Új privát üzeneted érkezett!

VINCUSNAK NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT!!!

Kép

Kép
töltike
 
 


Sziasztok!
Édesek a gyerkőcök még mindíg, és egyre inkább :))

Tölti : Köszönöm :))

Gratula Lilihez :)
mangoo
 
 


Boszi!
Ezt a kocsit találtam, könnyű,viszonylag keskeny, esernyőre csukható.
Kép

Gondoltam még két esernyőre csukható sportkocsira, amit ikerkapoccsal lehetne összekötni, de van egy ikres oldal, ahol nagyon lehúzták ezt a megoldást, mondván úgy nagyon nem stabil.
Az a gond, hogy igazából nem tudom, hogy Rolinak meddig kell még babakocsi. Mostanában egy óborzalom vele közlekedni: beül a kocsiba, aztán kiszáll, sétál egy darabig, aztán ha olyanja van eldobja magát a földön stb... :evil: :evil: Nem nagyon akartam venni még egy kocsit, de a 16 kilójával nem egy leányálom cipelgetni. :? :?

Koko!
Iwiw-en nem vagy fent ?(ott van rólunk egy csomó kép, de persze szívesen küldök) Ja és skypod nincs véletlenül? (Dumcsizhatnánk)
steiff
 
 

 
 

Vincus!
Nagyon sok boldog névnapot kívánunk!

Kép

Keli!
Miután rákérdeztél, utána néztem és kiderült, hogy újév óta nem csináltunk képet Regiről! Gyorsan le is "kaptam" :lol: Ez egy nagyon friss kép:
Kép

Kép
kajla
 
 


Rkata Vincuskájának boldog névnapot! :P

Steiff! Szuper a babakocsi! :D

Kajla! Regi nagyon édes!

Lányok! A gyermekjólétisek mikor voltak nálatok? Jan. 9.-én kaptuk meg a kihelyezőt. Szerintetek mikor jönnek?

Kép
vivi1
 
 


Nagyon örülök, hogy ennyi csodaszép képet raktatok fel! Gyönyörűek a gyerkőcök!

Már alig várom, hogy én is tehessek fel képeket Péter fiúnkról. Már nem kell sokat várnotok. 10 napja a kezünkben a jogerős határozat, de még az anyakönyvi nem készült el.

Vivi
Hozzánk nem jöttek a gyermekjólétisek, elég volt egy újabb védőnői környezet tanulmány.

Veronika, Vince, Antónia és minden ünnepelt: Isten éltessen benneteket sokáig!

Mi jól vagyunk, kezd múlni a hasfájós időszak. Péter 3 napja kihagyja a 11 órás étkezést, egyre többet figyel, kezd rendesen mosolyogni. Egyszerűen imádom!
Jövő szerdán megyünk oltásra, akkor tudok friss adatokat írni a gyarapodásáról.

Minden betegnek mielőbbi gyógyulást kívánok!

Meg vannak már Gergi leletei?

Én nekem is sikerült rendesen megfáznom séta közben a múlt héten, eredménye egy hólyag hurut.

Puszi.

Kép
tviky
 
 


Tviky! És azt ki fogja kérni? A soproni gyámügy?
A kihelyezőben annyi van, hogy szólnak a gyermekjóléti szolgálatnak. Bemenjek az itteni gyámügyre?

Kép
vivi1
 
 


Vincusnak boldog névnapot :):):)

Steiff, ez jól néz ki, nekünk olyan kellett, amiben még feküdni tud a csaj.

Bobi most lesz 2,5 éves, akkor kötöm be, ha fontos helyre megyünk, és nem tudok utána futni (és egyedül viszem őket).
Ha többen megyünk, akkor van, aki grabancon fogja őuraságát, akkor nem tud elinalni, vagy pakoni, netán földet feltörölni.

Mostanában nem szereti, ha bekötöm, de bekötés nélkül beül séta közben, és babást játszik.

Másik kocsira gondoltam, most már min. 6 személyes kell :)

Vivi, gyerekjólétis nálunk se volt, csak a Tegyeszes kedvenc Mártikánk jött többször. De gondolom hozzátokig nem megy el, itt jön be a gyerekjóléti.

Tviky, várjuk majd a képeket :)
szuperboszi
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönjük a névnapi jókívánságokat, én sajnos nem vagyok ilyen figyelmes :oops: , de természetesen minden név- és szülinaposra sok szeretettel gondolunk!!

Kicsit mozgalmas mostanában az életünk, 5 napos net-elvonókúrán voltam, mert megint benyelt vmit a gépem, másrészt Vincus nagyon beindult, nem győzzük kapkodni a fejünket, napról-napra kitalál valamit. Most pl. keresztül-kasul grasszál négykézláb a nappaliban és közben kiabál: bep-bep és brümmög a szájával. :)
Apa 2 és fél hete külföldön, még egyszer ennyi ideig kell őt nélkülöznünk, már vágom a centit. :) Szerencsére a nagyszülők itt vannak, nem is tudom, mi lenne nélkülük. :shock:

Kép

Kép

Steiff: itt is szívből gratulálunk, Zoé gyönyörű!
rkata
 
 


Sziasztok Lányok!

Kala!

Álomszép Lánykád van! Jó, hogy csináltál róla friss képet!

És a többi baba is: gyönyörűek!!!!

Kis Vincusnak boldog névnapot! Nagyon ügyi nagyfiú már!

Oóóó! Sír valaki a nappaliban... - :oops: futok!

KépKép
amneris
 
 


Kala= Kajla :oops:

KépKép
amneris
 
 


Rkata!

Boldog Névnapot Kívánunk Vincusnak. Mekkorát nőtt. Milyen szép, akárcsak Csenge. Ez a komoly nézés. Aranyosak nagyon.

Kajla!
Nagyon szép a lányod. Kis huncut. Kiváncsi leszek rá élőben is.
Minden jót!

Zsu
nagyzsu
 
 


Vivi
Nekünk lakohely szerint semmit nem kellet intézni, mindent ott kértek, ahol aláírtuk a papírokat.

Rkata
Hihetetlen, Vincust most született és már így közlekedik, gyorsan kiszámoltam, hogy április, májusban már Péter is itt fog tartani. Tök jó!

Szép álmokat!

Kép
tviky
 
 


Rkata:

Vincusnak nagyon boldog névnapot kívánunk!

puszi, Lili, Marci, Andi és Péter

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Ezt most kaptam emailben, a címe, ha rossz a gyerek: :lol:
Kép

Kép
kajla
 
 


Kép

Vincusnak boldog névnapot kívánok!

Rkata: Tündéri Vincus, ahogy kotor már. Milyen picuri volt még a Gólyahíres talin, amikor dajkálhattam a popóját! :lol: Csengének meg ez a nézése! Haláli! :lol:

Kajla: Jaj de várom már hogy személyesen is találkozhassak ezekkel a nevető szemekkel! :lol:

És minden kis névnaposunknak nagy-nagy szeretettel!
Kép

KépKép
ancsúr
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsánat, hogy ennyire eltűntem... de becsszó, mindig olvasok:)

fantasztikus kis csapat vagytok, annyi szent!

A gyerekek nagyon édesek, s hihetetlen, hogy repül az idő - a vonalzókat, képeket nézegetve döbbenek meg igazán, hogy lettek a nyugtalan várakozókból anyukák, majd már a forgolódó - lépegető babákat látom:)
Az új "produkciókhoz" gratula, a betegeskedőknek pedig jobbulást, anyukáknak megnyugvást kívánok!

Köszönöm a szülinapi jókívánságokat - bár szerintem itt valami tévedés van, nekem biztos nincs ilyen sokadik szülinapom:)

Rengeteget dolgoztam az elmúlt időben, s ez eléggé megviselt - kevesebbet vagyok a gyerekkel és akkor is "más minőségben", mint szeretném. De azért volt jó is, kis pihenés, utazás, kikapcsolódás. A hétvége olyan jól sikerült, hogy D. haza akarta hozni a szállodát. Praktikus ötletekkel is szolgált, hogyan tegyük fel a kocsi tetejére... Amúgy minden rendben nálunk, ügyes, okos, szép a lányunk, s én egy csöppet sem vagyok elfogult :P :P

A négygyerekes mamákokat meg nagyon-nagyon irigylem :wink: fantasztikus lehet - én ifjú koromban mindig nagycsaládot képzeltem magam köré - most már az unokákban reménykedem :o
mera
 
 


Csatolok gyorsan pár képet :

Kép

Kép

Kép

Kép
szuperboszi
 
 


hahóóó Mindenkinek!

Olyan édesek a képek, a kedvencem a kis pingvin. :lol: :lol: :lol:

Volt nálunk egy kis gólyás tali. képek itt. :)
http://www.golyahiregyesulet.hu/fenykep ... leriaID=62

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Most jöttem a postárol, és mi van a kezemben... Péter fiúnk új születési anyakönyvi kivonata!! :lol: :lol: :lol:

Boldogságomat szavakkal nem lehet kifejezni.
Férjem ma ügyel, majd holnap megünnepeljük.

Küldöm Nektek a jelenlegi kedvenc képeimet.

Kép
Komoly vagyok

Kép
Nézelődöm

Puszi
Tviky

Kép
tviky
 
 


Farsang 2007 február 24-én szombaton!
Farsang, jelmezvásár, jelmezbemutató jelmezbál!

http://www.szulokhaza.com/szulokhaza_pr ... ujabb.html

Helyszín:

Szülők Háza Családi Központ és Játszóház
Budapest XI. Gazdagrét, Eleven Center
1118 Bp., Rétköz utca 7. I. emelet (P2 szint)

Program:

10:00 - 11:00 Kreatív játékok, kalandfal, alkotó
foglalkozás (kézműves)
11:00 - 12:00 Varázserdő: zenés drámajáték a
gyerekek részvételével
12:00 - 13:00 Jelmezvásár, könyvvásár,
arcfestés, farsangi köröm az anyukáknak
- szünet -
16:00 - 17:00 Kreatív játékok, kézművesség,
kalandfal
17:00 - 18:00 Bábelőadások
Hol lakik az idő?
Manómese
18:00 - Zenés jelmezbemutató: mutasd meg
magad, és ha kedved van, mondj verset, énekelj,
táncolj az otthon készített, vagy a délelőtt itt
vásárolt jelmezedben; ajándékok a résztvevőknek.

Árak:

Gyerek jegy:
1.500,- Ft / gyerek (1-14 év)
Kísérő jegy:
500,- Ft (14 év fölött)
Családi jegy:
3.000,- Ft / család
szulokhaza
 
 


Tviky!
Gratula a születésihez!
Na, milyen olvasni?
Nagyot nőtt a legényke :)
szuperboszi
 
 


Sziasztok!

Eláraszthatlak Benneteket fotókkal? :D Ugyanis fényképeztük a lurkókat...

Vagány csajszi

Kép

Kukucs!

Kép

Közös számítógépezés (Vivien egy barátnőm ölében ül)

Kép

Jó tesók esznek ;)

Kép

Na mi van??

Kép

Játszom

Kép

A kicsik

Kép

Szeretek pucérkodni! :)

Kép

Négykézlábi

Kép

Vidám csipet-csapat

Kép

Puszit a Babának!

Kép
ildi_ko
 
 


Kelimóni!
Köszönöm, hogy szóltál a tali miatt, nagyon jó volt egy kicsit veletek lenni.
Az összes kis manócska olyan édes volt, hogy csuda.

Tviki!
Gratulálok az anyakönyvihez, most már igazán olvasgathatod, hogy anyja neve...
Én is olyan sokszor megnéztem, hogy ez tényleg igaz e.
Ildikó!
A gyerekeid még mindíg tüneményesek, látszik, hogy nagyon jó tesók!
Boszi!
A kis pingvin nagyon tetszett, zorán az arcocskáján látszik a böjt, picit megnyúlt. Jól van már?

Mindenkinek szép estét kívánok!
simineni
 
 


Már jól van, most mértem, a betegség alatti fogyással szemben már hízott is (igaz, azóta majd 2 óránként zabál), és túlléptük a bűvös 7 kilót :):):)
szuperboszi
 
 


Ildi_ko, csodásak a gyerekid külön külön is de így együtt méginkább!

Kép
Kép
emike
 
 


Sziasztok Lányok!

Imádom ezt a sok képet!! :P

Teszek fel én is:

Kép Járkálni jóóó! :-)

Kép Segítség! Anyuci csikiiiiz! :-)

KépKép
amneris
 
 


Tegnap volt nálunk anyósom, úgyhogy "kicsit szomorkás a hangulatom máma"... :-(

Teljesen kiakasztott megint, mindenáron a férjem tesójának a szülését akarta velem megnézetni videón... Amikor közöltem vele, hogy nem vagyok rá kíváncsi, elment... Egyébként sem veszi az agyam, hogy abban a pillanatban, amikor a szülő nőnek arra van szüksége, hogy fogják a kezét, öleljék, támogassák, hogy tud az apuci a lába között kamerázni... És azt sem, hogy ez miért tartozik bárkire is a rajtuk kívül.. De biztos az én készülékemben van a probléma. Ja, és abban van a probléma, úgyhogy gondolom a kedves mama ezért ragad meg minden pillanatot, hogy belemásszon a lelkembe. :-(


De szerencsére itt vannak a picúrkáim!! :-) Marcimondta ma: :-)

Anya: csukd be a szemed és aludj!
Marci: most nincs alvás, csütörtök van! :lol:

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Marcianyu, nem nálad a hiba...
De galád módon pontosan tudja, hol lehet ütni egyet rajtad, és rögtön bepróbálkozik.
"Ebben szakértő vagyok" - anyósaink hajaznak egymára...
szuperboszi
 
 


Kimaradt névnaposoknak nagy ölelés! :)

Én is hoztam két képet :) Ha még nem láttátok volna Gergit eleget. :oops:

Ébredés után: Kép

Meglepi :)
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Lányok!

De jó, hogy ilyen sok képet raktatok fel. Ezt nem lehet megunni. Továbbra is várjuk a képeket.

Ildikó!
Csodaszépek a gyermekeid. Az a testvéri puszi nagyon édes.

Amneris!

Zituska mekkorát nőtt. Tüneményes az a nevetgélős kép.

Kelimoni!

Gergőt nem lehet eleget látni. Olyan szép kisfiú.

Marcianyu!

Nem csodálom, ha nem akartad megnézni. Anyósod tudja, hol kell beléd dőfni. Ez már kicsit sok. Ne foglalkozz vele, mégha nehéz is. Ne hagyd, hogy felbosszantson, mert ez a célja. Ott vannak a picurkáid és ez a lényeg.

Zsu
nagyzsu
 
 


Sziasztok Lányok!

Hát igen: épp a minitalin állapítottuk meg, milyen nagy baba Zituska.
Olyan kis magas, meg kemény, meg vaskos, meg minden... :oops:

És ilyen, mikor fürdik:

Kép Fürcsiii!

KépKép
amneris
 
 


Amneris!
A minitalin azt állapítottuk meg hogy nagyon aranyos, és rendkívül ügyes kislányotok van! Tény hogy nagyobb kicsit az átlagnál, de ne Dórihoz viszonyíts, mert Dóri meg sokkal kissebb az átlagnál! Férjeddel beszéltük, hogy ha jöttök Szegedre akkor feltétlen hozzánk is benéztek!!!

Simineni! Köszönjük a dajkálást a talin! Na meg a szórakoztatást az ebédhez. :) :wink:

Keli! Mikor fogja Gergi kipróbálni az utcán is a kisbiciklit? Olyan ügyesen ül rajta!

Marcililianyu! Anyóssal ne foglalkozz!! Tudom könnyű ezt mondani, az enyém sincs mindig a toppon....

Ildikó! Nekem az utolsó kép lett a kedvencem. :) Hatalmasat nőtt Veronika!

Boszi! Nekem is a pingvines a kedvencem! :) És mekkorát nőtt már megint Zóra!

Nagyzsu! Nemsokára jön hozzátok is a gólya, már csak picit kell türelmesnek lenni!

Tviky! Itt is gratulálunk az új anyakönyvhöz! És olyan csodás érzés mikor valahol megkérdezik: anyja neve? és mondhatod a sajátodat!!! :wink:

Madri! Hova tűntél? Remélem jól vagytok!!! Képek Dávidról??

Tirza! Van már valami fejlemény Matyi szívével kapcsolatban?

Rkata! Mindig ilyen hullámos volt Csenge haja? Nekem most tűnt csak fel... :oops: Fél évesen Vincus ilyen ügyesen mászik??? Hát nem semmi, lassan szaladhatsz utánna. :lol:

Igyekeztem senkit sem kihagyni, majd még jövök.
Puszilunk mindenkit!

KépKép
jiny
 
 


Ma ismét megnéztük Gergivel az összes képet! :) ( Mindegyiknél meglepve kiabál: babaaaaaaaaaaa! :lol: :lol: :lol: :lol: )


Jiny: Szerettük volna mihamarabb kipróbálni a bicót, de ma végre elkezdett esni a hóóóóóó! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Megnéztem a minitalis képeket és minden gyerkőc nagyot nőtt...és nagyon helyesek. Jó volt látni Titeket!

Amneris, Zsófi pontosan olyan alkatú, mint Zitus. Nagy és erős baba. A múltkor kérdeztem a doktor nénit, hogy Zsófi óriási -e. Azt mondta: teljesen átlagos. Olyan furcsa Balázs után. Ő sokkal kisebb volt. Sérülékenyebb is.
Az én rosszcsont kislányom viszont , mint egy kis dömper, megy mindenfelé és mindent elér , amit csak akar. És ez nagyon jó!

A kisbaba, aki félősen bújt hozzám, még 2 hónapja ,már a múlté. Egy igazi kis csirkefogóra cserélték ki!! :lol:
A múlt hétvégén barátaink meglátogattak minket. A kisfiúk egy nappal fiatalabb Zsófinál, tehát egyidősek. A kisfiú kicsit kisebb, mint Zsófi ( nem jelentős), de sokkal szelídebb baba. Zsófi meg akarta vizsgálni a szemgolyóját, és sajátos módon kommunikált: az arcába nézett és rámorgott, majd hangosan elkezdett kurjongatni. A kisfickó úgy megijedt, ha közelített Zsófi ,már sírt is. :?:
Hát, nálunk kérem, nagytesó általi kommandós kiképzés van!! :wink:
Őrület, mennyire vagányabb egy kisgyerek, ha nap mint nap a nagytesójával gazemberkedik! ( összehasonlítás a 8 hónapos Zsófi és a 8 hónapos Balázs között... :oops: )
A csattanó a történetben: tegnap felhívott a barátunk, de nem halottam, mit mond. Azt mondta, hogy éppen ezért hív! A kisfia megtanult Zsófitól hangoskodni, és azóta egyfolytában kurjongat.
Lehet többet nem jönnek hozzánk? :lol: :lol: :lol:

Vigyázat , a kislányom rosszcsontsággal fertőz!!!

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Sziasztok Lányok!

Drága Jiny!

Naná, hogy meglátogatunk, ha Szegeden járunk! Szívünk csücske ez a város, vannak is barátaink szép számmal, akikhez időnként leutazunk!
Két évig én is Szegeden laktam ám: ott voltam konzis a Dugó tér sarkán! :lol:

Meglásd, eljön még az idő, amikor irigyeljük majd a kis Törékeny Virágszál Dórikát, hogy "bezzeg Ő mindent ehet, mégis milyen csini"! :P

Egyébként leginkább Gergő Baba járt a fejemben, amikor a lánykám méretein elmélkedtem:
kishíján egyformák, pedig Gergi nem kicsike, fiú és 4 hónappal idősebb is.... :oops:
De a családunk az élő példa, hogy a mostani méreteik még nem igazán mérvadóak: a férjecském ugyebár alig magasabb nálam, pedig egész gyerekkorában vezette a tornasort.
Egy fejjel magasodott mindenki fölé azokkal a csontos colostok tagjaival. :lol:
Aztán nyolcadikban megállt - de teljesen ám! Azóta is akkora,mint egy jólfejlett nyolcadikos. :oops:

Persze most, hogy keresek, egy képet se találok, amin Gergi és Zitus egymás mellett ácsorogna! :oops:
Viszont van egy nagyon édes, amin Gergi már lendületben van - egy pillanat múlva pedig már meg is döntötte Zizit... :lol: :P :lol:
(Keli mondta is rögtön, hogy legközelebb előbb udvaroljon, utána lendüljön akcióba - azt a lányok jobban szeretik. :lol: )

Szóval képek:

Kép Manópár :-)

Kép És egy pár manó :-)

Kép Ez így nekem túl gyors... :-)

KépKép
amneris
 
 


Sziasztok!

Nagyon jók ezek az életképek Zitusról és Gergőről. Nagyon arik. Na meg ahogy Zitus fürdik. Csupa mosoly, nevetés az a leányzó.

Jiny!

Köszi szépen. Nehéz időszak, már nagyon izgulunk. De majdcsak eltelik. Nagyon aranyos Dóri a minitalis képeken.

Zsu
nagyzsu
 
 


Kicsi Janka és Sára!

Első születésnapotok alkalmából nagyon sok szeretettel köszöntünk és sok puszit küldünk!

Anyának mondjátok meg, hogy ne felejtsen el képet felrakni a nagy eseményről! :)

Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Amneris!
Nem baj, ha Zitus erőteljesen növöget, kell utánpótlás a kosárlabda csapatba! :lol:

Kíváncsi vagyok, hogy az egy éves státuszon milyen "eredmények" születnek. Gergő 8 centivel és 90dekával magasabb volt a naaaaaaaaaagy átlagnál.

Nekem a túró rudis kép a kedvencem! :)
( Mármint a talisZitus képek közül. :) )

Gabszi: mikor láthtunk fotót a kis és nagymanóról? :)
Nekem mélben is jó! :lol:

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sára és Janka!
Nagyon boldog 1 éves születésnapot kívánunk nektek!
simineni
 
 


Drága Sára és Janka!

1. szülinapotok alkalmából nagyon sok boldogságot kívánunk és rengeteg puszit küldünk!! :-)

Lili, Marci, Andi és Péter


(egyébként meg nem hisszük el, hogy így rohan az idő...!)

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Sárának és Jankának boldog szülinapot! :P
Kép

Kép
vivi1
 
 


Sára és Janka!

Boldog szülinapot kívánunk!!!!
szuperboszi
 
 


Sziasztok!

Nagyon jók a képek, csak itt gyönyörködöm bennük! :lol: :P Azt néztem a talis képeken, hogy milyen sok baba van egy helyen, olyan jó az ilyen összhang. :lol: :P Na igen, tetszik ahogy Gergő udvarol. :lol: Nem tudtam eltalálni Marci éppen mit csinál mikor úgy csücsörített, olyan zabálni való. :P :lol: És persze mindegyik, bizti nagyon jó bababuli volt. :lol:

Édes kis Sára és Janka! Mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk nektek! [/b]

KépKép
ancsúr
 
 


"...
Van még egy kép. Itt vagyunk. Mi vagyunk,
Két lehajtott fej, két beteljesült sors.
Honnan? ... Mely rejtett fészkén az Időnek
Pattant fel okok s történetek magva?
Két távoli, vak sejt hogy így utazzon
Munkák, bajok, szerelmek, kínok útján,
S ily egyszerűen, ily hiánytalan,
Ilyen öröktől és örökkig letten,
Örömben, tudva, biztosan és bölcsen
Egymásra s egyén-magára találva
Oly boldogan - boldogan hazatérjen!"
Kaffka Margit: Születésnapra

Nagyon boldog születésnapot kívánunk Sárának és Jankának!
Dóri, Gyöngyi és Gábor

KépKép
jiny
 
 


Sziasztok! :)

Ma délelőtt meglátogattuk a veresegyházi medveotthont. Szuper volt a levegő és az élmény, nagyon jól érzetük magunkat.

Gergő egyedül bóklászott :lol: :lol: Vizsgálgatta - olykor közelről - a havat, de arról inkább nem teszek fel képet, mert attól félek, Marcianyu elájul, ha meglátja, hogy Gergi a Marci overáljában.... :oops:

Kép Kép

Ilyen macikat csodáltunk :)

Kép Kép Kép

Aztán ez lett a vége :lol: ( Gergi 2 órát aludt Apa ölében itthon, mi meg nem mertük megmozdítani, mert attól féltünk, hogy felébred. Apának minden tagja elzsibbadt, de hősiesen állta a dolgot! :D )
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Kedves Janka és Sára! Első születésnapotokon Isten éltessen sokáig!

KeliMóni Geri nagyon aranyos az overálban! Apának minden elismerésem!

Édesek a gyerköcök! Öröm nézni a képeket! Megmutatom én is a kedvenceimet:

Kép

Kép segítek anyának :)

Kép Fincsi az ebéd!

Szép estét mindenkinek!

Kép
madri
 
 


Sára és Janka!

Boldog szülinapot kívánunk nektek!

Kelimoni!
Nagyon jó az az apa hasán alvós kép. Nagyon édes Gergő.

Madri!
Nagyon szép Dávid. Ezek a szemek.

Zsu
nagyzsu
 
 


Sziasztok!

Sára és Janka!
Mi is nagyon boldog születésnapot kívánunk nektek, kívánjuk, hogy még nagyon-nagyon sok ilyenben legyen részetek!

Mindenkinek sok puszit küldünk, sajnos nem mindig van időm visszaolvasni. Épp költözködünk, meg beteg is vagyok.
Kis manócskámról: Gréta kb. 3 hete mindenhol feláll, ahol csak lehet és tegnap óta integet és mondja hozzá, hogy pápá :) :) :)
Amikor először meghallottam, azt hittem elolvadok :lol: Mióta meggyógyult, rengeteget eszik. Szerencsére eddig még mindenevő, de legjobban a darabos ételt szereti. Foga még sajnos nincs, nem tudom, mikor bújik ki az első.
Még egy nagy hír: Visszakaptam a születésit és végre megállapították mennyi a TGYES-em és a GYED-em!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na, ehhez mit szóltok? Ezt is megértem. (Pedig már kételkedtem benne, hogy meg fogom. :lol: )

Most mennem kell, mindenkit üdvözlünk :)


KépKép
obea
 
 


Tviky: ne akard Magadnak ezt a tempót, amit Vincus diktál nekünk, élvezd csak jóóó sokáig a "földhözragadt" bébikort :lol: , én - őszintén szólva - kicsit gyorsnak tartom, amit a fiókám művel, dehát micsinyájjak, nem kötözhetem le...

Tegnap a hóesés tiszteletére térdre állt (visszaereszkedés még nem nagyon megy), hogy jobban lásson:

Kép

Jiny: jól emlékszel, nem volt mindig ilyen göndör Csenge haja. Tavaly még az volt, aztán nyárra valahogy kiegyenesedett :roll: , most az ünnepek előtt levágattuk, erre begöndörödött. Ki érti...

Ilyen volt nyáron:

Kép

Most meg ilyen (ezt még nem mutattam, ugye? :oops: :) ) hajmosás után:

Kép

A héten a dokinál jártunk, megsimogatta Csenge haját: "Milyen érdekes a hajad, Csenge!", mire a lányom: "Fodjásznéni jevágta. Azéjt. Na." :oops: :lol:
rkata
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: