Új privát üzeneted érkezett!

Bocsi a hibakert, nem olvastam vissza, csak bepötyögtem a levelet!

ofaertem=odaertem
ebindula=elindul a

motiot

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Egy életem, egy halálom, most újra megpróbálomKép Működik?Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Működik, éljenKép

Ha tudnátok, hogy hányszor próbáltam írni, mert panaszkodni akartam, hogy nem fogyok, de sose sikerültKép Képzeljétek el, egy fél kiló ugrál fel és le, de semmi több! Mégiscsak mozogni kéneKép

Motiot! Milyen az az új diéta? Én nem próbálhatnám ki?Kép

Meséljetek, mi van veletek?

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 

 
 

Szia Szirom,
hat en is ugyanigy vagyok, mint Te, hogy csak toporgok egy helyben es egy kilo jön meg megy.
Szoval elhataroztam, hogy kiprobalom azt a bizonyos dietat, de az elsö nap utan feladtam, ugyanis ket hetes, de mar az elsö nap szedültem az ehsegtöl es szerintem ez azert nem normalis. Akkor inkabb lassan fogyok, de nem megy ra az egeszsegem. Szoval ha akarod kiprobalhatod, a www.vital.hu-n talaltam, mindjart a kezdölapon van, 13 nap alatt 8 kilo minusz a cime. Mar maga a cim egy kicsit nevetseges, hogyan is lehetne lefogyni 8 kilot 13 nap alatt? Max. annak, aki 200 kilo es 8 kilonyi viz megy le rola! De gondoltam azert kiprobalom, ha esetleg kettölemegy mar az is valami, elindultunk. De hat ahogy gondoltam is nagy szar az egesz. Lehet, hogy aki be tudja tartani annak bejön, de en nem az a fajta vagyok. Na meg utalok ehezni.
Nezd meg es döntsd el magad.

Sport nalam most hanyagolodik, mint mondottam nem tudok elkaszalodni a fitneszteremig a ho miatt, na meg apa összeszedett megint egy virust, hasmenese van szegenykenek ezert nem is tudnam rahagyni Abelt, nehogy elkapjon valamit. Szoval csak stagnalok sajnos. Mar el sem hiszem, hogy valaha normalisan fogok kinezni!
Na ennyit a panaszkodasrol, de legalabb nem vagyok egyedül!

Na pusszancs
Motiot

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Szia Motiot!

Hát akkor egy cipőben járunk. Én azért vigasztalom magam és téged is, hogy meg fog indulniKép
Megnéztem a diétát, szerintem ez szoptatás mellett nem szerencsés. Úgyhogy legfeljebb akkor kezdek belem ha már nem szopizik Miksa. Egyébként csináltam én már régebben valami hasonlót, és ha ennyit nem is, de azért lehet vele fogyni.
Szopi most még van nálunk, én azt hiszem, hogy ezt a telet, az influenzás időszakot végigcsináljuk, aztán leállunk. Most múlt 16 hónapos. Nem kapaszkodik egyáltalán érte, de délután és este azon alszik el. Tulképp magától sosem kérte, bár nem is volt oka panaszra, mert elég sokat szopizhatott kérés nélkül isKép Illetve délután már nem is alszik bele, csak épp elpihen, és aztán fel van háborodva, amikor leteszemKép Ez kb. egy hete van.

Többiek, hahó!!

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!
Hát én a héten elkezdtem rendesen tornázni! Megvettem az Aerobik Norbival kazit és minden másnap végig csinálom, vagyishogy próbálom végigcsinálni! Teszek a derekamra fogyi övet, tudjátok ami alatt jól lehet izzadni és közben persze a Norbi update szerint eszek! Szóval a kilóim még megvannak, de egyre bizakodóbb vagyok! Remélem menni fog!

Motiot, Szirom!
Nektek is kitartás!!!!!! Még van 3 hónap nyárig, addig még meg lehet szabadulni egy pár kilótól!

Pusz
Györesz

Kép
Kép
györesz
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok. Szerintem a WeightWatchers működik szoptatáskor is, csak van 3 plusz szabály amit be kell tartani:
1. napi 6 adag zöldség v. gyümölcs helyett 8 adagot kell enni. (Ez nagyon nehéz télen és szoptatva - kb. sárgarépa és narancs)
2. kb. 10 ponttal többet kell enni mintha nem szoptatnál (Ez tök jó!!!)
3. úgy kell a napi pontértéket beállítani, hogy heti 0,5 kilónál ne fogyj többet.(Kisebb sikerélmény!)
Nekem ezt a WW osztrák központjában javasolták.
Úgyhogy ezzel próbálkozom, ami egyelőre annyit jelent, hogy írom a naplót és továbbra is össze-vissza eszem.
zsigoa
 
 


Sziasztok,
tegnap voltam a weightwatchersnel, kerdeztem a csajszitol, hogy ugyan miert nem mozdul mar meg a merleg? Mondta, hogy amikor ö elkezdte a programot szüles es szoptatas utan, neki is sokaig nem ment le egy deka sem, aztan szepen elindult a dolog es most mar a kivant sulynal van. Szoval tovabbra is varok es ezen a heten rendesen fel kell irnom mindent a naploba, hogy mit ettem ittam, a nulla pontosakat is es jövö heten megnezi, hatha ki tud belöle szürni valamit, hogy talan valamit nem jol eszek. Majd meglatjuk.
Szirom,
hat nekem a szoptatastol mehetne ez a fogyokura, de mint mondtam az elsö napon mar szedültem, ereztem, hogy a vercukroma beka segge alatta van es ugye azert nem akarok elajulgatni meg ilyesmi, csak azert, mert nem eszek. Egyebkent biztos hatasos lett volna. Na meg ha az elsö ket napot kibirom, a harmadikon mar egy kicsivel többet lehet enni, de sajnos nem birtam. Majd lehet, hogy meg raszanom magam egyszer.

Zsigoa,
en enm is kerdeztem meg itt nalunk, hogy mit kellene csinalni szoptatas alatt, mert sajna en mar nem szoptatok. Nekem csak annyit mondott a csaj, hogy ha szoptatnek, akkor nem ajanlana egyaltalan a fogyokurat. Neked meg hajra! Es probalj meg nem össze-vissza enni, irgumburgum! Persze en beszelek!! He-he-he!

Györesz,
menni fog az! De latod igy szüles utan kicsit nehezebben indulnak meg a szirparnak lefele, de egyszer majd csak elindulnak es akkor nincs megallas!

Puszi
MOtiot

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Haliho!

Gyors leszek, mert nincs sok időM

Nekem k..ra nem megy le egy deka sem, ezért elkeseredésemben egy két éve végigcsinált diétához folyamodtam, ma van az első napom. Ez is -6-8 kg-ot ígér, két éve nekem 5 kg ment le két hét alatt. Úgy döntöttem, utána könnyebben veszem majd a 90 napos akadályait, mert egyelőre hányok magamtól, ahogyan kinézek.

Kitartást mindenkinek, és tűnjön már el ez a tél a francba! Kép

Dirtha
dirtha
 
 


Sziasztok Csajok!
Nálam az a helyzet, hogy szeretnék én is pár kilót leadni de sajna az éhség nagyobb úr. Régen volt kitartásom de a csodaszer amivel sikerült leadni a feleslegeimet szülés után az már nincsen. Azóta pedig hiába próbáltam ki akármit max3 kg ment le. És persze a fogyókúra alatt teljesen feszült vagyok, amit gyerek mellett nem engedhetek meg. Még csak, már másfél éves
szabó_helga
 
 


Sziasztok!

Akkor én írok valami pozitívat is Kép Lement az első két kiló! Lehet, hogy ez csak víz, de akkor is Kép

Mindenkinek kitartást

Kati
kat_ica
 
 


Sziasztok!
A szopatás+fogyókúra tanácsot bíztatásul írtam azoknak, akik esetleg még nem akarnák elválasztani a csemetét. Én is így tudtam, hogy nem lehet fogyókúrázni szoptatás alatt, de én most óvatosan kipróbálom, mert muszáj fogynom - és híznom meg egyenesen tilos.
Egyébként ez a napló dolog szerintem nagyon jó (az, hogy az ember leírja, hogy mit evett össze egy nap), ma reggel arra gondoltam, hogy ha le kéne írnom, hogy mi-mindent ettem reggelire össze és valakinek meg kéne mutatnom, hááát biztosan szégyenkeznék miatta. Lehet, hogy bármi drága én benevezek a WW távoktatásra. Majd beszámolok róla!
Kati
A víz is sokat számít azt is cipeled magadon ...
Helga
Szerintem lassabb ütemben kellene fogynod, akkor nem leszel olyan éhes és feszült. Nekem azt tanították, hogy minél lassabban fogysz annál egyenletesebb és tartósabb az eredmény, mert nem áll rá a szervezet a "jaaa, hát ennyiből kell megélnem? akkor majd raktározok!" vágányra.
Sok rostot kellene enned (pl. teljes kiőrlésű pékárut) és sokat inni rá, akkor értelmeset ettél és teltség érzésed is van. (Van egy nagyon gyors teljes kiőrlésű kenyér receptem!!!)
Egyébként mindenkit üdvözlök - jó itt lenni!!!
zsigoa
 
 


Sziasztok!

Jelentem, megszabadultam egy egész kilótól.) Azért 3 hét alatt ha jól számolom, ez nem valami nagy eredmény, de most úgy érzem, hogy megindult végre.

Most én is rohanok, de ezt el akartam újságolniKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Hello!

Én szépen fogytam 3kilót és vissza is híztam Kép De mostmár tényleg összeszedem magam, nincs kifogás: Zaz hétfő óta nem szopizik. Én kezdeményeztem az elválasztást, de egyszerűen hihetetlen, hogy azóta sokkal nyugodtabban alszik, sőt -nemakaromelkiabálni- tegnap végigaludta az éjszakát. Kép Ez nagyon érdekes, még senkitől nem hallottam ilyet!

Gratula a kilókhoz! Amúgy tornázok szorgalmasan, úgy érzem a combomon már fellelhető némi izom is Kép Az ellipszistrénerrel is megbarátkoztam...

Kitartás! Leszünk még csinosabbak!!!

Andi
messyke
 
 


Sziasztok,
most talaltam ratok, csak beleolvastam az elozoekbe, de azt hiszem a fogyokura egy orok tema. Nekem azzal nincs gondom, hogy mit vagy mennyit eszek, amig rendes etelrol van szo, Viszont CSOKI problemam van, mindig is imadtam, de a gyerek ota meg mindig nem sikerult a felesleges kiloktol megszabadulni, tudom, hogy a csokit/sutit kellene beszuntetni....de nem megy. Valakinek van erre otlete, akaraterovel nem megy csak par napig.
Eniko

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
enikonyc
 
 


Enikő,

Minden nap egy kicsit? Az nekem jobban megy, minthogy egyáltalán nem eszem, és fokozatosan csökkentettem. Kekszet, sütit már nem is veszek - így könnyebb megállni. És egyszerre csak egy táblát veszek, mert tudom, hogy 2-3 is ugyanannyi idő alatt fogyna el. Kakaót tudom még javasolni, abban van "csoki", de a zsírtartalom nélkül.

Vagy "sugar craving"-re gondoltál? (Nem tudom magyarul)

Kati
kat_ica
 
 


Hello,
Probalom en nagyon megallni a boltba, hogy ne vegyek semmit amit nem kellene, legtobbszor sikerul is, aztan egyszer csak berakok egy nagy zacsko csokit a kosarba, es nem erdekel tobbet. Amerika egyebkent is a szuper adagokrol hires, ugyhogy ilyenkor altalaban a "fun size" megy a kosarba (persze egy honapra eleg lenne, de en par nap alatt kivegzem). Meg fogom probalni egyebkent amit irsz, inkabb veszek minden nap valamit, de a legkisebb legyen, na ez se lesz konnyuKép.
Egyebkent a cukrot kifejezetten utalom, inni is csak dietasat iszok, vagy edesitoszert hasznalok. Ami nekem van azt csoki fuggosegnek hivjak szerintem, sutibol is csak az erdekel amiben csoki is vanKép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
enikonyc
 
 


Sziasztok!
Nekem is a legnagyobb gondom az édességgel van! Csinálom a Norbi update-t és hát ott meg van engedve az édesség délig, de én soha nem akkor kívánom! Próbálom kibírni, vagy nagyon minimális mennyiséggel csillapítani az édesség utáni vágyamat, de akkor is furdal a lelkiismeret, hogy ennyire nincs akaraterőm. Ez azóta van amióta szoptatok, azelőtt nem voltam ilyen édesszájú.
Amúgy heti háromszor tornázok, ha nincs időm nappal, akkor este amikor már a gyerkőc alszik, szóval azért igyekszem! A kilók viszon maradnak, de akkor sem adom fel!!!!

Mindenkinek kitartást, velem együtt!!!!!!!!

Puszi
Györesz

Kép
Kép
györesz
 
 


Sziasztok!
Ahogy jon a tavasz komolyabban el akarok kezdeni mozogni (seta nem jott be, rengeteget setalok, igaz nem telen, de tavaly 4-8 orakat! is mentem). Szoval futni, itthon valami aerobic jellegu tornat (ezzel nem kellene varniKép) akarok kezdeni.
Ehhez keresek embereket akik velem egyutt csinalnak, hatha tudjuk egymast noszogatni egy kicsit, allitolag csoportban konnyebb.
Keszithetnenk tablazatot is ki honnan indul, mennyit edz, hova akar eljutni stb.
Magamrol: 165 cm vagyok, 66kg, szeretnek 57 lenni (59-el is boldog leszek). Ennek a sujnak mar reg le kellett volna mennie a baba ota, de nagyon makacs. Ugyhogy akinek sokkal tobb van ne aggodjon, nekem se konnyebb, mert en se most kezdem eloszor.
Eniko

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
enikonyc
 
 


Sziasztok!

Olyan izék vagytok, nem jön senki rendesen ebbe a topikba! Mondjuk én se tudom, hogy minek jövök, mert a stagnáláson kívül eredményt még nem sikerült elérnem, de ez is valamiKép Legalább nem hízokKép

Egyébként jelentem, én viszonylag rendesen betartom a 90 napost, de tény, hogy nagyobb adagokat eszem, mint kellene. Rajta vagyok a csökkentésen, remélem, menni fog.

Enikő! Én olyan baromira régen készülök tornázni,d e nem jön össze. nem lusta vagyok, de azt a 2 órát, míg alszik a csemetém, nem pazarlom tornára. Így is össze vagyok borulva teljesen estére, komoylan mondom, nem bírnám ki. A másik lehetőség a konditerem, arra nagyobb esély van, nálunk van gyerekvigyázás is. De már reggel olyan fáradtan ébredek, hogy nem hiszem el, és nincs kedvem nekiindulni. Talán tavaszi fáradtság.

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom,

Én is azért nem írtam, mert nincs mit Kép Mondjuk hízni nem híztam. Három napja betegek vagyunk, ki sem mozdulunk.

Enikő,

Én napi 20 perc tornát terveztem be, de nem sokáig tartottam hozzá magam. Nem igérek semmit (magamnak), de elkezdem újra.

Kati
kat_ica
 
 


Sziasztok,
hat nekem ezzel eddig sokkal kisseb terveim voltak, mert tudom, hogy napi fel ora tornat ugyse csinalnek, ugyhogy en napi 5-10 perces tornat terveztem be, de meg ezt se csinalom mindennap, talan hetente ketszer. Az egesz 200 haspres, 20 fekvotamasz (terdem lent van), es husz lassu guggolas es egy kis nyujtas elotte utanna. Szoval eloszor ez a terv, hogy ezt betartsam. Kellene valami jo buntetest kitalalnom, mit csinaljak, ha ezt nem csinalom, de nem tudom, mi lenne jo buntetes. Talaljatok ki nekem valamit.
Na en akkor ma kezdem az elso hetet, ami tenyleg ennek a kis tornank a betartasa. (Aztan hetrol hetre egy kicsit tobbet tervezek).
Lepjetek Ti is a tettek mezejere, valami egyszeru, konnyen betarthatoval kezdjetek, ami a legkonnyebb nektek, csak tartsatok ki mellette.
Valaki kezdje el velem egyutt..legyszi...(a ferjem decemberbe megigerte, de egy lusta dog...mint en?Kép)
Eniko

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
enikonyc
 
 


Enikő,

Lenne kedved egy 1000 perces kihíváshoz? Egy hónap alatt 1000 perc testmozgás a cél (kb napi félóra), minden számít. Séta a babával, fogócska a háromévessel, tánc a nappaliban... és persze a komoly dolgok, mint futás, úszás, aerobik.
Nem tudom, érdemes-e várni elsejéig. Mindenesetre én feljegyeztem: 20 perc torna reggeli előtt (hasizom- és nyújtógyakorlatok).
Nekem ez beválik, ha tartom hozzá magam: reggel csinálom, még mielőtt elhagynám a hálószobát. Így megvan, mielőtt bármibe belefognék.

Mások ötleteire, tanácsaira is kiváncsi vagyok Kép

Kati
kat_ica
 
 


Sziasztok,
en is megvagyok, de sajnos a kilok nem hagytak el, ök is velem vannak....
De majd most!!! Persze minden reggel ezzel indulok, hogy akkor majd most!!
Ez a mozgas dolog nekem is tetszik, 1000 perc az jol hangzik, ha betartanank biztosan lenne latszatja a dolognak, az tuti! Egy bajom van csak, hogy a parom miota megvan a baba, minden "szart" hazahoz magaval, ertem ezt betegsegekre, virusokra. Nemreg gyogyultunk ki a nathabol, amit szinten ö kezdett, en folytattam, Abel pedig elkapta, most hazahozta a hasmenös virust, en persze elkaptam, Abel remelem nem, eddig meg jol van ( kopp-kopp-kopp )de nekem a gyomorfajas mellett az összes izületem faj, a fejem, mint egy nagy dob, kutyaul erzem magam mar egy hete, csak ugy tudok tenyleg rendesen talpon lenni, ha par orankent beveszek egy fajdalomcsillapitot. Ami persze hosszu tavon nem tul jo, de sajnos most nem mondhatom azt, hogy agyban maradok par napog es kikuralom magam, hiszen itt a gyerek. Szoval nekem most eppen ez az egy bajom van, hogy igy ugye nem tudom elkezdeni veletek a mozgast, pedig nagyon szivesen tennem. Azert is, mert en vilag eletemben sportos voltam, testneveles szakos fösulis, versenyszerü sport, 13 eves neptancmult stb stb. Szoval nalam egyszerüen hozzatartozik az eletemhez a sport. De igy terhesseg utan babaval olyan de olyan nehez visszarazodni es elkezdeni!

Kezdhetem en egy kicsit kesöbb a dolgot, ha mar jol leszek? Adtok nekem ennyi elönyt?

Na pusszantas es kitartas mindenkinek!!!

Motiot

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Motiot,
hogyne kezdhetned, barki barmikor bekapcsolodhat, csak en tegnap ugy voltam eleg volt a halogatasnak, mert a baba ota nekem sincs energiam semmire.
Jo hir, el is kezdtem, elso nap torna meg duplaztam is, boltba minden edesseget otthagytam, pedig ot percig gondolkodtam mit vegyekKép Na persze az elso nap mindig megy, de pont azert akarom csoportban csinalni, hogy ne menjen el a kedvem.

Katica,
nekem ezer perc seta siman megvan egy honapban, itt olyan messze van minden es inkabb elsetalok orakat valahova, mintsem metrora menjek...vegulis kitelik az idombol, a gyerek ugyse hagy semmi mast csinalniKépSajnos ez nem eleg nekem, kulonosebb latszatja nincs, bar valoszinu ennelkul, mar sokkal nagyobb gondjaim, lennenek. Viszont szeretnem egyszer elerni az 1000 perc torna /futas/aerobic-ot.
Ne varj egy napot se, kezd el ma, ha keszen allsz.
Ki akarod tuzni elore mi lesz ez az ezer perc, vagy minden nap irod, es vegen osszeszamolod?
En heti tervekkel csinalom, ahogy mar irtam. Hasizom most a fo nalam is, de en este, miutan a babat lefektetem akkor csinalom, olyankor ugyis TV elott szoktam bambulni, igy legalabb valami ertelmeset is csinalok kozben. Reggel nem megy, mert a gyerek hamarabb kell, mint enKép
sziasztok

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
enikonyc
 
 


Enikő,

Az igaz, hogy egymagában a séta nem teszi meg. Nekem úgy sikerült felszedni 20 kilót, hogy szoptattam is, meg kendőben cipeltem a gyereket mindenhova. De most ha fogyózunk, akkor nem fogunk extra kalóriákat megenni, nem? Nem vetted meg az édességet, nagyon szuper!
A perceket csak le akarom írni, hogy mennyit csináltam, de ez majd ösztönöz, hogy a betervezett napi 15-20 perces gyakorlatokat is megcsináljam. Meg hogy kimenjünk.

Motiot,
Mi is most lábadozunk. Szegény Lili már egy hete csak videókat néz. Annyira élvezi, tegnap a Srekket nézte én meg elkezdtem mosogatni - már ugrott is, hogy ő segít Kép Akkor biztos nem unalmas neki. Egyébként ő is beteg, csúnyán köhög, de ő még most is nagyon aktív. Nem is látszik rajta semmi.
Nektek jobbulást Kép

Kati
kat_ica
 
 


Szia Katica,
ha irod a perceket, akkor azt is leirhatod pontosan mit ettel, mennyit es mikor, utanna jobban meglatod majd hol van a hiba, pl. ha mindig este nagy vacsorakat eszel vagy TV elott sokat "csipegetsz", akkor azokra az idoszakokra kell csak jobban odafigyelned es valami massal elfoglalnod magad. En irtam, bar nem sokaig, de erdekes mikor az ember visszanez a papirraKép

En fogyokurazni nem akarok, marmint abban az ertelemben, hogy pontosan kovetni valami eszeveszett etrendet, nalam mar regen folyamatban van az egeszsegesebb kajakra valo atteres, nagyon sok zoldseget eszem, probalok tobb gyumolcsot is, de azt nem nagyon szeretem, mindennap fozok (nincs sult krummpli stb.) es csak 0 kal. dolgokat iszok. Gondd az edesseg, de mar 2 nap rendben! Allitolag, ha semmi edesseget nem eszel ket hetig, akkor utanna mar nem fogod kivanni....remelem kibirom addigKép
sziasztok

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
enikonyc
 
 


Szia Enikő,

Elkezdtem a héten írogatni, hogy mit eszem. Pont azokat nem jut eszembe leírni, amiket úgy mellékesen megeszek. Na ezek azok, amiket próbálok kihagyni amúgyis.
Nálunk sincs semmi "junk food", csak néha csoki vagy a múltkor sütöttünk kekszet Lilivel. Amit eszem, az elvileg egészséges, csak ha nem figyelek oda akkor túl sokat.
Ma nagyon léha napom volt, mozgásilag, csak 20 perc séta (nem gyaloglás, séta). Nem baj, holnap hétfő.

Gratula az edességhez! Szorítok Kép

Kati
kat_ica
 
 


Sziasztok,
mar jobban vagyok en is egy kicsit, de meg azert nem merem bevallalni ma a futast. Reggel meg ugy keltem, hogy fajtak az izületeim egy kicsit. Bar az idö ma nagyon szep, az embernek egyenesen kedve tamad kimenni es vegre sportolni a szabadban ennyi ho utan. Itt Nemetorszagban ez most nagyon furi volt, hogy ket honapja szinte csak szakadt a ho. Miota itt elünk ötödik eve, eddig alig lattam havat. De most mar alig van es süt vegre a nap. Ugyhogy ma deltan megyünk setalni egy nagyot es ha jol leszek ma is meg holnap is akkor szerdan kimegyek futni. Mar alig varom!

Enikö, gratula az edesseghez. Tenyleg probald megallni, hogy ne egyel. Bar szerintem a teljes megvonas sem mindig jo, mert akkor ha megis megkaparintasz egy kis csokit, akkor nem egy falatot fogsz enni belöle, hanem az egeszet. Ha nagyon vagysz ra, akkor szerintem egyel egy kicsit. Mondjuk vegyel a boltban mindig csak egy darabot, ami nem olyan nagy, es akkor nem esel kisertesbe, hogy sokat eszel. Nalunk is mindig van itthon csoki, de nem sok, igy meg tudom allni, hogy csak kicsit egyek belöle. Ez igy egesz jol müködik.

Kati,
latom nalad is a szopi tett be. Nem tudom ki es miert mondja, hogy a szoptatas alatt fogy az ember lanya! Mert en is hiztam. Szerencsere en "csak" 6 kilot, de az szamomra rengeteg. A szüles utan maradt rajtam 4, igy most 10 kiloval kell megküzdenem. De nem banom, a gyerek a legfontosabb.
A sportot pedig csinald szorgalmasan, mert ha beindulok en is akkor nem lesz kegyelem!!! Akkor izzadhattok, hogy nehogy lehagyjalak benneteket !he-he-he

Na megyek, felebredt Abel.

Mindenkinek kitartast es szep napot kivanok!
Puszka

Moitot

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Sziasztok,
Torna mar harom napja renduletlenulKépKockas hasizmom lesz nemsokaraKép
A csokival is jo vagyok, mert nem vettem, es hal istennek nincs itthon raktaron, csak a gyereknek van keksz, de azokat en nem szeretem, de ez igy pont jo, mert eszek belole egyet-kettot ha mar nagyon ugy erzem hianyzik egy kis edesseg. A boltban nem erzek kesztetest a kisebb darabok utan, azok nem olyan jok...valogatos vagyok azert egy kicsitKép
En nem szoptattam, vagyis nagyon rovid ideig, a kilok szepen mentek is le kb. az elso fel evben, aztan azota semmi. Ez a par kilo nekem is rengeteg, alig jon ram par regi ruham...farmer meg talan soha nem is lesz mar jo, de az a vegso cel.
Katica remelem ma sikerult a gyaloglas, mert igen a seta az nem az igazi, de nehogy feladd azert, mert egy nap kimaradt!
Senki nem adott nekem jo tippet buntetesnekKépbar eddig betartottam amit elterveztem.
Eniko

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
enikonyc
 
 


Enikő,

Hát igen, vasárnap tényleg nem volt valami aktív. Aznap "kirándulni" voltunk, autóval, majd sétálgattunk a vár körül.
Azóta: hétfő 60 perc, kedd 55 perc, szerda 15 perc (oops). Már nem számolom az egyszerű "séta a sarki boltba" féle dolgokat, csak a tornászást, meg gyaloglást (mondjuk gyerekkel a hátamon, vagy nehéz babakocsit tolva).

Az evéssel még mindig gondban vagyok, de a torna hatására két nap alatt fogytam fél kilót. Tudom, ez szinte semmi, de legalább lefele mennek a számok a mérlegen Kép

Büntetés - ennek én amúgy sem vagyok híve, még a gyereknél sem. Ahelyett hoztam fel ezt a kihívást, hátha az ösztönöz. És valami jutalom inkább?
Vagy ha kedved támad nassolni, gondold el, hogy megéri-e azt az egyórás szenvedést, amivel ledolgozod majd a kalóriákat. És ha a válasz igen, akkor dolgozd is le, még aznap!

Motiot,
Nem várok, míg belevágsz. Elkezdtem izzadni már most Kép

Kati
kat_ica
 
 


Szia Katica,
a heten eddig jo voltal. Csak igy tovabb!Szerintem is csak azokat szamold, amik a mindennapi mozgason tul vannak, kulonben semmit sem er, hogy szamolod.
A buntetest nem akkor akarom alkalmazni, ha pl. eszek valamit amit nem kellene, hanem ha nem csinalom a tornamat, de orommel jelentem eddig mindennap csinaltam es egyre jobban megy!Sokkal jobban is erzem magam, pedig meg csak ot nap telt el. Persze nem birtam ki es vettem egy egesz csokitortat tegnapKép(egesz kicsi...)De ez olyan amit a melyhutoben kell tartani, , eddig nem volt vele gondom, tegnap ettem belole egy szeletet es ennyi, ma meg csak eszembe se jutott. Remelem ez bevalik, mas torta is van mar a melyhutoben, de az nem csoki, fel eve ott all.
Igazabol en nem a kilokra koncentralok, na persze az se lenne baj ha lemenne, de szerintem teltebben is lehet egy no nagyon szep, feszes bort es izmokat szeretnek legfokeppen.
Nalam a jutalom nem jott be regen probaltam, de nem motivalt egyaltalan. Viszont azon gondolkodom, hogy teljesen igazad van a buntetes se motivalna ennyi erovel. Egy dolog viszont igen az hogy nagyon derekfajos vagyok es ez a torna 200%-kal javit rajta, minden este erre gondolok es akkor egybol nekiallok.
Megirhatnad Te mennyit szeretnel fogyni, olvastam ezelott, hogy le se mered irni, azert nagyjabol leirhatnad, ne aggodj semmin nem fogok kiakadni, csak kivancsisag.
Eniko

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
enikonyc
 
 


Sziasztok,
tegnap voltam dokinal, mert meg mindig fajdalomcsillapitokon elek, hogy egyaltalan talpon tudjak maradni. Valami virust szedtem össze, ami nem akar kimenni belölem, a tüdöm is tele van valadekkal, mondjuk en ebböl hala Istennek nem erzek semmit, nem is vagyok nathas, nem köhögök es nem folyik az orrom, de ha a dokineni mondja akkor biztos igy van. Kaptam ket gyogyit, egyik az immunrendszeremet turbozza fel, a masik a virust küzdi le, ugyhogy remelem jövö heten en is elkezdhetem a sportot es akkor reszkessetek!!! Mert behozom am a lemaradasomat egy-kettö!
En egyebkent kb 10 kilot szeretnek fogyni, annyi volt a sulyom terhesseg elött es ugy nagyon jol ereztem magam. Most 60 kilo vagyok. Pontosabban ma reggel csak 59 voltam, hurraaa!!! Ez a weightwatchers megiscsak segit. A terhesseg elött is jartam hozzajuk, sikerült leadnom szinten 10 kilot es tartottam is, aztan teherbe estem es a szoptatassal jöttek fel a kilok. Gondoltam majd most is har0om honap alatt elintezem azt a tiz kilo fölösleget, mint elötte, de most valahogy nem megy ugy a dolog. Mar januar elejen elhataroztam, hogy elkezdem, azota jarok a ww-hez is, de eddig nem sikerült egy dekat sem leadnom. A csoportvezetö csajszi szerint azert nem, mert a hormonjaimnak meg vissza kell allniuk , ezert lassabb a dolog. De most legalabb mar elindult!

A büntetesnek en sem vagyok hive, en csak arra szoktam gondolni, mikor eppen izzadok sportolas közben es epp kivagyok, mint a kutya, hogy ezt mind azert kell csinalnom, mert mar megint bevagtam egy tabla csokit. Egy tabla csoki ledolgozasa pedig legalabb egy ora intenziv mozgas. Szoval legközelebb majd meggondolom, hogy vajon megeri-e megenni az egeszet, mikor olyan nehez elegetni a kaloriait! Ez altalaban bevalik, de nem mindig.

Jövö heten huvet! Jönnek a szüleim latogatoba, anyam biztosan az egesz idö alatt a konyhaban fog allni es fözöcskezni fog, mar elöre felek a jo kis zsiros kajaktol. De asszem leallitom es en fogok fözni. Ha en fözök, akkor abszolut nem lesz zsiros a kaja es meg finom is. Ti hogy vagytok a husvettal?
Az USA-ban tudom, hogy nem valami nagy ünnep, mi a helyzet Angliaban?
Itt a nemeteknel azert eleg nagy hagyomanya van, 4 napos ünnep stb.

Na mennem kell, mert felebredt mano.

Többiek holvagytok?
Messyke, Szirom, Dirtha, Gabi,Ildiko??!!!

Pusszancs,
MOtiot

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Motiot! Az az igazság, hogy egy dekát se fogytam, tisztára nincs most kedvem így csinálni. Pedig kellene. Mondjuk a 90 napos szerint eszem továbbra is, de továbbra sem kevesetKép

Büntetést viszont én nem szabok ki magamnak, akkor se szabtam, amikor 96 kg voltamKép Aztán mégis lettem 72, igaz, azóta megint 74 vagyokKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Motiot,
azt is ird meg milyen magas van, mert az 50 kilo nagyon kevesnek tunik nekem, bar hugom 46, de alacsony es vekony csontozatu, egyaltalan nem sovany ezzel a sullyal, de en szornyen neznek ki ennyivelKépMekkora a baba? Nekem ugy tunik a leveledbol, hogy kicsit turelmetlen vagy es azon szerencsesek koze tartozol akinek tenyleg magatol le fog menni (noverem harom evig! szoptatott, meg ket ev mulva is olyan 60 kg volt, de o is vekonyabb fajta eredetileg, mara viszont 50 kornyeken van, minden fogyokura nelkul).

A tornamat 1.5 szeresere noveltem, de most keresek valami mast melle, amit talan napkozben lehet fiacskammal egyutt csinalniKépAztan majd nemsokara en is bekapcsolodok valami drasztikusabb fogyokuraba hozzatok, mert a kilok persze nem mennek sehova, bar szerintem a centik igen, kar, hogy nem mertem.
Eniko

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
enikonyc
 
 


Enikö,
en 154 cm kicsi vagxok, tehat ehhez nekem a 60 kilo sok. Na jo, nem vagyok duci, de azert a regi ruhaim nem jok meg ram, vagy ha ram is jönnek, akkor nehezen es majd szetpattannak. Szoval 50 kilo lenne a cel elöször, mint irtam, annyi voltam terhesseg elött. 46 szerintem mar soha az eletben nem leszek, pedig annyi volt a versenysulyom, amivel igazan jol ereztem magam. De mar az 50 is tökeletes lenne.
Tudom, hogy türelmetlen vagyok, hiszen Abel vasarnap lesz 5 honapos, ugyhogy meg nem is kene nagyon ezzel foglalkoznom, hogy van rajtam egy par kilo fölösleg, de engem akkor is zavar es mivel sajna mar nem szoptatok, gondoltam elkezdek fogyozni. Hat ennyi.

Szirom, azert neha jöhetnel annak ellenere is, hogy nem mozdul a merleg! Hatha akkor jobban motivalnank es megindulnak. Egyebkent nalam talan most kezd beindulni, talan a jo idö hatasara bekattant nalam is, hogy most tenyleg komolyan kene csinalni, mert mi lesz, ha tenyleg lazabb cuccokban lehet majd jarni es en meg tehen vagyok?

Na megyek, mert mindjart fürcsi lesz.
Puszi mindenkinek!

Motiot

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Szia Motiot,
mostmar ertem, akkor ugyanott vagyunk, mert ugy tudom minden cm egy kilo plusz. Ha mar nem szoptatsz, akkor tenyleg itt az ideje elgondolkodnod. Pont igy voltam egy eve, a baba 5 honapos volt, a szoptatassal mar eselyem se volt, gondoltam na akkor most majd lemegy minden. Azota ugyanazon sulyon vagyokKép Nekem a WW nem jott be, mert tul nehez volt betartanom, de volt egy baratnom aki ezzel nagyon lefogyott es imadta, ugyhogy nem lehet rossz, kitartast hozza!
Nalam a husvet nem nagy dolog, bar a ferjem rokonainak a gyerekei akarnak tojast festeni, ugyhogy ennyi lesz, de arabokKép csak a tojasfestes erdekli oket, disznohust mar en se nagyon ettem amiota itt vagyok, se sonka se semmi husvertaKép
Eniko

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
enikonyc
 
 


Sziasztok!

Hú, ki vagyok. Megvolt a szokásos csütörtöki túránk, először baba-mama, majd hazafele beugrunk a zöldségekért és gyalog haza. Összesen másfél óra (de lehet hogy több, nem volt nálam óra), nehéz babakocsival. Ma nagyon egészségesen ettem, semmi édesség! Meg vagyok elégedve magammal, remélem a holnap is ilyen lesz Kép

Motiot,
Nálunk tojásfestés lesz még húsvét előtt. Lili kap egy-két ajándékot (könyveket), mert a nagymamája küldött neki. Azonkívül semmi. Itt nem ünnepli senki ("nem vagyok vallásos" alapon), csak a gyerekeknek van egghunt, meg sok édesség. Locsolkodás nincs Kép, ennek örülök.

Enikő,
Még 25 kilót kéne leadni, és bár messze lennék még az ideális súlyomtól, de meg lennék elégedve magammal. De szerintem itt években gondolkozunk, nem hónapokban. A nyár engem is nagyon aggaszt, ciki hogy mindenki terhesnek néz. Szóval jobban kell igyekeznem mint eddig (bár a sok mozgás biztos megteszi majd hatását).

A centiknek meg örülj, az fontosabb mint a mérleg! Különben is, az izom nehezebb mint a zsír, és még kalóriát is éget Kép

Kati
kat_ica
 
 


Sziasztok!

ITT VAGYOK! Kép Már jó régen jártam errefelé... én sem vagyok még karcsú, de még az átlagostól is messze vagyok (170cm, és kb. 77 kg. -pontosan nem tudom, mert a mérlegből ki lett szedve az elem Kép). Annyi, hogy rendszeresen megyek tornázni és azt teljes erőmből csinálom... centikben fogytam is, de kilókban szerintem nem.... Az ellipszistrénetől fogy a combom, viszont a hasam... iszonyú nagy... Az én problémám is - továbbra is - az édesség. Nehéz csak 1-2 kockát enni... hajlamos vagyok Manó kekszéből csenni....ami, lássuk be, nem szép dolog Kép csak úúúgy hiányzik...

Andi
messyke
 
 


Sziasztok,
latom mindenki aktiv. Most mar en is jobban vagyok, aszt hiszem lassan belevagok en ia a mozgasba. Jelentem, a 60 kilo helyett mar csak 58,5 -öt mutatott ma a merleg. Meg vagyok elegedve. Mar ramjött egy masik farmerom is, aminek nagyon örülök.

Enikö, nekem a WW nagyon bejött a multkor is, nekem meg neha pont az a problemam, hogy nem is tudom megenni a pontjaimat. MOndjuk en csak 18-at ehetek, ez a minimum, de meg neha ez is sok, ha sok gyümit meg zöldseget eszek.

Kati,
gratula a sok mozgashoz, csak igy tovabb. Meglatod, meg lesz az eredmenye! Azt a 25 kilot pedig le fogod adni szep lassan, csak akaraterö kell hozza! A fejedben kell eldölnie a fogyokuranak. Most asszem nalam is bekattant, ugyhogy most be is tartok mindent, es lam a merleg is ezt mutatja! Igaz nem sok, de azert 1,5 kilo is valami. Kezdetnek nem rossz!
Csak a husvet ne jönne közbe! De sebaj majd en fözök, anyamnak meg atpasszolom Abelt es akkor mindenki jol jar.

Andi,
a centik szerintem fontosabbak is, hiszen az latszik ugyis a ruhaidon! Csak igy tovabb es ha viszateszed az elemeket a merlegbe, akkor szerintem kilokban is joval kevesebbet fog mutatni.

Egyebkent nekem is a hasam a gond, na jo, azert a fenekemen meg a combomon is van mit leadni, de a hasan az nagyon zavar. Nekem eddig mindig kockas, izmos hasam volt, meg apa is irigykedett ra. Most meg hat nem is tudom mit mondjak ra! De majd csak eltünik valahogy.

Na jo, nem panaszkodom tovabb, mindenkinek kitartast.

Puszi
Motiot

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Sziasztok,
sajnos kihagytam par napot kb. harmat az utobbi idoben, hat gondoltam a lelkesedes hamar alahagy, na de nem baj, ma megint nekiallok rendesen!

Motiot,
a hasad miatt ne aggodj, az en tapasztalatom szerint meg egy kicsit korai, hogy olyan legyen, mint reg, en most latom ugy, hogy olyan vegre, mint reg, pedig en is beijedtem, hogy laza marad, de nem. En tulajdonkeppen a WW-nel jottem ra, hogy semmi gondd azzal, amit eszek vagy iszok...csak az edesseg, mert hiaba lett volna minden napom 15, ha aztan egy tabla csokiKépami nem is tudom mennyi, de rengeteg. A baba elott minden nap volt egy tabla csokinak megfelelo valami, plusz semmi torna, es minden rendben is volt...csak hat mostmar dolgoznom is kell azert ami elotte termeszetes voltKép

Katica,
szerintem 25 az meg nem olyan veszes, biztos menni fog, kitartas!

Szerintetek mi a legjobb belso combra? Messyke irt valamit, de en azt nem tudom mi...

Eniko

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
enikonyc
 
 


Sziasztok!
Van egy receptem ha valakinak van kedve kipróbálni?!

Első nap-
reggeli: 2 db gyümölcs
ebéd: 2 dl leves tészta nélkül, hús vagy tojás! 3 db-1szelet kenyér.Ezt te döntöd el, hogy a tojást és a húst főzöd v. kevés vajon sütöd!
Vacsora-u.a mint az ebéd csak leves nélkül
Második nap-
reggeli-2 db gyümölcs

ebéd: vegetában fött zöldség+ nyers pari

Vacsi-

u.a mint az ebéd csak fele mennyiség

Harmadik nap-

reggeli- 2 gyümölcs

Ebéd-

Tészta fűszerrel
PL:spagettei szószal sajt nélkül vagy 3 db sós süti

Vacsi: 2-3 szelet kalács v. 3 adag fagyi+ 1 szelet keserű csoki

Negyedik nap-

CSAK GYÜMÖLCS

Még nem volt időm kipróbálni, mert sajnálom a saját főztömet kidobni. De azt hiszem muszáj lesz mert mindjárt itt a nyár. Ha valaki kipróbálja szeretném ha megírná a tapasztalatát.Akitől kaptam a receptet azt mondta, hogy az első 4 nap után 1 kg-t adott le. Pedig ő éjszaka is képes volt felkelni enni.
Sziasztok : Helga
szabó_helga
 
 


Helga,

Én próbáltam, ez a 90 napos diéta. Nem sokáig tartottam ki. Tetszett, hogy sok gyümölcsöt eszem, és kevés kenyeret, krumplit satöbbi. A harmadik nappal volt a gond, ebédre csak tészta, semmi zöldség, vacsorára süti. Ezután annyira ki voltam éhezve ízek és táplálék után, hogy a negyedik napon össze-vissza ettem.
Ezért hagytam abba két hét után. Nem láttam értelmét, hogy 3 napig diétázom, 1 napig nem, 3 napig megint, negyedik nap nem. Fogyni fogytam 5 kilót, ami azóta már visszajött.
Ja, és sohasem azt ettem, amit kívántam. Például szénhidrát napon nincs tojás, fehérje napon főtt zöldség stb

Kati
kat_ica
 
 


Sziasztok,
szerintem az osszes ilyen dieta csak azoknak jo, akik rovid idon belul akarnak fogyni par kilot es nem baj ha utanna visszajon, mert ezt egyertelmuen nem lehet hosszu ideig birni azon kivul, hogy nem is lenne egeszseges. A legnagyobb problema, hogy akaretero megy el a leghamarabb ilyen esetekben, es a kilok duplan jonnek vissza. En hiszek abban, hogy egyetlen tartos utja a dolognak teljes eletmodvaltas, foleg eteleknel. En eddig legjobbnak es legkovethetobbnek hosszutavon a WW-t talaltam, annak ellenere, hogy meg ezt se csinaltam hosszabb ideig (igazabol mindet csak elkezdem, par nap aztan abbahagyom...) Biztos vagyok benne, hogy Motiotnal siker lesz nemsokara, foleg, hogy o rendesen csoportban, komolyan csinalja.
Eniko

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
enikonyc
 
 


Sziasztok!

Helga!
A férjem csinálja, ápr. 3-án van az utolsó napja, most tart 14 kg-nál. Enné a fogyókúránál nem lesz soványabb az ember, mint amennyire a szervezete kívánja. A barátnőm 17 kg-ot fogyott.
Annyival egészíteném ki, hogy 1. nap tejterméket is ehetsz, kb. 20 dkg-nak megfelelő mennyiségekben és korlátlanul salátát, 2. nap főzeléknek is eheted a zöldségeket és 1 szelet kenyeret, 3. nap 2 szelet torta is lecsúszhat. A párom 1. napon még pizzát is evett.
Ja és a barátnőm NEM hízta vissza tavaly augusztus óta. Pedig babát vár. Túl félidőn csak 6 kg-ot hízott.

Bocsi, hogy beleszóltam.

Kriszta

mohácska
 
 


Kriszta,

Ne kérj bocsánatot! Kép Én elhiszem, hogy lehet vele fogyni. Én nem tudtam hosszútávon elképzelni így az étkezésemet. A kilók pedig akkor jöttek vissza, amikor (néhány hét múlva) elkezdtem megint sok kenyeret enni, meg este nassolni.
Gratula a párodnak, hogy ilyen jól sikerült neki!

Kati
kat_ica
 
 


Sziasztok,
en is tudok sok embert aki hasonlo dietakkal lefogyott, olyat is aki meg is tartotta. Persze ez rajtam nem segitKépSajnos en inkabb nem eszek semmit harom napig (regen ezt csinaltam parszor), mint egy ilyet kovessek, nekem ez nem megy. En egesz biztos azokhoz tartozom aki valami varazsszerre var, ugy hogy semmit ne kelljen erte tenni. Az is gondd, hogy nem erzem ugy, hogy komolyan tulsulyos lennek, sot biztos vagyok benne, hogy nem is vagyok, csakhat ugye a tv az ujsagok meg minden ami miatt SOVANY-nak kell lenni, mert az a szep, es a ferjem aki 57 kg, tok ciki, hogy nehezebb vagyok nalaKép
Tehat igazi motivaciom nincs, csak olyan "de jo volna", mintha azt mondanam de jo lenne nyerni a lotton, de sosem veszek szelvenyt.
Eniko

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
enikonyc
 
 


Sziasztok!

Hu, de régen jártam itt, sajna nem volt internetünk két hétig.

Lányok, Helga, Enikő, én is a kilencvennapossal fogytam az esküvőm előtt tíz kilót. Igaz, a felét visszahíztam, de ez a mértéktelen és válogatás nélküli evésnek köszönhető. Most megint csinálom, szépen mennek le a kilók.

Szirom, Motiot, Ildikó, Andi, Gabi, hol vagytok és hogy álltok így a tavasz elején?? Lekerül a télikabát... Kép Képzeljétek, levágattam a hátközépig érő hajamat rövidre! Mindenki szerint mínusz 5-8 év! Kép A férjem szerint így nem is vagyok olyan "anyukás". Kép

Mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok!!

Puszi,

*Dirtha
dirtha
 
 


Sziasztok!
Köszi mindenkinek a fogyis recepthez a hozzászólást legalább tudom, hogy ez sem lesz könnyű dolog, biztosan nagy kitartás kell hozzá. Majd meglátjuk.

Dirtha!
Elég bátor dolog volt levágatni a hajadat. Azt már én is megfigyeltem, hogy a rövid haj fiatalít. Nekem egyszer volt türelmem megnöveszteni de azóta sem járok sikerrel, pedig párszor már megpróbáltam
Megyek aluszkálni, sziasztok!
szabó_helga
 
 


Sziasztok,
itt vagyok en is, na meg itt volt a husvet is.... Nagy kajalasok, egy kis csoki is lecsuszott, de matol kezdödik ujra a konzekvens eletmod es ma asszem elkezdem a sportot is. Mar egy hete jol vagyok megint, ugyhoyg szerintem most mar mehete, nem fogok visszaesni.
Ma delutan elmegyünk a parommal futni, elöször ö fut egy kört itt a to körül en addig toligalom Abelt, aztan en futok egyet. Igy kezdesnek az a 6 km eleg is lesz asszem. Biztos jo sokaig fog tartani, de nem baj, majd belejövök.
A kiloim allnak szepen, de majd megy az lefele! Hiszen itt a tavasz es ki akar ilyenkor feszülö naciban rohangaszni?

Na mennem is kell, mert Abel felebredt, ma egezs nap nyügi, nem akar aludni meg enni sem nagyon es csak kezben van el. MOst is aludt kb 10 percet es mar fenn is van. Remelem nem lesz beteg, hanem csak front van, vagy ilyesmi. Az is lehet, hogy a foga.

Na pusz mindenkinek es kitartas!
Motiot

KépKép
KépKép
motiot
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: