Új privát üzeneted érkezett!

Szép jó estét! Kép
Végre jó híreim vannak! Összetörték anyunak a kövét, és már nincs az a nagyon erős, görcsös fájdalma! Talán holnap vagy utána haza is jöhet!
Köszönöm, hogy velem és főleg anyuval voltatok gondolatban!
És egy nagy taulság: vigyázzatok, nehogy hétvégén betegedjetek meg! Ezt amit anyunak ma csináltak, már akár szombaton is megcsinálhatták volna és nem szenvedett volna annyit! Jó éjszakát mindenkinek, most már talán én is nyugodtan alszok!

kizsó
 
 


Napsugaracska!
Anyu üzeni, hogy hívd majd fel légyszi, nincs nála a számotok! Köszi!
Jó éjt!

kizsó
 
 


Örülünk a jó híreknek, mielőbbi teljes felépülést és minél több pihenést kívánunk!

Kata
rkata
 
 

 
 

Napsugaracska!
Hívtad már Nikinozsot? Felétlen hívd, nagyon fontos lenne!
Most hívott anyu, JÖHET HAZA!!!! Kép Kép Kép

kizsó
 
 


Sziasztok!

Mára hatalmas szurkolást kérünkKép))
A várva várt telefon megérkezettKép))
El sme hisszük... Sírógörcsöt kaptam egyből.
Aztán anyukámat is hívtam, hogy gondoljon ránk, ő is sírni kezdett egybőlKép Ugyanúgy ahogy én...
Sok km van előttünk, de kora délután odaérünk! Nagyon fogunk sietni... Nem tudom még, hogy mit fogok mondani az anyukának, de gondolom majd jön magától.
Gondoljatok ránk.

PusziKép

KépKép
napsugaracska
 
 


Napsugi, kirázott a hideg!!!!! Kép

Gondoltam is, hogy Nikinozso nem hiába várja a hívásodat!!!
Ez - ahogy én szoktam mondani gyerekesen - fantörpikus, és hihetetlen!!!
Ti mikor adtátok be a papírokat? Próbálom követni... Kép

pusz

p.s. Kizsó, anyukádat üdvözlöm szeretettel, jó, hogy túlvan ezeken a nehéz napokon, és lám, még ilyenkor is dolgozik...
s_norka
 
 


Sziasztok!

Kizso! Nagyon örülök, a jó híreknek, mielőbbi teljes felépülést kívánok a családommal együtt!

Napsugaracska! Nagyön boldog vagyok, h megcsörrent az a várva várt telefon! Szurkolunk! Aztán számolj ám be a történésekről, amiről lehet.
Vendég
 


Kedves Kizsó!

Tudnál nekem az e-mail címemre (matibakukacfreemailponthu) küldeni egy telefonszámot, ahol elérhetnélek.(mobil is jó) Szeretnék valami fontosat elmondani az egyesülettel kapcsolatban, de édesanyádat nem szeretném zavarni, így megkérnélek, hogy add át neki az üzenetet.
Köszönöm szépen!
Vendég
 


Mosolygós!

Amindenit Kép, ez aztán a hír, hajrááá! Kép

Kata
rkata
 
 


Kedves várakozók!
Nagyon kimerülten de itthon vagyok, köszönöm ezt a sok szeretetet és aggódást. Sajnos nem tudtam, hogy egy fránya "A" rizs van az uréteremben, de szombaton 11-kor jelentkezett és szirénázva röpített a kh.-ba. Két napig pokoli görcseim voltak, már morfin származékot is kaptam. Hétfőn viszont megtalálták és "szétlőték" most már CSAK ki kell jönnie. Szerencsére amikor már jobban voltam akkor jött a telefon a titkolt terhes kismamától, hogy megindult a szülés és este 8-ra a vonat el is vitte lakhelyétől távolra szülni, ott mentőt hívott,(a kórház már tudott róla, mert szóltunk) és 10-11 óra között már jött az üzenet a kicsi fiú szerencsés megérkezéséről, 2900 gr. A többit majd a találkozón elmondjuk, hogy miért választottuk szülőknek Napsugaracskáékat. Szerencsére fantasztikus munkatársaim vannak, és megy minden rendben, akár nélkülem is.
nikinozso
 
 


Kedves Nikinozsó!
Egy hős vagy, hogy ennyi fájdalom mellet is tudtál a munkával törödni! Bízom benne, hogy hamarosan megszabadulsz ettől a fránya kőtől és végre jól leszel! Küldök gyógyító sugarakat! **************

Mosolygós! Ez aztán a hír! Nagyon drukkolok Nektek! Majd ha tudsz írjál! Kép

Mindenkit puszilok!
Di_ti
di_ti
 
 


Kedves Nikinozso!

Örülök, hogy most már jobban vagy! (Azt mondják a tapasztaltak, hogy kevés fájdalmasabb dolog létezik ennél - remélem, mostmár szépen kitisztul onnan a kis piszok!! Kép)

Sok sikert Napsugaracska! Gondolunk rád!!

Pusza! - Amneris -

KépKép
amneris
 
 


Sziasztok!

Pár napja nem üzemelt otthon a net, most a férjem munkahelyéről próbálkozom...
Nikinozsotól szerencsére volt infom az állapotáról és Napsugaracska örömhíréről is, mindenkinek nagyon szorítok!!!

Nem vagyok nagy formában, sajna nincs valami jó kedvem, mert csúnyán összekaptam anyuval vmi hülyeségen.. Remélem hamar kibékülünk, eléggé megvisel. Ilyenkor (is!) olyan jó, hogy van Marci, hihetetlen kis tündérke!! Annyira kívánom Nektek, akik még vártok, hogy mihamarabb megtapasztaljátok ezt a boldogságot!!

Nikinozso! Eszembe jutott egy házaspár péntekre, és szerintem itt is érdemes lenne érdeklődni. Majd szólok, hogy mit mondanak L. szülei.

Újabb Maciszöveg:
Elesett és beütötte a fejecskéjét. Kérdeztem Tőle, hogy mi fáj Kisfiam? Rám néz és azt mondja: a haja. Végülis.. Kép

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Mosolygós lélekben Veletek vagyunk!
Annyira, de annyira drukkolok Nektek. Kezem, lábam drukkban!!!KépKépKép

Nikinozso
Most olvasom min mentél keresztül.Kép Sajnálom, hogy ennyi fájdalmad volt. Mielőbbi teljes gyógyulást kívánok és sok-sok erőt.
Kép

Hogy miért is csak most jöttem. Hát mert a kutyusunkat megtámadta a szomszédunkban élő hat boxer míg mi hétvégéztünk. Õ mászott át. Felelősnek mégsem érezzük magunkat, mert ez a szerencsétlen láncon volt és azért tudott átmászni, mert nagyon alacsony a szomszéd kerítés. Több helyen varrták, csövek lógtak ki..... Jövő héten (ha megéli) kell kivenni a varratokatKép
Képet nem teszek fel, mert borzasztó látvány. Február óta szóban kértük szépen a jegyzőnőt tegyen valamit, mert a másik szomszédban az általános iskola van. Semmi. Megmutattuk a polgármesternek a kutyát, mert a gyerekek gyakran másznak át a labdáért és ha elkapnak a szelídnek nevezett kutyák valakit hasonlóan fognak kinézni. Azt mondta az iskolából eddig nem volt panasz. MEG KELL VÁRNI MÉG VALAKIT EGY ÉLETRE MEGCSÚFÍTANAK (jó esetben)????????? Most írásban tettünk panaszt, ha most sem tesznek semmit megyünk tovább minisztérium, ÁNTSZ stb. Ha valaki tud tanácsot adni kihez fordulhatnánk megköszönném. Bocsánat, hogy panaszkodtam.
Egyébként a hétvége nagyon szép volt, majd mesélek.
Íme a kastélyszálló:
Kép

MOSOLYGÓS
DRUKKOLUNK!!!!!!!!KépKépKépKépKépKép

Renóca
süni_renóca
 
 


Renóca, ez melyik kastélyszálló? Állatira ismerős. A vasszécsényire tippelnék, de nem vagyok benne egészen biztos. Kép
rkata
 
 


Sziasztok, hát megérkeztemKép)))

Nagyon nagyon nehéz elmesélni a mai nap történetét....
Hatalmas boldogság ért minket a mai nap, annak ellenére, hogy örülni még nem lehet.

Egész nap sírtunk, csak sírtunk...
Mikor Gabikát hívtam, még nem voltam benne biztos, hogy ezért keresett, így nem mertük hívni csak 8 óra után.
Aztán felvette a telefont, hogy: "Na végre!"Kép
Én meg mondtam, de hát nem mertem elöbb stb...
Aztán mire ezt megtárgyaltuk, megkérdezte, hogy mondhatja-e a lényeget. Én mondtam, hogy persze (de fogalmam sem volt, hogy mi lehet az..), hát Gabika akkor mondta, hogy 2,90 kg... stb... Még akkor sem fogtam fel, hoyg igazából miről bezsél, még akkor sem hogy kisfiú...
Amikor aztán tudatosult, hogy mehetünk megnézni azonnal, hát akkor elbőgtem magam, ezért nagyon gyorsan letettem a telefontKép
Sírógörcsben hívtam fel a férjemet, aki nagyon megijedt engem hallvaKép persze mondtam neki hogy örömömben bömbölök, erre ő aztán gondolta, hogy jó hírt fog hallani.
Egyből hazajött, persze ez neki 2 órába telt, hisz helyileg nem a mi városunkban dolgozik.
Aztán indultunk el a 3 órás útra, oda-vissza 500 km. (De nem számít!!)
Aztán beértünk a városba Gabika segítségével, ahol egy helyi védőnő már várt ránk! Beinvitált a kórházba, és nagyon sokmindenben segített.
Megismermerkedtünk a kisfiúnkkal, akit ma még nem így hívnak, de mi már így beszélünk róla: NoriszKép
Különleges kisbabánknak különleges nevet választottunkKép És ez illik is rá!
Gyönyörű, nagyon édes babuciKép
Mikor karjaimba adták megnyugodott, hihetetlen elmesélni az érzést, még most is hatalmába kerít.
Nem gondoltam volna, hogy egyszer megérünk ekkora boldogságot!
Párom mikor hazaértünk végleg kibukott, nagyon rájött a sírhatnék (még kkor is ha nem biztos!).
Azt mondta nekem: Hogy most már van miért élniKép
/Persze ez most kicsit furán hangzik, de ő egy életimádó, mindig vidám, jókedvű ember. Egyszerűen csak úgy gondoljuk, hogy mi értelme van az életnek gyermek nélkül./
Imádjuk egymást, és most már 3-an fogjuk úgy néz kiKép

Ayukával beszélgettünk, nagyon jóra sikeredett a beszélgetés szerintünk, ahhoz képest, hogy mennyire féltünk tőle.
Nagyon elhatárolódott a babától és a dolgoktól, igazából nekünk sem akart mit mondani. Kérdeztea védőnő, hogy lenne-e kérdésünk még.
Erre szerettem volna elmondani, hogy nagyon fogjuk őt szeretni, és mindent megadunk neki ami tőlünk telik, hát negyedénél elcsuklott a hangom és egy szót sem bírtam kimondani, mert kitört belőlem a sírhatnék....
Ekkor a párom átkarolt és ő is sírni kezdett, utána meg már az anyuka és a védőnő is...
Az anyuka folytatta a monológom: "látom, hogy nagyon jó helyre fog kerülni, látom..."
És ekkor kicsit jobban tudtunk bezsélgetni egymással. Láttuk rajta, hogy nem nagyon akar belebonyolódni a dologba, így eljöttünk.
Pénteken fél 10-re megyünk a hivatalba.
Szorítsatok!!!

Nem tudom lesz-e időm a következő napokban bezsámolni. De mihelyst gépközelbe kerülök akkor írok. Mindent elraktározok, hogy beszámoljak nektek róla!

Gabikáék hozzáállását, önzetlenségét, segítőkészségét nem tudom szavakba önteni.
A védőnőnek is nagyon nagyon hálásak vagyunk!

Hát úgy néz ki, megérkezett hozzánk a gólya...
Megismerhettük a pici kisfiúnkatKép

Holnap ismét megyünkKép Intézzük a papírokat stb..

Puszi mindenkinek, és nagyon köszönöm a sok sok drukkot, ránk gondolást!!!
Remélem nemsokára én is viszonozhatom;)))

Bocsi, hogy össze-vissza írtam kissé, de beleszerelmesedtem Noriszunk búzakék szemeibeKép Alig várom, hogy ismét megnyugodjon a karjainkbanKép És hogy megmutassa gyönyörű égszínkék szemeitKép))

Ja, még a hétvégén hallottam egy idézetet, ami valahogy így szól:
"Nem a hús és vér, sokkal inkább a szív tesz minket, apákká és fiakká!"

KépKép
napsugaracska
 
 


Drága Mosolygós és férjecskéje!

Rohantam ide munka előtt, hátha írsz.
Nagyon-nagyon örülök és drukkolok!!!KépKépKép
Köszönjük, hogy ránk is gondoltál és leírtad mi történt tegnap.

Rkata
Somogygeszti KastélyszállóKép
Renóca
Kép
süni_renóca
 
 


Mosolygós, csupa könny a szemem! Kép
Veletek együtt örülünk és izgulunk Értetek!

Renóca, megnéztem mindkét kastély képét a neten, 99 %-ban hasonlítanak. Kép Biztos nagyon szép volt, mi imádjuk a várakat / kastélyokat.
rkata
 
 


Kedves Mosolygós Kép Család!
Ugye nem baj hogy ezt írtam így a könnyeimet nyelve, mert szerintem már nem állhat semmi a boldogságotok útjába! Nagyon sokat gondolok rátok péntekig! Addig már csak 2-t kell aludni!

Puszi,
Di_ti
di_ti
 
 


Napsugi, nemsokára te is megírhatod a sztoritokat a Gólyamesék 2. c. könyvbe! Kép

Lányok, jó hírem van: voltunk tegnap a Tegyesznél, és igen felgyorsulni látszanak a dolgok! Holnap már jönnek ki a környezettanulmányt csinálni (mit néznek igazából ilyenkor?), jövő héten pszichológus beszélgetés. Gondolom ezekről lesz is írásos nyom. Aztán 1 hó múlva Ágacskás tanfolyam. Igaz a Tegyeszesek mondták a saját tanfolyamjukat, de legközelebb csak novemberről beszélt, az meg nekem messze van.
Ha októberben ez is megvan, akkor még mostantól másfél hónap, és jelentkezhetünk is Nikinozsóéknál? Kép De jó lenne. Kép
s_norka
 
 


Sziasztok!

Rég nem írtam, de olvastalak Titeket.
Nikinozsónak jó egészséget kívánok!

Mosolygós, veletek örülök és nagyon drukkolok a következő lépésekhez!

Norka, a környezettanulmánytól ne félj, azt nézik, alkalmas-e a lakásotok egy kisgyermek nevelésére. (Komfort, hely stb.)

Amneris, a készülő(?) Cd-d engem is érdekelne, illetve a lányom, szereti a klasszikusokat, de Amstrongot is, most meg a Rómeó és Júlia musicalt kell folyton hallgatni a kocsiban, egyes részeit énekli is...

DiTi, Töltike, üdv nektek is, mint régi ismerősöknek a medlombrólKép

csataló (akinek a virágszála épp ma 3 esztendős...)
mera
 
 


Sziasztok!

Csataló! Kiscsikónak nagyon boldog születésnapot kívánok!
Gyere gyakrabban! Kép Látod én is itt vagyok és szoktam írni.

Mosolygós! Továbbra is nagyon szurkolunk!

Norka! A környezettanulmány tényleg arról szól, amit Csataló (Mera) írt. Nem szokott gond lenni ez rész.

Renóca! Rákerestem erre a somogygeszti kastélyhotelra. Pár oldalt kidobott a kereső, de nem találtam saját weboldalt. Nem tudod, van nekik? Nagyon tetszett, amiket láttam, örülnék, ha megírnád a tapasztalataidat, élményeidet. Kép

Amneris! Kissé a háttérben vagy úgy érzem. Minden rendben, vagy már ezerrel dolgozol?

Diti! Lassan már nektek is eljön az időtök, már alig várom! Gondolom, Ti még jobban! Kép

Marcianyu, Nikianyu, RKata! Remélem mindenki jól van!

Nikinozso drága! Hogy érzed magad? Remélem minden rendben!

Most befejezem vár a munka. Mindenkinek csodás napot kívánok!

Sziasztok!
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, de már nagyon fáradtak vagyunk...
Sok km, és tegnap volt a nagy bevásárlásKép
Egy vagyont ott hagytunk!
Nekünk mindent megér a babánkKép))
Persze azért nem esünk túlzásokba, annyira...:P
Nagyon félünk, tegnap problémák adódtak...Kép
Nem tudjuk még, hogy kicsi-e vagy esetleg hatalmasKép
Különben jól vagyunk, tegnap már teáztattam Noriszt, és sokáig aludt a kezemben, dúdolásztam is nekiKép (szegényke:D)
Bolodgok vagyunk, és ezért nagyon félünk, hogy esetleg becsúszik valami....
Reggel már úgy keltem, hogy jaj de jó lenne szoptatni őt, mire vannak a melleim, ha nem erre...
Érdekes érzések ezek, talán lassan tényleg anyucivá válok? Kép Kép Kép

Szurkoljatok légyszi, ma már ott alszunk!!!


Nikinozsó nincs jól, tegnap is görcsölt, gondoljatok rá s sokat, nagyon nagyon megérdemli!!!

Hihetetlen hogy mennyi aranyos ember van, és mindenki erején felül segít!!
Megtudjuk ezt valaha köszönni????


Puszi nektek, bocsi most nincs időm olvasni vissza, majd ha már a baby itthon lesz...

Puszi nektek:Kép

KépKép
napsugaracska
 
 


Mosolygós család!
Dehogy haragszunk. Nagyon örülünk, hogy már a kicsitekkel vagytok elfoglalva. Most ő a legeslegfontosabb.KépKépKép
Drukkolunk holnap nagyon-nagyon!!!
Sok-sok ölelést küldünk!

Kedves Nikinozso!
Sokat gondolok Rád. Remélem a kő mielőbb távozik. Jobbulást kívánunk.
Lehet esetleg tudni, hogy mikor lesz az októberi találkozó?

Amneris KépbarátnémKép! Remélem sok a munka, próbák, házszínezés, egyebek,és csak ezért vagy távol innen.

Matiba!
www.kastelyhotel.com
3 napot voltunk! Nagyon jól éreztük magunkat. Rajtunk kívül csak két család volt. Mi ilyenkor utószezonban szeretünk menni. Étterem is van, borozó, tenisz- focipálya, medence. Elkocsikáztunk szombaton a szennai skanzemba. Csodálatos volt. Utána Szigetvárra. 2 éve már jártunk ott, de nem lehetett bemenni a várba. Most sikerült. Nagyon szép lesz kb. 1-2 év múlva. Akkorra fejezik be a felújjítást.

Mera
Boldog-boldog születésnapot kívánunk!!!
Kép
Gyere gyakrabbanKép.

Nóri
Örülök, hogy ilyen jól beindult a folyamatKép. Gyere mesélj.

Néhány kép még a hétvégéről:
Kép
Kép
Kép
Kép

Renóca
süni_renóca
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsánat a hallgatásomért, de tényleg kevés az időm mostanában.
Az okait tökéletesen átlátod, Renócám Kép: A teraszt övező falakat szépen leszínezték, a burkolás is kész - most éppen fugáznak odakint.
Nekünk meg közben megkezdődött az évad, és az első két hét úgy tűnik elég szoros...
A szépséges fotókat látva így egy picikét még irigy is vagyok a klassz hétvégétekre a kastélyban! Kép

Nikinozsonak gyógyulást!
Majd jövök gyakrabban, csak lazuljon a gyeplő!

Csók! - Amneris -

KépKép
amneris
 
 


Kedves várakozók!
A gyógyulás úgy néz ki még nem jött el.
De az élet megy tovább. Egy anyukánk (16 év) 3 hónapja elköltözött otthonról mert titkolta állapotát, (anyukája mindent tudott) örökbe kívánta adni születendő babáját, az örökbefogadókat egy hónapja ismerte, és a kölcsönös szimpátia is megvolt. Szülés után úgy döntött hazaviszi kisfiát. Vannak problémák, de majd megoldjuk. Az öf.-ra váró család nehéz napokat él át, de ez a baba NEM RÁJUK VÁRT. Talán azért, mert tegnap született egy kisfiú akit viszont tényleg Rájuk vár. Sajnos néha rögös az út, és nehezen találja meg a gyerkőc a szüleit.
Napsugaracskáéknál úgy néz ki minden rendben van, most BABÁZNAK, és holnap mennek a hivatalba.
nikinozso
 
 


Nikinozso!
Végre, hogy te is írsz! Kép Úgy örülök neked. A fene egye meg azt a vesekövet. Ezek szerint még mindig van benned belőle? Kép

Jelentem, Tegyesz-ezünk. Ma voltak kint környezetólálkodáson. Bocsánat, hogy ezt a szót használom, de anyum mondta így, sms-ben. Kép Hát, végülis ólálkodásízűre sikerült, de sebaj. Mintha furán kellene kezelni azt, hogy egy 30 év alatti párnak ennyi mindene van. Remélem, nem lesz ez még a végén hátrány...
Na, de, nem is ezt akarom írni. Nikinozso, biztos megszoktad, hogy titeket már annyian dícsérnek. De ezt hallanod kell azért: ez a nő végül megkapta a kávéját, megitattam, kicsit ellazultunk, és mesélt itt a nyílt öf-ról. Hát titeket eléggé magasztalnak, meg kell mondanom! Szó szerint azt mondta: "korrekt, intelligens, kellemes társaság". Meg hogy ezen az inkubátoros tanácskozáson milyen ügyesek voltatok. Kép
s_norka
 
 


Norka, ezen mindannyian átestünk, lépj túl és kész. Tudjuk, hogy bárki szülhet bármilyen körülmények közé, nem kell rá engedély, de nekünk ez jutott és én egy cseppet sem bánom már. (csak azt, hogy nem vagyok olyan fiatal, mint ti, brü-hü-hü.)

S ezúton köszönjük mindenkinek a szülinapi jókívánságokat, nagyon boldog, feldobott volt a leányzó, már fél órája feküdtünk az ágyban, rég aludni kellett volna, mikor megszólalt: úgy örülök, hogy szülinapom volt! Holnap megint legyen szülinapom!Kép

Jó éjt!
(szívesen küldök képet mélben én is...)
mera
 
 


Mera!

Én kérhetnék képet? Nagyon örülnék neki. A profilomban lévő mailcím él.

Kata
rkata
 
 


Sziasztok!

Nikinozso drága! Nagyon örülök, hogy irtál, de annak nem, hogy az a fránya vesekő még mindig fájdalmakat okoz. Gyógyulj meg minél előbb!

Mosolygós! Gondoltam rátok sokat! Remélem minden rendben zajlott ma a hivatalban. Irj, legalább csak annyit, hogy minden o.k. Puszi!

Norka! Jó, hogy túl vagytok a környezettanulmányon!Kép További zökkenőmentes előrehaladást!

Csataló! Én is kérnék képet Kiscsikóról! Nagyon érdekel, mert tavaly ugye voltunk talizni, idén nem, és nagyon bennem van egy tavalyi kép: amikor Dancsi udvarolt Kiscsikónak! Kép
Cimem a profilomban.

Sziasztok! Most megyek, mert ma még nem ettem, és már nagyon kopog a szemem. Nem mintha megártana egy kis fogyás, de olyan zűrös napom volt benn, hogy tényleg nem tudtam enni és fél egy helyett negyed 4kor jöttem el, utána meg a gyereknek mentem cserélni a tornacipőjét. De végre kaptam olyat, ami jó és kell az oviba.

Na megyek, egyébként az ovi továbbra is szuper! Kép
Vendég
 


Kedves várakozók!
"Napsugár családnál" minden rendben!!!
Ma két vesegörcs között MTV- nél felvételen voltunk. Lesz egy új műsor az "Élesben"-hez hasonló, a címe "A Nagy vita", talán a jövő héten indul. Az örökbefogadásról lesz szó ebben a részben. Itt jelenti be a rendező Dobray György a filmünket
nikinozso
 
 


Napsugi !

Nagy nagy Gratula az új családtaghoz itt is, sok örömet és boldogságot kívánok a kisfiatokhoz Kép
Remélem nem gond hogy elpletykálom de Nikinozsó hozzászólásából úgy is kiderül, hogy boldog család lettetek KépKépKépKépKép

Naninga
naninga
 
 


KüldtemKép
mera
 
 


SziasztokKép

Igen, minden rendben vanKép
Nagyon hálásak vagyunk és örökre a szívünkbe zárjuk a vérszerinti anyucit!
Igan anyucit, mert aki így gondoskodik a gyermekéről az akkor is az marad, ha lemond róla hivatalosan. (Annyi minden rosszon kell nekik átmenni, hogy nem is gondoljátok..Kép )
A párom azt mondta, hogy ő majd megmondja Norisznak, hogy nagyon aranyos volt az anyukája.

Nikinozsó folymaatosan kapcsolatban volt velünk minden lépésünket szemmel tartotta, segített.
Hogy hogy képes ennyi mindenre odafigyelni, hihetetlen. Azt hiszem valahol ő is mindannyiunk anyucijaKép

Köszönöm hogy sokat gondoltatok ránk és szurkoltatok!!! Nagyon hálás vagyok érte, remélem mihamarabb én is szurkolhatok valakinek.
Nem hittem volna, hogy valaha is eljön az a nap hogy aláírjuk a papírokat... De megtörtént, mától hivatalosan is mi vagyunk a gyámjai NorisznakKép)))
Imádjuk őt, nagyon nagyon!!!!
Holnap megyünk érte, ha minden rendben van az egészségével akkor vihetjük őt haza!!Kép
Vagyis hazahozzuk!!!
Ha így lesz akkor jelentkezem, mihelyst az ágyunkban szuszogKép
Ha lehet képet feltennem, akkor azt is tezsek fel, hogy büszkélkedhessek a kicsi fiúnkkal.

Na megyek, mert sok pelust kell még vasalnomKép)
(Istenem, ezt is megértem!)

Puszi mindenkinek, és hálás köszönetem mindannyiotoknak!!!

Naninga!
Dehogy gondKép))

KépKép
napsugaracska
 
 


Mosolygós!
Gratulálunk!!!!!!
Nagyon sok boldogságot az egész CSALÁDNAK!
Remélem ma már otthon alszotok a pihe-puha, macis ágyikóban.
Renóca
Kép
süni_renóca
 
 


Töltike!

Még nem is volt időm megköszönni a weblap címét. Nagyon tetszik, ügyesek vagytok!
Gratulálok a családhoz!
Sok-sok boldog együtt-ünneplést kívánok!
Nikike gyönyörű kicsilány. Az első találkozásos kép tetszett a legjobban......... Remélem jövőre már nekünk is lesz ilyen fotónk.....

Renóca
Kép
süni_renóca
 
 


Sajnos megint én! Nikinozso újra kórházban van. Sajnos nem múltak a görcsök, így ismét bement. Lehet hogy nem jól törték össze a kövét. Ha valami van, majd jövök! SAJNOS!Kép
Napsugaracska! Igaz, hogy érdemes volt felhívni anyut?

kizsó
 
 


Mosolygós!!

Óriási gratula az egész CSALÁDnak!! Olyan jó hallani, hogy egy pici tündérke hazatalál! Kép

Nikinozso! Gyógyulj meg kérlek! Elég szörnyen néztél ki tegnap a forgatáson... Remélem, hamarosan elbúcsúzhatsz a köveidtől!
"Tündét" hazavittük tegnap, kiderült, hogy 2 saroknyira lakik anyuéktól. Sokat beszélgettünk, úgy érzem jót tett Neki. Este még felhívott, mondta, hogy nagyon elfáradt, de nem bánta, hogy bevállalta a forgatást.

Egyébként elég nehéz esténk volt. KépMarci és Apa lementek vásárolni. Apa hívott, hogy induljak el eléjük, nem mondott semmit, de volt egy olyan érzésem, hogy baj van. Maci elesett az úton és lefejelte a betont.. Kép Szegénykémnek nőtt egy tojás a homlokán, szörnyen nézett ki. Hazajöttünk odabújt a mellemre és elaludt. Na, akkor nagyon megijedtünk és bevittük az ügyeletre. Az első kórházban közölték velünk, hogy nem valószínű, hogy el fogják látni.. Nagy nehezen találtunk egy orvost, aki egy cigi és egy kis beszélgetés a nővérekkel után végre hajlandó volt megnézni. Olyan durva volt velünk is, nem jól fogom, fogjam le, nézzen rá, nem fog így menni, stb. Nem tudom, egy síró 16 hónapos gyerek ezt hogy csinálja, Marci nem volt túl együttműködő neki. Sajnálom.
Mondta, hogy szerinte nincs törés, de vigyük át egy másik kh-ba, hogy megröntgenezzék. Átvittük, ott is letöltöttünk 2-3 órát, de szerencsére tényleg nincs nagy baj. Hát, rendesen megijedtünk!
Marci hihetetlen egy fazon, a várakozó gyerekeket szórakoztatta a folyosón, mondtuk is, hogy biztos bohócdoktor lesz! Kép

Mindenkinek kellemes hétvégét kívánunk!

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Napsugaracska!

Sok boldogságot kívánunk a CSALÁDnak!! Kép

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Nem vagyok formában, bocs, biztos a tegnap este miatt futok neki sokadszor is..

Töltike! Nem jött meg a cím, léccci újra!

Gabi! Jobbulást kívánunk Neked! Kérlek, vigyázz nagyon magadra, fontos vagy nekünk!!

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Sziasztok!

Mosolygós! Sok boldogságot kivánunk az egész CSALÁDNAK! Kép

Marcianyu! Hát milyen orvos az ilyen? Kép
Tündéri lehetett Marci! Kép

Töltike! Én is köszönöm a cimet, Nikike tényleg csodaszép kislány!Kép

Kizsó! Sok-sok erőt kivánok Nektek, Édesanyád meg gyógyuljon meg, vigyázzon magára!

Akit most kihagytam a felsorolásból azoktól elnézést kérek, de nagyon kimerült vagyok voltam, tegnap kora este le kellett feküdnöm, mert jártányi erőm sem volt. Most már jobb, de azt hiszem kissé túlhajtottam magam a munkában.
De mit csináljak, ha elvárják és muszáj????

A fiúkat a párom kivitte most az anyukájához, igy nekik is jó a családi ház kertjében, - na persze azért hiányoznak nekem ám! - én meg nyugodtan csinálhatom az itthoni házimunkát.

Sziasztok! Mindenkinek szép hétvégét!
Vendég
 


Először is bocs, hogy most csak ritkábban írok, de eléggé el voltam havazva a héten.....

Kedves Kizsó!
Remélem hamarosan végleg megszabadul anyukád ettől a sok szenvedéstől és a kőtől! Mielőbbi jobbulást kívánok Neki! Ugye megírjátok, hogy pontosan mikor és melyik csatornán lesz a műsor?! És a filmet mikortól lehet majd látni?

Kedves Mosolygós Anyuka!
Remélem, hogy Norisszal minden rendben, és hogy az ebéd utáni szundit már a saját ágyikójában fogja élvezni! Kép

Kedves Matiba!Tudom, hogy ez még korai, de amikor kiderült hogy Mosolgyósékhoz megérkezett a gólya, akkor valahogy bennem is megszólalt egy hang, hogy most már hamarosan mi jövünk! Kép

Kedves Mera! Ne haragudj, de túl kapkodva olvastam a hsz-eket a napokban és csak most esett le, hogy te vagy Te! Kislányodnak ha megkésve is, de én is boldog szülinapot kívánok!

Marci_anyu! Marcinak küldök egy kis púpgyógyító sugarat!*************************************

Mindenkit puszilok!
Di_ti
di_ti
 
 


Óriási gratula a Napsugár-Családnak!! Remélem, ma már otthon is lehet a kicsi Norisz!! Kép

Persze - akár csak Ditié - az én szívem is megdobbant: bárcsak a mi kisbabánk is mihamarabb itt szuszoghatna nálunk a kiságyában!!
Már olyan nagyon várom...!

Szép hétvégét mindenkinek! Pusza!

- Amneris -

KépKép
amneris
 
 


Sziasztok!

Mosolygós! Otthon van már veletek Norisz?

Amneris! Kivánom, hogy Ditivel együtt ne várj sokat!

Kizsó! Van valami újság Édesanyád állapotáról?

Csataló! Köszönöm a képet, tündéri Kiscsikó! Kép

Mindenkinek szép álmokat kivánok!
Vendég
 


Szisztok lányok!

Nagyon köszönöm a gratulációkat, hihetetlen érzések kavarognak bennünkKép

Először is Nikinozsó, mielőbbi gyógyulást nektek!!! És köszönjük...
Önzetlenül teszitek a dolgotokat és tiszta szívből, milyen jó lenne ha több ilyen lenne MA MAGYARORSZÁGON... Ilyen érzések és ilyen tettek!!
Akármit is írunk, az is kevés lenne arra, hogy megköszönjük...

Lányok, egy kép a mi pici kisfiúnkról: (közelebbit majd csak a jogerőre emelkedés után és Renóca a macis ágyat is megleshetedKép )
Kép
Egyenlőre még a hálószobában, majd pár hét múlva, amint megérkezik a többi bútor, végleg költözik Norisz a szobájába!!! /Addig szeretném, ha az én illatom érezné/
Ja, és ne lepődjetek meg a sok játék láttán, mindegyik zenél és azért van ott, hisz ő még nem lát, csak hallKép

Már nagyon fáradtak vagyunk, de holnap igérem leírom az egész történetet úgy ahogy volt, konkrétumok nélkül persze.

Bocsi, holnap visszaolvasok....
Ja, a légzésfigyelő bejelzett 2szer, pedig Angelcare tipusú, szuper készülék.
Valószínű az a baj, hogy ő még csak 2800 gr. (doktornő mondjuk megerősített abban, hogy egészséges, csaknem felesleges a légzésfigyelő... Hát mi azért vigyázunk!)

Puszika mindenkinek, leragad a szemem...

Mosolygós

KépKép
napsugaracska
 
 


Nikinozsónak jobbulást! Sajnos megint hétvégén került kórházba, remélem azért most nem kell hétfőig szenvednieKép

Napsugiéknak továbbra is nagyon-nagyon szorítok, biztos jó lesz náluk gyereknek lenni... Az meg tetszik, ahogy a vsz anyáról nyilatkoztál, ilyenkor sajnálom, hogy én nem ismerem őt... de hát a miénk más történet.

A várakozóknak kitartás, minden nappal közelebb van a Ti babátok is...
(DiTiKép, igen, én vagyok az a "régi motoros"...

Jó iccakát!
mera
 
 


Mosolygós anyuka, nagy-nagy gratula! Most olvastam vissza, egy hete még miket írtál s most tessék, szinte hihetetlen, hogy már ott szuszog a macis ágyban ValakiKépKépKép
mera
 
 


Kizsó
Jobbulást kívánunk anyukádnak! Reméljük mielőbb túl lesz már ezeken a fránya kövekenKép.

MOSOLYGÓS APA, ANYA ÉS NORISZ!
SOK-SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNUNK NEKTEK!
GRATULÁLUNK GYERMEKETEK SZÜLETÉSÉHEZ!
Kép

KépGyönyörű az ágyikó, de csakis NorisszalKép Üresen nem is lenne olyan szépKép
Köszönjük, hogy gondolsz ránk ezekben a boldogsággal teli percekben. Erőt ad nekünk a várakozásban.

Renóca
süni_renóca
 
 


Én is gratulálok nagyon-nagyon, Kedves Napsugaracska-család!

Látva a képet, persze megint elérzékenyültem...
Mennyit gondolkodunk itt azon, micsoda ajándék a sorsunktól, hogy Nikinozsoék segítségével mégis anyukák lehetünk egyszer! Csodálatos, hogy így lehet!!
De Napsugiék kisfiát látva - ott abban a gyönyörű kiságyban Kép - most kicsit a másik oldal jár a fejemben...
Biztos vagyok benne: ennek a kisfiúnak legalább akkora ajándék az élettől, hogy ilyen csodálatos, szerető szülők kicsi fia lehet eztán! Õ lett Napsiék Norisza, akit olyan nagyon vártak!

Ezek a kicsikék megváltják az életünket!
A sors minket ővelük és - biztos vagyok benne! - Õket mivelünk ajándékoza meg!

Na megyek zsepiért - megint pityergek...

Csók! - Amneris -

KépKép
amneris
 
 


Napsugi!

Fantasztikus lehet ez most, amin végigmentek. Igazság szerint én tegnap olvastam el a Gólyameséket, már önmagában az is nagyon felkavart, de most, hogy látom élő, előttünk zajló példán át, hogy ez nemcsak "regény"... hát folyamatosan borzongok. Nagyon sok boldogságot kívánok nektek!

Nekünk volt egy kis válságunk 1-2 napig. Úgy volt, hogy megpróbálunk még egyet a lombikból, hiszen nálam még minden nagyon az elején van az öribaba-projektben. De nem megy. Pénteken rámjött egy kis pszichés roham, gyógyszert is írt fel a doki. Kép Egyszerűen képtelen vagyok újból elkezdeni ezt az egészet. Erre a párom mondta, hogy akkor viszont a másik szálat is jegeljük. Önző férfiak. Kép De tegnap már annyira sírtam, hogy végül látta, hogy ennek az egésznek így semmi értelme. Hogy esnék én teherbe megannyi orvosi hókuszpókusszal, ha ennyire nem bízom már bennük és ennyire megvisel? Úgyhogy azt mondta, jól van... menjünk tovább az örökbebabával.
Nem olyan egyszerű ez, amikor még itt is bizonytalanság van.
s_norka
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: