Új privát üzeneted érkezett!

Talán már csak nem emlékszem rosszul a saját életemre.
Egyszerűen megközelítés kérdése. Felesleges újra leírnom vagy bizonygatnom: nálunk a nő a pont volt az I-re, de nem vele kezdődtek a bajok és nem miatta döntöttem a válás mellett.
És igen, úgy gondolom, hogy nagyban hibás az a nő, aki egy gondokkal teli házasságban élő férjet csábít el.
Mert a férfi menekül, kiutat keres, sajnálja magát valami(k)ért, de a másik nő akárkivel összejöhetne, mégis egy családos ember mellett dönt. Ebben a helyzetben sztem a férj azt hiszi, hogy úgy jobb lesz neki, és végig kell járnia a lépcsőfokokat ahhoz, hogy rájöjjön, mégse. A nő viszont nem elkeseredettségében, tanácstalanságában bújik a nős férfi ágyába, hanem, mert azt hiszi, hogy ő minden olyat megad, ami otthon hiányzik és semmi olyannal nem terheli szegény férfit, ami otthon zavarja. Ez épp fél évig nálunk is így volt. Annyiért vajon érdemes-e kockáztatni a családi életet?
Érdemes körülnézni, hogy hány olyan házasság sikerült, ami így indult. Vagy lapátra kerül vagy folyamatosan csalni fogják. Ez törvényszerű.
Itt senki nem gúnyolta a "harmadikakat", csak megállapítottam, hogy elég visszás dolog tőlük olvasni, hogy az adott helyzetben mi lenne a helyes magatartás.
És épp az tette be nálam a kiskaput, amikor egy gúnyolódó hsz-t olvastam az omizózus topikban, ahol épp az átb...tt feleséget szidta valamelyik csaj.
Ha már nős férfival kezd, ha már direkt vagy véletlenül(Kép) terhes lesz, legalább ne érezze úgy, hogy a feleség a szemét.
Méghogy nem keseredtek meg?
Olvass már bele tényleg abba a topikba, légyszíves.
Csupa keserűség, szomorúság és persze egy csipetnyi szúrkálódás.
Amúgy pedig milyen alapon röhöghetnének, gúnyolódhatnának?
Felnőtt emberek, akik egyfelől vihart kavarnak egy házasságban, fájdalmat okoznak a már meglévő gyerekeknek és a saját gyerekeiket is állandó konfliktusoknak teszik ki már magzati koruktól kezdve.
Álljon már meg a menet! Miért kell védeni őket??
(Félreértés ne essék, pontosan tudom, hogy eredetileg az a topik nem ilyennek indult, hanem pusztán olyanoknak, akik v.milyen oknál fogva egyedül maradtak már terhesen, csak mostanában több olyan is csatlakozott, aki nem véletlenül fog magányosan babázni.)
rjuli
 
 


esténként tanítani jártam, nem tanulni, bocsi
Vendég
 


Szia Adri!
Nálunk minden ok.,épp nyaralásra készülünk.Nem tudom mit írhatnák magunkról,mivel én az elején félreértettem Nadit,mikor írtam,hogy engem is zavar,hogy ritkultak az együttléteink,viszont a férjem rengeteget dolgozik,úgyhogy végülis ebből a szempontból valahogy megértem.Nálunk nem volt váltság és még soha fel sem merült egy harmadik.A férjem azt mondja,hogy ő ezt,hogy megcsal nem tudná megtenni a gyerekével,többet soha nem tudna a gyereke szemébe nézni.Én ezt úgy értelmeztem,hogy akkor szólna,hogy vessünk véget a házasságunknak,mert ennyi volt.Így talán el tudnám fogadni,bármennyire is szeretem.Szerencsére azért szó sincs ilyesmiről,nálunk pl.a puszik megmaradtak és esténként összebújva alszunk el.
A.
Vendég
 

 
 

Rjuli!
Igen,erről van szó,hogy az a férfi aki félrelép,annak a házasságában már volt valami gond,tehát egy férfit,akinél minden ok.nem tud elcsábítani senki.Amint írod,nálatok sem ezzel kezdődtek a gondok,Vanessza valszeg.félreértett.
Vendég
 


Anamaria,

Most nálunk is csönd van "ágy" terén. Mi is megöleljük, megpusziljuk egymást, de egyrészt ő is hulla fáradt, mire hazaér, és én sem vagyok túl friss.
Tekintve, hogy volt problémánk az első gyerkőc után - s lehet, h. az is ilyen volt, csak az váratlanul ért -, ezúttal megbeszéltük.
Igen, ő is azt mondta, nem csalna meg soha, s együtt óhajtja felnevelni a gyerekeket, nagyon szeret, de nem érez erős késztetést a szexre, így marad gyengéd odabújás a fárasztó napi munka után.
Sok anyuka van, akinek a hüvelyszárazság okoz gondotKép, s ilyenről csak kevesen írnak, pedig találkoztam párral, sőt a minap olvastam egy cikket, hogy a hormonok miatt van. És hogy sokszor a felek azt hiszik, nem szerelmesek már a párjukba, és azért megy sok kapcsolat szét kisgyerekkel (főleg az első gyerek után).

Rendbe fog jönni minden, és az is nehéz lehet egy férfinak, hogy ilyenkor nem kell elcsábítania a párját, ti. kiszámíthatóan otthon van, s nagyjából még a napi ritmus is ua.Kép

Szóval megtanultam, h. ez a probléma nem probléma, ilyenkor másra kell fordtani az energiákat.

Na, az életem az első gyerkőc után olyan volt, mint Nadié, s most a második után a tiédhez hasonló.
5 éven belül nem tervezünk 3.-at.Kép

Nagyon szép napot kívánok nektek!

Adri
Vendég
 


Adri!
Nekem csak ennyire volt szükségem,hogy tudjam,másnál sem folyik még a csapból is szex,egy összebújással,puszival is ugyanúgy ki lehet fejezni a szerelmet a másik iránt.Vannak szex terén hullámvölgyek minden házasságban,csak eddig előttem még a legjobb bnőm sem ismerte be,azt mondta,egy jól működő házasságban mindennapos a szex.
puszi,holnap még jövök

(köszi,hidd el sokat segítettél)
A.
Vendég
 


Anamaria!

Épp ez az, hogy egy rossz házasságban élő ffi könnyű préda, ettől olyan kiegyenlítetlenek a viszonyok. És ami még nagy gond, hogy amíg "csak" rossz egy kapcsolat, addig a ffi talán hajlandó partner lenni a helyrehozatalban, de ahogy belép a 3., onnantól mindenfelé jár az agya, ideges, feszült és még rosszabb minden, beszélgetni vele persze képtelenség. Hát azért olyan nagy a "csábítók" felelőssége, mert a nélkülük is romokban heverő kapcsolatot többé már nem lehet feléleszteni. Míg, ha ők elegánsan úgy döntenének, hogy köszi, de nem, akkor talán lenne esély. Hiszen, ha annyira menthetetlen volna, akkor már a nő felbukkanása előtt is szét lehetne menni, valamiért ez többnyire a 3. belépésekor történik meg. És, hogy a gyerekek mit szívnak egy-egy ilyen kis k... miatt, attól még a mai napig is el tudom veszíteni a jómodoromat.
Szóval egyszerűen semmi, de semmi nem mentheti fel a szeretőket a felelősségük alól.
rjuli
 
 


RJuli!

Tudom hogy nem a nővel kezdődtek nálatok a problémák,(olvastam amit írtál erről máshol)és azt is írtam,hogy ugy emlékszem hogy nem a nő miatt váltatok volna el.Csupán anyit szerettem volna meg elérni,hogy ne beszéljen senki olyan rondán (ahogy én értelmeztem a leveleidet) egy másik emberről,csupán azért mert egy nős férfiba szeretett bele.és azért voltam ennyira durva én is mert számomra ezt sugallta minden betűd.De most ez az utóbbi két hozzászólásod meglehetősen szimpatikus,holott ugyanazt mondod el mint eddig de nem sértesz meg vele senkit.(nem voltam harmadik de engem meglehetősen bántottak a szavaid pedig nem rólam szóltak.)"Felnőtt emberek, akik egyfelől vihart kavarnak egy házasságban" azért azt nem hiszem hogy csak ők kavarják.A harmadik csak hab a tortán,ahogy te is írtad.
Vanessza
vanessza
 
 


http://www.babanet.hu/cgi-bin/discus4/discus.cgi

Anamaria,
ez nem az a cikk, amelyre feljebb már hivatkoztam, annak a lényegét összefoglaltam, s most nem is találom.

Vanessza, tudod, ilyen-olyan gondok vannak, lehetnek, nem is iztos, hogy bármely fél hibás, csak egyszerűen felkészületlenek.
Van egy csomó dolog, amelyekrűl sem a doki, sem a védőnő, sem anyáink nem beszélnek.
S ilyenkor nehezíthet be egy 3., Rjuli ilyesmiről beszélt.

Üdv
Adri
Vendég
 


Bocsi, hülye vagyokKép, mindjárt jövök!
Vendég
 


http://www.babazo.hu/apa/20050720apagyere.html
Talán most sikerül. Nem olvastam végig, de az eleje alapján idepasszol.
Gondoltam, míg el nem veszítem kalandozás közben, megmutatom.KépKépKép

Adri
Vendég
 


Adri!
Nemrég láttam fényképet rólad és gyerekeidről valamelyik topicban(ha lelőnek sem jut eszembe melyikben)és már nagyon régen szerettem volna gratulálni neked,gyönyörű gyermekeid vannak.Sok-sok boldogságot kívánok nektek,gyönyörű család vagytok(habár apát nem láttam).
A.(Igaz nem tévedek,hogy ti voltatok,ismerős volt a felhasználó neved,azért tűnt fel)
Vendég
 


Ha a 2 gyerek a lábamon fekszik, akkor mi voltunk!Kép Köszönjük, ha mi voltunk. Épp a minap jutott eszünkbe, h. nincs olyan képünk, amelyen mind a négyen ott feszítenénk. De pótoljuk!Kép

Jól vagy? Remélem, már nem aggódsz. Van olyan ismerősöm - áprilisi a baba -, ahol kb. 10 hónapja "nem voltak együtt". Miután szóbajött ez, megkérdezte az újdonsült anyuka ismerőseit, s hasonlókat mondtak ők is.
Intimitás van köztünk, de "nagy tettek" nem történnek. Vannak ám pillanatok, h. elbizonytalanodom, meg h. átsuhan vmi. féltékenység rajtam, de olyan kár elrontani ezzel a napjainkat.

Boldog családot mindenkinek!
Üdv
Adri

Ui.: Anamaria, amennyiben ma tartod a névnapodat, sok boldogságot kívánok! Én is szívesen megnézném a képeteket!Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Köszi mindent! Nem leszek flegma, és nem fogok a férjem nyakába ugrani. Tényleg a gyerek születése után, nálunk 1 évvel romlott meg a kapcsolatunk.
Csak szombaton találkozunk, utazhatnánk haza már ma is, de majd szombaton, ezt mondta, és hogy "majd megtudod miért", mi lehet ez? Remélem velünk kapcsolatos, és nem valami bulis programja van. Kiderül.

Juli!
Hogy bírod 2 gyerekkel? Szüleid, barátnő, mostani párod segít néha azért?

OFF:
A másik topikkal kapcsolatban: Akármilyen okból is romlott meg egy HÁZASTÁRSI(nem valamilyen, akármi) kapcsolat, akkor is egy nős, vagy férjezett emberrel nem kezdhet ki az ember. ERKÖLCSTELENSÉG! Tudom ez sokaknak semmit sem jelent sajnos. Jók voltak régen az erkölcsrendészek. Egy kis verést a férjem is megérdemelne. Én meg dorgálást mert volt hogy nem törődtem vele eleget, amikor hullafáradt voltam. hahaha Hova tart az ország. Mindent lehet mindenkivel, ha beleegyezik az illető. Nem?
Szabadság van gyerekek. hahaha
Juli, olyan igazad van, hogy porzik... És Adrinak is. Lehet, hogy a feleségek is hibáznak, de ha vállalták a férfiak is azt hogy "ÉLETEM VÉGÉIG KITARTOK A HÁZASTÁRSAM MELLETT", akkor viselkedjenek úgy, és segítsék a feleségüket, ha hibáztak, mellette legyenek, ne ellene.
De mérges vagyok. Lehet, hogy naív vagyok, de jól gondolom, szerintem.
Vanesszának üzenem: MILYEN EMBER AZ, AKI AZT VÁRJA A SZERETőJÉTőL, HOGY HAGYJA EL A CSALÁDJÁT?
GYEREKEKET IS?
Megválaszolom én neked, EGY SENKI! És még szépen fogalmaztam.
Persze, az is egy nagy senki, aki elhagyja a családját. Ha férjem ezt teszi nem teszi zsebre amit tőlem kap főleg a régi nője... De mivel evangélikus vagyok, úgysem tehetnék semmit, ezt nagyon-nagyon sajnálom. Hiába mondják sokan, hogy hülyeség a hittan. Minden embernek be kellene tartani a 10parancsolatot, úgy viselkedni, ahogy ott van, pl: Ne szeresd felebarátod férjét, feleségét, és egyáltalán semmit, ami a te felebarátodé. VISSZATARTÓ ERő(a rossztól) A HIT! Ne feledjétek.
Mindegy, már nagyon elbarangoltam. Ábrándok, álmok... csak vallási közösségből fogok magamnak párt keresni, ha ez nem sikerül. Csakhogy egy rendes, vallásos ember, egy gyermekes nővel nem fog kezdeni. Zsákutca.Kép

Minden jót nektek, majd jelentkezem.

A vanesszások is jó, ha elolvassák:

http://www.mek.iif.hu/porta/szint/human/vallas/hazasabc/hazasabc.htm

Kata
fkatka
 
 


ja, nagy verést meg a nős férfit csábító nő kaphatná...KépKép
fkatka
 
 


Kata,
jórészt igazad van, de a vallással kapcsolatban annyit, h. aki amúgy is olyan, azt visszatartja, aki meg nem, az meg meggyónja.Kép
Én azt szeretném, ha nem a vallás, hanem egy belső igény miatt, és az érzelmek miatt maradjunk egybe.
Ráadásul halálunkig tartó vitába kezdhetnénk, hogy esetleg ezek a "törvények" nem épp az ember természetét írják-e felül, s ha igen, nem érdekből-e...(A kérdés költői...)

Vallás - a nevében sok gazságot elkövettek már.

Számomra a kapcsolat alapja a hűség, enélkül nem PÁRkapcsolat...
A csábítók majd otthagyottak lesznek esetleg, a csábulók meg szánalmasak, mert a könnyebbik utat választották.
Ha neked a vallás ad erőt, higgy abban, ha másnak más, abban. De egyik ideológia, eszme sem egyformán"hat" mindenkire.

SZERINTEMKép

Üdv:
Adri
Ui.: Verés a vallás nevében, Kata?!Kép
Vendég
 


Tudjátok ti ahogy olvasom a soraitokat mindenki azt írja hogy "a nős férfit csábító.."Az véletlenül sem fordul elő hogy a "csábító nős férfi.."?
Egyáltalán nem fogom az uj barátnők pártját,de ha az én férjem kerülne ilyen helyzetbe a nagy verést a férjem kapná elsősorban.Bármilyen is legyen a pipike,és bármilyen óriási problémával is küszködnénk ha a férjem csábul abban először is ő a hibás.De nem is ez a lényeg.
Fkata! Minden szavaddal egyetértek!Rjuliéval is,de a te megfogalmazásodd sokkal pozitívabb,nem olyan lángoló érzelmektől túlfűtötten negatív.
Csak ennyit szerettem volna.
Vanessza
vanessza
 
 


Vanessza!

Én meg azzal értek egyet, h. a férj a hibás, ha félrelép, az csak sajnálatos, h. akad, akivel megtegye.
És igaz, hogy nem az van mindig, h. megtalálják a sanyarú sorsú férjet, hanem sokszor keresgél, és ő akad rá az új barátnőre. És nem is fekete meg fehér minden, feltehetjük azt is, h. tényleg szerelmes lesz a 3.
De úgy látom, közelednek itt már a szemléletek egymáshoz.
Akárhogy is, 2 felnőtt ember csak akkor jusson el addig - ha lehet -, hogy közösen gyereket vállalnak, ha elég erős az érzelmi kötődésük egymáshoz, s ez a kötődés kiállja a hullámvölgyeket is. És ez csakis elhatározás kérdése.

Összefoglalva: nem biztos, hogy a feleség nem ad meg mindent, egyszerűen a hétköznapok kikezdik a legszebb kapcsolatokat is, és vannak tipikus buktatók (gyerek, kapuzárási pánik stb.), itt lehet lemérni a felelősségtudatot, az elkötelezettséget stb.
A feleség sem hibátlan persze.
Minden emberi kapcsolatot megkönnyítene, ha a felek ott és akkor, ahol és amikor bajuk van a másikkal, udvarias hangnemben szólnának arról, és csak arról, ami a bajuk. Ha a felek kommunikálnának egymással.

Pl.: "Drágám, úgy érzem, nem foglalkozol velem úgy, mint rég. Mi lehet az oka?" - és együtt elgondolkodnának...
Csak ezzel eltűnne a szenvedély is a kapcsolatból, szerintem.

De a férfiak nem szeretnek így megbeszélni semmit, s inkább otthagyják a problémát, továbblépnek...

Én attól vagyok szomorú, h. sok nő van viszont, akit nem érdekel, h. van családja egy pasinak, és csábít. És a pasi csábul, s akkor jön az idea, h. tul.képp most döbbent rá, h. nincs úgysem rendben a kapcsolata otthon.

És a fenti kritikák az ilyen csábító nőcikre vonatkoztak...

Üdv
Adri
Vendég
 


Sziasztok!

Most nem szólok hozzá a legutóbbi beszélgetéseitekhez, esetleg annyit, hogy elsősorban a férjemet hibáztatnám, ha megcsalna.

Azt mondtátok, hogy dühöngjek itt. Most megteszem.
Még mindig ugyanott tartok. Ma van az egyik "értekezlet-nap". Ilyenkor már ott szokott lenni, kb. 7-ig tart. Az előbb hívtam, 15.30-kor, még el sem indult, és kb. 1.5 óra az út. Még nem tudta, hogy megy-e. Most megint megingott a bizalmam. Nem hiszem el, hogy nem tudja, hogy menni kell, vagy nem.
Ha megcsal, tudni akarom. De honnan jövök rá? Van aki évekig titkolózik.
Ha hazajön, akkor legyek kedves. Mert ha észreveszi, hogy valami bajom van, akkor úgyis összeveszünk, és úgysem mond el semmit, magyarázat mindenre van.
Azt is le kell írnom, hogy pl. a nővérem szokott rajtam nevetni,hogy alaptalanul féltékenykedem. Pl. múltkor lement a férjem a bicikli tárolóba, sokáig volt lent, és akkor is viccesen megjegyeztem, hogy volt ott valaki? Persze ezt nem gondoltam komolyan. A biciklizésekkor meg nem hiszem, hogy nő van a dologban, mert nincs előre megtervezve, fürdetjük, altatjuk a gyerekeket, aztán még én is megfürdök, hogy hátha közben felébrednek, és csak akkor megy el, ha van kedve. Ez változó, hogy mennyi idő. Nincs olyan nő, szerintem, akit bármikor le lehet akasztani a szögről.
kéknadi
 
 


NE PARÁZZ!
Itt vagyok a gépnél, mindjárt írok bővebbet!
Vendég
 


Ez úgy működik, Nadi, h. minden szituáció gyanús tud lenni.
Kiviszi a szemetet, s Te megnézed, vitte-e a telefonját, hátha csak azért magától ajánlotta fel, h. kilóghasson beszélni? Csak mert én már ilyen szinten voltam.Kép
Ez a TE FEJEDBEN van. Ez fantáziálás, és épp ezért veszélyes, mert nincs észérv, nincs határ. És a kérdésre kapott válasz, csak árt, mert akkor legközelebb is meg akarod kapni a válaszodat.

Nem valószínű, hogy megcsal, s amit utáltam, de igaz, ha cseszegeted, kevésbé leszel számára vonzó.
Ezt az érzést nem tudod legyőzni azzal sem, h. rejtett kamerával figyeled, mert egy idő után azt hinnéd, tuti krimibe illő módon átverte a kamerát.
Minek kételkedsz benne? Akkor melletted marad, ha tudja, h. résen vagy, és Te átlátsz ám stb.?

Én arra gondoltam, h. mikor csak járt hozzám esténként se számoltattam be a napjáról. S a gyerek után azzal, h. itthon voltam "bezárva", lestem az órát, mikor jön már haza, s egyre több rémet láttam...

A kisfiam imád az anyósoméknál a kertben, mert reggeli után kimegy, és senki se szól rá, hogy mit nem szabad, és nem csinál bajt...és ha mellette állok is érheti bántódás.

Ne legyél Te a lelkiismerete. Így ha még félrelépne se büntetnő, hanem felmentené magát.

DE OK NÉLKÜL VAGY IDEGES, ha pedig mégse, az ne aggódj, ügyis kiderül, előbb, mint szeretnéd.

Állj a tükör elé, nevess egyet, és mondd: !Tiszta lökött vagyok, mit mérgezem magamat!Kép"

Írj, ha még kételyeid vannak mindig!
Adri
Ui.: Ha nem érzi, h. figyeled, előbb hibázik. De sztem nem csal meg, csak MOST minden gyanús. Nem vagy Te önbizalomhiányos? Nem neki, magadnak nem vagy elég jó, nem?
Vendég
 


Most hívott. Megy, de siet, azt mondta. Ha beszélek vele, akkor hiszek neki. És még jó, hogy lehiggadtam, nem morogtam a telfonba. Most nem tud semmiről.
Önbizalomhiányos? Dehogynem. Akkor is az voltam, amikor 25 kilóval kevesebb voltam, hogy sovány vagyok. Most meg kövér vagyok, most meg azért.
Néha tényleg nevetséges ez a féltékenykedés, múltkor azt kérdezte a férjem, hogy "mi vagyok én, üregi nyúl?"

Elköszönök, megyek levegőzni a gyerekekkel.
Köszi Adri! Szép délutánt mindenkinek!
kéknadi
 
 


Adri!
Köszi a névnapi jókívánságot,igen,jól vagyok,sőt...köszi mégegyszer.Tulajdonképpen én nem kimondottan arra gondoltam,hogy megcsalhat,hanem,hogy már nem talál vonzónak.
Igen,ezek szerint ti voltatok a fényképen,gyönyörű gyerekek,te meg nagyon csini vagy.Majd teszek fel én is képet,csak nem most
A.
Vendég
 


Lányok!

Ez a nagy hallgatás azért van, mert minden rendben van, ugye?

Adri
Vendég
 


Nálunk minden a régi vagyis minden "rendben"van,lehet a meleg miatt van ez a pangás.
Nadi!
Hogy vagy?
A.
Vendég
 


Anamaria!

Ezt a cikket említettem a múltkor!
http://www.origo.hu/noilapozo/temegen/20050511szexualis.html?pIdx=1
Vendég
 


Adri!
Igen,de nálunk 1 gyerek van és ő is már 7éves
Vendég
 


Jó, bocsi, nem tudtam, mi a helyzet, ill. nem olvastam vissza...Kép
Azért a konkrét példák általánosíthatók, egyéb helyzetekre is vonatkoztathatók.

Remélem, Kata és Nadi azért "tűntek el" pár napra, mert szupi közös programjaik vannak! Ill. Katáék holnap találkoznak, nagyon szorítok, h. minden úgy alakuljon, ahogy szeretné.

Szép estét! Nálunk nemsokára hazaér Apa, s ha a kicsi is elalszik, itthon hagyom a gyerekekkel, én meg sétálok egy nagyot a barátnőmmel. Sajnos közös - főleg csak kettesben - program nálunk szóba se jöhet.
Nem tudom kire bízni a 2 gyereket...

Egy kicsit ma úgy érzem, "bedarált" az anyaság, de biztos csak a melegtől van, majd holnap már jobb kedvem lesz.

Szép estét, jó éjszakát:
Adri
Vendég
 


Sziasztok!
Annamária: Én is BOLDOG NÉVNAPOT kívánok, talán nem késtem még túl sokat!
Adri: remélem, ma már jobb kedved van. Néha én is érzem, hogy jó lenne elmenni valahova 1-2 órára, ha valaki vigyázna a kicsikre. A Te gyerekeid mennyi idősek?
Igen, azért tüntem el, mert tegnap vízparton voltunk. Jó is volt, csak a gyerekek nyűgösek voltak a meleg miatt, főleg a nagy, így nem nagyon tudtunk akár pár szót se beszélni. Csak a kocsiban oda-vissza.
Aztán este elkövettem egy nagy hibát. Belenéztem a telefonjába.
Most nyugodtan szisszenjetek fel, soha nem csináltam még ilyet. Tiszteletben tartottam, eszembe sem jutott volna, csak ez a telefon is olyan "titkos". Mindig nála van, pl. nem tehetem a táskámba.
Szemét dolog kutatni más dolgaiban, rosszul is érzem magam. Ennél már csak az rosszabb, amit találtam. 4 db fotó volt a telefonjában, a 3.,4. tájkép, fűzfa és tópart, az 1.,2. pedig az a bizonyos KOLLÉGANÕ. Ott mosolygott rám, nekem meg földbe gyökerezett a lábam. Rólam nincs kép, igaz utálom, ha fényképeznek, de a gyerekekről sincs, csak róla.
Megfürödtem, gondolkodtam, próbáltam lehiggadni, de nem bírtam ki, hogy ne szóljak. Éjjel kettőig tartott a "megbeszélés".
Azt modja, hogy mindig kitörli a fényképeket, ezt a napokban csinálta, mert hülyéskedtek, és többször elmondta, hogy semmi jelentősége, nem érdekli, nincs vele viszonya, meg mással se stb.
Persze még ő van megsértődve, hogy belenézek a dolgaiba, és igaza van, de az én telefonomat bármikor nyugodtan megnézheti. Tele van az ő, meg a gyerekek fényképeivel.
Most úgy jött ki, hogy megint feleslegesen kérdezetem rá, szerinte a világ legtermészetesebb dolga, hogy ott van az fénykép. Az viszont nem, amit én csináltam, és "mi jön ezután, majd kutatok utána?". Nem.
Ennyi történt. Most megyek, mert a gyerekek várnak.

Sziasztok
kéknadi
 
 


Oké, Nadi, most tanuld meg gyorsan, h. nem nyomozol utána. Minden mozzanatát átéltem annak, amit éreztél, de ezzel legfeljebb azt éred el, h. még inkább ugdosni fogja a telijét, meg kitörli az üziket. Én még a számlát is megnéztem, volt-e hosszabb beszélgetése stb.
NEM NYUGTATOTT MEG SEMMI.

Meg fogod tudni, ha esetleg megcsal, előbb, mint szeretnéd. Mindig akad egy "kedves" ismerős.

Bízz magadban, légy csinos, amennyire tudsz vele, legyél kedves, figyelmes. És ne lesd a mozdulatait, ne figyeld, elárulja-e magát.

A köv. alkalommal ha infót akarsz róla, írj nekünk. Ha pedig mégse bírod megállni, EL NE MONDD NEKI, NE KÉRDEZZ RÁ. Ugyanez lesz, s csak mélyíted a szakadékot. Csak rögzítitek magatokban, h. probléma van köztetek. Mi rendbejöttünk, de rövidebben is lehet. Én sem voltam fegyelmezett és türelmes.

KÉRLEK SZÉPEN, MIKOR ELKAP A KÉTELY, A BIZONYTALANSÁG, A FÉLELEM, A DÜH, GYERE KÖZÉNK, ÍRJ IDE!!!

Jelentkezz!
Egy nyavalygós, kétségbeesett, keserű-savanyú nő senkinek sem kell. Próbáld magad kívülről nézni. Próbálj olyan lenni, aki tetszeni akar minden férfinak.

Most félbehagyom, és várom, h. jelentkezz!

Üdv:
Adri

Még nincs veszve semmi, de rontsd el!
Vendég
 


Adri!
Remélem én is,hogy mára már jobb a kedved,néha nekem is elegem van,pedig csak egy(és már nem kicsi)gyerekem van,de ez szerencsére hamar el is múlik.Gondolom az esti séta alatt feltöltödtél.Tudom milyen az,mikor nincs kire hagyni a gyereket,esetleg nem tudnád megoldani,hogy a barátnőd maradna velük miután elaludtak,persze ha nem ébredeznek gyakran,és te a férjeddel menj sétálni.Nálunk ez sem volt viszont megvalósítható,mivel a lányom nem maradt meg idegenekkel,bár gyakran látta a barátnőmet.
Nadi!
Köszi neked is,nem késtél,mivel hogy öszinte legyek el is felejtettem a névnapomat,de nagyon jólesik,hogy nektek így ismeretlenül is eszetekbe jutott.
Annyira sajnálom,hogy én soha nem tudok semmi okosat tanácsolni neked,talán ez azért nem sikerül,mert én is néha bizonytalan vagyok.A telefonos story-hoz csak annyit,hogy ez nálunk is így van,soha nem volt szabad hozzányúlnom,azt mondja azért,mivel az nem tartozik rám,ő sem jár az enyémnél.Bár néha leolvassa az üzeneteimet vagy megnézi,aznap ki hívott,de én soha nem haragszom ezért.
Ledöbbentem azon amit írtál,el sem tudom képzelni én mit csináltam volna és hogy neked ezután hogy kéne viselkedned vele.Talán Adrinak lesz valami ötlete,én is kíváncsi vagyok rá.
Kellemes hétvégét nektek
A.
Vendég
 


Adri:
Este már nagyon késő volt bekapcsolni a számítógépet, az is furcsa lett volna neki, hogy mi ilyen fontos, miért nem alszom.

Az elrontás menni fog, abban jó vagyok!
(olvasd el még egyszer az utolsó sorodat!)Kép

Szia
kéknadi
 
 


Fegyelmezett és türelmes én sem voltam soha hasonló helyzetekben,én mindig sírtam és kiabáltam,de úgy tünt.hogy csak ilyenkor hajlandó velem mindent megbeszélni.Viszont egyszer megjegyezte,hogy neki erre nincs szüksége,hogy hisztizzek neki,ha akarok valamit mondjam el,mint egy normális ember.Azóta próbálom ehez tartani magam.Kb.2 éve egy nő kereste az itthoni telefonon és mikor mondtam nincs itthon,rákérdezett,hogy én ki vagyok.Mikor mondtam,hogy a felesége,kétszer is rákérdezett,hogy "a felesége?".Mivel nem voltam benne biztos,hogy jól értettem,hogy tényleg az ő nevét mondta a csaj,mivel nem hallottam tisztán az elején,aztán meg úgy ledöbbentem,hogy elfelejtettem rákérdezni újból.hogy kit is keres,na,ekkor elhittem neki,hogy talán nem őt keresték,mert miért adná meg a csajnak az itthoni számát.
Nem próbált mentegetőzni,nem hajtogatta,hogy csak engem szeret,csak annyit mondott,hogy ő nem ismer egy nőt sem,aki valamiért kereshetné.Csodálkoztam is magamon,hogy mennyire hiszek neki,de az hogy nyomozzak utána eszembe sem jutott,még ezek után sem
Vendég
 


Sziasztok!

Nadi, ne haragudj, pedig még nem is ittam sört (kizárólag a jó tejhozam érdekébenKép).Kép

Anamaria is azt mondja, látod, hogy egyszerűen nem bírják a pasik, ha az ember - a nőjük - elmondja a kétségbeesésüket stb.
Asszem azért lehet ez így, mert ezekKép vadásznak, s egy riadt nő, olyan, mint egy fogatlan oroszlánKép.
(Tényleg nem ittamKép - költői hasonlatok jutnak eszembe...)

Nem baj, ha furcsa, minek kapcsolod be a gépet. Nem baj, ha nem vagy kiszámítható! Õ sem az, látod.
(Fuss utána, fut előled, kezdj el futni előle, el akar kapni!)

Én egyébként néha szinte felháborítóan nagy pimaszságnak tartom, hogy nem féltékeny rám, nem fél, hogy elveszít, nem nyomoz utánam stb. Néha olyan jó lenne - nem nagyon durván, de egy kicsit - látni rajta, hogy nem olyan biztos magában. De úgy gondolom, ezt a csajok így érzik, cáfoljatok, ha nem.

Az a helyzet, hogy én olyan vagyok, aki NAGYON NEM SZÍVESEN KÉR, ILL. FOGAD EL SZÍVESSÉGET. Így a gyerekfelügyelet max. pénzért, és soha nem kérném meg a barátnőmet, anyósomat is csak ritkán (s bár állandóan azt mondja, h. senkinek sincs oly nagyszerű anyósa, mint nekem, azért jó előre kijelentette, h. a 2 gyereket nem vállalja egyszerre - párom egyke...), anyukám meghalt, s amúgyis 100 km-re laknak tőlünk.

Nadi, kérdezted a gyerekeimet. Natália 3,5 hónapos, Marcell november elején lesz 3 éves.

Anamaria, sztem jókat mondasz Nadinak, s igazán okosat senki sem tud mondani. Én is csak azt tudom, mondani, mit csinálnék én Nadi helyében.

Nadi, írd meg, hogy vagy. Anamaria, nálatok javult-e a helyzet? Katka, hogy sikerült a találkozó?

Vanessza, Rjuli, hova tűntetek?

Üdv:
Adri
Vendég
 


Adri,nálunk az utóbbi időben más problémánk nem volt a ritka együttléteken kívül,már ha ez "problémának"nevezhető.Férjem az este megjegyezte,hogy ebben a nagy melegben még ...sincs kedve az embernek.Tehát várom a telet.Az én férjem mindig féltékeny volt,kb.most 1 évig,de lehet hogy mivel látta,hogy nem történt semmi,megnyugodott.A héten közös programokat szerveztünk a barátnőmmel(persze a gyerekekkel),erre az este megjegyezte,hogy egész héten nem voltam itthon.És mondjam el,hogy például a tegnap mit csináltam.Néha tényleg jólesik ez,hogy félt egy picit,de amikor elmondtam neki,hogy rámdudálnak az utcán és kiszólnak utánam az autóból noha gyerekkel vagyok,csak annyit mondott,hogy örüljek neki.Nem is érdekelte...elgondolkoztam,hogy talán úgy érzi,hogy már nem tetszhetek meg senkinek?
Vendég
 


Adri: Én is ugyanígy vagyok, mint Te. Inkább megoldok mindent két gyerekkel, csak ne kelljen szivességet kérnem.
Azt már mondtam a férjemnek többször, hogy pénzért jó lenne valaki heti egyszer 2 órára, de ő meg hallani sem akar idegenről. Nem bízik meg senkiben. Az anyósom itt lenne 5 percre, de ha ma megkérem, holnap bele szeretne szólni a gyereknevelésbe, azt meg nem engedem. Udvariasan, de nemet szoktam mondani. Na,akkor nem jön két hétig, megsértődik. Ezért múltkor például két gyerekkel mentem kozmetikushoz, betoltam a babakocsit, és megvártak.
Én is örülnék, ha féltékeny lenne. Csak a kapcsolatunk elején volt az.
Annamária: Szerintem érdekelte a férjedet, hogy még mindig ráddudálnak, csak nem mutatja, és nem hiszem, hogy úgy érzi, hogy Te senkinek nem tetszel.
Én nem sírtam tegnap, nem is kiabáltam, mondtam neki,hogy mondja el, mivan, mert nem akarok ezen rágódni.
Nahát, egy ilyen telefonhívás, és teljesen a padlón lennék. Vagy lehet, hogy a nővel kiabálnék, hogy mondja el kicsoda, mit akar, stb.
Fél éve még nekem sem jutott eszembe, hogy nyomozzak utána, megnézzem a telefonját stb. Remélem, hogy "kigyógyulok".
kéknadi
 
 


Sziasztok!

Á, Anamaria, biztos érdekelte. Akkor nem kérdezgetne.

Nadi, kigyógyulsz, de ezt csak Te tudod legyőzni magadban. Én szívesen tartom Benned a lelket, és leírom, ami eszembe jut, amit én ma már másképp csinálnék, ill. amiről úgy gondolom, hatott...

Nem hiszek a horoszkópban, de áruld el a csillagjegyeteket, lécci, mert már-már félelmetes az egyezés.Kép Én szűz vagyok (a 2 gyerek ellenéreKép), a párom meg bak.

Napközben bent leszünk, rá-ránézek a netre. Meghitt napot kívánok nektek!

Adri
Vendég
 


Én rák vagyok, (aszcendens is rák), férjem halak.

Megyek én is pakolni, takarítani, amíg alszanak.
Sziasztok.
kéknadi
 
 


Nadi,nálunk közvetlen a telefonhívás előtti időben (ez kb.2 éve volt,hullámvölgy nálunk meg kb5éve)nem voltak problémáink,talán azértis hittem neki.Én úgy vagyok vele,hogy ha meg akar csalni,így-is úgy is megteszi,csak mindig arra kértem,hogy legyen velem őszinte(úgy értelmeztem,hogy te is ezt szeretnéd,ha van valaki,hát szóljon).Néha persze felhalmozodtak a dolgok,ezért hisztiztem néha,régebben.szerencsére az utóbbi időben minden ok.Nálunk kimondott váltság nincs mostanában,csak kíváncsi lettem volna,hogy ti mit gondoltok,mennyire van jelentősége a ritkább együttléteknek.Férjem nem találja furának,szerinte nem változott semmi a kapcsolatunkban,ugyanúgy szeret,csak már nem érzi olyan gyakran szükségét.Persze én is tudtam,hogy nem lesz mindig olyan,mint kapcsolatunk elején,és az is igaz,hogy stresszes a munkája.Na,azért nem annyira vészes a helyzet,hogy hónapok teljenek el,de a régi helyzethez képest egy hét is sok.
Szerintem "kigyógyulsz",én is kigyógyultam,mai napig sem tudom volt-e okom a "hiszti"re(férjemet idéztem)
A.
Vendég
 


Sziasztok!

KÖszi a "hiányolást".
Látom, nem lett sokkal rózsásabb a helyzet.
Nálunk a telefon dugdosása-még a klotyóra is vitte magával- a nővel párhuzamosan jelent meg.
Addig elől volt, b.mikor használhattam, onnantól kínosan ügyelt rá, és ha valamiért az ő kedvezőbb tarifája miatt az övét kellett használnom, akkor előre beütötte a számot, nehogy "elkalandozzak".
Tudom, hogy sose írok megnyugtató dolgokat, de a szex témájához a saját véleményem az, hogy az idő múltával nyilván nem olyan szenvedélyes, rövidülnek is az együttlétek, de a gyakoriságra való igény a férfi oldaláról nem szokott ritkulni-általában a nők kényszerítik bele a férfiakat a lemondásba.
Szóval én ezt is a rossz jelek közé sorolnám.
Nálunk ez nem volt szembetűnő, igazából még ízléstelen is volt, hogy gyakorlatilag velem csalta a nőjét.

Én csodálom azokat, akik meg tudják állni a nyomozást, én csak akkor állnám meg, ha nem akarnám tudni, hogy mi van.
Nálunk viszont nem tagadta, amikor végre rá mertem kérdezni. Első kézből szereztem az infót.
Csak azért nem tagadta, mert annyira szerelmes volt, hogy sztem örült, hogyvégre nem kell titkolnia, szabad a pálya. Aki nem ennyire elszánt és nem akarja határozottan a szakítást, az inkább tagad.

Sajnos semmi bíztatót nem sikerült írnom, várom a jó híreketKép
rjuli
 
 


Sziasztok!

Szia Rjuli!
Áradt az optimizmus a soraidból.Kép Ha ilyen reménnyel és "hittel" csináltad végig a válságos időszakotokat, akkor nem is sok választást hagytál az exednek, s mire magához tért, addigra, magadban bevégezted...

Anamaria,
mennyi ideje vagytok együtt? Egy másik topikban olvastam, hogy lazán, de dolgoztok a tesón (és egyebek, nem idézgetném ide, gondolom azért nem ide írtad, mert nem ide szántad). Ezzel nem lehet összefüggésben?

Nadi,
egyetlen visszaút van hozzád, ha valóban félrekacsintgat: nem piszkálod. Szegezd le, h. tartozik annyival, h. szól, ha más iránt érez vonzalmat, s innentől kezdve a lelkiismeretére van bízva. Te ne mentsd föl azzal, h. azon háborog, h. nyomozol utána...
Arról nem beszélve, h. a kolléganővel sokat van együtt, ha az jut eszébe, hogy gyanúsítod, eljátszik a gondolattal, lesz kis vibrálás, feszültség stb. Sót, találkoztam olyan pasival, aki elmondta a nőnek, h. a barátnője féltékeny rá, ezt a nő úgy értelmezte, h. esetleg tetszik a pasinak, ráhajtott, és összejöttek.
Anamarianak igaza van. Ha meg akar csalni, megteszi. Ha pedig lebuktatni szeretnéd, ha érzi, h. nyomozol utána, majd óvatosabb lesz: kitörli a fényképeket, üzeneteket stb.

Szedd magad össze, légy magabiztos, vidám. Nem rúgják fel könnyen a pasik az asztalt...
És más pasi se jobb, legföljebb ő már túl van egy ilyenen, és semmi kedve már továbbállni.
(Ezt magyaráztam anno a páromnak is: ha új nője lesz, nem lesz jobb, csak addigra ő kifárad, meg tapasztaltabb lesz pár helyzettel, a családja meg itt van, s tőlem is mindent megkap. Az új se lesz új egy idő után, s akkor majd fut tovább?)

Reggel úgy felkelni, h. belemosolyogsz a tükörbe: "ma szuper napom lesz"!

Te is provokálod vhogy ezeket a konfliktushelyzeteket, próbálj rájönni, hogyan, s akkor el tudod kerülni. Rajta nem fogsz tudni változtatni, csak magadon. Ott sem kell sokat, biztos vagyok benne.

Én anno egy csomó dolgot sértésnek vettem, hiperérzékenyen reagáltam mindenre, s ahogy párom fogalmazott: összeesküvést láttam mindenben.

Na, megyek, szép napot nektek! Nem akarom ám "osztani" az észt, csak amit én kishíján elszúrtam, nem akarom, h. más is megtegye. Az idő kerekét vissza már nem forgathatom, de talán segítenek vmit. a meglátásaim...

Jelentkezzetek, ha van időtök-kedvetek. Türelem és kitartás mindenkinek!

Adri
Ui.: Kata, mi volt-van?
Vendég
 


Rjuli!
Nem tudom mennyire soroljam a rossz jelek közé a ritkult együttléteket,valahogy sehogy nem tudom normálisan megfogalmazni.A férjem egy hétből 4napot utazgatással tölt(munka),néha én is vele megyek,ilyen esetben nem is lehetne mondjuk 5-ször egy héten,hanem mikor itthon van egy hétig,olyankor sem igényli gyakrabban és ez régebb nem így volt.
Adri!
Igen,gondoltam én is,hogy talán összefüggés lehet a dolgok között.Egy orvosi kivizsgáláskor felmerült a gyanú,hogy talán nincs peteérésem és ezért nem jött össze a tesó.Én nem akartam,de ő ragaszkodott hozzá,hogy járjunk a végére a dolognak,mivel ha elköltözünk kell még egy gyerek.Mindig is akartunk még egyet,de soha nem erőltettük a dolgokat.Erre én az utóbbi időben nagyon ráálltam a témára és lehet,hogy kényszerítve érzi magát,mivel régebben azt mondta,hogy most még nem érzi azt az"anyagi biztonságot",amibe szeretne még egy gyereket.8 éve vagyunk házasok,és összeségében 1o éve ismerjük egymást.

Ma nagy tervekkel ébredtem,nagytakarítással töltöm a napot,kíváncsi vagyok mi lesz belőle,egyenlőre nem tudok elszakadni a géptől.
A.
Vendég
 


Sziasztok.

Én is itt vagyok,olvasom a soraitokat.Igazán nem tudok semmit hozzáfűzni.jelen pillanatban boldog házzasságban élek,egyenlőre nincs probléma.Én azt mondtam a férjemnek hogy ha megcsal ugy csinálja hogy meg ne tudjam,mert akkor ott van vége a dalnak.Nem fogok görcsölni azon hogy "rendbe hozzuk".Aztán kitudja hogy tényleg hogy reagálnék.de az biztos hogy ha sejtenék valamit akkor tuti hogy én is elkezdenék nyomozni utána.És szerintem ha egy nő megérez valamit akkor annak általában van alapja.És akkor addig nyomooz amig talál valamit.Amit tényleg lehet hogy nem kéne mert amiről nem tud az ember az ugye nem fáj.Na de valószínűleg csak most mondom ezeket aztán élesben máskén viselkednék lehet.De ilyen helyzetben talán nem is lehet tanácsot adni más embernek,mert az egyiknek ez jön be a másiknak meg az.
Kitartás mindenkinek.
Vanessza
vanessza
 
 


Vanessza!
Egyszer a kapcsolatunk legelején én is azt mondtam a férjemnek,hogy ha megcsal,úgy tegye,hogy ne tudjam,aztán mégis arra kértem,hogy inkább mondja őszintén el,ha van valaki más,minthogy a hátam mögött röhögjenek rajtam .Megbocsátani így sem,úgysem tudnák.Előbb utóbb úgy is kiderülne és talán mégjobban fáj,hogy mennyi ideje hazudik és átver a hátam mögött és én azt hittem,hogy minden rendben van köztünk Én így érzem.
A.
Vendég
 


Én a megcsalás alatt nem állandó barátnőt értek.Persze lényegtelen abból a szempontból hogy ahogy megtudnám,repülne,és mindegy hogy csak egy éjszaka volt vagy már tart egy éve.Hát minden esetre nehéz a helyzet,nehéz ilyenkor okosnak lenni.Minden esetre melegen ajánlom neki hogy ne legyenek ilyen problémáink.remélem mielött ilyen lépésre szánná el magát azért beszél velem hogy mi nem tettszik itthon.Nem vagyok egy megcsalós típús,ugy gondolom hogy a megbeszéléssel többre megyünk,de aztán lehet hogy egyszer csak én "lépek félre".Bár hangsúlyozozm hogy elképzelhetetlennek tartom,de elég sokat láttam már ahoz hogy ne dugjam a fejem a homokba és rájöjjek arra hogy nem tudni mit hoz az élet, mi lesz 10 év mulva.Szerintetek létezik olyan hogy valaki pl 30 éves korában elkötelezi valaki mellett magát és élete végéig már csak ő legyen?Főleg férfiaknál?30 évig mindíg csak ugyanazzal a nővel?Én bízok a férjemben de ahogy ezt kimondom elég szarul hangzik és elbizonytalanodom.Ilyenkor rámtör hogy egyszer bizots lesz megcsalás a mi kapcsolatunkban is.KépKépKépKépKép
vanessza
 
 


Én azt sehogy nem tudnám elhinni,hogy csak egy éjszaka volt.Mi az,hogy "csak egy éjszaka"?azt nem tudnám elhinni,hogy csak egyszer volt azzal a bizonyos nővel,hiszen ha nem az utcáról szedi fel,akkor valahonnan ismernie kell és ha már lefekszik vele azt jelenti,tetszett neki a nő,ha meg tetszik neki az illető,a dolgok megismétlődhetnek máskor is,nem?Nem tudom mennyire érthető amit akarok mondani,de sehogy nem tudom másképpen elmagyarázni.Egyelőre nálunk is minden rendben van,de tényleg elszomorodok ha arra gondolok,hogy nálunk is bekövetkezhet a megcsalás.Nagyon szeretem őt és pokolian fájna,de még jobban fáj az,hogy esetleg megtudhatná a gyerek,aki imádja az apját.Azt hiszem teljesen tönkretenné a fájdalom a kis lelkét,hogy az apja már nem lakik velünk.Vanessza,nálatok van gyerek?
Annyit dumcsizunk itt a megcsalásról,hogy hamarosan beképzelem magamnak,hogy megcsal a párom...
Képvagy inkábbKép
Vendég
 


Hát az állandó barátnő alatt azt értem hogy nem csak szex van,hanem több is.Mozi,együtt szórakozás,ott alvás,esetleg pár napos kimaradás.Na ezt tuti nem tűrném el.Ha mondjuk csak késne néha egy-két órát az nem tűnne fel.(amit szokott is. néhaKép Kép )
Van gyerekünk.Egy 5 éves és egy 5 hónapos lány.De ugy érzem hogy ilyen szituban nem gondolnék arra hogy mi jó a gyerekeknek.Szerintem nem jó ha hazugságban nőnek fel.Hát nem tudom.Igy ahogy gondolkodok ezen elbizonytalanodtam.Tudom hogy ilyenkor baromi okos vagyok,de azt is tudom hogy élesben nem nagyon szoktam az eszemre hallgatni.Na mindegy.nem is töröm magam rajta.Majd elég lesz akkor ha ne adj Isten oda kerülök.Te se gondolj erre,mert még a végén el is hiszed amit beképzelsz.KépKépKép
vanessza
 
 


Szia Vanessza!
Egyetértek,ne éljük bele magunkat,csak arra vagyok kíváncsi,hogy te hinnél-e neki,hogy csak egy éjszaka volt.Például ha elmondaná,hogy csak egyszer lefeküdt a nővel,de nem jelent semmit,csak téged szeret,többet nem is találkoznak.Mert én ezt nem tudnám elhinni,ha egyszer valaki mással lefekszik én úgy gondolom tetszik neki az illető,egy ideje ismerik is egymást,gondolt is rá többször(mikor itthon volt is)és így szerintem egy kis szex után nem lenne még vége.Talán közös programokat nem szerveznének,de néha még összebújnának.Sehogy nem tudom elhinni,hogy többet szóba se állna a nővel,rá se nézne.Neked mi a véleményed?
KépKépKépKép
Vendég
 


Sziasztok!

Anamaria, Vanessza,
ha nem baj én is bele-, hozzászólok.
Sztem egy kacsolat elengedheteten alapja, feltétele, követelménye a hűség. Nincs kicsi megcsalás v. nagy megcsalás. Megcsalás van. És mi a jobb? Ha egyéjszakásra hajlandó a pasi, akkor kisebb az erkölcsi gát, tehát valszeg kevésbé szégyelli magát, és többször előfordulhat.
Ha pedig belekedvel, beleszeret másba, az meg szintén szörnyű érzés lehet...

Egyéjszakás: pl. elmegy egyedül buliba, munkapartyra, kirándulni stb., mert Te (mi) épp nem érsz rá. Ott többet iszik kicsit, beszélget vkivel, lesz egy mondjuk egy helyzet - egy szó, egy pillanat, egy érintés stb., amitől vmi. vibrálás kialakul. És esetleg megfeledkeznek a világról, magukkal ragadja őket a hév.
Másnap leforrázottan bevillan "az úristen, mit tettem" gondolat.

Nagyon élénk a fantáziám. Én nem akarom tudni, ha megcsalt. Azt szeretném, ha mielőtt megcsalna, ha érez vki. iránt vmit. szóljon, fejezzük be. S ne legyen állat se, hogy a fent leírt módon ne tudjon uralkodni az ösztönein.
De arra is rájöttem, h. nem magyarázom. Ha érti, amit mondok, úgyis magától is így csinálja, ha meg nem így csinálná, akkor úgysem érti, mit prédikálok.
Nem akarom megtudni, ha megcsal, éljen ő a tudattal, akkor nem hazugságban élünk, csak ő él abban. De biztos, hogy soha nem bíznék benne többet, az a kapcsolatunk örökös végét jelentené. Ezzel tisztában van. Mérlegeljen.

Rjuli, itt értlek meg Téged nagyon. S ezért szar, ha lesz egy 3., mindegy, h. a pasi vagy a 3. kezdeményezéséből...

Na, eldugultam.Kép

Nadi, Kata - mi a helyzet?

Üdv:
Adri
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok, el is olvasom, amit írtok, csak nincs mindig időm válaszolni.
Tegnap voltam fodrásznál, teljesen más lett a fejem, még tetszett is (ma már nem), jó kedvvel jöttem haza. Erre azt mondja: "jó lett, CSAK egy kicsit a csíkok lehettek volna szőkébbek." Először még nem gurultam be, elmagyaráztam hogy 5 éve nem volt festve, ennél a fodrásznál most voltam először stb. Aztán mire felértünk odavágtam, hogy tudod, azért elég nehéz a Te ízlésednek megfelelni. A többit magamban tartottam, amit a kedves kolléganő hajáról akartam mondani.

Aztán megint odajutottam, hogy nem érdekel. Nálunk volt valaki, az biztos. Látom rajta. Meg a jelek is ezt mutatják. És esze ágában sincs elmondani. Ügyesen kiszedi, hogy mit tudok, aztán megmagyarázza, én meg elhiszem.

Most már azt gondolom, hogy a szuper apaság is csak azért van, mert itt akar bizonyítani. Meg ha mégis kiderül valami, akkor mondhatja,hogy ő mindent megtesz a gyerekekért, értünk, éjjel megy bevásárolni stb. a többi meg jár.

Nem érdekel, mit csinál. Ha hazajön, normálisan szólok hozzá. De nem akarok egész nap ezen rágódni. Így nem tudok a gyerekekre teljesen odafigyelni, és ezt senki sem érdemli meg. Egy pasi sem ér annyit, mint a két kicsi.
Nyomozást most nem indítok, mert a telefonos ügy után most figyel. Még a telefonja is elől van. Azt nem meséltem a fényképnél, hogy a híváslisták üresek voltak, üzenetek is.
A telefonszámláját én is megnézném, főleg visszamenőleg fél évre, de sajnos céges.
El kellene menni ahhoz a telefontársasághoz telefonos ügyfélszolgálatra, hogy megijedne akkor az én férjem!

Nemsokára lesz a házassági évfordulónk. Nem nagyon van mit ünnepelni, de ez legalább alkalom lenne arra, hogy meglepjen valamivel, amit nagyon szeretnék. Nekem van több ötletem is, ami nem annyira személyes, mégis örülne, és ötletes.
Most megyek a két pici fiamhoz.

Kata, hogy vagytok?
kéknadi
 
 

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet: