy te is legyél!!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Dolgozat elrepült, mi is megyünk, de ti is ám!!!!!!!!!!!!!!

MÁRTI DRUUUUUUKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Márti, akkor érted izgulunk, hogy minden okés legyen, Rita, meg érted is, hogy Petike legyen a pocaklakó :D
Langerhans szigetek, izgalmas téma. :lol:
Én is emlékszem erre a suliból :wink:

Mira, és mikor lesz kész a házatok??
Egyszer már kérdeztem, hogy hol lesz pontosan a Xv.-ker-ben, de épp akkor tűntél el, aztán már nem válaszoltál rá.Ugyanis én sokáig ott laktam, és a kertvárosi részen sétálgattunk állandóan. :D

Márti képeket itt lehet megnézni:
http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... tart=31350
itt kezdődik, és még a további oldalakon is vannak(na, néha feltűnök én is :wink: )

Gabi, mi van már megint szegény uraddal????
Vakbél??? :shock:
Szegény, tavaly vesekő, most meg ez???(csak nehogy én is kövessem, mert a vesekőben is mentem utána :wink: )
Remélem, nem az, és elkerüli a műtétet. :?

Szirom, kész vagy a melóval??
Tényleg, céges telivel mi lett??? :roll:
Én is ma gyümicentriztem, Natka, meg Oli is abból kaptak(nekem alig hagytak)

Motiot, este apa a tenyerén hordozott, remélem :wink: :wink:

puszi
vas
 
 


Jaj, nem is írtam, sikerült eladni a mózest végre, sőt, még eladtam a csajnak egy csomó kisrucit is(lányruhácskákat, amit Natika kinőtt) :D
Most a futópaddal bizniszelek(talán ma este..................)Drukkoljatok, hogy az is elmenjen :D

De még van egy avent sterilizálóm, egy ergonómikus kiskádam, meg egy merevlapos pelenkázóbetétem is(bár nem is hirdetem őket :? )
vas
 
 


Jó reggelt,

elöször is: Márti, DRUKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!

köszönöm, hogy együtt örültök velem, olyan jó! Csak még ugye az ember nem nagyon hiszi el, még meg kell rágnom a dolgot párszor.... Majd az uh-n talán jobban tudatosul bennem a dolog. Mindenesetre nagyon boldogok vagyunk, már most azon agyalunk, hogy vajon milyen lesz, fiú-e vagy lány, Ábel váltig álítgatja, hogy lány :lol:
Uh-ra azért kell mennem, mert a hormonváltozásokra sajnos az én szervezetem úgy reagál, hogy megdob egy túlszaporult gombával :cry: Ábelnél is így volt, ajakherpesz szintén kijött, na ebböl gondoltam, hogy itt baba van a dologban, a tesztet is ezért mertem megcsinálni. Naszóval ezt azért inkább lássa doki, mert még nagyon az elején vagyunk.
Egyébként jól vagyok,kicsit görcsölgetek, cickók nönek, mint a gomba :lol:
Képzeljétek, nem kívánom az édeset :lol: :lol: Abszolút még a gondolatától is undorodom, brr!! Jó, nem? Bezzeg Ábellel tömtem a sütit meg a csokit. Most asszem a pikáns, füszeres dolgok lesznek a menök, husi, zöldség, saláta stb. Még jó, hogy illeszkedik is a 90 naposhoz :lol:

Rita, biztosan sikerül a vizsgád, ne izgulj. A tanár is csak legyinteni fog a Langerhans szigetek alfa vagy beta sejtjeire, nem mindegy? :lol: Biztos okés lesz!
Uh-hoz neked is drukk, majd gyere és mesélj, ha lesz kép azt is tehtsz majd fel! Lehet, hogy ma kiderül, hogy fiú-e vagy lány? Olyan izgi! Istenem, hogy repül az idö! Most estél teherbe és már félidös vagy!!! Nálam is ilyen gyorsan fog menni?

Szirom, remélem mára jobb a hangulatod. MIt szólsz Rita ötletéhez? Ahányszor vizsgázni megy, annyiszor lesz valaki terhes :lol: Most te jössz! Különben is, muszáj lesz, mert megmondtam, hogy mi egyszerre leszünk babásak!!!
Tényleg, mikor mész a dokidhoz? Nem csináltatsz egy hormontükröt? Arra gondoltam, hogy ha már sikerült kétszer pozitívat tesztelned, akkor nem lehet bajotok, mármint szervi szinten. Lehet, hogy valami kis apróság zavar be és ha az rendbejön, akkor ikreket szülsz!!
90 napos: milyen napod van ma? Én ugye ma kezdtem, tehát fehérje. Asszem darálthúsos póréhagymás sajtlevest csinálok, a fiúknak meg tócsit mellé, vagy utánna.

Na megyek, mert megint itt van a szomszedasszonyom :cry: :cry:

Majd még benézek

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Csajok,
hát ha mindig így elijesztek mindenkit az írásommal, akkor inkább nem is írok többet... :cry:

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Sziasztok!

Iszonyú szél van nálunk! (Ill. most anyuméknál vagyunk a 18.ker-ben) Pedig nagyon szépen süt a nap, sajnálom, hogy ma nem lehet kimenni... :(

Ildi, elküldtem a címet. Nagyon édesek a babók a képeken! Tudsz vmi jó "norbis" édességet? Néha nagyon megkívánom az édeset, de csokit azért sem eszem!! :D

Rita, UH??

Motiot, bocsi mostanáig nem tudtam jönni, most Andris alszik. Délelőtt meg kotyvasztottam és mostam... Tök jó, hogy ilyen sokat írsz. :D :D
mira80
 
 


Nem derült ki, a baba titkolja... :)

Viszont az afp kicsit alacsony, de mondtam az orvosomnak, hogy úgysem változtatna semmin, ha kiderül hogy baj van, ne küldjön sehova... De azért kicsit most nyomaszt.
Igaz, ő is mondta, sok az álpozitív eredmény....
Na jó, úgysem lesz baj!

Örülök, hogy az alfa sejtek mindenkiben kellemes gondolatokat ébresztettek! :)

Megyek ablakot mosni, hátha újra kilátunk rajta...
Úgy emlékszem ez a valódi funkciója... 8)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Rita, az afp-s dolog ne aggasszon, itt a németeknél nem is csinálnak ilyet, pont azért, mert nagyon nagy a hamis eredmény kockázata. Rengeteg hamis eredményt hoznak ki, ami nem is igaz és itt ezért nem is pánikoltatják a kismamákat :wink:
Szóval nyugi!!!!!! Ábelnél nekem sem volt ilyen vizsgálat, most sem csináltatok :wink:

pussz

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Rita, szóval nem mutatta meg magát!!! :shock:
meglepi gyerek akar lenni.
Mikor mentek legközelebb???

Afp meg egy baromság!!!!! :?
Motiotnak igaza van, nem is kéne csinálni már sehol sem. :roll:

Mira, köszi, megkaptam, majd megnézem térképen, mert így most nem tudom beazonosítani.

Norbis édesség:????? :roll: :roll:

Norbi rúd :lol: :lol: :lol: :lol:
Norbi puding,
én csinálni szoktam natúr joghurtos gyümis turmixot, vagy túrósat.
Vagy egyél ananászt.
Én is azt eszek mindjárt(persze nem cukrozott befőttet) :lol:

ma is tornáztam!!!!
és ma már 35 perc lett!!! :shock:
vas
 
 


Mira, megnéztem, nagyjából tudom, hogy hol van, de mi nem erre laktunk.
De az uram arra fele dolgozik. :D
haza is jött ,csá
vas
 
 


Hahó!

Köszi lányok a kérdést, persze, jobban vagyok :wink: Néha elplattyan az ember, van ilyen. Még jó, hogy vagytok nekem :wink:

Motiot! Így már értem, akkor usgyi a dokihoz!

Kaja: szénhidrátnapom van ma. Mondjuk nem voltam valami kreatív, mert egy kiflit ebédeltem, de mentségemre szóljon, hogy itthon volt az uram, és nem értem rá ebédet főzni :wink: Azért meg kell mondanom, nagyon fura volt, hogy ketten vagyunk a lakásban, a gyerek sehol, és még csak nem is alszik, hanem nincs itthon :lol: Este süti, nyami :wink:
Ja, és délután meg aludtam :lol:

Neked milyen volt az első kajád? Gondolom, jól estek az ízek.

Rita! Én is azt mondom, amit a többiek, hogy az AFP nem egy mamabarát dolog. De a dokid az uh-n mindent rendben talált, ugye? És végülis mit mondott? Menjetek el egy 4D-re. Megnyugszol tőle, hisz úgyis rendben van minden :) Meg mozizol is és mi is láthatjuk a pöttömöt :wink:

Mártikám, hogy vagy? Gyere, ha tudsz!

Ildi! Gratula a tornához! És hogy vagy? Jólesett? Van izomlázad?

Meló: az éjjel lettem kész végül, mert mindkettőnek a pótlásait tegnap este kezdték küldözgetni. Most már nemtom hány napja csináltam alvásidőben meg oviidőben. Amikor nyugiban lehetne az ember :wink: Bár most nem panaszkodom, mert Miksa mostanában aranyos, jó fej, alig van hiszti (ezt gyorsan lekopogtam :wink: ), tök jó játékokat talál ki (szerepjátékokat is), szóval klasszul ki lehet vele jönni. És puszilgat és simogat, és mondja, hogy mennyire szeret :lol: Én is mondom neki persze, kész szerelmespár :lol:

Hétfőn jött a nyomtatott verzió... és akkor ha az is megvan, akkor erre a hónapra kész.

Telcsi: hát semmi. Itt van a töltőn. Basszus, egész héten hívtam a hr-es csajt, aki mondta, hogy segít megtudni, hogy hogyan tudom elintézni a dolgokat, de nem vette föl. Őrület :roll: Nemcsak az a baj, hogy a telcsi itt van (illetve csak a kártya), hanem az is, hogy elvileg egy sétálópapírral lehet kilépni a nagyobb cégektől, végigjárva minden részleget, mindennel elszámolva, hogy nem maradt nálam semmi. Namost engem simán kiléptettek enélkül, akivel eddig beszéltem, mindenki tátotta a száját, de nem tudott segíteni. Csak nem szeretném, hogy három év múlva kiderítsék, hogy a nevemen van mondjuk három laptop meg két irodai szék vagy valami hasonló. Azt már kiderítettem, hogy egy ezeréves Alcatel a nevemen van. Mondjuk nem hinném, hogy drága lesz, ha egyáltalán kérnek érte valamit.

Mira! Itt is állat szél van már reggel óta. Tele az út letört ágakkal. Az oviban sem voltak kint.

Lányok, Miksa annyira jól érzi magát az oviban, hogy nem is számítottam ennyire jóra :lol: Vidáman megy be, csacsog mindenkivel, tök jól eszik, tökfőzeléket meg milánóit :shock: például tegnap meg ma, szóval tök jó :wink:

Megyek tornázni :wink: A kölyök meg jön a géphez egy kicsit, most micsináljak vele :oops: , tök jól kezeli. De határokat szabunk azért. Az egyszervolt.hu-n meg esetleg a teletubbies akárhol engedem egy kicsit játszani, de hát már nyomtatni is tud, őrület :shock: Tegnap például hoz egyszercsak a konyhába egy lapot, mutatja, hogy ő nyomtatta. Azt hittem, véletlen, mert hallottam én a nyomtatót. Hát nem véletlen volt, hanem egy teletubbies-os kifestőoldal :roll: :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Nagyon fáj a fejem, kegyetlen dolog ez az altatás.

Sajnos nagyon rossz híreim vannak. Mind a két petevezeték el van záródva. A kontraszt anyag egész a petefészekig feljutott de onnét nem tudott távozni. Azt mondta az orvosom, hogy ezt még laparaszkóppal meg lehet oldani, de hogy sikerül-e az majd akkor derül ki. Ha nem tudja feloldani az elzáródást akkor vagy hasi műtét (ez volt régen) ma már azt jelenti, hogy Kaáli Intézet.

Szóval ennyi röviden, elkenődve nem vagyok, nyugi. Sőt örülök, hogy ha már baj van legalább nem vesztegetjük az időt feleslegesen. A jövő hónapban laparaszkóp ha nem sikerül akkor Kaáli.

Majd holnap még írok de nagyon görcsösen fáj a fejem.

Márti
mártus
 
 


Jaj, Mártikám, annyira nagyon sajnálom :cry: Nem hiszem el... mér nem mehetnek a dolgok simán... :( És te vagy a harmadik, aki rövid időn belül ilyen hírekkel jön itt a bneten. Ez ennyire gyakori probléma, egyszerűen nem gondoltam volna. És mindhármótoknak van már csemetéje. Márti, te csaszis voltál? Ne haragudj, nem emlékszem. És mit mondott a doki, mitől lehet?
Az azért jó, ha a doktor szerint van remény a feloldásra, nagyon drukkolok, hogy sikerüljön! És ha nem, akkor lombik?

Gyors regenerálódást kívánok, és tényleg nagyon-nagyon drukkolok!

Puszi!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Márti,
én is nagyon sajnálom :(:(:( De hát mi a csudától záródik el a petevezeték??? Remélem, fel tudják oldani!

De annak örülök, hogy nem kenődtél el! Nagyon tisztellek! A lényeg, hogy jövő hónapban megint tehettek valamit, és nagyon, de nagyon bízom benne, hogy sikerül a laparaszkópia!

Kitartás, pihenj sokat, és hajrá továbbra is pozitív gondolkodás!

Puszi!

pgaboka
 
 


Márti, nagyon sajnálom, hát ezek baromira nem jó hírek. :?
De lehet tudni, hogy ez mitől van egyáltalán???
És mikor lesz a laparoszkópia???
Fel a fejjel,drága!!!
Jövő ilyenkor már lehet, hogy kisbabátok lesz nektek is!!!! :D :D :D
vas
 
 


Sziasztok!

na itt vagyok, van egy kis csend körülöttem. Elmentek a Fiúk az íróasztalért amit vettünk, talán ma le engedi szedni András a fáját.

Annyira örülök, Lányok, hogy köztetek lehetek. Olyan jól esnek a lelkemnek a bíztató és vígasztaló szavaitok. Köszönöm, tényleg.

A jövő hónapban a következő menses utáni napokban lenne a laparaszkópia. Azt nem kérdeztem meg a Dokimtól, hogy hüvelyen át, vagy a hasfalon keresztül. De azt hiszem hüvelyen át lenne.
Képzeljétek egy kórterembe voltam egy fogorvos Csajszival, 32 éves másfél éve szeretnének már babát. Neki olan szintű az elzáródása, hogy abszolút nem ment fel neki a kontrasztanyag, semennyi. Neki nem is javasoltak semmilyen műtétet hanem egyenesen a Kaáliba irányították.
Erre lemegyek a terhes patológiára, mert bent fekszik egy rokonunk ikreket vár és a mit mesél, hogy az egyik szobatársa már a 4. gyerekekkel van bent. 190-es vérnyomással hozták be. Ennek ellenére még a fogát is colával mossa annyira basz*k az egészre, meg egész nap a wc-ben cigizik. Tiszta cigi szag van mikor bejön a szobába. Az ilyenekből meg persze potyog mint a nyulakból. Hol itt az igaszság? Mondjátok. Aki meg szeretetben, békességben nevelné a gyerekét meg ilyen tortúrákon keresztül mennie.

De. egy kicsit neki ugrok a lakásnak du. meg az anatómiámnak, ha az eddig nem ugrik nekem.

Basszus az altatásról még nem is írtam. Képzeljétek mikor elkezdték az anyagot nyomni vénán keresztül szépen becsuktam a szememet nagyokat lélegeztem és éreztem ahogy a hangok távolodnak. Na szóval olyan éber-alvó állapotba kerültem, hogy mindent hallottam magam körül, csak nem értettem éreztem ahogy ide-oda tologatnak az asztalon. Úgy képzeljétek el mint a CT gépet. Fekszel és betolnak a röntgen gép alá és a Doki elkezdi benyomni a kontrasztanyagot. Na ezt mindet éreztem, fájni nem fájt csak tudátában voltam mindennek ami velem történik, még gondolkodtam is közben. Nagyon íjesztő volt ez az egész. Aztán kérdeztem a szobatársamat, hogy ő mit érzett közben. Azt mondta, hogy hangokat ő is hallott de semmi mást nem érzékelt. Lehet, hogy velem már spóroltak az altatásnál? Aztán megbesztéltük, hogy mi marha szar narkósok lennénk. mert nagyon nem élveztük ezt az ébredezős állapotot. Akkorákat röhögtünk utána, hogy azt hittük még vki. bejön, a szoba forgott, iszunyú volt.
Volt vkinek. már hasonló élménye?

Na most már elég, mert a munka meg áll körülöttem.

Gabi!

Tényleg, Férjeddel mi van?

Márti
mártus
 
 


Hahó!

Márti! Azért ne takarítsál egy nappal altatás után! Inkább az anatómiára szavazok :wink:

Mindenkire más hatással van az altatás, én például hányni szoktam, egyedül a csaszi után nem hánytam. Azt nem is értem.

Gabi! Tényleg, hogy van az urad?

-3 kg-nál tartok lányok. Gabi! nem mértem meg az elején magam centivel, így azt nem tudom mondani. De biztos, hogy centiben is ment le, mert látszik is és úgy is érzem.

Pussz, húzunk vásárolni a Buckával.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Márti,
akkor Te még a jobbik eset van, mert van esély a petevezeték feloldására :) Tulajdonképpen ez is jó hír!
Hát igen, ezen már több ismerősöm, barátnőm is kesergett, hogy egyesek sz*rnak az egészségükre, aztán mégsincs semmi gondjuk a babaprojektben, sőt!
Ez tényleg nagyon igazságtalan, de ugyanakkor elszomorító is! Gondolj bele, az a cigizős-kólázós csaj vajon hogyan neveli a gyerekeit? Én nagyon sajnálom azokat a bébiket, akik ilyen családba születnek... :(
Altatás: engem még sosem altattak, soha nem is műtöttek :D De borzasztóan félek ám tőle! Mi van, ha nem ébredek fel? Tudom, ez egy kicsit fóbiás dolog, de hát ez van. A szülésnél is féltem, hogy ha komplikáció van, akkor bizony altatás és műtét is lehet, de szerencsére nem lett ilyen gond :)

Szirom,
naggggyon jó! Esetleg akár már most is lemérheted magad, vagyis még most :D És ehhez viszonyítsd majd a későbbi tornák eredményét! Én mindig méregettem magam, sőt, méregetem most is, szülés után jó látványosak a centik :D
Még nem is válaszoltam, de tudom, melyik a csípőkörzős gyakorlat, persze! Nem könnyű... De jót tesz! Nekem eleinte még a hasizom is alig ment... Borzasztó plötyi izmaim voltak! Most már nagyon jól tudom csinálni, inkább csak a nyakam fárad el még, de az is egyre később.

Ildi,
Te is szuper ügyi vagy a kick-box-szal, én azt imádom! Tudom, írtam már :D
A kiskádat mennyiért adnátok el? Csak mert nagyon gondolkozom egy ilyenen :D Milyen színű is? Tudod, nekünk csak sima van, és mostanában mindig egyedül fürdetem Lacust, és így nehéz. Egyik kezemmel tartom, másikkal lötykölöm, és hamar elfáradok, mert a kiskád ráadásul a nagy kádban van benne, hajolni kell... De olyan vacak a kiskád pereme, éles és vékony, nem bírom kicipelni a szobába vízzel tele.
Szóval érdekelne :)

Másik kérdés: az Ergo-t használjátok-e? Én a szülinapomra szeretném kérni :) Áprilisban lesz, addig úgyis kendőzünk, bár az is lehet, hogy hamarabb megrendelem. Ti külföldről rendeltétek? Úgy mennyibe kerülhet? Szóval azt szeretném csak tudni, hogy bevált-e, mik a tapasztalataid :)

Mira,
én csak 160 cm vagyok ám! ahhoz az 59 még nem az igazi :D De én a legeslegjobb formámban sem voltam 55-nél kevesebb, és általában inkább 56 kg-os voltam, így most is az lesz a cél. Nem vagyok egy légies alkat :(
Na meg a centik! Nekem úgy nagyon jó volt, persze sosem voltam elégedett :D Most sem vagyok / leszek, ezért tornázok, ahogy csak tudok.
Te nagyon ügyi vagy a futással! Nekem is kéne, az a legjobb módszer arra, hogy az ember lefaragjon a hasán / derekán felhalmozódott párnácskákból :D

Motiot,
mi volt a dokinál??? Írj, nagyon izgatott vagyok!

Rita,
húha, nem is tudom, neked mit akartam írni :D Mert hogy nem látom ám a régi hsz-ket, ejnye! Naszóval tudsz most egy kicsit pihenni?

Köszönöm az érdeklődést Apáról, sajnos nincs túl jól :( Lázas, tegnap már hűtőfürdőztünk is este, ma is fogunk, és megy a hasa is. Tehát nagyon úgy néz ki, hogy vírusos, de azt mondja, hogy rettenetesen vacakul van. Egész nap fekszik, pedig ilyet még sosem láttam tőle. :(:(:(

A gyomra is rossz az algopyrintől, de hát valahogy le kellett nyomni a lázat.

Remélem, elkezd javulni lassan, mert nagyon el van kenődve.

Én meg nagyon ki vagyok merülve! Egész nap egyedül a gyerkőkkel... Este nagyon sokat segített mindig Apa. Ugye együtt fürdettük Lacust, Zsoltikát meg csak ő. Most az is a gondom, hogy Lacust ugyan megfürdetem, de Zsoltikát elég macerás. A helyzet a következő: este 6 körül alszik Lacus, utána pancsizik, úgy 7 és fél 8 között. Aztán már nyűgi, hordozom, mesélünk, játszunk, stb. 9 körül elalszik, de addigra Zsoltikát is meg kéne fürdetnem. Ő azonban nagy pancsolós, nem pár perces meló az ő fürdetése, inkább félórás. Na annyit nem bír Lacus... TEgnap délután fürdettem Zsoltikát, ma szerintem este fogom, de röviden. Az a gond, hogy 9-kor már ő is megy aludni... Még ha Lacus alvása alatt fürdetném, az sem jó, mert Lacus is folyton felébred :( Tegnap elaludt, aztán Zsoltikának mesét olvastam, Lacus felébredt, szopival próbáltam visszaaltatni, de nem sikerült. Akkor kivittem a nappaliba, Zsoltika ekkor még ott tanyázott a Micimackós magazinnal, sétálgattunk. Alvás nuku. Oké, akkor együtt mesét olvasunk :) Ez nagyon jó volt, ölemben Lacus, mellettem Zsoltika, mindkettő elmélyülten hallgatta a mesét :D Zsoltika egy csomót kedveskedett Lacussal :) Persze a kiskölyök nem aludt volna el! Oké, újabb próbálkozás a szopival, Zsoltika meg aludni tért az ágyába. Ekkor már bealudt Lacus, de mire mindez véget ért, már negyed 11 volt.

Ezután kezdtük a hűtőfürdőzést Apával, utána még teregettem, meg a konyhában volt egy-két halaszthatatlan tennivaló. És én még tornázni is akartam! Miután Apa bevette a gyógyszereit, lefeküdt, stb, akkor nekiálltam, de csak a hasizmok végéig jutottam, mert már fél 1 volt... Huhhh! Majd ma folytatom :D

Jaj, még azt sajnálom nagyon, hogy most hétvégén terveztük, hogy megyünk a Tropicariumba, és hát így nem tudunk :( Persze ez legyen a legnagyobb baj, majd elmegyünk a jövő hét végén :) Csak Apa gyógyuljon meg végre!

Nos, ennyit rólam, megyek is :)
Puszi mindenkinek!

pgaboka
 
 


Sziasztok,
Márti, szomorúan olvastam, hogy mi volt a dokinál tegnap! Nagyon sajnálom, de az a lényeg, hogy te jól vagy, nem keserestél el. Tényleg az egy jó hír, hogy van remény és meg lehet oldani a problémát, amit én nagyon hiszek. De legalább már kiderült, hogy mi a probléma. Ha ez megoldódik, akkor még az idén baba´s lehetsz!!! Nagyon drukkolok, hogy minden jól menjen!!
Fel a fejjel! Tudod, mi mindig itt vagyunk neked!

Gabi, sajnálom, hogy így kivagy, nem lehet, valami jßo, hogy mindent egyedül csinálsz, de gondolom a férjed sem szabad akaratából beteg :cry: Gyógyuljon meg minél hamarabb és ha vírus, akkor meg remélem ti nem kapjátok el! Mindenesetre pihizz, ne hajtsd túl magad, ha nem fér bele a torna, akkor nem fér bele, majd máskor, ha több idöd lesz, csinálod! Nehogy te is kidölj!

Mi voltunk dokinál, ö is megállapította, hogy terhes vagyok, kaptam gyógyszert a gombára, meg terhesvitamint, meg orrsprayt, mindezt ingyé :lol: Itt, ha terhes vagy, minden gyógyszer ingyenes, meg a gyerekeké is :wink:
Aztán mivel még korai a dolog, hiszen még egy hónapja sincs, hogy utoljára megjött, 22-én vagy 23-án kell megint mennem, mielött hazamegyünk Mo-ra, hogy akkor hivatalosan is uh-val megállapíthassa a terhességet meg megkapjam a kiskönyvemet :wink: Szóval minden okás eddig.

Na megyek, mert a fiúk követelnek :wink:

pussz

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Motiot,
igazad van, persze hogy szegény uram sem szabad akaratából beteg! Nagyon sajnálom ám őt, mert amúgy abszolút nem az az "elesett" típus, még ha beteg, akkor sem. Persze vesekőnél rosszul volt, de az egészen más tészta... Csak annyira legyengyült, hogy hihetetlen, és a gyógyulás is nehéz így, hogy enni sem bír, inni sem nagyon... És nem is szabad akármit ennie, diétáznia kell! Szóval jól kikapta szegénykém.

Én igyekszem pihenni :D De igazából olyan vagyok, mint egy felhúzott vonat, csak zakatolok egész nap :D

Örülök, hogy minden okés veletek! :):):)

Ja, és még azt szerettem volna írni, hogy a callanetics elvileg mehet babásan is, a hasizomgyakorlatoknál azt javasolja az asszonkánk, hogy a kismama végig fogja a lábát a kezével! És még azt is mondja az elején, hogy ha valaki babát vár, nagyon óvatosan végezze a gyakorlatokat, kevesebbszer és közben többször pihenjen. :)

Tehát mehet, bár meg kell mondjam, én bizony nem csináltam a 12. hétig semmit a világon! Csak utána kezdtem el, de akkor már a terhestornát :)

Abban is van egyébként egy picike hasizom!

Na puszi :)

pgaboka
 
 


Márti, én is nagyon sajnálom... :( De tényleg legalább kiderült mi a probléma és így már hamar segítenek rajta. Drukkolok, hogy idén Te is babázhass!! :D

Szirom, szupi a -3kg!!! :D :D

Gabi, hogy van a párod?

Még jövök később, mert tanácsot is szeretnék kérni tőletek. Szép délutánt Mindenkinek!! :D
mira80
 
 


Jó reggelt!

Márti, örülök, hogy ilyen pozitív vagy! Értem, mire gondolsz, tényleg így van, ha valami baj van, jobb ha kiderül, hogy pontosan mi az oka, azon legalább lehet segíteni. A gyerekek betegsége is addig nyomasztó igazán, míg ki nem derül, mitől olyan elesettek.
Jól van Márti, akkor hajrá nektek!!!
A cigizős nő felháborító!!! Olyan nehéz felfogni, hogy egy új kis életet hordoz, vigyázni kell rá?? Hogy ez mekkora felelősség??
((most, hogy alacsony lett az afp-m baromira elkezdett furdalni a lelkiismeret, hogy nem ettem folsavat a nyitott gerinc ellen, csak egy szemet, biztos ettől van. De aztán olvastam, hogy a a magas afp a nyitott gerinc jele, az alacsony genetikai rendellenességre utalhat.))
Mikor lesz az anatómia? Neked ez az utolsó??? Nekem még négy van :x :x :x .

Gabi, szegénykém!! Hogy van a férjed? Annyira kell a segítség ilyenkor, nagyon nehéz egyedül csinálni mindent! De azért éjfélkor már ne állj neki tornázni, ki fogsz pukkanni teljesen! Komolyan, tapasztalatból mondom, amikor Maja született én is ilyen voltam, nem pihentem, állandóan pörögtem, pedig akkor csk egy volt még, simán alhattam volna napközben. Aztán a sok éjszakázástól úgy kiütöttem magam, hogy nagyon mélypontra kerültem, nehéz volt kimászni belőle.
Nem akarom azt mondani, hogy veled is ez lesz, ha bírod, rendben, csak vigyázz, oké?? És fogadj el MINDEN segítséget!

Szirom, klassz vagy!!! 3 kiló, nagyszerű!! És jól bírod nem?? És te is a tornával! :shock: :D
Na ígérem, amint letettem az összes vizsgát, én is fogok Rubintozni, pedig a hideg lel tőle... :) :roll:

Motiot :) :) :)

Ildi mikor lesz tali?? Ikea nem jó? Az még mindenkinek elérhető, vagy nem?? Az a baj, hogy nekem olyan rövid a délelőtt, bár lehet, hogy hetente egyszer bent fog aludni Bernát, akkor esetleg lehetne, de még nem vagyok ebben biztos (a bentalvásban...).

BESZTI??? Gyere hozzánk is!!! :wink:

Mira, mit akartál kérdezni???

Nekünk olyan bonyolult hétvégénk volt, nagyon sokminden történt. (rossz is jó is ...)
Lezárult Bernát 9 napos születésnapi rendezvénysorozata :D , szombaton megvolt a Nagy Vendégség ((JAJ!!! Mondani akartam, csak bunkó voltam, mindenkinek nagyon köszönöm a menü-ötleteket, merítettem belőle, majd elmesélem, most csak KÖSZÖNÖM)), vasárnap pedig az unokatestvérrel-sógornővel ebédeltünk Kecskeméten, meg voltunk a nagyszülőknél is. Jó volt. :)

teszek fel néhány képet a közelmúltból...

Bernát turbánban alszik... :lol:
Kép

Itt van a karácsonyfánk, ezt az angyalkák fényképezték... :)
Kép

A zsúr - torta (kicsit szétesett...)
Kép

A szombati torta, Bernát, meg az apai nagymama :)
Kép

És Adél ma reggel, a szokásos tömegjelenet közepén... Mindig ilyet játszik, figurák ezrei mozognak egyszerre... :)
Kép

Most megyek háziasszonyost játszani, meg reggelizni.
Gyertek!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Hahó!

De jó, hogy ennyit írtál Rita! És a képek is nagyon klasszak! Adél irtó nagyot nőtt, most már nem olyan babás, hanem kislányos, méghozzá virgonc kislányos :wink: Bernát miért aludt turbánban? :lol:

Mira! Tényleg, mit akartál kérdezni?

Gabi! Hogy vagytok? Urad?
Ritának igaza van ám ezzel az éjjeli tornával! Pihizz is!
Esti műsor: egy ismerős csinálja, és bár én egy kicsit idegenkedem ettől, de lehet, hogy vészhelyzetben használhat: az első mesét ő olvassa, és mivel a gyerkő mindig újat kér, a következő már magnóról megy. Így végülis ágyban marad a kölyök, nem kell vele ott ülni, sőt, állítólag mindig bele is alszik, kivétel nélkül. Bár gondolom, ha a férjed nem beteg, akkor tud segíteni és akkor nem kell kétfelé szakadnod.

Motiot! Én is nagyon örülök, hogy minden rendben veletek! Tényleg, te szoktál émelyegni meg hasonlók? Érzel már valamit?

Többiek? Tessék jönni, vége a hétvégének :wink:

Nálunk annyi van, hogy ma nem méreckedtem :oops: A szombati vendégjárást még kibírtam különösebb bűnözés nélkül, de tegnap a mongolban ebédeltünk, és hát nagy adag csúszott le. Nem vétkeztem, húst ettem salátákkal, sült zöldségekkel (húsnap volt), de olyan adagot, hogy ma nem mertem mérlegre állni. Aztán este itthon bűnöztem, mert söröztem :wink: Viszont vacsi már nem volt, mert nem voltam éhes a déli duhajkodás után :wink: Néha kell az ilyen is :oops: :lol: Torna ma délután lesz, aztán holnap hajnaltól nagy hajtás, mert lapzártázom, és nagyon rövid a határidő. És az uram mindig ilyenkor dolgozik :?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Röviden tudok írni. Köszönöm az érdeklődést mindenkinek!!!

A férjem vérmérgezéssel fekszik a szentesi kórházban.

Nagy szerencse, hogy a szüleim erőltették, menjen le, sőt apukám vitte le tegnap autóval. Tudjátok, anyós a kh-ban dolgozott, van sok ismerőse, vettek is vért még tegnap, és így derült ki a dolog.

Jobban van már, tegnap járni is alig bírt, a folyamatos magas láztól nagyon le volt gyengülve. Kapott rengeteg infúziót...

Hát ennyi, csak meg akartam írni, bár még magam is alig fogom fel...

Köszönöm, hogy értem is aggódtok :) Ígérem, nagyon vigyázok magamra, és fogok is, mert most tényleg kell az energia.

Puszi mindenkinek!

pgaboka
 
 


Gabi! De hát mitől? :shock: :shock: :shock: Nem lehet tudni?

Jobbulást neki, gyógyuljon meg gyorsan! Mit mondanak a doktorok, meddig lesz bent? Te nem mész le a gyerekekkel?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Jézusom, Gabi!!!

Mitől lehet vérmérgezést kapni??

És ennyi tünet volt, hogy fájt a gyomra, láz meg gyengeség?

Ti nem mentek le hozzá? Mármint anyósékhoz, akkor hozzá is be tudnál menni.

Atyaég, szegénykém!! Hát most aztán kell az energia! Nagyon sokat gondolok rátok, és puszillak!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


jézusom, Gabi!

csak most pillantottam be, mi van,?? :shock: :shock:
Mitől?Miért?Honnan???
Úristen!!!
Jobbulást szegénynek, ha tudsz írni, gyere mesélj.

Majd jövök csajok, de most jöttünk meg, össze kell kapni magunkat, meg mindjárt jönnek végre magjavítani a mosogatógépet.



Gabi, nagyon - nagy javulást szegény kis uradnak!!!
vas
 
 


HÚ, Gabi! Jobbulást a Párodnak!!! Mitől Kapta???

Jövök, még, mert sokmindent szeretnék, csak kis fennforgás van a hugom szombati esküvője miatt...
mira80
 
 


Gabi, én is csak most jöttem ma elöször, most nézem, mi történt!! Jobbulást szegény uradnak, mitöl lehet a dolog??

Tényleg, nem lenne nektek is úgy könnyebb, ha lemennétek Szentesre? Akkor legalább lenne egy kis segítséged.
Remélem hamar felépül a férjed!
Vigyázz magadra te is!

Rita, nagyon jók a képek, Adél tényleg sokat változott. Mesélj azért, hogy hogy sikerült a sok buli :lol:

Ildi, Gyere azért te is!

Szirom, hát azért ha csak húst ettél meg salátát, az szerintem nem nagy bün! Meg ennyi néha kell is, nem igaz? Nekem ma gyüminapom van, tök jó most még az elején, vettem mindenféle finomsa´got, körtét, mandarint, kiwit, banánt, ananászt, szölöt, úgyhogy most elvagyok.
Köszi a kérdést, kicsit émelygek már, sajnos nem csak reggel, hanem egész nap, de nem vészesen. Cickók nagyok :lol: , tisztábatevésnél is rosszul vagyok, de ennyi. Ja, meg a csípös, füszeres dolgokat kívánom, az édességet meg abszolút nem :wink:
Jövö hétfön megyek uh-ra megint, aztán meg szerdán Mo-ra. Már várjuk nagyon.

Képzeljétek, megint mi történt ma velünk. Ugye, a drága örökmozgó rosszcsont fiam megint kitett magáért, de azért nekem is lelkifurdim van, mert végül is én is benne voltam a dologban. Vásárolni voltunk, aztán a ház elött pakoltam ki a csomagtartót, hogymegyünk fel. Ábel szépen állt a kocsi mellett a járdán, várta, hogy kinyissam a bejárati ajtót. Aztán kipakoltam, csukom le a csomagtartót és hát azt azért le kell jól vágni, hogy becsukódjon. Abban a pillanatban Ábel aláfutott és jól rávágtam a fejére az ajtót, pont a sarkánál. MIndjárt nagy üvöltés, sapka le, vér ömlik stb. Én úgy megijedtem, hogy majd elájultam. Gondoltam, hogy na, itt akkor most vége, betörtem a gyerek koponyáját. Cuccok vissza, Ábel kocsiba be, rohanás a dokihoz. Kitidztították neki, de szerencsére nem volt nagy a seb, varrni sem kellett, csak összehúzni, csont nem sérült, csak hát figyelni kell, hogy nem kapott-e agyrázkódást. Nekem meg olyan rossz rágondolni is, hogy mi történhetett volna, ha teljesen rácsapódik a fejecskéjére az ajtó, vagy ha nincs rajta sapka. Hát ne tudjátok meg, milyen ideg voltam. De sajnos tényleg nem tehetek róla, ki láthatta elöre, mit tervez a kölök már megint?

Na megyek, mert apa ma itthon van délután, így kihasználom, megyek teregtni meg mosni.

Majd még benézek

puszi

KépKép
KépKép
motiot
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: