Új privát üzeneted érkezett!

Juhúúúúúúúúúúúúú!

Végre én kezdtem az új oldalt! :lol: Kép

gerimamy
 
 


Csajok megfogtok ölni
elrontottam a blogot és nem tudom kitörölni valaki tudna nekem segíteni tök béna vagyok :oops: :cry:
Vendég
 


Szia Bacsbern!

Mit rontottál el?Mert én nem látok változást!Csak nyugi,nem öl meg senki. :D

gerimamy
 
 

 
 

Nem ölünk meg :D

Nincs olyan dolog amit nem lehet visszacsinálni! Nyugi :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


nem tudom valahova felülre ment az írás amit Dorináról akartam írni és nem tudom törölni
Vendég
 


Ha valamelyikötök ráér és van msn-tek akkor ott tudnátok segíteni ? :oops:
Vendég
 


Kitörölted magad? :D
Ezt hogy csináltad? :lol:
De bizti vissza lehet csinálni! Van is egy ötletem :)
Megcsináltam :)
Semmi gond :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Ne tegyem egybe ezt a bemutató szöveget a képpel? Vagy jó ez így? De adj címet szerintem neki még akkor is ha kettő részbe van fenn :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akíra: Nálunk reggel 9-kor van reggeli és az nálunk mindig tejpép, csak váltakozó ízesítésben. Az egyik a natúr gríz az pont olyan mint a tejbegríz csak nem kell megvárni mig kihül. :lol: De adtam már neki Nestlé rizspépet az meg olyan mint a tejberizs. :lol:

Nikole: De jó neked, hogy ilyen ügyes Marci és addig egyfolytában alszik. Nálunk Dávid teljesen elromlott éjszakára, ma is négyszer kelt és általában már 3-4 szer kelünk és nem tudom mi lehet a gond. :evil: Éhes nem lehet mert este szopi után még megeszik 220 ml tejpépet is tehát az kizárva. Egyébként van amikor csak felsír és vissza is alszik. :shock:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Felvettelek msnre :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Hát mi most indulunk a védőnőhöz,úgyhogy én nem tudok,de Akíra biztos segít!

Akíra:Elküldtem akkor!Nagyon remélem,hogy jó lett!

Akkor csak ügyesen lányok,délután jövök és nekilátok a háttérnek is.

gerimamy
 
 


Na látom,már meg is oldódott! :D

gerimamy
 
 


Gerimamy: Majd gyere és mesélj mit mondtak Gergőre a tanácsadáson. :lol:

Tényleg Nikole Marci megmutatta felülő tudományát? :lol:

Akíra, Gerimamy honnan szedítek ezeket a mozgó figurákat?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Krisy, neten mindenfelől :D

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Krisy hát persze hogy nem. Viszont tegnap már nemcsak a lábát húzta mászáshoz, henam a kezeit is tette előre, de csak egyet haladt, uutána vetődött, de ez már majdnem jó volt :wink:

Kép
Kép
nikole
 
 


Nikole: Dávid is így kezdte egykét "lépés" aztán vetődés. :lol: De egy két nap és már rendesen fog menni neki. :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Akíra
Én a tejberizst úgy csináltam hogy a rizst kávédarálón ledaráltam ilyen lisztszerű, csak kicsit nagyobb szemcsésre), és úgy főztem meg mintha rendes rizs lenne. Így könnyebb volt, mint utána pépesíteni. És Áron imádta :lol: Ha táppal akarod csinálni és nem feles tejjel, akkor csak vízben főzd meg, cukorral, és a végén keverj hozzá tápot. Én már így is csináltam Zitának.

A kekszet meg (győri édes) ha beáztatod tejben, magától is szétesik. Csak kanállal kell kicsit összenyomkodni. ( Te nem ettél ilyet gyerekkorodban? Én rengeteget :D )

A kajával meg nem az a baj hogy nem enné meg, hanem a piros popsija miatt nem adhatok neki csak könnyen emészthető dolgokat. A krumpli-répa-hús, meg ilyesmik sajna rontottak a helyzeten. Úgyhogy most egy -két hete maradt a táp, meg a gyümölcsök, abból is csak az , amitől nem megy a hasa. Szóval ez így elég gáz. De már csak kijön az a foga amelyik ezt okozza...
:twisted:

Msn-ünk jelenleg nincs, mert újra lett telepítve a gép, de majd estére lesz. Teszünk róla. Bár én a SKYPE-t jobban szeretem. Ha lesz Msn akkor majd jelentkezem :) :lol:

Gerimamy
Mi volt? Mesélj!!!!

berzkat
 
 


Megjöttünk!

Nem lehet ilyen gyorsan megjárni az utat a védőnőhöz,mert a falu másik legvégében van. :cry:

Szóval az adatai: 74cm és 9500g

Meg voltak lepődve,hogy már miket csinál,ki is oktatott a nő (nem a mi védőnőnk volt ott) hogy mindent el kell pakolni,amit elérhet a gyerek,meg ha megyünk a nagyszülőkhöz,dédiékhez,akkor figyeljünk oda,mert az öregek elöl szokták hagyni a gyógyszereiket.Hát melyik Anya az,aki ezekre nem figyel oda magától,vagy egyáltalán fel kellene hívni a figyelmét????Ja meg először 72cm-nek mérte Gergőt,holott már a múlt hónapban is 73 volt,biztos összement! :lol:

Lányok,ugye csak azért nem az új fejléc van a blogon,mert nem sikerült feltenni?Ugye csak nem volt rá idő?Tök izgulok,hogy jó legyen és mi lesz,ha nem,mert akkor kezdem előlről,de ha belebolondulok is megcsinálom jóra!

Nálunk a reggeli tejpép mindíg,aztán 2 óra körül főzi meg joghurt,este szintén az én főztömet eszi!

Én is a Skypet használom!

gerimamy
 
 


AKIRA
Azt hiszem sikerült megcsinálnom.....köszönöm a segítséget! Nagyon rendi vagy!
Csak már azt a kompos képet kéne letörölni mert az ott az alján magában van . Megkérhetlek rá hogy töröld le nekem légyszí :oops:

Mi reggelire tejpépet eszünk mindig bár tudom neked ez kilöve mert Kyra nem szereti. Kóstoltátok már a stracsatellásat??? Az még nekem is nagyon izlik isteni finom, volt hogy este a tv-zés közben én is azt faltam :lol:

Gerymamy
Gergőnek jó kis méretei vannak! Ne izgulj biztos nagyon szép lett a fejléc . Nem semmi mennyit dolgoztál rajta, szóval tutkó mindenkinek fog majd tetszeni :D

Nekünk jó volt az éjszakánk ilyen még sose volt, már este 10 -kor mikor mentem lefeküdni már akkor sem volt a cumi a szájában és egyszer sem kelt fel érte vagy bette magának mert reggel a szájába volt. Szóval ez volt az első éjszaka hogy nem kellett mennem vissza adni a cumiját :D

Többiekkel mizujs van Nansy Rubinita ....??? Jól vagytok??
Nansy hogy döntöttetek a tornával kapcsolatban??
Vendég
 


Nézzétek meg Geri blogját,oda fel tudtam tenni a fejlécet!
Vélemények?

http://www.geribaba.b13.hu/

gerimamy
 
 


NAGGGYYYYON JÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Csak irigykedem milyen ügyes vagy!
Gratula a fejléchez :D
Vendég
 


Hát ez az,csakhogy a másik blogra nem tudom feltenni!!!

gerimamy
 
 


Az én véleményemet már tudod :wink:
Nekem nagyon tetszik :)

Nem tudtad feltenni a blogra? :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Gerimamy ha nem tudod feltenni nekem van egy ötletem! Csak egy kicsit bonyi! De ha megváltoztatjuk a sablont akkor arra én fel tudom tenni! És utána azt akkot átcsináljuk megint! Mit gondolsz?
Megpróbálhatom? Csak akkor egy kis ideig összevissza lesz a blog
De ha gondolod megpróbálom!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Igen,az nagyon jó lenne!Nagyon szeretném ha felkerülne!

gerimamy
 
 


Csak akkor küldöm a végleges fejlécet!

gerimamy
 
 


Ok, akkor nekiállok átcsinálni a blogot, de akkor most senki ne nézze, mert kezdetleges lesz minden :D
Szólok ha kész! És akkor mindneki csinálhatja amit szeretne :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Fú lányok nagyon belehúztatok.

Gerimamy nagyon jó a fejléc!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Köszi Krisy!Remélem is,hogy mindenkinek tetszik! :D

Akíra:Most azt teszed,amit utoljára küldtem?Mert annak elvileg rózsaszín a háttere!De végülis mindegy!Remélem sikerül.

gerimamy
 
 


Elvileg igen :D
Hát nem tudom nekem kék jött át :roll:
Egyenlőre még szerencsétlenkedek :D
De a fejléc már felkerült :D
Több mint a semmi :wink:
De át fogom csinálni csak idő... :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Ügyesek vagytok csajszik!!!

Geri baba nem semmi 9500 g :shock: Nem is látszik rajta. Mondjuk a 74 cm se semmi :lol:

Én msn-t és Skyp-ot ios használok. Vagyis a Skyp-ot még nem, csak a barátnőm miatt csináltam, de neki meg még nincs internete az új lakásban, szóval az egyelőre még áll :roll:

Megvettük Marci karácsonyi ajándékát!!!
Ilyen Micimackós (milyen lenne :oops: ) négykerekű kisautó, aminek van alja is, amíg nem tudja hajtani. Meg lehet tolni is, és zenél bármihez nyúlok. Hát lehet kiidegel majd, de én választottam, szóval megérdemlem :lol: Valakinek van ilyesmi vagy a másik topicban láttam???

Kedvet kaptam ám Gerimamy én is a fejléc kreálásához Marci blogjában, úgyhogy majd csinálok is egy jót. Most töltögetem fel, szóval nemsokára belinkelem ide és akkor lehet nézegetni :lol: Persze csak akit érdekel :wink:

Kép
Kép
nikole
 
 


Okés,én már láttam,erősen figyelem közben,de tök jó lesz!
Akkor a keretet is erre a kék,tépett háttérre csináljam?
Mi legyen benne?Ugyanúgy a babák,csak más képekkel,meg egerekkel?Vagy mi?Mert akkor nekilátnék.

gerimamy
 
 


Nikole:Engem érdekel,már akartam is kérdezni,hogy megkaphatnám-e a címet,ha persze nem titkos! :lol:
Nálunk láttad a kisautót szerintem!

gerimamy
 
 


Akíra:Mekkora legyen a háttér?800x600?

gerimamy
 
 


http://www.fbmarci.freeblog.hu
De még nagyon kezdetleges, most kezdtem pár napja :oops:
Szóval van mit tanulnom tőletek.
Igen-igen, a kisautót bizti nálad láttuk.
Szerintem ez a tépett kék háttér jó!

Kép
Kép
nikole
 
 


Nem igen volt időm ma délután :oops:
A fejlécig jutottam el azt legalább feltettem!
De még rengeteg minden van :?
A méretet nem tudom most pontosan, de akkora mint a másik gondolom hogyha egész oldalast akartok!
Bár nem tudom hogy itt lehet-e egész oldalas vagy jobb oldalt meg fog maradni az a nagy üres tér, de majd holnap délelött míg Kyra alszik belevetem magam :wink:
De a CSS-be meg tudod nézni a méretet! :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok lányok! Nem voltam par napig. Apaval elutaztunk. Még nem volt időm mindent végigolvasni. Azt viszont latom,hogy nagyon ügyesek vagytok, olyan ügyesen szerkesztitek a babocak blogjait. Jaj lanyok! Én ugy segitenék nektek de ez a h...e modemes net nem enged semmit. Még emailre képet sem tudok küldeni. Újra hívtam a szerelőt kb.4 hét és normalis kiépitett netet igér :-(. Én olyan szomoru vagyok mert Rubenről nem tudok képet felrakni, a babocak kozött mar biztos csak neki nincs képe fent. :-( :-( :-( Nincs valakinek ötle? Azt meg nem kérhetem tőletek senkitől, hogy rakjon fel nekem képet MMS uton vagy levelezési címen keresztül
mert mégis csak egy idegen vagyok. Tehat emiatt nagyon szomoru vagyok. De megnéztem a ti babáitokat és megallapitottam, hogy nagyon gyönyörű minden baba. :-) Ezt őszintén mondom. Na most egy kicsit elkeseredtem... Kellemes napot mindenkinek.

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Sziasztok lányok! Nem voltam par napig. Apaval elutaztunk. Még nem volt időm mindent végigolvasni. Azt viszont latom,hogy nagyon ügyesek vagytok, olyan ügyesen szerkesztitek a babocak blogjait. Jaj lanyok! Én ugy segitenék nektek de ez a h...e modemes net nem enged semmit. Még emailre képet sem tudok küldeni. Újra hívtam a szerelőt kb.4 hét és normalis kiépitett netet igér :-(. Én olyan szomoru vagyok mert Rubenről nem tudok képet felrakni, a babocak kozött mar biztos csak neki nincs képe fent. :-( :-( :-( Nincs valakinek ötle? Azt meg nem kérhetem tőletek senkitől, hogy rakjon fel nekem képet MMS uton vagy levelezési címen keresztül
mert mégis csak egy idegen vagyok. Tehat emiatt nagyon szomoru vagyok. De megnéztem a ti babáitokat és megallapitottam, hogy nagyon gyönyörű minden baba. :-) Ezt őszintén mondom. Na most egy kicsit elkeseredtem... Kellemes napot mindenkinek.

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Sziasztok!

Látom, nemcsak én vagyok ma korán reggel itt. De nekem aztán van mit bepótolnom! :oops:

Képzeljétek, megvettük az autót!!! Ez volt álmaink autója, nem gondoltam, hogy megkapjuk. Nagyon szupi! Tegnap reggel 8-kor indultunk el érte, és du. 6-ra értünk haza. :shock: Balázs olyan jól viselte az utazást, egy szava sem volt. Mármint dumált útközben, de nem is nyűgösködött, semmi. Úgyhogy azt hiszem akár küföldre is mehetünk vele. Majd teszek fel képet a kocsiról.

De egyelőre a blogba szeretnék becsatlakozni. Csak nem tudom hogy kell! (mondtam, hogy 'hót' hülye vagyok hozzá! :roll: Szóval nekem csak be kell írogatnom amit szeretnék? És a képet hogy tudom feltenni? És mekkorát kell/lehet?
Nem szeretném elcseszni amit eddig csináltatok, mert nagyon szuper!!! Nagggggyyyyon tetszik! Hogy TI milyen ügyik vagytok!

Rubinita!
Nem vagy idegen, és szerintem itt bárki segíteni fog feltenni Ruben képeit! (én sajna nem, mert nem tudom hogy kell :? )

sch.judit
 
 


Bakker! Tudtam, hogy nem értek a blogokhoz, de hogy ennyire 'hót' hülye leszek, azt nem gondoltam!!! Azt sem tudom, hogy tudok Balázshoz akár egy szót is beírni. :oops:

Szóval megvan a kategóriáknál Balázs, rákatt, aztán kijön egy üres lap, hogy Balázs bejegyzései, de nem tudok beleírni. Ha meg rákattintok arra a narancssárga vmire, akkor bead egy csomó nemtommit és kész!

Biztos, hogy szeretnétek, hogy én is írogassak a blogba?!? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

De ha vki tud, légyszi segítsen!

sch.judit
 
 


Jó reggelt

Judit: Ahoz, hogy tudj írni a blogba be kell lépned tudod a jelszót?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Rubinita: Szerintem Akíra e-mailjára küldj képet és ő felteszi neked. :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Marcinak boldog 8 hónapot!!!!!

Szerintem nagyon jó a blogja!!!! Tetszik a fekete háttér.
:lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Marcinak boldog 8 hót :D
Judit ne aggódj én is tök hülye voltam hozzá :D még el is rontottam :oops: De Akira segített msn-en :D
De most már én is tudom ha akarod én szívesen segítetek kérdezz mit nem tudsz. Vagy ha van msn-ed akkor ott jobban eltudom mondani már amennyit én is tudok :D Mert azért nekem is vannak hiányosságaim!!
Csajszik olyan nagyon ügyik vagytok! Nagyon szép eddig a blog! Gratula hozzá!
Tegnap megmutiztam Apának és neki is nagyon tetszett.
Na most lépek gyorsan kiporszívózok azt rohanok a közibe aztán majd jövök, addig is jó ügyeskedést :D
Vendég
 


Jaaaaaaaaa!

Nem tudom a jelszót! :cry: :cry: :cry:


Köszi Krisy!!!

sch.judit
 
 


akkor küldöm neked privibe
Vendég
 


Judit ! Szívbol gratulalok az autotokhoz. Egészséggel hasznaljatok! Hol vettétek,hogy sokat utaztatok? Majd tegyél fel képet ha van kedved...Krisy köszönöm szépen a tanácsodat de sajnos emailre sem tudok képet küldeni...elkeserítő...Marci babának En is boldog 8. honapfordulot kivanok...

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Csajok 1 hülye kérdésem lenne natur joghurtot akarok adni kekszel reggelire Dorinának nah azt lehet adni simán vagy is azt is forralni kell?? Vagy egyáltalán kell vele vmit csinálni??? FOGALMAM SINCS!!!! HELP
Vendég
 


Bacsbern nekem azt mondta a dokinő, hogy nem kell vele semmit csinálni én egy kicsit megmikroztam, hogy ne legyen annyira hideg. Csak arra kell figyelni, hogy a joghurt élőflórás legyen.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Judit akkor Bacsbern elküldte neked azzal belépsz és ott tudsz irogatni a Balázs kategória alatt. :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: