Új privát üzeneted érkezett!

Jajj dehogy untam!
Sőt, már tök hiányzott hogy legyen pár percem írni! Mert nagyjából mindíg olvasgattam hogy mi van itt, de mire oda jutottam hogy válaszolok már mennem is kellett!
Én is remélem, hogy jobban lesz hamar, és a gyógypuszit alvás után rögtön átadom neki :)
Örülök, hogy sikerült feltenni! Mindjárt meg is nézem, hogy milyen :)
A közös baba-mama képet felteszem majd én is, csak előbb csinálok egyet :lol:
És, nagyon jó hogy ilyen hamar kigyógyultatok ti is abból a csúfságból :)

Jajj, ne is mondd...hiperaktív, hát néha már én is gondolkozom ilyeneken! Felkéreckedik, hogy vegyem fel, erre tekereg a kezembe, egy pillanatra nem áll meg! Ha leteszem aludni minimum 5x megyek be hozzá és fektetem le, mert mint egy rugó már fel is áll! Ha pihenés képpen a nagyágyon el akarok nyúlni egy kicsit, hogy majd ő ott játszik a játékaival, fél percenként rángathatom vissza a széléről, hogy ne bukfencezzen le! Hihetetlen energia bomba! Energizer Nyuszi! :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Olyan buta vagyok, megint elfelejtettem! Házifeladat! Ma mindenki leírja nekem, hogy mit adott a babónak! Reggeltől estig! Ez azt jelenti, hogy nekem legalább 8-10 napra elegendő ötlet lesz :lol:

Ja, és azt valaki tudja, hogy miből mennyit szabad? Mármint tudom, hogy májból heti egyszer ehet, de a többi? Vagy ti hogy csináljátok, hogy unalmas se legyen de minden vitamint megkapjon? :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok

Vagyunk mi is csak egy kicsit el vagyok havazva, mert itt a hónap eleje és a könyvelőnek az anyagot meg kell csinálni+házat keresgélünk, de azért olvasgatok. :lol:

Gerimamy: Örülök, hogy Gergő meggyógyult.

Akíra: Sajnálom Kyrát, hogy már megint beteg. Én mióta ilyen szar idő van azóta adok Dávidnak minden reggel Cebion cseppet, hátha elkerül minket ez a nátha.

Nikole: Nem tudom mi lehetet Marcival tegnap lehet, hogy a front van legalábbis Dávid akkor szokott ilyen nyügi lenni. :? :? Egyébként nálunk is a levegő válik ilyenkor be akár kézben is kiviszem egy kicsit az udvarra és akkor lenyugszik egy kicsit meg én is. :)

Házi feladat: Nálunk reggelire általában valamilyen pép van ma pl Sinlac volt gyümivel, ebéd húsi gyümivel, uzsonna gyümölcs keksszel vagy gabonával dusítva este tejpép cumiból.

Képet majd én is rakok fel a blogba csak még csinálnom kell mert nagyon régi van csak. :?

A mozgékonyságról ne is beszéljünk nálunk is ugyan ez van ha a kezembe van akkor tekeredik és menne ha lerakom akkor sokszor nyivákol, hogy feljönne az ágyon nálunk sem lehet már vele lenni mert úgy kapar lefelé, hogy gyözzem elkapni. :)
Ja és a tegnapi szenzáció a drágám felállt. :shock:

Kép

Majd még jövök csak megnézzem elaludt e mert nagy a csend....

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 

 
 

Krisy
Gratula Dávidnak!!!!!
Hát lassan már csak Marci lustálkodik. De sebaj, egyszer ő is feláll, és úgyis azt mondja mindenki, hogy addig jó, míg nem tud felállni :lol: Szóval kiélvezem az utolsó napokat :lol:

Akíra
hát tényleg nehéz ez, hogy mit adjunk nekik enni, főleg nálunk, mert ugye elég hosszú a tiltólistánk az allergia miatt. Szóval szerintem a mi kajcsiainkkal nem mész sokra, de ha gondolod megosztom veled őket szívesen :lol:

Hiperaktivitás
Ezek szerint minden gyerkőc hiperaktív :lol: Legalábbis Marci is ugyanilyen. Fogalmam sincs honnan van ennyi energiája :roll:

Nálunk a séta csak ront a helyzeten, mert ugye a babakocsi mai napig hatalmas ellenség. Tegnap is próbáltunk sétálni úgy, hogy nem az alvásideje volt éppen, és kb. 10 percet íbrt, utána ki kellett venni, mert ordít, és így télen annyra félek, hogy megfázik a torka a sírástól. Szerintetek így van? Az alvásra pedig azért nem gondoltam, mert 1 óra alvás után ébredt így sírva. És annyi simán elég szokott neki lenni ilyenkor késő délután.

Úristen! Csak azt hallottam, hogy öklendezik. Odanézek erre megszerezte az ásványvízes kupakot, és betömte a szájába teljesen. Gondolom lenyelni azért csak nem tudná :shock: y

Szóval most megyek, mert úgy tűnik elemében van :lol:

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is!

Ilyen pocsék időt... :twisted: A mai séta elmarad, az tuti.

Szóval túl vagyunk a keresztelőn. Nagyon féltem tőle, de nagyon jól viselte Balázs. Jókat vigyorgott meg nézte a papot nagy szemekkel. A legjobban az tetszett neki, amikor leöntötték a fejét, ügyesen becsukta a szemét, ahogy itthon szokta a fürdőkádban. Meg Apának meg kellett gyújtania egy gyertyát, na akkor Balázs hangosan kacagott és hunyorított hozzá.
Szóval jól sült el a dolog, nem volt nyűgi, nem unta. Utána jót kajcsiztunk Anyuméknál. Az ajándék pénzekből pedig az autósülést is meg tudjuk venni. :D

Amikor jöttünk kifelé, azt mondta a plébános, hogy ez csoda milyen jól viselkedett Balázs. Mivel a püspököt Balázsnak hívják, ő a védőszentje. És ha így tetszett neki a szertartás, lehet, hogy ő is püspök vagy pap lesz egyszer. :shock: (na, gondoltam magamban, "az kellene csak" :arrow: nem ezt gondoltam szó szerint, csak azt nem akartam gondolni a templomban :lol: )

Beteg babóknak gyors gyógyulást!!! Mire jön a Miki, egészségesnek lenni ám!!! Sok-sok gyógypuszi!
Ja, most nézem Gergő meggyógyult, így Kyrusnak dupla gyógypuszi jár!!!

Nikole!
Nálunk szombaton volt olyan ordítás, mint picike korában. 2-től 4-ig folyamatosan. Csak a kezemben hallgatott el. Sem a földön, sem a kompban, sehol nem volt jó. Nem akart játszani, zenélni, tévézni, semmit! 3-szor próbáltam lefektetni, még jobban ordított. Már én is vele sírtam. Aztán nagy nehezen elaludt, aztán alig bírt felébredni, azt hittem reggelig alszik. Azóta hál' istennek semmi!

Nekem azt mondták, ami belefér a régi (fényképező) filmes műanyag hengerbe, azt ne adjam oda neki, mert az a szájába is belefér, és bár lenyelni nem tudja, de beszorulhat a szájába. Így pár fakockát félretettem későbbre. Pedig abba a filmes vacakba nem férnek bele, de a szájába szerintem be tudná nyomni.

Krisy!
Gratula az álláshoz! Írtam neked privit, mert mindig lefelejtem, hogy már mi is tudunk állni. :wink:

Marcinak is menni fog! Szerintem csak Miki-ajándéknak tartogatja! :lol:

Hiperaktivitás?!?!?! Ugyan már!!! Dehogy lesznek azok! Jobb lenne, ha egész nap egy pihenőszékben ülnének bekötve?!?! :lol: :wink: Inkább mozogjanak, mint egy sajtkukac. Rajtam úgyis van 5 kilo plusz, ami egy istennek nem akar lemenni. Tavasszal, ha már futni kell Balázs után, talán megszabadulok attól is! :lol: :lol: :lol:

Ja, volt házi feladat:
reggeli tejpép, ebéd ma husileves volt husival, délután gyümi lesz babpiskótával, vacsi szerintem tejbegríz vagy rizs gyümivel, elalváshoz tápi.

Múlt héten ettünk mandarin levét, persze nem lett pöttyös, ezért most kapott mandarint is. Szétszedtem gerezdekre és megpucoltam, leszedtem a fehér micsodáját és egy gerezdet kb 3-ba kapott meg. Kicsit fintorgott először, de tátotta a száját. Cebion helyett most ezt kapta.

Mindjárt teszek fel képeket is, csak előtte kicsinyítek.
Baba-mama kép még nincs (friss).

sch.judit
 
 


Na végre, látom majdnem mindenki bejelentkezett :lol:

Zita hál istennek, alszik, én meg befejeztem az ebédet. Tegnapról maradt husileves, és a kedvenc kajcsimat csináltam mellé. Hortobágyi husospalacsinta. Már most tök éhes vagyok, de azért megvárom a férjemet míg hazaér. Ha kibírom :wink:

Ma hozzuk el a fényképeket, kiváncsi vagyok rájuk. :oops:

Nikol
Barátnőm volt ugyanígy a babakocsival mint te. Nem is sikerült neki megszerettetni a kocsit. Szegény mindig tolta a kocsit, a gyereket meg fogta a kezébe. Hát nem irigyeltem. Neked is nagyon rossz lehet. Akkor így jó kis sétákra sem tudtok menni kettesben ?

Morzsolgatós kendő
Nekünk is van, kettő is, de nem fogta meg Zitát. Soha nem látom a kezében. Ő ezeket a felhúzhatósakat szereti
Kép

Volt egy ilyen kacsánk is, de azt elvesztettük. Akkor vettük neki ezt a másikat,mert nem volt kacsa. Féltem tőle hogy ezt nem fogja elfogadni,de hál istennek ezt is megszerette, ezzel alszik, és a zenéje tök megnyugtatja. Kellemes, halk zenéje van. És a "szarva" vagy milye állandóan a szájában van. Biztosan jól maszírozza az ínyét.Na, ezt még én is szeretem.

Ja, ésha ezek a hiperaktivitás jelei lennének amiket leírtatok, akkor Zita is hiperaktív :lol: :lol:

Este még jövök! ( ha a férjem nem sajátítja ki a gépet, mert most ezt a simps-et nyomja ezerrel. :cry: )

berzkat
 
 


Sziasztok!

Húh, hát sokat írtatok :D

Köszönöm a házifeladatot annak aki megcsinálta :P

Berzkat, magy tegyél fel képet ide is abból amit csináltatok, nagyon kiváncsi vagyok :)
Hortobágyi húsospalacsinta...nyami-nyami! Nem lehetne a receptet a blogba? :)

Kyránál volt kinn a dokinő, azt mondta most nem olyan rossz mint multkor, rendszeresen szívjuk neki, és csepegtessünk az orrába, és valamit felírt neki, majd holnap kiváltom! Ha nem javul csak akkor kell antibiotikum! Különben talán megússzuk! Ez csak egy kis nátha azt mondja! Hát remélem igaza lesz!
:?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Raktam fel egy pár képet a blogra, ha valaki szeretné, megnézheti.

berzkat
 
 


Berzkat:Én szeretném megnézni,de nem találom őket! :oops: ?

gerimamy
 
 


Most tettem fel!

berzkat
 
 


Már megvan! :D

Nagyon-nagyon szép képek lettek!Meg lehet tudni,hogy mennyi volt?
Engem is nagyon érdekelne egy ilyen!

gerimamy
 
 


Berzkat
Nagyon jók a képek!!!!! Mi is fogunk majd csináltatni!

Hát sajna a séta nálunk rémálom, nem győzöm megszervezni a napunkat, hogy pont jókor menjünk, mikor alduna. Ha pedig boltba is kell menni, jön a gyomorideg, hogy fel ne ébredjen, vagy ha mégis, akkor ne ordítson. Ilyen lesz pl. a mai nap is. Még nem tudom hogyan oldom meg, de lehet elhívom inkább holnap anyósomat, hogy vigyázzon rá, míg én elintézem a dolgom.

Felébredt, még jövök!

Kép
Kép
nikole
 
 


Na itt vagyok, megejtettük a bevásárlást Macrival. Ügyes volt! Szerencsére aludt. Mondjuk szerintem én már rekord gyorsasággal tudom megrakni a bevásárlókosarat :lol:
Már csak a délutáni séta van hátra, de olyan jó idő van, hogy nem fogunk itthon ülni. Na meg ugye Max miatt is mennünk kell!

Sajna a szörnyű sírásnak nincs vége, tegnap is volt, de tuti hogy a foga, mert miután beadtuk neki a homeos bogyót a fogára, szépen elaludt. Pedig szerintem még eltart egy ideig mire kibújnak :cry:

Berzkat
Aranyos az a zenélős "valami". Nálunk az ágya felett forgó, zenélő macikák szoktak segíteni, ha már végképp nem bír elaludni! Ma néztem neki másik Bumit a bababoltban, de sajna nem volt, még csak hasonló sem. Pedig egyszer csak ki kellene már mosni ezt :lol:

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok!

Nikole:Sajnálom,hogy megint sírós a hangulat,szerintem is a foga,de lehet még attól is,hogy egyik nap ilyen az idő,másnap meg az ellentétje.
Bevásárlás:Gergő is imád vásárolni járni.Mindíg visszük ugyebár a havi bevásárlásra és végig egy hangja sincs.Szeret a kocsiban is utazni,meg aztán mindíg beletesszük őt hordozóstul a bevásárlókocsiba (nem a tetejére,hanem neki külön kocsit viszünk) , de van amikor babakocsit viszünk.

Ma majdnem szívbajt kaptunk!Megfőztem a sütőben sült spagettit (megjegyzem isteni finom) és mire kész lett,máris muszály volt együnk belőle,olyan éhesek voltunk már.Bementünk a szobába,Gergő meg játszott a járókába.Egyszer csak nagyon zörgött és kimentünk,erre mit látunk?Kicsi fiunk áll a hálón és még egy fél lépés és kimászik a járókából.Azaz inkább kiesett volna.2-3 napja már próbálkozik ezzel a mutatvánnyal,de most sikerült is és most nem tudjuk,hova fogjuk őt tenni,amíg főzök és nem tud a szemem minden pillanatban rá figyelni!?Valakinek tippje?

Többiek merre vagytok?Olyan üres lett a topik?

gerimamy
 
 


Gerimamy
Mi már nem a hordozóját használjuk ugye, hanem nagy ülése van a kocsiban, így beültetjük a bevásárlókocsiba, és ott nézelődik nagyon tetszik neki! Azóta tudunk nyugodtan vásárolni, mert ugye ő a hordozóban sem maradt meg :roll:

Nekünk nem járókánk van, hanem a szobája ajtaján egy rács. Ha olyat csinálok, hogy nem tudok rá figyelni, beteszem a szobájába, beindítom a babacd-t, és elvan. Persze nem sokáig, de azért valameddig igen. Mondjuk nekem az a szerencsém úgymond, hogy látom főzés közben a szobáját. Na persze ha a rács nincs becsukva már jön is kifelé :wink:
Meg Marci tuti nem maradna meg a járókában 1 percet sem, így meg azért van helye mocorogni bőven.

Kép Kép

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok

Most voltunk télapóünnepségen. Zita nagy szemekkel nézte a sok gyerkőcöt meg a télapót. Már nagyon álmos volt amikor elindultunk, de ott aztán kiment a szeméből az álom. Nagyon jó volt. Mindjárt teszek fel egy képet . :lol:

Gerimamy
A fényképek nem olcsók, 600 Ft /db, utánhívás 500 Ft. És ehhez jár a képek cd-n, de butított változat, kicsinyített képek. Magunknak elővívattunk egy sorozatot színesben, meg valamelyikről barnítottat is. Hát egy huszast fizettünk érte. De amit előhívattunk, azt be tudjuk scannelni, és annyit hívunk elő amennyit akarunk a nagyszülőknek, valamennyivel így olcsób. Tudom hogy ezt nem illik, de hát ez van.

Nikole
Jó ez a szobaajtórács, de ha én Zitát bezárnám a szobába, na akkor lenne csak valószínűleg baj, ugyanis nekünk a szoba az tele van Áron által szanaszéthagyott cuccokkal. Hiába pakolom össze, Zita mindig talál valamit, amit nem kéne....

Gerimamy, a járóka nekem nem jött be, Zita nem marad benne. Marad a négykézláb szabadon, én meg főzök. Néha lerángatja rólam a gatyát, meg lépni nem tudok tőle, de azért megoldom. Mindig adok neki valami újat , amivel 2 percig elvan. és persze próbálom úgy intézni hogy amikor Zita alszik, akkor főzzek. Más tippem nincs.

Többiek?

berzkat
 
 


A mikulásos kép: Kép

berzkat
 
 


Berzkat
Nagyon jó ez a Mikus kép :lol: Bizti élvezték a gyekőcök!!!

Nálunk ugye még csak Marci játékai vannak szanaszét.

Nem tudjátok véletlenül, hogy a Chamomilla nevű homeopatias bogyót fogzásra mennyi ideig lehet adni a babának??? Mert ugye én most lefekvés előtt adok neki, és nem tudom hány napig szabad vagy van-e egyáltalán erre megkötés :roll: A gyógyszertárban csak annyit mondtak, hogy napi 2x5 golyócska. Na de meddig???

Kicsit féltem a ma estétől, mert egyedül vagyunk még itthon, de letettem, és nem volt semmi sírás. Remélem most nem riad fel álmából fájdalomra. Vagy ha igen, akkor addigra apa is hazaér remélem.

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ilyen ritkán jelentkezem, de Kyra betegsége kicsit nyűgösebbé teszi mint általában, na meg én állandóan fogorvoshoz járok, meg az év végi minden féle dolog...hát kicsit el vagyok havazva! Szóval ne haragudjatok! De nem csak én írok keveset úgy látom! Judit, Krisy, Bacsbern, Nansy, Rubinita és Elizabeth, tessék aktívan írogatni! Nem ám kihalni innen! :shock: :wink:

Szóval nálunk Kyra mindíg a lábam alatt van pont mint Berzkatéknál Zita! :lol:
A szobájába én nem látok be innen, na meg rács sincs, és nem lennék nyugodt ha nem látnám még ráccsal se! Na persze Nikolnál ez jó mert ő látja, de így! :shock:
A járóka nekünk se jön be, tehát nekem marad a mászás és rohangálás! Mert hogy a kisasszony vagy a macskákat kergeti, vagy a kutya szájába van a keze vagy a macskaalomra mozdul rá, de a számítógép kábelhegye is jó szórakozás :lol:

Örülök hogy Marci ügyesen elaludt, és remélem továbbra se lesz gond :) A homeós bogyóra én nem hallottam még megkötést! :roll:

A második kép haláli róla :lol:

Zita milyen kis komolyan ücsörög a Télapó ölébe :P

Most megyek, holnap jövök :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Mi még mindíg fent vagyunk!

Úgy néz ki,Gergő is megint beteg,folyik az orra,köhécsel.
Egyáltalán nem aludtunk még semmit ma este. :cry: És nem is tűnik úgy,hogy fogunk...
Nincs rossz kedve egyáltalán,mindenhol feláll,röhögcsél még a semmin is,mászkál,szóval nincs rosszul.Reggel irány a doki.

gerimamy
 
 


Még mindíg.... :cry:

Bekapcsoltam a gépet,addig sem alszunk el....De gondolom csak az én fiam ilyen éjjeli bagoly. :cry:

gerimamy
 
 


:cry:

gerimamy
 
 


Mindenkinek boldog Mikulást!!!!

Kép

Ma nem leszek mert dolgoznom kell de majd amint tudok jövök. :lol: :lol:

Minden beteg babának jobbulást!!!

Örülök Gerimamy hogy ízlet a spagetti :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Jó reggelt!

Hát Gerimamy nem semmi éjszakátok lehetett, de remélem akkor legalább most még mélyen alszotok. Nálunk nagyon jó volt az éjszaka, Marci 6-kor ébredt először :lol:
Jobbulást Gergőnek!

Na azért ne higgyétek, hogy Marci 10 percnél tovább elvan a "rácsok mögött" :lol: Viszont a mosogatógépet imádja, így azt szoktam kinyitni neki, és azt csapkodja. Pár percig az is leköti :lol: De én is próbálok akkor főzni, mikor alszik, mert nem szeretem, hogy mászkál a lábamnál. Akármenniyre is figyel az ember, bármikor lecsöppenhet valami forró, és abba még belegondolni is szörnyű.

Édes ez a Micimackós Miku!!! Már várom az estét, mert nagyon kíváncsi vagyok Marcira. Na persze nálunk nem lesz igazi Mikulás bácsi, de azért ajándék lesz!

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok!

Jesszus Gerimamy, mikor aludtatok el? Nem semmi a kiskrampuszod! :shock:
Írj majd hogy mit mondott a doki meg mi volt az éjjel!

Mi is ma este Mikulásozunk! Kiváncsi leszek hogy tetszik majd Kyrának! :)

Kyra meg átlagon felül még mindig alszik! :shock:

Este 7kor kidőlt, elaludt, aztán éjfélkor kellett neki egy kis víz, cumi, visszaaludt, majd reggel 5kor mikor párom készülődött dolgozni felkelt, fenn volt velünk fél órát majd visszatettem aludni, és azóta alszik! 8)
Teljesen elkényeztet! :lol:
Igaz úgy lett volna az igazi, ha nem kel fel egyszer se, de én már ennek nagyon tudok örülni :P

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Jajj, Nikole, hát már ebbe is egyformák :lol:
Nem tudok se kipakolni se bepakolni a mosogatógépbe mióta Kyra mászik! Jön és veszi ki amit elér! Ha tiszta még hagyján, na de amikor a koszos kiskanalakat akarja megszerezni, rendszerint a legkoszosabbat, amin tejföl vagy pörkölt van :P
De amikor alszik se tudom ki meg bepakolni mert arra meg felkel, ugyhogy én ugy szoktam azt is, hogy beteszem az etetőszékbe, bekapcsolom a gumimacit és akkor pakolom ki meg be! De van hogy 2 óra alatt se sikerül teljesen befejeznem :lol:

Főzni viszont én is akkor szoktam mikor alszik! Én is félek, hogy rácsöppen a forró olaj vagy akármi :shock:

Kép Kép Kép

Hát ezeket találtam, halál cukik szerintem :D

Szóval boldog Mikit mindenkinek! Főleg a babóknak :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok

Ma jön a mikulás!!!! Hurrá!!!! ( Bár nekem nem hoz semmit, de sokkal nagyobb öröm a gyerkőcök szemében a fényt, a csillogást látni. Na, ilyenkor el tudnám magam sírni. De majd megtudjátok, főleg karácsonykor :lol: :lol: )

Gerimamy
gergőnek mondtad hogy a mikulás csak ma jön? lehet szegény egész éjjel a télapót várta :P . Viccet féretéve remélem aztán tudtatok aludni, és nincs semmi baja, csak nem volt álmos.

Mosogatógép
Hát ez nálunk is nagy zsáner. Amint meghallja hogy nyitom az ajtaját, már rohan a gép felé. Olyankor olyan gyorsan mászik, mint soha . :lol: és nekem felmászik az ajtóra. Multkor kinyitottam hogy belepakolok, mire odafordultam, Zita már majdnem a gépben volt :shock: És a koszos edények persze neki is a kedvencei.

Alvás
Hát hál istenek ma mindketten aludtak. Egyszer keltem Zitához, de reggel 7-ig aludt. Úgyhogy nem panaszkodom. remélem nem jön egyhamar foga, mert akkor megint nem fogok aludni. És a legjobban a popsi kipirosodástól félek, na meg a hasmenéstől. Mi van ha pont akkor lesz ez megint, amikor karácsonykor síelni megyünk? Mit fogok vele kezdeni ott? Ez a rémálmom most :cry:

Mennem kell, megyek az oviba levideózni a télapózást, és a színdarabot amit előadnak a télapónak. :lol:

Mit főztök ma ebédre? És a babáknak? Adjatok ötleteket!!!!!

berzkat
 
 


Sziasztok!

Hát hajnal 3-kor sikerült elaludnunk!Reggel 7-ig aludt.Most viszont már semmi jele a megfázásnak,tök jó kedve van,szerintünk csak nem volt kifáradva,ez volt a gond.Ilyen még sosem volt.
Krisy:Erre mi is gondoltunk,hogy a Mikit várta. :P De tegnap anyósoméknál voltunk este és lehet,hogy rémálmok zaklatták. :lol:
Mosogató gép:Nálunk is toppon van,imádja a gombokat nyomogatni rajta,lassan már be is tudja indítani.2 napja már a hűtőszekrény fagyasztós részét is kinyitotta,pedig az tök nehezen nyílik.
Járóka helyett:Nekem nem jó a földre lerakós módszer sajnos,mert hiába takarítók minden nap,most,hogy a kutyán beteges,hullik a szőre és így nem tehetem le.Meg nekünk az egész lenti rész egy nyitott dolog,egy légtérben van a konyha,étkező,előtér,még egy szoba és mindegyik köves,így az nagyon hideg lenne neki szerintem.
Úgyhogy marad a ,,minden szemem rajta" technika.
Ja és Krisy:Tényleg nagyon jó ez a recept,2 tepsivel lett belőle,ma nem kell főznőm,mert az egyik még megvan,ma is ezt esszük.Még anyum is evett belőle,pedig utálja a milánóit,de ez nagyon bejött neki is!

Most megyek,de később jövök!A többiek,akik nem írtak ezer éve,mozgósítsák magukat! :D

gerimamy
 
 


Sziasztok
Itt vagyunk ám mi is :lol:
Olvasni mindig szoktam ...csak mire írnék addigra mindig történik valami ......................!

Kébzeljétek tegnap votl elsőnek hogy Dorina találkozott 1 babával a kislány 10 hónapos nagyon kis barátkozó volt, de mikor nyúlt Dorina felé akkor az én kis drágám sírva fakadt :D furi volt mert a felnőttektől soha nem fél sőt..... de a kislány nem volt neki szimpi :D Ma is talizunk velük lehet ma már barátkozóbb lesz Dorina is.

Hát én főzök ma tegnap csináltam carbonara spagettit ma is az lesz.

Na mennem is kell mert nyüszög a gyerek , majd még próbálok jönni de 1 pár napja elég furi nekem is nehezen alszik el(SÍR) stb.. nem tudom mi van most a levegőbe
Vendég
 


Sziasztok!

Gerimamy,nálunk is minden egy légtér, kivéve a két hálószoba (a gyereké meg a mienk) és mindenhol járólap padlófűtés nélkül! De én leteszem Kyrát! Ráadok eggyel több réteget, és imáda! Nálunk két macska van (perzsák nem rövid szőrrel :? ) meg még mellé ugye a kutya! Hát én mondjuk minden nap takarítok! Reggel szoktam kitakarítani mielött ellőszőr leteszem a földre!

Na ma végülis fél10ig aludt a Kyra :shock: :shock: :shock: :shock:
Ilyet még soha nem csinált! Hihetetlen volt! :D

Most megint alszik, ugyhogy gyorsan hamizok meg rendbevágom a lakást :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Húha, fiúk-lányok! Ne vigyétek túlzásba az irogatást :P

Mi van itt? Hol vagytok? Tessék szépen írni!

Beszámolót és képet kérünk minden Mikulásról! :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


BOLDOG MIKULÁSNAPOT MINDENKINEK!

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Sziasztok! Par napja csak olvaslak benneteket de igérem majd mindenre reagálok...Csajok! Jaj...úúúgy kivagyok fáradva...teszek, veszek, intézkedek, szervezkedek...s még a héten ennek nem lesz vége...Ha nem jövök akkor megszöktem a Mikulással :-) /biztos kell neki egy krampusz/...puszi mindenkinek...

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Sziasztok!

Édes ez a Mikulással szökősdi :P

Nekem a fogamat viszi el ma a Mikulás :?
11re megyek a szájsebészetre meghalni :cry:
Szóval drukkoljatok nekem, hogy túléljem és Kyra ne maradjon fél árva :?
Na megyek is mert készülődnöm kell!
Legyetek jók, ha tudok, és feltéve ha élek még délután akkor jövök!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Úgy látom, akkor nemcsak én kezdek minden napot takarítással :evil:
Egyszerűen hihetetlen. Nálunk parketta van, Max-nek ugyan nem hullik a szőre, de azért csak hagy el belőle valamennyit, de nálunk akkora kosz gyűlik össze egy nap alatt. Nem is értem, hogy hogy. Hát most csodálkozok is nagyokat, hogy eddig ilyen koszban éltünk :shock: Mármint Marci előtt csak nem takarítottam minden nap, persze nem is voltam a parkettával ilyen közeli kapcsolatban :lol: Hát ez van. Most is megyek felmosni, mert Marcit letettem.

Nálunk jól telt a Mikulás, Marci annyira felpörgött - gondolom én - hogy iszonyat éjszakánk volt. Nem is tudom mikor volt utoljára ennyiszer fent. 9-kor a szokásos szörnyű sírás, sajna már szokásossá vált, majd ébredt 1-kor, 2-kor, fent volt fél 5-től fél 6-ig kisebb-nagyobb bealvásokkal, majd 7- kor kelt. Remélem most azért bealszik :roll:

Bacsbern kezd el szoktatni akkor Dorinát a babócákhoz, szerintem egy-két alkalom és nem lesz gond. Marci pl. imádja a többi gyerkőcöt. Ezért is jártunk Tücsökzenére is, mert a nőci énekei nem kötötték le, de a többi gyerek annál inkább :lol:

Akíra sok sikert a fogorvoshoz, én túléltem, úgyhogy neked is van rá esélyed :wink: Várunk vissza :lol:

Kép
Kép
nikole
 
 


sziasztok!

Tényleg elég csendes a topic mostanában de gondolom ha vége az ünnepeknek akkor megint jobban beindul!

Takarítás
én is minden napot így kezdek már kezdem nagyon unni,de hát nálunk is parketta van és mésnapra olyan por vab hogy hihetetlen pedig se kutyánk se macskánk.Szal mielött Dorci megy tentizni 9 körül elötte gyorsan takarítokaztán már csak főzni kell,amit álltalában 2-en csinizünk Dorcsával :lol:

Mikulás
Nálunk nem volt nagy "buli" igazából úgy sem fogja fel így kapott 1 plüs elefántot aminek csörögnek a fülei meg sípol meg minden ilyesmi...danoninot meg túrórudit is kapot mellé a csoki helyet.

Akira
neked megy a drukk 1000-rel reméljük túléled , már csak Kyra miatt légy erős nehogy árvácska legyen :lol:

Rubinita
Jó hogy jöttél........látom nálatok sem egyszerű ez a karácsonyi mizária.Azért néha ugorj be és adj 1 kis élet jelet :D

Gerimamy
Nem lehetett semmi az hajnal 3-kori alvás :shock: hogy birtad cérnával??? Én tutkó bögtem volna :oops: már az idegtől :oops: Reméljük hogy nem válik Gerinek szokásává !

Nansy
merre vagy? Mizu Mártikával????
Vendég
 


Sziasztok!

Én is vagyok, csak mostanában nem történt túl sok érdekes dolog velünk és időm sem nagyon volt. Kihasználtuk a szép időt és sokat sétáltunk. tegnap este Apát is rávettük és 7-kor még kerültünk egyet a városban. Tök jól ki van világítva minden (a macska meg fel van mászva :lol: ), Balu is nagyon élvezte.

Mi mostanában jól alszunk (kopp-kopp-kopp), egyszer ébred, 4 és 6 között valamikor. Ma épp 5 előtt kelt, megkapta a tápi és alvás fél 8-ig. Ez így tök jó, én sem vagyok fáradt, persze csak akkor, ha nem a gép előtt ülök éjfélig. :?

Akíra!
Kitartás a fogorvosnál! Nem irigyellek!!! Azért majd jelentkezz, de biztos túl fogod élni!

Gerimamy!
Mikor leszünk benne a táblában?

Tettem fel képeket a blogba!

Nekünk is vannak új állataink, amiket tavaly még észre sem vettem: a porcicák! Kinyírom őket és egy nap alatt feltámadnak!!! :twisted:

Holnap megyünk Pestre, mert csak ott lehet műszakiztatni a kocsinkat! :evil: De legalább már lesz magyar rendszámunk is! Csavargunk egyet Apával, megyünk shoppingolni! :wink:
Nem tudjátok, hol érdemes játékokat venni a Manónak? Én egy bébitaxit szeretnék karira. Anyukám azt a Fisher Prices-os tanuló kutyust, ami most akciós a Tescóban, de nem sikerült még venni, mert folyton elfogy mire odaérünk.

sch.judit
 
 


Sziasztok! Csajok! Mar én is akartam kérdezni, hogy nektek hogyan van sok mindenre idötök...Takaritás: két szintes a lakás, amit minden nap ,,kötelezőnek'' érzek az: az elötér, étkező, konyha, nappali, lépcsőház, hálószoba, Jenni szoba, Ruben szoba, mellékhelyiségek, stb...ezeken ,,végig megyek'' és mar kipurcanok...bevallom töredermesen, hogy én a vendégszobákat nem szoktam minden nap takaritani :-( ,ne itéljetek el, nem vagyok lusta csak egyszerűen elfáradok...s ami miatt talán elitélhettek az a főzés :-( ... én nem tudok ilyen bonyolult finomságokat alkotni mint ti...csak ami könnyű...de tanulgatni fogom...Akíra! Lélekben veled vagyok, én is megbirok halni a fogorvosnal, igy tudom, hogy mit érzel...Bacsbern! Ha majd Dorcibaba többet talalkozik gyerekekkel elfogja őket fogadni, Jenni is igy volt picurka koraban...Kellemes tovabbi napot mindenkinek... puszika...

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Rubinita
Ne aggódj a takarítás miatt nem vagy lusta de 1 ilyen hatalmas házat nem is lehet minden nap takarítani SZERINTEM! Mi egy 2 szobás panelba lakunk azért azt könnyebb :lol: max 30 perc és szombatonként van nagytakarítás akkor az kb 3 óra, de úgye az csak heti 1-szer van :lol:
Főzni az nekünk együtt is megy Dorcival akkor ő a kompban van vagy játszik a szőnyegen, de hétköznap én sem csinálok fejedelmi lakomát,ma pl tökfőzi van rántott húsival.

Judit
jó shoppingolást holnapra!!!!
Vendég
 


Rubinita
Nálunk is kétszintes a lakás. Amit minden nap megcsinálok, az a felsöprés: előszoba, konyha, étkező, nappali - ez mind egy légtér, és a fürdőszoba, és a kisszoba parketta része. Porszívózni hetente 1-2-szer szoktam és felmosni is. A felső szint takarítása a háló rész és egy fürdő, csak hetente egyszer, de oda Marci nem megy. Szóval nem vagy lusta. A nagy lakásnak van előnye és hátránya is :lol:

Főzés:
Hétfő-keddre mindig marad hétvégéről, direkt úgy főzünk, és az elmúlt 2-3 hétben rendelünk kajcsit szerdától péntekig. Ha nem, akkor pedig a lehető legegyszerűbb kajcsikat főzöm. Főzi vagy tésztaétel. Egyébként a rendelés olcsóbb, mintha főznék. Kettőnknek nap 798 Ft. Na ennyiből még a legegyszerűbb kaja sem jön ki. És ez leves és második féle :wink:
És mióta nem görcsölök, hogy mit együnk, és leginkább mikor főzzem meg, Marcira is sokkal több időm van. Neki persze minden nap főzök, de az kb. 15 perc.

Te pedig 2 gyerkőccel, hát nem lehet egyszerű!

Sch.Judit
Nagyon jó volt az a porcicás beszólás, kár hogy Max nem terelgeti össze őket. Könnyebb lenne felszedni :lol:

Kép
Kép
nikole
 
 


Akíra
Ugye élsz még??? Jaj, de nem irigyellek most. Már tuti nem hat a fájdalomcsillapító és jöhet a gyógyszer marokszám :cry: Én már lassan 2 éve éltem át a bölcsességfog kihúzását, de még most is érzem, hogy mennyire rossz volt...

Kép
Kép
nikole
 
 


Na mi is betegek lettünk :cry: Tegnap a párom jött haza úgy, hogy nincs jól, ma már Marci orrát is porszívóztuk rendesen, mert folyik neki állandóan, és most már az én torkom is iszonyatosan fáj :cry: Szóval jön a kúrálás. Csak Marci ne legyen betegebb. Holnap hívom a dokinénit :cry:

Kép
Kép
nikole
 
 


Judit!...Jo shoopingolást Nektek...Bacsbern! De jo neked, hogy Dorcibaba segit főzni :-) / a tökfőzit én is imadom csak szerencsétlen vagyok jól elkésziteni :-( :-( :-( /... A bebikompban hány honapos kortol lehetnek a babák? Rubennek(3,5 ho) még nincs és nem tudom mikor érdemes megvenni... Nikole!... szegénykém...oly rossz betegnek lenni...gyógyuljatok meg minél hamarabb...gyógypuszi Marcinak...

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Sziasztok

Akíra
Adj életjelet hogy túlélted!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Várunk ám!

Nikol
Megnéztem Marci blogját. Édes a télapósapiban :lol: :lol:
És gyorsan gyógyuljatok meg!

Takarítás
Úgy látszik itt mindenki a seprűvel meg a porszívóval ébred.... Én is.
És én sem takarítok végig minden nap mindent. :oops: .

Gerimamy
Láttam a blogban, hogy te már leegyszerűsítve csinálod a hortobágyi palacsintát :lol: . De ha ráérsz, válaszolj a kérdésemre a blogban, amit persze sikerült kétszer elküldenem :oops:

Judit
nekünk is csak ilyen állatunk van :cry: A miénk is kitenyésztett bumeráng fajta. -mindig visszajön :lol:
Jó vásárlást nektek. Balázst is viszitek?

Rubinita
Hogy sikerült a mikulásosdi? ( Látom nem szöktél meg :lol: )


Hiányolom a mikulásos fényképeket.......Sehol sem készült? Nálunk igen, de azt majd holnap, mert mennem kell aludni Áronnal...
Ja, és majdnam elfelejtettem. Voltuink védőnéninél. 9240 gramm és 72 cm Zita. 2 hónap alatt 1,5 kg-ot hízott :roll: . Lehet nem kéne ilyen jó kajákat főznöm neki? :wink:

berzkat
 
 


Berzkat! Ügyes, nagy Zitababa...megnéztem a képeiteket...édesek rajta...majd én is teszek fel. Mikulásünnepség: szuper volt de kifáradtam...a megelözö napok alatti szervezkedés stb... Nagy fáradtságom közepette igen elgondolkodtam, hogy megszököm a mikulassal :-) ...de mi van ha a párom helyettem beszerez egy hótündért :-( ...naaa???...tehat maradok...A viccet félretéve hétvégén még meg kell szerveznem egy ünnepséget,25 vendég jön, Ruben keresztelöjét tartjuk...ja, a Mikulás tel.számát azért eltettem :-) ...
Jó éjt mindenkinek... puszika...

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Sziasztok!

Előszőris köszi a drukkot mindenkinek, valószínűleg csak ezért éltem túl a dolgot, ugyhogy köszönöm az életemet nektek :wink:
Hát meg kell hogy valljam rémes volt! Borzalom! És ami a legrosszabb, hogy 17.én mehetek huzatni a másikat! :shock:
Szóval ez a hetem úgy nézett ki hogy hétfő gyökérkezelés a fogorvosnál, csütörtök foghúzás, és két hét múlva hétfőn foghúzás és hogy ne unatkozzak szerdán vissza a fogorvoshoz, normál tömést tenni a gyökérkezelt fogamba (hacsak addig nem fog fájni meg nem esik ki) és még ki tudja, hogy mit talál! Bár más most nem fáj, de hát lehetnek rejtett dolgok! :?
Szóval ez a december nekem rémálom, de egyszer ennek is vége lesz! :x
Csak most rossz ezt így egybe, de muszáj, mert december végén január elején neki akarunk állni a babyprojectnek és ahhoz bizony jobb ha előtte megcsináltatom, hisz ha összejön nem igen lehet már! :?
Most Kyra anyumnál van, ott aludt, hisz nem emelgethetek, hajolgathatok, tehát az éjszaka így volt könyebb! De két fájdalomcsillapító kellett csak (eddig)!

Na de ennyit rólunk! Most olvasok vissza és próbálok mindenre reagállni!

Ja, ami legelőszőr feltűnt, hogy úgy látom használ az unszolás és termeltetek egy keveset tegnap! Csak így tovább 8)

Nikole, nagyon sajnálom, hogy ilyen rosszul vagytok! Sok sok meleg mézes tea nektek, és Marcinak meg rengeteget szívjátok az orrát! Hidd el hiába üvölt, az csak egy perc, és utána már nem is emlékszik rá! Viszont ha nem akkor az nem egy perces sírás lesz ha felszúrják! :?

Zita hízása nem semmi! Látszik hogy jól főzöl! Hát gratula! :wink:

rubinita, kitartás a vendégsereghez! Majd szép képeket kérünk a keresztelőről! Tudom egyenlőre nem tudsz, de majd ha tudsz, vagy, tudod, elküldheted nekem is :wink:

Porcica, takarítás...hát lányok, szerintem senki nem lusta és nem rendetlen! Én azt mondom, hogy az a rossz anya akinek csillog villog a lakása, minden tip top de a gyerekével két percet nem foglalkozik! Az igen, az rossz anya, de aki a lakást is takarítja (ha nem is minden nap vagy nem az egészet) és még a gyerekkel is van! Na az JÓ ANYA! :wink:

Komp!
Mi Kyra névnapjára vettük meg! Az azt jelenti, hogy....4,5 hónapos volt, de akkor mi még csak a hintaszék funkciót használtuk, mert hajtani nem tudta magát! A lényeg az, hogy akkor használja szerintem amikor már meg tud ülni! És nem dől jobbra meg balra! Tehát ha te felülteted és úgy marad akkor jó! Ha nem akkor nem hiszem hogy jót tesz neki! Nálunk eleinte csak 5-10 perceket szeretett benne lenni, aztán fokozatosan egyre többet bírt, és most már én veszem ki álltalában, ő nem szól, csak ha nyűgös :)

Na de most megyek takarítok egyet, mosok, kivasalok és aztán megyek a gyerekemért 8)

Szép napot mindenkinek! Majd még jövök ha tudok :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Köszi a gyógypuszikat! Ránkfér :cry: Az éjszaka borzalmax volt, nemaludtunk szinte semmit, annyira be volt dugulva Marci orra, hogy nem kapott levegőt, hiába szívtuk, mindig maradt benne. Óránként ébredt :cry: Beszéltem a dokinénivel, fél 3-ra megyünk hozzá. Addig is szívom neki folyton, most is rengeteg jött, de tuti marad benne. Most 1,5 órát aludt, nincs rossz kedve és szerencsére láza sem. Az én torkom továbbra is iszontosan fáj, alig bírok nyelni. Remélem nem magy rá Marcinak is a torkára. Szóval a párommal isszuk a Neo Citránt, Marcinak pedig remélem ad délután valamit a doki. :cry:

Zita nem semmi méretekkel rendelkezik :lol: De kell is neki az erő, hogy meg tudja majd védeni magát Áronnal szemben, ha elkezdődik a testvéri civódás :lol:

Akíra mi ugye nyárra tervezzük a babyprojectet, szóval tavasszal én is elindulok orvoskörútra, hogy minden rendben legyen nyárra. De már most félek, mert nekem is a terhesség előtt húzták ki a bölcseségfogamat, remélem a többi maradhat :roll:

Mi holnap mentünk volna nővéremékhez vendégségbe, de így lemondtam, mert ott is két gyerkőc van és nem lenne jó megfertőzni őket, na meg persze Marci sem hiszem hogy jól érezné magát most. Kár, jó lett volna kimozdulni, de talán majd jövő hétvégén.

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok! Akíra! Ahogy irod a decembert tényleg a fogorvosnal töltöd de utana tényleg megnyugodhatsz mert rendben lesz minden...kitartás neked...lányok, én nagyon ,,rossz'' paciens vagyok, fogorvoshoz csak akkor megyek el ha mar faj...de ezen valtoztatni fogok...Nikole! Gyogyuljatok meg hamar...mi is a Neo Citrant hasznaljuk ilyenkor...az unokanővérem amerikaban él,orvos...ő egy évvel ezelött mondta,hogy ebben a gyogyszerben lévő hatoanyag naluk tiltolistan van...na mi meg ezt isszuk...Marcinak ha jokedve van az megnyugtato, hatha nem lesz betegebb...Tehat a következő évben itt 2 csaladnal is babaprojekt indul :-) ...de jo lanyok...S nektek megmaradt a korhaz? Marmint ahol szültétek a babakat,mert ugye sok korhaz bezart...vagy lehet,hogy ti is otthon szultetek, bocsanat de tenyleg nem tudom mert én nemrég ismertelek meg benneteket...

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok,hogy nem jöttem az elmúlt 1-2 napban,de elég húzos napjaink voltak.Gergő végül nem beteg,csak jön a foga felül,nem is egy,hanem 3-4.Ma reggel már evett,de az előző 3 napban szinte semmit nem tudtam beletömni.

Tábla:Az az igazság,hogy nekem tényleg nincs időm megcsinálni,főleg ha így haladnak napjaink,mint mostanában.Nagyon szeretném,ha valaki átvenné,mert nekem ez így nem megy,most is,ha Judit nem kérdezi,eszembe sem jut,komolyan elfelejtettem,hogy én vagyok a táblafelelős. :oops: :oops: :oops:

Nikole:Akkor lehet,hogy ezért voltak azok a szörnyű sírások mér napokka ezelőtt,mert érezte,hogy bújkál benne valami.Remélem hamar kimásztok belőle!Én is küldöm gyógypuszimat!

Akíra:Hát te aztán bátor vagy a javából,részemről meg vagy dícsérve!Én tuti nem élnék túl egy ilyen fogászati kezeléssorozatot! :shock: Kíra már jobban van?

Takarítás:Nekem is kb. annyi takarítani valóm van,mint Rubinitának.2 szintes a családi ház,lent van 1 konyha, 1 étkező,1 előtér,1 fürdőszoba,1 wc és 2 szoba,de abból csak az egyiket takarítom.Ez a mindennapos feladatom,megasztán a mi fenti részünk,3 szoba,1 fürdő és az előtér.Nekem sincs egyszerű dolgom és akkor ugye még a főzés is hátra van,meg ,,néha" azért mosni is kell... :lol: Na jó,azért a fenti részen én nem takarítom minden nap az egészet,csak a 2 szobát,meg ugye a fürdőt,mert mégiscsak Gergő is ott fürdik már.Szóval elmondhatjuk,hogy mi nők is dolgozunk eleget így gyes alatt is.Ja és akkor még ott van a gyerek is mindíg az ember szeme sarkában... :D

Tényleg,már akartam kérdezni,hogy ti hogyan szoktatok kikapcsolódni?Párotokkal kettesbe lenni?Mert nekem már annyira hiányzik egy kis kikapcsolódás,eddig csak 1x voltunk Gergő nélkül pár órára.Tök jól esne.Nálatok ez hogy van?

Tettem fel képeket a blogba.remélem nem baj,ha sok,Berzkat neked is válaszoltam! :D Este még megpróbálok jönni.

gerimamy
 
 


Na mejöttünk a dokinénitő, ter,észetesen nem adott semmit, marad a Nasivin orrcsepp és a sós oldat cseppenteni, és az orrszívás. Egy kicsit piros a torka, de még nem vészes. Szóval egyelőre ennyi. Mondtha, hogy ha fáj a toka, adjak neki Nurofen szirupot. Aztán kérdeztem, hogy azt én honnan tudom majd, hogy fáj a torka? Erre ő, ha nyűgösebb. Hát az egész napi sírás nem elég nyűgösség??? Jaj, istenem, mikor tudja már elmondani, hogy mi a baja??? :cry: Egyébként a dokinéninél tök jó kedve volt, ezért sem tűnt nyűgösnek, és most is jobb a kedve, mint délelőtt. Remélem így marad, mert egész nap egyedül vagyunk, párom nem is tudom mikor fog hazaesni, és én is olyan sz.rul vagyok. Mikor Marci alszik, én is dőlök el, mint egy zsák :roll:

Gerimamy
Kikapcsolódás: Nálunk a mamák jönnek, vagy Marcit visszük. Mi elég sűrűn kimozdulunk, na persze van, hogy a párom dolgozik, de én kísérem (pl. kosármeccs), de most vasárnap pl. színházba megyünk. Remélem addigra Marci jobban lesz, mert különben nem fogom tudni itthagyni. Mondjuk anyukámnál jó kezekben van! Most majd moziba mennék el szívesen, csak nem játszanak nálunk semmi jót. Ránk is ránkférne a szürke hétközapokban egy kis romantika, együttlét. :roll:

Kép
Kép
nikole
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: