Új privát üzeneted érkezett!

Süni :)
Bár én csak olvasgatni szoktam itt, de nekem nagyon hiányoztál, és örülök, hogy végre jelentkeztél.
Miklóska kész nagy legény!!
petyaanya
 
 


Sziasztok!

Remélem, nem én rettentek el mindenkit a topictól :oops:

Megvolt tegnap Viviennek a cystographia vizsgálata (mégsem vesefestés volt, rosszul tudtam). Egy katéteren keresztül feltöltötték kontrasztanyaggal a hólyagját és úgy nézték, hogy nincs-e valami rendellenesség. Szerencsére nincs semmi baj, viszont akkor az állandósult bepisilésre és a pocsék laboreredményekre még mindig nincs magyarázat :( Most 3 hónapig még gyógyszert kell szednie, közben rendszeresen nézni kell a vizeletet, majd kontrollra visszamenni a nephrológiára. Ha közben újból megjelenik (gyógyszer ellenére) genny a pisiben, akkor azonnal vissza. A veséje kismértékben károsodott, remélhetőleg, hogy ez így is marad, nem fog súlyosbodni. Javasolták, hogy vigyem Vivient pszichológushoz, de ezzel sajna nem mondtak újat, mert már néhány hónapja járunk szakemberhez. Háááát, bizakodom.... mást nem tudok csinálni. :(

De hogy kicsit vidámabb vizekre evezzünk, hoztam néhány képet :)

Az első nem idevaló, de meg szeretném Veletek osztani. Nagymamám most lett 80 éves és bár kicsit homályos a kép, azért nekem a kedvencem lett. Íme, a boldog nagyszüleim:

Kép

Bálint egy corás autóban

Kép

Veronika a sógornőm kezében

Kép

Dédi szülinapján legfontosabb dolog a TORTA :)

Kép

Bálint próbálkozása ;)

Kép

Drága gyermekeim "egy csokorba szedve" :)

Kép
ildi_ko
 
 


Sziasztok!

Emike: Melinda csodaszép volt ebben a jelmezben! :lol:

Vivi: Remélem már jól vagytok!

Koko: Nagyon tetszik az egyformás kép! :lol:

Amneris: Haláli mókás lehet a párod! :lol: :P
Zitus meg ahogy mosolyog! Meg tudnám enni!

Tviky: Nem tudok más írni: egyszerűen zabálni való! :lol:

Gilice: Na ez a spicc, már jöhetne is hozzám segédnek a tornaórára a kis guminő! :lol: :P

Jiny: :oops: Olyan, de olyan szomorú vagyok, hogy pont most estem ilyen betegségbe, annyira mecupiztam volna Dórit. Este még sírtam is, hogy mért vagyok ilyen szerencsétlen csomag. Bezzeg még szerdán semmi bajom nem volt, de az is lehet hogy lappangott már valami. :oops: :cry: Így még jó hogy akkor nem jöttetek át, mert még nem is tudtam hogy beteg leszek és Dóri elkaphatta volna tőlem. :cry: :oops:

Renóca: Miklóska nagyon édi! :lol: És tudom telcsin, meg sok féle képpen elérhetjük egymást, de azért én kitartó vagyok. De azért hiányzol. Nekem nagyon, meg mások is. :cry: :oops:

Kelimoni: Gergő olyan vagány kissrác már! :lol:

Ildi: Olyan szép kis csokrod van! :lol: Nagyon szorítok, hogy Vivinek ne legyen már semmi baja, olyan szép kislány! És mit mondanak, a pszichológus szerint van valami gondja? Mitől lehet? Nekem az unokahugim járt hasonló képpen, amikor iskolába ment, végül iskolát váltottak, és eltünt a probléma. :roll: Ezért is érdekelne, ha akarod, e-mailba is írhatod. Persze, csak ha nem baj. :roll:

Mindenkit szeretettel üdvözlök, és így virtuálisan még puszikát is merek küldeni. Egyébként én itthon fetrengek jobbára, elkaptam a gyerekektől az influenzát. De nem érzem vészesnek, csak ne köhögnék olyan rondán. :oops: :cry:

KépKép
ancsúr
 
 

 
 

hahóóóó Lányok!

Nem tudom, néztétek e, a tv2-n a Babázóban a bilire szoktatásról volt szó.
Nekem új infó volt, hogy lányoknál 5, fiúknál 6 évek korra várható el legkésőbb az éjjel-nappali szobatisztaság.

Tutit nem mondtak a hatékony hogyanról, arról volt szó, hogy rendszeresen rá kell ültetni a gyermeket a bilire, nem erőszakkal ott tartani és remélhetőleg ez az idő növekedni fog. Ha siker koronázza a történetet, jön az örömóda és mindenképpen hagyni kell, hogy a gyermek megvizsgálja saját végtermékét, biztosítva ezzel a siker élményét. Ha ezt nem tesszük, a sikerélményt vesszük el tőle.

Szerintetek nálunk már időszerű lenne kezdeni a szoktatást :?:
( Próbálkoztunk már egy kis bilin tartózkodással, ami nem volt problémás. )
Ki mikor és hogyan.....?

A bevizelésről is volt szó, érdekes dolgokat mondtak az okokról és a megoldások is érdekesek. Ok lehet egy hormon csökkent termelődése ( remélem, jól értelmeztem ) és megoldást szolgálhat valamiféle orron át adagolható anyag.

Ildikó!
Nagymamádnak boldog szülinapot! Gyerkőckéid pedig nagyon édesek továbbra is. :)

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Ildiko! Boldog szülinapot a nagymamának! Örülök,hogy Vivinek nincs komolyabb baja.

Kelimoni! Érdekes amiket írsz. Nikike magától egy darabig pisilt a wc szűkítővel ellátott wc-be. Azután ez megszünt. Most kéri a bilit. Beleültetem és ugy nézi a TV-t de nincs produktum. Ugyhogy nem erőltetek semmit. Bár van amikor Ádi egyszerűen kihúzza a bilit a feneke alól ha picit megemeli azt. :P :D

Ugyhogy nem tudom. Bízom abban a nyár sokat jelent majd...Akkor kis bugyikában hagyom majd mászkálni ugy tervezem..

Kép

Kép
töltike
 
 


Tölti Nikijének nagyon boldog születésnapot kívánunk! :)
Kép


Tirza pici Matyijának pedig boldog névnapot!:)

Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Tölti: jól látom, hogy Nikikének ma van a szülinapja?? Isten éltesse!! Jól egy rakáson vannak Nálatok a születésnapok. :)
rkata
 
 


Nikike! Boldog szülinapot :):):)

Matyi! Boldog névnapot :):):)

Nálunk a bilibe sikerül a pisi, ha ráültetjük az urat, próbáltuk már a bugyiban mászkálást, de az úr ragaszkodik a pelenkájához :) Meg is mondta, bugyi nem jó dolog...:)
Nem erőltetem, nyáron meztelenül futkos majd, és csak leszokik a pelenkáról...
Ja, és pontosan látja, hogy ez fontos dolog, mert ha reggel 5 után visszaparancsoljuk az ágyba, akkor jön a szeretnék bilibe pisilni szöveg...
(Arról nem is akarok hottotsztorit mesélni, mi történt a szőnyeggel, amibe nagyfiam tizenegynéhány éve beledörzsölte a barna végterméket ... akkor :(( most már csak családi sztori :))) )
szuperboszi
 
 


Tölti Nikije:

Nagyon boldog szülinapot kívánunk!!! :-)

Tirza Matyija:

Neked pedig nagyon boldog névnapot!!! :-)



Kedvet kaptam Ilditől, úgyhogy teszek fel én is pár képet. Lili édesen hagyja magát fényképezni, de Marci már megkéri az "árát"... Kinder tojásokkal kell fizetnem érte.. :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép szerelem van, az látszik, ugye?! :-)

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Ja, és a bili téma.. Marci Lili születése előtt pár héttel "lett" szobatiszta. Egy időre :-( Sajnos nem sokkal a kistesó érezése után elfelejtettük a bilit és azóta semmi siker. Néha megkérdezem, hogy szeretne-e bilibe pisilni és, ha igen és van is eredmény nagyon boldogok vagyunk, de aztán megint semmi. :-( Remélem, a nyár meghozza a várt sikert, de addig nem is nagyon próbálkozunk. Eléggé tanácstalan vagyok, jó lenne, ha szeptembertől mehetne Marci oviba, de az én okos nagyfiam Lili születése óta produkál érdekes dolgokat. A reggeli "tápiról" már írtam, itt van a bili sztori és egyedül enni sem akar azóta. Ja, és a pohárból ivás szintén szóba sem jöhet. Inkább nem iszik semmit, ha nem kapja meg a cumisüveget.
Nyugtassatok meg! Máshol is volt ilyen? Mit csináljak?????

De, hogy jót is írjak: Marci végre az ágyában alszik el!!! :-) Igaz, nem egyedül, de legalább már nem este 10-kor. 8-kor beviszi valamelyikünk és 9körülig bezárólag elalszik. Hajnalban ugyan átjön valamikor hozzánk, de ez már fel sem tűnik. :-) Apával nem is tudjuk, mit kezdjünk a rengeteg szabadidőnkkel.. :oops: :lol:

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Keli, Melinda kb. két és fél éves volt, mikor viszonyleg gyorsan szobatiszta lett, és hamarosan ágytiszta is. (Miután az ovi elkezdődött néha előfordultak éjszakai balesetek.) Nem erőltettem a bilizést, megvártam míg ő akarja. Anikó még 100%-ig pelusos. Lehet, hogy lustaság is, de nem akartam sem a gyereknek sem magamnak fölösleges stresszhelyzetet okozni. Azon kívül, hogy drága a pelus, semmi hátrányát nem látom ennek a módszernek.

Nikikének boldog születésnapot kívánok!!!
Kép

Kép
Kép
emike
 
 


Tölti Nikikének nagyon boldog születésnapot kívánunk!

Tirza Matyikának pedig boldog névnapot!

Marcianyu, mikor Lorát hazahoztuk a kórházból, Dorka is elkezdett éjjelente bepisilni, holott kb. 2 éves kora óta szobatiszta. Jó viccnek tartotta, hogy hajnalonta teljes ágyneműcsere, plusz ruhacsere. Picit kegyetlen dologhoz folyamodtam: a totál pisis gyereket lezuhanyoztam (szabályosan úszott a pisiben) s onnantól kezdve minden éjjel felkeltettem, s ráültettem a bilire pisilni. Két hét után abbahagyta...
Amúgy még ma is néha lefekszik a földre, rúgkapál, közben gügyüg (= kisbabásat játszik).
Szobatisztaságra nevelni egyébként legkényelmesebben nyáron lehet. Beszereztem jó sok pamut bugyikát, s utálta, hogy a lába szárán csurog végig a pisi. Egy idő után már szólt, ha pisilni kellett. A kakilás is hasonlóan ment, bár eleinte húzta végig a drága kis lelkem a kondenz csikot a szobán, a szőnyegen, sőt a kertben is. Megállt, szétrakta a lábát, s potyogtatott. Azt mondják az orvosok, hogy két éves kor előtt nem is érdemes erőltetni a dolgot, mert nem minden gyerek érett rá fizikailag (ti. a záróizmok).

Ja, és tényleg kényelmesebb a pelus, az ember nyugodtan mehet bevásárolni, mert a gyereken úgyis pelus van. Eleinte, amikor már nem volt pelusunk, a tele bevásárlókocsit hagytam ott, s szaladtam a kisasszonnyal pisilni. Azután ez is elmúlt :cry:

Kép
Kép
koko
 
 


Jó reggelt!

Köszönöm Nikike nevében a szülinapi köszöntéseket!

A család múlt szombaton nagy közös szülinapi ünnepséget tartott otthon a Szüleimnél. Nikike, Anyukám és az én szülinapomat+ a Dédik is készültek :D
Tegnap Nikikét ismét köszöntöttük itthon. :D

Épp itt mérgelődöm. A tegnapi képeket akartam felrakni erre azt írja ki rossz a kártya. Most vagy nagyon kóma vagyok még vagy nagyon elrontottam valamit. Most rakok fel képeket a hétvégéről aztán ha a férjem tud valamit kezdeni a kártyával akkor a tegnapi napról is.

Amugy nem vagyunk túl jól. Ismét éjszakázunk. Ádika fogzik, Nikike taknyos ő is felsír többször, engem meg péntek délután vitt az ügyeletre a férjem mert 2 napja semmi nem marad meg bennem. Most már jobb a helyzet azt mondták az epe okozza a bajt.

Marci anyu! Szuperek a képek:-) Nálunk Ádika érkezése óta ugyanígy van. Csak cumisüveg, az önnálló evés is alábbhagyott. Ha Ádit etetem őt is kell, ha Ádi fenekét bekenem krémmel lefekszik,hogy neki is, ha Ádit pelusozom akkor hozza a pelust,hogy Őt is..

Kép

Kép A Spongya Bob lába a legfinomabb:-)

Kép

Kép A Dédszülőknél:-)

Kép Ádika már álmos volt

Kép

Kép
töltike
 
 


Valami elfelejtettem! Ádika elindult!!!! :D :D :D

Kép

Kép
töltike
 
 


Ádi! Nagyon ügyes vagy!!! Azért anyucidat most nem nagyon irigylem.... :lol:


Áruljuk a lakásunkat. Kb. 1 éve vagyunk kapcsolatban egy ingatlanos nőcivel, aki ma hozott hozzánk érdeklődőket. Akkor is járt nálunk, amikor (hónapokig) már fel volt állítva Lili kiságya, még üresen, majd a születése után pár héttel is.

Ma megdicsért a nő, azt mondja: Milyen sokat fogyott a szülés óta! :lol: :lol: :lol: Mondtam neki, hogy nem is tudom, nem nagyon merek ráállni a mérlegre. :oops: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Nikikének és Ancsúr nagyijának boldog szülinapot!
Kép

Matyikának boldog névnapot!
Kép

Ádikának nagy gratula az első lépésekhez! :P

Ancsúr jobbulást! :?

Marci_anyu! Marci milyen rafinált, szuper üzletkötő lesz belőle! :lol: :lol:

Mi jól vagyunk, Szabolcska most a hőőő-t szereti mondogatni. Ha babakocsival vagyunk és mondja a hőőő-t, olyankor én vagyok a paci. :lol: :lol: :lol:

Kép
vivi1
 
 


Nikike nagyon boldog szülinapot kívánunk!

Matyi neked pedig boldog névnapot!
simineni
 
 


Töltike!

Nikikének Sok Boldog Szülinapot Kívánunk!

Tirza!

Matyikának Boldog Névnapot!

Marci-Lilianyu!

Nagyon aranyosak együtt a gyerköcök. Szépek nagyon.

Ildikó!

Boldog születésnapot kívánok a nagyikádnak.
Örülök, hogy Viviennél nem találtak komolyabb bajt. Reméljük hamar rendbejön. Nagyon szép "csokrod" van.

Zsu
nagyzsu
 
 


Ancsúr!
Kérlek ne haragudj, véletlen volt, Ildikó nagyijának szántam a szülinapi köszöntőt! Bocsánat!!! :oops: :oops: :oops:

Kép
vivi1
 
 


Nikikének én is nagyon boldog szülinapot kívánok! :lol: Nagyon tetszik a tortája! :lol:

Matyinak meg ugyanígy megkésve boldog névnapot kívánok! :lol:

Vivi: :wink: Észrevettem, és tudtam hogy névcsere történt! Nem haragszom, még mosolyogtam is. Milyen jó is lenne, ha drága nagyikámnak is még itt ünnepelné a szülinapját. Bár nem tudhatjuk, lehet, hogy ünnepeli, és az is lehet, hogy velünk, csak mi már nem tudunk róla. :wink: Szabolcska meg egyszerűen gyönyörű! De jó lehet pacinak lenni. :)) ezen akkorát vidultam. :))

Marci-lili anyu: :P Nahát, milyen okos fiú már Marci. :lol: Nagyon szépek együtt a gyerkőckék! Aha, szóval gyorsan meghíztál, aztán meg lefogytál. :lol: Nagyon agyafúrt. :lol: :P

KépKép
ancsúr
 
 


Lányok Zsófibaba kitörölte egy hosszú hsz.-met.Lábbal! :roll: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

Holnap remélem van időm pótolni!

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Sziasztok!
restellem, de megint nagy ritkán jelentkezem, bár rendszeresen olvasom az oldalt...
nagylányom nevében köszi a gratulákat. Viszont kívánok minden jót Töltiéknek, Matyikának és mindenkinek, akinek elfelejtettem név- vagy szülinapját.
A gyerkőceitek gyönyörűek, igazán öröm nézegetni a fotókat. Mi mindig együtt nézzük Kiscsikóval, s "kommentáljuk" a látottakat. Ő inkább a környezetet, a játékokat nézi, én a hihetetlen gyors fejlődést látom...
(Kicsit összezuhantam mostanában, munkahelyi gondok gyötörnek - az emberi gyarlóság, rosszindulat akaszt ki. 12 nő főnökeként agyon stresszelem magam, s sajnos ez nincs jó hatással a családra sem...:-(
Most a bacikkal kinlódunk, holnaptól itthon... bocs. épp meg is jelent a kis beteg, ennyit akkor röviden...
Minden jót Nektek!
mera
 
 


Mera:
Jobbulást Nektek! Bízzunk benne, hogy a "kényszerpihenő" segít megoldani / kipihenni a munkahelyi gondokat is!

Gabszi:
Hol a hosszú levél?? :-)

Nem tudom, mi lehet a levegőben, de Lili szörnyű nyűgös és Marci sem aludt egy percet sem ebéd után. Kicsit elfáradtam.. :-( :?

Máshol is helyzet van vagy miért nem írt ma senki????????

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Mera! Jobbulást :)
(Ilyeneket hallva áldom, hogy a saját főnököm vagyok. Csak a megrendelőkkel kell csínján bánnom :) Na, meg ki viselne el engem beosztottként :):):)

Marcilili_anyu! Itt is káosz van, ráadásul ma oltást kapott mindkettő (Prevenar). Volt ordítás egyesült erővel.
Utána kivettem magamnak két óra szabadságot, és elmentem 2 hónapja először a fodrászhoz. Most már merek tükörbe nézni :)
Szerintem megint az időjárás, tegnap 0 fok és hó, ma 13 fok. Ez nem normális...

Töltike, Spongyabobos tortátok nagyon tetszett a gyerekseregemnek :) Mindig jönnek gyönyörködni a képekben.:)))

Bobi ma nézegetett egy régi fényképet, ahol az apja hasán fekszik pici babaként, Dominik meg rajtuk. Megkérdezte, ki ez. Mondtam, hogy Boldi pici babaként. Nézegette, nézegette, majd megállapította: Bújtam :)
szuperboszi
 
 


Marci_anyu: Annyira jók a képek! Nagyon látszik a szerelem :) És Lili ahogy biggyeszt, hát meg kell zabálni!!!!!!!!! Marcinak pedig gratula (na meg a szüleinek is) az időben fekvéshez! :)

Nálunk is nyügi volt ma a csapat, engem is beleértve... Taknyos mind három gyerkőckém, Vivinek hőemelkedése is van és ő köhög is, a kicsiknek csak kicsit folyik a nózijuk. Nekem picit kapar a torkom, de remélem, hogy megúszom ennyivel.

Töltike: Édesek a gyerekek és szépek a torták! :) Ádikának gratulálok az elinduláshoz!!!

Mera: Jobbulást és kitartást Nektek! :)

Gilice, Ggabszi: Milyen volt az üdülés??

Köszönöm a nagymamámnak írt köszöntéseiteket!
ildi_ko
 
 


Sziasztok!

Nálunk is elég gázos a helyzet!
Az üdülés fantasztikus volt egészen 1 1/2 napig, a lányok nagyon élvezték, fürdőztek (sajna nélkülem), csúzdáztak és hatalmasakat gyalogoltak. Az étteremben a Sára csak rótta a köröket, néha megállt a zongorista előtt, megrázta a popóját, majd folytatta. Mindenáron a konyhába akart menni, a lengőajtón keresztűl.
Tetszett nekik a gyerek társaság is, Janka rendszeresen tekergette egy kislány orrát. Izgalmas volt, mikor a játszóban kétfelé indultak! A csúszdán pedig szemből akartak felmászni.
Aztán kitőrt rajtuk ez a fránya betegség, Sárának magas láza lett, Jankának meg hasmenése, így haza kellett jönnünk hamarabb.
3 kemény hasmenéses napon vagyunk túl, ma már kicsit jobb a helyzet. Sára nem nagyon eszik, de jól iszik, Janka kevesebbet iszik, viszont jobban eszik. Eléggé nyűgösek a betegség miatt is, az időjárás meg rátesz még egy lapáttal.
Próbálom túl élni ezeket a napokat, mert persze ott a munka is és most a segítségem is influenzás.

Nektek betegség és nyűgösség mentes napokat kívánok, majd jelentkezem!

KépKép
gilice
 
 


Tölti, állati jók a torták. Hol rendeltétek őket? Dorka szülinapjára Budaörsről hoztam egy micimackó formájút, de olyan drága volt, hogy gyorsan el is felejtettem az árát, nehogy rosszul legyek :oops:
Ádikának óriási gratula. Lehet, hogy karácsonyra Laura is elindul, már most kirúgja magát, iszonyú erős baba.

mera, nem irigyellek a munkahelyi gondok miatt, próbáld túltenni magad rajta. :lol:

Marcililianyu, nálam is az ajakbiggyesztős kép vezet, meg az összes többi, ahol imádják egymást a tesók. Gratulálok a gyors fogyókúrádhoz :lol: :lol: Én is próbálok fogyókúrázni, úgyhogy merénylet volt feltenni ezt a sok gyönyörű tortás képet :twisted:

Képzeljétek, ma megint próbálkoztunk a bölcsivel (1 hetet járunk, majd minimum 2 hetet hiányzunk. Na nem Dorka miatt, ő ált. 2 nap alatt túlvan lázon, hányáson, fosáson bocs! :oops: de szegény édesanyja majd' belepusztul.) ma megint a szokásos cirkusz, már felkeléskor zokog, hogy nem megy bölcsibe, majd végig a kocsiban, a levetkőztetésnél is zeng az egész bölcsi, utána alig akar bemenni a terembe. Totál össze vagyok zuhanva, mer ugye azt nem kommunikálhatom felé, hogy szegény gyerek, anya annyira sajnál. Akkor joggal kérdezhetné: ha senkinek sem jó, hogy bölcsibe jár, akkor mi a francnak viszem? Ugyanakkor a beszéde iszonyatos iramban fejlődik, egy csomó dolgot, amit eddig lustaságból nem csinált, most önállóan és önként végrehajt, összességében abszolút pozitiv hatása van rá a közösségnek. Anyja meg egész délelőtt csak sóhajtozott, meg kétszer stikában a bölcsi felé járt, hátha megpillantja gyémántos magzatát. Hát nem tök hüje vagyok? megszakad a szivem, egész délelőtt rá gondolok :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
koko
 
 


Sziasztok!

koko! Megértem amit érzel. Én előre félek,hogy fogom óvodába adni Nikikét és később Ádit.

A tortákat otthon a Szüleim rendelték Miskolc mellett.

gilice! Jobbulást a picúroknak!

Marci-anyu! Az alvással nálunk is gond van.. Niki napok óta nem alszik napközben. Semmit...
Ádi igen de Ő éjszaka ébred.

Tegnap voltunk a 2 éves státuszon. Dícsérték a két csemetémet én meg annyira büszke voltam :D :oops:
Féltem mert a multkor Nikikének nem volt szimpi a dokinéni szerintem és amint meglátta iszonyatos üvöltés rendezett.
Most előre ( már előző nap) elkezdtem felkészíteni. Thomas a kisvonat is milyen bátor volt stbstb..
Igaz most egy kedves dokinő volt de Nikike példásan viselkedett..
Még a száját is kitátotta nagyra,hogy a dokinéni megnézze.

Nosztalgiából összehasonlítottam a két gyerek 11 hónapos eredményeit. Nikike 20 dkg-al és 2 cm-el volt nagyobb Ádinál ebben a korban :D

Ádika csak ugy totyog egész nap. Lányok! Nektek is szoktak táncolni a gyerekek? Ádi pl totyog totyog.. meghall egy dallamot.. elkezdi a kezét ütemre forgatni majd megáll és emelgeti a fenekét :D

A fényképezőkártyám kipurcant ugy néz ki. Nem menthető egy csomó szülinapi kép is elszállt..:-(

Kép

Kép
töltike
 
 


Naa jó, itt a hosszú, naa! ( Csak időbe telt!) :lol: :lol:

Az elszállt hsz.-ben köszöntöttem Töltit, Nikit, Matyit napjuk alkalmából!
Kép

Ádibaba milyen ügyes, és hogy megy az idő, milyen nagyfiú ,már megy...most született! :P

Ildikó, a nagyszüleiden teljesen elámultam. Milyen kedves pár! Irigykedtem, mert a legnagyobb vágyam az élettől az, amit a képen láttam. Boldogságban elérni az időskort azzal, akit szeretek! Ez náluk nagyon látszik! Nagy kincs ez! Sok boldogságot nekik továbbra is!

Mera, nem irigyellek!Egy picit sem...sok nő egy helyen, nem egyszerű feladat, mint egy libaól...és sajnos a csoportban élő állatok viselkedéi normái fellelhetőek ám... Ez viccesen hangzik, csak sajna nem az! Magam is gyakorló női közösségben dolgozó vagyok...csak én nem mindig harapok! :lol: Na, azért vannak jó oldalai is...néha. Gyógyuljatok, pihend ki magad, és ne ezen agyalj állandóan! Ha férfi főnök lennél, nem is jutna eszedbe, hidd el!

Koko, Balázs első ovis éve egy rémálom mindkettőnknek. Minden reggel sírás, belém kapaszkodás...ha a férjem nem áll a sarkára nem bírtam volna, nagyon megviselt! Az első napok nélküle, amikor üres volt a lakás délelőtt...nem találtam a helyem.
Balázs nem volt óvodaérett, és mint ilyen semmi haszna nem volt a közösségi létnek. Kifejezetten fárasztotta a zsivaly és a sok gyerek.( Utólag látom, persze!) Az évvégi ovis képen nem tudta a pajtásai nevét, csak egy-kettőjét akivel játszani szokott.
Az utolsó két évben teljesen kinyílt, nagy kedvvel ment és a suliban sincs semmi probléma. Csak ez az eleje!

Gilice, sajnálom a lányok betegségét! Jobban vagytok már?

Nekünk nagyon jól sikerült a pihenés. A hely fantasztikus volt, már nyárra is foglaltam, mert biztosan visszatérő vendégek leszünk Zalakaroson. Semmi babafelszerelést nem kellett elcipelni, ez nagy előnye a helynek.
Az Aqualand részben pedig nagyon klassz volt, Balázs folyamatosan a sodrófolyosóban úszott, néha azért felbukkant az úszószemüveges fejecskéje. Volt trópusi élményzuhany, ahol égzengés volt, meg villámlás és madárcsicsergés...könyörögni kellett, hogy jöjjön már ki. A bűvészbácsi pedig egyszerűen lenyügőzte. A tinidiszkóra még itthon eltette a hajzseléjét, :!: amit kikönyörgött Tőlem ( én sem vagyok 100, hogy megvettem), de szerencsére inkább a bűvészt választotta. Még szép, csak 7,5 éves!! :lol: :lol:
Zsófi is pancsizott, életében először. Nagyon ügyes volt és nem félt a vízben.Annyira édes volt az úszópelusos kis teste! És olyan jó érzés volt, ahogy hozzám bújt a vízben!
Összeségében tele élményekkel jöttünk haza. Nagyon jó volt!

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Sziasztok!

Először az elmaradások :oops: : Tölti és Matyi boldog névnapot, Nikikének boldog szülinapot!

Ádika gratula az első lépésekhez!

Betegeknek jobbulást kívánunk! Sajnos nálunk is tombol a nátha, mára sajnos szövödménye is van. Dávid baba hörgőire huzodott. Kicsit jobb már a helyzet, éjszaka hajnal 3-ig aludt a fiatalúr, előző éjszakákon 1/2-2 óránként ébredt. Remélem a javuló tendencia folytatódik.

Hoztam néhány képet is:
Kép Így állok egyedül :)

Kép Az első hó, igaz a kutyák érdekesebbek

Kép Nem is látszom betegnek

Kép
madri
 
 


Sziasztok drága Lányok!

Jelentkeznék, hogy élek, megvagyunk, csak nagyon összejöttek a dolgok.

Először is MINDEN NÉV ÉS SZÜLINAPOSNAK NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KIVÁNOK! (Elnézést, hogy ismét csak utólag!)

Minden gyermek tüneményes, az összes fotót megnéztem! :)

Naponta többször is jártok a gondolataimban ám, de néha tényleg nem tudom hol áll a fejem.

Egy kis történet az utóbbi időkből és a jelenből, ha nem terhellek benneteket vele (és nem panaszkodni akarok)

Fiúk három hétig voltak itthon betegség miatt. Ez alatt a szüleim is influenzásak lettek, így nem tudtak rájuk vigyázni, egy időre kiestünk a munkából.

Aztán fiúk meggyógyultak, anyukám rosszul lett, de nagyon, ha apa nincs vele, szerintem nem ér haza, ott esett volna össze, ahol voltak éppen. :( Kórházba nem kellett mennie, otthon fekszik, lábadozik. (valszeg epeműtét utóhatásai)

Közben anyósom is kórházba került, volt egy 5 órás szívműtéte, és meg jelenleg is ott van.

A melóhelyról áthelyeztek egy kolleginát igy még kevesebben vagyunk, szóval tényleg nem tudom hol áll a fejem. Munka után ma is a kórházba mentem, mert a nővérek nem csinálnak semmit, elláttam anyósomat (fürdés, etetés - mert még az ételt is magára rántja olyan gyenge, és asztal sincs. Szennyes haza, tiszta cucc be, stb. Hol én, hol Ati megy, de mindennapos program ez.

Egy hete járok Danival gyerekfogászatra, Matit a jövő héten vissza kell vinni allergiavizsgálatra, Daninál szivzörejt találtak, irány 9-én a kardiológia.

De hogy jót is irjak, a fentieket leszámitva minden rendben, imádjuk egymást, tündérek a fiúk, olyan nagyok már! :)
Képzeljétek és úszni és járunk velük hetente kétszer (szerencsére nagyon közel van), Mati nagyon élvezi, nem fél. Dancsi kicsit visszafogottabb, de ő is szivesen megy már.

Máté vízilabdázni szeretne! :) Dancsi meg "csak" úszóbajnok akar lenni! :)

Dani imád szinezni, nagyon szépen csinálja, nem megy ki a formából (rajzolni még nem nagyon akar, de azt mondták az oviban, ne erőltessem)

Matit is megdicsérték, mostmár nemcsak a játék áll a középpontban, egyre több dologba (tanulási folyamat) kapcsolódik be, csinálja, és különösen szereti, amikor a természetről tanulnak. Csillog a szeme, mikor mesél róla.

Hű, bocsánat, hogy sokat irtam, de ezek történtek velünk, és nem akartam teljesen eltűnni sem.

Nem tudom, mikor jövök újra, de azért majd igyekszem.

Addig is mindenkinek sok puszi és szép álmokat mára!
Vendég
 


Szia Matiba!
Már hiányoltalak. Akkor most tényleg nem egyszerű az életed, bár az enyém is csupa rohanás. Jobbulást a család összes tagjának!

És jobbulást a topik összes kis betegének is!

Én sem tüntem el, de nem egyszerű az én életem sem. Pistinek mennek ezerrel a felvételik és szerencsére vagy sajnos úgy tünik mind a három helyre amit bejelöltünk felvennék. Én meg éjszakákat nem alszom, mert azon dilemmázok, hogy végül is hová vigyem. Ő igazán nem tud dönteni, mert ott vannak az érvek és ellenérvek, amit szeretne csinálni, nem egy közeli helyen van és elég rossz környéken, tegnap egy számítógépes suliba voltunk, ahol szintén szivesen látnák és nem kéne Pestre járnia.
Közben szemészeten is voltunk, mert a bal szemével nem lát jól. Szerencsére csak feles szemüveg kell és nem állandóra.

Szandi meg mostanában nagyon anyás, nem tudom ki bántotta meg, de valami nem stimmel vele. Nagyon sokat beszélgetünk, és próbálok több időt vele lenni, de amikor hétvégén dolgozom, vagy délutános vagyok tiszta depressziós. A múlt héten írtak egy matek dolgozatot ami kettes lett és azt mondta, hogy ő úgy félt tőle, hogy bepánikolt és arra sem emlékezett amit tud, Úgy fogalmazta meg, hogy ha én ott ültem volna csendben mellette, ötösre megírja.
Szerintem a dolgok hátterében egy új kisfiú áll aki mindenkinek azt mondja, hogy ő béna és hülye és az én lányomat teljesen megingatta az önbizalmában. Mert, ha esetleg rosszat mond mindíg bekiabál az órán, hogy hú, de béna. Hozzáteszem, hogy eddig mindíg kitünő volt és nem volt az önbizalmával semmi baj.
Most az is a téveszméje, hogy ő csúnya. A tükör elé állítottam és megkérdeztem tőle, mit lát. De nem azt látta amit én, szerinte elfogult vagyok.
Lányok, mit csináljak vele, folyamatosan dicsérem mindenért, de mindíg azt mondja, hogy ezt csak úgy mondod.

Gondolkozom munkahelyváltáson is, 17 éve itt vagyok és szeretem azt amit csinálok, de az egyre hosszabb nyitvatartás miatt nem jut idő a családomra. A lábm se nagyon bírja a folyamatos állást, mert új igazgatónk kitalálta, hogy nem lehet leülni, így 9-10 órát állok, ezalatt a 4 hónap alatt teljesen kijöttek a viszereim és nagyon fáj a lábam, ha 6 napot egybe dolgozom, az utolsón már alig bírok menni.
De elbúcsúzom, mert lassan mennem kell dolgozni.
Szép napot nektek!
simineni
 
 


Sziasztok, örülök, hogy a ritkán írok is jelentkeztek, mostanában én is hozzájuk tartozom.

Töltinek és Nikinek nagyon sok boldog szülinapot kívánok.

Sajnálom, hogy ennyi gyerkőc beteg, mindenkinek jobbulást! Én is aggodtam, hogy a párom nehogy valamit hazahozzon a korházból, de eddig megúsztuk.

Ezek a munkahelyi gondok... Én is biztosan tudom, hogy nem fogok vissza menni a régi helyemre, 13 évig dolgoztam ott, itt az ideje a váltásnak.

Mi tegnap voltunk 3 hós oltáson.
Péter fiúnk 62 cm, 5660 g, atléta alkat, nincsenek fodros combok :(
Rengeteg mosolyog és ezerrel kommunikál. És mostmár teljesen átalussza az éjszakát, este 10-től, reggel 6-7-ig. A szomszédba tettem fel képeket, de azért ide is mellékelek.
Kép

Kép

Kép

Kép
tviky
 
 


Sziasztok!

Ma mi is voltunk a dokinál, mert szerinte a gyámügy miatt 2 hetente kell járnunk. Én ilyet nem hallottam még tőletek, de megyünk ha ő ennyire akarja. :)
Szabocska ma 60 centi és 5500 gramm.
Említettem a dokinak a prevenar oltást, erre ő azt válaszolta, hogy mire ovis lesz a gyerek, nem fogja már védeni, tök felesleges. Hát nem tudom.
Az aloe vera-t is mondtam neki, hogy mennyi mindenre jó és mi használni fogjuk, de szerinte minden felesleges. Prevenar sem kell, homeopátiás szerek sem kellenek, semmi. Ja, és arra kért, hogy ne aggódjam túl. Ezek szerint az jobb lenne ha nem kérdeznék semmit, majd lesz ami lesz. :roll: Szerintem viszont jobb ha kérdezek és megelőzöm a bajt. Teljesen felhúzott! :evil:

Tviky! Milyen egyformán fejlődik a két pasi! :P

Kép
vivi1
 
 


Vivi!
Micsoda baromság ez!!!!!
Bocs, már nem emlékszem pontosan, de még nincs végleges papírotok? Ha nincs, 2 (majd 3) hónap után miért nincs? Ugyebár 30 nap kihelyezés után meg kell csinálniuk a papírokat... - tessék befűteni nekik, húzzanak bele!
Ha meg van, akkor a dokinak ehhez mi köze? Attól kezdve vérszerinti gyermeketek a ded, minden úgy történik, mint a vsz esetében, azaz oltásra mi pl. bemegyünk, akkor lemérik, aztán csak akkor látunk dokit, ha baj van - így most havi 1x találkozunk.
szuperboszi
 
 


Vivi, én váltanék orvost. Ha ennyire nem értetetek egyet semmiben, ez hosszú távon nem működik, szerintem. Ha szereted a homeos gyógyítást, nem keresel egy erre IS specializálódott orvost, aki ráadásul még partnernek is tekint? Hisz a saját gyerekedet Te ismerheted a legjobban és az okos orvos felhasználja a mamik tapasztalatait...
Nem aggódhatod túl...ilyen nincs is! :wink:

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Vivi: én ezt nem is értem, hogy jön össze a doki meg a gyámügy???? Minek kéthetente vinni a kicsit? Én csak a kötelező oltásokra vittem Vincust, akkor letudtuk a mázsálást is, a legutolsó (4 hónapos?) oltásnál közölte, hogy innentől elég az egyéves státuszvizsgálaton látnia - már persze, ha nem beteg.
Egyetértek Ggabszival, ha nem bízol meg a dokiban, és megteheted, válts. Amúgy az aloe verás dolgokra én is rákérdeztem még Csengénél (miért volna túlaggódás, hogy a legjobbat akarod a gyerekednek?) és azt mondta, hogy ő a saját gyerekének egy éves kora előtt nem adna (1 hónap van a lányaink között). Megfogadtam. Halkan teszem hozzá, hogy szent meggyőződésem, hogy tavaly a lázas-hasmenéses vírust (nálunk szerencsére hányás nem volt) az aloé géllel sikerült 3 nap alatt legyűrnünk Csengével. Egy ideig a natur gélt kapta reggelente, most áttértünk a "malackás vitamin"-ra (kid's multivitamin rágótabletta). Mindig szól, ha elfelejteném. :)
rkata
 
 


Tviky, Vivi, nagyjából egyidősek a gyerkőceink, bá Laura a rangidős. 3 és fél hónapos. Mi a 3 hónapos oltáson 60 cm és 4750 gramm voltunk. Hát ő sem az a kifejezett Michelin baba, nem úgy mint a nővére volt. Dorkán anno bugyor bugyor hátán.

Vivi, csatlakoznék az előttem szólókhoz. ki aggódjon a gyerekért, ha nem te? Én sem értem, mi köze a dokinéninek a gyámügyes dolgokhoz! Ő csak a baba torkába és popsijába kukucskáljon, a hivatalos rész nem az ő asztala. :twisted:
Amúgy kitűnő homeopatiás bogyók léteznek, én minden oltáskor adok Laurának, s mondhatom nyűg és hiszti nélkül viselte immár a második oltást is.( kopp, kopp...)

Laura is nagyon mosolygós baba. Szerdán kénytelen voltam megkérni a sógornőmet, hogy vigyázzon rá 2 órát, s mondhatom odáig volt Lauráért, mert csak mosolygott és kacarászott.. Teljes erőből fel akar ülni, s iszonyú dühbe gurul, ha nem sikerül neki.
Felteszek néhány képet róluk.

Marcililianyu, nagyon eltűntél. Adtok - vesztek, mert akkor minden meg van bocsájtva :lol:

Kép
Kép
koko
 
 


fekvő aktKép

ilyen hosszú baba vagyok Kép

új kalapomban Kép

na jó, mára ennyi!!! Kép

Kép
Kép
koko
 
 


Köszi Csajszik, hogy írtatok! :wink:
Boszi! Minden héten beszélünk a gyámügyis jegyzővel, sajnos nálunk minden dupla annyi ideig tart. Várnunk kellett a jegyzőre mert beteg volt, a gyermekjólétisek elkeverték a papírunk és még sok egyéb.

Gabszi, Rkata! Az orvos váltáson én is gondolkodtam. Nem szereti a sok kérdést, pedig csak 3 dolog érdekelt. :roll: Már nem merek kérdezni, mert biztos egy okoskodó pics.nak tart. Pedig csak azt kérdeztem, hogy mi a véleménye a prevenar szuriról, miről ismerem fel a széjpenészt, meg a nóziba használhatom e a aloé verat. Ennyi. Szerintem nem voltam túl buzgó hülye pics.. :roll: :evil:
Mindig úgy viselkedik, mintha félig aludna. Magvárjuk, hogy Szabolcska a nevünkön legyen, aztán dokit váltunk. Olyan dokit szeretnék, akivel meglehet mindent beszélni.

Kép
vivi1
 
 


köszi a jókívánságokat, már gyógyulunk is, s ezt kívánom minden kis és nagyobbacska betegeskedőnek:)

Boszi, a fényképnézegetős gyerekszájhoz :lol: csatlakozom:
D. nézegeti a húsz évvel ezelőtti képeket:
anya, ez te vagy, amikor még fiatal voltál... Majd engem megszemlélve: - De már lejött a fiatal bőröd.... :? :lol:

koko - ne keseredj el. Az első bölcsis napokban a gyerek az udvaron ordított, én az utcán bőgtem. Két saroknyira is hallottam a hangját... Mondjuk drasztikusan szakítottak el bennünket egymástól, ott ez volt a nevelési filozófia. Viszont egy-két hét után megszokott, s látványosan fejlődött a beszédben, a szokások kialakulásában. S kárpótolt az az öröm, amit akkor láttam, amikor érte mentem... talán néha meg kell élni a hiányodat is a gyereknek, hogy tudja értékelni az együttlét örömét...?

Minden betegnek jobbulást!
mera
 
 


Sziasztok!

Vivi! Szerintem is válts dokit! Bár megjegyzem nekem olyan szuper védőnöm van bármi ilyesmit inkább tőle kérdezek..

Én Marci-Anyut és Kelimonit is hiányolom. Írjatok!

Kép

Kép
töltike
 
 


Drága Amneris!
Nagyon boldog születésnapot kívánok neked!

Tviki, Kokó!
Nagyon szépek a gyerkőcök ezeken a csupszis képeken. Nem lehet mindegyik mislen gumibaba, így is nagyon csinik.

Vivi!
Én is orvost váltanék a helyedbe.Nekünk olyan doktornénink volt, aki megadta a mobilját is és egy esküvőről ugrott be hozzám, mert felhívtam, hogy Szandi lázas és nagyon sír engem meg a frász kerülget, hogy mi van vele. Gyógyszert is vett elő a kocsiból és odaadta, mivel szombat este volt. Ilyen is van.
simineni
 
 


Az én Édesanyám gyermekorvos, és nagyon magas fokon űzi az Aloe verás termékek forgalmazását, és azzal való gyógyítást. Mi has görcsre adtuk az aktivátort, szájpenészét, pedig firsttel takarítottam.

Kelimoni, Jiny :?: :?: :?:

Kép
tviky
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk, Dóri jól van, kicsit még köhög. Viszont ekcémás lett, így írjuk mindig hogy mit eszik (én is ilyen idősen lettem az).
Vizsgázok..., és sajnos vannak egyéb gondok is, de amint megoldódtak megírom. :)

Puszi mindenkinek

KépKép
jiny
 
 


Vivi, sose értettem ezt az időhúzást a hivatalok részéről. 30 nap a kihelyezés, előtte már kértem 2 héttel időpontot, hogy jöjjenek ki, húzták a csőrüket, de erősködtem. És arra is előre kértem időpontot, hogy mi mikor mehetünk be nyilatkozni, valamint ott helyben lemondtunk a fellebbezési jogunkról, és kértük, ők is mondjanak le, így lett gyorsan jogerős végleges határozatunk.
Minden állami szervnél van olyan, hogy helyettesítés. Ha egy beteg, másnak kell megcsinálnia, és pont. Ha nem akarja, te kérvényezd, ők meg adják írásba, hogy nem hajlandók.
Tudom, kisgyerek mellett nehéz az ügyintézés, de tudomásul kell vennünk, hogy a dolgok elintézése csak nekünk fontos, nekik max. egy aktaszám vagy.
(Lehetne várni persze 1-2-3-4 hónapot, csak úgy gondolom, azért mert valakik lusták elvégezni a dolgukat, azért ne én-mi éljünk bizonytalanságban ebben a helyzetben, ne nekem legyen kellemetlen megnagyarázni, miért Horváth Rozál a gyerekem neve, miközben és Sós Pista vagyok..., egyéb papírok, útlevél ügyintézés nyárra , vagy csak azért, hogy Bécsben vegyél pár cuccot nem megy, és még számtalan egyéb dolog.)

És az első gyerekünk mellett megtanultam, hogy nyugodtan nézhet bárki hülye picsnek, én azt magasról le..., de akkor is rákérdezek, ha a gyerek érdekében érdekel, és akkor is kibulizom, ha szerintem szüksége van rá. És igen, ilyenkor tényleg hülye p. vagyok, de elérem, amit akarok. Szeretnie meg csak a gyerekemnek kell, a többi nem érdekes.
szuperboszi
 
 


Vivi, én még a 2. gyereknél is teszek fel idiótának tűnő kérdéseket, tojok rá, ki mit gondol rólam, lényeg, hogy a választ megkapjam. :) Mert közel sem biztos, hogy a második gyerkőcnél is minden ugyanolyan lesz (pláne, ha más nemű), teljesen új helyzetek, kérdések merülhetnek fel, oké, hogy akár itt is kapunk hasznos tanácsokat, meg ott a net, na de az orvos is ezért van.
Vincus nózijába én amúgy Sterimar orrsprayt használok (tengeri sóoldat), szerintem nagyon jó, Csengének meg a torkába fújok First-öt. Mi most kezdünk túllenni az orrfolyós-erős köhögős időszakon, szerintem én viseltem a legrosszabbul. :oops:

Itt Csenge éppen "öreg néné"-nek öltözve:

Kép
rkata
 
 


Boszi!
A jegyzőnőt nem helyettesíti senki, mint a Tegyeszes Mártikánkat sem. Olyankor minden ügy áll a gyámügyön. Ha párhetes betegségről van szó, megáll az élet. Csak a hónapig tartó betegségeknél van helyettesítés.
A gyermekjólétis hozzánk is kijött egy hét után, mondta is, hogy nem vár egy hónapot, most azonnal visszaküldi a levelet. Csak aztán jól elkeverte és elment szabira. Az igazgatót hívogattuk napokig, mire végre átfaxolta a gyámügynek. Szóval, ha nem hívogatunk mindenkit, akkor nem itt tartanánk.
Mostmár a véglegesítést várjuk, jövő hétre talán megjön. Biztosra már nem merem mondani.
Szóval, ha minden igaz, lesz nyári Bécsi kirándulás! :wink: :lol:

Csajok, a doki dologban igazatok van, én is így gondolom, ahogy Ti!

Rkata! Csenge még öreg nénének is aranyos! :lol:

Kép
vivi1
 
 


Dóri babácskának és minden betegnek jobbulást! :P

Koko! A pici lányod hason fekve milyen szépen emeli a fejét. Tviky babócája is ügyes. Szabolcskám sokkal lustibb, ő nem szeret hason, sír ha úgy kell feküdni, a fejét sem emeli még ilyen szépen.

Amneris! Boldog szülinapot! :wink:
Kép

Kép
vivi1
 
 


Gilice, Madri és még aki beteg: Jobbulást kívánok!!!

Koko: Én annak idején nagyon elszúrtam Vivien óvodai beszoktatását. 1 hónap híjján 3 éves volt, és abszolút tanácstalan voltam, hogy is megy a beszoktatás, így az óvónők "segítségével" bedobtuk a mély vízbe. Már második nap otthagytam pár órára egyedül. Eleinte nem sírt, de hetekig nem játszott, csak gubbasztott magában. Aztán az udvaron elkezdett feloldódni és szép lassan odabent is, de a mai napig sok problémánk van az ovival kapcsolatban. A beszédfejlődésére viszont neki is nagyon jó hatással volt a gyerektársaság. Ha újra kezdhetném, én teljesen másképp csinálnám, sokkal türelmesebb, ráérősebb lennék és ha kell, ott maradnék vele akár hetekig is. Megbántam, ahogy csináltam :( De még van 2 pici porontyom, akiket másképp szoktathatok majd be..., velük semmiképp nem fogom elkövetni ezt a hibát.

A lányaid tündériek, nagyon aranyosak a fotók, Dorkának csini a sapkája!

Töltike: De jó, hogy ilyen ügyes már Nikike!!! Gratula neki!

Bálint is sokat táncikált a zenére, nagyon édes volt :) Ő dülöngélt jobbra-balra és a kezével "csápolt" :)

Jobban alszanak már a gyerekek?

Ggabszi: Köszönöm :) Nekem a nagymamám a példaképem, olyan szép házasságban élnek, annyira boldogok és abszolút önzetlenek! A családjukért élnek, tisztességes, becsületes, őszinte emberek. Én is ilyen szeretnék lenni....

Madri: Az utolsó, nevetős kép a kedvencem :)

Matiba: Huhh, még végigolvasva is el tudom képzelni, mennyire fárasztó napjaitok vannak :( Kitartást és mamáknak jobbulást kívánok!

De jó, hogy elkezdtetek úszni járni!! Nagyon jót tesz szerintem testüknek-lelküknek egyaránt! :) Vivit és Bálintot is hordtam tavaly, egy időre abbamaradt, de jövő héten kezdődik újra, már nagyon várjuk :)

Simineni: Pisti hordja a szemüvegét? Tudom, hogy a kamaszoknak ez nagy gond...
Szandival kapcsolatban nem tudok sajna semmit mondani, szerintem megteszel mindent, amit lehet, ezt biztosan magának kell megvívnia önmagával :( Pedig TÉNYLEG annyira gyönyörű!!!!

Tviky: De jó, hogy alszik a fiatok éjszaka, nagyon ügyes! :) És bájos kisfiú nagyon (olyan jó mindig az a narancssárga háttér :))

Jiny: Mindig van valami :(:(:( Jobbulást, kitartást, sok erőt kívánok!!!

Rkata: Bárcsak minden öreg néne ilyen bájos lehetne! ;)

Nálunk nem akar múlni ez a fránya takonykór :( Vivien már tegnap jobban volt, de mára visszaesett, most hőemelkedése is van és még ki sem kelt az ágyból, olyan bágyadt. Bálintnak csak az orra folyik, Veronikának is egy picit, párom 2 napig szenvedett, én mára köhögök. A kutyafáját, de nem szeretjük a betegséget! :(
ildi_ko
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: