Új privát üzeneted érkezett!

MÁrti, gratulálok!

Gabi nagyon szép a családod, szuper jók a képek!
És a képeslap is nagyon klassz, köszönjük szépen!!

Ildi, de idétlen vagy!!! :lol: :lol: :lol:

Szirom!!!!! Gyere holnap reggel egy pillanatra azért, jó??

Mindenkinek jó készülődést!!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Márti,
nagy-nagy gratula!!! Közgáz vizsga 4-esre, nem semmi! Nagyon ügyes vagy, de tényleg!

Rita,
köszönjük :)

Szirom,
várjuk a híreket :) És továbbra is sokat gondolok rátok!!!

pgaboka
 
 


Hahó!

Elég álmos vagyok, mert mézeskalácsoztam az éjjel, meg nem nagyon tudtam aludni, mert fájdogált a pocim, de nem jött meg vagy valami, úgyhogy remélem, most már így maradok :wink: Majd holnap reggel tesztelek, már most izgulok miatta :wink:

Rita! Végre, csak előkerültél te is :wink: Jövök még, persze. Most is egyedül vagyunk még, az uram éjszakás volt, meg ma is az lesz. Igaz, ma már anyuék itt lesznek. Miksa is nagyon várja őket.
Sikerült a takarítás?

Gabi! Nagyon szép a képeslap! Meg is jegyeztem magamnak, de tegnap kizárólag a saját nyűgömmel bírtam foglalkozni. Nem szép dolog :oops:
Megnéztem a képeket is, nagyon-nagyon szépek vagytok te is a pasijaid! :wink:

Motiot! Te is kacsát sütsz? :lol: Jó is az :wink:

Ildi! :lol: :lol: :lol: :lol:
Aztán később bejött azért :lol:

Mártikám! Gratulálok neked a vizsgádhoz! 4,9-es átlag, mi? :lol: :lol:

Besztiéket vajon hazaengedik karácsonyra?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 

 
 

Itt vannak a mézesek. Az idén a házak nem lettek szépek sajnos. És két hólyagot is égetett az ujjamra a forró olvasztott cukor, amivel ragasztottam :evil: .

Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Jó reggelt,
benéztem azért én is, már csak Szirom miatt is :wink:
Nagyon drukkolok!!!!!
Egyébként nekem is fájdogált a pocim Ábellel, amolyan mensisen, szúrkálósan, úgyhogy szerintem ezzel minden rendben van. Holnap reggel pedig tesztelj és jelents! Szerintem mi is lagalább úgy izgulunk, mint te!!!

Mézesek gyönyörüek, mindig elcsodálkozom rajta, hogy hogy képes valaki ilyeneket csinálni :wink:

Márti, gratulálok én is a vizsgádhoz, nagyon ügyes vagy!
De most már akkor tenyleg készülödj te is, ne foglalkozz egy darabig a sulival, hanem élvezd a családod!
Babaprojekt hogy áll?
Mi szorgalmasan "gyúrunk" és gyártunk rá! :lol: :lol: :lol:

Ildi, te is készülödsz gondolom, de azért bekukkanthatsz!

Gabi, nagyon szépek a képek, gyönyörü kis családod van, látszik a képeken, hogy nagyon boldogok vagytok így négyesben! A képeslap is nagyon szép, nekünk is kéne valami hasonló, de szerintem már nem lesz rá idö. Ma este vendégségbe megyünk, délután meg halászlét fözünk holnapra, hogy ne legyen olyan sok a meló holnap, most meg nagyon szép idö van, kimegyünk a kertünkbe, megmutatjuk apukámnak, hogy milyen szép. Meg Ábel is futhat egyet, bár szegénykém elég takis. Szívom az orrát, jön is belöle rendesen, jó kis sürü cucc.(bocsi) De amúgy semmi más baja nincs, remélem ezzel megússzuk.
A ma iebéd pedig már késze na, gulyáslevest föztem, meg a lánogs tésztája be van dagasztva :wink:

Rita, jó, hogy te is jöttél, azért próbálj meg egy kicsit többet jönni mostanában, jó? Hogy vana pocid? Nem mész mostanában uh-ra? Most már igazán tehetnél fel pocis képet, most már azért csak látszik valami,nem?

Na mentem, mert a fiúk már mennének..
Majd még jövök, ha máskor nem, akor holnap korán reggel

puszi mindenkinek, jó készülödést

Motiot
motiot
 
 


Sziasztok!

Szirom,
nagyon-nagyon drukkolunk továbbra is!!! :) Én folyamatosan Rád gondolok...
A mézesek pedig gyönyörűek, nem is tudom, miért mondod, hogy a házikók nem lettek jók, én feleilyen szépet sem tudnék gyártani :(
Hú, én már nagyon várom a holnap reggelt!!!

Motiot,
köszi a dicséretet :) Babaprojekt :D Tessék csak igyekezni! :D:D:D

Mi is készülődünk, bár természetesen voltunk levegőzni egyet, majdnem 3 órát jártunk :D Jó kis mozgás mindannyiunknak, Lacus meg alukált szépen.

Olyan fura, egy másik babás anyuka ismerősöm is azt mondja, hogy vannak, akik ilyen télidőben ki sem mozdulnak otthonról. Hát, mi bizony megyünk, persze csak ha nem esik nagyon az eső, vagy ilyesmi, mert nagyon kell Zsoltikának a mozgás, és nekem is persze!

További jó készülődést mindenkinek, jövök holnap reggel is :)

pgaboka
 
 


Sziasztok!

Na, végre kezd vége lenni a napnak. Ma úriasszony voltam (meg tegnap is), mert az anyósom meghívott minket ebédre. Holnapra meg adott annyit, hogy ne kelljen főznöm, 25-én náluk eszünk. Jó, mi? :lol:
De. voltam Andrással a városban sapkát meg sálat venni. Olyan szépet kaptam neki, olyan jól áll a szép kék szeméhez. Du. takarítás túrbó módra, süti sütés, vasalás.

Szirom!

Mézeskalács: Hogy nem lett túl szép. Ha Gabi azt írja, hogy fele ilyet sem tudna, na én negyedet sem. És ez tök őszintén mondom.
Baba téma: úgy a jövő hét második felénél már én is okosabb leszek. Most nagyon higgadtan kezelem, nem lovalom bele magamat semmibe.

Gabi!

Képek még mindíg nincsenek, és nagyon kíváncsi vagyok ám.
3 óra séta. Hú, de régen volt már nekem is ilyen. Pedig, hogy tologatnék már én is újra babakocsit.

Ildikó!

Nagy a csend körülötted?

Ja, Lányok nézzetek bele a privát e-mailjeitekbe is mert van egy kis meglepetés a számotokra és szeretném ha vki. megírná privát Rita és Beszti e-mail címét mert nem tudom.


Sziasztok, jó éjt: Márti
mártus
 
 


Nagyon, de, nagyon boldog kari ünnepeket mindenkinek!!!!!!

Kép Kép Kép
vas
 
 


Márti, köszi a mailt, aranyos :D

Szirom, mi a helyzet???? :wink:
vas
 
 


Teszteltem egy csont negatívat :cry: De meg még nem jött, 2 nap késésnél tartok.

Nagyon boldog karácsonyt kívánunk mi is mindenkinek!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom, ne add fel, ez még lehet pozitív is! Amíg nem jön meg, addig jó!! Azért majd írj!

Nagyon nagyon boldog és békés karácsonyt kívánunk mindenkinek, lányok, nagyon örülök, hogy ismerhetlek Benneteket és hogy írhatod ide.
Remélem jövöre is ugyanígy összetartunk( és a terhesség és gyereknevelés gyötrelmeiröl beszélgethetünk, nem a topikcímröl :lol: :lol: :lol: )
Szóval mindenkinek minden jót!!!!!!!

puszi

Motiot+ Ábel+Tibor
motiot
 
 


Nagyon szép karácsonyt kívánok mindenkinek!!!!

(Mi megvagyunk, bár kicsit betegen, Adélnak láza van, nekem hőemelkedésem, de a hangulat rendben...)

Puszi mindenkinek!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Nagyon-nagyon boldog karácsonyt mindenkinek!

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Sziasztok!

Remélem, hogy mindenkinek jól telt a szenteste, és még mindig jól telik a karácsony :wink: Motiothoz csatlakozva én is szeretném nektek elmondani, hogy nagyon sokat jelentetek nekem, és örülök, hogy ismerhetlek beneteket és nap mint nap beszélhetünk! :wink: Tegnap nem volt bennem annyi erő, hogy bővebben írjak, mert annyira elkeseredtem, hogy őrület. Nagyon-nagyon biztos voltam a két nappal korábi halvány teszt és az érzések birtokában, hogy 24-én reggel tesztelek egy szép pozitívat, és ez lesz életem egyik legszebb karácsonya. Ehhez képest totális negatív, és akkor még elkezdett apám kóstolgatni, ami nem furcsa, csak akkor nem esett jól. Odáig jutottunk, hogy kis híján hazament, és nem mondom, hogy nem válaszoltam ingerültebben a kelleténél, de ő volt a főkekekec, és messze nem érzem annyira hibásnak magam, mint amekkora műsort csinált 24-én délelőtt. Ráadásul szegény uram három napig vécét szerelt, mert elrepedt a csésze, és kb. a harmadik volt jó, amit vett, elszidta a vécégyártók öreganyját is, és közben dolgozott még 23-án is éjjel, szóval kicsit sok volt szegénynek. De végülis délutánra kiegyenesedtek a dolgok, és szép volt az este. Miksa mondjuk nem vetette rá magát annyira a vakond és barátaira, mint vártam, de most már barátkozik velük. Elég furcsa, hogy filmen és könyvben imádja őket, de a plüssfiguráktól hátrahőkölt (egyedül a kisvakond tetszett neki elsőre). A parkolóházat órákig szereltem össze, mert az összes pasi elaludt (bár a tesóm kb. negyedórát segített, de fölhúzta magát rajta, szóval nem volt benne sok köszönet), meg közben anyámmal őriztük az uram épp fővő töltött káposztáját, aztán mire a kidőlés határára kerültünk és mentünk aludni, addigra a pasasok fölébredtek és hajnali négyig dajdajoztak... :roll: Ma kora délután elmentek anyuék, de holnap jön a férjem családja (nyolcan), úgyhogy eddig csináltam egy kondér majonézes krumplisalátát, megsütöttem egy szép darab bőrös malacot, most sül a rácponty (erről nem tudtam, apám hozta az alapanyagokat és rakta össze tegnap, de muszáj ma megsütni, mert tovább nem tartogathatom), holnap reggel meg még lesz az ötkilós kacsa.

Közben szurkolok, mert még mindig nem jött meg, és ez már nekem is gyanús. A 17. napon vagyok a peteérés után. Átlagban nekem 14 nap, ritkán 15 nap ez a szakasz, úgyhogy reménykedem. Csak azt a tegnapi tesztet nem értem. Kicsit fájdogál, de nem vészes (23-án volt a legkeményebb, amikor meg kellett volna jönnie), és olyan lufiszerű érzés a pocakban. És elővettem a 85D-s melltartómat, mert már csak ez jön rám, és fájnek a melleim is. A tegnapi teszt nélkül biztos lennék a dolgomban, de így nemtom. :roll:

Rita! Ne haragudj, hogy nem írtam vissza sms-t, de őrültek háza volt. Nagyon köszönöm, örültem neki nagyon. Nektek is minden szépet és jót :wink:

Márti! Irtó megható és aranyos volt a videó, nagyon szépen köszönjük! :)

Beszti! Örülök, hogy otthon vagytok (ugye? :lol: ), mikor teszel képet? :wink:

Gabi, Ildi, jó volt a kari? Gyertek szépen :wink:

Kép

És a félkész asztal Miksával és a vakonddal:

Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok,

Szirom, ezek nagyon bíztató jelek, remélem még mindig nem jött meg! Írj azért majd, jó?Hát az összezörrenés apukáddal biztosan nem lehetett túl jó, nálunk is elöfordul az ilyen, ezért is csodálkoztunk mind a ketten, hogy idén nem volt semmi ilyen incidens. Teljesen békésen szépen töltöttük az ünnepeket.
Anyukámék ma reggel elmentek, mától egyedül vagyunk.
Most lettem kész a pakolással meg mindennel, megint szép rend van. :lol:
Apa meg Ábel hagytak aludni fél tizenegyig! Nem is tudom mikor aludtam ilyen sokáig utoljára, de nagyon jó volt. :wink:

Karácsony Ábelnek szerintem most volt elöször igazán szép, most értette meg, hogy Jézuska, meg fa meg ajándékok meg szeretet stb. De a fának nagyon örül, ahányszor bemegy a nappaliba mindig csodálattal kiabál, hogy "kalánconfa!!!" és nézi sokáig.Olyan aranyos. Azóta egy folytában játszik, a könyvek jöttek be neki szerintem a legjobban, igazi kis könyvmoly :wink: Meg fúr farag a munkapaddal, zenél a szintetizátorral és örül. Egyszóval szépen sikerült minden. Képeket majd teszek föl én is, csak még fel kell öket tenni a gépre. Majd este, vagy holnap este megcsinálom.
Szóval Szirom lécci írj, hogy mi a helyzet, tudom elfoglalt vagy, mert jön a következö vendégsereg, de azért egy percre gyere!
Miksa nagyon ari a képeke, szép az asztalod is! Fáról nem teszel képet?

Többiek? Remélem mindenkinek nagyon szépen telt/telik a karácsony és mindenki boldog, feltöltödött.

Én mától nem eszek semmit, mert durva a dolog nagyon, nem álltam rá a mérlegre, de már apa is rámszólt, hogy akkor most egy kicsit vissza kéne venni a tempóból, mert ha így folytatom, akkor két hónap múlva gurulok. Rá se merek gondolni, hogy milesz, ha ekkora súllyal leszek terhes :lol: :lol: :lol: Bálna!!! :lol: :lol: :lol:
Na mindegy. Ha összejön, nagyon örülünk és akkor majd utánna marad a fogyókúra, nem igaz?

Képzeljétek hogy jártunk 23-án este! Ezt még el kell mesélnem! Vendégségben voltunk, aztán mikor hazaértünk apa apukámmal elkezdték böngészni a friss totó eredményeket, mert ha itt vannak a szüleim, mmindig játszanak. Párom nézi öket, ez is jó, ez is jó, ez is bejött és úgy tovább. Már ott tartottak hogy 12 találat bejött, az utolsót meg még nem fejezték be, vártunk, vártunk... Aztán megjelent az eredmény, ez is jó!! ( itt nem 13+1-es totó van, hanem csak 13, az a telitalálat) Kezdtünk örülni, mert hát 13-asunk van a totón, pár ezer euro!!! Már majdnem pezsgöt bontottunk, erre megjelent a teljes sor, apa nézi, nézi, itt valami nem stimmel. Kiderült, hogy egy meccset elnézett a köezép és csak 12-esünk van. Hát ne tudjátok meg azt a hangulatot! Mikor már beleéled magad, hogy nyertél és mégsem! De aztán megbeszéltük, hogy inkább más dolgokban legyen nagyobb szerencsénk, a pénz nem olyan fontos :wink: A lényeg, hogy együtt vagyunk és szeretjük egymást és egészségesek vagyunk, nem igaz? :wink:

Na megyek, mert valami ebédet is kéne csinálni, kacsa csak este lesz.

Puszi mindenkinek!

Motiot
motiot
 
 


Hahó!

Motiot, kívánságod parancs :wink: A fa:

Kép

Mensi nincs, remélem, nem is lesz. Ha holnap is ez a helyzet, akkor megint tesztelek, csak még nemtom vagy holnap vagy holnapután. Holnap reggeli pisiből ugye nem fog menni...

Totó :lol: Most akkor nyertetek végül?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Szirom,
nagyon sokat gondoltam rád az elmúlt napokban! Ez nagyon jó, hogy nem jött meg, a negatív teszt pedig semmit sem jelent! Persze jobb lenne egy szép pozitív, látni a két csíkocskát, az eloszlatna minden kételyt, de ahogy írod, eléggé egyértelműnek tűnik a dolog :):):)
Sajnálom, hogy 24-én nem volt felhőtlen a napotok... De fő, hogy estére minden rendbe jött!

Márti,
megnéztem én is a videót, nagyon aranyos Andris, köszönjük szépen!
A képeket meg tudtad nézni végül?

Ildi,
a Te táncodat is megnéztem ám, csak nem ment elsőre, sőt, másodikra sem, de aztán Apa megoldotta nekem a problémát :D

Motiot,
jajj de irigyellek az alvás miatt! Én minden reggel nagyon korán kelek :( Hú, de jó lett volna, ha megnyeritek a totót! Mi is gyúrunk egy lottó 5-ösre :D De hát egyetlen egyet sem találtunk el. Különben teljesen egyetértek, a legeslegfontosabb az egészség, szeretet, a többit meg lehet oldani, igaz? De azért valamennyi pénzt nyeretek, ugye?

Nálunk is nagyon jól telt a Karácsony, reggel Zsoltika kissé kábán meredt a karácsonyfára és az ajándékokra :D De nagyon szereti, az összes díszt felfedezte a lakásban, nagyon jó volt látni az örömét :D A tigrisjelmezét azóta nem veszi le :D

Mindjárt mutatok én is néhány fotót. A bőrfociját is kipróbáltuk, nagggyon rúgta a játszón, rengeteget vetődött is utána, igazi focista! A mamáéktól pedig kapott legót (tűzoltósat), és egy szép kardot is! Ez utóbbi az abszolút sláger, azt is megmutatom :D A fotó csalóka, ez csak műanyag, annyi bajt sem lehet vele okozni, mint egy fakanállal :)

Végül: én is nagyon örülök, hogy ennek a csapatnak lehetek a tagja :) Olyan jó, hogy már ilyen régóta ismerjük egymást, segítünk egymásnak, együtt fogytunk és most együtt babásodunk-babázunk :D Szerintetek még nyugdíjasként is fogunk levelezni? :D:D:D

Kép

Kép

Kép

További jó pihizést mindannyiótoknak!

pgaboka
 
 


Jó reggelt!

Mi is megvagyunk ám, csak kissé nyavalyásan... Adél péntek óta beteg, én szombat óta, az uram hétfőn lázasodott be. Hétfő délután elmentünk ügyeletre, előbb Adélt mutattuk meg (antibiotikum), aztán engem (lázcsillapítás). Nekem tegnap nem volt semmi hangom, éppen amikor anyósomék meg a sógoromék jöttek hozzánk, hát nem én voltam a társaság lelke... :)
Viszont tegnap az urammal felhívattam a nőgyógyászomat, aki felmentést adott a mai afp alól. Egy kis jó a bajban... :) Cukormérésre meg lehet később is menni. :wink:

Na, de csak panaszkodom, pedig nagyon jó volt a karácsony, igaz természetesen nem volt sima, volt megint egy kis izgalom benne...
Talán mondtam, hogy Bernát nagy vágya volt egy playmobil vár, ami elég horror áron kapható. (30 valamennyi... :shock: :shock: ). De nagy szerencsével nyáron vettem egyet használtam, baromi boldog voltam, alig vártam a karácsonyt, hogy lássuk Bernát örömét. A vár a húgoméknál volt elrejtve, 23-án felmentem hozzájuk összeszerelni. És ekkor ért a hidegzuhany. Kiderült, hogy hiányos, de alapvető elemek hiányoznak belőle... :x :x :x . Bőgtem mint a zápor, mi lesz a kisfiam karácsonyával, messze erre számított a legjobban. Ha tudtam volna, hogy nem teljesíthető, akkor kitalálok helyette mást, valahogy leépítem ezt a vágyát, de így, hogy ott lapult a tesóm szekrényében, persze, hogy nem tettem. :( Mit lehet ilyenkor tenni? Hát nem tudom, ti mit tettetek volna, kíváncsi vagyok rá nagyon, mi vasárnap reggel megvettük az újat harmincvalahányért... :oops: :shock: :? SOHA nem vennék ennyiért játékot, abszolút ellenkezik az elveimmel, meg ennyi pénzünk sincs, hogy ezt megtehetnénk (most is a nagyszülők segítettek), de ha lenne sem költenék ennyit. De ez vészhelyzet volt...
Mindenesetre Bernát nagyon-nagyon boldog volt, nagyon jókat játszanak vele mindhárman, tényleg szuper. :)

Ez volt tehát az izgalom, ezt leszámítva minden nagyon jól sikerült. :) Először itthon jött a Jézuska, a gyerekek teljes extázisban voltak, amikor pedig be lehetett menni a szobába, mert csöngettek az angyalok, olyan jó volt figyelni őket, azt a boldogságot!! :) Jót játszottunk (mi Zsoltival szereltük a várat :) ) aztán átmentünk anyukámékhoz, ahol 12-en voltunk összesen, még egy csengetés, ajándékok, öröm a köbön :) , vacsora.. szóval nagyon szép volt. :)

Szirom, azért jelentkezz ma is, mondd, mi a helyzet!! Nagyon drukkolok ám én is itt csendben!
Fátok nagyon szép, a mézesek is, nem tudom, mi nem tetszik neked ezeken!!! Megmutassam a mieinket? Mindjárt elégedettebb leszel! :wink:

Motiot, totó :roll: :) .
Azért ne semmit ne egyél, csak mértékkel kezdj bele bármilyen fogyásba, tudod, inkább jöjjön a baba!!
Képzeld, én meg fogytam karácsony alatt másfél kilót, ilyen sem volt még! De ilyen áron nem annyira örülök neki... Csak reménykedem, hogy babával minden oké odabenn, valami kis kaparászást érzek, úgyhogy talán ő nem lett taknyos... :)

Ildi, hogy vagytok, kis helyzetjelentés?? :)

Beszti, nektek hogy sikerült a babás karácsony??? Kicsi Simont megmutatod majd?? Tesóknak tetszik a baba?? MILYEN A NÉGYGYEREKES ÉLET??? :)

Megyek, kicsit szorgoskodom, mert amíg én itt írtam, az uram rendbetette a konyhát teljesen :oops: .

További szép napokat mindenkinek!!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Gabi, remélem igen!!! :D
Nagyon jók a képek, látszik, hogy Zsoltika nagyon örült az ajándékoknak!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Sziasztok!

Gabi! Nagyon-nagyon aranyos Zsoltika a jelmezében! Nekem rögtön az állatkerti játszó jutott róla az eszembe, ahol szintén tigrisjelmezben szaladgált, és annyira nagyon élvezte! Hiába, vannak kedvencek, akik sosem esnek ki a pikszisből :wink:

A karddal ezért vigyázzatok, nekünk van egy ismerős kisfiú, aki imád kardozni, és mindig a gyerekek feje felé csapkod vele. Mindig attól rettegek, hogy kiszúrja Miksa szemét. És egy ilyen balesethez nem kell veszélyesnek lennie a kardnak.

Rita! Jobbulást nektek! Remélem, hogy nem azt kaptátok el, amit mi, mert azt senkinek sem kívánom. Kettő és fél hét telt el, én még mindig fújom néha az orrom, Miksa pedig nálam egy kicsit többször. Alvások előtt szívjuk is még neki. Bár ő egy nappal mögöttem van.

Ajándék: nagyon szép volt tőletek, és igen, mi is ezt csináltuk volna :wink: . Igazatok volt, és Bernát öröme ezt igazolta is.

Viszont a tanulság: mindent meg kell nézni idejében. Ha megtetted volna, akkor ezt előre tudod, de ezt csak mondani könnyű, és különben is "eső után köpönyeg". Én is így jártam volna :wink: . Nem reklamálsz az eladónál?
Mint ahogy ha mi is kibontottuk volna ezt a garázst, amit Miksa kapott, akkor tudtam volna, hogy órákig tart, mire összerakjuk. Szegény gyerek, azt se értette először, hogy mi az ajándéka, annyira darabokban volt. Legközelebb az ilyesmi összerakva megy a fa alá. Csak nálunk az is benne volt, hogy Miksa egy hónapja vonzódik a becsomagolt, szalaggal átkötött dobozokhoz, ezért mindenképpen úgy akartam neki adni. Nomindegymosmár :wink:

Rólunk: délelőtt nincs nyitva a faluban a gyógyszertár, csak délután, úgyhogy ebéd körül beugrunk Miksával tesztért. Most már 19 dpo, elvileg a délutáni pisinek is kéne mutatnia, ha van valami. De nem is tudom elképzelni, hogy ne legyen, abszolut olyan érzésem van. És már annyira elegem van abból, hogy ne éljem bele magam, nehogy csalódjak. Bele akarom élni magam és kész :lol: Illetve két rendes csíkot szeretnék. Most szerintem azt csinálom, hogy veszek két tesztet (ha kapok :oops: ), és az egyiket megcsinálom még délután, a másikat meg reggel. Ha nem kapok, akkor reggel hoz az uram (éjszakás, ebben az évben utoljára :roll: )

Puszka nektek! Gyertek többiek mesélni!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom!

Drukk!!!
Ilyen Dpo és hők mellett én tuti terhesnek gondolnám magamat. :D :D A teszt bőven tévedhet!

És akkor közkívánatra :D...

Ő Simon 2 naposan:

Kép

Itt meg a 4 gyerek karácsony este:

Kép

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Beszti! Gyönyörűek, nagyon szépek mindannyian! Simon különösen :lol:

Két teszt is tévedhet? Mert ez is negatív :cry: . 20-as érzékenységű...

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Beszti, tényleg gyönyörüek a gyerköcök! Simon milyen kis tündér! Most már tényleg én is szeretnék babát! ( Rajta vagyunk a témán rendesen :oops: :lol: :lol: )
Nagyon büszke lehet a kis /nagy családodra!

Szirom, én ezt a tesztet nem értem most már! Még mindig nem jött meg, höd magas, melleid feszülnek, pocid fájdogált, szúrkált, lufiszerüen, akkor meg mi lehet a bibi? Én ezekkel a tünetekkel tutira azt mondanám, hogy terhes vagy. Lehet, hogy tényleg délután már nem mutatja úgy ki a teszt? Próbáld meg holnap reggel, aztán ha akkor sem leszel okosabb, szerintem azonnal hívd fel a dokidat, hogy mi van ilyenkor. Vérböl már tuti ki lehet mutatni a dolgot, nem? Nagyon nagyon szurkolok neked továbbra is! :wink:

Többiek?

Motiot
motiot
 
 


Hahó!

Hát lányok, köszönöm mindenkinek a drukkokat, de megjött megint, végre a reményeknek. Nem jellemző rám, de most ott tartok, hogy föladom. Kész. Talán nekünk ez nem jár. :cry:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom!!! na ne már!!! Nem szabad feladni!! Tessék elmenni orvoshoz és nem csak elcsevegni a dolgokról, hanem igenis utánnajárni, hogy mi lehet a gond és ha kell akkor apát is belevenni a dologba!!! Igenis jár nektek is baba, csak ne add fel lécci!!!
Ígérd meg nekem, hogy elmész dokihoz és megbeszéltek mindent, hogy mit érdemes és mit kell és mit lehet tenni.
Anyira régen azért nem próbálkoztok, hogy ennyire tragikus legyen a helyzet.
Egyébként meg lehet, hogy pont ez a nemtörödöm hozzáállás fogja meghozni a sikert, hogy nem akarod annyira, nem vagy teljesen rákattanva a dologra. Nézd így a dolgot, meglátod hamarosan babázhatsz!!!!
Pihizz sokat, próbáljatok meg kikapcsolódni, csinálj valamit, amit már régen szerettél volna, kényeztesd magad, egyél egészséges ételeket, menj nagyokat sétálni Miksával, élvezd az életet és a már meglévö gyönyörü családodat és meglátod, ha kicsit ki tudsz kapcsolni könnyebben megy majd a babásodás is.

Fel a fejjel és sok puszi!!!!! :wink: :wink:

Motiot
motiot
 
 


Szirom, megértem nagyon az elkeseredésedet, de tényleg nem szabad feladni!
Most mátr egy éve próbálkoztok, úgy fogd fel inkább, hogy eddig magatokra voltatok utalva, most meg orvosi segítséget kaphattok, kiderülhet, hogy esetleg egy egészen apró dolog miatt nem jött össze eddig. RENGETEG ismerősöm van, akik a második, harmadik babára vártak több mint egy évet! (Tényleg, nem csak nyugtatlak!!)
Attól, hogy egy baba nem elsőre jön, attól még jöhet, csak nem szabad feladni, jó?
Szirom, ne szomorkodj tovább!!!


Beszti, Simon gyönyörű, olyan kis formás szép pofija van, hogy az csoda! Meg a négy kis csemete is gyönyörű a fa alatt!!! :) Ha majd lesz egy kis időd (... :D :D :D ) akkor írj egy kicsit magatokról, jó??

Rólunk: mérsékelt hányás, hasmenés ütötte fel a fejét... Nyilván nagy duhaj szilveszterünk lesz! :shock: :)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Szirom, én is nagyon sajnálom, de tényleg nem szabad feladni, de lehet, hogy tényleg jót tenne egy-két hónap szünet , amiben nem izgulsz annyira, nem várod annyit, nem hőmérőzöl, kicsit nem gondolni rá(tudom, kurva könnyű mondani).De ilyet ne mondj, hogy nektek ez nem jár.
Dehogynem!!Hiszen már bizonyítottatok, igenis tudtok szép, okos, egészséges, édipofa kisgyereket csinálni.
IGEN!!TUDTOK!!!!
És most a kicsi valamiért megvárakoztat benneteket!!!
DE jönni fog, hidd el!!!Ne kenődj el!!!! :wink:
Annyira örültem már nektek karácsonykor!!!!
De tényleg szerintem most egy kis pihi kéne, aztán meg doki neked is, meg szegény urad játékosait is megnézni.
Valami magyarázat csak van, hogy miért várat magára ennyit ez a bébike!! :)
Fel a fejjel!!!


Többieknek majd írok, de annyira nincs időm írni, ha mindenki itthon van.Kari jó volt, anyu is itt volt, tesómék jövő héten jönnek, anyósék meg ................................ :lol:

Beszti nagyon helyes Simon!!! :D
Gabi, jó a családi képeslap :D
Rita, jobbulást, szegények most letettek betegek.Playmobil megérhető :roll:
Motiot, totó :roll: És a 12-es nem is fizet????
Márti, mizu????

Szirom, melyik parkolóházat vettétek?Berchet???
Mert az uram is leanyázta azt, aki ezt kitalálta, ő is szenvedett, mire összerakta

PUSZI!!!!
vas
 
 


Kép
Kép Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
vas
 
 


Kép

Kép
vas
 
 


Épp mot akartam megkérdezni, hogy Ildi merre jár, de megelöztél :lol:
Nagyon szépek a képek, neked is gyönyörü családod van!

12-es nem fizetett szart sem sajnos :lol: :lol: :lol: Ez a mi sorsunk!

Rita, remélem azért jobbanvagytok már ti is! Te meg vigyázz magadra azért a vírusokkal, jó?

Szirom, gyere, írj! Biztosan megkönnyebbülsz, ha leírod nekünk, hogy mit gondolsz!

puszi mindenkinek

Motiot
motiot
 
 


Sziasztok!

Élek ám, csak a két ünnep között dolgozom. Tegnap du. meg matek korrepen voltam.

Szirom!

Hááát, nem tudom a legmegfelelőbb vígasztaló szavakat találni. 1 év tényleg hosszú idő egy nő életében aki babát szeretni. (a fél is sok és mi még csak ott tartunk). Nem tudom pontosan már ki írta, de idáig tényleg magatok voltatok, most tessék elindulni Apával egy fütyök vizsgálatra, aztán átfúvás ha kell, inszemináció.
Tudom, marha könnyű most azt írni, hogy majd jön, ne izgulj. Az biztos, egyikőtök sem terméketlen, akkor meg a mai világban van megoldás már. Győrben is van Kaáli intézet, még ismerősöm is hozzá. Állítólag ide fele idő alatt be lehet jutni mint a Pestibe.

Ildikó!

Szerencséd ám, hogy fotókkal jöttél. ez a minimum Tőled. Úgy bírom a nézegetni a képeidet (meg általában mindenkiét)
Továbbra is nagyon szépek a Gyerekek.

Motiot!

Ilyen a szerencsétek. Egyszer anyukám is vett totót, azt sem tudta mit kell vele csinálni az eladó hapsi magyarázta el Neki, aztán lett egy 11-se. Apu egy hétig mutogatta a kollégáinak.

Rita!

Vigyázzatok egymásra a picivel.

Beszti!

GYÖNYÖRŰ SIMON !!!!!
Nem azért írom ám, de annyira hasonlít Andrásra, teljesen ilyen pofikája volt Neki is. Formás fejecske, szép bőr. Jajj, de irigyellek.

Gabi!

?????

Mára ennyi hírtelen. Holnap is benézek majd.

ui. holnap lesz vmi. céges buli. Testradír, köröm vágás, arcradír, pakolás. Próbálom a katasztrófális állapotomat egy kicsit palástolni.
mártus
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok, de most tényleg nagyon-nagyon el vagyok keseredve. Simán elbőgöm magam bármelyik pillanatban, azért ez nem jellemző rám.
Tudom, hogy nem tudtok mit írni, én se tudnék, ha más lenne ilyen helyzetben, csak kérlek, hogy azt ne mondjátok, hogy ne stresszeljek, meg ne akarjam annyira, és hasonlók. Van egy pont, ahonnét nem tud az ember ezzel foglalkozni, és most mi már túl vagyunk azon a ponton.
Beszéltem ma a doktorommal különben, mert én azt szeretném, ha vizsgálódnánk, és azt tudom, hogy a ciklus 3. napján és a 21.-en kellene vért venni. És az első holnap van. De szerinte ezt most ünnepek alatt nem lehet megoldani, menjek el hozzá januárban, és akkor kidolgozzuk a taktikát. És nyugi, rendben vagyunk és lesz gyerekünk. De az a baj, hogy én most már tudni szeretném, hogy tényleg rendben vagyunk-e, mert tele vagyok kétségekkel ennyi idő után. Elcsúszhattak hormonok, lehet elzáródás, lehet baj az urammal, akármi lehet. És most sötétben tapogatózunk, várjuk a csodát és minden hónapban borulok lelkileg egy akkorát, mint egy ház. Közben meg elmúltam 37 éves. És most a vérvételre újabb egy hónapot kell várni. Így is el voltam keseredve, de ettől még jobban. Most többen mondjátok majd, hogy keressek másik dokit, de én nagyon bírom ezt az orvost és bízom is benne, nem szeretnék máshoz menni. Viszont így csúszunk az idővel, ez is tény. Szóval egy nagy homályt érzek és végtelen szomorúságot. Ez van.

Márti! Köszi, aranyos vagy. Meglátjuk, mit mond a doktor januárban, most úgysincs más választásom, mint várni.

Érezd jól magad a bulin! Jól fogsz kinézni, a videjón is jól néztél ki! :wink:

Ildi! Gondolkodtam én is, hogy leteszem a hőmérőt. De azt hiszem, hogy azt is újabb bizonytalanságforrásként élném meg. Újabb homály lenne... Az a baj, hogy ha egyformák lennének a ciklusaim, akkor nem kellene hőmérőzni. De így, hogy 28 és 37 nap közütt van a ciklusom és 14 és 23 nap között a peteérés, azért sokat segít. És a végén is, mert tényleg mindig 14, esetleg 15 napos a pé utáni szakasz. Ez most kivétel volt, és a dokim is azt mondta, hogy végülis a teszt alapján lehetett egy elhalt koraterhesség. Naszóval befejezve a gondolatot, a ciklus végén egy hétig izgulhatnék, mert azt se tudnám, mikor kellene megjönnie. És egy nagyon hosszú ciklusnál az őrült sok idő is lehet.

Még mindig gyönyörűek a srácaid és jók a képek is nagyon! És a szülőkről is vannak fotók :wink:
Mi nem a Berchet parkolóházat vettük, hanem Majorette-et, mert a Berchet elfogyott. Ezt ajánlották helyette. De állítólag majdnem ugyanaz, meg az ára is hasonló. Itt van:
Kép

Rita! Köszi neked is, tényleg próbálok nem elkeseredni, de most nem nagyon megy. Összekapom magam úgyis azért :wink:
Tegyél képeket lécci, és te is Motiot, jó?

Motiot! Biztosan tudom, hogy nem akartál megbántani, de muszáj leírnom, hogy én nem csak elcsevegtem a babadologról. Hiszen voltam ultrahangos tüszőkövetésen és ha rajtam múlott volna, akkor már túl lennénk egy halom vizsgálaton. Az uram is aranyos, nem mondja, hogy nincs kedve vizsgálatra menni, és végülis megoldotta a munkahelyproblémáimat is, mert bejelentett a cégbe, méghozzá olyan fizut számoltak ki, hogy jól jöjjön majd ki a gyedem, szóval komolyan gondolja az egészet. És inkább amellett van, hogy maradjak itthon Miksa miatt is (amíg 2 nap ovi-egy hét itthon, addig hová mehetnék dolgozni?), és egyébként is, amíg bejön a baba. Mondjuk én azért dolgozom itthon. Szóval a háttér adott, és nincs szó arról sem, hogy én nem akarnám kivizsgáltatni magunkat.

Hú, még azt akartam, hogy Mártikám, biztos neked is írt Gabi privit! A képernyőn a legfelső sorban keresd a babanetes privit! Katt rá és ott lesznek a leveleid! :wink:

És még azt nem írtam, hogy megyünk szilveszterezni :lol: Igaz, hogy visszük a kölket is, de ide megyünk a közelbe egy kis hotelbe (ahol az esküvőnk volt :wink: ), helyi szervezés, 20-30 fős vacsora. Ha Miksa elfárad, akkor majd hazajövök vele, de ahogy ismerem, éjfélig szerintem kibírja. Majdnem mindenkit ismer, aki ott lesznek, és jó nagy hely van rohangálni. Az uram meg legfeljebb hazajön a szomszédokkal, bár gyalog sincs messze. De inkább így, mint sehogy, nekem most az a néhány órás kimozdulás, meg persze a felöltözés, smink is jót fog tenni. Remélem :wink:

Puszi!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom,
nem akartalak én megbántani, ne haragudj!
Azt sem gondoltam egy percig sem, hogy esetleg nem gondoljátok komolyan, vagy, hogy a párod nem támogat. Hiszen mindig is írtad, hogy melletted áll. A csevegést pedig nem úgy értettem, hogy csevegés, hanem a szó átvitt értelmében, arra utalva, hogy most jöhet a tényleges kivizsgálás, ha eddig nem volt. Az uh-ról is tudok, akkor voltunk otthon, mikor voltál.
Szóval egészében véve az volt a szándékom, hogy megvígasztaljalak és lelket próbáljak önteni beléd, nem pedig az ellenkezöje, ha így sikerült akkor ne haragudj.

Motiot
motiot
 
 


Sziasztok!

Szirom!

Már vagy 3 órája olvastam a mai leveledet de annyira nem találom még most sem a megfelelő szavakat a problémára. Én a múlt hónapban (emlékeztek) voltam nagyon hülye, mert annyira bele éltem már magamat az egészbe, hogy teljes sokként ért mikor megjött. Te meg már 1 éve csinálod hónapról hónapra. Mikor annyira vágyik már az ember arra kis csemetére, újra nagyhas, szoptatás, babakocsi tologatás. Nincs ennél szebb az ember életében. És amikor erre a legcsodálatosabb dologra kell várni annyit, na, az nagyon idegőrlő.
Nem tudok olyan hú de nagy tanácsokat adni, de próbáld meg kifújni a fáradtgőzt. Új erővel neki vágni most már műszeres vizsgálatokat is bevonva. Meg különben is ebben a hónapban beteg is voltál, most jut eszembe. Én is vmelyik őszi hónapban össze szedtem vmi. vírust, aztán mikor mentem a dokimhoz, hogy most sem sikerült, csak legyintett, hogy mit akarok antibiotikum meg lázas állapot mellett.
Na, nyugi. Januárban Papát is elindítod egy vizsgálatra, aztán átfúvás ha kell.

Köszi, hogy jelezted, hogy nézzem meg a privátot is mert miattam még húsvétkor is ott lett volna.

Céges buli: Délben kezdődött, nagyon finom ragu leves volt, utána vaddisznópörkölt, hortobágyi palacsinta. Aztán szilvával töltött pulyakmell, párizsi szelet. Utána torta, aprósütemény. Elég finom volt, kivéve, hogy a hús, a köret totál hideg volt, a torta krémje meg olyan vajas volt, hogy kis szeletet sem tudtam megenni teljesen.

Holnap András szülinapi buliját tartjuk. szilveszter itthon, este bemegyünk a belvárosba mert vmi. utcabál meg hasonlók.

Majd jelentkezem még.

Sok puszi Mindenkinek: Márti
mártus
 
 


Motiot! Tudom, hogy nem akartál megbántani, nem haragszom egyáltalán, ne hóülyéskedj :wink: . Csak megütött a szó, és muszáj volt leírnom, de ezt írtam akkor is. Pussz :wink:

Márti! Én is gondoltam a betegségre, lehet, hogy az is benne volt. De én nem szedtem gyógyszert, csak vitamint meg homeós izéket, és lázas sem voltam. Mindegy, ez most már eldőlt.

Most tartok ott, hogy lassan sikerül magam összevakarni. Tegnap voltam a városban egyedül ügyintézni (fél siker). Viszont vettem egy csizmát, amit ezer éve nem sikerült, annak nagyon örülök.

Úgy döntöttem, hogy január 2-ától kezdem az egészséges életmódot, diéta és torna. Elsején még fetrengünk :wink: Most hogy Miksa oviba megy, tudok tornázni délelőttönként anélkül, hogy hasizom közben rám mászna. Remélem, menni fog. Nagyon bálna vagyok most már, muszáj. Idegesít. És a legjobb módszer, hogy jó és hasznos dolgokat csináljak és kicsit kibéküljek önmagammal. Mert tisztában vagyok vele, hogy most az nagyon nagy baj, hogy gondjaim vannak saját magammal többféle téren is. No, megyek, megnézem, hol tart az uram a konyhában. Körömpörköltet főz, most mondjátok meg, lehet így bármit is...? :lol: :roll:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Kép

Kép
vas
 
 


Boldog új évet kívánok mindenkinek!!!!!!

Puszi

Motiot
motiot
 
 


Boldog új évet!

Kép

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


buék mégegyszer!!!!!!

túl vagyok 2 socón, 3 orgazmus kokrtélon, 5 pezsgős epres koktélon, 1 pohár boron,máér írni ser tudok, csá

BUÉKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
vas
 
 


2 kicsi alszik Kép
vas
 
 


én meg jól érzem magam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Kép

pont ezt csinálom, Norbi nesze neked!!!
Kép
vas
 
 


nem is írtam, földrengés volt nálunk délután
bár nálím most is az lesz ah felállok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vas
 
 


ww
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mira80 2011.10.26 20:46-kor.
mira80
 
 


Hahó!

Boldog új évet kívánunk mi is mindenkinek! Tegnap is akartam jönni, de családlátogatást eszközöltünk, úgyhogy egész nap program volt. Már sötétben értünk haza, aztán meg ültem a kölyökkel majdnem 7-ig az autóban, mert olyan szépen aludt. És az esti szilveszteri buli miatt hagytuk is.

A muri viszonylag jó volt, Miksa nagyon-nagyon jól érezte magát, lufit dobált, szalagot tekergetett, konfettit söprögetett, nyert a tombolán. Én semlegesen elvoltam, az uram meg nem jól szerintem, mer nem nagyon bírja az ilyen táncolós, lagziszerű mulatságokat. Ötven valahányan voltunk különben. A férjem sosem táncol, így én is keveset. Megittam az utolsó söreimet, mert holnaptól program van nálam (baromira szűk a 14-es szoknyám :oops: ).
Jaj, még azt akartam mondani, hogy tudjátok, a szomszédasszony, akivel annak idején nagyon összevesztem egy diéta témájú beszélgetés hozadékaként, megint alakított. Odaértünk, épp vetkőztettem a gyereket, amikor elkezdte az uramat bemutatgatni másoknak. Mintha egyedül lenne. Mi meg ott álltunk mellettük egy méterre. Az, hogy én is ott vagyok meg a gyerek, neki nem számít, de így üzengetni, hogy ennyibe se vesz, hát enyhén szólva, ki se mondom... :roll: :?

Egy kép a kölyökről még vacsi előtt:

Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Ildikém, hogy vagy? :lol:

Hopp, Míra, én emlékszem rád! Holnap kezdek, csatlakozol?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Mi is mégeszgyszer boldog új évet kívánunk mindenkinek.

Míra, én is melékszem rád, holnaptól nálam is buli van, minden édességet és szilveszteri maradékot kidobtam, hogy ne essek megint vissza :lol: Bár ennél jobban már nem lehet, sajnos. :lol:
Szirom, akkor holnap kezdünk? :wink:

Buli nálunk is jó volt, probáltam legelni én is, de nem ment, tök józan maradtam :lol:
Bezzeg apjuk :lol: :lol: :lol: Kint aludt a nappaliban, nehogy valami baj legyen :lol: :lol:
Csendesen négyesben voltunk egy házaspárral, Ábel fél tízkor ment aludni, reggel fél tízig, úgyhogy m is tudtunk egy kicsit pihenni.
Remélem ez az év jobb lesz minden tekintetben, mint a 2006-os.
Remélem midenkinek kétcsíkos tesztet hoz, aki szeretné :wink:
( mi is koccintottunk a második gyerekre, úgyhogy most már jöhet, ha akar :wink: )

Ildikém, hogy vagy? :lol: :lol: Helyzetjelentést kérünk! :wink:

Többiek remélem szintén jól vannak, írjatok!

puszi
Motiot
motiot
 
 


xx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mira80 2011.10.26 20:47-kor.
mira80
 
 


Hahó!

Motiot, először is nagyon boldog névnapot Ábelnek! Kép

Diétás program ma elindult, nálatok is? 90 napost választotta az uram, merthogy ő is csatlakozott :wink: Szűkek a ruhái :shock: . Már ebéd előtt egy órával nyávogott, hogy mennyire éhes :lol: :roll: Egyébként sütőben, alufólia alatt sült fokhagymás csirkeszárnyat ettünk salátával. A gyereknek csináltam hozzá borsófőzeléket. Este meg még nemtom. A gyümölcsanpért szegény férjem nem rajong, azt még nem tudja, hogy lesz majd :wink:

Nekem most mér nagyon muszáj volt belefogni, mert a súlyom borzalmasan száguld felfelé. Pedig bizisten nem ettem sokat az ünnepek alatt. Sokat főztem, meg sütöttem, de meg is teltem az illatokkal. Ehhez képest... :oops: :roll: Ma még tornázni is fogok, callanetics-et, Gabiét. Tegnap meg 5 órát vasaltam :roll: Kép Az új vasalódeszkámon, amit az uramtól kaptam. Szép nagy, széles, stabil, ami a régiről nem mondható el. Van rajta konnektor, zsinórvezető és kaptam hozzá széket is. Elég fura még, de a kisebb darabokat nem rossz ülve vasalni végülis. Azt mondta, ha már nem teszek le a vasalásról :wink: És kaptam egy nagyon szép fa varródobozt, nagyon sok mindent elnyel. Ezt kértem :D Jó nagy marha vagyok, mi? :wink:

Motiot, Mira, ti melyik fogyókúrát csináljátok?

Többiek, hahó, vége az ünnepnek, gyertek szépen! :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Huhh, lányok, még egy: SOS-segítség kéne nekem, mert egy kedves ismerősöm épp szülni készül (egy hét még kb., ha minden igaz), és nem szed meg iszik semmit, de szeretne. A málnalevélteáét hogy kell inni? És milyen homeósokat kell szedni? Lécci, lécci segítsetek, fontos lenne! Az első szülése csaszi volt, és most nem szeretne azt.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom, köszi a jókívánságokat, Ábel is köszöni :wink:

Én most az elején drasztikusan csinálom a fogyókúrát, van még másfél doboz fehérjeporom, azzal "böjtölök", aztán ha az elfogyott, akkor szerintem én is 90 naposozok, na meg persze torna. Futáshoz most nincs sok kedvem, mert elég rossz az idö, meg állandóan tele az orrom, nem akarok tök beteg lenni. Marad a callanetics meg Béres Alexandra, esetleg Norbi-Réka :wink:
Nekem is muszáj, mert iszonyúan elszaladt velem a ló :( :cry:

Többiek tényleg jöhetnének már, hiszen nincs már ünnep...
Hol vagytok?

Szirom, akkor hajrá!!! ( Minden tekintetben :wink: )

puszi

KépKép
KépKép
motiot
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: