Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Látom ma mindenki hajnalok hajnalán kelt :D

Rubinita, ha úgy jó én privibe megadom a számomat, de elküldöd a telefonomra mms-be és én nagyon nagyon szívesen felteszem neked! Nem vagy te idegen! Nem jobban mint itt bárki más! Hidd el! Mi se találkoztunk egymással, max. egy egy ember közülünk, szóval mi csak régebb óta beszélünk egymással! De ettől nem vagy idegenebb, ugyhogy küldöm neked a telefonszámomat :wink:

Judit, neked is küldök mindjárt egy privit a belépési kóddal meg a jelszóval :) Bár lehet bacsbern már elküldte, de azért én elküldöm :) Inkább kétszer mint egyszer se :D

Bacsbern én nem forralom! Lehet én csinálom rosszul de én nem forralom csak én szoktam bele tenni neki gyümit mert úgy jobban megeszi! :)

Én akartam az első lenni aki Marci babának BOLDOG 8. HÓFORDULÓT kíván, de hát lecsúsztam, de azért nagyon boldogat :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Marcinak boldog 8 hónapot!!!

sch.judit
 
 


Köszi a joghurtos segítséget!

Akira ezt tőled akartam kérdezni te a reggeli kakaót mindig reggel forralod stb.. minden nap?????Mert az elég maceráns nem?
Vagy valami jó tipped?? Mert holnaptól mi is azt innánk de reggel 6-kor forraljam a tejet??? :shock: Nah és míg kihül!!!!!????

Judit ment a privi
Vendég
 

 
 

NAGYON-SZÉPEN KÖSZÖNI MARCI A SOK HÓFORDULÓS KÖSZÖNTÉST!!!

Kép
Kép
nikole
 
 


Most ugyan épp alszik, de ha felébred átadom neki a sok-sok puszit a nevetekben :lol:

Judit gratula az új autóhoz! Olyan jó érzés!!! Használjátok egészséggel!

Csajszik!
Valaki szopiztat még közületek??? Vagyis azt szeretném kérdezni, hogy Marci ma reggel nem kapott tejcsit, és már este sem fog, sajna nincs mit. Vagy legalábbis nagyon kevéske, és én már nem kínlódok, úgy sajnálom mikor szívná, de csak nyűglődik, feszeng, sírdogál, hogy nem jön. Szóval azzal, hogy ma betöltötte a 8 hónapot ünnepélyesen befejeztem a szoptatást. Az lenne a kérdésem, hogy akkor most magától el fog apadni teljesen, vagy fog még feszíteni, vagy ilyesmi? És ha igen, akkor mit csináljak? Tegyem egy kicsit cicre? Annyira tanácstalan vagyok, aztán lehet nincs is semmi aminek el kell apadnia :cry:

Kép
Kép
nikole
 
 


Bacsbern már nem iszik reggel kakaót! Most ki akarom próbálni én is a más tippeket amiket kaptam :)
De én előző este felforraltam és másnap reggel csak mikróztam!Nagymamám is a friss tejet mindíg felforralta rögtön és egy napig fogyasztható volt! És akkoriba ugye a tehénből jött, nem a dobozból ami már eleve hőkezelt :wink:

Nikole neked meg már válaszoltam msnen :D

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akíra! Én úgy köszönöm neked,hogy ilyen kedves vagy! Indulunk vásárolni csak benéztem. A mai nap folyamán feltétlenül küldöm. :-) KÖSZÖNÖM SZÉPEN!

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Nikole: Még én is szoptatok de ugyan ugy vagyok vele mint te, hogy már szerintem semmire nem elég, de azért én még adom neki reggel és este bár hát este pótolni kell vagy 220ml tejpéppel úgyhogy lassan én is abbahagyom. Szerintem nem fog már feszíteni, de ha igen akkor le kell fejni annyit, hogy a feszítő érzés elmúljon és nem többet és hidegvizes borogatást kell rátenni. Marcit semmi féle képpen ne tedd rá mert akkor Ő kiszívja teljesen és a mell úgy érzékeli, hogy kell még a tej és tovább fogja termelni. Egyébként azt mondják, hogy van amikor még egy év múlva is megnyomod és még mindig jön belőle egy pár csepp tejcsi. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Sziasztok!

MARCIPÁNNAK NAGYON BOLDOG HÓFORDULÓT KÍVÁNOK!

Nem hiszitek el,miért csak most írok!Ma reggel 9:40-ig aludtunk!!!
Nem is tudom,mikor volt és mikor lesz ilyen legközelebb,de nagyon jól esett!

A blog szuper jó lesz,már tegnap nagyjából megcsináltam a hátteret.
Egy kérdésem van nekem is,hogy vajon egész oldalas,közepes,vagy valamelyik oldalra tolódott lesz a dolog?

Rubinita:Küldd a képet és már teszlek is bele a fejlécbe!

Akíra:Akkor majd újra fel kell tenned a fejlécet...Az lenne a kérdésem mindenkitől,hogy kinek melyik tetszett jobban?A mostani rózsaszín hátteres vagy az előző fehér hátteres.Nekem a fehér jobban bejött,mert ott szépen eltűnt a keret és csak a tépett szélek maradtak.Csakmert akkor arra a háttére teszem Ruben fotóját is,és akkor az lesz feltöltve.Úgyhogy lányok,szavazás! :lol:

Tegnap estére paradicsomos-csicsókát főztem Gergőnek pulykahusival.Nagyon szereti,pedig nem gondoltam volna.Utána desszertnek szokásosan 1 joghurt,utána inni egy kis répa-eper lé.

Jaj és lányok,akik még lemaradtak,légyszi küldjétek a táblába az adatokat!Köszike
Később jövök....

gerimamy
 
 


Gerimamy: Ez nem semmi nálunk ilyen még sohasem volt és várhatóan nem is lesz egy darabig :evil: . Az nem semmi vacsorája volt Gergőnek akár egy étteremben. :lol: Lehet, hogy ettől aludt ilyen jól :?: , mert akkor én is főzők neki holnapra ilyet. :lol: :lol:
Fejlécbe nekem jobban tetszene a rózsaszín nélkül mert ez tényleg nem valami jó, hogy egy keretben van benne a szupi fejléc. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Krisy:Nekem is jobban tetszik a fehér!

Nálunk sem volt még ilyen soha,de nagyon jól esett!Rendesen megijedtem,mikor ránéztem az órára,hogy ennyi az idő és a gyerek még nem ordít!Elvolt a kiságyban és játszott.

gerimamy
 
 


Sziasztok!

Én szerintem is jobb a fehér mert az természetesebb! Persze ha a hátteret a keret mögött rózsaszínnek csináljuk akkor abba fog beleolvadni mint a fehér háttér a fehérbe de hát nem hiszem hogy rózsaszín háttér kéne :lol:

Hát hogy én mennyire boldog lennék egy ilyen 9ig alvással :cry:

De én már annak örülök ha 7ig alszik, mert sajnos Kyra csak 6ig szokott! Hétvégén is :cry: De hát előbb vagy utóbb csak rájön hogy az alvás jó dolog :lol: :wink:

Gerimamy, nem tudom hogy át tudom-e tenni a blogot középre vagy egész oldalasnak...de megpróbálom! Most mindjárt megyek is próbálkozni amíg Kyra alszik! :P

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akkor csináljam a fehér hátteresre,ugye?De azt csak akkor,ha már lesz kép Ruben-ről.

Akíra,gombokat is tudsz változtatni?Mert akkor adok egy oldalcímet,ahol elég sok van!

gerimamy
 
 


Gerimamy elküldtem a képeket Akírának...Jaj csajok... köszönöm szépen...

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Rubinita:Nagyon szívesen!Nem maradthat le Ruben sem a fejlécről,meg sehonnan sem!

:D

gerimamy
 
 


Rubinita és különben is nagyon kiváncsiak vagyunk erre a szép nevű pici babára. :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Lányok jól láttom, hogy a blog most eléggé szét van hulva vagy csak az én gépemen jelenik meg így? :shock:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Sziasztok!

A képek Rubenről :)

Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Nálam tök egybe van a blog :shock:

nem tudom hogy csak nálam látszik jónak is mindenhol máshol rossz vagy fordítva, de nálam jó! :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Nálam is jó a blog!

Rubinita:Nagyon szép kisfiad van!Teszem is a képet mindjárt a fejlécbe és akkor küldöm Akírának!
Amúgy Te vagy vele a 3. képen?

gerimamy
 
 


Akíra és Gerimamy egy nagy ölés és puszi nektek a segitségért... A picivel ő a lányom Jennifer. Én amolyan mediterran tipusu vagyok,hosszu fekete haj stb. A lanyom a papajara hasonlit,szőkes beallitottságú, azt hiszem Ruben lesz olyan mint én... Krisy nekem nem a blog hanem én vagyok széthulva,nem tudom miért, tul faradekony vagyok...

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Rubinita de jó végre látni a kisfiad! Nagyon szép babóca!!! Ezek egyébként friss képek róla?

Hát azt hiszem amitől annyira tartottam, hogy hogy fogok fájni, meg feszíteni :roll: Sajna tényleg nincs már mit lefejni. Legalábbis ahhoz képest, hogy tegnap reggel szopizott Marci utoljára, nem érzek semmit. Szegénykém! Nem is csoda, hogy nyűglődött csak rajta :cry:

A blog nálam sem 100-as :roll:

Kép
Kép
nikole
 
 


Lányok új ötlet :D

Annyi probléma van a freebloggal hogy épp csinálok egy újat a b13-on ahol Gerimamyé is ott van!

Sajnos valami krakk van a freeblogon!
Borzasztó sok fura dolgot csinál amiket ezelött soha!
Én csak attól rettegek Kyra blogjával ne legyen semmi :cry:

De egyébként nálam továbbra is jó a blog! Főleg hogy én tegnap óta nem nyúltam hozzá! :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Rubinita: Nagyon tünemények a gyerekeid. Előszőr én is azt hittem a lányodra, hogy te vagy! :lol:

Nálam a blog úgy néz ki, hogy eltüntek az egerek, nincs háttér. Marci bemutatkozása belelóg Geri képébe és Dávid bemutatkozása
belelóg Geri bemutatkozásába. :shock:
Most akkor hogy is van ez?

Nikole Te mit látsz?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Nikole, Krisy köszönöm szépen...az 1-2 kép ma készült amikor Akíra megirta a telefonszámát...
Judit?

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Lányok most látom igazán,hogy milyen sok munka van egy blogkészítéssel...Ügyesek vagytok...

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Akíra:Mindenképp legyen szerintem is B13-on,én már akartam ajánlani,mert az sokkal egyszerűbb szerkeszteni.Azt szívesen bevállalom!

gerimamy
 
 


Ma én sem nyúltam a bloghoz,de nálam semmi baja!Nincs szétesve!

Nagyon jó lenne a B13-as blog,csak nem mertem mondani,mert akkor már megvolt a mostani.Féltem,tán kitekeritek a nyakam! :lol:

gerimamy
 
 


Gerimamy és mindenki! Megcsináltam a b13-asat!
Minden ugyanaz belépés meg jelszó meg minden!
És a blog cím is ugyanaz! Szóval meg van csinálva! De egyenlőre még nem jutottam semerre vele csak egy sablont választottam de azt is csak hogy legyen valami! Majd mindent megcsinálok ígérem, átmásolok mindent, szóval minden ugyanúgy fog működni!
Gerimamy ez már neked is jobban fekszik gondolom :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Krisy én ugyanazt látom amit te. Vagyis sokmindent nem. Ez hogy lehet??? Nekem fel sem tűnt, hogy nincsenek meg az egerek, azt gondoltam az senkinél sincs. A többiről már nem is beszélve...

Kép
Kép
nikole
 
 


Lányok megvan a megoldás!

Aki explorert használ annak szét van hullva, én is megnéztem!
Aki mozzillát vagy valami más böngészőt annak jó!
Dobjátok a kukába az explorert! :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Ha valaki ragaszkodik az explorerhez akkor be kell állítani a beállításoknál hogy elfogadja és megjelenítse a html alapú dolgokat! Mert azóta nem látjátok a dolgokat és azóta van szétcsúszva mióta html alapú lett a fejléc!
Jelzem nekem nincs elcsúszva semmi! Érdemes megnézni másik böngészővel és az explorert tényleg átjavítani! :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Ha valaki tudja mit kell átállítani az Explorer-nél, ossza meg velem légyszi! Én átnéztem, de nem találtam meg. Persze nem is értek annyira hozzá :roll:

Kép
Kép
nikole
 
 


Mondjuk az jutott eszembe, hogy ha még én át is állítom a gépen az Explorer-t, attól még a család többi tagja ugyanúgy nem azt fogja látni, amit kellene. Szóval ez így nem az igazi :cry:

Kép
Kép
nikole
 
 


Hello!

Látom gondok vannak,nagy galibát okozott a fejlécem!Szerintem akkor vegyétek le és úgy mindenkinél jó lesz!

Majdcsak csinál valaki olyat,amitől nem hullik szét,de én sajna csak ilyet tudok!

Összeraktam nagyjából a másik blogot,de úgy érzem,mindenkinek a másik,eredeti a szíve csücske,ez a második már nem az igazi.
Én sajnos az eredetivel nem tudok mit kezdeni,ki is szállok a készítéséből.Nem akarok benne mégnagyobb kárt tenni. :oops:
Az új kész,nem olyan,mint az eredeti,de aki szeretne,írjon bele nyugodtan,minden babának itt is külön része van.Sajnos receptes kategóriát már nem tudtam beletenni,mert csak 10 kategóriát engedélyezett.

Na én eltettem magam holnapra,mindenki jó éjszakát kívánok. :D

gerimamy
 
 


Gerimamy itt sajnos nem a blog a legnagyobb probléma hanem az explorer!
Sajnos én se ismerem így nem tudom megmondani, hogy mit is kéne átállítani benne! Én évek óta a mozzillát használom mert sokkal jobb, biztonságosabb! Szóval én csak ajánlani tudom mindenkinek!

Gerimamy, hidd el ez is ugyanolyan jó! Én persze azért ügyködök avval, hogy sikerüljön helyreállítani, de majd meglássuk mi lesz :)
De semmi gond ha nem sikerül akkor b13! Nem rossz az, kicsit kevesebb extrát enged, de megszokás kérdése :)

A lényeg, hogy a mienk, azon vannak a babáink és ez a lényeg! Nem a csomagolás :wink:

Megyek én is aludni!
Jó éjt mindenkinek! :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok! A böngésző átállitás nekem sem jön össze. De probalom. Akíra és Gerimamy jo pihenést nektek, ti szinte egész nap a blogon dolgoztok,hogy jo legyen mindenkinek... Köszönjük...Kellemes éjszakat minden babanak! Jo pihenest minden anyukanak!

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Sziasztok! A böngésző átállitás nekem sem jön össze. De probalom. Akíra és Gerimamy jo pihenést nektek, ti szinte egész nap a blogon dolgoztok,hogy jo legyen mindenkinek... Köszönjük...Kellemes éjszakat minden babanak! Jo pihenest minden anyukanak!

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Sziasztok!

Hát én nem tudom szerintem az is lehet hogy nem kompatibilis az explorer és a freeblog! Mert hogy most leszedtem mindent semmi nincs fenn a blogon csak a bejegyzések, de a sablon a gyári és nem nyúltam hozzá, és hiába, az explorer ezt se mutatja normálisan!

Láttátok ti valaha normálisan a blogot? :lol:

Mert megnéztem Kyra blogját is exploreren keresztül és borzalom :P

Pedig az jó volt és nem lett hozzányúlva, ugyhogy én mindnekinek csak azt ajánlom, hogy szokjon le az explorerről :D

De ha kitalálok jobbat szólok! :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Én is mozillát használok,nagyon szeretem,semmi gondom vele,indet meg tudok vele nézni!Én is ezt ajánlom!

gerimamy
 
 


Most néztem az asztali gépen,exploreren és ott nekem is szét van esve!

gerimamy
 
 


http://www.legszebbbabak.b13.hu/

Itt az új blog címe,a jelszó és a név ugyanaz,mint a másiknál.Nézzétek meg!
Tábla:Hétfőn szeretném feltenni,de az lenne a kérdésem,hogy mit szólnátok hozzá,ha a blogba tenném?Mert oda ki tudom tenni egészben!

gerimamy
 
 


Ezt már ajánlani akartam én is :)
De lassan beszélgethetünk ott is :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Na, most terveztem hogy megcsinálom a blogot. De akkor most hová???
A régire vagy az újra?

De azt hiszem inkább majd holnap!

Csajok! Nagyon pörögtök, nem is tudom követni!!!!!!!!

sch.judit
 
 


Sziasztok!
Megcsináltam a b13-ba! Sikerült, de valami galibát azért okoztam, mert van egy kis keveredés. Nem tudom most helyrehozni, lehet hogy sohasem. Holnap megnézem. De ha elcseazetm, lehet még segíteni rajta?

Jó éjt!

sch.judit
 
 


Lanyok! Én nem tudom sem a jelszot, sem a nevet...Majd valaki küldje mar el privibe ha nem okoz gondot...Köszönöm szépen...

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Sziasztok!

Rubinita:Elküldtem a belépéshez szükséges adatokat!

Lányok,tegnap a nagy blogolásban el is felejtettem leírni a nagy örömünket.Tegnap Gergő a nagyiékkal játszott és egyszer csak anyu szólt,hogy menjünk le.A legnagyobb meglepi volt,Gergő mondja,hogy APA!És annyira szépen,tisztán.Nagyon édi hangja van,nem tudok betelni vele.Már ma reggel is mondta,kicsit küszködik,mire kiejti,de nagyon szépen kimondja.Úgy örülünk! :D

Judit:Én nem látom,mit rontottál el! :?:

gerimamy
 
 


Lányok ne kövezzetek meg ígérem ha most nemet mondotok én abbahagyom az egészet!

Csináltam egy új blogot!
A címe http://legszebbbabak.blogspot.com/

Ez ugyanolyan mint a b13 belül tök ugyanaz a menürendszer tehát halál egyszerű, csak fel lehet tenni oldalra is képeket meg minden félét amit a b13ból hiányoltunk!

De ha azt mondjátok már nem akartok még egy újat én megértem és abbahagyom!

a belépés és minden ugyanaz :oops: :oops: :oops:

Csak írjátok meg csináljam vagy duguljak-e el? :oops: :oops:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Jó reggelt!

Gerimamy!
Hihetetlenül ügyes fiad van! Gratulálok!
Mi nem beszélgetünk még egy darabig, szerintem. De nagyon megy a "vavavavava és dadadada" meg ilyenek. :lol:

A blogban azt rontottam el (szerintem) hogy nem a képe alá kerül a bemutatkozó szövegem. De aztán gondolkodtam, hogy lehet hogy nem is lehetett volna, mert ugye nem egyszerre lettek felrakva. Meg ahol a témát lehet megadni (pl első képem) ott nekünk az első mondat ven. De azt én toltam el, nem figyeltem.
De már ez is haladás tőlem! 8)

Akíra még egyszer köszi a részletes segítséget!

sch.judit
 
 


Csajok,nekem tetszik a legújabb blog.Meg kellene szavzni szerintem is és akkor a másik kettőt viszont szerintem törölni kéne,hogy ne legyen kavarodás. :?:

Köszi Judit! :D

gerimamy
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: