Új privát üzeneted érkezett!

Azannya, már egy évesek a Gilice-lányok???? :shock:

Isten éltessen Benneteket!!! :)
rkata
 
 


Sziasztok!!!!

Köszönjük szépen a jó kívánságokat!
Nekünk is hihetetlen, hogy már 1 évesek!

A technika ördöge 2x is megtréfált a héten, elszállt amit írtam. Pedig nem könnyű a gép elé ülnöm. A lányok igen aktívak, Sára ezerrel rója a köröket, Janka még nem indult el, de így is tud meglepetéseket okozni!

A szülinap nagyon jól sikerűlt, szűk családi kőrben 16-an voltunk!
A tortákat az egyik nagybácsi csinálta, aki cukrász. Sára gyűrte magába, Janka inkább a nagyi pogácsájára gerjedt. Ajándék is volt bőven így még fürdés után is bontottunk. Elfáradtak rendesen!
Én is hulla vagyok és holnap dolgozom.
Na, de jöjjenek a képek!

Megnézhetem?
Kép

Virág!!
Kép

Boldog szülinapot!
Kép

Egészségünkre!
Kép

Bontsuk ki!
Kép

Si-hu-hu!
Kép

Még ez is!
Kép

És még van fotó bőven, nehéz volt választani!
Köszönjük, hogy gondoltatok Ránk!!!!
Jó éjt mindenkinek!

KépKép
gilice
 
 


Húúúúúú, Rkata, micsoda bongyor frizura! Na, nekem nagyon bejön! :lol: :lol: :lol:

Madri: Mennyit változott Dávid! :) Nagyon szép pofikája van. :)

Gilice: A szűkkörű bulik isteniek. :lol: :lol: :lol:
A csajok meg tündériek. :)

Nekem a születésnap dupla ünnep!
A kismanóm szülinapja és szülőségünk évfordulója. Vagy ez így hülyén hangzik? :oops:

Mindenkinél szélvihar van ismét? :( :( :(

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 

 
 

Drága Sára és Janka!
Isten éltessen sokáig Titeket!
Kép

Csenge haja nem semmi. Kérdezd meg Kata, cserélne-e velem? Ha, igen: stip-stop! :lol:
Nálunk Zsófi haja össze-vissza, mint egy kiscsimpánznak.

Szélvihar nálunk is van, sajna! Zsófi utálja! :cry:

Nálunk a hétvége híre: Zsófi egyedül, kapaszkodás nélkül áll. :lol: És amikor megunja, nem eldől, hanem leereszkedik guggolásba és lecsüccsen a popójára. Annnnyira büszke vagyok rá!!
Dumálgat is már. Én vagyok a mememama, a kaja meg a hemham.
Obea, Gréti nagyon ügyes, hogy pápázik. Nálunk Zsófi még nem mondja és nem mutatja! :lol:


Balázsra is nagyon büszke vagyok. Balázs félévi értesítője nagyon jó lett, mindenből a legjobbat húzták alá ( szöveges értékelés van, nincs osztályzás), kivéve a munkatempónál. Ott az önálló, kicsit lassú munkavégzést húzták alá. :lol: Hát, ezt magamtól is tudtam!

Kép
Gondolkodom a következő rosszaságon!

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Ja, és Jiny, a vers csodaszép!

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Hát csajok, gyorsan nőnek a gyerekeitek, enyém is ilyen gyorsan fog? :):):)

Mai Bobiszáj:
Nem akar kijönni a kádból.
Mami: Gyere ki a vízből.
Bobi: Pofa be a szádat!
Mami: Hogy beszélsz te az anyáddal?
Bobi: Csúnyán....

Szóval miből lesz a cserebogár?
szuperboszi
 
 


Sok boldogságot kívánunk a már nem is olyan picurka ikerlánykáknak!!! :P :P :P
steiff
 
 


Gilice lányoknak és szüleiknek sok boldogságot kívánunk! Mera& Co.

Kép
mera
 
 


Gilicének és az Ikreknek nagy ölelés az első szülinapon :P :

Kép

KépKép
amneris
 
 


Sziasztok!


Ne haragudjatok, hogy ismeretlenül zavarlak Titeket ilyesmivel, de szeretnélem megkérni Titeket, hogy szavazzatok a kisfiamra. Már csak 2 nap van hátra, és 75 szavazattal vagyunk lemaradva az elsőtől. Talán még behozható.
Légyszives még szavazzatok még ma és holnap! Esetleg szóljatok néhány ismerőseiteknek is, hogy szavazzannak a Mátéra.

http://www.jatekfutar.hu/szavazolap.html

Referencia szám: 2006_00776 Máté

Köszönöm, hogy szavaztok.

Zsani

Jaaaa....és a kisfiam is írt Nektek:)

Anyukám azt mondta, rajtad múlik, hogy enyém lehet-e az a sárga quad, aminek a fényképét már lassan egy hónapja mutogatja nekem, kérlek ha nem felejtesz el és nem nagy kérés gondolj rám még 2 napig, nagy örömet okoznál nekem…

Máté
Vendég
 


Gilice, Janka és Sára
Sok puszi és ölelés :!: Isten éltessen benneteket :!:

Szenzációs hírem van. Nem szeretném elkiabálni, de Péter 2 napja fürdetés utáni evéstől, ami 20.30 reggel 4-kor ébred. Nem akartam elhinni. Remélem ez mostmár így marad.

Kép
tviky
 
 


Tviky :):):)
Maradjon is így :)
szuperboszi
 
 


Tviky, Szuperboszi

Légyszives szavazzatok a Mátéra, nagy örömet okoznátok Neki. Minden szavazat számít és már nem volt jobb ötletem, mint megpróbálni a babanetes topikokat.

Köszönjük
Máté és Zsani
Vendég
 


Kép
kavicska
 
 


Ez tök jó!
a kép elment az írás elszállt
Sembaj majd valamikor elküldöm újra!

A lényeg!

Gilice!
Boldog szülinapot a csajoknak ,akik csodaszépek!

Rkata!
Gyönyörűek a gyerkőcök,és Csenge hajkoronája csodaszép!
Vincus pedig igazán ügyes!

Tviky!Neked drukkolunk! :lol:

Obea!
Örülök,hogy végre sikerült a pénzügyek rendezése!

Puszi!
kavicska
 
 


Sziasztok!
Janka és Sára! Nagyon boldog szülinapot kívánok!
RKata: Csenge milyen nagylány lett! És ez a haj! Irigy vagyok rá.
Tviky: De rendes ez a kislegény!
Keli: Lehet, hogy írtad már, csak elkerülte a figyelmemet..szóval, mi a helyzet Gergi visszatérő lázával? Előbbre jutottatok már?
Egy kis Pancsimondta:
Már legalább 30 perce altattam, hasztalan. Többször elmondtam, hogy légyszaves csukd be a szemedet, mertjönnek az alommanók, de azokat csak csukott szemmel lehet látni, stb, stb. Minden hasztalan volt. A végén erélyesen, kissé felemelve a hangomat szóltam: "Tessék mostmár becsukni a szemedet!" Mire jött a válasz panaszos hangon: "Elromlott"
Igyekszem sűrűbben jönni, a vizsgaidőszak befejeződött. (alig élek)
Hildus
Vendég
 


Anikónak nagy kedvence mostanában a spenót. Így eszi:

Kép

Kép
Kép
emike
 
 


Sziasztok!
Jiny kért meg, hogy írjak. Dórika nagyon beteg lett mára virradóra, nagyon magas a láza, nem eszik, a folyadékot is kihányja. 10 perce értek be a gyermekkórházba. Arra kér mindenkit, hogy nagyon szorítsatok nekik, hogy mihamarabb meggyógyuljon a csöppség.
Vendég
 


Dorka!

Jobbulást!!! Jiny írj, ahogy tudsz, hogy mi van Dórival!!

Nálunk sem rózsás a helyzet, Lili bőre megint nagyon csúnya lett, úgy tűnik nem tetszik neki a krém, amit az ekcémára kapott. :-( Most elviszem az én bőrgyógyászomhoz, hátha tud adni valamit ami tényleg (és hosszú távon) használ.

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Jiny!
Nagyon szorítok Dorikának!

Az én lányom is hány es hasmenése van. Bekepott valami bacit. Remélem nem tart sokáig!
simineni
 
 


Gondolok én is Dórikára, remélem hamar jobban lesz.

Kép
Kép
emike
 
 


Minden beteg babának jobbulást!
Kép

Kép
vivi1
 
 


Jiny!

Szorítunk mi is! Gyógyuljon meg gyorsan Dóri!

KépKép
gilice
 
 


Sziasztok Lányok, majd egy hétre én is kiestem a vérkeringésből, most olvastam utána mi mindenről maradtam le. (szülinapok, minitalik...)
Gilice, Isten éltesse a lányokat, meg a szüleiket. Tündériek. Az októberi Gólyahires talin még annyira egyformák voltak, most meg már van némi különbség is közöttük (bocs, de a kivülálló szól belőlem, gondolom ti első perctől fogva tudjátok melyik-melyik). :lol:
Keli, nálam is az apa ölében c. kép a nyerő, különösen nagy elismerés az "embernek" érte. Az én uram minimum bekapcsolt volna egy focimeccset közben, vagy mittudomén...
Marcianyu, Laura pocakján és homlokán is van ekcéma, irtó fehér és érzékeny a kis bőre. Egymástól függetlenül a védőnéni és a doktornénink is azt javasolta, hogy kizárólag a fürdetőkrémmel kenjem be fürdés után (az a nonionic cucc, tudod). Pár napja kenegetem, s már majdnem elmúlt.
Tudom, elfogult vagyok, de anyós ügyben úgyis én viszem a pálmát. Amikor a nagysasszony megdicséri Dorka rucijait, mindig mondom, hogy turi ruhák. Múltkor magamnak is turiztam egy baromi jó télikabátot, ami mellesleg vadi új volt, s mindenki (anyósom is) megkérdezte, hol vettem. Ezen felbuzdulva múltkor meglátogatott minket, leosztotta a gyerekek ajándékait, majd megdicsőült mosollyal átnyújtott nekem egy zacsit: ezt neked túrtam. A zacsiban egy fekete-fehér valaha jobb napokat látott használt pulcsi volt, ami bűzlött egy vadidegen női parfümtől. Azt hittem elájulok... Sajnos lépcsőházi gondolkodó vagyok, képtelen vagyok csipőből tüzelni, de már gondoltam rá, hogy visszaküldöm neki, mondván ez inkább az ő stilusa. Kiváncsi lennék, felveszi-e. (Ő u.is C&A-ból öltözik)

Kép
Kép
koko
 
 


Jiny, Dórinak jobbulást. Amikor az én Dorkámról kiderült a vesemedencegyulladás, úgy zokogtam, hogy alig tudtam vezetni, annyira meg voltam rémülve.
Ggabszi, nagyon trendi a kislánykád: barna -rózsaszin. csinos, mint anyukája. Nagytesó félévi értesitőjéhez gratula, az ész a fontos :lol: :lol: :lol:
Rkata, mindig ilyen hajú gyerekről álmodtam, mint a te Csengéd, ezért Dorkának kicsi korától visszafelé simogattam a haját, hátha begöndörödik. Nem jött be, szögegyenes és vékonyszálú a haja. Nem adom fel: Lauránál újra próbálkozom.. :lol: :lol:
Tviky, de jó, gratulálok az anyakönyvi kivonathoz. Nekünk pár napon belül kell megkapnunk a jogerős határozatot, s akkor irány az anyakönyvi hivatal. Nem tudjátok, ezt személyesen kell intézni? mert akkor irány Szolnok :cry:
Gratulálok Péterke alvókájához, Laura is jó úton halad, este 11 -től hajnali 5-ig alszunk :lol: :lol:

Kép
Kép
koko
 
 


Töltike, de jó nektek, hogy a gyerkőcöknek külön szobája van. Nálunk egy szobában alszanak, s bizony a késő esti és hajnali etetések megzavarják Dorkát. Nem mindig ébred fel, de nyugtalanabbul alszik olyankor.
Ildikó, gyönyörűek a gyerekeid, s szemmel láthatóan imádják egymást. Sohasem volt féltékenység közöttük?
Steiff, szuper ötlet volt a visszapillantó tükör, már meg is vettem, köszi. Azóta egymásra találtunk az iwiw-en is, ez nagyon jó.
Skype-om nincs, de szivesen beruháznék. Mi kell hozzá?
Bocsi, hogy három részletben küldtem a hozzászólást, de miután egy fontos művem pár napja elszállt az éterben, óvatosabb vagyok. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
koko
 
 


Gilice! Sok boldogságot kívánok az egyéves nagylányaidnak! Mindíg úgy örülök, ha teszel föl képet a róluk, annyira aranyosak :D

Kép

Kép
Kép
emike
 
 


Sziasztok!

Gilice Boldog szülinapot a gyermekeidnek így utólag:-)

Dóri babának jobbulást kívánunk!

Tviky! Gratula az anyakönyvihez! Az éjszakáért irigyellek! Nálunk még Ádiféle ébresztő van párszor. Nem vészes, iszik és visszalaszik.

Nikikével nehezebb most. Keresi a határait. Ugyhogy néha van ám hisztike főleg lefektetéskor. Hiszti mert velünk akar aludni.

Tegnap voltunk a védőnéninél és a dokinéninél. Kaptam ezzel kapcsolatosan tanácsot! Nem tudok elég hálás lenni érte mert bevállt!!!

Amugy a gyerekek szépen fejlődnek. Nikike 5 cm-t nőtt , Ádika már 10 kg 30 dkg :shock: :D

Kép

Kép
töltike
 
 


Ezt el kell mondanom! A Tv-ben egy csatornán épp a borotválkozásról volt szó. Nikike ideállt elém és megszólalt
"Ityi (Niki) baba borostás" és símogatja az arcát.

Múlt héten arra megyek be a szobába ,hogy Nikike forgolódik az ágyon és hangosan kiabál" segítség, segítség". Gőzöm nincs honnan vette:-) Az Apjától és Tőlem tuti nem lát ilyet itthon :D

Kép

Kép
töltike
 
 


Jiny, nagyon szorítunk Dóriért! Remélem azóta már jobb a helyzet!
Írj róla, légyszí, amint tudsz!

Tölti, leírod mi az a tanács? Nagyon kiváncsi vagyok rá, mert az altatásos dolgok mindig kifognak rajtam! Zsófinak változik asszem a napirendje, de az alvás mostanában ( nappali) nem nagyon akar menni. :?

Tviky és Koko, gratulálok a kis mormotákhoz!


Hildus, ez az elromlott..jóóó! :lol: :lol: Nekem is...csak én kinyitni nem tudom! ( Tanulok a lányodl!) :)


Bocs, lányok, hogy így eldicsekedtem a gyerkőcökkel, nem kérkedésnek szántam.... :oops:

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Emike, te hogy csinálod a spenótot, hogy ilyen nagy kedvenc?

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Lányok, nálatok mi a kedvenc babakaja?
Hátha valami klassz ötletet plagizálhatok Tőletek, mert már a zöldségpüréket nagyon unom. (Zsófi nem! :lol: )

Nálunk most a kedvenc a paradicsom+krumpi+csirkehúsi+reszelt sajt.

Kép
Kép
ggabszi
 
 


ggabszi!

Nálunk a nappali alvással nincs gond. Lerakom és alszik.
Este már fürdetés utáni öltözésnél indul a hiszti ,hogy "oda oda " és mutat a szobánk felé. Pedig a szemén alig lát ki olyan fáradt.

Az előző hét ugy nézett ki,hogy minden este ott aludt közöttünk és éjszaka osontam át vele a saját ágyába. Már mindent kipróbáltunk. Játék vele stb..
Sírni természetesen nem hagyom az szerintem nem vezet semmire.

A védőnénink azt tanácsolta,hogy ne hozzam le a nappaliba, ne vegyem magam mellé a hálónkban az ágyunkba ekkor mert így érvényesíti a kis akaratát. De ez így nagyon nehéz amikor az ember szíve szakad meg a keserves hisztitől.
Ugyhogy inkább villanyt lekapcsolom ( csak a kis világító ég) , van egy kanapé a szobájában lefekszem vele oda és magamhoz húzom, csillapítom, éneklek neki és megnyugtatom. Kb 3-4 perc mulva már nem üvöltött hanem hozzámsímult és elaludt. Akkor berakhattam a kiságyába és aludt reggelig mint a bunda.

A másik,hogy le kell cserélnünk neki a babaágyat. Ugyhogy hétvégén ágyvásárlási procedúra.

ggabszi! Nálunk a sütőtök főzelék( saját) a kedvenc és a vadas ízesítésű bébikaja. Azonkívül a kukoricakását is imádta mindkét baba, gyümivel stb stb.

Ádinál egy a lényeg! Borsó ne legyen a kajában még nyomokban sem mert ugy szembeköp vele mint a szél.

Kép

Kép
töltike
 
 


Jiny most írt smst: Dorka láza továbbra is nagyon magas, infúzión van. :(
Annyira szorítok a kismanónak, remélem nem lesz ettől komolyabb baj.

Gabszi: Le se merem írni :oops: :oops: :oops:
Nálunk jelenleg a vajas - nutellás kenyér a kedvenc és a levesek minden formában.

Az alvás nálunk sem megy túl jól mostanság. :( Ha éjjel apa ébred Gergihez, nem hajlandó visszaaludni. Nyújtja a kezét, hogy ölbe szeretne menni.
Apa ilyenkor: Gergő nem akar aludni, mit csináljak?
Anya: Tedd vissza a kiságyba és gyere ki a szobából ( kegyetlen anya )
És láss csodát, 2 perc múlva Gergő ismét alszik. :)

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Dorkának innen is jobbulást és sok sok puszit!!!!

Ggabszi, nálunk "cukoró" fut "kólával" :)))))))))))) Ja és fagyi (de az ugye tejtermék :)

Szerencsére Bobi mindent megeszik, így vele könnyű a helyzet.
A sütőtököt és a céklát szerette nagyon piciként.
Sokáig Sinlaccal sűrítettem a kajáit.

Most inkább én figyellek benneteket, picurnál nálunk is belép lassan a kaja :)

Koko! Küld vissza anyósnak, hogy neked nagy, de neki biztosan jó lesz :)
(Kedves férjem nek anyja borotválkozás utáni arcszeszt hozott szülinapjára - aki ugye 15 éve nem borotválkozik csak évente 1x)
Pedig neki nem is az anyósa ::):):)
szuperboszi
 
 


Sziasztok!

Jiny Dorkának jobbulást kívánunk!

Ggabszi nálunk minden kedvenc, ami nem zöld (kívéve a brokkoli :P ) Külön favorit a gyümölcs, abból nem tudok annyit adni, hogy elég legyen :P

Töltike köszi az altatási-alvási tanácsokat! Nálunk ez sajnos nem vált be, mivel Dávid folyamatosan ellenőrzi, hogy hol van. Ha nagyon rossz az éjszakánk, akkor sajnos mellettünk köt ki és ott alszik. Egyébként a fiamban óra található, ami kelti éjfélkor, 2 óra 20-kor és fél négykor. Ezek a tuti ébredési időpontok :oops:

Koko csatlakozok Boszi ötletéhez :roll:

Szép napot mindenkinek!

Kép
madri
 
 


Jiny:
Jobbulást Dórinak, remélem, hamarosan jobb híreket hallunk!

Koko:
Szerintem a mi anyósainkat össze kellene hozni, biztos jól megértenék egymást... :-) (aztán esetleg kilőhetnénk őket a holdra?? :oops: :lol: )
Anyósom a múltkor, amikor olyan kedves volt velem, csak nekem hozott ajándékot... a szülésről a cd-t, Marcinak semmit... Mondjuk Marci kb. 50 x kérdezte meg, hogy hozott-e meglepit.. :-) Nem nagy dolgokról lenne szó, de mondjuk egy krémtúró?? Hát, nem jutott eszébe. :-(

Ma Lilivel lementünk a doktornénihez tápiért és szuper volt! :-) Ott volt a kedvenc védőnénink és megint adott egy csomó jó ötletet pl. Macialtatás ügyben. Erről nem tudok jó tapasztalatokat írni, örültem, hogy itt is felmerült a téma! :-)

És úgy hallom, felébredt a kisasszony... később még megpróbálok képet feltenni.

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Kelimoni! Csak Ádi kedvenceit írtam. Niki kedence a sült kolbász :oops: :D
Ja igen és a csokiért hiszti van karácsony óta. Az Apja mondja Neki" Nikike ez az utolsó" . Azóta Nikike elénk áll és feltartott ujjal kéri az "utolsót".

Kép A járókában

Kép tesókák

Kép

Kép
töltike
 
 


madri! Nálunk Ádi elalvásával nincs gond. Inkább éjszaka a sok apró ébredésével. Bár régebben azért voltak ébrenlétek de azt a fogzásra fogom. Most jobb.

Azt gondolom éjszaka azért ébred mert nem találja a gyongókáját
(egy pelus) amit gyűröget vagy szomjas.

Ő reggel ébred hamarabb és akkor mellettem az ágyba eszi meg a reggeli tápit.

Nikivel eddig semmi baj nem volt. Most pár hete indult ez a dolog.
Ma éjszaka meglátjuk hat-e a tegnapi megoldás.
Szorítsatok!

Kép

Kép
töltike
 
 


Segítsetek!

Gergő alig iszik folyadékot, mostanában pedig még a korábbinál is kevesebbet. Napi 2 dl tea és 3 dl tápi + a leves, ha éppen az a kajcsi.
Hogyan itassam meg? próbáltunk pohárból, kanállal, sportkupakkal, sőt gyógyszeradagolóval is. :(

Mostanában kellemetlen a lehelete és ennek egyértelmű oka a kevés folyadék. :(

Ha vkinek van vmi jó ötlete..... Nagyon megköszönném!

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Ja!
És nagyon irigyellek Titeket!
Nekem anyósom évek óta egy fűszálat sem hozott. :lol: :lol:

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Most olvasom, mi van Dorkával, nagyon szorítunk, hogy mihamarabb jobban legyen, Jinynek is sok erőt!!

Koko: a skype-ot le tudod innen tölteni:

http://www.skype.hu/

Max. egy mikrofon kell hozzá, ha nincs beépítve a gépedben, meg egy webkamera, ha szeretnéd, hogy lásson a másik fél. :) (Minimális beruházás mindkét szerkentyű.)

Ma levágattam a hajamat, Csenge megjegyzése: "Anya, olyan vagy, mint egy kislány." :roll: :oops: :lol:
rkata
 
 


Kelimoni!

Szerintem próbálj uj valamit bevezetni. Talán tea helyett néha kubu vagy ilyesmi. Tejcsi esteleg lassan? Vizezve?
Talán többet inna belőle..

Kép

Kép
töltike
 
 


Annnnyyira jót nevettem, megosztom veletek is! :-)
A férjem és a húgom egy munkahelyen dolgoznak. Ma egy családi csűrcsavar (nem részletezem) okán Péter ment el a tesóm kisfiáért az iskolába. Nem várta meg a suli előtt, hanem bement érte az osztályterembe, ahol Dani így mutatta be a tanárnéninek: Ő anyukám főnöke! :lol: :lol:
Kár, hogy nem láttam Péter arcát, gondolom, jól megnyúlt... és a tanárnéni mire gondolhatott? Milyen jóban van az anyuka a főnökével! Aki egyébként egy tök jó pasi! :-) :-)

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Kelimoni:
Kérjem el neked a szülős cd-t?? :lol: :lol:

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


És a képek..

Kép

Kép

Kép

Kép Lili 1/2 perc alatt a sarokban.. :-)

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Lányok! Jelentem az elaltatási taktikám bejött. Nikike alszik. :D Igaz, már pizsi felvételekor indult a hiszti.

Tanultam a netről altató mondókákat. Nagyon tetszett Nikikének.

http://gedeon.fw.hu/

Kép

Kép
töltike
 
 


Marcianyu: Még mindig itt vihogk a főnökös sztorin. :lol: :lol: :lol: :lol:

Gyerkőcök ismét tüneményesek. :)

Rkata: Remélem, kislánynak érzed magad! :D

Tölti: Nagyon szupi altató vagy. :)
Ádám kifejezetten hasonlít Apára. Nemhiába, a gének... :)

Madri: tarst ki! Egyébként, hogy bírod a nappalokat az éjjeli riadók után?

Találtam egy képet a telefonomban a kismanómról. :)
Szinte hihetetlen, hogy ez ŐŐŐŐŐŐ! :)
Első hosszú utunk anyukámékhoz. Még 2 hónapos sem volt. :)

Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Keli
Nagyon tetszik ez a kép!

Mi ma voltunk a 2 hós tanácsadáson és védőoltáson.
Péter alig nyikkant a tűszúráskor, hősiesen viselkedett. Eddig be sem lázasodott, szépen elaludt.
4900 g, 57,5 centi, 2 hónap alatt 5, 5 centit nőt, magas legény lesz belőle.

Dorkáért imátkozom, hogy mielőbb meggyógyuljon.

Jó éjt!

Kép
tviky
 
 


Sziasztok!
Először is nagyon köszönjük hogy ennyien gondoltok ránk. Az hogy most itt ülök sajnos most egyben rosszat is jelent. Ma este Dórit átvitték a fertőzőre, ahova nem mehetek vele. Továbbra is nagyon magas a láza, bár ma már elfogadta a teát, de vagy kihányta, vagy egy az egyben átfolyt rajta. :(
Holnap fél 11re kell menni a kórházba akkor van a doktornéninek "fogadóórája" és utánna elvileg kicsit beengednek hozzá.
Újra üres a gyerekszobánk... az első éjszakám nélküle amióta hazahoztuk a kórházból. :( Kikötözve egy ágyhoz, nélkülünk, lázasan... megszakad a szívem.
Szorítsatok hogy minél hamarabb kiderítsék hogy mi a baj, és hogy jöhessen haza.

KépKép
jiny
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: