Új privát üzeneted érkezett!

Ggabszi, elég lusta háziasszony módjára csinálom a spenótot. Egy mirelit spenótot nagyjából felengedtetek, leöntöm a levét, hozzákeverek két evőkanál grízt, kb. fél liter tejet, beleütök egy tojást, só, bors, fokhagymagranulátum. Rotyogtatom egy kicsit, és mikor már majdnem kész, felkarikázott virslit teszek bele.

Kelimoni, egy időben Anikó sem akart inni. Adtam neki, háromszorosára hígított 100%-os alma, ananász, vagy vegyes gyümölcslevet. Meg néha kubut, de azt még jobban meghígítottam. Érdemes kitapasztalni melyik ízlik Gergőnek legjobban. Nálunk az ananász a nyerő. Mikor már rendesen ivott, fokozatosan visszaszoktattam a vízre. Napközben vizet isznak. Reggel Melinda kakaózik, Anikó hígított gyümölcslevet kap, mert nem ízlik neki a kakaó. A vacsorához is jár egy pohár hígított gyümölcslé, egyébként csak ha vendégek vannak.

Kép
Kép
emike
 
 


Jiny, milyen kórház az, ahol nem engedik, hogy ottmaradj Dóri mellett? Én el sem mozdultam egy hétig Dorka ágya mellől. Igaz, nem fertőző betegsége volt. Nagyon szoritunk nektek, az esti imánkban felvettünk titeket is a sorba. Küldök egy kis pozitiv energiát...

Keli, ha gondolod, átküldöm a pulcsit, hogy ne érezd úgy, hogy nem kapsz semmit :lol: Amúgy ebben a dologban az a szemétség, hogy anyósom 3 évig semmit nem invesztált az unokájába, csak most, hogy már tudja, kitől kapja. Nem győzöm eleget kérni, hogy NE HOZZON SEMMIT, mert nem akarom, hogy Dorka ok nélkül ajándékot kapjon. A gyerekek sajnos ebben a korban az ajándékokat is személyhez kötik, nem győzi ismételgetni: ezt mami hozta...

RKata, köszi, mikrofon meg kamera van, már csak egy hozzáértő pasi kéne. Na, az nem a férjem :cry:

Marcianyu, ez a Holdas téma tetszik :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
koko
 
 


Jiny, nagyon szorítok Dóriért továbbra is!!!!!

Kata, akkor már van igazi férfi, meg kislány is nálatok.... :lol: :lol:

Emike, köszönöm a receptet. Én utálom a spenótot, nem gondoltam, hogyy is lehet csinálni. :shock: Kipróbálom Zsófin! :wink:

Tölti, Balázsnál nálunk is ez a módszer vált be. Akkor egyedül okoskodtam ki kínomban, de bevált. Mi olyan ágyat vettünk Balázsnak, ami rendes nagy ágy, emeletes ágy teteje...olyan.
Így oda tudtam feküdni mellé elalvásnál, és nem csak tudtam, sokszor még ma is odabújok, és megy a susmus, nagy titkoknak megbeszélése.
Sokszor terhes is tud lenni ez az anya, gyere!!!!! ( a férjem szerint én vagyok Balázs plüssmackója) De amikor már ovis volt, és sok időre nem láttam napközben, piszkosul hiányzott. Mindketten nagyon vártuk az esti összebújásokat.
Ma mát természetesen egyre ritkább, és rövidebb...de előfordul még mindig.
Úgyhogy ez hosszú távú "beruházás" :wink: , ami néha teher, de legalábbis nálunk ,többször volt meghitt, várva-várt ,nyugodt öszebújás.
Kiváncsi vagyok a véleményedre később is...nálatok hogy válik majd be hosszú távon.

Ezen a héten már nem tudok többször jönni, csak Dóri miatti aggodalmamban kukkantok be...mindenkinek kellemes hétvégét!
Recepteket továbbra is várom! :wink: :lol:

Kép
Kép
ggabszi
 
 

 
 

Bocsánat a hibákért...rohammunkában készült a hsz.

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Keli: "Remélem, kislánynak érzed magad!"
Ma töltöttem be a 38-at, így különösen övön aluli ütés volt ez!! :lol: :lol: :lol:
rkata
 
 


Boldog szülinapot :):):)
szuperboszi
 
 


Nem akartam ám kiprovokálni, csak nagyon magas labda volt. :)
Köszönöm! :)
rkata
 
 


:)

Nektek van chicco kastélyos csúzdátok, ugye?
Gondolom bevált. Nyáron már nálatok is kettő fogja nyúzni :)

Nézegetem nagyon, szerintem húsvéti nyúl a hátán cipeli ide mind a 78 kilót :):):)
szuperboszi
 
 


Sziasztok!
Dórinak sikerült levinni a lázát! Még mindig nem tudják mi a gond, most a tipp az, hogy Rota-vírus. A jó hír, hogy megengedték, hogy Jiny vele legyen.
RKata: Nagyon boldog szülinapot! (Férjem is ennyi, ez jó évjárat!)
Gabszi: Nálunk 2 nagy kedvenc van hosszú ideje. A spárga főzelék és egy vegyes főzi. Sajnos a spárgának nincs szezonja én tartalékoltam belőle a mélyhűtőbe, de már csak 1 csomagocska spárga van, szóval azt ünnepnapokon kap Hancúr. Nagyon egyszerűen készítem el: megpucolom a spárgát (a csúcsa tartalmazza a vitaminbombát), feldarabolom, megfőzöm (én nagyon rövid ideig főzöm, inkább fedő alatt hagyom puhulni), közben csirkehusit főzök hozzá, aztán bele az egész a turmixgépbe, és én( vessetek meg érte) belerakok banánt is, meg persze egy kevés olajat hogy a vitaminoknak legyen segítsége.
A másik a vegyes főzelék: veszek 2 közepes uborkát, 2 közepes édesköménygumót, 3 közepes burgonyát, ezeket tisztítás után apró kockákra vágom, az édesköménynek a zsenge levélcsúcsait is felhasználom, és felteszem főzni. Felforralom, majd egy pár percig fedő alatt fő még kicsi lángon. Közben a pulykát vagy csirkehusit felkockázom és felteszem főni. Majd, ha minden készen van, bele a turmixba, adok még hozzá egy csipet őrölt köményt és persze olajat, kb 2 kanállal. Ebből kb. 3 adag kajcsi lesz, nálam 1 adag olyan 2-2,2 dl.
Egyébként nálunk a ház fölött angyal szállhatott el, mert Pancsus hónapok óta jó étvággyal eszik. Ma amikor főztem ült a lábamnál, olvasott és 2 percenként kiabált, hogy "Kapsz!". Ilyenkor valami ehető alapanyagot a szájába kellett tennem. Amikor kiejtem a számon, hogy pl. uzsonna, akkor visítva rohan az etetőszék felé és kapaszkodik rá, hogy minél hamarabb feljuthassan. (Ez ugye korábban úgy nézett ki, hogy kiejtettem a számon, hogy uzsonna és visítva menekült a lakás legtávolabbi pontjára)
Mirosz: olvastam a szomszédban a nagyszerű hírt! Gratulálok!
Na, megyek, mert a kisasszony reklamál.
Vendég
 


Mirosz, gratulálunk :):):)
Aztán gyere ám tájékoztatóval!

Hildus, ez nagyon jó hír :)
Most behozza a lánykád a korábbiakat. Aztán jön a tavasz, a levegő, és "kiesz" benneteket a vagyonból :):):)
szuperboszi
 
 


Boszi: igen, nagyon bevált a csúszda, megérte az árát, szerintem Ti is jó vásárt csináltok vele. :) A jatekfutar.hu-nál rendeltem, 100 körül volt (+/- néhány ezer).
Na ja, ha Vince ilyen tempóban fejlődik, nyáron már verekedés lesz, hogy ki csússzon előbb. :lol:
rkata
 
 


Én is a játékfutárt néztem :)
Meg is rendelem, úgyis előrendelés van, tavasszal lesz csak.
Zóra is nagyon nő, de talán idén még vita nélkül kibírjuk.
Ő amolyan lusti típusnak tűnik, amolyan megfontoltnak (három Suttogó féle talpraesett után jár egy kisangyal is :):):), nem olyan kis ügyinek, mint Vincus :)
No nem bánom, mozog helyette eleget a másik 3, győzöm őket lefoglalni...

Viszont körkérdés a félév körüli babák anyukáihoz:

Mennyit esznek a gyerkőcök, és milyen időközönként?

Zorki most lesz 4 hónapos, 180-akat eszik hétfő óta (160-ról emeltem).
Éjjel alszik, de nappal 2,5 óránként üvölt, és rágja az öklét, és éhes. Normális ez ennyi kaja mellett?
Ráadásul zöldeket kakil (bocs...), a mi meg a túlzabálás jele lenne.
Ha itatással húzom az időt, akkor a teától zselés kaki jön szinte azonnal.

Lassan ki se tudunk lépni a házból, gyors kör, és már üvölt is a kaja után...

Ja, és már 7 kiló felett van, bár az utóbbi időben a betegség miatt nem hízott sokat.
szuperboszi
 
 


Sziasztok!

Mi is voltunk ma méreckedni, 4540 gr és 55,5 cm. Születése óta 9 centit nőlt és 2100 grammot hízott. :P Már az esti fürcsi elött és után is 6 órát alszik!!! Olyan büszke vagyok rá! :D

Tviky! A Ti babócátok is szépen fejlődik! :P

Rkata! Nagyon boldog szülinapot!

Mirosz! Gratulálok, jó egészséget, vigyázz magadra, na meg a babára! :P

Boszi! Zorkinak jó étvágyat! :lol: :lol: Had egyen a kis mókus! :lol:

Dórika! Sok gyogypuszi neked! :P

Keli! Cuki kép!!! :P

Kép
vivi1
 
 


Sziasztok!
Nincs sok időm, ezért bár nem szoktam ilyet csinálni de ez most mindkét fórumnak szól.

Dórinak lement a láza végre. Még mindig nem marad benne semmi, hány és megy a hasa, ezért marad az infúzió továbbra is. Holnapra elvileg lesz széklet eredmény és akkor megtudjuk hogy vírus vagy baktérium okozza.
Sajnos a kórházról sokat és rosszat tudnék mesélni, de annyit sikerült elérnem, hogy reggel nyolctól este nyolcig vele lehessek.
Mostmár hogy magánál van fel is fogja hogy hol van, és nagyon nyűgös.
Holnap jelentkezek!

(Simineni! Ne haragudj a telefon miatt!!!)

KépKép
jiny
 
 


Szorítunk továbbra is. +++++
Puszi a kicsi lánynak!
szuperboszi
 
 


Boszi: Vince még mindig 6x eszik naponta tápszert, szigorúan tartja a 4 órás időközöket (+/- fél óra), pedig már volt 2 hét, amikor 5 étkezés elég volt, de aztán visszaállt. :( 210-eket eszik (esti fektetés előtt 240) + 3/4 üveg gyümölcspüré. 2-4 kaki van naponta, az első zöld, a többi sárgás. :) :) Kedden mázsálták, 7950 gramm. Ma kezdtük a tejpépet, 4-5 kiskanállal volt hajlandó elfogadni.
Csenge ilyenkorra már vígan végigaludta az éjszakát - a régi szép idők... :lol:

2,5 óránkénti evés nekem kicsit sűrűnek tűnik. Tutira éhség miatt rágja az öklét, nem lehet, hogy a foga jön? (Bocsi, ha hülyeséget kérdezek :oops: .)
rkata
 
 


Sziasztok!

Jiny! Nagyon sokat gondolunk rátok! Szorítunk, hogy mielőbb otthon legyetek!

Ma Janka is elindult! Nagyon élvezte, Sára nem annyira. Úgy gondolta, hogy a járás az ő kiváltsága. Ugyanis eddíg a Janka csinált mindent előbb.
Nálunk nem igazán van kedvenc kaja, szinte mindenevők. Próbálok úgy főzni magunknak, hogy az nekik is jó legyen ( kevesebb fűszer és só).
Ivás szempontjából Sára a másik véglet, nagyon sokat iszik, alig győzöm pelussal! Mutat az üvegére ill. ha az asztal szélére rakom le is veszi. Kezd önállósodni, éjszaka mikor megébred és a cumiját segítem odaadni, ellöki a kezem, hogy majd ő csinálja egyedül. Így van ez a kertben sétálgatással is, ha meg akarom fogni a kezét, tudtomra adja, hogy ő egyedűl.
Szerencsére anyós fronton csak jót mondhatok, nagyon sokat segít nekünk és a lányok is imádják!
Valami kerti mászóka nekünk is kell majd, a lányok nagyon mozgékonyak, imádnak lépcsőzni, nálunk szerencsére nincs lépcső, de anyósoméknál igen. Szempillantás alatt a 4.-5. lépcsőfokon vannak, én meg frászt kapok és nemtetszésüknek igen csak hangot adnak, amikor leszedjük őket.

Rkata! Boldog szülinapot!

Mamával!
Kép

Fini a torta!
Kép

KépKép
gilice
 
 


RKata, boldog szülinapot!

Jiny! Dorkával ma együtt imádkoztunk értetek, jobbulást.

Keli, Dorka változatlanul utál inni. Vettem már neki hercegnős kelyhet, meg olyan poharat, amin körben fut a szivószál. Minden hiába. Leginkább Nurofenes fecskendővel lövöm be a szájába 5 ml-ként a napi 6-8 decit, ettől egy kicsit zizi vagyok nap végére. Most azt találtam ki, hogy a kisasszony személyesen izesiti a teáját reggel, igy legalább az a 2-3 deci nagyobb kedvvel fogy... :lol:

Kép
Kép
koko
 
 


Rkata!
Nagyon boldog születésnapot!
( Remélem az ütés okozta fájdalom már elmúlt! :oops: :lol: )

Kép


Képzeljétek, a kisfiam tegnap extra sokat ivott ( magához képest ) Délig fél litert!!!! ( Ez sokszor egész nap sem jön össze. :( )


Gilice: olyan édesek a lányok. :) Megírod az egy éves státus eredményeit? :)

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Boszi:
Lili 4-5x eszik naponta, és egyelőre csak tápit. 180-230 között/ alkalom. A reggeli első evés 8-9 között, az utolsó szintén 8-9 között, este már egy jó ideje nem ébred fel. :-)
A hozzátápin mi még nem goldokodhatunk, a bőre miatt nem javasolják, hogy az elkövetkező pár hónapban mást is kapjon. :-(
Lili is nagyon sokat rágja a kezét, de én is inkább a fogára gyanakszom, mert nem nagyon akaródzik a kisasszonynak gyakrabban enni. :-) Ha nem is fog még kibújni a fogacska, de biztos, hogy mozgolódik, annyira folyik a nyála is..

Rkata:
Nagyon boldog szülinapot!!


Mikor jöttök? Nekünk a jövő héten is jó lehetne egy-egy nap, egyezkedjünk! :-)

[b]Jiny:[/b]
Várjuk a híreket Dóriról! Sokat gondolunk Rátok és remélem, hamar meggyógyul a picúr!

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Köszi csajok :)
A foga az lehet, hogy jön, de a 180-at teljesen kiüríti az üvegből 2,5 óránként.
Ez a 180 olyan soknak tűnt, ezek szerint mégsem az. Lassan tölthetem tovább a cumisüveget, lehet, nálunk is legördülne a 230 :)
Próbálkozom...
szuperboszi
 
 


Marci_anyu: a gyerkőcök még nem 100% egészségesek (Vincus is köhécsel még), ezért nem jelentkeztem, hogy lerohannánk Benneteket :), a jövő hét meg még bizonytalan, mert 5 heti távollét után apa végre hazajön szerdán és még nem tudom, milyen tervei vannak. :) Amint tisztán látok :), hívlak, vagy írok!
rkata
 
 


Kata,én sem akarok lemaradni:
Boldog szülinapot!
Kép
Majdnem én is ennyi vagyok, naaa! Mármint 7, mint a tortán is látszik! :lol: :lol: [size=9]

Lányok, a rota vírus szörnyű szerintem. Eddig az a kisgyerek, aki elkapta és én tudok róla, mind kórházban kötött ki. Így pár évvel ezelőtt Balázs is.
Én végig ott lehettem mellette, de a földön aludtam az ágy előtt polifonon, férjemmel váltottuk egymást...szörnyű volt! 2 nap alatt úgy kiszáradt, hogy apatikus állapotba került. Egyébként sem ivott soha sokat, sajna ( Keli!), így a kiszáradás gyorsabban ment. Fogyott 1,5 kg-ot. Egyébként is vékony volt, de így csont és bőr lett!!!!
Mindezt azért írtam le, mert ez ellen a betegség ellen, úgy olvastam, van oltás. Én gondolkodom rajta...Zsófinak.
(Egy gyógyszergyár sem keresett meg.... :lol: :lol:, nem azért írtam. Csak mégegyszer nem akarom!!! )
Dórinak továbbra is szorítok.

Hildus, köszi az S. Judit babakonyhájába illő recepteket. Kipróbálom. Annyit tennék hozzá, hogy én nagyon "lusta" háziasszony módjára, a húst úgy szoktam a főzelékbe tenni, hogy...na, veszek grillcsirkét :oops: , a mellét feldarabolom, lefagyasztom, és csak beledobom a zöldségek közé, amikor főzöm a főzeléket. Egy-két darabot. A májat is nagyon kevés olajon megsütöm, darabolás, gyorsfagyasztó, zacskózás...és bele a főzelékbe a kívánt darabszám. Így legalább a húst párhuzamosan nem kell megfőznöm.Lustaság-fél egészség! :oops: :oops:

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Lányok!! Ma nagy dolog történt! Ádikám kimondta,hogy Anya. Először azt hittem rosszul hallok.

Anyukámmal beszéltem telcsin akkor ujra mondta "Anya, Anya" és mászott felém. Anyukám azt hitte Nikike mondja :D

Olyan boldog vagyok :D

Kép Bírkózó bajnokság:-)

Kép

Kép
töltike
 
 


Töltike :):):)

(Nálunk ma Jedi lovagosat játszanak, Bobi fénykarddal és Ancsa régi karateruhájában aprítja a lepedőleples nagyokat :) Na ezt képzeljétek el :) )
szuperboszi
 
 


Boszi: Képet, képet!! :D
rkata
 
 


Sziasztok!
Jiny hívott: Bebizonyosodott, hogy Rota okozza a problémát. Dórinak nincs láza, ma már egy keveset is evett. DE azt mondta Jiny, hogy azt mondták neki a kórházban, hogy a Rota duplán támad, így holnapra megjósolták nekik, hogy újra magas láza lesz Dórikának. Ráadásul fertőző osztályon van a csöpp lány, egy levegőt szív a himlőssel, a calicissel, a mumpszossal, stb. Az eszem áll meg.
Igen, ahogy Gabszi is írja, pár hónapja már elérhető Magyarországon is a Rota elleni védőoltás. Apropó, Gabszi: a receptek nem S.J.-től valók, az egyik saját, a másik olvasmány, de kifelejtettem, hogy az ubi magját természetesen ki kell vájni. Én úgy szoktam husit készíteni, hogy előre megfőzök jó sokat, lefagyasztom, aztán amikor a főzit készítem, felengedem amennyi kell. Sajnos a lánykám még mindig jobban szereti a pürés kajcsikat, így sokat turmixolok, bár, amióta javul az étvágya már megeszi a darabos főziket, de azokat nem akkora kedvvel. Így ráhagyom még, a gasztron is ezt tanácsolták. Ráadásul nem hajlandó egyedül kanállal enni, 20 hónapos és etetni kell. Lassan bölcsis lesz, elég égő. De szintén a gasztron azt mondták, hogy ne erőltessem, örüljünk, hogy megjött az étvágya, talán a következő lépés az lesz, hogy egyedül is megtanul enni. A darabos ennivalókat persze megeszi kézzel egyedül. Szóval nagyon rafinált a kisasszony.
Tölti: De jó! Olyan boldogság, amikor kimondják, hogy anya, apa. Ma délelőtt vásárolni voltunk és Pancsus kiabált a boltban: "Anyucikám, gyere!" Mejd elolvadtam. Úgy látom Ádámnak nem volt ellenére a bírkózás. Gyönyörű gyerekek!
Keli: Nagyon örülök, hogy Gergi iszik!!
Szép hétvégét Mindenkinek!
Vendég
 


szuperboszi! Az is szuper:-) Gyorsan egy fényképet:-)

hildus! Örülök,hogy Dórika jobban van. Szörnyű milyen körülmények lehetnek a kórházban.

Nincs sírás! Ilyenkor Nikike Ádit csiklandozni szokta és kacag mindkettő :D

Amíg mosogattam Nikike a nappaliban az ablak alatt egy tenyérnyi lyukat fúrt a fehér tapétába és körberajzolta világoskék filctollal. Mikor megláttam annyit mondott " homok" és megmutatta a faltörmeléket a tenyerében. Este majd megmutatjuk Apának, lesz öröm. L :D :oops: :shock:

Kép

Kép
töltike
 
 


Sziasztok!
Csak egy gyors jelentkezés. Mától dupla műszakos vagyok... Gábor is elkapta a vírust. :(
Dórinál már ma estére előjött a második fázis lázasan, hasmenéssel és hányással kellett otthagynom, úgy hogy teli van az osztály és két nővér van a gyerekekre. :(
Szorítsatok hogy én ne kapjam el, mert akkor jön a rossz világ mindenkinek!

KépKép
jiny
 
 


Szorítunk nagyon ++++++++++++++
Jobbulást mindenkinek!!!!
szuperboszi
 
 


Sziasztok!

Ma volt nálunk a doktornéni, Sára 10kg és 71cm, Janka 9,5kg és 70cm. A fej és mellkörfogatuk telsjesen egyforma: 46 és 46,5cm.
Megkapták az agyhártyagyull. elleni oltást is. Nagyon édesek voltak, szinte produkálták magukat a doktornéninek, tapsoltak, táncoltak stb.. Mondta is, hogy felüdülés hozzánk jönni.

Sárát már egy ideje két kanállal kell etetni, ma sikerűlt a kanalával a szájába irányítania a kajcsit. Janka ezen felbuzdulva fogta a kanalát, de nem a saját szájába lapátolt vele, hanem elkezdett engem etetni!

Virágnyelven igen temperamentumosan kommunikálnak, de tisztán érthető szavakat még nem mondanak. Anyaszerű is van köztük, de éjszaka mikor Janka felsírt tisztán mondta álmában, hogy anya, persze ezt napközben nem ismételte meg. Sára viszont mikor zenét hallgattunk, mondta a Jankának: gyere, tánci és megismételte 3x. Ezután vad táncolásba kezdtek!

KépKép
gilice
 
 


Jinykém!
Nagyon sokat gondolok rátok! beszéld meg a szervezeteddel, hogy te nem lehetsz beteg!
Kis családod többi tagjának pedig jobbulást kívánok!

Gabszi Balázskája !
Nagyon boldog névnapot kívánok neked!

Gilice!
Nagyon ügyesek a lánykáid! Ahhoz képest, hogy milyen minimanók voltak, nagyon szépen gyarapodtak.

Töltike!
Nagyon tetszik ez a csikizős kép. Nikike egy igazi amazon, ledönti a lábáról a pasikat.

Boszi!
Elképzeltem a jelenetet a jedi lovaggal. hát, nem hiszem, hogy unatkoznál tőlük!

Mindenkinek szép napot kívánok!
simineni
 
 


Gabszi Balázskájának nagyon boldog névnapot kívánunk! :)
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Balázsnak és Csengének Nagyon boldog névnapot kívánok! Mindkét név gyönyörű, ahogy a viselőik is. (Ha egyszer lesz egy fiam, Balázs lesz a neve :D )
Vendég
 


Sziasztok!

Balázs és Csenge nagyon sok boldog névnapot kívánok nektek!

Jiny kitartás! Te nem lehetsz beteg! Dórinak és Gábornak jobbulást!

Gilice milyen nagyok már a lányok! Nagyon szépen fejlődnek!

Töltike nagyon jók a képek a tesókról!

Boszi Jedy lovagos képet nem kapunk?

Keli az éjszakai felkelésekkel nincs gondom, csak reggel nagyon nehezen térek magamhoz.

Dávid baba a "folyamatosan figyelj engem, hogy mit csinálok" korszakát éli. Nincs egy nyugodt perce. Gyakorolja a járást, több-kevesebb eséssel. Egyenlőre egyedül még nem megy neki, pedig sokszor megfeledkezik a kapaszkodásról és elindulna, na akkor van a nagy bumm! Nagyon ügyesen esik, védi a kis fejét, igaz vannak (fiús) sírások is.

Szép napot mindenkinek!

Kép
madri
 
 


Jiny családnak jobbulást!

Balázskának és Csengének Boldog névnapot! :P

Kép

Kép
vivi1
 
 


Sziasztok!

Rég nem voltam, így a lemaradásaimmal kezdem:

Mindenkinek akinek volt és van a születésnapja, névnapja, utólag is nagyon sok boldogságot kívánok!

A képek szuperek, az összes gyerek tüneményes! :)

Drága Jiny! Dorkának és Gábornak mielőbbi gyors gyógyulást kívánok, és nagyon szorítok, hogy Te ne legyél beteg!

Vki kérdezte korábban - talán Kelimoni -, mi van velem. Köszönöm helyrejöttem, mostmár minden rendben.

Mindenkinek szép hétvégét! Majd még jövök.
Vendég
 


Sziasztok! :lol: :P

Balázskának nagyon boldog névnapot kívánok! :lol: :P Kép

A gyerekektől olvadozok, inkább ugye még olvasok, és közben mosolygok, milyen szép és jó is lesz nekünk.. :lol: :P

Ma hazakerült a kiságy, a babakocsi stb. :lol: :P :lol: Nagyon szép minden, rettentően örülök, a föld felett járkálok, és már látom bennük a mi kis törpénket. :lol: :P

KépKép
ancsúr
 
 


Balázsnak és Csengének boldog névnapot :):):)

(Lesz kép, csinálok :) )
szuperboszi
 
 


Csenge és Balázs!

Névnapotok alkalmából nagyon sok boldogságot kívánunk!! :-)


Jiny:
Remélem jobban vannak a betegek és Te megúsztad!! Jobbulást! Írj, ha tudsz!

Matiba:

Örülök, hogy végre jelentkeztél, de jöhetnél gyakrabban és írhatnál többet magatokról!! :-) Fiúk, hogy vannak?? Olyan nagy csibészek lehetnek már! :-)

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Sziasztok!
Dóri ismét infúzión van. :( Gábor ha lehet még betegebb... :( Én jól vagyok!!! Csak nagyon fáradt vagyok...
Köszönjük mindenkinek a szurkolást!

KépKép
jiny
 
 


Csenge, Balázs, Istenke éltessen benneteket, boldog névnapot.

Jiny, kitartást és sok erőt, a nehezén talán már túl vagytok, hiszen megvan a betegség oka. Millió puszi a pici lánynak, meg apjának!

Kép
Kép
koko
 
 


Balázsnak és Csengének nagyon boldog névnapot kívábunk!

Jiny! Jobbulást a kis családnak! Virtuális gyógypuszik mennek Dórinak.

Kép

Kép
töltike
 
 


Kedves lányok! Balázs nevében köszönöm, hogy gondoltatok rá. :lol:

Én is kedves kötelességemnek teszek eleget most:

Kedves Csenge!
Boldog névnapot!


Kép

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Sziasztok!

Csenge és Balázs: Nagyon boldog névnapot kívánunk!

Jiny: remélem jobban vagytok és te nem vagy beteg!

A napsugár ezt rajzolta a falra: cumisüveg idill!
Kép

KépKép
gilice
 
 


Sziasztok!

A másik oldalra felraktam a babaszoba képeinket. :lol: :P :lol:

KépKép
ancsúr
 
 


Csengének nagyon boldog névnapot kívánunk! :)
Keliék
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Gilice!

Szuper a fotó. :) Ezt észrevenni. :)

Ancsúr: megnéztem a szobát. :) Ahol ekkora lelkesedéssel készül a bútor, ott aztán lesz babarajongás. :) ( Remélem rövidesen. :) )

Ma egy kicsit el vagyok havazva. A kisfiam ma a kisördög időszakát éli. Mindent ledobál, kipakol, kint több alkalommal is hasravetette magát az aszfalton, a boltban egyfolytában nyafogott. Én pedig eléggé intoleráns voltam ezekkel a dolgokkal szemben.

Az igazi ok persze nem Gergi rosszcsontsága.
Hanem az, hogy az én drága anyósom lassan két hónapja nem jött át Gergőhöz, pedig 5 percre lakik tőlünk. A szomorú az, hogy nem is érdeklődik iránta. Sosem hívna föl, hogy hogy van esetleg, hogy vagyunk.
Gondolkoztam azon, hogy ez helyzet minek tulajdonítható. Másra nem tudok gondolni, csak arra, hogy az én egyetlen kisfiam nem vérszerinti unokája. Már-már tálcán kínáljuk és mégsem kell.
Ezzel szemben az én szüleim 200 km-ről rendszeresen, havi egy-két alkalommal elutaznak hozzánk, hogy láthassák Gergőt. Minden nap beszélünk telefonon és Gergi kiabálja anyukámnak, hogy mama. :)
Különösen fáj, mert szeretném, ha a gyermekemet elfogadnák a körülöttünk élők és úgy érzem, pont az nem tesz egy lépést sem,aki tehetne.
Irigykedve néztem ma is a nagyikat, akik sétáltak az unokáikkal.
Nagyon bánt az is, hogy látom a férjemen, hogy Őt is bántja ez a helyzet. :(

Legszívesebben megmondanám ANYUKÁNAK, hogy mit gondolok róla.

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Elnézéseteket kérem sokáig nem voltam errefelé. Elég jól bonyolódtak felénk a dolgok, még a Klub oldalára is alíg jutott időm.

Először is mindenkinek sikerekben, szeretetben gazdag boldog új évet kívánok így nagyon utólag.

A szülinaposoknak akiknek ezidáig volt sok sok sok boldogságot!

A feltett képeken a gyerkőcök nagyon aranyosak, így utólag megértem olvasgani az üzeneteket és végignézni a képeket rólatok. A betegeknek jobbulást és mihamarabbi 100 %-os gyógyulást.

Nálunk Dini nagyon örült a karácsonynak, szinte nem is aludt, mindíg a játékokon járt az esze. Gondolom nem vagyunk egyedül ezzel. Nagyon gyorsan növöget. Október óta már teljesen feléri a villanykapcsolót, beszéde nagyon sokat fejlődött, és sok mondókát tud már egyedül elmondani. Étvágya határtalan. És még rendesen a dackorszakát éli.
Most csak ennyit írok. De most már sűrűbben látogatom ezt a fórumot is.

Mindenkit üdvözlök!
V. Zoli Kép Balatonnál Dinivel

V. Zoli
tirox
 
 


Keli!
Én mélységesen át tudom élni,amit érzel, ugyanis én is hasonló cipőben járok veled! (sőt talán a mi helyzetünk még egy kicsit rosszabb is...) Már annyiszor le akartam írni, de sehogy sem sikeredett nekiállnom. A lényeg az, hogy az én szüleim teljesen megszakították velünk a kapcsolatot, mikor Norbit hazahoztuk. :cry: :cry: :cry:
Biát sem akarták az elején elfogadni, aztán végülis kibékéltek a helyzettel.Roli érkezése nagy öröm volt számukra, de annyira mégsem, hogy Norbit is elfogadják , vele és Biával együtt . (Zoéról már nem is tudnak.)
Nagyon zavar a helyzet, de egyre inkább úgy néz ki, hogy nem tehetek semmit. Igazából persze nem (csak) velem szúrnak ki, hanem a gyerekekkel.
Öröm az ürömben, hogy a nagynénémék teljesen átvették a nagyszülői szerepkört, ami gyerekeknek hatalmas öröm. (de azért persze ez nem teljesen ugyanaz)
Keli írtam már,megjött a cd-köszike!

Jiny! Jobbulást mindenkinek!!!!
steiff
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?