Új privát üzeneted érkezett!

Szabin van a doktorom. Odatelcsiztem a biztonság kedvéért, mert volt egy megérzésem, és igazam lett. Jövő héten tudok csak menni. Pedig már fel is öltöztem :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom :cry:

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Írjatok már, csajok!!!!

KépKép
KépKép
motiot
 
 

 
 

Rita, Isten éltesse Bernátot!
Nekem sajnos nincs ötletem a főzést illetően, ennyi emberre még nem próbáltam. De látom, hogy Ildi meg Szirom nagyon jókat írt. Én is tanulhatok belőle. A gesztenyés recept nagyon jól hangzik és egyszerű is.

Szirom, sajnálom hogy szabin van a dokid!

Motiot, tornáztál? Nem éhezel nagyon, hogy csak azt a port iszod? Már a gondolattól is korog a gyomrom... :wink: Jövő héttől meg a 80 napoat kezded el, jól emlékszem?

Ildi, a csirkemelles recept felkeltette az érdeklődésemet. A receptgyűjteményben amit még októberben küldtél van egy hasonló. Az nagyon fincsi!

Ma megjártam délelött a kozmetikust. Már nagyon rám fért. Délután meg nagyot sétáltam Andrissal, tényleg tiszta tavasz van. Remélem nem lesz akkor böjtje amikor kezdenénk az építkezést...
Lányok, voltam kocogni. Persze nyugdíjas tempóban sok sétával. :D
mira80
 
 


Mira, ügyes vagy a kocogßassal, nyugdíjas tempó :lol:
de hát valahol el kell kezdeni, nem? Én is tornáztam ma, callanetics-et, ahhoz volt kedvem.
Most éppen kororg a gyomrom, mint ahogy írtad is, de hát már késö van, már koroghat. :lol:
A port kezdem unni, most már kicsit nehezebb visszafognom magam, de jó, hogy látom a végét és ez motivál tovább a dologban. Már csak ez a hét és kész :wink:

Tényleg tiszta tavasz van, nálunk holnapra 16 fokot mondanak, nem semmi!

Rita, nem is válaszoltam a kérdésedre! Szerintem is valami egyszerü husit csinálj a sütöben elöre elkészíthetö salátával, körettel. Pl egybesült fasírt, vagy hasonló, én szoktam ilyen nagy összejöetelekkor a majonézes krumpli mellé tésztasalátát is csinálni sok zöldséggel benne, az is nagyon finom és illik a sültekhez, vagdaltakhoz. Vagy mit szólnál egy nagy adag vörösboros marhapörkölthöz föttkrumplival? Elötte mehet elöételnek valami kis apróság, mellé meg esetleg egy kis sült salátákkal stb.
Vagy most csináltam a hévégi vendégeinknek csirkecombot a sütöben a következö marináddal bedörzsölve és isteni lett. Tepsis krumplival vagy rizzsel szupi: koriander, curry, só, pici csípös paprikapor, fahéj, méz, oregano, olívaolaj.
Na ennyi jutott az eszembe.

Megyek nézem tovább a Született feleségek-et :lol: :lol:

Szirom, hát igen, hétvége közel van, csak ne lenne olyan nehéz kibírni addig! Persze elöre tesztelni is marhaság, hiszen úgysem mutat még semmit, ha túl korán csinálom :cry: #
Tényleg, neked mikor esedékes a teszt? :wink:

na mentem

pussz

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Sziasztok!

NA EZT KAPJÁTOK KI: 2-es a matekom!!!!!
Ezek az okos tojások az egyetemen rosszul csinálták meg a vizsgafeladatokat és újra kellett értékeltetniük a gépen és így már simán 2-es. Nem tudom Nektek elmondani, mekkora megkönnyebbülés van a lelkemben. Most már, hogy CSAK az anatómiára kell koncentrálnom sokkal könnyebb.

Vki. kérdezte a petevezeték átfúvást: Pénteken fogok befeküdni. A röntgen osztályon csinálják, egy kis infúzióval elaltatnak aztán kontraszt anyagot juttatnak az alhasba a hüvelyen keresztül és figyelik, hogy kijut-e az alhasba vagy nem. Ha nem akkor vhol. elzáródás van. Na ez gond lehet. Aztán du. jöhetek haza.

Én a fogyókúrára még csak nem is gondolok. Csoki, szaloncukor, finom chips. ezzel telnek a napjaim, igaz ennál sokkal többet nem is eszek.

Most megyek Lányok, mert még skypolok egy csoporttársammal. holnap is megpróbálok jönni, bocs de most senkihez nem tudok külön szólni. Olyanokat azért olvastam, hogy Mira fut. Szirom, Motiot tornázik. Ildikó, te mibe nevezel be?

Puszi, jó éjt: Márti
mártus
 
 


Márti, GRATULÁLOK!! :D
mira80
 
 


Hahó!

Motiot! Hányadik napon vagy? Egy jó teszt azért pé után 13-on mondjuk már mutatja. Reggeli pisiből. Tényleg, te nagy tesztelős vagy? :wink: Vagy inkább kivárod?

Nekem még odébb van. Tegnapelőtt vagy tegnap lehetett pé (ha feljebb megy rendesen a hőm), úgyhogy még 2 hét :roll:

Mártikám, te hogy állsz?

Mira! Gratula a futáshoz! Ügyes vagy!

Rita! Jókat írtak a csajok is nagyon! Annyi, hogy szerintem egy adagban nem tudsz kisütni 14 emberre semmit, mert egyszerűen kevés, ami egy tepsibe fér. Szóval kénytelen is vagy előre készülni, és valamit kisütni előre. Vagy amit Motiot írt, egy nagy kondér pöresz is megoldás. Ha bírja a család gyomra az ilyesmit :wink: Nálunk bírná :lol: Ha már a nehéz kajáknál tartunk, és nincs tele vele a család így karácsony után, akkor a töltöt kápi is jó lehet egy nagy bödönnel, mert végülis azt is meg tudod főzni előző nap, rotyoghat, amíg jól esik neki.

Köretnek még a hagymás tört krumpli is szóba jöhet sültek mellé. Az a kedvencem :) Jobban jársz vele, mint a tepsissel szerintem, mert előbb kész van és nem nagyon kell figyelgetni. Tudod, hogy kell, ugye? Csak megfőzöd sóba-vízbe, aztán olajon, zsiradékon megfuttatott hagymára dobod és kicsit megtöröd, amennyire jólesik. Van, aki meg is pirítja kicsit, én nem szoktam.

Tiszta hülyék vagyunk, mindenki fogyózik, és itt csorgatjuk a nyálunkat :lol: Mindenki ráugrott a témára :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Motiot, azért kitartás a porral. Bocsi, hogy gyomorkorgást említettem... Le a kalppal, hogy idáig is bírtad. Meg persze még a hetet is kibírod! :D Ügyi vagy, hogy tornáztál. Olyankor Ábeled alszik? Úgy akartam kérdezni, hogy végigalussza míg lejár a DVD?
mira80
 
 


Hopp, Márti, nem semmi jó hír! :lol: :lol: :lol: Gratulaaaaaa!!!! :lol:

Elhiszem, hogy megkönnyebbültél!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Lányok, én ma nem tornáztam, azt még el akartam mondani. Vasaltam viszont bazi nagy kupaccal :wink: De holnap megint megcsinálom, ma egyszerűen rövid volt a nap.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Hellóka!

Itt vagyok még egy kicsit.

Az átfúvást a félidő előtt kell szigorúan csinálni, nehogy vki. terhesen feküdjön fel nekik és simán ott helyben elvetélne. Azt mondjuk még nem kérdeztem meg a dokimtól, hogy akkor ez a hónap most ugrott v. simán össze jöhet esetleg.

Basszus elkéne mennem gyantáztatni de tuttira nem lesz időm rá. Apuci a lábamat le tudja rántani, de kicsit feljebb katasztrófális állapotok vannak. Azt hiszik majd a Dokik, hogy visszatértek a '80-as évekbe. Tök égő lesz.

Nem is meséltem, hogy kaptam egy nagyon zsép, menő-manó tefal vasalót a Férjecskémtől. Jutalmul ki is próbálhatta helyettem. Ma meg mondtam Neki, hogy elmosogatok helyette. Sajnos már ilyen állapotok uralkodnak nálunk.

Mira!

Éjszakák hogyan telnek? Ébredések?

Szirom!

Miksa, hogy van? Vagy ne is kérdezzem, mert csak hívjuk az ördögöt? Ovi műkszik?

Márti
mártus
 
 


Márti! Ezek a pasik, rá vannak izgulva a vasalókra :roll: :lol: Én nemtom, nem sima az ingük, vagy mi? Mindegyikünk kapott a közelmúltban vagy vasalót vagy deszkát :wink:

Köszi, minden oksa Miksával. Aranyos most nagyon, mondjuk az oviban vannak kalandjai, ma épp a szemébe szórta homokot a Fannika. Kérdezem, hogy miért, no persze azért, mert előtte ő szórta rá a homokot. Hogy ki kezdte, azt nem sikerült kideríteni :lol:
Úgy szeretek menni érte, úgy ugrik a nyakamba, mint aki több hete nem látott. Fülig ér a szája, rohan, és kiabál, hogy "Mama, mama, de jó, hogy jöttél! Óvónéni, óvónéni, itt a mama!" Szerintem ilyenkor mindig egy nagy kő esik le a szívéről, hogy érte mentem. Nem meri bevallani, hogy kicsit aggódik, játssza a nagy srácot, de tutira be van tojva :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Mártikám!!!! Látod, minden megoldódik!! Most már csak babatéren kell a dolgoknak jól elsülniük, drukkolok pénteken nagyon!!! :wink:

Mira, igen, Ábel alszik, míg tornázom, hála istennek elég jó alvó mostanában, délben alszik mindig 1,5-2 órát, ha meg nem akar, akkor meg semmit sem, de ez eddig kb tízszer fordult elö a pályfutása során :lol: :lol: És most már egyedül alszik el délben is és este is, nincs semmi sírás, egyszerüen megy az ágyába mindig ugyanazzal a rituáléval és alszik. Jó, mi? :wink: Anya meg tombolhat!! Vagyis tornázhat meg teregethet meg fözhet meg meg meg...
A port meg bírom, ahogy bírom, sajnos nem mindig sikerül elkerülni a finom étkekkel való találkozást, hiszen én is csak emberböl vagyok :lol: Nem vagyok én Ildi :lol: :lol: :lol: Pl. most épp egy jó pohár bort szopogatok, most jött haza apa edzésröl és rákérdezett, hogy iszunk-e egy pohárral, én meg erre nem mondtam nemet :lol: Viszont mindjárt érzem is a hatását, mert ugye a por nem ad valami nagy alapot a gyomromban :lol: Erre mondja apa mindig, "na, akkor ma lesz valami" :lol: :lol: :lol:

Szirom, igen, tudom, hogy tegnap volt pé-d, olvasom a másik topikot :wink: :lol:
Igen, én negy tesztelös vagyok, nem bírom kivárni soha, már ameddig eddig kellett egyáltalán, de ezért megfogadtam, hogy nem veszek tesztet, csak szombaton, így nem esek csábításba. :lol:
Ma egyébként a nyolcadik vagy tizedik napon vagyok, nem tudom pontosan, emlékszel ´szombathoz egy hete írtam a tojásfehérjét meg a rózsaszínes cuccot meg a görcsölö pocit. Na szombat, vagy rá egy-két nap, nem tudom pontosan, mert én nem hömérözök, ezért nem is tudom pontosan. Csak azt, ha vasárnap reggel, vagy esetleg hétfö reggel tesztelek, akkor elvileg ki kéne mutatnia, persze, ha addig nem jön meg. Egyébként pénteken kéne megjönnie, vagy nem megjönnie, denem tudom, hogy ez reális-e, mert eddig ugye gyógyszert szedtem és azzal jött meg 28 napra mindig. Most gyógyszer nélkül fogglamam sincs mi lesz. De legbelül mintha valamit éreznék, Ábelnél iséreztem, vagyis tudtam, hogy ott lapul a pocimban. Olyan érdekes ez, mert sokszor azon veszem magam észre, hogy már teljesen úgy gondolkodok, mintha tényleg terhes lennék, vagyis tényként kezelem, hogy szeptemberben megszületik Áron, pedig abszolút nem is biztos, hiszen ezt pont te tudod a legjobban, na meg az, hogy Áron lesz és nem Emma, az meg aztán tényleg abszurd :lol: :lol: :lol: De hát én már csak ilyen vagyok. Egyébként apa is ilyen, mert már arról kérdezget, hogy megint ott szülünk-e, ahol Ábellel voltunk stb stb. meg a babával kapcsolatos dolgokat firtatja. Szóval biuztosa a kispasijaiban a szentem :lol: :lol: De nem bízom el magam, szerintem egyszer sikerült elsöre, másodszorra nem lesz ekkora mákunk, de majd vasárnap már többet tudunk :wink: .
Húú de hosszú lettem! Bocsi!! :wink:
Egyébként Ábel azóta is néha jön és simizia babát a pocimban, felhajtja a pólómat és mutatja, hogy ott a baba :lol: :lol: :lol: Furi, nem? Mekkora pofáraesés lesz, a megjön!! :wink:

Na léptem, nem filozofálok itt most már ilyen késö este :lol:

Mindenkinek nyugodalmas joccakát!!

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Hopp, kicst elírtam egy pár szót, biztos a borocska hatás :lol: :lol: :lol: Remélem azért érthetö vagyok/voltam
Hukk!

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Már megint elírtam :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Motiot! A gyerekek ebben szerintem nem tévednek. Olyan hülyén hangzik, de komolyan gondolom. Írtam, hogy Miksa nekem csak kétszer mondta, hogy baba van a pocakomban, és mindkétszer akkor volt a pozitív tesztem. Máskor ha megkérdeztem, hogy mi van benne, közölte, hogy kaja :lol: :lol: :lol:

Szóval én drukkolok, miért ne sikerülhetne elsőre? :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Én is bort iszom :) Szekszárdi vörös, száraz :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Én apukámét, dunaszentmiklósi Auréliusz én nagyon finom! :lol:

Neked legyen igazad :wink: !!

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Én is az apukámét :wink: Szekszárdi bikavér :lol:

De most elköszönök, fölkeltem az uramat (má megin elaludt, mire leértem Miksától :wink: ), fáradt szegénykém.

Jó éjszakát!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Jó reggelt csajócák,

kipihenten itt vagyok megint :lol:
Már megföztem az ebédet, összeszedtem a száraz ruhákat, kiporszívóztam, kávéztam, Ábel elrendezve...
Olyan gyönyörü napsütésre ébredtünk, hogy gondoltam azonnal megcsinálok mindentés megyünk kifelé, erre most beborult, mire kézsen lettem. Bár esni nem esik, de ez már akkor sem ugyanaz :cry:
Szerintem azért mégis kimegyünk egy kicsit, de elötte azért még bekukk.

Szirom, a tegnapi callaneticstöl izomlázam van, ellenben Alexandrától nem volt, töle csak jól megizzadtam meg éreztem, hogy mindent alaposan átmozgatott. Nemhiába zsírégetö torna. Szóval csak azt akarom ezzel mondani, hogy a callanetics-el abszolút a jó oldalon állunk!! :wink:
Reggelre elértem a -3 kilót, hajrá! Bár szerintem már rég többnél kéne tartanom, mert ugye csak a port iszom, de sajnos nem mindig van ez így, tegnap este is a borocska, meg lecsúszott mellé egy kis sajt is... De így is tökéletes. Elhatároztam, hogy mától, míg el nem fogy, totál betartom, hogy mást nem eszek és sokat iszom. Mellette minden nap torna, így a hétvégére talán meglesz a kívánt eredmény :wink: Az még kb 2 kiló mínusz lenne.... De nem álmodozom....

Na megyek, mert Ábel már menne kifelé.

pusszi, majd jövök

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Hahó!

Csak bekukucskálok, pedig itt van a másik lapom, úgyhogy elvileg dolgozom :wink: De most már úgyis kell mennem lassan Miksáért. Már kajáltam egy kis grillezett csirkecombot, csak úgy magában. Most iszom az édesítős kávémat. Estére meg sütök valami csirkét és megint wokban zöldségeket, mert az uramnak ízlett a hétvégén. Tegnap felmentettem őt a 90 napos diéta alól, mert kezdett rossz irányba menni a hangulata, annyit meg nem ér az egész. A nyűgös, kedvetlen, fáradt pasi nem jó, inkább veszünk neki új ruhatárat :lol: Ránézésre egyébként mindenki szerint egy szem plusz nincs rajta, de tény, hogy kevesebb kiló volt, és ahhoz is volt szokva. Naszóval most még megpróbálja az Atkinset, mert húsimádó a drágám, és ha attól is kekec marad, akkor így marad :lol: Lehet, hogy az se lesz az igazi, mert neki a kaja=hús+krumpli :wink:

Motiot! Itt is marha szép idő van, bár reggel még ködben vittem Miksát oviba. De az is szép volt, olyan érdekes színű kék pára szállt a Duna felett, és most a víz is kék volt, nem is láttam még ilyennek.
Sajt is fehérje, nyugi :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Hahóóó!!!!!!!

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Mingyá teszek nektek képeket :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Hazafelé megálltunk a strandon, olllyan szép idő volt, hogy nem igaz :wink: Vittem gépet is, mert reggel sajnáltam, hogy nem volt nálam. Miksa annyira, de annyira élvezte, csak nagyon nehéz volt hazahozni, és még itthon is kavicsokat keresett és vissza akarta őket vinni a partra. Volt fetrengés is meg minden, csak most nem hozott ki a sodromból, mert nekem is kisimult a lelkem ebben az időben :wink:

A mennyiségért bocsi, olyan nehezen tudtam választani :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom, de jók! Most kicsit irígy vagyok, hogy ilyen klassz helyen laktok!
Kicsit gondoljatok rám holnap, anatómai és nagyon durva. Most kezdem felfogni, de nagyon sok, és úgy nem szeretnék megbukni... :(
És tegnap este elaludtam, úgyhogy ma nagyon sok van még. Szegény Adél egész nap tévét néz... :( :(

Megyek vissza

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Gondolunk, gondolunk, Rita :wink: Menni fog az :lol:

Én is dolgozom éppen, úgyhogy nem vagy egyedül azzal, hogy valamit muszáj.... :wink:

Köszi a dicséretet ám :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom, nagyon jók a képek! Miksa is nött megint szépen!

Mi is voltunk kint délelött, de Ábel nem nagyon akart menni, vinnem kellett volna, de nem hagytam magam én sem :wink:

Most meg mindjárt jönnek le a szomsze´dasszony meg a gyerekei, itt tomboljanak inkább, mint a fejünk fölött, így nem olyan hangos :lol:
Szerintem még mi is kimegyünk egyszer, mert nagyon szép idö van.

Ábel most kelt, audt megint majd két órát én meg addig megcsináltam a callanetics-et, jól is esett rendesen!

Rita, gondolunk rád holnap, ne aggódj, menni fog az! Addig is tanulj szépen!

Ildi, Márti, Gabi, Mira, Beszti merre vagytok??

pussz

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Háát, nem voltatok ma valami aktívak, lánykák! Tisztelet a kivételnek, ugye :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Rita, menni fog holnap. Drukkolunk!!

Szirom, nagyon jók a képek! Tényleg szép helyen lakhattok. Mit dolgozol?

Motiot, milyen volt a "szomszédasszonyos" buli?

Lányok, ma este is kocogtam egy keveset. Érzem a lábaimat, így biztos lesz egy kis izomlázam holnapra. :D
mira80
 
 


Mira! Ügyes vagy! Nekem ma megint nem volt időm tornázni, mert mire végeztem, csinálhattam a vacsit. De holnap délelőtt, amíg Miksa oviban lesz, tudok majd.

Olvasószerkesztő vagyok két lapnál. Eredetileg hírszerkesztő, az a szívem csücske, de oda még nem jutottam vissza, mert nemigen való kisgyerek mellé az időbeosztás. Ezt meg itthonról is tudom csinálni. Reménykedem, hogy bejön a kistesó, és nem is kell visszamennem most egy ideig.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok Lányok!

Végre itt vagyok! Azt sem tudom, hol kezdjem az írást... Gyorsan pötyögök, mert már mindenki alszik rajtam kívül, és nekem is mennem kéne, ki kell használni, ha nyugi van :)


Motiot,
nagy-nagy drukkok mennek, nagyon izgatottan várom ám a 7végét :) Vajon van-e baba a pocakban? Remélem, igaza van Ábinak! A vonalzód is nagyon jó, már akartam korábban dicsérni, örülök, hogy készítettél, mert így mindig képben vagyok, mennyi idős is Ábel :) Látom, fiúnevetek már van, de mi lesz a gyerkőc neve, ha lánynak születik? :D
Gratula a -3 kilóhoz, hiszen ez remek teljesítmény! Izé.... Nem is tudom, hogyan írjam.... Szóval azt szeretném kérdezni, hogy biztos jó lesz ez így, hogy ennyire fogyózol? Arra gondolok, hogy ha baba van a pocakban, akkor lehet, hogy nem tesz jót ez a gyors súlycsökkenés... Persze nem tudom, igazán nem vészmadárkodni akarok meg beledumálni sem, csak úgy felötlött bennem. Én tényleg nagyon örülök, hogy ilyen szépen megy le a súlyod, és tudom, hogy ez is nagyon fontos, csak tényleg nehogy baj legyen!

Szirom,
nagyon jók a képek! És szuper ügyi vagy a tornával! Pihenőt tessék azért beiktatni! Gyratula a mínuszokhoz is! Majd megírod, hogy háyn centivel csökkentek a körméreteid? Nagyon kiváncsi vagyok ám!
A callanetics-es "asszonka" életkorát tulajdonképpen nem tudom :D De bizti nem mai csirke!
Hétfőn egyébként nem volt semmi különös, vagyis csak Lacuska volt extra sírós :( Szegénykém szinte sikított, nagyon-nagyon szenvedett. Oltást kapott aznap, lehet, hogy az viselte meg, esetleg fájta lábikója, nem tudom :( Nagyon tömi a szájába a kezét, és ezerrel nyáladzik is, a dokinéni nem is zárta ki, hogy foga jöhet. Emellett Zsoltika is nagyon hangos volt, ide-oda futkosott, az összes legó szanaszét hevert a szobában, azon csetlettem-botlottam, és egyszerűen csak rémesen elfáradtam estére. Tudod, Apa későn ér haza mindig, és bizony nagyon vártam őt, mint valami felmentő sereget :D De még a szokottnál is később tudott csak jönni.

Rita,
először is boldog szülinapot Bernátnak! Isten éltesse sokáig! Bocsi, hogy csak most köszöntöm, de a gépünk ugye rosszalkodott, és csak a kék képernyős tesztet láthattam napokig...
Kitartást a vizsgákhoz, tanuláshoz! Szorítunk holnap! A pocakodról már írtam, hogy nagyon szép, és Te is szuper karcsú vagy, igazán nem is tudom, miért aggódsz a súlyod miatt. De komolyan!!! :)
Kajafőzés: én is egyben sütnék valamit, és ami még eszembe jutott: lehet nagyon egyszerűen fasírtalapanyagot gyártani, én azt dió nagyságú golyókká formálom (ezt a gyerekek is csinálhatják), és a sütőben sütöm ki, sütőpapíron. Nagyon finom! Sima darált husi kell hozzá, meg apróra vágott hagyma, fokhagyma, zsemlemorzsa, só, bors, vegeta, tojás. Egyszerű, de nagyszerű :D Hidegen is nagyon finom!

Márti,
izgulsz az átfúvás miatt? Sikerült-e a szőrtelenítés végül? :) Nagyon sokat gondolok Rátok! Ugye pénteken lesz? Jól emlékszem?
A matekhoz meg nagy-nagy gratula! Látod, ügyi vagy!

Ildi,
a vezetéssel tényleg nagyon ügyi vagy :) Tali nagyon jó ötlet, mi is mennénk szívesen, bárhová, ha lehetséges, akkor 7végén, mert Apa elfuvaroz bennünket :)
Álldogáló Natika nagyon-nagyon szép, ügyes csajszi!

Mira,
kozmetikus :) Hú, én is úgy mennék már! A szemöldököm katasztrófa, de a bőröm is az... Ha jól látom, a többiek gratuláltak a súlycsökkenésedhez, de sehol nem találom, hogy mennyi ment le :( Mindenesetre gratula!!!!

Néhány szót rólunk: mi is nagyon jót sétáltunk ma, tiszta tavasz volt! Mi minden nap játszóra megyünk, és mostanában az enyhe idő miatt mások is kint vannak, Zsoltika sokat haverkodik :)

Apa meg sajnos beteg :( Elkaphatott vmi vírust, lázas, rossz a közérzete, végtagfájdalmai is vannak, de a hasa is fájt, így a doki azt mondta, hogy lehetséges, hogy vakbél :( Szép, mi?

D ehogy jót is írjak: hétvégén voltunk egy csomó helyen Lacussal! Akkor ugye Zsoltika még Szentesen volt. Elmentünk a WestEnd-be, jó sok üzletben jártunk, és ebédeltünk is, Lacus kendőben, és remekül bírta az egészet! Hol nézelődött, hol szunyókált :) Nagyon szép ott a baba-mama szoba, tiszta és kényelmes, szinte luxus. Legalábbis ami a szoptatós fotelt illeti, tudjátok, az a ringatós, amit én is elfogadnék, csak hát méregdrága. Aztán átautóztunk Óbudára a Stop Shop-ba, oda csak Apa ment be műszaki cuccokat nézni, mert Lacuska elaludt, én meg őriztem őt az autóban :) Utána még a Kikában is voltunk! Estére totál lefáradtunk :D

Kaptam viszont Apától egy gyönyörű gyűrűt, méghozzá Swarovski kristályosat! Amikor Ildi feltette a képeket azokról a szép ékszerekről, nekem annyira megtetszettek, hogy elhatároztam, egyszer én is kérek ilyet :D A WE-ben meg van egy pavilonszerű, jó nagy, csupa ezüstékszerekkel, és ott láttam meg ezeket a kristályos ékszereket. Jópár darab féláron volt! Apa meg monda, hogy válasszak :D Így lett egy gyönyörű, sok-sok zöld köves gyűrűm, azóta is alig veszem le :D

Végül még annyi, hogy hétfőn ugye oltáson voltunk, Lacus már 7060 gramm! Szép nagy baba :) És ma már én is mérlegeltem, meg is lepődtem, mert hogy 59 kiló vagyok! :):):) Így a régi versenysúlyomhoz képest csak 3 kilóval vagyok nehezebb :D Bár azért azt érzem, hogy a derekam, csípőm, combom még mindig faragnivaló, de igyekszem olykor-olyokor tornázgatni. Decemberben összesen 7 alkalommal tudtam csak végigcsinálni a callanetics-et. Szerettem volna többet, de hát nem ment, így is nehéz időt szakítani rá, mert az alvásidőmből kell elvennem (este 10 után szoktam nekiállni). Úgyhogy büszke vagyok erre a teljesítményre is, lassan de biztosan csak sikerül még egy kicsit formálódni, legalábbis nyárra :)

Most már megyek, de végre kiírhattam magamat egy időre :) Nagyon hiányoztatok!

Puszi mindenkinek!

pgaboka
 
 


Csak felrakok még egy képet :) Pár napja készült :)

Kép

Olyan édesek együtt :)

És még egy-két dolog:


Mira,
nagyon ügyes vagy a futással!!!

Ildi,
a Norbi kick-box dvd nekem is megvan, nagyon szeretem! Úgy szeretném csinálni, de ugye időhiányban is szenvedek, meg ilyen súlyos cicikkel nem merek nekiállni egyenlőre.

Most már tényleg húzok...

pgaboka
 
 


Gabi! Nagyon örülök, hogy jöttél! Szépek a srácok és Lacus hogy néz Zsoltikára :shock: :lol: Zsoltika pedig hihetetlenül nagy Lacika mellett. Pedig milyen rég voltak kicsik :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Nem rég voltak kicsik - tiszta szétszórt vagyok :lol: :roll:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Szokásomhoz híven most is rövid leszek, pedig már úgy írnék én is olyan igazi hosszú levelet.

Na, lesz gyantázás holnap. Munka után le4kap egy kis csajszi itt a közelben.
Nem,nem izgulok egyáltalán. Ez nem kötelező alapon megy, tul.képpen én választottam. Szinte várom, mert annyival is okosabb leszek magammal kapcsolatban baba témában. Délután meg már jövök is haza aztán írom, ogy mi lesz.

Szirom!

Tényleg írtó nagy fiú már Miksa. Ovinak meg örüljél, hogy ilyen jól alakulnak a dolgok (mármint nem a szembe szórást gondoltam). És az reggeli búcsúzás?

Mira!

Én is kocogok majd, de csak tavasztól. Meg ha marad a jó idő esetleg a vizsgák után. Persze, ha tavasszal még tudok kocogni....
Éjszakák?

Gabi!

Nálad is édesek a Legények. Tényleg nagyot nőt Lacus. Látszik, hogy közbe azért kap enni. (vic volt ám)

Rita!

Szorítok, gondolod rád. Tanulj, tanulj, tanulj. Baromi nehéz, én is tudom. Vannak tételek amiket egyszerűen még ha megnyúznak sem fogom tudni megtanulni, mert azt sem tudom hol járunk a testben.

Na most tényleg megyek. Holnap este majd még benézek.

Márti
mártus
 
 


Márti! Semmi gond nincs reggel a kölyökkel. Jó, itthon egy kicsit húzza az időt, meg nincs kedve öltözni, de nem vészes, aztán ott meg már sietne be a szobába. Átöltözés után alig értem utol egy puszira újabban :wink: Bemegy, szépen hangosan köszön, és addigra az elmúlt két napban már ott is volt a Fannika mellette valahogy :wink: Meg az óvónők vagy a dadus is mindig aranyosak, mindig kézen fogják, akármit is kell abbahagyniuk épp, ha megérkezik.

Nem is mondtam: ma a parton kérdezem tőle, hogy ki a legszebb kiscsaj az oviban. Mert múlt héten az óvónő szerint a Kamillával játszott, most meg ugye látom a Fannikát sertepertélni körülötte, meg homokozni is együtt szoktak, azt tudom :lol: (vele együtt jártunk zenebölcsibe, akkor is volt kézenfogás meg még puszi is :wink: ). Naszóval az én fiam kis gondolkodás után közölte, hogy az óvó néni :lol: Erre már csak megkérdeztem, hogy melyik, újabb gondolkodás, közben hatásszünet, még eldobott nagy műgonddal egy kavicsot, és mondta, hogy az Erzsike néni :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


halihó!Én tegnap mondtam, hogy vendégeim lesznek, így nem volt időm jönni.
Majd ma.(talán)
Most el kell mosogatnom(kézzel).
Majd jövök, csak bekukk., hogy megvagyok
(63,15 kg) :roll:
vas
 
 


Halihóó,

húú, lányok, estére azért belelendültetek az írásba! De így a jó!!

Megpróbálok válaszolni mindenkinek :wink:

Gabi, nagyon szépek a gyerköcök, Lacus tényleg nagyon nagy fiú! Ha belegondolok, hogy most született csak!! Hihetetlen! A súlyoddal nagyon nagyon ügyes vagy, bevallom öszintén, engem nem kell annyira dícsérni, mert még mindig több vagyok, mint most te a baba után :cry:
Nagyon elszaladt velem a ló karácsonykor :cry: :cry:
A fogyit kérdezted, hogy nem baj-e, hogy ilyen gyors. Szerintem nem olyan gyors, két hét alatt 3 likó belefér, meg úgy fogom fel a dolgot, hogy elvileg én még nem is tudom, hogy terhes vagyok-e, vagy sem. Tehát addig elvileg nem is tudok magamra vigyázni, vagy nem? :wink: Szerintem ennek abszolút nincs jelentösége így az elején, ha egyáltalán az lennék. Majd késöbb, ha már növekszik a bébi, az más. Na persze ha terhes leszek, nem fogok örült módon fogyizni, de szerintem a 90 napos belefér, hiszen az nem éhezös. Ezt beszéltük Szirommal.
A callanetics-es nöcit én sem tudom pontosan hány éves, csak annyit ír a könyv, hogy valamikor a 40-es évekelején született, tehát van mit csodálnunk rajta :wink:
Apa meg gyógyuljon meg, remélem azért em vakbél!

Szirom, akkor ma torna neked is? Én tegnap is megcsináltam a callanetics-et, ma asszem Alexandra lesz, egy kicsit izzadósabbra fogom a dolgot. :wink:
Ma mi a menütök? Én még port iszom, de már nem sokáig...
Arra gondoltam, hogy utánna csinálok egy hét zöldséges kúrát, most, hogy csak fehérjepor van, azonkívül semmi friss dolog, nagyon megkívántam a zöldségeket...
Tényleg, lemérted magad a callanetics elött? Kíváncsi vagyok, mennyi megy majd le centikben. Én is csináltam egy csekket, majd meglátjuk mi sül ki belöle.

Márti, gondolunk rád nagyon holnap, majd gyere és mesélj, remélem ez egy mérföldkö lesz a babaprojektetekben és hamarosan terhes leszel! Szívböl kívánom!!

Mira, nagyon ügyes vagy a futással, tényleg csak keveset az elején és ne terheld magad nagyon. Mindig csak fokozatosan. Tényleg, te mennyit is fogytál?

Rita, drukkolunk!!!

Ildi, te meg gyere ma egy kicsit, jó?? Jók a kilóid!!! :wink: Ha így folytatod, akkor elfogysz nyárra :wink:

Nálunk ma is gyönyörü idö van!! Asszem mindjárt megyünk is, kell Ottó nyuszinak kaját vennem, meg mosogatószert meg zsemlét, meg azon gondolkozom, hogy esetleg egy tesztet is :oops: :twisted: nem bííírom ki vasárnapog!!! Ábelnél egy nappal a mensi elött teszteltem az elsöt és már látszott a csík, ugyan nagyítóval kellett nézni, meg szerintem más arra azt mondta volna, hogy nincs ott semmi, de ott volt. Aztán másnapra meg már jobb volt, igazán erös csíkot pedig már nem is teszteltem vele,mert én tudtam, hogy ott van és mentem dokihoz, ahol uh-n meg ténylöeg láttuk a petezsákot. :wink:
Szóval, ha abból indulok ki, hogy holnap kéne elvileg megjönnie, akkor talán ma már tesztelhetnék egyet, nem? De nem, kisördög nem gyöz, majd vasárnap!! Ha addig megjön, akkor jó, vagy nem jó, ha meg nem, akkor ráérek vasárnap is agyalni.

Na mentem,majd benézek!

Ja, még azt akartam írni, hogy megyünk haza jan. 24-töl febr. 3-ig :lol: :lol:

pussz

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Jövök egy kicsit, de bármikor abbahagyhatom, mert Natka már nyivákol.
Az az új heppje, hogy bárhol feláll, de ha magas bútorba kapaszkodik nem tud leülni, aztán nyivákol. :roll: :D

Motiot, én még várnék 1-2 napot a teszttel :D

Na, ha jöttök, akkor egy újabb talit arra szervezünk.De akár nálunk is lehet.

Ti kitaláltok kocsival, úgyis apa hoz, Gabiékat is kihozza apa.
Szirom idetalál, Rita és Adél a nagyobb gond.De szerintem Szirom titeket valami köztes helyen fel tud venni , nem??? :wink:
Mira, veletek is szívesen megismerkednénk személyesen. :D
Márti???????????????????? :wink: :wink:
Téged meg már annyiszor hívtunk, de sose jöttél. :wink: MOST??????? :D
Beszti, pici Simonnal még nem nagyon akarsz gondolom kimozdulni, vagy IGEN?????

Mindjárt visszaolvasom az előző oldalt :D
vas
 
 


Jó sokat írtatok tegnap este óta! :D

Gabi, nagyon szépek a gyerkőceid! Aranyos a kép amit felraktál. 59kg! Tök jó. Hány cm vagy?

Motiot, a helyedben már én is alig bírnám kivárni a vasárnapot. Drukkolok, hogy legyen baba! :D

Márti, az éjszakáink elég változóak, van hogy egyszer ébred, van hogy töbször. De szopi után mindig visszaalszik. Azt nem tudom akkor mi lesz, ha már nem tudom szoptatni, hogy fog akkor visszaaludni.

Szirom, tornázol ma is?

Ildi, Andris is most azt csinálja, hogy bárhol feláll, de leülni nem tud. Nézi a földet, hogy milyen messze van és üvölt, ha már elfáradt. Próbál térdre ereszkedni, egyre többször sikerül neki.
Jók a kilóid! Én ma regel 63,3kg voltam. 58 lenne a cél...
mira80
 
 


Na csajok, löttek a fogyókúrámnak :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Mi az hogy lőttek??????

CSak nem???????

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Ilyen hamar???????
vas
 
 


Nem bírtam ki, kellett egyet tesztelnem és bejött a megérzésem....

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Az előbb már nem tudtam visszajönni, volt egy kis balhé Olival, de most nyugalomban nézi fönt a Kisvakondot :D

Szóval Motiot, most mi van???????


Mira, akkor majdnem ugyanannyik vagyunk, és hány centi is vagy????? :D

Szirom, nagyon ari Miksa a parton :D
Tetszik neki , látszik rajta.
Tudod egyetlen gondom van ahozzátok menéssel.Dunakesziig mégcsak elmegyek, de ott a KOMP!!! :shock: :shock:
Bakker, aztán én is úgy járok, mint azok a szerencsétlenek Mohácson :shock:

Márti, akkor ma lesz az átfúvás, vagy gyantázás, vagy mi???? :D

Gabi, nagyot nőtt Lacus tényleg, és csak 59 kiló vagy!!!!!
Baszti,, nem semmi :shock:
És Lacus 7060 gramm, beszarok!!
Natika kb.7600 :lol: :lol: :lol:
Lassan lekerüli a majdnem 10 hónapos csajomat :shock:

Szirom, ugye nem ma Ágotázol????? :wink:

Tegnap megvolt a tali, nagyon jó volt.Raktam fel képeket a tavaszi topikba,a 628. oldalon vannak(bár én nem vagyok rajta :lol: :wink: )
vas
 
 


BE*arok!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock:


Már vonalzója is van!!!!! :shock:

ÉLJEN ÉLJEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
vas
 
 


Ildikém drága,
láthatod a tickeremen, hogy mi az új helyzet. Szombaton reggel megyek dokihoz :lol: :lol: :lol:

Most már csak azon szurkoljatok, hogy nehogy ikrek legyenek :lol:

KépKép
KépKép
motiot
 
 


És apa mit szólt hozzá?????

Ti is aztán jó páros vagytok, gyógyszer abbahagy, aztán............................................ :D

Mintha csak magamat látnám :wink:
vas
 
 


Hahó!

Most fejeztem be a tornát :wink: Végre. Két napot kihagytam, és tudtam, hogy ha most nem csinálom meg, akkor elúszhatok. Meg jól is esik, és eredményt is szeretnék. Viszont így délutánra maradt még egy kis munkám, de az már simán meglesz (remélem) alvásidőben. És az is igaz, hogy a lakásban semmit, de tényleg semmit nem csináltam.

Motiot! Azért nem lehet rossz az a por, ha ilyen jól bírod :lol: vagy tényleg nagyon jól bírod :wink: és még tornázni is tudsz mellette. Mennyire vagy különben éhes?

Tök jó, hogy jöttök haza. Már valamelyik nap is írtad, csak én bunkó módon nem reagáltam le, pedig olvastam és gondoltam is arra, hogy most kéne talizni.

Teszt: háát, kinek mi jön be. Irtóra nehéz kibírni, de talán jobb. De én is mindig elcsábulok :?

Ildi! Nekem jó, sőt, a legjobb, ha nálatok van és nem a városban :wink: Hozzánk bonyolultabb jönni a komp miatt, bár már annyit is hívtalak benneteket, hogy nem mondom többször. No, majd nyáron, ha menekültök a hőség elől :wink:

Ritát fel tudom venni, csak kérdés, hogy hol. A múltkor hátul mentem Fót, Veresegyház felé. Valami tömegközlekedési csomópont kéne. Nekem a kék metró van viszonylag közel, szóval Újpest vagy Árpád híd. Esetleg az Örs lehet még. Viszont akkor kell egy gyerekülés. Azt lehetne még csinálni, hogy Ritáék kijönnek Hévvel Gödöllőre, és ott én elmegyek értük. Azt ott helyben még gyerekülés nélkül is vállalom, de a hosszabb úton szerintem muszáj lennie. Rita, mit szólsz?

Drukkok még mindig mennek ám! :wink:

Mira! Még korai arra gondolni, hogy nem tudod majd szoptatni Andrist. Még egy darabig menni fog azért :wink: De lehet, hogy egy idő után nem is ébred majd.

Márti! Szerintem nem lesz gond az átfúvásnál, úgy érzem valahogy. Ott rendben vagytok, nálad valami hormonizé lehet inkább ezekkel a rövid ciklusokkal. Drukk megy holnapra! És gyertek majd talizni :wink:

Lányok, én ma olyan rosszul ébredtem, hogy őrület. Ugye ma van az álnévnapon, már hajnalban jöttek sms-esk. (Febr. 5-én tartom, mert a nagymamám is akkor tartotta). Egy darabig azt csináltam, hogy szóltam a gratulálóknak, hogy nem ma van. De akkor meg csak azt jegyezték meg, hogy nem ez az a nap, és az igazin a kutya se köszöntött meg. Mostanában nem szóltam, végülis a kedvesség számít, hogy eszükbe jutottam. Erre tavaly egy köszöntésnél egy ismerős beszólt vigyorogva, hogy nem is ma van a névnapod. Olyan szarul jött ki, hogy én itt fogadom a gratulációt, és tényleg nincs is névnapom. Most már nemtom micsináljak.
Aztán meg a hőm. Totyorog három napja 36,6-on. Ilyen még nem volt. Szombaton görcsöltem a bal oldalon, volt tojásfehérjém, szépen leesett a hőm, mondom, tuti pé, de klassz, hogy megint nem nyúlik el a ciklusom, mint a rétestészta. Szépen huncutkodtunk is, amikor kell. De hát most már semmit se tudok. A boltban meg egy ismerős srác most mondta, hogy jön nekik a harmadik, erre jön a másik, hogy tényleg, nekik is most jön szintén a harmadik. Nem irigy vagyok, csak bánt most már :(
Meg az uram is beszólt egy kicsit. Reggel mondom, hogy irtóra fáj a mellem (mert irtóra fájt, még akkor is belémnyilallt, amikor csak leültem a székre, nem ráfeküdtem meg hasonlók), erre mondja, hogy mit foglalkozok mindig ezekkel a dolgokkal (mert szokott nekem ciklus végén is, meg amikor Miksával terhes voltam akkor is, és néha mostanában mondtam neki, amikor nagyon reménykedtem). De én ezt egyáltalán nem azért mondtam, mert ezen eszelek, hanem tényleg azért, mert baromira fájt. Mindenki belebeszéli az emberbe, hogy csak ezen görcsöl, pedig nem is. De ettől mindig olyan rossz érzésem van, hogy valahogy úgy értik, hogy nem sikerül, de azért, mert túlságosan akarod. Szóval még oka is vagyok. Mondjuk a férjem ilyet sose mondott, hogy miattam, de mástól már kaptam ilyet. Szerinte csak nem kellene foglalkoznom a témával, de most már nem tudok nem foglalkozni vele. Namindegy, nemtom értitek-e,

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


ikrek :lol: :lol: :lol:

mit akarsz, jók is azok :wink: :wink:
vas
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: