Új privát üzeneted érkezett!

úúúúúúúúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 14:11-kor.
vas
 
 


Helló lányok!

Én most egy kicsit el vagyok keseredve, kellett nekem hétfőn mérlegre állni. Úgy néz ki, hogy a lefogyott 3 kg-ból már 2 vissza is ugrott. Pedig szerintem betartottam az étrendet. Mondjuk reggel ettem túrórudit, meg hétvégén voltunk anyuéknál és persze becsúszott eg-két süti, de csakis 12-ig. Fel vagyok fújódva, mint egy lufi. De lehet, hogy meg kellene jönnie, de ugye a szoptatás miatt ez most elmarad, és a tünetek megmaradnak. Ilyen van?

Ti hogy álltok?

Képzeljétek hétvégén megyünk Balatonra. Tökre ki vagyok. Fürdőruhát még véletlenül sem viszek magammal. Tuti, hogy mindenki ott fog dumálni, hogy nyugodtan vetkőzzek le, de hát nem lesz mit felvennem.
Remélem Sára bírni fogja a hétvégi túrát. Innen Debrecenből legalább 400kb a balaton. A pesti és a kecskeméti útvonalra már hitelesítve van.

Móni
monik4
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Megvagyunk, már vasárnap visszaértünk Szentesről, de a tegnapi napunk rettenetes volt Kép Zsoltika egész nap iszonyú nyűgös volt, ha nem a karomban volt akkor sírt. Még anyukámnak sem tudtam odaadni egy kicsit. Arra számítottam, hogy ma reggelre kibújik a következő (harmadik) fogacska, de nem így történt. Sebaj, mára elmúlt a nyűglődés, igazi tündérke a kisfiam, és most már alszik is, így rászabadultam a netre Kép

Tegnap méredzkedtem. Én sem voltam nagyon elégedett, 1 hét alatt 0,8 kilótól szabadultam meg (64,9-ről 64,1-re). De arra gondoltam, hogy 30 nap alatt ez máris több mint 3 kiló, és akkor már nem olyan rossz a helyezet Kép Tudjátok, én még szoptatok, és nem is akarok hirtelen fogyni.

Szentes: hát én bizony "bűnöztem". Péntek este érkeztünk: sült krumpli és sült husi volt (ez utóbbi amúgy jöhet este), meg kompót. Hát bizony falatoztam! Aztán másnap betartottam a kódokat, de vasárnap megint lecsúszott egy kis süti Kép No meg ebéd sem dél előtt volt, megint sült krumplit ettünk, a levesben cérnametélt... És 2x is fagyiztam, édes tölcsér és csokiöntet... Szóval nem is csodálkozom! Most viszont naggggyon igyekszem Kép

Délelőtt voltunk a Corában, de sem teljes kiörlésű lisztet, sem gyümölcscukrot nem kaptam Kép Vagy csak én nem láttam, de szerintem ilyen nincs is ott. Nem volt Norbi-féle fitness fruktózos cerbona-szelet sem, és Hamlet sem. Micsoda dolog ez?

Móni,
ne keseredj el! A Balatonon pedig állítólag most nagyon gyér a forgalom, azért szerintem vigyél titokban egy fürdőruhát Kép Aztán még fölveheted, ha úgy látod jónak!
Neked vannak csíkok a pocakon? Vagy "csak" a zsírpárnák zavarnak? Nekem olyan csíkos a hasam, mintha zebra lennék, és elsősorban ezért nem merek bikinit húzni, mert hát hogy néz az ki?

Ildikó,
igen-igen, a 7vége nagyon jó volt, anyósom sokat hozta-vitte Zsoltikát, mi pedig a párommal picit kikapcsolódtunk, kettesben nézelődtünk a városban Kép Kaják: lásd fent Kép

Barnus,
üdv újra itt! Milyen volt a nyaralás?

Na most ennyit tudok írni, mert a lakás romokban, meg aztán nekem is kéne szusszannom egyet. Nagyon meleg van!

Üdv mindenkinek:
Gabi

pgaboka
 
 

 
 

úúúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 14:11-kor.
vas
 
 


őőőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 14:11-kor.
vas
 
 


Szia Gabi,
nagyon jó volt, bár elég vacak időt fogtunk ki. Sebaj, legalább kirándulhattunk eleget! A strandon egyébként több duci lányt is láttam ,némelyik egész merész fruhát viselt, de olyan természetességgel vállalták magukat, hogy az embernek eszébe sem jutott a kilóikon filózni. Szerintem nem a feles kilók csúfítanak el vkit, hanem a negatív kisugárzás.
Csinálod a callaneticsset?
Barnus
barnus
 
 


Sziasztok!

Barnus,
sajna nem csinálom a callaneticset, mivel nincs hozzá kazettám Kép A férjem nem tudta mevenni ott, ahol Anna, máshol sem látjuk sajnos. Pedig nagyon jó lenne, mert annyira jókat írtál róla!

Ildikó,
húha! Akkor a kövekező gyermekkel majd nekem is több lesz? Már most elég borzasztó...

Gabi

pgaboka
 
 


Sziasztok!

Gabi gratulálok a kilókhoz! Nagyon ügyi vagy.
Tegnap nálunk is nyűglődés volt. De estére rájöttem, hogy Sára is azért volt sírós, mert én sem voltam komplett és ő meg megitta a zizi tejet. Szerintem ez tuti a menzesz tünetei. Ma már semmi baja.
A Corában én ott találtam teljes kiőrlésü lisztet ahol a bio és cukorbetegeknek való cuccok vannak. Norbis cerbonát még én sem láttam. Ez mindig így szokott lenni. A reklám után még pár hónapot várni kell rá.
Szerencsére csíkokat nem szedtem össze a terhesség alatt, de uszógumit nem kell vásárolnom. Na meg azok a szép karfiolok a combomon. Most találtam a szekrényben egy jó kis gatyát ami lábszárközépig ér. Ápol és eltakar. Inkább meghalok a melegtől, de nem vetkőzöm le. Sajnos én nagyon rosszul élem meg ezt a dolgot.

Ildikó
Szorítok neked a szombati mérlegeléshez. Egyébként én is pont erre gondoltam. Valami van abban, hogy havonta csak 1-szer álljunk mérlegre. De tényleg baromi nehéz kibírni.
Valóban csak éjjel szoptatok, de napközben lefejem a tejet, mert akkor nem szopik Sára.
Ma kimerészkedtem az utcára ebben a 40 fokban. Olvadt rendesen a zsír.

Szia Barnus
Tökéletesen igazad van, de elég nehéz túltenni magát az embernek,hogy egy kicsit eldeformálódott. De sebaj, jövő ilyenkor már minden rendben lesz.

Móni
monik4
 
 


Szia Gabi,
ha át tudod venni vhogy én szivesen elpostázom a kazettát. Sajnos nekem csak lejátszóm van.
Barnus
barnus
 
 


úúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 14:12-kor.
vas
 
 


Barnus,
köszi az ajánlatot Kép De épp ma sikerült végülis a férjemnek beszereznie a kazettát! Úgy örülök neki Kép El is kezdtem a tornát, a hasizmozásnál abba kellett hagynom, mert szopizott Zsoltika, aztán meg beájult Kép

Még egyszer: köszi!

Gabi

pgaboka
 
 


úúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 14:12-kor.
vas
 
 


Sziasztok Lányok!
Mi szerencsésen megjöttünk és nagyon jól sikerült a nyaralásunk. (Sopronban voltunk, ahonnan néha átmentünk Ausztriába és a mostani hétvégén Keszthelyen). A jó hír, hogy nem híztam! A rossz, hogy nem is fogytam, de ez a szabi alatt nem is lett volna reális Kép.

Barnus,
A szabi alatt nem tudtam csinálni a callanetics-et, pedig akartam. Direkt memorizáltam a gyakorlatokat. De olyan kicsi volt a szoba a szállásunkon, hogy egyszerűen nem volt hely Kép. De így is csökkent már 2 cm-t a derékbőségem! Pedig eddig csak 4-szer 5-ször csináltam a tornát még a szabi előtt.

Gabi,
Te hogy állsz a tornával?

Mostantól próbálom én is csinálni a Norbi-diétát. Már el is kezdtem azzal, hogy ettem egy kis csokit, most még lehet alapon Kép!

Anna
tinalila
 
 


Moni,
Már régebben akartam írni, csak elfelejtettem, hogy én minden reggel iszom egy kávét és ha úgy jön ki, akkor ebéd után is egyet. Ennyi szerintem belefér, nem vettem észre, hogy a babámat ez zavarná. Én terhesség alatt rá se bírtam nézni, de a szülés óta megint nem tudom elképzelni, hogy kávé nélkül induljon a napom. Persze kettőnél többet semmiképpen nem szabad és ha tudom, a délutánit is kihagyom. (De néha annyira jól esik Kép.) Egyébként édesítővel és light Completa-val iszom Kép.
Anna
tinalila
 
 


Sziasztok Lányok!

Ildikó mit mutat a mérleg? Én jobban járok ha kidobom. A kezdeti 3 kg fogyás szép alattomosan visszajött. Úgyhogy ott vagyok ahol az elején. Azt hiszem meg kell vizsgálnom, hogy mit csinálok rosszul.

Én is szoktam tornázni, de csak néha. A rendszeresség még hiányzik. Most már jól fenékbe fogom magam billenteni!! Általában úgy működik, hogy elkezdek tornázni és Sára felkel. Aztán pedig elfelejtem befejezni.

Anna
Pénteken muszáj volt már kávét innom, ahelyett, hogy aludtam volna és este olyan sírást levággott az egyébként teljesen nyugodt Sára lányom, hogy fél óráig tartott mire megnyugtattam és ezt még másnap is eljátszotta. Számomra teljesen ismeretlen volt ez a sírás fajta. Bár teljesen nem vagyok benne biztos, hogy ennek köszönhetem mert olvasataim szerint most Sára abban a korszakban van, hogy fél ha idegen veszi kézbe. Ez az idegen a nagyi volt, akit havonta egyszer lát, de 4 hónaposan valószínűleg még nem nagyon emlékszik rá. Egyszóval nagy volt az üvöltés és megijedtem, hogy esetleg a kávé sem tett jót neki.
Mennyi idő alatt megy át a tejbe az általunk elfogyasztott étel?

Móni
monik4
 
 


Sziasztok Kép

Anna,
üdv újra itthon Kép Torna: megyeget Kép Szombaton teljesen végigcsináltam, és nagyon jólesett! Aztán tegnap már csak bicikliztem, de azért az is jó mozgás volt. Ma megint szerettem volna tornázni, amíg aludt Zsoltika, de nem jött össze a sok házimunka miatt.

Móni,
sajnálom, hogy visszajöttek a kilók Kép Tényleg, írd le, hogy mit csinálsz, mit eszel... Aztán megpróbáljuk kiokoskodni, hogy mi az, ami nem jól működik.

Sajna nem tudom, mennyi idő alatt megy át a tejcibe az általunk bevitt étel.

Nálunk 7-8 hónapos korban volt olyan, hogy nagyon sírt Zsoltika az idegenek láttán, ez mostanra elmúlt. Bár sokszor még bizalmatlan... Nem engedi, hogy akárki kézbevegye!

Csak nem bírtam ki 1 hónapig, megint méredzkedtem Kép Jelenleg 63,1 kg vagyok, vagyis 1 hét alatt ismét lement 1 kg! Ez nagyon jó szerintem, pedig a 7végén nem tartottam be 100 százalékig a diétát... Tejci pedig továbbra is rengeteg van, úgyhogy teljes az öröm Kép

Üdv mindenkinek:
Gabi

pgaboka
 
 


úúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 14:13-kor.
vas
 
 


Gabi, Ildikó,
Nagyon ügyesek vagytok, gratulálok a lement kilókhoz Kép! Ezek szerint érdemes nekem is komolyabban belevágnom.

Gabi,
A Te súlyod Nekem már meg is felelne Kép. Annak ellenére, hogy csak 167 cm magas vagyok, 65 kg-os koromban már 38-as ruhákat hordok, a 60 kg-os versenysúlyomnál pedig már a 36-osok is rám jönnek. Jelenleg 73 kg vagyok és első körben 8-10 kg elvesztésével meg is lennék elégedve.

Móni,
Én sem tudom pontosan, hogy mennyi idő alatt jutnak a tejbe az anyagok. De a szoptatós topikban azt olvastam, hogy még a dohányzó mamák is többet segítenek a babáknak az anyatejjel, mint amennyit ártanak a nikotinnal, ha mindig csak szoptatás után gyújtanak rá. Akkor állítólag a következő szoptatásnál már csak minimális nikotin kerül be a tejbe. Abban biztos vagyok, hogy napi egy kávétól semmi baja nem lesz a babának, ezt több helyen is olvastam. Egy kávét még a terhesség alatt sem tiltanak, pedig akkor még direktebb a káros anyagok bekerülése.

Üdv: Anna
tinalila
 
 


Sziasztok!

Ildikó,
gratulálok!!! Ez szuper! Nagyon ügyi vagy KépKépKép Lemegy a maradék is hamarosan, csak így tovább!

Anna,
én még 40-es ruhákat hordok Kép Épp a 7végén vettünk nekem új fürdőrucit (egyberészest), és abból is 40-es kellett. A mellbőségem is elég nagy lett a szoptatás miatt, és szerintem ha le is fogyok, akkor is jó lesz a fürdőrucim.
Az én célom az 58 kg. Állítólag majd ha abbahagyom az intenzív szoptatást, akkor még lemegy kb. 3 kg, és ha ez így lenne, akkor lennék 55!!! Hú de jó lenne KépKépKép

Na megyek, nyűgi a kisfiam, mert esik az eső és nem mehetünk ki Kép

Gabi

pgaboka
 
 


őőőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 14:13-kor.
vas
 
 


Ildikó,
egyél reggel csokit! Kezdd azzal a napot Kép Norbi is ezt írja Kép Én 2 hete csinálom a diétát, és minden reggel eszek valami finomságot: kakaót cukorral és tejszínhabbal, van hogy sütit is vagy egy szelet csokit... A fő hogy reggel legyen, és persze nem sok.
Szerintem ne vondd meg magadtól teljesen, mert akkor sokkal nehezebb ellenállni. De ez az én véleményem, tényleg úgy csináld, ahogy jónak látod Kép

Gabi

pgaboka
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon, nagyon ügyesek vagytok. Gratulálok!!!!!

Egyfolytában azon gondolkodom vajon mit csinálok rosszul. Lehet, hogy a dinnye mégsem az 1-es kódba tartozik. Ugyanis abból borzasztó sokat eszem. Egy 7 kilós dinnye nálam 2 napig tart. Most a tesóm azt mondta, hogy állítólag a könyvben azt írja a Norbi, hogy 15-ig lehet enni. Én erre nem nagyon emlékszem, de akkor a neten miért válaszolták nekem azt, hogy nyugodtan ehetem este is. Én úgy tudom, hogy 80%-a víz, de olyat is hallottam már, hogy tele van cukorral.
Szerintetek?

Egyébként ezen kívűl mindent akkor eszem amikor kell. Nem mondom, hogy néha nem bűnözök, de nem folyamatosan.

Most egy kicsit el vagyok keseredve ez miatt, de nem adom fel. Lassacskán csak rá jövök mit csinálok rosszul.

Én is 167 cm vagyok és nagyon örülnék neki, ha legalább a szülés előtti súlyomat el tudnám érni ami 65 kg és utána még megpróbálni a 60 kg. Fény koromban voltam 54 kg is. Régi szép idők. Most meg 75. Nem rossz!

Móni
monik4
 
 


Móni,
Akkor egészen hasonló paraméterekkel indulunk és a célunk is hasonló Kép.
Abban sajnos nem tudok segíteni, hogy mit csinálsz rosszul, mert én még csak most fogok ismerkedni ezzel a dologgal. A könyvet egyébként nem szándékozom megvenni, az Interneten már néztem, ott elég sok kód fent van. Meg rendeltem jövő hétre ebédet, vacsit és sütit (3-ig ehető!) a Foodexpressz-től.
Anna
tinalila
 
 


Sziasztok!

Móni,
mióta is csinálod a diétát? Én is elég sok dinnyét ettem az utóbbi időben, és este is. A könyvben egyébként úgy van, hogy a kaják felsorolásánál van eltérés: betűrendben a görögdinnye 1-es, a kódok szerinti sorrendben meg 2-es (vagy fordítva Kép) Szóval a lényeg az, hogy nem egyértelmű.

De Te tornázol is, tehát izmot építesz. Márpedig az izom sokkal nehezebb, mint a zsírszövet. Állítólag vannak ilyen periódusok, amikor nem hogy kevesebbet mutatna a mérleg, hanem még többet (Norbi-könyvben is van rá példa). És ekkor nem szabad abbahagyni Kép A fogyás beindul újra! Szóval kitartás!!!

Anna,
ez a kajarendelés jó dolog Kép Néztem itt a neten az étlapot, és egész normális ételek vannak már! Csak elég drága Kép Majd írd meg, hogy finomak-e Kép

Jó éjt,
Gabi

pgaboka
 
 


őőőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 14:14-kor.
vas
 
 


őőőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 14:14-kor.
vas
 
 


Sziasztok LÁnyok!

Mindig elfelejtem megkérdezni, hogy nálatok nem jelentkeznek-e puffadásos tünetek?
A testvérem is csinálja a Norbit kb.3 hete és állandóan arra panaszkodik, hogy estére teljesen felpuffad és nagyon fáj a hasa.
Én arra gonodltam, hogy esetleg ugyanúgy kiválasztódnak a méreganyagok mint egy méregtelenítés során és az válthat ki ilyen tüneteket.
Nekem is volt egy darabig ilyen puffadás azt hiszem még írtam is róla, de mostanában semmi bajom.
Szóval írjatok, hogy mi újság ez ügyben nálatok mert szegény már nagyon szenved.
Mondjuk valószínűleg az sem tesz jót neki, hogy egész nap ül a munkahelyén.

Móni
monik4
 
 


őőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 14:14-kor.
vas
 
 


Móni,
jó hogy írtad ezt a puffadást, nálam a múlt héten majdnem minden nap volt! Most viszont nincs... Este már mindig nagyon fájt a pocakom, de éjszaka kialudtam, reggelre meg elmúlt. Biztos az is az oka, hogy más étrendet követünk, a bélrendszer nem ehhez volt hozzászokva.

Igen, a méregtelenítés is lehet az ok. A sok ülés pedig tuti nem tesz jót!

Jó éjt,
Gabi

pgaboka
 
 


Sziasztok!
Foodexpress: Én is rendeltem már tőlük, amikor még dolgoztam. Én sem lettem függő, de nekem munkaebédnek teljesen megfelelt.
A választék azóta sokkal nagyobb lett és fitness-ből van már vacsora és süti is. Nekem eddig (mondjuk csak két napja Kép) minden ízlik. Az áruk viszont tényleg elég húzós, főleg a vacsié. Ez csak egy saláta és sokszor többe kerül mint a főételek. De ha működne a dolog (mármint fogynék), akkor nekem egy ideig megérné.
A sütik viszont eddig isteniek voltak, semmilyen különbséget nem érzek a "normális" sütikhez képest. Pedig ezekben nincs cukor és teljes kiörlésű lisztből készülnek. És du. 3-ig ehetőek. Az, hogy az adagok nem túl nagyok fogyókúra idején kimondottan előnyös Kép.

A callanetics-hez viszont még mindig nem tudtam visszatérni, mert a szabi alatt lemaradtam a Babanettel és szabad perceimben először ezt kell behoznom Kép.

Üdv: Anna
tinalila
 
 


úúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 14:15-kor.
vas
 
 


Szia Ildikó!

Én egy kicsit most el vagyok havazva. De most jól belehúztam a fogyiba. Heti 5-ször 30 percet tornázok. Megvettem én is a Callanetics kazettát, de még nincs nálam. Kiváncsi vagyok milyen. Egyenlőre még csak ennyi megy Sára mellett, meg persze rójuk a kilómétereket. Sára mostanában egy kicsit nyügös. A tejem kezd elapadni, azt hiszem már nem sokáig húzom. A suliba meg beadandó feladatot kell küldenem szombatig, de persze még csak gondolatban készültem el.
Szóval ennyi.
Ja és képzeld vettünk digitális mérleget!! Plussz egy csomó elemet. Nem nagyon bírom, hogy ne ugráljak rá állandóan.
Remélem most tartós marad a fogyásom.

Jó nyaralást Neked!!

Csajok írjatok!!

Móni
monik4
 
 


Sziasztok!

Lányok, a diéta mellett tornáztok is. Norbi-féle tornát űztök, saját "koreográfiára" otthon, vagy jártok valahová?

Hallottatok-e a 3/4 step aerobicról? Én pár hónapja kezdtem el, és szuper. Igaz, ehhez el kell járnom, de nem olyan megerőltető, és mivel még szoptatom a 11 hónapos fiamat, ez pontosan megfelel.(már ami a megterhelés illeti, hogy el ne apadjon a tejem)

Tudjátok, mikor ijedtem meg? Amikor a combomon látszott, hogy felgyülemlett a testem méreganyagokkal. Sosem volt még ilyen a lábam. A torna óta normalizálódott a helyzet.
Szoptatás mellett milyen diétába kezdhetek? Hol lehet letölteni ezt a Norbi-féle pontos rendszert?

Előre is köszi a segítséget. Kitartás mindenkinek! Tetszik, ahogy bíztatjátok, "húzzátok" egymást diéta- ügyileg. Remélem, befogadtok! Kép

Dirtha
dirtha
 
 


Sziasztok Lányok!
Én még itt először szólalok meg, nagyon tetszik, ahogy együtt fogytok. Sajna olvasom, a jól ismert jo-jo effektust. Mi csinálunk egy testsúlykontroll programot, ha valaki kiváncsi rá, szívesen írok róla, és kismamáknak és fogyni akaróknak tartunk ismertetőt, mert ezt muszály megosztanunk mindenkivel. A lényeg zsírt bontsz izmot építesz, így nem igazán kiloban, hanem ruhaméretben jelentkezik a változás. Nem vagy éhes tőle, nem kívánod a nasit, és ha mégis van erre a célra valami finomság. Három fázisból áll a program, van egy táplálékkiegészítő is, ami tiszta bio, szójafehérje. Én 2 kilot, de 3 ruhaméretet változtam, a férjem 14 kilot, a barátnőm a 13 évvel ezelőtti ruháit hordja,a másik barátnőm pedig visszanyerte szülés előtti alakját. nagyon hamar látszik már eredmény ami erőt ad a többihez. Nem drágább, mint bármelyik fogyókúra. Ha valakit érdekel erre címre írjon.
gretapetra@freemail.hu
gretapetra
 
 


Ja azt nem írtam, hogy tökéletesen beleillik Norbi programjába, felgyorsítja, eredményessé teszi azt.
gretapetra
 
 


Sziasztok Lányok,

ma kukkantottam be a topicba, jó hogy más is küzd a kilókkal nem csak én Kép
Dirtha, mit láttál a combodon, milyen a méreganyag ???
Én is most kezdtem a Norbi Update-et, bár itt-ott elég nehéz betartani, mert én fQleg délután és este kívánok nasit, ami rendszerint édesség.(lenne)
Egyébként a görögdinnye az most 1es vagy 2es mert a könyv kétfélét ír.? Mert én megeszek naponta kb 4 kg dinnyét, attól ugyanis bQven van tejcsim.Inni nem tudok max két litert.
Sajnos szülés után rajtam maradt 12 kg, ebbQl eddig 2 ment le négy hónap óta, és elrettent ha a mérlegre állok, hogy még mindig ott figyel 10 kg amit el kéne tüntetni.

Ki hogy birkózik a kilókkal ? Van akinek bejött a Norbi féle dolog ?

Sajnos nincs idQm visszaolvasni, mert babó még kicsi és sokat nyqglödik.

Sziasztok

Timi
kismaszat
 
 


Sziasztok Lányok!

Én azért nem jelentkeztem mostanában, mert egyelőre várom az eredményt. Kép

Ildikó,
Eddig a 10 nap alatt 1 kg ment le, ami persze még nem sokat jelent. De ha a tendencia így maradna, akkor persze szuper lenne. A diétát egyelőre nagyon könnyen tudom tartani. Igaz, hogy délelőtt eszem, ami belefér (na, ez egy kicsit túlzás, de jól bereggelizem). Az ebéd "foodexpress"-ses fitness főétel + fitness süti. Ezen kívül én mindig rendelek egy levest is, mert amióta szoptatok, azt nagyon kívánom. Vacsora pedig semmi. Az első héten még megrendeltem a Fitness vacsit is, de egyrészt annyira nem ízlett, másrészt tényleg drága, harmadrészt általában nem is voltam éhes. Szóval este (vagyis 3 óra után) már nem eszem. Általában nem is hiányzik, ha mégis, akkor arra gondolok, hogy csak reggelig kell kibírni. Kép És persze rengeteget iszom, de (a reggeli kávén kívül) csak vizet és teát (cukor nélkül).
Nálad mikor jön a következő méretkezés?

Móni,
Te mit tornázol? Csak saját "koreográfiát" vagy valamilyen kazettára? A Callanetics-et elkezdted már? Nekem most a párom elutazott, így most a gyerekek mellett nincs rá időm. (Jaj, nem lesz ennek jó vége, hogy mindig van kifogásom arra, hogy miért nem tornázom Kép.)

Dirtha,
Persze, hogy befogadunk. Kép Ez a 3/4 step aerobic érdekel, ugyanis én még csak szoptatok. Próbáltam futni, de az azonnali tejapadáshoz vezetett. Gyorsan abba is hagytam. Szóval ez mitől 3/4? És hol van ilyen óra? Nálad tényleg semmi változást nem okozott a tej mennyiségében?
A Norbi diétát szerintem lehet szoptatás mellett csinálni. Én minden tudományomat a www.norbi.hu-n szereztem.

Kismaszat,
A Foodexpress-től én rendelek olyan sütit, amit 3-ig lehet enni. Annélkül én is nehezen bírnám a napot Kép. Szinte tökéletesen olyan mint egy "normál" süti, talán egy nagyon picit kevésbé édes. Persze nem tudom, hogy ha csak sütit rendelsz, azt kiviszik-e. Norbi honlapján a görögdinnye egyértelműen 1-es. (Állítólag a könyvben ellentmondásos.)

Gretepetra,
Amit ajánlasz, az szoptatás alatt is alkalmazható? Nincs kedved itt írni egy keveset a módszerről? Gondolom többeket érdekelne.

Kitartást mindenkinek!

Anna
tinalila
 
 


tinalila
 
 


Sziasztok lányok!

Testsúlykontroll program.

Az ember túlsúlyának oka a helytelen táplálkozás. Régen úgy tartották, hogy a zsíros étel hizlal, ma rájöttek, hogy a szénhidrátok nagyobb problémát okoznak.
A testsúlykontroll program, a megfelelő mennyiségű tiszta bio fehérje bevitellel, zsírbontást idéz elő, amellett, hogy energiánk, izomzatunk megmarad.

A program három fázisból áll:

1.
gretapetra
 
 


Sziasztok LÁnyok!

De jó sokan lettünk!! Üdvözlök mindenkit.

Anna
Szerintem nem is kell, hogy gyorsabban fogyj, így legalább tartós lesz, és ez a lényeg.
Én itthon tornázok, van egy pár videókazettám. pl. szülés utáni regenerációs torna, kismama torna Rékával, és 2 db jóga kazetta, az egyik erősítő jóga a másik pihentető. Jövő hét végén még megkapom a Callanetics kazettámat is. Szóval minden nap másikat csinálok így legalább változatos. Érdekes módon a kismama torna a legerősebb. A többit azért csinálom mert nemrég vettem egy méregtelenítős könyvet és ott olvastam, hogy a jóga is nagyon sokat segít a méregtelenítésben, plussz eléggé fáj a hátam és ezeken a kazettákon sok olyan gyakorlat van ami ezt orvosolja. Igaz, hogy még szoptatok, de így nem olyan gyors mértékben válik ki a méreganyag a zsírból és ez a kicsinek sem káros.

Dirtha
Az én combom is iszonyúan néz ki. Tiszta karfiol. Igaz, hogy csak másfél hete tornázok ilyen intenzitással, de én már látok változást, már ami a karfiolokat illeti.
Most még csak szoktatom magam a mozgáshoz, hogy mire befejezem a szoptatást lemenjen egy pár kiló és mehessek futni. Már alig várom, de 10 kg plusszal elég nehézkesen fog menni.
Magam is meglepődöm, hogy most mennyire a fokozatosság híve vagyok, pedig általában nem jellemző rám. De azt hiszem, most amilyen fizikális állapotban vagyok 1 métert sem tudnék lefutni.
Régen én is jártam step aerobicra, de az elég intenzív volt. Milyen az a 3/4-es?

Gretapetra
Engem is érdekelne amiről írsz, de én jelenleg debrecenben lakom. Hogy kaphatnék bővebb felvilágosítást?

Kismaszat
Itt a lányoknak bevált a Norbi féle étrend. Elég szépen fogynak tőle. Elsőre én is leadtam 2 hét alatt 3 kilót, de aztán szépen vissza is jött. Most éppen azon vagyok, hogy rájöjjek mit csináltam rosszul.

Móni
monik4
 
 


Moni,
Persze, nem is akarok gyorsabban fogyni. Csak most még nem lehet tudni, hogy ez az 1kg egy tendencia része vagy csak "statisztikai hiba". De fő az optimizmus! Kép
Anna
tinalila
 
 


őőőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 14:15-kor.
vas
 
 


Sziasztok lányok, azt gondoltam, hogy a Vác környéki topikban vagyok, bocs. A Debrecen is megoldható, mert megfordulunk ott is időnként. Ez egy nagyon kíméletes alakformáló fogyás, és hogy a karfiolokra visszatérje, mivel zsírt bont/karfiol ebből adódik/ és izmot épít, de nem testépítő módon, sok fehérjebevitel, /izom a fehérjéből lesz/ megkeményedik a tested, nem akarom azt írni, hogy a bőröd, mert nem a rinocéroszra gondolok. Feszes leszel, nem lötyög a karodon a "cuccos" ha integetsz, és a méretek is ezért változnak gyorsan, mert összetart a bőrög, és az alatta lévő réteg megizmosodik. A mell is ezért nem lóg, hanem formásabb lesz, mivel izom és zsírszövet, az izomnak nagyobb lessz a tartása, és nem nől meg a mell, de a tartása miatt többen azt érezték, hogy nagyobb. Erre is oda kell figyelni, de nem egy energiavesztett, plöttyett nő leszel, aki ideges mert éhes, hanem izmos, fitt fiatal, energikus nő. ez sokat segít a családban, férj és gyerek tekintetében egyaránt. Tudom 2 gyerekem van és férjem, és rajtam is lógott már a bőr, állva elaludtam, ésnem volt kedvem strandra menni. Na ez nagyon érzelmes lett, boccs. Judit
gretapetra
 
 


Sziasztok!

Kismaszat, a combom, ahogy Móni írta, "karfiolos" volt, most már jobb a helyzet. Nem konkrétan a méreganyagot látom Kép , de ha csinálok egy léböjt-kúrát (terhességem előtt többször is), szinte kisimult a bőröm, ahogyan távozik az emberből az a sok méreganyag.

Lányok, a 3/4 step aerobic -tudomásom szerint- a legújabb aerobic trend. Sem nem fittnes, sem nem wellness, mindegyik egy kicsit, vagy inkább átmenet a kettő között. Egy teljesen új ütemű zene és mozgássor - ami a zenét illeti, lassabb, kevésbé pörgős (sőt egyáltalán nem az), a lényeg, hogy nem emeli a pulzusodat odáig, mint a sima step vagy a sima aerobic. (na, ezt jól "megaszontam", remélem, érthető) Stresszoldó, nagyon tuti zene, ami a lelket is megmozgatja és a leghatékonyabb zsírégetést teszi lehetővé.
Én győri vagyok, itt egy aerobic-edző tart ilyen órákat egyedül a városban, de szerintem országszerte van rá lehetőség, utána kell érdeklődni. Én véletlenül bukkantam rá. És ami a legfontosabb: végig bírom csinálni megállás nélkül. Mivel szinte táncszerű a mozgás, nagyon élvezetes, és egyáltalán nem befolyásolta a tejem mennyiségét. (egyébként az edző javasolta ezt, mielőtt először elmentem, én az aerobicot akartam, de a szoptatás miatt ezt javasolta. Ennél is maradok, ha már nem szoptatok is)
Sajna egy héten csak egyszer jutok el, így az egyszeri leizzadás nem "hat" annyira, mintha heti háromszor be tudnám iktatni.

Móni, Tinalila köszönöm az infokat, megnézem ennek a Norbi-gyereknek a honlapját és belevetem magam - a segítségetekkel Kép a fogyiba.

Holnap jövök, sziasztok, Dirtha
dirtha
 
 


Halihó!

Sajna nem volt gépünk több mint 1 hétig, mert elromlott benne egy kütyü. De most már jó, gyorsan végigfutottam a hozzászólásokat. Üdv minden új "tagot" Kép

Ildi,
gratula, naggggyon ügyi vagy! Ez a 6,5 kiló sztem nagyon szuper!

Anna,
a Foodexpress-en én is gondolkodom, főképp az ebédemet oldaná meg. Most úgy van, hogy sokszor veszek grillcsirkét, azt vacsira is lehet enni, és elég gazdaságos is, mert még a férjemnek is jut belőle Kép Csak már kissé unalmas. És persze a sütik is jól hangzanak!

Móni,
én is sokszor mérem a kilókat Kép Hetente legalább 2x, de jól bírja az elem Kép A tornához kitartást!

Dirtha,
én a callanetics-tornát csinálom, amiről már korábban volt szó itt a topicban. Kb. 2 hete kezdtem el, igyekszem heti 5x végigcsinálni. Nagyon jól érzem magam tőle, a párom szerint már most látható a karcsúsodás KépKépKép Egyébként én is érzem, főleg a combomon, hogy vékonyabb lett. Ez ugye egy alakformáló torna, nem ugra-bugra, ami főleg a szoptatás miatt jó most nekem.
Ez a 3/4 step aerobic is jól hangzik Kép Régebben sokat jártam step aerobicra, és nekem nagyon tetszett.

Kismaszat,
nekem egyenlőre jól bevált a Norbi-módszer Kép A görögdinnye 1-es kódú, ha jól emlékszem Móni megkérdezte e-mailben. De Norbi honlapján a topicban többen azt írják, hogy inkább 2-es... Én este is eszem, szuper jó tejtermelés céljára is Kép A betartás: néha én is "vétkezek", de úgy próbálom alakítani, hogy az 1-es kódú kajákból legyen itthon többféle olyan, amit szeretek, és akkor azokra vetem rá magam még este is.
Mekkora a kisbabád?

Gretapetra,
nagyon érdekes ez a testsúlykontroll Kép Én most egyenlőre maradok a Norbi + torna módszernél.

<font color="0000ff">Én is szépen fogyogatok, bár most kicsit lelassult a fogyás üteme. A jövő héten csütörtökön lesz 1 hónapja, hogy elkezdtem a Norbi-diétát Kép A tegnapi mérlegelés szerint 2,5 kiló ment le. Így most már elértem a terhesség előtti súlyomat. De emellett ugye itt az intenzív torna is Kép Nekem ez így is teljesen jó, és remélem, a tendencia folytatódik Kép Meg hát ugye voltak nálunk kicsapongós hétvégék (anyósnál), és délelőtt bizony én is eszem sütit meg egyéb nyalánkságokat...

Más: képzeljétek, Zsoltika ma délután belázasodott Kép Annyira rossz, mert még soha nem volt beteg. Most sem tudjuk, hogy mi baja lehet, mert semmi más tünete nincs a lázon kívül, és teljesen jókedvű és élénk volt egész délután.

Jó éjt,
Gabi</font>

pgaboka
 
 


Sziasztok!

Gabi, remélem, meggyógyult a kisfiad! (aki egyébként egy héttel idősebb az enyémnél, ahogy a profilodból olvastam) Múltkor az én fiam is belázasodott, de másnap reggelre se híre se hamva nem volt a láznak. Sem előzménye, sem következménye nem volt. Szóval, ne izgulj, bár már biztosan megoldódott a dolog.
Fősulis koromban én is csináltam a callanetics-et. Nagyon hatásos, de már nem lenne hozzá türelmem. Inkább lazán ugrabugrálok és leizzadok százszor. Irigyellek, főleg, hogy heti ötször végigcsinálod! Kitartást hozzá!

Minden jót,

- Dirtha
dirtha
 
 


Sziasztok!

Dirtha,
igen, Zsoltika meggyógyult, végülis 3 napig volt lázas, de nem pöttyösödött be. Szóval nem a 3 napos láz... A doktornéni szerint a fogacskái miatt lázas, de az tény, hogy nagyon gyorsan kinövesztett kettőt Kép

Hát ezen a héten hanyagoltam a callanetics-et, mert Zsoltika a betegsége miatt nagyon anyás lett (amúgy is az volt), így semmi időm és energiám nem maradt a tornászásra. De most már mindenképp neki kell kezdenem! Az a baj, hogy a féjem is sokáig dolgozik mostanában, tehát még az estéket sem tudom kihasználni egy kis mozgásra.

Többiek, merre vagytok? Hogy megy a fogyózás?

Szerintetek lehet valahol kapni az eredeti Callanetics könyvet? Még évekkel ezelőtt minden könyvesboltan láttam, most már azonban nem nagyon kapható. Pedig érdekelne, miket írnak benne.

Írjatok!
Gabi

pgaboka
 
 


Szia Gabi,

Próbáld meg a könyvet a Magyar Könyvklubnál megrendelni, vagy megvenni, én annak idején onnan rendeltem. Jó a könyv.
Nekem nem megy most a fogyókúra, nem értem, miért, de ideges vagyok még a gondolatától is. Ideje lenne erőt venni magamon, mert dec. elején lesz az esküvőnk, addigra a régi akarok lenni.

Sziasztok,

- Dirtha
dirtha
 
 


Szia Dirtha,

sajnos nincs a Könyvklub honlapján a könyv Kép

Esküvő Kép Érdemes rá készülni egy kicsit, főleg ha nagy esemény lesz. Milyen lesz a ruhád? Sok vendéget hívtok? Hol lesz a szertartás és hol tartjátok majd a lagzit?

Amúgy decemberig még jó sok idő van, tehát ha belevágsz, biztosan lesz eredménye Kép Amúgy rajtad mennyi "plusz" van?

Jó éjt,
Gabi

pgaboka
 
 


Sziasztok Lányok!

Először járok itt, de tetszik a topic.

Tud valaki segíteni abban, hogy szoptatós diétát - ha van egyáltán ilyen - hol lehet találni az interneten? A kisfiam most lesz két hónapos, szeretnék fogyni egy kicsit, de természetesen a szoptatást nem akarom feláldozni érte.

Előre is köszi.

Subesz
subesz
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: