Új privát üzeneted érkezett!

Hahó Lányok,
jelentem, megkezdtem a negyedik napomat a porral :lol: :lol:
De tényleg, már fel sem tünik, hogy csak ez van. Viiszont annyit segített, hogy már a kicsit több, mint 2 kiló´lement!! Hajrá!!! Na pesze még nem vagyok a régebbi kiinduló súlyomnál sem, de azért már ez is valami! Ma nem tornázom, kell egy kis regenerálódás az izmoknak, ahogy Gabi is írta! :wink:
Majd holnap egy karácsonyfakidobós egész lakást fölnyalós, lehet, hogy ablakpucolós takarításom lesz, aztán majd meglátjuk, hogy utánna mehet-e egy kis callanetics. Én is váltogatom, hogy ne legyen olyan uncsi.
De nagyon jól esik a dolog, hogy érzem az izmaimat.
Lányok, apa állandóan kérdezgeti, hogy terhes vagyok-e már. Mondtam neki, hogy azt most még nem lehet tudni. Bár Ábel állandóan azt emlegeti, hogy anya pocijában baba van és ö szereti és odaadja neki a játékait. De konkrétan elötte nem mondtunk ilyeneket, nem tudom, honnan vette így hirtelen, pont mikor aktuálissá válik a dolog. Na mindegy, remélem igaza lesz :lol:
Egyébként majd csak jövö hét végén tudom meg a dolgot, ha egyáltalán addigra már mutatna valamit a teszt. ( 30-án volt valszeg pé-m - tojásfehérjés cuccból ítélve - aztán rögtön rá is dolgoztunk, meg 1-jén is - remélem elkaptuk! na meg akkor fájt nagyon a pocim is, ami ugye a gyógyszer mellett nem volt érezhetö eddig, de szerintem tényleg akkor lehetett a dolog. a nyálka egy kicsit rózsaszínes is volt - bocs a realisztikus leírásért :oops: az mit jelenthet? ) Naszóval egy szónak is aszáz a vége, jövö szombat-vasárnap majd többet tudok. De szerintem nem jött össze, vagyis valami azt súgja igen, de józan ésszel meg úgy gondolom, hogy nem pont az elsö ciklusban fog összejönni.
Na ennyit magunkról.

Gabi, megértem az érzeseidet, én már most hasonlókon dilemmázok, pedig még nem is vagyok terhes sem. Nem tudom, hogyan fogom feldolgozni, ha egy másik kisbaba fogja lefoglalni a figyelmemet és Ábel esetleg kicsit kimarad. Na ilyenkor gondolom mindig, hogy jó nekünk így is, nem kell kistesó, mert nem tudom, hogy bírnám ki, ha Ábelen látnám, hogy rossz neki. Aztán meg mindig arra gondolok, hogy másnak is van kistestvére, söt , több is, ez csak az elején jelent gondot, míg mindenki hozzászokik az új szituhoz, késöbb meg milyen jó, hogy ketten vannak! Szal nem tudom. Mindenesetre azért a baba utani vágy gyözött. Remélem majd valahogy elevickélünk mi is, ha odakerülünk.
Köszi a dícséreteket a tornára meg a fogyira, rámfér nagyon!
Azért meg ne legyen lelkifurdid, ha Zsoltika a mamáéknál van, ha jól érzi magát mindenki! Na persze, pont most írtam le, hogy nekem is az lenne :wink:

Szirom, igen, csak motiváljuk is egymást! Jó ez így! Azért kicsit te is pihizz, hogy az izmok regenáróldjanak. Aztán késöbb lehet majd többet is tornázni.
Asszem nekem is megvan a szuper callanetics, egyszer tornáztam de uncsi volt, mint már írtam a dvd-röl csinálni. De a könyvben a nehezítések is benne vannak, ha már könnyen megy az alap. Jógát én régen csináltam, elég megeröltetö volt az elején, apukám mindig elszörnyülöködött, ha néha bejött a szobába, hogy hogy ki vagyok tejeredve, nem lesz-e avalami bajom :lol: De nagyon jót tett és jól is esett. Próbáld ki, ha akarod :wink:
Urad nem semmi a két nap után, de ezek a fiúk mindig is ilyenek voltak, én mindig csak irigykedek enyém apára is, mert nem kell vigyáznia, láttad te is, vékonka, sportos.

Ildi, azért gyere egy kicsit, ha tudsz és érezd jól magad a tesódékkal! Az itallal csínján!

Míra, örülünk, hogy segíthetünk, ugyan már, mi az, hogy új vagy? Persze , hogy válaszolunk, ha kérdezel! :wink:
Egyébként hogy döntöttél az ügyben?
Fogyi hogy áll?

Rita, kép most már tényleg jöhetne! Tortát szerintem is egyszerüt süss, valami bögrés keveréket, ha érted, mire gondolok.Azt is töltheted meg bevonhatod és nincs vele annyi macera.
Bernátra én nem tudom mit mondjak, szerintem köszöntsék meg a lányok, hogy érezze, hogy ez most róla szól, aztán meg menjenek Maja szobájába játszani, hogy Bernát a saját kis vendégeivel lehessen.

Márti, tanulsz éppen, vagy dolgozol? Elfelejtettem írni, hogy sajnálom, hogy megjött, de örülök annak, hogy mész dokihoz és lesz átfúvás, akkor talán tényleg pikk-pakk öszejön bébike! Drukkolok nagyon!!!

Na mennem kell, mert még porszívóznom kell aztán meg vásárolni megyünk Ábival, mert este vendégeink lesznek. Mézes, egzotikus csirkecombokat csinálok tepsis krumplival, sopszka salátát melöételnek, aztán mangókrémet desszertnek. Én meg majd nézek :lol: De ki fogom bírni, mert ha megint visszaesek, akkor nemtom mi lesz :wink:

Na megyek, mert megint csak én dumálok

puszi

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Hahóóóó
miért nem jön soha senki egész nap??

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Motiot! Jöttem, csak már írni nem volt időm. Takarítok, amíg Miksa oviban van, mert délutántól kezdődik a lapzártám :?

Én asszem ma is tornázok, mert én most úgy érzem, hogy a pihenés után megint nehéz lenne elkezdeni. Végülis kellemes ez a callanetics, most már tényleg alig van izomlázam. És most lendületben is vagyok, szívesen csinálom :wink:

Miért ne lehetnél babás rögtön az első hónapban? :lol: A gyerekek megmondják a tutit mindig, látod, Miksa is csak akkor mondta nekem, hogy baba van a pocakomban, amikor volt is halvány pozitív tesztem. Szóval én drukkolok :wink:

Halvány rózsaszín - valahol azt olvastam, hogy pé-kor lehet. meg beágyazódáskor is.

Puszi, megyek vissza, csak semmiképp nem akartalak szó nélkül hagyni :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 

 
 

Szirom :wink:

Ma asszem én hülyülök meg a kölöktöl, nem aludt délután, nem volt hajlandó egyszerüen elaludni, csak bögött az ágyban. Most meg teljesen kajla, nem hagy semmit se csinálni, állandóan rajtam log, meg a szobájában kell ülnöm vele, tiszta dili. Hisztis, elhagyja a cumijait aztán meg rajtam keresi öket, de én többet nem veszek neki, az tuti. Addig van cumi, ameddig lkitartanak ezek.
Tiszta feszült vagyok emiatt, hogy nem volt nyugi délután.

Na megyek, mert apa mindjárt jön és még el kell menni egy pár füszert venni estére, na meg sört :lol: :lol:

puszi

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Sziasztok!

Mostanáig nem tudtam jönni. Délelött anyukám vigyázott Andrisra én meg kószáltam a városban és ruhát kerestem a hugom esküvőjére. Vettem is egy nagyon szépet! Nagyon örülök neki, főleg annak, hogy a 38-as simán rámjött! :D :D :D

Szirom, a párocskám teljesen rámbízza, hogy szoptatom-e vagy nem. Ő segít amiben tud. Andris ma hajnali 4-kor ébredt először, megszoptattam és utána aludtunk reggel 8-ig. :D

Motiot, tanácsotokat megfogadva szoptatok éjjel! :D A fogyi egész jól megy, én a norbi félét választottam, mert ha már gáz van, reggel 10-ig benyomok vmi minimális édességet. :oops: Ma egy túrórudi csúszott le. :oops: Kb már másfél kilót sikerült leadnom. Most kicsit megállt, de nem baj szépen lassan haladok a cél felé. 58-kgt tűztem ki magam elé, aztán majd meglátjuk... Te hány kilót szeretnél leadni?
Drukkolok babaügyben! :D
mira80
 
 


Sziasztok!
Csak benéztem, azt hittem, hogy este még jön valaki csevegni, de úgy látom nem. Így elmegyek aludni... Közben próbálgattam a színeket. Ez milyen?
mira80
 
 


Hú most néztem vissza és látom, hogy Ildi ezzel ír, akkor bocsi mégsem használom.
Ez a kék jöhet?
Jó éjt!
mira80
 
 


Sziasztok!

Hú, Mira, Te is ilyen éjjeli bagoly vagy?

Könyörgöm, aki erre jár és olvas, gondoljám rám, mert 12-re megyek vizsgázni matekból. Sokat tanultam, de vannak anyagrészek amik egyszerűen nem fogadóképesek az agyam számára. Nagyon gáz lesz a vizsga, láttam már egy tételsort azoktól akik voltak.

Majd jelentkezem.

Márti
mártus
 
 


Mártikám! Gondolok rád két cikk között :wink: Hajrá Márti, menni fog az klasszul! Pussz, és majd gyere, mesélj!

Mira! Ez tök jó, nem? És szopi után elaludt simán Andris? Ha ez így maradna, az azért nyugisabb lenne, nem? :wink:

Csajok, én tegnap is tornáztam :lol: :roll: Simán csinálom :wink: Egész jól is állunk, az uram 3,5 :shock: kilót dobott le a négy nap alatt úgy, hogy közben picit bűnözött és esténként megivott egy kis sört is :roll: :shock: :lol:

Motiot! megjavult Ábel?

Pussz!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Köszi Szirom, de már kezd olyan hasmenés előtti érzésem lenni. Ennyire bizonytalanul még nem indultam vizsgára. Persze ez azért is van mert vannak anyagok amiket nem tudok és ha adják, na az nagyon gáz lesz.

Márti
mártus
 
 


Márti, MINDENT BELE MENNI FOG! TUTI! Ülj le úgy a papír fölé, hogy IGEN meg tudom csinálni. A hozzáállásod nagyon sokat számít! :D

Szirom, igen Andris szopi után egyből bealudt. :D
Tök jó, hogy tegnap is tornáztál! Gratulálok az urad leadott kilóihoz!

Mit csináltok hétvégén?
mira80
 
 


No, ez tök jó Mira! Akkor ezek szerint lehet, hogy éhes volt Andris tényleg. Vagy csak a lelki nyugalma, mindegy, az a lényeg, hogy kialudtátok magatokat :wink:

Hétvége? Dolgozom, lapzártázom, asszem már írtam. Ez ma egész nap eltart, meg valszeg éjjel is egy darabig. Holnap meg úgy tudom, hogy lesznek vendégeink, de az még talány, hogy hányan és mikor :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Hát, nem sikerült. 50%-os lett és 51%-tól 2-es. Nagyon magam alatt vagyok. Hétfőn megyek dolgozni, pénteken átfúvás, 2 hét múlva meg 1 napon anatómia meg matek vizsga. A gyerek minden nap este 8-kor jön haza Anyósoméktól, hogy tudjak tanulni.

Most már kezdek kicsit besokalni. Család melett nagyon nehéz.

Majd jövök most elmegyünk egy kicsit vásárolni, hogy ne is gondoljak az egészre. (pewrsze ez nem ilyen egyszerű)

Márti
mártus
 
 


Sziasztok,
én is benéztem egy kicsit, ugyan késön, de azért nagyon szurkolok ám, Márt! Meg tudod csinálni, biztos vagyok benne!!!!
Majd gyere és mesélj!

Szirom, nagyon ügyi vagy a tornával, én szerintem majd holnap fogok, de nem vagyok benne tuti biztos, mert holnap fogok takarítani is, ma csak a fát szedtem le meg a lépcsöházat taklarítottam ki, meg mosás stb. Holnap apa elmegy Ábival uszodába, aztán akkor hajrá! Az is felér majd egy tornával.
Urad nagyon ügyi!! :wink:
Ja, Ábel ma kicsit nyugisabb, most alszik éppen. Voltak focizni délelött, jól el is fáradt szegénykém, úgyhogy most szunyál. Aztán ha felkelt akkor jönnek át a kedvenc szomszédasszonyomék gyerekestül férjestül. Most én hívtam öket, mert már majd egy hónapja nem látták egymást a gyerekek az ünnepek miatt, na meg itt ma is ünnepnap van, úgyhogy tök uncsi, nincs semmi nyitva, nem lehet sehová se menni, gondoltam akkor ne unatkozzunk már itthon hármasban. :wink:
Csináltam egy kis palacsintát a kölyköknek, meg salátás meg rizst meg gordon bleut-t a felnötteknek :wink: ( persze rajtam kívül :lol: )
Hösiesen kitartok az elhatározásom mellett, hogy kibírom a fogyit. A 90 napos már nem lesz olyan gáz, bár így az ötödik napon már nem is vagyok éhes semmire. Ma sem ettem még semmit, csak egy nagy tejeskávét ittam reggel. Észre sem vettem,most, hogy írom, most tünik fel a dolog. Mindjárt iszom is egy shake-et.

Mira, ugye, milyen jó így nyugisan aludni? Lehet, hogy Andrisnak tényleg erre van szüksége, vagy tényleg éhes is szegényke. Vagyis biztos, hogy erre van szüksége, ha így megnyugodott töle. :wink: Legalább pihiztetek egy jót.
Kérdezted a kilókat, hát én szeretnék lemenni 50 -re, ha lehet, bár ha addig közbenbabás leszek, akkor fuccs a dolognak, de akkor majd baba után., addig meg amit lehet. Én nagyon kicsit vagyok, az 50 kiló pont jó lenne, mégnem lennék gebe, de azért az már mutatna valamit :wink: A versenysúlyom, mikor még sportoltam versenyszerüen 46 volt, ahhoz képes nem lenne rossz. :wink: De az még messze van sajna, pont egy tízes :cry: :cry:

Ildi, te hogy vagy? Tesódék még ott vannak nálatok?

Gabi?? Minden okés nálatok is??

Besztit meg sem kérdezem, hiszen négygyerekes anyaként biztos van dolga elég! :wink:


Rita?? KÈP???????

puszi

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Mártikám, annyira sajnálom :( De azért nem dől össze a világ, csak persze már szeretnél túl lenni rajta, és a családdal foglalkozni. Megértem. Puszi! Kép

Motiot! Szerintem én fogok tornázni, mert reggel óta itt ülök a gépnél. Már baromira fáj a hátam meg a nyakam. És még elég sok van :cry: Húzok is vissza, csak nem állom meg, hogy be ne nézzek :wink: :oops:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Ésss tornáztam :lol: :lol: :lol: :lol: ma ötödször, minden nap :lol:

Egész jól bírom, komolyan :lol: Gabi, csak azt a térdelésben csípőkörzéses játék esik nehezemre, az nekem gáz, bár már ott is javult a teherbírásom :wink: Biztos tod melyik az!

Végülis hány éves az asszonka? Azt nem írtad.

Motiot! Már akartam mondani, hogy nekem nincs könyvem, de az nem is lenne jó, abból nem csinálnám meg rendesen. Egyre rövidebbek lennének a tornáim, meg abbahagynám meg hasonlók. Így, hogy megy a DVD, ha egyszer már megnyomtam a kezdőgombot, akkor végigcsinálom.

De te meg hallod irtó ügyes vagy ezzel a shake-kel! Nem szívesen csinálnám, úgyhogy le a kalappal!

Ildi! Mi is használjuk megint a gyümicentrifugát, mert gyümölcsreggeli van, de megenni nincs kedvem a gyümölcsöket. Fáj a fogam az almától és a narancstól is, vagy elvásik vagy hogy mondják. De a lé tuti jó. Pucolni továbbra is utálom a gépet :wink: :roll:

Beszti! Ugye tegnap volt Simon névnapja? Nagyon boldog névnapot a pöttömnek! :D És bocs, hogy csak most jutott az eszembe! :oops:

Nekem még kb. a fele munkám van vissza, de éjszakai műszak lesz, mert az uram elment dolgozni, és addig nem tudom csinálni, míg Miksa nem alszik. A netezgetés még belefér, de a meló nem, mert figyelni kell, és százszor félbeszakít. Most meg amúgyis vacsizunk mindjárt. Husinap :lol:

Pussz!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Most végeztem, csak el akartam mondani valakinek :roll: :wink:

Jóccakát!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Halihó, most ébredtem, úgyhogy még kell egy kis idő reinkarnálódni, de majd jövök.Annyit látok, hoyg Márti, nem sikerült a vizsga,sajnálom :(

Rita, bocsi, de nem olvastam időben, és nem mondtam el, milyen játékokat játszottunk, basszus, bocsi, bocsi!!!!!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Remélem azért szuper volt, és Bernát se érezte hogy nem csak az övé a buli!!
Gyere, aztán mesélj!!!

Majd jövök, de most reggeli teendők várnak rám, csak bekukkantottam, mert mailt vártam mózes ügyeben, az most úgy néz ki, sikerül :wink:
De nem kiabálom el!!!!

Na, majd jövök, többiek ébreszető!!!!!!!!!!!!!!!
vas
 
 


Hahó!

Akkot tudok jönni, ha megjöttem az oviból!

Pussz!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Itt vagyok, buli megvolt, nagyon jó volt, Bernát boldog volt! :) Lányok is jól érezték magukat, Adél is, mi is, bár eléggé elfáradtunk. Zsolt jobban. :wink: Nekem este még tanulnom kellett, tegnap egész nap, azért nem is jöttem, mert a gödör fenekén ültem, nagyon el voltam keseredve. Kicsit reménytelennek látom most, meg nagyon fáradt vagyok, meg szeretnék inkább anya meg nej lenni, nem iskolás. Na mindegy, még szűk három hét, aztán elmegyünk valahova remélem telelni egy kicsit.

Ildi, semmi baj, bevetettem az eddigi tudásomat, jó is volt, elég is volt. (((Mózesnek drukkolok))). Vércukrot kérdezted: Margit az a jó kis hely, ahol kétszer lehet cukros vizet inni. De az az igazság, hogy megint rá kellett jönnöm, hogy nemhogy nem borzasztó, de kifejezetten jólesett az a három deci limonádé. (Mert citromot lehet tenni bele). :)

Motiot, mit szerettél volna kérdezni, amikor azt kérdezted, hogy KÈP??????? :lol: :lol:

Szirom, hihetetlenül becsüllek téged is meg Motiot téged is a torna miatt!!!!!!!!!!!!!!!! Amit ti leadtok, mind rám száll, attól félek! Úgyhogy csak szépen óvatosan!! :wink:

Gabi, Zsoltika megjött?? Ti mentettek érte? Nem nagyon hosszú az út? Hogy érezte magát? A lelkifurdot megértem, nekem is van mindig, amikor más van a gyerekekkel, mostanában sokszor. :( Még akkor is, amikor hétvégén elmegyek az anyukámékhoz tanulni, vagy Zsolt megy el a gyerekekkel. Pedig mindenki szívesen teszi, gyerekeknek sincs rossz dolguk, mégis. De neked ne legyen!! :)

Márti, MEGÉRTELEK!!!!!!!!!!!!!! A cipő nagyon hasonló, amiben járok (vagyis vonszolom magam...). :( Mége gy kicsit tartsunk ki!! Aztán ha én bukok jövök én is a te válladra kisírni magam, oké??

Fényképet fogok küldeni, de most hétvégén megint több lettem, majd ha ez visszacsúszott akkor. Plusz dekákat nem akarok megörökíteni (a meglévő plusz dekákon :roll: kívül...).

Megyek, most a húgom viszi el Adélt egy órára, éljenek a szem burkai meg a hallópályák!! :( :shock: :( :shock:

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Hahó!

Rita! Köszi, köszi a dicséretet, de ha tudnád, hogy mennyi kiló vagyok, akkor nem dicsérgetnél :oops: Én annyit híztam az elmúlt egy-két hónapban, hogy el sem hiszem... :cry: No, mindegy, most -2-nél vagyok.

Örülök, hogy jól sikerült a szülinap! Tanulásért nem irigyellek még most sem, a téli pihenésért viszont igen :wink: Merre mentek majd?

Motiot azt akarta írni, hogy KÉP? :lol: Én is írom, és engem nem zavarnak a plusz dekáid ám, ne húzzad az időt :wink:

Ildikém! Regenerálódni, ugyi? :lol:

Tegnap nem tornáztam, mert egy, hogy kell egy pihenőnap, kettő, hogy igen fáradt voltam, három, hogy délutánig vendégeink voltak. Beültem a kádba inkább estefelé :wink: Ilyen nekem nagyon ritkán jut, de jó volt most :lol: Majd ma megint tornázom.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom, nem regenerálódni, (mivel semmi piálás nem történt részemről), inkább tényleg csak reinkarnálódásról volt zsó.Tök álmos voltam, pedig, régen aludtam 10!! órát egyhuzamban.Kicsit aztán újjászülettem reggelre. :roll:

Szóval nem piáltunk(vagyis a pasik igen, de nekem most nem volt kedvem), vagyis nekiálltam sex on the beach-et csinálni, erre kiderült, hogy az összes vodkát megitták előző este :roll:
A többi itthon lévőhöz meg nem volt kedvem

Amúgy kicsit lefáradtam, főleg, hogy kézzel mosogattam folyamatosan :shock: .Mivel nem sikerült megjavítani a gépet a szerelőnek.Ráadásul nem is szerdán jött, amikro vártam, hanem csüt-ön, mert a 2 k.. diszpécser tyúk nem szólt neki.
Aztán elektronika hibás, így meg kell rendelni az alkatrészt, ami kb.2 hét :shock:
Éppen leltár van az electrolux-nál :roll:
Frankó

Szirom, a-2 kiló, az eddig nagyon jó, ne is foglalkozz vele, hogy több-ből kell lefaragni.Emlékezz, csak rá, hogy milyen jól leadtál egyszer 20 kilót!!
Tapasztalatból mondom, hogy a több-ből sokkal könynebb leadni.
Én most stagnálok, Sajni fél kiló visszajött, így 63,5 vagyok.De ezt tartom, bár annyira most nem figyuztam oda.
De ezt tavaszig még mindenképpen le kell adnom.
jó lenne legalább még egy ötöst :shock:
Én is kaptam ám magamtól norbi kick-box-os dvd-t karira, de még nem járt a lejátszóba :roll: :oops:

Rita, örülök, hogy jó lett a buli, és bocsi mégegyszer :oops:

Mártus, sajni, azt is, hogy megjött megint :? , és akkor most jön az átfúvás?
Az miylen???

Motiot, most a 46-tól, vagy az 50-től vagy egy tízessel előbbre??? :D

Mira, mizu' ? Te hogy haladsz?

Gabi, Zsoltika megjött??
Hogy érezte magát???


Figyu csajok, pénteken bevezettem egészen az Ikeáig :shock: :shock: :shock:
Hú, de be voltam sz*rva :roll:
Na, akkor belelkesedve egy tali valamikor újból az ikeában , mint ősszel????? :wink:

csá



vas
 
 


Hahóó!
én is itt vagyok, engem ma kényeztetett Ábel, mert fél tízkor keltünk :lol:

Rita, igen, azt akartam írni, hogy KÉP? Nem tudom miért így küldte el a gép.
Fel a fejjel tanulás ügyben, meglesz az, meglátod! Plusz dekák meg nem érdekelnek, kérem a képet, jó?
Örülök, hogy jól sikerült a buli, ha van képed, arról is tehetsz fel, szívesen fogadjuk!
A dícséreteket meg köszi, de inkább én sem mondom el, hogy még mindig nem vagyok annyi, mint egy pár hónapja voltam :cry: :cry: De már nekem is lement úgy 2,5 kiló, pláne úgy, hogy a hétvégén vendégeink voltak kétszer, egyszer meg mi mentünk és ittam pezsgöt meg borocskát is, meg ettem is a shake helyett, persze ésszel. De nagyon örülök minden dekának, ami lemegy.
Torna nekem tegnap nem volt, mert helyette kitakarítottam az egész lakást, nagyon gyorsan kellett cselekednem, míg a fiúk focizni voltak, hogy készen legyek. Csak úgy ömlött rólam a víz :lol: :lol: Szerintem ez simán felért egy jó kis tornával.

Mártikám, sajnálom én is nagyon a matekot, de másodszorra sikerül biztosan, csak koncentrálj arra, hogy igenis tudod!!!! Meg tudod csinálni, én biztos vagyok benne!!!!!

Szirom, tegnapelött etse én is kádba csücsültem és olyan de olyan jólesett, hogy csak na! Ennyi jár néha azért. Bár utálom, mikor elterülök és csak a nagy bálna testemet látom, amint betölti az egész kádat :lol: :lol: :lol: :lol: Régen ez nem így volt :cry:
Hozzá lecsúszott egy pohár borocska is :lol:

Ildi, aztán gyere te is, ha felébredtél rendesen :lol:

Gabi, akkor ti is teljes létszámban vagytok mától?

Na megyek, mert Ábi már itt téblábol.

puszi

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Pár hete már ezt is tudom: :D :D :D

Kép Kép Kép

vas
 
 


Ildi,
Natika naggyon ügyes!!!!
Milyen aranyos kiscsaj!

Én sajna az 50-hez képest vagyok egy tizessel több, de most még annál is többröl indultam :oops: :oops: :cry:
Nem is merem megmondani1

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Sziasztok!

Márti, nagyon sajnálom, hogy nem sikerült! :( Legközelebb biztosan fog. TUTI!!
Tényleg mi az az átfúvás?


Rita, örülök, hogy jó volt a buli! :D Hova mentek telelni?

Motiot, de jó nektek hogy ilyen későn keltetek. Andris ma már 7-kor kukorékolt és éjjel 1-kor felébredt. Sajnos szopi után is nagyon nehezen aludt vissza. :( Viszont, csak egyszer ébredt és nem 3X.

Lányok! Kissé el vagyok kenődve, mert 7végén bűnöztem. :oops: Délután ettem anyu finom almás sütijéből. Olyan nagy lelkesedéssel indultam neki a fogyinak, most meg lelkifurdalásom van... Ha nagyon akartam vna enni, akkor ehettem vna ma reggel. (norbi szerint) DE így?? Mindegy folytatom, kis kilengés, remélem nem zökkent ki.

Ildi, te norbiztál. Nagy gáz amit "vétettem"? (Mert nem 1 szelet sütiről volt szó. :oops: )
Natasád nagyon ügyes. Ő már ül magától? Andris is áll kapaszkodva, olyan aranyos ő is.
mira80
 
 


Mira, Natka az önálló, kapaszkodás nélküli álláson, meg a menésen kívül szerintem már csinál mindnet.
Felül önállóan, kúszik, mászik, feltérdel, feláll.
De kb. egy hónapja kezdett nagyon megügyesedni.Először feltérdelt, aztán szép lassan minden ment neki.Először mikor ülve láttuk, tök meglepődtünk, mert akkor mégcsak segítséggel ült fel.Aztán egyszer sikerült neki, és utána úgy csinálta, mintha mindig azt csinálta volna.Ugyanígy van most az állással.Mindnehol feláll. :shock:
Dec. eleje-közepe óta iszonyataosan begyorsult. :shock:

Süti miatt ne legyen lelkifurid!
Jólesett, nem??? :lol:
Akkor egészségedre!!
Én azt vettem észre, ha mondjuk valamikor többet eszem, esteleg este is, akkor visszajön másnapra kb. fél kiló, de ha azt a napot normálisan betartom, akkor vissza is röppen megint. :D

Motiot, fél 10?? :shock: :shock:
Én tök örültem a 8-ig való alvásnak is

Tessék, Natka felébredt, még egy órát se aludt most :shock:
Akkor el is indulunk a suliba, úgyis olyan jó idő van, meg sétálunk egyet :D

Pusz
vas
 
 


Sziasztok,

Mira, szerintem egyáltalán nem baj, hogy vétkeztél, hiszen csak emberek vagyunk mi is :wink:
Annál elszántabb leszel megint. Norbi is azt mondja, ha vétkeztél, azért még ne add fel, mert akkor megint a kaja nyert! Ha meg jólesett, akkor egészségedre :wink:

Hát igen fél tíz. Mondjuk hozzá kell tennem, hogy szombaton este fél tizenegykor került ágyba, mert vendégségben voltunk és nem akart hazajönni. Aztán vasárnap reggel nem aludt valami sokáig, délben is csak egy órát, szerintem most pótolta be a kilengést, mert amúgy legkésöbb fél kilenckor ágyban van. De nekem is nagyon jól estett!!! :lol:
Még az a szerencse, hogy nem hagy soha felkelni, mert akkor ö is felébred, így van alibim, hogy miért kell nekem is addig aludnom, míg neki :lol: :lol:
De ennek örömére nem akart ma délben aludni :cry:

Ildi, Natka tényleg nagyon ügyes, ahogy emlékszem Ábel is hirtelen egyszerre kezdet el sokmindent csinálni.
Mi is kint voltunk az elöbb, nagyon szép enyhe idö van, de most meg eleredt az esö. Nagyon nagy szél fúj és csak úgy csapkodja az esö az ablakot, de ha meg kimegyek, akkor enyhe idö van. Ki érti már ezt?

Márti,merre jársz? Ne keseregj! Tényleg, felhívtad már a dokidat? Mikor lesz az átfúvás? Kellenek hozzá vizsgálatok is?
Gyere, mesélj!!

Rita???

puszi

KépKép
KépKép
motiot
 
 


A hasképeket elküldtem Ildinek, Sziromnak (freemail vagy a másik? sose tudom, bocsánat) és Gabinak, a többiek címe nincs meg nekem, elkülditek? Akit érdekel... :oops:
Mira a süti miatt ne omolj össze, ha sokáig akarod csinálni muszáj néha kicsit megszegni szerintem. Csak Ildi bírja öt hónapig étlen-szomjan... :)

Telelni egyáltalán nem biztos, hogy megyünk, ha igen, akkor a Mátrába, tízéves korom óta ugyanoda, majdnem minden évben. :)

Most megyek balettra :lol: , aztán a barátnőjéhez transzportálom Maját, aztán esti buli, aztán meg tanulás. :(
Jaj de sajnálom magam... :roll:

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Ildi, Nati olyan bájos!!!!!!!!!!!!!!!!! Jövőre nekem is lesz ilyenem :) :) :) , de jó!!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Rita,
címem: motiot@yahoo.de

Szirom, Ildi, ti is továbbküldhetitek nekem a hasképet, ha gépközelben vagytok :wink:

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Hahó! Aludtam, cicáim :wink: Valami bujkál bennem szerintem. A múlt héten elmúlt a torokfájás, most megint kapar, kicsit tüsszögök is, kicsit köhögök is, megint vettem oscilloizét meg Stodal szirupot. Remélem, használnak. De a gyereknek még nincs baja, az a lényeg. Ja, és a nyakam is fáj. Szerintem a hasizmoktól, meg attól, hogy szombaton reggeltől hajnalig ültem a gépnél, a végén már alig bírtam tartani a fejem. És azóta csak lassan javul. De ez a pihi most jó volt. Viszont Miksa még mindig alszik, föl kéne kelteni, mert este megint későn alszik majd el...

Rita! Én nem kaptam :( Hová küldted? Jó az is, ha itt a babaneten priviben küldöd!
Már nagyon várom ám! :wink:

És hová a Mátrába? Elmondod?

Ildi! Fantasztikusan édes Natika! És már első ránézésre igazi kiscsaj! Tünemény!

Motiot! Miksa tegnap még este 11-kor is beszélt az ágyban a kisvakondhoz, nem hittem volna, hogy fél 9-kor föl tudom kelteni, hogy oviba vigyem. Ha nem kell kelni, akkor ő is hétalvó. Tudnám, kitől örökölte :oops: :roll: :lol:

Mira! Vétkeztél, vétkeztél, de hát most már úgyis mindegy :lol: Ha az megnyugtat, kicsit többet sétáljatok holnap, és akkor kiegyenlíted a dolgokat. No, milyen ötlet? :wink:
Én meg egy dietetikustól hallottam, hogy ha fogyókúrakor az ember megkíván egy kocka csokit, akkor egye meg, mert ha egy hétig húzza és csak vágyakozik rá, akkor végül az egész szeletet fogja megenni. Van benne valami, ugye?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok,
csak benéztem, de nincs túl nagy mozgás...

Szirom, jól tetted, hogy pihentél! A gyógyikat is szedd, aztán most már talán kilábalsz a dologból :wink:

Én ma sem tornáztam, mert a gyerekem nem hagyott, nem aludt délután, aztán most meg elaludt a kocsiban fél hatkor. De nem hagytuk sokáig, most tettem le aludni :wink:

Asszem megint becsücsülök a kádba kicsit olvasni, de most épp szólt Ábel, remélem azért lesz belöle alvás.

Mártikám, te még mindig nem jelentkeztél!

pussz

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Ildi, köszi a fotót! :wink:

Rita, tényleg csini a pocid! Ne mondd már, hogy sokat híztál!!!!
Nemisigaz!!!!

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Itt voltam egy gyors olvasásra. Még egyedül vagyok és inkább tanulon. Ha nyüzsgés lesz körülöttem majd írok többet.

Márti

Eldöntöttem, mégsem húzom fel magam a fűtéscsőre inkább tanulok.
mártus
 
 


Márti!! :shock: :lol:
Szerintem jól döntöttél! :wink:

Én is tanulok, de én most kezdem. Vagyis próbálkoztam napközban is, de...
Most éppen egyszerre írok nyelvfejlődésből egy dolgoztatot és tanulom a gerincvelő afferens és efferens pályáit, a nyúltagy képleteit bahhhhh... :(

Megyek is.

Mindenkinek köszönöm a kedves szavakat, kicsit megnyugodtam. :) De jövő ilyenkor azért tuti veletek tartok, ha egyáltalán akkor még akar fogyni valaki... :)

(Pénteken lesz uh... izgalmas nagyon, már úgy beleéltem magam a fiúba, hogy ma elkeztem felkészíteni magam a lányra. Zs azt mondta szilveszterkor, hogy szerinte újévtől lány lesz. :shock: :lol: Pedig SEMMI nem történt szilveszter este, ami ekkora változást okozhatna. Az öcsém meg azt mondta, na majd pénteken kiderül, Petike mennyire fogja szeretni a nevét... :lol: )
Mostmár tényleg húzok... Kép

Pussz-pussz!!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Ja, ja, szerintem is csini Rita :wink:

Márti! Valóban jól döntöttél :wink:

Motiot! Én tornáztam :lol: De irtóra nehezen vettem rá magam. Viszont tudtam, hogy ha ma nem, akkor két nap kihagyás után még nehezebb lesz, úgyhogy inkább belevágtam. És jó volt, egész könnyen ment és viszonylag gyorsan el is röpült.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Lányok! Olyan bíztatóakat írtatok, így már mindjárt több erőm és kedvem van a folytatáshoz!! Köszönöm!!

Rita, én is megnézném a pocakos képet. mira80@freemail.hu :D
Kitartást a tanuláshoz! :D

Szirom, a több séta jó ötlet. Bár én kicsit szigorúbb leszek magamhoz, ugyanis holnap estétől 20 perc kocogást tervezek. (Persze az ilyen dolgok mindig holnaptól indulnak...) Azért írtam le, hogy számonkérjétek rajtam! :D
A párom is nagy kisvakond rajongó. Van Miksának plüss vakondocskája? Aranyos lehet ahogy beszél hozzá.

Képzeljétek holnap végre eljutok kozmetikushoz. NAGYON örülök, mert már szörnyű állapotok uralkodnak az arcomon! Anyukám meg vigyár Andrisra. Nagyon jól elvannak együtt.
mira80
 
 


Mira! Akkor itt vehetsz neki ajándékot :lol: Van náluk raktáron szinte minden, az uram bement a cuccokért az újpesti boltjukba.

Miksának van a 20 cm-es mosolygós vakond, a vakondos hátizsák, a nyuszi, a süni, a kisegér és a béka. Most kapta őket karácsonyra. Ami engem illet, nekem a kisegér a kedvencem közülük :wink:

A kocogás jó ötlet, ha bírod. Ha rég futottál, akkor azért érdemes szerintem 5 futás-1 perc séta stb.. és melegíts be rendesen :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom, akkor te Adélt szereted. :lol: Nem tudom, mondtam-e már, nálunk le van osztva a szereplőgárda: Bernát-vakond, Maja-nyuszi, Adél-kisegér, én-süni, Zsolt-bagoly. :) Van tovább is, nagyszülők, nagynénik-nagybácsik, de abba belezavarodnék, csak a gyerekek tudják. :)

A csinitől messze vagyok, de már nem kesergek annyira én sem. Meg ma még ketten mondták, hogy nem nagy, úgyhogy lekopok a témáról.

Csók!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Jó reggelt!!

Aranyos a szereplő kiosztás, Rita. :D
Ilyesmi nálunk is szokott lenni.
Tényleg jó a fotó, ne aggódj, de ezt már leírtam mail-ben is :D

Holnap jönnek a tavaszi topikos csajok hozzánk.
Mi mikor talizunk????
Nem reagáltatok az ötletemre :(
Meg, hogy bevezettem Pesre, arra sem

De talizhatunk nálunk is megint.

Rita, azért, hogy étlen-szomjan, az egy kicsit túlzás :lol: , csak inkább élvezetes kaja nélkül(pl. csoki, süti...)

Márti, a fűtéscsőt nézted ki magadnak??? :shock: :lol:
Látom, győzött a matek.

Mira, jó kocogást!!!
Kozmetikusért irigy vagyok.
Én nem voltam kb.7 éve.(igaz, mint szakmabeli, elvégzem magamnak itthon a szükségeseket, de nem ártana valami komoly kezelés)
Fodrászhoz is kéne mennem. :?

Rita, pont kérdezni akartam , mikor lesz uh.Szóval pénteken eldől , hogy Petike , vagy nem Petike :lol:

Motiot, Szirom, torna???? :wink: :wink:

Engem nem visz rá a lélek, hogy elkezdjem.
Meg ma különben is sütnöm kéne. :roll:

Gabi, hahó!!!!

vas
 
 


Sziasztok Lányok!

Rossz a gépünk, valami memória vagy alaplap hibája van, még ki sem derült :( Állandóan tesztelgeti a férjem. Tudjátok, magától kikapcsol, szóval valami tuti rossz rajta.

Majd jövök, amint tudok!

Rita, láttam a fotód, nagggggyon csini vagy! Irigykedek ám :D Jó lenne megint pocakos lenni! Bár nem hiszem, hogy bírnám, tegnap is az idegbaj szélén voltam...

Puszi!

pgaboka
 
 


Ildi ne haragudj, úgy el vagyok foglalva magammal :oops: , hogy szenya módon nem mondtam semmit:
A tali jó ötlet, szívesen! Ha lehet esetleg 26 után, az nagyon jó lenne, ha nem, előbb is jó, csak kicsit zizzent vagyok...
A vezetés meg... irigykedem :? , csodállak :shock: , bámullak :o , nagyon örülök :D ez nekem sose fog menni. Szuper vagy! Akkor most már tiéd az útrendszer, hajrá! :)
Holnapra jó talit, bár addig még csak írunk... :)

Nálunk sül a torta (oviba), nekem meg gondolni sem szabad már semmi finomra, mert most két nap alatt 70 dkg-val mutat többet a mérleg. Be...ás. :shock: Van innen visszaút???

Gabi idegbetegség... Húúúúú de ismerős. De félek, nem ugyanarról beszélünk és te jótündér lehetsz mellettem... :?

Nos, azt hiszem elég jókedvet hintettem mára magam körül, ne haragudjatok, jövök még, de jobb kedvűen ígérem.

Pusssz

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Bernátnak nagyon boldog szülinapot!!!!!!!!!!!!!!!


Kép
vas
 
 


Rita, semmi gond az égvilágon, néha én is csak magammal foglalkozom, meg az én gondjaimmal :wink: :D

Gabi, gyere, amint tudsz!!! :D

Kész van két süti: zabpelyhes keksz, de most mandulával, meg gesztenyés tejszínes szelet (a'la Ildikó)

Rita, milyen tortát sütsz??
vas
 
 


Hahó!

Mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk Bernátnak!
Kép

Ildi! Észrevettem a vezetést, csak szanaszéjjel van szórva az agyam, és tényleg nem reagáltam. Bocsi :oops: Ügyes vagy :wink: Taliban mi is benne vagyunk, csak döntsük el, hogy hol! Én a magam részéről szívesebben maradok a városon kívül vagy a szélén, és már annyiszor mondtam, hogy hozzánk is lehet jönni! Tudom, hogy ez a tömegközlekedőknek nem jó, és persze oda megyek, ahová csak akarjátok :wink: .

Torna: hát hányszor tornázzak egy nap? :roll: :lol: Tegnap este tornáztam, ma reggel kelés, reggeli a kölyöknek, ovi, aztán bementem a faluházba, mert volt ma gyerekruhaturi, aztán haza, az uram itthon, mert a köd miatt nem járt a komp, leszedtük gyorsan a karácsonyfát, porszívózás megvolt, még el kell indítanom a mosogatógépet és ki kell teregetnem a mosást. Még jó, hogy gyümölcsnapom van és kaját nem kell csinálni, mert arra már nem lenne időm :wink: Negyed egykor indulok az oviba. Este megyek dokihoz, Miksát valahol átadom az ember kocsijába majd.

Rita! Jó ez a vakondos felosztás :lol: Nálunk a csapatban család volt annak idején, én voltam a nagymama :lol: Szép nagy család volt, a végén már nem nagyon tudtuk a távoli rokonokat :wink:

Gabi! Mi volt a baj?
Nem azér mondom, de úgy tűnik, hogy Miksa sokkal kiegyensúlyozottabb, ha jár oviba. Egy halom energiáját leköti és a társaságigénye is ki van elégítve. Csak el ne kiabáljam :wink:

Motiot, élsz még? :wink:

Húzok is, pussz!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok,

elöször is: Nagyon nagyon sok boldog szülinapot kívánunk mi is Bernátnak!!!!!!!!

Szirom, élek! :lol: :lol:
Csak tegnap legolalt a gyerköc, mert délben nem aludt, aztán mikor apa hazajött elmentünk együtt sétálni, aztán meg dvd-t néztünk, las bandidast, egész jó volt. Bocsi, de már nem jutottam ide.
Torna ma nekem is befigyel, ma jobban vagyok, mint tegnap, tegnap egész nap hányingerem volt, meg görcsölgettem is. Majd ma!
Voltunk az elöbb kint Ábival, kb 15 fok van olyan késö márciusi idö. Tök jó!! A háziorvosomnál voltunk, betankoltam az asztmacuccokból, mert elfogytak.
Aztán most kajcsi a fiúknak, én meg majd nézek :lol: utánna Ábi remélem alszik, én met tornázok. Asszem megint az Alexandrát fogom, tecc nagyon.
Most már viszont kezd elegem lenni ebböl a shake témából, már jó lenne, ha elfogyna :lol: Még ez a hét szerintem.

Márti, fel a fejjel! Azért kímél a fütéscsövet :lol: :lol: Hajrá matek!!!
Dokival mi van?
Tényleg, Szirom, te is nögyogyihoz mész ma? Remélem! Majd írj, hogy mi volt!
Én meg kezdek ideges lenni, mert a hétvége felé kell majd megjönnie, vagy nem kell, nem is tudom, Olyan nem tudom milyen érzéseim vannak. Hol akarom, hol nem. Majd meglátjuk. Mindenesetre a cikckóim jó nagyok, görcs enyhén meg hasonlók. De hát ezek mensi elötti tünetek is éppúgy lehetnek, mint terhességiek. Csak az abaj, hogy már nem nagyon tudom kivárni, hogy mi sül ki belöle.Legszívesebben most azonnal tudnám már, hogy mi van.

Ildi, nagyon ügyi vagy a vezetéssel, én nem mernék, az biztos. Egyszer bekeveredtem a délelötti csúcsforgalomban Stuttgartba, a repülötérröl jöttünk haza Ábellel, véletlenül a másik utat választottam, ami bevezet. Képzelheted, hogy be voltam tojva. Elöször azt sem tudtam merre vagyunk, aztán még a sok autó meg sávváltás, de azért megúsztuk, büszke is voltam magamra nagyon! :wink:
Sütik is tök jók! Én soha nem sütök, mert rajtam kívül nincs aki megegye! :wink:
Taliban én is benne lennék, mi is most megyünk haza majd valamikor, asszem január vége február eleje, de én megint csak apávla tudok jönni, mert egyedül nem is merem ki magam :lol:

Rita, tanulj csak, de ne vidd túlzásba! :lol:
Tényleg csini vagy a képen!!!

Mira, futás jó ötlet, de az elején tényleg kezdd inkább hosszabb-rövidebb sétával és kocogással felváltva. :wink:

Na mennem kell, mert aa jött ebédelni :wink:

pussz

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Ildi, a gesztenyés receptjével megdobsz?
Hétvégén vendégek (B harmadik ünneplése... :shock: :) ) Kéne valami jó kis ötlet.
Ti mit főznétek 14 emberre???

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Rita! Nálunk karácsonykor voltak ennyien, úgyhogy tudom miről beszélsz :roll: :lol: :wink: Összeszedem az emlékeimet, jó? De miket szerettek enni? Tudod, én kacsapárti vagyok :)
Ami elfogyott: az egész 5 kilós kacsa, és három, eredetileg 40 dkg körüli kacsamáj zsírban kisütve. Egy olyan két kiló körüli hideg malacsültnek a felét ették meg, a rácpontyot meg úgy ahogy volt, hazavitték (utóbbit apám találta ki, össze is rakta, muszáj volt megsütni). Iszonyú sok majonézes krumplisalátát is megkajáltak.

Amit ebből ki akarok hozni: a malacka vagy valami más, egyben süthető hús az szerintem jó lehet nálatok is, mert azt egyik este befűszerezed, másik este kisütöd (fólia alatt vagy fedeles edényben) és hidegen feladhatod salátával. Papírvékonyra lehet szeletelni, nagyon szép lesz belőle a hidegtál! És nem akkor kell vele molyolni, ha már ott vannak a vendégek. A majonézes-hagymás krumplisalátát is előző este csináltam, még jó is neki, mert összeérnek az ízei. A kacsamájat is le lehet előre sütni és ráönteni a zsírt, akkor szépen rádermed és eláll. Így hidegen adhatod föl szintén előételnek. De melegen talán még tutibb, és azzal sem kell sokat vacakolni. Csak legyen elég háj (tepertő lesz belőle ugye) vagy kacsazsír. Annyi vele a gond, hogy mindenki ott rajzott, hogy mikor lesz már kész :wink: A nagy kacsát egyben sütöttem, 3-4 óra kell neki, de nincs vele sok gond, néha megnézed, hogy hogyan halad. Adtam még föl párolt káposztát, de azt készen vettem, írtam már, hogy a Rege típusú irtó finom. Az jó volt a malachoz is és a kacsához is.

Motiot! Hétvége az nincs már messze :lol:

Aha, megyek ma dokihoz, ha felébredt Miksa. Kíváncsi vagyok, mire jutunk.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Oké, köszi a dícsérettket, bezsebeltem, csak kellett valami a fosós lelkemnek, hogy legközelebb is bemerjek menni.Bár az ikeán túl nem biztos, hogy eljutok :roll:

Rita, a gesztenyés baromi egyszerű, piskóta tésztát sütöttem, kettévágtam, megtöltöttem tejszínes gesztenyés krémmel.(1 nagy doboz hab felverve+ 2 gesztenyemassza)
Irtó egyszerű, és tök fini, (annak, aki szereti a gesztenyét)
Aztán csokis bevonót tettem a tetejére. :D


Én most hétvégén (6-an voltunk+ 6 gyerek) pisztrángot sütöttem, krumplisalival(majonézes, ahogy Szirom is)
Befűszereztem, aztán be a sütőbe.
Ha te akarsz kínlódni a kajával, szerintem mindenféle képpen sütőbe süssél valami husit, azt betolod, aztán megsül.A salátát meg előző nap is megtudod csinálni.Vagy friss zöldsalátát előtte.
Gyerekeknek meg vegyél aviko sütőben süthető sült krumplit hozzá, azzal se kell bíbelődni.
Én szeretem az oylan csirkemellet(akár pulyka is lehet), hogy sok tejföl, sonka, füstölt sajt-belekeverve a tejfölbe, fűszerek, be a sütőbe, fólia altt elsül, baromi finom(jó sokat lehet így sütni)
Mondjuk ehhez nem illik a majonézes krumpli.
Ehhez én olyan krumplit szoktam csinálni, amit előtte megfőzök, aztán még bedobom a sütőbe(fokhagymával)

Vagy ha nem akarsz kínlódni semmivel, rendelj hidegtálat(azt hiszem ez a legegyszerűbb :wink: )

felébredt valaki, pá
vas
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: