Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Szépjövő, Pumpóka, és Pára!

Köszönöm észrevételeteket és hozzászólásotokat. Ha van rá lehetőségetek, menjetek el egyet sétálni a friss levegőre. További látogatást nem teszek az oldalra, így felesleges hozzám címezni hozzászólásaitokat. Remélem, hogy a történetünk, ill. annak kitárgyalása épülésetekre fog szolgálni. Kívánom, hogy sikerüljön megtalálni lelki békéteket.
üdv. MPB
mpb
 
 


MPB!Ennyi?Na látod,ez volt a tökéletes válasz tőled :D :D :D Hogy elküldesz minket sétálni és elbújsz a többi neked szegezendő kérdés,mondandó elől. :D :D Röhögök! :D :D Többet nem is vártam.Komolyon nem gondoltam,hogy ennyire tipikusak vagytok Ti lelépő férfiak :shock: Ezek szerint nem is olyan könnyen megválaszolható kérdések ezek...Különben köszönöm az én lelki békém már tökéletesen a helyén van.Igaz picit felkavartad a pökhendi kioktató irományoddal,de nem fogok háborogni a te kedvedért,csak,hogy idegnyugtató sétára küldj engem és a többi elhagyott feleséget(biztos a kedvesedet is sétára küldöd,mikor összevitatkoztok és fel,felsejlik egy-egy harmóniabomlasztó elem,talán bevált módszer?).Épülésre viszont neked lenne szükséged.Ha tökéletesen "épült" lennél,akkor talán megválaszoltál volna néhány kényes kérdést :roll:

Különben meg ne röhögtess azzal,hogy elhiszem nem olvasgatsz továbbra is
:wink:
*pára*
 
 


Köszönjük, de nem épülés kell, hanem olyan férfiak, akik nem igy fogják fel az életüket! Dugok.... hoppá, egy gyerek, nem baj, elveszem feleségül, majd még egy gyerek.... húúúha, micsoda nőt láttam... és még vevő is a játékra???.... ott a feleség, sebaj!.... menjünk, csináljunk még egy-két gyereket.... mert az tökjó buli!!!!!

Köszönjük az ötletet, de fix, hogy többet sétálunk a friss levegőn mint te vagy a drága nőcskéd! Ugyanis mi, mártir feleségek látjuk el a gyerekeiteket, akikkel elég sokat járunk a friss levegőre, mivel MI visszük őket oviba és iskolába meg bölcsödébe....
Tehát inkább nektek kéne többet sétálni, mert valami nincsen helyén a fejetekben... ki kéne szellőztetni, hogy megértsétek, tévedésben éltek! Itt nem ti vagytok azok, akik viselnétek a tetteitek vonzatát, vagyis a gyereknevelést... Arról már nem is beszélve, hogy mennyivel könnyebb helyzetben van a férfi, akinél nem él ott a gyerek, bármikor lesz másik kapcsolata. És a nőnek, aki ottmarad az X gyerekkel??? Bár ez általában a férfiakat baromira nem érdekli! A saját farkuk után mennek meg az olyan nők után, akik hamar szétteszik nekik....

Mindenesetre megnézném, mit tenne a férj, aki szereti a feleségét és egyszercsak azzal állitana be a nő, hogy hoppá, beleszerettem valakibe, elmegyek mert veled már nem érzem olyan jól magam, a gyerekeket természetesen nem viszem magammal, majd csinál nekem a másik pasim újat, őket meg majd viszem láthatásra????
Valszeg szájonvágná..... mert a férfiaknak mindent szabad, legalábbis ebben a téves hitben élnek!!!!

A lelki békénk pedig akkor lenne meg, ha nem lennének ilyen undoritó pasik, mint a drága illetékes családját egy macáért elhagyó húdejófejvagyokmertvanegymásiknőm férfi (férfiiiii????), aki még ráadásul azt hiszi, az a jó, amit ő csinál.... basszus, komolyan.... na nem nekünk, hanem az ilyeneknek lenne szükségük pszihomókusra!!! Nem nálunk nincs rendben valami, hanem náluk! Annál, aki baromira meg van győződve róla, hogy természetes amit csinál!!!!!!!
Vendég
 

 
 

Kedves MPB

Helyben is vagyunk, köszi a jó tanácsot.
Légyszi írd meg az elérhetőségedet priviben, mert ahhoz hogy elmenjek éjszaka sétálgatni, el kén jönnöd vigyázni a gyerekekre. Tudod, drága édesapjuk elhagyott bennünket, így azétán ezt egy kissé nehezen oldom meg. (De elhiheted, nem egyszer és nem kétszer őrültem meg az elején a négyfal között mert épp nem tudtam ezt megtenni)
Remélem eljössz és nagyon szívesen sétálgatok. :wink:
De ki tudja, lehet épp veled,mert ugye neked megengedett a sodródás :wink: :roll:
Üdv
szépjövõ
 
 


MPB!

Ez gyávaság amit itt csináltál, megfutamodtál.. mint a valós életben... és nyitva hagytál egy pár kérdést, amire illett volna válaszolni, hamár vettél erőt, hogy írjál a minimum az lett volna, ha dialogust folytatsz és nem monologot..

Pumpóka sokat gondolkodtam, hogy megkérdezzem e vagy sem, mert nem akarom, hogy megbántodj a kérdésemen.. De felteszem.. Az első házasságodban Te is megcsaltad, elmondásod szerint nem is egyszer a férjed, tehát te jogosnak találtad, akkor amit tettél.. nyilván akkor abban a helyzetben másként láttad a dolgokat.. érdekel, hogy nem tudod a 3ik szemszögéből látni a fentieket?
smith
 
 


Smith!

Nem bántódok meg, kérdezz nyugodtan... :wink:

Nálunk kissé más volt a helyzet.... én nem azért mentem félre, mert jött egy fiatalabb, sármosabb vagy éppen független és nem is a szerelem vitt el....
Mi öltük egymást nap mint nap. Mindketten tudtuk és meg is beszéltük többször, ha éppen nyugodt perce volt az exnek, hogy a házasságunk menthetetlen. Vagyis ő maradt volna, mert mindig megigérte, hogy megváltozik. De ez általában 1-2 hétig tartott, aztán minden maradt a régiben.

Ami engem odavitt, hogy kidobjam és ha megy, ha marad, keressek valakit:
- a szex borzalmas volt, csak magára gondolt, én csak egy darab valami voltam, akit néhanapján meghúzott
- a fizetés min. felét lenyelte, hazudozott, hogy levontak belőle ezért és azért, elhagyta, kölcsönadott, stb... minden hónapban volt vmi magyarázat
- a gyerekeket magasról lesz@rta, nem foglalkozott velük, de annyit igen, ha nem fogadott szót az a szerencsétlen gyerek, már kapta is a pofont, anélkül, hogy először rászólt volna
- igénytelen volt, holott én nagyon odafigyeltem a külsőmre, fodrászhoz, kozmetikushoz jártam, otthon is csinos voltam
- majd egyszer unokatesómnak elszólta magát, amikor együtt dolgoztak, hogy milyen jó lesz a lóvé, amit kap ott pluszban, mert tudja, drágák a k....vák (pedig akkor még egészen türhető volt a kapcsolatunk, ez hidegzuhany volt)

Szóval ezek voltak a fő okok.
DE! Én meg is mondtam neki, ha nem változtat a magatartásán, az igénytelenségén és az önzésén, keresek olyan pasit (még ha csak szerető is) aki nem ilyen és legalább arra az egy-két órára nőnek néz. Ekkor volt egy kijelentése: ugyanmár, kinek kellenél te, ne nevettesd már ki magad! Megkérdeztem, hogy ezt komolyan mondta-e és nem fél attól, hogy csakazértis meg fogom mutatni, igenis van, akinek kellek?? Azt mondta nem és nem is érdekli, mit csinálok.
Hónapokon belül jött egy pasi, akinek addigis tetszettem, de nem kezdeményezett, mert látta, ott a család, a gyerekek a férj. Amikor beszélgettünk, elmondtam, mennyire érdeklem a férjemet.
Találkozgattunk és engem mintha kicseréltek volna. Ha megkérdezte a férjem, hova megyek, mondtam, hogy randira. Röhögött egyet és ennyi....
De mindez idő alatt már ki volt adva az útja, csak kényelmes volt neki, hogy nálam nem kell albérletet fizetnie, van kaja, tiszta ruha. Aztán egyszer meglátott, ahogy kiszálltam a másik pasi kocsijából és akkora örjöngést csapott otthon, hogy hihetetlen. Mondtam neki, hogy nem értem, mit örjöng, hiszen megmondtam és tudta, máshoz megyek, s azt mondta, nem érdekli... akkor??? Most hirtelen igen?? Közölte, hogy nem gondolta, hogy van olyan hülye pasi rajta kivül, akinek kellek.... haha, hiszen neki sem kellettem, mert ejtett magasról rám. Megmondtam, menjen el, de egy héten belül és beadom a válópert. Nem ment.... felhozta a nyitott házasság dolgot, hogy mindketten csináljunk amit akarunk és nem egymással, csak egymás mellett éljünk...évekig húztuk... csak a gyerekek miatt tettem... aztán egy nap teljesen kiborult a bili és kiraktam a cuccaival együtt. Akkor már senkim nem volt (pasi), de ettől függetlenül sem tudtam megtűrni magam mellett. Hazudozott egyfolytában itthon, mint később kiderült, a munkatársainak olyanokat mondott, hogy a hajam szála az égnek állt.
- hogy ő mennyire utál engem
- milyen szar velem a szex (pedig akkor már kb. egy éve nem volt)
- minden nap másik pasim van
- nem foglalkozok a gyerekekkel
- ő el akar költözni tőlünk, mert velem nem lehet együtt élni
Mindezekután itthon meg tette a jópofit, de néha kibújt belőle az igazi énje és voltam én minden, csak jóasszony nem.... egyszer a fejéhez vágtam, amikor az egész havi fizetést "elhagyta", hogy persze, ne nézzen hülyének, mesélje már inkább el, hogy milyen volt a k...vájánál... közölte, hogy fantasztikus. Megkérdeztem, hogy tényleg ott volt? Mondta, hogy ja, de semmi közöm hozzá! És szerinte ahhoz sem volt, hogy kaja helyett mást "vett" a fizetésből.
No comment....

Hosszúra sikeredett, bocsánat.... szóval ez volt az én exem....

Ezért nem tudom a harmadik szemszögéből megértően látni a dolgokat...
Bonyolult volt a házasságom 7 éve, nehéz igy összeszedni, hogy érthető legyen, mit miért tettem...
ha kérdésed van, szivesen válaszolok és nem sértődök, nem bántódok meg! :wink: De én nem gondolom, hogy szétszedtem a családomat, mert találkozgattam egy másik pasival.... és én nem hagytam ott a gyerekeimet, nem szórakoztam el a pénzem, nekem ők voltak az elsők.... én egyetlen férfiért sem tudnám elhagyni a fiaimat! A gyerekek nálunk csak rám számithatnak, az apjuk most sem foglalkozik velük.... hetente egyszer 1-2 órára elviszi őket a játszótérre, aztán rohan tovább, mert neki mindig dolga van... pedig kéthetente a hétvége az övé lenne, de nem erőlteti magát annyira, hogy velük legyen... egyszerüen nem érdeklik a fiúk annyira, hogy 1-2 óránál többet eltöltsön velük... pedig ők ragaszkodnának... :(
Vendég
 


Pumpóka köszönöm, hogy leírtad! Fúj, hitvány egy pasi volt a férjed.. jó, hogy kimásztál abból a helyzetből!
smith
 
 


Sziasztok!

Pumpóka!

Nem volt gyenge amit írtál. Nehéz lehetett egy ilyen férj oldalán. Talán előbb be kellett volna pasiznod és még keményebben odaszólogatni az exednek.

Lányok
segítsetek nekem, MPB-ék történetéből okulnom. Sajnos én még mindig nem látom, hogy ez hogy szolgálná az én épülésemet, fejtsétek már ki, ha ők erre nem képesek. :oops:

Sz.
szépjövõ
 
 


Mpb
Miért futamodsz meg? Legalább megvédenéd magad, ha igazad van(lenne). De éppen ezért nem válaszolsz a kérdésekre, mert te is tudod hogy nekünk van igazunk. Ha valaki tudja hogy igazságtalanul bánnak vele, az legalább megvédi magát.
Inkább rátok, férfiakra férne rá egy jó hosszú séta....
Nem gondolsz arra hogy tönkretetted a feleséged életét azzal, hogy esetleg lett volna esélye normális férfival is élnie, márha vannak ilyenek? Vagy csinálhatna teljesen mást is, mint hogy a te legyártott, hátrahagyott gyerekeidet nevelje? Az ilyen férfiak megérdemelnék hogy átéljék azt amit mi is. De már ha csak fele annyit mernénk megcsinálni velük mi lennénk az utolsó szemetek, de amit ők csinálnak az természetes.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Pumpóka
Hát nem semmi volt a férjed. Jó sokáig tűrted a szemétségeit, én biztos nem tűrtem volna egy percig sem ezeket a dolgokat.

Szépjövő
Szóval a magyarázat szerintem a következő:

Én ugy vettem ki a szavakból, hogy röhög a markába a pasi hogy, na itt van most ezeknek a hülye hisztis, idegbeteg nőknek az új téma amin kiélhetik magukat. Hergelhetik magukat tovább a témán. Lehet hogy az épülésünkön is azt értette hogy a mi szintünkön épülhetünk. De nem a jó irányban. Szóval az egésznek olyan cinikus a hangvétele.

Valójában, Végülis mindenki itt a saját kárán tanul és a történtekből már tudjuk hogy mi az amit elrontottunk és mi az amire vigyázni kell a férfiakkal kapcsolatban. Én is megtanultam és most már próbálok vigyázni a kapcsolatunkra.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Ja és még valami a lelki békénk már nem lesz a régi Nektek (hasonló), férfiaknak köszönhetően! Mert ezek után nem gondolhatja senki sem hogy meg lehet bízni bennetek. Csak akkor ha figyeltetünk benneteket, és minden perben tudjuk mit csináltok akkor talán.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Kedves mpb

nem az vagy akire gondolok?
szépjövõ
 
 


Sziasztok!

Érdekes dolgok történtek itt a legutóbbi látogatásom óta... :roll:

Pumpóka!
Az exedről no comment. Ezek azok az esetek, amikor már muszáj lépni, nincs visszaút!

Szépjövő!
De a férjed hogy találna meg téged egy babás oldalon? :shock: Amúgy tényleg sok a hasonlóság mpb és a te írásod között :roll:

Andi
m_andi
 
 


Én akkor vontam le azt a következtetést, hogy a férfiak mindent megengedhetnek maguknak, mi nők pedig semmit, amikor az exnek én voltam a világ k.....ja, mert bele mertem unni a gusztustalan dolgaiba, el akartam válni és kapcsolatom volt egy normális, igényes pasival.
A fél utcának elmondta (természetesen az ő verziója szerint), hogy én minden éjjel kimaradok (ami nem volt igaz), a gyerekekre mindig ő vigyáz, ő látja el őket, én semmit nem csinálok, csak pasizok.... erre csak annyit tudtam mondani, hogy undoritó, hazug és tünjön el az életemből... persze nem ment...
Arra is rájöttem, miért csinálta ezt.
Mert azt tudta, hogy előbb vagy utóbb el fogunk válni és ezt mások is látni-tudni fogják, s ha ő megelőzi ezt azzal, hogy szétkürtöli, én voltam a hibás, csakis én, ő meg egy tökrendes férj, aki szenved miattam.... nos, egyértelmü, hogy őt majd sajnálni fogja mindenki, rám pedig köpködnek ezerrel... ezt akarta elérni.
Sajnos, van, aki a mai napig úgy néz rám, mint a véres rongyra... :roll: de én nem magyarázkodok senkinek....
Azt, hogy ő "hivatásos szeretőhöz" járt, az nem volt baj, neki szabadott... hogy elment részegre inni magát, neki azt is szabadott...
Engem egyszer elráncigált az Öcsém egy koncertjükre, éjjel jöttem haza, nagyon jól éreztem magam velük, kikapcsolódtam.... nem tettem zsebre amit kaptam.
Kitalálta, amikor hazaértem, hogy ő hivogatott engem egész éjjel (egyszersem hivott, a telefonom pedig ott volt a zsebemben), mert a gyerek össze-vissza hányt és sirt utánam.... de ha csak anyámhoz mentem át, akkoris kitalált ilyeneket, hogy azonnal jöjjek haza.... :evil:

Tehát ezek a dolgok nekünk akkorsem megengedettek, ha okunk van rá és akkorsem, amikor már nincs köztünk kapcsolat, csak úgy élünk egymás mellett, sőt engem még a szétköltözés után is cseszegetett, hogy hova megyek, mit csinálok, milyen pasim van vagy nincs.... nekik pedig megengedhető ez a kapcsolat, házasság, a terhességünk, az újszülött és a nagyobb gyerekek mellett is!!! Vagyis mindig... s ha a haveroknak elmondják, még a válluk is meg van veregetve, hogy fúúúúú, micsoda f...sza csávó vagy te!!! :evil:

Pedig ezt csak hiszik, hogy mindent szabad.... nem volna szabad!
Vendég
 


Sziasztok

Rékérdeztem az exemre. Azt állítja nem ő írta és nem ő mpb. Hihetetlen nagyok a hasonlóságok. A stílus a fogalmazás a hozzáállás.
Tegnap megkaptam tőle a litániát . :evil:
Komolyan, dönt valamit és akkor én innentől felejtsek el mindent...
Felsorlta, hogy most biztos nagy harag, indulat stb van bennem. Hm, mondom csak egyet felejtettél ki, a legfontosabbat, ami a többit elnyomja. A fájdalom, mindegyiknél hatalmsabb.
Mire ő, nézzem a pozitív oldalát, van lakás a fejünk felett, fizet a gyerekek után és segít máshogy is anyagiakban, szóval, nem kell olyan állást elfogadnom ami nem jó.Nézzek előre, van két szép gyerekem is. (az nem gond, hogy tök rössz anya vagyok pillanatnyilag, mert nincs hozzá idegem, rohadtul bánt ez is :cry: ) És hogy persze nehogy azt higyem, hogy ő jól érzi magát és addig nem is lesz jól amíg mi nem rendezzük egymással a sorainkat, mert szeret és fontos vagyok neki, mert egy kezén meg tudja számolni, hágy ember fontos neki. És fáj neki, hogy nem tud rólunk/am semmit. :shock:, mert napokra eltűnök és nem is telefonálok. Egyszerűen nem érti meg, hogy kimászott az életemből és nem akarom a saját dolgaimat már vele megosztani. :!:Ha nem kérdez akkor a gyerekek dolgait sem mondom el neki, azért azt ne várja, hogy majd minden nap felhívom, hogy mizu velünk. Megmondtam neki az elején, hogy ha döntesz akkor innentől hétvégi apuka leszel, és nem én akartam így. Komolyan azt gondolja, hogy innentől puszi pajtása leszek, hát nem, ahhoz egy csomó időnek kell eltelnie, mert nem csak úgy lépett ki az életünkből. Ami a legjobb, hogy ő azt mondja, örül, hogy nem 5 év múlva derül ez ki. Hát én meg gratulálok, hogy most, két gyerek után és az egészet egyedül kell végigcsinálnom. Sirály :!: én is nagyon örülök neki.
Mondjátok már meg nekem mi a p..csa közöm van nekem ahhoz, hogy neki így sem teljes az élete? Még ő szokott azon gondolkozni, hogy neki kéne menni a nagyhídnak?! Agyrém, komolyan....
Veletek is ezt csinálja az ex?
szépjövõ
 
 


Pumpóka

nálatok legalább ha csak elviekben (még ez a szerencse!) , de a gyerek hányt.
Tegnap rosszul lettem amikor vittem az óvodába. Szédülés, rosszullét, hányás. Szegény nagyobbik fiamnak végig kellett néznie, hogy kinlódok a kocsi mellett az árokpartján.
De nem baj, kezdhetek új életet és csodás, tök jó. Csak ne lennék ilyen gúnyos miközben ezeket írom. :cry:
Úgy érzem, véges az erőm....
szépjövõ
 
 


Szépjövő!Az én exem egy az egyben ugyanilyen,mint a tiéd.Ugyanígy viselkedett,ugyanezeket a szavakat mondta.Tudom,hogy nem vigasztal,de túl lehet rajta jutni,idővel.Légy nagyon erős! :roll:
*pára*
 
 


Szépjövő

Én is azt tanácsolom neked hogy legyél erős, és ne tedd tönkre magad, mert egy férfi sem érdemli meg, nem ér annyit. Ezt én is megtanultam a saját bőrömön sajnos, nagyon beteg voltam én is, egészen a terhességig én is nyugtatót szedtem meg antidepresszánst. Ezután elhatároztam hogy nem akarok többet ilyen beteg lenni, ugyhogy semmi sem fog tönkre tenni többet, főleg nem egy férfi.

Mpb úgy látszik megfutamodott :lol: Nem mer kiállni az "igazáért" :lol:

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Hú, de felpörögtek az események, mióta nem voltam...
*liliom*
 
 


Sziasztok!

Kivel mi ujság van? Írjatok!

Velünk minden rendben, remélem igy is marad. Látom rajta hogy igyekszik normálisan viselkedni.
Mostanában a szomszéd kiskorú nyomul rá msn-en, meg a multkor itt is volt, én meg arra jöttem haza hogy itt van, csak lestem. De nem hiszem hogy a férjem akar valamit, meg lilomtiprás lenne, aztán mehetne a hűvösre :lol:

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Hettie!

Mi megvagyunk. Dolgos hétköznapok... Készülök már a szülésre, igyekszem megfeledkezni a történtekről. Ami nem olyan egyszerű, mivelhogy alattunk lakik a "másik fél". De hál'Istennek nem látom, csak a hangját hallom néha. Nem is mer a szemem elé kerülni. Na mindegy, próbálok a picire koncentrálni, jól van, jól érzi magát. A férjemet azóta is bántja a dolgot, ma reggel is pl. megint bocsánatot kért. Jól esett. :) Idővel, meg ha el tudunk költözni, úgy érzem, túljutunk rajta. Rendesen. A kedvem, hangulatom is alakul, már tudok nevetni is.

Többiek?
*liliom*
 
 


Liliom, Hettie!

Nagyon örülök, hogy rendeződtek a dolgok! :D További sok boldog évet kívánok Nektek! :D

(nálunk azóta se voltak olyan esetek, ami miatt gyanakodnom kéne - ennek már több mint egy éve - és azóta is jól megvagyunk :wink: )

Andi
m_andi
 
 


Andi, köszi. :) Remélem, így lesz. (A sok boldog év.)
*liliom*
 
 


Andi

Köszi

Liliom

Jo hogy bocsánatot kért, tőlem nem kért még. Ez azért rosszul esik. Meg nem tudom de ugy érzem hogy igy simán visszafogadtam, igy olyan mintha semmi nem történt volna. Lehet hogy egy kicsit meg kellett volna ilyeszteni, mert igy olyan mintha az természetes lett volna hogy megcsalt. Megcsinált egy ilyen dolgot és még nem is bünhödott érte semmit. Lehet hogy nem teljesen igy kellett volna tennem, mert igy lehet hogy mégjobban azt hiszi hogy velem megtehet bármit ugyis megbocsájtom.
De remélem már többet nem fordul elő ilyen.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Hettie,

néha nekem is olyan érzésem van, hogy nem így kellett volna csinálni, hogy túl engedékeny voltam... aztán meg úgy gondolom, hogy jobb, hogy nem voltam kemény, a gyerekeket sokkal jobban megviselte volna. Szóval a hullámzás azért még megvan, de legalább tudok mással foglalkozni, nem állandóan ez jár a fejemben. Elfelejteni, nem hiszem, hogy tudom. Néha felfogni sem, hogy megtörtént. (Nagyon szeretném kitörölni az életünkből... de...) Na mindegy.

A férjed nem kért bocsánatot???? Akkor mit mondott?
*liliom*
 
 


Kedves Hölgyek,
Én új vagyok, csak olvasgattam és ami lényeg ffi :):)

Azért vannak rendes pasik tessék elhinni, csak az ilyen pasikat jellemzően "lúzernek", "papucsnak" tekintik és talán áldozatok is ugyanúgy, mint azok a nők, akiket megcsalnak...

Véletlenek nincsenek, tehát ha a nő megcsalja a férfit oka van rá... Csak kérdés milyen okok.
Egyszerűen csak kalandot akar?
Méret a lényeg?
Háttérben keresni gavallér pasit?

és még lehetne sorolni.

Arról mi a vélemény, hogy a pasi meg akar beszélni a párjával bizonyos dolgot, majd válaszul megcsalást kap?
manus
 
 


Kedves Manus!Nekem ugyanaz a váleményem a férjét/párját megcsaló nőről,mint a feleségét/párját megcsaló férfiról :lol: Nekem nem a nem a lényeg,hanen a tettet tartom felháborítónak. :roll:
*pára*
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk, mármint a gyerekekkel.
Erik sajnos beteg. Se éjjelünk, se nappalunk. :(

Manus
én is egy balfék mártír vagyok.
Tudod, azóta, hogy férj elhagyott két kicsivel, kaptam ajánlatot olyantól akinek felesége van. Mondtam neki,köszönöm, de nem.
Azt hiszem, ebből egyértelmű, hogy mit gondolok a megcsaló és családjukat ukmukfuk elhagyó nőkről, férfiakról azaz az emberekről és a harmadik félről, aki nem tud nemet mondani. Nem a neme számít egy embernek, hanem a tette.

Üdv mindenkinek.

Ui: dokrornéni ma azt mondta nekem, hogy csodál azért ahogy a gyerekekkel viselkedem. :D
Mondtam neki, hogy sajnos azért kap néha, ha épp ki vagyok jobban valamitől a nagy, mert nem fogad szót. Sajnos sokkal hamarabb elfogy a cérnám. :evil:
szépjövõ
 
 


Manus
csak nem hasonló cipőben jársz?
Mi van ha a pár nem akart megbeszélni semmit, ha csak k...va jó színész volt otthon. És amikor már szerelmes akkor közli, hogy mi van?
szépjövõ
 
 


Manus

Nem tartom tisztességes dolognak, ha te valamit meg akartál beszélni, erre ő meg megcsal.... De mi volt az a bizonyos dolog amiért megcsalt? Mert szerintem nem arról volt szó hogy holnap mi legyen az ebéd :) Mindegy, de akkor sem ez a normális dolog. Lehet hogy egy komolytalan ember tesz ilyet, aki nem képes megbeszélni a dolgokat a másikkal, pedig ez lenne természetes egy kapcsolatban. Kicsit furcsának tartom ezt a fajta választ, arra hogy te meg akartál valamit beszélni vele. Ez szerintem csak ürügy volt. Mert ha valaki szeret valakit nem tesz ilyet.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Liliom
Nem mondott semmit :roll: :shock: Mintha semmi nem történt volna.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Hettie: hát ez elég furcsa.

Manus: a rendes pasi nem egyenlő a lúzerrel, papuccsal.

Szépjövő: csak óvatosan, ne a gyereken töltsd ki a mérged. Tudom, nagyon nehéz türelmesnek lenni ilyenkor, de gondolj arra, hogy ettől mégjobban sérülnek.
*liliom*
 
 


Amit ide írtam annak talán a legfőbb mondanivalója az lett volna, hogy nem igazán jó dolog általánosítani.

Sejtem, hogy a topiklakók férjei meglehetősen aljas pasik lehetnek. A gyerekvállalás valóban komoly feladat egy férfi számára, de az szerintem a gyengeség netovábbja, ha nem tudja felvállalni a dolgot, miután ő a "fő felelőse" annak, hogy gyermek születik.

Nem, vagy csak nehezen tudom elképzelni azt, hogy egy normális elméjű férfinek pillanatok alatt meg tudjon változni a nézete. Nem tudom azt elképzelni, hogy lehet valaki olyan ....., hogy a "megcsinált" gyerekkel kitoljon, hogy neki már születésétől fogva teljesen más életet kelljen élni, mint egy normális családban élő gyereknek. Persze az itt olvasott sztorik alapján ez jónéhány ffinek könnyen megy.
manus
 
 


Manus!

Üdv itt! :)

Én értem, mit akarsz mondani. De itt tényleg olyan férfiak vannak, akik nem éreznek felelősséget a gyermekük/gyermekeik iránt. Örülök, hogy Te ezt ilyen felelősségteljes feladatodnak tartod, minden férfinek hasonlóan kellene gondolkoznia.

Azzal nem értek egyet, hogy egy normális pasi csakis papucs lehet. Nekem ez a szó mást jelent. Nem azt mondom (meg gondolom itt senki se), hogy a gyerek születése után v akár előtt is, a pasinak otthon kell ülnie, lesnie a párja kívánságát, mindent megcsinálni. Szó sincs erről! De ne nézze már hülyének a párját... :?

Az, hogy komoly feladat, OK. De nagyrész ugye a nő van vele, apuka max este és hétvégén (munkától függően). Tehát a gyerek körüli teendők nagy részét a nő csinálja meg (ami persze így van rendjén :wink: ), úgyhogy nem értem ezt a nagy felelősség dolgot :roll:

Sajnos a pasik egy részét egy bizonyos testrészük irányít. Miután megszületik a gyerek, ez háttérbe szorul ált a nőknél, mivel fáradtak, sokszor kelnek éjjel a picihez, és a pasik meg nem értik, hogy ha egész nap otthon "ül", hogy fáradhat el :? És ez elég elszomorító... :cry:

Andi
m_andi
 
 


Igen az hogy valaki rendesen bánik a feleségével nem egyenlő a lúzerrel meg a papuccsal. De sajnos a férfiaknak az, mert a haverok közt milyen papucs az aki figyelembe veszi a feleségét is :twisted: És még nekem mondták az esküvőn hogy majd elsárkányosodok. Hát lehet hogy azt kellett volna. Amilyen hülye vagyok elengedtem őt jo pár helyre jó szívvel, meg megbíztam benne. De most már értem hogy kell az az elsárkányosodás. De nem akartam, nehogy majd én legyek a szemét, örülne inkább neki, hogy ennyire engedékeny voltam. Jól meghálálta. :twisted: Kevés nő teszi meg azt hogy ilyen engedékeny, mert minden barátnőnk olyan hogy nem enged annyit a férjnek, gondoltam én nem akarok olyan lenni. De ezzel csak azt érte el hogy mostmár én is olyan leszek. Én megadtam az esélyt, eljátszotta....

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


hetti, tök így van. nálunk is teljes szabadság volt, heti egy haveros este, heti egy foci, utazás cimborákkal. volt olyan haverja, aki nem járhatott focizni, de a non plus ultra az, akit még az érettségi találkozóra sem engedett el a zasszony. lehet, h nekik van igazuk.
rjuli
 
 


Sziasztok!

Nem a legelejétől, de végigolvastam jó pár történetet és hozzászólást és ha nem gond én is elmondanám az enyémet...bár azt tudom, hogy sokat hozzátenni nem lehet...
Éppen várandós vagyok az első kisbabámmal...és már alig két hónap van hátra, hogy megszülessen. 1 hónapja jöttem el a páromtól, akivel többször átbeszéltük azt, hogy vállaljuk a babát...hamar össze is jött a picúr és én egyáltalán nem gondoltam, hogy gond van közöttünk...aztán a munkahelyén, telefonon megismerkedett egy hölggyel, akit a páromnak hivatalból le kellett ráznia...no ő ezt olyan kedvesen tett, hogy a hölgyike napi szinten elkezdte hívogatni. EZt onnan tudom, hogy ezeket még a párom elmesélte...mondtam is, hogy vigyázz vele, mert az ilyen nők nem nyugszanak...és elveszik, amit akarnak...aztán csak az tűnt fel, hogy hívogatja őtmár otthon is esténként, meg msn-eznek...mert szegény lányka marha szerencsétlen már 10 éve (most 28 éves) és őt zaklatja, meg veri a volt pasija, valamilyen betegsége van, mert gyógyszereket kell szednie...és a párom szépen lassan - az ő elmondása szerint - elkezdett vonzódni hozzá...esküszik rá, hogy a mai napig nem találkoztak, de érez iránta valamit...szeretne neki segíteni, emrt megérdemli...és köztünk meg már szerinte egy jó ideje ellaposodott a kapcsolat...na én itt borultam ki teljesen. 8 éve vagyunk együtt...voltak terveink a jövőre nézve. A babát is átbeszéltük, és közös döntés volt...most meg ő szépen kiszállt, hogy neki gondolkodnia kell...Félre ne értsetek, tudom, hogy nem csak a nőci a hibás...ehhez a párom is bőven hozzátette a magáét, de hogy valakinek az legyen a megoldás, hogy kizár az életéből és egyedül akar döntést hozni, hogy hogyan tovább, és egélyt sem ad annak, hogy rendbe hozzuk a kapcsolatunkat...márpedig azt úgy eléggé nehéz, hogy én itt lakom, ő meg ott és ő jól el van...állítólag hiányzunk neki, meg szeret...de nem tudja, hogy most mi van vele...???
Sokat gondolok arra, hogy hol rontottam el?
EZek után, hogy elköltöztem, a másik hölgyike írt nekem egy e-mail, hogy hogy sajnálja a dolgot, meg reméli, hogy rendbe hozzuk a kapcsolatunkat...no comment...de azért a mai napig ha neki (!) kedve tartja, akkor keresi a páromat, mert éppen beszélhetnékje van...legutóbb ott tartott, hogy el fogja veszíteni a lakását, és az anyjához nem mehet...így nincs hova mennie...áááááááááááááááá...........és a párom nem látja át, hogy micsoda ügyesen szövi a nő a hálóját.
Én világ életemben megálltam a saját lábamon tehát valószínűleg a babával is elleszünk, csak én sajnos még most is szeretem őt, de erőszakkal én nem akarom magam mellett tartani...de azt sem gondoltam, hogy ezt a kicsit egyedül kell majd felnevelnem...szerintetek mit lehet ilyen esetben még ehhez hozzátenni?

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


Aithra

Üdv sajnos itt köztünk. :(
Nem semmi milyen vakok a pasik és ezt használják ki a kis ribik. Ez tényleg annyira egyértelmű, hogy behálozta a férjedet. És még van képe a nőci azt mondani hogy sajnálja, mintha ő nem tehetne róla, aztán mégis hivogatja....
Mit jelent az hogy te itt ő meg ott? Hol lakik most a párod?
Szerintem valahogy rá kell ébreszteni a párod arra hogy behálózták, mert nem ő ment el szándékosan a nővel, meg szeretett bele, szerintem nem azért történt ez mert valami rossz volt köztetek ,csak annyi hogy ez a nő behálozta. Valahogy sürgősen ki kell iktatni a nőt és ráébreszteni a férjedet ezekre a dolgokra. Mert ebből, mármint amit irtál, ez a dolog nem komoly, valojában te kellesz neki!

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Most látom hogy még nem is találkoztak. lehet hogy egy bányarém, ha meglátná lehet el is menne tőle a kedve. Nem tudom.
AMugy tok ez volt nálunk is, hogy ő akarta eldönteni, és még esélyt sem adott. Megcsinálom a gyereket stb. utána meg ha már valami nem tetszik akkor meg egy pi@ával továbbálok. :twisted: Aztán megint igy tovább, mert az ilyenek ezt csinálják.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


eljöttem otthonról, jelenleg az anyukáméknál lakom a gyerekkori szobámban...bevallom azt hittem, hogy a párom (nem vagyunk házasok és anno én költöztem hozzá) majd elgondolkodik és hazavisz...de nem...és ez fáj a legjobban....8 év után ő most gondolkodni akar....én meg várom a közösen vállalt babánkat egyedül, azaz a szüleimmel....állítólag szeret meg hiányzunk neki (de ezt jelen pillanatban nehéz elhinni)...és a csajszival sem történt még semmi, de most olyanokat mond, hogy eltávolodtunk egymástól...meg több olyan dolgot, ami szerintem más kapcsolatban is felmerül...csak ehhez nem az a megoldás, hogy egyedül akar ezen túljutni...ezt el is mondtam neki...
Teljesen tanácstalan vagyok...amikor azt kérdeztem, hogy miért nem hívott haza, akkor azt mondta, hogy csak akkor akar hazahívni, ha teljesen letisztázta ezt az egészet magában, hogy akkor most mi van...de amíg a nő be be jelentkezik nála, addig úgysem fog sehová jutni - ezt is mondtam neki. A nő szerintem pszihésen nem tiszta....de nem hiszi el nekem...
Jobb híjján most beletörődtem ebbe a helyzetbe, mert ugye erőszakkal nem tudom magam mellett tartani...és nem is igazán akarom...és az idő majd úgyis hoz valamit, de annyira bántónak tartom...és nem értem, hogy miért tesz valaki ilyet azzal, akit állítólag szeret? Többen azt mondták, hogy lehet ebben egy kis pánik is a változástól, de attól még rettentően dühös vagyok...
A nőről meg...nem is írok inkább semmit...én sose fogom megérteni azokat a nőket, akik olyan férfira szállnak rá, akinek társa van...és nálunk meg még úton van a pici is...
A párom a saját családjával sem nagyon beszél az ügy óta...ők is teljesen el vannak hűlve és engem kérdezgetnek, hogy akkor most mi van...és nekem mondják, hogy mennyire csalódtak benne....valahogy úgy viselkedik, mint akinek elmentek otthonról.... :(

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


gonosz voltam és mielőtt eljöttem megnéztem a gépben...küldött magáról vagy negyven fotót msn-en...bikiniset, meg olyan pózolósokat, ahol a hasát mutogatja...nem egy szép lány....de ez ugye relatív...női szemmel egy kicsit kiélt feje van...de én férfi szemmel ugye nem tudom megítélni....

És az egész ezért van, mert a páromnak jól esett, hogy rajtam kívül most hirtelen más is "udvarol" neki...tiszta gáz?!
Én nem vagyok féltékeny típus...sőt mint itt korábban már más leírta, kifejezetten jól tud esni az embernek, ha bókolnak neki...és ezzel nekem nincs is gondom...de azért általában tudjuk hol a határ, nem?




hettie írta:Most látom hogy még nem is találkoztak. lehet hogy egy bányarém, ha meglátná lehet el is menne tőle a kedve. Nem tudom.
AMugy tok ez volt nálunk is, hogy ő akarta eldönteni, és még esélyt sem adott. Megcsinálom a gyereket stb. utána meg ha már valami nem tetszik akkor meg egy pi@ával továbbálok. :twisted: Aztán megint igy tovább, mert az ilyenek ezt csinálják.
:? :? :?

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


Aithra

A férjemnek is küldött magárol képet a nöje, hát elég ronda nö a volt ribi... Csak az a baj miota ez történt már nem is menti el az msn ezgetéseit, mondjuk megnyitni nem tudtam mert jelszo védte, de legalább tudtam kivel beszélt... mostmár ezt sem tudom... Nagyon vigyáz már ezek után. Otthagyta a nöt végülis, csak mostanában a szomszéd kiscsaj nyomul rá. Irogatta neki hogy milyen cuki a férjem meg hasonlók. Nem tudom mit képzel magáról, még kiskorú, meg multkor is átjött. Barátnöm mondta mért nem dobtam ki. Hát ez nem olyan egyszerü, ha valamit mondok a férjemnek rögtön jön a hisztivel meg a lelki terror, ezt utálom a legjobban, már nem is merek semmit mondani, pedig jo lenne mert igy nem lesz jo az biztos. Te mit tennél ilyen helyzetben?

Kitarás neked, remélem visszakapod a párod!

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Háááát, jelenleg nem úgy tűnik, hogy visszakapom, pedig én még 8 év után is nagyon szeretem...de nem hagyom, hogy emiatt hülyét csináljon belőlem....sokat gondolkodom rajta, hogy jól tettem-e, hogy eljöttem, de mint te is írod, úgyis az lett volna a vége, hogy akárhányszor megemlítem, hogy talán nem kéne hagyni a nőt nyomulni, a végén csak veszekedés lett volna belőle és természetesen én lettem volna a hisztis pics@...pedig szerintem várandósan meg aztán egyáltalán nem kell eltűrnöm, hogy ő "Csak beszélgetek" felkiáltással más nő gondjait abajgassa...ezt valahogy nem akarta megérteni...én meg csak srtam odahaza....és éjszakákon át rágódtam ezen...
Olyan érdekesek ezek a férfiak...sose fogom őket megérteni.
És akkor most ti sem vagytok már együtt? Vagy csak megromlott egy ilyen "kedves nőszemély" miatt a kapcsolatotok? Grrrrrrrrr....az a baj, hogy ilyen nők mindig voltak és lesznek is....
Sajnos én sem tudom, hogy mit lehet ilyenkor csinálni? :( :( :(

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


Együtt vagyunk szerencsére, de hát már nem lesz soha olyan mint előtte. Ő nem csak most csalt meg hanem bevallotta mikor terhes voltam akkor is, mert nem bírta ki a 2 hónapot amíg kint volt koreában, meg mikor a gyerek 10 hónapos volt akkor is megcsalt, meg ugye májusban is. :twisted: Mostmár jobban kell figyelni, ami elég szomorú, mert nem ez lenne a normális hanem az ha ő figyel magára. Meg az őszinteség is fontos lenne.... na mindegy. Ő nem mondott semmit hogy baja van, én meg a fent leirtak miatt... Ő azért nem mondott semmit ,mert nem karta hogy sírjak,,stb. Hát persze ha ugy mond bármit is, és nem normálisan. Ugyogy semmit nem vettem észre az egészből, mert még előtte is irt amikor kint volt valahol külföldön hogy mennyire hiányzok , meg szeret. Aztán meg bejelenti hogy nem is igaz, hanem pont az ellenkezője.. tiszta normális dolog :roll: :x

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Üdv lányok,

Olvasom az új sztorit. Megmondom őszintén, hogy számomra mindez egy tipikus esetet jelent. Hosszú ideig tartó együttlét, majd komolyabb döntések és kapuzárási pánik. Tipikus, hiszen elmondhatom magamról is, hogy hasonló jelenséget én is tapasztaltam a saját életemben.

Mindennek az alapja a hosszú, eseménytelennek mondható együttlét. Arra viszont nem találtam magyarázatot, hogy egy hosszabb ideje óta párkapcsolatban élők körében miért törvényszerű ez a fajta magatartás.

Sajnos sok hasonló sztorit hallottam az utóbbi pár évben és az esetek nagy részében a párkapcsolat kezdete 16-20 éves korban kezdődik. Aztán eljön a nagybetűs élet akár felsőoktatás, akár új munkahely terén. Új arcok, új ismerősök. A gondokat tovább erősíti az egyre szélesebb körben elterjedő internetezés és a virtuális ismerkedés számtalan módja, ami sokunkban ismételten új lehetőségeket jelent. Erre az időszakra 26-34 évesek lettünk. Talán megvan a karrierünk alapja, némi egzisztencia, búvóhely. Eljön az idő, hogy komolyra fordítsuk a kapcsolatot: házasság, gyerek. Vajon hogy kerül előtérbe a pároknál ez a dolog? Férfi akarja? Nő akarja? Szerintem minden emberben előjönnek az érzések, gyorsan végig gondoljuk mire "vállalkozunk", ha így, vagy úgy döntünk. Aztán kapuzárási pánik...
Akár a nőben, akár a férfiben előjöhet ez.

Talán itt egy "aranyköpést" megtehetek:
"A nők szerint minden férfi egyforma. Akkor miért válogatnak???"

Ilyenkor a legnehezebb dönteni a szétválás mellett, mert hiszen a hosszú idő alatt már megfelelőképpen megismerhettük egymást és erre az időszakra már ragaszkodunk egymáshoz.

Bocsánat, hogy általánosságban beszéltem.

Hettie visszafogadtad párod, de tudod, hogy nem olyan lesz mint régen. Az írásod szerint többször megcsalt a párod korábban is. Ugyanazzal a nővel?? Neked nem fordult meg a "bosszú" a fejedben? A babád már elég nagy ahhoz, hogy apára bízd és megengedj magadnak kimenőt... A gyereknek nagy szüksége van az apjára, általában kevesebbet látja, így érthető is. De magadban azon elgondolkodtál, hogy amit egyszer megtesz valaki később is megteszi? Én nem tartanám jó megoldásnak a "kalitka" módszert, hanem jelölj ki magadnak is annyi gyerek/apamentes időt, amennyi apának van. A férjednek jobban kellene kaparni a kegyeidért, mint valaha! Akár picit féltékennyé tenni.

aithra nagyon szereted párod. Teljesen normális reakció. Nálad viszont abszolút első helyen kell lenni a babádnak! Az ő egészsége a legfontosabb. A párodat picit hagyd a csudába! Jönni fog magától, ha jönni akar. Az ember, akiben van némi emberség, érzelem hamar rájön, hogy az elmúlt 8 év az igazi és nem a felvillanás...
manus
 
 


MSN:
Na tessék. Sokan vallják, hogy egy kapcsolat alapja a szex. Sokan vallják azt is, hogy egy igazi kapcsolat alapja a kölcsönös bizalom. Az, hogy a párod MSN beszélgetéseit nem tudod a közös gépeteken megnézni nem igazán helyes dolog. Legalábbis számomra. Miért kellett jelszó? Miért nem szabad megtekintened az ő beszélgetését? (holott a másokkal folytatott beszélgetés is az ember megismerését erősíti) Talán azért védte magát, mert rejtegetni valója volt. És azért védi magát, mert rejtegetni valója van.
A következő a tippem. Amikor be van a párod jelentkezve MSN és ott ül, akkor folyamodj olyan cselhez, hogy sürgősen lefoglalja magát egy másik helységben. Ülj a géphez és a tedd a következőket:
az msn plus beállítások menübe menj, majd felül a beszélgetések fülre klikkelj. Baloldalt a beszélgetések naplózásában a beállításokat változtasd meg. Van egy szűrő ott a "gyanús" embereket pipáld ki és akkor az elérési utat alatta fogod látni (érdemes ezt is megváltoztatni egy időre, amíg valamit ki nem derítesz). Elvileg ha ő saját maga állítgatott mindent és abban a hiszemben van, hogy minden ok, akkor észre sem fogja venni, hogy közben tudod olvasgatni a beszélgetéseit...
manus
 
 


Szia manus!

Igen tudom, hogy a kicsi a legfontosabb...ezért is jöttem el, mert ott beleőrültem volna a helyzetbe...és mindig sírtam/dühöngtem volna, az meg nem tesz jót sem nekem sem a kicsinek. sőt, talán ez az ami segít most egy kicsit ezt az egész helyzetet "feledni". Van/volt egy közös kiskutyánk is...ő is velem jött...úgyhogy az ő meg a baba ellátása majd lefoglal talán annyira, hogy túljutok ezen az egészen...az az igazság, hogy odáig már eljutottam, hogy az idő majd segít. Vagy azért, mert ő rájön, hogy minket akar mégis, vagy mert talán túljutok azon, hogy elhagytak/cserbenhagytak egy ilyen helyzetben. És kezdhetek egy új életet. Majd meglátjuk mi lesz...
DE azért a mélységes szomorúság bennem van és gonosz módon azt kívántam, hogy a másik csajszi és a párom is érezzen majd egyszer ilyet...ez szemétség részemről?

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


Én világ életemben megálltam a saját lábamon tehát valószínűleg a babával is elleszünk, csak én sajnos még most is szeretem őt, de erőszakkal én nem akarom magam mellett tartani...de azt sem gondoltam, hogy ezt a kicsit egyedül kell majd felnevelnem...szerintetek mit lehet ilyen esetben még ehhez hozzátenni?


Aithra
Egy két mondatodat elfelejtettem, így az előző üziben nem tudtam reagálni. Írod, hogy világ életedben elboldogultál és elleszel most is. Ezt teljesen örömteli mondatnak fogom fel és szerintem egy kisgyerekes anyukának sokkal könnyebb normális pasit találni, azaz jóval egyszerűbb kiszűrni azokat, akik csak "arra" hajtanak.

A párom a saját családjával sem nagyon beszél az ügy óta...ők is teljesen el vannak hűlve és engem kérdezgetnek, hogy akkor most mi van...és nekem mondják, hogy mennyire csalódtak benne....valahogy úgy viselkedik, mint akinek elmentek otthonról....


Ez tök jó, hogy a párod szüleivel jóban vagy. Gondolj bele, az ő unokájuk is egyben. Ha meg az előző bekezdésben leírtak szerint normális pasira lelsz, akkor jóval nagyobb törődésben lesz részed a kicsivel együtt. Ez gondolom gorombán hangzik, de akit igazán szeret az ember, azt jobb előbb elengedni, mint később, mikor a gyerek cseperedik és egyre nagyobb szüksége lesz a két szülőre. Ha meg bizalom nélküli kapcsolatban él az ember, annál rosszabb nincsen.... Fájdalmas!
manus
 
 


DE azért a mélységes szomorúság bennem van és gonosz módon azt kívántam, hogy a másik csajszi és a párom is érezzen majd egyszer ilyet...ez szemétség részemről?


Aithra
A pasid egy hülyegyerek, már bocsánat a kifejezésért. A legnagyobb hiba egy olyan nővel kapcsolatot kialakítani, akit ver és zaklat az ex. Ennek meg az lesz a végeredménye, hogy az urad is fog egy-két pofont majd kapni. Az ő kapcsolatuk, már ha lehet ilyenről beszélni, csupán addig fog tartani, amíg a nő meg nem szabadul a pasitól. Akkor térden csúszva fog majd könyörögni. Ha záros időn belül nem hagy fel vele, te is bajba kerülhetsz....
manus
 
 


Manus

Mindháromszor 3 féle nővel csalt meg, nem ugyanazzal, az utolsotol még egy jo kis fertözést is összeszedett. :twisted: Akkor gondoltam arra hogy én is megcsalnám mikor ugy volt elmegy, de nem volt kivel, meg nem biztos hogy meg tudtam volna tenni. De azért bennem volt, meg van is. Érdekes, ez a dolog, mert sok pasi odavan értem, de valahogy mégsincs egy sem akivel megtettem volna.
Köszi az msn-s tippet, majd megpróbálom, csak nehogy észerevegye, mert ő mindig a gépen matat. A beszélgetéseket igy akkor-ha ezt megcsinálom-akkor el is menti valahová? Vagy be tudom állitani hova mentse? Mert ha oda ahová előtte mentette azt észreveszi. De ez tényleg igaz, hogy miért kell jelszó? Előtte nem nagyon védte jelszóval.
A másik az hogy nekem lett volna jogom megcsalni, nem foglalkozott velem, folyton a gép előtt ült, én meg vártam mikor jön be aludni vagy valami. Kérdeztem tőle ezeket hogy miért jó ez, meg hogy kevesebbet gépezzen, de azt mondta hogy hát ismertem hogy ő ilyen.....beletörödtem azt hittem igy jo neki. errefel kiderült hogy ez nem igaz, mert hogy neki is az volt a baja hogy nem foglalkozok vele. Akkor meg minek mondta hogy ez igy jo, mikor nem is volt jó? Mondtam neki hogy mikozben ott ült én csak vártam, erre meg azt mondta hogy ja persze itt voltál.. .Szóval tiszta káosz. Ugy vettem észre mindkettőnknek ugyanaz a baja, hogy nem foglalkozunk egymással. De mikor akartam valamit elutasitó volt. Szóval nem értem az egészet.....Össze vissza beszélt. Ha ugyanazt akartuk akkor mégis miért alakult igy nem értem.
Mondták már hogy nem is érdemel meg a férjem. Gondoltam arra hogy akkor mással megint megteszi, szerintem még elő fog fordulni. Csak az a baj hogy valami csak érzek iránta mert mással nem tudnám elképzelni az életem.
Egyszer megbeszéltük mikor ő járt el hogy majd én is lemegyek és ő fog vigyázni manóra, hát itt az ideje. A féltékenység, hát nem tudom hogy mennyire lenne az, mert nem az a tipus, habár egyszer volt, de az még a kapcsolat elején volt. Sőt mikor mondtam neki hogy mi lenne ha én is szeretnék mással is lenni azt mondta hogy lehet hogy jobb lenne. Mert ugyanis nekem nem volt előtte senkim, mármint nem voltam együtt mással ugy. De ha megmondanám komolyan, szóval tények elé állitanám nem tudom mit szólna, de lehet hogy nagy patáliát csinálna. Még neki állna feljebb, pedig még előtte ö mondta hogy lehet hogy jobb lenne.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet: