Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nem voltunk itthon húsvét környékén, és mivel az előző napi válogatásban nem szerepelt a topik azt hittem , nincs is változás. De most már rákerestemKép

Dirtha! Bátorságra vall, hogy levágattad a hajdKép De ha neked is tetszik, meg a férjednek is, akkor bejöttKép Kép?Kép
A 90 napost én nagyjából tartom, és ez arra elég, hogy ne hízzak. De most már csak 2 és fél hónap az esküvő bele is húzokKép Húsvét előtt csökkentettem az adagokat, és a dekákban láttam is a csökkenő tendenciát, szóval menne...de aztán jött a húsvét, vendégeskedés, szóval tudjátokKép

Motiot! Szép ez az egészséges önbizalom, ezt irigylemKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


úúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 10:28-kor.
vas
 
 


Sziasztok,
en is stagnalok, sajnos nem mennek le a kilok maguktol, pedig meg mindig nem vesztettem remenyt, hogy igy leszKéppedig tudom nem. Lusta dog vagyok. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem amiota megvan a baba semmi energiam sincs, pedig a terhessegem legutolso napjaig dolgoztam plusz suliba jartam, es ugy altalaban ez nem volt jellemzo ram ami most van.
Hat csak panaszkodni akartam.
sziasztok

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
enikonyc
 
 

 
 

Sziasztok!

Ildi, no végre, de örülök neked!Kép Klassz, hogy jól vagytok és szeretitek az új helyet! Már régebben akarta kérdezni, hogy Levente ovis vagy sulis? És most hová járatjátok?

Mondjuk a fogyókúrás topikban nekem sincs sok keresnivalóm, mert nem haladok, de készülök erősenKép Az az igazság, hogy nagyjából tartom a 90 napos irányelveit, és húsvét előtt sikerült az adagokat is csökkentenem, és akkor el is indult lefelé a mérleg, de aztán jött a húsvétKép Azóta meg nem sikerült visszarázódnom. De most már muszáj, mert kicsit több mint 2 hónap már csak az esküvőKép Még a végén nem jön rám a ruhámKép Csak az a baj, hogy agyilag kellene olyan állapotba hoznom magam...

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


úúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 10:29-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Elhatároztam, hogy elmegyek én is WeightWatchers találkára, mert nem mennek lefele a kilók (a 3 amit fogytam az elején, az nem jött vissza). Holnap reggel, vagy ha nem sikerül, akkor szombaton. A sportolásból nem lett semmi, de közben sokat gyaloglok 15 kilóval a hátamon (ez lenne a gyerekem Kép) Remélem a fenekem picit kisebb lesz töle!
Egyébként egész jól megy az egészséges étkezés, semmi chips, keksz, csoki csak nagyritkán. Csak hát nem látszik.

Ildikó,
remélem jönnek a többiek is, és ne szomorkodj Kép

Kati
kat_ica
 
 


Sziasztok!

Ildi, örülök, hogy örülszKép Nem halasztjuk ki a topikot, de most senki se fogy, a babanet meg hetek óta vacakol, szerintem sokan megunták a dolgot. Pedig én is hiányolom őket, hahóóó!Kép
Esküvő: június 18Kép Van még kicsit több mint 2 hónapom, most már tényleg, tényleg, bizisten belehúzok, mert a ruhám cipőkanállal jött rám (40-es), és nagyon gáz lenne, ha addigra kihíznámKép De annyira nincs hozzá kedvemKép és most kell kiválasztani a tortákat és a sütiketKép

Azt megkérdezhetem, hogy mennyi a magánovi? Itt a faluban sokan dicsérik az ovit, de sokan meg Dunakeszire vagy Szentendrére hordják a srácokat, néhányan magánoviba. Szal mennyi is?Kép

Katica! Csak így tovább, ha nem nassolsz, annak biztosan meg lesz az eredménye!

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Na jó, legyen kép isKép

Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok,
hat nem tudom eleg az ha nem nassolsz Katica, en is csak jo kajakat eszem....es SEMMI (szurnyuKép), persze a mennyiseg sem mindegy. A sportolasbol nalam se lett semmi, mert ket hete ugy faj a derekam, hogy szinte menni se tudok, hat ez nem segit. Megyek majd dokihoz vele, de csak majusra kaptam idopontot, de ha addig magatol rendbe jon tenyleg elmegyek futni vegre. Azert is megmutatom a ferjemnek, hogy nem csak a szam jar!Kép
Eniko

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
enikonyc
 
 


Halihó Csajok!

<font color="0000ff">Megvagyok én is, és már régóta akartam írni, de az az igazság, hogy fogyókúra téren nálam sincs haladás Kép Én 56 kg-on stagnálok, de szerencsére nem jönnek fel a kilók Kép Mindig úgy gondoltam, hogy ha végre elérem az 55-öt, akkor jövök, de látom, hogy ez egyenlőre nem megy Kép Mindegy, azért ez sem rossz, és hát még ezerrel szoptatok, ezért erőltetni sem akarom a dolgot.

Látom többen is hiányoltatok, sőt az egész "régi" stáb hiányolódott, aranyosak vagytok nagyon Kép

Minden új sorstársat üdvözlök itt nálunk, remélem most már pörgősebbek leszünk Kép</font>

Dirtha,
hajvágás Kép Én is kiváncsi vagyok ám a végeredményre! Biztos nagyon csini a rövid haj, és legalább hamarabb megszárad hajmosás után Kép Na jó, nem csak ez az egy előnye van Kép

Ildikó,
üdv újra itt!!!!! Végre megvagy Te is, és beindítod a topicot Kép Légyszi-légyszi pletyózzál, meg írj sokat a csemetékről, az új házról, mindenről. És tegyél fel képeket Kép A Norbit én is próbálgatom, de - mint ahogy írtam is - nagy haladás nincs vele.

Szirom,
hajrá-hajrá, most kell belehúzni, mert pikk-pakk itt az esküvő Kép Küldök sok pozitív energiát, hogy legyen kitartásod! Ja, valaki nekem is küldhetne egy kicsit Kép

Kati,
a ww-n én is sokat gondolkodtam már, nagyon tetszik Kép Voltál végül a találkán? És hol van ez helyileg?

Motiot,
hogy vagytok? Ugye nem lett beteg végül Ábel? No és hogy állsz a futással? Kép

Györesz,
Te is nagyon régen jelentkeztél, és még februárban kérdeztél tőlem, én meg most válaszolok. Bocsi a késésért Kép Szóval én is először a Norbi Update-et kezdtem el, és rá kb. 2 hónapra a tornát. Az Update elején nagyon fogytam, torna nélkül is! Az általam végzett callanetics torna amúgy sem okoz súlycsökkenést, hanem alakformáló, főként azért csináltam, hogy szépüljön a testem a fogyi mellett Kép Nekem nagyon bevált, de most már más mozgásra vágyom.

<font color="0000ff">No egyenlőre ennyi, tudom hogy nem írtam mindenkinek személyesen, de már extra késő van, és még egy másik topicba is szeretnék írni. Még annyit, hogy mi Zsoltikával 1 hétig voltunk Szentesen anyóséknál Kép És minden nap futottam! Van ott egy szuper liget, kb. 1 km-es köröket lehet róni, én 3 körre álltam be, először iszonyú izomlázam volt, aztán az szépen elmúlt, és annyira jólesett a futás, hogy én azt el sem tudom mondani. Itthon is szeretném folytatni, csak kicsit nehezebb megoldani, hogy ki vigyáz Zsoltikára.

Sziasztok,
Gabi</font>

pgaboka
 
 


Gabi,

A ww-re szombaton megyek majd, de ez nem idöhúzás! Kép A város másik végén van idöpontom (masszázsra Kép) egy órával késöbb, és nem tudom beleférne-e. Helyileg, hogy érted? Tíz perc busszal vagy félóra gyalog. Külföldön.

OFF
Enikö,
Csak májusban? Nálatok nincs sürgösségi idöpont? Mi van ha tüdögyulladásod van például? (Ahol most vagyunk bejelentkezve ott CSAK aznapra lehet kapni idöpontot, reggel 20 percig foglalt a telefon, utána már elfogytak Kép)
ON
kat_ica
 
 


őőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 10:29-kor.
vas
 
 


úúúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 10:29-kor.
vas
 
 


úúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 10:30-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Ildi! Mármint az te vagy, aki tortát vágni készül?Kép Ha te vagy, akkor baromira vékony vagy és fel sem ismeretelek volna. A srácokat igen, gyönyörűek és hasonlítanak magukraKép
Ja, és egy héttel a miénk előtt valszeg mi is megyünk esküvőreKép

Gabi! Épp tegnap jutottatok eszembe, hogy mi lehet veletek? Jó, hogy itt vagy!

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Szirom,
köszi Kép

Ildikó,
nagyon-nagyon vékony vagy, szerintem már nem fogyóznod kéne, hanem híznod Kép De tényleg, ez valami hihetetlen, főleg ha a mostani képedet összehasonlítjuk azzal a régi fotóval, ahol még kövér voltál... Nagy-nagy gratula, és most már ne fogyj!!! Kép
Pisi vizsgálat Kép De ha egyszer muszáj...

Kati,
szuper lehet Angliában Kép Én még le vagyok maradva, azt hittem valahol Budapesten van ilyen ww találkozó Kép

Mi is megyünk esküvőre, mégpedig májusban, jó lenne valami szép rucit vásárolni magamnak. Különben röhej, de egy csomó ruhámat le kellett cserélni Kép Vettem kisebb farmert (29-est) és S-es melegítőnadrágot, hát tisztára büszke voltam Kép Viszont az a gáz, hogy a tükörbe nézve még mindig kövérnek látom magam. Én már úgy érzem, kezd beteges lenni nálam ez a fogyókúra... Vagyis igazából nem a kúra, hanem azt látom, hogy hiába fogytam szépen, sosem érem el a tökéletes végeredményt. Van ilyen, olvastam erről, hogy a 45 kilós lányok is kövérnek rajzolják magukat, pedig hát nem azok.

No mindegy, csak gondoltam, leírom ezt a kis eszmefuttatást. De most már húzok aludni.

Puszi mindenkinek,
Gabi

pgaboka
 
 


úúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 10:31-kor.
vas
 
 


úúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 10:31-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok!!!!! Kép
Ildi! Örülök, hogy megjöttél! Tényleg fantasztikusan nézel ki. Szerintem sem kell már a súlyoddal törődni!

Én még 76, tehát még 10 kiló... lassan, de biztosan Kép
Zéténynek is van esélye a tejallergiára, asszem a kinövős fajtából... folyton kiszárad a bőre, alaposan vissza kellett fogni a tejtermékfogyasztást... Persze, nem biztosak benne, hogy attól van -nem küldenek vérvételre....

Most rohanok! de majd igyekszek rendszeresen jönni!

pusz
andi
messyke
 
 


Ildikó,

Szerintem is nagyon ügyes vagy. Amióta megnéztem a profilodat tegnap, állandóan eszembe jutsz. Olyan ez, mint látni a célt az orrom elött Kép

Jujj, Lili sír...

Kati
(Igen, Angliában Kép)
kat_ica
 
 


Sziasztok!

Végre a régi csapat!!! Kép

Ildi, örülök, hogy sikerült "otthonra lelnetek" és tényleg jól érzitek magatokat. Tényleg tök jól nézel ki, mit ragozzam tovább a többieket: irigylésre méltó!!!
Olli-polli tünemény! Milyen tünetei voltak Olivérnek, hogy tejallergiára gyanakodtak??? Az én kisfiam bőre rettenetesen érzékeny, mindig van rajta valami, de már nem rohanok vele állandóan bőrgyógyászhoz. Hála ég, nekem még nem mondta egyik orvos sem, hogy tejallergia-gyanús. Tejet még nem kap, (bár néhány korty már lecsúszott apa bögréjéből, és meg van érte őrülve)de minden tejterméket -sajt, vaj, túró, joghurt, tejföl- igen.

Diéta: hát, csajok, töredelmesen bevallom, ezerszer kezdtem el az utóbbi hónapokban és max. egy hétig bírtam. Egyszerűen képtelen vagyok rá! Persze a tükörbe nézve siralmas a kép, és mindig elhatározom, hogy holnaptól... Az igazság az, hogy ha ideges vagyok, nekem ennem kell. És mostanában bőven kijut: elkezdtük a lakásban a munkákat, ezt kellene venni-azt kellene venni, még nem jött meg a pénz, ki kellene fizetni, lejárt a határidő, fizettünk, de még nem jött meg az ágy, a kád...stb. Sokatoknak biztosan ismerős. Ezért jövök ritkán.

Szirom, hajrá, hajrá, két hónap az semmi, úgyhogy startolj rá a dolgokra! Minden más megvan már? Mesélj!
Mi is megyünk esküvőkre, egyre júniusban, egyre szeptemberben, úgyhogy nekem is feldobva a labda fogyásügyileg, talán ez most beindít (mindig sikerült fogynom, ha tudtam, hogy nagy banzájra kell mennem,ahol sok az ismerős, a rég nem látott emberke, sok a kedves és sok az irigy ember, szóval szeretek mások orra alá dörgölni azzal, ha tudom, hogy jobban nézek ki, mint a milliomos XY felesége, aki úgy néz végig az emberen, hogy azt nem lehet nem észrevenni,de komolyan nekem így még mindig sikerült.

Andi, Gabi, nektek is kitartás! Gabi, az S-es nacikat olvasván hülye vagy (bocs, de tényleg), ha KÖVÉRNEK látod magad, bár ismerős a helyzet, remélem, tényleg csak annyiról van szó, hogy jó lenne még innen-onnan lefaragni, nem? De azért jól érzed magad, ahogy írod, és büszke vagy magadra (S-es gatyók), úgyhogy nagy baj nincs! Kép

Örülök, hogy itt vagytok, régiek, remélem, rendszeresebben tudunk dumálni,mint régen!

Minden jót mindenkinek! PÁ,

*dirtha
dirtha
 
 


Szia Ildi,
en is irigyellek, de a kep alapjan tenyleg inkabb sovanynak tunsz, nem ertem hol van rajtad az a hatvanvalahany kilo, mert en csak egy kicsit vagyok tobb es sokkal nagyobb, mint Te, persze nekem is vannak jo napjaim, amikor a kepen egesz jol nezek kiKép. Szerintem ra kellene allnod aktivan sportolasra, es a kilok mar tenyleg a legkisebb gondod.
Nem titok, ot eve kijottem babysitternek, aztan meg oda-vissza mentem, mert a fosulit be kellett otthon fejeznem, utanna ujra vissza (mert olyan jo ittKép csak vicc, mostmar haza akarok menni) es elkezdtem az egyetemi fokozatot itt, kozben megerkezett a kisfiam is, ugyhogy meg mindig nem fejeztem be teljesen a sulit (csak a diplomamunka van hatra, remelem meg egy honap es kesz), de nemsokara remelem megyunk innen valahova, vagyis egy evben egyeztunk meg a ferjemmel.

Katica,
igen ez a rendszer, pedig New York egyik legjobb korhazaba jarok, raadasul magankorhaz, feleve valtottam at a kozkorhazbol es ugyanolyan, mint a masik voltKép A rendszer az, ha nagyon beteg vagy mehetsz ER-ra, ahol aztan par orat varsz, parszor bevittuk a gyereket, de soha semmi komoly nem volt, ugyhogy mostmar meggondolom. Rendelesi idoben bemehetsz, mint besetalo, de csak ha bajod van csinalnak veled valamit, kulonben elkuldenek, hogy kerj idopontot (sajnos jartam igy), minden mas esetben marad az idopontkeres, ami altalaban ket honap varakozas. Viszont maga a korhaz nagyon jo, ugy nez ki, mint egy hotel, eg es Fold az otthoniakhoz kepest (bar en otthon nem jartam magankorhazakban).

Na jo, most aztan semmit nem irtam fogyokuraval kapcsolatban, bar elegge sehogy se allok, nagy volt az elhatarozas...aztan a szokasos.
Eniko

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
enikonyc
 
 


Sziasztok,
en is itt vagyokam, csak most egy kicsit hanyagoltam a netet. Valahogy nem volt kedvem hozza.
Na meg megjött Abel utlevele es penteken ejjel beültünk az autoba es hazakocsikaztunk Magyarorszagra. Volt am nagy meglepi, senki sem tudott rola. A mi nagyszüleint meg nem is lattak a porontyot, a szülök meg hat ne sokszor. Mindenki odaig volt, szegeny Abel meg csak türte a nagy nepvandorlast, mert hat ugye mindenkinek meg kellett öt bamulnia.
Kedden mar jöttünk is vissza, tegnap meg nem volt kedvem ideülni.
Ahogy visszaolvasok, olyan jo, hogy ujra itt van mindenki!
Fogyokura ügyben en is egy helyben toporgok, ahogy irtatok, agyilag kellene ravennem magam, akkor minden menne. De hat ugy letszik meg nem ertem meg ra.
Futassal egesz jol allok, bar most a hetvegi program miatt nem volt, de elötte heten haromszor sikerült elmennem futni, egyre többet. Nagyon nagyon jol is esett, ugyhogy holnaptol folytatom. De lehet, hogy meg ma is elmegyek, mert gyönyörü idö van.
Szerintem ha nem allok le a sporttal, akkor ez is sokat fog szamitani.

Ezek a ruha meretek egyebkent tenyleg ilyenek. En is S-es meg 36-os cuccokat hordok, söt itt a nemeteknel 34-eset is, de ha meglatom magam a tükörben, akkor ramjön a frasz, hogy milyen köver is vagyok. Parom epp valamelyik nap mondta, hogy ezentul minden nap el fogja mondani, hogy nagy a seggem, hogy ne felejtsem el es motivaljon. Mondtam, hogy majd jol fejbe verem.
Egyebkent ö is mindig ugy gondolja, hogy csak a szam jar es ugysem tudom neki megmutatni, hogy le tudok megint fogyni. MInt Enikö is irta, hogy majd megmutatja a ferjenek.

Ildi, jo hogy ujra itt vagy, kepedet sajna nem tudtam megnezni, merta rendszer nem enged be, de nagyon kivancsi vagyok a többiek hozzaszolasa miatt, gondolom szuperül nezel ki es csak sirsz, hogy meg fogynod kene. Ejnye bejnye! Tessek megelegedni !

Na megyek, mert Abel lassan ebred. Teszek fel en is egy kepet.
Puszi mindenkinek!
Motiot

Akartam kepet feltenni, de nem engedi a rendszer, mert tul nagy. Eddig is ugyan ekkora kepeket tettem fel, nem ertem, hogy most miert szarakodik. Na mindegy.

KépKép
KépKép
motiot
 
 


úúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 10:31-kor.
vas
 
 


Sziasztok!
Ha jól emléxem Ildikó írta az UP-DATE topikban, hogy ő ezzel a módszerrel fogyott le sok-sok kilót, és hogy ezt a témát már kiveséztétek itt.
Én most kezdtem el, és 5 kg-t szeretnék fogyni. Nem foglalnátok nekem össze röviden a tapasztalatokat, néhány gyakorlati jótanács stb...
Előre is köszi.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


őőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 10:32-kor.
vas
 
 


úúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 10:32-kor.
vas
 
 


Ildikó!

Én most 55 kg vagyok és 50 a cél! Nem vagyok kövér (162 cm vagyok), csak a hasamon és két oldalt a derekamon maradt egy kis úszógumi a két gyerek után. Három hete még 57,5 voltam, de megcsináltam egy kéthetes 1000kalória/nap diétát + 3 hete naponta tornázok is (na nem sokat, csak 20 perc szobabicikli, fenék- és hasizomgyakorlatok). Így ment le a két és fél kiló. Viszont ezt a drasztikus diétát nem lehet folytatni - nem is bírnám Kép, csak indulásnak szántam. Két évvel ezelőtt is ezzel kezdtem el a fogyást, a kisebbik fiam hat hónapos korában. Akkor is kb. ennyi ment le a két hét alatt, de utána még leadtam hatot. Akkor még nem ismertem a Norbi féle módszert, egyszerűen csak mozogtam és kihagytam a vacsorát. De most már úgy érzem, hogy öreg vagyok ahhoz, hogy bírjam az éhezést Kép Ezért gondoltam az up-datere. Könyvem sajna nincs, a norbi.hu-ról informálódtam.
Köszönöm a tanácsokat! A havi 5% alapján akkor úgy tűnik, hogy két hónap alatt megszabadulhatok a feleslegtől.
Még csak annyi, hogy spec. up-date recepteket hol találhatok?

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Most vacsoráztam, és annyira finom volt, hogy gondoltam megosztom veletek a receptet (persze nem spanyolviasz Kép)

Megfőztem három tojást, aztán kettévágtam őket, majd kikapartam egy tálba a sárgájukat. Ebbe tettem apróra vágott újhagymát, apróra vágott párizsit, és egy kis fokhagymakrémet + tengeri só. Mindezt villával jól összenyomkodtam, és megtöltöttem vele a kettévágott tojásokat. Köretnek egy paradicsomot, és néhány szerel uborkát ettem hozzá. Szerintem nagyon laktató.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Jubi,
üdv itt Kép Én is a Norbi Update-tel fogyóztam, ahogy Ildikó is írta. Nekem nagyon bevált, mert tényleg nem kell éhezni, elég jól tartható és van is eredménye Kép Én 12 kilót adtam le, igaz elég lassan. Az elején még én is nagyon gyorsan fogytam.
Én most 56 kg és 160 cm vagyok, és bizony az update valahogy nem igazán segít, mert csinálom egy ideig, és semmi változás, aztán persze elcsábulok egy-két napra, ezután újrakezdem, stb... Tulajdonképpen január óta tartom ezt a súlyt. Így aztán most én is nekikezdtem kocogni, mert tulajdonképpen nem is a súlyom a gondom már, hanem nekem is a nagy hasam és az úszógumi a derekamon.

Viszont én még szoptatok ezerrel, éjjel-nappal, és szerintem nálam ez is okoz némi "súlyfelesleget": a cici ugye, és látom is a felsőtestemen, hogy az még bizony nem az igazi.

A vacsi ötlet nagyon jó, kipróbálom én is Kép

A te gyerkőceid mennyi idősek? Megnéztem a honlapodat, de csak bekukkantottam, és ott nem láttam friss infót róluk Kép

Ildikó,
a Zsoltika nem cumizik Kép Ő az ujját szopja néha, de csak ha fáradt, vagy cicizne. Ez valahogy így alakult. Olli-polli írtó édes Kép

Andi,
hajrá 10 kiló!!! Kép Már korábban is akartam kérdezni: írtad, hogy Zétus már nem szopizik. HOgyan sikerült leszoktatni? Lassan már én is nekikezdenék, mert Zsoltikát 2 éves korára szeretném elválasztani.

Dirtha,
megértem, hogy ideges vagy, ez most nem könnyű korszak, de annyira jó lesz, ha minden készen lesz Kép
Igen, tényleg idiótának hangzik, hogy kövérnek látom magam, mondom ez már szinte beteges Kép A férjem még bírja Kép Valóban faragni szeretnék még: hasról, derékról. Ehhez kéne futni. Csak nem tudom kire bízni Zsoltikát.

Enikő,
azért hajrá neked is, itt legalább egymást tudjuk bíztatni!!! Nekem ez nagyon sokat segített végig a fogyi alatt. NY nagyon jó lehet Kép És onnan hová szeretnétek menni?

Motiot,
futás Kép De jó, hogy itthon voltatok! Amúgy szerintem nálunk az is a baj, hogy alacsonyak vagyunk... És én hiába igyekszem, sosem leszek légies, az alkatom is egy kicsit tömzsi (szüleim is alacsonyak és ducik). De csakazértis csinálom, legalábbis most, ma megint nekiduráltam magam. Végülis nagyon jön a nyár Kép

Hú lányok, én nem is akartam írogatni, mert egész nap hulla fáradt voltam, msot meg itt virgonckodok Kép Nagoyn örülök, hogy így felpörgött megint a topic!

Puszi mindenkinek,
Gabi

pgaboka
 
 


Gabi!

Az úszógumi ellen jó még a hullahoppozás is! Kép Illetve ha van rá lehetőséged, a twister.
Futni én sajnos nem szeretek, és a fiúk mellett nincs is rá időm...A nagyobbik, Beni szeptemberben lesz 7 éves, Dani pedig most júniusban 3.
Visszatérve a fogyókúrára, a testtömeg index szerint az én súlyom (és szerintem a tied is) az ideális kategóriába tartozik. Minket már csak egy kicsit át kellene gyúrni, hogy izmosabbak legyünk... szerintem a szoptatás után még fog lemenni néhány kiló.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


úúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 10:32-kor.
vas
 
 


Sziasztok!


Nagyon régen jártam itt, örülök, hogy mindenki jól van, és több kevesebb sikerrel a kilók potyognak lefeléKép

Én a szétválasztós diétát csinálom, immár másodszor, plusz külön van a szénhidrát-fehérja-protein nap is. Ezzel csak az a problémám, hogy egyszerűen 70 alá nem megyek vele. Van valami tanácsotok? Ja, és minden nap legalább egy órát tornázom mikor Zümi alszik.

Ebben a diétában nekem legnehezebb a gyümölcs-nap, tökéletesen még nem tudom kivitelezni.


Más:

A tanácsotokat szeretném kérni, nem igazán a fórumhoz kapcsolódik, de nem találtam meg a jó topicot. Szóval, már szülés előtt is elég hosszú ciklusom volt, kb. 36-38 nap, de szülés óta még hosszabb. Júniusban szülten, novemberben jött meg először, és azóta szépen araszolgatnak felfelé a napok, 40, 42...stb, most már a 47. napnál(!!!) tartok, elméletileg nem lehetek terhes, és annak különben is vannak jelei. Kezdek cidrizni, hogy esetleg valami szervi bajom van. Februárban a doki azt mondta, hogy hát van akinek ilyen hosszú a ciklusa. Na de ennyire?? És folyamatosan nő????

Tanácsotokat előre is köszönöm.


Kareszmama
kareszmama
 
 


Ildikó!

Közben találtam a neten egy csomó update-es receptet (főételek, reggelik, mártások stb.), ha valaki kéri, szívesen átküldöm neki e-mailben.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Eddig nem mertem csatlakozni, mert akármit próbáltam, bizony mindig kudarcot vallottam.
Most egy hónapja fogyózom, és már kb. 8 kg lement, úgyhogy jó úton vagyok. 90-ről indultam, és 62 a cél, ez nagyon távoli. Augusztusig kell elérnem, ami nem olyan hosszú idő, ha belegondolunk.
Minden nap tornázon egy órát, és próbálom tartani a UpDate-et. Mondjatok valamit, mivel lehetne még gyorsítani?
Mia
mia
 
 


Sziasztok!

Ma reggel feliratkoztam a WW-hez. Most aztán jöhet a számolgatás. Egyszerünek tünik, csak amíg belejövök... Nagyon rafináltak, hetente van találka, és akkor is fizetni kell, ha nem megyek. Szóval muszáj csinálni rendesen Kép Azért egy kicsit meglepett, hogy a kezdöcsomagért külön kell fizetni (nem is volt nálam elég pénz).
Ez lesz a szombati programunk akkor. Van a közelükben egy park, ott majd Lili kiszaladgálja magát utána.

Na megyek is, kiszámolom hány pontot ettem ebédre Kép

Mia,
gratulálok az eddigi kilókhoz! Nagyon jól hangzik.

Kati
kat_ica
 
 


OFF
Kareszmama,

Nekem a terhesség elött volt 30-31 napos ciklusom, utána egy ideig kéthavonta jött meg csak. Mostanában egy-két hét késéssel szokott lenni, az a meglepö ha pont 4 héttl az elözö után van meg. Nekem rövidebb is mint volt, és (általában) már nem görcsölök.

Ha aggódsz, kérdezz meg egy másik orvost is sztem.

Kati
kat_ica
 
 


Sziasztok,
Nekem ez a Norbis etkezes tetszik, itt nem kell szamolgatni, mar amennyit az internetrol megtudtam az alapjan, es hat igen van boven mit valtoztatnom.

Gabi, koszonom a biztatast, probalkozok azert. New York nem tul erdekes, legalabbis amiota a gyerek miatt sehova sem tudok szinte menni, allatkert talan a legerdekesebb ahova tudok menniKépbar az eleg jo. Valahova Europaba akarunk menni, Magyarorszagra csak ideiglenesen, meg nem tudom mi lesz.

Mia, gartulalok eleg jol haladsz eddig,miert kell augusztusig elerned?

Kareszmama, szerintem 47 nap tul sok, hacsak nem vagy valtozo korban (de gondolom nem), en kivizsgaltatnam, ugy hallottam 36 napig normalis. Terhes azert lehetsz akkor is ha megjon, es van ugy, hogy semmi jele.

Katica,
szoritok neked, ha jarsz gyulesekre biztos sokat segit majd.
Eniko

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
enikonyc
 
 


Sziasztok!

Tényleg jó a Norbis program, mert nem kell semmit számolgatni, és könnyen bele lehet jönni. Én nem nézem a kódokat, hiszen józan ésszel is ki lehet találni, hogy minek, mi a kódja. A fiam szülinapi tortája pl. tuti nem vacsorára ajánlott..
Azért kell augusztusig lefogyni, mert a férjem ezt kérte szülinapjára. Ő most manöken alkatú lányokkal dolgozik, úgyhogy megértem, ha a feleségét is csinosnak szeretné látni. Tény, hogy a gyerekek után 1-2 évig nem szólt semmit, de most már a kicsi 3 éves..
Én az elkényelmesedett, babaetető időszakban szedtem fel sokat, most meg azt látom, hogy még munkát sem találok majd ilyen hájasan.

Mia
mia
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de most nem tudok reagálni egyesével mindenkinek, mert eléggé le vagyok maradva. De azért jövök és írokKép

Lényeg a lényeg: holnaptól szigorúan belevágok, eddig gyűjtögettem az erőtKép 90 napos, kifejezetten kis adagokkal. Ez azt jelenti, hogy pont az esküvő előtt 2 hónappal kezdem, és ha már néhány kiló lemegy, akkor nincs semmi baj. De azért többet szeretnék, és most nem hagyom magam eltántorítaniKép Mostanában mindig az volt, hogy elkezdtem, aztán ímmel-ámmal ment csak a dolog. Most tét van, nem is kicsi: 40-es ruhám, és be vagyok tojva, hogy nem fog rám jönniKép Szóval két kemény hónap jön, remélem eredményekkelKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Még valami: még nagyon régen ígértem 96 kilós képet, mellé pedig beszúrok egy néhány hónappal ezelőttit. Csak hát ennél lejjebb az istennek se tudom menni... És ez még mindig 75, bár volt már 72 is...

KépKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


kkkk
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 10:36-kor.
vas
 
 


úúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 10:37-kor.
vas
 
 


Sziasztok!


Köszi a tanácsokat.



Homályosítsatok fel légyszíves, hogy mi az a WW? És mitől jobb a Norbi update mint a 90 napos?


Most 70,5 vagyok, 65 szeretnék lenni. Ezt az 5 és fél kg-ot nem lehet olyan vészes leadni, akár fél lábbal is meg kell csinálnom. ( persze jobb szeretnék 63 lenni, de elsődlegesen nem ez e cél.)

Kareszmama
kareszmama
 
 


Szirom,
tiz evet fiatalodtal a kepen, persze a hajad is sokkal jobb igy!

A Norbi szerintem azert jobb, mert logikus magyarazata van miert ne egyel pizzat csokit vacsorara stb., a WW (Weight Watchers) valamennyire hasonlit erre, ott is ehetsz barmit, de mertekkel, amit ha betartasz tutira mukodnie kell. A 90 naposnak en nem igazan ertem a logikajat, ok lefogysz vele harom honap mulva, aztan mi van?Arrol nem is szolva, hogy nem egyszeru, en szeretek abbol valogatni ami van itthon, nem fogyokuras kajakat kesziteni.
Eniko

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
enikonyc
 
 


Sziasztok!

Andi! nagyon boldog névnapot!

Köszi mindenkinek lányokKép

Ildi! Kipróbáltam én néhány hónapja az update-et, amikor már valahogy nem ment a szétválasztásos, de nekem nem jött be. Mármint nem tudom, hogy fogytam volna-e, de elszaladt velem a ló, aztán egész nap ettem. Megpróbáltam olyanokat, amiket lehet is, de az meg színtiszta Atkins, attól nekem leáll az emésztésem. És szarul leszek tőle. Szóval nekem bevált a 90 napos, ezt a sokat is ezzel dobtam le, már amikor komolyan csináltam. Most meg úgy fogom, köszi a biztatástKép

Kareszmama! Szerintem csökkenteni kell a kajaadagokat és növelni a vízfogyasztást!

Enikő! 96 kilósan szerintem mindegy, hogy milyen haja van az embernek, így is, úgy is szarul néz kiKép Amikor rendes testúlyom volt, tök jól állt a rövid is. Csak hát ugye...Kép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


úúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 10:37-kor.
vas
 
 


Közben írtatok ,sziasztok!!!!

Szirom ,de ha eszel teljes kiőrlésű kenyeret, zöldségeket, rizst ,gyümölcsöt,abban mind van szénhidrát,akkor nem Atkins-osKép
Kölcsön adjam a könyveket?Kép
vas
 
 


őőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 10:37-kor.
vas
 
 


Sziasztok,
Mia, Kareszmama, üdv közöttünk.
Mia, gartulalaok a 8 kilohoz, nem semmi, nagyon ügyes vagy! Csak folytasd lekiismeretesen es meglatod a többi is le fog menni augusztusig, a ferjed pedig majd nem gyöz büszkelkedni rad!

Szirom, tenyleg nagyon sokat valtoztal, nagyon ügyes vagy Te is! Az esküvöig pedig meg tudod csinalni azt a par kilot!

Lanyok, Ildi is, Gabi is, most pedig MIa is jön itt ezzel a NOrbival, hogy milyen jo, es ha Mia 8 likot hagyott el egy honap alatt, akkor lehet, hogy nekem is ki kene probalnom.
Bevallom öszinten, a WW nalam most pont nem megy, mert vettünk egy uj autot, amit kp-ban kellett kiköhögnünk es nemhogy valamicske, de meg minuszban is vagyunk a szamlankon. A WW-nel pedigy ugye minden alkalommal fizetni kell, az egy honapban pedig mar 40 euro, amire sajna most nagyobb szüksegünk van a szamlan, mint a WW-nek. Szoval most nem fog menni egy ideig. Itthon pedig nem tudom, hogy hogyan fogom birni a csoport tamogatasa nelkül. Lehet, hogy behatobban tanulmanyozom Norbit es majd meglatjuk.
Futni mindenesetre minden masnap jarok, szombaton is voltam, ma is megyek, ugy 45-60 percet, mikor hogy jön ki. Aztan ha belejöttem, akkor szerintem minden nap megyek majd.
Nagyon elvezem, mondjuk en regen versenyszerüen futottam, tehat nem nehez ujra visszarazodnom. HIszen a sport eddig is letelemem volt. Remelem ezutan is az marad.

Hetvegen jön a sogorom egy haverjaval hozzank, itt Stuttgartban "tavaszi fesztival" van, ez olyan sörsatras buli, mint müncheni Oktoberfest. Jönnek legelni. A parom mar alig varja, hogy szegenyke vegre kimozdulhasson velük egy kicsit. A sogornömnek megvan a Norbi Titok könyv, majd elküldetem vele.
Na mennem kell, mert Abel felebredt es apa is mindjart jön ebedelni.
Pusszantas mindenkinek
Motiot

KépKép
KépKép
motiot
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: