Új privát üzeneted érkezett!

halihó, buék!!!!

Köszi a kérdéseket, jól vagyok(ma már :lol: )
hát, bizony, nem ismertem határokat ivás terén, kicsit becsíptem, de asszem ennyi járt nekem is :lol: :lol: :lol: :lol:
tegnap aztán meg szarul voltam, d eúgy kell nekem, mit kevergetem a piákat, ittam bort, pezsgőt, socót, baileyst, cointreaut,
hát , ez öt féle, forgolódott is velem az ágy :lol: :lol:

na, mindegy, rólam ennyit :oops: :oops:

Kilókról meg annyit, hogy stagnálok 63,5-ön, fél kilócska ugrott vissza az ünnepek alatt, de ez is inkább az utólsó 2-3 nap alatt.
Így most nekiállok én is veletek diétázni újból.
Mira, persze, hogy emlékszünk rád :D

Ábelnek boldog névnapot, Andrisnak meg szülinapot, (igaz, pár napja volt, ugye?)

most csak ennyit, majd holnaptól megint lesz suli, uram már ma is dolgozik, aztán mindjárt jönnek barátnőmék, szóval holnap jövök, csók!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Málnalevél tea:f*ngom nincs, hoyg hány bögrével ittam,1, vagy kettő??(inkább kettő), de a35. héttől javasolt.Szerintem ha egy hete van, igyon meg napi fél litert.
Bogyó:caulophyllum , én heti 3 napi szedtem 3*5 bogyót, 36. héttől.Szülés után arnica montana, 3 napig 2*5 bogyó
(majd megnézem pontosan)
vas
 
 


Sziasztok!
Először is boldog új évet kívánok szeretettel mindenkinek!!!!!

Visszatértünk a hétköznapokhoz, uram mától dolgozik, nagyok holnaptól intézményben, én meg tanulok (vagyis kéne...)
Képzeljétek, anatómiából ötöst kaptam, olyan büszke vagyok! Nem puskáztam ráadásul! Egy másik tárgyból igen, abból négyest kaptam... :lol:
Nekem még 26-ig vannak vizsgáim, ha addig nem jövök szorgalmasan minden nap, ne haragudjatok!!

Fogyókúrázóknak sok sikert kívánok!!!! Jövő ilyenkor csatlakozom! :wink: (Életemben először fogytam az ünnepek alatt... :shock: )

Szirom, én a málnalevélteát tudom, napi egy bögre az utolsó hónapban. Homeohoz nem értek, Ildi talán... Kíváncsi vagyok, hogy van! :D :wink:
Én is vasalódeszkát kaptam az uramtól!! :lol: :lol: (Meg MINI GRILLSÜTŐT!Meg egy finom parfümöt.)
Felavattam, már, de ma este bele kell húznom, az utóbbi időben csak aludtam, nem vasaltam, sajnos egyre égetőbb... :?

Mira, én is emlékszem rád!!

Motiot, Ábelnek boldog névnapot kívánok én is!!!

Holnap reggel kicsit drukkoltok nekem? Megyek arra a nyüves afp-re, muszáj mégis, anélkül nem engednek uh-ra sem. De hogy (majdnem) a 18. héten mi értelme lesz, nem tudom...:shock:
Ez a terheléses vércukor is, úúúúúgy utálok éhgyomorral ülni órákon át, fujjj! De cserébe este vacsorázni megyünk az urammal! (Nem kettesben sajnos, de attól még nagyon örülök neki!)

Ildi, nektek hogy áll az édeskettes programotok??Sikerül eljutnotok valahová az uraddal néhány napra? Vagy már nem tervezed??

Most megyek, amíg a gyerekek a rettenetesen borzadályos pónikat nézik :x Kép teregetek meg pakolgatok kicsit.

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Szia Ildi!! :) :)

Szinkronban, mint mindig!! :D

Mondtam én, hogy Ildi ért a homeohoz!!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 

 
 

Ez az lányok, így kell ezt, de jó, hogy mindenki jön szépen sorban :lol:

Köszi Ildi! Próbáltam hívni a lányt, de nem veszi föl. Lehet, hogy szül :wink:

Rita! Gratula a vizsgához!

És persze, hogy szorítunk az AFP-hez!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK MINDENKINEK!!!

Mi tegnap érkeztünk haza Szentesről, nagyon jól éreztük magunkat :) Mondjuk Lacus csak rajtam / velem volt kizárólag békében, de a végére azért anyóssal is jóban lett :D

Minden fogyózónak kitartást, és sok energiát is küldök! :):):)

Én nem is mertem mérlegre állni, gondolhatjátok, majdnem 1 hét Szentesen... Ilyen torta, olyan süti, meg persze mézes, na és fincsi kaják szépen sorban... Szóval elengedtem magam. Most én is visszafogom egy kicsit a dőzsölést!

Szirom,
nagyon-nagyon sajnálom! Pedig már annyira úgy tűnt, hogy most igazán bébi van a dologban! :( Kívánom, hogy gyorsan megfoganjon a picike, és még idén megszülessen :) Többet most nem is írok, mert nem is igazán tudok mit, meg aztán úgy látom, Te is jobban vagy! Fel a fejjel!
A málnalevél teából én is 1-2 bögrével ittam, homeósat pedig nem szedtem.
Miksa nagyon helyes a fotón :) A szomszéd meg egy bunkó :(

Ildi,
jó kis szilveszteretk volt :)

Rita,
drukkok mennek az afp-hez!!! Bár kicsit tényleg későn veszik le... Csak ne idegesítsd magad rajta, oké?
Anatómia vizsgával pedig nagyon-nagyon ügyes vagy!!!

Motiot,
boldog névnapot Ábelnek!!! :):):)

Márti,
ne haragudj, én nem is gondoltam, hogy nem tudod, hol kell megnézni a priviket! Sikerült végül? De aztán levélben is elküldtem a linket! :) Máskor is szoktunk így értekezni, igaz? :wink:

Bár én nem iszogattam (nem is tehetem), mégis borzasztóan fáj a fejem :( Éjszaka is szenvedtem tőle, és reggelre sem sikerült kialudnom :( Még szerencsre, hogy Zsoltika Szentesen maradt, így csak Lacuskával kell foglalkoznom. Jó, hogy picit csönd van itthon :)

Puszi mindenkinek!

pgaboka
 
 


xx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mira80 2011.10.26 20:47-kor.
mira80
 
 


Hahó!

Tornáztam, csajok :lol:

Mira! Nem új vasaló, hanem új vasalódeszka :lol: Jó sok összegyűlt tényleg, de hát nem vasalok minden nap, az tény. Most karácsonykor pedig tele voltunk vendégekkel, így ágyneműk, abroszok, minden, amit akartok. A gyerek használja különben szerintem a legtöbb ruhát :wink:

Gabi! Üdv itthon! Jobban vagyok tényleg, de igyekszem is. Igazán jól azért nem vagyok, csak próbálkozom :wink:
Most az jutott eszembe (bizakodásképp), hogy ha ebben a hónapban lennék babás, akkor majdnem ugyanakkor születne a kicsi, mint Miksa. Vele dec 29. volt az uccsó mensim. Anyukám szeptember 13, én szept. 10. Nálatok is közel született a két fiú, két barátnőmn is majdnem a szülinapján szült, és az a lány is, akinek most kértem tanácsot, karácsonykor szülte az első babát, és most esedékes a kistesó. Hátha nálunk is így akar lenni :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Jóccakát!!!!

Olivér elment ma délután(este) Fótra a barátnőmékkel, aki 3/4 10-kor telefonált, hogy Oli haza szeretne jönni.Éppen most vannak úton hazafele az urammal.Csinált egy szép kis programot :lol: :lol: :lol:

Rita, gratu a vizsgádhoz!! :D :D
Afp meg úgyis jó lesz!!
De a terhelésest is most csinálják??Azt nem a 24-26. hét körül szokták???

Szirom, tényleg barom ez a nő :evil:

Mira, én is most megint elkezdek egy kicsit Norbizni, bár nekem már csak kb. 3 kilóm van a terhesség elején lévőhöz, de nyárig jó lenne még egy picivel többnek lemenni. :roll:

Gabi, Zsoltika megint ottmaradt???
Milyen sokat van ott mostanában, tök jó, hoyg így elmarad.Én is azt hittem, lesz holnap egy békés délelőttöm, de nem így alakult :lol:

Rita, édeskettes progi???
Hát, nem tudom, lehet, hogy még várat magára :D
Pedig jó lenne a tavasszal 2 napot elwellnesselni valahol az urammal, elromantikáznánk....stb :D :D
Én vasalódeszkát a szülinapomon kaptam :( :lol:
De kikötöttem, hoyg szülinapi ajándékként nem fogadom el, csak úgy :lol: :lol:

Tényleg Rita, és mi volt az uard ajándéka, amit dugdostál előle???? :wink:

puszkó, holnap jövök, bár, jön a mosgatógép szerelő, képzeljétek elromlott az alig 2 éves electrolux 150 ezres mosogatógépem :evil: :evil: , nem fűti fel a vizet.És 8 ezer lesz csak a kiszállás Pestről :evil:
A többit majd holnap...............

Jó éjszakát!!!
vas
 
 


De ügyi vagy, hogy tornáztál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Én amikor Leventével terhes lettem , előtte kezdtem el fittnes terembe járni, voltam kb. háromszor, aztán többet nem..............................
Közbe szólt a bébi :D :D
Kívánom neked is ezt!!!!!!!!!!!!!!!!

na, megjöttek a fiúk :D :D :D :D :D :D
vas
 
 


KUKUCCSSSSS!!!!!!!!!!!!!

Kép
vas
 
 


Hahó!

Most értem haza az oviból meg a boltból. A kölyök egyhén szólva nem volt lelkes, igazából nem akart bemenni. Ilyen nekünk még nem volt. Nem sírt azért, csak kérlelt meg kapaszkodott belém. Aztán ölbe vette az óvó néni. Jobb szerettem, amikor rohant befelé. Kis túlzással mondhatom, hogy kezdhetjük elölről az egész beszoktatást, annyira rég voltunk.

Ildi! Akkor Olivér kibabrált veletek egy kicsit az éjjel :wink: Most volt egyedül másutt először?
Rögtön az unokatesóm jutott az eszembe, aki nálunk aludt (volna), és az ágyban kitalálta, hogy megnőtt a füle :lol: :lol: Anyámék hordozták körbe a lakásban, hogy minden tükörben megmutassák neki, hogy nem nőtt meg, de nem hitte el úgy se és csak ordított :wink: Apámnak haza kellett vinnie őt, akkor ugye még nem volt telcsink.

Azt képzeljétek, hogy megint fáj a torkom. De most szívbaj nélkül elszopogattam egy Mebucaint és beveszem azt az oscilloizét is, mert van még. És izomlázam is van a tornától és nagyon rosszul aludtam/aludtunk (az egész család). Az uram 3 körül még netezni is lejött, mert csak forgolódott. Lehet, hogy telihold volt, mert nagyon világított.

Motiot! Neked akartam még írni, hogy tegnapra virradóra azt álmodtam, hogy fiad született és Miksának hívják :lol:

Ildi! Nekünk 3 éve is 8 ezer volt a kiszállás, olcsón megúszod a mosogatógépszerelőt :roll: Nem folyt le a víz, és mi nem láttunk benne semmit. A pasi viszont megtalálta: egy pohár darabjai torlaszolták el a lefolyót, úgyhogy alkatrészigény nem volt. De nem látszott, valahol lejjebb volt, annyira azért nem vagyunk hülyék :lol: Viszont azt mondta, hogy nem nagyon van minek elromlania ezeken a gépeken, annyira egyszerűek. Hát nemtom.

Többiek?

Húzok romeltakarítani.

Pussz!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Hahóó!
Itt vagyok én is, csak Ábel ne nagyon hagy írni, vele kell foglalkoznom. Bár most épp elvan egyedül, de nem tudom meddig...

Szirom, álmod :lol: :lol: :lol: :wink: Csak igazad is legyen! Egyébként valahogy úgy érzem, ha megint lesz babánk tuti fiú lesz :wink: Bár nem Miksa, hanem Áron vagy Ábris :wink:
A gyógyszert pedig szedd nyugodtan, ha esetleg terhes is lennél nem fog ártani, a természet jól kitalálta a dolgot, csak akkor kerül a magzat kapcsolatba az anyával, mikor a teszt is pozitív lenne, hiszen csak akkor ágyazódik be a lelkem. Ez arra jó, hogy amíg nem tudod, hogy terhes vagy, nem is tudsz vigyázni annyira, mégsem árthat meg :wink:
Torokfájás nem jó, nekem az ünnepek alatt fájt soaig, de mára elmúlt, már csak az orrom van eldugulva állandóan. De szerintem ez a ronda idö is hibás,egyszer 12 fok van, aztán meg megint csak 0 Brrrr!!!
Ma keményítö napotok van,ugye? Mi lesz a menü? Tényleg, apa hogy bírja?

Én a tegnapi napot hösiesen kibírtam, a mait is kifogom, mert ez már tényleg nem állapot, ahogy kinézek, most már tényleg muszáj kitartanom. Pláne, hogy még apa is megjegyezte, hogy jó lenne, ha most egy kicsit odafigyelnék a kajára és visszafognám magam, mert bizony felkapkodtam pár kilót. :cry: :cry: Pedig apa tényleg nem szokott ilyeneket mondani, csak ha már tényleg baj van. Amúgy neki mindig jó vagyok és természetesen csinos és szép :wink:

Ildi, örülj, hogy Olika egyáltalán elment a barátnödékkel. Ábelt bizony semmivel nem tudnám rávenni, hogy elmenjen, állandóan kellek mellé. Bár nálunk ez talán annak is betudható, hogy nincs a közelben senki, aki vigyázna rá néha, mindig velünk van. A legjobb barátaink elhúztak 3 évre az USA-ba, tehát ök sem tudnak rá vigyázni, másra meg nem bízom, mert tudom, hogy senki nem vállalná szívesen :cry: ( ezek mind csak felületes barátságok, sajnos ) Szóval Ábel még anyuékkal sem akart egyedül maradni, most, hogy itt voltak. Nem tudtam egyszer sem tovább aludni, mert nem maradt el velük egyedül, álladóan jött, hogy menjek én is :cry: De majd csak változik a dolog, ha ovis lesz :wink:

Szirom, Miksa pedig biztosan megint hamar visszaszokik az oviba, csak gondolom furcsa volt neki, hogy olyan régen nem volt megint.

Márti? Rita? Gabi? Míra?
Merre vagytok?

puszi

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Hahó!

Motiot! Párolt zöldséget ebédeltem, vettem egy csomag franciasaláta-alapot. A fele még megvan, most gondolkodom rajta, hogy megegyem-e (éhes vagyok :oops: ), vagy hagyjam meg estére inkább. Estére olyat gondoltam, hogy gomba, kukorica meg ez a zöldség elkeverve rizzsel. Vagy a másik, hogy sütőben sütök valami fűszeres krumplit, mondjuk így: http://w3.mindmegette.hu/index.php?apps ... ecept=4583 Bár mi amikor csináltunk, nem félbe vágtuk, hanem kisebbekre. És kis csalás is van benne, de ez az olivaolaj szerintem elhanyagolható. A rizst is meg szoktam egy nagyon picin futtatni, meg a gomba alá is kell egy kicsi. Diétázom, nem fakír vagyok :wink: Az is lehet, hogy mindkettőt megcsinálom, hogy az uram ne érezze úgy, hogy nagyon sovány a vacsi.

Ildikém, ez a kukuccs azért elég szolid teljesítmény volt, még ha nagybetűkkel is írtad és ott volt az a teki is :lol:

Gabi! És meddig marad Zsoltika? Tényleg nem semmi, hogy mennyit elmarad!

Mira! Hogy megy?

Képzeljétek, Miksa állítólag jól elvolt az oviban. Mindenesetre nagyon örült nekem, aranyos volt. Remélem, hogy holnap simább lesz a reggel, és akkor én sem aggódom ennyire majd :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Motiot! Csak azt nem kérdeztem, hogy te mit eszel :oops: És hogy hogy bírod?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


szirom, még egy kukucshoz mit szólnál?????????????????
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
vas
 
 


Hehe :lol: :lol: :lol: :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Ennyire nekem is futja: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kukucs!!!!

Következő, hosszabb lélegzetű bejelentkezésem időpontja viszont bizonytalan... Örülök, hogy a ded eddig bírta, amíg gyorsan összekaptam a lakást, megetettem a másik kettőt, bepakoltam a mosogató-, mosógépet...

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


na, jó itt vagyok :lol: :lol: :lol:

de a fuc..ing szerelő még nem jött.Persze a megbeszélt időpont 9-14-ig volt.
Ja, erről ennyit!!!

Olivér alszik, Natka nem.
Vagyis ő aludt már délelőtt egy baromi nagyot, kb.2,5 órát.De délután még muszáj lesz neki egy kicsit, mert nem fogja kibírni estig.

Az én diétás kajám ma:szójás fasírt volt, zöldséges rizzsel, meg csem. ubival, aztán gyömbér, meg egy szelet süti.
Na, ez mindennek mondható, csak éppen fogyósnak nem :lol: :lol: :lol: De ha összeszedem magam, akkor ma már nem eszek.
Basztik., ha én este krumplit ennék, meg kukoricát, tutkó híznék :shock:

Szirom, Motiot:Olivér már sokszor elment a barátnőmékkel Fótra, de még ott nem aludt(hát most sem)
Napközben nincs vele ott semmi baj, de aludni úgylátszik nem akart.Hát többet nem megy el este :roll:

Az jó, hoyg Miksa jól elvolt az oviban.Én is már figyelgetem, melyik oviba kéne iratni Olivért. :)
Tényleg Motiot, te mit eszel?Csak a port??
És apa ilyet mondott?? :shock: Szégyellje magát :wink: :lol:

Képzeljétek, az én uram meg olyan rendes volt, múltkor azt mondta, hogy amikor 80 kilós voltam, ő nem is látott annnyinak(vagy már nem emlékszik rá :roll: )

Végre ma már suli van!!!!!!!!!!!!!!!
Egy kis nyugi!!
Oli meg Lev , ezek ketten állandóan egymást ölik :shock:
Én meg ordítok :roll:
vas
 
 


Beszti: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

azért jó lenne többet is hallani rólatok :wink: :wink:
vas
 
 


Ildi! De ha CSAK krumplit vagy kukoricát eszel, az nem az igazi, elhiszed? Mármint én akármennyit megehetnék belőle, még mindig éhes maradnék szerintem. Én ezt a keményítő napot utálom nagyon sajnos :roll:

Szerelő: basszus, simán le kéne vonni az ő pénzéből a te óradíjadat, amíg otthon ülsz és várod :evil: Ahhoz nincs köze, hogy egyébként is otthon lennél.

Beszti! Igen, igen, mesélj és tegyél fotókat! :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Hahó!
Túl vagyok egy Béres Alexandra tornán, 1 óra volt Brrr! De jól esett, persze közben azért anyáztam szegénykét :lol: :lol:

Szirom, lldi, nekem nagyon változatos az étrendem, reggeli-ebéd-vacsora: por tejjel :lol: :lol: :lol:
De csak addig míg elfogy a másfél doboz, az kb 1 hét. Azt kibírom valahogy. Utánna szerintem 90 napos, mint ahogy írtam is. De most annyira el voltam keseredve a súlyom miatt, hogy simán kibírom, hogy ne egyek...

Ildi, igen, apa ilyen szenyó volt, de azt mondta, hogy ki mondja, ha nem ö? Igaza van, én is látom magam! Bár mindig hozzátaszi, hogy neki nagyon nagyonszép vagyok így is, csak ennél többen azért már ne hízzak, ha lehet :lol:
Bár ha terhes leszek, akkor jaj neki! :wink: :lol:

Szirom, örülök, hogy Miksa jól elvolt az oviban, csak bele kell kicsit rázódnia, nem igaz?

Besztikém, tényleg gyere, ha tudsz sürübben, bár tudom milyen sürü lehet a program...De azért irigyellek ám!

Szirom, kaja jól hangzik, majd késöbb adhatunk egymásnak ötleteket, jó? Arra gondoltam, hogy a 90 naposat terhesen is lehet tartani, nem? HIszen minden megvan benne, ami kell és nem is éhezel. De azértha odáig fajul majd a dolog, akkor azért megkérdezem a dokimat is. Bár az elején nem csinálhatok vele bajt, hiszen a babának nem kell plusz kalória.

Na asszem mennem kell, mert Ábelt felébresztették a szomszédok :twisted:

KépKép
KépKép
motiot
 
 


xx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mira80 2011.10.26 20:50-kor.
mira80
 
 


Kukucs!!

Mialatt ti jól elcsevegtettek, én bizony aludtam... :oops:
De jólesett, még nagyon nem vagyok százas, most éppen fáj a fejem egész nap egy kicsit a megfázástól.
Vérvétel megvolt, találkoztam egy mamával, akinek a harmadik fia akkor született, amikor Adél, nekik is jön a negyedik, ismét fiú!! :shock:
Most már nagyon kíváncsi vagyok, nekünk mi lesz, uh jövő pénteken, hátha kiderül. :) Mondtam neki, hogy ha nekünk lány, cserélhetünk... :) (SOHA!!!)

Szirom, mint kiderült az én két nagy culám bömbölt is reggel, hogy nem akarnak iskolába-óvodába menni. :roll: Nem is tudtam, nem voltam itt ugye, csak délután mondta az uram. Meg azt is, hogy Bernát nem volt hajlandó bemenni, mert nem vittek benti szandált, ezért szegény férjem hazajött, szandival vissza, Bernát addig ott ült az ablakban, mozdíthatatlan volt... Szilveszterkor arról beszélgettünk a szüleimmel többek közt, hogy vajon mit lehet tenni, hogy kamaszkorukban ne legyenek velük nagy gondok, Zsolti erre a ma reggelre azt mondta, na a Bernát biztos nem fog drogozni. Ha egyszer valamit nem szabad, akkor azt ő tuti nem csinálja... :) (Na, vannak kis házi kivételei persze...)
Kicsit restellem, ti ilyen szépen rendesen diétáztok, én meg mit műveltem ma: ebédre adott a húgom utalványt, rendeltem pizzát, és olyan mohón bepakoltam a felét, hogy az uram elborzadt volna, ha lát (haragszik, ha gyorsan eszem...) Este meg étterem, ugye...
Sajnos a klasszul leadott másfél kilkóból már alig van, kicsit nekem is figyelnem kell!! DE: ez a hülye nátha egy még soha nem tapasztalt mellékhatást is hozott nekem: alig-alig érzek ízeket, így a pizza is kár volt belém (csak a főzést úsztam meg...). Illatot (És szagot :D ) egyáltalán nem, de ízeket sem... Nagyon furcsa... Szilveszterkor örültem nagyon, hogy van itthon máj, nagyon megkívántam, elkészítettem, és semmi... :) Pech. És étterembe is mikor megyünk... Lúzer vagyok, mi?? :)

Ildi, menjetek wellnesselgetni! Az olyan jó! De ha nem wellness, csak romantika, az se káros! Hátha összejön a negyedik bébi is! :wink: :D :wink: :D (((Tudom, ne is mondj semmit!! Tényleg, nőgyógyásszal beszéltél már, érdekel mejd, hogy mit mond neked! Ha nem baj...))
Szerelő!!! :evil:
És melyik ovit nézted ki Olinak?? Nem ismerem persze a gödöllői ovikat, csak érdekel, hogy milyen. Adél is megy, már szeretne is szerintem, csak az a nagy kérdés, hogy Bernáttal egy csoportban legyen-e vagy sem... Mindkettő mellett és ellen is szólnak érvek, még nem tudom.
Ti mit tennétek??
Az én uram nem egy nagy udvarlós, ma reggel mégis azt mondta, olyan szép nagy már a hasam. :) Ennek kizárólag ebben a szituációban örülök persze, úgyis az az érzésem, hogy a töbiiekhez képest kisebb, ami persze relatív, a kicsitől mérföldekre van, csak aggasztott. De ezek szerint szép...(Ruhában... 8) )
Ja, gyerekeknél egymás ölése ismerős!!
Kicsit én is kiborultam a szünetben, hogy nincs ezekben a büdös kölykökben semmi szeretet egymás iránt... (biztos a nyavalya miatt is érzékenyebb voltam). De Maja úgy tud az öccsével beszélni, mint egy fogyatékossal, Bernát állandóan macerálja a lányokat, Adél őrjöng, és mindháromnál az a refrén, hogy Ezt én kaptam, nem játszhatsz vele! Apa/anya, a ...elvette a játékomaaaaaaaaaaaat! Hagyjál máááááááár, add vissza, tedd le, ne nyúlj hozzá! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!

Motiot, neked is gratula a drasztikus kúrához, szuperek vagytok komolyan!!! Ábel tök érthető, ha nem marad meg másssal, esetleg nyáron, vagy ha hazajöttök, próbálkozhattok egy kicsit, nem? Megy oviba ezek szerint? Ősszel ő is??

Beszti, mesélj egy kicsit megöl a kíváncsiság! Életben lehet maradni négy gyerek mellett :) ?? Biztass egy kicsit, én most egy kicsit aggódom! Gondolom pont az én lelkemre van időd!! :oops:
Lehet hogy rám is rámtört egy kicsit, ami Ildire néhány hete, de most egy picit nem bírok olyan nagyon oldott lenni itthon. Nagyon szeretnék játszós anya lenni, de nem megy mindig, félek, ha meglesz a baba, még kevesebbet leszek a nagyokkal, és csak nőnek mint a dudva szegények. Nektek is van ilyen?? (ezt most mindenkitől kérdezem...)

Gabi, Zsoltika nagyon ügyes! Most megint nem emlékszem, mit is mondtál az ovira, de lehet, hogy meg lehetne próbálni, csak délelőtt nem? Talán nem is minden nap, csak mivel nektek nincs itt Pesten sok segítségetek (ha jól értem), neked is kell egy kis szussz néha! Nem?
Éjszakák hogy telnek??

Márti??

Most már megyek, mert rettentő sokat szövegeltem, mivel délelőtt sem csináltam itthon semmit, ideje lenne szorgoskodnom egy kicsit!

Pussz!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Hahó!

Csajok, kész vagyok, iszonyúan, de iszonyúan izomlázam van! Még a levegővétel is fáj. A múltkor nem volt ennyire a callaneticstől :shock: Vagy akkor rosszul csináltam? :wink: Gabikám, neked csak ez az egy callanetics van? Már hogy ne mindig ezt az asszonkát kelljen nézni. Nem olyan nagy baj, feleannyira se irritál, mint mondjuk Rubint Réka, de jó lenne egy kis változatosság :wink:

Ezenkívül kapar a torkom még mindig. Hogy hogy a büdös francba bírok ennyi influenzát benyalni itt a kristálytiszta levegőn, emberekkel alig érintkezve, vitaminbombákat szedve, azt a jóisten tudja :evil: . De talán a tesmozgás majd segít a szervezetemnek egy kicsit.

Rita! De jó, hogy ennyit írtál :lol: Bernát aranyos lehetett, bár tudom, hogy ott és akkor ez nem volt annyira mulatságos :wink:
Te most tényleg ne diétázz! Csak figyelj egy picit, de ezt meg te is tudod, csak vannak néha az embernek olyan periódusai, hogy nem megy és nem megy. Ismerem sajnos.
Ízetlenség: sajnos azt is ismerem, meg a szaglás hiányát is, sőt, és még hallani se hallottam a múltkor... Szemét betegség.

Mira! Végülis nem volt nehéz nálunk a beszoktatás, mert tényleg nagyon fokozatosan csináltuk, és az elején nem hagytam ott, csak ott voltam vele. Az első otthagyás nagyon fura volt, és még mindig az, hogy nélküle jövök haza. Nem egyszer fülelek itthon, hogy merre lehet :oops: :wink:

Motiot! Én már most is leírom a kajákat, jó? Kicsit olyan beszámolási kötelezettség, így nehezebben sunnyogja el az ember :wink: Én is gondolkodtam már azon, hogy babásan lehet-e csinálni a 90 napost. Talán lehet, mert tényleg mindent eszik az ember. Gyümölcsnapokat meg egyébként is tartottam, mert attól lement másnapra a vizesedés. Apropó, víznap, no, azt ki kell hagyni.

Béresért nagy tisztelet neked, de komolyan. Nagyon kemény a csaj, tehát te is! És az a por, hááát. Legalább van belőle többféle ízű?

Puszka!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok Jányok!

Élek és mozgok ám, csak a héten dolgoztam 2 kemény napot (a 20 nap itthon lét után elég volt ennyi vissza szokás).

Első körben kicsit megkésve kívánok és is Mindenkinek nagyon-nagyon Boldog Új Évet. Akinek nem volt olyan boldog annak boldogabbat, akinek meg boldog volt annak még boldogabbat. Sok kisbabát, sok mínusz kilókat, egészséget.

Ábelt sem elfelejte kívánok Neki is nagyon boldog névnapot.

Szirom!

Húú, ez igen. Nagyon elszánt a Csaj. Torna, 90 nap.

Ja, nálam meg megjött ám a mensi. Csodáltam volna ha csak "úgy" sikerült volna. Ma hívom a doktorbácsit és kérek a jövő hétre egy időpontot az átfúvásra, meg csináltatok egy hormont szint vizsgálatot ha törik ha szakad.

Ildikó!

Nem bírja szegény asszony a szántást? Bírtam a szilveszteri bejelentkezéseidet. Olivér mikortól menne oviba? Tudja már a nagy hírt?

Rita!

Tényleg tegyél már fel 1-2 képet magadról (magatokról). Tök nagy élmény lehet egész nap ezt hallgatni. Hány vizsgád van még hátra?

Mira!

Én is üdvözöllek. Mi még nem ismerjük egymást. Én Győrben lakom. Van egy 4 éves kisfiam, dolgozom, meg fősulira járok. Ja, az én legényem is András.

Motiot!

Te is jössz ám egy fotóval az új frizurádról. Emlékszel, azt írtad, ha már megszoktad akkor teszel fel képet.

Én szombaton megyek a halálba. Már csak így hívom a matek vizsga időpontját. 12 órára. Hú, Csajok, hogy abból mi lesz. Ennyi év után neki álni újra matekot tanulni, és főiskolai szinten?!

Ma meg holnap itthon vagyok, próbálom az agysejtjeimet kicsit joggingolni a témára, de marhára nem akarják értékelni az ötletemet.

Na most megyek. Mad benézegetek napközben kicsit.

Márti
mártus
 
 


Sziasztok!

Márti, köszönöm, hogy üdvözöltél! :D Milyen fősulit végzel? A matek nem lehet semmi, minden elismerésem! Az én humán beállítottságomal soha nem mennék át matek vizsgán... :oops:

Szirom, szupi, hogy izomlázad van. Akkor hat a torna. :D Biztos elszoktál tőle és azért érzed meg most annyira. Szerintem pikk-pakk elmúlik majd, ha rendszeresen mozogsz.

Lányok tudnátok abban segíteni, hogy a fiacskám miért nem óhajtja átaludni az éjszakát? A rekord az volt, hogy este 8-tól aludt reggel 5-ig. Ez is csak 2 napig tartott. :( Tegnap kétszer ébredt. Ma éjjel meg háromszor. Van, hogy sikerűl csak simogatással visszaaltatnom. De van olyan is, hogy odamegyek az ágyához, simogatom, beszélek hozzá és amikor úgy tűnik, hogy már alszik akkor én is visszafekszem és amikor álomba merülnék akkor újra kezdi. Van, hogy ezt eljátszuk 5X egymás után... Ez általában éjjel 2 és 3 óra között szokott lenni. Van, hogy feladom és a végén megszoptatom, pedig már alig van tejem és szerintem csak cumizik, nyugtatja magát. Örülnék, ha tudnátok segíteni.
mira80
 
 


Mira, én nem tudok sajnos, nekem eddig csak olyan gyerekem volt, aki egyéves koráig kelt éjszaka, kétszer-háromszor. Szoptattam őket, és amikor már nem bírtuk tovább megkezdődött a leszoktatás, ami 2-4-6 hétig tartott az egyes gyerekeimnél...
Szóval engem ne kérdezz... :?
A férjed nem tud esetleg segíteni, néha ő is odamenni simogatni, altatgatni?

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Mira!

Nálunk is voltak hasonló "tünetek" Andrásnál (Andrások tartsanak össze). Én nem gatyásztam vele sokat, mellre tettem, 4-5 perc alatt álomba cumiszta magát. Valószínű Anya hiánya lehet éjszaka, mert ahogy írod egy kis simogatás, esetleg cici és már alszik is. Tehát nem fáj semmije, talán szomjas is lehet egy kicsit. Vannak a babáknál ilyen időszakok, aztán ahogy jön úgy megy.

Győrbe jároka Széchenyi Egyetemre, egészségügyi szervező szakra. A TB-nél dolgozom, így ez nekem szakirányú végzettséget adna. Ez az első évem és család mellett nagyon nehéz. (a lányok már tudják, sokat nyavajogtam már nekik)

Most megyek vissza okosodni.

Márti
mártus
 
 


Hahó!

Itt ebédelek ma a gépnél :wink: Tészta, amire gombát és kelbimbót tettem. Nem is rossz :wink:

Mira! Az én fiam az elejétől fogva átaludta az éjszakát, de féléves kora után voltak időszakok, amikor ébredt. Kétszer-háromszor is. Én biztos vagyok abban, hogy a foga volt. Nem jön Andrisod foga? Miksát egyébként én ilyen korban még simán mellre tettem éjszaka, hiszen az nyugtatja meg őket a legjobban. De ha nagyon fájt a fogacskája vagy az ínye, akkor alig bírt szopizni, csak nyammogott. Nem próbálod meg a fiad éjszaka is szoptatni egy kicsit? Szaporítaná a tejet is.
Ha Miksa nagyon nem aludt vissza, akkor én lefeküdtem mellé, illetve a kiságya mellé, és akkor ő is lefeküdt szépen. Illetve előbb-utóbb :roll: :lol: Aztán volt, hogy sokáig forgolódott, de végül visszaaludt. Volt, hogy én előbb aludtam el, elég sokszor ott ébredtem én is :wink: Ha nem szopiztatod, akkor szerintem ne is vedd ki az ágyból, az én fiamat legalábbis nagyon nehéz volt visszatenni. Arra pedig nem volt remény, hogy ringatva vagy sétálgatva elaludjon, még kicsi korában sem. És nekünk volt egy keverék ecsetelőnk a fogára, ami elég jól csillapította a fájdalmat, amikor a Dentinox már nem használt. De néhányszor eljutottunk a Nurofenig is.

Márti! Nagyon sajnálom, hogy megjött :cry: . Basszus, ez milyen szemétség, hogy amikor az ember annyira szeretne babát, akkor az istennek se jön...
Majd mesélj, hogy mit mondott a doktor!
Matekhoz meg hajrá :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok,
Szirom drága, köszi, hogy így bíztatsz, ez most eröt adott nekem ahhoz, hogy ma is végignyomjam az Alexandrát, mert nekem is izomlázam van, ma nem akartam megcsinálni. De hogy így megdícsértél, bizony ma is megcsinálom!! :wink:

Te is nagyon ügyes vagy, csak csináld a callanetics-et. Nekem is van dvd-m, de én inkább a könyvböl szoktam csinálni. A dvd-n a kiadó nöci tornázik, de nagyon uncsi tényleg minden nap ugyanazt nézni, pláne, hogy csöndes, nyugis anyag, majd elalszom közben. A könyvböl pedig már kívülröl tudom a gyakorlatokat, mi miután jön, így közben tévézni szoktam így nem unalmas. Próbáld ki. :wink:

Márti, ne sírjá má a suli miatt, te válsztottad magadnak!! :lol: :lol: :lol:
Csak vicceltem, tudom milyen nehéz a dolog salád mellett, nagyon ügyes vagy és csodállak érte! A matekot is megcsinálod, meglátod, még ha kettes lesz is, de meglesz! Én tuti megbuknék belöle!
Köszi Ábel nevében a köszöntést, nagyon jól esett, hogy ti babanetes lányok gondoltatok rá! Anyukámék meg a sógornöm hívott gratulálni, meg a barátnöm az USA-ból, bezzeg anyósnak nem jutott eszébe :evil: De az ikrek névnap´jara még ajándékot is vesz mindig :twisted: :twisted: :cry: Na mindegy!

Rita, tényleg tehetnél már fel képet magadról, vagyis a pocidról! Ha a párod azt mondja, hogy szép, akkor biztosan az is!
Bernát ari lehetett :lol:
Nyugi a négy gyerköccel is ugyanúgy fogsz boldogulni, mint a hárommal!! Nem lesz semmi baj! :wink:

Mira, én is csak azt tudom írni, mint Márti, hogy ez egy élatkori sajátosság, egy éves kor elött, vagy akörül a gyerköcöknek van egy ilyen fázisa, kell az anya közelléte, próbáld megnyugtatni, tényleg a férjed is segítsen be, ha neked már sok. Majd elmúlik a dolog úgy, ahogy jött. Lesz ez még így se, nyugi! :wink:

Ábelnek ma egész délelött olvasnom kellett, meg együtt föztünk krumplistésztát, ö keverte, segített leszürni a saját játékszüröjén :lol: meg ö tette a lábasba a krumplit, ö adogatta pucolni, sózta-paprikázta az egészet, azán jóízüen benyomott egy nagy tányérral és közölte, hogy Ábi fözte, nagyon finom! :lol:
Olyan aranyos, már kívülröl tudja az iciri-picirit, meg a Török és a tehenek-et, meg az A part alatt-ot, de mindig vele kell mondanom.

Szirom, hogy állsz ma? Pizza lesz?`
Nálam megint por! :lol: :lol: De már nem is vagyok éhes másra! Azért örülni fogok, ha már egyszer elfogy! Ja, nincs többféle ízben, egyfajta van, annak sincs különösebb íze, kicsit édeskés, annyi. Fahéjat szoktam bele szórni, néha meg kefírrel iszom, akkor édesítöt is teszek hozzá, úgy olyan, mint egy o kis joghurtos shake. Szóval ki lehet bírni, pláne most, hogy ennyire szükséges, mint ahogy írtam. :wink:

Na megyek, mert megint csak én szövegelek itt. Lányok, jó lenne, ha megint kicsit jobban pörögne a topik!!

pussz

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Szisztok!

KÖSZÖNÖM a tanácsokat! :D Én is gondoltam a fogára, da amikor fáj neki, akkor szinte az egész öklét próbálja betuszkolni a szájába, hogy maszírozza vele. (Ez napközben van.) De éjszaka nem csinál ilyet. Szerintetek tényleg nyugodtan szoptassam éjjel? A védőnőnk szerint, neki már nincs szüksége éjszaka szopira, azt mondja neki már ki kéne bírnia reggelig. (most kb 9kg körül van Andris) Meg, ha már teljesen elapad a tejcsi akkor mit fogok éjjel csinálni, ha "rászoktattam" újra az éjjeli szopira? Akkor meg jól meglepődik szegény, hogy most miért nincs tejcsi... HÚ! Nem könnyű... :(


Rita, én is kiváncsi lennék a pocis fényképre. :D
mira80
 
 


Mira, de miért apadna el a tejed??
Nem fog, nyugi, ha rendszeresen szoptatsz, főleg, ha éjszaka is, nincs miért aggódnod.
Bírom az ilyen védőnőket, jöjjön el, oldja meg... :x Ő éppen olyan mint a vele egykorú asszonyok????
(Meg nemtom hány évesen már ki kell bírni, hogy az ember nem aggasztja feleslegesen a kismamákat... :wink: )
Jaj, a hasam látványára vágytok?? Biztos?? :o :shock:

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Most mégegyszer elolvastam amit írtál, vicces, mert úgy is lehet érteni, hogy neki, a védőnőnek nincs már szüksége éjszakai szopira. Na akkor ez rendben van, nem a fiadról beszélt, hanem saját magáról... :lol:

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Rita! :lol: :lol:

Mira! Neked kell eldönteni, de én nyugodtan szopiztatnám még. A védőnő nem tudhatja, hogy a fiad éhes-e, és hát persze nem is csak éhségről lehet szó, hanem odabújásról is, amit igényelnek azért a picik. Mert Andris még picike.

Fog: Miksa se tudta mondani, hogy fáj neki, és nem is rágta az öklét, annyi jött le, hogy nyűglődött, meg amit írtam, hogy nem tudott rendesen szopizni, volt, hogy föl is jajdult, amikor hozzáfogott. Nézz be a szájába, hátha dudorodik, fehérlik neki valahol az ínye!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Így jó lesz?? :)

1167916802.96.htm

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Nagyon aranyos, de ez nekem kevés :lol: :lol: :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Kevés vagyok neked, Szirom??? :)


Na, majd még meglátom, szemérmes vagyok... :oops: Meg az sem késztet éppen a magam mutogatására, hogy a gyermekeim hangosan nevetnek, amikor véletlenül meglátják a hasamat... :shock:

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Rita! Küldjed priviben, akkor csak mi látunk téged! Ugyanúgy lehet képet csatolni, mint ide. Tudod, én is szoktam, mert nálunk meg az uram a szemérmes :wink:
Bizisten nagyon kíváncsi vagyok :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


2 mondat erejéig:jönnék, de éppen tortát sütök, mert mindjárt jönnek a tesómék(itt lesznek 3 napig) , és a gyereknek tegnap volt az 5. szülinapja.
Így most nem érek rá. :?

Rita, nagyon jó a pocakos képed!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

DE:igazit kérünk!!!
Akár priviben is :wink: :wink: :wink:

Csá
Kép
vas
 
 


Rita!

Én is! Én is! Én is kérek képet. Az Ildikó szilveszteri privát emailjéből kipuskázhatsz engemet is. ha nem írj mert én láttam ám a címedet.

Mira!

Nyugi tényleg szoptassál rendesen ha igényét látod a babának rá. Szerintem nem fájhat az ínye mert akkor sokkal nyügösebb lenne. Én 20 hónapig szoptattam és semmi gond nem volt mikor már tényleg nem volt egyáltalán tejem. Ahogy írtad, hogy a szopitól megnyugszik szépen (és ismétlem magamat) tényleg nem lehet nagy baj.

Ildikó!

Legalább füst jeleket küldhetnél.

Márti
mártus
 
 


küldtem ................

Kép
vas
 
 


Rita, jó a kép rólad :lol: de én is többre vagyok kíváncsi, ez kevés! Nekem is jöhet priviben!!! Lécci!!

Megcsináltam megint a tornát, büszke vagyok magamra! :)
De úúúgy fáj!!!!!

Mira, te tudod, hogy végülis mit fogsz tenni, de én is csak azt tudom mondani, hogy nyugodtan szopiztasd éjjel is. Ábel ugyan nem szopizott, csak 3 hónapig, de attól függetlenül azért éjjel is evett, persze tápszert. Mindezt egészen 14 hónapos koráig. Én nem csináltam meg vele azt, hogy nem adtam, mert ugye már kikéne bírnia reggelig, hanem ha éhes volt, akkor evett. Aztán egész egyszerüen magától abbahagyta és a következö éjjelen már nem kellett neki. Azóta ha beteg, akkor eszik éjjel, de akkor nem is szoktam megvonni töle, mert mindig annyira lesoványodik olyankor.
A védönö meg honnan a fenéböl tudná, hogy a kisfiadnak mi a jó? Ha neki ez kell és így megnyugszik, akkor örülj neki, hogy még mindig élvezheted a szopizás minden örömét és azt a velejáró közelséget, amit utánna már úgysem tudsz visszahozni. Szerintem nyugodtan szopiztasd, a tejci pedig így szaporodni fog.

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Mira!

Üdv újra itt. Mi írtunk ám akkor választ (pl. arra, hogy mennyi idő alatt készül el egy ház), de aztán nem jöttél...
Éjszakai ébredésre én sem tudok mit írni, mert ugyan Beni 2 hónaposan átaludta az éjszakát, viszont Nátán csak 13 hónaposan, Hanna 19 hónaposan. És addig ők szopiztak éjszaka is (gondolhatod, Hanna hány kiló volt addigra :wink: ). Ha kellett nekik, akkor kellett. Ezt ne a védőnő döntse el.
Ha nem akarsz kelni, szoptatni, akkor úgy is dönthetsz, de abszolút a te dolgod.

Megyek vasalni! :D

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


ILdi, én szombaton, jövő szerdán és jövő szombaton fogok tortát sütni az ötéves kisfiamnak. :shock:
Most szombaton zsúr, Bernátnak négy-öt vendége lesz, Majának kettő (két nővér...), plusz Adél meg az anyák meg Zsolt... Jövő héten az oviba "kell" tortát vinni, jövő hétvégén meg családi buli. Közben meg ugye vizsgák meg dolgozatot kéne írnom... jajajajj.

Elmondod nekem mégegyszer ti mit is csináltatok Levente zsúrján? Kicsit be vagyok .....ijedve, hirtelen jött a nagy elhatározás. De Bernát annyira beleélte magát.
Jaj, még egy kérdés: az egyik anyuka kérdezte, jöhetne-e a nagyobbik gyerek is, akit Maja ismer. Mondtam persze, akkor hívok még egy lányt. Hazafelé kérdeztem a Bernátot nem baj-e, azt mondta, de... :( Biztattam,. hogy csak az ő vendégeinek fogunk játékokat kitalálni, meg ők lesznek a nagyszobában, Majáék a kicsiben, erre már lelkesebb lett. Úgy bánt a lelkiismeret, annyira szüksége van arra, hogy legyen saját baráti köre, bulija, és most megint nem csak róla szól a nap. Mondjam vissza a lányokat vagy mit csináljak szerintetek? Vagy elég ha csak kitüntetettebben foglalkozom az ötévesekkel?

OKÉ, CSINÁLOK KÉPET AZ AMÚGYISNAGYONNAGY HASAMRÓL!!! :wink:

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Sziasztok!

Nagyon mérges voltam tegnap, mert írtam egy szép hosszú hsz-t, és már a végénél egyszercsak újraindult a gépünk :evil: Csak úgy magától! Néhány napja csinálja ezt, tehát tutira van valami baja, majd apa megnézi talán a hétvégén...

Így aztán most word-be írok, és percenként mentek :D

Mindenesetre tegnap újraírni már nem tudtam a mondókámat, Lacus ugyanis felébredt, és egész estre roppant nyűgös volt. Végül este fél11-kor sikerült teljesen elaludnia. de utána már én voltam kilőve :D

Ezen kívül tegnap és ma is adóügyeket intéztünk Lacussal, hát egy álom a sorbanállás az apeh-nél... Hú, elegem van belőlük!

De most itt vagyok, és mindenképp írok, Lacuska kint alszik az erkélyen :):):)

Motiot,
kitartást a turmixiváshoz :) És a tornával is nagoyn ügyes vagy! De szerintem iktass be pihenőnapokat a tornák közé! Főleg ha ilyen keményen edzel, az izmaidnak is szüksége van pihenésre, regenerálódásra! Persze nem beledumálni akarok, csak aztán nehogy baj legyen.
A rövidfrizurás fotót én is szeretném látni!

Mira,
azt hiszem, én még nem is üdvözöltelek újra itt: tehát üdv!
Éjszakai kelés: az én nagyfiam kb. 2 éves koráig minden éjszaka szopizott! :) Neki ez volt az igénye, gondolom ő sem volt már éhes, legfeljebb szomjas :) Persze fárasztó kelni a gyerekhez, én bizony irigykedve olvastam azoknak a beszámolóit, akiknek a babája átaludta az éjszakát! Viszont nem akartam sírni hagyni sem Zsoltikát, és amúgy is szerettem volna minél tovább szoptatni őt, ehhez pedig a legjobb, ha éjszaka is szopizik. Egy időben úgy gondoltam, hogy majd vizet adok neki, és leszokik az éjszakai kelésekről, de ezt végülis nem valósítottam meg :D Egyébként Zsoltika 26 hónaposan hagyta abba a szopit.
De látom, a többiek is ugyanazt javasolják: szoptasd meg bátran Andrist!
Ja, és én bizony egy idő után már leköltöztem Zsoltikával a földre (ott volt az ágya, de én is melléfértem bőven), így mindannyiunknak sokkal kényelmesebb volt :)

Szirom,
ügyi vagy a callanetics-szel! Nekem sajnos csak ettől az "asszonkától" :D van dvd-m. Különben a korához képest nagyon jól néz ki a nő! Szóval a köv. lépés a super callanetics, és ezen kívül van még egy callanetics és jóga dvd-m is, amit nagyon szeretnék már megnézni, de egyenlőre maradok az alapgyakorlatoknál, amíg újra meg nem edződök.
Torkodnak jobbulást! Javult már?

Ildi,
igen, Zsoltika nagyon jól érzi magát Szentesen, és anyósék is nagyon örülnek, hogy ott van a gyerkőc :) És mivel mindenki ennyire elégedett, én is csak örülök, hogy egy kicsit nyugi van itthon :) Anyósék már elég idősek, apósom ugye bármikor kórházba kerülhet, és hát addig foglalkoznak az unokájukkal, amíg csak lehet. Zsoltinak nincs testvére, így Zsoltika és Lacus az egyszem unokák, de hát egyenlőre csak Zsoltika maradhat ott :D
Bizti Olivér is ottmarad majd idővel a barátaitoknál :)
Tudod, Zsoltika is milyen félénk volt, aztán most már nagyon vagány srác lett :D
Amúgy meg a hétvégén már jön is haza :D De nagyon örülök, mert hiányzik ám a kis rosszcsont!

Rita,
az ovival egyenlőre még várunk, szeptemberben szeretném beadni Zsoltikát. Az a helyzet, hogy az óvónők javasolták, hogy év közben ne adjam be a gyereket. Úgy szeretném, hogy a leendő ovistársaival együtt kezdjen, azokkal az óvónénikkel, akik majd 3 éven keresztül fogják őt nevelgetni (és akiknek pillanatnyilag nagycsoportjuk van). Meg aztán a betegségeket is szeretném kivédeni, amíg csak lehet, Lacus miatt!
Éjszakáink egész jól telnek, ugyanis fogalmam sincs, hányszor ébredünk, szopi és már alszunk is :D De egyre tovább alszik Lacus, ma pl. fél 10-kor ugrottunk ki az ágyból :)
Én is nagyon kiváncsi vagyok a nagypocira, kérünk szépen fotót :D

Márti,
drukkolunk a matek vizsgához! Meglátod, sikerülni fog! Végül sikerült megnézni a priviket? Ne haragudj, én nem is gondoltam, hogy nem nézted őket, azt hittem, valami technikai bibi lehet a dologban, azért nem találod az üzenetemet. De aztán mail-ben is elküldtem a linket :D

Most mennem kell, pedig még sokmindent akartam írni... De időközben Lacus felébredt (nem valami sokat aludt), és már meg is szoptattam :D

Puszi!

pgaboka
 
 


Hahó!

Alszanak a srácok :lol: Illetve Miksa csöndben van, de már ez is nagy előrelépés! Bár most gondolkodik szerintem, mert kitalálta, hogy "le akar nőni", szóval hogy megint pici szeretne lenni, és most azonnal :wink:

Basszus, elkiabáltam. Azt mondja, már jót aludt és ki akar jönni. Ááá... :roll:

Megint tornáztam ám :lol: Motiot, tök jól lelkesítjük egymást :wink: Ma majdnem ellógtam, de amikor írtad, hogy tornáztál, namondom, ha beledöglök is, megcsinálom :wink: És egész jól vagyok, már nem is vészes az izomláz. Viszont ma megnéztem az órát, ez is 50 perc ám. Éreztem én, hogy hosszú :wink:

Diétát tartom, az uram meg szoszo, de azért nagyjából ő is. Csak persze ő tegnap már majdnem 2 kilónál tartott - 2 nap után! Megáll az eszem, ezek a pasik irtóra gyorsan reagálnak a fogyókúrára!

Gabi! és lehetne kérni a másik DVD-ket is? Jó, legyen ez az asszonka, már az is változatosság, ha csak egy kicsit más :wink: És az a super izé már sokkal húzósabb? És a másik? A jógát azt én még sosem próbáltam.

Ovi: tök érdekes, bár már írtam, hogy nálunk meg folyamatos beszoktatás van, egyesével szoktatják be őket.

Kérdezek még egy nagyon genyót: nem vagy irigy anyósodékra, ha sokat van velük Zsoltika? Húú, én lehet, hogy lennék :oops: Ciki, tudom :oops:

Rita! Most akkor kapjuk azt a képet? :lol:

Szülinap: válassz valami egyszerű tortát, ha már ennyiszer kell sütnöd! Az nagy marhaság, hogy muffintésztából süssön az ember tortát? Azzal mégsincs annyi nyűg, mint a hagyományossal. Bár még sosem próbáltam :wink:
Nem tudom, te mennyit sütsz tortát, de nekem az ősszel irtóra szép lett a Katica tej tortabevonómassza Miksa tortáján. Meg is lepődtem. Tükörsima és szépen megkeményedett.

A vendégekben nem nagyon tudok tanácsot adni, te sokkal jobban ismered Bernátot. Annyit én is láttam, hogy érzékeny, nagyon szép lelkű kisfiú. Ha a nagyok is külön megköszöntik, az nem esne jól neki?

Ildi! Érezzétek jól magatokat, és azért gyere egy picit, ha tudsz! Piával meg csínján, ugye a tesóddal vodkáztatok egyszer be? :wink:

Én meg egész délután telefonálgattam, mert a volt mh-men a kutyának nem hiányzik a céges telefonom, még azt is nehezen tudtam kideríteni, hogy kivel kell beszélnem, ha le akarom adni. Sajnos őt már nem tudtam elérni. Őrület, pedig eléggé nyomaszt. Telcsizni már nem akarok rajta, nehogy rám verjék a számlát. De a számot szívesen megtartanám, szóval elég bonyi. De holnap megpróbálok most már a végére járni. Meg kiderítettem, hogy van a nevemem egy ezeréves készülék, amit sosem használtam, és úgy volt annak idején, hogy átvesz egy kollégám, de persze nem vette át, és már nem is dolgozik a cégnél, sőt, az egész osztályunk megszűnt. Most hol a fenében keressem azt a vacakot? Mondjuk lehet, hogy egyszerűbb, ha kifizetem. Ha kérnek érte egyáltalán valamennyit, mert olyan szerintem már csak a múzeumban van :roll: :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Beszti, köszönöm az akkori válaszokat meg is néztem őket, csak aztán egy jó darabig nem volt netünk és így nem tudtam jönni. :(

Lányok! MINDEGYIKŐTÖKNEK nagyon köszönöm a tanácsokat a szopival kapcsolatban. Örülök, hogy nekem is válaszoltok annak ellenére, hogy új vagyok köztetek. :D :D :D

Rita, jó a kérdés. Én nem is tudom mit csinálnék. Szerintem, ha Bernát látja, hogy Ő és a kis barátai vannak a központban, akkor nem hiszem, hogy gond lesz Maja barátnőiből. Elvégre a lánykák eljátszanak egyedül a másik szobában. (Remélhetőleg... :wink: )
mira80
 
 


Mira! Csak én voltam most olyan bunkó, hogy neked nem írtam semmit, de mentségemre szóljon, hogy napközben meg igen.
Szóval megszavaztuk neked az éjszakai szoptatást :lol: Az urad miccól hozzá? :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Szirom,
persze hogy megkaphatod a többi dvd-t is :):):) Aki ilyen szorgalmas, annak mindenképp jár!
A super már elég kemény, szerintem egyenlőre inkább maradj az alapoknál. A jógásat még nem próbáltam, de már belenéztem, nagyon szép és olyan keleties az egész :D De azt nem tudom, milyen lenne csinálni.

Nem, egyáltalán nem vagyok irigy anyósékra! Igazából lelkiismeret-furdalásom van... Mintha lepasszoltam volna a gyerekem... Pedig hát Zsoltika nagyon szeret ott lenni, épp ezért nem kéne úgy éreznem, hogy ez valami rossz, mert egyáltalán nem az. Nagyon várom a vasárnapot, hogy hazajöjjön végre. Ma már kérdezte is, hogy mikor megyünk érte :) Végre együtt lesz a család!

Meg azért is furdal a lélek, mert jól érzem magam így, hogy jóval több időm jut Lacusra, kicsit félek is ilyenkor, hogy mi lesz a jövő héten, de eddig is mindig megoldottuk, ezután is meg fogjuk :)

Szóval egy kicsit felemás a helyzet, de mindig azzal nyugtatom magam, hogy ő jól érzi magát, anyósék imádják, egy kicsit én is szusszanok, tehát ez mindenkinek jó :)

Hát, röviden ennyi, de még órákig tudnám elemezgetni az érzéseimet :)

Nem tudom, írtam-e, de amikor Lacus született, az első hetekben nagyon éreztem, hogy Zsoltika eltávolodott tőlem (vagy én tőle?), és ezt még a férjem is észrevette. De ez kényszerűségből alakult így, hiszen Lacussal foglalkoztam, akkor szoktunk össze :) Na szóval ez is nagyon bántott, pedig nem a szeretetem csökkent, csak egyszerűen nem jutott rá annyi idő, mint korábban.

Aztán persze ez is változott, ahogy kialakultak a napjaink, és bár ugyanaz az állapot sosem jön már vissza, nagyjából én is rendeztem soraimat :) De lelkileg még mindig nem dolgoztam fel, hogy most már nem csak Zsoltika van nekem :)

Lacus mocorog, mennem kell...

pgaboka
 
 


Gabi! Nagyon köszi, majd megdumcsizzuk a részleteket, jó? Te nem akarsz mondjuk egy Béres Alexandrát? :wink: Azt tudunk írni!

Értem a lelkifurit. Nekem is van, ha anyu vigyáz Miksára, még akkor is, ha csak pár órára. Még akkor is volt, amikor a házat festettük, halálra dolgoztuk magunkat, anyukám meg itt játszott az udvaron Miksával. Nem lógattam a lábam, aztán mégis. Tök hülyének érzem magam olyankor. Hisz mi az oviból már délben a nagymamához mentünk, egész délután ott voltunk, és bár anyunak nem volt más választása, szerintem mindenki természetesnek érezte a helyzetet.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: