Új privát üzeneted érkezett!

lkkk
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 09:26-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Ha jól értettem 18 évesen már a második gyerekét szülte? Nem semmi.


Jó, hogy ezeket leírtátok - mit lehet enni, mit nem -, ezekről még nem tudtam semmit.

Subesz
subesz
 
 


ááé
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 09:26-kor.
vas
 
 

 
 

Ildikó,
Nehogy már elkeseredj a 3,5 kg miatt! Szerintem ez szuper eredmény! Természetes, hogy amíg nagyobb a súlyfelesleg, addig gyorsabban megy le. De mint gyakorlott fogyókúrázó, ezt biztosan Te is tudod. Kép

Én már 15 perc gyaloglásnál tartok és utána 30 felülésnél. Ugyanis elkezdtem azt is csinálni: minden nap kétszer annyit, mint ahány percet gyaloglok. Borzasztó nehezen megy, én aki fénykoromban gond nélkül lenyomtam 100-at, most majd' belehalok a 30-ba. Kép De majd csak belejövök. Hál' istennek a tej rovására most nem megy a dolog. Napi egy perc gyaloglással és két felüléssel növelve az adagot 30 percig és 60 felülésig szeretnék eljutni. Fogyni egyelőre nem fogytam, továbbra is 73 kg vagyok, de már most sokkal jobban érzem magam. Nekem az ilyesmi sokkal jobban bejön, mint a Callanetics.

A babatáplálásban egyébként az óvatos duhajok közé tartozom, mivel a nagylányom tehéntej allergiás volt. Négy évig küszködtünk vele és a mai napig nagyon válogatós emiatt. A lényeg, hogy Lili nyolchónaposan még szinte csak szopik, csak gyümölcsöt kap mellette. Egyéves koráig ezt főzeléken és husin kívül mással nem is nagyon tervezem kiegészíteni. De persze nem kell mindenkinek ennyire óvatosnak lenni, ha kevesebb a kockázati faktor, mint nálunk.

Sziasztok!

Anna
tinalila
 
 


ááá
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 09:26-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek pár nap alatt "leesett" rólam 2 kg! Mondjuk tény, hogy csak de. eszem édességet, kis csokit is, 6 után pedig semmit, és itt az eredmény. Még 7 kg, és boldog vagyokKép

Subesz
subesz
 
 


Gratuláció Subesz!!! Kép Kép Kép

(pont egyszerre küldtük el az előbbi üzit ,kicsit meghülyült a gépem: kiírt valami blődséget)
vas
 
 


ééé
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 09:27-kor.
vas
 
 


Ildikó,
Tündériek a fiúk!!! Kép

Subesz,
Gratulálok! Kép

Anna
tinalila
 
 


Ildikó!

Nagyon szép szemük van! Nagyon aranyosakKép Mikor barnult be a szemük?
Ahogy látom nektek is van Pampers napocskaKép

Egy kis borozgatás nem árt, ez biztosKép


Köszi a gratulációt Neked is és Annának isKép Szombaton szülinapi buliba megyünk, remélem fogyok még egy kicsikét, szoliba is elmegyek párszor. Nem akarom, hogy szegény párom szégyenkezzen.

Subesz
subesz
 
 


őőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 09:28-kor.
vas
 
 


ááá
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 09:28-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Ildikó! Gyönyörűek a srácaid! Én is szeretem a fekete-fehér képeketKép És jobbulást!

Subesz! Gratula a kilókhoz! De jó neked, majdnemhogy irigy vagyokKép

Messy! Én a konditerembe úgy mentem le mindig, hogy csak a dzsekit kellett ledobni, meg cipőt váltani. Ott nem zuhanyoztam, hanem beugrottam a kocsiba, irány haza, és itthon fürcsi a saját fürdőszobánkban. Így nem veszteget az ember el plusz egy órát. És most, hogy beszéltünk róla, kedvet is kaptam hozzá, talán benézek.

Nekünk nincs Pampers-napocskánkKép Mi az elején Huggiest használtunk, mert a széles pántjával újabb jól illeszkedett. Aztán amikor mocorogni kezdett rendesen Miksa, akkor Liberót vettem, de gyorsan kiderült, hogy a Babylove jobb is meg olcsóbb is. Én arra esküszöm. Pampersből asszem egy csomaggal használtunk el régebben, meg most nyáron egy csomag nadrágpelust abból az aranyos elefántosból. Csak hát sajnálatosan nincs rajta zárószalag, mint az Up and Go-n.

Pelenkáról ennyit, fogyásról meg annyit, hogy nem megyKép Stagnálok, és több mint 4 hete csökkentettem le a szénhidrátot. Egy darabig nem aggódtam, mert a múltkor is ez volt, és akkor asszem 2 és fél hétig nem fogytam semmit. Aztán viszont elindult, és 2-3 naponta lement egy kiló. Most viszont nem merem abbahagyni, mert ezt a megindulást várom, ha már ennyit kihúztam. Azt nem akarom, hogy abbahagyom, pedig holnap megindult volna, és milyen könnyedén lement volna néhány kilócska. Pedig szemezek a 90 napossal, az elég jól betartható.

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok Lányok!

Ildikó,
gratula a 3,5 kiló mínuszhoz!!! Szerintem egy kis bűnözés igazán belefér, főleg délelőtt Kép És látod, már Te is a hatvankilósok táborához tartozol Kép A gyerkőcök csuda szépek, és nagyon hasonlítanak egymásra. Jobbulást nektek!

Anna,
neked pedig kitartást a gyalogláshoz és a felülésekhez!

Subesz,
hajrá!!! Szülinapi bulihoz van valami jó kis rucid?

Szirom,
kitartás, biztos elindul már lefelé a mérleg nyelve!!!

<font color="0000ff">Nekem ma nagyon jól kezdődött a napom, ugyanis a mérleg kereken 60,0 kilót mutatott KépKépKép Még egy kicsi kitartás, és máris 59 kiló leszek Kép Aztán 58, első körben ez volt a cél, no meg az, hogy beleférjek végre a hőn áhított farmerba! Egyenlőre nem merem felpróbálni, félek a kudarctól, de majd ha elérem az 58-at, akkor teszek egy próbát.

Viszont a tornával sehogy sem haladok, tegnap lehetett volna, mert Zsoltika jó nagyot aludt délután, de iszonyúan éreztem magam: fejfájás, hányinger... Brrr... Alig éltem. Ma már jobb, bár nem vagyok valami fényesen. Szerencsére nem vagyok lázas, szóval tutira nem vírus, de tegnap kínai büféből hoztam kaját magamnak, lehet hogy az tett rosszat.

Dirtha, Móni: merre vagytok? Mizújs veletek?

Szép napot mindenkinek,
Gabi</font>

pgaboka
 
 


Sziasztok!

Sajna nem tudtam jelentkezni mostanság, kivagyok! A fiam hetek óta 2-3szor ébred éjszakánként, nyüszögve, tegnap végignyafogta csukott szemmel az éjszakát. Foga nem jön, láza nincs, nappal jókedélyű, viszonylag jó evő. Valami mégsincs rendben. Igazából lassan 13 hónapos, de szinte még nem volt olyan éjszaka, amit átaludt volna (na jó, volt, de egy kezemen meg tudnám számolni)
Gondolkodom az alváslaboratóriumon. Hallottam, hogy akár idegrdsz-i károsodás is lehet a dolgban, amit a baba a szülés során szenved el, de a szülők nem is gondolnak ilyesmire. Most kísérletezünk (korábbi vacsora, tápszer az esti cici után és nem éjszaka) Arra is gondoltam, beméretem szakemberrel, nincs-e rossz helyen az ágya. Ha nem változik a helyzet egy hónapon belül, lépek. Tud valaki többet az alváslaboratóriumról (mennyibe kerül a vizsg. ottmaradhatok-e a gyerekkel, hol kell bejelentkezni stb)

A sok idegeskedés hatására megint fogytam: 55 kg. (persze tartom a diétát) Már csak három kiló!

Gabinak jobbulást, többiek hozzászólásait most nem volt időm végigolvasni.

Jó 7végét mindenkinek,

*Dirtha
dirtha
 
 


Sziasztok!
Már 19 percnél tartok és pár percet már ténylegesen futok belőle. Kép Nagyon élvezem, már nagyon hiányzott a mozgás. Pedig mindig csak este 9 után tudok hozzákezdeni, az utolsó szopi után. És az éjszakaiak előtt. Kép

Dirtha,
Még az én kislányom sem aludta át soha az éjszakát. (Illetve én is meg tudom egy kezemen számolni. Kép) Igaz, ő még csak 8 hónapos. De szerintem a Te kisfiad esetében sincs emögött semmi kóros. Persze, ha Téged megnyugtat, akkor érdemes elmenni alváslaboratóriumba (amiről én sajnos semmit nem tudok). Van egyébként alvással kapcsolatos topik is a "Gyereknevelés" főtopikban. Szerintem érdemes oda benézned. (Én egyébként még soha nem néztem be, mert nem tartom kórosnak, hogy Lili még nem alussza át az éjszakát. De fárasztónak annál inkább! Kép)

De vissza a topik fő témájához: még mindig nem fogytam semmit, pedig a futás mellett továbbra sem eszem édességet és kenyeret és este nem eszem. De egyelőre nem vagyok elkeseredve, mert a tükör azért kedvező változásokat mutat. Kép És majd csak megindulnak a kilók is.

Egyébkén ha én annyi kiló lennék, minta Gabi, akkor madarat lehetne velem fogatni. Ha pedig annyi, mint Dirtha, akkor már hízni szeretnék. Kép

Puszi:
Anna
tinalila
 
 


Dirtha!

Az én pici fiam ugyanezt csinálja, nappal se nagyon alszik, akkor is többször felsír álmában, éjjel pedig dobálja magát, nyüszög. Ma is fél négy óta fent vagyok.

Gabi!

Van egy nagyon jó kis nadrágom, szerencsére feljön már rám, vettem egy fekete felsőt, enyhén mély dekoltázzsal. Párom szerint nagyon jó. Amúgy ma reggel megint mérlegeltem, és mínusz 1 kg! Tegnap megkaptam a páromtól a taposó gépet is, úgyhogy potyoghatnak a kilókKép

Jó fogyást mindenkinekKép

Subesz
subesz
 
 


Sziasztok!

Mi is az éjjeli kelések idejét éljük, de nekünk biztos oka van: az a kis mocorgó egérfog Kép Ma éjszaka 1,5-2 óránként keltünk, éppen mint az első 1-2 hónapban....

Mi is vettünk taposót és igyekszem használni is, bár alig alvó kisfiam mellett, az elmúlt néhány hétben fektetés után fürdés, utána gyors, mély álombazuhanás....

Szirom!
Nálunk az edzőterem kb. 20 percnyire van, autóval meg még többre, mert szinte körbe kell menni a városon(Egerben szűk kis utcák vannak, ezért sok egyirányú).

Dirtha!
Bár még nem vagyok valami nagyon tapasztalt anyuka, de szerintem is kár idegeskedned! Nem hiszem, hogy gond lenne! Amikor eleinte beszélgettem más aprógyerkőcösökkel az alvással kapcsolatban, ők mondták, hogy ne is számítsak végigaludt éjszakákra 1,5 évig. Innen látom, ilyen apróságok is vannak és minden rendben van velük. Persze, tudom, Neked azért ez elég fárasztó, de biztos nem lesz így sokáig. Kitartás!!!

Andi
messy
 
 


ááá
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 09:29-kor.
vas
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszi mindenkinek a biztatást, kicsit lehiggadtam, és igazatok van: tudom, nem én vagyok az egyedüli, de ezen a héten kiborultam rendesen a fáradtságtól, nemegyszer sírva fakadtam, és többször rákiabáltam a kicsimre, ami miatt lelkifurdalásom is volt (persze a kiabálásom hatására sem hagyott fel a sütőajtó csapkodásával, az ásványvizes palackok dobálásával Kép )
Ehhez jöttek az itthoni problémák: köv. részletet befizetni a leendő lakásunkra, ehhez eladni egy garázst, hogy be tudjuk fizetni; párom otthagyta a munkahelyét és egy hónapig semmit sem talált, lassan itt az esküvőnk stb. De: úgy még nem volt, hogy ne lett volna sehogy, így minden megoldódott: eladtuk a garázst, kifizettük a részletet, leendőbelim pedig talált magának megfelelő munkahelyet. Bocs a felsorolásért, de olyan jó volt kiírni magamból.

Szóval: várok alvásügyben. Köszönöm a biztatást még egyszer!

Anna, a súlyom nekem is stagnált már jópár napig, utána beindul!
Amúgy a túlsúly a csípőm köré összpontosul, neki kell állnom tornázni, de gondolhatjátok, mennyi erőm van mostanában. Ellenben megint lett vagy tíz ősz hajszálam! Kép

Jó 7végét továbbra is mindenkinek,

*Dirtha
dirtha
 
 


Sziasztok!

Dirtha,
bár a többiek már írták, azért én is elmondom, hogy nálunk sincsen átaludt éjszaka. Néhányszor volt, hogy fél6-ig is aludt Zsoltika, még a parkettázás előtt, aztán Szentesen megint ébredt éjszaka, és azóta is így van itthon.
Nálunk a 2003. nyár végi babák topicban is a babucik kb. fele ébred rendszerint éjszaka, igazán jól alvó baba pedig alig van.

Persze megértem, hogy fáradt vagy, sőt! Most gondolj a jó dolgokra Kép Az esküvő biztos nagyon szép lesz, a legszebb nap az életetekben KépKépKép És hamarosan lesz egy új lakásotok!!! Ez szuper!

Lányok, az én súlyom is stagnál Kép Nem akar lejjebb menni! Ja, írtátok a kilókat, igen ám, de én 160 cm vagyok, Ti pedig emlékeim szerint magasabbak Kép Ildikó, Te 170 centi fölött vagy, ugye? Szóval ez sem mindegy Kép Én még így is "stöpszli" vagyok.

Viszont tegnap végre sikerült megint tornáznom, érzem is az izmaimat rendesen! De nekem annyit használt a torna már eddig is, hgoy mindenképp folytatom!

Szép vasárnapot Kép
Gabi

pgaboka
 
 


Sziasztok!

Miért van az, hogy a babcik a nagyszülőknél édes kis angyalkák? Tegnap elvittük hozzájuk, míg mi a szülinapi buliban voltunk, és állítólag egyszer sem nyüszögött! Bezzeg amint meglátott engem elkezdte a nagy áriát!

Subesz
subesz
 
 


ááá
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 09:29-kor.
vas
 
 


áá
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 09:30-kor.
vas
 
 


Sziasztok Lányok!

Ildikó,
azért alakul a dolog! Jó, még tényleg látszik, hogy vannak plusz kilóid, de szerintem azért elég csini vagy Kép Olyan kép nincs, amikor "kilóid csúcsán" vagy? Csak az összehasonlítás kedvéért Kép
Nekem is a pocakom nagy, kábé mint a tiéd. Azon dolgozom nagyon, de míg a combom, derekam érezhetően karcsúbb a torna hatására, a hasam nem és nem csökken. Illetve valamennyit biztosan, de nekem még mindig az a legzavaróbb. Nem beszélve arról, hogy mennyire csíkos Kép De ez más lapra tartozik.

Subesz,
mi csak nagyon rövid időre hagyjuk néha a nagyira Zsoltikát, és akkor sem megyünk messzire Kép Általában jól viseli a szülők távollétét, bár amikor meglát, majd kiugrik a bőréből örömében Kép A nagyszülők olykor nem értik, hogy mi mit magyarázunk, mármint hogy nehéz a gyermekkel, de amikor itt vannak néhány napot, ők is láthatják, hogy nem is olyan egyszerű a dolog! Nálunk a nagyik (főleg anyósom) folyton Zsoltikával van, amikor lemegyünk hozzájuk, utána meg én iszom itthon a levét, mert Zsoltika 1-2 nap alatt megszokja, hogy csak rá koncentrálnak. Itthon ez nem ilyen egyszerű, hiszen valamennyire muszáj kaját csinálni, takarítani, az embernek vannak szükségletei...

<font color="0000ff">Képzeljétek, tegnap voltunk egy baráti házaspárnál, és nagyon klassz futógépük van! Mondtam is a férjemnek, hogy ilyet akarok én is Kép Egyébként iszonyú drága, meg jó nagy helyet is foglal, nem is tudom én hová tenném...

Most megyek, megpróbálok tornázni, amíg Zsoltika alszik.

Gabi</font>

pgaboka
 
 


ááá
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 09:30-kor.
vas
 
 


őőőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 09:31-kor.
vas
 
 


Hú, Ildikó, ez fantasztikus!!! Nagy-nagy gratula! Hihetetlen! A 3. fotón inkább 100kilósnak nézel ki. Bocsi Kép De tényleg, nagyon látványos a fogyás!!!

Teszek fel én is két képet, ha nem gond Kép

Ilyen voltam június 6-án:

Kép

Ez a fotó most szombaton készült:

Kép

Igaz, itt háttal vagyok félig, és a ruha is más, de azért látszik, hogy kevesebbet nyomok Kép Nálam ugye egyenlőre 7,5 kiló a mínusz.

Most szaladnom kell!

Gabi

pgaboka
 
 


Gabi, Ildikó!

Nagy gratula! Tényleg hihetetlen, összehasonlítva a két képet. Irigykedem rendesen.Kép


Lányok!

Szerintetek a fogdokinál kapott fájdalom csillapító változtat valamint a tej minőségén? Lehet egyáltalán vállalni ilyet szoptatás alatt?

Subesz
subesz
 
 


Sziasztok!

Tök jó a képek, gratula mindenkinek!Kép Én nem is tudom, hogy tegyek-e föl, igazából rólam kövéren se sok készült, most meg még kevesebb. Majd átgondolom mégKép

Ildikó! Tényleg ngyon jól nézel ki már, szerintem ha így maradsz, az se tragédia. Különben egyetértek Gabival, nem 84-nek tűnsz az utolsón, hanem jóval többnekKép Mondjuk én több is voltam, és te is nézel ki annyinak, már bocsiKép 22 ment le, most vagyok 74, lehet találgatniKép

Gabi! Háttal állsz, de tényleg jól látszik. Gondolom te is egészen máshogyan érzed már magad. Különben Miksa sem alszik most jól, azt hiszem jönnek a fogai nagy erővel. Ő olyan 7-8 hónapos koráig minden egyes éjszakát átaludt, egy angyal volt, most pedig átlagosan 3-4-szer kel. Nem szopizni, csak úgy, bújcizni, meg ecseteljük a fogacskáját. Felírt a doki egy löttyöt, úgy tűnik, használ, erősebb a Dentinoxnál. De tényleg baromira fárasztó a sok kelés. Ezt Dirthának is írtam, hogy megértem őt, és vegye vigasztalásnak isKép

Andi! Én komppal járok edzőterembe, az se kevésbé bonyolultKép Illetve járnék, de még nem tudom, hogyan lehet megoldani a törpe alvását. 8-12-ig van gyerekmegőrző a kondiban, de hát Miksa 8 előtt nemigen kel fel, és délelőtt is alszik még. Pedig a torna most segítene.

Subesz! Mondani kell a fogdokinál, hogy szoptatsz, és akkor olyat használ, amit lehet. Én most voltam a múlt héten.

Biztos kihagytam valakit, mert siettem, bocsi! Majd pótolomKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


ááá
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 09:31-kor.
vas
 
 


Halihó!

Nagyon klasszul néztek ki! Remélem, nekem is sikerül!!! Első gyümölcsnapomon datolyát is ettem, illetve 3 Korpovit kekszet, mert nagyon szédültem.De talán majd megszokom és elég lesz a kevesebb is Kép

Én is szeretnék fogorvoshoz menni, de nem merek, mert itt(Eger) állandóan amalgánnal akarnak tömni... az pedig hallottam, milyen rossz szoptatás közben (is).

Sziasztok
Andi
messy
 
 


Szirom,közben írtál.
Köszi Neked is.Kép

Nem nagyon akarok így maradni,azaz igazság.

Ildikó
vas
 
 


Andinak is!!!! Kép kösz
Egymást érik a válaszok!!!
vas
 
 


Elfelejtettem:
Szirom!
Tényleg nem kifogásokat keresek, de Zétény egyenlőre kétóránként szopik, így nehéz lenne visszaérni.Viszont itthon a taposót már használtam, jól el is fáradtam Kép

Zétus kb. egy hete már az apájával sincs el..... 3nap alatt 3szor fordultak vissza babakocsival Kép persze, hétvégén vizsgázni megyek, nem tudom, mit csinálnak majd a mamával... /Ilyenkor megszakad a szívem, mindig az jut eszembe, azt hiszi, örökre megyek el -legalábbis ezt írja a szakirodalom/

Puszi
Andi
messy
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!

Köszi mindenkinek a dicséretet Kép Most hogy kikerestem a régi fotót, én is meghökkentem, mert jó kis husi voltam Kép Azért még most is van min dolgozni, főleg ugye a pocakon. De a felkaromat is vastagnak találom. Erre van valakinek jó ötlete? Gondolom a súlyzózás nem a legjobb, főleg a szopi miatt sem...</font>

Andi,
hajrá, csak így tovább! Sikerülni fog, meglátod! Kitartás!!!

Szirom,
azért ha van kedved, tegyél fel képet, kiváncsi vagyok rád Kép Igen, persze sokkal jobban érzem magam. Így farmerosan olyan, mint egyetemista koromban Kép De mozgékonyabb és hajlékonyabb is lettem a torna hatására, még a tartásom is más tőle.

Ildikó,
köszi neked is Kép Továbbra is minden elismerésem!

<font color="0000ff">Nekem sem ártana fogorvoshoz mennem. Nem mintha fájna a fogam, csak ugye rendszeresen járni kéne...

Lányok, Ti szedtek valamilyen vitamint? Nekem néhány napja még iszonyú fejfájásom volt, egy héten keresztül szinte folyamatosan szenvedtem vele, csak most hétvégén lettem jobban. Annyira rossz volt, hogy pénteken vérvételen is voltunk. Ma tudtam meg az eredményt: egyedül a vas szintem alacsony, arra kaptam vastablettát. De lehet, hogy komplex vitamint kéne szednem? Valószínűleg a szopi veszi ki az energiámat. No meg persze frontérzékeny is vagyok Kép

Ma még filmet nézünk a férjemmel Kép Csak ilyenkor este jut idő egy kis mozizásra. Jó éjt,
Gabi</font>

pgaboka
 
 


Haliho!!

Lányok, ez nem semmi! Ildi, nagyon csini vagy!!! Tényleg nagyon ügyi vagy!! Nagyon látványos a fogyásod!!!
Gabi, háromszor néztem meg a képet, hogy vajon Te lehetsz-e ott háttal babával? Hihetetlen, mennyit jelent az a (jó)pár kiló mínusz!

Amúgy Gabi, ha szoptatsz, akkor csak olyan vitamint szedhetsz, amit ilyenkor is lehet, pl. Elevit. (én is szedtem mellette vastablettát, Maltofert kaptam, mert kritikus volt a vasszintem).

Szirom és többiek, köszönöm a biztatást alvás-kelés-ügyileg, azóta több fórumon is utánanéztem a dolgoknak, és össze kell tennem a kezem, hogy a fiam "csak" ennyiszer ébred. Mindenesetre egy kivizsgálás nem ártana, lehet, hogy semmi köze hozzá, de múltkor szellőztetnem kellett pelus csere után, pedig csak bepisilt! Iszonyú szaga volt, és aznap nagyon levert is volt. Na, azóta van a max. kétszeri ébredés helyett az öt-hat. Lehet, h. vmi vírus.

Ma elkezdtem a tornát, innentől egy napot sem szándékozom kihagyni.
Kiválasztottam az esküvői ruhámat, nagy nehezen (annyi gyönyörű volt!). A tulajdonos nőci meg az alkalmazottja el voltak ájulva, hogy nekem gyerekem van, mert állítólag egyáltalán nem látszik az alakomon. Kép Gyerekek, nagyon lassan, de kezdek elégedett lenni a kilóimmal! (már csak három mínusz! Bár félek, megtartani nehezebb lesz,mint elérni!)Esküvő után majd teszek fel fotókat, okés?

Gabi, igen, a súlyzózás segít a felkar fogyasztásában és szálkásításában, de nagyon jó a karcsúsító zselé is (én Avont használok, CelluSculpt a neve, egy tubus egy hónapig jó, de én combra-fenékre-csípőre is használom, most 2199 Ft, és szerintem tényleg jó, a felkarból is lement két cm egy hónap alatt, de azért a diéta is kell hozzá)Amúgy két kisüveges (0.5 l) ásványvízzel nyugodtan súlyzózhatsz szoptatás alatt is, a lényeg, hogy sokszor-sokszor csináld egymás után a gyakrolatokat.

Olyan ügyi mindenki, hogy csuda! Csak így tovább, nagyon hajtjuk egymást, nem, lányok?

Puszi, jó éjt,

*Dirtha
dirtha
 
 


ááá
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 09:32-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Ma azért ráálltam a mérlegre és 2 kilóval kevesebb Kép Kép Kép a 4. nap után. Most persze, szeretnék ellenállni a mérlegnek min. egy hónapig!!!
Nekünk is nézni kellett pisit, mint kiderült nagyon lúgos (Cvitamint kell adni) Én nem zacsiztam, hanem kibontva az ágyra fektettem és ott voltam mellette. Egy kis idő után pisilt -ahogy szokott sugárban- én pedig alátartottam egy eldobhatós poharat. Így sikerült eleget vinni...
Ildi! NAgyon csinos vagy! Igazán csodállak!!! Bárcsak már én is ott tartanék Kép

Szép napot!
Andi
messy
 
 


Megint elfelejtettem: Kép
Gabi!Kösz a biztatást! Nagyon jó, hogy hisztek bennem!
Te mennyi idő alatt fogytál? Ügyes vagy, hogy a kisfiad első szülinapjára már csinos lettél!
Szia
Andi
messy
 
 


Gabi!
csak most látom, hogy a képek dátumozva vannak.... Előbb is siettem Jól van na, kicsit szétszórt vagyok. Pénteken vizsga, most kezdek tanulni. Zétény sokszor ébredt éjjel... kicsit talán lent van a vércukrom is, úgyhogy nézd el nekem a kelekótyaságomat Kép
messy
 
 


Szirom!

Köszi az infot!


Andi!

Mit ír a szakirodalom? Ugyanis az én kicsimre most a nagyszülők vigyáznak, mert írni kell a szakdogámat. Persze ehelyett itt trécselekKép


Sajna az én fogyásom most leállt - két napja semmi változás. A tejem is kezd apadni.KépKép Pedig annyit iszom. El vagyok kenődve rendesen emiatt.

Subesz
subesz
 
 


Subesz!

Szakirodalom szerint: a kicsiknek két éves korukig nem valami jó az időérzékük, ezért nem tudják, hogy visszamegyünk e hozzájuk, vgy most már teljesen anya nélkül maradnak. Persze, ezt nem egy minimanó mondta, sőt mi sem emlékszünk erre az időre, mégis ezt mondják. Zétény is elvan a nagyszülőkkel, de amint meglát vagy eszébe jutok, rögtön sírni kezd. És ma először, (pont fél évesen) az apja ölében volt, amikor felé közelítettem, felém tartotta a kezét és csak az ölemben hagyta abba a sírást.
Erről amúgy itt a babaneten is olvastam már, de nem tudom, melyik topikban.

Szakdoga? De jó, hogy már ott tartasz! Nekem még 2 év addig Kép

A Te picurod mennyi idős? Biztos írtad már sokszor (?), de ha lehet, most nem olvasnék vissza (elvileg most én is tanulok Kép Kép Kép )
Mennyi az annyi? Mennyit iszol? Én 3-4 liternyit erőltetek magamba....így van tejem a min. kajálás mellett is.

Jó éjt!
Andi
messy
 
 


Sziasztok!

Most csak röviden, úgy tűnik, hogy talán picit megindult a fogyásom, megint lement egy kilócskaKép Hát tekintve, hogy augusztus 30-a óta ditázom, már éppen itt az ideje. A párom szerint látszik azért, még ha kilókban nem is feltétlenül érzékelem. Azért ez jó hírKép Talána azért, mert én is kenem magam karcsúsító izével, Vichyt vettem, mert megérdemlemKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Hahó Lányok!

Látom nincs forgalom, merre vagytok? Én igazoltan voltam távolt, mert torokgyulladásom van Kép Ma már lényegesen jobb a helyzet, de tegnap még cudarul voltam Kép

Szirom,
gratula a fogyi megindulásához!!! Éljen-éljen!

Andi,
hogy sikerült a vizsga?

Subesz,
tejci apadás Kép

Ildikó,
amióta leírtad a fincsi joghurt-gyümi receptet, azóta ki akarom próbálni, csak még nem jutottam el a boltig, hogy vegyek fagyasztott gyümit Kép

Dirtha
esküvői ruha KépKépKép Hú de izgi Kép Én irigy is vagyok ám egy kicsit, mert úgy, de úgy lennék megint menyasszony! Milyen is lesz a ruhád? Az enyém hagyományos, abroncsos volt, és annyira jól éreztem magam egész nap, mint egy királykisasszony Kép
Köszi a súlyzós tippeket! Egyenlőre nem próbáltam ki a betegség miatt...
Én is Maltofert kaptam, remélem használ!

És a nagy hír: végre valahára 60 kg alá csökkent a súlyom: ma 59,4 vagyok KépKépKép Annyira örülök! Pedig most a torokgyuszi miatt engedélyeztem egy kis finomságot: üdítőt és szalonnát! Ennek ellenére fogytam, hát remélem meg is tudom tartani már ezt a súlyt, bár még szeretnék fogyni egy picit. Viszont hétvégén ünneplünk Kép Annyira régóta várom már ezt, muszáj egy kicsit lazítani Kép

Ma érettségi találkozóm lesz Kép Megyek is készülődni.

Sziasztok,
Gabi

pgaboka
 
 


Halihó!

Ma csodával határos módon sikerült a vizsgám -nem volt nehéz. Az elmúlt néhány nap nekünk is a csukott szemmelvégigordítás jegyében telt. Szép kis anyuka vagyok, harmadnapra jöttem rá, hogy talán az új teljeskiörlésűgabonásbébikaja lehet a bűnös. Meg persze a fogacska. Reggel adtam Espumisant és nem is lett nyűgös...
Nagyon féltem, óránként telefonáltam haza, mit csinálnak mamával, kiabál e sokat. De nagyon példás kisfiúként viselkedett... egy kikötéssel: éber állapotban folyton ölben akart lenni... asszem, sikerült alaposan elkényeztetnem Kép Enni is evett, csak a tea/víz/gyümilé nem nagyon kellett... amikor hazajöttem, szopizott (már fájt a mellem) és egyszerűen tudomásulvette, hogy már itt vagyok /semmi "ÉLJEN, ITTHON VAN ANYAAAA " /

Gratula az újra megindult fogyásokhoz Kép Kép Kép

Gabi! Mielőbbi teljes gyógyulást!
Dirtha! Néhány szabad percedben tényleg mesélhetnél a ruhádról!!! A nagy esemény után pedig várjuk a képeket!!! Kép

Nyugodt, álmokban gazdag, pihentető éjszakát Nektek!
Andi
messy
 
 


Sziasztok!Én még új vagyok itt de a babanet chatjén nem!csak egy kérdésem lenne neketek mikor aludták át a gyerkőcök először az éjszakát??Nekem van egy 9 hetes kislánykám imádom őt és persze az apukáját is!Nekem este 9-kor elalszik és hajnal 3-4 között ke fel nekem nem megeröltető felkelni hozzá csak azért kérdezem mert már szeretnék apával együtt aludni!na köszi csajok előre is puszika mindenkinek!!!Képsziasztok
zsazsa20
 
 


csajok a fogyókúráról csak anniyt hogy napi 3X1 C.L.A és 3X1 króm tabletta egy kis mozgás és meg lesz az eredményeKépPróbáljátok ki nem egy olcsó dolgok ezek de hatásosakKép
zsazsa20
 
 


Sziasztok!

Messy,
gratula a vizsgádhoz, és hogy Zétus ilyen ügyesen átvészelte anyukája távollétét Kép

Zsazsa,
az én kisfiam épp ma 13 hónapos, és 4-5 éjszakát aludt eddig végig (vagyis 6-kor kelt először), amúgy mostanában 2-3 ébredés van, szopival visszaalszik. Kislánykád nagyon ügyi, gratulálok hozzá, és egy kicsit irigykedek is, mert mostanában 3 óránál többet sosem alszunk egyfolytában Kép
Mi az a C.L.A.?

Viszont hogy jó is történjen: ma mégis felpróbáltam a sokat emlegetett kedvenc farmeromat, és bizony jó rám!!! KépKépKép Vagyis sikerült begombolni Kép Annyira örülök neki!!! Végülis ez volt a célom december 31-re, és sikerült teljesíteni! Persze azért még van min dolgozni, mert az úszógumim még nem tűnt el teljesen, sőt... Szóval továbbra is Norbi és torna.

Szerencsére a torkom is jobban van, és az osztálytalálkozó remekül sikerült, fél 11-ig odavoltam, a férjem egyedül altatta Zsoltikát Kép

Írjatok, lányok!

Puszi,
Gabi

pgaboka
 
 


Messy!

Pici 23-án lesz 4 hónapos. 6-7 liternyi folyadékot biztos iszom egy nap, de a Laktoherb teától már rosszul vagyok. Rá se bírok nézni. Bár fogytam három kilót, de ez nem akkora súly veszteség ami tejapadást okozhatna. Szerintem.


Már lassan egy hete stagnál a súlyom. Miért? Tud valaki valami megnyugtatót mondani?

Subesz
subesz
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: